Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Véres hajnal fogadó

Go down 
+41
Sharlotte Johanson
Nikolai
Mia Andersen
Kimberly Fox
Lisa Renfield
Slash Daniels
Christiano Lugano
Cornelia Brown
Havasi Zoárd
Victoria
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Vladislav Kerensky
Elton Ricci Dixon
Naomi Teigneux
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Takoda Turner
Chloe Walsh
Ezio Montedoro
Serafina Damiana
Jackelyn McKinney
Mordred Wasimir
Hecate Lunadea
Mesélő
Mona Braxton
Bruno Stora
Thomas Gledhill
Azaria Daraghi
Demien.R.Cornwlade
Lucius Rufinus
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Patrick Davis
Ashi Angel
Nil Moriarty
Lycoris Ozera
Azrael
Aideen Garadex
Sideris Valbraith
45 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-09, 1:11 am

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//


*Csak biccentek a szavakra, nem akarok rákérdezni, hol is tapasztalta. Inkább benyomok valami zenét, ami után lassan két sör társaságában folytatjuk a beszélgetést.*
-Ja együtt tudok veled érezni, abban hogy milyen sz*r ha az embernek egy kanyija sincs, de azért vannak barátságosabb szakmák is mint a Dealerkedés.*mondom el a véleményemet, miközben féloldalasan nekitámaszkodok a pultnak, és figyelememet most már teljesen beszélgetőtársamnak szentelem. Mesélek róla, mitől is tört ki ez a kis verekedés, aminek ő is részese lehetett pár percig, a szavaira azonban már nem mondok többet, inkább ismételten egy új téma kerül előtérbe, mégpedig a zenélés, amiről én is csak hallottam, lévén kíváncsi voltam Rachel mit csinál a szabadidejében. Hogy nyomoztam e utána? Nem azért az erős túlzás lenne, csupán nyitva tartottam a fülem.*
-Nocsak, miféle nehézségek?*kérdezek rá puszta kíváncsiságból, amire persze nem kötelező válaszolnia, nem fogom fogóval kihúzni belőle a dolgokat, inkább elmesélem, honnan is szereztem az infóimat, illetve ha már szóba jött azt is megemlítem, minek is készülök. A megjegyzésre csak egy ravasz félmosollyal bólintok.*
-Hightech kütyük és dögös nők nélkül de ja, mondhatjuk úgy is. Egyenlőre megteszi, főleg az egyetem révén kapok melókat, amik egész jól fizetnek.*nyúlok be a kabátom zsebébe és veszek elő, egy gyűrött dobozt, amiből egy szál cigit a számba is biggyesztek majd rágyújtok. A kérdésemre kapott válaszra azonban picit komolyabbá változik az arcom.*
-Remélem úgy is szereted mintha valóban az lenne, és ha kell vigyázol rá.*mondom kicsit komolyabb hangon a srác arcát silabizálva. Rachel a barátom, és a magam módján nagyon kedvelem, talán éppen ezért akarok megbizonyosodni a baráti köréről, rossz szokás de ez van, én se vagyok szent, sőt nagyon messze állok ettől a titulustól. Minden esetre hallgatom ám a további szavait is amiből azt szűröm le, hogy szeretné ha kettőnk között maradna, emiatt azonban nem kell aggódnia nem vagyok az a beköpős típus. Nem válaszolok azonnal csupán mélyet szippantva a cigiből nézek komoly tekintettel a szemébe, mielőtt belekezdenék.*
-Nyugi nem kenyerem a spionkodás, legalábbis iskolatársakkal nem ha egy mód van rá, és nem fizetnek érte..*mondom egy sötét mosollyal, miközben kiiszom a maradék söt is az üvegből. Azt hiszem már ennyi pia elég lesz, bár ettől még maradhatunk itt.*
-Meg amúgy se akarok beleszabni a karrieredbe, én se vagyok szent egy cseppet sem, és tudom mit jelent az amikor kell a lé.Különben is szerintem senkit nem érdekel mit csinálsz ameddig nem a suliban keltett a feszkót*rántom meg a vállamat, nekem ez a véleményem, lehet nem éppen példás de legalább őszínte, azonban Slash talán értékeli.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-09, 9:28 pm

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//


*Hamar kiszedi belőlem, hogy milyen üzletet is folytatok, bár ez igazából csak rajtam múlik, ha akarnék, kamuzhatnék is egy sort, tudok azt is elég hitelesen, de Nil csak nem fogja derékba törni a bizniszt. Azzal pedig, hogy vannak barátibb szakmák, nem foglalkozok.*
- Igen, csak azok nem fizetnek túl jól.. Bár ha bejön a zenélés..*Gondolkodok el egy kicsit, mert ha a zenélést ügyesen csináljuk, és Axel is beveti a kapcsolatait, akkor van esélyünk, hogy pénzt szerezzünk belőle, saját számokkal meg pláne van. Persze erről is szó esik, és nem csak felszínesen, amire én számítottam pár perccel korábban, hanem Nil a részletekre is kíváncsi, amibe én sajnos nem avathatom be, de gondolom megérti.. vagy nem.*
- Egy kis személyes ügy a tagok közt, de nem mennék bele, ha nem baj, tiszteletben tartom a kérésüket. *Válaszolom kicsit elkomolyodva, mert az, ami Axel és Rachel között történt, nem tartozik másra, igazából rám is csak azért, mert tudok róla, és mindketten a barátaim, de ennyi, Nilnek pedig majd elmondja Rachel, ha szeretné, bár ha jól emlékszem, őt is említette, amikor sírdogált a házban. Közben kiderül, hogy a srácból kém lesz, így el is sütök egy poént, hogy oldjuk ezt a drogügyleti és személyes problémák okozta kis feszültséget*
- Na, az pöpec. Ha van pénz, akkor lehetnek fullos cuccok. Na meg dögös sunák, szóval csak bejön majd az élet. *Vigyorodom el ismét, bár ő tudja, hogy milyen melói vannak, stb, a részletekre nem kérdezek rá, mert annyira azért nem érdekel a dolog, meg nem szeretek más pénztárcájában vájkálni, csak ha tartozik nekem, egyébként ezt a fajta tevékenységet meghagyom a bankoknak. Egy-egy cigire is rágyújtunk, majd ismét Rachelre és a drogokra térünk ki, így adva egyértelmű, határozott nemleges választ, ráadásul megosztok vele még ezt azt, ami további kérdéseket vált ki belőle.*
- Ez egyértelmű, Nil, ha nem így lenne, akkor nem lenne a fogadott húgom. Ígértem neki, vagyis nekik valamit, és azt be is tartom. *Válaszolom hozzá hasonló komoly tekintettel, mert valóban így gondolom a dolgot. Az egy dolog, hogy a suli és banda mellett van egy érdekes életem, de erről nagyon kevesen tudnak, még Rachelel és a többiekkel sem osztottam meg, honnan és miként szereztem a házat, a berendezést, meg még sorolhatnám.. Továbbá én azt akarom letisztázni, hogy számíthatok-e a diszkréciójára mindezeket illetően, így ezt meg is kérdezem végül.*
- Pöpec, kösz. *Húzom meg én is a söröm, bár nekem még van benne, szóval nem iszom ki az egészet húzóra, majd a következőre talán. Nincs ezen mit túltárgyalni, ha nem köp, akkor nem és kész.*
- Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki ilyenekkel bizniszel. Amúgy meg arra is figyelek, hogy a társaim se drogozzanak, szóval ők is csak eladják a cuccot. *Egy az, hogy rontaná az üzletet, a másik pedig, hogy nem akarnak ráfüggni, amit jól is tesznek. Kenannal néha eltolunk egy-egy füves cigit, de ott meg is áll a dolog, ennyi szerintem belefér.*
- Szóval azt mondod, hogy nem drámáznának, hogyha egy tanbá rajta kapna, amint a teleportszobán át hozom a cuccost? *Kérdezek rá, mit követve én is végzek a sörömmel, és mivel John barátom még mindig nincs itt, ezért nem rendelek még egyet.*
- Hát asszem úszott a mai biznisz..Remélem, ezek nagyon részegek voltak, és senkik, így nem terjed majd el nagyon, hogy én ilyen dolgokban veszek részt. *Na nem mintha beparáznék, szó sincs róla, csak az eddig felépített dolgot nem kéne lerombolni, mert akkor kezdhetnék mindent elölről, az viszont kellemetlen lenne, mert most elég könnyen találok vevőket.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-10, 9:32 pm

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//

-Akkor meglehet a végén még abból élsz, kevésbé káros az egészségre..*villantok meg egy mosolyt, nekem a drog sosem volt a szívem csücske, még amikor egy rövid ideig fogyasztottam akkor sem volt túl nehéz leállnom róla. A gondokra is rákérdezek, így derül ki, hogy a bandában volt valami affér, azonban mivel nem akar beszélni róla a srác, így nem firtatom a dolgot tovább. Csak bólintok, és inkább kicsit más témára térek rá, pontosabban elmondom minek készülök és hogy nem is fizet rosszul az a fajta munka. A válaszra azonban csak hangosan felnevetek, miközben megcsóválom a fejemet.*
-Nem vagyok oda a full extrás dolgokért, a túl dögös nőknél meg veszélyes hogy valaki lecsapja a kezedről őket...*fejezem be most már csak egy mosollyal, ami hamarosan el is tűnik. Miután rágyújtok azonban szóba hozom Rachel-t, nem véletlenül hiszen ha nem is kémkedek utána, de mivel kedvelem, szeretek tudni egyet s mást, amúgy ha olyat tudnék ami nem tetszene, se szólhatnék bele a dolgaiba, szóval ez puszta kíváncsiság. A srác válasza azonban elég meggyőzően hat, így bólintok is a szavaira.*
-Remélem is, hogy tudod mi a betyárbecsület...*mondom komoly hangon, de több szót nem áldozok a témára, inkább arról kezdünk el ismételten beszélni amit a srác művel itt a suliban, pontosabban Seol szigetén. Nem csípem a drogbizniszt, de ő ebből él meg nem fogok keresztbe tenni neki, ameddig ő nem tesz nekem ennyire egyszerű.*
-Nem nagyon ismerek más Dealer-t a környéken, szóval el kell oszlassam a kétségeidet, szerintem csak te foglalkozol komolyabban ilyennel a suliban. Ha nem így lenne és lettek volna előtted valószínűleg már kiiktattak volna, mert rontod az üzletet. Legalábbis ha a Mysterioban húzol valamelyik régebbi taggal újat.*rántom meg a vállamat, talán nem kell magyaráznom a logikáját a dolognak. Ehhez még hozzá teszem, hogy szerintem a tanárok nem nagyon foglalkoznak az ilyesmivel, de amikor Slash példát mond nevetve csóválom meg a fejemet, miközben elnyomom a már elszívott cigit.*
-Azt nem mondtam, valószínűleg vagy egy nagyon ronda beszélgetésbe lenne részed, és ez a legjobb eset, én inkább gyanítanám hogy az elkövetkezendő 3 évben minden átkot rajtad mutatnának be. A magiszterek eléggé "lazák" fegyelmezés szempontjából, szóval jobb ha nem szórakozol velük.*Félre értés ne essék nem én fenyegetem, csak felkészítem arra milyen kockázatokat vállal.*
-Jah úszott, de szerintem ezen ne parázz, pár nap és már senki nem fog rá emlékezni, ahogy a mai esetre sem. És amúgy a sulin belül élet hogy tetszik? Van kedvenc tantárgyad vagy tanárod? *kérdezem csak hogy dumáljunk valami kevésbé mély témáról is, na nem mintha unnám a komoly dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-18, 7:13 pm

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//


- Hát, reméljük bejön az élet. *Válaszolok olyan reménykedő hangon, mert tényleg parádésabb a zenéből megélni, mint a drogból, de egyelőre ez van. De a lényeg, hogy talán most el lesz terelve a drogtéma, és szóba kerül a MOD, de most kivételesen ennek sem örülök annyira, mivel Nil olyanokat kérdez, amiket nem mondhatok el, köt az ígéret, meg amúgy sem teregetném ki más magánéletét. Szerencsére nem is kérdez tovább, hanem elfogadja a helyzetet, így válthatunk is témát, jön a kémkedés, és az azzal járó esetleges extrák.*
- Ha te adsz nagyobb gyémántot a kezükre, akkor esélytelen. *Nevetem el magam ismételten, hisz az ilyen fullos nők sokszor a pénzre hajtanak, és mi más jelentheti nekik a pénzt, mint a nagy gyémántgyűrű az ujjukon. Az olyanok csak annyit érdemelnek, hogy kamu dumával beetessék őket, aztán bekapják a horgot. Viszont a lány, akiről most szó esik, nem ilyen, éppen ezért is vagyunk mi elég jóba, és erről biztosítom Nilt is, hogy nem kell miatta aggódnia, nem viszem bele semmi hülyeségbe.*
- Én ne tudnám..*Zárom is le a témát, mert elmondtam, mi a szitu, szóval innentől már fölösleges tovább ragozni. Ami most talán fontosabb, hogy ne köpjön senkinek erről a dologról, mert tényleg nem kéne kiderüljön, akkor buknám az egészet, és nem csak én, hanem két haverom is, ami még gázabb lenne. De szerencsém van Nillel, emiatt nem kell aggódnom, mert elmondása szerint hallgatni fog, én pedig hiszek neki, mert tényleg nem származna neki sok előnye abból, hogy leleplezne engem, vagy a többieket.*
- Lehet benne valami..De nem olyan könnyű engem félreállítani. *Kúszik egy kis mosoly a képemre, mi mögött azért van önbizalom is rendesen. Vegye ezt dicsekvésnek, vagy aminek akarja, de én tudom, hogy ez a kitartásomnak tudható be, mert amit elkezdek azt nem adom fel más kedvéért, kivéve, ha egy hozzám közel álló ember kérne meg rá. Bár belegondolva, még a magiszterek is megtudnának győzni engem, így ezt is megemlítem.*
- Csak kidumálnám valahogy, hogy ne legyek kísérleti nyúl. Az nem az én műfajom.. A varázslatokat olyannak kell bemutatni, akit azok meg is hatnak valamennyire. *Jól tudom leplezni az érzelmeket és a fájdalmat is, bár egy halálos átkot nem tudom, hogyan lepleznék, az talán nem menne, de a többire tuti, hogy nem én lennék a legmegfelelőbb ember..inkább mást javasolnék az évfolyamomból. Viszont a mai üzletet szerintem buktam, és további aggodalmak is felmerülnek bennem, mert nem jó az olyan dealer, aki kiüríti a fél kocsmát. A legnagyobb bukta akkor lenne, ha a vevőmet késeltem volna meg.*
- Végül is, minden csoda három napig tart.. Egyébként tetszik, kisebb incidenseket leszámítva tökéletesen érzem magam. Elég jól össze tudom hangolni az itteni életet a Los Angeles-i életemmel, meg a mágiába is egyre jobban belejövök..szerintem van érzékem hozzá. Ami a tanárokat illeti, hát szerintem én vagyok a "kedvencük"..amúgy nincs kedvencem, viszont a tárgyakat nézve az Árnymágia a favorit, mert elég gyakorlatias. *Igen, a számat jártatni, na azt szeretem.. De ő kérdezett, én meg egy kerek választ adok, ami szerintem elég kielégítő tud lenni.*
- És az egyetemen milyen tárgyak vannak? Gondolom ott már nincsen ennyi elméleti cucc, ahol lerohad az ember keze.. *Kérdezek rá, mert tényleg kiakaszt néha a sok írás, bár szerintem lassan szerzek egy diktafont, és tényleg azzal megyek be órára. De most kajak a suliról lesz szó? Az annyira átlagtéma..*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-20, 2:20 pm

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//


-Az a csaj, akit csak pénzzel tudok meghódítani nem ér többet a cipőm talpánál.*Mondom el röviden a véleményemet a dologról, a következőkre csak bólintok, remélem komolyan beszél, de nem firtatom tovább a témát, inkább a drogterjesztői kérdésre felelek egy egyszerű válasszal. Tetszik a srác magabiztossága, jó ha az van az embernek, de az is tény, hogy még újoncnak számít a köreinkbe.*
-Azt meghiszem. De mások is mondtak már ilyeneket és volt hogy megjárták. Te még csak elsős vagy gondolj erre, bár nem hibáztatlak miatta én is így éreztem amikor ide kerültem.*Aztán persze találkoztam olyan dolgokkal, amik ráébresztettek egy s másra, de mióta a démonommal élek, úgy érzem ez a magabiztosság ismételten vissza szállt rám. A magisztereknél, viszont úgy érzem, cseppet jobban ismerem őket, mint maga Slash így aztán felnevetek a szavaira.*
-Te aztán tényleg magabiztos figura vagy, de elmondok egy olyan dolgot ami száz százalékosan biztos. Őket nem érdelik, mi a te "műfajod" hidd el vannak olyan varázslatok, amiket ha akarnál se bírnád ki ordítás nélkül. És ezt tapasztalatból mondom, te bizonyára még nem tudod milyen amikor valaki elrohasztja a tested, vagy a szemedből patakokból folyik a vér, és ha nem engedelmeskedsz a parancsnak minden egyes mozdulatod a kínok kínját vívja ki, esetleg minden testnyílásodon dőlni kezd a vér, egészen addig míg el nem aszalódsz, mint egy levét vesztett barack, és ez csak ízelítő. Minden tárgynak megvannak a maga brutális varázslatai.*Nem akarom megijeszteni a másikat, gondolom nem is fog tőle megijedni, de amit mondok az mind igaz, semmivel sem komplikálom túl a dolgokat vagy nagyítom fel a mondani valómat, mint ami az igazságot is takarja. A srácnak azonban tönkre ment az üzlete a mai napra, de hát nincs mit tenni.*
-Sokan voltunk nem kedvencek, de ha nem csinálsz túl nagy baromságot, megélheted hogy egyetemista légy, az az élet meg már teljesen más.*nevetek fel a másik szavaira, ez egy bíztatás féle akart lenni tőlem, a kérdésre viszont csak megcsóválom a fejemet.*
-Nyugi, én még egyszer nem ragadtam tollat, és nem is kell, ezek már gyakorlat orientáltak, ami meg a tárgyakat illeti, ugyan azok vannak mint az első három évfolyamon csak sokkal mélyebben ássuk bele magunkat, és komolyabb dolgokat tanulunk meg. *mondom el eléggé részletezve a dolgokat, remélve hogy minden válasz kielégítőre sikeredett, viszont nekem van még dolgom, és azt hiszem picit el is fáradtam így nyomva el a cigimet kelek fel a pulttól.*
-Én azonban azt hiszem megyek, szóval próbálj meg ne túl nagy zűrbe keveredni. Még össze futunk.*intek a srác felé, és ha minden igaz el is hagyom a termet*

//Köszi a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-23, 9:11 pm

//NRT játék. Nil-Slash 2013.04.06//


*A nők..mindig jó téma, az biztos, és most igazat kell adjak Nilnek, mert nagyjából egyetértek a véleményével.*
- Egy ürítésre jók, aztán csá. *Jelentem ki én is az álláspontomat, ezzel le is zárva ezt a dolgot, ugyanis a srácot komolyabb témák érdeklik, szóval látszik, hogy benne van a kém vér. Én pedig nem kamuzok, az igazsággal győzöm meg Rachelt illetően, aztán én folytatom a kérdezősködést a lehetséges konkurenciával kapcsolatban.*
- Szívtam már meg néhányszor... És különben is, a bosszúm elég sokáig életben van. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy egyszer bizonyára beérem őket a tudást tekintve. *Tegyük fel, hogy egy ellenségemmel 10 év múlva futok össze, akkor már nem fog számítani az a két-három év korkülönbség sőt, még az előnyömre is fordíthatnám. De nem ugrok ennyire előre, mert érdekelnek a magiszterek is, hogy hogyan vélekednének az üzletemről. Nil szavai nem túl biztatók, de én erre is megadom a választ, s a nevetése belőlem is kifakasztja ugyanezt a reakciót.*
- A fájdalom az egy állapot. Le kell sz*rni, és utána élni tovább. Ami meg a varázslatokat illeti.. Asszem jó helyen vagyok! *Bólintok rá, bár gondolom nem ezt a reakciót várta, de valahogy nem tudok ezektől így megijedni. Nyilván tapasztalni más lenne, de a szavaktól nem lesz tele a gatya, de ez elmondható a pénzre is, mert mára buktam az üzletet. A suli békésebb dolgairól is szó esik, így mondom el az eddig kialakított véleményem röviden.*
- Baromságot? Szoktam.. A mérték viszont mindig más, de akkor majd igyekszem visszafogni magam. Az egyetem pedig, hú de messze van az még..*Fújom is ki a levegőt, mert tényleg nem most lesz, bár így visszatekintve olyan, mintha egy hete érkeztem volna.*
- Na ez már sokkal jobban hangzik.. Bár a legújabb elképzelésem szerint én sem fogok többé tollat vinni órára. *Mosolyodom el, hisz megvan a magam terve, méghozzá egy diktafon. Aztán majd nézhet a sok agyas, miközben lerohad a kezük, én pedig vígan nézek ki a fejemből, és figyelek az órára.*
- Rendbe. De pont te mondod? *Nevetek fel, majd én is intek elköszönésképp.* - Jaja, na csáó! Ja, és a képedet rakd helyre! *Aztán ha kimegy, vissza is fordulok a pulthoz, de rájövök, hogy sok keresnivalóm itt már nincs, pénzem sincs, meg a tulaj sem örül, hogy szétkaptuk egy kicsit a berendezést, úgyhogy két perc elteltével én is fogom a cuccaim, aztán elviharzok a fogadóból, egyenesen a kikötőbe, majd az iskolába.*


//Én is köszöntem Smile //
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-04-30, 10:21 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.
(Előzmény a vízesésnél)//


*Szerencsére a mentés sikeres lesz és a fiúnak sincsen komoly baja, mivel elég hamar magához tér és szerencsére fogja a dolgokat, tehát amit mondok neki. A meghálálásra csak kissé elmosolyodom, úgy csóválom meg fejemet is.*
- Ráér, biztos sort kerítünk majd rá. *nem is most várnám el, hogy tegyen valamit hálából, ráér az, de mivel vagyok olyan bunkó, be fogok hajtani rajta valamit és majd kiderül, hogy mit. Viszont ha már Ronie is itt van, akkor bemutatom a fiúnak, a kérdés viszont kissé meglep így hirtelen.*
- Nem, nem tud. A Mysterioban lévő famulusok nagy része nem tud, az enyém más dolgokra képes, de azt megtartjuk magunknak. *kacsintok rá, hiszen soha nem lehet tudni, hogy mikor kell azt Slash ellen használnom, így nem akarok túl kiszámíthatóvá válni. Mindenesetre a méhészborz tartja a távolságot, ahogy azt kell, ugyanis nem egy barátkozós természetű, inkább hűséges és parancsokat fogadó. Ilyenné teremtettem, de szerintem ez így tökéletes, legalább nem mond ellent nekem, azt úgyse igazán szeretem. Idejét látom viszont felmelegíteni kicsit magunkat, így pálcámmal teszek is róla, a fiú szavaira pedig kissé felkuncogok.*
- Arra még várhatsz, majd másodikban fogod tanulni, pyromágián. *azért ezt jobb, hogyha még most tudja, nehogy nekem beleélje magát. A fiú pálcáját is még visszaszerzem, majd ez után vetem fel az ötletet, hogy akár elmehetnénk a fogadóba is, mivel most meginnék valami meleget és megszáradni se lenne utolsó. Amekkora mákom van, még az is lehet, hogy megfázok ettől az egésztől.*
- Szeretnek? Miért is? *kérdezek rá kíváncsian, mert nem igazán értem, hogy ezt most hogyan gondolja, tehát miközben felel, én fel is öltözöm, majd ahogy ezzel végzek, hajamat is megigazítom kissé és csak ez után indulunk meg a fogadó irányába, miközben tovább beszélgetünk természetesen.*
- Hmm, hát nincs sok. Kissé uncsi mostanság az élet, csináltam néhány hülyeséget, de most igyekszem a tanulásra koncentrálni. *hát igen, az az éjszaka Trystannal… nem kellett volna. Azóta se beszéltünk és szerintem ez így van jól, hogy tartjuk a távolságot egymástól. Nem vagyok egy ringyó, de ha ez kitudódna, biztosan ezt híresztelnék rólam, én pedig már magamban így is elég mélyre süllyedtem. Szóval most igyekszem féken tartani pasizási hajlamom. Az utat szerencsére hamar megtesszük, így a fogadóhoz érve már előre is megyek és a pulthoz érve gondolkodom el a rendelésen.*
- Egy három kettes VBK-t és egy jägert kérek. *adom le a rendelésem, mire a pultos már teszi is a dolgát, én pedig a fiú felé tekintek. Legutóbb is iszogattunk, amikor összefutottunk, még a végén alkesznek leszek titulálva… borzasztó, hogy mikre nem gondolok.*
- Te mit iszol? *kérdezek rá kíváncsian és ha ő is rendelt, megfogom saját poharam és egy üres asztalhoz sétálok, ahol a lepakolást egy tüsszentés követi. *
- A francba. Nem szeretek megfázni. *morgom magam elé, Ronie pedig az egyik üres székre ül, onnan figyeli a körülöttünk lévő alakokat, ugyanis bizonytalan az én drágám az ismeretlenekkel szemben.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-05, 9:29 pm

/NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Általában nagylelkű vagyok, és hálás, szóval ez most is elmondható, de egyelőre csak szavakkal tudom kifejezni a hálám a történéseknek hála. Szavaira bólintok egyet még mielőtt a famulusról esne pár szó, de aztán ez is bekövetkezik a kérdéseimnek hála, de el kell szomorodnom, sajnos tévedtem a beszédet illetően.*
- Aha, kár.. Pedig tuti jól kijönnék vele. *Bólogatok, hisz ha már a kis borz is ilyen piromániás, akkor hamar megtalálnánk a közös nevezőt. Lényegében csak azon veszhetnénk össze, hogy ki mit gyújtson fel, de mindez sajnos nem történik meg, mert nem egy közvetlen állatról van szó. A jó hír viszont, hogy már nem fázunk hála valamiféle varázslatnak, ami egyből felébreszti a képzelőerőmet, és hogy mikre tudnám használni..*
- Akkor majd jövőre fogok rohangálni Szibériában! *Annyi baj legyen, most egy év ide vagy oda nem szoroz, a pyromágiát pedig amúgy is imádni fogom. Imádni, akárcsak azt, hogy a pálcám visszakerül hozzám, és hogy a következő célpontunk a fogadó, ahol ha minden jól megy akkor megszáradunk, de előbb kielégítem Kim kíváncsiságát a korábbi válaszomat illetően.*
- Hát tudod, törzsvendég vagyok ott..olyan törzsvendég, aki alkalomadtán segít szétkapni a berendezést, és egy kis felmosós munkát biztosítani a csaposnak. *Mosolyodom el a végére, mert a múltkori bunyó után megtudtam, hogy a fazon akibe belevágtam a késem, túlélte a sebesülését. Még jó, nem is az volt a célom, hogy kinyírjam, hanem csak meg akartam egy kicsit leckéztetni. De ahogy elindulunk, én is kíváncsian kérdezősködök, hogy mi van vele, meg ilyenek..*
- Hát én az uncsi részét nem mondhatom el. Na és milyen hülyeségeket csináltál? *Hohó, hülyeségek.. van abból nekem is bőven az elmúlt hónapokat nézve, sőt az egész életemet tekintve is hosszú a lista. De így legalább izgalmas az életem. Rövidesen a fogadóban kötünk ki, ahol betámadjuk a pultot, majd Kim után én leadom a rendelést, ami nem nagy cucc, és ha emlékszik, akkor tudja, hogy mindig whiskyt iszom.*
- A szokásosat.. És egy cigit gyújtóval!*Intek a csaposnak, aztán ha a kezemben tartom a pohár Jacket és a többit, akkor jöhet is a lazítás az egyik szabad asztalnál.*
- Egs! Amúgy meg tudom érteni.. Javaslom a dokit! Engem nem komál, de attól függetlenül mindig meggyógyít, ha kell. *Engem sajnos egyre gyakrabban kell, ilyen-olyan bajaim mindig akadnak, de ez is a felettébb izgalmas életemnek tudható be.*
- Nem tudom, mennyire lesz itt hatásos a megszáradás..*Facsarok ki egy adag vizet a felsőmből, mert nekem mindenem csupa víz még mindig. Neki még annyival könnyebb, hogy le volt vetkőzve, de én olyan gyorsan estem el, hogy nem tudtam levetkőzni közben. A cigire is rágyújtok végre, és csak ez után nézek körbe, de most nem találok más ismerős arcot, akinek biccenthetnék.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-06, 11:07 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Miután Slash élete sikeresen meg lesz mentve és magához is tér, beszélgetni kezdünk, így kerül Ronie is a képbe, kit sajnálatos módon még nem ismernek túl sokan a Mysterioban, de talán ez idővel változni fog, főleg, hogy mostanság egyre több időt töltünk együtt a famulusommal. A kérdést azért természetesen megválaszolom, majd a reakcióra csak szemöldökvonásom árulkodik arról, hogy nem igazán értem az összefüggéseket.*
- Attól még jól kijöhetsz vele, hogy nem tud beszélni. Az ember a sima állatokkal is meg tudja értetni magát, pedig ők se képesek a beszédre, szóval kissé furcsa a reakciód, de hát te tudod. *annak idején is kissé érdekesnek találtam a srácot, azt hiszem, hogy ez a jó szokásom pedig nem fog egykönnyen eltűnni, mert mindig tesz róla, hogy valamin meglepődjek. Mivel hideg van, ezért elvégzek egy-egy testfelmelegítő varázslatot, majd az érdeklődésre természetesen felelek is. Még egy kicsikét várnia kell a fiúnak arra, hogy ő is elsajátíthassa ezt a tananyagot, de ami késik, az nem múlik.*
- Látom te aztán mindenből humort csinálsz. *mosolyodom is el a Szibériás megjegyzésén, de szavamban semmi gúny sincs, egyszerű megállapítás az egész. Na de ideje indulnunk, méghozzá mondjuk a fogadóba, ahol majd kellemesen átmelegedhetünk, én legalábbis így gondolom.*
- Szerintem ezzel nem csak te vagy így. Nem tudom, hogy van-e olyan Mysterios diák, akinek még nem akadt gondja azon a helyen. *nevetek fel most már vidáman, mert Slash aztán nem egyedülálló ebben. Remélem, hogy ezt eddig is tudta, mert ha azt hitte, hogy csak ő tud ilyet, akkor sajnálom, hogy elárultam neki, az ember szereti, ha van némi öröme az életben. Nekem se ártana mesélnem egy kicsikét, érzem ám, hogy kíváncsi rá, hogy milyen hülyeséget csináltam, de nem, ezt nem kéne közölnöm vele…*
- Ismered az idei jelmágia tanárt? *kérdezek rá előbb csak erre, még semmit se sejtetve, aztán majd kiderül, hogy mit mondok el és mit nem, előbb csak erre reagáljon, aztán majd haladunk tovább a témában… vagy elkerüljük. Mondjuk, ha többet iszom a kelleténél, akkor megered a nyelvem, de nem, nem kéne. Hamarosan elérjük a fogadót is, ahova betérve leadom a rendelésem, majd engem követően ezt Slash is megteszi, így végül egy üres asztalhoz sétálva dobjuk le magunkat, és én már tüsszentek is, ahogy azt kell.*
- Kössz! *pillantok a fiúra, amikor egészséget kíván, de a doki említésére csak elhúzom a számat.* - Egy egyszerű megfázással nem zargatom, biztosan van ennél fontosabb dolga is, én meg pár nap alatt meggyógyulok. *na de jägeres poharam felé emelem és ha elfogadja a koccintást, akkor már le is húzom a részem, amitől kellemes borzongás járja át a testem.*
- Imádom ezt az italt. *mosolyodom el, de azért figyelek a másikra is, ki láthatóan nincs megelégedve ezzel a hellyel, így csak huncutul elmosolyodva mutatok felfelé, oda, ahol a szobák vannak.*
- Amikor a fogadót mondtam, akkor az egyik szobára utaltam. Ott le tudod venni a vizes holmikat és meg tudnak száradni. De inkább nem mondtam, mert még félreérted. *ismerem be, majd kényelmesen hátradőlve kezdem el kortyolgatni most már a VBK-mat , miközben a másikat figyelgetem, de mintha ő nem élvezné igazán a társaságom. Lehet, hogy kár volt ide jönni? *
- Keresel valakit? Csak mert leléphetek ám. *vonom meg vállaimat és székemet kitolva kelek fel, majd poharam is kezembe veszem, de egyelőre még nem megyek sehova. Ha nem kíváncsi rám, nem muszáj beszélgetnünk, tényleg, most még olyan jó kedvemben vagyok, hogy még csak meg se sértődöm ezen.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-13, 1:52 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Belegondolva logikus, amiket itt elmond nekem az állatokról, szóval nem tudok, és nem is akarok belekötni, inkább csak az egyetértésemnek adok hangot.*
- Igazad van.. Nem vagyok annyira képben az állatokkal, tudod utcagyerek létemre csak pár kóbor állattal futottam össze, közülük is a fele nem igazán szeretett.. *Bizony, ez így van, szóval vagy megérti, vagy nem. Egyedül a mosómedvékkel voltam jóban, a macskákat alapból nem szeretem, a kutyák meg agresszívak voltak... Amii még jobban érdekel, mint a beszélő famulus, az a pyromágia óra, ami szintén szóba kerül a felmelegítő varázslatnak hála, de én valahogy ebből is a humoros oldalt ragadom ki.*
- Muszáj, most minek vegyek mindent komolyan? *Vonok vállat, aztán ha a pálcám is visszakerül az oldalamra, akkor bele is egyezek, hogy menjünk a fogadóba, ahol majd iszunk valamit, és jól meg is száradunk.*
- Az tuti, mert alapból ketten balhéztunk.. *Vigyorodok el, aztán a szavaiból leszűrve az infót szöget üt bennem a kíváncsiság, hogy ő mit művelhetett ott.* - És mi a te fogadós sztorid? *Ha már nincs olyan diák, akivel ne történt volna meg valami...Bár én ismerek ilyet, de részletkérdés, várom az ő történetét, akárcsak a másik hülyeséget, amit csinált, de egyelőre csak egy tanárról van szó.Csak nem...*
- Ja, az a Trystan? Múltkor az egyik órán keresztbe tett nekem. De amúgy bírom. Vele voltál a karácsonyi bálon nem? *Kérdezek rá, mert ha emlékeim nem csalnak, akkor így volt. A fejemben kezd összeállni valami halvány kép: táncolni az új tanárral, inni vele, ráadásul most őt említi meg, ejnye Kim.. De az igazat valószínűleg már csak a fogadóban tudom meg, mert megérkezünk, és egyből leadjuk a rendelést, amiben az én ízlésem nem változott.*
- Hát, te tudod. Ahogy ismerem, nagy italos a fazon. Mármint mindenre van valami spéci löttye. *Na elég is volt ennyi a dokiból, az ő dolga, hogy megy-e vagy sem. Inkább koccintsunk, így találkozik össze a jägeres és a whiskys pohár, aztán bele is kortyolok, mert vele ellentétben én nem iszom ki egyszerre az egész pohár whiskyt, nem úgy szokás azt.*
- Ja, én is bírom, de nálam akkor is ez az örök favorit. *Mondom el én is a véleményem, aztán teszek egy megjegyzést a száradásunkra is, ami itt csak akkor következne be, ha holnap ilyenkor mennénk haza.*
- Nyugi, nem értem félre, változtak az idők. *Na ja, fél évvel ezelőtt egyből felcsillant volna a szemem, de most valahogy nem úgy nézek rá, mint akkor. Én tök természetesen körbenézek inkább, mert szokásom, de a történelem mintha megismerné önmagát. Na ne már..*
- Ha azt akarod, hogy újra megpróbáljalak lekapni, nem fog összejönni. *Nevetem el magam, de aztán a félreértés elkerülése érdekében gyorsan folytatom is, miután én is felállok a helyemről.*
- Amúgy nem keresek senkit, csak szoktam inteni, ha találok ismerőst. Ne játsszuk már el ezt megint. *Karját is megfogom, nehogy már elhúzzon azért, mert egyszer körbenéztem. Inkább üljünk vissza, vagy akár valósítsuk meg a korábbi ötletét, és száradjunk meg.*
- Felhúzzunk az egyik szobába száradni? *Biccentek a lépcső felé, szóval csak rajta áll, hogy mit akar. Nem fogom ennél jobban visszatartani, ha emiatt el akar menni, tegye meg, de ha folytatni akarja a beszélgetést, abban is benne vagyok akár fent, akár itt lent.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-18, 1:35 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Szerintem Ronie nagyon jó így, ahogy van, nem kell még beszélnie is ahhoz, hogy szuperebb legyen. Én így szeretem, direkt teremtettem ilyennek. Ha csak belegondolok abba, hogy megadtam volna neki a beszéd képességét… nem bírnám elviselni, ha mindenbe belekotyogna, fogalmam sincs, hogy akkor milyen lenne, de egy kicsit azért elfantáziálgatok a dologról. Slash szavait viszont annyira nem értem, ezért is teszek neki egy finom kis megjegyzést, amelyre magyarázatot is kapok.*
- Utcagyerek voltál? Sajnálom… De akkor te nem is ismered a szüleidet? Borzasztó lehet, én bele se tudok gondolni… *tekintek le kezeimre, amelyeket most kissé össze is kulcsolok. Szerintem nem akarja, hogy sajnáljam, de nem tudok mit tenni, így minden értelmet nyer, a viselkedése, a stílusa. Nem voltak szülők előtte, magára kellett támaszkodnia. Egy icipicit nyelek is, de próbálom nem kimutatni a bennem összegyűlő érzéseket és végül egy kisebb mosollyal fordulok felé. A pyromágia is szóba jön, én pedig a vicces megjegyzést kiragadva értek is egyet a fiúval.*
- Igazad van, csak én nekem nem megy az ilyen humor. Valahogy sose voltam jó benne. *gondolkodom is el ezen hangosan, miközben útnak is indulunk, egyenesen a fogadó irányába, de a közben se vagyunk ám csendben, folyamatosan van valami téma, amiről cseverészhetnénk.*
- Hát… *pirulok el egy picit, amikor az én szorimra kíváncsi, majd kissé el is mosolyodom.* - Egyszer kicsit többet ittam a kelleténél és nagyon rossz kedvem volt. Ilyen depis korszak, hogy engem senki se kedvel, meg ilyenek… és akkor pár pasas odajött hozzám, ki akartak kezdeni velem, de erőszakos módon, én pedig elláttam a bajukat, de kicsit túlzásba vittem. Tudod, az egész fogadó szinte darabokban volt, de kiengeszteltem egy kis pénzzel a fogadóst. *nevetek fel a végén, hiszen régi emlék és bár akkor nem örültem ennek a helyzetnek, mára már nem zavar. Megtörtént és el is múlt, legalább megtapasztaltam azt, hogy részegen is tudok varázsolni. Nem szép egy nő ittasan, de akkor volt okom az alkohol-fogyasztásra, és ki tudja, hogy hányszor lesz még az életem során. Trystan is szóba jön, hála nekem és mivel Slash tudja, hogy kiről van szó, így aprókat bólogatni is kezdek a szavaira.*
- Igen, ő az. Odajött hozzám a bálon és egész jól eldumáltunk. *kezdek bele, de idő közben megérkezünk a fogadóba, így csak bent folytatom a történetet, de nem tárom a teljes igazságot a fiú elé.* - Elég jó pasinak tartom igazság szerint, de nem hiszem, hogy el tudnám érni azt, amit az Inflából Lilith, hogy egy tanár legyen a párom. Nem tudom, hogy te tudod-e, de Mr. Fenrissel jár már néhány éve. *nem is lennék igazi nő, ha nem pletykálnék egy kicsit és most ez a helyzet. Nem tudom, hogy Slash mennyit tud és mennyit nem, de most már ez se lesz új információ a számára a jövőben. Az is lehet, hogy nagy barátok azzal a lánnyal, majd kiderül. Megrendeljünk a nekünk tetsző italokat, majd egy asztalhoz leülve kerül szóba a tüsszentésem után a doktor bácsi is, akit bár még nem ismerek, ilyen aprósággal mégse szeretném zavarni.*
- Meglehet, de gondolom nálam nagyobb bajú emberekkel is van dolga, egy megfázásért kinevetne, azt meg nem akarom. *ismerem is be, tehát majd meggyógyulok vagy hazaugrok anyuhoz és ő majd ad nekem valamit, amitől hamar rendbe jövök. Ezért is jó, ha van az embernek családja, de ezt inkább ki se mondom hangosan, nem akarom, hogy Slash-nek rossz legyen. Inkább csak koccintok vele és mivel kicsi a pohár, én le is húzom az egészet, majd a whisky felé tekintgetek.*
- Jah, azt már tudom. *vigyorodom el, mert erre tökéletesen emlékszem még az első találkozásunkról. A száradás is szóba jön és azért jól esik tudni, hogy nem fogja félreérteni a szándékaimat, őszintén szólva nem is akarok mostanában pasizni… egy kicsit leálltam vele, majd ha lesz olyan, aki igazán megfog, akkor bevetem minden erőmet. De Slash nem tetszik úgy, mint férfi, tehát max barátok lehetnénk, de abból is nekem oly kevés van, hogy nem lenne rossz a dolog. *
- Hogy újra megpróbáld? Na neee, nem akarom, nyugi. *nevetek is fel és kezemmel is finoman tiltakozni kezdek, de csak játékosan, mert ez tényleg nem célom. Viszont ha zavarom őt és más társaságra vágyna, akkor leléphetek, végülis az életmentést már végrehajtottam…*
- Jó-jó, nem játszom én semmit, csak nem akarok senki terhére se lenni. *ismerem be Slash szemeibe nézve, majd ez után tekintek le kezeinkre és finoman el is húzom az enyémet.* - Nem sértődtem meg. *na jó, egy icipicit, de ezt most nem adom a tudtára, inkább próbálok ma jó társaság lenni, még nincs minden veszve, tehát vissza is ülök a székembe, majd a pohár is lekerül az asztalra, ahol az előbb is volt.*
- Nem tudom… nekem mindegy, ahogy te szeretnéd. *vonogatom meg vállaimat és inkább kortyolok egyet a VBK-mból, majd szép szemeimet rá szegezem.*
- Amúgy van barátnőd? *lehet, hogy hirtelennek tartja majd a kérdésemet, de mégis úgy érzem, hogy lehet valami benne. Nem csókol meg, nem érti félre a célzást, pedig tudtom szerint azért tetszhet neki a külsőm, már csak a múltból is kiindulva. Tehát kell e mögött lennie valaminek és az szerintem egy másik lány, így kíváncsian várok a válaszára.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-18, 10:50 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*A legkevésbé hiányzik az nekem, hogy nekiálljon most sajnálni engem, mert belegondolva semmi szükség rá, és talán jót is tett a személyiségemnek az utca.*
- Ohó, ne sajnáld.. Anyámat nem ismertem, apám pedig eltűnt tizenegy éves koromban, szóval egyedül maradtam. De nem rossz, hogy így alakult, sok mindent megtanultam. Gondolj bele, ha most is apámmal laknék, akkor valahol máshol lennék, mint mintadiák, és egyel kevesebb jó gitáros lenne a földön.. *Szavaimból hallhatja, hogy tényleg nem bánom a dolgot, szóval ha én nem sajnálom a múltam, akkor másnak sem kell. Örülök, hogy ilyen lettem, amilyen most vagyok, és talán apám nem így vélekedne, ha most meglátna, nem tetszene neki, hogy a fia szakadt cuccokban jár, tetoválása van, valamint illegális módon szerzi a pénzt, meg az egyéb dolgokat. De basszus, kellett neki eltűnni, magára vessen. Ami inkább érdekel, mint a múltam részletezése, az a jó kis pyromágia, aminek már a neve is feltüzel, hisz köztudott, hogy imádom a tüzet, és a tűzzel szórakozni, de azért betegesnek nem mondanám a dolgot.*
- Régen én sem, de aztán megtanultam, hogy nem kell mindent komolyan venni...*Vonok vállat már útközben, ugyanis a fogadó a következő cél, és ahogy hallom neki is megvan ott a maga sztorija..de hallva azt, én inkább meg sem szólalok.*
- Ajha, azért az durva. Én csak verekedtem egy sort, meg kipróbáltam a késem pengéjét..*Hát igen, engem sem kell félteni, ha nem épp mágiával védem meg magam akkor ott van mindig a kés az oldalamon, amivel tökéletesen tudok bánni.*
- Amúgy meg ha megint rád törne egy olyasmi, hogy senki se kedvel, akkor keress meg engem! Én úgyis bírok mindenkit...na jó, az emberek 90 %-át.. *Dobom fel az ötletet, bár az ő dolga, én csak felajánlom a barátságomat, mivel egy-egy barát mindig jól jön a bajban, meg a jóban is. Amikor hallom, hogy rossz fát tett a tűzre, egyből elkezd érdekelni a dolog, na nem azért, hogy elkürtöljem mindenfelé, de mégis egy kíváncsi természet vagyok, s a tanárról meghallva néhány infót kezd összeállni a kép.*
- Aha, vágom. De miért? Te meg elég jó csaj vagy, szóval nem értem, mi a probléma. Amúgy gőzöm sincs, ki az a Lilith, pedig nekem illene tudni..*Igazából mindegy, hogy kicsoda, mert szerintem csak terelni próbálja a szót a lány, és sikerül is valamennyire, mert nem teszek fel újabb kérdéseket a tanbáról és róla. Világos, hogy történt köztük valami, de az nem az én dolgom.*
- Lehet...*Bólintok, mert eléggé túltárgyaltuk a dokit, nem róla akarok most beszélni, bár én jártam már nála néhányszor nagy sajnálatára, s hiába nem csípi a stílusom, mégis meg kell gyógyítania. Vagy ha nem éppen ő, akkor a Marlboro és a whisky gyógyít meg, amit most is láthat a kezemben, nagy kedvencem ez az ital, és valószínűleg az is marad majd mindig. Inkább halok meg emiatt, mint nyolcvan évesen valami nyavalyában. Megint el akarja játszani amit tavaly, nekem meg most ahhoz nincs kedvem, így csak poénra veszem, és próbálom marasztalni, s ahogy hallom a szavait, nevetek egyet, és még tovább viszem a dolgot, de remélem nem veszi komolyan.*
- Tuti? Nem tudod, mit hagysz ki... *Kacsintok rá, de számomra ennyi a játék, nem megyek tovább bele, inkább marasztalom, nehogy már azért elhúzza a csíkot, mert körbenéztem.*
- Ugyan már, most mentettél meg, hogy lennél a terhemre? Meg amúgy is, akkor sem lennél a terhemre, ha éppen egyedül ücsörögtem volna itt, te pedig csak simán csatlakoztál volna. Tudod, hogy szeretem a társaságot. *Ha meg nem tudta, akkor most már tudja, és jól jegyezze is meg. Nem szokásom levakarni az embereket, akik esetlegesen betalálnak engem, inkább haverkodni próbálok mindenkivel, és ez alól Kim sem képez kivételt.*
- Akkor menjünk! *Mármint fel az egyik szobába, hisz erről van szó, így én meg is fogom a poharam, kiiszom a tartalmát, majd a pult felé tekintek.* - Mindjárt jövök, várj meg! *Aztán el is tűnök egy percre, kérek egy másik whiskyt, meg ledumálom a szobát, aztán sietek is vissza Kimhez, így a következő kérdésre csak akkor válaszolok, ha jön ő is velem a hármas szobába.*
- Igen van, már egy jó ideje. *Válaszolok csak röviden, aztán úgyis kérdez, ha kíváncsi több dologra, én nem vagyok rest válaszolni, szóval csak nyugodtan. Közben ha minden igaz felérünk, és be is nyitok a választott szobába, majd egyből ledobom a vizes felsőmet, hogy egy szék karjára tegyem száradni.*
- Remélem nem zavar...csak tudod, gyakoroltam a műugrást..*Veszem most már poénra a korábbi esésemet, és tényleg remélem, hogy nem zavarja, mert a testfelmelegítő cucc hatása is lassan elmúlik, és akkor rám fagy ez a gönc, az már biztos.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-22, 10:33 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Nem irígylem a fiút, nehéz élete lehetett és így már kezdem megérteni a stílusát is, hogy miért ilyen laza, és egyéb dolgot, bár azt nem mondanám, hogy ismerem. Ahogy viszont hallom, nem szeretné, ha sajnálnám őt, így kissé megdöbbenek eleinte, majd biccentek, ezzel jelezve, hogy értem a kérését.*
- Ha 11 éves korodig vele éltél, akkor legalább addig melletted volt, bár azt nem értem, hogy miért hagyott magadra. És tervezed, hogy a jövőben majd megkeresed és kérdőre vonod a tettei miatt? *teszem fel a nagy kérdést, mivel sokan Slash helyében szerintem ezt tennék, én legalábbis biztosan. Ez is lehet egyfajta életcél, és őszintén szólva kíváncsi vagyok, hogy akar-e még beszélni vele erről vagy teljességgel elhidegült az édesapjától. Ideje lenne viszont a fogadóba is betérni, így meg is indulunk az említett cél felé és közben az egyik ottani balhémról kezdek el mesélgetni a fiúnak. Igen, tudok én is többet inni a kelleténél és rossz helyzetekbe keveredni. *
- Előfordul, én se vagyok egy szent. *mosolyodom is el kedvesen, de ezek szerint azért Slash is valamilyen szinten hasonló helyzetbe keveredett, mint annak idején én, de nem óhajtom ezt jobban kivesézni, szerintem így is értjük a lényeget. *
- Kössz az ajánlatot, de engem se kell sajnálni, megoldom a dolgaimat. De persze ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok szívesen a társaságodban. *gyorsan hozzá is teszem ezt a második mondatot, még mielőtt szépen félre leszek értve, mert azt azért nem kellene. Semmi bajom sincs a fiúval, igazából még nem is ismerem. Trystan is szóba jön közöttünk és mivel tudja, hogy kiről van szó, így mesélgetni is kezdek egy kicsikét vele kapcsolatban, bár azt nem tudom egyelőre még, hogy mit fog szólni a mondanivalómhoz a srác. Amikor viszont megszólal… hát majd leesik az állam, mert arra nem gondoltam, hogy majd bíztatni fog.*
- Hát kössz, de azért tudok én is visszahúzódó lenni, főleg egy tanárral szemben. *ismerem be, majd Lilith-re csak vállat vonok.* - Egy inflás, egyetemista csaj, de majd biztosan megismered. *bár azt már nem mondom el neki, hogy szerintem nem lesz neki szimpatikus az a nekromanta kiscsaj, nekem se az. Különc a külseje, a viselkedése pedig igazán borzasztó. Na de mindegy is, most tényleg nem róla van szó, inkább a dokit is megemlítjük, majd ez után következik egy kis félreértés is. Nem lesz nagy gond, inkább csak játékosan elutasítom a meg nem kapott csókot, mert tényleg nem vágynék rá, az övére nem, de van olyan, akiére szívesen, nem is egy ember… khm.*
- Meghagylak másoknak. *kacsintok vissza játékosan, majd hamarosan már le is dobom magam, vissza a székembe, hogy tovább iszogassam az italomat és hallgathassam Slash marasztaló szavait.*
- Jó-jó, megértettem nah. Akkor majd máskor is oda megyek, ha meglátlak. *döntöm meg fejemet is, de túl sokáig már nem ücsöröghetünk, ugyanis a fiú dönt, mi pedig megindulunk felfelé, az egyik szobába. Ahogy a srác, úgy magam is a pult felé indulok, hogy egy újabb adag VBK-t rendeljek magamnak, tehát nem várom meg, hanem inkább vele tartok, így miután a kulcs is megvan, már fel is megyünk a szobába, méghozzá a hármas számúba. *
- Na, akkor szerencsés vagy, megtaláltad a neked való lányt. *mosolyodom el, mivel most derül csak ki a számomra, hogy talált már magának valakit. Bárcsak én is így lennék, már unom a kalandokat. Ledobom magam az ágyra, csak így ülő helyzetbe és ott iszogatva figyelem a másikat, miközben a felső már le iskerül róla.*
- Nem vagyok ám már kislány, miért zavarna? Nem fogok rád mászni, ettől nem kéne tartanod. *csóválom meg a fejem és amúgy is, nem tervezem, hogy sokáig itt maradok. Ő majd megszárad magától, én pedig még egy kicsit vagyok, aztán lépek, ez biztos. Akad még azért dolgom mára.*
- Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy hogyan sikerült leesned. Máskor is ilyen béna vagy? *öltöm ki felé a nyelvem cukkolva, és közben jót vigyorgok is azon, ami történt. Tényleg nagy szerencséje volt, hogy arra jártam.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-05-28, 4:20 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


- Én sem értem..bár az egyik órán, amikor a szfinxszel tárgyaltunk beszéltem egy halott ismerőssel..*hú de fura ezt így kimondani..* - ...aztán azt mondta, hogy okkal történt, és az apám most is tud minden mozdulatomról. Meg most hol keresném? Keressen meg ő, ha érdekli, mi van a fiával..*Vonok vállat végül, van nekem annál jobb dolgom is, hogy őt keresgéljem. Bebizonyítottam már, hogy meg tudok állni a lábamon, és ezután is menni fog a dolog, hála a Mysterionak még könnyebben, mint az eddigiekben. Állítása szerint mindenkinek van egy fogadós balhés története, így hallom meg az övét, és kicsit elcsodálkozok rajta, mert azért nem néztem volna ki belőle, hogy szétkapta a helyet. Csóri fogadós, már kezdem érteni, miért neheztel néha a diákokra.*
- Azt veszem észre..*Bólogatok, majd előkotorva a rendes énemet, felajánlom neki a barátságomat is, bár ez tőlem egy kicsit furán hangzik, mert mindenkivel próbálok jól kijönni, szóval most is ez a helyzet, csak kicsit másképp fogalmazom meg.*
- Valahogy gondoltam, és nem sajnálatból mondtam. De tudod, lehet nélkülem élni, csak nem érdemes! *Nevetek fel, mert azért jól kijövök a sok haverommal, attól eltekintve, hogy egyesek nem igazán örülnek annak, ha reggel vizes ébresztőt kapnak, mert nem akarok egyedül gyakorolni.. Talán számára egy kicsit kényesebb témába csöppenünk, de én ebből nem csinálok nagy ügyet, mindenkinek a szíve joga, hogy kivel kavarászik, szóval nem szólóm le emiatt, inkább csak pozitívan reagálok a dologra, mert az én szememben tökmindegy, hogy valaki tanár, avagy sem..ember és kész.*
- Pedig ők is csak emberek. Az pedig, hogy véletlenül tanár a szakmája, az mellékes. *Mondom tovább a véleményem, bár lehet, hogy sok leszek már, de majd csak szól, ha zavarja..*
- Ha egyetemista, akkor érthető a dolog..*Nem sok, konkrétan egy egyetemista inflás haverom sincs. A dokit viszont ismerem, mert róla is szó esik, s ha már mi ketten összefutunk, akkor egy félreértett jelenet is kihagyhatatlan, amit a végére már csak poénra veszek.*
- Majd más fog is élni a lehetőséggel...*Kacsintok vissza rá majd még egyszer biztosra megyek abban, hogy szívesen beszélgetek vele, majd szépen fogom magam, és felállok a helyemről, na nem azért, hogy elhúzzam a csíkot, hanem csak felhívom őt is az egyik szobába száradni. Ő is benne van, szóval ketten megyünk a bárpulthoz piáért és kulcsért, végül pedig tényleg irány a hármas szoba, miközben a magánéletemről is kérdezget.*
- Az még kiderül.. *Jól elvagyunk Miával, szóval van valami abban, amit mond, de én azért mégsem jelenteném ezt így ki teljes mértékben. Végül felsőm is lekerül rólam száradni, így megkérdem Kimet, hogy zavarja-e a dolog, de a válaszán csak elmosolyodok.*
- Tuti? Ígérd meg! *Húzom félre magam oldalasan, mint aki picit megijed, de közben nevetek is, szóval tudhatja, hogy csak hülyéskedek megint, de aztán ledobom magam mellé, és kezembe fogom a whiskyt, belekortyolok, és csak utána válaszolok a kérdésére.*
- Ugyanmár.. Amúgy éppen nézelődtem, aztán megcsúsztam.. Úszni pedig még mindig nem tudok. De még jó, hogy nem volt nálam a gitárom..*Csak most gondolok bele, hogyha az elázott volna, akkor most valószínűleg idegbajt kapnék, és fél évig gyászba borulnék.*
- De nehogy azt mondd nekem, hogy te nem szoktál így bénázni..*Döntöm meg a fejem, felemelve pc-s szemöldököm is, szóval egyértelmű, hogy várok valami nagy hülyeséget, amiből nem jött ki túl pozitívan.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


Véres hajnal fogadó - Page 10 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-01, 7:26 pm

//NRT: Kim és Slash – 2013.04.22.//


*Érdekes ez a családi történet, amit most Slash-től megtudok, bár nincs túl sok közöm hozzá, mégis kissé kíváncsiskodni kezdek. Majd ha sok neki, akkor bizonyára le fog állítani, de egyelőre nem foglalkozom ezzel, így hallgatom, amit mond és a szfinxes történetre csak biccentek. Emlékszem arra a tananyagra, kristálytisztán, szóval tudom, hogy miről beszél, de amit mond, az kissé megdöbbent.*
- Ha kellő tudást szerzel, egyszerűen meg tudod találni. Vannak rá módszerek. *mesélek neki egy kicsit a mágia erejéről, mert ő még csak elsős, oly sok mindent nem ismer, de idővel ez bővülni fog, nem kell aggódnia.*
- Egyébként szerintem a jövőben akkor is utána fogsz menni, mert érdekelni fognak dolgok, amelyekre választ akarsz majd. *nem vagyok jövőbelátó, de így lenne logikus. Aztán még az is lehet, hogy tévedek, de ez már végképp nem az én dolgom. Inkább témát is váltunk, így jön szóba a fogadó is, az ottani balhék, majd pedig a barátság is, amelyet bár ajánl, mégse így működik. Ezért tenni kell, folyamatos kapcsolatfenntartás szükséges hozzá és ki kell alakulnia.*
- Szóval ne akarjak nélküled élni, értem én. *vigyorodom is el, nem forgatva ki szavait, mivel pontosan ezt mondta még az előbb, de természetesen értem a humort, én is annak szánom. Valami viszont böki picinyke lelkemet, az pedig nem más, mint Trystan. Fogalmam sincs, hogy miért pont Slash-el beszélem meg ezt a dolgot, de ő mégis csak pasi, csak tud valami okos dolgot mondani… *
- Mondjuk nem tanít engem és szerintem a jövőben se fog, de mégis, fura ez az egész. *sóhajtok fel cseppet, majd tovább lapozunk, így hozva szóba Lilithet is egy kis időre, de hallhatóan nem izgatja a fiút, szóval nincs értelme tovább dumálni róla. Még pár téma szóba jön, majd ez után kelünk fel, hogy az egyik fenti szobába mehessünk. Na nem kell itt semmit se félreérteni, de szerintem ott le tudná venni a vizes gönceit a fiú és meg is tudna valamennyire száradni. Nem kéne, hogy baja essen… *
- Kiderül? Ez nem túl bíztató válasz. *pislogok rá cseppet értetlenül, mert azt hittem, hogy minden szuper, hatalmas a szerelem, de ezek szerint nem tökéletes a helyzet. A szobához érve benyitunk, majd az ajtót becsukva sétálok az ágyhoz, ahova lecsüccsenve figyelem a fiú vetkőzését. Na nem női szemmel nézem most meg magamnak, de ha már vele beszélgetek, mégse fogok más felé pillantgatni, nem vagyok én szégyenlős.*
- Megígérem! *nevetek fel jókedvűen, majd hamarosan csatlakozik hozzám az ágyhoz, így iszok én is néhány kortyot a VBK-mból, miközben nem tudom elfelejteni azt, ami történt, tehát muszáj szóbahoznom a vízesésnél történteket.*
- Nem tudsz úszni? Hát ez elég gáz… már bocs. *vigyorodom is el, majd hozzáteszem.* - Nekem a víz a mindenem. Te el se tudod képzelni, hogy micsoda élmény a delfinekkel úszni. *ragyonak fel szép szemeim, mivel Ausztráliában nem egyszer csináltam már ilyesmit. De szerintem ez a srácot nem érdekli, tehát inkább ismét rá figyelek és nemet intek fejemmel.*
- A-a, nem igazán… Ha iszom, akkor néha csinálok marhaságokat, de nem mindenre emlékszem. Szóval tőlem ne várj mesét. *iszom is egy újabb kortyot az italomból. Amúgy is, nőből vagyok, még jó, hogy nem fogok olyasmit elmondani neki, amit szégyellek… Na de egy kis ideig még maradok, amíg elfogy az italom, de utána úgy döntök, hogy ideje mennem. Slash-el együtt vagy ő nélküle, de visszatérek a Mysterioba, ahol egy forró fürdőt veszek. Jót fog tenni a vízesés után…*

//Köszi a játékot! //
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-02, 11:10 am

//NRT - Mia és Nikolai - 2013.05.27. --> Előzmény a főutcán!//

* Halvány lila gőzöm nincs arról, ki az, aki velem szemben áll, s hogy mit tervez velem az elkövetkezőkben, ám nem hazudtolva meg önmagam jövök máris zavarba.. talán túlzottan is megbámultam, ilyesmit meg nem illik. De mikor tettem én olyat, ami igen? Pofim ugyan nem pirosodik, és valahogy fellépésem sem változik meg vele szemben, csupán csak vállam vonva bököm ki őszinte szavaim, az még meg. *
- Csak a szemed néztem. Szép kék. * mondom is ki, ami bennem van, ha már ennyire érdekli. Eszem ágában sincs kikezdeni vele, nem vagyok én olyan, hiába nem tűnik olyan rossz partinak, ez csak egy szimpla megállapítás volt, ahogyan következő fennakadásom is az. Dolga van? Aztán meg ráér? És inna is velem? Annyira könnyen nem szabadna adnom magam, így szépen kötekedni is kezdek picit, mire egy hosszas magyarázatba fog, láthatóan neheztelve rám azért, amiért ilyen bizalmatlan vagyok. *
- Oké-oké, a te dolgod, teljesen igazad van. * emelem fel kezecskéimet is magam elé egy rövid időre, visszakozva előző, talán kora végett kissé tiszteletlen megszólalásom után.. de azt hiszem, ha tudnám, ő itt egy, a sok vérszívó közül, akik a sziget közelében élnek, akkor sem tudnék máshogy viselkedni, nem lennék elővigyázatosabb, nem hazudnék, nem tudok. Csak önmagam lennék, és kész.. ez pedig hozzám tartozik, már az ilyen megnyilvánulások. S most, hogy újra az itallal jön, azért hangos gondolkodásba kezdem az ügy miatt: fuvarom sehol, egyedül csak nem kéne lennem, ő pedig nem néz ki úgy, mint aki tényleg darabokra akarna tépni.. ám az sem tetszik neki, hogy okosan hasonlítom egy sorozatgyilkoséhoz módszerét, mire újból magyarázkodni kezd, nekem pedig erre mereven pislog a két zöld írisz kékségei felé. *
- De veled megyek, egy kicsit ráérek, mondom. Viszont ahogy én sem tudhatom, ki vagy, te sem, hogy én mit képviselek. Lehet, hogy én is egy vagyok az itteni vérszopók közül, csak a kislányos külső megtéveszt, de az is lehet, hogy te vagy az kettőnk közül. Az ember sosem lehet biztos abban, hogy ki az, akivel éppen összefut, amíg a másik ki nem mutatja foga fehérjét, ebben talán igazam lehet. * indoklom meg elgondolásomat, mivel az itt eltöltött egy év alatt felfogásmódom, és nézeteim is változtak, ő pedig túlzottan ragaszkodik ahhoz, hogy nem akar nekem rosszat, túlzottan hangsúlyozza ezt. De ha így is van, és mégis gonosz, egy rossz arcú ember, vagy épp nem.. talán a zsúfolt helyen biztonságban leszek, valamelyest. Ám ha már így csatlakozom hozzá, nem akarok fasírtban ülni egész végig, tehát szépen be is mutatkozom neki, de ahogy keze kezemet érinti, cseppnyi borzongás fut végig testemen, oly hideg érintése. Talán beletrafáltam volna előbbi teóriámmal? Fogalmam sincs.. de egyelőre nem is akarok ezen gondolkozni, lesz, ami lesz. El is engedem őt, majd követve lépteit érem el vele egy időben a fogadót, s hagyom is, hogy előre menjen, tudom, itt így a szokás. Én is látom persze, hogy nem a legjobbkor jöttünk ide, ami kint folyik, és a bentiek se sokkal másabbak, de csak legyintek szavaira, bár azért viszonylag szorosan követem őt. *
- Itt mindig ez van, megszokott dolog, de köszi. * tudom is le ennyivel, leginkább ő az, aki miatt most aggódnom kellene, de még mindig normális arcát mutatja, ám az ital most nagyon is jól fog esni nekem is. * - Hmm.. nem is tudom, valami alkoholmenteset, esetleg gyümölcslé, abból bármilyen lehet, rád bízom. Keresek addig egy üres asztalt. * mosolyodom el felé, úgy, ahogy azt eddig is tettem, majd ott is hagyom, hátat fordítva neki, hogy az egyetlen szabad boxra leljek, ami a fogadó szinte túlvégében van, egy félhomályosabb sarokban. Le is dobom magam, kabátom magam mellé téve, mely alá pálcám kerül, ha valami gond lenne, mindenképpen tudjam használni. Persze ez nem azt jelenti, szándékozom is hadonászni vele, sőt, inkább csak kérdő tekintettel pislogok a pult irányába, mikor is érkezik ide vissza hozzám ez a titokzatos Nikolai. *
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-07, 2:39 am

//NRT: Mia és Nikolai – 2013.05.27.//


*Érdekes, ahogy engem figyelget, és tudom, nagyon jól hallom gondolatai által, hogy nincs ellenére a külsőm, de jó lenne ezt ajkai közül is hallani, ezért is kérdezek rá arra, hogy miért is méreget így, ő pedig nem hazudik. Oh, milyen különös. Egy korabeli lány őszinte egy magamfajta férfival, kezd szimpatikus lenni. Nem gondoltam volna tehát, hogy beismeri mindezt nekem, de cserébe egy kedves mosollyal jutalmazom.*
- Köszönöm! Örülök, hogy tetszik. *biccentek felé udvariasan, mert tényleg így van. Emberként is sokaknak kitűntem különleges íriszeim miatt és őszintén örülök neki, hogy a vámpír létem se befolyásolta annak változását, többekkel ellentétben. Nem tetszenék magamnak, hogyha vörös színű szemekkel kellene élnem ezt az örökkévalóságot. A lány bizalmatlansága viszont kezd zavaró lenni, okosnak hiszi magát, de velem szemben nincs esélye, mégis, egyelőre maradok a jó társaság, de ha így folytatja, az irányítás ki fog csúszni a kezeim közül és felmegy majd bennem az a bizonyos pumpa is.*
- Én nem aggódom, meg tudom védeni magam és eddig nem tűnsz te se túlságosan gonosz léleknek. Bár ez is egyéni, hogy ki mit gondol gonosznak. *gondolkodom is el jól láthatóan, majd tekintek vissza a zöld szemekbe.* - Mindenesetre okos lány vagy, hogy nem bízol meg minden idegenben, ez hosszú életet eredményez. *szavaimmal dícsérni kívánom őt, bár nem biztos, hogy elérem majd a kellő hatást, ez attól is függ, hogy ő miként is értelmezi. Óvatos, talán túlságosan is és bizonyára néhány vámpírral szemben lenne esélye, de velem nem lesz. Eljön velem, kettesben leszünk, innentől kezdve pedig az előny nálam van. A bemutatkozás is megtörténik, majd ez után a fogadó felé vesszük az irányt, ahol előre is sétálok, hogyha esetleg gond lesz, ne sérüljön meg a lány. Ha itt elkezdene nekem vérezni, képtelen lennék visszafogni magam, pedig nem áll szándékomban széttépni. Úgy lesz a legjobb, hogyha most vigyázok rá és erről őt is megnyugtatom, nem kell aggódnia attól, hogy itt bárki más egy hajszálát is meggörbíti. A pult felé tartva megkérdezem a lányt az italválasztásról, majd egy aprót biccentek arra, hogy ő majd az egyik asztalnál megvár. Nem váratom sokáig, feltűnésmentesen veszek ki egy szobát a részünkre – mert szükség lesz ám rá nem is olyan sokára -, majd két pohárral a kezemben indulok meg felé. Tudom, hogy nem vehette észre a kulcs eltevését, mivel öltönyöm felső zsebébe csúsztattam, oly gyorsan, amit emberi szem nem képes követni és egyértelműen a pultos felé néztem, nem pedig az ő irányába. Még pár lépés, majd már a kiszemelt asztalnál is vagyok, így teszem le elé a narancslevet, majd a bort pedig kicsit arrébb tőle. De még nem ülök le, szerintem felém fog tekinteni, ilyenkor így szokás, tehát megtámaszkodom az asztalon, cseppet előre hajolok és az uralmat bevéve teszem meg az első lépéseket.*
- Nem fogsz rám támadni a mai este folyamán és feljössz velem nemsokára az egyik szobába. *adom is ki a parancsot, mely így furcsán hangozhat neki, de szerintem a kép mostanra már összeáll. Ez után húzom ki a széket, majd ülök le vele szemben és kezeim közé véve a pohár bort kezdem el figyelgetni.*
- Szomorú, hogy már nem ihatok egy korty bort se. Lehetnél olyan kedves és ihatnál helyettem, hogy a véredből megízlelhessem. *megadom neki a lehetőséget, de ez után elmosolyodva pillantok fel zöld szemeibe* - De kényszeríthetlek is. *ezt csak így mellékesen fűzöm hozzá, majd a narancsos pohár mellé tolom óvatosan a borosat, ezzel jelezve, hogy bátran tegyen a kedvemre, méghozzá önszántából. Nem sietem el a dolgokat, ezért se viszem fel máris a szobába, egészen kellemes most elbeszélgetni vele, miért kapkodjak és rontsam el ezt a csodálatos estét?*

Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-07, 12:15 pm

//NRT - Mia és Nikolai - 2013.05.27.//

* Nem látom értelmét hazudni, vagy köntörfalazni gondolataimról, soha nem volt a kenyerem a hazudozás, inkább az őszinteség az, aminek a pártját fogom, helyzettől függetlenül. Nem is esik nehezemre kimondani szavaimat, ezzel tetszésem nyilvánítva ki irányába, s ha ő biccent, én magam is ezt teszem egy aranyos vigyorral, ez amolyan szívesen jelentéssel bírna részemről. S bár eddig minden rendben, én is úgy látom, de amit érzek, az már másabb. Igen, túl feltűnő az, hogy ilyen normális, így egy leheletnyi bizalmatlanságot generál bennem, mely durva gyanúba torkollik, s bizony szavaimmal mintha meg is gyanúsítanám azzal, gonosz lélek ő, rossz szándékai vannak velem, és így tovább, és így tovább. Nem is köt bele olyan komolyan szavaimba végül, és én sem teszem, szemrebbenés nélkül hallgatom mézes-mázos bókját, mire már mosoly kerül újra szép pofimra.. bár én ebben kételkedem. *
- Nincs kedvem még meghalni, ez tény. De ismerve magam mégsem biztos, hogy olyan hosszú lesz az, hiába hallgatok olyan bőszen anyámra, miszerint ne álljak szóba idegenekkel. * szeleburdi vagyok, és túlságosan kíváncsi, na meg önfejű. Naivságomon is van még mit javítani, így nem is tudom kedveskedésnek venni szavait: vele ellentétben én ismerem magam, bár ki tudja, talán nem kellene ilyen mélységekbe mennem, öt perc társalgás után. Szüleim szava sem állíthat meg semmitől, éppen ez az, ami miatt most vele is kommunikálok, sőt, némileg furcsállva keze hűsségét, megjelenését és azt, amit eddig úgy látom, képviselni próbál, mégis vele tartok, egyenesen a fogadóig. Logikusan ott talán nagyobb a biztonság, bár fene sem tudja már.. még mindig túlerőlteti ezt a vigyázós dolgot, idebent is, amire én is képes vagyok: ha más nem, csípek, karmolok, rúgok meg harapok addig, amíg békén nem hagynak, és akkor pálcám használatáról még nem is ejtettem szót. A pultig vele megyek, s ha már így kérdezi, el is árulom, mit szeretnék ma inni, de a lényegi döntést mégis rá bíznám. Míg ő rendel, én egy asztalig caplatok, ott helyezem kényelembe magam, s bár figyelem őt, tényleg nem tűnik fel a szobakulcs jelenléte, észre sem veszem az apró mozdulatot, már csak arra vagyok figyelmes, ahogy felém tart, a két pohárral, melyek közül az egyiket elém teszi, mihelyst oda ér hozzám. *
- Köszönöm! * lesek fel rá mosolyogva, de most, hogy így felém hajol, picit még össze is vonom szemöldökeimet, szavai hallatán. Nem engedem tekintetét, s amiket mond.. hirtelen zuttyan le a kő, az a bizonyos felismerés jó magasról a mélybe elmémben: tökéletesen tisztában voltam eddig is azzal, ki játszadozik velem, mégis olyan köntösbe bújtattam az információkat, melyekkel saját magam is sikerült megnyugtatni. *
- Szóval tényleg vámpír vagy. * mondom ösztönösen a szavakat, melyek beleegyezően hatnak, hiszen bólintok is közben egyet, egyértelműen igent reagálva kéréseire. Most meg kéne ijednem? Vagy rettegnem kellene? Esetleg hisztis roham kéne hogy eluralkodjon rajtam? Mert ha így van, velem valami nagy gond lehet.. inkább kíváncsi vagyok rá, és bár undorítónak, mégis vonzónak találom őt, mint teremtményt, hiába az a piciny gyomorgörcs, ami belém költözött. Csendben figyelem tetteit, minden rezdülését, ahogy elhelyezkedik előttem, tényleg, meg sem szólalok, csupán csak feszülten csüngök szavain ismét. *
- Hozhattál volna valami rövidet inkább, ezt annyira nem szeretem. * tekintek le a pohárra pimaszul, melyet elém tol most, a kényszerítésre pedig csak egy fejcsóválással reagálok, bátran lesve újra kékségeibe. * - Nincs rá semmi szükség, látod, önszántamból is itt vagyok.. pedig egyre biztosabb, hogy meg fogsz harapni, és jól akarsz majd lakni belőlem. * tekerednek ujjaim a pohár köré, melyet fel is emelek arcom elé, s cseppet megforgatva ujjaim között emelem picit meg még jobban, hogy aztán pár korty erejéig ajkamhoz emeljem azt. *
- Pfú.. te ezt valaha tényleg szeretted? Nem valami finom. * vonom is el ajkaimtól, s törlöm is meg kezemmel szám sarkát fintorgásom közepette, s bár nem húzom le egyben az egészet, idővel biztosan elfogy. * - De akkor gondolom Seolról is tudsz eleget, biztosan nem most jársz itt először.. szóval inkább te mesélhetnél nekem a vámpír létedről, és hasonlókról. Ha már ilyen szépen becserkésztél. * vonom fel szemöldököm, s bár gyomorgörcsöm nem illan el egyáltalán, sőt, mintha picit kezdenék ideges lenni, de sosem voltam az az ember, aki ép ésszel képes felérni azonnal egy ilyen durva helyzetet. Nálam ez máshogy működik, nem vagyok pszichopata, de nem érzem a dolgok súlyát, talán azért is tudok ilyen nagyon nyugalmas lenni a helyzethez képest. *
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-07, 3:36 pm

//NRT: Mia és Nikolai – 2013.05.27.//


*Tetszik, hogy ennyire okos teremtésbe akadtam bele, mivel a buta lányokat picit se kedvelem. Meglehet, hogy a vér az vér, de mivel én válogatós vagyok, nem ölelek magamhoz bárkit és csókolom meg nyakát, ha úgy hozza kedvem. Végtére is mindegy lenne, ha ők vágnák meg saját magukat, de mára nem ezt terveztem. Ezek a hosszú, szőke hajtincsek és az a csodálatos, vékony nyak… szinte érzem, ahogy megfeszülök belül, ahogy rávetem magam, de nem, még megtartom a tisztes távolságot és a kedves viselkedést, amely egyébként picit se áll távol tőlem, azt pedig meg se jegyzem, hogy inkább kegyetlen szoktam lenni, de az is udvariasan, ez volnék én.*
- Ha nem állnál szóba idegenekkel, akkor soha nem bővülne az ismerőseid listája. *jegyzem meg szavaira, de aztán már velem is tart, így mehetünk be a fogadóba, ahol kis időre elválunk egymástól és csak akkor láthatja újból kékségeimet, amikor már felé tartok, két pohárral a kezemben. Ez még az álca része, rögtön gyanút fogna, hogyha csak neki vinnék valami italt, de ha már itt van nálam, meg is itathatom vele… ez út közben jut természetesen eszembe. A poharak lekerülnek az asztalra és ez után hajolok csak cseppet közelebb a másikhoz, így biztosítva magamat arról, hogy nem szerzek felesleges sérüléseket. Nincs kedvem új öltönyt csináltatni, ez az egyik kedvencem. Ideje viszont helyet is foglalnom, méghozzá vele szemben és meghallva szavait mosolyodom el kissé. *
- Milyen botor vagy. Lehetnék ember is és használhatnám pusztán a mentális erőmet… Hogy őszinte legyek, régen azt használtam, de mára már kissé átalakultak a képességeim. *jegyzem is meg neki, így avatva be abba, hogy nem teljesen idegen tőlem a mágikus világ. Mindenesetre eléggé egyértelmű, hogy vámpír vagyok, nem nehéz összerakni annak a bizonyos kirakósnak a darabjait. Meglep, hogy nem érzek akkora félelmet felőle, mintha kíváncsi lenne rám… ha jó kislány lesz, akkor nem fog nagy bántódása esni, nincsen kedvem széttépni, ma nem a vérengzős Nikolait látja. *
- A rövid ital bűzét nincs kedvem érezni rajtad, szóval most ezzel kell megelégedned. *na nem mintha meg akarnám csókolni, mégis csak sokkal fiatalabb nálam, de mivel az érzékszerveim sokkal élesebbek, mint egy emberé, ezért nagyon is zavarna, ha mondjuk egy whisky szagát érezném ezen a csinos kislányon. *
- Igen, meglepően jó kislány vagy… Csak nem találkoztál már vámpírral és élvezed a harapásunkat? *teszem fel a számomra egyértelmű kérdést, mert általában azok viselik így egy vámpírral való társalgást, akik már átélték velük azt a bizonyos élményt… de vannak, akik ezek után inkább fejvesztve menekülnének, úgy rettegnének attól, ami ismét előttük áll. A bor megízlelése utáni szavaira kissé elmosolyodom, úgy figyelem a lány ajkát, melyen még egy csepp vörösbor is látszik, így teljesen olyan, mintha vért ivott volna… igazán vonzó.*
- Ehhez az italhoz fel kell nőni. Majd talán pár év múlva te is többre fogod értékelni. *jegyzem meg neki kedvesen és bár azt kéri tőlem, hogy meséljek neki, ezt nem áll szándékomban megtenni. Nincsen semmi köze se ahhoz, hogy ki vagyok vagy honnan jöttem, bár az utóbbit kitalálhatja nevemből is.*
- Nincs mit mesélnem neked. *jelentem ki, majd végül megunva az itteni trécselést kelek fel, majd kezem a lány felé nyújtom, jelezve, hogy fogja csak meg nyugodtan.*
- Ideje mennünk. *hangomból érezhető, hogy nem tűrök ellentmondást, még sincs kedvem tovább cseverészni vele, majd esetleg később, ha már megízleltem vére csodálatos ízét. Így ha keze az enyémbe kerül, akkor el is kezdem felfelé vezetni a lépcsőn, hogy a kettes szobához érve nyissam ki azt egy kulccsal, majd engedjem be előre a másikat. Ez után az ajtó zárja kattan, én pedig csak egyszerűen az egyik székhez lépek és elkezdem kigombolni a zakómat, mely nemsokára a szék támlájára kerül… Még az is lehet, hogy szépen félre fogja érteni a helyzetet, végtére is, én csak annyit mondtam neki, hogy jöjjön fel velem egy szobába, azt nem, hogy mindenképpen megharapom és nem mást csinálok vele.*

Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-07, 9:58 pm

//NRT - Mia és Nikolai - 2013.05.27.//

* Egyre inkább gyanúba keveri magát előttem, de viselkedésem mit sem változik modorára: ugyanúgy beszélek vele továbbra is, mintha velem egykorú lenne, és nem kellene félnem tőle, ez sem szerepel legjobb, vagy inkább legokosabb tulajdonságaim között. Az idegenekkel való szóba állásban egyet értünk, így bólintok is szavaira, de tovább nem húzom már az időt, hisz a fogadóba szeretne menni, én magam pedig követem is, hogy aztán ott kis időre ketté váljanak útjaink, de végül csak megérkezik hozzám, a finom italokkal kezében. Míg oda nem ér, s fel nem szólít valamire, tényleg úgy gondolom a bort majd ő issza, ám ez részletkérdés, a hangsúly azon van, valahogyan befolyásolja elmémet.. én pedig nem vagyok annyira tudatlan, mint amilyennek látszom. *
- Legalább ne sértegess, ha már én leszek a vacsorád. Egyébként pedig nem volt nehéz kitalálni, hallani itt egyet s mást. Plusz, jég hideg volt a kezed, túl nyájas voltál odakint, most meg ez az irányítósdi. Nem vagyok hülye. * vonom fel szemöldököm, nem gondolva szavaim és modorom esetleges következményeire, bár nem vagyok éppen pofátlan, még csak a hangomat sem emelem fel, de jó lesz, ha tisztában van bizonyos dolgokkal velem kapcsolatban. Jegyzem ám azért az információkat róla, de a bor, amit elém tesz, nem igazán a kedvencem, mit újfent meg kell osztanom vele, és bár nem igazán értem szavait, legyen hát igaza, nem ezek fogok kekeckedni vele. Van most nagyobb gondom is, mint egy pohárka vörös bor, például itt ül velem szemben egy vámpír, hahó, Mia! Az irányítás ellenben nem tetszik, amit neki is tudnia kell: eddig sem hiszem, hogy bármit is úgy cselekedtem volna, nem akarom, mivel itt ülök vele szemben, ez pedig ha jól sejtem, bár már ki tudja.. csakis az én döntésem volt, de azért egy mosolyka kitelik tőlem. *
- Nem, soha. Csak hallottam rólatok.. így azt is tudom, bármit tehetsz velem, de nem ölhetsz meg, számomra pedig nincs rosszabb, mint a halál. Mitől kellene akkor tartanom? A test kínjai elmúlnak idővel. * dőlök most én előre, így kapva el tekintetét kis időre, s végül a bort is megkóstolom, melynek íze fintort csal pofimra. *
- Mintha anyámat hallanám. Nem vagyok elég felnőtt, és kifinomult ehhez. * bökök a pohárra, picit még fejem is megrázom, s most már tényleg kezdem érezni az ideget, mely leginkább vágyakozással, kíváncsisággal vegyül, így a botorságom, ahogy ő mondta, elnyom minden értelmes reakciót az agyamban. Épp ezért próbálok kihúzni belőle pár dolgot, ám ő nem hajlandó válaszolni nekem.. de gond egy szál sem, annyit már tudok, komoly varázsló volt, és hogy orosz berkekből való. De hogy mennyire erős most? Hogy van-e esélyem ellene? Annyira mindegy.. a rossz döntést már régen meghoztam legbelül, és mivel utasított, nem is bánthatom. Keze persze felém lendül, elég türelmetlennek tűnik, és nem is fogom meg azt: egyik kezembe saját cuccom markolom fel, a másikban pedig a poharakkal egyensúlyozok. *
- Ne aggódj, nem fogok megszökni, annál hülyébb vagyok. * kelek is fel, jelezve, hogy mehetünk, így ha nem kezd el ezen balhézni, szépen követem is az emelet felé, egyre növekvő gyomorgörccsel, percekkel később pedig már be is sétálok abba a bizonyos szobácskába, s ott bent szétnézve teszem le holmijaim az asztalra, a poharakkal együtt, melyek mellé fel is ülök szépen, a borosat kezembe véve. Zöld íriszeim a nekikészülő fickót lesik, s két korty között szólalok is meg.. bár azért remélem, megerőszakolni nem fog.. te jó ég.. nem, ugye nem? *
- Nagyon fog fájni? * teszem fel a rövidke kérdést, bár már magam sem tudom, mire gondolok ez alatt. Csak nézem őt, ezt a helyes fickót, aki mellesleg egy vámpír, magamat pedig már látom is almával a számban feltálalva egy asztal közepén, vérben fürödve. Inkább szívószálat adnék neki hozzá, mint kést meg villát, s bizony a gondolatra nyelek is egy nagyot, azt hiszem, most kezdett tudatosulni bennem, mi is fog most itt történni. De nem ölhet meg.. nem fog megölni. *
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-10, 8:23 am

//NRT: Mia és Nikolai – 2013.05.27.//


*Nincs kedvem tovább játszani a kedves, idegen férfit, így az italok meghozatala után fel is fedem igazi valómat. Nem érdekel, hogy mit fog szólni mindehhez, eddig nem tűnt túlságosan félősnek, talán van benne kurázsi.*
- Helyes, örülök neki, hogy magadtól is rájöttél, bár ha ennyire gyanús voltam, kissé értetetlen a számomra, hogy miért is tartottál velem. Na nem mintha lett volna nagyon más választásod. *ha nem jött volna szép szóval, akkor bizonyára kényszerítettem volna, de szerencsére erre nem volt szükség. Nem szívesen bántom a kislányokat, abban nem lelek örömet – csak nagyon ritkán -, de szerencsére én nem a vadállat vámpírok társaságát erősítem, abból akad bőven, és valljuk be, kissé meg is vetem őket. Így is jóval erősebbek vagyunk az embereknél, nem mellesleg halhatatlanok, minek keserítsük meg a táplálékaink életét?*
- Meg valóban nem ölhetlek, de bántani bánthatnálak, ha akarlak. És hidd el, tudnék neked maradandó károsodást okozni, mert egy levágott kar nem nő vissza vagy ha szűz vagy, azt se kapod vissza egy aktus után. *világítok rá most csak két egyszerű dologra, hogy tisztában legyen azzal, kivel is társalog ezen az estén. Nehogy azt higgye, hogy nem okozhatok neki lelki traumát, amellyel egy életre tönkreteszem. Azért, mert nem akarom, még nem jelenti azt, hogy nem vagyok képes rá. Ha irányítani próbálnak, megteszem és az még nem lenne gyilkosság, ergo felelősségre se vonhatnának miatta. Remélhetőleg Mia most már érezni fogja legalább egy picikét a veszélyt. Idejét látom viszont a távozásnak, így nemsokára felkelek, majd kezemet a lány felé nyújtom, még mindig udvariasan, de érezhetően nem él a lehetőséggel, szavai pedig mosolyt csalnak rideg arcomra.*
- Nem aggódom, mivel tudom, hogy nem tudnál megszökni. *ezt nem ártana elfelejtenie. Na de jó kislány, hozza az italokat, és már jön is velem, így jutunk fel nemsokára az egyik szobába, amelyet nyugodtan zárok magunkra és végül elő is készülök. Nincsen kedvem összevérezni az öltönyöm és bár szépen szoktam táplálkozni, soha nem lehet tudni… A lány gondolatai viszont megmosolyogtatnak ismét, mégse szólok rá semmit, csak akkor, amikor már kérdez tőlem, így indulok meg lassan, mégis határozottan felé.*
- De, eleinte fog, de erős lánynak tűnsz, ki fogod bírni. *ahogy odaérek, egyik kezemmel már el is kapom azt a csinos nyakicát, de csak oldalról, tehát így húzom picit magamhoz, a másik kezemmel pedig elkotrom az utamban lévő tincseket. Lehet, hogy most valamiféle beszédre vágyna, de azt nem fogja megkapni, így a következő pillanatban jéghideg ajkam már a puha bőrre lehel egyetlen puszit, hogy utána már éles fogaim a húsba vájhassanak. A vér kiserken, én pedig már szívni is kezdem a számomra éltető nedűt, nem foglalkozva most a lány érzéseivel, de nyakát biztosan fogom, így menekülni sem tud, illetve kapálózni. Utóbbi az ő érdeke is, mert ha kissé máshová harapok, még komoly károkat is képes lennék okozni neki. Mindenesetre a szívás erősödik, mivel érzékelem ám, hogy aranyvérről van szó, és nemsokára az endorfin már Mia szervezetébe is eljut, így a fájdalom helyét átveszi valami egészen más… valami ismeretlen, amelyre nehéz igazi szavakat találni…*

Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-10, 3:43 pm

//NRT - Mia és Nikolai - 2013.05.27.//

* Elég hirtelen váltunk igazi valójára, melynek kilétével úgy tűnik, tökéletesen tisztában voltam eddig is, csupán csak bizonyság kellett, mit hamar meg is kaptam. Továbbra sem érzem úgy viszont, hogy félnem kéne, vagy bármi ilyesmi.. nem, az majd lassan, fokozatosan fog kialakulni bennem, sajnos, vagy szerencsére, fene sem tudja, de nem vagyok az a parás típus. Csak vállamat vonom szavaira, mondhatnám, hogy kíváncsi vagyok, hogy érdekel a fajtája, hogy bár szöszke vagyok, és törékenynek tűnhetek, mégis érdekelnek a sötét dolgok, nem véletlenül vagyok ebben az iskolában, és nem véletlenül szeretek itt lenni. Viszont tudom azt is, halált nem adhat nekem, én pedig nem is akarnám, ha választásom lenne kezei között, akkor sem, attól félek a legjobban, s hiába sorolja, mit tudna tenni velem, megfoszthatna pár végtagomtól, elvehetné eddig őrzött kincsemet is.. mégis, csak cseppet rebben meg szemem a hallottakra. Ennyire balga lennék tényleg? *
- Igaz, amiket mondasz, de sajnos amíg nem vagyok abban a helyzetben, el sem tudok képzelni ilyen jellegű veszteségeket. És tudod, legyek én a legbutább ember a világon ebben a pillanatban, de valamiért úgy érzem, nem fogsz ilyesmit tenni velem. * nézek szemeibe újra, talán bizonyságot várva szavaimra, nem tudom. De nem érzem úgy, hogy némi vérveszteségen kívül mástól is tartanom kéne. * - Már rég széttéphettél volna, ha akarsz. * fűzöm még hozzá, de nem soká társaloghatok vele, amit egyébként még a bor savanykás íze miatt is megtennék, ez sem érdekelne, hisz éhes, nyilván ezért akar elvonulni velem. Jó kislány vagyok, amire már eddig is fény derült, így követem őt minden cuccal addig a szobáig, ahová betérve kis előkészületek után csücsülök fel az asztalra, a bort kortyolgatva egy darabig. Egyetlen kérdés foglalkoztat most csak, semmi több: a fájdalom mikéntje. Persze azért ez a vetkőzősdi aggaszt, talán mégis megerőszakolna? Ki tudja, hallottam a mérgükről, a végén még lehet, én magam leszek az, akit megbolondít az endorfin. *
- Nem szokásom hangoskodni, az már biztos. * küldök le még egy kortyot a borból, s épp csak időm van letenni azt magam mellé az asztalra, hisz ő máris ott terem előttem, nyakam pedig erősen lesz elkapva, fejem pedig automatikusan oldalra biccen picit. Szívem egyre hevesebben dobog, ahogy hideg keze eltakarítja az útból illatos, puha tincseimet, a kapott pusziba pedig egyszerűen beleborzongok. Ám az éles fogak sem kímélnek, ahogy húsomba mar a két kicsinyke, hegyes csont, egy szisszenéssel feszül be testem, tényleg fájdalmas ez, az pedig, ahogy szívja vérem, ahogy áramlik kifelé az engem, és őt is, éltető nedű testemből arra késztet, kezeimmel lassan érintsem derekát, s ahogy a fájdalom erősödik egy darabig, ujjaim szorítása ezzel egy ütemben durvul, szinte már-már kékülnek a vékony ujjak. Aztán egy pillanat alatt minden megváltozik. A fájdalom enyhülni kezd, kellemesen sajgó érzés veszi át a helyét, s most már érzem a mérget is, mely oly édes, egyre jobban átveszi agyam felett az irányítást: ujjaim szorítása alább hagy, kezeim hátrébb csúsznak széles háta irányába, szemeim pedig lehunyva akarom még, hogy vérem vegye.. te jó ég.. *
- Ez.. csodálatos.. * súgom halkan dörömbölő ketyegőmmel, s kezecskéim mintha még tartanák is testét, nehogy most abba hagyja, nem akarok hoppon maradni. Ilyen lenne a rajongás? A vágy, a csodálat és a kéj? Mert ha igen.. sosem éreztem még ilyesmit. Akarom őt, és ez megrémiszt. Senki iránt nem éreztem ilyesmit még.. és ez még borzalmasabb. *
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-15, 3:01 am

//NRT: Mia és Nikolai – 2013.05.27.//


*Az életét igaz nem vehetem el – csak akkor, hogyha vállalnám az utána lévő következményeket -, de az életét még könnyedén képes vagyok megkeseríteni. Tehetek róla, hogy ne élvezze soha többé az élet apró örömeit, mivel úgy megkeserítem lelkiekben, hogy végleg meghal egy énje, amely egésszé teheti. Mégis, mintha nem félne annyira fenyegető szavaimtól, így kissé meg is mosolyogtat ez a butuska viselkedés, amelyet nem tudok válasz nélkül hagyni.*
- Amúgy jó kislány leszel, addig valóban nem tervezek ilyen jellegű károkat okozni benned és eddig úgy tűnik, hogy szót fogadsz nekem. *tehát miért is durvulnék? Csak vérrel és takarítással járna, aztán pedig magyarázkodhatnék Demetriusnak. Bár nem valószínű, hogy zavarná a dolog, de soha nem lehet tudni. Ideje viszont felmenni a szobába, így ezt jelzem is a lánynak, aki természetesen követ, mindenféle feltűnés nélkül. Okosan teszi, most balhézni sincs kedvem, csakis a vére után vágyom, így felérve magunkra zárom az ajtót, megszabadulok zakómtól és már oda is sétálok hozzá, elmesélve azt, hogy bizony nem lesz mindez teljesen fájdalommentes. Jó lenne, hogyha tudná, hogy mivel jár a vámpír harapása, azt egyértelműen érezni fogja, ahogy fogamat a húsába vájom, na de majd mindjárt megtapasztalja. Ahogy elé kerülök, most már nem foglalkozom tovább a borral, hanem egyszerűen, magabiztosan kapom el, hogy nemsokára valóban vérét vehessem. Nem finomkodok, ahhoz most túlságosan türelmetlen vagyok és bár érzem, hogy próbál erősen szorítani, mégis gyenge ő ahhoz, hogy komoly kárt tehessen bennem, engem pedig vére mámorító íze teljesen kikészít, így én már azt se érzem igazán, hogy miként is mar belém, majd ölel át, csak a további kérést érzem, hallom szinte dübörgő gondolatait, majd pedig azokat a szavakat, amelyek fokozzák bennem a vágyat. Mia nemsokára azt veheti észre, hogy teste a puha ágyra kerül, én pedig közvetlen fölötte maradok, majd egy rövid időre válok csak el éles fogaimmal húsától, hogy ez után arcát megfordítsam és a másik oldalon harapjak bele vékony, törékeny kis nyakába. Jól esik most több helyről megízlelnem őt és így, az ágyon sokkal kellemesebb ez a fajta élvezet is. Nem tudom, hogy őt zavarja-e, de őszintén nem érdekel, nem a teste után vágyok, csakis a vérére. De észnél kell lennem, egyre jobban fogy a vére, túl mohó vagyok, és ha nem hagyom abba hamarosan, akkor abba akár még bele is halhat. *
~ Csak még egy picikét. ~ *igen, még pár percet, had élvezzem ki a lehetőséget, utána pedig békén hagyom és visszatérek a kastélyomba. De az utolsó szívások a legcsodálatosabbak, főleg, hogy tudom, máskor is lehetőségem lesz megízlelni őt, most, hogy megkóstoltam, biztos vagyok benne, hogy nem tévesztem szem elől.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-15, 3:09 pm

//NRT - Mia és Nikolai - 2013.05.27.//

* Tudom, tisztában vagyok a kialakult helyzet súlyával.. vagy éppen hogy nem? Vagy csak nem akarom látni a valódi veszélyt? Meglehet, mert akkor aztán úgy kétségbe esnék, hogy még az is lehet, az lenne a vesztem, utána meg már szívhatná a vérem, nekem teljesen mindegy lenne. De nem, agyamban egyelőre még nem tudatosult teljesen minden, így bolond módon bizalmam adom neki, s mivel ő is látja azt, inkább felé hajt valami, mint el tőle, nem hiszem, hogy gond lesz itt. Lehet, hogy pszichopata az, akit vámpírrá változtattak, de a vérbeli szadisták eddig nem tudnák tartani magukat.. vagy csak túl öreg lenne már? Megannyi kérdés fogalmazódik meg bennem vele kapcsolatban, de szinte nincs is időm feltenni őket, s ha lenne sem kapnék rájuk választ, mivel hamarosan már a szobában vagyunk, abban a bizonyos poros, koszos kis helyiségben, ahol azért már némileg kezdem érezni, mit is vállaltam azzal, feltételesen behódoltam neki. És hogy a fájdalom miért érdekel? Borzasztóan félek tőle. Bírom, de félek, hisz az első jelek, a fájdalom és kín első jelei a legrosszabbak, mihelyst szétáradnak testemben. S most, hogy elkapta torkomat, ugyanezt érzem: egy pillanatra be is feszül testem, így talán még fájóbb az élmény, kezeim is annak mérten markolásszák oldalát, de aztán valami kellemes, édes bódultság költözik testembe. Szinte minden porcikámmal kívánom a harapását, hogy folytassa, és.. és őt is kívánom, igen, tehát ha esélyem lenne rá, hozzá is bújnék törékeny testemmel.. amely pillanatok múltán már az ágyon hever, annak puha biztonságába bújva. Szemeim kissé fel is nyílnak, s ahogy elemelkedik nyakamtól, egy másodpercre látom homályosan véres arcát, fejem pedig szinte ösztönösen billen át a másik oldalba, harapására pedig már fel sem szisszenek. A kábulat viszont egyre durvább, s talán most már ezek az erősebb szivornyázások sem kellenének.. *
- Nikolai.. meg fogsz.. ölni.. * suttogom fülébe, erőteljesebben nem is tudnék hangot kiadni magamból, s bár eddig kezeim hátát cirógatták, és bizony az is megfordult a fejemben, egy csókot.. csak egy aprócska csókot miért nem kaphatok? Miért ilyen önző, én miért is nem kellek? Csak a vérem a jó, a testem már nem is? De ez nem én vagyok, ez csak a méreg, amely olyannyira édes, mintha még megnyugvást is adna nekem belül: így csúszik le lassan oldalaim mellé hátáról két karom, s purcanok is ki egy időre a durva vérveszteségtől. A fényes szoba képe után már csak a sötét kéj és vágy lakozik elmémben, annyira, de annyira kívántam volna még, hogy legyen ennek folytatása valamerre.. és azt hiszem, semmi sem fogott volna vissza attól, hogy megtegyem az első lépéseket, határozottan és kissé sem őszintén, csupán csak ez az ájulás az, ami korlátoz, innentől mindenben. Ha szerencsém van, megélem a reggelt.. ha nincs, ennyi volt, marad a béke és a nyugalom. Túl vad volt és mohó, ami talán az életembe fog kerülni, de talán valahogy sikerül majd életet lehelnem magamba egy kiadós alvást követően, s vissza vánszorognom a kastélyba, ha magamhoz tértem. Mert meg kell történnie, nem halhatok meg! *

//köszönöm a jáccit, nagyon-nagyon jó volt! Razz//
Vissza az elejére Go down
Nikolai
Vámpír
Vámpír
Nikolai


Hozzászólások száma : 29
Csatlakozás : 2011. Dec. 20.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime2013-06-15, 3:23 pm

//NRT: Mia és Nikolai – 2013.05.27.//


*Őszintén szólva már egy kicsit unom ezt a szerepet játszani és mivel felfedtem már magam Mia előtt, ezért nem érzem úgy, hogy további kedveskedésre lenne szüksége. Jön is magától, ahogy azt kell a kicsinyke bárányka, így kerülünk fel a szobába, most már csakis kettesben maradva, én pedig egy ruhadarabtól válok csak meg az étkezés előtt. Nem húzom az időt, látom rajta, hogy izgul, én pedig egyre éhesebb vagyok és félő az is, hogy túl mohó leszek majd hozzá, hogy kikészítem a csajt, de azt tudom, hogy megölni nem fogom, annyit nem iszok belőle. Ajkam végül nyakára talál, majd fogaim húsába vájnak, a csodálatos vér pedig át is kerül az én szervezetembe. Egy ideig még így ácsorgok előtte, de aztán áttérek az ágyra, ahol sokkal, de sokkal kényelmesebb mindez és a cirógatásaival már nem is törődöm. Hiába hallom, hogy azt mondja, meg fogom ölni, én tudom, hogy azért ott még nem jár és bár meglehet, hogy el fog ájulni kezeim között, a halál az még nem fogja megkörnyékezni. Tehát kihasználom az utolsó pár cseppet is, majd amikor kezei lekerülnek rólam és megérzem a mozdulatlan testet, csak akkor válok el tőle, mohó tekintetemmel pedig testét kutatom. Él még és élni is fog, ez teljesen biztos és bár ő ezt nem biztos, hogy így gondolja, én mégis tisztában vagyok vele, hogy nem estem annyira túlzásba.*
- Isteni finom az ízed. *simítok végig nyakánál ott, ahol nemrég még meg is haraptam, majd ez után leszállok róla és egyben az ágyról is, hogy az mellett állva kerítsek egy szalvétát valahonnan és megtörölhessem vérző ajkamat. Mégse táplálkoztam annyira tökéletesen, mint ahogy akartam és bizonyára pár hétig a lány nyakán is látszódni fognak az általam okozott sebek – kívéve persze akkor, ha eltűntetni őket. Mára viszont végeztem, így a zakómhoz lépek, nyugodtan fel is öltözök, majd a fürdőbe betérve mosom meg arcomat is. Ez után viszont már nincs több keresnivalóm itt, egyszerűen elhagyom a szobát, itt hagyva egyedül a lányt, aki majd holnap bizonyára magához fog térni és vissza is jut a Mysterioba. Reggelit nem fogok rendelni neki, majd lerendezi ő a fogadóssal, ha úgy hozza kedve… engem viszont biztosan látni fog még a jövőben.*

//Én is köszönöm. Very Happy Örülök, hogy összehoztuk ezt a jáccit. Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Véres hajnal fogadó - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Véres hajnal fogadó   Véres hajnal fogadó - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Véres hajnal fogadó
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Véres Pokol Vámpírklub

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: