Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Krematórium (Halotti mágia Tanterem)

Go down 
+12
Elinor Jörmungandr
Kenan Reeves
Gyulai Rebeka
Ashi Angel
Slash Daniels
Athalie Rapace
Mihail Slavici
Freya Andersen
Sophie Black
Mikaela Johnson
Rachel Williams
Demien.R.Cornwlade
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 9:48 pm

*Késve indulok el az órára és nem is valami nyugodt lelkiállapotban. Reggel szinte biztos voltam benne, hogy ilyenkor már az órán leszek csak, mégis elaludtam. Szerencsének tartom, hogy a tanár előtt érek be. Amikor a tanár bejön rögtön nem érzem magam szerencsésnek. Tudom, hogy jó tanár, de mégis... Elkezdődik az óra én meg szorgalmasan jegyzetelek. Az első kérdésre félig jól válaszoltam, szóval ez már haladás, talán nem is volt az a másik év olyan nagy bukta. Egy mosoly fut végig az arcomon. Írás közben azon gondolkozok, mi számomra a gonosz hiába nem nekem tette fel a kérdést. Az egyik pont után már nem agyalok ezen hanem igyekszek a szépírásomra összpontosítani. A tempó jó és nem is nagyon monoton. Érdekesnek találom, hogy régen mennyire megvetették a nekromantákat pedig tuti volt nekik is rendes céljuk nem csak a pusztítás. De sajna régen még a boszorkány üldözés is divat volt.. Szerencsére mára lejárt lemez. Hirtelen összezavarodok a két ágával, erre egyáltalán nem emlékszek és még az entitások elleni védekezést sem tudom. Azért felállok és követem a tanár úrat a gyakorlati terembe ahol élő emberek is vannak a fal mellett. Vonnom egy kicsit a számat mivel nem hiszem, hogy hosszú életűek lesznek*
.- Talán egy gyengébb testbe kell zárni vagy úgymond alkut kell a lélekkel kötni..* mondom és közben még jobban körbe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 9:49 pm

*A férfi csupán hallgatja a válaszokat, néha- néha kissé el is mosolyodik, de láthatóan még vár valamire. Amikor Slash megszólal azonban hirtelen villanak felé a szemei, igencsak komor tekintettel.*
-Önnek csak Mr Cornwlade, javaslom maradjon ennél, különben rövid úton kirepítem a teremből, vagy a következő óra anyagát önön mutatom be..*A férfi nem kiabál, tekintete teljesen hűvös, szavai pedig színtelenek. Egy valami látszik rajta, mégpedig az hogy egyáltalán nem blöfföl.. Lehet páran nem ismerik Demient, de csinált már a diákokkal olyasmit, amit nem köszönt meg egyik se,nem egy ismeretlennel fog kivételezni. Mikor mindenki végig mondja, csupán biccentve egyet veszi át a szót.*
-Ötletesek, de azt hiszem nem árt tisztázni a dolgokat. Az egyik legegyszerűbb, és alap módja a védekezésnek a Valódi név ismerete. A Valódi Név, melynek birtoklása hatalmat jelent bárki/bármi fölött. A valódi név kimondásakor ugyanis olyan hangrezgések keletkeznek, melyek tökéletesen ekvivalensek az illető testének saját rezgésével. A legkomolyabb barátság és bizalom élethosszig tartó megpecsételése, ha valaki elárulja a Nevét másnak. A jó nekromanta a megidézendő lélek valódi nevének birtokában lát hozzá az idézéshez és ez több, mint elégséges védelmet jelent.*fejezi be, miközben már el is indul a terem vége felé, ahol a hullák vannak, a diákok már sejthetik, hogy velük fognak dolgozni.*
-Tehát egyszerűen fogalmazva, ha ismerjük az elhunyt valódi nevét, akit meg akarunk idézni , sikeresebbek lehetünk benne, illetve kizárhatjuk az esetleges más entitások támadását, vagy hogy az adott lélek ellenünk forduljon. A név hatalom.*csupán csak ennyit mond, végül kezével végig mutat a hullákon, melyek az asztaloknál várakoznak a nebulókra.*
-Mindenki válasszon ki egy számára szimpatikusat, mert a bevezető után rátérnék a gyakorlati részre. A varázslat neve amit tanítani fogok pedig nem más mint a „Halotti látás”*fejezi be komor hangon, kezét hátra csúsztatva a háta mögé. A diákok láthatják, hogy különböző kecerék is vannak oda készítve nekik. Ezüstpor, két érme, pár üres ampulla..*
-Ezzel a varázslattal beleláthatunk emlékekbe, titkokat fedhetünk fel, olyan titkokat amiket más élő meg nem tudna egy halottól, hiszen a varázslat lényege hogy megláthassuk egy halott ember utolsó emlékeit. Átérezhetjük, ám nem irányíthatjuk, hiszen már megtörtént. Nevezhetjük a halotti mágia első kis kapujának, hiszen az emlékeit vesszük az uralmunk alá, hiszen elménk egy másik síkra vetül ki, a halotti sík egyik legszélső peremére. *kezd el mesélni ráérősen, morózus hangján a varázslatról, mígnem szemei a diákokat figyeli, persze Rachel kérdésére is felel.*
-A mai órán bebizonyítom hogy lehet jóra használni ezt a varázslatot. Ezek itt gyilkosok, ők az áldozatok, akiket látnak az asztalon. Mindegyik gyilkoshoz egy hulla jár. Maguk fogják megfejteni melyik halott, melyik gyilkos áldozata.*árulja el a lánynak, és ezzel a többieknek is, hogy érezzenek kis izgalmat.*
-Mit gondolnak mik lehetnek az alapvető kritériumai a varázslatnak,és mennyi ideig vagyunk képesek vissza nézni az emlékeibe?* kérdezi miközben kezei ismét össze fűződnek a mellkasa előtt úgy figyelve a választ.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:00 pm

*Kissé meglep, hogy a magiszter ennyire komolyan vesz egy ilyen megszólítást, így tekintetem Slash és a férfi között cikázik, de inkább nem szólok semmit, bár belül kíváncsi volnék, hogy mire is képes a tanár, vajon tényleg megtenné azt, hogy valami durva dolgot mutasson be rajta? A teremből való kipenderítés nem kérdéses, azt a sima világban is megcsinálják egyes tanárok, na de nem maradunk sokáig ennél a témánál, ugyanis már a kérdésére is kezdünk el válaszolgatni, melyet természetesen senki se talál el, így hallgatom hát a magyarázatát, de hiába is próbálok odafigyelni, értelmezni azt, amit mond, egyszerűen nem megy.*
- De Tanár úr... azaz Mr. Cornwlade... szóval mi ez a valódi név? Nem az én igazi nevem, hanem valami másik? Mert a bemutatkozásoknál mindannyian tudjuk egymás nevét, akkor honnan tudjam, hogy Ön mire gondol, miféle névre, ha én magam sem tudok más névről, ami engem illetne? *kérdezek is rá kíváncsian, ugyanis nem szeretnék semmit se tudatlanul hagyni, így hát érdeklődve várom is, hogy miképp lehetne ezt megtudni vagy mi is az igazából, mert nekem kissé kuszák a magiszter szavai. Ez után meg is indulunk a terem felé, ahol már hallhatom is, hogy bizony most gyakorlat lesz. Kissé izgulok és várom ide, de ez a sok hulla, illetve foglyok, egyáltalán nem bizalomgerjesztőek a számomra.*
~ válasszunk ki egyet? De... ~ *körbe is nézek, szépen rávéve magam, hogy ne másfelé pillantgassak és végül egy kisfiú mellé sétálok oda. Nagyon fiatal, lehet vagy 5-6 éves, teste pedig tele van kisebb zúzódásokkal, illetve piszokkal, na meg akad rajta vágott seb is, ahogy most így jobban megnézem, de Demien közben tovább mesél, így hallom meg, hogy mire is leszünk képesek ezzel a varázslattal.*
~ Hűha, ez hasznosnak tűnik. ~ *gondolkodom is el rajta, de előbbi kérdésemre még csak most érkezik válasz és nem hittem volna, hogy ezek itt mind gyilkosok, hogy az áldozatokról ők tehetnek.*
- Értem. *bólintok is aprót, majd végül ismét a kisfiúra nézek, miközben a következő kérdés is elhangzik. Mint látom az asztalon több féle dolog is van, ezüst por, érmék... amelyek közül az egyiket most kezembe veszem, úgy vizsgálom meg és fiolák is.*
- Talán csak kis időt láthatunk és gondolom ezek kellenek hozzá, amik itt vannak. *mutatom is fel a kezemben lévő érmét, majd teszem vissza a többi közé. Nem hiszem, hogy véletlenül vannak itt ezek a cuccok...*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:03 pm

*Valódi név... ezen kissé ledöbben, abban az értelemben, hogy ez annyira egyértelmű volt, hogy nem is gondolt rá, na de most éppen ezzel kapcsolatban akad hirtelen kérdése is, így nyel egy nagyot, majd megszólal, amennyiben még nem váltottak témát. *
- De... Mr. Cornwlade, van olyan módja is egy adott lélek megidézésének, amit úgy lehet végrehajtani, hogy nem tudom a nevét? Mármint hogy lehet megszólítani másként, ha nem a nevén? *hátha nem harapják le a fejét, de őt igen is érdekli a kérdés, mert fogalma sincs a válaszról, noha van olyan tippje, hogy talán ennek is akad módja. Az, hogy csak úgy vaktában idézgessen valaki szellemeket, hátha valamelyiket tudja uralni, neki elég merész, sőt elképzelhetetlen dolog. Lassan azonban alaposabban is körülnéz, akad itt élő is, holt is, neki meg már most fordult egyet a gyomra, de összeszorítja a fogait, már elhatározta, hogy ki fogja bírni és túléli az egészet. Gyakorlatban érdekesebb, mint amilyennek elméletben tűnt ez az egész. Felkapja a fejét a halotti látás emlegetésére, ismét figyelmesen hallgatja a magyarázatot, ez most teljesen új információ neki, közben a kellékekre pislog.*
- Pár percig? És azok... azok olyan érmék, mint amit Kharonnak szokás adni úgy, hogy lezárja a halott szemét? *szalad ki a száján a második kérdés is félhangosan, későn kapja már a kezét elé, amúgy magáról a rítusról fogalma sincs, így egyelőre csak kiszemel egy hullát magának, és megközelíti azt asztalt, ha ez elképzelhető, de amíg nincs konkrét utasítás, csak nézi az asztalon fekvő hullát. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:04 pm

*Egyáltalán nem olyan az óra, mint amilyennek képzelem. Igen... sötét természetesen, de nagyon komoly, hűvös, félelmetes és veszélyt ígérő. Figyelmesen hallgatom a szavakat, a fontos vonásokat jegyzetelve, de hiába hangzik magyarázat, újabb kérdések ötlenek fel bennem, ahogyan tovább haladunk, ám szerencsére hamarosan ezek is tisztázódnak. Nehéz a magyarázat, érdekes a stílust, viszont én nem riadok meg, csak legjobb tudásom szerint visszahúzódva válaszolok a kérdésekre, és figyelem a többi diákot is. Hamarosan azonban ideje tovább is állni, így hív minket sétára, s természetesen követem, miközben fejemet csóválom az eseményekre. Hát nem gondoltam, hogy ő a menő Jenő? De. Szerencsére magiszterem rövid úton intézi el, ez a hozzáállás pedig tetszik, újabb tulajdonság, ami megjegyzendő. Mikor a kijelölt célhoz érünk, akkor tűnik csak fel az élő emberek jelenléte is, s nehezen erőszakolom figyelmem róluk az anyagra, ami ismertetésre kerül. Komoran tekintek végig a hullákon is... de választani kell a felszólítás szerint. Én egy közepes termetű férfit választok, elég nemesies vonásokkal, ezért oda is lépek mellé, úgy figyelek tovább, közben füzetemet újra nyitva, hogy a levegőben is, de jegyzeteljek. Ezt azonban egy kérdés szakítja meg kis idő múltán.*
- Biztosan nem lehet az egész élettörténetét látni, de megeshet, hogy az ideje függ a varázsló erejétől is. Én kezdőnek nem mondanék sokat... pár percet. Több talán nem is éri meg. Az előttem lévő tárgyakból ítélve szükségesek hozzá, de nyilván van használati módjuk, amit még nem tudok. *gondolkodom el, hiszen mialatt én a hullával foglalkozom, bárhogyan történjen az, potenciális célpont vagyok. Ami pedig az eszközöket illeti... nos, egyáltalán nem tetszenek. A kérdés mely belépésünk óta bennem érlelődik, hirtelen tör ki meglepő őszinteséggel, kék tekintetem pedig kíváncsian, választ követelve vizsgálja a magiszter szemeit.*
- Meg kell ölnünk őket majd? *bökök feléjük, mert szerintem erre mindenki kíváncsi. Nem tudom, okozna-e dolgot, viszont arra határozottan figyelni fogok, hogy a szeplős lányban mit indít majd meg a varázslat, és vajon változik-e a véleménye. Elég naivnak hat elvégre, de talán majd őt is neveli az iskola... mert engem fog, ebben már most biztos vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:05 pm

*Érdeklődve hallgatom a tanárt, miközben néhány dolgot leírok a füzetbe. Az első kérdésre képes vagyok választ adni, bár úgy tűnik, a tanárt nem érdeklik a válaszok, pedig mindenki kifejti véleményét, de mégse. Vannak megegyezőek, de vannak picit furcsák is. Mikor meghallom Slash kérdését és utána Mr. Cornwlade válaszát, nem bírom ki mosolygás nélkül.*
~ Slash miért nem tudsz normálisan felelni? ~ *gondolom magamban mosolyogva, de megpróbálom rendezni vonásaimat. A tanár arcán látszik, hogy nem blöfföl, gondolom, tényleg megcsinálná. Néha-néha elkalandozom, a múlton gondolkodom, de mégis az órára kell figyelnem. Nem kellemes emlékek, ezért próbálok még jobban a tanár szavaira figyelni, de párszor elmaradok, pedig röviden írok le mindent nem szóról-szóra.
~ Valódi Név. ~ * ízlelgetem magamban, miközben nagyobb betűkkel írom a füzetembe ezzel jobban kiemelve, majd rövid pontokban leírom, amit a tanár mond róla. Elindulok a terembe, ahová a tanár is belépett, de mikor körülnézek, csak nyelek egyet. Ezeken fogunk dolgozni? *
~ Nyugalom Sophie, ne légy ideges. ~ *mondom magamnak, mikor végig tekintek a hullákon. Hogyan találjuk meg az áldozatok gyilkosait? Talán ezzel a varázslattal? Kihívás, ezt szeretem, de ez egy kicsit durva nekem.*
- Gondolom, kell hozzá a mi vérünk, és talán a halotté is. Talán csak a halála előtti pár percet. *felelem a tanár kérdésére, mikor odalépek az egyik hullához.*

Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:05 pm

* Azt hittem másodjára könnyebb lesz de egyáltalán nem tűnik annak, ez a tananyag biztosan nem. Rövid úton döntöm el, hogy keményebben nekifekszek ennek a tantárgynak, sok mindent nem tudok ezt most így utólag belátom így hát miután helyre teszi a férfi a nagyszájú fiút somolyogva pillantok magam elé majd vissza a férfira kissé elkomolyodva, ugyanis nem igazán akaródzik kihúzni azt a bizonyos gyufát mivel nagyon is elhiszem szavait. Na de folytatódik tovább az anyag, maga a válasz a valódi név lett volna mit feljegyzek, nem igazán gondoltam ebben az életben bármikor is, hogy ne mondjam el valakinek a nevem, de ezek után elfogok gondolkodni a dolgon. Sőt... kitalálok magamnak egy másik nevet. Okosnak tartva magam figyelek tovább, szorgosan írkálva, de amikor menni kell akkor menni kell, felkelek hát és követem egy másik terembe, hol a hullákon kívül megkötözött rabok is helyet kapnak. Borzasztó ezt látni, valahogy nem akarok én itt lenni s legfőképpen kezdeni velük valamit, még úgy sem, hogy kiderül ők a rosszfúk. Hm.. azért ez elgondolkodtató... végül is gyilkosok, megöltek valakit...de nem, nem, nem vagyok én Isten, hogy felettük ítélkezzek tehát csak egy hullához lépek és megpróbálok nem arra gondolni, hogy nekem kell valamit csinálni velük. Akkor inkább a hulla...
Ez a varázslat valamelyest ismerős bár, év közben jöttem és csak egyszer gyakoroltam a biztonság kedvéért nem sokat tudok róla, így csak tippelni tudok válaszaimmal a kérdésre.*
- Biztosan nem órákig... maximum negyed óra szerintem. A kritérium...hát, a halott mindenképpen halott legyen...* na ez nagy okosság volt Mikaela, nem, nem tudok semmi kézzelfoghatót, úgy hogy inkább visszavonulót fújok s szemeim a hullámra vándorolnak mit szépen végig is pásztáz.*



Vissza az elejére Go down
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:06 pm

* Bár eléggé felkelti a figyelmemet a démon szó, ezek a lényeg elbűvölőek.. számomra tényleg mindegy, csak kívül essen az ember, vagy emberi kategórián, de választ sajnos mintha mégsem kapnék. Nem is tudom, biztosan elveszett a magiszter a sok-sok magyarázni valóban, de mindegy is, minden bizonnyal nem véletlenül említette meg, és amilyen erős, és hatalmas ez az iskola, szerintem nem maradhat ki a repertoárból. Pár dologgal kiegészítem azért még az írottakat, hogy azután tovább hallgatva a válaszát, már saját kérdésére vonjam össze szemöldökeimet. *
- Szóval védelemként elegendő az illető nevét tudni? Semmi mást? És ez hogyan akadályoz meg más lényeket, szellemeket.. lelkeket, hogy ők is a mi síkunkra látogassanak? Vagy.. valami ilyesmi. Ezt nem teljesen értem. * rázom meg fejem, őszinteségből nincsen hiány, s ha már ide vagyok "láncolva" egy kis időre, evidens, hogy nem hagyom szó nélkül, amit nem fogok fel. Valami reakció csak érkezik végül, főleg mert nem tudom, egy név képes lenne megmenteni az életemet? Ez olyan abszurd és túl egyszerű. Na de majd meglátjuk, mi is az igazság, inkább úgy teszek, ahogy kéri a férfi, így sétálok be jómagam is a tömeggel a hullák közé. A szag az egy dolog, de a látvány.. az förtelmes és borzalmas. Nem akarok itt lenni, közöttük.. félelmetesek, belegondolnom is rossz, ha csak hozzájuk kellene érnem. Pálcámra markolva görcsösen figyelem azért az asztalon fekvőket, de gyomrom forgása mégis arra késztet, inkább a professzort bámuljam, egyre fehéredő arcom fordítva felé. *
- Hogy lehet egy hulla bárkinek is szimpatikus? Ezt maga sem gondolhatja komolyan. * meredek rá értetlenül, mintha csak azt kérné, válasszak tíz nyalókából, tíz féle ízből, van köztük epres meg málnás, meg citromos.. és döntsek, melyik a finomabb. Ez undorító. Nem is igazán érdekel, ha leszól majd szavaim miatt, de most már nem igen mozdulok az asztal mellől, amelyen a hullám utolsó emlékeit fogom látni.. és kisakkozhatom azokból, hogy ki és hogyan volt a gyilkosa. *
~ Mindig az első ötlet a jó ötlet.. ez hányinger. És még a párokat is össze kell húzogatni? Ennek nem volt gyerekszobája. ~ * veszek mélyebb levegőt ajkaimon keresztül, hogy az élőkön is megállapodhasson tekintetem ismét, miközben számomra evidens dolgok jönnek ajkaimra.. *
- Szerintem pár percet láthatunk belőlük, és biztosan szükséges némi.. fizikai kontaktus, vagy varázsige, vagy valami igézet.. meg ezek itt. * lesek végül az elkészített holmik felé, már attól rosszul vagyok, hogy hozzá kell érnem ehhez a testhez, nekem ez nem fog menni, nagyon nem. Én nem ehhez vagyok szokva, és mondhatja bárki, hogy penye vagyok, arcom mégis egyre fehérebb.. nem sűrűn fogom látogatni a közeljövőben ezt az órát, tudtam, hogy nem kellett volna ide jönnöm. *

//Dem, légyszi reagálj majd rám is, ha szól hozzád a karim^^ köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:08 pm

*Zajlik az óra, Mr. Cornwlade nem húzza az időt, egyből belecsap a lecsóba, és már fel is teszi az első kérdését, amire próbálok felelni, de a megszólítás nem nyeri el a tetszését.*
- Elnézést...Mr. Cornwlade. *Bólintok egyet, szerintem simán kirepítene az óráról a szó szoros értelmében, a következő óra pedig nem hat meg egyelőre, mert fogalmam sincs, hogy mit takar. Letisztul a kép a médium és a nekromata közti különbségekről, és próbálom felfogni mindazt, ami elhagyja a száját, és próbálok röviden jegyzetelni, inkább figyelni, mert mindig is utáltam az írogatást, elveszi az ember figyelmét. Vannak azért olyan dolgok, amiket így sem értek meg, de ez nem a figyelmem hiánya miatt van, hanem az ismeretlen szavak miatt. A férfi szavára megindulunk egy ajtó felé, és hamar rádöbbenek, hogy mit is rejt valójában, hullaszagot, ennek az okozójukat, és elkábult embereket, akik látszólag igen le vannak kötve. Kérdésére nem tudok felelni, mert nem is fogom fel, elvonja a figyelmem a helyszín, majd ha sikerül visszazökkennem az óra menetébe, akkor az utasításnak megfelelően kiválasztok egy hullát. Nem túl bizalomgerjesztő a fazon, olyan merev, se szemkontaktus semmi.. érdekesebbnek találom az előkészített cuccot, mire kellhet ezüstpor, érme, kézbe veszem az ampullát is, megnézem, majd visszateszem, és ismét figyelek az oktató szavakra. A varázslat neve nem rossz, sok dolog sejthető belőle, de fény derül a valódi hatására is, és felvilágosulok valamennyire, azt hiszem sikerül felfognom a varázslat lényegét is. Kicsit megnyugtat, amikor beigazolódik a feltevésem, miszerint ezek nem akárkik, hanem gyilkosok, ki tudja, hogy miféle gyilkosságot követhettek el amíg éltek. A kérdés ismét logikus gondolkodásra késztet.*
- Valószínűleg ezek a kütyük lesznek szükségesek...és szerintem a rövidtávú memóriájában kutakodhatunk. *Felelem neki, majd tekintetem a szédelgő emberek felé irányul, van egy tippem, hogy mi lesz a sorsuk, ha már így be vannak drogozva, és hasonlók, de kitudja..*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:11 pm

*Jegyzetelek szorgalmasan a füzetembe miközben fel-felpillantok a tanára. Amit a gitárosnak mond elgondolkoztató meg kicsit vicces, bár a tanárból simán kinézem, hogy a következő Slashon fogja bemutatni a kíséretet amit nem hiszem, hogy szeretné a fiú. A sok minden végig fut az agyamon miközben írok. Ami a legjobban megfog az a boszorkányüldözés, de nem tananyag így azt már csak a szobámban fogom poncolgatni. A feltett kérdésre már nem tudom a választ és valami hülyeséget összehordok. Mikor elárulja végre a tanár a választ körülberül úgy érzem magam mint akit gyomorszájon ütnek. Sok embernek árultam el a nevemet, ergo sok ember tudja ellenem felhasználni. Azt hiszem nem kéne egy ideig meghalnom. A gondolat menetemet már a gyakorlati teremben fejezem, be ahol egy pár elő és holt ember is van rajtunk kívül. Nem hiszem, hogy túl hosszú idejük lenne a még élőknek az életük. Időközben az egyik hulla mellé sétálok aki hozzám a legközelebb áll. Felmérem mit találok mellette és bólintok is. Nem tudom, hogy a fej mozgatás mire jó de valamire biztos közbe hallgatom a beszédet.*
-Hm... Kritérium, hogy fizikai kapcsolatot kell teremteni, vagyis vérit szerintem és át kell élni ugyan azt a fájdalmat? Valószínűleg csak az élete utolsó 8 percére lehet vissza menni, mivel az agy csak az utolsó 8 percre emlékszik a halál után vagy valami hasonló... a lényeg 8 perc max.*mondom kicsit kipirulva.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:20 pm

*Rachel és Mihail egy igen érdekes kérdéssel áll elő, a magiszter természetesen, válaszol is egy pillanatra teljes figyelmét a lányra irányítja.*
-A valódi nevet két féle képpen lehet értelmezni. Nem a saját nevünkre, hanem az elhunyt nevére gondolok, annak a birtokában esélyesebb az idézés. A Valódi név más esetben egy védő varázslat holt lelkek agresszív támadása ellen. Ez egy erősebb varázslat amit később tanulnak meg az arra vágyók. Tehát a valódi név alatt ezeket lehet érteni, és ezzel vagyunk képesek védekezni ellenük. Ám erre még nem lesz szükségük, szóval lapozzunk. Ha Valaki komolyabban kíváncsi rá felkereshet személyesen.*Magyarázza el remélhetőleg érthetően, hogy a lánynak és a fiúnak kielégítse a kíváncsiságát. Athelie kérdésére csak bólint.*
-Igen van rá mód, de azzal úgymond random hívjuk vissza a lelkeket, tehát egy élesztésnél mindenképpen tudni kell, különben olyan lelkeket hívunk vissza amiről nem tudunk semmit, ebből lehetnek további galibák.* Idő közben már a terembe vannak, ahol a férfi több dolgot is elmond, többek között, hogy milyen varázslatot fognak tanulni, illetve arra is választ kaphatnak, hogy mit keresnek itt lekötözve azok a bizonyos emberek. Természetesen a kérdés is elhangzik, amire választ vár a magiszter, s úgy tűnik kap is. Szokásos komorsággal hallgatja végig a felelőket, majd csak akkor szólal meg mikor már mindenki elmondja amit akart.*
-Ahogy mondják, nem láthatunk mindet, mindössze 4-5 percet fogunk látni, a haláláig. További kritériumok:Mindenek előtt a holttest állapota. Egy félig szétrohadt hullának nem fogjuk látni az emlékeit. Ezt a varázslatot normálisan konzervált vagy nem régóta halott embereken hajthatjuk végre. Persze a megfelelő segédeszközökkel és tudással.*szavalja most is rettenthetetlen magabiztossággal, miközben azért válaszol még Athelie kérdésére is.*
-Bizonyos mitológiában igen neki adjuk, de nem keverendő ez most ide.*mondja röviden arra a kérdésre ami a rabokkal foglalkozik, viszont nem válaszol. Egy pillantással jelzi a lány felé, hogy hallotta, de csak később tér rá mit akar velük tenni, ahogy az Exortusos fiú, megszólalása se hatja meg túlságosan amit a hullákhoz fűzött, ez egy ilyen tárgy.*
-Jól eltalálták azt is, hogy mi kell hozzá, de összegezve azért én is elmondom Ezüstpor, vér az áldozatból, vér saját magunkból, illetve két a saját, illetve az áldozat vérével megszentelt arany érme.Nem kell sok, éppen egy-két csepp elég. Erre szikét találnak az asztalok alatti tartóban..*néz végig a diákokon, figyelve, hogy eddig mindent értettek e, bár ha kérdés van, majd arra is felel, azonban még vissza van a varázslat létrehozása is.*
-Elkészítése nem nehéz feladat. Az ezüstporral egy fél méteres távolságot hagyva pentagramma alakot rajzolunk a test köré. Fontos hogy mi is elférjünk benne, és hogy a varázslat alatt senki ne más lépjen be rajtunk kívül. Ha mégis megtörténik, a folyamatnak lehet negatív, veszélyes vége is. Ha krétával megrajzoljuk előtte, a formát majd utána rá szorjuk az ezüstport ugyanolyan hatásos marad.Ha ezzel megvagyunk vegyük, az áldozat, majd a saját vérünket is. Az áldozatéval az egyik arany érmét, a miénkkel a másikat folyassuk át, majd rakjuk az elhunyt szemére. Fontos: Amelyik érmét a mi vérünkkel áztattuk, a bal szemre menjen.*fejezi be az elkészítés menetét, majd kissé távolabb sétálva a diákoktól int feléjük, hogy lassan hozzá is kezdhetnek a varázslat előkészítésének. Természetesen még nem fejezte be így további mondani valónak ad hangot, amire nem árt, ha munkálkodás közben a gyerekek figyelnek.*
-És most legvégül térjünk rá a varázslásra. Ha mindennel megvagyunk, helyezkedjünk el, közel a holttesthez. Erre alkalmas a térdelő avagy az ülő pozíció. Figyelmünket a két érme felé fordítsuk. Próbáljunk átlátni rajta, érezni ahogy gondolatban, a magunk szemére kerül. Kerüljünk kapcsolatba vele. Ehhez koncentrációra van szükség, és erős figyelemre, nem kell hozzá varázsige. Elég egyszerűen a teljes figyelmünket a két érme felé fordítani. Ha érezni kezdjük a húzást engedjék magukat az árral sodródni, ne törődjünk semmivel. A határ amit az ezüstporral szabtunk megóvja minket attól hogy ne térjünk vissza az eredeti tudatunkba. Ha sikerül, önkívületi állapotba esünk, érezni és látni fogjuk a halott utolsó gondolatait.*fejezi be, ezzel el is csendesedve, és hagyva a diákokat, hogy érvényesüljenek a feladatban.*
-Aki kész van, akár ki is lehet próbálni*adja ki az utasítást, remélve hogy a diákokat nem kell noszogatni abban, hogy véghez vigyék a feladatot*

//Mindenki írja le odáig hogy végre hajtja a feladatot, a következő hszben majd én írom le ki mit lát //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:36 pm

*Mivel nem igazán világos számomra az, amit a valódi névvel kapcsolatban mesél a magiszter, ezért nem is vagyok rest rákérdezni, de a felelete nem hogy világos, teljesen értelmetlen a számomra.*
- Én úgy gondoltam, hogyha meghalok, akkor mi lehetne az én valódi nevem, szóval én továbbra se értem, hogy konkrétan mi ez. *motyogom, de mivel láthatóan nem óhajt több szót erre fecsérelni a férfi, hanem max személyes felkeresésben segít, így felsóhajtva hagyom, hogy tovább lépjünk ezen a témán, úgy sincs egyéb választásom. Nem vagyok éppen mintadiák, de ez most akkor is érdekelne, tehát meglehet, hogy felkeresem még a másikat, csak hogy biztosra menjek. A krematóriumba érve viszont elég érdekes látvány fogad. Nem tudom, hogy mi vár majd ezekre a foglyokra, de biztos vagyok benne, hogy semmi jó. A fekete hajú lány kérdésére viszont ledermedek, úgy pillantok rá nagy szemekkel és ahogy nézem, ő is mintha engem figyelt volna az előbb.*
~ Ha annyira ölni akar, akkor akár helyettem is cselekedhet. ~ *húzom is el a számat, mert bár megtenném, ha kellene, önvédelemből, de nem úgy, hogy ki vannak ütve és láthatóan védekezni se tudnának. Szóval én inkább próbálok nem venni tudomást arról, hogy azok az élő emberek ott a halál szélén táncolnak és a feladatomra koncentrálni, amely bizonyára nem marad el, de előbb még a kérdésekre is megkapjuk a pontos választ, így tudjuk meg azt is, hogy pontosan mit kell tennünk ezekkel az emberekkel, tehát akik már meghaltak, hogy rájöhessünk, hogyan is haltak meg, mi történ velük az utolsó pár percben. Érdekes lesz, tehát kíváncsian várom, de közben azért még záporoznak a kérdések a magiszterhez is. *
~ Én nem akarom megvágni magam. ~ *sóhajtok is fel picit, de ahogy hallom, nincs más választásom, mivel a feladat ki is lesz nekünk adva, miután a varázslat elvégzését is tisztázta a magiszter, így lassan a halott testhez érek, amely jéghideg és igen csak merev, majd lassan el is kezdem lefelé húzni az ágyról, így hangos puffanással ér földet, én pedig fel is sikkantok.*
- Bo...booo...bocsánat. *nem igazán tudok még varázsolni, így a testlebegtető bűbájhoz se értek - még -, de most már tudom, hogy rá kell szánnom magam, hogy tanulgassak, kicsit jobban. Így hát csak elpirulva kezdek el rajzolgatni a test körül, így csinálva meg azt a bizonyos pentagrammát, amely nem megy olyan egyszerűen, de azért egész jól sikerül, majd szépen ezüst porral is átszórom, mivel úgy hallottam, hogy ez is jó lesz így, tehát nem fogok szórakozni vele. A por ugye kéznél van, tehát mindent el is végzek, ami szükséges és ez után jöhet a vér. Először a szikét magamhoz teszem, majd halkan felsóhajtva vágom meg ujjam hegyét, hiszen pár csepp elég, így miután azzal bekentem az egyik érmét, már rá is teszem a halott bal szemére, ez után pedig jöhet a halott csuklója, amit már kissé félve vágok meg, és ahogy a vér szivárogni kezd, már el is kezdem bekenni vele a másik arany érmét, ami most a jobb szemre kerül. Ahogy nézem, kész is vagyok a feladattal, tehát oda is térdelek szépen a kisfiú mellé, majd tekintetemet az arcára helyezem, pontosabban a szeméhez.*
~ Na és akkor most kell koncentrálni, ha minden igaz... figyelj oda Rachel, menni fog. ~ *testem meg is feszül, kezeim ökölbe szorulnak, annyira figyelek és várom is, hogy mit láthatok, tehát ha minden igaz, nemsokára meg is fogom érezni azt a bizonyos húzást, hogy megláthassam a halott emlékeit, azaz pontosabban az utolsó emlékeit és azt, aki végzett vele.*
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:39 pm

*Bonyolult az anyag, de engem ez nem riaszt vissza a jegyzeteléstől, válaszolástól, a többiek hallgatásától, és természetesen attól, hogy fejemben próbálva tartani a magyarázatot, értelmezzem is azt. Nem válaszol a kérdésemre, viszont szemének villanásából látom, hogy fogok rá kapni felelet... csak nem most. Sejtésemre kell hát támaszkodnom, és lelkiekben készülök már arra, ha muszáj lenne véget vetnem valaki életének... nehéz, de segít, hogy gyilkosok. Ezek után viszont a varázslat folyamatára térünk rá, én pedig fizikailag is feszülök, hogy figyeljem őt, s sorrendben, helyesen jegyezzem meg a teendőket. Amint a végére érünk, összegzem magamban...*
~ Nem nehéz... por, pentagramma a hulla köré. Vér az egyik érmére, az a bal szemre, vér a hullától a másikra, az a jobb szemre. Ülni, koncentrálni. ~ *gondolom tehát végig, bólintva magam elé, majd egy sóhaj hagyja el ajkamat, és füzetemet a földre teszem. Az ezüstporhoz lépek, és figyelve az alakzatra - másra is lesve -, s a hulla köré rajzolok óvatosan és lassan egy pentagrammát. Keresem a kést, majd mikor kezembe kerül, akkor ujjamhoz emelem, a bal kezemnél, és finoman meg is vágom azt, hogy az egyik érmét kenjem be pár cseppel, s ezt a hulla bal szemére helyezzem.*
- Hippokrax! *kényeskedem, pálcámat húzva elő, a sebet gyógyítandó. Nem kell hozzá különösebb erőfeszítés, alapvarázslatok terén képzett vagyok, így haladok tehát, a fertőzéstől már nem félve, óvatosan törölve meg késemet a hullában... és vágva meg egy másik ponton, hogy a maradék egy érmét is a kettő közül, ezzel a vérrel áztassam, a szabad szemre kerüljön. Ekkor pálcám zsebembe kerül, a kés az asztalra, én pedig vigyázva a pentagrammára, törökülésben helyezkedem el a földön. Mélyen szívom be a levegőt, szememet lehunyom, majd pár másodperc bent tartás után engedem ki hangosan. Ismétlem...*
~ Rendben... szememre az érem. Átérzem... koncentrálás. ~ *nyugtatom magam, mivel azért az izgatottság is játszik közre, első alkalom, félek, hogy rontok valamit, nem fog sikerülni, gyenge vagyok hozzá... Aztán jut eszembe, milyen családból származom, és mennyi áll mögöttem, tehát erőt véve magamon kezdek el koncentrálni, egyre növekedő figyelemmel, míg nem elég lesz... s már érzem is azt, amit ilyenkor kell, a furcsa húzást, az elragadó erőt... Hirtelen úgy teszek, ahogy a tanár kérte: nem gondolok semmire, csak sodródom a jelenben... vagy már a múltban?*
Vissza az elejére Go down
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:39 pm

* Továbbra is akad azért kérdésem, most éppen ezt a valódi neves dolgot nem értem.. nem véletlen hát, hogy szépen rákérdezek, s ahogy figyelem, a szeplős leányzó, ki most egyetlen pillantást kap tőlem, egy rövid, de annál velősebb végig mérést, hogy retinámba éghessen bájos pofija, ő is ilyen jellegű érdeklődést mutatott az imént. *
- Rendben, így már tiszta sor, köszönöm. * szóval egy varázslatról van szó, nem rossz, szóval ha esetleg nekromantának akarnék tanulni, remek lenne, a ismerném azt.. persze ez sosem fog bekövetkezni, ha rajtam múlik, és a feladatot sem teljesíteném, amennyiben nem volna kötelező. Továbbra sem tudom felfogni, mit lehet ezen élvezni, mintha tényleg valami édességboltban lennénk, kezdem úgy érezni, azzal a különbséggel, hogy míg ott lecsapnék az első svájci csokoládéra, itt semmi ínyemre való nincsen, és akkor még a szag a legkevesebb. Szerencse, hogy nem kell sokáig az emlékeiben élnem majd, vagy mi, fogalmam sincs, hogy hogyan is fogom véghez vinni ezt az egészet, ha még meg is kell érintenem. *
- Akad errefelé valami kesztyű? Nekem jól jönne egy. * nézek szét magam körül kissé fennhangon, ha már minden áron hozzá kell nyúlnom valahogy, nem engedem, hogy a bőrömet érintse egy jaj de örömtelien egészséges hulla. Talán akad itt a közelben lévő polcok egyikén egy gumikesztyű féleség, s ha sikerül kerítenem, kezeimre véve figyelek egy darabon a férfire, s támaszkodom kissé az asztalra, előbb az ezüstport véve magamhoz. *
~ A pentagramm még menni fog.. ~ * kezdek is bele a rajzolásba, elég sok itt a hely, szóval bőven jó nagy lesz az enyém, mégsem húzhatom ki magam a feladat alól, nem fogok csalódást okozni a mesteremnek. Nem tehetem meg, így bár kelletlenül, de az ezüstport követően egy szike kerül ujjaim közé, melynek pengéjét megvizslava bököm előbb saját alkaromba, a kesztyűm nem fogom átszúrni, csak miután felgyűrtem cseppet pulóverem ujját, s az egyik érmét vérezem össze a friss, piros nedűvel.. és kerül végül mindez a bal szemre, ahogy mondta. *
- És akkor a jobbra az ő vérével áztatott érme. * súgom magam elé, feje fölött megállva.. most hol vágjam meg? Ez a holtak meggyalázása, a test semmibe vétele.. nekem pedig semmi közöm ahhoz, hogy miként élte meg utolsó perceit, tényleg nincs. Egy sóhaj viszont futja még, így lassan, de biztosan tolom jobb szeme irányába a kis késecskét.. melynek csak szúrós vége érinti a szemhéjat, és abba mélyedve, talán át egészen a szemig, ha kiserken a friss vér, a másik érmét egész egyszerűen végig húzom ott, ügyelve arra, véletlenül se érjen még a kesztyűhöz se a holt vér, és teszem is oda végül az érmét. *
- Akkor nem kell hozzá érnem? * villannak máris mohón kék szemeim a magiszter irányába, csak azt mondta, koncentrálni kell, semmi mást. Akarjak az emlékeibe látni, akarjak tisztában lenni utolsó leheletével.. ahj, de nehéz lesz ez nekem. De még mindig jobb, mintha meg is kéne érintenem komolyabban, az biztosan nem menne. Le is térdelek mellé végül, majd szemeimet lehunyva, némileg bár kényelmetlenül érzem magam, de akkor is koncentrálnom kell. Tényleg ezt teszem, igyekszem én belül nagyon.. s kis fészkelődést követően máris megérzem azt a bizonyos húzást, amely oly meglepő, de ki kell tartanom.. és ha minden igaz, bele is fogok remélhetőleg csöppenni az emlékekbe, csak legyen minél hamarabb vége ennek, erre vágyom, semmi másra. Testem pedig gondolom, elborul a földön.. vagy tudom is én, mi történik majd. *
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:41 pm

* Úgy halom ezt a Valódi nevet teljesen félreértettem, mivel egy leányzó ezzel kapcsolatban tesz fel egy kérdést, így még jó, hogy megtette mert teljesen más hitben éltem. A magyarázat elhangzik de igazából... huh hát így sem igazán kerültem közelebb ennek a dolognak a megértéséhez így nagy felkiáltó jelekkel jegyzem fel magamnak ezt a valódi nevet, még jobban utána kell ennek néznem. az óra azért halad tovább, áttérünk a hullákkal és foglyokkal teli terembe, elég rossz a közérzetem itt és a gondolataim sem éppen nyugodtak de megpróbálok figyelni az Infaltus ház fejére mivel kezdetét veszi a varázslat létrehozásának magyarázata. Lépésről lépésre jegyzem fel az információkat mivel esélyes egy egy bakit elkövetni, így hát tutira megyek, jó ideig fel sem nézek csak írok ebben a kellemetlen pozícióban, de hát végül is így is meglesz az iromány csak nem olyan szépségesen. Még a figyelmeztetéseket sem vagyok rest feljegyezni de mikor arra kerül a sor, hogy magunk csináljuk meg akkor nagyot nyelek és füzetem a jegyzetelt oldalon nyitva teszem le a földre, hogy tudjak puskázni ha valamit nem jegyeztem volna meg. Fogom hát az ezüstport és akkora pentagrammát szórok az asztal mellé melyben kényelmesen elférek, ezt a motívumot jó párszor le kellett rajzolnom már így nem szükséges nekem hozzá kréta. Most kéne vért szereznem a hullától, majd magamtól, pálcát ragadva fogom meg először is két ujjal annak csuklóját s szegezem rá pálcámat.*
- Sectusempra!* ejtem ki a varázsigét mellyel felnyitom a bőrét, majd fogva az aranyérmét nemes egyszerűséggel nyomom bele a kezébe, hogy véres legyen és a jobb szemére helyezem mivel az én véremeset majd a balra kell. Jön az a lépés melyhez cseppet sem fűl a fogam így hát magam ujjára irányítom pálcám és behunyt szemmel ejtem ki az igét.*
- Sectusempra!* szisszenek is fel menten majd visszafelé szívva a levegőt kenem be véremmel az ezüstérmét mit a hulla szemére is helyezek. De egyből rájövök, hogy elbénáztam mert le kéne tennem a jel mellé, így sóhajtva szedegetem vissza az érméket és ragadom meg karját, hogy lehúzhassam a földre. Arra azért vigyázok, hogy a jelben ne tegyen kárt, tehát nagy üggyel bajjal hátára fordítom, a megfelelő érméket ismét vérbe mártogatom és letérdelek mellé, természetesen a jelbe. Izgulok, ugyanis ki tudja miként lehelte ki lelkét, ki tudja mi mindent élt át minden szemtanúja lehet nemsokára így hát kissé félve kezdem meg a koncentrálást a két érmét lesve. Megpróbálok teljesen kizárni mindent és csak rá összpontosítani, nem tudom mennyi ideig csinálom - nekem soknak tűnik - de azt hiszem megérzem a húzást s hagyom, hogy magával sodorjon...*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:44 pm

*Fény derül a Valódi névre is, először kissé zavaros, de ahogy kapjuk a megfelelő magyarázatot, összeáll a kép, és amire ez megtörténik, közli velünk, hogy most nem ez a lényeg, hát fantasztikus...Különórát most nem fogok venni, az biztos, elég lesz ezt mind felfogni, teljesen új ez nekem, mintha félig újjá születtem volna. Egy részem még mindig képtelen felfogni, hogy ez létezik, és hogy itt állok egy hulla mellett, aki "szimpatikus" nekem, bár inkább ő volt hozzám a legközelebb. A kellékek megfigyelése után a kérdésre is válaszolok, úgy tűnik, hogy jól, majd jobban megfigyelem halott barátomat. Egész jó bőrben van még, középkorú, kopasz férfi...volt. Kihúzom a hulla alatti kis tárolót, megpillantok egy krétát, és a szikét, amit kézbe is veszek.*
- Ezek steril szikék, igaz? *Na nem mintha a félvéremet félteném, de nem kéne összeszedni semmi fertőzést itt a halottaktól. Egykedvűen hallgatom Mr. Cornwlade szavait, amik a varázslatról szólnak, összegezve nem igazán jön be ez a játszadozás a hullákkal. Rachel példáját követve én is erőt veszek magamon, és a kevésbé hajlékony testet egy erős, határozott mozdulattal a földre rántom.*
- Én is sajnálom, de nem szeretnék vele finomkodni. *Teszem hozzá, majd művészi vénámat, és a krétát előszedve nekilátok a rajzolgatásnak, nagyjából sikerül összehozni a követelt formát, amit be is hintek az erre előkészített ezüstporral. Jobb kezembe veszem a szikét, bal tenyerembe az érmét, és az alkaromon ejtve egy kis sebet, belemártom az érem egyik oldalát, és a halott jobb szeme fölé emelem, de beugrik, hogy a másikra kell, ezért arra helyezem. A halottnak elvileg alvadt a vére, ezért szinte mindegy, hogy hol vágom meg, úgyhogy beleszúrom a szikét a kaján található ütőérbe, majd a másik érmére is vért juttatok, és azt is elhelyezem a megfelelő helyen. Törökülésben helyet foglalok a hullám mellett, és az érméket stírölve koncentrálok, várva az önkívületi állapotot.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:45 pm

*Nem olyan az óra, mint amire számítok, meglepetésekkel teli, de mégis érdekel. Érdeklődve hallgatom a tanár szavait, rövid pontokban jegyzetelek. Kíváncsi vagyok, hogy mit kell csinálni. Követem a tanárt a terembe, ahol csak nyelek egy nagyot, majd végignézek a hullákon és az élőkön is. Nekünk kell megölni őket? Borzasztó látványt nyújtanak, de megtudjuk, hogy mi a feladat. *
~ Hogyan fogom megtalálni? Talán a halott emlékeiből? ~ *kérdezem magamtól, de hamar rájövök, hogy a második kérdésre a válasz az igen. Különböző holmik vannak kikészítve, és azok az érmék ismerősek valahonnan. Felhangzik a következő kérdés, amire rövid gondolkodás után felelek, majd odalépek a hulla mellé. Először nem nézem meg, hogy kihez léptem oda, de pár pillanat múlva kíváncsiságom győz. Egy fiút választottam, alig idősebb nálam, talán 20-21 éves lehet, majd végignézek a gyilkosokon is. Érdeklődve hallgatom a tanár utasításait.
- Mobilicorpus! *mondom ki a varázsigét, ezzel lelebegtetve az asztalról a testet, majd egy krétával elkezdem rajzolni a pentagrammát, természetesen ügyelek arra, hogy meglegyen a fél méter, majd az ezüstporral leszórom azt. Közben hallom a tanár következő utasításait, de nem állok le, hanem megpróbálok figyelni a szavaira, miközben befejezem a pentagramma leszórását.*
~Szike... Merre is van? ~*kérdezem magamtól, majd eszembe jutnak Mr. Cornwlade szavai, és megtalálom a tartóban. A szikét kezembe vége megvágom, megvágom az ujjamat, bekenem az érmét pár cseppel, majd a hulla bal szemére helyezem. Utána megvágom a halott kezét, bekenem az érmét majd a jobb szemére helyezem, én pedig vigyázva a pentagrammára leülök.*
~ Koncentrálj Sophie, szemre az érem. Sikerülni fog. ~ *gondolom magamban, majd elkezdek koncentrálni, majd megérzem a bizonyos húzást és azt teszem, amit a tanár mond, nem teszek semmit, engedek a húzásnak.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:47 pm

*Majd még eldönti, van-e olyan nagyon fontos kérdése, amivel nem bírja ki, hogy megvárja azt az órát, amikor szóba kerül, vagy esetleg olyan, amire Eric nem tud válaszolni, elvégre eddig csupán nem volt hajlandó ilyen praktikákat tanítani neki, mert azért van itt, hogy ezekkel foglalkozzon. Kár lett volna lelőni a poént, ezt mondta legutóbb. Minden esetre most már figyel, egész érdekesnek ígérkezik ez a rész, nem úgy tűnik, mintha esélyes lenne, hogy esetleg néhány megbokrosodott hulla megpróbálja megfojtani, főleg nem tanári felügyelettel és ennyi diák között. Legalábbis reméli, közben meg a figyelmét máris az köti le, amit maga előtt látt. Halottak és élők, meg mindenféle kellék. A kapott válaszra bólogat egy sort szokásához híven, megértette, bár az instrukciók során az jut eszébe, hogy a szemre helyezéssel annyira mégsem járt messze a valóságtól. Nagyon figyel minden egyes részletre, ami csak kapcsolódik a feladathoz, majd ha már lehet dolgozni, akkor először is közelebb megy ahhoz a hullához, ami a leginkább felkeltette az érdeklődését. Huszonéves szőke lány, egyértelmű jelével annak, hogy hogyan halt meg, elvégre nyakán a lilás- feketés széles sáv sejteti, hogy mi történhetett. Összeszedi a számára szükséges kellékeket, fiolákat, két érmét, ezüstport, a zsebkése mindig kézügyben van, így az sem probléma, hogyan jut hozzá a vérhez. A pálcáját kardigánja ujjába csúsztatja, majd szépen nekilát a hulla körül az ezüstport ujjai közül vékonyan szórva kört rajzolni, meg a pentagrammát is utána, aztán beáll a körbe, és leguggol a hulla bal oldalánál, óvatosan felemelve a kezét. Még olyan, mintha aludna, alig hűlt ki. A kését előhúzza a zsebéből, kinyitja, majd megvágja vele a lány csuklóját. Alvadásnak indult vére lassan csordogál bele a fiolába. A következő mozzanat már az, hogy a saját vérét csöpögteti bal csuklóján ejtett sebből a fiolába, majd rászorítja a zsebkendőjét, a kést pedig miután beletörölte, zsebreteszi, és átmegy a lány fejéhez, ott guggolva le újra. Az egyik érmére rácsepegteti az alvadó vért, majd a hulla jobb szemére teszi, aztán a sajátját keni a másik érmére, és a bal szemre teszi. Kényelmesen feltérdel végre a hulla fejénél, és a két érmére koncentrálva igyekszik a lány utolsó emlékeibe férkőzni. Nagyon hosszúnak tűnik az idő, amíg próbálkozik, ám aztán érezni kezdi a húzást, enged neki.*


A hozzászólást Athalie Rapace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-09, 10:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 10:50 pm

*A tavalyi órák is így zajlottak, hogy a tanár vagy tanár segéd kérdez a diákság válaszol. Kicsit csúnyán nézek a ház vezetőmre mikor közli, hogy csak 4-5 percre láthatjuk az emlékeket. Én akkor is 8 percet tudok, de ezek szerint a hallottak nem. A mellettem fekvő hullára fordítom a tekintetemet , mert szegény csak nekem tud igazat adni és róla beszél a tancsi bácsi. Mikor elmondja mit kell csinálni én felmérem a hullát és a földet. Nem nagyon akarok varázsolni, ahhoz túl lusta vagyok még szóval mikor elhallgat az oktató lepróbálom emelni a hullát. Kisebb nagyobb sikerrel megy is, de valljuk be most már még jobban hallott. Elég rendesen bevágtam a fejét. Krétával a hullától fél méteres távolságot meg tartva rajzolok egy pentagrammát, amit ezüst porral le is szórok. A kezembe veszem a két érmét és egy szikével megvágom az ujjamat majd egy két csepp vért rá is csepegtetek. Ráhelyezem az én véres érmemet a hulla bal szemére és a másik érmét meg az ő vértével itatom át és kerül a jobb szemére. Leülök a hulla mellé szerencsére pont beférek. Lábaimat magam alá húzva figyelem az érméket/koncentrálok az érmékre. Hirtelen elkezd húzni valami.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:10 pm

*A férfi csupán sóhajt egyet, a lány kérdésére, végül ismételten szólásra nyitja a száját, továbbra is teljesen nyugodt hangon.*
-A valódi név, az a valódi nevünk, ebben nincs semmi érthetetlen. Ha egy adott lelket akarunk megidézni, tisztában kell lennünk mi volt a neve, a valódi neve, remélem így már érthető. Illetve valódi névhez köthető egy varázslat, amit nem most, nem jövőre sőt nem is harmadikba fognak megtanulni, hanem egyetemi képzés alatt.*fejezi be, még ennyit fecsérelve a témára az időből, ezután pedig már a krematóriumban tevékenykednek tovább. Miután elmondja a varázslatot, illetve hogy is lehet létre hozni, a diákokra emeli tekintetét, figyelve hogyan is teljesítik az elvártakat. Nem kívánkozik senkinél se beleavatkozni, csak ha ténylegesen elakadnak, szerencsére ha minden igaz ilyet nem lát, csupán csak az inflatusos fiú kérdésére felel.*
-A sterilitás miatt ne aggódjon…*csupán csak ennyit mond, majd következik az Exos fiú kérdése ami a kesztyűkre csak csak az asztal alá mutat, hogy jelezze ott talál ha szeretne.*
-Csak koncentrálni kell*ennyit mond, ahogy látja mindenki sikeresen eljut odáig, hogy létrehozza a varázslatot.*

[Rachel]
*A lány egy orvosi szobában találja magát, teste lekötözve, pontosabban az áldozaté, de ő úgy látja, mintha ő maga lenne ott. Egy ápolónő áll felette, egy tűt nyomva a karjába. Nemsokára égető, maró fájdalmat érezhet, mintha az erei elpattannának. Egy pillanatra a feje meg is mozdul a fájdalom irányába, csupán csak annyit láthat, hogy a keze szó szerint elszenesedett néhány pillant mulva. Fájdalmas, de nem tart soká, ugyanis ezután fulladást érezhet, majd hamarosan vissza is tér a valós világba.*

[Athalie ]
*Egy erdőben fut valami elől, szinte érezheti hogy a szíve a torkában dobog, nemsokára azonban erős fájdalmat érezhet a hátában, melynek hatására hátra nyúlva ki is tapinthat valamit. Mintha egy nyílt állt volna bele. Az utolsó pillanatait már a földön élheti át, ahol csak annyit lát, hogy egy fekete korosodó férfi hajol fölé, egy az egyben elvágva a torkát*

[Freya]
*Egy szobában van, körülötte sötét öltönyös gazfickók. Az egyik kiválva közülük egy ismerős átkot használhat, név szerint a Cruciatus átkot. Kellemetlen, kínzó átok, ezt most a lány is tapasztalhatja. Az igazat megvallva neki ebből telik ki mint az 5 perce, ugyanis addig csinálják ezt vele míg bele nem hal a fájdalmába. A férfi egyébként egy kínai aki kínozta.*

[Sophie]
*Egy széken ül, pontosabban lekötözték, mozdulni sem tud. Testéből különböző színű elektródák állnak ki, talpa alatt pedig nedvességet érezhet. Vele szembe, egy mosolygó sebhelyes arcú férfi áll, aki egy mozdulattal meghúz valamit. A lány ezután annyit érezhet, mintha valami hirtelen megbizsergetné, majd ez a fájdalom egy pillanat alatt fokozódik olyanra, mintha belül elolvasztanák. Hirtelen fájdalom de gyors halál.

[Mihail]
A fiú egy ketrecben találja magát, fölötte pedig egy kopasz talán kétszer akkora szakállas férfi. Eléggé úgy tűnik hogy ő van előnyben, ugyanis folyamatosan püföli az arcát. A fiú érezheti ahogy szó szerint kitörik a fogait, végül valami elreccsen ott fent a homlokában. Az áldozatot most már érezhetően szó szerint agyon verték.

[Mikaela]
A lány egy sötét sikátorba sétál, láthatólag semmi különös nem történik, egészen odáig míg valakit, egy sötét öltönyös fickót nem vesz észre maga előtt. Az egész élmény csak pár pillanat, látja ahogy a fickó valami fényeset húz elő, egy tört, s szinte azonnal a gyomrába vágja. A fájdalom hirtelen hág magas fokokba, egészen kibírhatatlan pár másodpercig. Végül ő is vissza tér a jelenbe

[Slash]
A srác egy szobában van, a tv-be talán valamelyik MTV-s sláger szól, egész nyugodt a hangulat, a szoba erősen füstszagú. Azonban a következő pillanatban egy nagydarab pocakos fickó rugja be az ajtót, s egy pillanat alatt előhúzva a lefűrészelt csövűt kilyuggatja őt. Az utolsó pár pillanatot már ő is a földön fekve éli meg, erős fájdalommal ahol a sörétek befúródtak, végül minden elsötétül, s ő vissza tér a jelenbe.

[Ashi]
A lány egy szeméttelepen találhatja magát, érezhetően fél valamitől, mintha menekült volna. Egy koszos csöves viszont éppen vele szemben tűnik fel, kezében egy hegyezett végű feszítő vassal. Köznapibb nevén pajszerrel, s egy pillanat alatt vágja bele a lány gyomrába erősen végig húzva benne azt. A lány fájdalmait valószínűleg nem kell bemutatni eléggé fájdalmas halál, ha szó szerint kibeleznek minket egy feszítővassal. Mielőtt a fájdalom elviselhetetlenné válik, tér vissza a jelenbe.

*A férfi már várja a társaságot hogy vissza térjenek az agyukhoz. Ők csupán annyit vehetnek észre, hogy émelyegnek, és orruk vérzik kicsit. A magiszter azonban intve feléjük szólal meg.*
-Nem kell aggódni, ez az érzés megszokott az ilyesmi után. Gondolom egyikőjüknek sem volt kellemes élménye. Most álljanak oda ahhoz akik ezt tették és végezzenek velük. Ezzel a tettükkel pedig befejezettnek találom az órát. A viszont látásra… A házik kint várják önöket az asztaluknál.*köszön el a diákoktól, magukra hagyva őket a fogva tartott gyilkosokkal. Nem kötelező megölni őket, ha valakinek nem bírja a gyomra nem lesz rákénszerítve, hogy gyilkos legyen. Amint viszont mindenki elhagyja a termet, fájdalmas, kínzó sikolyok törnek fel azokból, akik esetleg életbe maradtak, tehát vagy így, de vagy úgy az ő sorsuk már megpecsételődött.*

//Köszi a részvételt Smile //
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Mihail Slavici
Diák Exortus
Diák Exortus
Mihail Slavici


Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás : 2012. Dec. 20.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet :
"- Nem hiszek az Ördögben.
- Az kár.. Ő hisz Magában."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:25 pm

* Részemről értve a varázslat lényege, és ami a gyakorlatot illeti, azt is úgy érzem, meg kell csinálnom.. és meg is fogok tenni mindent úgy, ahogyan szükséges. Továbbra sem értem azért, hogy a gyilkosokra mi szükség itt, az élőkkel nem is foglalkozom, és a halottak közül is csak egyetlen egy kerül részemről górcső alá, akin el fogom végezni a halotti látást. Megtéve a szükséges előkészületeket, a többiekkel ellentétben én az asztalon hagyom a hullám, egyszerűen már a gondolattól belém jön az ideg, hogy megmozdítsam, még mágikus úton is.. nem, erre képtelen vagyok, nem fogok bábozni ezzel a szerencsétlen flótással. Remélem, ha egyszer bevégzem én is, egy kupac hamu leszek, semmi más, rajtam ne kísérletezzen senki, ne akarja látni az utolsó emlékeimet. Na de mivel lassan készen leszek, ideje letérdelni, s csak és kizárólag az érmékre koncentrálni. Mintha át akarnék rajtuk látni, úgy gondolkodom és erőlködöm belül, végül pedig a húzást is megérezvén, másodpercek múltán, ahogyan szemeimet kinyitom... alig tudom kinyitni, egész fejemben csak fájdalmat és kétségbeesést érzek.. fogaim.. a fogaim? Vér íze a számban, recsegés hallható lentebbről.. szemeim pedig kinyílnak, így láthatom az engem.. vagyis a választottamat püfölő alakot. Ordítanék, de nem tudok, hagynom kell, hogy megtörténjen mindez, ezek a kínok.. borzalmas minden, amit most át kell élnem. Belülről érzem én is a fájdalmat, majd végül egy újabb reccsenésszerű dolog.. talán a koponyacsont mondhatta fel a szolgálatot, én magam pedig, újra engedve a húzásnak nyitom ki lihegve, zihálva szemeimet, hirtelen pattanva fel a földről zavarodottan, mint valami űzött vad, s nézek is körbe, hogy kihez kell hozzá vágnom valamit. Ám testembe ez az émelygés, és vérem íze a számban vissza zökkent, meg kell kapaszkodnom valamiben, mielőtt még elesnék, s a földön kötnék ki, rommá téve magam. *
- Mi.. vér.. vér? * érek hirtelen orromhoz, csöpög bizony vérem onnan, a zihálásom pedig csak lassan marad alább. Borzasztó... iszonyatosan rossz érzés volt ezt átélni, és amit ezek után kér a magiszter, egyenesen ledermeszt. Véres ajkaim eltátva felejtek el még levegőt is venni. * - Ho-hogy micsoda? * fordítom cseppet sem helyes arcom a gyilkosok irányába, s persze sikerül kiszúrnom emberemét is. Csak nézek rá, egyszerűen pislogás nélkül, meg sem tudok moccanni, mert amit most kért a férfi.. én erre képtelen vagyok. *
- Nem. Én ezt.. én ezt nem tudom.. nem vagyok hajlandó megtenni. * nyelek halkan egy aprót, majd mindenféle visszanézés nélkül, mindvégig valaminek támaszkodva fordulok el a többiektől, s bizony köszönés nélkül hagyom el ezt a helyet, még a magisztert sem illetem egyetlen szóval sem. Nem nekem való ez, az emberi halál számomra oly idegen.. és hogy gyilkos legyek? Nem. Soha. Inkább gyorsan kapom össze holmijaimat, már ha van még ennyi energiám, és le is lépek innen. Le kell mosnom magamról a halál bűzét, bár nem tudom, le lehet-e ezt mosni egyáltalán valaha is? *

//köszi az órát már sokadjára. bár picit elnyúlt és dög éhes vagyok Very Happy meg amúgy Mihaillal nem lenne reális megölnöm a gyilkost, ezért játszottam így ki ^^//
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:27 pm

*Még mindig nem értek igazán a varázsláshoz, de megoldom én saját eszközeimmel a dolgokat, viszont most ami tetszik az az, hogy nem kell pálcát használnunk, az nélkül tudjuk végrehajtani a varázslatot, amit szeretnénk elvégezni, így valamennyire bátrabban kezdek hozzá mindenhez és bár nem szívesen veszek vért egy halott kisfiútól, szerencsére a vérrel még nincs bajom, tehát nyavalyogni se fogok, eleget tettem már, ideje a tettek mezejére lépni. Elvégzek hát mindent, amit kell, majd amikor a koncentrációs rész következik, próbálok minden mást kizárni a fejemből, így érzem meg a húzást, majd amikor szemeimet kinyitom, minden fehér, amit látok és testem is fekszik, egy kényelmetlen vaságyon, de ahogy végignézek magamon, nem, mégsem én vagyok az, hanem a kisfiú, ahogy azt Mr. Cornwlade is megmondta.*
~ Ezek lennének hát az utolsó emlékei? ~ *mintha egy kórházban lennék és már egy ápoló tart felém, egy hatalmas szurival, így kerekednek el szép szemeim ismételten, ahogy ellenkezni próbálok, de egyszerűen nem tudok, kezeim és lábaim is le vannak kötözve, és bár könyörgök, sírok, mindez semmit se számít. A tűt belém nyomja és hatalmas fájdalom lesz úrrá kicsinyke, törékeny testemen, miközben tovább sírok, kiabálok, hogy hagyják abba, annyira fáj. Az ereim, mindenhol fájdalmat érzek és ahogy kezemhez tekintek, már látom is, hogy mintha semmi se lenne belőle. Nem bírom feldolgozni azt, ami történik, se én, se a fiú, de a fájdalom egy fulladással ér véget, én pedig felköhögve, vérző orral térek magamhoz.*
- Ez borzasztó volt. *keményednek meg szép vonásaim, miközben rögtön hasamhoz kapok, érezve az émelygést is, de túl kell tennem magam rajta. Kezem remegve fogja meg ismét a tőrt, miközben a magiszter szavait hallom és diáktársaim tekintetét keresem, hogy vajon kivel mi is történhetett, bár nem valószínű, hogy ezt meg fogom tudni...*
- Nagyon szívesen! *valami mintha elpattant volna bennem. Ilyet tenni egy ekkora gyerekkel... gusztustalan, undorító dolog. Fel is kelek tehát, orromnál megtörlöm véremet, majd a nőre nézve köpök rá, nem érdekelve, hogy ki mit gondol és csak ez után nézem meg jobban arcát.*
- Maga undorító szemétláda! Hogy tehetett ilyet? *bár peckes szája miatt nem tud válaszolni, én szépen ököllel egy hatalmas pofont adok neki, majd hasát is megrúgom, érezze csak, ami jár neki. Varázslattal nem tudnám eltenni láb alól, tehát kezem megremeg és nem figyelek már semmire és senkire, hanem rögtön szíve felé célzok. Húsán áthatol az éles penge, majd kis idő múlva sikoly hallatszik és végül a nő teste eldől, megremeg, majd többé már nem mozdul és kék szemei is már csak üveggolyóként néznek fel rám. Kiejtem kezemből a fegyvert, melyet ki is húztam a művelet során, majd mint aki nincs magánál, a gyilkolástól és az előbb látottaktól remegve lépek a cuccaimhoz és senkihez nem szólva senkit hagyom el a termet. Ez az óra azt hiszem emlékezetes lesz a számomra. Nem akartam ölni, nagyon nem, de ez az undorító ember megérdemelte...*

//Köszönöm az órát, én élveztem, nagyon tetszett. Smile //
Vissza az elejére Go down
Freya Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Freya Andersen


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2012. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:31 pm

*Érkezünk a gyakorlati részhez, mely az eddigi magyarázattal ellentétben érthető, világos, és egyáltalán nem bonyolult. A kivitelezése sem, hiszen nem csak én, de mindenki neki is lát, s azért ide-oda vetek egy-egy pillantást, hiszen mindenki magához mérten nyilatkozik meg, alapjában véve egyedül dolgozom, nem mást követve. Felrajzolom a pentagrammát, vért veszek, elhelyezem az érméket és ülve koncentrálok. Hamarosan sikerül a feladat, érzem az ár sodrását, s amint szemeim - az enyéim? -, újra kinyílnak egy sötét, kicsi szobában találom magam. A függöny elhúzva, egyetlen lámpa világít a mennyezetről, pontosan fölöttem, megvilágítva a fehérre meszelt falakat, piszkos környezetet, minimalisztikus, viseletes berendezéseket... és engem, amint egy széken ülök, kezem, lábam, egész testem kötözve van, de mozogni sem tudok, bizonyára valamilyen átok súlyt. Döbbenten nézek fel, félelemmel az mellettem álldogáló keményebb arcú, láthatóan erőszakos, de elegáns társaságra, melyből egy kiválik.*
- Itt a fizetség... *mond csak ennyit, s bár nem tudom mire értheti, vajon én mit követhettem el, vajon kik ezek az alakok, mi a szituáció, miért és hogyan kerültem ide... de sejtem, hogy mi lesz. Hiába számítok valamire, nem történik meg, helyette...* - Crucio! *hangzik kegyetlen hangja, élvezettel teli. Pálcája rám szegeződik, s mielőtt még rá is döbbenthetnék mi folyik itt, máris átveszi fölöttem az uralmat a fájdalom. Nem tesznek semmit, vagy nem érzékelem... a világ elmosódik, lassan fekete pontok gyűlnek szemem elé, nehezen hallok, távoli hangokat érzékelek... hangot, ahogy én üvöltök. Üvöltök a csontomig hatoló fájdalomtól, ami minden porcikámat támadja, kegyetlen módon ül rajta tort. Nem tudom meddig bírom, lassan felbomlanak gondolataim, már kiürül agyam, érzéseim is csillapodnak... fáradok. Fáradok, de nincs vége a varázslatnak, szemem viszont lehunyom egy idő után, s az utolsó amit hallok, a dobhártyámat szétfeszítő hatalmas dobbanás, mellyel szívem örökre búcsút mond az élettől. Nagyot sóhajtva riadok fel, rögtön gyomromhoz kapok. Neves csak folyik végig orromon, azonnal le is törlöm, de amint látom, az vér... nem törődök most vele, szédülök, borzalmas a közérzetem, amint látom, a többi sincs másképpen. Ülve maradok, úgy kapkodom a levegőt, s várom, hogy gyomrom forgása csillapodjon, orrom vére elálljon, és ezek után állok csak fel, húzva magamat, majd fordulok a gyilkos felé...*
- Maga egy kegyetlen ember... és azt kívánom, bár lenne olyan átok, ami ezerszer fizetné azt vissza amit tett. Bár tudnám, bár több időt tölthetnék itt, hogy a halált kívánja. *sötétül el vészesen a tekintetem. Egy dolog valakit legyőzni, leigázni, megalázni és a porba tiporva véget vetni életének... de ez, még nekem is sok. Ilyen ember nem érdemel életet, s én sem válok ilyenné soha. Van határ. Szinte nem is érzékelem a külvilágot, kezem nagyon határozottan nyúl a késért, mintha más ember volnék, két külön személyiség, s egyszerre irányítana mind a kettő. Lassú léptek, míg a kínai elé érek... a kés lendül, hatalmas erővel szúrom a nyakába, de nem húzom ki. Ott marad. Ott marad, ezzel a mozdulattal kapok észbe, mint aki álomból ébred, s döbbenten lépek hátra, majd viharzom ki rohanva a teremből. Mit tettem? Ki vagyok? Mi... Hirtelen annyi gondolat és érzés kavarog bennem, hogy képtelen vagyok túljutni rajta... muszáj... muszáj rohannom, hogy azt higgyem, a világból is kiérek. Csak futok.*


//Köszöntem az órát Dem, másodjára is érdekes volt.//
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:34 pm

*Összedobom a varázslatot, elhelyezkedek, és a koncentrálás is meghozza az eredményét. Elmerülök az emlékben, ami az elején még egész kellemes, mintha valóban én lennék, rock szól az MTV-n, lazaság van, egészen addig, amíg be nem ront egy dagadék, és szitát nem csinál belőlem. Hirtelen térek vissza a valóságba, vagyis a krematóriumba, ahol eddig csak testileg voltam jelen. Friss vér szagot érzek, mire rájövök, hogy az orrom vérzik, de ahogy elnézem, ezzel nem vagyok egyedül.*
- Hát, az émelygős része nem.. Nincs valakinek egy zsepije? *Kérdezek körbe, miközben idejét érzem annak, hogy magára hagyjam a tananyagot, és a magiszter utasítását végrehajtsam. Ekkor döbbenek rá, hogy mit is mondott, körbenézve kapásból kiszúrom a hájas ürgét, de most meg is kellene ölnöm? Szépen lassan a fazon elé sétálok, majd körbenézek, hogy a többiek hogyan cselekednek. Igazán a másik fiú érdekel, nem tudom, hogy milyen fényt vetne rám egy gyilkosság, még ha az az óra része is. Látva, hogy a srác nem képes tenni semmit, odaszólok hozzá.*
- Figyu csak, másik srác, hogy hívnak? *Keltem fel a figyelmét, majd kis hatásszünet után folytatom.* -Szerintem nem kell kinyírni őket, mit gondolsz? *Nyúlok közben az övem felé, válogatva a fém pengetők közül hármat, jobb kezem ökölbe szorul, és türelmesen elhelyezem a három pengetőt az ujjaim közé, hegyes végükkel kifelé, és a lehető legerősebben rászorítok, majd a következő pillanatban a gyilkos arcán már nem csak a félelem látható, hanem apró vágásnyomok, amiket a fém okozott, na meg kék folt az arcán. Az én ujjaim is meghorzsolódtak egy picit, de ettől most eltekintek. Szólnék megint a sráchoz, de időközben felvette a nyúlcipőt, és lelépett. Attól én még befejezem, amit elkezdtem, úgyhogy hatalmasat ugorva, előre lendítem a lábam, és állon küldöm a gazembert, ugyanezt megismétlem a másik lábammal is, majd intézek hozzá néhány szót.*
- Na melyik kezed húzta a ravaszt? *Kérdezem meg csak úgy, hiszen tudom, melyik kezével tette, ezért rögtön a falhoz préselem talpammal a jobb keze ujjait. Több dolgom nincs vele, ezért előrántom öngyújtómat a zsebemből, majd a cigit, még előtte rágyújtok, aztán hátat fordítok a rimánkodó társaságnak.*
- Na jó barbarizmust! *Vigyorodom el, a többiekre bízom, hogy mit tesznek a gyilkosaikkal, én úgy gondolom, nem kell már az elején gyilkolászni.*


//Köszi az órát Cool //
Vissza az elejére Go down
Mikaela Johnson
Diák Exortus
Diák Exortus
Mikaela Johnson


Hozzászólások száma : 171
Csatlakozás : 2011. Nov. 21.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : "Mindenkinek az életében vannak olyan fejezetek, amelyekről az ember reméli, hogy sohasem tudódnak ki."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime2013-01-09, 11:36 pm

* A varázslatot sikeresen létrehozom, úgy tűnik a gyakorlat jobban megy mint az elmélet mert ugyan pár perc erős koncentrálás után, de megérzem a húzást s egészen a fickó utolsó emlékéig repülök vissza. A helyet nem igazán bizalomgerjesztő, úgy érzem mintha valóban a sikátorban lennék, a félelem átjárja egész testem ahogy pillantásom végighordozom a sötét helyen mi igazából nagyon is ismerős, de észnél kell lennem, hisz ez csak egy emlék, ami ráadásul nem is az enyém. A sötétben egy alak körvonalazódik ki előttem mi felém tart, legszívesebben menekülnék, futnék ahogy csak bírok de nem tudok, meg se tudok moccanni. Látom amint zsebébe nyúl s elővesz valamit min egy kósza lámpa fénye megcsillan s ahogy közelebb jön úgy látom, hogy mi is az valójában: egy tör. A következő pillanatban már érzem is, hogy testemben köt ki, tán még fel is sikoltok a fájdalomtól mi nem tart soká mert hamarosan bár kótyagosan de ismét a teremben találom magam. Egyből hasamhoz kapok de ott nem érzékelek sebet, persze, hogy nem, hisz csak átérzem, valójában nem is történik meg, de ahogy lehajtom a fejem hogy megnézzem a nemlétező sebem egy vércsepp pottyan az ölembe így érthetetlenül nyúlok orromhoz. Megérzem a nedves, piros vért mit aztán az ujjamon is tapasztalok, már ép szólnék, hogy ez normális e mikor is a férfi ezt tudtunkra adja. De nem csak ezt. Félelmeim beigazolódnak amikor az utolsó feladat is elhagyja ajkait. Tekintetem egyből az öltönyös fickó felé siklik kivel hogy s hogy nem találkozik a pillantásom. Nem akarom én ezt, nem akarok gyilkossá válni, ugyan akkor ez a szerencsétlen ember itt mellettem úgy tűnik a semmiért halt meg, rosszkor volt rossz helyen. Vagy egy bérgyilkos áldozata volt? Nem tudom, de enyhén remegő kézzel nyúlok a szike után s indulok meg felé .Én barom tartom vele a szemkontaktus, látom kérlelő tekintetét s verítékes homlokát de nem állok meg, mögé lépek s a szikét a torkához tartom.*
- Bocs.* felelem idegesen, azt sem tudva mint mondva majd egy nagy levegő után a penge mélyen és hosszan szeli keresztbe torkát általam, a spriccelő vér csak úgy fröccsen kifelé mindenre ami előtte tartózkodik. Egész testemben remek már rángó testétől és nyüszítésétől így remegő kezeim eleresztik a szikét mi így bent marad a testében s amilyen gyorsan csak tudok kereket oldok. Megöltem valakit... nem volt kötelező de megtettem...
Vegyes érzésekkel, enyhén sokkosan kapom fel a cuccaimat és hagyom el az egész termet, folyosót, hátra se nézve, a folyosón már szinte futok de ezt észre sem veszem, csak minél messzebb akarok kerülni a tett helyszínétől. Valahol csak kikötök...*


// Köszöntem ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krematórium (Halotti mágia Tanterem)   Krematórium (Halotti mágia Tanterem) - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Krematórium (Halotti mágia Tanterem)
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tiltott mágia tanterem
» Metamorf mágia terem
» Terramágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Káoszmágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: