Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Az életre kelt szoba I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Az életre kelt szoba I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Az életre kelt szoba I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Az életre kelt szoba I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Az életre kelt szoba I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Az életre kelt szoba

Go down 
+17
Rachel Williams
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Alinox Ingren
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Cain Gathassin
Tyler Holden
Diana Gray
Vanessa Smith
Jasmine Miels
Lynessa Loharn
Miranda Nightwings
Niamh Sullivan
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Sideris Valbraith
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2009-11-30, 5:41 pm

Az életre kelt szoba Eletrekeltszoba

A név magáért beszél. Ebben a szobában megtalálható minden olyan dolog, ami más helyeken, viszont itt minden él. A festmény nem csak mozog, hanem ki is tudnak belőlük bújni az emberek vagy akár egy vízesés. Tehát ha a kanapén ülsz, bármikor vízes lehetsz és arra is figyelned kell, hogy mit teszel le az asztalra, hiszen ha az egyik festményből kinyúl valaki és behúzza, akkor azt már nem látod viszont, mert ők ki tudnak jönni, de te nem tudsz bemenni és szerencsére téged nem tudnak berángatni a képükbe.
Egyébként a szoba teljesen átlagos, van ott kanapé, székek, asztal, minden, ami kell. És hogy itt mit csinálhatsz? Bármit... tanulhatsz, olvashatsz, beszélgethetsz, tehát amihez csak kedved van, viszont a szoba veszélyeivel számolnod kell.
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az életre kelt szoba Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 2:27 pm

*Mostanában egész kellemesen érzi magát, sikerült túltennie magát testvére halálán is, legalábbis megpróbált tovább lépni, de fekete hajában keletkezett két hófehér tincs mindig emlékeztetni fogja arra, hogy kivel élt együtt 16 évig. A mai nap egy fekete, kapucnis felső van rajta, melynek a csuklyája fején van, így csak oldalt, nyaka mentén lóg le a fekete-fehér tincsekkel színezett haj. Nadrágja szintén fekete, viszont a pulcsi alatt lépvő V kivágású póló szürke színű. Lábain fehér sportcipő található és nyakában pedig ott lóg egy dracot ábrázoló ezüst medál. Mellére ki van tűzve a sentineles jelvénye, így mindenki tudhatja, hogy még is ki ő. A klubhelyiségből kifelé tart, igazából céltalanul, majd amikor az árnyak folyosójára téved, megpillant egy ajtót, ahol eddig még nem sokat járt, de már hallott róla.*
~ Az életre kelt szoba... hmm, érdekesen hangzik. ~ *gondolja, majd lassan benyit. Most, ahogy így körbenéz, semmi furcsát se lát, tehát csak kényelmesen odasétál a kanapéhoz és leül rá. Kezében egy vastag, kissé régi fűzésű könyv található, amit most kinyit, majd olvasgatni kezd. Lábait kissé felhúzza, kényelmesen elhelyezkedik, majd már nyugodtan olvasgat, viszont a szobában lévő furcsa zajok néha sikeresen megzavarják. Amikor körülnéz, nem lát semmit és senkit, de még is tudja, hogy itt nincs egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 2:43 pm

*A mai nap a felfedezések napja, ezúttal a srác a főtornyukat vette célba, valahogy el kell terelni a gondolatokat amik mostanába megint kezdenek túlságosan is élénken élni a srác fantáziájába, főleg hogy a múltban történt események még eléggé frissek neki, az éjszakája nem éppen a legcsodálatosabb volt, de valahogy ezen meg se lepődik. Tekintete kissé komoly miközbe a folyosóról egy elég fura nevű szobához érkezik*
-Életre kellt szoba. Egyáltalán mi tud életre kelni egy szobába?*kérdezi kicsit költőien magától , nagyon gondolkozik hogy van e kedve bemenni végül kissé elhúzza a száját*~ezzel a hülye tétlenséggel itt dekkolhatok nap estig~*gondolja majd a kilincsre nyúlva egy egyenletes váll lökéssel már be is löki az ajtót. Ahogy bemegy érzi is hogy bizony valami fura van a szobába, hogy mi azt még nem tudná megmondani, ezért pillantását gyorsan körbe is futtatja, és észre vesz egy lányt, akit ismeri is, legalábbis egyszer beszélt vele de nem volt éppen a legjobb kezdés , és valószínüleg rosszat mondott, most már tudja is hogy miért , elvégre beszélt Joshal aki mintha említette volna, az arca kissé komor de valamivel próbál kevesebb bunkóságot magára erőltetni*
-Szia*köszön rá a lányra miközbe kicsit közelebb megy de szemével félig meddig még mindig a szobát térképezi fel, de végül mégiscsak a lányon köt ki*
-Elég érdekes hely, nem?*kérdezi a szobára utalva, persze látja hogy a lány olvas, így azért még hozzá teszi*
-Ha sokat dumálok mond nyugodtan hogy fogjam be, nem akarok zavarni*mondja még ha már meg is tette volna, de hát ő már csak ilyen, kicsit nyers...Na de azért tudja hogy tartozik egy bocsánat kéréssel is amin jobb lenne túl lenni*
-Figgya.. azért a múltkori beszólásért bocs, nem szándékos volt*mondja bár a hangon látszik hogy nem éppen erőssége a bocsánat kérés nade minden próba számít mégha kicsit nyersen is teszi. Pedig neki is van lelke*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az életre kelt szoba Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 2:51 pm

*Csak kényelmesen olvasgat, majd jöhet a lapozás és már a másik oldal aljánál tart, amikor nyílik az ajtó. Zöld szemeit még nem emeli fel a könyvről, befejezi a bekezdést, ahol tartott, majd végül felpillant és egy ismerős fiút lát meg. Nem beszélgettek el a legjobban és pont a legrosszabb pillanatban találkoztak, de talán még ki lehet javítani ezt a dolgot, így hát biccent a fiú felé. *
- Szia. *köszön is jól hallhatóan, de mosoly most nincs az arcán. Inkább csak lassan becsukja a könyvet, de előtte még tesz bele egy papírdarabkát, könyvjelző gyanánt és ez után már teljes figyelme a fiúé.*
- Igen, nagyon is érdekes... bár még nem jöttem rá a titkára, de van egy érzésem, hogy előbb-utóbb megmutatja majd magát. *mosolyodik el most már kissé halványan, majd a srác szavaira csak legyint.*
- Dehogy, ne aggódj, nem zavartál meg. Csak gondoltam kicsit kimozdulok a szobámból és itt kötöttem ki. *magyarázza meg ittléte okát, bár tudja, hogy nem kérdezték, de ez most nem is számít igazán. Majd amikor meghallja, hogy figyeljen, kék szemei kissé kíváncsian csillannak meg és bizony a figyelme teljes középpontjában most Dante áll. Amikor meghallja a mondatot, fejét kissé oldalra dönti, majd elmosolyodik.*
- Tudom, semmi baj. *mondja, majd leteszi a könyvet az asztalra és utána a srácra pillant.*
- Nem ülsz le? Elkezdhetnénk előlről. *kicsit arrébb csusszan, mert eddig szépen középen ücsörgött, így ha a srác úgy dönt, hogy csatlakozik Daphnehez egy kis beszélgetésre, akkor nyugodtan oda ülhet mellé.*
- Nyugi, nem harapok. *teszi még hozzá kissé elmosolyodva, majd jöhet egy érdeklődő kérdés.*
- Te egyébként most hogy kerültél ide? Csak úgy mászkáltál a kastélyban? *érdeklődik kíváncsian figyelve a másik arcát.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 3:08 pm

*Úgy tűnik hogy a lány is emlékszik rá, és nem harapós a múltkori miatt, a srác egy kisebb biccentéssel közelebb megy próbál egy kis mosolyt is erőltetni az arcára*
-Még én se, mondjuk még nem is jártam itt, de elég fura kihatása van a szobának mintha nem lennék egyedül, persze rajtad kívül értem*mondja kicsit még mindig szétnézve a szobába, amúgy fekete farmert és dorkót visel nameg egy rövid újú pólót*
- Áhá.. akkor jó, csak láttam hogy olvastál , aztán ha érdekes akkor nem akartam zavarni *teszi még hozzá na de ha nem zavar akkor annak örül, bár mostanába eléggé borúsnak lát mindent , a kérdésre kicsit zavarodottan de bólint*
-De, csak azt hiszem kicsit elbambultam*mondja bár azt nem akarja mondani hogy megint szanaszét járt az esze, főleg azon hogy a múltkor beszólt. Tud ő nagy szemét is lenni, mostanába inkább ezt az arcát mutatja mindenkinek, de miután megtudta a lány esetét kicsi bűntadata is keletkezett. Csak lassan leül ő is a kanapéra a fél lábbát kicsit feljebb húzva majd a lány felé fordítja a fejét, bizony nehéz előrről kezdeni*
- Megpróbálhatjuk, amúgy nem tűnsz harapósnak*mondja egy kicsit félszegény mosollyal de azért mégiscsak pozitív megnyílvánulásból majd a következőre válaszol is*
-Hát gondoltam nem élhetem le az életem a négy fal között bezárva így kicsit elmentem feltérképezni a terepet, aztán véletlenül itt lyukadtam ki. Szóval igazából említésre se méltó a dolog*mondja egy kicsit lassabb hangtónusba rekedtesen de aztán nyel egyet, most veszi csak észre hogy bizony a lányon van egykét változás*
- Az ott*mutat a másik haja felé kicsit szemeivel kíváncsian a lányra pillantva,*-Az ott egy ősz hajtincs?*kérdezi bár nem pont őszt akart mondani inkább fehéret nade ez jött ki a száján*-Amúltkor még nem volt ott*jegyzi meg , bár nem mintha akkor nagyon megfigyelte volna vagy ha ott is volt akkor nem vette észre*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az életre kelt szoba Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 3:26 pm

- Gondolom ez a furcsa érzésed azért van, mert a szoba elnevezése: Az életre kelt szoba. Tehát biztos volt rá ok, hogy ezt adják neki, bár még őszíntén megvallva én magam se tudom, hogy mi. *vállat is von, annyira még nem érdekli a dolog, de van egy olyan érzése, hogy nem ússza meg úgy ezt a helyet, hogy ne jöjjön rá a titkára.*
- Olvasni egyébként bármikor tudok, veled viszont ritkán futok össze és mivel a múltkor olyan rosszul alakult a beszélgetés, most talán kicsit meg is ismerhetnélek. *mondja teljesen őszíntén, talán túl komolyan is, bár még mindig kicsit rosszul érinti az a beszélgetés, de túllépett rajta, ahogy Sirius halálán is, hiszen nem egy ember segített neki. Közben a fiú a hívásra oda is sétál hozzá és nemsokára már ketten pihennek a puha kanapén. *
- Hát ez jó hír. *egy apró mosoly, hiszen nem akar ő harapósnak tűnni és ha nem is tűnik annak, akkor bizony örülhet. *
- Oh, értem. Tehát hasonló okok miatt tévedtél most erre. *viszont hírtelen abbahagyja a mondanivalóját, mert a fiú hangja és nézése is kicsit megváltozik, majd a lány hajtincsére mutat. *
- Igen... az. *mondja kissé halkabban, majd lassan bólint. * - Valóban nem volt ott. *halk sóhaj, nem gondolta, hogy ilyen hamar visszatérnek ehhez a témához, de akkor most már elmondja a fiúnak, végülis ez már a múlt.*
- Múltkor... múltkor meséltem neked, hogy elveszítettem a testvéremet. Az után, nem találtam sehol se a helyem, így meg akartam halni. Elvágtam az ereimet, de Josh időbe jött, így nem véreztem el, bár már nem volt sok vissza. *kis szünetet tart, majd egy pillantás a fiú felé, utána pedig fejét ismét lehajtja.*
- Szóval amikor másnap felébredtem, már ezek a tincsek fogadtak. Gondolom Sirius halála és a lelki fájdalom hatással volt a külsőm megváltozásába. Nem múlik el, örökké itt marad. *megint egy sóhaj, de már nem fog sírni, ettől nem kell félni. A fiúra tekint, majd próbál kissé barátságosabb hangot megütni.*
- De azért egész jól áll. *egy apró mosoly, bár kissé vérszegényre sikerült, de azért mosoly. Neki tetszett a fekete haja, de most már ez van, meg kell szoknia, nincs mit tenni.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 3:41 pm

-Én is ezt gondolom de szerintem majd meglátjuk*mondja komolyabb hangon , vagy meg látják vagy nem más dolog igencsak nem lehet, bár a srác kíváncsi hogy miért illetik ilyen névvel ezt a helyet de ha egyszer még nem jöttek rá ő nem fogja keresni az okokat, majd rájön úgyis*
-Az az én hülyeségem is volt, már nem te voltál az első akinek szerintem betettem a hülyeségemmel*mondja hiszen ha jól emlékszik amikor megérkezett a kviddics pályán lévő Exortusos lánynak is egész jól felhúzta az idegszállait, nade ő nem bírja a túlzott vidámságot, ahhoz túlságosan is nagy a fájdalom amit érez, vagy netán bűntudat? Ha az is fájdalom akkor megérthető *
-MEg próbálok nem elrontója lenni a dolognak *teszi hozzá majd a következő szavakra csak lassan , kímérten bólint*
-Hát mondhatjuk úgy is hogy hasonló. Engem is a véletlen meg a kíváncsiság hozott ide *mondja komolyabb hangnemben, bár hangja most eléggé nyugodtan cseng, ez is fura a srácnál bár mostanába már próbálta magát moderálni, és nem annyira antiszociálisnak tűnni. Aztán rátér a másik hajára és meg is kapja a választ hogy miért ilyen*
-Hát.... hogy meséltél kicsit túlzás mondjuk úgy hogy miközben elrohantál el ejtetted*mondja persze nem sértésként szánta , de a srác neve beugrik neki így csak bólint is miszerint érti*
-Őt ismerem, egyszer össze futottam vele igazából , ő mondta el világosabban a dolgot... amúgy én is gondoltam már hasonlóra*céloz az érfelvágásra, de ő ehelyett inkább talált egy másik ént magának, ami bunkóbb és a magányt választotta nameg a menekülést, hogy másokkal ne kerüljön túljó kapcsolatba. Nem szeretne még egy embert cserben hagyni*
-De végül nem tettem*fejezi be komoly hangon*-Tudod nem csak te vagy így*mondja kicsit komolyabban az ő arca is szomorúbbá vállik, de minden esetre érti amit a lány mond*
-Szerintem az ilyen dolgok nem csak kívül hagynak örökös nyomot, hanem belül is. Én se fogom elfelejteni Lizzy-t mégha nem is emlékeztet rá más, csupán a hír amivel fogadtak nemrégen, de azt hiszem meg tudom érteni az érzést*mondja kicsit szomorúbb mosollyal, bár ő inkább önmagát vádolja még mindig a dolgok miatt. *
-Hát elég különleges hatást nyújt a feketébe de tény hogy nem áll rosszul*mondja kicsit hátra dőlve a kanapén majd körbe néz. Nem gondolta volna hogy ő is mesélni fog magáról, de úgytűnik hogy egy olyan emberrel hozta össze az útja akivel hasonló dolgok történtek. Nyílván így könnyebb mesélni egy olyannak a dologról mégha kicsit is aki már hasonlóan átérezte a dolgot*
-Minden esetre azért most már nem tűnsz olyan gyűröttnek mint akkor, *mondja ezzel lezárva a dolgot, ha a lány akarna beszélni róla talán benne van de nem erőlteti a témát mert neki is hasonló dolgok jutnak az eszébe*
-Amúgy honnan származol?*kérdezi végül*
\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az életre kelt szoba Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 8:21 pm

*Most valamivel könnyebben tudnak kommunikálni egymással, ami azért jó dolog, főleg, hogy egy házhoz tartoznak és akkor azért nem árt a beszélgetés. Viszont most úgy tűnik, hogy olyan vizek felé eveznek, mely mindkettejük számára nagyon rossz emlékekkel jár. De a lány most még is őszíntén beszél és elmondja azt, hogy mi is történt vele. Viszont ahogy hallgatja Dantet, kissé meglepődve fordul felé egész testével, majd kezdi el figyelni a fiú arcát és az azon történő minden apró változást.*
- Lizzy? És te is gondoltál már öngyilkosságra? Még is mi történt? Persze ha nem akarod, nem kell elmondanod, csupán csak a szavaidból nem igen tudom összerakni a dolgot. *annyira már rájött, hogy ez a Lizzy nevű lány nagyon fontos lehetett a srác életében és hogy történt valami, de az, hogy meghalt, még nem biztos, így inkább rákérdez a dologra, hiszen nem szeret tévhitben élni. Közben a hajára terelődik a szó és a fiú apró bókján csak halványan elmosolyodik.*
- Köszi. *mondja, majd lassan kapucnijához nyúl és leszedi azt fejéről, így hosszú tincsei most még jobban látszanak, tehát ha a fiút érdekli, akkor most normálisabban meg tudja nézni. *
- Most már tényleg valamelyest jobban érzem magam, rájöttem, hogy élnem kell. Talán egyszer, valamikor majd én is segíteni tudok valakinek, tehát lesz értelme a létemnek. *felpillant a plafonra, majd zöld szemei nemsokára ismét visszatérnek a fiú felé, de a kérdés után nem tud válaszolni azonnal, mivel furcsa dolog történik. A festmény, mely felettük van, egy vízesést ábrázol, amelynek vize most pont a két diák nyakába zúdul, elég szép erővel, így mindketten elég vizesek lesznek, tehát Daphne gyorsan pattan fel. *
- Mi a... *kezdi, majd jobban megfigyeli a festményt, miközben ruháiból és hajából elkezdi kicsavarni a vizet.*
- Most már értem, hogy miért is hívják életre kelt szobának. *dünnyögi az orra alatt, majd azért elmosolyodik, hiszen vicces jelenet volt. *
- Norvég vagyok. *pillant a srácra, majd kissé megigazítja hajtincsei. *
- Ez a hideg zuhany most jól esett, bár van egy olyan érzésem, hogy nem tudjuk sokáig folytatni a beszélgetést, mert hogy ha nem akarunk megfázni, akkor át kell majd öltöznünk.*mondja és már nyúl is a könyve után, amiért épp ekkor nyúl ki az egyik képen látható kéz és ellopja magával.*
- Na azt már nem, adod vissza...*kap a festmény után, majd elkezdi tapogatni, bizony az a könyv kell neki, az az övé és nem másé. Mi az, hogy ilyen galád módon ellopják tőle? Méghozzá egy fehér lány, aki egy cseppet se szimpatikus neki... *
- Dante... ezt nem hiszem el, most hogy szerzem vissza? Könyvtári könyv volt, meg fog ölni a magiszterem. *néz a fiúra segítségkérően, hiszen nem tudja, hogy most vajon ezek után hogy lesz tovább, de egy biztos, azért a könyvet azt még látni szeretné, főleg, hogy ki tudja mennyire ritka példány, neki pedig szüksége van rá és valószínűleg az iskolának is.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 8:40 pm

*Úgytűnik hogy a srác egész jól el tud dumálni a lánykával, és ez fordítva is így van, azért örül hogy nem az maradt mint anno amikor találkoztak, akkor bizony beszólt, és keményen, pedig nem akart. Most viszont hasonló témát járnak körül. A kérdésre csupán csak bólint*
-Igen, Lizbeht Deimos, a hugom volt...*mondja kicsit hallkabban a következőre csak bólint*-MEgfordult abban az időben elég sokminden a fejembe... bár az az idő kb fél éve volt, tudod a hugom öngyilkos lett, leugrott egy torony tetejéről azt mondják a maradványait úgy kellett össze kanalazni az útról ahova zuhant*mondja és miközbe beszél látszik rajta ahogy kétszer is erősebben megremeg. Még a mai napig kirázza a hideg ha erre a dologra gondol és elszorul a torka. Aztán rátérnek a lány hajára, és a fiú amikor Daphne leveszi a kapucnit jobban is látja a fehér hajtincset. TÉnyleg különlegesen hat a fekete hajon*
-Tudod... csak találni kell valami célt. MEg ha úgy gondolkodsz hogy ő sem akarná hogy véget érjen az életed akkor annyival tartozik az ember hogy nem teszi meg. Engem is ez akadályozott meg... tudod nagyon jóba voltam vele*mondja komoly hangon a lánynak, tényleg eléggé egy csónakban eveznek, a látszat legalábbis azt mutatja. A srác viszont nem tudja folytatni mert ekkor éri el a víz így hirtelen kel fel*
-Hogy a dementor csókolna meg*mondja kicsit szitkozódva persze nem a lánynak rögtön a háta mögé néz*
-Eléggé beszélő neve van azt hiszem kezdem én is érteni*mondja kicsit kicsavarva a hajából a vizet, ekkor hallja hogy a lány honnan jött*
-Áh egész jó én norvégiába töltöttem az első két mágus iskolás évemet egész jó hely. Amúgy én Dán vagyok*mondja ha már a lány is válaszolt ő is fog*
-HÁt azt hiszem hogy akkor a szoba közbe köpött a dolognak*mondja és még akarná is folytatni de ekkor nyúl ki valami a képből és lopja el a könyve. A srác is meglepődik majd a lány szavaira csak védekezőleg felemeli a kezét*
-Nyugi valahogy tuti vissza lehet hozni*mondja mi közbe ő is a képet kezdi tapogatni*-Valami nyitja csak van, ha másnem vissza vesszük erővel*mondja majd előveszi a pálcáját *-Invito Könyv*mondja ki határozottan , aztán vagy össze jön vagy nem. Ő próbált okos lenni*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Az életre kelt szoba Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 9:17 pm

*A fiú őszíntén mondja el, hogy mi történt a hugával és hogy miért is tartja fontosnak mindezek után a saját életét.*
- De... miért lett öngyilkos? Mi oka volt rá, főleg, hogy ha egy ilyen bátyja volt, mint te? Nem gondolt bele abba, hogy ezzel árthat azoknak, akiket szeret? *kérdi a fiú arcát fürkészve, majd bólint a további szavak hallatán és kicsit el is gondolkodik. Sirius valóban nem akarná, hogy meghaljon, tovább kell élnie, miatta és a szülei miatt. Barátokból ugyan nincs neki túl sok, de majd talán lesznek, főleg akkor, hogy ha már ő is kicsit nyíltabban áll majd a többi emberhez. Ez után viszont jön a víz, ami egyenesen a nyakukba zúdul. Na erre egyik fiatal se gondolt, így hát meglepetésként érte őket ez a dolog, de Daphne még se ideges.*
- Hát... azt hiszem, hogy máskor óvatosabban ülök le ide vagy pedig esőkabátban. *mondja egy apró mosollyal, majd a könyve után nyúl, de azt éppen ekkor lopja el egy gonosz nőszemély és csak nem akarja visszaadni neki, sőt, olvasgatni kezdi. *
- Nem jön ki... ezt már benyelte... a fene. *húzza el a száját, hiszen az invito se használt. Majd inkább csak nekidől az az asztalnak és a srác felé fordul.*
- Szóval Dánia. Szép hely, járta már ott, bár engem Norvégia jobban megfogott. *mondja őszíntén, majd ismét kiegyenesedik és az ajtóra pillant, utána pedig a sráchoz jött. *
- Hát, örülök, hogy kicsit megismertelek. Remélem, hogy majd többször összefutunk, viszont én most megyek és átöltözöm, szia. *köszön el a fiútól, majd egy apró mosollyal az arcán távozik a furcsa szobából és meg sem áll a sajátjáig.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-06, 9:29 pm

-Nem ismersz*mondja kicsit fejet csóválva, majd lassan felemeli a pillantását és a másikra néz*-Tudod kiskorunkban egyszer megmentettem őt, és azóta azt hitte hogy bármi van ott leszek hogy segítsek, és eléggé hozzám nőtt, és én is hozzá. DE amikor elmentem suliba elég kevésszer találkoztunk és azt hiszem magára hagytam... elég sok problémája volt és én nem voltam ott*mondja kicsit lehajtva a fejét*-Pedig lehetettem volna*teszi még hozzá de kb ennyi amit elmond, igazából magát hibáztatja még mindig. DE nincs is ideje tovább beszélni nem sokára éri őket a víz és a srác is feláll*
-Vagy pedig levesszük az összes létező képet a falról, de hát ki a fene gondolta volna hogy éppen a képek lesznek a ludasak*feleli ő is most már inkább mosolyogva, valahogy nem akar ezen is problémázni. MAjd a könyvet is elmarják a lánytól, a fiú pedig megpróbálja vissza szerezni de nem jött össze*
-Hát.... a magisztered talán meg érti ha kell másnem leszek szemtanú... mocsok kép*teszi hozzá kicsit majd kisimult arcal néz ismét a lány felé*
-Hát elég szép hely igen, bár nem tudom hogy ott e vagy norvégiába voltam többet, minden esetre most egyikhez sincs kedvem*mondja kicsit komorabban de úgytűnik hogy a lány már menni is készül*-Ok..oké én is, majd még össze futunk. Szia*köszön el a lánytól elég hirtelen elment, de nemsokára ő is szedi a sátorfáját és megindul a szobája felé*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-26, 11:16 pm

*Néha jó dolog kimozdulni a szobából a rengeteg sok könyv közül, hiszen muszáj levegőzni, és ideig óráig megszabadulni attól a belső szorongató, már már fullasztó érzéstől, ami gyötri azt a csöpp kis szívet ott bent kedves hősünk mellkasában, nevezetesen az, hogy ez neki akkor sem fog menni, ha fejre áll, egyszerűen apja elvárásai ellenére ő képtelen gyilkolni, gonosznak lenni. Szörnyű ez az érzés, olyan súlyosan nehezedik rá, már már lehúzza néha a depresszió felé, de aztán mégsem jön össze neki, az álomvilág erre tökéletes védekező mechanizmus. A folyosón egy lila papírból tűrt hattyú megbűvölve siklik a levegőben, majd az követve feltűnik tulajdonosa is, szinte úszva a levegőben légiesen lépkedve fekete topánjaiban, amihez rozsdavörös harisnya társul, majd élénkzöld ruhácska, és nyakában egy ugyancsak rozsdaszínű sál. Ruhája derékban kissé össze van húzva, ujjai pufókok, és ő maga, enyhén göndörödő természetesen vörös tincseivel és folyton fürkésző, ábrándos zöld tekintetével mintha egy meséből lépett volna ki. Arca kissé sápadt, így jobban feltűnnek szeplői is, orrán és arcán, de ez koránt sem zavarja. Bámészkodik, mintha nem is ebben a világban járna, képzeletében egy teljesen más álomban tartózkodik, ahol a szivárvány színei hoznak vidámságot az életbe, és az esőcseppek mesélnek, még mielőtt színek milliárdjára omlanának, hogy azt elnyelje a szürke föld, vagy igazgyöngyé fagyó könnyek koccannak össze tenyerében, és a mosolya sosem hervad le. Most is megvan, ott húzódik arcán a mindent kiegyenesítő görbe, bár azért róla a vidámság nem ragad. Ő nem boldog élete minden percében, dehogy is, néha csak azért mosolyog, mert egy mosoly mindent szebbé tesz, mint most is. Végighalad a folyosón, nézelődve, igazából semmi célja, nem tudja, merre is menjen, hová induljon, hol álljon meg, amikor mégiscsak megakad valamin a tekintete. Egy félig kitárt ajtó, ami felkelti az érdeklődését, és arra készteti, hogy közelebb sétáljon, és be is nézzen, majd meglepődve rántja vissza a fejét, aztán inkább öklével megsúrolja a két szemét. Amott tényleg kinyúlt egy kéz a képből? Most már nem ismétlődik meg az attrakció, de belép, és bár nem tesz semmit, hangosan becsukódik mögötte az ajtó. Megfordul, de végül is mindegy. Talán csak a huzat volt. Előbbre lépked, óvatosan, lábujjhegyre emelkedve, mint ahogy azt még balettből tanulta, és perdül egyet a tengelye körül, és leül a kanapéra, aztán felsikítva ugrik is vissza a szoba közepére, a vízesés a hátára csorgott, és jéghideg.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-26, 11:27 pm

*Fiatal most már talán kicsit jobban szociális srác érkezik meg a szobához, úgy tűnik mostanába már jobban mozog, hogy miért? Mert unja magát, és miért unja magát? MErt eddig nem igen mozgolódott, bár megismert pár embert, de mondhatni hogy túlságosan nem vitte túlzásba az ismerkedést. Igazbáól neki nem is annyira furcsa ez, ő max csak akkor ismerkedik ha véletlen találkozik valakivel, önmaga nem fogja keresni mások társaságát. Hogy lustaság e vagy valami más? HÁt ez már jobb kérdés inkább mondhatni hogy valamiféle sajátos gondolkozás mód ami a srácot körüllengi. LAssan érkezik meg a terembe, ő maga csak nagyba kitárja az ajtót majd beljebb lép. Épp akkor amikor az eddig ismeretlennek tűnő lányt nyakon találja a vízesés ami bizony a falból jön ki. A srác csak kicsit oldalra biccenti a fejét majd bólint*
-Igen azok a fránya képek*mondja miközben beljebb lép bizony úgy néz ki hogy a csaj rendesen elázott , de hát ebbe már ő is bele esett*
-Nagy szemetek, amúgy ha van valami értéked inkább ne hagyd az asztalon mert el is vehetik , aztán vissza nem kapod*figyelmezteti a másikat majd közelebb lép*
-Amúgy csöpögős szép estét. Dante Deimos*ha már itt van be is mutatkozik*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-26, 11:42 pm

*Egy kicsit prüszkölve álldogál a szoba közepén, és megnézi magának a képet, elég szépen elázott, bizony. A vékony ruha most már nem is annyira hat mesebelinek, hiszen egyszerűen csak rátapad a testére, szépen kiadva a vonalait, ha szükséges, ha nem. És, hogy mindez jobb legyen, még ki is nyílik egy ajtó, és amikor oda néz, elvörösödve kapja mellkasa elé a kezeit, és meg se tud szólalni, csak tátog, hátrébb teszi bal lábát, majd mégsem lép hátra, csak úgy marad, kissé behajlítva a térdét, mintha ugrani készülne. Mozdulatai most is kecsesek, mint mindig, csupán most nem Csipkerózsikára hasonlít, hanem egy elázott cicára, és az csak a Macskákba, illene, amiben ő sosem szerepelne. *
-Jó... jó tu... tudni. *nyögi ki végül, amikor a fiú már a második mondatot is elmondta, és bizony, most már vacognak a fogai, mert hideg volt a víz, nem is kicsit. A pálcája meg természetesen odafent van, ha már eleve nem tanulni indult, minek is hozta magával. Miközben kezeit továbbra sem engedi le, azért elkezdi súrolni a két karját, csupa libabőr, és nem akarna odafagyni. Egy tüdőgyulladás sem jönne jól, így hát valamit muszáj.*
-Va... van egy pálcádd... mmmert az e...enyém nincs itt... és ez hi...hi... hideg volt. Hapciii...*teszi fel a kérdést, amit a másik remélhetőleg értett, és ehhez nagy bociszemek is társulnak, mikzöben vacogva megpróbálja még oldalra is dönteni a fejét. A bemutatkozásra mosolyogni próbál kisebb nagyobb sikerrel, úgy, ahogy megy is, bár összekoccanó fogakkal mégsem annyira tetszetős hófehér fogsora, de ő megtesz ám minden tőle telhetőt a jó első benyomás érdekében. Lassan egyik kezét mégis leengedi, és a fiú felé nyújtja, ha az illem úgy kívánja, aztán újra megszólal.*
-Nísz... Su...Sullivan. Hapcihii... *újabb prüszkölés jut a végére, amit a hideg vált ki nála ennyire hamar, de azért kissé remegő keze még a fiú felé van nyújtva, és örül is ám, még ha elsőre így nem is nagyon látszik. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-27, 12:49 am

*Úgy tűnik bizony a másik nem fest túlságosan száraznak, elvégre azért eléggé el lett áztatva. A srác kicsit elhúzza a száját a szavakra*
-Hát ha megnyugotat akkor először én is kaptam a nyakamba, szóval szerintem mindenki megjárja először*lép közelebb a másikhoz, majd a kérdésre kicsit fel is eszmél, bizony a pálca mindig nála van, és most lassan előhúzva, a nyelénél fogva a leányzó fele is mutatja hogy vegye el*
-Parancsolj, azt hiszem hogy jobb lenne ha minél hamarabb megszárítod magad, mert ennek lehet a vége egy elég csúnya megfázás is*mondja kicsit még mindig halkabban, most már nem az a vissza szólogatós mint régen, bár a távolságot azért tartja, a bemutatkozáson kicsit elmosolyodik, bár félre értés ne essék nem a lányt neveti ki csupán a helyzet komikumát mosolyogja meg. Bizony a kinyújtott kéz válaszra is talál a srác kezének lendülésével, amivel meg is fogja a másik kezét*
-Ez esetben örvendek. Ni Sz Su Sullivan*mondja egy komoly biccentéssel párosítva, de azért egy kis mosoly ott bújkál a srác arcán*
-Amúgy még nem hallottál erről a szobáról? *kérdezi kicsit komolyabban lassan elengedve a másik kezét, ő maga inkább nem ül le képek alá, nem akar még egy vödör vizet a nyakába*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-27, 1:15 am

*Csuromvizesen nehéz az ember lányának száraznak festeni, és az még haggy'ám, hogy nem fest száraznak, de még hülyén is érzi magát, mert egy szál vékony ruhában van, nem a fél szekrény teljes tartalmát viseli magán. Vörösödik, hebeg-habog, aztán néha tüsszent is párat, hogy teljes legyen a kép, aztán kap egy pálcát, és egy gyors varázsige elmormolása máris segít, hogy ismét úgy nézzen ki, mint akit most húztak ki a skatulyából, már újra a meséből kilépő alakra hasonlít, és mivel Piroska ilyen ruhát nem hordana, mert zöld, Hóferkéhéhez nem hasonlítható, mert ő maga vörös, ezért marad Csipkerózsika, vagy talán Hamupipőke? Hiszen végeredményben az ázott ciccből újra a tündérke lett, filmbe illő kusza vörös tincseivel, élénkzöld szemeivel és aranyos ruhácskájával. Visszanyújtja a pálcát, és elmosolyodik.*
-Köszönöm, Dante. *teszi még hozzá, és átnyújtja a pálcát, majd a megfázásra megrázza a fejét.*
-Azt szeretném elkerülni, mert amilyen szerencsés természetem van, egy hónapi betegszoba lesz a vége.*mondja egy apró sóhajjal, aztán kezet fog a fiúval, és a név hallatán csak elmosolyodik, ismét megrázva vörös buksiját, minek eredményeképpen tincsei repkedni kezdenek, ezerfele. Szabad kezével beletúr a hajába, és mosolyogva pislog fel.*
-Hát... helyesebben csupán Nísz Sullivan. Csak, vacogva nehéz beszélgetni... *vonja meg kissé a vállát, és helyesbít, ha már arra van szükség éppen. A kérdésre újabb heves fejrázás lesz a válasz, majd széttárja a karjait, és kissé a vállát is megvonja.*
-Nem. Az az igazság, hogy iszonyúan kevés embert ismerek, és nem sokat mozdulok ki, így meg nehéz sokszor bármiről is hallani. De megtapasztalom a dolgokat... *mosolyodik el, majd elkap egy széket a támlájától, és maga felé rántja, aztán rátelepedik, és kissé le is cibálja a ruháját, hogy azért mégiscsak ne minden látszodjon belőle. *
-Asszem, oda nem ülök már vissza. De egyébként érdekes hely... Te szereted? Vagy azért jöttél be, mert sikítottam?*teszi fel a kérdést kíváncsian, oldalra döntve a fejét kissé. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-27, 1:40 am

*Úgy tűnik hogy a másiknak sikerül rendbe szedni a ruháját, így már mondhatni hogy a leányzó szárazan áll a fiú előtt. A köszönetre csak biccent miközben vissza veszi a pálcáját*
-Nincs mit*mondja egy félmosollyal, elvégre elég bunkó tett is lett volna nem segíteni. Mondjuk a sráctól lehet kitellne de most a szebbik arcát próbálja elővenni*
-Könnyen betegedős vagy?*kérdezi kicsit oldalra fordítva a fejét közelebb menve egykét lépéssel a másikhoz*
-Rájöttem, csak így jópofább volt*mondja kicsit derűsebb hangnemben elvégre azért nem mondhatni hogy a srácnak nincs humor érzéke, max ha van akkor lehet kicsit morbid*
-HÁt az igazat megvallva azt hiszem igazad van, mondjuk akkor te se vagy az a nagyon kimozdulós eset. Álltalában azok járnak így, mint én is*teszi hozzá elvégre nem támadásként mondta a másiknak csupán csak ténymegállapításként*-DE legalább elmondhatod hogy már öntött nyakon egy kép vízzel. EZ is nagy dolog*mosolyodik el a szavai végére, majd ő is elhelyezkedik de minden esetre jó távol maradva a képtől*
-HÁt azt nem mondom hogy szeretem, inkább csak nem utálom. Elvagyok vele, bár ezek a festmények kicsit nagyon szemetek tudnak lenni néha az emberrel. Elvesznek dolgokat meg ilyesmi, amit nem adnak vissza. Amúgy csak véletlenül néztem be. Talán kíváncsi voltam jobban a helyre, de sikítást nem hallottam. Lehet jól van szigetelve a szoba...*mondja komoly hangon kicsit a végére, körbe nézve a helységben*
Vissza az elejére Go down
Niamh Sullivan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Niamh Sullivan


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-27, 9:37 pm

-Hát igen, ami azt illeti. *húzza el picit a száját, miközben bólint egyet, és haja máris előre zúdul, egyenesen az arcába. Tökéletes, hogy a kusza vörös tincsek ennyire engedelmeskednek a fizika minden éppen rájuk vonatkozó törvényének, és idegesítik, de ez van. Két kezével hátrasimítja az egészet, hajpánt kellett volna ide, de ki gondolta, hogy így meggyűlik a baja a figyelemre méltó hajkoronával.*
-Gondoltam. Vicces, amikor nem tudok rendesen beszélni, de néha előfordul. Azért simán csak Nísz, az tökéletes, és megjegyezhető, meg egyszerű. És ami a fő, nem lehet becézni... *mosolyodik el a végére, ha becéznék, az lenne a halála. *
-Hümm, most nem igazán érek rá, pótolni egy hónapnyi lemaradást nem kis munka. De majd ha kész leszek az egésszel, akkor lehet már sikerülni fog az is, hogy többet mozduljak ki. Most csak nem bírtam már... és ez igaz, majd eldicsekedhetem, hogy eláztam egy szobában a vízeséses kép alatt. *válaszol, végül is elég álomvilágban él, ez csak abba illik bele, nagyon is. Még a végén közölnék, hogy ébresztő, ez itt a valóság, az apja legalább is azt szokta, de kit is érdekel az öreg. Az ő világa az ő világa marad, ezen senki sem változtat.*
-Egyébként ha ők ki tudnak jönni, be is lehet menni? *kérdezi kíváncsian, ha már arról van szó, hogy a képek kinyúlnak a keretből. Érdekes lenne, mert talált egyet amott, ami egész szimpatikus. Folyamatosan körbepislog, és megszemlél mindent, egy-egy képen elidőzve, majd aztán zöld tekintetét visszairányítja a fiúra, elvégre mégis vele beszél. *
-Azt nem tudom. Én hallottam, és elég jól ment akkor... hirtelen a nyakamba zúdult a jéghideg víz, és nem volt kellemes, mert nem számítottam rá.. de azért örülök, hogy erre tévedtél, vagy megfagytam volna az Ametisztig. Szóval köszönöm a tisztelt lovagnak, hogy nem hagyott megfagyni. Gondolom, kiolvasztani se lehet utolsó dolog, de az utána következő huzamos betegszobai tartózkodást annyira nem élvezném. *mosolyodik el kicsit oldalra döntve a fejét, majd feláll, és két-három kecses lépés után- még mindig érezteti a hatását a balett, bár egy ideje nem gyakorolt már sürgős pótolásai miatt- megáll az egyik kép előtt, és kezeit háta mögött összekulcsolva kezdi szemlélni azt. *
-Érdekes.*jegyzi meg, mire a főhős csak úgy simán kihajol, és máris a nyakában lógó sálhoz kap, mire a lány ösztönösen lép hátra egyet, és rácsap a kézre. Megszabadul, így már nem igazán megy közelebb egy képhez sem, hanem csak támlájánál fogva fordít egyet a széken, visszairányítva azt az asztalhoz.*
-Nem igazán kezd tetszeni az egész szoba. Hm... az életmentő segítségedet honorálhatnám valamivel? Ötletem az lenne, de mondd, hogy Cruorisos vagy. Bár ha nem, akkor majd kitalálok mást, végül is mindegy is, de melyik házban tanulsz? No meg van kedved még beszélgetni? Nem akarlak nyaggatni ám, ha nem érsz rá, de ha igen, akkor leszek oly bátor elcibálni a szobámig... feltéve, ha szereted a sütit. *bájos mosoly, ő aztán nem zavartatja magát, csak közli, amit úgy gondol, és a fiún áll a döntés, amire kezeit ismét hátratéve kissé előre hátra hintázva pislog a fiúra. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-02-27, 10:13 pm

*Akkor maradok a Niamhnál*mondja bólogatva, bár igazából annyira a srác nincs leragadva a név dolgoknál egyszerűen csak figyelembe vette hogy ez van*
-HÁt annyira nem is nehéz ha ráfekszel, én is elmaradással jöttem, de már felzárkóztam*legalábbis szerinte így van hogy ebbe mennyi állja meg a helyét, mennyi nem az már jobb kérdés. A kérdés jogos de a srác csak megrázza a fejét, bár nem ismeri annyira a termet, de hát azért nem hinné hogy be lehetne menni, legalábbis ő még a múltkor nem tudott*
-Tudtommal semmi esély nincs rá hogy bemenj, max ők jöhetnek ki, vagyis egy egy részük*teszi hozzá kicsit oldalra döntve a fejét*
-Nincs mit.. igazából mondom véletlenül jöttem erre, amúgy meg mondom sorstársak vagyunk, én is sétálltam már bele a képek csapdájába, bár az kicsit régebben volt. Azóta inkább nem igen járok ide, nem kell nekem se a megfázás*teszi hozzá, most már félmosollyal az arcán. Közben figyeli ahogy a másik mozog majd látja az akciót is s képpel*
-Mondom én hogy pimaszak.. amúgy táncolsz valamit?*kérdezi csak a mozdulat sorra tekintve, majd a kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét*
-HÁt Cruorises, de ezek szerint te is*teszi hozzá komoly hangon majd a kérdésre csak bólint*
-A mai nap nem terveztem semmit, bár annyira nem vagyok édesszájú*teszi hozzá kicsit mosolyogva, szóval ha a lány akar menni ő nem fog ellenkezni, ő se szereti ezt a szobát*
Vissza az elejére Go down
Miranda Nightwings
Diák Exortus
Diák Exortus
Miranda Nightwings


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2010. Apr. 21.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-04-24, 10:06 am

*Miranda reggel felkelt. Megmosakodott, evett egy kis kaját majd elindult a folyósókon délre. Sétált, sétált, majd hirtelen megpillantott egy Déli tornyot. Mivel ott még sohasem járt, ezért gondolta megnézi mit rejthet. Mikor belépett a toronyba, egy tantermet látott. Be akart menni, de félt ,hogy ott van egy tanár, így tovább ment. Hirtelen egy ajtót látott meg. Benyitott, és egy szép rendes szoba. Körbenézett, majd meglátott egy képet amin egy kislány van. Odament hozzá és elkezdte bámulni. Hirtelen a kislány integetni kezdtett neki, így Miranda egy kisebb sikollyal elesett.* -Jézusom ez mi? *Kérdezte magában, majd leült egy fotelba ami pont a szoba közepén volt.* -Ez a suli egyre ijesztőbb! Ááá! Szerencse ,hogy nem jönnek ki a képből! Akkor meg is őrülnék! *Mondta kicsit félve, mivel attól tartott, hogy ez is lehetséges.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-04-24, 10:27 am

* A Cruorisos lánykának ismét sikerült később kellnie mint szokott, de hát tegnap nem is tudott hamar elaludni. Fel kel, majd a reggeli kávéja elfogyastása után valami elfoglaltságot keres magának. * ~ hova menjek?~ * még nem tudja hova megy pontosan, majd amerre a lába viszi. Kilép a szobaajtón és már is a folyosón találja magát. * ~ benézek az életre kelt szobába, biztos nagy buli még úgysem voltam~ * gondolja magában, s már el is indul a szoba felé. Mikor benyit lát egy lányt ki éppen egy festménytől riad meg. Kicsit kacag de persze úgy hogy a lány ne vegye észre s ne sértődjön meg. Majd oda is lép hozzá s megszólítja *
-Szia! Mi az? Mit láttál? * kérdezősködik majd bemutatkozik *
-Én Lynessa Loharn vagyok és a Cruoris házból! És te? * majd ő maga leül a kanapéra s várja a lány reakcióját *
Vissza az elejére Go down
Miranda Nightwings
Diák Exortus
Diák Exortus
Miranda Nightwings


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás : 2010. Apr. 21.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-04-24, 10:33 am

*Miranda elmosolyodik.* -Á semmit csak egy képet ami integet! Várj megmutatom! *Mondta, azzal előveszi pálcáját, majd a képre mutat, és kimondja a bűbájt.* -Demonstrate! *Miután kimondta, a kislány ismét elkezdett nevetni a képen.* -Na látod? Amugy, Miranda Nightwings vagyok! Exortus ház! *Mivel már nem tudja visszakérdezni, ezért inkább leül az egyik székre.* -Hihi! Kicsit furcsa ez a szoba! *Mondta nevetve.* -Kicsit ijesztő, kicsit vicces! Ezért fura! Tisztáta egy horror vigjátékban érzem magam! *Mondta nevetve.* -Neked mi a kedvenc tantárgyad? *Kérdezte nevetve.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-04-24, 10:49 am

* Még egy lánnyal találkozik eme fura kis szobában. Rá is kérdez miért riadt meg majd elővéve pálcáját meg is mutatja neki. *
-Hűű ez nem semmi! Még én sem voltam itt! * viccessen visszainteget a kislánynak, majd tovább beszél az Exortusos lányhoz *
-Tehát Exortusos! És milyen az a ház? Én a Cruorist nagyon szeretem! * közben a kanapén ülve, egyik lábát átdobja a másikon, közben ismét életre kell egy festmény s ezúttal egy vízesés csobban ki Lyn enyhén vizes lesz *
-Na remek! * ugrik fel, hiszen elég hideg a víz *
-Még jó hogy csak egy kicsi ment rám, ez még nem vészes, ezért nem kell még átöltöznöm *
-Én szeretem nagyon az árnymágiát, a rúnamágiához kicsit kasú vagyok de igyekszem, meg még a misztikus lények ismeretét is imádom! * áradozik kedvenc tantárygairól, majd vissza is dobja a kérdést *
- És te mióta jársz ide? Neked van kedvenced? * megnézi hogy a kanapé vizes e és csodák csodájára a kanapé már nem vizes így vissza ül oda s onnan hallgatja tovább Mirandát. *


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-04-25, 2:07 pm

// Miranda! Légyszíves az elkövetkezendőkben figyelj arra, hogy jelen időben írj, mivel nálunk ez a szabály, amit ha jól tudom nem olvastál el, tehát ajánlom hogy vess rá egy pillantást! Múlt időben írod a hszedeid néha, egy kis odafigyelés és menni fog. Alig ütöd a mércét a hszek sorát illetően, az önfejlesztőt is ajánlanám. //
Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Vanessa Smith


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Cruoris

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime2010-09-11, 9:48 pm


*A Cruorisos diáklány, a hálójába indult átöltözni, legalább frissebb legyen. Most egy melegítő ruha van rajta farmerját átcserélte, így kevésbé fázik. Felsője a fehér hosszú ujjú maradt szóval így minden gond nélkül, lép az árnyak folyosójára. Még nem igazán higgadt le, pálcája a zsebében van, mert bármikor baj lehet hiszen láthatta, ma mi volt és csoda, hogy megúszta épp bőrrel. És nem csak ő, hanem a többiek is. Sok gondolat van a fejében, még Dimitrij is eszébe, jutott elnézést kell kérnie tőle, mer tha azt hiszi kihasználja Mira ez tévedés, mert nem....*
~Istenem, nehéz élet.~*Sóhajt egy nagyot, majd meggondolja magát és még sem a klubhelyiség az első hely ahova menni szeretne, hanem az életre kelt szobába. Belépve az ajtón, Egy átlagos szobának tartja, felvonja a szemöldökét, hogy mi mozoghat, itt majd leül a kanapéra...Vagyis leülne, Mira, de vizes lesz..*
- Oh, merlinem.. . átkozott festmény...*Mérgelődik, mert a víz kicsit hideg volt a számára.. nem vesz elő semmit fél, hogy ne vesszen el valami, ami fontos neki. Inkább fogja és át ül a székre, ott még sincs semmi festmény körülötte és reméli talán az nem mozog. Majd a kabátja belső zsebéből, előveszi a könyvét és elkezdi újra elolvasgatni, amit születésnapjára kapott, persze.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az életre kelt szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az életre kelt szoba   Az életre kelt szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az életre kelt szoba
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Teleport szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: