Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Karácsonyi bál – A csarnok

Go down 
+21
Sophie Black
Conrad Dietrich
Yvonne Ricci
Sean Derly
Ashi Angel
Mia Andersen
Slash Daniels
Alinox Ingren
Ginger Rosenberg
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Kimberly Fox
Caleb Valerious
Jessica Turner
Trystan Ivon Moreau
Demien.R.Cornwlade
Kenan Reeves
Jasmine Miels
Gyulai Rebeka
Takoda Turner
Sideris Valbraith
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 2:43 pm

//NRT - Mia és Slash - 2012.12.24.//

* Annyira, de annyira jól érzem magam most, feszengésem is minden bizonnyal alább hagy majd idővel, amiről szerintem egy-két pohár pezsgő is tenni fog, legalábbis én már most érzem lefelé gurulni, gyomrom irányába a finpm nedűt, melynek hatása sem várat magára órákat. S ha már bálok, szóba kerülni látszik ez is, ő pedig egy pillanatra kizökken, nekem viszont minden gyanúm elillan, ami valaha is csírázni kezdett agyamban őt illetően. Talán csak egy rossz emléket idézett fel, nem tudom, de nem is érdekel, jól érzem vele magam, jó a társaságában, és ennyi. *
- Na, az szuper. Amúgy én is, el sem tudom képzelni, milyen az, ha valaki pesszimista. * vonom meg fedeteln vállaimat aranyosan, s amit még hozzá tesz, hát bizony, éppen eléri azt a hatást, amire várt: arcom pírja kissé felerősödik, szerintem jobban már nem is tudna, de nem olyan fejem búbjától állam csúcsáig rákvörös a téma, csak olyan kis aranyosan. Vállába boxolva igyekszem durcásan mosolygós pofit erőltetni magamra, de az ütés is elég gyengécske, hisz nem bántásból teszem mindezt. *
- Ne legyél benne olyan biztos, lehet, hogy ha máshoz mész oda, máris sokkal jobban szórakoznál! * próbálom terelni magamról a szót, mert hát szép vagyok és csinos, de én önmagamat inkább az unalmas kategóriába sorolnám. Nem vagyok se nagyszájú, sem pedig érdekes, s bár ez a pezsgő oldja feszültségem, még mindig nem az igazi a dolog. A tánc viszont nagyon is kedvemre való ötlet, és ő is elég ügyesen csinálja, de közben sem némulunk el, érdeklődünk a másik iránt. Előbb tehát én leszek meginterjúvolva, majd ő sem maradhat ki a sorból, szavaira pedig szinte függök, s mosolyogva konstatálom mondanivalóját. *
- Szeretek tanulni, főleg, ha érdekes, amit kell. Itt pedig egyelőre nem csalódtam semmiben.. egyébént pedig ha szükséged lenne egy kis korrepetálásra, szívesen. Már amiben tudok segíteni.. * pislogok rá aranyosan, eszembe sem jut, hogy ez esetleg kétértelmű is lehet, túl tiszta vagyok én ahhoz, hogy így célozgassak neki. Vissza is utasíthatja a dolgot, lehet, hogy nem én vagyok a legmegfelelőbb a posztra, a barátos dologgal viszont egyet kell értenem, bár ez az összezörrenés nem túl pozitíív. *
- Majd csak rendbe jönnek a dolgok, hiszen olyan még nem volt, hogy ne lett volna sehogysem. * kuncogom is picit szavaimon, végül idejét érzem megdícsérni tánctudását, amely visszafelé is elsül, következő érdeklődő kérdésére pedig aranyos fintorba fordul arcom, természetesen testem mozgása ösztönösen igazodik a hallott zenéhez, nem zökkent ki a változás. *
- Bosszantottam a szüleimet.. és ők is engem. Tudod, nem csípik, hogy ilyen kis álmodozó vagyok, meg néha nagyon gyerekes. Sokszor ezért úgy érzem, nem vagyok nekik eléggé megfelelő. * magyarázom szemeibe tekintve, picinykét szomorkás mosollyal az arcomon, de nem önsajnálat ez egyáltalán. Viszont most kis időre elnémulok, jól esne csendben táncikálni picit, legalább a szám végéig, s ha ez bekövetkezik, eltávolodva tőle hajolok meg előtte, s nyomok egy puszit arcára. *
- Köszönöm, hogy felkértél. Még egy pezsgő? * bújik meg ajkam csücskében egy újabb kedves mosoly, s ha belemegy, akkor minden bizonnyal ivás lesz még, és idővel talán vissza is indulhatnánk a kastélyba. Komolyan sok lesz nekem ennyi ital.. *
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 2:57 pm

//NRT: Ginger és Tarkh - 2012.12.24.//

*A magiszter beszéde után egy pár szót váltunk Siderisről is, akiről eléggé megosztottak a vélemények. Vannak olyanok, mint Tarkh, akik kedvelik a nőt, vannak, akik elvannak vele és akadnak olyanok is, akik utálják a viselkedése miatt. Én magamat a középső csoportba sorolnám, de úgy hiszem, hogy a sentineleivel bizonyára kívételezik, de amikor hallom, hogy a múltkor megfenyegette Tarkh-ot, már hegyezem is a fülemet.*
- Igen? Folytasd csak, miért fenyegetett meg és mivel? *teszem is fel a nagy kérdéseket, amelyekre logikusan választ is várnék. Nincsenek közöttünk titkok, úgy hiszem, hogy ezt a jó szokást nem kellene megtörnünk, mindent elmondunk egymásnak, így maradhat normális a kapcsolat, mert ha ez megszakad, mindennek vége, én pedig félek ettől. Ha kapok választ, ha nem, ez után a tánc következik, így nemsokára már lassan lépegetünk is a zene ritmusára a parketten és mivel én nem vagyok valami nagy táncos, ezért nem is óhajtok tovább forgolódni, ezt pedig Tarkh-nak is jelzem, kinél nem érzem úgy, hogy zavarná a dolog. Ha szeretne táncolni, akkor mondania kell, de nekem egyelőre elég volt, sőt, a bálból is kezd sok lenni, nem szeretem annyira az ilyen jellegű dolgokat, sose voltam még ezen kívül bálon és picikét még mindig kellemetlenül érzem magam ez az egész miatt, de próbálok önfeledtnek tűnni, mesélni is a karácsonyról, ha már Tarkh érdeklődik.*
- Ühüm, tudod, ünnep. *bólogatok is hozzá, de tény, hogy hiányzott nekem, mégse mertem még bemutatni a családomnak, a bátyáim tuti kikészítették volna Tarkh-ot, de majd talán valamikor a jövőben, hiszen húsvét is lesz még, meg ezer egy alkalom, amikor megejthetjük mindezt. A beszélgetésünket viszont nem tudjuk nyugodtan tovább folytatni, hála Tom-nak, ki már hozzánk is lép és bár kedvesnek tűnik, mégis visszautasítom az ajándékát,nem érzem úgy, hogy a kapcsolatunk megérett volna már ilyesmire, tehát ha távozik - ami nekem igen gyorsnak tűnik -, már Tarkh-hoz is fordulok egy kérdéssel.*
- Meglehet, de az ajándék nekem kicsit túlzás. *ismerem is be, aprókat pislogva a fiú felé, majd halkan fel is kuncogok, Mathis említésén.* - Pedig tuti nagyot nézne, nála még lehet, hogy be is válna. *kacsintok is egy picit, de persze csak ugratom kedvesemet, szavaimat nem kell komolyan venni. A sütik elfogynak és egy kis pezsgővel öblítek le mindent, de ez után érzem, hogy elpilledek.*
- Szerintem menjünk vissza, nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én nekem elég volt most a bál. *jó pár páros távozott már, ahogy nézem, szóval mi is megtehetjük. Tehát ha minden igaz, Tarkh-al vissza is térünk a Mysterioba és elméletileg az estét is együtt töltjük majd valamelyikünk szobájában.*

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 6:56 pm

//NRT: Rachel és Elton 2012.12.24.//

*Elhívom Rachelt a bálra, aki igen csak kicsípi magát. Megpillantva őt még az állam is leesik. Amúgy is szépnek és dögösnek tartottam a leányzót, most viszont egyenesen lehengerlő. Nem vagyok rest ezt szóvá is tenni neki. Bókok kereszttüzébe állítom a leányzót, aki természetesen zavarba jön. Menekülésnek az iskolai témát választja, ami be is jön, hisz erről komolyabban el is beszélgetünk.*
- Igen, nem vagyok ide való. *Erősítem meg előző kijelentésemet a visszakérdezés hallatán. Igazából én ide se akartam jönni csak Yvonne miatt néztem el erre. Az viszont nagyon meglep, ahogy Rachel reagál. Láthatóan szomorú lesz tőle, ami meglep, nem gondoltam volna, hogy hiányoznék bárkinek is, no meg amúgy sem terveztem a teljes körű eltűnést.*
- Nem akarok hullákkal szórakozó mágus lenni, jeleket firkálgató könyvtáros vagy tárgyakat előhúzó bohóc. Mindig is úgy álltam hozzá az élethez, hogy a két kezemmel kell megoldanom mindent. Önálló vagyok és ha kell az öklömmel védem meg magam vagy fekszem a kórházban egy hétig. Éltem a hétköznapi emberek életét, ugyan kicsit másképp, mert otthon ment a varázsolgatás a többiek által, de nekem akkor is bűvész trükkök voltak. Egyszerűen nem tudom, hogyan álljak hozzá. *Hú, de fura ezt így megfogalmazni. Mindig tudtam, hogy vannak problémáim a mágiával és annak használatával, de így összetömörítve teljesen idegen. Ez az egész összezavar.*
- Aztán lehet megpróbálom. Anyám nagyon lelkes volt, amikor megkaptuk a levelet, most, hogy elmondtam neki mintha egy világ tört volna össze benne. Persze nem mondta, támogat továbbra is csak… nem akarok csalódást okozni nekik, de nem tudom, mit kezdjek ezzel az egésszel. *Így kimondva mindent ez az egész úgy hangzik, mint egy hisztis kisgyerek panaszai. Undorodom saját magamtól, ezért gyorsan iszok pár kísérő kortyot.*
- Körülrajongnak? Szoktál te engem báron kívül nővel látni? *Vonom fel szemöldökömet. Még a suliban sem voltam csajjal csak Nicollal vagy Naomival a fene tudja már, hogy hívják, de mint tudjuk az a kaland nagyon nem jól sült el. Rachel és Yvonne számomra azok a nők, akivel eltudok és el is akarok menni bárhová.*
- Majd odafigyelünk, én sem akarok ma berúgni. *Kacsintok rá, hisz hasonlóan vélekedünk, majd már is kitöltöm a kívánt italokat. Megnézem a kínálatot, majd tiszta pohár megtalálása után át is nyújtom a cruos diáknak a hosszú, kecses poharat. A társalgás eme rövid szünet után azonnal folytatódik, méghozzá partnerem kezd el mesélni. Története egyáltalán nem kéne, hogy felzaklasson, még is ez történik.*
- De nagyon szép vagy, de… ~Azért téged ne hívjon el senki.~ *Mordul fel birtoklási vágyam. Rachel nem a barátnőm és ezt a szemem előtt kell tartanom. Nagyon csinos lány, határozott személyiséggel és megnyerő személyiség, ezért egyáltalán nem kéne, hogy meglepjen, hogy más is közeledik felé, de…*
~ Ő az enyém!~ *Harsogja túl megint gondolatomat agresszív vágyam. Megfogok zakkani ettől a nőtől, ha így folytatom. Próbálom türtőztetni magam, de amikor megtudom, hogy Slashről van szó, hát nem kell sok, hogy átvágtassak a termen és közelebbről bemutassam öklömet. Azonban a leányzó és a tánc elvonja figyelmemet és oszlatja agresszivitásom.*
- Eltörted a bokádat? *Állok meg nagy hirtelen menet közben. Mennyi mindenről maradtam le, te jó ég! Csukott szemmel járkálok a világban? Csak pislogok, mint hal a szatyorban, majd tovább baktatok végül pedig egyik kezemet a leányzó derekára teszem, hogy elkezdhessünk táncolni. Nagyon figyelek, hogy rá ne lépjek a lábára.*
- Hát totyogósan. *Meg nem mondom anyám melyik keringőt akarta belém nevelni. Igyekszem visszaidézni a még foszlányokban megjelenő lépéssort, de már koránt sem vagyok olyan magabiztos, mint az asztal mellet.*
- Ez a Slash gyerek, tetszik neked? *Mintha csak az apja lennék, aki diplomaosztó után faggatja a lányát. Még jó, hogy nincsen itt Yvonne különben életem végéig ezt hallgathatnám.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 7:08 pm


//NRT: Conrad-Alinox 2012.12.24.//

*Viszonylag hamar akad párja az exortusos leányzónak, minek nagyon örül, mert nem szeretett volna egész este egyedül ácsorogni. Új információként éri Conradot, hogy Alinox már egyetemista, és elmosolyodik a kérdésre.*
- Köszönöm! Nos, nagyon örülök, hogy az első egyetemisták között lehetek, nagyon vártam már ezt, most pedig arra vagyok kíváncsi, miket fogunk tanulni. *mondja, és tényleg ilyen lelkesen áll hozzá ehhez az egész egyetem dologhoz. Év vége felé nagyon belehúzott a tanulásba, hogy meglegyen neki az évfolyamlépés, mire nagyon büszke is.*
- Még van egy kis időd addig, de te várod az egyetemet? *érdeklődik, majd miután végignéz a másikon, megdicséri annak öltözetét, mi tényleg roppant elegáns, majd fogadja a bókot a saját ruháját illetően.*
- Köszi. *küld egy mosolyt Conrad felé, majd a srác invitálására pezsgőzni indulnak, és a cruos tölt is mindkettőjüknek a finom italból.*
- A szerencsés fejleményre! *mosolyog bólintva, és koccint a fiúval, majd belekortyol a pezsgőjébe, majd nem udvariatlan szándékkal, de rákérdez, miért érkezett Conrad egyedül.*
- Értem. Én viszonylag sok emberrel vagyok jóban, de egyiküknek se jutottam eszébe, mikor az elhívásra került volna a sor, de most már nem is bánom. *mondja el az ő részéről a dolgokat, majd témaváltás következik, méghozzá az egyetem kerül szóba.*
- Sokat vacilláltam, melyik szakot válasszam, az Exortus szakirány és az Elemista szakirány maradt utolsó két helyen, végül az előbbit választottam, remélem jól. Még nem tudom hogy mit szeretnék kezdeni magammal a jövőben, de még van időm kitalálni, szerencsére nem kell most azonnal erről is dönteni. *ezt már az egyik kanapén ülve mondja, mert bólint a fiú intésére, hogy menjenek és helyezzék kényelembe magukat. Alinox keresztbe teszi a lábait, kortyol egyet a pezsgőből, majd újra a fiú felé fordul.*
- Te nézted, milyen szakok indulnak? Van olyan, ami így elsőre megfogott esetleg? Milyen tantárgyak állnak közelebb hozzád így az első év után? *kérdezi, majd rájön, hogy talán kicsit sok a kérdés egyszerre, így picit el is pirul.*
- Bocsánat, nem akartalak így letámadni a kérdéseimmel. *szólal meg, és egy bocsánatkérő pillantást is küld a srác felé, ki remélhetőleg nem haragszik túlságosan, de Alinox elég kíváncsi természet.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 7:38 pm

//NRT: Ginger és Tarkh - 2012.12.24.//

*Sajnos néha - főleg, ha olyan személy van mellettem, aki miatt nem kell a számat tartani -, olyan dolgok is elhangzanak tőlem, melyeknek nem volna szabad. Ez nem akaratos, s mikor kicsúszik pár mondat ajkaim közül, Ginger természetesen kap a témán. Hát miért is engedné el...? Hiába kérdez, egyszerűen fejemet rázom.*
- Megigertem neki, hogy nem mondom el, nem akarom, hogy ne bizzon bennem, vagy csalodas erje. Föleg nem azt, hogy be is teljesitse a fenyegetest. Igazabl nincs is sok közöm az egeszhez, ujabb furcsasag, ahova par tarsammal együtt kerültünk, de nem is akarok a resze lenni, szoval te is meg en is kimaradunk ebböl. Igy a biztonsagos. *kötöm az ebet a karóhoz, s valóban így is gondolom. Nekem az túl nagy falat, és nem egy diáknak kell a világot megmentenie, pontosan arra vannak a magiszterek. A tánc azért nem marad el, de hamarosan már falatozni ülünk le, ami nincs annyira ellenemre, mivel így beszélgethetünk is, tehát én kérdezgetem, főleg családjáról. Ekkor viszont valaki meg is jelenik, aki az előbb volt téma, s igen érdekes gesztust tesz, majd értetlenkedésünk közepette hagy minket ott. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel, de a saját ajándékomnak örülök, Ginger viszont nem fogadja el az övét. Nem veszem komolyan szavait, csak nevetve rázom meg a fejemet, hiszen azért az érdekes volna, ha én is így tennék Mathis esetében... Tom nem furcsa, mert mi barátok vagyunk, de azért egy ismeretlen...*
- Szerintem csak nem tudta mit tegyen, de probalkozott. *rántom meg finoman vállamat a túlzás kifejtésére később. Én nem érzem annak, egyszerűen érdekes lépésnek, viszont ezen nem fogunk veszekedni, főleg nem ma. Annyira nem fontos a téma.*
- Rendben, köszönöm, hogy eljöttel. *mosolyodom el, s ott is hagyjuk a bált, annak menete és rendje szerint, de utána nem válunk el. Részemről élveztem az egészet, és remélem, hogy többször lesz még a párom ilyen rendezvényeken, de ezt majd a jövő eldönti.*


//Én is köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 7:56 pm

//NRT - Rebeka és Zaine - 2012.12.24.//

*Hiába nem vagyunk tökéletes tanulók, a házunk példaképei, a szorgalmasság hírnökei, vagy a sznobizmus bajnokai, attól függetlenül egy iskolában tartózkodunk, ahol találni az ilyen fajta emberekből rengeteget, így a tanulás is szóba kerül, bár éppen csak minimális mennyiségben. Megjegyzésére szemöldökömet vonom fel.*
- Azt mondtam átmentem, nem azt hogy kutyaként csont helyett könyvet rágtam. *fejezem ki magam furcsán. Néha ilyen vagyok, de azért szavai megnyugtatóak, még akkor is, ha szerintem csak azért mondja, hogy lezárjuk a témát és biztasson. Kérdésére vállamat vonom meg. Sose találkoztam még ilyen névvel, bár tény, hogy több nyelvben is járatos, de ettől függetlenül furcsának találom.*
- Mert te magyar vagy? *döbbenek rá, s ő már a második, akit ilyen nemzetiséggel ismerhetek. Zoárd lekötötte a figyelmem, és... nemesies létére bizony nagyon nagy hatást gyakorolt rám, ezért talán nem is ártana közölni a lánnyal, hogy van itt "rokona".* - Van még itt pár magyar. Zoárd például. Első ránézésre olyan sznob mint a többi, de ingyen meghívott vacsorázni, bármit kérhettem, benne volt, hogy elmenjünk graffitizni, és abszolút egyenlőként kezelt. Rendes volt, érdeklődő. *kezdek is mesélni róla Rebekának, hátha az érdeklődését is felkelti. Van egy olyan érzésem, hogy az ő szemszögükből Zoárdot bizony mi lehúznánk, de nem volna rossz egyszer hármasban találkozni. Ezek után viszont a távozást tervezzük, s bólogatok is a lány szavaira.*
- Rendben, te vezetsz, mert fogalmam sincs azt egészről. A pezsgőt pedig én is viszem. *lépek most közben közelebb az egyik asztalhoz, s egy bontatlan üveget veszek kezembe, hátat fordítva a tömegnek, majd pedig kabátom alá rejtem, mikor remélhetőleg senki nem figyel. Mielőtt rajtakapnának, én is az iskolára és a hazajutásra gondolok, s készülve az utazásra érkezem meg, de én nem cserélek ruházatot. Nekem ez jó így, talán még hideg is van, lusta vagyok, tehát rögtön a kijelölt helyet keresem, és ott várom meg a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 9:25 pm

//NRT: Sophie-Patrick 2012.12.24.//

*Kellemes társaságnak tűnik Sophie, jól el tudjuk indítani a beszélgetést, és eddig a kínos csöndeket is mellőzni tudtuk, igaz, alig néhány perce kezdtünk el táncolni. Vegasról feltett kérdésem meg lesz válaszolva, és szerencsére nem lettem kiábrándítva abból a tervemből, miszerint a közeljövőben ellátogassak a kaszinók városába. Ezek után mesélek pár dolgot a leányzónak az én otthonomról, New Yorkról, már amennyire szavakba lehet önteni azt a várost.*
- Abszolút illik rá ez a név. Ha ellátogatsz oda, nem bánod meg, és te is rájössz. *küldök egy mosolyt a lányka felé, de aztán túl romantikus zene következik, én pedig inkább innék valamit, és invitálom Sophie-t is, ki igent mond. Nem szívbajos a csaj, ő is whiskyt kér, én pedig töltök akkor neki is, majd átnyújtom neki a poharat, és picit megemelem, hogy „egészségünkre”, majd belekortyolok, és az ital jólesően égeti a bensőmet.*
- Üljünk le kicsit a kanapéra, ott mesélek. *vetem fel az ötletet, és ha a leányzó is benne van, akkor helyet foglalunk, de ha nem akar leülni, akkor itt állva válaszolok a kérdésére.*
- Hát, a parkour magában egy jó kis adrenalin löketet ad. Tudod mi az a parkour? *állok meg egy pillanatra a felsorolásban, hátha nem tudná Sophie, mit is jelent ez a hobbim.*
- Voltam sziklát mászni többször is, snowboard, siklóernyő, és tervben van, hogy a bungee jumpingot is kipróbáljam. *válaszolom, majd lehúzom a maradék whiskyt, és leteszem a poharat.*
- Te, próbáltál már valami ilyesmit? *érdeklődöm tőle, hogy ne csak én beszéljek, róla is szeretném tudni ezzel kapcsolatban az információkat.*

Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 9:51 pm

//NRT - Mia és Slash - 2012.12.24.//


*Gyorsan összekapom magam a pillanatnyi bizonytalanság után, remekül kivágom magam a helyzetből, és a reményeim sem csalnak, mert nem kérdez rá ismét, így nem kell neki többet hazudnom. Sikeresen elterelem a figyelmét egy másik témával, és egy kis bókkal, ami ráadásul ismét pirulásra készteti. A kis művelete, ami a vállamat érinti, csak megmosolyogtat ismét, mert aranyosnak találom, akárcsak a lányt.*
- Ugyan, kihez..*Nézek körbe a teremben, ahonnan lassan kezdenek elszállingózni az emberek, a legtöbbjüket nem is ismerem.* - Bevallom, elhívtam egy lányt, de csak kiengesztelésképp egy incidens miatt, de fátylat rá, örülök, hogy most veled töltöm az estét. *Elvégre lehet, hogy ez az utolsó együtt töltött este, legalábbis ami a jókedvet illeti, de majd kiderül, hogy mit fog szólni a valódi énemhez. Most viszont a jelenben élünk, ezért ennek megfelelően kell tennem, ezért táncolni hívom a lányt, és közben folytatódik az ismerkedés is.*
- Hmm, szavadon foglak! *Kacsintok rá, és bár kis fantáziával félre is lehet érteni amit mond, de kétlem, hogy ő az a fajta lány lenne…A tananyagban való korrepetálásra viszont ténylegesen szükségem lehet a jövőben. A barátok is szóba jönnek, de nem szolgálhatok neki pozitív véleménnyel.*
- Valószínű..*Válaszolok kettős érzésekkel, de mivel optimista vagyok, ezért inkább csak jóra számítok. Kölcsönösen megdicsérjük egymás tánctudását, és kifaggatom őt is egy picit. Ilyen válasz azonban általában engem is lelomboz, de most semmiképp sem hagyhatom*
- Ha ez megnyugtat, szerintem nem vagy egy cseppet sem gyerekes, álmodozni pedig szabad, sőt kell is, mert az álmok hajtanak minket előre. És ne másoknak felelj meg, hanem magadnak! *Biztatom néhány tanáccsal és a véleményemmel, végigsimítva a hátát amolyan „éreztetni vele, hogy rám számíthat” szándékkal. Táncunkat némán folytatjuk, akár nyomulhatnék is, de nem teszem, bizonyos okok miatt ez nem a legmegfelelőbb pillanat. A szám végén én is meghajolok férfiasan, és a puszi láthatóan meglep, de pozitív hatásként természetesen. Remélem azért nem pirultam el egy puszitól, sosem szoktam, de most olyan fura, öltönyben, tánc után, mindenesetre egy mosollyal nyugtázom én is.*
- Én köszönöm, hogy elfogadtad. Nekem több kedvem van egy pohárka whiskyhez. *Kézen fogva elvezetem a lányt az asztalokig, töltök számára egy pohár pezsgőt, magamnak pedig whiskyt, majd ha ő is szeretné, minden bizonnyal egy kényelmes kanapé felé vesszük az irányt, és ott folytatjuk a beszélgetést az italunk társaságában. Az már kérdéses, hogy mi lesz a továbbiakban, én jobbra, ő balra, vagy esetleg folytatjuk az estét máshol, a jövő zenéje..*



//Köszönöm a játékot Cool //
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-06, 10:18 pm

//NRT - Mia és Slash - 2012.12.24.//

* Lehet, hogy túlzásba viszem a görcsölést és az aggódást, de ez is velem jár, ez a dolog, ahogyan a kis boxolás is, amivel persze semmit nem érek el, csak egy újabb bókot, mi egyébként egy cseppnyi vallomást követ. *
- Óh, értem. * mosolyodom el a dologra, bár engem nem elhívott, hanem én találtam őrá egészen pontosan, de most ez picit mégis bánt. Mondjuk, ha őszinték szavai és tettei, és valóban jól érzi magát velem, akkor nincsen gond, és magamat ismerve biztosan nem fújom fel ezt az apróságot. Ezek után már inkább a tanulásról beszélünk, amihez egy kis segítséget is tudok neki nyújtani, s láthatja, olyan kis ártatlan vagyok, kacsintása viszont már némileg észhez térít, így merevedek meg egy pillanatra, s kezdek máris fogadkozásba. *
- Jajj.. én.. én nem úgy értettem. Szóval én csak.. én csak tényleg a tanulásra gondoltam, de ahj. Mindegy is. * rázom meg buksimat, ügyesen zavarba tudom továbbra is hozni magamat, elég kínos most mindez, már komolyan, nem is tudok hová nézni se. De valami okosat csak kéne reagálnom neki mégis, így mondom ki első gondolataimat, s bár láthatóan feszült a dolgok állása végett, én mégis hiszem, rendbe fog jönni minden. Ha pedig nem, némi izgalom mindenki életébe belefér, nemde? A tánc persze mindkettőnket kikapcsol, egész biztosan a pezsgő számlájára írható az is, hogy picit közelebb kerülök hozzá, na meg némi bók is elhangzik felőlem, ami tudását illeti ebben a műfajban, végül kérdésére válaszolva hallgatom erre adott reakcióját.. s mintha zöld szemeim cseppet jobban ragyognának, s arcomon is őszinte, naiv kis mosoly mutatkozik. *
- Komolyan ezt gondolod? Fura. * nézek csak szemeibe, de mást nem nagyon akaródzik mondani, a simítás hátamon kissé kizökkentett, szóval inkább csendben lejtek tovább aktuális partneremmel, hogy végül egy puszival köszönjem meg kedvességét, némi itókát emlegetve. *
- Hm, olyat még nem is ittam, de talán én is megkóstolom, ha szerinted olyan finom. * reagálok ennyit, majd hagyva, hogy kezem fogja, s így vezessen kifelé a fogyatkozó tömegből várok csendben italomra, ha pedig azt a bizonyos kanapét is elértük, további iszogatás és beszélgetés lesz a repertoáron. Nem akarok sokat inni, nem szeretném, ha elázva neki kellene felvinnie a szobámba, az nagyon nem vallana rám, szóval csak módjával igyekszem jól érezni vele magam, aztán pedig idővel vissza jutni majd a kastélyba, hogy mindketten nyugovóra térhessünk. De hogy ez mikor fog bekövetkezni? Nem tudom, de most nem is akarok erre gondolni, csupán csak jól akarom érezni magam, itt és most. *

//Én is köszönöm a játékot! ^^//
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-07, 1:19 am

//NRT: Rachel és Elton - 2012.12.24.//

*Furcsa, hogy mennyi mindent képes változni a véleményem, de szerintem ez részben Nilnek köszönhető. Ő nyitotta fel a szemem, hogy jobb lesz nekem, hogyha itt maradok, ha tanulok, mert tényleg, máshol mi vár rám? Az utca, a szenvedés, a drog és az alkohol, minden, ami a múltam és amit egy kicsikét talán nem ártana feledésbe meríteni. Félreértés ne essék, nem akarok megváltozni, eszem ágában sincs, de egy picit talán nem lenne rossz alakítanom magamon, jobb ember lehetnék, erősebb és képes lennék megvédeni magamat, lehetnék végre valaki az életben, Elton viszont, el akarta hagyni ezt a helyet? Rosszul érint, hiányozna, hiszen olyan jól kijövünk egymással, nem szeretném, ha eltűnne az életemből csak úgy. *
- Neked van választásod, nekem nincs. Vagy itt maradok és megpróbálok lenni valaki vagy mehetek vissza az utcára, hogy továbbra is drogokat teszteljenek rajtam és hogy minden egyes falat kajáért meg kelljen küzdenem, hogy tudjak hol aludni és ne fagyjak szét. Te nem tudod, hogy milyen életem volt, én szeretnék rajta változtatni, szeretnék egy kicsikét szebb jövőt. *megértem én az ő álláspontját is, oh, nagyon is, de mégis, szerintem nekem rosszabb volt, mint neki, akinek családja is van, de nekem nincs senkim, én nem vagyok senki, senkinek se számítok, talán csak itt kezdett el kialakulni egyfajta életem és ezt nem szeretném elereszteni, tehát igen is komolyan fogom venni azt, amit tanítanak, erős leszek és kitartó. Hirtelen húzom ki magam elhatározásom jeléül, majd végül rá is kérdezek Eltonnál, hogy biztosan nem másítaná-e meg a döntését.*
- Szerintem örülne neki, hogyha legalább megpróbálnád és nem csak ő. *mosolyodom is el, bár nem hiszem, hogy az én véleményem túl sokat számítana ebben a témában, de azért elmondom, hátha mégis egy picikét azért számít. Na de lassan magunk mögött hagyjuk ezt az egészet, így jön szóba az, hogy miért is engem hívott el ide, én pedig azt hittem, hogy lett volna rengeteg más lány is, akik jelentkeznének erre, hogy elkísérjék.*
- Nem igazán szoktalak látni jó ideje, szóval fogalmam sincs. *ismerem is be, mert tényleg ez az igazság. A pezsgő viszont jól esne, de csak mértékkel, így miután megkapom az italomat, lassan kortyolgatni is kezdem, odafigyelve természetesen, hogy véletlen se legyek gyors, ne üssön meg és ne akarjak máris újabb kört, akármennyire is finom és jó minőségű ez az ital. Slasht is szóba hozom, azaz csak az miatt, hogy elmeséljem a srácnak, engem más is elhívott ám a bálba és bár úgy sejtem, hogy esetleg Nil fejében is megfordultam, ezt most nem mondom el, jobb lesz magamban tartanom. De mégis, miért olyan meglepő a számára, hogy másnak is feltűnt, hogy nőből vagyok? *
- Nincs semmi de, csak kedves akart lenni. *rázom is meg a fejemet, majd mivel látom, hogy nagyon puffog itt valaki, szépen a parkettre is vezetem, ahol aztán tovább mesélek, így szólok a bokámról is, majd bólogatok is a kérdésére.*
- Aha, a konyhában leestem a székről, akkor segített Slash és vitt fel a gyógyítóhoz. Azt hittem, hogy csomó ideig gipszben kell járnom, de képzeld, másnapra a gyógyító már ki is engedett. Adott valami löttyöt és már semmi bajom se volt. Ezért is mondom, hogy annyira nem rossz ez a világ. *mozgatom is meg lábamat, amely nemrég még annyira sajgott, majd szépen próbálok is lépkedni vigyorogva a másik szavain. Nem értek a tánchoz, de azért valamit produkálunk, ha már itt vagyunk, aztán ennyi. Ahogy viszont a téma ismét Slash felé kanyarodik vissza, meg is állok, úgy nézek egyre meglepettebben a másik szemeibe.*
- Nem, egyáltalán nem. Nekem a Msyterioban két srác tetszik és abból az egyik te vagy, a másik pedig Nil. Tudod, ő nagyon sokat segített nekem, mindig próbál jobb emberré tenni, hálás vagyok neki, de ő még mindig a volt barátnőjét szereti, én pedig nem zúgtam bele. *ismerem is be és mivel nem vagyunk együtt Eltonnal, szerintem simán beszélgethetünk ilyesmiről. Tudom, hogy imádja a csajokat és hogy azért, mert le fog majd feküdni velem, nem lesz más közöttünk, csak barátok maradunk, akárhogy is jön le ez az egész, tehát nem fogom hiú ábrándokba kergetni magam. Mondjuk, az is tény, hogy Nilt is megkérhettem volna a szűzességem elvételére, mégse fordult ez meg a fejemben és Eltont választottam... ez csak jelent valamit. Na de mindegy is, elég volt a tánc, így inkább a kanapék felé sétálok és le is dobom magam az egyikre.*
- Ez a bálozós dolog nem igazán nekem való. *pillantok fel rá, majd ha el tudom kapni a kezét, akkor szépen le is húzom magam mellé.*
- Na és te Casanova, hogy állsz a lányokkal? *kíváncsiskodom is picit, hiszen ha már én beszéltem erről, engem is érdekelne, hogy ő kivel, hogy is áll, mert szerintem nem csak én vagyok az, akinek bókolgat és akihez esetleg közelebb került.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Gledhill
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Thomas Gledhill


Jelige : Farkasvér
Hozzászólások száma : 740
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Calypso háló
Üzenet : Épp ott, ahol lennie kell...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-08, 10:23 am

//NRT: egyedül - 2012.12.24.//

*Nem tudja, hogy vezesse elő ezt a kis ajándákot Tarkhnak és Gingernek, így inkább úgy dönt, hogy szépen odaállít a párhoz, majd átnyújtja Tarkhnak a kis dobozt, amiben a két medál pihen. Elmondja, hogy mindegyik mindek a jelképe, majd sarkon fordul és távozik, emiatt nem is hallja, hogy mit beszélnek ketten. Idegesen az italos pulthoz sétál, és két pohár pezsgőt egyből megiszik. Részéről ez egy béke jobb volt Ginger felé, Tarkhnak meg jött egy karácsonyi ajándékkal, mivel előbb nem tudta átadni neki. Viszont enyhén szólva is ideges, emiatt nem is marad tovább, magában a Mysteriora gondol, s ezzel vissza is „repül” oda, ahonnan elindult, vagyis a főfolyosóra. Gyors léptekkel felsétál a Cruoris klubhelyiségébe, onnan pedig fel a szobájukba, hogy egy lazító zuhany után bedőljön az ágyba, és ne kelljen gondolnia semmire, csak elnyomja az álom. Nem neki valók ezek a bálozások, talán többször nem is fog elmenni az ilyen eseményekre. Most is egyedül ment, és egy jó darabig úgy sem lesz senkije. Szóval neki most jóéjt egy darabig.*

//Köszöntem. Smile//
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-11, 7:13 pm

// NRT: Sophie és Patrick - 2012.12.24.//

* Szimpatikusnak tűnik társaságom, akivel elég jól elbeszélgetünk, mindig találunk témát, amit meg tudunk tárgyalni, a kínos csöndeket is sikeresen mellőzük. Az otthonom felől érdeklődik, én pedig készségesen mesélek Vegasról, a kaszinók városából. Utána én kíváncsiskodom otthonáról, így megtudok pár dolgot New Yorkról. Érdekel engem az a város, szeretnék oda eljutni, és erről nem teszek le egy könnyen.*
- Tervezem, hogy ellátogatok oda valamikor. *felelem neki mosolyogva, majd a következő zenét hallva elindulunk az italok felé. Ő whiskyt önt magának, én pedig csak kezemmel jelzek, hogy nekem is jöhet. Miután elvettem a poharat, picit megemelem, majd belekortyolok kedvenc italomba.*
- Jó ötlet. *értek vele egyet, majd ha minden igaz, akkor megindulunk a kanapék felé, ahol mégis csak kényelmesebb, mint állva társalogni.*
- Hát, nem nagyon. *felelem neki, és remélem, megtudom mi az a parkour. Még nem hallottam róla, de ha elmagyarázza, akkor lehet, hogy rájövök, miről is beszél. A szavai hallatán csak bólogatok, majd mikor visszakapom a kérdést, én is felsorolom a kipróbált sportokat.*
- Hát kipróbáltam párat, és eddig az összes tetszett. Főleg a sziklaugrás és a bungee jumping, de tervben van a sziklamászás és a bázisugrás is. *felelem neki egy rövid gondolkodás után. Én mindig is ilyen voltam, szeretem a veszélyt, benne vagyok minden őrültségben, és nem fogok megváltozni.*
- Te gyerekkorod óta érdeklődsz az extrém sportokért, vagy csak mostanság kaptál rá? *kérdezem tőle, mivel kíváncsi vagyok, hogy mióta is űzi ezeket a sportokat.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-12, 6:32 pm

//NRT: Sophie-Patrick 2012.12.24.//

*Nem esek kétségbe, hogy nincs párom a bálra, és ez a hozzáállás helyénvaló is, mert felkérek hamar egy lányt táncolni, kivel jól el tudok beszélgetni, és jól is táncol. Szót ejtünk először az ő, majd az én otthonomról, és csak támogatni tudom azt az ötletét, hogy egyszer majd ellátogat New Yorkba, mert tényleg fantasztikus egy hely. Némi tánc után az italokhoz megyünk, és én mindkettőnknek whiskyt töltök, ezek után pedig a kanapén ülve folytatódik a beszélgetés tovább.*
- A parkour az, amikor az ember mindenféle dologra felugrál, legyen az fal, pad, és ezt arra használja fel, hogy a lehető leghamarabb jusson el egyik helyről a másikra. A barátokkal szórakozásból házak, épületek tetején ugráltunk, egyikről a másikra, ilyesmi, szóval elég veszélyes egy hobbi. *válaszolom, mikor kiderül, nem tudja, mi is az a parkour. Ezután megtárgyaljuk, melyikünk milyen extrémebb dolgot próbált már ki.*
- Örülök, hogy nem csak nekem szerepel a bakancslistámon néhány őrült dolog. *mosolygok, és tény, hogy sok dolgot szeretnék még megtenni az életben, amíg még fiatal vagyok, bármennyire is közhelynek tűnik ez az egész.*
- Mindig is érdekeltek ezek, ez jórészt a baráti társaságomnak is köszönhető, akik hasonló beállítottságúak, mint én. Az első gördeszkámat 9 évesen kaptam, onnan kezdtem el egy kicsivel komolyabban foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Na és veled mi a helyzet e téren? *érdeklődöm én is, majd tovább folyik a beszélgetés néhány témáról, valószínűleg táncolni is fogunk, aztán mikor mindketten elfáradtunk már, és elég a bálból, visszatérünk az iskolába, és egészen a klubhelyiségig együtt tudunk menni, hisz ő is exos, akárcsak én.*

//köszönöm a játékot! //

Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-12, 10:23 pm

//NRT: Rachel és Elton - 2012.12.24.//

*Amióta ebbe a suliba jöttem mindig is téma volt az itt tartózkodásom. Nem azért, mert annyira zargatnám a suliban élők napjait, vagy a tanároknak lennének panaszaik rám. Az lenne a legkevesebb legalább látszik, hogy bejárok az órákra, de itt mindenkinek az a baja, hogy távol akarom tartani magamtól a varázsvilágot. Tisztában vagyok vele, hogy kezdenem kéne ezzel a helyzettel valamit. Én nyíltan kijelentettem és vállaltam, hogy elakarok menni, de senki nem engedte, kényszerítenek, hogy maradjak. Mindenki elvárja, hogy teljesítsem kérésüket és maradjak, de az, hogy én mit kérek senkit nem érdekel, gyalázatos a helyzet.*
- Igazad van, soha nem is tagadtam. Remek családban nőttem fel és tényleg, elképzelni sem tudom milyen lehetett ezt mind átélni neked. Nem foglak lebeszélni arról, hogy ne varázsolj, valósítsd meg magad, légy az aki lenni szeretnél. Én is ezt akarom, miért pont tőled venném el ezt a jogot? *Ez egy költői kérdés, de ha válaszol rá azt se bánom. Én is csak saját álmaimat akarom teljesíteni. Egy egyszerű hajóskapitány akarok lenni, aki apám egyik nagy hajóját vagy az egész flottát irányítja. Szokták mondani, hogy az élet olyan, mint az óra, múlását időben mérjük és egy megállíthatatlan szerkezet, amit megannyi fogaskerék hajt. Mindenki arra törekszik, hogy nagy ember legyen vagyis egy nagy fogaskerék, de a szerkezetbe kicsi, sőt mini fogaskerekekre is szükség van, hogy mehessen. Mi van akkor, ha én is egy ilyen kicsi kerék akarok lenni? Nincsenek nagy álmaim, akkor miért várják el tőlem a nagy célkitűzéseket? Szeretek egyszerű ember lenni.*
- Megfontolom. *Nyomok egy puszit homlokára. Tény, hogy anyám megérdemel legalább annyit, hogy megpróbálom ezt az egészet. Nyomok egy puszit partnerem homlokára, még a végén miatta fogok megváltozni.*
- Akkor elárulom, hogy a családomon kívül jelenleg két lány van az életemben és az egyik te vagy. *A másik pedig Chloe, tényleg vele is beszélnem kéne, hogy hogy s mint vagyunk. Egy ideje nem kerestem már társaságát, mondjuk más nők társaságát is ritkábban kerestem. November óta kicsit visszább vettem pörgős életvitelemből. Közben persze a lovagiasságról sem feledkezem meg, így kerül mindegyikünk kezébe egy-egy pohár, aminek társaságában folytatjuk már is a beszélgetést, újabb témával keltve fel egymás érdeklődését. no meg az én indulataimat, amit részben az italba részben, pedig Rachel a parketten próbál levetni.*
- Hu, akkor ez így jól jött össze, de ha gipszben lennél is lecipeltelek volna. Mondjuk én a helyedben azt választottam volna. Egész nap hesszelni, kunyerálni a jó falatokat és érdekes látogatókkal szórakoztatnám magamat. *Villantok mosolyt, célozva magamra. Ha megtudtam volna, hogy a csajszi bent van, tuti egész nap mellette ültem volna. Azonban koncentrálnom kell a táncra, hogy ne kelljen ma is gyógyítói szobába látogatni, viszont hamarosan meglepett szemekre pillanthatok le. Szép kis választ kapok. Szám vonallá préselődik, amikor meghallom a másik fiú nevét, de elengedek, lassan. Ha Rachel boldog mellette és jól érzi magát társaságában, akkor egy szavam se lehet, a lényeg, hogy sikerüljön rendezni az életét.
Menet közben azonban helyszínt váltunk, méghozzá a kanapéra. Egy kicsit még hülyén érzem magam előbbi viselkedésem miatt és igen, be kell, hogy valjlam féltények vagyok. Nem tudom miért, de biztos vagyok benne, hogy az előbb a sárga szörnnyel néztem farkasszemet.*
- Az én stílusomhoz sem passzol túlságosan. Menjünk? Úgy is oda akartam még adni az ajándékodat. *Vetem fel a távozás lehetőségét, majd a húzásnak engedve a Cruos mellé zuhanok, figyelve szép ruhájára.*
- Kösz, továbbra is megvagyunk, nehéz ellenállni nekem. *Villantok csibészes mosolyt, majd rendes választ is adok, mert látom, hogy érdeklődő volt a kérdés.*
- Nem ismerek túl sok lányt a suliból. Hugival szoktam cseverészni meg veled. Néha összefutok Chloeval, de a köztünk lévő kapcsolat bonyolult. Egy lánnyal találkoztam még Naomival, de az a találkozó tragikusan sült el és nem szeretnék többé találkozni vele különben megölöm. *Tudom, persze én kezdtem meg a többi, de én csak őt bántottam, jobban mondva inkább egóját és nem hiszem, hogy túlságosan hitt nekem, ahhoz akcióm kicsit összecsapott lett, de most már nem érdekel. Szépen elkerüljük egymást és amíg nem fenyegeti családomat újabb veszély általa, addig nem foglalkozom vele, Chloe rádöbbentett, hogy semmi esélyem.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-15, 10:58 pm

//NRT: Rachel és Elton - 2012.12.24.//

*A tanulásos téma olyan helyekre visz minket, amelyeket nem akartam, de mégis, úgy érzem, hogy most jött el az az idő, hogy kicsit többet meséljek magamnak Eltonnak, így mondom hát el azt, ami a múltam, amiért megéri majd tanulnom, hogy miért is jó nekem mindez, hátha ez számára is ad egy alapot arra, hogy neki is van miért tanulnia, hátha jobban belegondol a helyzetébe. A válasz viszont kissé meglep, így összevonom szemöldökeimet kissé, úgy rázom is meg a fejem.*
- Egy szóval se mondtam, hogy te elvennél tőlem bármit is, nem is engedném, akármennyire is kedvellek. A lényeg az, hogy szerintem te is találhatnál célt, hogy miért is érné meg itt maradnod és tanulnod. *fejtem is ki most már elég egyértelműen azt, amit mondani szeretnék és talán mindenféle félreértést is elkerülünk, jó lenne. Egy puszit is kapok még a fiútól, majd ez után tudom meg azt is, hogy akad ám még egy lány az életében és mivel engem is besorolt, sejtem, hogy van valaki, aki tetszhet neki. Eddig... nem is igazán gondoltam bele abba, hogy Elton és egy másik csaj komolyan gondolhatják a dolgokat, mi haverok vagyunk, lehet, hogy jobb lenne most már teljesen elfogadnom és ehhez is tartanom magam. Na de nem vágom ám fancsali képet, érdeklődve hallgatom szavait és már az egyik pezsgőt is kezdem el kortyolgatni, ez után pedig egy másik fiú, Slash is szóba kerül. Ő is elhívott, tehát miért is ne mondjam el ezt a kis információt az exos srácnak? És ha már ő hozzá ér a téma, akkor a lábtörést se hagyhatom ki.*
- Áh, jobb ez így, nem szeretek beteg lenni és egy helyen feküdni egész nap. Szóval bár hízelgő, hogy meglátogattál volna, inkább kihagynám a kórházakat, sose szerettem őket. *na nem is volt részem túl sokszor ilyen jellegű ápolásba, de amikor igen, azok számomra nagyon is rossz emlékek voltak. Nem tudtam mindig rendesen tisztálkodni se és egy koszos kis utcagyereket mindenki csak bánt, mégha nem is fizikailag, lelkileg nagyon is szomorú tud lenni ez az egész. Egy kis tánc is belefér az estébe, amit érdekesen össze is botladozunk, majd miután a szám lement, irány a kanapé, ahol további beszélgetésre kerül a sor, és ha már így rákérdez arra, hogy ki tetszik nekem, hát őszinte leszek vele. Nem vagyunk együtt Nillel, talán soha nem leszünk, mégis, néha úgy érzem, hogy több esélyem van nála, mint ennél a helyes fiúnál. Nem tudom, hogy mit hoz még a jövő, de hamarosan szerintem elválik majd.*
- Szerintem mehetünk, elég volt nekem is a bál. *bólintok is rá, majd ha minden igaz, akkor az italokat itt is hagyjuk, majd a Mysteriora koncentrálva kerülünk vissza az aulába, ahol aztán Elton felé fordulok.*
- Bonyolult? Öhm, ezt nem igazán értem... tetszik neked? *puhatolózok, mivel igen, nagyon is érdekelne ez a válasz, jó lenne megtudni, hogy mi is van a fiúval. Tényleg nem tudom, hogy mik vagyunk mi egymásnak, de nem akarom elrontani azt, ami kialakult, hogy fontosak lettünk a másik számára.*
- Na és, merre szeretnél menni? Ajándékra pedig semmi szükség. *én se vettem semmit, nem is lenne miből, tehát kellemetlen lenne, ha kapnék így valami. Viszont ha a fiú eldönti, hogy merre szeretne menni, akkor együtt hagyjuk el ezt a helyet és térünk is át oda... hogy az éjszaka tovább folytatódjon.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-16, 3:24 am

//NRT: Kenan és Ashi - 2012. 12. 24.//

*Várva várt est vagyis délután meg is érkezik. Én meg már a bálterembe vagyok kicsit idegesen, de csinosan is. Az éhség legyőz és az étkező asztalhoz veszem az irányt hol egy fiú ácsorog igen csak furcsa ruházatban. Cipő nélkül. Elkezdek vele beszélgetni egy picit, de az egyikünk részéről sem tartalmaz sok információt így inkább a gyomrunk kedvére igyekszünk tenni. Ez egészen addig megy, meddig egyetlen női tanár el nem kezd beszélni. Mikor Sideris befejezi a srác elkezd kérdezősködni én meg jó kislány módjára adom a terjedelmes választ. Bár nem hiszem, hogy túl sokat fel is fog belőle így inkább témát váltunk és beszélgetünk sok mindenről szó esik például arról is, hogy ma karácsony van ami csak félig igaz. Ki is fejtem neki miből csak annyit vonhat le, hogy okoskodó vagyok. Ezen kívül más dolgokról is beszélgetünk, de valamiért nem tökéletesen formázom meg a mondatszerkezetem és sok hülyeség hagyja el a számat. Ennek orvoslásának ad egy jó tanácsot amit valószínűleg ki is fogok próbálni.*
-Jó tippek, de ha az ablakból jön valaki be?!*kérdezem vigyorogva és megcsóválom a buksimat. Adok neki egypár jó tanácsot pl hogy figyelje merre megy meg ilyesmi mivel én egypárszor eltévedtem. A beszélgetés a származásra terelődik először Kenan mondja meg honnan is jött és füzhozzá egy kis történetet is. Mosolyogva hallgatom végig.*
-Értem ergo te mexikói vagy mond csak melyik a jobb kaja Mexikói vagy Usa-i? *jó ez is hülyén jött ki de kijött. Rám terelődik a szó én meg elárulom, hogy Angliai vagyok. A kérdésére csak meg vonom a vállam.*
- Nekem a tea semleges bár lehet választani forró csoki és tea között akkor én a csokira szavazok vagy Tequilára, de csak mértékkel..*mondom, mivel a kutyám neve több okból is Tequila. Véletlenül elárulom, hogy honnan is tudok Mysterioról (mintha titkok lenne).*
-Igen jó hely volt, csak a főnök még mindig nem tudja hol vagyok.*vakkarom meg a nyakam, mivel nem szóltam neki, hogy kilépek. Ha netán vissza megyek majd bocsánatot kérek vagy nem tudom bár én inkább a lakótársaimért aggódok. Na mindegy majd valahogy helyre jön a kapcsolat velük. Megkérdezem, hogy szeret-e táncolni mire egy igen furcsa választ add.*
-De ha nem próbáltad, honnan tudod, hogy nem tudsz?! Amúgy is táncolni mindenki tud és ilyen számra is kéne tudni ..na jó én könnyen beszélek.*lévén hogy a sok sport mellett a tánc is szerepelt. Sóhajtok egyet mivel tudom, hogy nem fogom megtanítani táncolni főleg, hogy kezdek egy kicsit émelyegni is.*- Vissza jössz a kastélyba vagy maradsz?*kérdezem meg barátságosan, mert én nagyon úgy fest megyek mivel az utolsó falat süti már nem kellett volna. Ha jön akkor együtt megyünk vissza, ha nem egyedül.*

//Köszönöm a játékot Smile//


A hozzászólást Ashi Angel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-16, 8:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-16, 4:35 pm

//NRT: Kenan és Ashi - 2012. 12. 24.//

*Érkezésem estélyén már sikerül elkeverednem egy bálba, ami cseppet sem az én ízlésemnek lett tervezve a báli ruhákkal, lassú, nyálas, romantikus zenével, de mivel fogalmam sincs róla, hogyan kell visszamenni, maradok. És szerencsére rá is találok a kajás asztalra, és egy lány is kiszúr magának, így szerencsésen tehetem azt, amit nagyon szeretek. Jártatni a számat. A beszéd után kezdünk igazán beszélgetni, vagyis inkább én faggatom őt erről a helyről, és beszél is jó sokat, már túl sokat is, amiből azért néhány dolgot megértek, nem vagyok olyan süsü. A sok beszéd, amit általában lenyomok, segít abban, hogy jól ki tudjam fejezni magam, és ezen a téren adok Ashinak egy tanácsot, amit ugyan én nem arra használok, amit mondtam, de neki jó lesz.*
- Ki lenne olyan idióta, hogy felmászik a torony tetejébe leskelődni?*nézek rá egy cseppet értetlen ábrázattal. Bár most, hogy jobban belegondolok, az önbizalom-hiányos srácok, akik még sosem láttak lányt, esetleg így is próbálkozhatnak, leskelődéssel. Természetesen erre nekem nem lenne szükségem. Hogy tovább jártathassam a szám, elárulom, hogy mexikói vagyok, és még röviden azt is, miért nincs akkor mexikói kinézetem.*
- Arra már nem emlékszem, tökmag voltam még, mikor elköltöztünk.*vonom meg a vállam, egyébként nekem tök mindegy, honnan van a kaja, csak jó legyen. Amúgy a mexikói konyhára sem lehet panaszkodni, de csak akkor, ha jó környékről származik. Néhány környéken ugyanis szinte veszélyes volt étteremben enni, féltenie kell a vendégnek az életét.*
- Akkor nem vagy átlagos angol.*állapítom meg ügyesen, és közben még valami felkelti az érdeklődésem, ami más emberekkel szemben igen ritka, így engedik a késztetésnek, és megkérdezem.*
- Akkor megszöktél, király!*vonom le a következtetést, és rá is kacsintok a vöröskére, hogy lássa, szerintem ez nem szégyellnivaló dolog. Ha a főnök olyan béna, hogy elengedi az alkalmazottat, magára vessen. Ezután megkérdezi, hogy tudok-e táncolni. Még hogy én? A tánc és én két külön fogalom vagyunk.*
- Hát, fogalmam sincs, egyszerűen tudom. Ez a női megérzés férfi változata.*vigyorodom el magamon, tetszett, amit mondtam. Még ha a másiknak nem is tetszik, én mindig nevetek, ha találok valami vicceset, és tudok magamon röhögni, csak rajtam ne röhögjön senki. Na de úgy látszik, Ashinak elege van a buliból, és a süti vissza kíván törni a felszínre.*
- Viccelsz, még szép! Olyan émelyítő ez a zene, hogyha tovább maradok, kidíszítem a padlót.*teszem le a kezemből a poharat, ami így csatlakozik a kb. tíz másik társához, majd aszerint, ahogy a lány mondta, megpróbálok visszajutni a kastélyba. És igen, sikerül! Ennek örömére, és mert biztos eltévednék, ha nem követném, megyek Ashi után a toronyba, ideje kipróbálni, mennyire lesz kényelmetlen az a puha ágy.*

//Én is köszi! Smile//
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-20, 2:05 pm

//NRT: Conrad-Alinox 2012.12.24.//

*Most, hogy egy ismerős személyt látok, inkább felőle kérdezek. Keveset beszélek a többi diákkal, kíváncsi vagyok rá, hogy Alinox-nak, a volt tanáromnak a sorsa miként alakul. Ebben főként az egyetem játszik szerepet, s mint hallom, büszke is tanulmányi eredményére, mely idáig vitte őt. Csupán bólintok rá, következő kérdésén pedig gondolkodóba esek. Miért ne tudhatná?*
- Igen, még nem holnap költözöm át oda, de már egy biztos pont a jövőmbe. Addig sem kell haza mennem. *adom meg a választ, s bizonyára ez kérdést fog szülni, de nem gond. Majd válaszolok... mértékkel. Nem adok le az udvariasságból, bár csupán saját szájízem szerint teszem azt, tehát következik egy koccintás, majd már a meglepő fordulatot hallom. Pedig az ember azt hinné, van szeme az embereknek.*
- Hát... én se hívtam el senkit, talán ennek így kellett lennie. Nem tudom, miért történt, de talán, ha megtalálod a barátaid... *mutatok körbe.* - Lehet, hogy nyomós okuk van párral jönni. Kétlem, hogy ez téged minősítene. *próbálom nyugtatni, hogy nem vele van a gond, a többiek bizonyára bimbózó kapcsolatokat építenek, vagy félénkek voltak, nem is tudom... Beszélgetésünk vissza is kanyarodik a tanuláshoz, s amint látom, talán egy igazi Exortusossal van dolgom.*
- Ezek hasznos tudásanyagok, nekem úgy hangzik. Biztosan sikerül vele elhelyezkedned valahova. *mosolygom rá, mert nekem tulajdonképpen teljesen mindegy, hova kerülök és mit veszek fel tárgyként. A végcél sajnos marad, mégpedig az uralkodás. Liechtenstein-ben a varázslóknak külön királyi családuk van, én onnan származom, és nem korlátozzák még a hatalmunkat, mint mugli megfelelőinkét.*
- Nekem annyira nem fontos mit választok... azt, amit szeretnék. Tetszett a misztikus lények ismerete, talán ilyen irányban... de az árnymágiát is elegánsnak találom, tehát lehet, hogy maradok a házamnál. *gondolkodom el hangosan, mert erről tényleg nem elmélkedtem sokat. Szavaira mosolyogva rázom meg fejemet, s mivel a pohár ki is ürül, talán fel kéne kérni táncolni a lányt. Miért ne, legrosszabb esetben visszautasít. Ezért nyújtom hát ki felé kezemet egy idő után, apró meghajlással.*
- Szabad egy táncra? *kérdezem, s valóban nem szándékozom sokat forogni. Rengeteg bálon vettem már részt, kíváncsi vagyok, tudom-e még élvezni az ilyet. Amennyiben elfogadja, akkor a parkettre vezetem, és szabályszerűen kezdünk táncolni, lassan, de elegánsan vezetem őt. Amennyiben nem... nos, akkor sem sértődöm meg, nem mindenki szeret táncolni, vagy nem mindenki szeretne velem táncolni. Egy-két szám után, ez a lánytól is függ, viszont levezetem, és ismételt fejhajtással köszönöm meg. Úgy érzem itt nincs miért tovább maradni, kezdenek visszatérni a fojtogató emlékek...*
- Volna kedved visszatérni velem az iskolába? *kérdem, mivel én menni szándékozom, s ha beleegyezik, akkor együtt gondolunk a Mysteriora, ha pedig nem, akkor én fogok visszatérni egyedül, bocsánatkérések közepette. Nem bírom itt a légkört. Máshol még csinálhatunk amihez kedvünk van, de nem itt.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-20, 7:27 pm

//Sophie és Patrick - 2012.12.24.//

*Először nagyon ideges vagyok a bál miatt, de feszültségem hamar elmúlik, pár pohár pezsgő után pedig táncpartnerem is akad. Könnyedén megtaláljuk a közös hangot, elkerüljük a kínos csöndeket. Az otthonomról érdeklődik én pedig készségesen mesélek neki a kaszinók városáról. Remélem egyszer ellátogat oda, kihagyhatatlan hely. Majd a kérdést visszakapja, így most rajta van a sor a mesélésen. Mindig is érdekelt New York, talán valamikor elmegyek oda. A zene véget ér, a következő túl romantikus, ezért elindulunk az italok felé. Mindketten whisky mellett döntünk, majd elindulunk a kanapé felé, hogy ott folytassuk beszélgetésünket.*
- Vegasban láttam már pár embert, már tudom, miről beszélsz. Minél veszélyesebb egy hobbi annál jobban érdekel. *felelem neki, miután röviden elmagyarázza mi a parkour. Majd megvitatjuk, hogy melyikünk csinált extrémebb dolgokat.*
- Őrültségek nélkül túl unalmas lenne az életem. *jegyzem meg mosolyogva, visszaemlékezve néhány dologra. Az életemnek nem lenne értelme az extrém sportok nélkül.*
- Én csak az utóbbi időben kaptam rá, régebben csak tervezgettem, mivel az apám megőrült volna a tudattól, ha én korábban is ilyeneket csináltam volna. *felelem neki egy nosztalgikus mosollyal az arcomon. A beszélgetésünk tovább folyik, pár témát megvitatunk. Talán táncolni is fogunk, de ha nem akkor a kanapén fogunk trécselni. Ha elfáradtam akkor elindulok a klubhelyiség felé talán egyedül, talán ő is velem jön, hiszen háztársak vagyunk. Jól éreztem magam a bálon, nem bántam meg, hogy eljöttem.*


//Köszi! Smile //
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime2013-01-23, 9:05 pm

//NRT: Conrad-Alinox 2012.12.24.//

*Beszélgetésbe elegyedik egy ismerőséve, Conraddal, ki egy elég normális fiú, és hamar találnak is közös témát. Felkerül a szó az egyetemre, és ezzel kapcsolatban Alinox is kérdezi a fiút, bár még ő alsóbb éves. Mikor hallja a kijelentést, hogy addig se kell hazamennie, átfut az agyán, hogy rékérdez erre, de az is, hogy talán nem kéne, mert ez a magánügye.*
- Értem. *bólogat, és úgy dönt, nem kérdezi meg, miért nem akar hazamenni a srác, nincsenek még olyan bizalmi kapcsolatban, talán Conrad el se akarja mondani, szóval ha nem közli magától, Alinox nem fog faggatózni ezzel kapcsolaban, bármennyire is kíváncsi a válaszra.*
- Hát, remélem is, hogy nem utálnak azok, akikkel tudtommal jóban vagyok. *mosolyodik el, és jól esnek neki a fiú szavai. Conrad megkérdezi, milyen szakot vett fel, mit Alinox el is árul, majd ő is faggatja kicsit a fiút, és figyel a másikra, amíg az válaszol. Ezek után táncolni kéri fel Alinoxot a fiú, mire a leányzó mosolyogva bólint, majd az üres poharat lerakva hagyja, hogy Conrad a táncparkettre kísérje, majd táncolni kezdenek. Alinox tud táncolni, így nem lép a fiú lábára még véletlenül se, és magabiztosan, ám mégis elegánsan mozog, pont, ahogy kell. Neki se lehet panaszra oka, mert Conrad is remekül táncol, látszik, hogy nem először táncol. Egy idő után abbahagyják, és a fiú menni készül, mire a leányzó is bólint.*
- Benne vagyok. *mondja, majd a Mysterio-ra gondol, és nemsokára ott is van, és minden bizonnyal a fiú is követi.*
- Öhm, innen merre? Van valami terved esetleg? *kérdezi Alinox, mert neki aztán édes mindegy, mit csinálnak, jó társaság a fiú, és még nem kar felvonulni a Keleti főtoronyba.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karácsonyi bál – A csarnok   Karácsonyi bál – A csarnok - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karácsonyi bál – A csarnok
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: