Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A főfolyosó I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A főfolyosó I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A főfolyosó I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A főfolyosó I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A főfolyosó I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A főfolyosó

Go down 
+54
Lisbeth May
Galina Sergeevna Ivanova
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Victoria Blody
Mihail Slavici
Sean Derly
Roxane Alexis Delacroix
Gwynn Hunting
Sophie Black
Lucius Benedict Fenris
Zacharie Salvage
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Leopold Worchester
Claire Michelle Violance
Loren Volmorick
Harper Krevorien
Axel Knoxville
Narumi Tanaka
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Alinox Ingren
Yoko Sato
Ezio Montedoro
Zaine Warhurst
Prim Rose Dylon
Naomi Teigneux
Elton Ricci Dixon
Ruta E. Sigger
Isabella Bartolo
Chloe Walsh
Vixilien Sandanez
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Mona Braxton
Fekete Ambrus
Rachel Williams
Aristarkh Y. Zhukov
Demien.R.Cornwlade
Nymphadora Giovanni
Conrad Dietrich
Elisaveta Varlock
Élias Adachi
Josh Barker
Athalie Rapace
Daphne Alucard
Völgyesi Félix
Nuoma Covern
Sairus Macrain
Ashi Angel
Gabriel Farell
Kimberly Fox
Sideris Valbraith
58 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-06, 1:23 pm

Az első hely ahol végig kell menned ha be akarsz lépni az iskolába. Hosszú sötétebb tónusú gótikus stílusban épült mennyezettel rendelkezik. A padlózat szinte csillog a tisztaságtól, arcképedet is vissza verheti ha éppen lenézel. Innen nem sok út vezet. Két lépcső és egy folyosó. A folyosó a nagyterembe visz, a lépcsők pedig, az emeletekre, illetve a tornyokba vezetnek tovább.

A főfolyosó Aula
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


A főfolyosó Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-18, 2:31 pm

*Kezdek belelendülni a tanulásba és az életbe is, minden jónak tűnik, úgy érzem. Talán kezd sínbe kerülni az életem és nem lesz több szerencsétlen kimenetelű vég? Még nem tudni, de én pozitívan állok a jövőhöz és jelen pillanatban teli pocakkal sétálok ki a nagyteremből. Egy fekete, hosszú bőrnadrág van most rajtam, felül pedig egy rövid ujjú, de mégis csinos blúz. Nem szeretem a csinosabb darabokat, de mostanában rászoktam arra, hogy kipróbáljak más jellegű öltözködést is. Természetesen a fekete-ruha-mániám még most is megvan, így hát minden, ami rajtam van ilyen színű, kívétel a zöld smink, mely szemeimet keretezi. Hajam hullámosan omlik végig a hátamon és pár aprócska tincs előre, így szép az összkép, főleg, mivel a felső pár gombja ki is van gombolva, engedve a dekoltázs részt is láttatni. *
~ Ahj, de jól laktam. ~ *mosolyodom is el menet közben, ahogy végignézek a hatalmas aulában, mely most meglepő mód, de igazán üres. És hogy merre tovább? Ez itt az egymillió dolláros kérdés, ugyanis fogalmam sincs, hogy hova kellene most mennem. Ki a szabadba? Be a szobámba lustizni? Esetleg tanulni? Ide-oda pásztáznak szép szemeim, hol a festményeket nézem, hol pedig az oszlopokat és a lépcsőket, de mégse mozdulok, csak ott állok, a nagyterem bejáratától nagyjából öt lépésnyire és hezitálok, hogy mégis mi legyen.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-18, 3:08 pm

- Csak nem elfelejtette, hová indult, kisasszony? * hallatszik hirtelen egy jól ismert hang, nem is olyan messze a lánytól. Az Aula felől léptek közelednek, s az azokat okozó hosszú, farmeros lábak, amelyek nőiesen kecses, mégis férfias csípőbe futnak, s fekete pólóban folytatódnak. Aztán ott vannak még a hosszú karok is, és a vállaira omló, arcát keretező, szénfekete, hullámos haj. Seszínű szemeivel pedig a lányt fixírozza, miközben széles mosoly játszadozik az ajkain. Hosszú lábaival elég pár lépés, hogy máris a lány előtt teremjen. *
- Nem tudtam, hogy most ebédelsz. * mondja aztán halkabban a lány előtt állva immáron, majd lehajol hozzá, gyengéden megérinti Kim állát, maga felé emeli a lány fejét, és egy puha puszit ad kim szájának sarkára. *
- Szia. * suttogja bele mosolyogva a puha bőrbe, leheletével cirógatva a lányt. *
- Mi volt a kaja? * mosolyodik el szélesebben ahogy elengedi Kim arcát, és felegyenesedik, mert bizony eléggé le kellett hajolnia a lányhoz, hogy puszit adhasson neki. Gabe még mindig jó eséllyel pályázhatna az égimeszelő címre. de ha már nem egy Arnold Swarci, akkor legalább magasságilag legyen nyerő. Bár mostanában máshogy is. Ahogy kezd helyre jönni a Vixi utáni eléggé szerencsétlen helyzetből, úgy kezd fokozatosan vissza alakulni régi Gabriellé. Rendszeresen fésülködik például... és zuhanyzik is rendszeresen! Tiszta ruhákat vesz fel, és figyel rá, hogy ne mindig ugyanazokat. Az illata is mindig jó, és a mosolya is gyakoribb már, aminek köszönhetően ismét megsokasodtak a vihogó lányok a háta mögött. Meg néhány titkos rajongói levél is, amit azért nem reklámoz Kimnek, de újdonsült barátai sokat szokták cikizni vele. Igen, mostanában barátkozott is. Bár inkább csak haverok voltak, de szeretett együtt lógni a tökfejekkel. Cale, Drake és Sam pedig egészen jó társaság voltak. Na persze nem annyira, mint Kim. *
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


A főfolyosó Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-18, 3:16 pm

*Még mindig a tudatlan állapotban vagyok, hogy mégis merre kellene tovább indulnom, amikor egy ismerős és számomra nagyon is kedves hangot hallok meg. Szemeim megcsillannak, ajkamon huncut mosoly játszadozik, így fordulok a hang irányába, majd mérem is végig a sármos fiút, ki ugyanúgy bejön nekem, mint jó pár hete. Bár az első találkozáskor nem így festett, de azóta igen csak sokat változott.*
- Oh, dehogy! Csak próbáltam kigondolni, hogy merre is járhat, Farell úr! *mosolyom még szélesebb lesz és automatikusan indulok én is meg a másik irányába, majd amikor az ebéd lesz említve és megérkezünk egymás elé, csak megállok és visszatekintek a nagyterem felé.*
- Hát lekéstél, de remélem, hogy nem akarsz visszarángatni oda. Degeszre ettem magam. *teszem is kezem pocakomra, amely egyébként nagyon is szexis, szóval sehol sincs rajtam felesleg és úgy érzem, hogy ez a külső nagyon is tökéletes. Na de végül már kezét érzem meg az államon, így picit feljebb emelkedem, lábujjhegyre állva és szemeim lehunyva élvezem a puszit, mely után hirtelen kapom el a tarkóját, húzom még lejjebb, hogy ajkam puha ajkára tapaszthassam és lágyan meg is csókolhassam. Nem tudom, hogy mi van közöttünk, együtt vagyunk-e vagy sem, de nem hiszem, hogy számít. Jól érzem magam vele és szerintem mindez viszonzott is. Félek azért túl közel engedni magamhoz Gabe-et, de talán majd ez idővel változni fog, nem tudhatom.*
- Szia... *suttogom vissza, majd már el is eresztem, had álljon fel normálisan, ahogy az előbb is volt, de amikor újból a kaja válik fontossá, fejemet csak megcsóválom.*
- Sok minden, mint mindig. Válogathatsz kedvedre és ha nagyon szépen kérsz, akkor esetleg visszamegyek veled, max még egy krémest eszek addig. *és már oda is lépek mellé, elkapva kezét és mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, kézen fogva húzom magam után, de hüvelykujjam lágyan végigcirógatja ám kézfejét.*
- Miért, milyen ebédre vágysz? *pillantok fel rá út közben és ha minden igaz, nemsokára együtt fogunk betérni az étkezőbe.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-18, 3:30 pm

* Gabriel elvigyorodik a lány válaszán, s kivillannak szabályos, fehér fogai. *
- Csak nem engem keresett volna Rókakisasszony? * nyom el egy félmosolyt, s egy apró gödröcske jelenik meg a bal szeme alatt ennek következtében. A csajok szerint ez az egyik szexepilje, és ő mindig ki is használta a dolgot. Na persze most kivételesen nem elbűvölés érdekében teszi ezt.... mert hát Kim bűvöli el inkább őt. Talán, sőt valószínűleg, nem itt tartana most, ha nem futott volna bele a lányba a konyhában azon a végzetes éjszakán. *
- Pedig nem egy jóképű srác van itt a kastélyban... miért épp én jutottam volna eszébe? * húzza egy kicsit a lányt, majd megcirógatja az arcát. Aztán pedig felnevet. *
- Nem, én már ettem a fiúkkal, amikor rájöttünk, hogy lekéssük az ebédet. * mondja Kimnek. * - Kicsit elszórakoztuk az időt. * kacsint a lányra. Talán mondana még valamit, ha a pusziból, amit Kimnek ad, nem varázsolna egy heves és őrjítő csókot a kis boszorka. Gabe pedig nem lenne Gabe ha nem viszonozná, és mi tagadás, tetszik is neki eléggé a lány szokásos tüze. Csak nehogy eleméssze. S bár a csók gyengéd és puha, mégis olyan szenvedélyes... s igazából, Gabe mintha megsejtené mi járhat a lány fejében. Mert az ő agyában is hasonló gondolatok járnak. Aztán ismét a kaja jön szóba... mert hát a mi Gabrielünk ugyebár sosem eszik eleget - és nem is hízik eleget - szemlátomást pedig ezt már Kim is megtanulta. Így hát Gabe csak vigyorogva csóválja meg a fejét. *
- Kibírom vacsoráig. Vagy majd leugrok a konyhába összeütni valamit. Bár... az a krémes... * gondolkodik el vigyorogva, s Kim ekkor meg is fogja a kezét, amit már Gabe is úgy megszokott, s elindulnak az ebédlő felé. Aztán jön a magas labda, amit le kell ütni, mert egyszerűen nem lehet kihagyni. Gabe meg is rántja a lány karját, de csak gyengéden, úgy, hogy maga felé fordíthassa, és bebörtönözhesse karjai közé. *
- Hogy milyen ebédre vágynék? * kérdez vissza, egészen közel a lányhoz, majd megcsókolja, lassan és érzelmesen. Talán túl érzelmesen is, ahogy észbe kap hirtelen. El is engedi a lány ajkait, s csak rámosolyog. *
- Tudod te azt jól... * ennyit mond csak Kimnek, aztán lazábbra engedi a szorítást, hogyha kim akar, akkor kibontakozhasson belőle. *
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-19, 9:39 pm

*Belépek az ajtón, s egy folyóson találom magam. A tekintetem körbe járja a folyosót. A padlón látom önmagam tükörképét. Elindulok hát bejeb. Lépteim nyugodt, kimért, nem sietek sehova. Mennyezet mintha gótikus stílusban építették volna valamikor régen. Pont illik ehhez a sötét folyosóhoz bár nem az én ízlésemre kell hagyatkozni.... Lassan elérem a folyosó végét. Nem láttok túl sok lehetősséget előttem: ismét egy folyosó, s két lépcső. Megállok a végén.* ~Innen meg hova tovább? Nem lenne túl okos dolog elsétálni főleg , hogy nem is ismerem ezt a helyet kitudja milyen titkokat rejt?! Áh én tudni szeretném... Akkor itt maradok.~* Gondolom, s közben jobban szemügyre veszem a másik folyosót. Ott is ugyan úgy csillog a padló mint itt.*
~ Vajon télen milyen lehet ha össze sározzák akkor is csilloghat?~*teszem fel magamnak a nagy kérdést, annyira elfoglal a saját kérdésemre a választ megtalálni, hogy nem figyelek semmi másra.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


A főfolyosó Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-19, 10:01 pm

*Az iskolában éjszaka sem áll meg az élet, de hogy ki is fog megérkezni az újonnan érkező lány felé, az még néhány pillanatig titok. A főfolyosón lévő tompa félhomályból nemsokára egy alak formázódik ki, amint éppen nyugodt léptekkel halad lefele a lépcsőn, majd amint leér lassan a bejárat fele fordulva megindul a lány felé. Ashi már sejtheti, hogy bizonyára nem véletlenül érkezik ide az idegen, akiről közelebb érve ki is derül hogy fiú, méghozzá nem éppen a bizalomgerjesztőbb külsejű. A srác csupán csak komor, hűvös s semmitmondó arccal fürkészi végig az újonnan érkezőt, majd megérkezve hozzá, megáll előtte, nem túl sokra. A fiú egyébként egy fekete inget, valamint szintén fekete bőrnadrágot visel, haja frissen mosva omlik el a vállán szemei pedig különös hűvösségről árulkodnak. Azonban a csend meg lesz törve méghozzá Sairus által, aki kinézetéhez hűen komor hangon köszönti a lányt.*
-Gondolom Ashi Angel Inflatus ház nemde?*kérdezi miközben kezeit össze fűzve a mellkasa előtt a lány fele néz, s enyhén oldalra is billenti a fejét.*
~Remélem ő az aki miatt leküldtek, nincs sok kedvem még keresgélni is az este folyamán~*és valószínűleg nem is tenné, de talán csak úgymond szerencséje van és ahhoz ment le akihez kellett. Ez nem csak neki, hanem a lánynak is az, hiszen ha elkóborolt volna, kevés az esélye hogy pont ez a fiú indul megkeresni őt. Ha megkapja a választ a kérdésére szokásosan hűvös hangján be is mutatkozik.*
-Az én nevem Sairus Macrain, az Inflatus ház egyik Sentinele vagyok, és azért jöttem hogy megmutassam a szobádat...*mondja, miközben lassan hátat fordítva elindul a lépcsők felé, jelezve kezével hogy a lány kövesse. Lehet fura egy stílus ez a fiútól, de nem mindenki kedves és vidám itt, ő pedig végképp nem az.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-19, 10:31 pm

*A gondolataimból egy komor hang bodit fel. A hang tulajdonos felé fordulok. Meg kell állapítanom, hogy nem csak a hangja komor hanem a tulajdonosa is.*
-Igen Ashi vagyok.* mondom és egy rövid pillantással végig mérem. Megállapítom magamban, hogy jól jártam, hogy nem kóboroltam el. Nem szívesen futnék vele össze, de nem is nagyon hinném, hogy össze futottam volna vele.*
-Örvendek....* próbálok barátságos lenni, de nem úgy tűnik mit ha a srác épp egy beszélő partnert kereset volna. Így hát követem fel a lépcsőn. Azon tanakodva vajon mindenki ilyen komor-e, bár nekem teljesen mindegy, hisz tanulni jöttem. A lépcsőfokok teljesen egy formák nem kissé volt precíz az ki csinálta nem is vártam mást ha már a padló lent is olyan fényesen csillogott.*
~ Érdekes ez a hely s egyre jobban tetszik bár ha itt ilyen precízek lehetnek a tanulok is a kor eltévedtem mert, hát nem arról vagyok híres, hogy pontos vagyok... max ezt is meg tanulom. Vajon mi lesz az első órám ?~* Gondolkodom s lassan el érünk egy pihenőt. Nem tudom, illó-e vagy sem, de kíváncsi vagyok és egy nem leges válaszra felkészülve nagy levegőt veszek,s a fekete hajú fiúhoz, kit Sairus-nak hívna, amit az imént meg tudtam felteszem az első kérdést mi épp az eszembe jut és pöki a csőrömet.*
-Sairus ugye jól sejtem, hogy jól jártam, hogy nem, mozdultam el mikor megérkeztem? *teszem fel talán életem leghülyébb kérdését, de hát ha érdekkel.*
~Max leordítja a fejem... na és akkor mi van?! Kíváncsiság nálam nagy úr!~*gondolom végig a lehetőségeket.*
Vissza az elejére Go down
Nuoma Covern
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nuoma Covern


Jelige : Vörös vitriol
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2012. Apr. 17.
Tartózkodási hely : Az éterben...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-22, 6:57 pm

*A kastély a gótika stílusjegyeit viseli magán, ez a gyanútlan szemlélődő számára ijesztő lehet. Engem mégis jóleső érzéssel tölt el, méltó helyszín ez a mágusok képzésére. Régmúlt időket, ködbevesző tudományokat sejtet. Máris szeretettel tekintek végig a hideg falakon, tudom, hogy imádni fogok minden egyes itt töltött percet... Már a mostani után, mert egyelőre azzal a halom holmival szenvedek, amelynek természetesen minden köbcentiméterére szükségem van. De ez most valahogy nem vigasztal, halkan nyöszörögve, görnyedezve, teljes agóniában hurcolom be az aula főfolyosójára cseppet sem elhanyagolható méretű motyómat, mely több részből áll. Kicsit kétségbeesve pillantok körbe, hátha van néhány gáláns hímegyed, de csalódnom kell, és cseppet felháborodottan halmozom a vackaimat az aula mértani közepére. Egy nagy utazóláda, egy kalitka, a benne ülő öreg, vedlett, meglepetten pislogó állattal, akit még Rubentől kaptam. Szegény, már nem húzhatja sokáig, így is csodálom, hogy még képes repülni. Acheron már öreg bagoly, ez nem vitás. Jelenleg én sem mutathatok jobban, mint az ő szedett-vedett tollazata, gyorsan rendbe is simítom mélyzöld, térdig érő harangszoknyámat, megigazgatom magamon a fekete, virágmintákkal tarkított blúzt, és összébb húzom magamon a szintén mélyzöld kardigánt. A nyakamban szintén zöld, apró, csepp alakú ásványmedál függ, a fülemben hozzáillő fülbevaló fityeg. Visszafogom magam, és nem rugdosom meg az imént engedetlen sporttáskát, és leülök a ládára. Aztán mégis felállok. Jobb úgy.*
~Mitisss, mitiss... Mi legyen?~ *Tekintek körbe tétován, habozok. Nem igazán tudom, hogy most mit kéne cselekednem, nem szeretnék elkalandozni – fizikailag legalábbis. Elveszettnek szintén nem érzem magam, ennek ellenére még mindig egyik lábamról a másikra állok. Ha megszokott magabiztosságommal elkezdek itt a saját fejem után mászkálni, tönkreteszem a lehetséges első benyomást, bárkivel találkozzam is. Ostobán haboghatok arról, hogy éppen mit és miért keresek, így inkább ácsingózok tovább, és ha végképp mindenkit hidegen hagy a jelenlétem, levadászom az első erre járó tanárt.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-22, 7:22 pm

*A folyosó meglepően csendes, szinte kihaltnak nevezhető, egészen addig, amíg a Cruoris ház legújabb diákja be nem lép a ragyogóan tiszta aulába. Rögtön otthon érezheti magát, legalábbis akkor, hogyha tényleg itt a helye, nem pedig csak egy kis időre fordul meg a Mysterio falai között. Nem egyszerű itt a továbblépés, sokat kell tanulni és elkötelezettnek kell lenni, de aki képes rá, az eléri a céljait és kitart az intézmény mellett. Természetesen érkezéséről tud az iskola vezetősége, így a ház magisztere már úton is van, hogy fogadja a diáklányt. A pletykák valóban igazak, a saját házát jobban szereti, mint a másik két ház diákjait, így bár félelmetes a nő, a maga nemében, Nuomának nincs rá oka, hogy tartson tőle. Pár másodperc és már a kopogó léptek is elérhetnek a vöröskéhez, majd ahogy a házvezető ráfordul az utolsó lépcsőfordulóra, már láthatóvá is válik, teljes valójában. Egy fekete, hosszú szoknyát visel, lábai pedig csizmáiban végződnek, felülre viszont egy fekete fűzőt vett fel, kezein pedig hosszú kesztyű található. A fekete hajzuhatag most egyenesen omlik végig a nő hátán, borostyán szemeit pedig fekete, nem túl erős smink szegélyezi. Egészen addig nem szólal meg, amíg az utolsó lépcsőfokról le nem lép, de ahogy ez megtörténik, már biccent is a leányzó felé.*
- Üdvözlöm az intézményünkben Ms. Covern! Az én nevem Sideris Valbraith és a Cruoris ház vezetője vagyok, tehát mától az Ön magisztere is. *kezét nem nyújtja most a másik felé, nem ismeri még a lányt, így a közvetlenség is még távolinak tűnik a számára. Egy gyors végigtekintés a másikon, majd ez után pálcáját kényelmesen veszi elő a kesztyűje rejtekéből és mutat is rá az összes táskára egyesével, mire azokat árnyak veszi körbe, szó szerint másznak rá a kis csápok, majd tűnnek is el. A nőnek ez volt a terve, ez tisztán látszik, mivel nyugodtan teszi el a pálcáját és már Nuoma arcára is pillant.*
- Nem kell aggódnia, a bőröndjeit és az utazótáskáját majd a szobájában meg fogja találni. Kérem kövessen, megmutatom, hogy hol is fog mostantól lakni. *és ezzel vissza is fordul a lépcsők felé, de azért még egyszer hátra tekint a lány irányába.*
- Mint láthatta kívülről is, a Mysterionak négy főtornya van és egy fellegtorony. A négy főtoronyból háromban a három ház foglal helyet, tehát nyugaton az Inflatusosok, keleten az Exortusosok és délen vagyunk mi, a Cruoris ház. Ha valamelyik magisztert szeretné meglátogatni, akkor az északi toronyba kell mennie. *nem kérdéses most már, hogy ők merre is indulnak, tehát a déli torony lesz a cél, így indulnak el felfelé, hiszen jó sok lépcső vár még rájuk.*
- És mondja csak, utána nézett már a Mysterionak és a tantárgyainak? Miért jött pont a mi iskolánkba? *fordul is a diák lány felé, ezzel kezdve meg a társalgást is, hogy ne csak ő beszéljen egész úton, hanem Nuoma is nyugodtan szólaljon meg és remélhetőleg magától is tudja, hogyha kérdése van, bátran felteheti.*
Vissza az elejére Go down
Nuoma Covern
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nuoma Covern


Jelige : Vörös vitriol
Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás : 2012. Apr. 17.
Tartózkodási hely : Az éterben...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-22, 8:00 pm

*Léptek ritmusos kopogására leszek figyelmes, a lépcső felé fordulok. Magával ragadó hölgyalak közeledik felém, és én csillogó szemekkel figyelem, főleg, miután kiderül, hogy kicsoda a nő. Kicsit elszomorít, hogy ilyen távolságtartó, de nem is vártam, hogy rögtön a nyakamba ugorjon. Elragadtatva szemlélem a végrehajtott varázslatot, és figyelem minden szavát... Igen, ez a nő kétségtelenül nagy erővel rendelkezik, biztos vagyok benne, hogy mélyen fogom tisztelni, akárcsak Scerceo-t – eleinte. Ha ő nem ment volna előszeretettel az idegeimre, bizonyára még most is innám minden szavát. Szótlanul követem a Magiszteremet, a Mysterio-ra vonatkozó magyarázatait néma bólintással nyugtázom, hogy lássa; figyelek, és megértettem. Elindulunk a lépcsők rengetegén át, és megkönnyebbülten gondolok arra, hogy a csomagjaim már a helyükön várnak, és nekem nem kell velük szenvednem.*
- Utánanéztem, asszonyom *Kezdem magabiztosan, annak ellenére, hogy zavarba hoz a velem immár szemben álló hölgy. Kicsit kínosan érzem magam így, hogy elsőévesként kezdek, tudatlannak érzem magam, és ez bosszant.* - De nehezet kérdez... Arra céloz, hogy miért éppen a fekete mágiát választottam, vagy hogy miért pont ezt az iskolát? *Mondom ki nyíltan a gondolataimat, remélem, nem veszi zokon.* - Amennyiben az előbbire gondolt, a válaszom rövid. Bolondságnak és vakságnak tartom, hogy ha a végzet hatalmat adott néhányunk kezébe, elzárkózzunk az itt használt és tanított lehetőségektől. A cél szentesíti az eszközt, ezt vallom. *Húzom ki magam magabiztosan. Remélem nem kérdez rá a céljaimra, melyekből bár rengeteg van, mégis gyermekálmoknak tűnhetnek még egy ilyen tapasztalt, tanult és hatalmas asszony számára.*
- Ami viszont a Mysterio-t illeti, a szüleim, Zoira és Ruben Smid javasolták, illetve választották ezt az utat, én pedig, mivel tetszésemre volt, nem ellenkeztem. Talán fel is keresték önöket levélben, de erről nincs tudomásom. *Kíváncsi vagyok, rákérdez-e a neveink közötti különbségre, erről nem akartam most beszélni, fecsegésnek tűnhetne.*
- Az órákról tehát ahogy lehetett tájékozódtam, azonban úgy érzem, hogy hiányosak az ismereteim a tanórán kívüli foglalkozások, lehetőségek kapcsán. Egyedül a Párbaj szakkörről hallottam. *Miközben Magiszterem felvilágosít lázasan gondolkozom, nehogy kihagyjam ezt a remek alkalmat az információk beszerzésére.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 3:33 pm

*Hosszú és fárasztó útja volt ide, lejárta már mindkét lábát, és ami azt illeti, nem nagy lelkesedéssel tépi fel a nagy ajtót, hogy végre letehesse sporttáskáját, mibe belegyömöszölt mindent, ami éppen csak a keze ügyébe akadt otthon. Valószínűleg mindent, csak azokat nem, amire majd szüksége lesz. Sok bosszúságot fog okozni Félixnek a rendetlen, igazi pasis bepakolás. Ezzel most még mit sem foglalkozva belép, maga mellé ledobva a táskát. Körbenéz, mert érdekli hova is vette a sors. Félig hátrapillant válla fölött végignézve, ahogy az ajtó becsukódik mögötte.*
~Ennyit a jó életről! Remélem legalább lesz elég csaj és nem mindegyik olyan bányarémség, mint akivel utaztam!~ *Hirtelen, miként végigfut fejében a gondolat, csöppet megcsóválja fejét. Előrelép kettőt, széttárva kezét, így fordulva meg tengelye körül.*
~Nézzük, miből kell gazdálkodnunk. Ez aztán a tiszta padló!~ *Cipője orrával megkopogtatja a járólapot, ahonnan visszatekint saját önarcképe. Beletűr rövidre nyírt, kissé felzselézett hajába, majd, mint, aki már otthon is érzi magát némi nekifutás után végigcsúszik a padlón. Jól csúszik, bár kérdéses, hogy a cipőjének vagy a padlónak köszönhető-e a dolog, de teljesen mindegy. Neki csak az a fontos, hogy miből tud csínyt varázsolni. Félixen egy lakkozott, fekete, márkás cipő, nadrágja egy fekete farmer, melynek mindkét térdénél fel van kissé hasítva az anyag, felülre pedig fekete rövid ujjú inget választott. Lehet, hogy így egy kicsit sötét a szerelés, de neki tökéletesen áll. Nyakában egy ezüst nyaklánc van, de ebből nem sok látszik. Magas, sportos alkat, tökéletesen kigyúrt felsőtesttel, ami most az ing miatt nem látszik, de csak egyszer kell róla levenni az inget és máris tátva marad mindenkinek a szája. Arca megnyerően sármos, de a szakálla - mely legtöbbször arccsontozata körül van csak meghagyva- kölcsönöz neki egy markáns megjelenést, amire nagyon büszke. Tipikus 16 éves, aki imád csajozni és úgy osztja a poénokat és a beszólást, mintha betanulta volna. Ettől eltekintve nem áll órákat a tükör előtt minden reggel, éppen csak 5 perc kell neki és már indulásra készen áll. Természetesen ad a külső megjelenésre, de ha kócosan látod, akkor az azt jelenti, hogy nagyon elaludt. Visszabattyog a táskájához, vállára veszi és lassú, ráérős tempóval elindul, hogy a falnak támaszkodhasson, így várva kísérőjét.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A főfolyosó Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 3:41 pm

*Mivel ma egy újabb diák érkezik a Mysterioba, méghozzá a Cruoris házból, ezért nekem kell jelen pillanatban lemennem és fogadnom őt. Rég volt már alkalmam beosztani - talán pár hete, fene tudja már -, tehát nincsen különösebben bajom azzal, hogy most nekem kell lemennem érte az aulába. A neve magyaros, tehát ismét egy ilyen nemzetiségű diákot fogadhatunk köreinkben. Egyre sűrűbben jönnek ide, fene se tudja, hogy mit akarnak onnan pont itt, de ha ez minden álmuk, hát én nem fogom visszaüldözni őket. Gyorsan, szinte futva kapkodom lefelé a lábaimat, hogy hamar le is érjek az aulába, így kapom rajta az újdonsült nebulót a csúszkáláson. Ajkam mosolyra fordul, majd már meg is szólalok, így jelezve ám felé, hogy megérkezett a fogadóbizottság.*
- Hé, hahóó! *intek is neki, még pár lépcsőfokról, majd végül le is ugrok a maradékról, így sietek szépen a srác felé, majd tekintek le cipőjére és az aula padlózatára is, mely ugyanolyan tisztának tűnik, mint amilyen még az előbb volt. Egyébként én nem öltöztem túl, nem fogok senki kedvéért sem megszabadulni kényelmes ruhámtól, így hát most egy egyszerű melegítőnadrág van rajtam, méghozzá fekete színben, fekete sportcipő és egy kapucnis pulóver, melynek kapucnija el is takarja csinos pofim egy részét és hosszú, fekete tincseimet, csak az a két hófehér száll látszik, amelyik a testvérem halála után vált ilyenné.*
- Daphne Alucard vagyok és ha te vagy Félix, akkor Téged kell felkísérnelek a szobádba. Szóval, csak fáradj utánam! *intek is a lépcsők felé, mivel a fiúnak fel kell készülnie arra, hogy gyaloglás lesz itt keményen. Nem is tudok itt elképzelni kövér tanulókat, már az első hét után szerintem kiesnének.*
- Egyébként hogy utaztál? Jó messze van Magyarország... *teszem fel a nagy kérdést felé tekintve, kezem pedig máris a korlát felé indul, hogy azt fogva indulhassak meg felfelé, de igyekszem azért nem lehagyni a srácot sem.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 4:02 pm

*Majdnem háttal áll kísérőjének, ezért féloldalasan fordul hátra az ismeretlen hang irányába, hogy megnézhesse magának ki is köszönt rá. Valami rusnya, megőszült, görnyedező nőre vagy egy ragyásképű, bűzös lehelettől ázott férfira gondolt, aki majd fel fogja kísérni szobájába. Ehelyett kapott egy egészen gyönyörű lányt, aki véleménye szerint nem sokkal lehet idősebb nála, épp ezért nem is fog „Kezi csókolómmal” köszönni, ahogyan arra anyja erősen kérlelte, mert nem erőssége az udvariasság ezen válfaja. Végignézi, ahogy leszalad a lépcsőfokokon, ezt egy mosollyal nyugtázva.*
- Hé, hello! *Köszön nagyjából úgy, ahogyan neki köszöntek, mert úgy gondolja ez elég lesz kezdésnek. Persze a mosoly immáron egészen máshogy hat, mintha éppen bepróbálkozna a másiknál. Lehet, hogy nem öltözött ki, igazából Félix sem vitte túlzásba, de mivel szeret mindenhol fess-ül kinézni, megadta ennek is a módját, bár a lányt elnézve, nagyjából olyan lehet, mintha bálba készülne. Ez a kör már lefutott, most vagy jót nevetnek rajta vagy csodálkozik hova ez az öltözék. Melegítőnadrág, pulcsi ide vagy oda, ezen át is látja a leányzó alakját és kedves arcát.*
- Igen, én volnék Félix! *Mosolyog rá, de szeme sarkából körbenéz, mert más új diákot nem lát magán kívül és csak neki van ilyen Félixes arca.*
- Ne haragudj, de hogyan szólíthatlak, mert már most beleakadtam a nevedbe! *Gáz vagy nem gáz, tényleg morfondírozik egy becenéven, ugyanis ezt nem fogja megjegyezni. Arcmemóriája jó, de a nevekben mindig is alulmaradt. Lépcsőzés? Neki az semmi, bár tény hogy rendesen megvan pakolva, ha kell ölben felviszi a csajszit. Ezt persze nem köti a másik orrára. Átveti másik vállára a táskát és meg is indulnak felfele a lépcsőn. Nem feltűnően, de felméri elölről és hátulról is magának, hogy milyen „alapanyaggal” van dolga. Már éppen kérdezne valami olyat, hogy van e pasid, amikor megkapja a kérdést, kicsit kizökkentve elmélkedéséből.*
- Lehetne ide rövidebb is az út idefele. *Vállrándítással ad nyomatékot mondatának.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 7:41 pm

*A bőröndje tetején ücsörög, törökülésben és bámulja a falakat nagy áhítattal. Mintha legalább egy templomban lenne, de hát tényleg olyan neki ez az iskola most. Kissé még idegen, nagyon is új, és sokat vár tőle. Azaz inkább a helytől vár sokat, ahol ez az iskola van. Az anyja nyomait reméli megtalálni a városban, már ha sikerül, és ezzel együtt valami többet is magából, mint azt, hogy egy igazi Rapace lány. Az úgy csak a fele, semmi több, hiába szereti a nagybátyját, meg egyáltalán a családját nagyon. Fekete topánjait ütemesen veri hozzá a bőröndhöz, amin ül, és közben méregzöld tunikája szélét gyűri kissé unottan. Már egy ideje itt ül. Talán életében először most korábban érkezett, mint kellett volna? Pedig ő mindig késik. Na nem baj, addig is vár még egy kicsit, és bámulja tovább a falakat, mert annyira megragadták a figyelmét. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


A főfolyosó Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 7:58 pm

*Rég volt már, hogy sentineli kötelességeként be kellett osztania valakit, valahogy manapság úgy alakult, hogy mindig valamelyik másik társa kapta meg ezt a feladatot, vagy maga Sideris intézte az új diák sorsát. Talán azért, mert idén már tanársegéd is, így magisztere nem akarja mindennel őt terhelni, így inkább mást küld az újak elé. Fene se tudja a pontos okot, mindenesetre Josh most azért örül neki, hogy ismét beoszthat valakit, hisz így felelevenednek a régi szép emlékek. A tanítást is szereti, de a sentinelségnek is megvan a maga varázsa. Mivel épp az imént kapta a levelet Sideristől, így még befejezi a házija utolsó sorait, majd a toll az asztalra kerül, a házi pedig a fiókba.*
-Ideje indulni, lehet, hogy már megjött. *pillant az órára, s mivel már estefelé jár az idő, értelemszerűen fel van öltözve. Fekete farmer és póló van rajta, amihez hamar magára kap egy pár sportcipőt is, majd felállva a székről a szekrényhez lép, ahonnan egy cipzáros felsőt is kihúz, hasonló színűt, mint a többi ruha rajta. Egy pillanat alatt belebújik, majd még egyszer rápillant a névre a Sideris által küldött levélben, s máris az ajtóhoz lép, mire Nergal is felkel a helyéről.*
-Nem-nem pajti, most csak beosztani megyek, nem sétálni. Majd vacsora után! *búcsúzik el a kardfogútól, s már ki is lép a Calypso hálóból. Mivel nem tudja, késésben van-e, így viszonylag sietősen lépked egyik folyosóról a másikra, hisz ha nincs is túl távol a déli torony az aulától, pár percbe azért beletelik az út. Az aula lépcsősorához érve viszont már meg is pillantja a leányzót, aki a bőröndjén ücsörög, így egyértelmű, hogy ő lesz az új jövevény. Gyors egymásutánban szedve lábait Josh is leér a folyosóra, majd egy kis mosollyal az arcán már meg is szólítja a lánykát.*
-Szia! Ha minden igaz, te leszel Nathalie! Az én nevem Josh Barker, Cruorisos sentinel vagyok, és én foglak a szobádhoz vezetni. *mutatkozik be barátságosan a leányzónak, hisz attól még, hogy feketében jár, nem jelenti azt, hogy mindenkivel goromba lenne, de persze tud kemény is lenni, ha a helyzet úgy kívánja.*
-Remélem nem várattalak meg nagyon. Épp most kaptam meg a levelet, hogy megjöttél, csak befejeztem gyorsan a házit. *gyorsan körbepillant még, de az aula épp üres, és mivel nekik sincs itt már sokáig dolguk, fel is veti a haladás lehetőségét.*
-Ha gondolod, felőlem indulhatunk. Gondolom szeretnél már lecuccolni és pihenni kicsit. Tényleg, merről is jöttél? *érezhető, hogy elég közvetlen az emberekkel, ami nagy erény egy sentinelnél, s remélhetőleg a lány is készségesen fog neki válaszolgatni, s akár még meg is indulhatnak.*
-A cuccaid majd viszem én! *fűzi még gyorsan hozzá a srác, s ha Athalie felkel a bőröndről, pálcájával rá is mutat, hogy a levegőbe emelje azt, így könnyítve meg a lányka útját a szobáig.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-24, 8:21 pm

*Azért olyan rengeteget mégsem kell várnia, mert hamarosan megjelenik egy fiú és egyenesen odamegy hozzá, ami nagyon örvendetes, bár egy pillanatra elbátortalanodik, amikor Nathalie-nak szólítják, hogy biztos ő-e a célszemély, de azért nyújtja a kezét szépen felállva, és akkor már bemutatkozik.*
- Athalie Rapace, és örvendek, Josh. *kezet ráz mosolyogva, már csak azért is mert úgy illik, de azért is mosolyog, mert végre valaki felbukkant és végre eljut a szobájáig, ami igazán jó hír. *
- Az jó lenne. Amúgy Izlandról vagyok. És te? *kérdez vissza, nem szeret találgatni, sem barchobázni, hát inkább kérdez. Meg amúgy is, azt mondják mindig, hogy keveset kommunikál és nem hajlandó ismerkedni, pedig ez nem is igaz. *
- Köszönöm. Boldogulnék én is vele, mert gurul... de tényleg köszönöm. *ismétli önmagát lelkesen és mosolyogva, miközben elindul, ha már a csomag is lebeg. *
- Amúgy milyen a suli? Eddig csupa magántanárom volt, és csak most döntöttem úgy, hogy feketemágusképzőbe jövök, ha már úgyis családi dolog... és érdekelne, hogy mik a legfontosabb szabályok, meg milyen úgy amúgy ez az egész intézmény. *nem mintha szegény fiúnak amúgy is nem kellene elmondani nagy valószínűséggel, de ő most itt hatalmas kíváncsi szemekkel kérdezősködik, igyekezve kommunikálni. A csend nem az ő világa, de ez meg nem az éneklés helye. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 6:55 pm

*A főfolyosó falának támaszkodva, zsebre dugott kézzel vár. Méghozzá egy lányra, akivel utazni készül. Épp pár perce küldte el a levelet, amiben meghívta, hogy most menjenek, és amikor újra eszébe jut, mi van abban a levélben, önkéntelenül újra meg újra mosolyogni kezd. A levél tartalma ugyanis így néz ki:

Kedves Tollseprű Gazdája!
(Léna mondta, hogy ezt írjam, őt hibáztasd)

Mivel az időjárás előrejelzés, (vagyis én, amikor kinéztem az ablakon) azt mondta, hogy ezen a hétvégén jó idő várható, gondoltam, elmehetnénk most Írországba, ahogy beszéltük. Ha ráérsz, akkor máris gyere, mert amikor a levél a kezedben lesz, én biztosan türelmetlenül fogok várakozni a főfolyosón. (De azért nem kell annyira sietni, nyugodtan pakolj össze.) Szóval a főfolyosón várlak.

El


Nem éppen az az arisztokratikus, tömör, mindenféle humor nélküli levél, amiket az apja állandóan irkált, ez ennél sokkal jobb. Egyébként amiben várja a lányt az egy kék farmer, fekete rövid ujjú és szintén fekete sportcipő. Nem tudja, milyen idő lehet Írországban, így nem vesz fel pulcsit, nem is biztos, hogy szükség lesz rá. Pálcája egyébként a zsebében van, karórája pedig a jobb csuklóján, ahogy az a balkezeseknél lenni szokott. A kis kék piercing is ott van, de már annyira megszokta, hogy általában észre sem veszi. Lába mellett egy hátizsák van, amibe szükséges holmikat pakolt. Váltóruha, és a többi, ami csak kellhet. Famulusa természetesen a szobában van, ide most értelemszerűen nem jöhet, elég fura lenne, ha egy tigrissel mászkálnának Írországban, egyébként is, Léna játssza a beteget, így egyébként sem jöhetne. Így, egyedül, de türelmesen várja a lányt, időnként a lépcső felé tekintve.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 7:18 pm

*Épp az ágya közepén ül, s azt próbálja kitalálni, hogy mit vegyen fel a délutánra tervezett sétájához, mikor egy ismeretlen bagoly robban be a szobába, a nyitott ablakon át és teljes sebességgel nekimegy az ajtónak. A lány megemelt szemöldökkel mered a hangoskodóra és nagy levegőket véve próbálja elkerülni a szívinfarktust. Néhány perc múlva aztán csak megsajnálja a madarat és odalépve hozzá megvizsgálja, hogy él-e még egyáltalán, s az ujjába mélyedő csőr jelzi, hogy több is benne az élet, mint kellene. Így kissé arrébb rugdossa a megveszett tollast, majd elveszi tőle a levelet és vigyorodva olvassa végig. Természetesen ráér, így rögtön elkezdi az öltözködést, s fél órával később már megfürödve, begöndörített hajjal és világoskék ruhában áll a szoba közepén, hogy összepakoljon néhány apróságot. Nem viszi túlzásba, hiszen a kastélyban úgyis van ruhája és egyéb holmijai is, tehát tényleg csak a legszükségesebbeket viszi. A táskát aztán átveti a vállán, lábara világos szandált húz, majd famulusától elköszönve elhagyja a hálót és szapora lépésekkel indul megkeresni a fiút. Már messziről kiszúrja a falnak dőlő másikat.*
- El!*kiált oda neki, vidáman integet is a szavakhoz, majd néhány pillanattal később, már le is fékez előtte, de csak egy rövid időre, majd már tuszkolja is a teleportszoba felé, hogy minél hamarabb Írországban legyenek.*
- Menjünk, menjünk!*vigyorog rá, s csak akkor köszön, mikor már a szobában áll és fél kezével az edényke felé nyúl, hogy minél hamarabb túlessenek az utazáson. Na de azt nem tudja, hogy mikor szándékoznak visszatérni, így kissé tanácstalan arckifejezést öltve fordul hátra.*
- Bocsi, még nem is köszöntem, szóval szia. Örülök, hogy látlak. Na és te fogadás nyertes, meddig maradunk?*kíváncsiskodik kicsit, s türelmesen nyújtózkodik a por felé, egészen addig, míg meg nem kapja a választ, s hogy azért ne legyen túl nagy csend, újabb kérdést tesz fel.*
- Történt valami érdekes, mióta nem találkoztunk?*érdeklődik, na de ezután már inkább az utazás miatti izgalomra koncentrál és tűkön ülve, ez esetben állva várja, hogy elinduljanak végre.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 7:36 pm

*A levél elküldése után a falnak dőlve várja, hogy a másik megérkezzen. Az időt a lehető legérdekesebben próbálja eltölteni, vagyis számolgatja, hogy hány lépéssel tudna elmenni ide, vagy amoda, de persze a helyéről nem mozdul. Fél óráig persze nincs türelme ezt csinálni, így még a lépcsőfokokat is megszámolja, hogy hány van addig, ameddig ellát. Na de amint hallja a kiáltást, és látja, hogy a lány megérkezett, kicsit ellöki magát a fától, és egy mosollyal üdvözli a lányt.*
- Szia.*teszi azért még hozzá, hogy szóban is meglegyen a köszönés. Mikor a leányzó már sürgetni is kezdi, hogy menjenek, egy kicsit lefékez, és visszahajol a hátizsákjáért. Nem lenne jó anélkül elmenni. Perceken belül pedig már a teleport szobában állnak, ahol bár eddig még nem járt, azért tudja, hogyan működik.*
- Semmi baj. Én is örülök, és kedves fogadás vesztes, arra gondoltam, hogy egész hétvégére. Szóval mondjuk visszajönnénk vasárnap este. Pontosabban például vasárnap este tíz óra. Mit szólsz?*néz kérdő tekintettel a lányra, miközben kezébe vesz egy kis marék hamut. A kép felé fordul, közben hallja a kérdést, mire egy kicsit eltöpreng.*
- Hm... Igen, mondjuk. Léna már napok óta játssza a nagy halált. Pedig nem is olyan súlyos az a seb. Elég vicces, jó színész lenne belőle. Bár az nem tetszik, hogy engem akar ugráltatni, a sebére hivatkozva.*magyarázza elég bőbeszédűen, bár a lány valószínűleg nem nagyon ért belőle semmit, de ez perpillanat fel sem merül benne.*
- Szóval, akkor induljunk! Varlock birtok, ugye? Csak utánad!*int mosolyogva a kép felé, majd ha megkapja a választ, és Elisa eltűnik a kép mögött, ő lép elé. A hamut a képre szórja, majd megadja az úticélt.*
- Írország, Varlock birtok. Visszaérkezés vasárnap este tíz.*majd már át is lép a festményen, hogy minden bizonnyal Elisa mellett érjen földet.*
- Nos, mit mutatsz meg először?*fordul vigyorogva a lány felé. Végül is ez az ő otthona, ellenkező esetben ő vezetné körbe a lányt, de most inkább ő akarja élvezni az idegenvezetést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 9:05 pm

-Giselle, ma petite, megjöttünk. Felébredtél? Rendben, ügyes vagy. *ritka látvány lehet, amint egy lány egy undorító, Chucky baba húgának is nevezhető valamivel társalos, s még csókot is nyom a feje búbjára. Sokaknak ez máris hányingerközeli érzést nyújtana, de neki nem: Giselle az elsőszámú kincse. A csomagját sikeresen beirányította pálcája közreműködésével a súlyos, fekete kapun, s most éppen lekormányozta a földre, hogy valóban biztonságban tudhassa. Vannak benne törékeny dolgok is, nem csak a ruhanemű. A szemei szokás szerint alig-alig mozdulnak, helyette ő maga forog körbe szájtátva az impozáns főfolyosón. A mennyezet, a lépcsőzet, minden megtekintésre kerül, elvégre minden új itt és érdekes a maga módján. És nem beszél. Ez a fő indok, ami miatt ekkora lelkesedést mutat. Rövid gondolkozás után maga elé emeli a rusnya dög babát és elmosolyodva beszélni kezd ismét hozzá*
-Giselle, mától a papa nincs a közelemben. Ronda egy dzsungel ez itt, de te meg én megleszünk majd. Hogy is mondják? Túlélős játékot fogunk játszani. *azzal újabb puszit nyom ezúttal az arcrészre, amiről csak feltételezni lehet a legnagyobb jóindulattal,l hogy arc*
-Szerinted gondoltak rá, hogy jövünk? *oldalra döntött fejjel leszobrozik a lépcsők felé fordulva. Az ő logikája szerint, ha valaki érkezik a fogadására mégis, onnan a legimpozánsabb lejönnie, az keltené a legnagyobb hatást. Ő pedig imádja a jól megkoreografált belépőket, vagy akármilyen kis mozzanatot. A babát közben a mellkasához szorítja, s lesimít a selyemszoknyája kilógó szélén egy ráncot*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


A főfolyosó Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 9:18 pm

-Bölcs elhatározás.. Ez az egész suli egy nagy túlélős játék.*hallatszik a lépcső felől, egy hűvös mély hang,majd nemsokára lépések vízhangja is hallható lesz. Természetesen ezek az én lépteim, hiszen a mai estén ismételten kaptam egy levelet magiszteremtől, hogy újból diák érkezett a házra. A név szép hosszú mondhatni a szülők bizonyára nem bízhatták a véletlenre, de igazából nem is izgat. Azonban így fentről megnézve elég érdekes egyéniségnek tűnik, aki bizonyára nincs hijján a pénznek sem. De ezen miért csodálkozzak? Házunkat általában gazdag, vagy nemesi sarjak gyarapítják, legalább ezen a házon maradjon meg a régi dicsfény, ami még az iskola első pusztulása előtt létezett. Egyébként egy fekete bőrnadrágot viselek, hozzá illő szintén fekete hosszú ujjú inggel hajam pedig gondosan hátra fogatva helyezkedik el, a hátamon. Tekitetemmel kíváncsian, s nyugodtan mérem fel az érkező lányt, nem foglalkozva vele, hogy mit is gondolhat rólam. Szeretem megismerni az embereket, ehhez pedig muszáj megfigyelnem őket. Arcom azonban csupa komorság, és elegáns hűvösség. Nem leszek bunkó vele, ha ő sem velem, arcomon egy fura mosoly jelenik meg s fejemmel biccentek is felé, amint leérek a lépcsőn.*
-Üdvözöllek az Inflatus ház nevében a Mysterioban. Ha nem tévedek te vagy Emerald.*nem mondom ki direkt a teljes nevet, nem akarom feleslegesen koptatni a számat, viszont bemutatkoznom talán érdemes lenne.*
-Az én nevem Sairus Macrain és engem küldtek hogy megmutassam a szobát ahol lakni fogsz illetve ha valami kérdésed van felelek rá..*azt persze nem mondom hogy készséggel hiszen nem éppen kedvelem az embereket, legalábbis jó részüket a pokolra kívánnám, de ennek a csajnak is megadjuk a lehetőséget.*
-Kérlek kövess..*próbálom megőrizni jómodoromat bár hangom hűvössége jelzi hogy nem éppen hízelgő megszólalás volt ez tőlem, minden esetre a lépcsőkön megindulva felfelé, remélem követni fog engem ujdonsült háztagunk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-27, 9:42 pm

*Szinte meglepetten fordul a hang irányába teljes testével, majd még jobban kidülleszti a szemeit. Mintha ugyan nem lenne elég, hogy jó öt percig nem szokott pislogni, most még az átlagos borzongatási hatást is növelni óhajtja*
-És netán te lennél az egyik játékmester benne? *oldalra dönti a fejét és úgy méri végig a szokatlan, de talán még viccesnek is beillő figurát, hogy feje mozgatását is igénybe veszi hozzá: fel-le-fel, szembenéz. Egyvalami lecsillapítja hirtelen jelentkező halálos-vicces kedvét: a hűvös, udvariasnak is mondható modor. Az agya egy eldugott sarkában azért átfut egy-két kósza kép arról, hogyan lehetne kikötözni ezt a fiút itt előtte és felvágni a hasát, ha netán mégsem bizonyul csöppet sem kellemes társaságnak, de gyorsan tovaűzi ezeket a vadóc gondolatokat. A neve hallatán egyetlen bólintást eszközöl ki és még jobban szorítja magához kis Chucky babáját, mintha ugyan az alak Giselle-re pályázna. Egyszerűen csak az úriember erősen emlékezteti egy jól megnevelt angol lordra... vagy éppen pont az inasára, amilyen hűvös és elegáns modorral diskurál itt neki. És a kinézete... na az nagyon imponál neki valamiért. Az ujjai megremegnek, annyira hozzá akar érni Sairus ruhájához, végül inkább mégsem teszi*
-Olyan vagy, mint egy nagyra nőtt varjú. *a vicces az ebben, hogy az arcára valódi áhitat ül ki, miközben kiejti a szavakat a száján, de csakis addig tart, míg végigmondja a mondatot. Utána újabb közönyhullám ül ki a vonásaira*
-Miféle szobába viszel? *beszéd közben azért megejti a mágikus módját csomagja ismételt navigálásának és van oly' szíves, hogy kövesse Sairust. A hangjában még csak véletlenül sem csendül érdeklődés, mintha azt mondaná "Nem érdekel, mit mondasz, úgy is egyre megy az egész." . Mások ezt már pofátlanságnak könyvelnék el*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-28, 11:00 pm

*Már a huszonkettediket üti az óra pontban, mikor végre betolhatom magam előtt a hatalmas gyönyörű vaskaput, s óvatosan bevezetem rajta csomagomat, pálcámmal a kezembe aprókat intve kormányzom át a küszöbön, s lépek be utána, óvatosan visszaengedve az ajtót eredeti állapotába. Egy nagy sóhajtás hagyja el kellemes mosollyal ékesített arcomat, ám inkább vidám és elégedett ez a fajta levegőkivitel, mintsem fáradt, csak úgy mint jómagam, aki a késői óra ellenére is friss, vidám, sőt élettel teli. Kezeim csípőmre kerülnek, ezzel egy időben csomagom is a földre puffan, nem messze a bejárattól. Sosem voltam még fenn ilyen sokáig anélkül, hogy a szüleim társaságában ne lettem volna, sőt, még akkor is csak ritka számba ment az ilyesmi, éppen ezért a tény, hogy egyedül elengedtek végre világot látni, és tanulni, szinte annyira megrészegít, hogy nem csak semmi nem szegheti kedvem, de majdhogynem kicsattanok a boldogságtól, s valahol legbelül még elhinni sem akarom, sőt, szívem legalsóbb pontján titkon félek az eshetőségtől, hogy családom meggondolva magát utánam jön, és visszarángat a birtokunkra. De ez a hatalmas épület! Minden egyes kis részlete, a finom kidolgozások, érdekes légteret kölcsönöznek az iskolának, s én alig tudok vele betelni, így most nagy levegőt beszívva terelgetem el a gondolataimat kételyeimről. Nem igazán tudom, vajon mit kéne most csinálnom, de az se lenne ellenemre, ha egyedül kéne szobát találnom, hiszen ráér az... most a csodálkozás van terítéken, így csomagom egyszerűen otthagyom ahol lepuffant, s én lassú, mégis határozott és elegáns léptekkel indulok el a főfolyosó mentén, hogy jobban körülnézzek, s közben természetesen a mosoly nem olvad le arcomról. Fekete kesztyűimet lehúzom kezeimről, megfogva őket egyik kezemben, és most hirtelen fordulok hátra és körbe, tekintek fel a plafonra, és lábam felé, mint aki egyszerre akarja befogadni az összes impulzust ami őt éri. Öltözékem egyébként hozzám méltó, egy fekete bőrcipő és nadrág, fehér ing, amit azonban eltakar szintén fekete pulóverem, s mindezt keretezi a szövetkabátom az éjfél színeiben, mely csupán vállaimra van ejtve, ujjaiba nem bújtam bele, hogy rendesen vegyem fel. Ami még érdekes lehet a külső szemlélő számára, az a kabátzsebemből kilógó lánc - mely a zsebórámhoz tartozik -, és a sétabotom, melyet kezemben tartok, és fogója egy ezüst oroszlánfejet ábrázol. Ilyen formán egy tökéletes kis úriember képét kelthetem, és azt hiszem sem származásom, rangom és vérem nem titok immár senki számára. Most zsebemből előkapom órámat, és felpattintva tetejét szemlélem meg az időt.*
~ Hm... talán nem lesz túl otromba a fogadásomra érkezőknek e kései óra. ~ *talán kicsit magamnak való a megfogalmazás, sőt, a gondolat, miszerint számomra külön kis delegáció érkezik. Mert miért ne érkezne? Egy herceg bármit elvárhat... nyilván nincs más dolgom... mint várni.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A főfolyosó Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime2012-04-28, 11:09 pm

*Nem, nem és nem. Fel se tudom fogni, hogy lehet az, hogy megint nekem kell lemennem egy új diák elé. Jó, Félixnek örülök, de jelen pillanatban nagyon nem vagyok abban az állapotban, hogy ilyesmit én ismét megtegyek. Bár az arcom már szebb és a bőröm se oly sápadt, mintha valamiféle zombis filmből lépnék elő, azért továbbra se vagyok az a csodálatos teremtés, aki egyébként vagyok, hiszen tudom, hogy sokan szeretnek itt, minden hibámmal együtt és ezért is vagyok most is kész arra, hogy megtegyem azt, amire magiszterem kért és fogadjam Conradot. Most nem sietek úgy, mint általában, csak lassan teszem lefelé a lábaimat és szívem szerint ott maradnék a szobámban, fent, de mégsem teszem. Kezem végig a kapaszkodót simítja, majd pár perc múlva már meg is érkezem az aulába.*
~ Na, ismét valami úri fiú. ~ *én magam is gazdag vagyok, de mégsem mutatom ezt így ki, mint ezek szerint egyesek, de csak eleresztem a korlátot, majd kezeim fekete mackónacim zsebeibe süllyesztem, úgy nézek végig a másikon, egészen addig, amíg elé nem érek. Felül most egyébként egy szürke színű toppot viselek, mely tökéletesen passzol a testemhez, nem úgy, mint a nadrág, de mégis, sokaknak még így is tetszem. Hajam egyébként ki van bontva, így minden fekete tincs a hátamat cirógatja, de a két hófehér pedig előre lendül, vállaim felett és zöld szemeim is fekete smink szegélyezi, erre ma már volt egy kis energiám.*
- Szia. Ha minden igaz, te vagy Conrad... én Daph vagyok. *mutatkozom is be neki, de azért erőt veszek magamon, kiemelem kezemet a zsebemből, majd kezet is rázok reményeim szerint a fiúval. A csomagjaira tekintek, majd a lépcsők irányába.*
- Ha szeretnél ma este nem a folyosón éjszakázni, akkor kövess. *nem, nem fogok most semmi extrát se mesélni neki, egyszerűen nincs kedvem hozzá. Nem élet az életem még mindig, még nem léptem túl Nilen sem, még nem tudom, hogy mit akarok és bár jelenleg szabadnak mondhatom magam, nem érzem boldogabbnak se a világot így. Szóval felteszem a lábam az első fokra, visszanézek a ficsúrra, majd ha jön, én már meg is indulok felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A főfolyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A főfolyosó
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: