Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-16, 11:15 pm

*A tónál összefut egy egészen eddig ismeretlen sráccal, Kyle-al, kivel el is kezdenek beszélgetni. Az alap ismerkedős kérdésekkel kezdenek, évfolyam, honnan jöttek, ilyesmi.*
- Szeretek kirándulni, és a hóval sincs bajom, szóval szerintem tetszene. *mondja, és egy pillanatig átfut lelki szemei előtt, ahogy a havas hegyek között sétálgat.*
- Hát én akkor kivétel vagyok. Nem engedhettük meg magunknak az utazgatásokat. *nem teszi hozzá a "sajnos" szócskát, mert bár kicsit sajnálja, teljesen jól felnőtt világjárás nélkül is.*
- Hát igen, letehetném, de tudod, a szokás hatalma... *vonja meg a vállát, miközben lassan elfogy a cigije, így cipője talpán elnyomja, majd a csikket elpöccinti. Bizony a következőkben kiderül, hogy nem a nagy tanulósok közé tartozik a két diák.*
- Igen, ezen én is gondolkodtam már... Oké, hogy jól teljesítenek, jó tanulók, de azért szórakozni is kéne...*ért egyet. Azon, hogy mi tetszik neki itt, így konkrétan nem gondolkozott még, de azon, amit mond Kyle, felnevet.*
- Nem rajongok a halálért, de nem vagyok az a nyápic kislány, három bátyám mellett azért megedzőttem. *mondja mosolyogva, és szeretettel gondol vissza a fiúkra.*
- Neked van testvéred? *kérdezi a fiútól, ha már így feljött a szó a tesókra.*
- Visszatérve, nem tudom mi tetszik itt... tetszik az épület, a környék, és az a kis függetlenség, ami otthon nem adatott meg. *mondja. Rákérdez a famulusra, mire Kyle füttyentésére megmutatja magát egy kissé a farkas, aztán eltűnik újra.*
- Nem szándékoztam rád támadni, de biztos remek famulus. *vélekedik, majd picit furán tekint a fiúra amikor azt mondja, nem ragaszkodik annyira hozzá.*
- Ez meglepő, az emberek többsége úgy tűnt nekem, hogy sülve-főve együtt vannak famulusaikkal... Szerintem jó dolog, hogy az embernek van egy ilyen társa. *mondja, és kabátjának alját kezdi el birizgálni, miközben a válaszra vár.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-16, 11:38 pm

* Cornelia szavai után lehet illene meghívni egy kis utazásra de én egyenlőre mégsem teszem hisz tényleg csak most ismertem meg, attól függetlenül, hogy a spontanitás híve vagyok azért ettől még elzárkózom.*
- Akkor bánhatod, hogy Angliában születtél.* jegyzem meg mosolyogva majd pedig arról érdeklődöm, hogy hogy nem tartozik ama réteg közé itt a suliban kik ha kell ha nem utazgatnak a nagy világban.*
- Áh értem... akkor gondolom most bepótolod az elmaradásokat... Teleport kapu, szükség szobája...* vetem fel gondolataimat hisz én biztosan ezt tenném.*
- Hova mennél el leginkább?* fűzöm tovább a szót ez ügyben míg nem a doházásról is ejtünk pár szót de szavaira csak biccentek mivel nem szándékozom atyáskodni felette, az nem én volnék.*
- Lehet éles az eszük és megy nekik minden mint a karikacsapás. Ami akkor nem fair.* húzom el a szám, bár a lustaságom a legfőbb oka annak, hogy nem tanulok egy kis érdektelenséggel fűszerezve, de hát ez vagyok én. Ugyan akkor ha mégis bemegyek órára akkor az szuper, sosem bánom meg de hát nehéz nekiindulni. Az iskola is szóba kerül s az, hogy miként érezzük itt magunkat, nálam ez ingatag, de hogy a lánynak miért tetszik itt... azt nem tudom talán vonzza a halál, az öldöklés és miegymás de ezt cáfolja. Szerencsére.*
- Három bratyó? Az nem semmi akkor gondolom minden szempontból a kis kedvenc voltál a családban. Én egyke vagyok... * nem bánom vagy mégis? Fene se tudja most s nem is agyalok ezen soká mivel a lány a famulusom iránt érdeklődik ki velem van csak nem a s*ggemben jár így hát leadom a füttyszót mire ő méltóztatik is megjelenni.*
- Tudom, csak poén volt, nem kell mindent komolyan venni.* vigyorodom el amint a famulusomról a lányra emelem tekintetem, ő ismét felszívódik pillanatok alatt mit nem bánok így hát meg is jegyzem, hogy én nem ragaszkodom annyira hozzá mint mások.*
- Én inkább az emberekre voksolnék, legyen egy ember a társam ne egy állat. Nincs vele problémám de nem kell feltétlen mindig a nyakamon lógjon. Egyébként is csak három hónapja teremtettem még mindig szokjuk a dolgokat.* vonom meg a vállam mivel nekem nem volt elsődleges mindenre megtanítani és kedvét lesni, megelégszem a füttyszóval is.*
- Zavarban vagy? Vagy sietsz vagy miért csinálod azt?* bökök fejemmel a birizgálós ujjai felé, pedig semmi olyan nm hangzott el szerintem szóval lehet csak egy pótcselekvés ez? Nem tudom...*
- És....* vágom zsebre kezeim és sandítok felé miközben azért már jócskán haladunk előre így a fél tavat is megjártuk már.* - Volt valami érdekesben részed? Hirtelen érkező húzás... vámpírtámadás... meg ilyenek.* utóbbiban nem hiszek de ez a mende monda járt szájról szájra hetekkel ezelőtt, én egyel sem találkoztam szóval hiszem ha látom őket.*


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-17, 10:15 pm

//18+ból Ambrussal//


*Kissé ijedten ereszti el a fiút. Igaza van és ami azt illeti, ő is megígérte, hogy vigyázni fog rá. Lehet, hogy neki lennének még tervei, Illya azonban elhúzódik egy kissé. Persze nem a fiúra haragszik, hanem magára.*
-Ne haragudj, igazad van. Elvesztettem a fejem. *Idegesen megcsóválja fejét, majd felhúzza térdeit, s átkarolva őket elbámul a távolba. Nem akarta ő derékba törni a cruo-s fiú elveit, csupán annyiról van itt szó, hogy annyira elvesztette a fejét, hogy nem bírt magával. Idegesen előkotor egy cigit a zsebéből.*
-Bocs, tudom, hogy nem szereted, de ez egyszer nézd el nekem. *Kissé remegő kézzel meg is gyújtja, majd továbbra is elnéz a messzeségbe.*
-Ne haragudj. Tudom, hogy megígértem. *Kissé elkeseredetten hajtja le fejét, majd végül inkább visszabújik a másikhoz, s elfészkeli magát a vállán. Egy ideig nem szólal meg, csak csöndben bambul, majd amikor nagyjából sikerül megbékélnie magával, felpillant a magyar srác arcába.*
-Hogy szerezted azt a heget? *Most, hogy már semmilyen pillanatot nem ront el vele, tulajdonképpen megkérdezheti, az más más kérdés, hogy vajon kap e rá választ. Körbetapogatózva a fűben legalább a felsőjét megtalálja, amit vissza is húz magára. Elkeseredetten sóhajt egyet, de végülis a többit hagyja a francba. Majd előkerülnek. Valahogy most ez nem érdekli, bár merőben más okokból, mint az előbb.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-17, 10:35 pm

*Illya reakciója váratlanul éri a fiú, először nem is tudja hova tenni csak döbbenten kikerekedett szemekkel próbálja összetenni a szavakat, de ahogy a leányzó megmagyarázza a helyzetet ő is megvilágosodik. Míg Illya a térdén kuporog, és a távolba mereng, addig közelebb kúszik, és kedvese hátára teszi a kezét. Ujjával a szárnyak vonalát rajzolja át. Teljesen megvan, lőve fogalma sincs, mit mondjon. Nem gondolta, hogy erre így fog reagálni a lány, ezért most legszívesebben elásná magát.*
- Nem a te hibád. Én sem figyeltem magamra kellőképpen, de ha belegondolsz az én helyzetemből ez nagyon hízelgő, mert azt jeleneti, hogy ellenállhatatlan vonzerőm van. *Mutat, szerelmének egy csibészes mosolyt mielőtt rábólintana a cigire. Igaz, hogy nem örül neki, de ennyi kedvezményt adhat kedvesének.*
- Tudod mit? Amíg én megtartom a szüzességem, addig te dohányozhatsz. Hm… és ha igazán rafkós akarok lenni, akkor még arra is ráfoghatom a hazásság előtti szexet, hogy megmentsem az egészséged. *Folytatja a tetoválás átrajzolását miközben másik kezével, egy kósza hajtinccsel játszik. Mikor Illya közelebb kúszik, Ambrus magához öleli és hagyja, hogy a lány egy kicsit elmerengjen most magában. Simogatja miközben fejére néha-néha egy-egy puszit nyom. A kérdés meglepi, de természetesen válaszol neki.*
- A nagybátyámmal, akiről azt hiszem már meséltem elmentem vadászni, mert nagyon szeretett és emiatt én is nagyon megszerettem. Ott volt egy mellélövés ahol a távolban véletlen engem talált el és nem a szarvast. A golyó túl közeljött és végig égette illetve tépte a hátamat. *Ennyi az egész nem túl bonyolult vadász baleset az egész. Miközben Illya el kezd felöltözni és folytatják a csendben ücsörgést Ambrusnak érdekes gondolat jut eszébe.*
- Tudtad, hogy nemsokára két hónapja járunk? *Teszi fel a nagy találós kérdést utolsó reményként, hogy feldobja a lány hangulatát. Illetve egy ötlete még van, de az nem valószínű, hogy összejönne.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-17, 10:53 pm

*Egy sovány kis mosolyra futja az egyébként elég jó szövegtől, amit akár még tőle is tanulhatott volna Ambrus. Bár ki tudja, lehet, hogy tényleg eltanulta tőle az ilyesmit. Idegesen tépkedni kezdi maga előtt a füvet, majd aztán jól eldobja, mintha az bántotta volna.*
-Igen, csak...csak ez nekem is fontos. Mármint...mármint te vagy fontos, szóval...szóval ami neked fontos, az fontos. Szóval...izé... *Kissé belegabalyodva a mondatba csapkodni kezd maga előtt, mintha egy bogár röpködne arra, majd miután az engedélyt megkapja, jó nagyot slukkol a cigiből. Tudna most mit mondani erre a házasság és szex témára, de inkább nem teszi. Ki tudja, lehet, egyszer az ő véleménye is megváltozik, nem kell ezért összetörnie a párját. Inkább csak homlokon böki a másikat.*
-Már csak félig vagy az. *Keserű tény, ha úgy vesszük, de igaz. Ő meg a nagy megmondó és megmondja. Visszabújik a fiú karjainak megnyugtató melegségébe, majd jó néhány percnyi nagy csönd után rákérdez a hátán éktelenkedő hosszú sebre. Kissé elszörnyülködve hallgatja végig, de hát mivel Ambrus itt van, nem történ olyan nagy baj legalább.*
-A fő hogy itt vagy. *öleli meg egy apró mosollyal a fiút, majd sietősen megkeresi pólóját. A többi ruhája valahol a távolban hever, de valahogy nincs ereje elmászni értük, úgyhogy inkább így ücsörög tovább visszadőlve a fiúhoz. Egy széles mosollyal bólint szavaira.*
-Igen, öt nap múlva. *Egy hirtelen ötlettől vezérelve végülis visszaül az ölébe, de mostmár oldalról, csupán azért, hogy rendesen oda tudjon bújni hozzá, arcát pedig a cruo-s nyakába fúrja és ott szuszog csendesen, szemét behunyva, mint valami elveszett kiscica.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-18, 6:44 pm

//Olvad//

*Sokat tanult a fiú Illyától, ezért simán kivág a kiscsajnak egy laza kis szösszenetet, ami egy kis mosolyt az arcára is csal. *
- Nekem te vagy a fontos… akkor ebben most, hogy is egyezünk meg? *Vonja magasra a szemöldökét. Neki a lány boldogsága az első, és ha ezért a fiú megszűnik kereszténynek lenni, akkor nem lesz többé keresztény, sőt akár orrát, fülét, száját kifúratná, ha a lány azt kérné tőle… nem is lehetetlen a városban úgy is van, tetováló szalon ott csinálna ilyeneket.*
- Hogy lehet valaki csak félig valami? Vagy az vagyok, vagy nem…. vagy te most csak fél szál cigit fogsz elszívni? *Hízeleg, párjának miközben csókolja ahol éri. Talán a cigi és a hízelgés után a lány régi hangulata is visszatér, de azért még nem árt egy kis csend, amit szerencsére ő tör meg. Nem bonyolult a kérdés, amire meg is kapja az egész történetet.*
- Ugyan, hat éves koromban rosszabb dolgot is túléltem. *Dörzsöli meg vállát, hisz ahhoz képest, ez a seb tényleg nem nagy durranás, hisz ott a fél hallását és a családját veszítette el.*
- Ahogy mondod. *Biccent rá, majd ölébe veszi a lány, aki egyre jobban elfészkeli magát, hogy elbújhasson a világ elől.*
- Van valamihez kedved így az éjszaka közepén vagy visszakísérjelek a szobádba. Esetleg nem lenne kedved velem aludni? Kivennénk egy szobát vagy valami. *Simogatja a finn leányzó fekete hajzuhatagát miközben apró puszikat ad buksijára.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-18, 6:54 pm

*A leányzó hevesen megrázza fejét. Itt nem arról van szó, hogy ki a fontos. Hanem arról, hogy a fiú lesz szíves megtartani a vallását és mindazt amiben hisz, mert a jelek szerint fogalma sincs róla, hogy ez mekkora dolog.*
-Mindegy. Nem érted. *legyint egyet, majd inkább hagyja is ezt. Talán tényleg nem érti, de sosem kívánná, hogy úgy értse meg, ahogy ő megéli. Igenis szégyelli magát, mert ezzel a saját szavát ütötte szét, pedig meg akarta tartani most az egyszer. Legalább őérte.*
-Ó igen? És te minek hívnád magad? Rézangyalnak? *Azért a hülyeség egy kissé visszatér a lány hangjába, s így már összeszedi magát eléggé ahhoz, hogy megkeresse a ruháit, sőt, még fel is vegye őket. Mily meglepő. Végezve a dologgal visszaül a fiúhoz, s odabújik karjaiba.*
-Hát...de rád ne lövöldözzenek! *kiált fel kissé felháborodottan. No jó, tudja, hogy baleset volt, de hát ha már ilyenekkel jön neki, akkor ne várjon tőle mást. Egy kicsit vidámabb mosoly terül el a leányzó arcán, amikor szóba kerül, hogy bizony nemsokára már két hónapja járnak, s közben kényelmesen elfészkeli magát a fiú vállán. Meglehetősen kimerült, s annyira kényelmes, hogy szinte rögtön elalszik.*
-Aha...Ja... *nyammogja még félálomban, de igazából gőze sincs, hogy mit kérdeztek tőle, és néhány perc múlva már totál elnyomja őt a szunya, úgyhogy Ambrus most vagy elcipeli a lányt, vagy meg van lőve.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-18, 7:09 pm

*Lehet, hogy egyes dolgokban nem értenek, egyet vagy a fiú nem érti mire akar kilyukadni a másik, de mindegy is. A vallás az ez olyan dolog lesz kettejük között, amiben nem fognak egyet érteni.*
- Felhívnám rá a figyelmedet Tündérbogár, hogy nem nekem vannak szárnyak tetoválva a hátamra. *Nyújtja ki rá a nyelvét, hisz így inkább a leányzó tűnik angyalkákkal bár tény, hogy az ő glóriája inkább lángol sem, mint világít. Közben a leányzó összeszedi a ruháit és felöltözik, úgy tűnik, menne már, ezért Ambrus is magára kapkodja saját cuccát, de az inget csak magára teríti, mert a gombok már nincsenek meg.*
- Ahogy akarod. *Zárja le ennyivel ezt a témát is ugyan is ezt egy mágus képzőben cseppet sem tudja neki garantálni és nem is akarja. Ahhoz ő a maga módján túlságosan bajkereső. Miközben beszél, hozzá kedvese elalszik a karjaiban. Olyan gyönyörű így, hogy pár percig csak nézi, majd az égen ismerős árny jelenik meg. Alaster letelepszik a páros között, ami most pont jól jön Ambrusnak. Lassan Illyaával a kezében feltápászkodik, majd a Hippogriff felé veszi az irányt, aki csak csendben megrázza a fejét, hogy ő ugyan meg nem engedi, hogy a másik a hátára üljön. Ambrus szúrós szemeket vet rá, majd gyalog elindul, mire a famulus beadja derekát. Lefekszik a fűbe, majd szárnyait összezárva jelzi, hogy készen áll. Ambrus a két szárny közé fekteti szerelmét, majd jelez Alasternek, hogy nyissa ki szárnyait ezzel biztosítva azt, hogy nem csúszik le a lány. Kettejüket nem bírná el, de így kényelmesen elférnek. Miközben a suli felé ballagnak, azon gondolkodik a fiú, hogy hogyan vigye a lányt az ágya közelébe. Most nagyon bánja, hogy nem egy házban vannak, mert így nem tud bemenni a toronyba, de ő ezt majd megoldja.*

Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Szivárvány tó - Page 8 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-21, 6:23 pm

//Olvad Electra//
-Szerintem ezzel mindenki szembesül, mármint hogy elhamarkodottság lenne azt állítani, hogy biztonságos a környék..*dugja zsebébe az öngyújtóját is, ezzel véget vetve a saját a játszadozásának, a következő szavakra csak bólint néhányat, miközben elmesél pár dolgot, mint például hogy már egy ideje ide jár, bár van egy olyan érzése , hogy ha vége lesz a három évnek se fog túl messzire elmenni, hiszen még kéne csiszolni a tudásán. A következő kérdésre kissé megrázza a fejét, mintha csak valami más gondolati síkról terelték volna vissza a hallottak.*
-Hogy sok minden? Aha, mondhatjuk láttam már pár dolgot, amit nem kívánok vissza, amúgy három év nem olyan sok idő ha folyton van valami dolgod, vagy történik veled valami. Elrepül mintha néhány hónap lenne, már csak néhány dologra emlékszem azokból az időkből amiket akkor éltem amikor megjöttem.*mondja vissza fogott hangon, hiszen van pár emlék ami nagyon kedves neki, és nem fogja elfelejteni őket soha.*
-Szerintem elég ügyesek ezek a lények, van magukhoz való eszük, és a képességeik se mindennapiak. Nem kell aggódni szerintem egy famulus miatt, főleg akkor ha csak egy vadállattal fut össze, legalábbis szerintem.*mondja el a véleményét, ő inkább a város lakókat félti, nem akarja hogy frászt kapjanak, ha Xerxes végig poroszkál az utcán, hiszen valószínűleg nem megszokott egy nagymacska egyedül. A következőre viszont már kicsit hangosabban felnevet miközben feláll a szikláról és eligazítja a ruháját magán, miközben Famulusa is mellé ugrik.*
-Csak azt nem tudom miért hívsz így, nincs angyal külsőm, és van egy olyan érzésem hogy semmiben sem hasonlítok egy olyanhoz, na meg hívő se vagyok.*ránt vállat, miközben egy ötletet is ad, hiszen ő már szívesebben menne kicsit ki a városba, mielőtt vissza indulna a suliba, de úgy tűnik hogy a másik benne van.*
-Is-is.. De nem hinném hogy olyan jó ötlet lenne bármelyik, csak logikusan gondolkozok, de ha jónak tartod az jó..*tűnik le lassan a mosoly az arcáról, majd ha minden igaz jó pár perc múlva meg is érkeznek a fogadóhoz, ahová a fiú benyitva előre is megy.*
-Na és, téged mi vitt rá, hogy egy ilyen helyen köss ki? Csak azt ne mond hogy a gonosz természeted..*kérdezi válla felett a másikra nézve, miközben egy box fele mutat, az ajtó mellett.*
-Az egész jó helynek tűnik, és legalább közel van a kijárathoz..*mondja, s ha nincs ellenvetés le is ül oda, majd elolvasva , hogy mi a kínálat végig futtatva a szemét döntésre is jut.*
-Azt hiszem én maradok az alkohol mentes sörnél.. Te mit iszol?*kérdezi, hátra dőlve miközben egy kóbor tincset el is igazít a szeméből.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 3:58 pm

*Végre hétvége, ami egyet jelent a totális kikapcsolódással, és a könyveim valamint tanulnivalóim ágy alá bedobásával, hogy még véletlen se lássak meg semmit aminek kis köze is van esetleg a magoláshoz. Az idő is szép, s bár orosz vagyok, attól még szeretem a meleget és a napsütést, mert néha nem adatik meg annyi, amennyit várnék, így természetesen kihasználom az adandó alkalmat, hogy sétáljak egy jót. Illetve... repkedjek. Nincs olyan hideg, pont megfelelő a hőmérséklet ehhez a tevékenységhez, így hiába a gyors repesztés, most csak egy sima kék farmer van rajtam és fekete póló, de a biztonság kedvéért azért egy vékony kapucnis pulóver szintén feketében, viszont ha futni támadna kedvem, gyűrűmnek köszönhetően nem tartana sokáig visszatérni a suliba, hogy lerakjam a seprűt, és szabad kezekkel újra elteleportálva kocogásba kezdjek. Így miután felkapok egy kis pénzt, na meg drágaságomat és persze pálcám is övembe kerül, a gyűrű meg az ujjamra, már nemsokára egy tóparton találom magam, hiszen víz fölött repülni a legjobb, na meg ismerős is lehet a hely, a nem rég véget ért verseny révén. Nem várakozom sokat, rögtön lábam közé kapom a seprűt s már száguldok is feljebb, hogy lent vizslathassam a csillogó habokat. Aztán műbukással lefelé, s pont mielőtt becsapódnék a víztükörbe felkapom a seprűm nyelét, hogy fél kezemet belógatva suhanjak végig a tó felszínén. Nem nagyon figyelem a környezetemet, a tópartot egyáltalán nem, inkább csak élvezem a repülést.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:05 pm

*Mivel az idő csodálatos, nem is látom értelmét annak, hogy idebent kuksoljak a négy fal között, tehát elő is kotortam már magamnak a tavaszias viseletemet, így hát egy csinos, fekete miniszoknya van most rajtam, melyek láttatni engedik hófehér lábaimat és alul pedig egy kényelmes dorkót viselek. És hogy mi van rajtam felül? Egy igen csinos kis blúz, melynek ujjai rövidek és bizony a fekete színében pompázik, passzolva a szoknyámhoz és a felül lévő gombok közül pár ki is van gombolva, tehát szép dekoltázsom is látszik természetesen, had barnuljak ott egy picikét, azt hiszem, hogy rám férne. Hajam egyébként ki van bontva és zöld szemeimet is egy kis smink szegélyezi, de semmi más nincs rajtam, ami extra lenne vagy különleges, inkább egy átlagos tini látszatát keltem. A révész szerencsére a helyén, így hamar át is jutok Seol szigetére és mivel szeretem a tópartokat, így hát nem is máshova tartok jelen pillanatban, mint a Szivárvány tóhoz. A vízesés is jó hely, de most valamiért mégis ez a hely mellett döntöttem és ahogy így nézegetem, meg is látok ám egy igazi akrobatát a víz felszínén, így mosolyodom el, miközben jókedvűen Tarkhot figyelem. Egy ideig még nem szeretném megzavarni, de aztán nemsokára a part közvetlen közelébe érve veszem elő a pálcámat és a fiú felé irányítom. Na nem kell aggódni, nem tervezem megátkozni a páromat, hanem valami kis meglepetés jár a fejemben.*
- Avis! *ejtem ki szépen az igét, melynek köszönhetően Tarkh felé nemsokára édes kis madarak indulnak meg, csiripelésük pedig remélhetőleg fel fogja kelteni a figyelmét arra, hogy én bizony itt vagyok. Csak nyugodtan leguggolok a víz mellé, majd kezeimet belemerítve ismerkedem a hűs vízzel, miközben időnként fel-fel tekintek a repkedő alakra.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:12 pm

*Tom szép nyugodt léptekkel jön-megy, csak úgy, ha már tegnap is kint kódorgott, hátha megint talál ismerős/ismeretlent. Ki tudja. Így a révész segítségével eljut Seol szigetére, és azon belül a tóhoz.
Amúgy egy kopott, néhol szakadt farmert, fehér Adidas cipőt, felül egy kapucnis, cipzáras, méregzöld pulcsit visel, aminek az ujjait felgyűrte. A pulóver alatt pedig egy egyszerű fehér pólót. Fülében fülhallgató, és épp dübörög a zene, a fülhallgató vége pedig egy mp4-ben végződik.
Szóval ordít a zene (Papa Roach - Getting away with murder), és zsebre tett kézzel lépked a Szivárvány-tó felé, hogy egy kis nyugodtságot tapasztaljon. Amúgy bal alkarjára oda van szíjazva a tok, amiben pálcája pihen. Jobb oldalára pedig egy tokban ott pihen a tőr, amit még a párbajszakkörön "kapott" Gingertől, hogy hamajd egyszer találkoznak, akkor visszaadhassa a lánynak.
Így sétál, mikor elér a tóhoz és először csak egy suhanó alakot vesz észre a levegőben, nem is nagyon figyel, így közelebb megy. Ekkor veszi észre a két ismerős alakot, s tekintete elfelhősödik annak a gondolatára, hogy a lány mit művelt akkor. Füléből kiveszi a fülhallgatót, gyorsan összetekeri, majd zsebre vágja a kis műszert, aztán csendesen, mint egy árny, a lányhoz lépked.*
- Azt hiszem, ezt elhagytad, bennem. *néz a lány zöld szemeibe, miközben előkapja a kést, feldobja a levegőbe, majd a pengét megfogva nyújtja oda Gingernek, eléggé elkomorult arccal és tekintettel.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:23 pm

*Nem telik bele sok időbe amivel el vagyok foglalva, nevezetesen a repkedéssel, és tulajdonképpen teljesen gondtalannak érzem magam, nem elmélkedem semmin, csak élvezem a napsütést és a felcsapó vizet, mivel repülés közben fél kezem belelógatom a tóba. Ide-oda cikázom, néha fentebb repülve, majd mint a sirály, lebukva, mintha bele akarnék csapódni a vízbe, de az utolsó pillanatban mindig felrántom a seprűm nyelét, hogy ez ne történhessen meg. Elgondolkodtam azon, amit Varg mondott, és Ginger, hogy talán edzenem kéne, ez pedig tökéletes kis gyakorlás, hátha... hátha egyszer kviddicsjátékos leszek, ha már más nem jön össze. Ám önfeledt játékom közben madárcsicsergésre leszek figyelmes, és a kis jószágok bizony engem üldöznek, na nem úgy, mint akik támadást indítottak ellenem, s mivel ez szokatlan jelenség, elkezdem keresni a miérteket, és a hogyanokat, így pillantom meg a parton a vörös üstököt, és rögtön elmosolyodom. Azonnal arrafelé veszem az irányt, szépen landolva is a lány mellett kapom ki lábaim közül a seprűt, s másik kezemmel már el is kapom derekát, hogy magamhoz közelebb húzva egy kis csókot adjak neki. Aztán elengedem, és szemeim csillogása kíséretében szólalok meg.*
- Ginger, szia! Te varázsoltad öket? *pillantok a madarak felé, nem kell megkérdeznem, hogy miért alkotta őket, bizonyára figyelmem felkeltésére. Sikerült is, így ácsorgom most mellette.*
- Hogy-hogy erre fele? Engem mar nem is hiv a kisasszony setalni? *csóválom meg a fejem dorgálóan, de még mindig mosolyogva.*
- Szeretned elvinni egy körre? *bökök fejemmel a seprű felé, ám mivel annyira leköti a lány a figyelmem, hogy rajta kívül semmi mást nem is látok, csak egy hang szakít, és eleinte le sem esik, hogy mi történik, így nem szólalok meg, csak a késre pillantok, s a kép lassan összeáll fejemben.*
- Tom! Te? *döbbenek meg láthatóan, mint ha azt mondtam volna, hogy "Te is fiam, Brutus?", nagyjából úgy érzem most magam, na meg hogy elsápadok, részben a csalódottságtól, részben pedig a dühtől. Nem szólalok meg még, csak oda lépek Ginger mellé, és fél kézzel átkarolom, ez egyértelmű jele annak, hogy most a lány mellett állok.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:31 pm

*Nem akarom nagyon elvonni a figyelmét, de ha már egy helyen vagyunk, akkor szerintem természetes, hogy meg fogok mutatkozni előtte, ha már nem vett észre. Pedig ma még csinos is vagyok, bizonyára tetszhetek is neki, na de a lényeg most az, hogy a madarak meg is indulnak Tarkh felé és végül a fiú már ki is szúr engem. Felkelek tehát, pálcám könnyedén elteszem, majd végül intek is jókedvűen a fiú felé, ki már mellettem is köt ki. A következő percben pedig már azon kapom magam, hogy derekam átkarolva von magához és egy csodás csókban olvadunk össze, mely közben picit végig is simítok az arcán.*
- Szia Tarkh! Persze, hogy én voltam, ki más? *már nem vagyok annyira kezdő, elég sokat gyakoroltam, szóval nem érzem úgy, hogy mindig meg kellene lepődnie azon, hogyha varázsolok. Kezdem magaménak érezni ezt a világot és beleszokni az itteni életbe.*
- Tudod, a kisasszony hívott volna, ha a szobádban lettél volna. Egyébként sétálni akartam, szép az idő! *mosolyodom el és ez után nézek csak a szép seprűre és rögtön megdobban a szívem. Oh igen, nagyon szeretném, így kezem meg is indul felé, de a következő pillanatban egy ismerős, de számomra gyűlöletes hang szólal meg mögöttem, így testem megdermed, majd már el is felejtem a seprűt, mérgelődve fordulok meg és bár Tarkh próbál ölelni és kérdez is, én most mégse tudok a fiúra figyelni, van más a látómezőmben.*
- Ahogy látom, kikerült belőled. *morgom oda, majd jöhet a késes trükk, mely után végül felém nyújtja. Picit bizonytalanul nézek rá, de végül kezemmel a tőr markolatát megfogom és ha Tom elereszti, bizony el is veszem tőle.*
- Hogy-hogy visszaadod? Azt hittem kell emlékbe... *teszem fel a nagy kérdést, talán egy picinyke gúnnyal a hangomban, de nem olyan sokkal, hogy az nagyon feltűnjön és esetleg zavaró lehessen. Végül pedig kedvesemre nézek és csak összébb vonom a szemem.*
- Vele párbajoztam, amit meséltem. Mi bajod? *fogalmam sincs, hogy mi játszódik most le Tarkh-ban, hogy mi lehet a baja, hogy aggódhat-e értem vagy hogy mennyire ismerheti ezt a srácot, így hát egyértelműen értetlenül állok a szituáció előtt.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:43 pm

*Tom csak figyeli a párt, és mikor Tarkh is földet ér, majd átkarolja Gingert, akkor lép oda hozzájuk. Feldobja a kést, majd a pengét megfogva nyújtja a lánynak, aki el is veszi tőle.*
- Kikerült. De nem esett valami jól, főleg, hogy megforgattad bennem. *válaszol a lány szavaira, s érződik hangjában, hogy még mindig mérges emiatt, de nem tesz semmi egyebet. Tarkh mondatára csak megingatja fejét, kezét pedig visszateszi a zsebébe. Nem akar rosszat, de jobb most ezt az egészet megbeszélni, mert biztos, hogy valami félreértés volt az egész dolog.*
- Igen, én. *pillant Tarkh felé és tekintetében látszik, hogy pocsékul érzi magát emiatt az incidens, de nem a lány miatt, hanem Tarkh miatt. Felnéz a srácra, hiába fiatalabb nála, de hát vannak ilyen dolgok. A lány utolsó mondatára csak mérgesen mordul egyet.*
- Köszönöm, nem kell. Főleg azok után, hogy szabálytalan volt az, hogy tőrt használsz. Nem igazán értem, hogy egy korodbeli lánynak egyáltalán mit keres egy fegyver a kezében a pálcán kívül. *néz smaragd szemeivel Gingerre mérgesen, mert erre nagyon kíváncsi lenne. Közben előveszi kezeit, de csak karba fonja maga előtt. Tarkh-ot viszont nem érti, hogy miért csalódott benne.*
- Viszont ha már olyan okos voltál akkor, akkor magyarázd már el nekem, hogy miért volt szabálytalan az, amit tettem. Hozzátenném, nem bántottalak, de minek után belém vágtad a kést, azért talán gondolhattál volna arra is, hogy ennek mi lesz a következménye. *pillant mindkettejükre, s teljesen nyugodt hangon beszél, mégis érződik benni a harag.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 4:51 pm

*Még szép, hogy ha van jobb elfoglaltságom, akkor bizony azt tartom szem előtt, és nem a repülést, így mikor meglátom Gingert természetesen rögtön ki is kötök mellette, köszöntő csókot adva üdvözölöm őt. Nem is tudtam, hogy ennyire sokrétű varázslást tanul, úgy látszik fejlődik és ez nem kis büszkeséggel tölt el.*
- Persze, hogy te voltal. Ügyes. *dicsérem meg a lányt mosolyogva, hiszen tényleg szépen hívta fel magára a figyelmemet. Persze azért más is érdekel, de annyira leköt most, hogy itt van, hogy a fejem még nem lépett működésbe, miután az arcomba csapó szép üresre fújta, így kissé logikátlan kérdést teszek fel, de nem zavar.*
- Oh, tenyleg. De szerencse, hogy talalkoztunk. *biccentek a végére, s már ajánlom is fel neki seprűmet, minek után láthatom, hogy bizony szeretne ám repülni, és ez megmosolyogtat, jó előjel... De a kellemes percek egy csapásra elpárolognak, mikor egy alak fut be, ám hiába a zavaros mondat a külvilág számára, pillanatokon belül össze tudom rakni a képet, és nem kicsit döbbenek meg, még Ginger mondatai is elszállnak a fülem mellett, csak kérdését hallom meg.*
- Ismerem. Szobatarsam. Azt hiszem, ezen tul tenyleg csak a Hematitban töltöm az estemet, ha együtt akarunk lenni. Nem gond, ha atcuccolok nehany dolgot? *teszem fel csípősen a kérdést a lányra nézve, ám ez nem neki szól, hanem Tom-nak. Azért sajog ám a szívem egy kicsit, mert rendes srácnak néztem, de azt már nem tűrhetem, ha valaki nem viselkedik megfelelően a barátnőmmel, még akkor sem, ha egyike azon keveseknek, akikkel közös pontot találtam. Nem baj. Lesz másik. Már ha ezt nem beszéljük most meg... Csak az a szerencséje a srácnak, hogy iskolai párbaj volt, hivatalos, mert máskülönben már nem társalognék vele ilyen szépen...*
- Szabalytalan? Csupan biztonsag esetere vitte magaval, pont az olyan ferfiak ellen, akik keptelenek varazsolni, ezeret fizikai eröt akarnak bevetni. Te kezdted a szabalytalansagot! *mordulok fel, mert valóban, eredetileg csak pálcával vívnak, de hát Ginger is ezt tette, csak akkor használt mást, mikor az ellenfele is, így nem érzem őt hibásnak azért, mert elővigyázatos volt.*
- Nem mellesleg sokkal kevesebb ideje boszorkany mint te, termeszetes, hogy bebiztositotta magat, es szegyen, legalabbis szamodra, hogy többet tudott varazsolni mint te. Nyilvan keszült ra, neked hogy esne, hogy keszülsz, es egy normalis parbajt sem tudsz lejatszani? *kérdezem meg, de a hangsúlya felháborít, egyenlőre nem szólok rá, csak ha túlzásba viszi, de akkor sem szavakkal fogom illemre tanítani. Meg látjuk mennyire tud repülni... mondjuk a seprűm után kötve.*
- Elmondom en! Mivel nem keveset parbajoztam regen minden nap, csaladi körben. Evszazadok ota csak palcaval jatszak a hivatalos parbajokat, ez nem egy csata, ahol barmi megengedett. Ez olyan mint a mugliknal a vivas, ott sem pofozkodnak, pedig ha valós ütközet lenne, siman megtennek. Ezert nem lehet fizikai eröt, vagy mas ezköszt hasznalni, amig a masik nem szegi meg a szabalyokat. *közlöm teljesen hidegen, kimérten, mert így van, példát is mondtam rá, csak megérti a fiú. Mivel azonban szobatársam, és ez ellen nem tudok sokat tenni, na meg nem is akarok vele annyira rosszban lenni, azért próbálom én is visszafogni magam, de nem feltétlen megy. Apám belém verte a nők védelmét.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 5:01 pm

*Tényleg túl szépen alakult minden, hogy igaz legyen. Éreztem, valahol mélyen belül tudtam, hogy meg fog történni ez a találkozás Tommal és azért egy picikét örülök, hogy Tarkh is itt van most, mellettem. Persze meg tudnám védeni magam, de mégis, így biztosabb a dolog... A tőröm el is veszem tehát, ha már visszahozta nekem, de a kis megjegyzésre csak elhúzom a számat.*
- Te tehettél róla, tudod jól, nem róhatod fel most nekem! *még jó, hogy megforgattam, amikor lefogott, pedig erősebb nálam. Mi értelme lenne egy férfi-nő párbajnak, hogyha a nőt le lehetne fogni? semmi logika nincs abban, amit Tom tett. Na de kedvesem tettei is meglepnek, nem is igazán értem eleinte, de ahogy hallom, hogy szobatársak, máris elsápadok.*
- Oh banyek, és én még néha felnéztem hozzád, hogy ott vagy-e... *kezdek bele, de ekkor hallom a továbbiakat, mely szerint átcuccolna hozzám és szép szemeim is felragyognak.* - Persze, jöhetsz, amikor akarsz! *nem hiszem, hogy ez szabályellenes lenne, max majd megkérem Electrát, hogy ne mártson be minket. A másik két ágy amúgy is szabad, szóval csak nem zavar senkit se. Na de Tom ismét beszél, így szikrákat szórnak felé zöld szemeim.*
- Szabálytalan? Én csak bebiztosítottam... *kezdenék bele, de Tarkh szépen át is veszi a szót, így nem vagyok rest aprókat bólogatni is neki.* - Úgy vna, ahogy ő mondja. Ha te nem tettél volna semmit, én se használtam volna a tőrömet. Csak azért volt nálam, hogyha bármi történik és történt is! *nézek vissza a smaragd szemekbe, melyek totálisan semmit nem váltanak ki belőlem. Mérges vagyok erre a srácra és én még azt hittem annak idején, hogy minden jól fog menni.*
- Ismerd be egyszerűen, hogy veszítettél, ne neked álljon feljebb! *jelentem még ki határozottan, de végül ismét kérdez, amire újból Tarkh felel, én pedig már csak felsóhajtok. Nem tetszik, hogy átveszi helyettem a szót, de hát a párom, nem szólhatom le ezért, így nem is teszem, inkább lenyelem, még mielőtt rajta tölteném ki véletlenül a haragomat és csak Tom utolsó szavai járnak a fejemben.*
- Most megfenyegettél? Következmény? *a tőrömet kissé jobban megszorítom a kelleténél, majd már ki is bontakozok a fiú karjából, hogy Tom felé tehessek egy lépést.*
- Ne próbálj meg engem megfenyegetni, mert még egyszer magadban találhatod ezt a fegyvert! *sziszegem halkan, de mégis jól érhetően, mivel nem csípem, ha bárki ilyesmit tesz ellenem, de ha ezt kihívásnak kell venni, akkor elbánok én vele mugli módon is. A szoknyában mondjuk nem lehet tökéletesen mozogni, de nem érdekel, ne nézzen már ennyire le engem, amikor csak megvédtem magam.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 5:12 pm

- Ahogy jónak érzed, soha nem bántanálak, bármennyire is annak tűnhetek az ő szemében. *pillant Gingerre, de ez azért rosszul esett neki, hogy Tarkh emiatt elköltözne. Soha nem bántaná a srácot, annyira azért ő sem őrült, nem olyan, mint egy két diák vagy lény itt.*
- Ha nem vetted volna észre, varázsolni tudok, egy kát helyzetben a hátadat védtem, mikor megtámadtak minket. *néz Tarkhra, majd folytatja tovább.* - Az meg hogy kevesebb ideje boszorkány, mint én varázsló, megcáfolnám. Három évem veszett kárba családi oko miatt, vagyis mindketten nulláról kezdtük az egészet. *teszi még hozzá indulatosan, de még mindig nem mozdul, próbál nyugodt maradni, de ez elég nehezen megy, főleg egy ilyen helyzetben. Kezd feléledni benne az az ösztön, amit az apjától örökölt, és ez baj. Majd mikor Tarkh elmagyarázza azu egész párbaj dolgot, konkrétan tágra nyílnak szemeit, s látszik bennük a döbbenet. Ő erről semmit nem tudott, de a lány szavai ismét felhergelik. Elengedi kezeit, s mérgesen néz a lányra, úgy válaszol neki.*
- Nem mondtam soha egy szóval, hogy nyertem, és nem is érdekelt, ráadásul azt a varázslatot is már akkor megbántam, mikor elindítottam. Az meg hogy fenyegtésnek vetted az előbbit látszik, hogy előbb beszélsz, aztán gondolkodsz! Én az akkorira értettem, most semmi dolgom veled azon kívül, hogy ezt a nagy szart megbeszéljük. Ha nem vetted volna észre, soha a büdös életben nem tanultam varázsló párbajt, az utcán nőttem fel, mit vársz akkor, mit tegyek?! Nekem ezt tanították, ezt tanultam meg, hogy varázslat és közelharc. Soha nem hallottam vagy láttam rendes varázslópárbajt! *válaszol indulatosan, s szemei izzása már elég fenyegető lehet, de nem is a lányra nézve vagy a fiúra, hanem magából az aurából kivehető, hogy nagyon durva változáson megy át lelkileg. Hangja nagyon beméjül, szinte morgásnak hangzik, testtartása is támadó, de soha nem bántana senkit. Legalábbis még nem, ő csak arra reagál, amit a lány is tett a késével irányába.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 5:31 pm

*Azonnal veszem a lapot, így próbálom meg támogatni Gingert, de tulajdonképpen azért tudom, hogy elviekben hol van a határom, hiszen ez nem az én vitám, nem is igazán van hozzá közöm, csak azért szólhatok bele valamilyen szinten mert itt vagyok, és mert a barátnőm. Tom-nak ésszerű magyarázata van az elköltözéses mizériára, és tudom én, hogy igaza van, ezért most inkább csak meg sem szólalok, csupán a lányt nézem. Eleve át akartam azért cuccolni egy-két dolgot, ez most indok is, így nem lépek vissza, akkor sem ha ezzel megbántom Tom-ot, pedig a fő indok nem feltétlen ő. Ahogy viszont Tom felszólal, hűvösen felvonom a szemöldökömet.*
- Tenyleg? Nem lattalak. Nekem konkretan Jas mentette meg az eletemet. Mi masert fogtad volna le, ha nem azert, mert nem tudtal normalisan varazslattal nyerni ellene? Vagy ha pedig tudltal volna, meginkabb csunya dolog. *rázom a fejemet, mert nem tetszik ám, hogy számon kéri rajtam, hogy ő is ott volt a cirkuszos csatánál, mikor nem találkoztunk ott annyira, na meg ha valami, akkor én a múltam miatt megtanultam értékelni a segítséget, sosem marad el a hálám.* - Egyebkent azota boszorkany miota ide jar. Az elött semmit nem tudott. Ugyhogy de, kevesebb ideje az mint te, te harmadszorra jarod ujra, ha jol emlekszem. Az idö alatt is ismerted a magiat, ö pedig nem. De gyorsan tanul, megertem hogy lefözött. *húzom fel az orrom durcásan, mert igen, az én kis Gingerem szétrúgta valakinek a seggét, aki több ideje mágus mint ő, ráadásul idősebb. Ez már valami. Magyarázok még néhány dolgot, és látom ám rajta a megdöbbenést, és igen, Faith óta megtanultam, hogy ha valaki nem tudja kontrollálni magát, vagy akaratán kívül hibázik, teszem azt, mert nem tudja a szabályokat, azt nem lehet számon kérni. Nem reagálok egy darabig, hagyom Gingert is kibontakozni, de mikor már el kezd durvulni a helyzet, szorosan oda lépek azért mögé, és gyengéden megfogom a karját, ösztönözve arra, hogy a szemembe nézzen. Másik kezem pedig gyengéden az övére csúsztatom, egybekulcsolva a kezünket.*
- Ginger... nem tudta a szabalyokat. Tudod, hogy ha valaki nem tud valamit a varazslovilagban, nem kerheted rajta szamon. Te biztos megerted. *suttogom neki halkan a szemébe nézve, de ha megszólalna, csak szája elé teszem mutatóujjam.*
- Talan a legjobb lenne, ha Tom beismerne a hibajat, es megigerne, hogy most mar, mivel tudja a szabalyokat, nem fog reszeröl több ilyen elöfordulni. Ekkor pedig nincs ertelme több vitanak. *igen, igazi kis diplomata is tudok lenni, apámtól tanultam üzletelés közben, és a másik oka, hogy most így felszólalok, az a Tom-ban hirtelen beállt változás.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 5:43 pm

*Ez az egész beszélgetés kezd nagyon furcsa lenni, mivel úgy érzem, hogy bizony nem csak én nekem van most hirtelen ellentétem Tommal, hanem Tarkh is szépen támad és valamiféle konfliktushelyzet alakul ki a fiúk között. Viszont nem óhajtok ebbe beleszólni, szerintem képesek lesznek megbeszélni mindezt egymással, ha pedig nem, hát akkor majd eldől, hogy mi lesz.*
- Ne nézz már le engem, igenis tudok gondolkodni, méghozzá a szavaim előtt! *vetem oda dühösen, pedig belül tudom ám, hogy igaza van, én már csak ilyen kis vehemens vagyok, de nem érdekel, ez vagyok én, így kell, hogy elfogadjon vagy elkerüljön, bánom is én már.*
- Megbeszélni? Én nekem nem úgy tűnik, mintha annyira meg akarnád ezt beszélni, inkább csak szavakkal támadsz, hogy én milyen voltam és kiemeled azt is, hogy megforgattam benned a kést, pedig nem akartam, nem szoktam ilyet tenni. *teszem hozzá most már valamivel halkabban, de ekkor végül Tom folytatja, így mondva el, hogy nem tanították őt semmi ilyesmire sem, de mégis, ne engem akarjon már fenyegetni és viselkedjen így, tehát már készen is állok arra, hogy itt rögtön rátámadjak, ezt késem is jelzi, de ahogy érzékelem, Tom se fogja hagyni magát. Viszont még mielőtt bármit is tehetnék, megérzem Tarkh közelségét és meglepetten emelem fel a fejem, hogy a kékségekbe nézzek és meghallgassam, amiket mondani akar, bár nem nézem jó szemmel, hogy így vissza akar fogni.*
- De... ~ ahj, ne fogj már meg így ~ *ezzel természetesen szavai fogságára utalok, nem kezére, de végül felsóhajtok, lesütöm szemeim és ujjaim az övébe kulcsolom, engedve neki.*
- Igazad van... *motyogom magam elé, tehát nem kell, hogy elhallgattasson. Végighallgatom még a szavait, az ötletét és ez után Tom-ra tekintek, igen csak kérdőn.*
- Ha megteszi, akkor rendben! *bólintok is rá, tehát akkor egye-fene, lehet amolyan béke-jobb nyújtás, de nem szívesen, mégse akarom most itt harcolni. Tomon múlik most már minden.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 5:57 pm

- Nem tudtam, de már úgy is mindegy. *válaszol Tarkh szavaira, és ismét egy kést forgat meg benne a srác, mikor csak Jast említi. Ő is ott volt akkor, egy csapatként dolgoztak mindannyian. Ráadásul a következő mondata még rosszabb, mint amit eddig mondhatott volna. Arról a három évről ő nem tehet, az anyja mellett kellett maradnia az apja miatt, nem tudta volna egyedül fönntartani magát. Erre a gondolatra inkább behunyja a szemét, s támadóból visszaáll teljesen nyugodt testtartásba. Reakcióján lehet látni, hogy megint változott benne valami. Valami olyan, ami nem jó írányba megy el, ha ez így folytatódik.*
- Ha nem akartad, akkor miért tetted? Tehetted volna azt, hogy simán ellöksz magatól, miután belém szúrtad a kést. Semmi egyebet... Még sem ezt tetted. *pillant a lányra, de már csak hideg zöld szemek néznek a másik zöld szemekbe. Semmi nem látszik most már, semmi idegesség, semmi harag, csak hűvös nyugodtság. Aztán észreveszi a Tarkhban végbement változást, s egy nagy levegőt véve most már inkább nyugodt és kissé csalódott, mint dühös.*
- Köszönöm. *suttogja halkan, amolyan maga elé, de ezt most a fiúnak szólt azért, mert segít neki ezt az egész helyzetet, és vele együtt Gingert kezelni. Amolyan két dudás nem fér meg egy csárdában szituációba keveredtek azon a párbajon.*
- És igen, szeretnék azért a varázslatért bocsánatot kérni. Mondjuk úgy, a családi hátterem miatt alakult ki ez a dolog, és ígérem, hogy többet ilyen nem fordul elő. Tarkh elmondta, hogy mi a szabály. Ezt észben tartom. *pillant komoly arccal a lányra és a fiúra, majd jobbját nyújtja egy kézfogásra, hogy akkor most már legalább lenyugodtak a kedélyek körülöttük és végre vége ennek az egész veszekedésnek.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 6:07 pm

*Kis szóváltásba keveredek én is azért a sráccal, mert eltér a nézőpontunk, és valószínűleg Ginger is érzi, hogy itt azért több minden van a háttérben, de nem szól bele, amit meg is értek. Talán nekem sem kéne az övébe... de nehéz megállni.*
- Szerinted kepes egy nö ellökni egy ferfit, aki lefogja öt? *morgom halkan, nem is Tom-nak, inkább csak magam elé motyogva éles gúnnyal, mert azért elég csak ránézni Gingerre, ügyes boszorkány, de mégis csak lány, törékeny alkattal, Tom pedig jóval idősebb mint ő, egyértelmű fizikai fölényben van. Kezdek belefáradni a dologba, de azért még arra veszem a fáradtságot, hogy leállítsam Gingert, és látom ám, hogy ellenkezni szeretne, nem tetszik neki a dolog, de végül beleegyezik, és ezért hálásan elmosolyodom, egy pillanatra behunyva a szemeimet, ezzel jelezve, hogy köszönöm a megértését. Hallom Tomot is, de nem igazán izgat, nem miatta csináltam, vagy nem elsősorban miatta... bár az azért egyértelmű, hogy nem szeretném, ha bárkinek is bántódása esne, és ez nagy szó tekintve hogy a barátnőm ellenfele is ebbe a csoportba tartozik. Megkönnyebbülve figyelgetem, ahogy Tom végül belegyezik, és kezet nyújt, Ginger pedig bizonyára el fogja fogadni, hiszen nincs oka a további morcogásra, s ha ezt is teszi, inkább csak magában. És igen... megcsináltuk! A hónap legkínosabb percei..., ami a most elkövetkezendőket illeti, mert hogy én nem szólalok meg az biztos, pedig ha eddig elválaltam a békebíró szerepét, talán nekem kéne oszlatnom a kis csoportosulást most, de ha más nem szólal meg, akkor csak hagyom, hogy kínos csend telepedjen ránk.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 6:13 pm

*A kérdés igen csak meglepetésként ér, így ajkaim is kinyílnak, miközben Tomot figyelem és végül csak lassan megvonom a vállaimat.*
- Mert megijedtem. *felelek most csak ennyit, de a további kérdéseire, hogyha ellököm, miért nem volt az elég vagyis miért nem azt tettem, már Tarkh is beleszól, így fordítom felé a fejem és halkan, de határozottan szólalok meg.*
- Tarkh, azt mondta, hogy amikor már benne volt a kés, utána... akkor el tudtam volna lökni és nem tudom, valami előtört belőlem, így is nehéz volt leállnom, nem tudom, hogy mi történt. *sóhajtok fel és végül mellékcselekvésként bele is túrok vörös tincseimbe, hogy próbáljam ezt rendezni. Tarkh is segít és én hallgatok rá, épp eleget veszekedtünk múltkor és túl sokat jelent nekem ahhoz, minthogy most is felvállaljak Tom miatt egy vitát.*
- Rendben és akkor, tőlem is bocs! *vakarom meg picit a tarkóm, végül kezem a fiú kezébe kerül, megrázom, majd már el is eresztem, nem akarok sokáig érintkezni vele. A kékszeműre nézek, majd vissza a smaragd szempárra és végül Mystral felé tekintek el, a távolba.*
- Mi lenne, ha fagyiznánk egyet? Tavasz van és hát... biztosan jól esne. Benne vagytok? *próbálom oldani a feszültséget és bár pénzt nem hoztam magammal, majd szépen nézek az orosz fiúra, biztosan nem hal bele, ha meghív egy fagyira. Lágyan elkezdem húzni, hogy induljunk meg az ösvényen a város felé, mert a főutcán biztosan lesz kint egy fagyi árus... és ez után Tom felé tekintek, hiszen a hívás neki is szólt, már ha szeretne még a társaságomban maradni.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 6:23 pm

*Most már csak figyeli a szóváltást, arra nem mond semmit, hogy Tarkh szerint nem tudta volna Ginger ellökni, de a lány ezt már meg is válaszolja helyette, hogy a késsel együtt képes lett volna rá. Így csak vesz egy mély levegőt, behunyja a szemét pál pillanatra, majd akkor kezet fog a lánnyal, miután bocsánatot kértek egymástól.
A fagyizás dologra kissé meglepődik, főleg, hogy Ginger hozta fel a dolgot, és ha minden igaz, a fiúval már elindultak, de akkor ő is velük tart. Max ő egy üveg sört fog inni, hogyha úgy adódik, de majd úgy is kiderül.*
- Ha elfogadjátok tőlem, akkor szívesen meghívlak mindkettőtöket valamire, amit csak szeretnétek. *mondja, de kissé mintha erőtlennek tűnnek, bár ez inkább amiatt van, hogy parázik, hogy ki hogy fog reagálni erre. Reméli, most már nem lesz több bonyodalom köztük. Így viszont a pár mögött megy egy kicsit lemaradva, de lépést tartva velük, ha elindultak mindannyian.*
- Egyébként nagyon ügyes voltál. *mondja a lánynak maga elé nézve, és érződik a hangján, hogy ez kedvesség akart lenni. Kissé furán érzi magát ebben a helyzetben.* - Mármint, a párbajon. *teszi még hozzá gyorsan, bár tudja, hogy mindketten tudják, hogy mire gondolt.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime2012-03-24, 6:38 pm

*Úgy látszik félreértek valamit, és erre Ginger is felhívja ám a figyelmem, csak azt nem tudom, hogy miért, és miért pont itt, de azért a szemébe nézve végighallgatom, kékségeimben pedig egy kis aggódás csillan, de nem azért mert féltem őt, vagy nem tetszik így nekem, hanem azért, mert látom, hogy mintha egy kicsit megviselné a tudat, hogy ez is hozzá tartozik. Nem mondok semmit, csak bólintok, de egy kicsit megszorítom a kezét. Szerencsére a téma elterelődik, mostmár békülnek is, és ezt némán nézem végig szintén, mígnem Ginger egy ötlettel áll elő, amit nem néztem volna ki belőle, így egy pillanatra felszöknek szemöldökeim, hogy ezt most vajon komolyan gondolja-e, majd egy gyors oldalpillantás Tom-ra, és már próbálom is rendezni arcvonásaimat.*
- Hat... persze, menjünk... fagyizni. *miért nem iszunk inkább? Az jobb.* - De ihatunk is, ha akarod... marmint akarjatok. Van vodkam... *persze hogy van, orosz vagyok.* - De be is ülhetünk valahova. *vonogatom a vállamat, és Tom ötletére csak hátra pillantok rá egy picit, kissé tétován.*
- Majd en meghivlak titeket. *felelem neki nem bántóan, csak amolyan "hagyd rám a dolgot" stílusban, nekem úgyis van pénzem, nem ismerem Tom anyagi körülményeit, Ginger-nek pedig szeretnék én fizetni, és magamnak is, mivel nem kedvelem, ha ennyi pénzzel más fizet helyettem. Azonban kissé közelebb is húzódom Ginger-hez, és halkan suttogom magam elé a szavakat, hogy Tom ne hallhassa, de ne is nagyon lássa, mert csak megszorítom a lány kezét, de nem fordulok feléje.*
- Köszönöm, hogy beleegyeztel. *mondok csak ennyit, és a végén nézek csak rá egy kis mosollyal. Én nem sietek sehova, Tom majd felzárkózik ha akar, nekem most jó Ginger kezét fogva ráérősen szedni a métereket, s bár igen, van mögöttünk valaki, azért annyira nagyon nem zavar. Természetesen a seprűm is hozom, nincs értelme most visszateleportálni, hogy lerakjam. Kéne valamit szólnom Tomhoz is, de mi a fenét? Ötletem sincs.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
8 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: