Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ryan Bourton I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ryan Bourton I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ryan Bourton I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ryan Bourton I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ryan Bourton I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ryan Bourton

Go down 
+3
Jasmine Miels
Sideris Valbraith
Ryan Bourton
7 posters
SzerzőÜzenet
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 5:53 pm

1. rész: " Ég és Föld "


* Azt hiszem ettől a mai naptól kezdve életem legnagyobb titkát fogom magamban őrizni, ugyanis én, Ryan Bourton a vagány, laza és rettentően nagyképű srác naplóírásba kezdek. Hogy miért? Dunsztom sincs egyszerűen csak úgy érzem lenne mit leírnom mit a későbbiekben jó lenne olvasgatni. Sosem csináltam még ilyet mert ez tőlem igen csak messze áll, de most mégis tömörülnek a szavak és növekszenek a sorok ahogy visszaemlékszem első találkozásunkra és az azt követő fordulatos és eseménydús történtekre...
Én sem voltam valami régi diák a Mysterio-ban így egy napon unottan mászkáltam a folyosókon, történetesen a második emeletin. Akkoriban még dúltam, fúltam, hogy itt kell lennem akaratom ellenére és olyas valamit kell tanulnom mi kicsit se érdekelt. Tettem a mágiára, a varázslatokra, az órákra de tudtam azt, hogy nincs más választásom ha kell a lóvé és az örökség mely bazi nagy hatalmat ad majd a kezembe le kell húznom itt azt a három évet nincs mese. Körülbelül úgy fogtam fel az itt létem, mint egy börtönt. Persze ott ahol ennyi szép lány van én is feltalálom magam, nem kellett sok idő s hamarosan már válogathattam közöttük, kivéve egyet, egyet ki a mai napig is fontos nekem. Ki meghatározó alakja létemnek. Ő Faith kivel azon a bizonyos napon szembetalálkoztam és nagyon is úgy tűnt, hogy eltévedt. Kiderült, hogy előző nap érkezett ide és még nem ismeri annyira a kastélyt, mi kapóra jött nekem így ajánlottam fel, hogy elkísérem felfedező útjára. Persze a háttérben ott lappangtak azok a bizonyos hátsó szándékok, nem tudtam mit hol kell keresni, nem igazán érdekelt mi vesz körül azt sem tudtam mi hol van de én, ki minden lehetőséget megragadott a csajozáshoz vele tartottam. Már akkor szépnek, csinosnak találtam, gyönyörű sárga szemei értelmet sugároztak és ami igazán megdöbbentett, hogy minden próbálkozásom ellenére falat emelt kettőnk közé, tudatva velem, hogy ez ismerkedési forma nem a zsánere és hogy nem vagyok az esete. Még hogy én? Én kifejezetten mindenki esete vagyok, jóképű vagyok és a testem is tökéletes, bár lehet az izomtömeg kissé sok valakinek de én úgy vagyok vele, hogy egy pasinak egy férfinek az erőt kell szimbolizálnia. Tökéletes vagyok és erről teljesen megvoltam győződve. Látszólag hidegen hagyott az elutasítása mivel a beszélgetés alatt kiderült, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon túlságosan komoly, céltudatos és hideg volt nekem, de hogy ő mit gondolt rólam arról fingom sincs. Azt tudom, hogy nem tetszett neki nyomulásom, többször is leépített így hosszú ideig nem is találkoztunk mi nem is csoda, ugyan miért akarna minden áron barátságba elegyedni két olyan ember kiknek annyira más az életvitele? Én addig másutt kerestem a gyönyört így bonyolódtam bele egy baromi unalmas kapcsolatba mi csak és kizárólag mondhatni csak a szexen alapult ugyanis az élet más területén teljesen más volt az érdeklődésű körünk Jane-el. De arra jó volt, hogy legyen kivel lenni, bár tény, hogy akkor úgy éreztem szerelmes vagyok belé de ez így utólag nevetségesnek bizonyul mivel koránt sem éreztem azt a lüktetést, azt a szenvedélyt a féltést miket egy másik lány hozott ki belőlem. Tovább szédítettem a lányok fejét miket oly könnyű volt elcsavarni, nem voltam a hosszú távú kapcsolatok híve sem a fiú-lány barátságban nem hittem - mi idő közben azért megváltozott - mindenki csak egy kettyintésre kellett nem többre, ennek eléréséért pedig mindent megtettem, hidegen hagyott hogy van csajom. Egy szép tavaszi napon azonban a sziklán ücsörögve arra lettem figyelmes, hogy az Infaltusos leányzó érkezik a vízeséshez hol vetkőzésbe kezdve szabadult meg ruháitól és sétált bele a vízbe az én legnagyobb örömömre. Titkon lestem le rá, ő nem tudta, hogy én ott vagyok így legeltettem hát szép, kék szemeim a formás vonulatokon, domborulatokon. Azt tudni kell rólam, hogy a női test látványa engem pillanatok alatt levesz a lábamról, hamar beindulok rájuk főleg ha olyan kívánatos mint a szóban forgó lányé, így ügyet sem vetve arra, hogy nem értettük meg egymást csatlakoztam hozzá és ismét kezdetét vette a beszélgetés. Hamar kiderült, hogy Faith nem tud úszni mit alig akaródzott elhinnem, de egy szerencsére koránt sem végzetes hülyeségem miatt saját szememmel láthattam, hogy tényleg híján van ennek a tudománynak. A cél a vízesés mögötti barlang volt s úgy gondoltam ha a hátamba kapaszkodik akkor hamar átérhetünk sem mint hogy a parton közelítse meg azt a helyet, még a végén lelép hittem ezt akkor s mivel elutasított az idegeire akartam menni. De a zubogó vízen áthaladva egyszer csak észrevettem, hogy egy csöppnyi teher sem nehezedik rám s ahogy megfordultam úgy láttam, hogy a leányzó sehol, pár pillanat múlva pedig a víz alól húztam felszínre. Ekkor mentettem meg először... Le sem tudom már íri milyen érzések kavarogtak bennem akkor, azt tudom hogy aggódtam mivel utána olyan halálra vált képet vágott, hogy rossz volt ránézni, így hamarosan már arra kért a leányzó, hogy tanítsam meg úszni. Belementem miért is ne alapon, így kezdtünk el találkozgatni és ha lehet így fogalmazni egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Persze ő sem maradt ki a szédítésből, amikor és ahol lehetőségem volt rá flörtöltem vele, tapiztam és kellemetlen helyzetbe hoztam, de talán mindennek meg kellett történnie ahhoz, hogy szívem ma is csak érte dobogjon. Az idő telt s múlt, kiderült számomra, hogy a hideg viselkedés mögött egy szerethető, szenvedélyes lány lakozik mi igen csak tetszetős volt számomra s még közös érdeklődési körünk is felszínre bukkant így annak ellenére, hogy nekem ott volt Jane és neki ott volt Takoda kivel idő közben barátságot kezdtek táplálni egymás iránt s titkon a lány remélte, hogy több lesz köztük. Továbbra is elutasított, rendre intett így én hol visszavonulót fújtam hol pedig közelébe akartam férkőzni mi egyáltalán nem volt olyan egyszerű, kifogott rajtam ez a kis bestia! Elég sűrűn találkoztunk, így jutottunk el egyszer a fogadóba is. Így visszagondolva rá teljes vigyor terül szét képemen ahogy lelki szemeim előtt látom miként csavargatja izgatón karcsú kis derekát s simít végig saját testén, én megvoltam győződve róla, hogy nem ilyen lány, távol áll tőle az ilyen viselkedés de kellemes csalódásként ért, hogy ennyi szenvedély és izgalom lakozik ebben a lányban mivel abban az életvitelben mit otthon élt ez botrányosnak számítana. Teljesen rágerjedtem ez nyílt titokká vált s tánc közben nem egyszer közelebb is kerültünk egymáshoz. Húzta előttem a mézesmadzagot rendesen de magából semmit nem adott mert volt nekem a barátnőm, ki eszembe se volt míg fel nem említette. Végül az éjszakát a fogadóban kivett szobában folytattuk további iszogatás és táncolás mellett, nem értette egyszer sem mikor azt mondtam neki hogy nem bírom tovább, ő csak húzta tovább az agyam, tapasztalatlan volt s még alig volt tisztában azzal, hogy mit vált ki a férfiakból így nőtt bennem a feszültség percről percre. Végül is megvolt az oka ennek a ferde estének, Faith bizonytalanságtól szenvedett mivel nem tudta, hogy kell e az indián srácnak vagy sem, én pedig meg lettem csalva, mi teljesen kihozott a sodromból, szükségem volt a lazulós feszültségmentes estére. Igaz Jane iránt már nem éreztem túl sokat, mégsem viselem el azt ha átejtenek, én megtehetem de fordított esetben erről szó sem lehet. Égtem a haragtól, a bosszúvágytól, ha jól emlékszem még rosszul is érintett ez az egész mivel én nem tűröm el azt, hogy más is szemet vessen arra ami az enyém! Ami az enyém az az enyém nem osztozok, tudom, hogy túlságosan is birtokló vagyok de ez van, ezt kell szeretni kinek nem tetszik megismerkedhet a jobbosommal vagy vehet egy hátra arcot. Sikerült felöntenünk a garatra bár nekem elég sokat kell innom ahhoz, hogy a részeg szóval meg lehessen illetni, Faith felett viszont a pia győzelmeskedett így csitultak a kedélyek s lettem másodjára is megmentője. Védtelen volt és sajnáltam is szegényt amiért rosszul érezte magát, forgott vele a világ s még a zuhanyzás is kifogott rajta. Nem használtam ki a helyzetet pedig annyira könnyű lett volna, nem egyszer fordult elő ez otthon, tudtam mit kell tennem így rendeztem el a dolgokat körülötte míg nem végül az ágyban kötöttünk ki. Jobban lett a helyzet, jobban érezte magát s talán ennek is meg kellett történnie ahhoz, hogy tudja, hogy lássa, érezze, hogy én is egy érző s törődő ember vagyok, csupán csak nem mindenkivel. Fene foglalkozzon egy olyannal ki csak arra, hogy meghúzzák ezeket a lányokat pedig remekül ki tudom szúrni, mivel hosszú időn keresztül csak ilyenekkel volt dolgom. Forrósodott kettőnk között a levegő, ingerelt, simogatott teljesen feltüzelt érintéseivel mitől már én sem tudtam nyugton maradni, így kezdtem el tolakodó módon érinteni és csókolni ott ahol tudtam. Kezdtem megérezni a kölcsönös vonzalmat, vibrálást miért már hetek óta nyomultam, így akkor ár nem is voltam rest bevégezni azt ami a szándékom volt, igen, le akartam feketetni, hogy érezhessem de érzéseimről és arról, hogy valójában mit is akarok egy kukkot sem mondtam el neki. Tehát örültem, hogy a több hetes ostromom végre elnyerem jutalmam, szinte már biztos voltam abban, hogy a lány az enyém lesz de egy kellő pillanatban kapcsolt így hátrált meg a helyzettől. Pedig még az is kibukott belőle, hogy helyes vagyok, tetszem neki annak ellenére, hogy első találkozásunknál értésemre adta, hogy nem vagyok az este. Ezek után többször kértem, hogy tartsa magát távol tőlem mivel egy apró ruharab sem volt rajta de őt szemlátomást ez nem érdekelte, kijelentette hogy nem tudja megtenni. Nehezen tudtam visszafogni magam miken nem segített az agyamban lejátszódó kis illúzióképek látványa, rettentően kívántam de akarta ellenére nem akartam vele semmit kezdeni. Hisz az együttlét csak akkor jó ha mindkét fél benne van, nem csak egy egyszerű kettyintésre vágytam akkor egy k*rvához mentem volna. Érezni akartam selymes bőrét, érintését testemen és minden bizonnyal édesen forró csókját, vágytam, vágyakoztam utána de mind ez mit sem ért, nem kaptam meg. Vad ötlet fordult meg a fejemben mégpedig az alkoholt akartam lenyalni formás melleiről de kérésem süket fülekre talált mikor azt akartam vegye le a melltartóját. Játéknak fogtam volna fel mi elfajult kissé bár addigra már annyi titpi-tapi elcsattant közöttünk, hogy szerintem simán belemehetett volna ebbe az egészbe, tudtam, hogy ő nem olyan lány ezt számtalanszor el is mondta már, na de akkor is! Akartam! De ez nem történt meg.... Nehezen viseltem ezt az újabb elutasítást... rettentő nehezen. Annyira még nem ismert még így nem tudhatta, hogy rejtet agresszió lakozik bennem mi felszínre tört az elutasítástól, a kielégítetlenségtől. Hevesen reagálva mutattam meg azt az oldalam mire koránt sem vagyok büszke de ez is én vagyok, hozzám tartozik s egy dühkitörés alkalmával rontottam el mindent mit nagy nehezen elértünk ami a kettőnk kapcsolatát illeti. Megijesztettem mikor mérgemben a falnak vágtam az alkoholos üveget de aztán hagytam elmenni a szobából, titkon persze követtem őt a kastélyig mert aggódtam már akkor is érte, hogy esetleg valami fajankók betalálják és kihasználják piás állapotában de szerencsére ez nem történt. Jobbnak láttam akkor ha elválnak útjaink mielőtt még olyat tettem volna mit ezer százalék, hogy megbánok. Ugyanis nem tudom kontrolálni ezt az érzést, törnöm, zúznom kell ahhoz, hogy lenyugodjak, hogy le tudjam vezetni a felgyülemlett feszültséget. Ez történt akkor is. Hosszú... nagyon hosszú idő telt el a következő találkozásig mi Seol szigetén esett meg a vízesésnél, hol annyiszor összefutottunk már. Hiányzott a kis boszorkány hisz a fogadói incidens előtt oly sűrűn találkoztunk az úszás miatt na meg amúgy is, hogy ezekben a nélküle töltött napokban teljesen kifordultam magamból. Bár megbocsájtottam Jane-nek mire Faith beszélt rá azzal a címszóval, hogy mindenki megérdemel még egy esélyt, már kicsit sem érdekelt a lány máshoz húztam, mást akartam karjaimban tartani más körül forogtak gondolataim még ha ez nem is volt érezhető Faith számára és én sem akartam magamnak bevallani, hogy nem csak a szex és a kíváncsiság vonz a lányhoz. Komor hangulatban és ellenségeskedésben telt a találkozás eleje de idővel úgy döntöttünk, hogy elfelejtjük azt az estét és az akkor tervezett nyári kis utazást kezdtük el tervezgetni. Az eltelt időszak alatt Takodával is közelebb kerültek egymáshoz de mindenképpen megakartuk ejteni ezt a kis kiruccanást és őrültségeket csinálni. Ugyanis a fentebb említett közös vonás az az extrém dolgok iránt való érdeklődés volt bár ezután szép lassan azért kiderülgetett, hogy nem is vagyunk olyan elviselhetetlennek egymás számára. Nem tudtuk milyen lesz csak azt reméltük, hogy jó, nem tudtuk és igazából nem is érdekelt Tak és Jane mihezszólása az utazás végett, minél előbb indulni akartunk így már másnap el is hagytuk a Mysterio falait. Bár akkor még mindig nem hittem a két nem közti barátságban mégis azt hiszem valami hasonló mozgolódott körülöttünk még ha én olykor többre is vágytam. Hogy mi minden történt a Rio-i utazás alkalmával azt később írom le, túlságosan fordulatos és eseménydús nem mellesleg izgalmas, most elfáradtam és bejezem, az hiszem így is felülmúltam önmagamat ezzel az írkálással... Cső Tesó!*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 6:24 pm

Hűűű, tökre tetszett. *-* Annyira jó volt visszaolvasni így a régi játékainkat, hogy iszonyat. Smile Nagyon örülök, hogy te is írtál naplót, főleg annak, hogy Ryan drágával, akit imádok. <3 Szép volt a fogalmazás, tiszta Ryan-es stílus meg minden, szóval tetszett az egész egybe, úgy, ahogy van. mosoly

Várom a folytatást! *-*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 6:32 pm

Örülök, hogy tetszett Ryan Bourton 4238535738 Tényleg mosoly
A stílus az direkt olyan amilyen, szándékosan nem írtam gyöngy szavakat mert az nem ő lenne és elvileg ő írja de ezt gondolom sejted Very Happy A jáccikat ne is mond Very Happy Vagy 10-et olvastam el, keresve, kutatva őket mert mikor nekikezdtem az írásnak rájöttem, hogy csak nagyjából emlékszem amit édes kevésnek tartottam. Szóval jó volt visszaolvasni őket, nagyon élveztem azokat a jáccikat. mosoly

Lesz folytatás, hisz a java még csak most jön Razz
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 6:35 pm

Persze, tudom, miért írtad így, így is kell a naplókat. Very Happy Én is így írtam a karijaimmal, hogy az ő szavajárásuk alapján. Smile
Amúgy tényleg szupi játékok voltak, majd sztem én is visszaolvasgatok. Razz És még sok jó is lesz, az biztos! Na majd olvasom a többi írásodat is egyértelműen, szóval jóóó lesz az, már előre látom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Ryan Bourton Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:12 pm

jelentem én is elolvastam, és tetszett nekem is Very Happy nem fogtad vissza magad ami a hosszúságot illeti, de nem baj, ettől nem lett unalmas Very Happy tök jó elolvasni, hogy milyen kapcsolatok is vannak a karik között, mindig tudok meg új információkat, ami cseppet se baj Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:17 pm

Én azt hittem, hogy tudtad, hogy Ry és Faith odáig meg vissza vannak egymásért. XD Ez nyílt titok a Mysterioban Very Happy *imádja Ryant még mindig nagyon, de nagyon Very Happy *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:20 pm

Hihi, én is azt hittem, hogy tudod mivel elég régóta vannak együtt mosoly Azaz most éppen nem, de lesz ez még így se XD * csak reménykedik * Ha rövidebb lenne kimaradt volna belőle szerintem elég sok minden, bár azt aláírom: tény és való, hogy nem tudok röviden fogalmazni XD Örülök, hogy neked is tetszett Very Happy ÉS annak is hogy nem lett még megunva ez a hóhányó Razz
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:21 pm

Hát a riói játékunk alatt sok minden kiderül majd. Razz Remélem hamarosan folytatjuk ám. Very Happy *utalgat XD*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:23 pm

Igen, innen jön még csak az izgalmasabb sztori XD Utalgatás véve Wink
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Ryan Bourton Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-10, 7:28 pm

tudtam a kapcsolatukról, csak azt nem, hogy hogy alakult ki meg ilyesmi Smile mert régebbi játékokat nem igazán olvasgattam el Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-12, 3:25 pm

hű naXD akartam ide is írni, csak most volt időm végig olvasni Very Happy szerintem jól le lett írva meg tényleg illik a karihoz Very Happy szal jó lett
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-12, 3:28 pm

Köszi Dem! mosoly
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-27, 8:39 pm

Ha már így benne vagyok, akkor ide is írok. Wink Igazán tetszett és a stílust is tökéletesen eltaláltad. Valamint legalább megtudtam, hogy miként is történt ez a nagy szerelem köztük. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime2011-11-27, 9:35 pm

Örülök, hogy neked is tetszett. Very Happy Azért is jó ez a naplózás mert így legalább minden tiszta lesz mindenki számára, egy jácci alkalmával nem lehet úgy elmesélni a történteket, tök hiányos lenne na meg nem is olvassa mindenki a játékokat...
Majd lesz folytatás is, a java még hátravan. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ryan Bourton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryan Bourton   Ryan Bourton I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ryan Bourton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Karakternaplók-
Ugrás: