Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mordred Wasimir I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mordred Wasimir I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mordred Wasimir I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mordred Wasimir I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mordred Wasimir I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mordred Wasimir

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Mordred Wasimir Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime2011-12-25, 4:46 pm

I. - "Angyallá" válásom


Mordred Wasimir Wings_by_Furatix
Nem kerültem túl sok veszélyes helyzetbe eddigi ittlétem során. Talán a baj került el engem, vagy talán én nem kerestem eléggé, vissza gondolva mindegy is, viszont az első meghatározó , különös „utazás” emléke örökké az agyamba égett. A krematóriumban kezdődött, emlékszem éppen az Élőhalott szolga alapfok lecke gyakorlati részét vettem át élesben. Nem mintha túl sok gyakorlásra lenne szükségem, de néha megnyugtatnak az ehhez hasonló műveletek, a krematórium pedig úgy is nyugodt, akárcsak egy temető. Lehet szeretek istent játszani, hogy átverem a halált de egy biztos. Aznap igencsak rosszul jártam, mikor a farkasom hirtelen ellenem támad s fogait a karomba mélyesztette. Magam sem tudom hogyan történhetett, lehet ehhez semmi közöm nem volt, lehet hogy a sors, vagy a végzet sötét vicce volt e csupán, de annyi biztos hogy a harapást következő néhány perc után, már csak azt éreztem, hogy zuhanok egyre mélyebbre.
Beletelhetett órákba, vagy percekbe nem igen számoltam, csupán csak arra emlékszem, hogy az ezt követő emlékeim egy kőasztalhoz kötődnek. Ott tértem magamhoz egy igencsak fura épület előtt. A mai napig tisztán emlékszem a területen eluralkodó ködre, és a sírokra, az egész olyan volt mintha a túlvilágra kerültem volna, s bár ideges voltam, lelkem mélyén egész tetszetős helynek találtam. Ha ilyen a pokol, bármikor szívesen vissza mennék. Azt hiszem viszont kicsit elkalandoztam, szóval miután felkeltem a fura koporsószerű asztalról az épület felé vettem az irányt, s miután belöktem, a nyikorgó vaskaput, más ötlet híján az épületet céloztam meg, hiszen az volt az egyetlen biztos támpont. Ám hamarosan rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok egyedül, ugyanis egy angyal szólított meg. Bármenyire is hihetetlen, mégis az volt, nem hittem az angyalokban egészen eddig a percig, míg meg nem láttam az első példányt, bár az is tény hogy ez a lény is messze áll a bugyuta mugli hiedelmekben elterjedt, tollas pöffeszkedő jó tévőktől. Ez a lény sötét volt, de ebben a sötétségben rejtőzött éppen a szépsége is, a modora akár a kígyóé aki finoman simogatva rátekeredve az áldozatára, roppantja össze azt. Valahol még dícséretre méltó is lenne, ha nem éppen velem próbálkozott volna. Az angyal közelebb húzva magához akart édesgetni, miközben azt mondta, a megmentője vagyok. Bár tény az külleme sötét de egyben vonzó is volt, mégsem engedtem neki, foglalt volt a szívem, és mindennek ellenére soha nem adnám fel egy ilyenért. Ám ezután belém nyomta a tőrét, majd véremet vette, és elmondta mit is kell tennem. Nem sejtettem rosszul , az épület lesz a cél, viszont bent olyasvalakivel kell találkoznom, akit meg kell hogy öljek. Nem éppen a legjobb ajánlat, hogy hazamenjek, de nem idegenkedek a gyilkolástól, így nem kellett sokat győzködnie hogy elvállaljam, elvégre ha ölni kell azért, hogy hazatérjek megteszem.
Így indultam be az épületbe, keresve azt a valamit amit el kell hogy pusztítsak. Azonban az igazi meglepetés csak ezután ért, ugyanis nem egy ellenséget találtam, egy megölendő célpontot, aki iránt semmit nem érzek, hanem Mordana-t. Egy pillanatra, kétségessé vált küldetésem sikeressége, hiszen az egyetlen ember akit nem lennék képes bántani éppen ő az. Viszont szerencsére ez csak pillanatokig tartott, hiszen a viselkedéséből, és szavaiból hamar rájöhettem, hogy ez nem más csak szemfényvesztés. Egy másik angyal volt az (Bár erre csak később jöttem rá), akiben azt láttam aki nekem a legkedvesebb, talán mások ellen bevált ez a fegyver, ellenem viszont hasztalan volt. Rövid beszélgetés után rá kellett jönnöm, már csak az elém dobott kard miatt is, hogy nincs más kiút minthogy vérre menő harcot vívjunk, mely bár nem tartott sokáig, elismerem egyáltalán nem volt könnyű. Ellenfelem a szárnyai segítségével igen jól harcolt, gyors volt, ráadásul, Mordana külsejével még jobban megnehezítette a dolgomat. Pár percig választás elé állított, vagy őt, vagy azt az angyalt ölöm meg aki küldött. Válaszom után viszont nem hagyott több időt a mérlegelésre, hanem azonnal támadásba lendült, a másodpercek lassan peregtek, s tudtam hogy ha ezt nem védem ki akkor valószínűleg itt halok meg. Gyorsan kellett döntenem, s megtettem, a kard kivédte a támadást, majd félkör ívbe a nyak felé csaptam, amivel úgy tűnik végső sebet is ejtettem ellenfelemen. Úgy tűnik túlságosan biztos volt benne, hogy nem lennék képes kezet emelni rá, mert Mordana alakját látom benne. Valószínűleg most már ő is tudja hogy mekkorát tévedett, hisz a test mulandó, a belső a fontos, és én már a megérkezésem pillanatában nem láttam benne az igazi Mordana-t. Bár nem volt könnyű mégis sikerült, s mikor fölé léptem láttam csak, hogy a test egy fekete szárnyú férfivé alakul át. Azt hittem itt vége a mai megpróbáltatásnak, de ekkor jelent meg a másik angyal .
Az a nő aki mint rájöttem utólag valószínűleg cérnaszálon rángatott mint valami bábut, s miután beteljesítettem a kérését, még egy puszit is akar kérni… Most is emlékszem az érzésekre amik keresztül mentek akkor bennem, düh, öröm a győzelem miatt, csalódottság, de azt hiszem ezek közül a legerősebb a határtalan méreg volt ami, elöntött. Az eredménye az lett, hogy a nő puszi helyett a kardomat kapta a gyomrába, bármennyire is megnyerő akart lenni, nem szeretem ha irányítani akarnak, és kihasználni.. Így néztem végig a halálát, ám eközben erős fájdalmat éreztem a hátamban. Ingem szétszakad, egy két percig, azt hittem a testem is össze törik, aztán valami növekedni kezdett a hátamból, ami nem volt más mint két nagy angyalszárny. Pont olyan mint amilyen ezeknek volt.. Talán olyanná válltam mint ők? Ezen gondolkoztam pár pillanatig, de túl sok időm nem maradt, hiszen megint éreztem a zuhanást, s nemsokára a krematóriumban tértem magamhoz… Egy rossz álom, mindenki ezt mondaná ezután, ám én nem. A jelek még mindig rajtam vannak, a szárnyaim megmaradtak, s ez fog örökké emlékeztetni arra, mi is történt velem azon a márciusi estén két évvel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Mordred Wasimir Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime2011-12-25, 5:58 pm

Grat Dem, elolvastam és nagyon tetszett =) Szerintem tök jól összefoglaltad meg megfogalmaztad az eseményeket, már amúgy is kíváncsi voltam erre, hogyan is lett félig angyalka Mordredből Very Happy Na de még egyszer ügyi voltál, írjál még =))
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime2011-12-25, 6:27 pm

Az igazat megvallva többet akartam már előbb is csak valahogy vagy fogalmazási ihletem nem volt vagy nem is tudom de akarok mégXD amúgy közbe olvastam én is végig a mesét hogy próbáljak a pontos lenni Very Happy

Köszi Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime2011-12-25, 8:14 pm

Nekem is tetszett, jó volt visszaolvasni a régi mesémet, tényleg durva, hogy már két éve történt... *sóhajt*
Jó lett szerintem, bár a helyesírás még mindig zavar, de túlteszem magam rajta. XD És örülök, hogy végre a te naplódat is olvashattam. mosoly Nil is érdekelne, hogyha esetleg kedved támad majd ismét írni. Smile
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime2011-12-25, 8:18 pm

Hát igen, az még mindig nem az erősségem de azért próbálok változtatni rajta több kevesebb sikerrel Very Happy Mondtam én hogy fogok írni bár arra én se gondoltam hogy ilyen sokára húzódik de majd mostantól próbálok belehúzni mert jó pár dolgot le is szeretnék írni Very Happy Kövi szerintem tuti Nil lesz mert eredetileg vele kezdtem el naplót írni csak abba sok minden volt, és nem igen lett szerintem jó, bár igaz be se fejeztem de az övé lesz a kövi ez tuti most már Mordred Wasimir 4238535738

Amúgy igen két éve Very Happy jó régen is volt de élveztem nagyon azt a mesét is Smile

Köszi Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Mordred Wasimir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordred Wasimir   Mordred Wasimir I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mordred Wasimir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mordred Wasimir
» Mordred Wasimir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Karakternaplók-
Ugrás: