Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Delgarod         - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Delgarod         - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Delgarod         - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Delgarod         - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Delgarod         - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Delgarod

Go down 
+5
Aristarkh Y. Zhukov
Mathis Boll
Lucius Rufinus
Faith Craven
Demien.R.Cornwlade
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Delgarod         - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:24 pm

[Bruno, Lucius]
*Átlépve a kapun egy fagyos helyen találom magam két diáktársam és több ezer csatára készülő emberrel együtt. Gyors ismerkedés és rövid beszélgetés után egy alak lép oda hozzám, aki pálcát rántva sodor mindek bele a tömegbe, ami dobszó kíséretében egyre gyorsabban szedi a lábát, míg végül futni nem kezd a jégmezőre, ami nem más, mint a csata helyszíne. Elérkeztünk az előttünk tornyosuló hatalmas fekete vár elő, aminek falain fura, görbe alakok lógnak íjjal a kezükbe, amivel azonnal záport zúdítanak tűzgolyók kíséretében a fehérbe öltözött tömegre. Hátulról valaki védekezésre buzdítja a népet, amiben, mint az már meneteléskor kiderült van pár igen gyáva alak. Hova tűnt a régi spártai szellem? Persze én is félek és féltem Brunót is, de nem foglalkozom ezzel, mert azzal csak magamat gyengítem, amit nem kéne egy mészárszéken. Védekezés képen az ellenünk irányuló támadás ellen a tűzburok választom, de mielőtt létrehoznám Lucius mellé lépek, hogy megvédjem bár felőlem akár a fogát is itt hagyhatná. A tűburok becsapódik, a pajzsba mire az még jobban kitágul megfélemlítve ezzel saját csapatunkat is. Azonban a menet nem áll meg, sőt egyre jobban siet afelé a fránya kastély fel, ahol valami, Astrodeus vár minket, hogy megölhessen, majd meghódítsa a világot. Hipp-hipp hurrá örüljünk neki, hogy van még egy őrült a Földön. Azonban a sereg nem tud gond nélkül előre nyomakodni ugyan is a falról fegyveres, pálcás, köpenyes alakok ugrálnak le a tömegbe vetve magukat, hogy ott folytassák a pusztítást. Figyelmemet azonnal felkelti a vörösen izzó szemük mire adrenalinban úszó agyam azonnal egy szót társít.*
- Démonok. *Sziszegem azonnal és csak remélhetem, hogy jól gondoltam ki ez az egészet. Túl sokan vannak ahhoz, hogy egyesével küzdjünk ellenünk, ezért azonnal a táskámba kezdek el turkálni.*
- Tudom, hogy van benne egy kréta… vagy valami csonk. Avada Kevadra. *Ölöm meg közben az egyik közelembe merészkedőt miközben ujjaim meg is akadnak egy krétán. Jobb alkarom belső felére azonnal egy fordított pentagrammát vések, majd kezeimet szétfeszítve koncentrálni kezdek. Próbálom kizárni a körülöttem morajló tömeget, hogy elérjem a démoni síkot, hogy megnyithassam az átjárót. Tekintetem a jelre szegezem miközben az igét ismételgetem.*
- Exitium corium, exitium corium. *Egészen addig mondogatom a dallamos igét míg a jel fen nem villan. Ezután megérzem a külső energia gyülemlését.*
- Exitium. *Aktiválom azonnal az igét, hogy ezek a vörös szemű izék megbénuljanak. Már csak abban kell reménykednem, hogy tényleg démonok méghozzá szolgalelkűek és nem valami fullos micsodák. Ha szükséges megismétlem az igét.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Delgarod         - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:27 pm

[Mona, Lucius]

*Jó kis kalamajkába sikerült keverednünk nekünk hármunknak, és mindezt azzal értük el, hogy átléptünk azon a kapun. Na mindegy, már nincs mit tenni, mennünk kell a több ezer főt számláló sereggel valamiféle Astrodeus ellen, kiről az egyik embertől érdeklődök is, és mond is róla pár információt, mivel ugyan nem lettem sokkal okosabb, lényeg, hogy világuralomra akar törni az ellenfél, és ezt a sereg nem akarja hagyni. Végül is, érthető az álláspontjuk, már csak azt nem értem, miért kellett ebbe minket is belekeverni. Amúgy nem bánom azért annyira, úgyis unatkoztam mostanában, nem történt velem túlzottan semmi érdekes, és bár nem pont ilyen dologra vártam, hogy majd feldobja a napjaimat, de hát az ember fia ne válogasson. Közeledünk a várhoz, és egyszer csak egy kis támadás veszi kezdetét, nyilak, tűzgolyók repkednek, és ez eddig még nem is lenne nagy baj, ha az egyik nem pont felénk repülne. Idejében sikerül létrehozni a Tűzburkot, is mind a hárman megmenekülünk, de mivel a hatósugár nagyobb lett a becsapódó tűzgolyótól, így talán néhány "csapattársat" sikerül is megpörkölnünk, de úgy vagyok vele, hogy mindez csak járulékos veszteség. Az az egy perc, amíg hat a Tűzburok, hamar letelik, és nemsokára újra védtelenek leszünk, így barna szemeim ide-oda járnak, keresve az újabb veszélyforrást, mit nem is tart olyan sokáig észrevennem. Sötét köpenyesek kezdenek el ránk támadni, és ahogy az egyik rám néz, látom, hogy ezek bizony nem élők, de nem mondom ezt hangosan a többieknek is, bizonyára rájöttek ők maguk is, csak nem hülyékkel vagyok körülvéve. Na jó, Monáról tudom, hogy nem az, ráadásul ő harmadikos, de Lucius elsős még, ki tudja találkozott-e már ilyenekkel, tudja-e, mit kéne tenni, de hát igen csak bízok benne, mert nem szeretném, ha megsérülne, no nem azért, mert féltem, hanem mert akkor talán hátráltatna minket. Talán ez most bunkónak tűnhet, de nem vagyok egy szociális ember, csak azok érdekelnek, akik fontosak nekem, azaz Mona, aki bizonyára varázsolni fog, de én se maradok ki, és mivel ez jut először eszembe, a pyromágiához fordulok, abból egész jó is vagyok, remélem az erőm most se hagy cserben. Ereimben tombol az adrenalin, koncentrálni is tudok, remélhetőleg nem lesz itt baj.*
- Ignis pilas! *kezem ökölbe szorul, majd az ige kimondása után keresztbe tett karjaimat széthúzom, és ha minden igaz, létrejön a varázslat, és ha igen, jól irányzott dobásokkal próbálom irtani a felénk közelítő ellenségeket. Tudok célozni, szóval sikerülnie kell néhányat megégetnem.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:28 pm

[Faith, Tarkh]

*Faith hamar véget vet,a lény életének, a halálos átokkal, tovább haladva, viszont arra lesz figyelmes a társaság, hogy szépen átverik őket. Nem kell túl sokat várniuk, nemsokára megjelennek a mágiával bíró élőhalottak is, tehát jó lenne hamar túljutni ezen a részen. Szerencsére Faith elég tapasztalt, így bölcs parancsokat osztogat, Tarkhnak, s magára vállalja a dolgok harc részét is. AZ orosz bár eleinte nehezen, s erőlködve, de végül megmozgatja a kart, ami fel is emelkedik ezzel utat engedve a duónak, Faith pedig szerencsére Terramágiás szakértelmét bevetve nemsokára a föld alá is döngöli a lényeket. A morgás és acsargás hallatszik, de láthatólag elég nagy földtömeg ment a támadókra, hogy ne kelljen egyhamar felállniuk. A lány irányítása alatt, ha minden jól megy meg is indulnak tovább, bizony lesz lépcső, méghozzá jó hosszú. Fokai vagy 60-70et is számlálnak, míg fel nem jutnak teljesen a tetejére, ahol csak egy kapu állja az útjukat. Bent dulakodásnak lehetnek fültanúi, s bár az ajtó zárva van, mégis szinte mindent kihallhatnak. Átkok, dörrenések és egy test rongyként való falhoz csapódása. Ha találnak rá egy egyszerű módszert hogy átjussanak az ajtón, bizony mindketten meg is láthatják azt a fura fehérhajú démoni férfit, akit talán álmukban mindannyian láthattak álmukba. Láthatták hogy milyen brutális erővel bír, és azt is, hogy mire lehet képes ha harcra kerül a sor. Ez nem egy idióta élőhalott, hanem annak azok mestere. A csapat árulóját egyébként vérbe fagyva széttört csontokkal találhatják meg az ajtó előtt, a férfi látszólag még pálcát se használt ahhoz hogy megölje, rideg, tekintete viszont most feléjük vetül, mely bár az álomban annak tűnt, mégse gonosz, inkább dühös, roppant dühös.*
-Ha azt hiszitek feladom ezt a várat, azért hogy az a féreg elérje a célját hát tévedtek… Mindannyiótokat megölöm aki megpróbálja elvenni… Még nem volt elég?*ordít rá a párosra láthatólag dühösen, bár ha jól megnézik arca lehetne megnyerő is ha pl mosolyogna, de nem, most nem mosolyog. Kérdés mit akarnak most tenni?*

A Férfi

Delgarod         - Page 2 Mesee
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Delgarod         - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:36 pm

[Tarkh-al]

*Mivel a Tarkh-al harcoló cerberus még egyelőre életben van, így úgy érzem, hogy én is segítek neki egy kicsikét, de amikor az egyik feje felé támad a fiú, csak megcsóválom a sajátomat, miközben elmosolyodom szavain.*
- Ennyi még nem fáraszt ki, de neked kell a segítség, hiszen három feje is van. *bökök is fejemmel a még mozgó dög irányába, majd a halálos átkom után már végleg kileheli a lelkét. Nem tudom, hogy mit aggódik miattam a kölyök, de azért valahol jól esik és érzem is, hogy elismeri tudásomat. A férfi viszont elárul minket és bár valószínűleg meg tudnám ölni, ennél hosszabban szeretném, hogyha véget érne az élete, méghozzá az én kínzásom által.*
- Lehet, hogy a halálába megy, nem igazán izgat, nekünk most haladni kell. *jelentem is ki határozottan, de arcomon egy kis kétely vegyül... bizony eszembe jut az álom: "Csak te ölheted meg!". Nem tudom, hogy képes leszek-e rá, annyira erősnek tűnt, de most nem szabad álmodoznom és ezen idegeskednem, ha oda jutok, majd végzek vele, bár egyelőre azt se tudom, hogy miért kellene lakolnia, szóval még a szövetség gondolata is megfordul a fejemben, viszont ezt nem osztom meg Tarkh-al, inkább kiadom neki a feladatot, én pedig egy földhullámmal a hullákkal is végzek. Ahogy az ajtón kijutunk, a kart visszalendítem, hogy a halottak ott is maradjanak és miközben megindulunk valamerre, már hallom is a kérdését.*
- Elég sok minden, ami varázslatokhoz szükséges... rituálékhoz, ereklyékhez, démonokhoz. Ide tartottam, ezért készültem. *viszont mivel egyelőre még nem látom értelmét egy ilyen varázslat használatának sem, nem húzom vele az időt. megindulunk tehát, méghozzá a lépcsőkhöz, majd azokon felérve egy ajtóhoz érünk, melynek túloldalán sejtem ám, hogy mi vár ránk, így nézek a fiúra, majd pedig az ajtóra.*
- Szerintem elég egy egyszerű robbantás is. Ha ennyire áthallatszik az ottani dolog, akkor nem erős az ajtó. *akármilyen ajtón át tudok hatolni, de akkor nem erőltetem meg magam, ha nem muszáj.*
- Deprimo! *pálcámat az ajtónak szegezem, melynek hatására az be is törik, mi pedig láthatjuk is azt, hogy mi zajlik odabent, na meg, a fő ellenséget, aki, számomra nem ellenséges, hasonlóan megnyerő a külseje, mint Demetriusnak, így torpanok is meg, nem foglalkozva a bent lévő hullákkal. Teszek felé pár lépést, majd pálcám leeresztem és úgy nézek bele a másik szemeibe.*
- Nem tudom, hogy ki ellen harcolsz, de hagyd, hogy segítsek egy kis tudásért cserébe! *ajánlok is fel egy alkut és talán a másik érzi majd rajtam az erőt, hiszen nem vagyok egy gyenge boszorkány, így rajta áll, hogy most harcolni kezdünk-e vagy esetleg elgondolkodik az alkun... És hogy Tarkh mit fog ehhez szólni? Az már az ő dolga... engem most a saját ügyem érdekel.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:40 pm

[Mona, Bruno, Lucius]

*A trió talán az egész csapat legmelegebb helyzetébe kerül, hiszen kint vannak a harctéren, bár az íjászokat és a tűzgolyókat megúszták viszont vissza van még a roham, amit bizony démoni élőholtakkal vívnak meg. Mona, bár a halálos átkot elsiette, így az nem jött létre viszont ügyes volt ezzel a trükkel ami nem más mint az örvénypajzs, ugyanis tényleg van bennük alsóbb rendű démoni eredet így le is bénulnak egy darabig. Luciusnak bár az árnygömb nem sikerül, de a következő átkára sikerül a falhoz kennie egyet, és a pszichokinézis segítségével szerez is magának kardot. Lehet azért nem ártana ha a pálcát jobban használná, hiszen ki tudja melyik a biztonságosabb megoldás. Bruno beveti a nagyágyúkat és a tűzgolyókkal szórja meg az ellenfelet, sikeresen is. Nemsokára ide oda olvadozó járkáló hullákkal telik meg a hely, s végre a csapat is eléri a falat..*
-Ezaz húzd meg…*hallatszik a parancs, s a kos lecsap, a fal viszont erős, mintha valami fura mágikus védelem venné körbe. Ekkor azonban a fura kopasz időtlennek tűnő fazon kijön a sorból, s kezét felemelve egy pillanat alatt berobbantja a kaput a saját seregéből is jó párat megölve. Így már talán a trió is láthatja, ennek se számít túl sokat kiket öl meg, csak a cél…*
-Most pedig menjetek be és öljetek meg mindenkit, ha azt akarjátok hogy a jó ügy győzzön…..*parancsolja hűvös hangon, s ha a megmaradt sereggel ami talán úgy 50 fő, a kis csapat is bevonul, egy előcsarnokba jutnak, előttük jó hosszú lépcsők, ahonnan további élőhalott katonák érkeznek. Láthatóan azonban ha hátra néznek a kopasz egyáltalán nem tűnik jóságosnak, a saját embereit is öli átkokkal, némelyeket a falnak ken, némelyeket egy másik átokkal némít el. A fura hogy az emberei ezt szó nélkül tűrik, mintha nem is ők döntenék el mit akarnak, hanem valami, vagy valaki irányítaná őke. Fentről azonban fura hangot hallanak, amik ismerősek lehetnek nekik. Monának biztosan, de lehet a többieknek is. Talán most lenne jó elhúzni a csíkot, amíg tart a káosz és a harc, ha így tesznek egy nagyon hosszú lépcsőn kell felfele haladniuk, persze átvágni közbe magukat a hullákon is.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:48 pm

[Mathis-sal]

*Eddig viszonylag zökkenőmentesen mennek a dolgok és bár nem tudom mennyi idő lesz kijutni innen, a lépcső talán már végleg a kiutat mutatja nekünk, melyet a fal robbantása után leltünk. Felérve a lépcsősoron egy újabb helyre kerülünk, ami hideget és komorságot áraszt magából. Teljes testem összerezzen, amint tekintetem az egyik képre siklik, aztán a következőre, majd így tovább a többit is megnézve. Kezd derengeni, felsejlik elmémben az álom és beugrik a férfi, ki elvágta a nő torkát.*
~Ez az az ember, ez volt az álmomban is...de hogyan? És ki ő? Egyre valóságosabb és hátborzongatóbb az egész.~ *Éppen fordulnék Mathis felé, hogy elmondjam az álom és a kép közi összefüggést, de erre már nincsen időm, mert célba vesz bennünket egy-egy csuklyás ember az átkaikkal. Rögtön kell cselekednem, szavak nélkül is megértjük a másikat, így én "rávetem" magam a felém közelebb eső férfira, rögtön sóbálvány átokkal indítva, ami szerencsémre vagy szerencsénkre célba is ér, nem tudja kivédeni, de az eztán követő stupporom nem működik, ami egy pillanatra megbénít, hiszen nem értem az okát, helyesen alkalmaztam, de mintha nem ért volna el hozzá...*
- Mi a fene? *Dörmögöm magam előtt idegesen. Valami mással próbálkozom, ha már elkábítani nem tudom, akkor egyből megölni kényszerülök. Árnycsápokat hívva segítségül ellenfelemet, kit lebénítottam könnyű szerrel emelek fel a magasba, összeroppantva őt, a túlvilágra küldve. Ekkor tudok csak figyelni bajtársamra és szólok is felé, hogy menjünk innen azonnal, aggodalmamnak nem akarok okot adni, így el is indulunk a lépcső felé, mely ismételten felfelé vezet egy bálterembe.*
- Nagyszerű, most táncolni fogunk? *Szólalok meg idegesen, kicsit sem jókedvűen. Én a saját részemről szeretnék végre innen kikerülni, noha a másik énem erősen késztet arra, hogy derítsük ki egyszer és mindenkorra, miért vagyunk mi itt, kikkel állunk szemben és az álom, melyek igen valóságosnak tűnnek mire akarnak minket vezetni? Alig tudok körbenézni, a terem hirtelen teljesen elsötétedik és már arra sem tudok figyelni, hogy mi zajlik alattuk, egyenesen a torkomnak nyomnak valami hideg, fémes tárgyat, feltehetőleg valami tőr szerűséget.*
- Eressz el! *Tudom, hogy túl sok esélyem jelenleg nincs, pálcámat az előbb tettem a zsebembe és most nehéz lenne elővenni, de megpróbálkozom vele szépen finoman, nem kapkodva el a dolgot. Terelni kell támadóm figyelmét.*
- Eresszen el, milyen életet a halálért? *Próbálkozom higgadtan, bár nem tudok nyugton maradni, Mathis felé pillantok szemem sarkából és hallgatom a szövegelését, amit fele annyira se értek, mint szeretnék.* - Miről beszélsz? *Nyöszörgöm oda neki, jó lett volna, ha tájékoztat erről az üvegcséről. A bennem tengő adrenalinnal nem tudok bírni, nem tűröm senkitől sem, hogy lefogjon és a torkomnak szegezzen bármilyen eszközt is.*
- Mi vagyunk azok, akiket megtámadtak a ti cimboráitok, és fogalmunk sincs ki az a Astrodeus. Mi nem vele vagyunk, azt hiszem rossz embert kaptatok el... *Morgom mérgesen és remélve hogy kicsit lekötöttem a mögöttem álló embert, kicsavarom a tőrt a kezéből, bár érzem hogy megsértem saját magamat a hirtelen mozdulattól nem foglalkozom vele, igyekszem megfordítani a helyzetet és én szegezni torkának a kést, ezzel remélve egyességet köthetek Mathis támadójával.*
- Ha elmondja kik maguk és mi ez az egész, akkor ígérem cimborája életét is meghagyom. *Tudom, hogy nem ismernek és azzal sincsenek tisztában, hogy milyen erővel rendelkezem, ha nagyon felbosszantanak. Ez az egyetlen lehetőségünk, pálcám zsebemben, de most nem tudom azt is fogni, mivel másik kezemmel összeszorítottam a férfi kezét, hogy ne mozoghasson.*


A hozzászólást Völgyesi Félix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-22, 7:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:48 pm

[Faith-el]

*Haza szeretnék jutni, erre pedig a legjobb esélyem akkor van, ha követem a lányt. Találni kéne valamit, amivel visszateleportálhatnánk - bár én most is megtehetném -, de nincs szívem egyedül hagyni a másikat, így követem beszélgetés közben, s az egyre inkább növekvő furcsaságok száma sugallja nekem, hogy sejtelmem sincs arról, hol is vagyunk, csak arról, hogy túl kell élni. Így pár segéddel a nyomunkban elindulunk, s az első akadállyal sikeresen meg is küzdünk, mire Faith átka végez a cerberussal az enyém mellett, de szavaira csak biccentek. A megmaradt szárnysegéd is távozik átverve minket, mire hamarosan csapdába esünk, s míg a lány támadóinkkal foglalkozik, addig én nehézkesen, de felnyitom az ajtót, hogy tovább haladhassunk.*
- Ide keszültel? Eh... miert is? Almodtal? *kérdezek azért erre rá haladás közben, hiszen bár jó tudni, hogy ennyire felkészült, mégis érdekes mindez számomra, ahogyan követem, s megérkezünk a hangokból ítélve, mire én is megtorpanok, és biccentek a másiknak. Had tegye amit akar. Berobbantva az ajtót szemlélem meg árulónkat, illetve az álmomban látott férfit. Azonban szavai furcsán hatnak, és tekintete sem egyezik, ahogyan Faith-nél sem volt helytálló az álmom része, tehát erre a gondolatra már nem csak az dühös, hanem én is.*
- Megis, mi a franc folyik itt? Nem nyeltetek le a reggeli felest emberek? Te... hol van a lany akit megöltel? Miröl beszelsz egyaltalan? Vagy az sem volt helytallo az alomban? *pirítok rá nem érdekelve, hogy mennyivel erősebb nálam, magyarázatot szeretnék és igen sürgősen. Nem támadó a testtartásom, hiszen az álom kétes mivolta miatt nem ítélem őt el rögtön... talán csapda, éppen ezért próbálok meg társalogni, ám ha támadna, bizonyára védekezni fogok. Ekkor azonban Faith is megszólal, de szavai komorságot szülnek bennem.*
- Te tenyleg csak magadra gondolsz. Legközelebb, ha almom lesz, hogy nem birod a harcot, hagylak meghalni. Most sem kellett volna teged követnem. Akar el is tünhetek. *mordulok, ugyanis egyrészt undorítónak gondolom, hogy kizárólag saját magára gondol engem számításba sem véve, másrészt szerintem merész kijelentés ennyire tudatlanul felajánlani valakinek a segítségét, akiről nem tudhatjuk mi a szándéka... ezzel még akár az iskolát is veszélybe sodorhatja. Pillantásom most visszatéved a másikra, a férfira, mintha magyarázatot várnék tőle, ugyanis igen kíváncsi volnék.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 7:59 pm

[Mathis, Félix]

*A két fiú bizony nagy kalamajkába keveredik, főleg mikor a bálterembe érkeznek, ahol minden fény kihuny és nemsokára a hideg acél lesz a torkuknak eresztve. Mindketten érezhetik hogy ha rosszat válaszolnak, vagy rosszat mondanak mindketten meghallnak ebben a szent minutumban, Félix ügyeskedése sikerrel jár, viszont a mellkasán egy szép nagy vágást csinál így magának, viszont úgy tűnik az egyessége nem sokat érdekli a másikat.*
-Ha meghal a jó cél érdekében hal meg.*mondja de Mathis beszélni kezd, a háta mögött lévő fogása lassan lazulni kezd.*
-Hogy nálad? Hogy került hozzád az üvegcse csak nem ti……*harapja el a mondatot, de a kérdésre már dühösen felel. Nem a srácra dühös látszik rajta, nem valami egészen másra.*
-Át lettetek verve mindannyian, és ezek szerint mi is… A mesterünk kapukat nyitott hogy segítséget hozzon, de valószínűleg ti a rossz helyre érkeztetek…Ti azt hittétek Ő Astrodeus, aki el akarja foglalni a világokat, és itt rejtőzik? Mi a kapuk örzőjét szolgáljuk. És mivel ti támadtatok, nem tudhattuk kik vagytok, azt hittük ellenségek akárcsak az a pár száz ember aki kint van. Astrodeus is kint van, és a falainkat ostromolja, és csak pár méter választja már el, hogy megszerezhesse azt amivel saját kapukat nyithat, és eláraszthatja a világokat soha ki nem fogyó hadaival, mi és a mesterünk az utolsó védőbástya ami ezt a tárgyat itt védi…… Most már biztos nem fogjuk tudni megölni, a gyengéket az uralma alá hajtja, uralja az elmét, olyannak látják az emberek amilyennek akarja…*ebben a pillanatban óriási robbanás szakítja félbe a szavait, mintha alul valamit betörtek volna..*
-A fenébe a kapu… Gyertek felkísérünk titeket a kapuk örzőjéhez… Talán még jóvá tehetjük a hibáinkat, arra az üvegcsére pedig vigyázz… Egy életet ér amit a zsebedben tartasz kölyök..*mondja komoly tekintettel Mathis felé, ezzel szaladva indulnak meg a lépcsőn. Ahogy azonban felfelé haladnak a fal egyik oldalon berobban és a másik férfit aki éppen Félixet tartotta, ki is repíti a mélységbe, ezzel megölve őt. Vezetőjük azonban nem tétovázik, egészen odáig vezeti őket mígnem felérnek a legfelső terembe, ahol MAthis, és Félix márláthatja hogy nem csak ők kerültek egyedül ide. Ha Mathis és Félix esetleg össze beszélne, talán már sejtheti mi is lehet az a fiola, főleg mióta hallhatták a férfitól, hogy mit is ér, és talán tudják kin is tudnak segíteni vele*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:03 pm

//Mona, Bruno, Lucius//
*A kapun átjutva egyből a sűrűjébe kerül Lucius társaival együtt, egy csatába menetelnek, aminek célját nem tudják, csak menet közben jut el hozzájuk pár információfoszlány. Ez most annyira nem is tűnik fontosnak, mert rájuk támadnak, először távolsági fegyverekkel. Ezt a hármas ki is tudja védeni, Lucius pajzsa egyszerűbb, de megteszi, elvégre valahol el kell kezdeni a dolgokat. A többiek idősebbek, többet tudnak, és ez Lucius számára előny, ugyanakkor azt is észleli, hogy ő bizony el is patkolhat, a duó akkor is működne simán. De ezzel most nem foglalkozik, ha ő nem tart ki a közös működés mellett, akkor annak tényleg nem lesz jó vége. De ahogy nyomulnak előre, jön a közelharc is. Lucius hamar szerez kardot és még eredményes is. Közben a többiekre is figyel, ha már ők nem rá, így amikor Mona aktivizálja magát valami praktikában, Lucius a fedezésére áll, hátráltató ártásokkal, kábító átkokkal és minden eszébe jutó varázslattal szórja az ellenséget, ha meg valamelyik közel verekszi magát, akkor azt a koponyája bánja, mert az egykezes kard elemi erővel súlyt le. Szerencsére Mona varázslata beválik, és Bruno is jól aprítja a népet, így eljuthatnak a kapuig, ahol sikerül a vezérnek betörni. *
-Várjatok, amíg páran bent lesznek! *lehet a többiek idősebbek, de őt se ejtették a fejére, így vár, amíg vagy egy tucat harcos bejut, kezdjenek csak azok harcolni. Ekkor fordul be az ajtón, remélhetőleg a többiekkel. Van ideje felmérni a helyet, középen harc, de lépcsők is futnak felfelé.*
~Oldalról kerülni... átvágjuk magunkat!~ *Lucius számára ez tűnik kézenfekvőnek, de a többiektől is függ mit tesz. Mindazonáltal nem állhat meg és mélázhat, mert pörögnek az események.*
-Lépcsők felé! *mondja a többiek felé, bár tudják maguktól is remélhetőleg, ő csak jelzi a szándékát. De figyel rájuk, ne tévessze őket szem elől. Továbbra is Bruno mellett próbál maradni.*
~Na ez nem tököl!~ *gondol a vezérre, aki már mögöttük törtet és gyilkol. Lucius se rest, nyomul előre, újra megpróbálkozva egy árnygömbbel.*
-Fatum orbium! Fatum orbium! *kettőt is elereszt, az ellenség felé célozva, gyors egymásutánban.*
-Reducto! *egy taroló átokkal is megspékeli, s megy előre, azt, ami felé mozdul pedig egyszerűen lekaszabolja. Meg tudja különböztetni az ellenséget, mert elég jellegzetes, így abban tesz kárt. A lépcső a cél, remélhetőleg ott vannak a többiek is.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Delgarod         - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:03 pm

[Bruno, Lucius]
*Egy csatába csöppenünk bele ráadásul pont olyanba, ami azonnal kezdetét veszi. A fehérbe öltözött sereggel rohanunk fel egy dombon, amikor az egyik nyúlszívű érdekes információkkal lát el minket.*
- Ez szép és jó, de mi az, hogy vártak minket? *Egyszerű katonának tűnik, ezért nem is biztos, hogy tudja a választ, de hátha valami szóbeszéd vagy miegymás terjenget a táborba. Addig is, amíg a válaszra várok, a tömeg rohan tovább egyenesen egy jégmezőre, ahol nyílzápor és tűzgolyó vár minket. A védekezés sikeres a mi triónkból nem esett ki senki, de ha kiesett volna, se tudnánk már mit tenni, mert az örvénylő tömeg egyre közelebb és közelebb ér a várhoz. Előkerülnek a faltörő kosok, hogy a fehér sereg a várba jusson, de ez nem olyan könnyű, mert közben vörös szemű, fekete ruhás, fegyverrel és pálcával felszerelt élőholtak ereszkednek le közénk. Első varázslatom a gyilkos átok nem működik, de szerencsére Bruno egyik tűzgolyója elintézi a felém tartó kardos micsodát miközben én ügyködök tovább méghozzá sikeresen. Az örvénypajzs létre is jön jó pár ilyan micsodát megbénítva bár ennek köszönhetően a környezetemben álló pár emberke hátravetődik, de nem nagyon érdekel. A sereg közben elérte a falat, de hiába minden próbálkozás nem tudják áttörni a valószínűleg varázslattal átszőtt falat, ám ekkor előre lép a kopasz férfi megoldva a problémát saját seregét is ritkítva. Ezt igen csak furcsálom, mert nem tudom, mi haszna származik abból, ha a saját embereit öli, ami így is rohamosan fogy. Nem megyek, tovább megállok és tekintetem a kopasz emberkére szegezem miközben az 50 fős sereg… inkább már csak osztag előre türemkedik.*
~ 50 fő? Az előbb még több ezren voltunk. Hogy a pokolba lettünk ennyire rohadt kevesen?~ *Állok értetlenül a helyzet előtt, mert ez igen csak bizarr fogyótényező. Próbálok, a kapu őréhez vagy nem tudom minek nevezték közelébe jutni, de amilyen tempóban írtja az is sajátjait gyorsan meggondolom magam, így inkább befele sétálok a tömeg után. Egy előcsarnokba jutunk, ahol hosszú lépcsőkön további élőholt katonák érkeznek. Mivel még el a démonikus pajzsom és úgy tűnik ezek is olyanok, mint a kinti ellenfeleik megismétlem az igét, hogy ismét megbénítsak pár ilyen lényt.*
- Exitium. *Ezután szinte rögtön fura hangra leszek figyelmes, ami roppant ismerős, ennek az érzésnek köszönhetően a hideg végig fut a hátamon felállítva rajta az apró szőrszállakat. Eszem ágában sincs tovább itt maradni, ezért menekülő után nézek. Sárga szemeimmel ki is szúrom a felfelé menő lépcsőket.*
- Bruno nézd! *Lépek mellé a fejemmel jelezve neki, hogy merre nézzen. Nem akarok mutogatni hátha a csürhe is észreveszi és nincs szükségem arra, hogy Ők is velünk tartsanak. Luciusnak nem szólok, Ő tegye azt, amit jónak lát vigyáztam már eleget a seggére.*
- Obstructo. *Célzok a padló felé, hogy jó pár hullát arrébb kotorjak, hogy könnyebb legyen felmenni a lépcsőn, majd futó léptekben arra veszem az irányt, de nem állok meg szaladok tovább a lépcsőn. Egyedül, ami miatt most megállok az Bruno lehet.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:07 pm

[Tarkh, Faith]

*A páros nemsokára kiszabadul, egy kis akció árán, és fel is jut a legmagasabb toronyba, ahol bizony megtalálhatják a kastély urát is.A férfi bár az álmokban kíméletlen volt külsőleg mégsem tűnik olyan gonosznak, csak rettentő dühösnek. Faith szavait eleinte nem is mérlegeli csak dühösen fordulva felé, lassan próbál megnyugodni.*
-Hogy segíts? Éppen eleget segítettél te meg a kis barátod… segítettetek másoknak bejutni a kastélyomba…*mondja komor hangon, ezután idegesen hátra fordulva, az ablakhoz megy ahonnan már a diákok is láthatják, hogy alul betörtek a kastélyba.*
-Akkor se fogom hagyni, hogy káoszba borítsa a földet.*morogja maga elé, ekkor azonban Tarkh szavai ütik meg a fülét, s a következő pillanatban szeme vöröse színre vállt, s kezét kinyújtva Tarkh teste felemelkedik majd a falnak vágódik, s szinte látszik ahogy a torkát láthatataln kezek szorítják össze, első ránézésre olyan mintha valami ritka erős pszichokinézist vetne be a férfi, vagy ahhoz hasonlót amiből nincs menekvés..*
-Én nem öltem meg őt…. Mit gondolsz milyen alávaló ember lenne az aki megöli azt akit szeret?? Az a rohadék szemétláda gerinctelen aki kint van……*harsogja dühös hangon, ezzel kezét elrántva a fiút el is engedi ő pedig le esik a falról, majd a férfi Faith felé fordul.*
-Egyezkedni akarsz? Ha segítesz vissza verni a támadást egyeszkedhetünk, de csak hogy tudd, neked is áldozatot kell hoznod, ahhoz hogy megkapd amit akarsz..*mondja immáron komor, de őszínte hangon a lány felé, azonban ekkor óriási robajjal betörik lent az ajtó, s pár pillanattal később Mathis és Félix is befut, a férfi egyik tanítványa társaságában.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Delgarod         - Page 2 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:08 pm

//Félix, Faith, Tarkh//

* Egyik helyszínt követi a másik, míg végül egy kisebb harcot követően fel nem érünk abba a bizonyos bálterembe, ahol egy kisebb probléma akad a sötétség miatt. Nyugodt maradok, még akkor is, mikor érzékelem, támadóink akadtak ismét, de ha beszélni akarnak, hátha többre jutunk azzal, hogy tárgyaljunk velük, mint hogy itt hepciáskodni kezdjünk. Elő is szedem az üvegcsét, közben Félix hozzám beszél, hallom, így be is tudom irányzomra lőni, merre lehet, de nem reagálok kérdésére, inkább azzal foglalkozom, aki mögöttem áll és lefog, valamint kérdéseket szegezek neki, tehát okosan tárgyalásba kezdek. *
- Igen, nálam van, tessék, vegye csak el! * lógázom magam előtt a kis üveget, bár sötét van, de a férfi hangja meglepettnek hat így is, és érzem, ahogyan a szorítás is gyengül, majd pedig én ha lehet, ki is szabadulok kezei közül, hogy lehetőleg vele szemben állva hallgassam, miközben már pálcám is előhúzom, némi fényt teremtve egy 'Lumos' elmormolásával, csak hogy lássak is valamit. *
- Átverve? Ezt fejtse ki. * közlöm ellentmondást nem tűrő hangon, és ha belekezd, bizony iszom a szavait, elmém szivacsként üzemel, tehát megjegyzek mindent, amit mond, s szerencsére kihallom szavaiból azt is, hogy igazat mond, valamint szövetségre képesek lépni velünk. Elég kusza a történet, amit elmesél, amiből tényleg minden szót megjegyzek, viszont amit kiragadok belőle az, hogy létezik egy őrző, ez az Astrodeus pedig az egyedüli ellenség, aki bárkire veszélyt jelenthet..és most már ránk is. Hirtelen robbanás rázza meg a helyet, de egyelőre a bálterem épségben van, én magam pedig kérdőn tekintek a hozzám beszélő férfi felé. *
- Egy életet? * bukik ki belőlem az ismétlés, szavai ismételt változata, majd pedig már követem is őt, bízom benne, tudom, hogy bízhatok.. ha nem tehetném, már rég halottak lennénk. Félix pedig nagy fiú, tud biztosan egyet s mást, amivel meggyógyítsa magát, tehát csak remélem, hogy követ minket. Kezemből ki sem engedem immár az üveget, nagy ajándék ez, ami nálam van, de felfelé tartva az egyik falat újfent robbanás rázza meg, én pedig védekezőleg emelem fejem fölé karjaimat. Egy veszteség az, amit át kell élnünk, Félix és én még megvagyunk, valamit a beszélgető társam is, tehát követem őt, szaktársamhoz fordulva. *
- Szerintem ez az őrzőnek kell.. talán tud vele valamit csinálni, hogy kiiktassa azt az Astrodeust, nem? * mutatom most fel az üveget neki, és ha már felértünk teljesen, láthatom is saját szemeimmel, tényleg megpillantok két diáktársat. Az egyik Tarkh, a földön, a másik pedig az a harmadéves lány, akit szintén látásból ismerek, és a másodéveseket tanítja, épp egy fehér hajú férfivel tárgyalva. Ekkor már úgy érzem, ösztönből kell cselekednem, meg is indulok felé. *
- Életet a halálért. * közlöm nemes egyszerűséggel, s felé nyújtom a fiolámat, mely szöveg ha ismerős neki, remélhetőleg tényleg az, akinek szüksége van most arra, amit én nyújtani tudok. *



A hozzászólást Mathis Boll összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-22, 8:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Delgarod         - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:08 pm

[Mona, Lucius]

*Nincs mit tenni, megyünk a sereggel harcolni, minek során remélhetőleg nem hagyjuk ott a fogunkat, bár nekem aztán tök mindegy. Nem egészen ilyen halálra vágytam, na de elég a negatív gondolatokból, nem fog a hármasunk közül senki se meghalni, szóval koncentráljunk inkább a célra, ami jelen esetben az, hogy ne fúródjon belénk a sok nyíl egyike, vagy épp ne perzseljen halálra egy tűzgolyó. Szerencsére nem történik meg egyik se, ám épp csak annyi időnk van, hogy kicsit kifújjuk magunkat, mert jön az ellenség egy újabb kis csapata, és ellenük most tűzgolyóval támadok, sikeresen, így párat sikerül eltenni láb alól, és két társam is szorgoskodik, kiveszik a részüket a harcból. Kicsit haladok előre, persze figyelve, hogy Mona és Lucius is a közelemben maradjanak, és ahogy a várhoz érünk, érzékelem, hogy a sereg, aki velünk van, igyekszik betörni a kaput, de hát nem bizonyulnak elég erősnek ehhez, vagy épp volt Astrodeusnak annyi esze, hogy mágiával is bevédette magát. A következő pillanatban robban a kapu, és jó páran, akik a közelben voltak, ott szörnyet is haltak. Kicsit értetlenkedve húzom össze a szemöldökömet, és hátrafordulok a kopasz hapsi felé, akit úgy körbevettek mielőtt elindultunk. Ő lehet a kapuk őrzője, vagy micsoda, amiről a félős emberke beszélt. Úgy tűnik, nem került túl nagy erőfeszítésébe a dolog, akkor már csak azt nem értem, hogy ezt miért nem tette meg előbb, miért hagyta, hogy az emberei itt szenvedjenek. Na mindegy, ez nem az én dolgom, volt más feladatom is, pl hogy azon fáradozzak, hogy ne haljak meg ezen az istenverte helyen, és mikor jön a következő parancs, bizony kicsit ideges leszek, ez jellememből fakad, ki nem állhatom, ha parancsolgatnak nekem, de tudom, hogy ezt most muszáj megtennem, különben úgy járok, mint azok, akik most szanaszét fekszenek holtan. Pálcámat előreszegezve lépek be az előcsarnokba, hol van jó pár lépcsősor, ahonnan érkeznek démoni élőhalottak, akiket jó lenne legyőzni, így minimális gondolkodás után varázslásba kezdek, remélem működik is majd. Magasba emelem jobb kezemet, balban ott van a pálcám, és az ellenfelek fel irányítom azt.*
- Impetus vulneris! *mondom a varázsigét, és fel is szakad ujjaimon a bőr, és vércsápok indulnak meg, de mérgezők, hisz nem akarom a véletlenre bízni. Pálcámat a zsebembe teszem, hogy a másik kezemen is létrejöhessenek a vércsápok, miket már irányítok is az ellenség felé. Néhányat igyekszem megfojtani, egyeseken meg sok-sok sebet ejtek, mik remélhetőleg megteszik a hatásukat. Nem nagyon figyelem, mit csinálnak a többiek, el vagyok foglalva az én támadóimmal, mik remélhetőleg azért fogyadoznak. Az egyik lépcső viszonylag szabaddá válik, és valami fura hangot hallok onnan.*
- Nézzünk fel, mi van ott! *mondom a többieknek, és mentális úton megszüntetem a vércsápokat, amik által okozott fájdalmat nagyon hamar megszoktam, említésre se nagyon méltóak. Megindulok a lépcső felé, és felszaladok, remélhetőleg minden gond nélkül, és társaim is jönnek utánam. Egyes fokokat át kell ugrani a hullák miatt, de lényeg, hogy haladok felfelé.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Delgarod         - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:14 pm

[Tarkh, Mathis, Félix]

*Miután sikeresen kijutottunk a föld alól, úgy érzem, hogy most már nagyon meg kellene találnom azt a tornyot és megismernem a férfit, kinek ekkora erő van a hatalmában. Én is szeretnék jobb lenni, mindenkinél erősebb és ezért képes vagyok akárkin átgázolni, hiszen kedvesem is egy vámpír, őt aztán nem fogja zavarni a tettem.*
- Igen, álmodtam és ezért is voltam az erdőben, mint ahogy gondolom te is. Mit láttál, amiért aggódtál miattam? *kérdezek is rá, hiszen ezt még nem ártana megtudnom, így miután választ kapok minderre, már fel is sietünk a lépcsőkön, az ajtó berobbantásra kerül és végül a fehér hajú férfit is meglátom, ki egyébként nagyon is jól néz ki és érzem is felőle a hatalmas mágiát. Tarkh kiakad, de engem nem igazán tud érdekelni a kérdése, inkább csak magam szólalok meg, talán jobb lesz a másik számára az, amit tőlem hall.*
- Ha csak magamra gondolnék, te már rég halott lennél Tarkh, szóval ne feledd, hogy kint se hagytam, hogy megfagyj és odalent is én mentettelek meg, nem is egyszer. *nézek is rá keményen és nem tud most már érdekelni, hogy mit tesz, tehát elmehet, ha szeretne, bár kérdéses, hogy a kastélyon nincs-e olyan mágia, mely megakadályozná benne. Én viszont most már nem foglalkozom a fiúval, nincs veszélyben még, hanem csakis a mesterrel törődöm, ki már le is szól és kezdem felfogni, hogy most állok rá a normális oldalra, nem őt kell megölnöm, hanem egy másik embert, aki valószínűleg kint maradt.*
- Az élő halottakat csak betemettem a föld alá, de mostanra más ismét mozoghatnak... a cerberusokért viszont már semmit se tudok tenni. *egy kis szünetet tartok és így nézek az áruló holtteste felé.* - Ő pedig már halott. *jelentem is ki határozottan, de Tarkh szavai is meg lesznek elégelve, így dermedek meg, figyelve a támadást, de nem támadok még egy ideig, addig nem, amíg nem látom szükségét. De ahogy figyelem, a fiú el lesz engedve és végül hallom, hogy segíthetek, így bólintok rá, mivel már tudom is, hogy mit fogok bevetni a győzelem érdekében.*
- Megegyeztünk! *táskámat kinyitom és már ki is veszek belőle egy tőrt, mellyel szépen fel is vágom kissé az alkaromat, majd ez után a tőr visszakerül a helyére, pálcám viszont a kezembe, melyet a sebhez illesztek.*
- Laviantus! *használom magam is a nekromancia erejét, így a zöld fény megjelenik a pálcámon és a sebemen is, ez után pedig, ha bárkit megölök, az immáron az én zombim lesz, tehát nekem fog engedelmeskedni. Az ajtó kitárul, így veszek észre két fiatal fiút, így mérem végig őket, majd fel is sóhajtok.*
- Ismét elsősök! Na, harcolnunk kéne, gyerünk! *intek is fejemmel kifelé és most már Tarkh-al nem törődve indulok el az ajtó irányába, hol még megállva visszafordulok a fehér hajú felé.*
- Megegyeztünk! *ismétlem, csak hogy el ne felejtse, majd ha minden igaz, akkor el is indulok lefelé, hogy az engem támadók ellen fordulhassak és besegítsek a győzelembe.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:24 pm


[Mona, Bruno, Lucius]

*A társaság hamar rájöhet, hogy a sereg vezére nem éppen a megvetemedett jóság, hiszen a saját embereti is öli, talán jó is hogy Mona nem ment a közelébe, mert lehet ő is rossz szomorú sorsra jutott volna. Szerencsére a diákok átkai egész jól sülnek el, így legalább az eléjük kerülő ellenfeleket, meg tudják ölni. Azonban a lépcső megsemmisítése nem igazán fog össze jönni. Ha jót akarnak jobb ha mindannyian megindulnak felfelé a lépcsőn, ám mielőtt teljesen eltűnne látótávolságból az előcsarnok, még hatalmasabb robbanást hallhatnak, s ha vissza néznek, láthatják, hogy a kopasz férfi széttárt kezekkel áll, mozdulatlanul szeme viszont teljesen elfeketedik. A tartó oszlopok mellette szinte szét robbannak a kifeszülő mentális energiától, és nemsokára az eddig leölt áldozatok is újra mozgásba lendülnek. A férfiból különös vöröses fonál indul meg az elhullottak felé, mintha valamit plántálna beléjük, talán új életet? Meglehet ugyanis nemsokára a sok hulla mozogni kezd, a férfi köré gyűlnek, aki nem hagyja abba a koncentrációt, egészen addig míg nem lesz egy szép nagy serege, akit már felélesztett. Végül úgy 100 ha nem több lény áll ismét a szolgálatába, ő pedig csak hűvös üveges mosollyal mondja ki a parancsot, amit a vízhangnak köszönhetően Mona és társai is simán hallhatnak.*
-Öljetek meg mindenkit… kivéve a kapuk örzőjét ő az enyém…*mormogja, s hangja olyan mintha valami egészen más világból jönne, a csapatnak itt már le eshet valami, hogy talán nem minden úgy van ahogy eddig tudták, legalábbis a neveknél keveredés áll fent. Ha viszont így van, akkor azt is tudják milyen ez a férfi, és talán azt is miért jött ide így nem ártana tovább menni egészen fel ahol találkozhatnak , a valódi örzővel, illetve immáron iskolás ismerőseikkel is. Lent maradni ezesetben egyenlő az öngyilkossággal*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:27 pm

[Tarkh, Mathis, Faith]


*Mióta a képen láttam azt a férfit, aki az álmomban is szerepelt kezd nálam összeállni a kép, hogy mi folyik itt, de az még egyelőre nem tiszta, hogy mégis mi a feladtunk és azok az emberek, akik az előbb ránk támadtak mit akartak tőlünk. Épp hogy az egyik helyről átjutunk a másikra, miután a két férfit odalent megöltük már újabb kalamajkába keveredünk Mathissal. Hátulról érzem a szorítást, majd a tőr hideg pengéjét, melyet a torkomnak szegez. A sötétben semmit nem látok, csak a hangok alapján tudom beazonosítani, hogy Mathis és támadója hol áll, végül kérdésekkel bombáznak, mintha mi lennénk a támadók, a rossz emberek. Az üvegcse is szóba kerül meg a férfi az álmomból, de nem bírom magammal, megfordítom a helyzetet, kicsavarom a tőrt, ezzel csúnyán megsebezve mellkasomat egy éles és annál határozottabb vágással. Felszisszenek, de mivel ekkor még úgy érzem veszélyben vagyunk én szorítom torkának már a kést, magyarázatot várva.*
- Mi az hogy jó cél? *Alig hagyja el a kérdés a számat, már hallom is a másikat, miszerint át lettünk ejtve mindannyian, majd ahogy világossá válik a tény, úgy veszem el a tőrt a nyakától, hogy végül leereszthessem.*
- Én arról a férfiról álmodtam, arról a kopaszról a képen, egy nőt ölt meg miután betörték az ajtót és megöltek mindenkit, aki az útjukba állt. *Kontrázom rá a férfi monológjára, egyszer azért, mert magamat is megnyugtatom, hogy ez nem csapda és hihetünk a két férfinak, másodsorban azért, hogy Mathist felvilágosíthassam erről az apró tényről, na meg arról, hogy most már egyáltalán nem véletlen, hogy mi itt vagyunk.*
- Minket nem fog az uralma alá vonni! *Jelentem ki olyan határozottan, mintha meg lennék róla győződve, hogy sokkal erősebbek vagyunk és többen, hogy csak úgy megnyerhesse magának a világot. Feltenném a következő kérdést, de ekkor hatalmas robaj rázza meg a helységet, ösztönösen rándulok össze. Mathisra pillantok, hiába a magyarázat, én még nem tudok száz százalékosan bízni ebben az egészen, de azért megindulunk felfelé a lépcsőn, de útközben berobban a fal, én pedig hasra esek az erejétől és a törmelékektől, de segítőm nem jár szerencsével és eltűnik a mélységben. Tudom, hogy nem tehetek érte semmit, így követem Mathist és a férfit felfelé tovább.*
- Igen, biztos vagyok benne, hogy az őrzőnek kell, végülis ki másnak tudnánk odaadni? Azt sem tudom ki a jó és ki a rossz és ha jól vettem ki a férfi szavaiból többen is vagyunk itt, úgyhogy nem ártana sietünk ezzel a fiola átadással... *Magyarázom futás közben felelve és egyetértve a sráccal, bár jobb ötletem aligha lenne. Épp felérünk, megpillantok pár diákot meg egy férfit. Lassítok a tempómon, többek között azért, mert míg Mathis átadja a fiolát én addig pálcámat újra elővéve próbálok sebemen segíteni, amiből szakadatlanul folyik a vér és csúnyán is néz ki, meglehet ezt nem fogom tudni meggyógyítani egy egyszerű varázslattal.*
- Hippokrax! *Mondom is ki pálcám végét sebemre fordítva, hogy begyógyíthassam a mély vágást, majd a lányra nézek, ki utasít a harcolásra. Szemmel láthatólag idősebb, mint mi, de a modora és a stílusa egyáltalán nem nyeri el tetszésemet, már-már látom az undort, hogy elsősök vagyunk.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:28 pm

[Faith, Mathis, Félix]

*Hamarosan minden akadály elhárul előttünk, s őszintén szólva nehezebb útra gondoltam, de így is sikerül feljutunk a lépcsőn, egy kis beszélgetés közepette, s kezd egyre inkább gyanúsabb lenni a helyzet.*
- Hogy alulmaradsz a harcban. *felelek neki nemes egyszerűséggel ennyit, vállamat is megvonva, ám mivel nem így történt, így gondolom ez már nem élő indíték. Beérve azonban érdekes látvány tárul a szemem elé, és így próbálom meg mérlegelni a helyzetet, mire Faith-hoz is szólok pár szót, nyilván mert nem tartom jó ötletnek amit mond, és ezért kissé meg is sértődöm meggondolatlanságán.*
- Azert, hogy most meggondolatlanul, at sem latva a helyzetet esetleg a rossz oldalra allj? Gratulalok. Nem mellesleg azt hiszem barmikor itt hagyhattalak volna, ahogy a tamadoimat is, ugyhogy sajnos ez a kartya nem el. En is segitettem neked. *morgom a lány felé, hiszen nem mindent egyedül végzett, és kissé pimaszságnak érzem, hogy én mentem utána a segítségére, és most neki áll feljebb, mikor egy vadidegennel akar szövetkezni aki talán gyilkos talán nem. Azonban szavaim most a férfihez szólnak, így az megpördülve dühödik fel, én pedig pár másodpercen belül vágódom a falhoz, majd mire észbe kapok már bele is szédülök az ütközésbe, s torkomhoz nyúlva kezdek el fuldokolni. Nem tart mindez sokáig, míg ott szenvedek, Faith pedig áll és bámul mint borjú az újkapura, el is enged engem a másik, mire vészjósló kacagással nevetek fel, mint aki megőrült. Stresszhelyzetekben azt hiszem bármennyire is ragaszkodom az emberségemhez apránként vesztem el... a józan eszemmel együtt.*
- Es igy akarja nekem bizonyitani az artatlansagat, hogy falhoz vag? Nem a legjobb ötlet... *rázom meg fejemet a másik felé, elvégre ha ezt elmondja értelmesen talán elhiszem. Talán. Faith azonban ügyet sem vet rám, ahogyan a többiek is megérkeznek, így ismerek fel pár másik embert, mire feltápászkodom.*
- Szpasziba Faith. *morgok neki oda még ennyit, remélhetőleg érzi benne az iróniát, de Mathis szavaira kissé megtorpanok. Miért tud mindenki többet mint én? Talán itt kéne hagynom ezeket az idiótákat.*
- Miröl beszelsz? Miert van mindenki meggyözödve arrol, hogy ö a jofiu? *kérdezem Mathist, de őszintén szólva nem vetem el az ötletet, hogy átvágtak minket, hiszen az álom csak részben volt valós, és az eredeti segítségeink pedig elárultak minket. Ahj... nincs nekem ehhez most kedvem. Kit érdekel ez az egész? Maradjanak itt... ahol vannak, és nem lesz gond. Innentől kezdve azonban kissé távolabb maradok a lánytól, ugyanis úgy érzem ma ismét elárult, és nincs kedvem az oldalán harcolni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:38 pm

//Mona, Bruno, Lucius//
*Csatába csöppennek Luciusék, anélkül, hogy bármit is tehetnének ellene. Nincs más választásuk, menniük kell a sereggel, hogy legyőzzék Astrodeust, akiről út közben hallanak többet. Persze nem szerezhetnek túl sok információt, mert hamar tűz alá veszik őket, amit ki is védenek, nagyban köszönhető ez Mona és Bruno ténykedésének, akik jó társnak bizonyulnak tudásuk szempontjából, viszont meglehetősen rossznak csapatszellem tekintetében, mármint egymásra figyelnek, de Lucius kívül marad a körön, még Bruno fordít rá kis figyelmet, így a srác mellett dönt, pontosabban azt dönti el, hogy mellette lesz és őt követi, mert esetleg ő talán néha rá fog nézni. A közelharcban Mona áll neki valami varázslatnak, amivel nagyon is jó célpontot kínál, így Bruno és Lucius fedezik gyakorlatilag. De a mágia hatásos és a kapuhoz kerülhetnek, ahol a vezér embereit nem kímélve robbantja be a kaput. Luciusék nem sietik el, hadd menjen csak a másik ötven harcos.*
~Ez aztán a fogyás!~ *gondolja, és az merül fel benne, hogy az ellenség bizony nem kímélte a harcosokat, de a vezér kíméletlen harca is jócskán pusztíthatta eddig is őket, bár ezt nem figyelhették, volt nekik egyéb bajuk. Most viszont bejutnak s itt még több élőholt táncpartnerrel találkoznak szemközt. Felmérve a terepet a lépcsők mellett döntenek, így mind a hárman más-más módon harcolva, de elérnek oda, s egy perc fújtatást követve Lucius is megindul a többiekkel felfelé, bár az oldala szaggat, bal karja is zsibbad rendesen, a feje pedig zúg. Intenzíven harcolt, így ez nem is csoda, jó, hogy eddig bírta, mert ő közelharcba is bocsátkozott, mert a rengeteg ellenséggel nem lehetett mit kezdeni. Mindazonáltal felfelé vágtáznak a lépcsőn, amikor a robbanáshangjára megdermed és visszanéz. Egész pontosan a robbanás fizikai hatására a füle csengeni kezd, hála a légnyomásnak és bal karjával a korlátba karol a rázkódás csillapítására. Visszanyeri azért a kontrollt s most a látottakra koncentrál. Ha a bibliai Szodoma lenne mögötte, akkor se lepődne meg jobban, bár most csak képletesen lesz sóbálvány, mert a látvány lebilincseli, muszáj, hogy végignézze. Agyában a mozaik kezd összeállni nagyjából, hogy ki kicsoda és pontosan mit is akarhat. Elég paradox helyzet, de feloldható. Hallja a parancsot és látja a feléjük induló sereget.*
-Reducto! *küld még egy taroló átkot le a lépcsőn, majd nyakába szedi a lábait, iszkol fölfele, közben oldalra pillantva a többieket is figyeli. Bár hátul állt a lépcsőn, most mégis Bruno mellett van, biztos ami biztos alapon. Nem érdeklik tiltakozó izmai, vagy az oldala, csak az adrenalin mozgatja. Végül felérnek a lépcsőn s odafenn baljával térdére támaszkodva kezd sípolva zihálni, így szedi a levegőt. Feje előre néz, azt figyeli, hová került. Jobbja előre mutat a pálcával, nem bíz semmit a véletlenre s gyorsan össze is szedi magát.*
~Kellett ez a rohadt táska! Nehéz, mint a dög!~ *sopánkodik magában egy sort, mert bizony most érzi, hogy a táskás bal válla eléggé zsibbad, amit a kard is tetéz, de attól a világért se szabadulna meg.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Delgarod         - Page 2 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:38 pm

[Mindenki]

*A várhoz közelebb érve az igencsak megritkított sereg próbál betörni ám ez nem, megy olyan könnyen, ezért a kapuk őrzője megteszi helyettük feláldozva jó pár ember életét.*~ Milyen ember ez? Hagyja, hogy egy ilyen őrült elszabaduljon, és úgy vezeti csatába a saját népét vagy szolgáját, vagy nem tudom miét, hogy öli maga körül? Hát ez sem normális. Csupa hülyével vagyok körülvéve. Még jó, hogy itt van Bruno.~ *Mérgelődök, magamba miközben próbálom megközelíteni a főmágust vagy mit, de erről gyorsan leteszek, mert aki a közelébe megy annak kampec én pedig még nem szeretném feldobni a bakancsot. Vagy is ez így nem pontos, mert ha ezt az egészet megúszhatnám azzal, hogy megnyiffanok és tudom, hogy utána valaki visszahoz, az életbe akkor benne vagyok, mert úgy legalább a túlélési arányom nőne így viszont ilyen körülmények között csak egyre jobban csökken, de nem csak ez zavar, hanem az a fura ismerős hang is. A hideg futkos a hátamon, ám ekkor kiszúrok egy menekülő utat jelentő lépcsőt, így azonnal arra veszem az irányt természetesen csak azután miután erre felhívtam Mackótestvérem figyelmét. Rövid tisztogatás után a lépcső felé kezdek el rohanni ám még visszapillantva láthatom mi is történik az előtérben. Robbanás hallatszik, amitől megremeg a talaj a lábam alatt, de nem csak ez a pláne hanem a kopasz férfi, akire eddig annyira vigyáztak szét tárt kezekkel és fekete szemmel áll a terem közepén. Karomon feláll a szőr a felismeréstől a s rosszérzéstől miközben szemeimmel nyomon követem az eseményeket. A tartó oszlopok szétrobbannak, a hullák életre kelnek a férfiből kiinduló vörös szállaknak köszönhetően. A felélesztett most már több mint 100 főből álló sereg mozgolódni kezd és a muksó köré állni, majd természetesen parancsra ugrani, ami koránt sem bíztató, mert épp meg akarnak minket ölni. Ennyit arról, hogy küzdünk a jóért. Utolsó mocskos féreg, hatalommániás pojáca. Szóróm még magamban az ezekhez hasonló és tintafestéket nem tűrő gondolataimat. Nem is habozok tovább, bár eddig sem tettem, hanem tovább rohanok a lépcsőn kikerülve az elém kerülő akadályokat. A lépcső tetején megpillantok még négy diákot, akik közül a felét ismerem is, de ők sincsenek egyedül, valószínűleg az igazi őrzővel állunk most már szemben.*
- Mondja, hogy ki tudja nyírni a hatalom mániásat és az újraéledt seregét. *Intézem szavaimat az őrző felé miközben tekintetem Brunót keresi, és ha meg is van, akkor mellé lépek.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Delgarod         - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:44 pm

[Mona, Lucius]

*Nem egészen ilyen délutánt képzeltem el erre a vasárnapi napra, hogy az életemért harcolok, majd holmi Astrodeus ellen, de hát miért is történne valami úgy, mint ahogy azt az ember elképzeli? Kintről sikerült bejutni, és itt is írtjuk a népet, mihez a kopasz hapsi is hozzájárul, nem törődve azzal, ki "barát" és ki ellenség. Én is igyekszem nem a közelében lenni, nehogy betaláljon engem egy ilyen átok. Az egyik lépcső némi küzdelem után viszonylag felszabadul, így arra kezdünk szaladni hárman, és szinte vágtatunk fel a hosszú lépcsősoron, de egy robbanás miatt megtorpanok, és hátrafordulok. A kopasz elég érdekes dolgot művel, kezei széttárva, szemét pedig bár annyira nem látom, mégis úgy veszem észre, hogy fekete, ami hát valljuk be, nem egészen normális. Néhány tartóoszlop is eldől, remélem a lépcső azért nem fog összeomlani, és amíg ezen gondolkodok el kicsit, elszalasztom azt a látványt, ahogy a vöröses fonál megindul a halottak felé, már csak azt látom, ahogy felkászálódnak a földről, ezzel a kopasz seregébe állva. Úgy döntök, erre nem vagyok kíváncsi, és újra elindulok felfelé, ám ekkor hallom meg a visszhangot, mi miatt ismét megtorpanok, és gondolkodni kezdek.*
~De hát odakint azt mondták, ő a kapuk őrzője... ezek szerint ez valami szélhámos, vagy tudom is én... lényeg, nem akarom megtudni!~ *gondolom végig, és sietős léptekkel trappolok felfelé minden bizonnyal a többiekkel együtt, ahol egy kis társaságba botlunk.*
- Őő hello. *mondom kissé zavartan. A legtöbb fent levő diák, láttam már őket a suliban, de van itt ismeretlen is. Remélhetőleg nem támadnak, én nem akarok rosszat, csak végre elmenni innen. Amúgy nem gondoltam volna, hogy más mysteriosok is belekeveredtek ebbe a dologba, nem csak Mona, Lucius és én, de mivel nem láttam őket odalent és odakint harcolni, ők biztos valami mást csináltak, de nem itt van a helye és ideje hogy ezt megtárgyaljuk, de talán nem is érdekel az egész.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:48 pm

[Mindenki]
*Jobban nem fejti ki Mathisnak a dolgot, amit elmondott az is időpazarlás volt hiszen nemsokára megkezdődik bent a csata, viszont amikor Félix beszélni kezd hirtelen kapja oda a fejét immáron futás közben.*
-Ő az… az álnok Astrodeus… Megölte az őrző szerelmét, de nem úgy ahogy te álmodtad… Régen tart már ez a háború, és eddig tartottuk magunkat, de most kétségessé vált. Ennyire még sose sikerült közel jutniuk.*magyarázza, majd jöhet a falrobbantás aminek hála az egyik ember meg is hal, kizuhanva a hirtelen keletkezett légörvénybe, de a lényeg hogy hárman azért megérkeznek épségbe a terembe, ahol Félixnek sikerül begyógyítani a sebét.Eközben persze már Tarkh és Faith is a férfinál vannak, és úgy tűnik a férfi végül ajánl is valamit a lánynak.*
-Mindegy mit tettél, itt vagy meghalunk, vagy győzünk nincs más választás… Az egyezésről pedig annyit hogy remélem akkor is ezt mondod amikor vége ennek az egésznek.*ejt egy őszínte kissé sötét mosolyt, ami eltűnik hamar Tarkh szavaira.*
-Ha még egyszer megvádolsz annak a lánynak a meggyilkolásával, megöllek…*úgy tűnik most már érthető az álomba lévő düh is, nem véletlenül keltette benne ennyire fel a vadállatot és a könyörületlent, hanem mert elvesztett valakit, és talán már sejthető is hogy ki a gyilkos, Tarkh utolsó szavaira csak komoran elmosolyodik.*
-Talán azért mert ha nem én lennék már mind halottak lennétek….*mondja még mindig arcára kövült mosollyal de ekkor érkeznek meg Félixék is persze, s Mathis aki ő felé átadja a fiolát, a férfi pedig kissé hirtelen fordul elképedve.*
-Ez meg hogy kerül hozzád?*kérdezi kissé meglepetten, miközben keze egy pillanatra megremeg, majd markába zárva a fiolát, rámarkol s csak biccent egyet a fiú felé.*
-Talán még van rá esély hogy ismét éljen…*csupán csak ennyit mond, bizony ez a szer nem arra kell hogy legyőzhessék Astrodeust, hanem valami egészen másra. Ekkor érkezik meg a maradék csapat 3 tagú része az Mona, Bruno, és Lucius, akinek sajnos valamiért a taroló nem sikerült akkora bedobással mint kéne, Mona kérdésére csak a komor férfi adja meg a választ.*
-Talán ha összefogunk mindannyian, de lehet mind itt halunk meg.*mondja valamivel nyugodtabb hangon, ám ekkor megérkezik az ellenség is, van köztük még élő ember, és halott is, akik be akarnak türemkedni az ajtón., tehát kell oda jó pár ember hogy megállítsa. A fehér hajú férfi is beszáll a csatába, ám ekkor hirtelen csapódik ki hátul is az ajtó, s megjelenik pontosabban belebeg, maga akit eddig max Monáék csapata látszott, a kopasz, fekete szemű ám mégis fiatal férfi, aki körül órási mentális energia forog, kezdő átkai Faith felé veszi az irányt, aki csak annyit vehet észre, hogy jó pár szikla darab emelkedik fel, és indul meg felé, megpróbálva őt agyoncsapni. A csapat ezúttal nem hogy egy sereggel küzd meg, de még itt van egy nagyhatalmú mágus is aki úgy tűnik ereje teljében van, bár ő egyenlőre Faithet támadja csak, de hogy miért, azt nem tudni.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Delgarod         - Page 2 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 8:57 pm

* A bálterem egyfajta vízválasztó most számunkra, a férfi, aki kezdetben lefog végül talán az én helyes viselkedésemnek is köszönhetően nyugszik meg kissé, majd árulja is el, hogy mi a fene folyik itt, ilyen nagy hévvel. Igen, már kezdem érteni, és mivel nem látok más utat, mint azt, hogy bízzam benne, patt helyzet, tényleg nem jut eszembe jobb, és valljuk be, az ész az egy dolog, a képzettség pedig egy másik. Nem lenne könnyű, és nem is akarom legyőzni őt, szavai hitelesek, ahogy testbeszéde is, én pedig abban hiszek, szóval követve őt vesztünk el út közben egy embert, de eközben én nem állok le, haladok csak tovább, s Félix véleményét is kikérem az üvegcséről, hogy vajon jól logikáztam-e össze a dolgokat magamban. *
- Igen.. de ahogy elnézem, tényleg nem csak mi álmodtunk különöset. * reagálok a fiúnak, majd pedig Faith harcra buzdító szavaival nem törődve lépek inkább az őrzőhöz, vagyis jobban mondva az általam őrzőnek hitt férfihez. Szavaim szemmel láthatóan a kívánt hatást váltják ki, nem félek tőle picit sem, továbbra is csak gyermeteg izgalmat érzek gyomromban, és hát az sem titok, hogy az adrenalin, meg a túlélési ösztön vezérelt leginkább a férfihoz. Hallom Tarkh szavait is eközben, tehát egy pillanatra felé is tekintek. *
- Fogalmam sincs, ez mit jelent, én sem tudom. De ha tudsz jobbat annál, mint hogy neki segítsünk, és valami megoldást találni arra, hogy épségben vissza kerüljünk a kastélyba, hallgatunk mindannyian. * szólok oda neki mindenfelé ingerültség nélkül, hangnemem sem bunkó kicsit sem, de nem állok meg, hogy hallgassam őt, ez csak amolyan oldalra szólás volt, át is nyújtom a fiolát inkább a férfinek. Közben persze gyűlik a tömeg, tehát szemem sarkából már láthatom, és hallhatom is, hogy sokan itt vagyunk. *
- Nem tudom, de szerintem ez a magáé. Gondolom én. * válaszolok immár a fehér hajú kérdésére, érdekes jelenetek és párbeszédek azok, amelyek lezajlanak most, én magam pedig érzékelem, hogy jó kezekbe adtam a fiolát. Ám a harc kezdetét veszi, tehát én magam most már elfordulok a fickótól, és tőrömet is kirántom helyéről, hogy mindkét dologgal védekezhessem és támadhassak is. Pár halott felé indulok, kik közül az egyiknek fejét tőrömmel kaszabolom le, majd másikat is ugyanígy fosztom meg tudatától. Viszont van még pár üvegcse robbanó bájitalom, amiket még egyelőre tartogatok, tehát marad a jól bevált árnygömb, és az alakok megsorozása, folyamatosan. Pálcával tehát kör rajzolás, majd bökés feléjük. *
- Fatum orbium. Fatum orbium. * ismételgetem az igét is, ám nagyjából ekkor csapódik ki az ajtó, mire én pördülök tengelyem körül, és látom is a férfit, meg a felemelkedő sziklákat. * - Deprimo, deprimo! * segítek be azonnal Faithnek, s bár ez a mentális energia különös, most tőröm helyére teszem, bal kezembe veszem át a pálcám, melyet az ég felé irányítok, árnycsápok megidézésére készülök. *
- Umbra vincula. * helyezem a hangsúlyt a második u-ra, majd pedig elő is idézek négy árnycsápot, melyeket erős koncentrációval irányítok a mágus felé. Nem tudom, mennyi esélyem van, de ha lefogni nem is tudom, talán megosztódik a figyelme, és Faith is sikerrel járhat, támadásait tekintve. A nagy sereg felé nem figyelek, csak a mágus felé irányítom az árnyakat, karjaira egyet-egyet, méghozzá teste köré, mind a négyet, feltéve ha sikerül. Faith erős, de hátha elkel neki a segítség. *


A hozzászólást Mathis Boll összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-07-22, 9:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Delgarod         - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 9:01 pm

*Mivel tisztában vagyok vele, hogy Tarkh is ugyanúgy álmodott, akár csak én, így egyértelműen rákérdezek arra, hogy vajon mit tudhatott meg belőle, de amikor hallom a válaszát, picit megfeszülök, ugyanis nagyon nem szeretném így végezni.*
- Nem fog valóra válni. *tekintek a kék szemekbe, mivel bár nem ismer, de azért annyira rossz ember sem vagyok, egyszerűen nem akarok már másnak jót, más se akart nekem soha. Felérünk a toronyba, ott viszont már felgyorsulnak az események, a fiú is a falhoz vágódik és mint nézem, szeretne valamiféle segítséget kapni tőlem, de nekem ez nem áll módomban. Azt hittem, hogy nem a jó oldalra álltam, de mint kiderül, mégis csak jól választottam, így mosolyogva csóválom meg a fejemet is.*
- Ne hisztizz már. Mi se vagyunk olyan rosszban és mégis bántottalak már, ez már csak így működik. *vonok is vállat és ez után úgy döntök, hogy ideje akkor bizonyítanom. Ha a többiek itt akarnak maradni, hogy véget végignézzék idefentről a dolgokat, csak tessék, de én nem fogok unatkozni és várakozni... Amúgy is, bármikor leléphetnék innen, de nem teszem, ugyanis kíváncsi vagyok a végkifejletre. Nem hiszem, hogy ennek az egésznek a végén bármit is megbánnék... Ekkor toppan be még három diák, így állok meg én magam is, körbenézek és egyelőre mégse megyek sehová se, úgy hiszem, hogy a csata itt fog lezajlani, ebben a teremben. Nem is kell sokáig várnom, már meg is érkeznek az emberek, illetve a halottak, de én a holtakat most a többiekre bízom, saját hullákat kell gyűjtenem, hogy magam is egy zombi sereget hozhassak létre.*
- Avada kedavra! *hangzik többször is a halálos átkom, így a zöld fények is megindulnak pár ember felé, akiknek teste megremeg, holtan hullanak a földre, majd felkelve onnan az ellenségeink felé támadnak. Minden simán zajlana, úgy hiszem, hogy hahirtelen nem csapódna ki hátulról egy ajtó, így fordulok is meg, de nem kell aggódnom, engem védenek a zombik, így az egyik halottam már elém is kerül, így a szikla darabjai belé fúródnak, de én se fogom ám csak úgy hagyni magam, megvizsgálom a kis kopaszt, úgy figyelgetve annak fekete szemeit.*
- Szóval én vagyok a célpont? Csak nem téged kéne megölnelek? *ezek szerint nem a fehér hajút, valami csapda volt az álmomban, de ha harcolni szeretne, hát tegye. Ismét elvégzem magam előtt a megfelelő pálcamozdulatot, majd jöhet is a varázsige a tűzburokhoz.*
- Ignis velius! *majd miután ez létrejön körülöttem, már védve vagyok a fizikai és a mágikus támadások ellen is, így indulok meg gyorsan az ellenfelem felé, hogy ez után egy újabb támadást vethessek be. Sajnos nincs időm se rituáléra, se pedig démonok hívására, de talán még nyerhetek egy kis csellel. Pálcámmal az ellenségem feje felé célzok, majd már ki is mondom a varázsigét.*
- Obliviate! *és hogy ez mire jó? Az összes emlékét kitörlöm ennek a varázslatnak a segítségével, hogyha betalál és nem védi ki, tehát nem hogy rám, de még saját magára sem, semmire se fog emlékezni. Ez után - ha sikerül a varázslat, ha nem -, pálcámmal az ellenség lába felé célzok, majd már mondom is a varázsigét.*
- Sergintum! *a kíméletlenség körét óhajtom létrehozni, először kínzásra használni, majd pedig igazi gyilkolásra, mivel elég jó vagyok nekromanciából, nem hiszem, hogy gondot okozna ez a varázsige így harmadikban. Tehát ha minden siskerül, akkor az ellenfelem lebénul, a földből materiálódó cérnaszerű energiakötegek emelkednek ki és a húsába vájnak,ezzel égető érzést idézve elő nála és ha minden jól megy, akkor a lelke is el fogja hagyni a testét, én pedig csak arra várok, így kezem is kinyújtom, hogy lelkét magam felé tudjam húzni és kiszakítani teljesen a testéből.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 9:07 pm

*Hallgatom a férfi szavát, miszerint az álmom valóban igaz és az a férfi megegyezik azzal, akit most mi keresünk, akit le kéne győzni, feltehetőleg azzal az üvegcsével, mely nálunk van. Hogy megbízhatunk e vezetőnkbe azt egyelőre nem tudom, de hát végülis nem ölt meg bennünket és társát is zokszó nélkül feláldozta volna a jó ügy érdekébe, ahogyan azt ő nevezte és eddig amit mondott az teljesen reális volt az eddigi dolgokkal. Az üvegcséről is megtudtuk, hogy egészen pontosan mire jó vagy mi célt szolgál, továbbá felhozott ide minket, a társainkhoz, kik szintén életben vannak. Az álmok melyek kuszák már kezdenek világossá válni és bele illik a történetbe. Úgyhogy minden jel arra mutat, megbízhatunk az őzőrben és híveikbe vagy bánom is én kik ők, csak legyen vége, meneküljünk meg és tegyünk pontot a történetre. Most hogy Tarkh-ot látom, kissé elmosolyodom. Sosem beszéltem vele egyetlen szót sem, egyedül órákon találkoztam vele, de kivételesen jó hogy itt van, de ezt Faith-ról már kevésbé mondhatom el, mert az undor látványunkra mindent elmond.*
- Te, ez a csaj normális? *Lépek oda Tarkh-hoz aprót biccentve felé, bár úgy veszem észre nincs ideje még a beszélgetésre, mert ekkor jelenik meg még egy csapat diák a lépcső felől, most már úgy érzem teljes a csapat, legalábbis ami azt illeti, hiszen egy kis fejszámolás után összeáll a szám, melyet még odalent kaptak információba az egyik segítőtől, ki útközben odaveszett. Továbbra is Tarkh mellett állok, de meglátom Lucius-t és felé lépek, kezemet felé nyújtva, hogy kapaszkodjon belé, segítek. Ez amolyan bajtársiasság és mert látom mocskosul elfáradt, amit meg is tudok érteni. Hál' égnek én jól vagyok, egyetlen "apró" karcolással megúsztam, melyet sikerült begyógyítani, így hát én maximálisan, adrenalintól pezsegve érzem magam, pálcám és a tőr-még odalent szereztem és magammal hoztam- a jobbomba, hogyha váratlan helyzet adódna mindkettőt használhassam. Fejemet az őrző fel fordítom, látom rajta, hogy csöppet sem nyugodott meg attól, hogy az üveg nálunk van, mintha még számítana valamire, valami szörnyen bajt jóslóra.*
~Életet a halálért! Talán, ha valakit megmentünk, mondjuk a nőt az álmomból, akkor egyazon időben valaki életét elveszti és ehhez kell ez a fiola is, de akkor mire vár? És hol a nő? Biztos hogy nem véletlenül védte olyannyira.~ *Bár nem tudom, hogy ennek mennyi alapja van és az a nő hogy lehet a mi segítségünkre, de csak nem lehet akkora őrültség, kell hogy legyen valami fontos jelentősége. Éppen lépnék az őrző felé, amikor az ajtó kicsapódik és megjelenik az ellenség, csupa fura szerzettel, olyanokkal is, akik már nem élnek.*
~Élőhalottak.. nah ebben jó vagyok! Kéne néhány hulla!~ *Körbe nézek, remélve van pár test, akiket használni tudok a csatában, mert sokat segíthetnének, azzal is csak többen lennénk. Pálcám és a tőr egy-egy kezemben van, hogyha valamelyik felém jönne egyből támadhassak, míg nem találok valami játékszert.*
- Deprimo! Deprimo! Deprimo! *Márpedig nem fogom hagyni, hogy mindannyian bejöhessenek olyan egyszerűen azon az ajtón, úgyhogy az ajtó két oldalára és a homlokzat felé célzok miközben elmondom egyesével a varázsigét, hogy az ajtót teljes egészében eltorlaszolhassam. Ugyan nem sokat segít, de egy kis időre elállja az utat, talán pont annyi időre, hogy az idebent tartózkodókat legyőzhessük, míg nem jön a többi. Látom, amint a dilis csajszit közben célba veszi az álmomban megjelent férfi.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Delgarod         - Page 2 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime2012-07-22, 9:07 pm

*Harcolunk itt, küzdünk ott, és bevallom, elfáradtam. Fizikailag is, és mentálisan is, és minden bizonnyal így van ezzel Mona is, és Lucius is, aki ráadásul elsős, és ő sokkal kevesebb varázsigéből tud gazdálkodni, mint én, de még én is kevesebbet tudok, mint a harmadikos Mona. Mindenesetre eddig jól nyomjuk, életben vagyunk, és a lépcső is szabaddá válik, min elkezdünk felfelé szaladni, de időközben a robbanás miatt megállok, és hátfafordulva szemlélem az eseményeket, mik nem túl bizalomgerjesztők, ráadásul arra is rájövök, hogy a kopasz hapsi valami szélhámos, sőt, bizonyára hazudtak, és az akar világuralomra törni, de inkább most a saját bőröm épségére koncentrálok, így szaladok tovább fel, hol már társaságunk is akad, és Mona kérdésének hála megtudom, hogy együttes erő kell, hogy legyőzzük az ellenséget, aki ettől a pillanattól kezdve az a banda, akik oldalán eddig harcoltunk Monával és Luciussal. Na szép, így kell aztán totálisan kihasználni az embert. Kicsit továbbra is ideges vagyok, de nem főhetek a saját levemben, mert jönnek élők és holtak, és támadásba lendülnek ellenünk. Össze kell szednem minden maradék energiámat, mert én bizony nem hagyom itt a fogam ma. Mielőtt bármibe is kezdhetnék, megjelenik az ismerős kopasz férfi, aki messzebbről idősebbnek tűnt, de így már annyira nem is. Furcsa módon Faith felé repülnek az átkai, mit érdekesnek találok, miért pont ő, de nincs időm gondolkodni, mert meglöknek hátulról, és kis híján elesek. Ez hoz vissza a valóságba, hogy itt most harcolni kéne. Egyszer a mai nap folyamán már bejött, így újra a tűzlabdákkal próbálkozok meg. Ökölbe szorított kezeimet keresztbe teszem, majd az ige kimondása után széthúzom azokat.*
- Ignis pilas! *ejtem ki, és ha létrejön a varázslat, akkor néhány jól irányzott dobással elégetek néhányat az ellenségek közül, és biztos vagyok benne, hogy társaim se fognak tétlenkedni. Remélem sikerrel járunk, mert túl sokat már nem igazán leszek képes varázsolni, fogy az erőm.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Delgarod         - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Delgarod
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: