Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Napi zeneadag I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Napi zeneadag I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Napi zeneadag I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Napi zeneadag I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Napi zeneadag I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Napi zeneadag

Go down 
+4
Demien.R.Cornwlade
Alinox Ingren
Lucius Benedict Fenris
Sideris Valbraith
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-26, 5:20 pm

No, úgy gondoltam, hogy mivel mindannyian szeretjük a zenét és elég sok féle stílus keveredik az oldal tagjai között, ezért megoszthatnánk egymással kedvenc számainkat, amikhez éppen kedvünk van. Smile Úgy gondoltam, hogy minden user minden nap 1 számot betehet (mondjuk youtube-ról linkelve vagy akárhonnan), tehát napi 1-et, hogy ne vele legyen tele az egész téma, és oda írhatja, hogy pl. miért jutott pont azon a napon az a szám az eszébe és akár ajánlhatja is egy másik usernek vagy többnek, ha úgy gondolja. Smile
Pl.: Valentin nap van és egy fiú user bedob egy számot, ajánlva az összes lány játékosnak, vagy vkinek szülinapja van és így neki ajánljuk vagy csak szimplán az ember koncertre készül és bedob egy számot, hogy ezt hallgassátok, mert én ma erre fogok zúzni vagy esetleg szalagavatón erre táncolt XY és ezért dobta be. Smile Tehát az ok teljesen mindegy, az is, hogy ajánlva lesz-e valakinek vagy sem, mindenki maga dönti el. Smile

Nem kötelező élni a lehetőséggel, illetve nem csak zenéket lehet bedobni, hanem véleményezni is akár egyes zenéket, rákérdezni azon banda dolgaira, tehát akinek megtetszik egy szám, nyugodtan beírhatja, hogy „hű, eddig ezt nem ismertem, köszi, leszedem az egész albumukat” vagy bármit, így usereket is közelebb hozhatunk egymáshoz a közös zenei ízléssel is akár vagy megismertethetjük egymással, hogy mi mit is szeretünk. Smile Legyünk kultúráltak, tehát ha vmi nem tetszik, ne fújjold le, mert a másiknak tetszett, azért tette ki, tehát negatív kritikát is lehet fogalmazni, de normális keretek között, ne bántsuk meg egymást. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-26, 5:38 pm

Akkor én kezdeném is a sort egy jó kis bulizós számmal. Very Happy Elsősorban azoknak ajánlanám, akik szeretik a ír kocsmazenét, a Fiddler's Green ugyanis ír folk-punkrock-ot játszik. Bátran hallgassa meg mindenki! Smile


Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Napi zeneadag Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-26, 8:08 pm

nem szoktam ilyen stílusú zenéket hallgatni, de ez tök feelinges szám, tetszik Smile

És akkor én is élek a zenemegosztás lehetőségével, és egy aktuális kedvencemet linkelném Smile Nemrég találtam rá, már régebben is hallottam és tetszett, valamelyik nap meg a Mercedes reklámban hallottam, rákerestem, azóta napi 10-szer tuti meghallgatom Smile Nem tudom, kinek tetszik majd, ez főleg dubstep, de nem olyan durva, mint mondjuk egy Skrillex. (bár az is tök jó szerintem Very Happy)

Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-26, 8:48 pm

Az Audiomachine-t önmagában nagyon csípem, ilyen trailer zenékben utaznak, több gigás pakkom van tőlük. Very Happy A dubstepet önmagában nem szeretem, vegyítve mondjuk egy kis metállal még jó is tud lenni. Ez a szám se lenne rossz, ha az a magas hang nem lenne benne folyamat és kicsit változatosabb lenne, szóval engem ez nem nyert meg, de az alap előadót imádom. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-27, 1:55 am

Én egy szép számmal köszönnék el ma este tőletek. Smile


Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-27, 2:00 am

Imádom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-27, 2:37 am

Fiddler's Green-t én is néha hallgatgatom mióta Lucius megmutatta még anno,annak ellenére hogy annyira nem olyan közeli a kocsma rock stílus hozzám Very Happy Tényleg jó kis zenét nyomnak, Audiomacine-t is azt hiszem ugyancsak tőle ismerem, pedig már én is régóta hallgatok ilyen Ochestra stílust szal ilyen immediate zenét, vagy nem is tudom milyen kategóriába sorolom őket, de mindegy őket is szeretem, bár ez a Dubstep hangzás nálam picit fura, akkor vagy tisztán ez vagy az, pl Sklillrexet én is szoktam néha hallgatni, főleg mióta kipörgettem a Syndicate című játékot Very Happy Leanderrel elvagyok, jó pár száma tetszik is, de én inkább még a Babylon-os korszakában hallgattam többet. (már amennyi számuk megjelent azzal a felállással)

Tekintettel rá, hogy a durva dallamokat kevesen szeretik, egy könnyebben befogadható bandától linkelek zenét, ezzel jóéjszaktá kívánva mindenkinek. Smile Nálam esténként mostanában ők szólnak a hangfalakból Very Happy





Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-28, 12:49 am

BLD-t is szeressük. Very Happy Eddig jó a repertoár, csupa olyan zene került be ide, amit ismerek és szeretek. Very Happy Várom a többit, mások se fogják vissza magukat. Very Happy
Én viszont mára egy keményebb számot választottam, méghozzá az Ex Deo-tól, az ok pedig az, hogy tegnap tudtam meg, hogy hamarosan Pesten játszanak, és iszonyatosan megnézném őket megint élőben, mert amikor egyszer voltunk rajta Siddel, akkor nagyon jók voltak. Most sajna nem futja rá, de addig is marad a youtube. Very Happy Talán lesz más is, akinek elnyeri a tetszését. Smile

Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-28, 2:00 am

Beállok én is a sorba, bár egy kicsit eltérő stílussal Very Happy Nálam ez megy így este

Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-28, 1:52 pm

Ex Deoval úgy vagyok hogy néha hallgatom néha nem, szóval kedvfüggő, pedig az ilyen stílust nagyon is szeretem, lehet azért mert én is szerintem ezt a számukat hallottam először és annyira nem fogott meg, de ez nem jelenti hogy nem tetszik Very Happy

Ledzepet viszont szerintem ha 5-6 éve hallgattam utoljára XD szóval annyira én nem szeretem az Oldschool rockot régebben jobban megfogott Smile


Én mostanában nagyon rákaptam az ilyen industrial stílusú nótákra, így a második amit belinkelek is az lesz, egy kevésbé ismert bandától, de őket is nagyon szeretem Very Happy

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-02-28, 11:57 pm

Hát én ilyen régi rockot sose hallgattam igazán, mint a Led Zeppelin, de ezt a számot bírom tőlük. Very Happy Ez az industrial cumó viszont nem jön be, nekem az ének nem tetszik benne, pedig én is nagyon csípem ezt a stílust, na de nekem se tetszhet minden. Very Happy

Én mára egy Nevergreen számmal jöttem, ami megint más stílusú, mint az eddigiek, gótikus metál. Szerintem nagyon jó zenét játszanak, én legalábbis nagyon csípem őket. Rengeteg számot tudnék tőlük választani, hogy melyiket mutassam, ez egy régebbi, de én nagyon szeretem, szóval... Ego Sum! Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-01, 2:04 am

Na akkor én csapatok egy kis metalcore zenét is, hogyha már metál feeling, akkor nekem inkább az ilyesmi muzsika a bejövős. Főleg így estefelé Very Happy

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Napi zeneadag Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-01, 2:04 pm

Az előző pár zene nem az én világom, és talán nem én vagyok az egyetlen ezen az oldalon, aki kicsit másféle számokat szokott hallgatni Very Happy Egy Lady GaGa számot gondoltam, hogy belinkelek, szerintem ez az egyik legjobb száma, és azért is a szívemhez nőtt, mert táncon táncolunk rá. Akinek tetszik, hallgassa, akinek nem, az ne Very Happy

Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Napi zeneadag Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-07, 10:23 pm

én is ide lestem már, és gondoltam adok nektek egy lazás zenét Smile nekem is elég különcféle az ízlésem, de most ez az aktuális kedvenc ^^ jó hallgatózást hozzá, remélem azért pár emberkének elnyeri a tetszését Smile

https://www.youtube.com/watch?v=Mhj15W23IjA
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Napi zeneadag Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-08, 5:59 pm

most hallom először, de nagyon nagyon tetszik *-* eszméletlen hangja van a hapsinak Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-08, 10:33 pm

Na, nekem ez az utolsó három egyik sem. Very Happy Core zenékkel nagyon válogatós vagyok, sőt, manapság amennyi össze-vissza core zene van (ami sokszor csak annyiban core, hogy egy énekelni nem tudó srác vernyog, mint akit épp herélnek), hogy már csak a core szóra hidegrázást kapok. Very Happy Gaga eleve nem a stílusom, Rózival meg amúgy is ritkán egyezik az ízlésünk, szóval. XD Na de én is hoztam ma egy linket, csak úgy random választva egy számot, mert épp ehhez kaptam kedvet. Jó kis symphonic viking metál. Fogadjátok sok szeretettel a Turisas-t! Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 3:41 am

Hát Lady Gagánál inkább a metál feldolgozásokat bírom XD Rose linkjénél úgyszint annyira nem az én stílusom, de belehallgattam Very Happy Asking Alexandra hááát én máshogy vagyok a Core zenékkel, van jó pár amit meghallgatok, de az is inkább deathcoreba hajazó bandák, ez a banda annyira nincs közte, nem a stílusom. Turisas, na ennél a bandánál úgy vagyok, hogy ha megy akkor hallgatom, de szerintem jó ha 1 albumuk van a gépemen, engem annyira ők se fogtak meg kivéve a Rasputin feldolgozásuk Very Happy

Én egy picit most megint más stílussal jövök, illetve magyar bandával Very Happy Ezeket nem ismerem olyan régóta mert eléggé újak, de nekem bejön a zenéjük, bár a szövegeik kicsit elvontak XD amúgy szinfónikus death stílust erősítik. Áprilisban lesznek is pécsen szóval nagyon fontolgatom hogy el kéne menni XD

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 12:38 pm

Na, végre megint azt tudom mondani, hogy ezt ismerem és szeretem. Very Happy Jóféle fiatal banda, tényleg jó zenét tolnak, bár ezt a számukat még nem ismertem, én az Imago-val ismertem meg őket, bár tény, hogy túl sokat ettől függetlenül nem hallgattam, de tetszik. Smile A koncert nekünk is fontolgatós, csak az ára nem tetszik úgy, hogy a másik banda nem érdekel... na meg fene tudja, hogy mi lesz addigra meló fronton, szóval az majd még kiderül, de a zene jóféle. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 12:42 pm

Ez a zene nekem is tetszik Nil, jó lenne megnézni őket koncerten. Smile Ha Lacinak összejön a melo, akkor talán a koncert is nekünk. Smile
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Napi zeneadag Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 12:56 pm

Lucius zenéje nálam az "elmegy" kategóriába tartozik, nem az én stílusom, de nem rossz, Dem zenéje pedig abszolút nem a stílusom 45 mp-nél nem bírtam tovább. Én most egy nyugisabb számot linkelek, nekem tetszik, nem tudom ki van még így vele, de most ilyen a hangulatom Smile

Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Napi zeneadag Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 2:45 pm

na hát az az igazság, ez most nem az én köröm. xD fiúk, nekem a tiétek sem, és Alinox, a tiéd sem annyira. én azért töretlenül próbálkozom Cool

https://www.youtube.com/watch?v=q7yCLn-O-Y0
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Napi zeneadag Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 5:30 pm

Ez a szám nekem szintén bejövős Rose Smile jókat linkelsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 9:55 pm

Hát lányok, egyelőre úgy tűnik, hogy veletek csak ritkán fog egyezni a kedvelt stílus. Very Happy Nekem mindkettő túl lassú volt azon kívül, hogy stílusban sem az eseteim. Na de én se csak metált hallgatok, és most egy populárisabb számmal jövök. Smile Siderisnek küldeném, hátha segít picit Bandi bácsi a mihamarabbi gyógyulásban. Elő a spanyol gitárt, éljen soká El Mariachi!

Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 9:56 pm

Imádom (L) És olyan helyes ez a pasi. XD Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime2013-03-09, 9:57 pm

Nagyon szívesen! XD
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Napi zeneadag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi zeneadag   Napi zeneadag I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Napi zeneadag
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: