Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Delgarod         - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Delgarod         - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Delgarod         - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Delgarod         - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Delgarod         - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Delgarod

Go down 
+5
Aristarkh Y. Zhukov
Mathis Boll
Lucius Rufinus
Faith Craven
Demien.R.Cornwlade
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:08 pm

*A csata, amibe keveredtek először a kastély előtt zajlik, majd bent folytatódik, elemi erővel, de annyira, hogy a sereg vezére sajátjait is gyilkolja. Odabenn, mikor a lépcsőn jár a trió, már sok dologra fény derül, rájöhetnek, hogy bizony akit eddig maguk mellett hittek, nagyon is ellenük van. A száz támadótól üldözve menekülnek fel, ahol népes csoportba ütköznek mindhárman. Vannak ott ismerős arcok is, Félix és Tarkh.*
-Sziasztok! *köszön a többieknek, majd felméri, hogy kik vannak még jelen. Diákok és pár ismeretlen is van a helyszínen, akik közt olyan párbeszéd folyik, amit ők nem érthetnek, de annyi fix, hogy itt van, akit meg kéne védeni.*
-Ööö srácok nem akarok zavarni, de elég sok kellemetlen alak, meg egy erős mágus tartfelfelé... *és szavainak nyomatékot is ad az emlegetettek megjelenése. Ő maga azonnal a többiek felé húzódik, újult erővel. Most már nincs rászorulva Monáékra, Félix mellé kerül, akivel még nincs is rossz viszonyba.*
-Nézzük egymás hátát! *veti oda, majd szembesül vele, hogy itt a pokol szabadul el. Az is feltűnik, hogy Faith lesz a mágus célpontja. Ez szöget üt a fejében.*
~Valamit csinálni kéne... ő fontos lehet, de nem tudjuk védeni, mert legyilkolnak...~ *remélhetőleg most már Félixszel vállt-vállnak vetve tud küzdeni. Pálcája dolgozik serényen, de most már jobban kel céloznia, a Reducto kizárva a buliból. A célzott árnygömb mellett dönt.*
-Fatum orbium! *a varázsige sokszor elhangzik, a célzott pálcamozdulatok pedig elég fürgék, így biztos lesz találat. Ha valamelyik esetleg közel érne, akkor kap egyet a karddal. Közben azon is merengeni kezd, hogy az álmának a tárgya mire is lesz jó, mert van egy gyanúja, hogy arra szükség lesz, de ha nem, akkor csak szimplán beugratták.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Delgarod         - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:09 pm


*Úgy tűnik át lettünk verve és még sem a jó oldalon harcoltunk. Ezért küzdöttünk eddig? Szép mondhatom, de ha jobban belegondolunk a túlélésünkért küzdöttünk nem is annyira a kopasz pasiért. Szerencsére menekülő útra bukkanunk, így hárman rohanunk, fel a lépcsőn ahol megpillantok egy másik férfit diáktársaink koszorújában. Úgy tűnik a Mysterio vonzza a baj vagy csak a diákjai szeretnek ennyire kalandozni. Felérve a lépcsősoron azonnal kérdést intézek a remélhetőleg most már tényleg kapuőrzője felé, de a válasz nem túlbíztató. Minden esetre, ha már eddig harcoltak, akkor most sem adjuk fel. Megérkezik a fiatal kopasz férfi még mindig fekete szemmel élő és holt seregével oldalán, hogy betüremkedjenek az ajtón. Mivel a varázslat még él és a pentagramma is a helyén, ezért újra bepróbálkozom a démonpajzzsal.*
- Exitium. *Úgy tűnik ez volt az utolsó próbálkozásom, mert a pentagramma lekopott a kezemről. Továbbra is az ajtón betüremkedő emberekkel vagyok elfoglalva, ezért pálcámat elteszem helyette gyorsan mellkasom előtt X alakba pakolom kezemet, majd szétrántva létrehozom a tűzlabdákat természetesen az ige kíséretében.*
- Ignis pilas. *Ezután égő kezeimet összeteszem és az ajtó fejé dobva az egyesített erőt próbálom meg lassítani a befelé tolongó tömeget. Ekkor a mögöttünk lévő ajtó ki is vágódik ahol Astrodeus lebeg be, aki körül még mindig ott mozog a mentális erő.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:10 pm

*Hamar fordulatot vesz a kaland, ugyanis a furcsából méginkább furcsa lesz, és mivel gyűlölök értetlenségben maradni, kezdem a dühömmel együtt józan eszemet és ítélőképességemet is elveszíteni. Talán az emberségem is... Így kerülök összetűzésbe először a lánnyal, utolsó szavait már figyelmen kívül hagyva, majd pedig ezzel az ismeretlen férfival.*
- Nem remiszt meg. *vigyorodom el, ugyanis hasznos kis ketyerém van, és ha a férfi figyel szavaimra, a távozást le is fordíthatja magának. Ha védekezni akar, mindenkire szüksége lesz, és nem járna jól, ha gyilkolászásba kezdene.*
- En csak annyit lattam, hogy engem probalt megölni. Az alaguton mi verekedtük at magunkat. Nekünk aztan nem segitett. *vonok vállat, hiszen nem értem miben is merülne ki a segítsége. Éppen, hogy miatta ütköztünk akadályokba, és bármennyire is kétesen a tények és érvek ártatlanságát vagy bűnösségét illetőleg, ez a viselkedés akkor sem helytálló. A következőleg lezajló eseményeket azonban ismét értetlenül figyelem, s lassan a reményt is feladom, hogy bármi elmagyarázzon bármit, így fordulok Mathis felé, hátha segít, mivel őt jobban ismerem mint a többieket, de szavaira kissé felmordulok, akármilyen higgadtak is, hiszen jómagam nem vagyok az.*
- Nem az a kerdes mit tehetnenk, hanem hogy miert tesszük mindezt. Nem erdekes, ez mar fejetlenseg, mindenki csinaljon amit akar. Aztan a vegen majd összegzünk, hogy jo helyre alltunk-e. Mar ha tuleljük. *morgolódok tehát mire megérkezik azonban Mona is, két szárnysegédjével, s remélhetőleg segítséget fognak jelenteni, ugyanis az ellenség már közel, én pedig készenlétbe is helyezem pálcámat, hogy megvédhessem magam, de Félix még oda lép hozzám.*
- Nem... illetve nem tudom. Bonyolult. Egyszer szeretgetem hogy segit, egyszer meg a pokolra kivanom. Majd kiderül, ha vegeztünk. *felelem neki, ám jelen pillanatban pont hidegen hagy más élete, főleg A-Akárkié, és gyakorlatilag az is, hogy mi történt és kinek van igaza. Ki akarok jutni. Ennyi. Így tehát pálcámat rászegezem az egyik támadóra, hogy hatástalaníthassam.*
- Fatum orbium! *rajzolok kört pálcámmal és bökök át rajta, nyak-fej irányba, s remélhetőleg eltalálom, ám mivel többen is vannak így elismételem párszor, másokkal is foglalkoznom kell, ha hasznossá szeretném tenni magamat.*
- Deprimo! *robbantok a támadók közé, mire észlelem, hogy Faith is bajba került. Nagyszerű, hát majd meglátom mennyire van igaza abban, hogy valóra válik-e az álom vagy sem. Egyenlőre ez nem az én harcom, így visszafordulok a többi támadó felé, és megpróbálok túlélni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:29 pm

*Úgy tűnik elérkezett a végső megmérettetés,és a diákok most már tudják ki a jó és ki a rossz. MAthis által megkapta a férfi a fiolát, amit ezután el is rak, viszont megérkezik az ellenfél serege is. A diákok viszont remekül védik a kaput, bár Mona, és Bruno annyira kis tüzes, hogy nem árt vigyázni, mert a végén még a belső tereket is felgyújtják , s félő hogy az ajtó be fog szakadni. Lucius jól bánik az árnygömbökkel, ezzel is hátráltatja az ellenfél tovább haladását. Tehát a kis csapat egész jól áll, bár lehet mire vége az egésznek, romba döntik ezt a kócerájt, még Tarkh is rásegít az árnygömbjével, ami megöl egy ellenséget, majd jöhet a robbantó átka, ami már elég volt ahhoz hogy beszakítson jó pár testet, és a körülötte lévő csapatot jó bőségesen megöntöztesse vérrel, illetve agyvelővel, de hát senki sem mondta, hogy tiszta móka a kalandozás. FÉlix mint valami védelmi torony egymás után löki vissza az ellenfeleket, még több lyukat robbantva beléjük szóval nem fognak közelebb jönni az egyszer biztos. Viszont nemsokára hátul megérkezik maga a főellenség is, a valódi Astrodeus, s átkával azonnal Faith felé támad. A tűzburok viszont hatásos, így megvédi a lányt, s elolvasztja a darabokat amik célba akarják venni, a lány felejtés átka azonban nem sikerül… Egy pillanatra Faith érezheti hogy valami a falnak vágja, miközben a férfi kinyújtja felé a kezét, de ekkor jön Mathis, árnycsápja ami egy pillanatra mintha meg is rántaná a fickót.*
-Te meg…. Eressz el parancsolom , kis pondró, hogy mersz pálcát emelni rám?*kérdezi feldühödten, bár érzi hogy a csápok erősen tartanak, mégis utolsó lendülettel még int egyet Mathis felé, aki bizony erőteljesen csapódik bele a falba. Figyelme azonban megtört így Faith tudja alkalmazni rajta a varázsigét, aminek következtében a férfi körül nemsokára ki is alakul a kör, és a fonalak bele is ivódnak a testébe. Hangja most már dühvel de egyben óriási fájdalomról is árulkodnak.*
-Eressz… eressz te kis senkiházi, mégis mit képzelsz magadról.*ordítja, s Faith érezheti hogy még így is mentálisan a falnak csapdossa párszor, ami bár fájdalmas, de ha a lány tartja a koncentrációt és a pálcát , akkor megfogta a férfit, a csapkodások végül idővel lelassulnak mígnem teljesen el nem hallnak, s ha a lelket sikerül kiszedni a testből, akkor a férfi térdre is roskad, majd nemsokára hangos csapódással hasal el a földön kilehelve a lelkét. Maradék katonája, amiből kevés mardt, hála a védelemnek, szintén össze esnek a földön, s úgy tűnik a csatának vége. A kapuk örzője viszont először csak a pálcájával int aminek következtében egy test lebeg ki közéjük, sokuk álmából ismerős lehet hiszen ez a fehér hajú lány, aki mellé letérdelve a Mathis által adott fiolát meg is itatja. Egyenlőre nem történik semmi, de ha megfigyelik, láthatják hogy a torkán a seb össze húzódik és bár nem ébred fel de lassan lélegezni kezd. A férfi csak ezután áll fel, majd áll be a diákok közé.*
-Szerencsés nap volt ez a mai…De nektek jár a dicsőség, hiszen bár eleinte sokan rossz fele gondolkoztunk, mégis a végén összefogva sikeresen győzhettünk. Bátrak vagytok*néz végig rajtuk, majd kezével intve egy kékes pulzár jelenik meg.*
-Menjetek… ez hazarepít titeket a hazátokba , mindenki ahonnan jött. Remélem nem kell találkoznunk hasonló háborúba.*mondja komor visszafogott hangon, de mielőtt Faith belépne egy nagy régi medált tesz a kezébe..*
-Nincs más dolgod csak eltörni… Egy hónapod van rá, addig tartózkodok ezen a világsíkon, azután én és az emberim eltűnünk mindenki szeme elől, hogy ne történhessen még egy ilyen. Ha előtte érkezel megtalálsz*mondja komor hangon ezzel útjára bocsáltva őt is. Ha minden jól megy mindenki vissza tér a Mysterioba, a pulzár pedig bezárulva mögöttük lezárja a mai kis kalandjukat is*

//Nos ennyi lett volna mára a mese Smile Az utolsó két hszen láttam én is hogy nagyon sietősre vettem, de sajnos nem lehetett máshogy megoldani mint felgyorsítani a dolgokat, három órája tart így is a mese szóval már ideje volt hogy vége legyen. Természetesen köszönöm a részvételt, remélem nem tartjátok kidobott időnek a kalandozást Smile //
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Delgarod         - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:39 pm

*A testem kezd fáradni a sok átkozódástól, de szerencsére még időben sikerül védekeznem Astrodeus ellen, ki végül a falhoz is vág, de ezzel nem tud túl nagy kárt tenni bennem, úgy érzem, hogy bár a burok eltűnik idővel, én attól még nem törtem össze, annyira nem vagyok gyenge. A lelkét viszont meg akarom szerezni, így támadok is felé, próbálva kizárni mindenkit és bár érzékelem, hogy segítséget is kapok, most nincs se időm, se energiám hálás pillantásokra, csak a koncentrációt tartom fenn, miközben testem többször érintkezik a fallal és most már érzem is, hogy fáj, belül is, ahogy egész hátam és vállaim, na meg fejem is cseppet, de ki fogom bírni, így nem feladva érkezik is meg a lélek, a férfi pedig holtan terül el a földön. Leroskadok a fal tövébe, onnan nézem végig a jelenetetés bár dicsőségről beszél itt, meg sikerről, én most csak a fáradtságot érzem, így nemsokára lassan fel is kelek a pulzár láttán, de nem szólok senkihez, azt hiszem, hogy a gyengélkedőt ma nem ártana meglátogatnom. A többiek után magam is indulnék, de ekkor látom meg az ékszert, amit kezembe is veszek, majd a szavak hallatán aprót bólintok is.*
- Rendben! *biccentek felé, de nekem már itt nincs több keresnivalóm, így hagyom is el ezt a kastélyt, majd térek is vissza Seol szigetére. Valószínűleg a többiek is ott lesznek vagy legalább Tarkh, de most csak intek és végül egyedül indulok vissza a révész irányába, nem szándékozom tovább itt maradni, se bájcseverészni, ideje meglátogatnom az első emeletet.*

//Köszönöm a mesét, én nagyon élveztem. Smile Az egyetlen negatívum az volt, hogy lassan haladtunk. :/
Faith pedig majd visszatér akkor a pasihoz egy hónapon belül. Razz //

Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:42 pm

*A harc már hosszú ideje tart, változó helyszínen. A lépcsőn feljutva kicsit kifújhatja magát Lucius, de már más behatások is érik, az eset nagyjából megvilágosodik számára, ám erre sincs sok idő, meg az örvendezésre, mert jönnek drága partnereik, hogy a halálba táncoltassák a diákokat. Lucius összeszedi minden erejét és Félix mellett állva dacol az ellenséggel, jó kis pusztítást végezve az ellenségben.*
~Remek záróakkord, ha megmenekülünk, ha nem!~ *gondolja, mert az utolsó adrenalin töltetek is most kapcsolnak be, ez az a pont, ahol vagy túlél az ember, vagy hősi halált hal, fegyverrel a kezében. De erre nem kerül sor, mert Faith megküzd a nagy mágussal, akit eleddig társuknak hihettek, de a csarnokban fordult a kocka. Szerencsére a lány sikerrel jár, így megmenekülnek. Meghallgatják az öreget, szavaira bólintva. Így visszanézve szép kis munkát végzett a csapat, jócskán beborítja őket a harc minden mellékterméke és folyékony produktuma. Aztán megjön a kapu is, amivel haza mehetnek. Lucius Félix vállára csap barátian.*
-Menjünk haver, erre inni kéne valamit! *kedélyesen cseng a hangja, és jól eső érzés tölti el, hogy részese volt a dolognak, ugyanakkor különösebb gond nélkül véget is ért. Vissza is térnek a Mysterioba, hogy kipihenhessék az egészet.*


//Köszönöm szépen, nagyon élveztem első itteni mesém Smile //
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Delgarod         - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:44 pm

* A végső csata szépen lassan beindul, én magam átadom a fiolát a férfinek, Tarkh duzzogására pedig nem vagyok hajlandó reagálni. A stílus, amit megüt nem dühít fel, de felesleges egymásra pazarolnunk a szót, inkább harcolnunk kellene az életünkért. Kezdem úgy érezni, tényleg jól döntöttem, jó embernek adtam a fiolát, nem hagytam magam megvezetni, és ez már dicsőség akkor is, ha mind itt halunk. De részemről nem engedem ezt, eleinte a betörni vágyó sereg ellen harcolok én is vállvetve a többiekkel, kiveszem tehát a részem én magam is a jóból, majd miután egy kis kalamajka kezdődik a nagy mágussal, aki miatt lényegében itt vagyunk, inkább felé fordulok, őt kezdem támadni, Faith védelmében. Előbb a sziklákat próbálom összezúzni, majd árnycsápokat idézek meg, négyet, hogy ezeket a nagy mágus felé irányítsam. Legnagyobb meglepetésemre, persze koncentrálok tovább, elérik a csápok, én pedig teste köré irányítom azokat nagy hévvel. *
- Dehogy engedlek! * vágok vissza cseppet sem harciasan, csupán csak eltökélten, be nem vallanám, de azért félek. Büszkén irányítom tovább a csápokat, de úgy tűnik mégis talál egy kiskaput még a mágus, egy utolsó kis reménysugarat, tehát mégsem vagyok annyira ügyes, mivel keze egy intésével én erős lökést érzek testemben, majd nagy sebességgel válnak el talpaim a földtől, s csapódok általa irányított erő segítségével a falhoz. *
- Ááááááá!!! * hallható felőlem az ordítás, szinte belemélyül fejem és testem a falba, majd le is esem a padlóra, s talán pár hosszú másodperc erejéig el is alélok, fejem nem kicsit beütöttem.. majd később, a padlózaton fekve már arra eszmélek, minden tagom sajog és fáj, de főleg a hátam, zöld szemeim pedig kéken pulzáló fényt látnak mindenfelé, olyasmit, mint amit a parkban is. *
- Talán csak álmodom.. * nyöszörgöm halkan, fejem is elfordítva, de ekkor már látom a földön fekvő holttesteket, a harc helyét, a lányt, az őrzőt és mindenkit. Ideje hát erőt venni magamon, feltápászkodni innen, átlépni a pulzáron, és remélhetőleg vissza térni az iskolába. Kínszenvedések árán sikerül is elgondolásomat véghez vinni, csak arra koncentrálok, besétáljak abba a fénybe, a túloldal pedig ahol kijövök ismerős terep, maga a Mysterio. Köszönés nélkül hagytam magam mögött mindent, de jobban kell lennem, tehát akárhol is vagyok most, végcélom a szobám lesz.. egy kiadós pihenés rám fog férni ezután a kis kaland után, azt hiszem. *

//köszönöm a mesét, a karakter nagyon élvezte, és én is Smile bár elég szarul voltam végig, de igyekeztem normálisakat is írni Smile még egyszer köszi!//
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:46 pm

*Bár eleinte is problémákba ütközünk, a helyzet kezd a hideg idő ellenére is egyre inkább forróvá válni a rengeteg furcsaság ellenére is. Így verekedem át magam elsőként Faith-el két cerberuson majd az árulást követően rázzuk le az élőholtakat, hogy egy kis párbeszédbe bonyolódjunk ez idő alatt, minek a vége az ellenfél megérkezésekor igen csak veszekedés, nem csak vele, de az álmomban szereplő egyénnel is. Sorra, folyamatosan érkezik az erősítés iskolatársaim révén, s párral beszélgetésbe elegyedek, így elsőként Mathis-al, aki lényegi információval nem tud szolgálni, majd másodszorra Félix-el, kinek valószínűleg pedig én nem tudok ugyan ezzel szolgálni. A csata azonban kezdetét veszi, s mindenki, csak úgy mint én harcba kezd ki-ki a maga átkát használva az ellenfél visszaverésére. Azt hiszem a rengeteg kis elsős, és bár nagyobb is, akiket Faith lenéz megmentik őt attól, hogy hátba kapják őt, míg egy felbukkanó ellenféllel harcol, azonban nem figyelem az eseményeket, magamat és a környezetemben lévőket védem. Egyszerűen haza akarok jutni, kikerülni innen, ezért cselekszem, és gyilkoláson keresztül vezet az út, aminek reményeim szerint hamarosan vége. Mint megfordulok már láthatom is, hogy bizony küzd a lány, így nézem végig ahogyan harcol, s a végére egy érdekes fordulat is következik, a lebegő lány személyében. Pont hidegen hagy, ahogyan a férfi szavai is, türelmetlenül dobolok lábaimmal, s amint a kapu nyílik, gondolkodás nélkül átlépek rajta figyelmen kívül hagyva a többieket, így a Faith-hez intézett szavakat is éppen hogy fél füllel hallom.*
- Nos... nagyszerü volt a delutani alvasom. *biccentek magam elé, visszatérve Seol szigetére, s gyűrűmet használva teleportálok haza szobámba, hogy fáradtan üljek le az ágyamra. Most már bármennyire is fáradt vagyok, aludni sem merek...*


//Köszöntem Dem a mesét! Very Happy Tényleg érdekes volt, ahogyan összehoztad a szálakat, és privátot küldtél reggel, úgyhogy ez nagyon jó ötlet volt, ahogy a mese is izgalmas. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:47 pm

*Már az elején sejtettem, hogy az álom, és hogy Mathis-sal igen hasonló álmunk volt, majd a pulzár, ami szintén nem egy mindennapi látvány, majd a kínzókamra, a két fickó és a báltermi eset után nem lesz sétagalopp a történet, de akkor azt még álmomban(!) sem gondoltam volna, hogy egy ekkora csapattal, hordával fogok szembenézni néhány hozzám hasonló diákkal karöltve. Pozitívum, hogy többségüket ismerem és bármennyire is ellenszenves az a dilis felsőbb éves, most úgy néz ki segítségünkre válik, ha már az őrző egyelőre túl sok mindent nem tesz annak érdekébe, hogy megmenekülhessünk egytől egyig. Tarkh mondatára nem reagálok semmit csak újfent bólintok, hogy megértettem, mellé azért kaján vigyorra még futja, hogy aztán Lucius-sal együtt támadhassunk, védekezhessünk. Igyekszem háttal maradni neki, így védeni magunkat, bízva benne, hogy nem vét el egyetlen támadást sem és nem kerülök megint pácba, ami a hátulról való támadást illeti. Én is ezen vagyok, így küldök az ajtó melletti, feletti falba pár robbantó bűbájt, hogy megakadályozzam a csatlósok behatolását és közelebb férkőzését hozzánk, míg a többiek kitartóan ölik sorra a többieket. Figyelmem természetesen nem kerüli el Faith és a kopasz harcát sem, de amint látom Mathis is ügyesen bánik az árnycsáppal, ezzel kicsit megzavarva az ellenfelet.*
~Győznünk kell, gyerünk skacok!~ *Luciusra pillantok apró mosolyt megeresztve felé, remélem tudja, hogy ezután innunk kell egy jót, ha győztünk. Fordulok is, tőrömet az egyik felém közeledőbe dobva egyenesen, majd látom, amint Mathis a falnak csapódik. Egyből odasietek kikerülve minden akadályt, hogy segíthessek neki, remélem jól van. Végig mellettem volt, bajtársként küzdöttünk és segítettük, részben neki köszönhetem, hogy még élek, ennyivel tartozom felé. Alig fordulok csak el már hallom és látom is, amint Faith az utolsó erejét is bedobva legyőzi a férfit.* - Ezaz! *Igenis örülök a győzelemnek, a lélek és a fiola segítségével pedig az elvágott torkú hölgy is lélegezni kezd, egyszóval él. Csöndesen hallgatom az utasítást, remélve Mathis és Lucius oldalán léphetek át a pulzáron, mely feltehetőleg ugyan olyan kellemetlen utazásban részesít, mint mikor jöttünk. Részemről mindenképpen meg kell ezt ünnepelni, nem vagyok rest Lucius-sal tartani.*

//Köszönöm szépen, fenemód élveztem, örülök, hogy részt tudtam venni, aggódtam, hogy nem érek vissza! ^^ Abszolút megérte, köszönöm szépen!Smile//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Delgarod         - Page 3 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:49 pm

*Ellenség követ ellenséget, és nekünk harcolni kell ellenük, különböző helyszíneken. Kint a vár előtt, az előcsarnokban, majd felszaladni a lépcsőn, ahol is minden összekuszálódik, mert kiderül, hogy a kopasz mégse az, akinek mondja magát, jól át lettünk verve. Innentől nem is igazán érdekel az egész, már csak az érdekel, hogy épségben kijussak innen, vissza a suliba, azonban ez még egy kicsit odébb van. Tűzlabdákkal harcolok az ismét ránk támadók ellen, és természetesen vigyázok, hogy a berendezés maradjon, csak az ellenfelekre dobom rá a tűzlabdákat, tudok célozni, szóval nem kell aggódni. Hamarosan elfog a 10 labda, de nem hozom létre újra, mert úgy látom, annyira nincs rá szükség. Nem igazán figyeltem, mit csinálnak a többiek, csak a kiabálásokat hallottam, de most a többiek felé fordulok, és látom, hogy a kopaszt férfit is sikerült legyőzni, így a csatlósainak maradéka is eltűnt szerencsére. Történik egy kis szituáció valami fiolával, a fehér hajú sebeit begyógyítják, akiről igazából csak tippem van, kik lehetnek, de azért nagyjából kezd összeállni a fejemben a kép, hogy ki kicsoda ebben a káoszban. Mikor hallom, hogy azt mondja a férfi, hogy miénk a dicsőség, kis híján gúnyosan felnevetek, de inkább csak szememet forgatom.*
~Megmentettük a seggedet, szóval lehetsz is hálás...~ *gondolom magamban, és most, hogy elmúlt a veszély, kimerültség lesz úrrá rajtam, de nem engedem elhatalmasodni túlságosan, hiszen még nem vagyok otthon. Látom, ahogy int a kezével, aztán a kékes pulzárt is látom, majd gondolkodás nélkül átlépek rajta, majd a következő pillanatban a fogadóban találom magam újra, és bizonyára Mona és Lucius is ugyanide érkezik.*
- Azért jó csapat voltunk, meg kell hagyni. *jelentem ki fáradtan, majd visszaindulok a suliba, vagy a többiek társaságában, vagy egyedül, de az biztos, hogy ha a szobámba kerülök, lezuhanyzok, és bedőlök az ágyba. Remélem nem álmodok még egy olyat, mint ami ezt az egész kalandot elindította, bár kétségkívül jó gyakorlási lehetőség volt, még ha kissé veszélyesnek is bizonyult, de hát akkor hol lett volna az izgalom, ha nem ebben?*

//köszönöm a mesét, én élveztem, és el is fáradtam rendesen Very Happy nem tartottam kidobott időnek természetesen Smile //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Delgarod         - Page 3 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime2012-07-22, 9:49 pm


*Nem véletlen vagyunk barátok Brunóval, sok bennünk a közös vonás, ami az ugyanolyan varázslatokon is meglátszik. A helyet majdnem felgyúgytjuk és romba döntjük, de hát ez van a csatának nem csak emberáldozata van, viszont, amíg mi itt ügyködünk, addig mögöttünk is folyik a csatározás bár azzal nincs időm foglalkozni továbbra is a betüremkedőket lövöldözöm néha varázslatot váltva. A hangos üvöltésre a gonosztól viszont hátra pillantok. Mathis és Faith szépen elkapta a dögöt, aki ugyan nem adja fel, de a földre hull. Igazából ez nem is a mi harcunk, ezt a kapu őrzőjének kellett volna meg vívni, de Ő nem csinál semmit csak miután ennek az egésznek vége. Jó emberre bíztuk az őrző szerepet mondhatom… végül is az őrzés nem feltétlenül jelent védelmet is, de ez már csak csomó keresése a kákán.
A muksó végül tevékenykedik valamit, egy számomra ismeretlen nő lebeg be átvágott torokkal, ami valami bájital be is gyógyít, sőt életre kelti a holt nőt, legalább is a beinduló légzésből én erre következtetek. Szavaira csak a szememet forgatom jobb, ha most ehhez inkább ne fűzök semmit.*
- Ezt akartam hallani. *Lép is előre a kapu felé. Bevallom, azért élveztem, hogy volt is egy kis harc, de mostanra igen csak lefáradtam és az sem nyerte el a tetszésemet, hogy meg akartak ölni. Átlépve a kapunk ismét a fogadóba találom magam Brunóval és Luciussal ha ők is átléptek a kapun.*
- Ezt is túl éltük. Jó csapat vagyunk. *Lépek közelebb barátomhoz, majd a zöldfülűhöz fordulok.*
- Azért te sem voltál annyira rossz. Köszönöm a segítséget. *Ennyit azért még hozzá fűzök, majd zsebre vágom a kezem.*
- Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én mind szellemileg, mind fizikálisan kivagyok és csak egy forró levest akarok enni. *Teszem kezemet korgó hasamra, majd kacagva kisétálok a fogadóból, hogy a suliba, biztonságba mehessek.*


//Köszönöm a mesét nagyon tetszett Very Happy Érdekes volt, főleg az indítás az üzenetekkel meg az álmokkal. Nem lehetet semmi levezényelni a mesét. Kellően elfáradtam, de nagyon élveztem. Klassz volt köszönöm még egyszer. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Delgarod         - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Delgarod    Delgarod         - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Delgarod
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: