Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Katherine d'Argenta I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Katherine d'Argenta I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Katherine d'Argenta I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Katherine d'Argenta I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Katherine d'Argenta I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Katherine d'Argenta

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2012-03-17, 2:50 pm

Sziasztok!

A karakterekről egy kicsit:

Katherine elég furcsa teremtés, ugyanis hangulatember. Szeret beszélgetni és ismerkedni, nevetgélni és a társaság középpontja lenni, azonban gyakran - sőt, szinte mindig - átveszi a környezete hangulatát. Olyan hangnemet és viselkedést vesz fel, amit ő is kap, így gyakran lehet, hogy bunkó és rideg, de van, hogy teljesen jól el lehet vele beszélgetni. Szereti a csínyeket és a bolondságokat, így általában minden ilyesmiben benne van. Nagyon szeret tanulni és új dolgokat felfedezni. Nem szereti, hogyha hazudnak neki, lenézik vagy éppen nem becsülik meg, amit csinált. Őszinte leányzó, ám tapintatos is. Hogyha két szóval kellene jellemezni, akkor: tudásvágyó kalandor.

Jake egy amerikai tinédzser, akinek mindene a gitárja és a zene. Nem tudja, hogy mit fog hozni a jövő, de nem is törődik vele. A mának él, azt teszi, amihez kedve van és nem foglalkozik a következményekkel. Értelmes, humoros, társaságkedvelő ember és általában a társaság is kedveli őt. Gyakran hangzik fel nevetés a ő poénjai miatt, és számos hölgy szívet dobogtat meg a külseje. Nem szeret játszadozni, őszinte embernek gondolja magát és ezt elvárja másoktól is. Mottója a híres és sokak által ismert "Carpe diem!" Imádja az embereket, a humort, a pörgést és a családját, húgát.
Jake harmadikos diák, így bátran fogadok kapcsolat-ötleteket, és szeretném, hogyha a játékaim nagy része úgy indulna, hogy előtte megbeszéljük, hogy honnan is ismerik egymást a karakterek. : )



User:
21 éves egyetemista leányzó vagyok, Szegeden tanulok földrajz szakon. Általában mindig tudok időt szakítani egy-egy hsz-re NRT-ben, RT-ben pedig kb. bármilyen időpontban megtalálható vagyok, amikor épp kedvem támad játszani. Very Happy Ez lehet délelőtt, délután, de talán a leggyakoribb az estefelé. Facebookon, skype-on megtalálható vagyok.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2014-02-28, 7:47 pm

Szija Very Happy

Majd valamikor szívesen játszanék egyet Jake kariddal is, már ha benne vagy. Very Happy Vmi lányt vinnék, azt nem tudom még, hogy kit, akkor eldőlne/megbeszélnénk. Smile A hetem zűrös, meg még sok az elmaradásom, de jövő hét keddtől ráérnék, már ha te is és van kedved, meg ilyesmi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2014-03-01, 1:33 pm

Szia!

Persze, bármikor. Legalább őt is bejáratom kicsit, mert most kicsit fagy az eddigi játékom. Smile
Nekem elég zűrös heteim vannak, tele van az órarendem, de szerintem heti 1-2- (3) hsz bele fog férni. Smile)
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2014-03-01, 1:34 pm

Nekem teljesen jó a heti 1-2 is, nem kell aggódni. Very Happy És akkor ha gondolod, szívesen kezdek majd én. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2014-03-01, 1:35 pm

OK, persze, király. Hozhatsz olyan hölgyeményt is, akivel már ismerik egymást, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime2014-03-01, 1:40 pm

Na, akkor max face-en egyeztetünk előtte. Very Happy De most előbb aktívsághoz számolok hsz-eket, meg körbelesek, de akkor majd hsz írás előtt zargatlak, hogy ezt megdumáljuk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katherine d'Argenta Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine d'Argenta   Katherine d'Argenta I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katherine d'Argenta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine d' Argenta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Játékos választás, játék egyeztetés-
Ugrás: