Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Bagolyház

Go down 
+22
Jasmine Miels
Slash Daniels
Elisaveta Varlock
Zaine Warhurst
Mia Andersen
Raiden Carvex
Wera A. Flinders
Alinox Ingren
Ashi Angel
Conrad Dietrich
Michelle Norton
Carolayn Natri
Luka Dubois
Gabriel Perez
Nathaniel Cornwlade
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Gabriel Farell
Ginger Rosenberg
Brian Valentine
Havasi Zoárd
Sideris Valbraith
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 3:56 pm

*Egy vörös szalaggal átkötött, fekete borítékkal a kezemben lépek kis a szobából, s utamat egyenesen a bagolyház felé viszem. Egyik rokonom halálának híre nem rázott meg túlságosan, de az illem úgy kívánja, hogy elküldjek a családnak egy sajnálkozós levelet, ha már a temetésen nem veszek részt. Bőségesen ráérek a dolgokra, így lassú léptekkel haladok felfelé a kanyargós lépcsőkön. Ruházatom egyébként fekete nadrágból és szememhez tökéletesen passzoló világoskék ingből áll, minek ujjai a könyökömig fel vannak tűrve. Lábamon kényelmes cipellő, fekete hajam pedig szokott módon felzselézve. Fogalmam sincs róla, hogy mit kéne kezdenem a nap hátralévő felével, így kicsit reménykedek benne, hogy találok valakit a bagolyházban, vagy legalább az egyik folyosón. Sajnos amikor belépek kénytelen vagyok észrevenni,hogy nincs itt senki, de nem csüggedek, inkább közelebb lépek, majd kis nézelődés után kiválasztok egy fehér baglyot, mit magamhoz is hívok, majd amint ráakasztom a levelet, elmondom a címet és útjára engedem.*
- Mit kezdjek most magammal?*meredek utána egy kis sóhajt eresztve meg. Nem akarok visszamenni a toronyba, legalábbis egyelőre semmiképp. Viszont semmi ötletem sincs, bér megfordul a fejemben, hogy talán el kéne menni ebédelni, utána pedig kinézhetnék a szigetre.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 4:23 pm

*Már elég ideje nem kapott a családom hírt rólam. Így hát ma egész nap egy levelet írok. Mikor kész vagyok megvakarom Tequila fülét.*
-Miért is írok én levelet úgysem érdeklik mi van velem. Már több mint egy éve nem is láttam őket! Bár szerintem egy átokkal fogadnának...*mosolyogva mondom a kutyámnak majd felpattanok az ágyból megigazítom a piros rövid ujjú ingem és a fekete térdnadrágomat. Felhúzok egy sport cipőt, majd indulok is kifelé a szobából. Tequila hol előttem, hol utánam szaladgál, de soha sem mellettem. *
-Szerinted ma még kéne valamit csinálni? Nem szeretnél ma kicsit kirándulni? Vagy esetleg valamit enni?*kérdezem beszélgetés szinten a kutyámtól ki az evés szóra csak felmordul.*
~Hát igen ma már nem hiszem, hogy fog enni. Én nem eszek egész nap annyit, amennyit ő most evet csak reggelire. Bár azóta nem is akar enni.~* Már a bagolyházhoz vezető lépcsőnél járunk. Elégé veszélyes lenne innen leesni. Lenézek és megnyugtatom magam hogy én nem fogok innen leesni. Ma már nem is fáj a lábam szerencsére és tegnap már a szigeten is jártunk. Tequila majd ki ugrót a bőréből hogy szabadon szaladgálhat a szabad ég alatt. Mikor benyitok a bagolyházba látom hogy nem leszünk egyedül.*
-Szia! Te is levelet küldesz? Na jó ez hülye kérdés volt igaz?*kérdezem a fekete hajú sráctól. Majd szemügyre veszek a baglyokat. Egy uhu mellet döntök akit magam hoz is hívok. A kutyám sértődőten néz miközben a madarat simogatom és elmondom neki hova vigye a levelet.*
-Jól van na ne légy ennyire megsértődve! Amúgy Ashi Angel vagyok.*Mutatkozok be a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 4:40 pm

*Nem igazán értem, hogy mi értelme levelet küldözgetni olyasvalakiknek, akit az elmúlt tizenhat évben maximum kétszer, ha láttam és valószínűleg simán elmennénk egymás mellett az utcán. Mindenesetre a hagyomány az hagyomány, így gyorsan néhány sort firkantok a fekete papírra, átkötöm a megfelelő szalaggal, majd már indulok is a baglyokhoz, hogy túl essek az egész parádén és többet ne kelljen ilyesmivel törődnöm. Épp a madár után nézelődök, mikor egy ismeret lány érkezik és feltesz egy teljesen egyértelmű kérdést.*
- Hali. Igen, mi másért lennék itt?*a következőre csak bólintok, hiszen valóban nem volt épp a legokosabb kérdés. Időközben azért alaposan megnézem a másikat, de semmi többet nem teszek, csak figyelem míg elküldi a levelet. A bemutatkozásnál odalépek és kezem nyújtom felé, ezúttal sima kézfogásra, a szokott kézcsókot teljesen elhagyva.*
- Luka Dubois.*biccentek felé egy aprócska mosollyal, majd a duzzogó kutyára pillantok.* - És benne kit tisztelhetek?*érdeklődöm is meg az állat nevét, miközben azt próbálom kitalálni, hogy vajon famulus-e.*
- Ő egy sima háziállat?*kérdezem meg végül, hiszen nehéz lenne megkülönböztetni csak úgy ránézésre, hogy egyszerű élőlény vagy famulus-e a kutya. S míg a kérdésre várakozok kinyújtóztatom tagjaimat, de közben azért a lányra is figyelek.*
- Egyébként mióta jársz már ide?*kíváncsiskodok kicsit, persze az előzőkből kiderül az is, hogy ugyanazon évfolyamos-e mint én. Ha pedig igen, akkor annak örülök, amennyiben viszont nem legalább megtudhatok néhány olyan információt is, amit csak egy felsőbe járó tudhat. *
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 5:21 pm

*Elég rég írtam/találkoztam a családommal, így ma írtam egy levelet. Bár nem nagy kedvel indulok el hisz elég érdekes volt a búcsúnk a szüleimmel... A kutyám nagy örömmel szaladgál körbe-körbe. El gondolkozok milyen lenne a bagolyházból leesni és hát arra jutok, hogy érdekes. Mikor bélebünk a bagolyházba rögtön meg tudjuk hogy nem leszünk társaság nélkül. Köszönök neki és felteszek egy igen hülye kérdést. A kutyámtól kapok miatta egy értelmetlen pislogást. Elfordulok és a baglyokat kezdem nézegetni. Egy uhu mellet döntők. Oda adom a levelet és simogatás közben elmondom hova vigye. Aztán be mutatkozok a srácnak és kezet is fogok vele. Luka meg kérdezi a kutyán nevét is vagyis inkább tőle kérdezi meg mire Tequila a lábhoz megy és két lábra állva nyújtja a jobb mancsát.*
-Tequilának hívják és igen ő egy sima háziállat, ahogy fogalmaztál. Bár én inkább társnak hívnám. *mosolygok a hízelgő kutyámra nézve, majd felelek a kérdésre.*
-Hát most jöttem nemrég, egy-pár hete. Te mikor érkeztél? *kérdezem és jobban szemügyre veszem. Nem láttam még, de vala hona rémlik a Luka név.*
-Melyik házhoz tartozol? Inflatus-ba tartozok. * kímélem meg a vissza kérdezéstől. *
-Honnan jöttél?*kérdezem még meg s közben meg simogatom a kutyám buksiját.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 5:37 pm

*Csupán egy pillantást vetek a kutyára, de tovább nem is foglalkozok vele, persze semmi bajom az állatokkal, de az én szememben ők akkor se barátként funkcionálnak, tehát sima hobbikutyát biztosan nem választanék magamnak, valószínűleg a neveltetésem okolható ezért. A szavakra csak bólintok, majd a kérdésre is felelek természetesen.*
- Úgy két hónapja körülbelül. Nem tudom pontosan, de nem olyan régen.*való igaz, hogy ennyi idő nem túl sok, de ehhez képest elég jól felfedeztem a kastélyt és volt már részem jó pár érdekességben is, ami persze nem jelent problémát, sőt örülök neki.*
- Szintén Inflatus, szóval szaktársak vagyunk.*kacsintok egyet vidáman. Még nem nagyon találkoztam házam tagjaival, így nem csoda, hogy igazán örülök neki. Na nem mintha amúgy nem lennék boldog, hiszen személyében megkaptam azt a társaságot, amit akartam. Már csak az ebédet kéne megejteni és tökéletes lenne a nap.*
- Franciaországból, azon belül Párizsból. Egyébként a nevemből sejthető a származásom, legalábbis szokták tudni.*nem úgy mondom mintha baj lenne, hogy ő erre nem jött rá, csupán közlöm, hogy általánosságban leesik az embereknek, hogy francia vagyok. Az ő nevével viszont már más a helyzet, nekem ázsiai névnek tűnik, de a lány meg egyáltalán nem hasonlít a vágott szemű bagázshoz, így természetesen rá is kérdezek a dologra.*
- Te honnan jöttél? *kérdezem, nem akarom rögtön letámadni azzal, hogy fura neve van, így finoman próbálom kiszedni belőle azokat az információkat, amik érdekelnek. S hogy ne legyen csönd egy rövidke ideig se, folytatom a társalgást.*
- Voltál már órán? Van kedvenc tárgyad?*kíváncsiskodok kicsit. Én személy szerint nem vagyok az a tipikus órára járós vagy tanulgatós típus, de kedvenc tárgyaim azért vannak, amik nem meglepő módon házamhoz tartoznak. Nem véletlenül kerültem ide, ez tény és való.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-10, 6:19 pm

*Úgy tűnik Luka nem épp az a kutya szerető típus. Tequila úgy látszik ma nagyon könnyen meg lehet sérteni, mert elvonult az egyik sarokba, ahol le is telepedet. Egy kört ír le a szeme, majd kérlelve nézek rá hogy jöjjön vissza ki erre leteszi a kobakját a földre. Luka szavaira bólintok ezek szerint ő is elsős. Remek van még egy évfolyam társam. Mikor közli hogy egy házba való vagyunk egy kicsit elmosolyodok legalább még egy embert meg ismerhetek ki úgy szint a házamból.*
-Remek. Sok embert ismersz a házból?*kérdezem tőle. Hát én elég kevés embert ismerek vagyis csak egyet. Bár kedvesnek tűnt és jó elbeszélgetem vele. Mikor megtudom honnan is jött kicsit elgondolkozok. Majd úgy gondolom, nyugodtan kimondhatom hangosan a gondolataimat.*
-Hát most bevallom és név alapján nem tudok senkit sem elhelyezni. Már csak az én nevemből és származásomból sem.* mondom kicsit elgondolkozva. Idő közben a kutyám meg unta a durcást játszani és el kezd felém közelíteni. Közben vissza kapom a kérdést és felelet rá.*
-Angliából jöttem pontosabban egy London melletti kis faluból. Bár érdekesek ott az emberek...* mondom, és közben haza megyek képzeletbe. Vissza legalább 9 évet mikor még Nath is otthon volt és játszódtunk a kertbe. Miután elveszett minden megváltozott és egyik vitám a szüleimmel addig fajult, hogy elköltöztem otthonról. Azóta nem jártam otthon. Rögtön feletek a kérdésére.*
-Igen volt egyen. Misztikus lények ismerete. Tetszett. Mát igazán nem szeretnék addig egy óránál dönteni meddig nincs tapasztatom az összesnél. Te már voltál és van kedvenc órád?*Kérdezem akkor már vissza, közben meg vakkarom a kutyám fülét. Leguggolok hozzá, ami annyira tetszik neki hogy először majdnem feldönt aztán meg akarja nyalni az arcom amit nem engedek meg.*
-Neked mi a kedvenc állatod?*Kérdezem, tőle miközben meg csikizem a kutyámat aki az örömét farok csóválásban fejti ki.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-23, 9:00 pm

//olvad//

- Igen mondhatni. Még mikor idejöttem összefutottam egy csajjal, meg ott van a szobatársam is. Hát egyelőre több nem jut az eszembe, de látásból elég sok mindenkit ismerek.*bólogatok is szavaim után, amolyan egyetértés féleként. Egyébként nem olyan nagy csoda, hogy háztársaimból viszonylag keveset ismerek, hiszen igyekszem a lehető legrövidebb időt a toronyban tölteni, szívesebben mászkálok.*
- Pedig általában szokták tudni, na mindegy.*megvonom a vállam. Igazából kicsit zavar a tény, hogy nem ismerte fel a nevem, pedig legalább a szármázasom leeshetett volna neki, de túl fogom élni. A szavaira csak bólogatok, túl sok mindent amúgy se tudnék hozzáfűzni a témához.*
- Nem igazán voltam még órán, eddig nem sikerült rávennem magam. Kedvenc órát így látatlanban nehéz lenne találni, de érdekelnek az inflás órák, főleg a halotti mágia, meg az árnymágia is jól hangzik.*felelek kis gondolkozás után. Ezek valóban kedvemre valóbbnak tűnnek, s azt hiszem, hogy hasznos lenne végre be is járni rájuk, mert újrajárni az elsőt elég kellemetlen lenne, ha viszont az egész évet ellógom akkor kevés esélye lenne annak, hogy jó vizsgát írok.*
- Kedvenc állat? Jó kérdés, nem hiszem, hogy lenne, annyira nem vagyok oda értük. De ha már állat, akkor valami nagy és erős. Mondjuk medve.*megrántom a vállam. Sosem érdekeltek túlzottan az állatok, számomra ők nem többek munkásoknál, kiknek minden parancsom teljesíteniük kell. Magyarán nem igazán veszem őket emberszámba, hogy úgy mondjam.*
- Erről jut eszembe, a famulusos témán gondolkoztál már? Tudom, hogy még messze van, de én már most rengeteget meditáltam rajta.*nem könnyű a választás, főleg úgy, hogy csupán egyetlen próbálkozásom van és utána ki kell bírnom az adott lény mellett az egész életemet, szóval mindenképpen alapos átgondolást igényel a dolog. S a felelőtlenségemet figyelembe véve nagy szó, hogy ez még számomra is egyértelmű.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-23, 9:36 pm

*Bólintok Luka szavaira, hisz én is csak látásból ismerek több inflatust, bár ismerek egyet vagy talán kettőt. Ebben nem vagyok most biztos hányat ismerek. Odasétálok ez egyik ablakhoz, hogy kibámuljak rajta. Elégé lusta vagyok ezért nyújtózkodok egy kicsit, hogy felébredjek. A kutyusom a lábamhoz simul és kéri, hogy simogassam meg. Teljesítem a kérést,mire majd nem megnyalja az arcom, de azt már nem várom meg és ellököm magamtól.*
-Jól van ennyi elég lesz. Nem kérek viszonzást.*Mondom és közben figyelem a srácot. Mire eléggé meglepődik, vagyis inkább csak furcsája, hogy nem tudtam kisakkozni a neve eredetét. Nem nagyon érdekkel mert tudom milyen rossz vagyok az ilyen nevek származások alapján max orosz névről tudom, hogy orosz. Amit az órákról mond abban láttok valamit, mert csak akkor lehet mondani valamit az órákról ha minden voltam már egyszer. Inkább csak bólintok a szavaira és figyelem egy pár baglyot. Az állatos témára fölhúzom, az egyik szemöldökömet, bár rögtön le is engedem, mert eszembe jut, hogy nem mindenki szereti annyira az állatokat mint én.*
-Még nem gondolkoztam rajta, de nem is igazán tudom, hogy is történik ez a dolog. De szerintem egy farkast választok mert az pont hozzám illik vagy egy tigrist.*Mondom őszintén nem is göndör falazok. Sajna Tequila is meg hallotta és meg is támadott érte, mire én csak felveszem a súlyos kis bestiámat.*
-Egyébként szerinted milyen lesz az idő mostanában?*kérdezem, de elég hülyén érzem ettől a kérdésemtől, de hát érdekkel a véleménye.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-23, 9:56 pm

*Egy ideig figyelem a lány meg a kutya kettősét, de hamar megunom ezt a nagy szeretetet, így inkább a madarak felé fordítom tekintetemet, most valahogy érdekesebbnek tűnnek, mint a játszadozó páros. Csak akkor nézek ismét feléjük, mikor beszélni kezd, bár be kell látnom, hogy nem nekem szóltak a szavak. A kérdéseire meg csak válaszolgatok, s figyelem, ahogy bólogat. Egyebet nem akarok és nem is tudok hozzáfűzni, s mivel ő se nagyon erőlteti a témákat, így ezeken meglehetősen hamar túllépünk.*
- Ha jól sejtem a jelmágia vizsgán alkotjuk meg.*vakarom meg államat egy kicsit. Az az igazság, hogy ennek annyira nem néztem utána, mivel az elméleti része kevéssé érdekelt, egyelőre megvagyok azzal, hogy a famulus fajtáján gondolkozok A kérdése hallatán megemelem a szemöldököm és csodálkozva nézek rá, egyszerűen nem értem, hogy miként keveredtünk el idáig, végül kuncogva megingatom a fejem, de azért válaszolok.*
- Hát abból amit látok, gondolom jó idő lesz, de ki tudja.*az ablak felé bámulok, de most is csak annyit látok, mint eddig. Amúgy nem nagyon fog meg ez az időjárásos mizéria, úgyse tudunk változtatni rajta, tehát teljesen felesleges ilyeneken gondolkozni, lesz, ami lesz.*
-Egyébként szeretsz ide járni? És önként érkeztél vagy a szülők parancsára?*érdeklődöm kicsit, majd fintorogva lépek arrébb az egyik alacsonyan szálló madár elől. Igazából egyből elkönyveltem a lányt aranyvérűnek és nagyon remélem, hogy nem kell megtudnom, hogy mégse az. No nem mintha olyan nagy problémáim lennének velük, de mégiscsak jobb, ha azon a szinten levőkkel társalgok, amelyiken én is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-23, 10:27 pm

*Eljátszok a kutyámmal és inkább csak felelgetek Luka kérdéseire, mert nem nagyon tudok mit hozzáfűzni meg nem is nagyon vagyok olyan hangulatomban. *
~Vajon tényleg ennyire hangulat ember vagyok?~*Teszem fel a költői kérdést, ami csak azért költői, mert magamnak teszem vesz, bár ami igaz az igaz elég sok ember mondta ezt nekem. Bár a makacsságot is. Egyszer csak ki lukadunk a famulusos témán, Mikor meghallom a jelmágiát egy kicsit fel csillan a szemem, de ezt szerintem ne is veszi észre, mert olyan röpke másodpercre. Jelmágia érdekkel bár a többi tantárgy is érdekkel.*
-Akkor itt az elméletet is tudni kell alaposan, nem? Na mindegy akkor egy kis magolás sem árt. Meg tudás...* Húzom félre a számat, mert végig gondol, hogy nem igazán a magolásom miatt kell szeretni. Meghallgatom, ha hozzá szól a mondatomhoz, de nem fogok rá válaszolni mert azért elég messze van az év vége. Mivel kinti tájat nézem fel is teszem a kézen fekvő kérdést, hogy szerinte milyen lesz mostanában az idő. Kicsit kuncogást hallok tőle, de meg is értem így inkább elengedem a kutyámat ki szépen talpra esik. Mikor kérdez az iskoláról kicsit megdermedek, de rögtön ki is olvadok, ment egy rosszul fagyasztott csirkecomb vagy rosszul tárolt. Nem igazán tudom mit feleljek a kérdésére, de inkább mondok igazat, mert ez nyílt titok.*
-Hát szeretni szeretek, remélem sokat is fogok tanulni itt és elérem a célom... Kissé meglepődnék ha a szüleim küldtek volna ide vagyis pont hogy nem lepődnék meg mivel egy eléggé feketemágus családból származok, ott is én vagyok a fehér bárány... Na lényeg az hogy kb, a szüleim most fogják megtudni, hogy a kicsi lányuk ide jár. Veled mi a helyzet?*kérdezem vissza és már egy kicsit bánom is, hogy nemigen tudom befogni az a szép csőrömet. Kinézek az égre és el indulok az ajtó felé. Ennem is kéne ma valamit.*
-Na, de én megyek a nagyterembe! Te is jössz?*Kérdezem és elindulok ki ha nemet mond elbúcsúzom és egyenesen lebaktatunk a lépcsőn a kutyámmal enni valamit. Ha meg igen akkor hárman megyünk enni, ha csak nem válna el az útjaink.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-05-23, 10:48 pm

- Igen, gondolom nem árt, ha valami sejtésünk van róla. Szóval össze kéne szednem magam.*sóhajtok egy aprót. A végét egyébként már csak magamnak mondom, mert hát tényleg itt lenne az ideje, hogy vére abbahagyjam a lazsálást és elkezdjek tanulni, nem véletlenül vagyok itt. Látom rajta, hogy annyira nincs ínyére az iskolás kérdésem és megfordul a fejemben, hogy szólok, nem muszáj válaszolnia, de mire ezt megtenném megszólal, így inkább csendben hallgatom végig és bólogatok is néhányszor.*
- Én akartam ide jönni, az őseim annyira nem örültek, szerintük magántanároktól többet tanulhatok.*rántom meg a vállam és el is vigyorodok. Ugyan elég kemény veszekedés és csata volt, mire meggyőztem őket, hogy mi a legjobb, de végül is itt vagyok, szóval mondhatni, hogy minden rendben ment. Bár a mai napig vannak érdekes próbálkozásaik, de azokat nem szokásom figyelembe venni.*
- Azt hiszem most kihagyom, inkább kinézek a szigetre.*utasítom el az ajánlatot finoman. Sokkal több kedvem van elnézni a klubba, mint a nagyterembe ücsörögni. Ha minden igaz, akkor az auláig azért együtt megyünk és csak ott köszönünk el egymástól, hogy mindenki menjen amerre akar.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 8:12 pm

*Esik az eső, villámlik és dörög. Alinox valamiért szereti az ilyen időjárást, így egy kis ideje már szobájának ablakában ül, ám így nem az igazi, így arra jut, hogy felmegy a Bagolyházba, hisz ott van egy kis nyitott erkély, hová ki tud menni. Nincs kiöltözve, egy egyszerű sötétkék melegítőszett van rajta, haja pedig lófarokban hátrafogva. Lábára tornacipőt húz, mielőtt elhagyná az Amarillisz hálót, aztán a Fellegtorony lépcsői felé vesz az irányt. Egyedül van, hiszen Shadow, macskaféle lévén érthető módon nem túlzottan rajong az esőért, a vízért.
Felérve a lépcsőn kicsit szaporábban veszi a levegőt, de hamar helyre áll a légzése, és a kicsit zajos baglyok mellett elsétálva kilépked a Bagolyház erkélyére. Remélve, hogy nem fog megfázni, felveszi a kapucniját, és kitámaszkodik az erkély szélére. Igen, van, aki most hülyének nézné, amiért a szaka esőben kint bámészkodik, de félig egy tetőrész takarásában áll, így még se áll teljesen a vízzuhatagban. Egyébként lenyűgözik az eget ketté szelő villámok, és ahogy a sötétedő környezet egy-két pillanatra világosságba borul. Néha meg-megrezzen egy hangosabb dörgés miatt, de egyébként élvezi az ittlétet.*

Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 8:34 pm

*Itt lenne az ideje, hogy megkezdjem épen maradt családi kapcsolataim felkutatását, lévén, hogy Demiennek köszönhetően, bár van még egy kis időm, mégis megoldható családom visszahozatala, és nem várhatom őket készületlenül, ráadásul ha mégsem sikerülne a terv, saját érdekem, hogy erős lábakon álljak, mikor harcba indulok céljaimért. Éppen ezért egy pár előre megírt levelet csúsztatok a borítékba sötét szobámba, hogy akármilyen helyzetben is, de feladjam őket a címzettnek. Egész nap ezzel foglalatoskodtam, és ezen agyaltam, így kissé fáradt és nyűgös volnék, éppen ezért nem óhajtok végigcaplatni az iskolán, hanem gyűrűmet használva egyenesen a bagolyházba teleportálok, pont háttan az ücsörgő lánynak, s mivel nem is fordulok meg, hanem célirányosan a baglyokhoz lépek, kinyújtott kézzel hívva egyet magamhoz - mire az oda is száll -, így nem köszönök neki, lévén, hogy nem veszem észre.*
- Ahj... ilyen idöjarasban nem engedhetlek el. *simogatom meg morogva a madár fejét, s egy mozdulattal vissza is bocsájtom helyére, leveleimet jobb kezemben tartva. Sóhajtva lépek az ablakhoz, hogy kibámuljak rajta, s várjam, hogy talán még időben eláll a vihar, és célom végre teljesítést nyer. Ma egyébként mivel nem öltöztem kifejezetten sétához, egy sima fekete edzőcipő van rajtam, illetve egy térdnadrág, valamint egy fekete póló, rajta vörös nyomattal, hogy "ruszki". Ruházatom nem éppen ideális a hideghez, de mivel orosz vagyok, egyszerűen kibírom, s fél kézzel nyugodtan markolom meg övemről lelógó pálcámat.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 8:49 pm

*Sokan nem szeretik az esőt, nem úgy a harmadikos exos sentinel, aki mintha megőrült volna, egy szál melegítőben kint áll a Bagolyház erkélyén, és a villámokat nézi, miközben az eső esik, mintha dézsából öntenék. Magában nagyon reménykedik, hogy nem lesz beteg, de egyébként az idő kellemes, szóval csak nem lesz semmi baj. Egy jó ideje már kint áll, elég rendesen meg is ázott, melegítőjéből csöpög a víz, és haja is elég vizes lett. Úgy dönt, mára elég, és kicsit meg is éhezett, így lehajtott fejjel indul vissza a fedett helyre, ahol kapucniját levéve rázza meg a haját, mi így ide-oda fröcsköli a vizet, néhány bagolyból emiatt dühös vijjogást váltva ki. Alinox sem vette észre a másik itt tartózkodót, így mikor felemeli a fejét, és észreveszi az alakot az ablaknál állva, kicsit megugrik, mert nincs túl világos, ráadásul a fiún is sötétebb ruha van. Ami még az összképnél ráteszi az i-re a pontot, hogy pont akkor villámlik, mikor Alinox felnéz, tisztára mint egy horrorfilmben. Kicsit talán fel is sikkant, és az adrenalinszintje egyből megemelkedik. Már keze csúszna a pálcájára, mikor felismeri a másikat, így kicsit nyugodtabban, de még mindig torkában dobogó szívvel lép közelebb Tarkhoz.*
- Szia! Halálra rémisztettél. *mondja Alinox kicsit rekedtes hangon, de megköszörüli a torkát, aztán kicsit felnevet szerencsétlenségén. Persze, hogy vele történik az ilyen, miért is ne? Valószínűleg amúgy a cruos srácnak sejtelme sincs arról, mennyire megijesztette a toxikológia tanársegédet, de igazából lényegtelen, Alinox néha tud ijedős lenni, és hát ez a jelenet azért rémisztő volt.*
- Amúgy, mi járatban vagy errefelé? Téged is a vihar nyűgöz le, vagy levelet akartál feladni? *kérdezi most már kevésbé hevesen dobogó szívvel, közben pedig testfelmelegítő varázslatot alkalmaz, mert így, hogy bejött, kissé fázni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 9:00 pm

*Kissé szétszórt vagyok, fáradt és nyűgös, tehát nem csoda, hogy figyelmem nem akad meg a lányon, akinek egyébként háttal érkezem meg, így csupán a baglyokkal társalgok, míg türelmesen várom a vihar elálltát. Egykedvűen meredek ki az ablakon, ugyanis bár megtehetném, hogy visszateleportálok a szobámba, s később jövök vissza, kifejezetten kedvelem a vihart, azaz nincs okom elmenni. Merengésemből egy sikoly szakít ki, s nekem is hirtelen nagyobbat dobban a szívem, míg villámgyorsan pördülök meg magam körül, hogy szembenézzek a hang forrásával, és kezem már pálcát is ránt, rászegezve a lányra. Egyetlen másodpercig még farkasszemet nézek vele, aztán leengedem fegyverem, és pulzusom is megnyugszik, míg felöltöm mogorva arckifejezésemet.*
- Akkor jo. Szandekom volt. *vetek csak ennyit oda, azzal hátat fordítok a lánynak. Még mindig haragszom rá a múltkori miatt, és úgy vélem megérdemli, hogy visszakapja azt az ijedtség adagot, amit én éltem át akkor, tehát egyáltalán nem érzek vele együtt. Ő azonban láthatóan nem adja fel, tovább érdeklődik, mire egy kicsit felsóhajtok, és rá se nézve morgok magam elé.*
- Itt az emberek altalaban nem fürödni szoktak, mint latom most te, hanem levelet feladni, igy utobbi. *felelem még mindig durcásan, mint egy kisgyerek, és most kezeim is karba teszem, hogy teljes legyen az összkép. Talán ha elnézést kér, vagy megbeszéljük akkor kissé felengedek, egyébként nem valószínű, és nyitni sem fogok, elvégre nem arról vagyok híres, hogy barátkozós típus lennék.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 9:22 pm

*Az esőt bámulja bagolyház erkélyéről, mikor már kezd sok lenni, így besétál a fedett helyiségbe, hogy aztán Tarkh a szívrohamot hozza rá. A kis sikoly magát a fiút is megijeszti kissé, hisz pálcát ránt, de aztán leengedi azt. Alinox barátságosan szólítja meg a fiút, ki azonban nem, kissé bunkó a viselkedése. Tényleg egy kisgyerekre hasonlít, épp, hogy az orrát nem emeli a magasba, mert a karba tett kéz már megvan. A sentinel leányzónak el kell gondolkodnia, hogy mi lehet a srác baja, aztán körvonalazódik benne, mi lehet a másik ellenszenvének az oka.*
- A múltkori toxikológia óra miatt pikkelsz rám még mindig? *kérdezi kissé oldalra döntve a fejét. Nem érti, miért kell azon az órai feladaton így fenn akadni. Alinox gondolta, hogy lesznek, akiket majd rosszabbul érint az a gyakorlati rész, de úgy volt vele, hogy bár ki voltak akadva néhányan, de azért csak megbékélnek, hiszen semmilyen rossz szándék nem vezérelte, mikor azt a feladatot kitalálta.*
- Az órán is azt hiszem elmondtam, mindenre fel kell, hogy készítsen titeket az iskola. Lehet, hogy így az év eleje fele durva volt nektek, de lesz ennél rosszabb is, nekem elhiheted... *mondja komoly, határozott hangnemben Alinox. Bízik benne, hogy sikerül megbeszélniük a dolgokat, nem igazán szeret haragban lenni senkivel, főleg nem ilyen piti ügyben, mint az egyik óra gyakorlati feladata. Neki is van, hogy olyanokat kell megcsinálnia, ami nem tetszik neki, de ami kell, az kell.*
- Egyébként van sejtésem, mit érezhettetek Gingerrel, volt hasonló élményben részem, de nem kezdtem el csapkodni, és kiakadni... *teszi még hozzá, hiszen emlékszik, hogy anno a Rítusmágia vizsgáján Angel, vagyis a hasonmása volt az ellenfele, és az akkor, ott elég nehéz volt.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 9:40 pm

*Kissé később, és riadalomtól nem mentesen jövök rá, hogy bizony más is található a közelemben, aki úgy szintén megijedt tőlem, ám kettőnk közül én vagyok a higgadtabb, ellenben a mogorvább is, amit a lány helyesen érzékel is, beazonosítva a problémát, míg én kezemben szorongatom pálcámat, és az ablakon meredek ki.*
- Da. *felelek csak ennyit, amit valószínűleg még az is ért, aki nem beszél oroszul, hiszen egyszerűen annyit tesz, hogy igen, ám ezt Alinox önmagától is sejtheti. Érzem, hogy kissé gyerekes a viselkedésem, de azt már elvetem, hogy teljes egészében ne volna igazam, így nem fogok megtörni, sőt, tovább piszkálódom, hátha elzavarom a lányt, ám ez nem történik meg, helyette tovább beszél.*
- Az lehet, akkor pedig te viseld el, hogy van, akinek nem tetszik az, hogy kedvesnek allitod be magad, mikor egyebkent barmelyik masik mezei Inflas viselkedesevel tudsz egyenlö lenni. *morgom, nem kicsit előítéletektől fűtötten, hiszen a másik ami problémám, hogy csalódtam a tanársegédben ilyen szinten, mivel eleinte kifejezetten kedvesnek tűnt, és hideg zuhanyként ért a feladat.* - Bar meg ök sem csinaltak ilyet az orajukon. *horkanok fel, lévén, hogy fel nem foghatom, miért pont így kellett bemutatni. Eddig nem is lenne gond, hiszen a másiknak is igaza van - amit a világért sem ismernék el -, de a következő mondata a morajló tenger dühével csap fel bennem, s olyan hirtelen fordulok közel hozzá, szinte belemászva az arcába, mint a villámlás, mely most csap a szirtbe.*
- Valoban, de neked valoszinüleg nem a csaladod elvesztese utan nem egeszen fel evvel kellett atelned, hogy a vilagon az egyetlent is elvesztheted, aki közel all hozzad. *vigyorgom az arcába, hiszen az igazi, elmérgesedett probléma itt van. Amennyiben nem ilyen lenne a hátterem, már túlléptem volna ezen, viszont így nehezen dolgozom fel, mivel iszonyatosan megijedtem. Még mindig grimaszba rándult arcvonásokkal húzódom lassan vissza, de szemem már nem veszem le a lányról, csak feszült figyelemmel meredek rá, várva, hogy reagáljon valamit.*
- Egyebkent pedig nem csapkodtam, nem szokasom. Ne sajnalj le ezzel a szoval! *dühöngök tovább, viszont nem mozdulok meg, s bár kissé előre hajolok, látszik rajtam, hogy nincsen szándékomban támadni a lány felé. Ameddig nem húzza tovább az agyamat...*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 10:03 pm

*Békésnek indultak az esti órák, ám hamar kiderül, hogy Tarkh még mindig haragszik a leányzóra, amiért azt a bizonyos feladatot találta ki gyakorlásnak a legutóbbi Toxikológia órán. Emlékszik, hogy ki volt akadva, és többen is kicsit nehezebben viselték azt, de úgy gondolta, ennyi idő elteltével csak megbékélnek az elsősök, de hát a cruos srác az élő példa rá, hogy nem mindenki. Hallja a vádaskodást, meg hogy egy infláshoz hasonlítják, amit azonban nem tart már jogosnak.*
- Na álljon meg a menet! Lehettem volna sokkal szemetebb is azon az órán, de nem tettem, és még mindig nem értem, miért vagy ennyire kiakadva! *szólal meg kicsit hangosabb, ám határozott hangon, és minden erejével azon van, hogy türelmetlensége és hirtelen haragja ellenére megőrizze a nyugalmát. Elmondja, hogy neki is volt hasonló feladata, és mikor közel kerül hozzá a fiú, hogy úgy folytassa a mondókáját, nem lép hátra, nem tántorodik el a helyéről. Mikor hallja, mi történt a családjával, kicsit megenyhül, de még mindig túlzottnak tartja a felcsattanását a fiúnak.*
- Én kérek elnézést, hogy nem ismerem a Mysterio összes diákjának a családi és egyéb hátterét! Amúgy meg azt gondolom, hogy ha nem tetszik valami az órával, vagy egyéb más dologgal kapcsolatban, akkor normálisan is oda lehet jönni hozzám, és elmondani, hogy "Figyelj Alinox, erről vagy arról ezt meg azt gondolom...", satöbbi, nem kell rögtön így nekitámadni az embernek. *válaszol higgadtan a fiúnak, de hangneme még mindig határozott. Látni Tarkh-on, hogy még mindig dühös, és hiába fontolgatná, hogy mondjuk rátámadna a tanársegédre, elég buta ötlet lenne, hiszen nem sok esélye van egy elsősnek egy harmadikossal szemben. Ő nem kíván belekeveredni egy esetleges párbajba, nem lenne túl fair.*
- Figyelj Tarkh, kicsit talán túllőttem a célon azzal a feladattal, de nem mondom, hogy maximálisan megbántam, mert akkor hazudnék. Ez is egy próba, amit nem csak te éltél át, hanem még x diáktársad. Sajnálom, ami a családoddal történt, de ne rágódjunk ezen túl sokat. Mármint az órán. *mondja, és szavai teljesen őszinték. Barna tekintetei a másik szemeit keresi, hogy a lány szeméből is láthassa az őszinteséget.*
- Most komolyan, tényleg egy órai gyakorlati feladat miatt akarsz fújni rám az év hátralévő részében? *teszi fel a kérdést, amennyiben igen a válasz, úgy Alinox inkább távozik is, mert nincs mit tovább ragozni a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 10:22 pm

*Mivel Alinox az utóbbi időben nem tartozik a szívem csücskéhez, ezért természetes, hogy hamar szóváltásba keveredünk a közös problémánkról, melyet kissé talán túlreagálok, de ez hozzám tartozik, feketemágus képzőben vagyunk, és aranyvérüként megszoktam, hogy akkor is igazam van, ha nincs... most ráadásul részben mellettem áll az igazság. Mogorva hangulatam egyre inkább dühbe csap át, így vicsorgok és remegek az indulattól szinte folyamatosan, míg kezem görcsösen szorítja a pálcát, jómagam pedig kissé előre hajolok, majdnem belemászva a lány arcába.*
- Szerinted ez indok? En is lehettem volna sokkal szemetebb, mert ha eszreveszlek, egyszerüen lökhettelek volna le az erkelyröl, es soha nem derül ki, hogy nem csak megcsusztal... Az nem mentseg, hogy lehettel volna rosszabb is! *csattanok fel, hiszen ilyen kártya nem játszik, ez nem diplomatikus megoldás, csupán mentegetőzés, és én erre kifejezetten érzékeny voltnék révén apám kiváló érzékének ehhez.* - Ez olyan, mintha azt mondanam neked, hogy ne hisztizz, mert kiakadhattam volna jobban is. *morgok el egy példát is, hogy miért érvénytelen ilyen érvekkel előállni. A következő szavakra viszont röviden kacagok fel, kissé a plafon felé fordítva fejem, hiszen a lány kettős mércével mér...*
- Alinox, nem kell ismerned, de következteteseket sem levonnod a tenyek ismereteben. Meghallgattad a masik felet, mielött itelkeztel volna? En meghallgattalak oran, te engem nem, ugyhogy azt hiszem, nem volt jogod gyerekesnek es tulzasnak tekinteni az egeszet egy sajat magad altal levont következtetesböl. *magyarázom neki szépen lassan, hogy megértse, és szavaimba gúny is ül, ám jó hír, hogy láthatóan lazult testtartásom, és kevesebb agresszivitás sugárzik felőlem.* - Egyebkent nem tudom konstataltad-e, de feketemagus kepzöbe jarunk. Neked nyilvan lehet ilyen orat tartani, de tölem mar elvarod, hogy ne vieselkedjek ugy, mintha ide jarnek, es jellememet meghazudtolva menjek oda egy tea keretein belül megbeszelni. Ezt kettös mercenek hivjak. Te hivatkozhatsz az iskola sötet hatterere, en nem. *világosítom fel most már kissé tudálékosan, ám dühöm szinte minimumra csökken, s következő mondata kezd lenyugtatni, így visszahúzódom, ám még továbbra is mogorva tekintettel figyelem őt.*
- Igen, x masik diak, akit nem erinthetett ugy mint engem. Nekem meggyilkoltak a csaladom, neked milyen erzes lenne a helyemben, ha ezek utan sajat magadnak kell megölni az egyetlen hozzad közelallo szemelyt? *teszek fel egy költői kérdést az átérzés miatt, és ismét karba tett kézzel meredek rá, mígnem érkezik a következő mondat, melyre egy kis szünet után fújtatok egyet.*
- Nyet. Kevesebbert is megtettem mar, de nincs ertelme. Nem erzed at. *mormogom durcásan magam elé, mint egy kisfiú, és most leengedem karjaimat, és higgadtan elrakom pálcámat. Egy kis csönd következik, míg én kinézek az ablakon, majd néha-néha vissza a lányra, s mivel nem sok kedvem van hozzá, így a téma terelés sem megy könnyen.*
- Eleg ijedös vagy harmadikos letedre... *szólalok most meg, ezzel talán feldobva a beszélgetés fonalát, amit ha szeretne elkap a lány. Egyenlőre ennyire futja, a későbbiekben meglátom mit tehetek.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-04, 10:48 pm

*Nem teljesen így tervezte a hétfő estéjét, de hát így alakult, nincs mit tenni, szópárbajba kerül az egyik elsős fiúval. Kicsit lepődik csak meg azon, mikor hallja, hogy Tarkh akár ki is lökhette volna az erkélyről, de vesz egy mély levegőt, és igyekszik normális hangnemben válaszolni.*
- Mi lett volna ha... a végtelenségig lehetne ezt fokozni, szóval elég hülye érv volt ez részemről is, értem, mire akarsz kilyukadni. *mondja egyrészt azért, mert nem akar már túl sokáig ezen vitázni, másrészt pedig van igazság a cruos szavaiban. Kissé félrefordítja a fejét, mikor a másik mondandóját hallgatja, és bár első hangzásra kicsit zavarosnak tűnnek szavai, de egy kis szünet után összerakja, mire akart kilyukadni a fiú.*
- Mondasz igazságot... De azt be kell látnod, hogy ebben a dologban mindketten ludasok vagyunk, szóval ne akard rám kenni az egész balhét. *jelenti ki határozottan, és pálcája nem került elő azóta se, úgy érzi, nem fog kelleni. Bocsánatot is kér a fiútól, de tényleg nem lehet tisztában minden olyan diáknak a hátterével, aki ellátogat az órájára. Annyi energiája nincs, hogy még kutasson, hogy kinek milyen fájó pontja van a múltból, és azokat hogy kerülje el, ez képtelenség. Kétségtelenül eléggé rossz lenne, ha meggyilkolnák a családját, hiszen a világon mindennél jobban imádja őket. Szerencsére már nem érzi azt a kirobbanó agresszivitást a fiú felől, így talán nincs örök harag, de erre rá is kérdez.*
- Nem, tényleg nem érzem át... *bólint egyet Alinox őszintén, hiszen tényleg nem tudja átérezni, amit Tarkh érezhetett, és érezhet akár most is.*
- Akkoor... látlak a szerdai toxikológia órán? Semmi olyasmi nem lesz, mint múltkor volt. *mosolyodik el kissé, hiszen fejében már megvan az óra anyaga és feladatai. Alinoxban nincs harag vagy düh, és valószínűleg, vagyis remélhetőleg Tarkh-ból is távoznak ezek az érzelmek előbb vagy utóbb. Az apró beálló csönd nem zavarja, és az se igazán, hogy a fiú nem fordul felé, nem is számított arra, hogy akkor most, hogy beszéltek erről a dologról, majd puszipajtások lesznek...*
- A helyemben sokan megijedtek volna... Teljesen belefeledkeztem a viharba, aztán bejövök, villámlik, és egy alak feltűnik az ablakban... tiszta horrorfilm... *nevet fel egy kicsit, ezzel próbálva oldani a kialakult feszültséget.*
- Amúgy... zavarok? Mert elmehetek, ha inkább egyedül lennél. *ajánlja fel nagylelkűen Alinox, és ez nem menekülés lenne a részéről, inkább egy barátságos felajánlás. Míg a válaszra vár, az egyik közelében levő bagolynak simít végig a fején, de az nem díjazza az ötletet, és belecsíp Alinox kezébe.*
- Aú, hülye madár... *morogja orra alatt, és megrázza párszor a sebes kezét. Kicsit fáj csak, és vérzik is, így elővesz egy zsepit a zsebéből, ami viszont vizes, de nem baj, a vért azzal is le tudja törölni.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-08, 9:31 pm

//Olvadunk.//

*Természetemtől függően elég heves vita alakul ki köztünk, s saját magamon is csodálkozom, hogy higgadtan, sőt, logikus és helyes érveléssel tudom kezelni a kialakult helyzetet. Alinox bár kedves, és ezt értékelem benne, hogy nyilván ő sem higgadt, mégis... érdekesen viszonyul hozzám, mely nem takar kifejezetten komplett védelmet, ám valahogy örülök szópárbaji ellenfelem "gyengeségének".*
- Nem akarom radkenni, hanem pont forditva törtenik! Kiegyezek egy... fele-fele aranyba. *húzom fel orrom, mint az óvodában, s karimat is keresztbe fonom, hogy még tökéletesebben fessem az elhatározott képet magamról, mely véleményem szerint igen jól sikerül, bár nem látom magam kívülről. Lassan, de csillapodik a köztünk kiülő harag, s én ezt is jó szívvel konstatálom, ám inkább csak magamba, ennek kimutatása immár nehézkesebb, viszont értékelem őszinte szavait, melyre biccentek egyet, s nemsokára már a feszültség oldásánál vagyunk, mit mindketten esetlenül végzünk, ám a lány jobbnak bizonyul ebben a témakörben.*
- Termeszetesen. A tanarral valo esetleges probelmam miatt nem hagyom ki az okulas lehetöseget, elvegre oran lehet a legjobban teljesiteni. Annak meg külön örülök, hogy nem tervezed megismetelni a multkorit. *biccentek kimérten, s immár a félelem kerül szóba, mire figyelmesen hallgatok, kissé összeszűkült szemekkel, hiszen számomra a felsőbb évesek rettenthetetlen szörnyetegeknek tűnnek, kik rengeteg mindent átvészeltek, és gyakorlatilag megfélemlíthetetlenek, ám mint most kiderül, ez koránt sincs így...*
- Hat igen..., de a harmadikosok altalaban az ilyet alapnak veszik. *jegyzem meg cseppnyi gúny nélkül, inkább furcsállva az esetet, de hamar túllépek rajta, hiszen némileg egyetértek vele, így több szót nem fecsérlek rá.*
- Nyet... nem zavarsz. *rázom fáradtan a fejemet, s ki is ülök az ablakpárkányra, hol még nem ázom el, de szemmel tarthatom a lányt egy kényelmesebb pozícióban, ráadásul az összepiszkolódás veszélye nélkül.* - Ha zavarnal mar elmentem volna... *jegyzem azért meg, hiszen nem kerül gyakorlatilag három másodpercnél több időbe, ám mégsem tettem, hiszen a vita elült, rosszul venné ki magát, de ezt nem fogom kifejteni tanáromnak...*
- Nem kedvelnek? *kérdezem kíváncsian, míg egyszerű mozdulattal szegezem Alinox sebére pálcámat, nyilván azzal a szándékkal, hogy meggyógyítsam, elvégre a mozdulat sem fenyegető részemről.*
- Hippokrax! *ejtem ki nyugodtan a varázsigét, és ha minden igaz, a kis csípés pillanatok alatt heg nélkül forrad be, lévén, hogy nem hatalmas sebesülésről van szó. A madár is megérdemel tőlem egy pillantást, ám még nem oldódtam fel teljesen egy beszélgetéshez...*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-08, 9:54 pm

*Nem szeret veszekedni, de ez sajnos elkerülhetetlen néha, így kerül vitába Tarkh-kal a bagolyházban. Nem szeretné túlságosan elhúzni a szópárbajt, így bár tekintheti a fiú gyengeségnek, de ő bizony hamar enged a másik fél irányába, mert nem olyan óriási ügy ez, hogy ne lehessen megoldást találni rá. A vita zárásaként megegyeznek, hogy a kialakult feszültségben mind a ketten, fifti-fitfi arányban hibásak, és bólint is a fiú szavaira, és mosolyog felhúzott orrán és keresztbe tett karján. Látszik rajta a határozottság, de nem tűnik rettenthetetlennek ebben a pózban, de ezt az információt inkább megtartja magának. Amolyan témaelterelésnek, Alinox megkérdezi, hogy Tarkh tervezi-e, hogy eljön a két nap múlva esedékes órára, és örül a válasznak.*
- Na, ezt jó hallani. Egyébként is, ha valami feszültség lenne, azt az óra idejére kint kell hagyni a terem előtt, és óra után ha úgy van, újra felvenni... *teszi ezt még hozzá, bármennyire is furán hangozhat.*
- Mi se vagyunk rettenthetetlenek. *mosolyodik el kissé. Ő bizony meg szokott ijedni néha, és ezt nem is tartja cikinek harmadikos létére. Megbeszélik, hogy nem zavarják egymás társaságát, ám ekkor kis baleset történik, az egyik bagoly Alinox ujjába csíp, mire felszisszen.*
- Hát úgy néz ki, ez a példány nem kedvel túlzottan. *nevet fel kényszeredetten, miközben egy zsebkendővel letörli a vért a kezéről, és már venné a pálcáját, hogy begyógyítsa az amúgy nem túl nagy sebet, Tarkh megteszi ezt, mire egy hálás pillantást küld felé.*
- Köszi! Te amúgy jóban vagy a baglyokkal? *tesz fel egy kérdést, ami bár hülyén hangozhat, ez jut eszébe, és mivel a srác se túl beszédes, ezért ő szólal meg. Kis csönd után fejébe ötlik valami, amit el is mond, mielőtt elfelejtené.*
- Ja, egyébként egy dologra megkérnélek. Órán kívül tekints rám úgy, mint egy sima egyszerű diákra. Nem szeretném, hogy esetlegesen feszengj amiatt, csak mert én tanítom nektek a Toxikológiát. Ugyanúgy lehet velem hülyülni, meg szórakozni, de órán természetesen elvárom a tanárnak járó tiszteletet. *mondja, mert talán azért is olyan szótlan a fiú, mert Alinox tanítja őt.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-08, 10:09 pm

*Viszonylag hamar, de nem zökkenőmentesen sikerül lerendezni vitánkat, melynek őszintén örülök, s annyiban is hagyom néhány bólintással, de véleményem még tudtára adom közben egy-két jól irányzott érvvel, mimikámmal, és testbeszédemmel, ám miután nem látom értelmét a vitának, egy kínos átvezető után beszélgetésbe elegyedünk.*
- Igen, jol mondod. Bar azert, mert belepünk a tanterembe, az emberek jelleme nem valtozik. *teszem hozzá, kissé kiegészítve a lány tézisét, mellyel alapvetően egyetértek, ám nem teljesen, hiszen bár a vitát nem hánytorgatnám fel sem nála, sem másnál, attól még a véleményem nem változna.*
- Kerültel mar ilyen helyzetbe egyebkent? *érdeklődöm, hogy vajon csak én lennék ilyen kiállhatatlan, vagy esetleg sorozatosan találkozik ilyen egyénekkel, bár a statisztika hidegen hagy, egyre inkább a magam ura vagyok, saját gondolatokkal és tettekkel.*
- A legtöbbetek megedzödött. Mindenkinek van rengeteg jo törtenete, gondolom te is tudnal meselni... *magyarázom meg gondolatomat, egy szerintem jó kis témát feldobva, hátha érzi a lány, hogy kapnia kéne rajta, és esetleg mesél nekem néhány történelmi tényt az életéből, mellyel végleg teljesen feloldja a feszültséget, és megkedvelem esetleg azért, mert együtt érzek vele. Egy kis baleset is történik az egyik madárral, melyet gyorsan orvosolok, s kérdésére megrántom a vállamat.*
- Hozzajuk szoktam. Okos allatok. Tudod kezelni öket ugye? *hunyorítok most rá, s hirtelenjében kíváncsi lettem a lány vérére is, ám nyíltan a kérdést nem tenném fel, az az időszak már elmúlt... talán.*
- Tanarseged... *javítom ki őt furcsa hangsúllyal. Értem, hogy megtanulták az anyagot, de cáfolom, hogy olyan tudással rendelkeznének mint a magiszterek, ezért nem szeretem ugyan azon szóval illetni őket...* - Egyebkent csak akkor tisztelek valakit, ha kijar neki. *közlöm hidegen, s ez nem a lány személye ellen irányul, általánosságban értem, hiszen így vélekedek, erre tanítottak, ezt tartom igaznak, ezért a véleményem nem fog megváltozni. Kérdés mit szól ehhez a lány.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Bagolyház    - Page 3 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-08, 10:42 pm

*A vitát lezárják szerencsére, és inkább más témák felé terelődik a beszélgetés.*
- Az igaz, de a problémákat félre lehet tenni arra a kb két órára. *mondja Alinox a tanórával és a feszültséggel kapcsolatban.*
- Ha arra gondolsz, volt-e már vitám olyannal, aki az órámra jár, akkor a válaszom nem. Viszont más egyéb emberrel már volt köztünk feszültség, és esetenként ez a mai napig fenn áll még. *válaszolja, de természetesen neveket nem fog mondani. Amúgy nem egy balhés lány Alinox, nem úgy nevelték, inkább úgy nőtt fel, hogy mindenkit fogadjon el, tudjon alkalmazkodni másokhoz, de azért ha úgy van, álljon ki a véleménye mellett.*
- Az tény, hogy mióta ide járok, rengeteg dolgot tapasztaltam, sok kalandban volt részem, és sokkal talpraesettebb lettem, mint mielőtt idejöttem. És igen, velem is voltak érdekes helyzetek, de most nézz hülyének, nem jut eszembe semmi extra izgalmas... *mosolyodik el saját szerencsétlenségén, mikor a sok dolog közül nem ugrik be neki semmi jó. Történik egy kis balszerencse egy bagollyal, de megoldódik gyorsan a helyzet.*
- Apa nem szívleli túlságosan a madarakat, így túl sokat nem foglalkoztam a Mysterio előtt a baglyokkal, anya csak néhány varázslós ügyet intézett bagollyal, egyébként a mugli postát használtuk. *feleli, és ebből leszűrheti Tarkh, ha figyelt, hogy Alinox bizony félvér, és ő ezt abszolút nem szégyenli. Teljesen tisztában van vele, akik képesek ez alapján beskatulyázni az embert, de a harmadikos leányzót ez abszolút hidegen hagyja. Lehet valaki aranyvérű, vagy mugli szülők gyermeke, attól még varázsló, és ez számít.*
- Természetesen, én is úgy értettem. Tanársegéd. *bólogat egyetértően Alinox, hiszen esze ágában sincs magát a magiszterekhez hasonlítania, szerény tudása csak apró hányada annak a tudásnak, amit a három magiszter képvisel.*
- Bár talán még korai, te gondolkozol azon, hogy jövőre elvállalsz valami tantárgyat, és tanársegéd leszel? *kérdezi, mert magából kiindulva, neki igazából nem jutott ez eszébe, viszont mikor jött a lehetőség, jó ötletnek tartotta, és ezt a döntését azóta se bánta meg. Miközben hallgatja Tarkh-ot, néha-néha kirázza a hideg, és úgy dönt, át kéne öltöznie.*
- Azt hiszem, én most megyek, nem szeretnék megfázni, és mint láthatod, csurom vizes vagyok. *hát igen, így jár az, aki az esőben álldogál kint, de azért megérte.*
- Örültem a beszélgetésnek, és akkor majd szerdán találkozunk az órán! Szia! *köszön el Alinox a fiútól, majd lefelé indul a Fellegtoronyból, hogy aztán sietős léptekkel az Amarillisz hálóba menjen.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime2012-06-08, 10:54 pm

*A vita helyét hamar az egyetértés veszi át, természetesen a kis csönd után, s bár alapjában véve nem vagyok nyílt, tőlem ennyi társalgás is csodának számít, így csöndben értékelem, ám ezt a másik nem tudhatja...*
- Igen, ugy ertem. *biccentek, ezzel lezárva a témát, s tovább fűzve a szót egyebekről, ám csalódnom kell, vagy titkolja, vagy igazat mond, vagy pedig nem történt semmi érdekes sem a lánnyal, ezért maradok le egy-két információról, melynek hiánya egy pillanatra átfut arcomon is, viszont hamar túllépek rajta egy biccentéssel.*
- Jo neked... sokan nem szeretik a tulzott izgalmakat. *helyeselek, hiszen az sem buta megoldás, ha megpróbálja magát kinn tartani a problémából az ember, bár kérdéses, hogy egy ilyen helyen ez mennyire lehetséges, illetve mennyire éri meg. Érdekes módon több szó esik a baglyokról, s természetesen szemfüles volnék, így hümmögök egyet pont mikor a muglikat említi, ám arcomról nem olvasható le rosszallás, kizárólag egy kis érdeklődés, de az állsimogatás és összeszűkült szemek, valamint a ravasz ábrázat nem jelent túl sok jót. Megjegyeztem, azonban nem fogom ezért elítélni a lányt. Talán nem érti a célzást, vagy éppen ellenkezőleg és egyetért, de egy újabb témát lezárhatunk, ezúttal egy mosollyal tőlem, mígnem egy érdekesebb is szóba kerül, úgy pillantok rá meglepetten.*
- Mindenki ilyeneket kerdezget tölem... lennek-e sentinel, lennek-e tanarseged. Nem tudom. Talan. Az Arnymagia egesz jo, de az MLI is. *mélázom el kissé, hiszen kérdésére már elgondolkodom, hogy tisztességes válasszal tudjak szolgálni számára. Észreveszem, hogy kezdi kényelmetlenül érezni magát, s hamarosan az oka is kiderül, így biccentek neki egyet.*
- Rendben, menj csak! En varok meg egy kicsit... aztan majd az oran talalkozunk. *búcsúzom tőle, tekintetemmel követve távozását, s ha semmi nem jön közbe, akkor megvárom míg a vihar elül, azután levelemet feladva teleportálok vissza szobámba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bagolyház    - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház    Bagolyház    - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Fellegtorony-
Ugrás: