Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral parkja

Go down 
+49
Weisz Daniella
Galina Sergeevna Ivanova
Daemon Wexler
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Marcus Mccannt
Corina Watson
Jasmine Miels
Gareth Evans
Mikaela Johnson
Noel
Aideen Garadex
Fekete Ambrus
Catherine Waters
Nathaniel Cornwlade
Josephine Moore
Lionel Dustsnow
Slash Daniels
Patrick Davis
Havasi Zoárd
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Christiano Lugano
Shalmira
Lucius Rufinus
Mona Braxton
Josh Barker
Athalie Rapace
Electra Richter
Ashi Angel
Zaine Warhurst
Lisbeth May
Yvonne Ricci
Varg Yrjanfrost
Chloe Walsh
Thomas Gledhill
Illya Imbecairwen
Connor Diamond
Aristarkh Y. Zhukov
Ezio Montedoro
Alinox Ingren
Jessica Turner
Élias Adachi
Arthas
Laura Lillien Larsen
Mesélő
Völgyesi Félix
Mathis Boll
Lucius Benedict Fenris
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Mystral parkja - Page 3 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 5:31 pm

*Na igen ez a hely elég jó arra, hogy az ember teljesen elveszítse az időérzékét, én se tudom pontosan hány perce nézelődök de annyira nem is izgat, hiszen ma már nincs több dolgom. Ahogy azonban hallom az ismerős hangot, és a fejemet ért cseszkurációt máris felé fordulok, s észre veszem hogy a jövevény nem más mint Illya.*
-Ez bejönne ha nem ismernélek, amúgy meg mi ez a nagy vidámság, megnyerted az ötöslottót vagy kaptál ajándékba valakitől egy karton cigit vagy mi?. Mi újság törpe?*kérdezem egy kisebb vigyorral, miközben karomat átfűzve a nyakán játékosan meg is ölelem. Végül is én nem táplálok haragot a múltkori miatt, hiszen jól éreztük magunkat, az más hogy utána nem igazán kerestem, de szerintem ő se gondolt akkor semmi komolyabbra, ha meg igen akkor már mindegy, hiszen az idők változnak, csak én nem.A kérdésére azonban össze ráncolom a szemöldökömet, kissé kérdőn.*
-A Veseedményem köszöni szépen megvan, és még mindig nem árulok kanalakat. Inkább arról mesélj vele mi van, már vagy ezer éve nem láttalak... Najó nem ezer csak kettő, de nem vagyok a számok embere.*mondom egy kisebb vigyorral, miközben tovább szívom a cigimet, és karjaimmal kitámasztva magamat, nemsokára elheveredek a másik mellet néha az ég, néha pedig felé nézve.*
-Amúgy hogy megy a tanulás? Engem meghúztak másodikba szóval most járom újra..*kezdek bele a mesélésbe, persze nem muszáj erről beszélgetni, de ha neki van témája, azt hiszem elég nagy lány ahhoz hogy ő is fel tudja vetni, nem kell mindig nekem, na meg most nem is érzem magamat túlságosan ötletesnek, de hát mindenki szenvedhet ilyen intuíciók hiányában.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 5:47 pm

*Már egy frappáns válaszon törné a fejét, amikor kissé váratlanul éri az ölelés. Mivel őt nem nagyon szokták ölelgetni. Nem mintha elég jófej lenne ahhoz, hogy bárki csak úgy random ölelgetni akarja. Aztán az első meglepetés után visszaölel egy oldalbabökés kíséretében, kibontakozva a nagy hippiségből pedig megérkezik a frappáns válasz.*
-Nem. Tudod abban reménykedtem, hogy esetleg te kaptál egy karton cigit és megosztod velem. *Örül, hogy látja a fiút, hiszen világéletükben egy hullámhosszon voltak, így nem is nagyon vesződik ő a formaságokkal amik a "hogy vagy?" című kérdésre vonatkoznak, hanem egyből inkább a vasedény-bolt hogyanléte felől érdeklődik.*
-Pedig épp venni akartam tőled egy kanalat. Sose lehet tudni, mikor lesz rá szükségem, például, ha jön egy mumus és fejbe kell vágni. Vagy ilyesmi. Ó hát köszönöm, én remekül érzem magam, mióta nem egy elmebeteggel járok. Péter barátunk ugyanis megneszelte, hogy amíg ő volt szíves eltűnni egy hónapra minden szó nélkül, én találtam magamnak szórakozást és majdnem nekemesett a bálon. Ami nem hiányzott az életemből, mert pont előtte páholtatott el a drága nagybátyám is. Szóval csak ilyen apróságok, tudod. *Kissé kesernyés vigyor terül el a lány arcán. Az emlék nem vidám, de valahol kissé vicces. Persze ezt nem értheti mindenki, de Connor általában érteni szokta, talán most is sikerül neki. A "vidám" csevely közepette el is hevernek a fűben a fiatalok, akik mint kiderül, jól meg is buktak. A leányzó fel is nevet a hír hallatán.*
-Te is megbuktál? Üdv a másodikban. *Pacsira nyújtja a kezét, míg a másikkal eloltja a cigarettáját, mely elért a végére, s abbahagyja az önkéntes fűnyírást is.*
-Tudod, azon agyalok, hogy amúgy vajon az köpött e Péternek, akire gondolok. Hozzáteszem, nem tudom, mit hepciáskodott. Komolyan azt várta, hogy eltűnik egy szó nélkül és majd sóhajtozva várom, mint Rapunzel a toronyban? Mondjuk most nem panaszkodom. A mostani barátom se nem pszichopata, se semmi ilyesmi. De ő nem is tűnik el szó nélkül. *Végül aztán vállat von és hasra fordul, hogy zaklathassa az óriási bogarat, amely éppen előtte próbálna elhaladni, csak nem sikerül neki, mert a lány mindig visszapöcköli. De a bogár hősiesen kitart célja mellett és mindig megpróbál továbbrobogni.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Mystral parkja - Page 3 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 6:05 pm

*Nem kell kötni semmit az öleléshez, csak kíváncsi voltam kapok e érte beszólást, vagy effélét , de nem kaptam tehát minden oké, nemsokára azonban el is kezdünk beszélgetni, a dumájára pedig csak elnevetem magamat.*
-Áh.. ismersz surmó egy k***ög vagyok én ahhoz hogy ingyen osztogassam. Amúgy a mumust nem fogod kiütni kanállal tudod Commikulus..*rajzolok egy kört az ujjammal, miközben a mumusnál szavaim nagyon elkomolyodnak, persze tudom hogy nem a szekrénybe rejtőző rohadékról beszélünk. Amikor azonban a magánéletéről kezd el beszélni, tekintetemen látszik az összezavarodottság, hiszen elég sok infó ez így egyszerre.*
-Vá vá várj.... Kezdjük az elején ne beszélj többes számba mert fogalmam sincs ki az a péter.. Vár sejtem már. amikor az "Ismerjük meg egymás testét" OKJ-s továbbképzést tartottuk vele jártál... És abból az estéből lett ekkora felhajtás? *kérdezem egy pillanatra oldalra döntött fejjel, így vissza gondolva magasról teszek rá, mert a múlton nem érdemes agyalni.*
-Áh sajnálom, ezek szerint akkor neked sem megy minden olyan egyszerűen..*mondom kissé elhúzva a számat. Nem vagyok az a tuti lelki segély szolgálat, így nem is próbálkozok vígasztalással, talán nincs is rá szüksége. Ezután tovább kezdünk beszélgetni én pedig csak lassan bólogatni kezdek a szavaira.*
-Jah meghúztak nem is egyből, de most majd tovább megyek....*bólogatok miközben azért morgósan belecsapok a kézbe majd a következőre csak ide oda ingatni kezdem a fejemet.*
-Fogalmam sincs kire gondolhatsz, bár szerintem a múlton kár rágódni, de tényleg kire gondolsz?*kérdezem, majd az új kapcsolat is szóba jön, a jellemzésre viszont kissé fel kell nevetnem, hiszen ez így fura.*
-Mi az , semmi rosszfiúskodás, vagy egy kis őrültség? Nem laposodik el így a kapcsolat semmi izgalom nélkül? Remélem azért a lepedőt jól forgatja..*röhögök a markomba, majd egy nagyobb slukkot szívok a cigimből. Viccesnek tartom a dolgot, nem gúnyosan egyszerűen csak azt hogy pont erről témázunk.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 6:21 pm

*Kissé komikusan felhúzza orrát a leányzó. Mi az, hogy kanállal nem lehet leütni mumust? Már hogyne lehetne? Csak a megfelelő tehetség kell hozzá.*
-Nekem megy! Mert hiró vagyok! *Ezzel le is dől a fűbe, hogy kiteregesse a szennyest, mert az olyan jó. Szerencsére végre valakinek eljut a tudatáig, hogy mennyire nem lehetett az a dolog hiszti tárgya. No de hát pasik... Sose lehet őket megérteni...*
-Még annál is nagyobb volt az a felhajtás. Ha nem engem akart volna megütni, még jót röhögtem is volna, hogy durvább hisztit csap mint egy lány, pláne, hogy egyébként ne neki álljon feljebb. *És tényleg. Illya valóban nevetgélni kezd a dolgon. Utólag már nagyon egyszerű ezen röhögni, mert immáron nem fenyegeti az a veszély, hogy eltöri a kis pisze orrát egy nagy lapát tenyér.*
-Sőt, azóta még egyszer a fogadóban is volt balhé utána. Kicsit untam a beszólásait és falhoz kentem. Az más kérdés, hogy én húztam a rövidebbet. De mindig én húzom, úgyhogy a dolog már fel sem izgat. *Ezt igazolandó vállat is von, s a beszélgetés inkább közös bukásukra terelődik. Ő is úgy tervezi, hogy idén már esetleg nem bukik meg inkább, mert az már tényleg oltári gáz lenne.*
-Az egyetlen emberre, aki még ott volt. *A feltételezés jogos, hogy Lis volt a kis áruló. Nem mintha visszaadná neki ezt a kedves kölcsönt, mert annyira nem érdekli. De akkor visszatérhet oda, hogy nem csipázza a lányt. Kissé rosszallóan pillant Connorra, amikor az jót derül az új pasin.*
-Ezt hívják egy kis nyuginak. Tudod, amit te a kispárnádtól kapsz meg. *Hogy ne legyen olyan jó a kedve a fiúnak, még egy marék fűt is hozzávág, s így ő is nevetgélni kezd, mert fűvel dobálózni jó, főleg, ha Connor nem védekezik és új zöld parókát növeszthet.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Mystral parkja - Page 3 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 6:33 pm

-Á szerintem neked se menne, tudod hiszem ha látom.*húzom mosolyra a számat, majd nemsokára egy másik témáról lesz szó, pontosabban Illya exéről, akire kis idő múlva rá is jövök kicsoda. Nincs mit tenni megy az idő, és akivel nem futok össze előbb-utóbb elfelejtem.*
-Hát, ismered a férfi mentalitást, azok is tudnak hisztizni nem csak ti, már aki olyan hisztizős típus, de ennyi erővel megpróbálhatott volna megütni engem is..*mondom vállat rántva, ha már amiatt lett olyan nagy gáz, amiben én is benne voltam ,bár nem igazán zavar nem ijedek meg egykönnyen semmitől sem. A fogadós mesére csak bólintok, nem kívánok több szót hozzáfűzni, inkább a tanulásról váltunk pár szót, majd ezután nemsokára témába jön Lis is, hogy ő árulhatta el a srácnak. Egy ideig csak magam elé nézek elgondolkodó arccal végül aztán megrántom a vállamat.*
-Lehetett akár ő is de kétlem, bár nem ismerem őt se annyira, vele se futottam össze. De amúgy is amit mi csináltunk ott az eléggé publikus volt szóval a kutyát sétáltató Mystrali lakosoktól a magiszterekig bárki láthatta volna, akár még ki is vetíthettük volna mozivászonra.*rántom meg vigyorogva a vállamat, hiszen nekem nem kellemetlen a téma, főleg mivel már elmúlt, és sok érzelemmel nem igazán járt, és ez így is van jól. Ezután viszont a lány barátjáról kezdünk el beszélni, és én jót is derülök a dolgon, ám a beszólásra és a fűdobálásra, kissé hátra dobom magamat a földön, miközben letakarítom magamról a rám dobott gyomokat.*
-Hé, nem ér az orvtámadás, amúgy meg kösz nem alszok párnával, most tényleg azért cikizel mert én nem állok meg egy kapcsolatnál? Az uncsi lenne, na meg milyen ha már egy hót jó fiúval jön össze az ember, nekem olyan lány nem kéne.. Tényleg hogy hívják?*kérdezem természetesen csak kíváncsiságból, hátha ismerem a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 6:48 pm

*Tény, ami tény, az egy remek kérdést, hogy miért csak őt akarták elkalapálni. De hát őt sokan elkalapálnák nagyon szívesen, úgyhogy igazából lényegtelen, hogy Péternek hívják az illetőt, vagy Petrának. Egyik esetben sem adná könnyen az irháját.*
-De ő foggyos. *Ennyi. Ez minden megválaszolatlan kérdésre választ ad, mert a foggyosság az ürügy mindenre, még arra is, hogy nő a fű.*
-Jó, de én szeretem utálni az embereket. *Nevet fel kissé, hisz valóban a tó eléggé a világ közepén van. Lehet, hogy tényleg az a világ közepe.*
-Én oda hordom az áldozataimat, nem tudtad? *Kissé elvigyorodik. Valahogy tényleg így van, bár eddig mindenki sikeresen túlélte. Még. Aztáőn elterelődik a szó az új hősszerelmesre, aki Illya hősiesen a védelmébe vesz, mert természetesen a fiúját csak ő oltogathatja.*
-Te meg komolyan azért cikizel, mert én igen? Különben sincs rajta kívül már senkim, ennyi jár nekem! Még kiskutyám sincs. Mondjuk azt nem is akarok. Nyálas és szőrös...fúj! *A lány kissé meg is borzong a gondolatra, hogy egy vigyorgó, szőrös kiskutya ráugrik és összenyálazza az ő kis szép, hóka pofiját. Na neeeem! Ez undorító!*
-Egyébként meg Ambrusnak hívják. A jelek szerint gerjedek a magyarokra. Vagy ők rám... Még nem jöttem rá, hogy igazából melyik. *Vállat von ismét, miközben mostmár elengedi az előbbi bogarat, akinek biztosan fáj már a potroha, meg a feje a sok előre-hátra bucskázástól.*
-Különben...jól áll a zöld. *Kissé gonoszan elvigyorodik, s újabb támadást intéz az inflás fiú felé, hogy véletlenül se legyen nyugta.*
Vissza az elejére Go down
Connor Diamond
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Connor Diamond


Mystral parkja - Page 3 Csatamagus
Hozzászólások száma : 206
Csatlakozás : 2010. Jul. 12.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-12, 7:01 pm

*Csak vállat rántok a szavakra, azt hiszem ideje lenne lezárni ezt a témát, hiszen valóban régen volt és szerintem nem igazán törődik már vele senki.*
-Én nem, tudod rengeteg negatív töltöttséget okoz amit nem bírok, valahogy jobb ha csak szimplán letojom azokat akikkel nem vagyok jóba.*vigyorodom el, hiszen tényleg így van. Nem vagyok haragtartó személy, maximum egy veszekedésbe, vagy egy párbajba lerendezem mindenkivel a problémámat, de nem vagyok az aki örök életre besértődik bármin. Mérgezze a saját lelkét a halál.*
-Mi? Azt akarod mondani hogy neked az a favorit ha fiúkkal vagy? Le leszel csukva közszemérem sértésért..*mondom nevetve most már, elhiszem hogy valahol jó csinálni, de hogy oda menni mindig na az más, persze nem gúnyosan mondom ezeket inkább csak meglepetten de a dolgokhoz képest elég jó kedvűen. Viszont én se hagyom abba a csipkelődést, így amikor hallom a kérdőre vonást, tovább nevetek néhány pillanatig nem is válaszolva. Végül amikor úrrá leszek magamon csak lassan bólogatni kezdek.*
-Hát persze hogy azért... Különben nem lenne vicces nem gondolod? Amúgy meg mi a bajod a kutyákkal? Rengeteg más helyen sokkal jobbak mintha pasid lenne, nem követelőznek, nem akarják szétverni a fejed, nem akarnak szexelni veled, sőt még meg is nyalogatják a talpad ha koszos, és még a farkát is csóválja ha játszol vele... Na mondjuk erre az utolsóra a valódi pasik is képesek erre de ebbe ne menjünk bele.*modnom most már csak derülve a dolgokon, ezután tudom meg a mostani pasija nevét is.*
-Cöh... való igaz ahogy nézem te valami magyar mániás vagy, Péter, Ambrus lehet én is magyar vagyok nem ?*nézek rá teljesen komoly arccal, de nem bírom sokáig hogy el ne röhögjem magamat, végül az újbóli támadásokat már nem hagyom tettek nélkül.*
-Hé.. Haggyál már békén, a végén beperelnek téged mert felnyomod a park gyepét..*rántok ki én is egy jó adag füvet egy kis földel együtt amivel megcélozva a másikat felé is dobom, persze csak úgy hogy ne fájjon.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-20, 8:42 pm

*Úgy dönt, ma kinyújtóztatja elgémberedett végtagjait, s tesz egy kis sétát Mystralban. Már úgy is rég járt a kis városban, s ideje egy kis időre elhagyni az ódon kastély falait. Szeret ott lenni, de azért kimozdulni se árt, amit már nagyon régen tett meg, szóval miután a révész áthozta Mystralba, azonnal a park felé veszi az útját. Figyeli a mellette elhaladó embereket, azok beszélgetés foszlányait hallgatja, vagy csak épp megnéz magának egy-két ismerős boltot. Így jut el a parkba, ahova szép csendben besétál s a szökőkút párkányán helyet is foglal. Egyébként kopott farmert, egy fekete tornacipőt, felül pedig egy méregzöld, kapucnis pulóvert visel, aminek ujjait könyékig felgyűrte. Így látható a bal alkarjára csatolt pálcatok, amiben a nemes fegyver pihenget.
Tom leül a szökőkút szélére, majd egyik lábát felhúzva kényelmesen elhelyezkedik, hátradől két kezére, s lehunyt szemmel pihen egy kicsit. Hallgatja a víz csobogását maga mellett, a távoli zajokat, amik a városból idáig elhallatszanak, s minden mást, ami jelenleg körülveszi.*

Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-20, 9:01 pm

* Fogalmam sincs, hol, merre, és a legkevésbé fontos, hogy kivel fogok kikötni még ma este, de igazán nem is érdekel: a főutca köveit tapossa csinos sarum, mely arany színű, díszes kis topán. Hosszú, hófehér lábaim kilátszanak az irtózatosan rövidke, néhol tépett, szaggatott farmernacimból, felül viszont egy világoskék, fiúinghez hasonló inget viselek. Laza, egyik ujja feltűrve, másik leengedve, a felső gombok kipattintva, tehát dekoltázsba is láthat a hozzá értő szem, ahogy hajam is most hullámos, s a rakoncátlan tincsek ide-oda csapongnak vállaim felett, mellkasom és hátam között. Csinos pofim vonásai most teljesen aranyosak lehetnek, ahogy végig haladok a főutcán, s csak ritkán tekintek fel kisminkelt kékségeimmel, mert hát első sorban a park lenne most a cél, fogalmam sincs miért, csak úgy spontán. Na de olykor még fel is mordulok magamban, meg motyogok is, hiszen tele vagyok kiegészítőkkel is, és úgy látszik, sarumhoz illő, aranyozott órám kapcsa felmondta a szolgálatot: képtelen vagyok lecibálni magamról. *
~ Valaki szerencsétlen majd biztos segít.. és még hálás is lesz érte. Gyerünk Chloe, vadászösztön, vadászösztön.. ~ * szaladnak máris fejemben a gondolatok, mert bár boszi vagyok, egy maréknyi pénzen kívül semmi nincs nálam, tehát pálcám se, maximum csak csáberőm, mely most durcás arcom miatt lehet, hogy csappant egy kicsit.. ám ahogy kiszúrom a zöld pulcsis merengőt a szökőkútnál, arcomon angyali mosoly húzódik végig, egyenesen arra is indulok, hogy mikor oda érjek, majdnem orra alá toljam vékony csuklóm, s egy torokköszörüléssel hívjam fel magamra a figyelmet. *
- Khm.. szia. Segíts kérlek, nem tudom levenni az órám, szerintem elromlott a kapcsa. * fejezem is be, hangom kérő, ám mégis édesen parancsoló, s még buksim is oldalra döntöm, úgy nézek szemeibe aranyosan, ha végre kinyitja azokat. S meg kell állapítanom, nem is olyan rossz a srác, talán egy éjszakát megér.. egy újabb strigula a falamon. És élvezem. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-20, 9:18 pm

*Nem nagyon figyel a körülötte levő dolgokra most már, inkább csak lassan elalszik, így észre sem veszi, mikor egy szép kis kacsót nyomnak az orra alá, hogy legyen már oly szíves leszedni az órát az érintett kézről. Csak a torok köszörülésre figyel fel, s smaragd szemeivel a másik kékségébe pillant, s egy ütemet ki is hagy a szíve. Na, nem azért mert sokkot kapott, csak olyan csinos az előtte álló lány, hogy ez meglepte.*
~ Nocsak, pedig csak pihenni jövök ki, és lám, egy ilyen tündérbe botlom… még sem vagyok szerencsétlen…~ *gondolja, miközben a lány kezére pillant, majd vissza rá. Előre dől, úgy kényelmesebb, azért már nehogy csak úgy támaszkodjon, majd akkor reagál valamit, ha már így meglepődött.*
- Hello. Szívesen, mutasd csak. *na, mondjuk ezt értelmetlen volt hozzá tenni, de azért puhán megfogja a lány csuklóját, a szemei elé emeli, majd két kézzel megfogja az óra kapcsát, s pár perces bíbelődés után, már le is szedi a hölgyemény kezéről.* - Tessék, remélem így megfelel. Egyébként benned kit tisztelhetek? *kérdi kíváncsian, miközben visszaadja az órát Chloe-nak, majd úgy pillant fel rá, azzal a félmosollyal, amit akkor szokott használni, ha egy széplányt meglát. Tény és való, csinos teremtés, egy éjszakát biztos megérne. Még jó hogy nem hallják egymás gondolatait, mert erre a mondatra mindketten meglepődnének. Na igen, az élet már csak ilyen.*
- Amúgy Tom. És mi járatban erre? Gondolom nem az órádat szeretted volna kikapcsolni. *pillant érdeklődve a lányra, miután végignézett rajta. Közben ölébe ejti kezét, s úgy figyeli, hogy Chloe mit fog most erre tenni. Lehet, kicsit be van rozsdásodva, de na, előfordul az ilyen. Szóval most szemeivel habzsolva a kishölgyet próbál beszédet kezdeményezni.*

Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-20, 9:32 pm

* Tényleg idegesít ez az óra, bár szín arany tényleg, és csuda szép is, de úgy utálom, hogy mindig elromlik, még véletlenül sem működik úgy, ahogyan én azt szeretném. Hát már miért is lenne minden tökéletes? Igen, ez a legnagyobb gondom jelenleg, egy nyamvadt óra, ami több ezer fontba került drága apámnak, bár van miből. Kuka lesz mindjárt, főleg mert ki is szúrom a célszemélyt, aki ma készségesen meg fogja tenni azt, amire kérem, s bár kell egy kis rásegítés, mármint ahhoz, hogy feléledjen a helyeske, de csak összejön mindjárt. *
~ Nem is értem, ilyen pózban hogy lehet elaludni.. ~ * nézek még mindig úgy rá, mintha cukorból lennék, de persze gondolataim sokkal mérgezettebbek, mint külsőm, na meg amit láttatni vélek vele. Szavai hallatán egy aranyos vigyor és egy kis kuncogás is kitelik tőlem, na jó, ez már túljátszás lesz, le fogok bukni, szóval visszább fogva magam tartom csak kezem, végül pedig, mikor kipattintja az órát, felszisszenek, cseppet azért meghúzta a bőrömet, de sebaj. *
- Örök hálám, azt hittem megfulladok benne. * tartom is tenyerem, kérem vissza, s még miközben válaszolok neki újabb kérdésére, egy pillantást vetek még az órára, majd ahelyett, hogy drámaian belehajítanám a vízbe, inkább csak zsebembe csúsztatom.. ha lesz a napokban egy jobb pillanatom, eladom jótékony célokra. *
- Chloe Walsh. És te, szép szemű, hős lovag? * mérem fel most már csábosabb pillantásokkal, szendeségem még mindig megvan, de azért láthatóan nem bírok magammal. Játszani akarok, és kész. Már épp szólásra nyitnám íves ajkaimat, mikor is érkezik a kérdés, a kijelentésnél pedig huncutul tátom el szám, meglepettséget tettetve. *
- Ennyire átlátszó vagyok? Elég ciki.. * színészkedem továbbra is, végül csak elvigyorodom, s újra végig mérve őt állok neki a kész tényekkel. * - Ugyanakkor az órám tényleg rossz volt, egyszerűen rosszul lettem attól, hogy nem tudtam levenni. Amúgy meg innék is valamit, kissé kiszáradtam ebben az óra hepajban. És bizony a szívemre venném, ha nem te hívnál meg. * lépek is picit közelebb hozzá, elég közel, de aztán el is húzódom, egy ilyen partit megbánna, ha kihagyna. *
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-08-20, 9:47 pm

*Egy ideig el is bíbelődik az órával, de aztán sikerül lekapcsolni a hölgyemény kezéről. Viszont úgy tűnik, meghúzta egy kissé a bőrét.*
- Bocs. Azért csak nem? *kérdez vissza, de ez amolyan költői kérdés volt a megfulladásra. És igen, ő tud ilyen pózban is aludni, már megszokta, hogy furcsa helyeken és helyzetekben kelljen elaludnia. De hát ez van. Max a lovakon nem tud aludni, meg amúgy sem komálja őket olyan nagyon. Szép teremtmények, de nem neki valók. De visszatérve az előzőekhez, visszaadja a puha kis kézbe az órát, majd Chloe-t figyeli, mit reagál. És nem is kell csalódnia.*
- Thomas Gledhill, de mindenkinek csak Tom. *mosolyog a jányra, miközben érzi annak búja viselkedését, és ez tetszik neki. Rég volt nővel, bárki bármit mondjon, ráadásul pasiból van, és a fene fenét eszik, ha ezt a jó lehetőséget most kihagyja.*
- Inni? Bánnám is, ha nem hívhatnálak meg. *pillant Chloe-ra, miközben felkel, így a lány fölé magasodik, majd akkor a város felé mutat, s közben elindul a lánnyal együtt, ha az is benne van.*
- És hol szeretnél iszogatni? A fogadóban, vagy legyen inkább a klub? *kérdi, miközben ha minden jól megy, akkor a lány mellett sétál, s rá is összpontosítja minden figyelmét. Tipikus macsó dolog lehet, de valahogy ösztönösen megpróbálja a legjobb oldalát mutatni, szóval kihúzza magát, felemelt fej, nőket felfaló tekintet és az elmaradhatatlan sármos mosoly. Meg persze az, hogy a kiszemelt áldozat közelében van, s így érzi annak kellemes illatát is, ami kicsit elbódítja.* - Egyébként ilyenkor nem ajánlatos egy ilyen csinos teremtésnek egyedül mászkálnia, még a végén valami megharap. *somolyog, miközben egyre közelebb kerül a lányhoz, majd megcsípi finoman annak oldalát, miközben egy Hamm-ot is kiad, s aztán távolabb lép, nem akarja magától elüldözni az imenti nagy fogást.*

Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Mystral parkja - Page 3 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-01, 3:41 pm

//Metamorf mágia 4.házi//


*Egy kis pihenés rám fér, szerencsére már túl vagyok az óráim felének leadásán, és a féléves teszteket is már kiosztottam a másodikosok között, így egy könnyed kis séta belefér a mai napomba. Persze jobb lenne ha Azaria is velem tartana, de hát nem képzelhetem hogy ő ugrik amikor nekem jó, mindketten emberek vagyunk, és bár keveset vagyunk mostanában együtt, de attól még ugyan úgy kötődök hozzá, ha nem jobban. A mai sétám egyébként Seol szigetére vezet, nem igazán tudom mit szeretnék csinálni, gondoltam még délelőtt, hogy beugrok egy sörre valahova, vagy leugrok venni valami kis ajándékot Azarianak, de igazából nem lételemem az ivás, illetve még mindig félek attól hogy tetszene e neki amit szeretnék venni, így úgy gondolom ameddig nem döntöm el, a park felé veszem az utamat. Egy kis séta a szabadba, friss levegő mindjárt meghozza a gondolataimat, ám az áhított nyugalom és fesztelen járkálás nem jön össze ugyanis egy kislányt látok ide oda sétálva a parkban, látszólag keres valamit, és csak úgy sír mint a templom egere. Egy pár percig figyelem nem tudom mi lehet a baja, de arcomon látszik hogy sajnálom szegény gyereket. Így aztán eszembe jut, hogy talán segíthetnék is neki. Felgyorsítva lépteimet nemsokára már a lányka előtt termek, és legugolva vele szembe oldalra is döntöm fejemet, miközben kíváncsi tekintettel méricskélem.*
-Na mi a sírás oka kislány?*kérdezem nyugodt, derűs hangon, de a lány csak nem akar megnyugodni, csak pár perc múlva, szerencsére türelmes emberből vagyok, így nemsokára meg is hallom hüppögő szavait.*
-A kiscicám.. Elszökött arra felé, és nem akar vissza jönni. Sehol nem találom. Nem tudnál segíteni?*kérdezi igencsak keservesen, amit aztán újabb feltörekvő sírás követ én pedig csak lassan elhúzva a számat csóválom meg a fejemet.*
-Várj meg itt, megnézem mit tehetek vissza hozom a cicádat..*mondom miközben felegyenesedek, s tempós léptekkel indulok meg az erdő irányába. Fenébe is nem kellett volna ennyire biztosra mondanom bármit is, hiszen tudhatnám hogy ezek a kis állatok mennyire öntörvényűek, és simán eltűnhetnek egy ekkora bazi nagy erdőbe mint ez… Ahogy azonban haladok előre vér nyomát kezdem észre venni, és ahogy követem egyre jobban kezd az az érzésem támadni, hogy valami rosszat fogok találni a végén. Az állatka meg is kerül méghozzá széttépve, én pedig csak kissé elhúzott tekintettel húzódom arrébb.*
~Szia cica… A büdös fenébe is, mondtam én hogy nem lesz jó ötlet biztosra ígérni, ha darabokba viszem vissza a lány megfullad a könnyeibe… Na most légy okos Varg~*ülök le egy pillanatra miközben tekintetemmel a cipőmet kezdem el vizslatni. Igen csak nehéz a helyzet, főleg hogy valami eredménnyel kéne kimennem, nem lehetek bunkó, és mehetek el más irányba a saját dolgomra, ha már egyszer beígérkeztem erre a „küldetésre” ahogy azonban gondolataimba merülve üldögélek, nemsokára egy apró kis menyét szalad el nem sokkal előttem, és így agyamba nemsokára fel is villan az a bizonyos lámpa.*
-Megvan, ez lesz az remélem nem fog gyanút fogni.*mondom magam elé, miközben feltápászkodva előrántom a pálcámat, és a menyétre célozva ki is mondok egy igét.*
-Stupor..*mondom ki, de az ige félre talál, így azt hiszem megint próbálkoznom kell, a kis állat éppen hogy eltűnne az egyik fánál, de most én voltam a gyorsabb, s a pontosabb is..*
-Stupor *szegezem rá ismét, s most már siker is koronázza művemet, ugyanis a kis állatot telibe találja az átok, én pedig csak nyugodt tekintettel sétálva oda hozzá, veszek elő egy kést a farzsebemből, s vágok is rajta egy kis sebet..*
-Fene.. semmi nincs nálam amibe bele tudnám csorgatni..*vagyis van a kezem, így aztán mivel más eszköz nincs az állat vérét a saját kezembe csepegtetem pontosan kiszámolva a tíz cseppnyi adagot, amit aztán teljesen lenyalok róla, tehát meg is iszom. A pálca ezután a lény szíve fele lendül én pedig próbálom elképzelni hogy a széttépett macska hogy nézhetett ki egészségesen. Szerencsére van képzelő erőm, így már csak a plusz jelet kell megrajzolnom s kimondani az igét.*
- Animal mutacio., Animal mutacio..*ismételgetem el többször is az igét, erősen koncentrálva, s már érzem is ahogy a saját vérem feljön, ami bár nem a legjobb érzés, de most az egyszer túlélem, a számon kifolyó vér az állat felé indul meg, amibe szépen bele is olvad. Tudom hogy ezzel még közel sincs vége, hiszen még továbbra is mozdulatlanul koncentrálva kell maradnom, így itt is maradok kb negyed óráig, amikor aztán teljesen befejeződik az átalakítás én pedig egy fáradt sóhajjal állok fel, hiszen elfárasztott a varázslat, azt hiszem futnom, vagy megerőltetőt csinálnom ma már nem kell, megvolt a napi jócselekedet.*
-A fene nem hittem volna hogy még ma is akad tenni valóm, na gyere cicus.*mondom, kissé fáradt hangom magam elé, majd a karomba veszem az állatot. Az azonban megharap, így felmordulva úgy döntök hogy a grabancánál fogom meg. Így viszem vissza a kislányhoz, aki újjongva fut felém elvéve tőlem a macskát.*
-Köszönöm, hogy megtalálta a cicámat..*mondana még mást is, de úgy gondolom lehet szólni kéne, hogy ne dédelgesse annyira, hiszen mégiscsak egy vadállatból lett átalakítva amit persze ő nem tud.*
-Hé kislány óvatosan mert lehet hogy.*de ekkor már meg is harapja őt a lény, s bár a lány fájdalmasan felkiált azért nem engedi el újdonsült kedvencét, aki bizony nagyon szabadulni akar a kislány karmai közül, amit bár ő nem, de én annál jobban értek.*
-Eddig soha nem harapott nem tudom mi történhetett vele…*mondja kissé elgondolkozóan, viszont mielőtt tovább beszélhetne úgy gondolom egy kis kegyes hazugság még beleférhet részemről.*
-Biztosan csak az erdő miatt ilyen, eléggé veszélyes hely, megvadíthatja az állatokat.. Vidd haza, etesd meg és simogasd sokat az majd segít. Na de én megyek szia, és vigyázz a cicádra..*köszönök el egy félmosolyal, majd el is indulok a főutca fele, hogy kitaláljam mit tegyek ezután. Bár tény ez a helyzet meleg volt, remélem a kisállat megszelidűl, mert ha nem a lányka hamar megutálhatja így, de legalább nem tudta meg hogy a kis kedvence szét lett tépve, mindenben meg kell találni a pozitívumot.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 7:14 pm

*Szép idő van az őszhöz képest, egész meleg az időjárás, és mivel szeretek a szabadban lenni, így ezt ki is használom, szóval egy ideje már a parkban ücsörgök egy padon, és egy könybet olvasgatok. Öltözetem egy hosszú csőfarmer, fehér balerinacipő, fehér ejtett vállú fölső, rajta pedig a Genova-i kikötő, mi úgy hiányzik már, lehet, haza kéne mennem, de attól talán csak rosszabb lesz, ha visszajövök. Na majd meglátjuk hogy alakul, most a könyvre koncentrálok. Hosszú hajam egyébként egyenes, eltakarja nyakamat, amin egy kicsit még mindig látszik a Shalmira-val történt találkozásom óta. Akárhányszor rágondolok, egy pillanatra átjárja a testem az a kellemes érzés, amit akkor éreztem, de tudom, hogy nem volt túl helyes a vámpírlány részéről, hogy így kihasznált, de hát mit várok egy ilyen lénytől? Mindenesetre igyekszem a lehető legkevesebbet gondolni arra az esetre, talán nem is találkozok Shalmira-val többet. Törökülésbe helyezkedem a padon, mi kicsit kényelmetlen ugyan, de egy idő után megszokom. Fejemet néha felemelem, barna tekinteteimmel, mik egy kis feketével ki vannak emelve, körbekémlelek, ki van a környéken, de aztán folytatom a sorok bújását.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 7:34 pm

*Végre ide is megérkeztem. Sajnálom, hogy ilyen sok időre itt kellett hagynom az iskolát, de most már legalább itt vagyok, és ha minden igaz nem is kell elmennem. Tegnap este lepakoltam a cuccaimat a szobába és nyomtam egy szunyát, majd másnap reggel felfedeztem a sulit. Emlékszem még elsős létem pár hetére, amikor még magam is ide jártam, de így visszatérve megint idegen a hely. Sok átalakítás történt, mind az iskolán, mind a városban, egyaránt és ahogy idefele jövet kiszúrtam megint épül valami a városban. A napom nagy részét az iskola átkémlelésével töltöttem, de most már én is és Xeno is meguntuk a bent létet, ezért kimásztunk a városba.
Természetesen egész utón lökte a rizsát elemezve a helyet és hozva szokásos kritikus formáját. Minden emberhez és dologhoz volt hozzáfűzni valója. Természetesen annyira nem bánom, mert így könnyebb felderíteni a terepet és első sorban ez is a célom. A lehető legtöbb információt megtudni mindenkiről. Így fedezem fel a padon ülő és olvasgató leányzót. Baglyom, aki éles szemével a vállamról fürkészi, a környéklevőket azonnal kiszúrja a lány nyakán lévő vámpírharapást.*
~ Ezen a környéken is vannak vámpírok? Többet kell erről megtudnom.~ *Fut át agyamon a gondolat, mire azonnal érkezik lepcseszájú társam támogatása, az Ő érdeklődését is felkeltette a dolog.*
- Hellobelo! Mit olvasol? *Közelítem meg zsebre dugott kézzel. Egy fehér trikó, egy rövid farmer és az elengedhetetlen fekete kalap illetve egy tornacipő van rajtam. Szőke hosszú hajam kiengedve, a sminkszokásos illetve egy karkötő még feldobja látványom.*
- Ne szórakozz! Térj a lényegre, nincs időnk piti dolgokkal foglalkozni. *Hallatszik azonnal a feleső válasz, majd Xeno munkába is áll. Leröppen vállamról, majd a csaj kezére szökken, ahonnan a leányzó képébe nyomja kitágított szemeit.*
- Nem mai a harapás, sőt igen csak régi. Pár hete történhetett. *Vonja le a következtetéseket, majd továbbra sem mászik ki a lány képéből kivéve, ha elhessegetik.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 7:54 pm

*Békésen ücsörgök a parkban, senkitől nem zavartatva olvasom a könyvemet, csak néha pillantok fel, mikor gyereksikolyt hallok, de ezek természetesen az öröm hangjai minden esetben, a jó időt kihasználva jött ki sok család a gyermekeivel, hogy kiélvezzék a nyár utolsó sugarait, amik még átlógnak kicsit az őszbe. A sztoriból egy lányhan szakít ki, így felnézek, és keresem a hang forrását, és hamarosan meg is találok egy eléggé agyontetovált lányt, ki elég feltűnő jelenség ebben a környezetben. Nekem is van tetoválásom, ez hátulról látszik is, mert jobb oldalt kilátszik a pólóból a vállam.*
- Szia, egy Viking trilógia második részét olvastam. Egyébként Yvonne vagyok. *mutatkozom be, ha már így alakult, és egy kis mosolyt is megeresztek, de nem vagyok most túl közvetlen kedvemben, vagy épp a legbarátságosabb hangulatban, de hát mindenkinek vannak ilyen napjai. Egyszer csak a szőke lány baglya a kezemre repül, aztán csőrével szinte kiböki a szemem, és magyarázni kezd valamit.*
- Hess innen, pofátlan madár! *csattanok fel kicsit talán ingerültebben, mint kéne, és reflexből könyvemmel az állat felé is csapok, aki ha nem elég gyors, bizony a könyv eltalálja, és akkor amiatt repül odébb. Nem ütök azért túl erőset, csak amolyan figyelmeztető jellegűt.*
- Bocsi, nem szeretem ha a képembe másznak. *teszem utána gyorsan hozzá, mert leesik, hogy mit is csináltam pontosan. Megérdemelte a bagoly, én úgy gondolom, de aztán ki tudja, a szőke lány hogy reagál arra, amit a famulusával csináltam.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 8:15 pm

*Hosszú távollét után én is visszatérek az iskolába bár jellemem, külsőm és a múltam is igen csak megváltozott. Mindig is tudtam, hogy őrült apám van és cseppet sem sajnálom, megérdemli, hisz borzalmas dolgokat követett el, csak igen kellemetlenül érint, hogy emiatt én is megvagyok büntetve. „Testvéreim” miben léte és az Ő szenvedéseik egy cseppet sem érint meg, oldják meg úgy, ahogy akarják.
A várost járva sétálhatok famulusommal, hogy feltérképezzük a helyet. Az információ hatalom én pedig szeretek tudni a dolgokról, a legapróbb részletekig és ehhez Xeno tökéletes társ. Ki is szúr egy igen érdekes leányzót, akihez oda is csörtetek. Én próbálok kedves lenni és, majd csak később belecsapni a lecsóba, de ez madaramról nem mondható el, aki egyből az idegen képébe mászik.*
- Hívj csak Bellának. *Dobom be az első nevet, ami eszembe jut. Nem szoktam megosztani a nevemet másokkal főleg nem ha kiakarom kérdezni őket bizonyos témáról. Még a végén utánam erednek. Mondjuk eléggé feltűnő jelenség vagyok anélkül is, de hát ez van. Azonban menet közben baglyom pofátlanságáért kap is egy fülest, mire morogva visszarepül a vállamra.*
- Ezt a szemtelenséget. Volt képe megütni, amikor én csak érdeklődtem. Neveletlen tuskó. Ideje, hogy tanulj egy kis jó modort. Vigyázz, mert egyszer még kikaparom a szemed. *Zsörtölődik hangosan közben, mint egy vénember, majd az Yvonne-tól messze levő vállamra röppen. Eszem ágában sincs leülni a leányzó mellé főleg nem, amíg Ő sincs megfelelő hangulatban. Nem szeretek közelharcba keveredni. A bocsánat kérésre azonban nem reagálok. Xeno-t bántotta és mivel nem lett baja, ezért ezt majd ketten lerendezik, azonban ez nem jelenti azt, hogy nem vettem magamra.*
- Szóval ha már valaki így rátért a tárgyra, akkor én sem kerülgetném a forrókását. Érdekes minta van a nyakadon. Honnan szerezted? Beszélgethetnénk róla, mert érdekel engem a téma, de lehet ahhoz jobb lenne egy csendesebb helyszín. *Próbálom elindítani a beszélgetést. Feltételezem, hogy nem akar erről beszélni, ritka amikor valaki csak úgy kapásból kitárulkozik, azonban mindenkinek megvannak a maga taktikái. Azonban én menet közben feltűnés mentesen végig mérem a leányzót, de tekintetem megakad egy nyakláncon, ami csinos darab és ezüst.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 8:37 pm

*Már sötétedik, lassan vissza kéne menni a suliba, de még maradok, főleg, hogy megszólítanak, így becsukom a könyvet, és Bellára figyelek. Nem merül fel bennem, hogy nem ez lenne az igazi neve, hisz őszintének tűnik, de nem bízom meg benne már ennyitől, nem olyan vagyok. A bagoly kissé pofátlan, így meglegyintem a könyvvel, mire az morgolódva visszaszáll gazdájához. Nem kívánok visszaszólni az állat mondandójára, nem fogok én egy bagollyal leállni vitatkozni. Viszont sajnálatos módon a bagoly kiszúrta a foltot a nyakamon, ami a vámpírharapásból maradt még meg, és Bella kíváncsiskodni is kezd.*
- Nem szeretnék róla beszélni, bocsi. Mástól informálódj erről a témáról. *válaszolom egyszerűen, és nem megyek sehova, maradok a helyemen. Úgy érzem, a szőke leányzó közvetlenül viselkedik velem, könnyed társalgást próbál beindítani közöttünk, de a vámpíros témára nem vagyok vevő, és ezt vagy megérti, vagy nem, ez engem már nem érdekel, most nem vagyok olyan kedves hangulatomban.*
- Öhm... minden tetkód jelent valamit, vagy megtetszett és magadra varrattad? *kérdezem, hogy tereljem a témát a vámpírokról, és mivel az én tetoválásomnak van személyes vonzata, ezért talán neki is.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 8:47 pm

*A padon kiszúrt csajszi, sajnos koránt sem olyan kis tündi-bündi, mint azt pofikája sejteti, hisz kapásból verni kezdi a baglyomat. Nem szólok semmit, azonban én és Xeno is megjegyeztük magunknak a gyermeki ártatlanságot sugalló arcot. Kiváló külső max, de hát ilyen már csak a természet humora.*
- Kár, pedig engem tényleg nagyon érdekel. *Vonom meg a vállamat, majd a zsebembe süllyesztem a kezem. Érzem, hogy Xeno toporogni kezd a vállamon, de oldalra pillantásomból megérti, hogy még nincs itt az ideje annak, hogy előre lépjünk. Tovább méricskélem a leányzót. Nem fogok azért leszállni a témáról, mert neki nincs olyan hangulata. Nekem ezt itt és most meg kell tudnom. Harcba nem akarok keveredni, ezért azt még elkerülöm, bár bízok benne, hogy nem terelődik el idáig a helyzet.*
- Ez nem így működik aranyom. *Húzóm féloldalas mosolyra arcomat miközben haloványan kuncogok.*
- Te nem válaszolsz az én kérdésemre, mert személyesnek véled, akkor miből mered feltételezni, hogy így állok én is hozzád? *Vonom fel rajzolt szemöldökömet, majd Xenora pillantok, aki már is cselekszik. Bekapcsolva érzelembefolyásoló képességét azonnal hatni kezd a lányra. Bizalmat ébreszt benne. Előzi minden kételyét és első benyomását felőlem. Lehet, hogy továbbra sem leszek neki szimpatikus, de minden kétséget kizárólag megfog bízni bennem most ez a leányzó.*
- Szóval akkor most már beszélgetünk a vámpírodról? *Pillantok most ismét a leányzóra, akinek valószínűleg most már meg fog eredni a nyelve.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 9:11 pm

*Elsőre normálisnak tűnik a lány, bár a baglya már sokkal kevésbé, és meg is legyintem kicsit, hogy kapjon már észbe, nem illik másnak az arcába belemászni. Ki lesz szúrva a folt, és Bella érdeklődni is kezd róla, ám én nem szeretnék róla beszélni, szóval ezt meg is mondom neki.*
- Biztos majd más kielégíti ezen információk iránt érzett kíváncsiságodat. *vonok én is vállat, miközben hátradőlök a padon. Terelni próbálom a témát, de el lesz utasítva, ami így utólag belegondolva érthető reakció a szőke lány részéről.*
- Jogos. *adok ennek hangot is, és nem tudom, nem érzem most már szimpatikusnak Bellát, agyamban kutatok valami indok után, hogy itt hagyhassam, ám ekkor furcsán bizalmat kezdek érezni iránta, de az agyam tiltakozik kissé, mintha azt mondaná, egyszer már bedőltél ennek, másodszor nem kéne, de nem tehetek ellene, nyíltabb leszek kissé.*
- Semmi extra, csak összefutottam egy vámpírral, aki utána ivott a véremből. *a történet nagy vonalakban ennyi, más dolog amúgy nem is nagyon történt azon kívül, hogy igazából szimpatikus volt nekem Shalmira, és talán valójában nem akart bántani, de ez nem derül ki talán már soha.*
- Miért érdekelnek ennyire a vámpírok? *kérdezem fejem kissé oldalra billentve, miközben törökülésből kinyújtom a lábaimat, majd keresztbe teszem őket, a jobbot átvetem a balon.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 9:25 pm

*Reménykedtem benne, hogy egyszerűbben is megoldhatom a kérdezek te felelsz témát, de ez sajnos sose ment könnyen. Még jó, hogy van nekem Xeno és a világnak a technika. Azóta sokkal könnyebb utána járni a dolgoknak, már ha megvannak hozzá a szükséges eszközök. Én magam nem nagyon értek a számítógépekhez, de ismerem a megfelelő embert. Azonban ilyen téren most inkább ismételten a varázslathoz folyamodik, így kerül Yvonne is a befolyásolásunk alá.*
- Érdekes. Itt történt a városban? Merre és mikor futottál vele össze? Neme, neve? Elmentettek valahova? Hogyan viselkedett és mit éreztél? *Tudok egyet, s mást a vámpírok viselkedéséről illetve harapásáról, de élőben még csak futólag találkoztam vámpírral. Pont arra sétáltam, amikor láttam, hogy elkapott egy embert. Férfi volt és magas, erőteljes vonások szögletes áll. Semmi extra, de azóta nem találkoztam vámpírral csak tanultam róluk és ha van az iskola környékén, akkor nem árt róla tudnom, nem áll szándékomban vérbanknak lenni, mint Yvonne-nak.*
- Csak érdeklődöm. Nem mindenki akar ilyen kis foltocskákkal rohangálni. Én inkább a firkákat gyűjtöm. *Mozgatom meg ujjaimat a levegőben, hogy tudja a tetoválásokra gondolok. Könnyű dolgom van a varratást illetően, hiszen felületes fájdalmat nem érzek, ezért is van például egy hangjegy az arcomon vagy éppenséggel a sminktetoválás.*
- Bezzeg most már ennek is elered a nyelve. Mire mennél nélkülem. Legalább egy köszit felköhöghetnél. *Jegyzi meg nekem baglyocskám megcsípve fülemet, mire felszisszenek és a fejére koppintok, de utána meg is simogatom és az alkaromra veszem.*
- Te viszont nem azért vagy itt, hogy kérdezősködj hanem, hogy felelj, szóval hagyd a szövegelést és mesélj! *Türelmetlenkedik szokásához híven Xenofíliusz. ÉN közben egyik lábamról a másikra teszem a testsúlyomat. Nem zavar, hogy állnom kell, jobban szeretek, mint ülni. Nem tudok egyhelyben megmaradni.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 9:40 pm

*Nem túl szimpatikus immár Bella, ám valamiért mégis bizalmat kezdek érezni iránta, így mesélek picit a Shalmira-val történt találkozásomról, de ő még többet akar hallani, és kérdések tömkelegét szegezni nekem.*
- Igen, itt volt a városban, a fogadóban futottam össze vele. *rengeteg a kérdés, és ez nem igazán jön be nekem, így kis szünetet tartok, és inkább kérdezek tőle, miért ennyire érdeklődő, de túl tartalmas választ nem kapok, de azért bólogatok, hogy megértettem. A baglya motyog valamit, aztán meg elég barátságtalanul fordul felém, én pedig felállok, a könyvemet a hónom alá csapva.*
- Nem szeretem, ha faggatnak, szóval én megyek, ha ennyire érdekelnek a vámpírok, mászkálj sötétedés után Mystral-ban, talán összefutsz egyel, hacsak nem kerülnek el majd a pofátlan állatod miatt, na nem mintha túl sokáig tartana kinyírnia őt. *mondom kissé ingerültebben. Hiába érzek bizalmat a lány felé, ez nem azt jelenti, hogy teljesen kifordulok magamból, továbbra se szeretem, ha kivallatás szerűen vallatnak, szóval elindulok.*
- Nem szoktam ilyet mondani, de remélem nem találkozunk többet. *legfőkébb nem Bella felé irányul ellenszenvem, hanem a baglya felé, de ezek után nem fogok álmatlan éjszakákat tölteni, ha nem leszek jóban a szőke lánnyal. Intek neki, majd most már nem törődve vele sietősebb léptekkel elindulok, és hamarosan eltűnök a szemük elől, aztán visszatérek az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-08, 9:55 pm

*Ugyan ez a találkozás nem sikerül éppen döccenő mentesen, de így vagy úgy akkor is megoldom a dolgokat. Xeno segítségével sikerül rávennem, hogy beszéljen, azonban az Ő közbeavatkozása el is űzi Yvonne-t. Sok kérdést teszek fel neki, amire azt hittem választ fogok kapni, de kicsúszik a lehetőség a kezemből. Itt tudnám marasztalni ha akarnám, de inkább ma már nem veszítem tovább a húrt, majd valahonnan kiderítem ezt még.*
- Az Isten szerelmére! Miért kell neked mindig közbe kotyogni? Rémes mekkora szád van Xeno. *Mordulok rá a bagolyra. Teljesen jogos a felháborodásom és látom rajta, hogy neki sem tetszik a lány viselkedése és már kezdi is felfújni magát jelezve, hogy nem hagyja annyiban a dolgokat.*
- Helyezd magad vissza a kispadra, mára szerepeltél eleget. Megyünk. *Fordítok hátat a leányzónak. Megértem, hogy nem vagyunk neki szimpatikusak, de nem is barátkozni jöttem, azonban biztosra veszem, hogy lesz még szerencsék találkozni.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-14, 7:38 pm

*Ismét péntek. Mondatnám, számomra még mindig, ugyanis bár az iskola nem kifejezetten a megszokott heti rend szerint működik, én mégis makacsul ragaszkodom egy beosztáshoz, amit egyébként nem tartok be... ez volna a héten való öt nap tanulás. Most viszont ismételten legálisan üthetem el időmet kedvem szerint, s mivel közeleg az éjszaka, mely kedvenc időszakom, ezért előre indulok, hogy még a hűvös, de fényes Mystralban töltsem el a hátralévő időt. Öltözékem az enyhe szélhez igazítva most fekete sportcipő, természetesen kissé elnyűtt darab, egy sötétkék farmerrel, hozzá pedig egy mindent takaró fekete kapucnis pulóver társul, s utóbbi kettő nem piszkos, de megviselt. Pénz természetesen nincs nálam, egyedül a pálcám, mi farzsebemben lapul, elvégre nem veszem hasznát legtöbbször, mivel megfelelően működtetni sem tudom, pár alapvető varázslatot kivéve. Nyugodtan haladok, már-már egy helyben, ugyanis tekintetem fejemre húzott kapucnim mögül fürkészi a közeli embereket és környezetet, megfelelő alany után kutatva ami tervemet illeti. Végül kockázatosnak ítélem a cselekvést, így egyszerűen egy közeli pad felé veszem irányomat, és nem törődve az elhaladó tömeggel elfekszem rajta, lábamat is felrakva rá. Tekintetem az égboltnak szegezve nyomom zsebembe kezeimet és merülök el gondolataimban. Kívülálló számára egyszerű hajléktalannak tűnhetnék, ez nem áll messze a valóságtól, mivel csak azért van otthonom, mert az iskola diákjai közé tartozom. Kérdés, mikor derül ki, hogy nem feltétlen vagyok alkalmas erre a világra, illetve több sötét folt is éktelenkedik múltamban.*
~ Talán otthon kellett volna maradnom. ~ *fut át agyamon a gondolat, elvégre kissé magányos volnék itt, s bár találkoztam már ezzel-azzal, mégsem mondhatok senki igazán barátomnak. Természetesen Vixi külön téma...*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime2012-09-14, 7:58 pm

*Jó újra itt lenni. Ugyan első ittlétemkor csak pár hetet töltöttem az iskolában még is mély benyomást tett rám. Élveztem, hogy itt bármikor használhatom varázserőmet és ez az energia teljesen feltöltött. Ez az érzés most is megvan, érzem, hogy testemet átjárja az energia, bár kevésbé vagyok fitt, mint szoktam lenni. Igen csak megvisel, hogy minden este rémeket látok. Ugyan így egy év elteltével szervezetem kezd hozzászokni ehhez, ám mentálisan nem mindig sikerül ezt teljesen feldolgozni. Részben ezért is választottam Xenonak a beszéd képességet, hogy vele tudjak bátran bármiből nyíltan kommunikálni.
Azonban kint lassan kezd sötétetni. Nemsokára éjszaka lesz, ami a kedvenc napszakom. Izgatottan dörzsölöm össze tenyerem, majd cuccaimat egy táskába dobálva karomon famulusommal távozok a suliba. Mivel ma a szokottnál is jobban unatkoztam - tekintve, hogy bevoltam zárva az eső miatt - ezért ma különösen mehetnékem van. Ami önmagában nem gond ám egyik legrosszabb tulajdonságom vagy is kedvenc hobbim nem hagy nyugodni, amihez szintén emberek közelségére van szükségem.
Hosszú lábaimmal és a révész segítségével gyorsan a parkban találom magam, ahol sétálni kezdek. Ám ez nem egyszerű séta hanem inkább terepszemle, ami szerencsére sikerrel is jár. Egy hosszú kabátos idős nő éppen etetgeti a galambokat. Kezén ott lóg egy arany karkötő, ami azonnal felkelti érdeklődésemet. Szólok Xenónak, hogy hozás van, aki el is reppen, míg én munkának látok. Legszebb mosolyomat felöltve sétálok a nénihez.*
- Jó napot kívánok! Én is etethetem a galambokat? *Kérdezem meg miközben egyik szőke tincsemet hátra tűrőm. Hosszú fekete pulcsi van rajtam, aminek csak szélén világít piros csík. Szerencsére nem látja tetoválásaimat, így nem zavar el magától. Kinyújtja felém kezét, amiben a magok vannak, hogy vegyek csak. Igazán aranyos, pont erre számítottam. Kacsóimmal a szatyor felé nyúlok, de közben jobb kezemmel eltévedek csuklója felé, ahonnan egy könnyed mozdulattal le is varázsolom karperecét. Az ékszert a markomba süllyesztem, majd a magokat szét szórom a szerintem gusztustalan jószágokatnak.*
- Köszönöm, most már megyek. Viszlát. *Mosolygok rá ismét bájosan, majd elsétálok. Intek Xenonak, aki azonnal hangtalanul felém röppen, majd egy hajléktannak látszó padon alvó egyéntől nem messze megállok.*
- Nem is rossz. Holnap elmegyünk, azt bezsebeljük ennek a karkötőnek az árát mit szólsz? Veszek, majd neked valami, megengedem, hogy válasz. *Méregetem még a markomban lévő ékszert.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral parkja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral parkja   Mystral parkja - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral parkja
Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Mystral kikötője - A rév
» Mystral főutcája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: