Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
SzerzőÜzenet
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-07, 11:36 pm

*Nap jóvoltából beszélgető partnert találok ki kiderül hogy évfolyam társam. Mikor kiderül hogy nem csak én jöttem Angliából kicsit nekem is felcsillan a szemem.*
-Ott még nem voltam, de Londomból jöttem...de elég sokan vagyunk ki angliai.*állapítom meg halkan mert lehet hogy a lányt nem érdekli vagy már tudja. Mikor meg kínál sörrel én vissza utasítom és felvettem a kérdést hogy nem megyünk-e el sétálni valahova.*
-Semmi gáz úgy is már meg volt a hétvégén a km/h. Legalábbis a részemről.*Dőlök is hanyatt. Úgy vagyok vele hogyha nem megyünk sehova legalább kényelembe helyezem magam. Nem zavar ha rosszallóan néznek rám, hisz ez köztér és én is "KÖZ" vagyok. Felteszek egy kérdést mire választ is kapok. Elmosolyodok majd én is válaszolók a visszakérdésre.*
-Hát van egy kutyám és macskám plusz szeretek lovagolni. Néhányan állatbolondnak is tartanak, de nem annyira súlyos.*nevetek egy kicsit majd az ég felé emelem a karomat. Nem lepődök meg mikor a másik lány is hanyatt vágja m agát hisz úgy kényelmesebb. Fel is mosolyodok egy csöppet.*
-A suli hogy tetszik? Tetszetős nekem, nem rossz hely szerintem. Neked hogy tetszik? *kérdezek vissza majd vissza is engedem a kezeimet a földre. Vagyis a bal a fejem alá kerül a jobb a hasamra.*
-Egyébként miért jöttél ide?*kérdezem a szokásost, és az égre bámulok hol már megjelenik egykét csillag. Meg is találom gyorsan az ismert képeket.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 8:20 pm

//olvad//

- Anglia azért nem kicsi, szóval elhiszem, hogy nem mi vagyunk az egyetlen britek itt. *feleli, aztán ezzel igazából le is tudják a származási hely témáját. Ashi sört nem kér, szóval Connie egyedül iszogat, nem törődve a mondással, hogy csak az ökör iszik magában. Nincs kedve sétálni, ezzel megkockáztatja, hogy egyedül marad újra, de Ashi is úgy dönt, hogy akkor marad, így hogy kényelmes legyen minden, mindketten hanyatt dőlnek, és úgy folytatódik a beszélgetés.*
- Állatbolond az, aki 72 macskával 65 kutyával meg egy rakat madárral él együtt, egy kutya és egy macska szerintem még nem számít annak. *mosolyodik el a cruos, miközben kezével szórakozottan játszik az öngyújtóval. Mindketten diákok, ráadásul ugyanabban az iskolában, így talán nem meglepő téma közöttük maga a suli.*
- Nem rossz, de jobb lenne otthon. Azonban a családnak megígértem, hogy befejezem a sulit, és igazából szeretek is varázsolni, azért hasznos dolgokat tanulunk meg itt véleményem szerint. *válaszol kicsit hosszabban, majd csöndben marad, de nem sokáig, mert újabb kérdés intéződik hozzá.*
- Ide vagy a Mysterio-ba? Ide csak szimplán levegőzni és megrövidíteni az életem a káros szenvedélyekkel, a Mysterio-ba meg nem tudom. Ez volt az első suli amit találtunk, mikor varázslóképzőt kerestünk, szóval ide jöttem. És te? *kérdezi, majd ha már káros szenvedély, adjunk okot a ráknak címszó alatt felül, és rágyújt egy újabb cigire, és a sörének maradékát is megissza, már így se olyan hideg, a meleg sörtől meg egyenesen rosszul van.*
- Te már ismered a káros szenvedélyeimet, neked esetleg van valami? *fordítja Connie az évfolyamtársa felé a tekintetét, miközben mélyet szippant a cigiből.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 8:58 pm

*Mivel a Connien k nincs kedve sétálni csak vállat vonok és hátra dőlök az útra. A beszélgetőpartnerem is hátra dől és így már nem köthet belém senki hogy egyedül fekszek ott. A beszélgetés sem állhat meg. Most épp azt vesézzük ki hogy ki mennyire szeretni az állatokat. Az állatbolondos mondatán elkezdek nevetni egy kicsit, mert az tény hogy tényleg azok az állatbolondok kik sok állatokat tartanak egy szobában.*
~ Várjunk akkor aki csak 70 macsekot tart az nem állatbolond?~*gondolom végig és ettől még jobban nevetek de gyorsan abba is hagyom mert hülyén érzem magamat, hogy egyedül nevetek.*
-Akkor még 71 macska kell hogy az legyek.*jegyzem meg csak szimplán. Nem meglepő, hogy diáktársammal épp az iskoláról beszélünk. *
-Nekem ez egy kicsit otthonos, vagyis rosszul fogalmazok én szívesen laknék itt is. *Mivel tudom hogy nem mindenkinek olyan a családi hátere mint nekem ezért csak egy plusz infónak szánom és nem pedig vita tárgyának. Közben kérdezek még az iskoláról.*
-Áh, káros dolgok nem jók vagyis inkább nem szóltam... én tanulás véget jöttem ide, de nem nagyon jeleskedek benne meg hát a testvérem miatt is... a révre pedig csak lejöttem vagyis sétálni akartam, de most már nincs kedvem felkelni innen.*bökök az ujjammal az útra, hogy innen nem szeretnék felkelni egy kis ideig. A kérdésre csak vállat rántok.*
-Nagyon sokat szeretek beszélni magamról, vagyis ez inkább rossz tulajdonság , és Cola-zok is elég rendesen bár attól csak a fogam megy gallyra. Lehet hogy még van egypár de nem tok most semmi konkrétat mondani.* Grimaszszolok az égnek egyet majd nyújtózok egy csöppet. *
-Amúgy tudsz valami jó helyet itt a környékben hol jól lehet az időt múlatni?*kérdezem meg bár azt tudom hogy nekem sok ilyen hely van, de főleg a vizes dolgok nyerők meg az erdők mostanában.*
-Ismered a csillagképeket?*kérdezem meg és közben az eget kezdem elkutatni egy göncölszekér vagy oroszlán után.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 9:21 pm

*Egész jó beszélgetőpartnernek bizonyul Ashi, és jókor is jön, mert Connie kissé már kezdett unatkozni a révnél, de így legalább van kihez szólnia, és különböző témákról csevegnie, például az állatbolondságról.*
- Látom a matek fantasztikusan megy. *nevet fel, és természetesen csak viccel, és bár kis gúny volt a hangjában, nem sértésnek szánta, egyszerűen ez most így jött. Szó esik az iskoláról, és bár jó ez a hely, Connie-nak ha választania kéne, inkább otthon lenne, mint itt.*
- Otthonos, abban egyet értek, minden megvan itt szinte, amire az embernek szüksége van, de azért én azt vallom, hogy mindenhol jó, de legjobb otthon. *vonja meg a vállát, majd a káros szenvedélyekre terelődik a téma.*
- Hűha hát ez elég kusza válasz volt, de a lényeget azt hiszem értem. *kicsit fura a stílusa Ashinak, de nem rossz értelemben, csak kicsit néha szétszórtnak tűnik, legalábbis a cruos leányzónak ez jött le eddigi beszélgetésük alatt.*
- Hűha... kóla? Az nem semmi cucc... Kemény vagy. *füttyent egyet Cornelia, mintha valami kemény drog lenne, de aztán felnevet. Káros szenvedélynek aligha mondható, legalábbis neki nem igazán számít annak, de hát kinek mi.*
- Én nem beszélek túl sokat magamról, nem vagyok az a megnyílós típus, szóval ha valamit megosztanál, csak nyugodtan, jó hallgatóság vagyok, ez bizonyított tény. *mosolyodik el Connie, és ebből Ashi leszűrheti, hogy őt nem zavarja, ha magáról támad kedve cseverészni.*
- Ha már ennyit szeretsz magadról, a kólázáson kívül mit érdemes még tudni rólad? Bármi ami eszedbe jut... ja és hogy ne érezd egyoldalúnak a dolgot, kérdezhetsz te is ám akármit, válaszolni válaszolok, de magamtól annyira nem szoktam áradozni saját magamról. *mondja egy félmosollyal, és már el is fogyott a cigi, szóval egy lendülettel a vízbe dobja. Van ott csúnyább dolog is mint egy cigicsikk, Connie nem szívbajos ettől.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 10:03 pm

*Megvonom a vállam mert tény hogy jó vagyok matekból, de nem a legjobb meg persze a viccet is értem. Így az állatos téma is lezárul. Kitudja hogy menni ideig lehet hogy csak pár óráig vagy akár örökre. Hogy ki mit tart jó otthonnak az változó. Így csak bólintok Connie szavaira egy mosollyal kíséretében. A kárószenvedélyekről valóbeszédem nem nyert nagy elismerést és így vissza nézve hülyén is hangzik. Így csak hogy véletlen sem adjak neki igazat egy kicsit felülök és úgy fordulok felé majd rá öltöm a nyelvemet és nevetve visszadőlök a földre.*
-Jó talán nem kemény cucc, de abból is baj lehet ha sokat iszik az ember rendszeresen. vagy mint tudom én imádom a kólát.*vonom meg a végén a vállamat és hallgatom hogy mit is mond. kicsit elmosolyodok mikor meg hallom hogy őt nem zavarja ha valaki sokat fecseg magáról.*
-Várjunk most jut eszembe egy "káros szenvedély"* mutogatok macskakörmöt a levegőbe" sok cuccomat italról nevezem el.*A végét csak elröhögöm mert nem szenvedély csak egy hülye szokás amik otthon viselik a nyomokat. Elgondolkozok hogy mit is lehet róla tudni ami hasznos is.*
-Szeretek sportolni elég sok mindent ki is próbáltam most épp kettő szerelmem van ilyen téren a karate és szörf. Talán ismét vizsgák után el kéne mennem szörfözni... te sportolsz valamit?*nézek rá kérdően majd a válassza után folytatom is a bemutatómat.*
-Gyorsan tudok témát váltani melyeken meg is tudnak lepődni az emberek. Ha fáradt vagyok akkor két véglet létezik nálam vagy hisztizek vagy mindenek nevetek néha egy harmadik is előbukkan mai nem más mit ott helyben elaszok. Volt már rá példa veled történt már ilyen?*kérdezem meg és közben közelebb araszolok a rév széléhez hogy a lábamat belelógassam. Elgondolkozok egy kicsit majd folytatom is.*
-Sokat szoktam kelni és iszonyatosan szeretek történeteket ki találni akár el is mondani, ja és nem utolsó sorban néha ha nagy meleg van az ágy alá bemenekülök... Veled mi szokót történni általában?Mesélj légyszi te is egy kicsit magadról.*kérem meg szépen és közben a tarkómra teszem mindkét kezemet.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 10:20 pm

*Több mindenről beszélgetnek, amilyen téma épp eszükbe jut, hát Connie felhozza a káros szenvedélyeket is, miből neki van, de Ashi a kólát hozza fel, mi nem engedi, hogy szó nélkül hagyják, így a cruos leányzó meg is ereszt egy kis viccelődést azzal kapcsolatban. *
- Jó is a kóla, én is szeretem, de kólamérgezésben tudtommal még senki nem halt meg. *mosolyodik el, majd felnevet a következő "káros szenvedély" hallatán. Kicsit más jelentéssel szerepel a két elsős leányzó szótárában ez a kifejezés, de hát nem baj, senki sem egyforma.*
- Hogy mi? Várj, kitalálom... a pálcádat kólának hívják, az ágyadat vodkának, a párnád narancslé, a két állatod meg a szénsavas és a mentes vízről kapta a nevét. *nevet fel Connie a tippelésen, hisz valami ilyesmire célozhatott ezzel Ashi, ő csak használta kicsit a fantáziáját.*
- Nem vagyok egy sportember, nagyon nem is tudok mit sportolni, mert a jobb kezem elég béna, szóval néha napján marad a futás, de szerencsére jó alkatom van, sportos, nem hízékony, pedig sokat tudok enni. *ereszti kicsit bővebb lére a sportokról a választ, majd hallgatja, mit mesél még magáról a vörös hajú lány.*
- Csak úgy szimplán bealszol? Ilyennel nem is találkoztam még, szóval velem se fordult még elő ilyesmi, ez érdekes... *gondolkozik el kicsit Connie, majd még egy ideig csendben marad, mert Ashi folytatja a magáról való sztorizgatást, de aztán rajta a sor, hogy mondjon valamit.*
- Hát őő... mint mondtam magamról nem tudok nagyon mesélni, csak ha kérdeznek, de azért mondok pár dolgot... Imádom az autókat-motorokat, értek is ezek megszereléséhez, bütyköléséhez, és mivel három bátyám van, ezért elég fiús a beállítottságom, szóval az autók mindig is jobban érdekeltek mint a babák, és az öltözködésem se épp lányos. *ezt szinte egy szuszra mondja el, így most vesz egy mély levegőt, hogy kompenzálja a levegőhiányt szervezetében.*
- Hát így elsőre ennyi jutott eszembe, de besötétedett, és bár nem vagyok gyáva, meg semmi ilyesmi, de elegem lett Mystral-ból, szerintem visszamegyek a suliba, jössz te is? *kezd el feltápászkodni, majd megvárja Ashi válaszát, és attól függően egyedül, vagy ketten ülnek be a révészhez, majd ott ahol, elköszön Connie évfolyamtársától, és a szobája felé baktat.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-17, 10:47 pm

*Szerencsére jó ember melléhuppanok le és kezdek el beszélgetni. Sok téma kerül az asztalra a származástól kezdve az iskoláig. A szenvedélyek is sora kerülnek ami elég hülyén is hangzik tőlem mivel elég csak a kólát említem meg.*
-Jó, de attól még félre is lehet nyelni és meg is fulladhatok benne. A kóla veszélyes.*nevek mert akkor is én győzők a szócsatában. Még jobban nevetek mikor meghallom a neveket.*
-Na nem úgy van van Absintem az a macim van egy Tequilám az a kutyám van egy Müzlim igaz nem pia de nem is én neveztem el amúgy az a cicám van még sok piás plüssöm.*fejtem ki neki mikor már kapok levegőt. Elkezdek magamról beszélgetni és közben teszek fel kérdéseket is Connienak mire a válaszokat is megkapom.*
-Csak akkor ha sokat nem aludtam, de ismertem olyat ki magától állva is eltudod aludni.*rántok egyet a vállaimon majd én kérem hogy meséljen egy kicsit magáról. A motor szónál megcsillan a szemem mert rég meg akarok tanulni motorozni.*
-Nekem csak egy nővérem van. De szeretem mocikat és az autókkal sincs semmi bajom.*mondom kicsit kerek pupillával, de úgy sem látja így nem is bánom. Amit mond elgondolkoztat majd úgy döntök hogy vele tartok.*
-Persze most már én is tudok egyet aludni.*kelek felé majd indulunk is a csónak hoz hol a révész átvisz minket az isibe hol nem sokára elválnak útjaink és én a szobámba megyek.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral kikötője - A rév - Page 27 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 5:30 pm

*Ismét elérkezett ez a nap, amikor egy hosszabb levéllel készülök a szüleimnek. Nem ártana most már beszámolnom nekik az egész nyaramról, amely nem volt ugyan annyira tökéletes, mint amilyet szerettem volna, de azért rossznak sem nevezhető. Fel kell fedezni az élet vidám részeit is és nekem ebből soha nem volt gondom. Jelen pillanatban tehát éppen a kikötőben ücsörgöm, az egyik mólón, lábaim pedig mezítláb lefelé lógnak, de még nem érik el a vizet. A hófehér papucsaim mellettem vannak, én pedig a kezemben egy levelet tartok és egy tollat, azt fogalmazgatom úgy, hogy tökéletes legyen. Egyébként a meleg miatt csak egy világoskék színű rövidnadrág van rajtam, fehér övvel és egy hófehér színű, rövid ujjú felső, melynek hála vékony, fehér bőröm is látszik. Kék szemeim körül kevéske smink található, hosszú, fekete tincseim pedig hullámosan omlanak végig a hátamon. Miközben a levél megfogalmazódik, elnézem a beérkező hajókat, a rakományokat, mindent, mivel szeretem az ilyesmit, mindig is érdekeltek a különleges cuccok és még az is lehet, hogy beszerzek valamit Joshnak vagy ajándékba anyuéknak. *
~ Vajon minek örülnének? Mihez nem jutnak hozzá? ~ *az apám elég sok érdekes dolgot szokott adni nekem, mivel vannak bizonyos kapcsolatai, talán elérkezett az idő ahhoz, hogy én is ezt tegyem vele, tehát meglepjem valami finom itallal, mondjuk egy különleges borral, amilyet még nem látott... A papírom fele már tele van írva kicsinyke, dőlt betűimmel, de az álmodozásomnak hála nem akarnak tovább gyűlni a sorok.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 5:39 pm

*Úgy dönt, ma is kóborol egyet, ráadásul jó idő van, pont megfelelő egy kiadós sétára. Így hagyja el a kastély védelmező falait, s jut el a révészhez, aki átviszi őt Mystralba. Ahogy a hajó fedélzetén figyeli a közeledő várost, úgy kelt benne jó érzéseket ez a mai nap. Megköszöni a révésznek az utat, majd akkor felfedező útra indul a kikötőben. Mindig is szerette a vizet, és ezzel együtt a kikötőket is. Náluk is van otthon sok, így most jó érzés, az ismerős hajók között sétálni.
Egyébként egy térdig érő, szürke melegítőt visel, lábán egy méregzöld sportcipőt, felül pedig egy egyszerű, fehér, ujjatlan felsőt. Bal karjára csatolt tokban pihen a pálcája, kezeit pedig belegyömöszkölte a nadrág zsebeibe. Csendesen sétálgat, figyeli az érkező és távozó hajókat, a velük együtt jövő-menő embereket, azok arckifejezését, mozdulatait, s ekkor nem is veszi észre, hogy belesétál, vagyis inkább nekisétál valakinek. Ahogy rájön, hogy mekkora bakit követett el, azonnal a lányhoz fordul.*
- Ne haragudj, nem akartam. Véletlen volt. Nem ütöttelek meg? *kérdi kissé aggódó tekintettel, s azonnal Michelle ismerős arcát pillantja meg.* - Oh, te vagy az? *néz meglepetten, s így már kétszeresen is érzi, hogy mekkora béna volt. Arca egy kissé elvörösödik, s hajába belekapó szél még össze is borzolja a feje búbján levő hajkoronát, aminek következtében most elég kisfiúsan néz ki. Vörösödő kisfiú. Ez vicces.*


Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral kikötője - A rév - Page 27 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 5:50 pm

*Mivel eddig is kikerültek az emberek, úgy érzem, hogy ez után is ki fognak, így hát teljes nyugalmamban ücsörgöm tovább, még lábaimat is megmozgatom picikét és halkan dúdolgatni kezdek, egészen addig, amíg az oldalamnál valamiféle rúgást meg nem érzek. Azonnal felnyögök, majd összébb is görnyedek és fájó testrészemhez nyúlok, hogy ez után kék szemeim először a zöld színű cipővel, majd pedig annak viselőjével találkozzanak, úgy nézek fel rá dühösen, picit fájdalmas arccal.*
- Miért rúgtál meg? *kérdezek rá picit zavartan és teljes döbbenetemmel, mivel ezt nem hittem volna, de most tuti, hogy nem kelek fel azonnal, sajog az oldalam. Feljebb húzom a fehér felsőt, megvizsgálom és bár még nem látszik semmi, sejtem, hogy kék-lila színű lesz, hogyha nincs szerencsém. Ekkor jön viszont a bocsánatkérés is, majd pedig a felismerés, én pedig felsóhajtok picit, nem vagyok haragtartó.*
- Nincs semmi baj és bár fáj, túl fogom élni. Egyébként kit akartál látni, hogy így kérdezed? Tudod, én is ide járok még és igen, én vagyok. *mosolyodom el most már picit, majd összeszedem magam és lassan fel is kelek. Leporolom a hátsómat, lábaimat beledugom a papucsomba, majd ez után Tom-ra nézek, végül belém csap a hirtelen felismerés.*
- Nem kell nekem foltosnak lennem. *húzom is fel ismét a fájó pontnál a ruhám, majd másik kezem fölé teszem és a magnetizációnak hála be is gyógyítom azt, így a fájdalom elmúlik, én pedig ismét mosolygósan nézhetek a vöröskés arcra.*
- Öhm, tényleg nem gond ám, megvagyok, hidd el. *simítok is végig vállán, majd megfordulok és az egyik nagy hajó felé tekintek, melyről éppen most szedik ki a rakományokat. Akad ott zöldségtől elkezdve szuvenírik minden.*
- Tök jó ez a hely, szeretek ide járni. *állapítom meg és mivel Tom is valószínűleg ezt nézte - vagy csak szimplán elgondolkodott valamin -, így talán nem találnak szavaim üres fülekre. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 6:00 pm

*Ha minden igaz, bénasága még a mai napra is kiterjed a tegnapi jéggel való találkozással. De mindegy, sikeresen neki gyalogol Michelle-nek, így most bocsánat kérések özönét zúdítja szegény lányra, s ezzel együtt aggódva pillantja meg annak oldalát. Tény, még nem látszik semmi, de ez később be fog lilulni, amilyen erővel nekiment szerencsétlennek.*
- Nem volt szándékos, tényleg véletlen volt. Kissé elbambultam. *vörösödik el még jobban, s a kérdésre csak vállat von.* - Igazából senkit, csak meg lepődtem, hogy itt látlak újra, Michelle. *tesz még hozzá mosolyogva, s örül, hogy a lány is felismerte őt, majd akkor azt a fura kézrátételt figyeli, amit ismerőse elkövet, s ennek következtében úgy tűnik, a fájdalom is alább hagy az oldalában. Aztán már egy másik dologról beszélnek, a kikötőről, meg a sok új hajó felé pillantanak. Főleg az egyik, amin úgy tűnik, mindenféle megtalálható.*
- Azt hiszem, ebben egyet értünk. Én is nagyon kedvelem ezt a helyet. *bólint a jányzó szavaira, miközben az újonnan érkező hajót figyeli, majd egy ötlet fogalmazódik meg benne.* - Mit szólnál hozzá, ha mondjuk, vennék neked valamit, amit szeretnél? Kiengesztelésül az oldaladért. *pillog kíváncsi zöld szemeivel Michelle-re, hogy ehhez mit fog szólni. Tényleg szeretné kiengesztelni a lányt, mivel lehet, hogy meggyógyította magát, de akkor is, neki jobban kellett volna figyeli. Tudhatta volna, hogy sok ember a mólók szélén üldögél, s úgy figyeli a közeledő és távolodó hajókat.*
- Egyébként hogy vagy, milyen a suli, barátok? *érdeklődik, mivel már rég találkozott a lánnyal. Már az eszét sem tudja, hogy mikor volt az, így talán van elég téma, amin beszélgethetnek, míg a kikötőben tartózkodnak.*

Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral kikötője - A rév - Page 27 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 6:17 pm

*Valószínűleg senkinek se esne jól egy rúgás, így természetesen nekem se, de nincs mit tenni, el kell viselnem, amíg jobb nem lesz. Így hát először összehúzom magam, majd már meg is nézem, hogy ki volt ez a galád, aki így óhajt ismerkedni velem, de amikor Tom zöld szemeivel találkoznak kékségeim, teljes a megdöbbenésem, ugyanis őt annak idején nem ilyen fiúnak ismertem meg. Jó tudom, nem ismerem, csak láttam már és beszéltünk már, de mégis én úgy éreztem, hogy jobb ember és ez be is igazolódik, mivel már elő is áll a bocsánatkéréssel.*
- Máskor azért figyelj jobban oda légyszi és ne lepődj meg úgy, mivel itt élek ugyanúgy, ahogy mások. *motyogom is, majd jöhet a gyógyítás is, ami elég hamar végbe is megy, hiszen jó vagyok spirituális ismeretekből, nem lehet ezzel gondom. Amikor pedig mindez kész, már lassan fel is kelek és végül a hajók felé fordulva kezdek el beszélgetni Tommal. Mint hallom, ő is szereti ezt a helyet, de amikor jön a felajánlásával, meglepetten fordítom felé csinos buksimat, pislogok is nagyokat, majd megrázom a fejemet is.*
- Dehogy is, szó se lehet róla. Ami kell, azt meg tudom venni magamnak, nem szeretek mástól ajándékot elfogadni, akit még nem ismerek igazán. *ismerem is be, mivel nem vagyunk mi olyan közeli barátok, Josh pedig félő, hogy félreértené ezt az egészet, az pedig nagyon nem hiányzik nekem.*
- Amúgy minden rendben, az év végén agyalok, hogy vajon sikerülni fog-e, na meg a jövő évi szakosodáson, hogy melyik illene hozzám. Nehéz ám. *motyogom picit halkabban, de aztán legyintek, nem számít, ez úgyis az én bajom, Tom pedig nem tudna tanácsot adni, hiszen nem ismer. Lassan azért megindulok a kikötőben, remélhetőleg Tom társaságában, hogy mégse álljunk egy helyben és amikor az egyik fagyi és hókristály árushoz érünk, kérek is két dl málnásat.*
- Te is kérsz valamit? *kérdezek is rá, tehát meghívom szívesen és ha kér, kap, ha pedig nem, akkor egyedül iszogatok, miközben a hajókat nézegetem tovább, a papír egyébként pedig már a zsebemben van, majd a szobámban befejezem a levelet a szüleimnek.*
- És veled mi a helyzet? Gondolom most már sok barátod van, esetleg barátnő? *kíváncsiskodok is, mivel nem igazán tudom, hogy mihez kellene kezdenem, milyen témát vessek fel neki, de talán el tudunk indulni valahol... azaz már megtörtént, de egy picit megismerném, ha már így alakult ez a találkozás.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 6:44 pm

*Hát igen, sikeres újra találkozás, főleg Tom bénasága miatt. Mondjuk, annyi jó van benne, hogy nem mentek el egymás mellett egy szó nélkül. Vagyis ebben az esetben csak Tom. Aztán a lány szavaira bólogat nagyon, hogy megértette, legközelebb tényleg jobban odafigyel majd.*
- Értettem, és még egy bocs. *teszi azért még hozzá, meg végre a pirulás is egy kicsit alább hagy, így megnyugodva figyelheti Michelle ténykedését, amint meggyógyítja saját magát, majd akkor szóba kerül a kikötő, amit főhősünk is nagyon kedvel. Azért szokott néha erre kóricálni.*
- Ahogy gondolod, de azért fenn tartom az ajánlatod, hátha meggondolnád magad. *mondja mosolyogva, és ez nem nyomulás, csak egy felajánlás tőle. Közben szóba kerül is a suli, amit érdeklődéssel hallgat. Most hogy így mondja a lány, neki is leesett, hogy harmadik végén szakosodniuk kell, amin már ő is gondolkodott, de hát hol van az még.* - Érhető. De szerintem úgy is jól döntesz majd. *bíztatja, s közben akkor el is indulnak az egyik árus felé, ahol Michelle málnásat kér. Tom csak megrázza nemlegesen a fejét a hölgy ajánlatára.*
- Nem, semmit. De azért kösz. *utasítja el a meghívást, ő ma már ivott hideget, most többet nem kéne, mert a végén még a torka is begyullad, amilyen kétbalkezes néha. Már előfordult egyszer-kétszer.* - Hála égnek, most már sokkal jobb a dolog. Sok ismerősöm lett, meg egy két nagyon jó barát. Viszont barátnő még nincs. *von vállat erre a kijelentésre, hát ez van. Majd egyszer annak is eljön az ideje, hogy neki barátnője legyen. Addig meg megpróbál javítani a helyzetén, és elfogadni azt.*
- Azt hiszem, ilyen téren nem vagyok túl szerencsés, de még fiatal vagyok, szóval nincs minden veszve. Remélem… *teszi még hozzá elgondolkodva, aztán haladnak tovább, s ekkor eszébe jut, hogy kéne vennie ezt-azt, így ha Michelle beleegyezik, akkor az új hajóhoz irányítja magukat.* - Nem baj, ha veszek egy-két dolgot? Az unokaöcsémnek kéne vennem valami játékot, de fogalmam sincs, hogy mivel szokott játszani egy egy éves kölyök. Neked? *kérdi, miközben a hajóhoz érnek, s Tom már azonnal az egyik árust kezdi faggatni, hogy mi is van a hajón, majd miután vett magának elég almát, szőlőt, narancsot, és datolyát, gyorsan az eddig rejtett táskába teszi őket, ami a nyakán keresztben átvetve van. S így ezekkel felszerelkezve indul tovább, hogy unokaöccsének valami jó kis játékot találjon.*

Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral kikötője - A rév - Page 27 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 6:58 pm

*Most, hogy túl vagyunk a kezdetleges negatívságon, ami most engem se érintett túl jól, már fel is kelek, hogy megkezdhessük a beszélgetésünket. Rég láttam már Tomot, fogalmam sincs arról, hogy mi lehet vele, csak azt tudom, hogy már nem egy évfolyamba járunk, de az okokkal nem vagyok tisztában és szerintem erre nem is kéne most rákérdeznem, hiszen semmi közöm sincs hozzá. Tehát elterelem a fejemben ezeket a gondolatokat és már az ajándékról is folytatjuk tovább a beszélgetést, mellyel szeretne kiengesztelni.*
- Rendben, köszi, de tényleg nem kéne. *mosolyodom is el, majd végül mesélni is kezdek. Minden rendben van velem, szerencsésen élem az életemet, az egyedüli negatívum, hogy ritkán látom Josht, na meg, nem tudom még, hogy az egyetemmel kapcsolatban hogyan is kellene döntenem. Ahogy a hókristály és fagyi árushoz érünk, ki is kérem a magam italát és mivel Tom nem kér most semmit, így fizetek és már mehetünk is tovább és kérdezhetek végre én is, hogy mi van vele.*
- Oh, hát majd csak lesz. Én szerencsére már elég régóta Josh-al vagyok, jól választottam, neked is tuti sikerül majd. Olyan sincs, aki tetszene? *kérdezek is rá, miközben halkan szürcsölöm tovább az édes folyadékot, melyben azért a jég is megtalálható, bár nem olyan sok, mint ahogy szeretem, de most nem fogom jobban lehűteni. *
- Dehogy, ráérsz még, bár szerintem mi egy idősek vagyunk. *ezt csak elgondolkodva teszem hozzá, de azért megyek tovább a másik mellett, egészen a hajóhoz, ahol vásárolni szeretne, én pedig fejemmel nemet intek, hogy nem gond, hogyha akar pár dolgot venni.*
- A gyerekekhez sajnos nem értek, de támaszként ott tudok állni, amíg ezt elfogyasztom, addig biztosan itt maradok a kikötőben. *mutatok is a jégkása felé, majd iszogatom tovább, miközben felsétálunk a hajóra. Biccentek az árusoknak, majd lépkedem Tom mellett és nézegetem a gyümölcsöket is, melyekkel betankol.*
- Kész vitaminbomba. Ezeket mind magadnak szánod? *kérdezek is ismételten vigyorogva és már haladunk is tovább egy gyerekárus fel. Na nem túl modern dolgok ezek, de egy aranyos plüss mackót én is találok, mely lassan felemelkedik és a kezembe lebeg, hála nekem persze.*
- Ez szerintem aranyos. *mutatom is a másik felé, de tényleg nem értek a picikhez, szóval én csak ötletet mondtam, úgyis az lesz, amit a srác választ.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 7:10 pm

*Csak bólint Michelle szavaira, aztán már haladnak is tovább, egyenesen az egyik fagyi árus felé, ahol a lány bevásárol magának egy adag jégkását vagy mit is. Szóval, miután ez megvolt, a hajó felé veszik az irányt, amit mindketten kiszemeltek nem is olyan régen.*
- Igazából van, kettő is. Viszont talán annyi a különbség, hogy az egyikükhöz érzelmileg nagyon, hogy is mondjam… szóval nagyon jó barátok vagyunk, talán még egy kicsit több is, de megbeszéltük, hogy ezt a dolgot nem erőltetjük. Talán majd egyszer, ha ő is túl van a mostani kapcsolatán. *mesél a lánynak, bár nem igazán érti, hogy miért ilyen részletes. Aztán odajutnak a hajóhoz, fel is mennek, ahol Tom valami irdatlan mennyiségű gyümölcsöt vásárol be, de hát no. Szereti ő ezeket.* - A másik lányt viszont alig ismerem, ennek ellenére nagyon szimpatikus. *teszi még hozzá elgondolkodva, miközben akkor a gyerekárushoz lépkednek tovább, hogy unokatesójának is vegyen valami kis apróságot.*
- Egyébként, ha jól emlékszem, tényleg egy idősek vagyunk. *mosolyog erre a dologra, de nem nagyon hozakodik vele elő, ráadásul Michelle is csak úgy megemlítette. Így nem kell ezzel nagyon foglalkozni.* - A gyümölcsöket? Ja, tudod, szeretem őket nagyon, ráadásul ezek frissnek tűnnek, szóval jó választás. *motyogja megint elpirulva egy kicsit, majd akkor a játékmacit figyelgeti, amit a lány kiszemelt, s úgy dönt, ez jó lesz.*
- Ez jó lesz. Köszi a segítséget. *mosolyog boldogan, hogy talált valami jó dolgot a kisfiúnak, ha már egyszerűen nem lehet mellette, s talán egy-két átalakítással még olyanná tudja formázni, amivel rá tud emlékezni a kissrác. Közben gyorsan kifizeti az összeget, amiért a macit meg tudja venni, majd azt a kezében fogva a lánnyal együtt lelépkednek a mólóhoz.*
- Tudod, nagyon örülök, hogy újra találkoztunk. Már azt hittem, teljesen eltűntél valamerre az éterben. *pillant smaragd szemeivel a lányra kedvesen, s akkor a macit is elteszi a táskájába, de látszik, hogy nagyon óvatos, nem szeretné, ha bármi baja lenne az ajándéknak.*

Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral kikötője - A rév - Page 27 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 7:18 pm

*Mivel rég találkoztunk, sok újdonságot tudnánk mesélni egymásnak, a kérdés az, hogy melyikünk mennyit is szeretne elárulni a másiknak. Én nem titkolózom, de tényleg, viszont kíváncsi az vagyok, de nagyon, így hát rá is kérdezek a párkapcsolatra is, hogy tetszik-e neki valaki, mert ha igen, akkor azért talán tennie kellene.*
- Oh, ez elég komolyan hangzik. Hát ha ennyire tetszik és kötődsz hozzá, tegyél érte. *pillantok is a szemeibe, mivel Josh értem küzdött, rengeteget harcolt és végül meg is tudott szerezni magának, szerintem Tomnak is sikerülhetne, hiszen helyes srác és az előző rúgást leszámítva nagyon kedves is, tehát miért ne jöhetne neki össze?*
- Áh, szóval van egy másik is... akkor viszont el kéne döntened, hogy mit akarsz, vagyis hogy kit igazán, nehogy rosszul járj és a kettő közé kerülj. *gondolkodom is hangosan, ugyanis én is átéltem már hasonlót, bár akkor engem akartak ketten. Még az is lehet, hogy mindkét lány Tommal szeretne majd lenni, úgyis eldől. Viszont most már nem mondok további ötleteket ezzel kapcsolatban, hiszen én se vagyok valami szakértő, hanem megindulok egyszerűen a hajó felé, majd lassan kísérgetni is kezdem a fiút, így bólintva rá arra, hogy mit vesz és amikor a gyerekjátékokhoz érünk, egy kismacit is felemelek.*
- Nincsen mit, ez tényleg édes, biztosan tetszik majd neki. Vagy ha most nem is, akkor majd ha felnő. *mosolyodom is el és miután fizet, én is kidobom a kukába az üres poharamat, majd a kikötőbe vissza is térek, ahol megpillantva a révészt már sejtem, hogy én indulni fogok.*
- Én is örültem és ne félj, nem tűnök el. Ha kellek, akkor a Holdkőben megtalálsz. Viszont ha nem bánod, én most megyek, szia! *integetek is neki, majd futni kezdek az öreg úr felé, ki mosolyogva meg is vár, így hamarosan már a csónakjában ülve térek vissza a Mysterioba, ahol azért akad még egy kis dolgom, de örültem a fiúval való találkozásnak.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-08-22, 7:25 pm

*Rég találkoztak, az biztos, de most nagyon örül ennek a találkozásnak. Már sokkal jobb lett a napja, mint tegnap Jackievel. Így minek után szóba került a párkapcsolati téma is, Tom őszintén elmondja, hogy mit is érez, meg hogy hogyan. Aztán figyelmesen végighallgatja, amit Michelle mond.*
~ Van benne valami, de majd meglátjuk…~ *gondolja magában, aztán rendesen is válaszol a lánynak.*
- Hát igyekszem jól dönteni, és megpróbálok senkinek sem gondot okozni ilyen szempontból. Aztán majd csak lesz valami. *teszi hozzá mosolyogva, s örül, hogy volt egy olyan ember Tarkhon kívül, akivel ezt meg tudja osztani. Közben sikerül egy aranyos játékmacit is venni unokaöcsinek, így miután azt kifizette, vissza is térnek a mólókhoz.*
- Rendben, menj csak. Aztán találkozunk még. *integet a lány után jókedvűen, majd úgy dönt, ő még jár egy kicsit az árusok között, hátha neki is megtetszik még valami. egy jó fél óra múlva, teljese kimerülve, no meg persze három szatyorral a kezében tér vissza a révészhez, aki visszaviszi őt az iskolához. Amint a szárazföldet érinti a lába, azonnal a kastélyba megy, majd onnan fel a saját hálójába, hogy nekilásson a macit kicsit átalakítani, no meg persze megenni azt a sok gyümölcsöt, amit összevett a mai nap folyamán. Legbelül pedig nagyon örül, hogy ismét találkozott Michelle-el. Ez a kis felhőtlen beszélgetés nagyon jól esett neki. Úgy tűnik, kezd szentimentális lenni, na de lassan húsz évesen ez egy kicsit ciki, vagy nem?*


Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-03, 12:31 am

//NRT: Alice-Tom, 2012.11.02.//

*Mostanában végre nyugodtabban mennek a dolgok, mint máskor, így arra is jut ideje, hogy lejöjjön a révhez. Rég járt már itt, és talán este egy kicsit végre egyedül lehet, nem kell a zsivajt hallgatnia a kastély falain belül. Miután felöltözött, azonnal lesétál a révészhez, aki áthozza Seol szigetére, pontosabban a révbe, majd elköszön a férfitől, s kissé eltávolodik tőle, hogy onnan figyelhesse, ahogy eltűnik az éjszakában a révész és a hajója.
Körbepillant, és szerencséje van, mert sehol senki. Akik meg itt vannak, nem maradnak sokáig, hála az égnek. Egyébként egy kopott farmert, fekete bakancsot, felül sötétzöld kapucnis pulóvert és egy fekete, kapucnis, cipzáras kabátot visel. Bal alkarjára csatolt tokban pihen a pálcája, fején pedig pulóvere kapucnia. Idekint a révben azért elég hűvös van, ráadásul a szél is fel-feltámad, de nem zavartatja magát.
Zsebre tett kézzel elindul a mólón az egyik irányba, miközben a fodrozódó vizet figyeli, s magában elmélkedik. Arca nyugodtságot tükröz, smaragd szemei pedig elgondolkodva figyelik minden egyes léptét, mikor végre úgy dönt, hogy megtalálta a megfelelő helyet. A legtávolabbi móló szélére leül, lelógatja lábait, még épp hogy nem érnek a vízbe, majd kicsit hátradőlve, megtámaszkodik tenyerén, s innen figyeli a csillagokat. Hallgatja a víz és a szél zúgását, érzi az enyhe sós levegőt, s a távoli zajokat, amiket idesodor a szél Mystral-ból. Néha egy-egy sirály is felrikkant, de most minden csendes, nincs ami megzavarná az itt lévő embereket.*

Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-03, 12:52 am

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//


*A mai napot is sikeresnek tudhatom, na de ideje lenne visszatérni a Mysterioba is és lassan tanulni se ártana, hiszen mostanában minden napot a klubban töltök. Imádok szórakozni és élvezni az életet, de ez a végtelenségig nem mehet így és szerencsétlenségemre még a fejem is megfájdult kissé, talán ez is a fő oka annak, hogy elhagytam a Pokol száját és jelen pillanatban a főutcát rovom. Egyébként ha valaki ismer, akkor egyértelműen kiszúrhat magának, nem csak a szőke üstököm miatt, hanem az egyedi öltözködési stílusomnak köszönhetően is. Lábaimon fekete bakancs található, fölötte egy szakadt harisnya, a fölött pedig egy fekete-zöld színű szoknya, amelyet én magam varrtam. Kabátom szintén fekete, mely most a derekamig ér és a pulóver, amit viselek pedig vaj színű. Sajnos itt a hűs idő, így az alkarvédőim és a rajtuk lévő ékszerek nem látszódnak, de azért a hatalmas nyakláncom kitűnik a ruhám fölött, szerencsére. Csinos pofimon egyébként kevéske, kékes smink található, de nem túl látványosan, inkább csak kiegészítésképpen és jobb vállamon pedig egy fekete színű táska lóg, rajta különféle csavarokkal és steampunkos kiegészítőkkel, benne pedig a számomra oly fontos holmikat tárolom, amely szerintem természetes. Ahogy viszont a révhez érek, hiába is tekintek körbe, az öreget mintha elnyelte volna a tenger, így sóhajtok fel picit, majd fordulok is körbe, majd amikor kiszúrok egy látásból ismerős fiút, már integetni is kezdek felé. Bizony, a smaragd szemű az, akihez hamar oda is érek és bár ő ül, nem vagyok rest már le is guggolni elé.*
- Ne haragudj, hogy csak így megzavarlak, de nem tudod, hogy a révész mikor ment el innen? Szét szakad a fejem, szóval nem akarok itt dekkolni. *fogom is meg homlokomat, de aztán leesik, hogy bemutatkoznom se ártana, így egy kedves mosoly mellett jobb kezem már a fiú keze felé is lendül.*
- Amúgy Alice vagyok, Exortus és ha nem tévedek, akkor te is egy elsős Mysterios vagy. Órákon már láttalak. *döntöm is meg picit a buksimat, így figyelve a fiút továbbra is, majd nézek el újból a kastély felé, remélve, hogy meglátom valahol az ismerős csónakot. Szívesen cseverésznék, ha nem fájna a fejem, de úgy néz ki, hogy most nincs más választásom.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-03, 1:06 am

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//

*Végre van egy kis ideje, hogy elszabaduljon a suliból és lejöjjön a révhez, ahol mindig is szeretett mászkálni. A mai terv csak annyi volt, hogy lejön, aztán sétál egyet, majd nézelődik meg hasonlók, de ebből csak a nézelődést sikerült megvalósítani. Mondjuk az is több, mint a semmi. Szóval most kissé hátradőlve, két kezén megtámaszkodva ül a móló szélén, mikor léptek hangja csapja meg a füleit. Azonnal a hang irányába fordul és egy szőke üstökkel találja szemben magát. Először egy kicsit hátrahőköl, mivel a lány mögötti fény hirtelen éri a szemét, de mikor végre sikerül fókuszálnia smaragd szemeivel, elvigyorodik.*
- Körülbelül vagy 10 perce, ha jól gondolom. *válaszol a lánynak, majd megnézi magának a jövevényt, és hirtelen olyan ismerősnek tűnik. Ekkor esik le neki, hogy suliban találkozhattak, még órákon, onnan olyan ismerős neki. Elismerően végigpillant Alice-on, majd a tengerre, hátha észreveszi a révészt visszafelé jönni.* - Örvendek, Tom vagyok. *mutatkozik be, majd elfogadja a felé nyújtott kezet, és normálisan megszorítja azt. Persze nem elszorítja, csak pont annyira erősen, mint amennyire a lány, majd észbe kap, lehúzza kabátja cipzárát, majd a belső zsebből elővesz egy kis fehér dobozt, amit a lánynak nyújt. Az nem igazán tudhatja elolvasni a feliratot, mert maláj nyelven van, de egyébként szimpla fejfájás és macskajaj elleni gyógyszer.*
- Tessék, a macskajaj ellen jól jön. *nyújtja a gyógyszeres dobozkát, aztán ha elfogadják, akkor mosolyog, ha meg nem, visszateszi a helyére a dobozt. Egy ilyen dobozka mindig van nála, mert mostanában elég sokat ivott, ami nem túl szép dolog, de ha másnap órára kellett mennie, nem lett volna túl szerencsés azt egy fejfájással végigülni. Szóval azóta ilyen kis készlet megtalálható nála.* - Egyébként nem fázol szoknyában? Elég hűvös van, főleg itt a vízparton. *kérdi, miközben felméri, hogy a lány szoknyában van, ráadásul a kabátja is a derekáig ér, amin picit meglepődik, de hát nem mindenki olyan fázós, mint ő. Viszont ha visszakapta a gyógyszeres dobozt, elteszi a helyére, majd felhúzza a kabát cipzárát, mert ő attól még nem akar megfázni.*


Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-03, 12:40 pm

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//


*Mivel én amolyan tipikusan közvetlen személyiség vagyok, ezért egyáltalán nem esik nehezemre odamenni a látásból ismerős, de mégis ismeretlen sráchoz, hogy egy kis információt csikarjak ki belőle. Persze semmi kihasználás, csak érdeklődőm az öreg felől és ahogy nézem, azért észre leszek véve és ahogy hallom a szavakat, csak lassan, egyenletesen fújom ki a bennem rekedt levegőt.*
- Huhh, akkor talán nem kell olyan sokat várnom. *mondom is ki hangosan azt, ami bennem van és végül azért nem vagyok rest bemutatkozni is, hiszen az illem ezt diktálja, bár én nem az miatt teszem. Szívesen szerzek új ismerősöket és ez most egy tökéletes alkalom erre, így jobb kezem a másiké felé indul, majd amikor viszonozva lesz, egy bájos kis mosoly jelenik meg pofimon.*
- Tudom. *hát igen, nem vagyok én hülye és a névmemóriám jó, tehát csak azért, mert még nem dumáltunk, megjegyeztem ám a nevét. Idősebb, mint a többi elsős srác, legalábbis így ránézésre, szóval miért ne tudhatnék ennyit? Na de kezem elereszti, majd pedig vetkőzésbe kezd, amit én érdeklődve figyelek, hogy hová is megy majd ki a játék, de csak egy fehér doboz kerül elő, ami a kezembe kerül, én pedig már rajta is vagyok az ügyön, hogy elolvassam.*
- És milyen nyelven van? Egyébként kö... *kezdeném is, de aztán mégse fejezem be a mondatot.* - Azaz semmi, gyógyszert nem illik megköszönni, mert akkor nem hat. Legalábbis felénk így van. *és végül ki is nyitom a dobozkát, majd már el is veszek egy szemet, ez után pedig visszacsukom és már Tom-nak is nyújtom. Nézegetem a kis fehér golyóbist, majd ismét a fiú szemeibe nézek.*
- Tudom, tök ciki, de van két korty vized is? Mert nem tudom csak úgy lenyelni ezt. *ismerem is be, majd csak ez után nézek le lábaimra, hiszen a szoknyám lesz megjegyezve, méghozzá a hűs levegő miatt.*
- Hát, igazából nincs melegem, de a klubban nem fáztam és csak odáig tartott az utam a sulitól és vissza, a várakozással nem számoltam. Szóval most már de, eléggé hűs van, de csak túlélem valahogy, nem vagyok egy nyafogós csaj. *kacsintok is rá kedvesen, majd lassan felkelek, mivel a guggolás hosszú távon nem túl kényelmes a számomra, így most mégis kénytelen vagyok letekinteni a fiúra.*
- Na és te merre tartasz ma este? Vagy csak itt ücsörögsz, egymagadban? *vaaagy, lehet itt más is.* - Atya ég, ha vársz valakit, akkor lelépek ám. *lépek is automatikusan hátrébb egy lépést, mert eszem ágában sincs megzavarni semmit se, szóval csak pislogok le a másik felé, várva, hogy akkor most mit is tegyek, mert a világért se tartanám fel.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-03, 3:44 pm

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//

*Végignéz Alice-on, majd mosolyogva figyeli a lányt.*
- Hát ha minden jól megy, akkor tényleg nem. *bólint, majd bemutatkoznak egymásnak, egy kézfogás keretében. Ő sem csak udvariasságból mutatkozott be, hanem mert szeret ismerkedni. Na jó, nem mindig, ahhoz kedv is kell, de úgy tűnik, Alice-ban valamennyire megbízhat, meg nem tűnik olyan elmebetegnek, mint Zaine, szóval no para.* - Honnan? *kérdez vissza meglepődötten, s a meghökkentség azért meglátszik az arcán, de aztán újra nyugodt lesz. Ez új volt a számára, legtöbben nem emlékeznek arra, hogy ki vagy mi ő, de most kellemesen csalódott. Közben a lány is elárulja, hogy fáj a feje, így a kabátja belső zsebéből elő halász egy kis fehér gyógyszeres dobozkát, amit a másik el is fogad, majd kivesz belőle egy szemet. Majd a dobozkát visszaadja, amit Tom el is rak.*
- Maláj. Nálunk is ez járja, szóval minden oké. *mosolyog a lányra, majd mikor az vizet kér, most az egyik mélyebb zsebébe nyúl egy kis keresgélés után, és egy fél literes ásványvizes palackot varázsol elő. Kicsit meg van bűvölve a kabát, hogy több minden elférjen benne, hátha valamire szüksége van. Végül átnyújtja a lánynak a még bontatlan palackot.* - Tessék. Még nem is ittam belőle. Egyébként nem ciki, én is jártam már így. *teszi hozzá, majd ha a lányzó megitta a vizet és bevette a gyógyszert, akkor int, hogy maradjon csak nála az üveg. Neki van még a suliban elég, amit majd bele tud tenni a kabát egyik zsebébe. Közben szóba hozza, hogy nem-e fázik a lány, mivel elég lenge ruhában van most itt.*
- Oh, értem. Akkor tényleg nem túl jó, hogy most lépett le a révész. *bólint, majd figyeli, ahogy Alice felkel, mivel elfáradhattak a lábai a guggolásban, meg egyébként is, szoknyában van, ami így nem épp előnyös. De mivel ő sem akarja, hogy kitörjön a nyaka meg hasonlók, mivel felfelé kell lesnie, így feltápászkodik, ezzel együtt a lány fölé magasodik, de talán ez most nem annyira zavaró. Viszont a kérdés meglepi, hogy vár-e valakit.*
- Nem, dehogy! Csak lejöttem a kastélyból, már túl zajos volt. Szóval, maradj csak, nem zavarsz. *vigyorog a lányra, majd körbenéz és végre talál egy hordót, ami tele van szeméttel. Persze csak papír meg fa hulladék, de most pont megfelelő lesz. Odalép a hordóhoz, előkapja a pálcáját, majd rámutat vele.*
- Piroinito. *suttogja a szavakat, mire lángok csapnak fel a hordóból, meg egy kis füst, viszont nagyon jól adja a hőt. Int Alice-nak, hogy lépjen a hordó mellé, így talán nem fog fázni annyira, amíg a révészre várnak.* - Lépj ide, itt legalább nem fogsz annyira fázni. *mosolyog a évfolyamtársára, majd elteszi a pálcát vissza a helyére, végül kezeit teszi a tűz közelébe, hogy felmelegedjen.*
- Amúgy hogy-hogy egyedül? Vagy csak nem volt, aki elkísérjen? *kérdez kíváncsian, miközben a lányra pillog, hogy mit tesz és mond. Jó végre valakivel beszélgetni, aki épp nem gyalázza vagy valami hasonló. Tarkh-ot is ideje lenne levadásznia, mert már rég beszéltek. Mostanában csak eljöttek-mentek egymás mellett, és kicsit hiányoznak neki az iszogatással összekötött beszélgetések. Még Ginger is kicsit hiányzik neki, rég beszélt a lánnyal is.* - Amúgy ha kell a kabátom, akkor szólj, szívesen odaadom addig, amíg nem jön a hajónk. *csapja még hozzá a mondatot, ma úgy tűnik, ilyen kis lovagias, de egyébként sincs oka arra, hogy bunkó legyen.*

Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-04, 2:40 pm

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//


*Sajnálatos módon a révész sehol, nekem pedig meg kell kérdeznem, hátha tudja Tom, hogy mikor is ment el, úgy legalább valamennyire ki lehet számolni, hogy vajon mikor is tér vissza. Túl sokáig nem kell itt maradnom, mert hát nincs túl meleg, bár a társaság egészen kedvemre való, szóval még eldől, hogy miként telik a mai nap, inkább csak kezemet nyújtom a másik felé, ezzel mutatkozva be neki, de amikor elhangzik a neve, beismerem ám, hogy tudom, hogy hívják.*
- Órán figyeltem... Tudod, azért, mert még nem beszéltünk, ennyit tudhatok rólad. *döntöm is meg picit a fejem, amely egyébként fáj is, ennek köszönhetően egy gyógyszert is kapok, majd pedig kihalászok belőle egy szemet és ez után már vissza is adom a fiúnak, miközben a felirat szövegéről, nyelvéről érdeklődöm.*
- Maláj? Hűha, akkor ezek szerint te jó messziről jöttél. Honnan is? *nem érzem hülyének magam csak azért, mert nem tudom, hogy hol is beszélnek pont majálul, tehát most arra várok, hogy felvilágosítsanak, na meg egy kis innivalóra, mely szerencsére még van a fiúnál. Ahogy megkapom az üveget, már el is veszem, majd szépen kibontom és úgy iszom belőle pár kortyot, hogy ez után a gyógyszer is a gyomromba kerülhessen, az üveg pedig vissza a gazdájához.*
-Hát köszi. *állítom is meg kezem útját, amikor érzékelem, hogy az üveg az enyém maradhat. Így hát iszom még egy picit belőle, majd ez után kezembe tartom továbbra is, majd válaszolok is a következő kérdésére. Tényleg nincs túl meleg, de azért van rajtam kabát is, szóval végem nem lesz ettől az időjárástól, az is biztos.*
- Nem, de majd csak megjön. *vonok is vállat, hiszen a révész nem olyan, mint a közlekedési járművel, hogy mindig ugyanakkor indul egyik partról a másikra, tehát ezzel jár ez a dolog. Felkelek, hiszen guggolni már nem túl kényelmes, majd ez után Tom is követi tettemet, én pedig a világért se zavarnék ám, így kérdezek is rá, hogy menjek-e el, de ahogy hallom, nem szükséges most mindez.*
- Ez esetben maradok. De hogy érted azt, hogy zajos? Te amolyan magányos farkas vagy? *kérdezgetem továbbra is, majd ahogy magamra hagy, így sétál el egy hordóig, érdeklődve figyelem tettét, hogy vajon mit is tesz, de a tűz láttán már fel is nevetek kissé, miközben bizony mellé lépek.*
- Most olyanok vagyunk, mint valami csövesek. Azok szoktak így melegedni. *vigyorgok tovább, semmi rosszallással szavaimba, de ha egyszer ez jut eszembe, hát nem fogok mást mondani.*
- Egyébként egyedül szoktam szórakozni, még nincs túl sok ismerősöm itt. És miért kísérgetnének? Nem szorulok erre rá és nem pasizni voltam, hanem csak jól érezni magam. *a klub és a tánc számomra nem jár együtt azzal, hogy flörtölgessek másokkal, így hát most se tettem meg ezt. Nincs párom, de egyelőre nem is tervezek ilyesmit, majd ha úgy alakul, bizonyára lesz. *
- Nem köszi, annyira tényleg nem fázom, ez a hordós dolog is már kissé túlzás. De miért vagy te ilyen kedves velem? *utasítom is el először a kabátot, mivel azért felöltöztem, nem pedig egy topban ácsorgom itt, majd ez után egy újabb kérdést teszek fel a fiúnak és közben kis kezeimet a hordó fölé tartom, hogy akkor ha már van tűz, melegedjen is egy kicsikét. Az idő azért telik, így nemsokára a révész közeledő alakját is meglátom, a csónakkal együtt természetesen, tehát kezeimet visszahúzom és egy lépést teszek a kikötő jármű felé.*
- Te maradsz még itt, egymagadban vagy esetleg visszajössz velem a Mysterioba? Én éhes vagyok, szóval a nagyterem lesz a következő állomásom. *és hogy miért mondom el mindezt neki? Hátha érdekli és akkor esetleg egy kicsit több időt tölthetünk majd el egymással, hiszen még alig tudok róla valamit.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-05, 11:20 am

//NRT: Alice és Tom - 2012.11.02.//

*Meglepődik, mikor megszólítják, de úgy tűnik, ez egy jó napnak ígérkezik, mert beszélgetésbe elegyedhet egy évfolyamtársnőjével, aki nem utolsó sorban kedves és csinos.*
- Á, vagy úgy. *pillant meglepetten a lánynak, mikor az kijelenti, hogy már tudja a nevét. Hát most kellemesen csalódott, de kellenek az ilyen pillanatok a mindennapokban. Közben kiderül, hogy Alice-nak fáj a feje, amire tud gyógyszert adni, meg hozzá egy kis vizet, hogy ne szárazon kelljen bevennie. Ráadásul a lányt sikerül meglepnie, hogy maláj nyelven írt gyógyszeres dobozt ad neki, amire csak mosolyog egy sort. Na igen, ezzel valahogy mindig megdöbbent mindenkit.* - Na igen, Szingapúrban születtem, oda valósi vagyok. És te? *kérdez vissza, miközben csak bólint az üveg vízre, hogy maradjon a lányzónál. De mivel elég hűvös van, így úgy dönt, hogy ő is fel kel a mólóról, nem a hideg miatt, inkább azért, hogy segítsen egy kicsit a lánynak.*
- Ennek örülök. Nem, nem vagyok az, alapból szeretek társaságba járni, de az utóbbi időben egy kicsit sok volt az emberekből. Persze, te tényleg nem zavarsz, de komolyan. *próbála elmagyarázni, vajon miért is idekint üldögél, ahelyett, hogy a kastélyban téblábolna vagy épp Mystralban bulizna. Mostanában nem vágyik annyira az emberek társaságára, kell egy kis idő, mire újra a régi lesz. De jelen pillanatban Alice egyáltalán nem zavarja, sőt, örül, hogy mellette marad még egy kis időre. Közben talán egy megfelelő hordót, amit egy sikeres tűz varázslattal felgyújt, s ezáltal kellemes meleget biztosít mindkettejüknek. Azért ő kicsit átfagyott, mivel alapból a meleg időjáráshoz szokott hozzá, és nem a hűvöshöz.*
- Van benne valami, de legalább addig se fázunk, amíg nem jön a révész. *vigyorog a másikra, miközben együtt melegednek a tűznél. Most rá is kérdez, hogy miért egyedül ment a lány buliba, amire megkapja a választ és bólint.* - Ja értem. Ne vedd sértésnek, csak legtöbbször mindig azt hallom, hogy a lányok együtt szoktak menni buliba, meg általában pasizni, de akkor te kivétel vagy. Mondjuk tényleg nem rossz dolog csak azért elmenni valahova, akár egyedül, hogy az ember jól érezze magát. Hm…lehet megfogadom én is ezt az ötletet. *pillant smaragd szemeivel Alice-ra, miközben már fel is ajánlja, hogy addig odaadja a kabátját a lánynak, ha nagyon fázna, ami vissza lesz utasítva ugyan, de azért egy kis kíváncsi kérdéssel.*
- Miért ne lehetnék? Tudom, másnak ez fura, de ha valakit megkedvelek, azzal törődöm is, aki meg nem érdekel, azt hagyom a fenébe. Ennyi. Meg egyébként is, lány vagy, ráadásul csinos és kedves, naná hogy felajánlom, nem szeretném, ha miattam megfáznál, pedig segíthettem volna. *na jó, lehet kissé furcsa észjárása van, de úgy döntött még pár napja, hogy változtat a hozzáállásán. Kedves lesz azokkal, akik megérdemlik, a többivel meg nem fog foglalkozni csak azért, hogy felhúzza magát. Viszont úgy tűnik, a révész is előkerült, mert lassan eléri azt a mólót, ahol ők álnak. Tom ismét előveszi pálcáját, majd egy kis víz segítségével eloltja azt.*
- Aguamenti. *mire a tűz egy kis füst keretében elalszik a hordóban, s most Alice mellé lépve, ha a lány is engedi, besegíti a hajóba, közben válaszol az invitálásra.* - Nem, inkább megyek veled. Meg ha már így említetted, én is éhes vagyok, de mit szólnál, mondjuk egy éppen elkészített vacsorához a konyhában? *ezt úgy értelmezi, hogy vacsora meghívás, de nem randi. Azokból elege volt egy időre, inkább szeretné a jobbik oldalát mutatni ennek az aranyos és kissé vadócnak tűnő lánynak. Remélhetőleg be is szálltak mindketten a hajóba, majd mikor üdvözölte a révészt, akkor már mehetnek is vissza a suliba egy vacsorára, vagy a konyhába, vagy a nagyterembe.*


Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime2012-11-29, 9:18 pm

//NRT: Slash – Elton 2012-11-29//

*Amondó vagyok, hogy minden napra kell valami szórakozás, bár ezzel már igen sokan tisztában vannak főleg akkor, ha már találkoztak velem. Egész lényemből terjeng a hedonista életstílus és én nem is vagyok rest eleget tenni fantasztikus életvitelemnek. Minden napra kell nő, pia és az sem árt ha havonta legalább kétszer van drog is a környezetemben, de elviselem ha ennek a szenvedélyemnek ritkábban adózom. Most, hogy itt a hideg és az utak is kezdenek egyre csúszósabbá válni napolnom kell így is egy hobbimat méghozzá a motorozást. Ugyan yamaha járgányom nem fog megfagyni a tél alkalmából, de a fedetlen alkatrészeknek nem tesz jót, így őt már elcsomagoltam. Idén már csak egyszer vagy kétszer fogom bejáratni, ahogy azt kell. Viszont erősen közeledik a december és mindig nagy hagyomány a Ricci családnál a karácsony, így oda sem ártana ajándékot vásárolni, bár ehhez tuti elrángatom Yvonne-t. Igazából mindig Ő választja ki az ajándékokat én csak a nevemet adom hozzá meg a csomagoló papírt. Ha rajtam múlna, mindenki reklámszatyorban kapná meg az ajándékát, mert nem szeretem apró dolgokkal bíbelődni… kivéve, hogyha az nő van. No, megint témánál vagyok. Így kell szépen kerekké varázsolni egy történetet.
Viszont kanyarodjunk egy picit vissza, hobbik. Idén nem csak a motorozásról kell lemondanom, hanem a halászatról is. Rettenetesen hiányzik már és erre ki kell találni valami alternatívát. Ezért sem lepődök meg különösebb képen, amikor lábaim a tenger felé visznek.*
- Hiányzol Óceán. *Sóhajtok mélyet a tengerbe, majd lecsüccsenek a révre, hogy lábamat a fekete tinta felé lógathassam.*


A hozzászólást Elton Ricci Dixon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-12-01, 4:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 27 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
27 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral főutcája
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: