Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Marcus Mccannt szobája I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Marcus Mccannt szobája I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Marcus Mccannt szobája I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Marcus Mccannt szobája I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Marcus Mccannt szobája I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Marcus Mccannt szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-04-12, 11:54 am

Leírás majd lesz...
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-04-30, 8:22 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Nem akarok túl sokat beszélni Zoárdról, ki oly közel volt hozzám, de egyszerűen mindig eltűnik az életemből és mint érzékelem, Illyát se nagyon izgatja a dolog, mivel nem kérdez és csak egy rövid véleményt mond, mire egy aprócska mosoly fut végig az arcomon és vállaimat is megvonom hozzá cseppet.*
- Nem hiszem, egyszerűen más számára az elsődleges, én pedig ezt nem tudom elfogadni. Rossz, ha szeretsz valakit és alig látod. *ismerem be a lánynak, de ez után már lépünk is tovább a témán, mert tényleg nincs kedvem rossz hangulatba kerülni. Örülök, hogy találkoztunk, tehát nem lenne rossz most dumálni egy nagyot és ahogy érzékelem, a lánynak van mit kibeszélnie, az enyém kevésbé fontos, főleg, mert egyre jobban érzem, hogy tovább lépek. Illya eljegyzése viszont nagyon meglep, így eleinte nem is értem a mutogatást, de aztán leesik, hogy mi történik és hát igen, elég rémesen reagálok, meg is dorgálom ezért gondolatban magamat, mert tényleg nem szép, tehát szemeim is lesütöm a másik tekintete láttán.*
- Bocs, nem akartalak megbántani. Sok boldogságot! Asszem ezt kell ilyenkor mondani. *tekintek is fel a szép szemekbe, majd a távozás ötletét vetem fel, mely szerint nem kellene már itt maradnunk. Van egy hely, ahol nyugodtan dumálhatunk, senki se fog megzavarni minket és az nem más, mint a szobám, ahová eddig rajtam kívül senki más se tért be. Elhagyva a Mysteriot már hoppanálunk is, egészen az aurorvadászok szakháza elé, én pedig kíváncsian tekintek a másikra, hogy rájöjjek, vajon mit is gondolhat, tetszik-e neki a hely.*
- Neked minden inflás. *vigyorodom el jókedvűen, majd átkarolva a lányt kezdem el befelé vezetni, de meglepő dolog történik, ugyanis a kis finn a nyakamba kerül, én pedig automatikusan ölelem át erős kezeimmel a vékonyka derekat.*
- Héé, nincs semmi baj. *simítok végig gyönyörű haján, majd szemeim lehunyva érezheti ismét a húzást. Azt hiszem, hogy a sétát kihagyjuk most a szakházban, így nemsokára a szobámba kerülünk, ahol van egy elegáns franciaágy, néhány szekrény, asztal, kanapé, a falakon képek, és egyéb személyes dolgok és egy kis sarok a famulusomnak. Egyébként a hely kékes és ezüstös színben mintázik, igazán inflásnak és szerintem barátságosan, tehát nem holmi koponyák és csontok vesznek minket körül, inkább barátságos és otthonos. Itt eresztem csak el a lányt, majd lépek oda az egyik szekrényhez, ahonnan egy vodka kerül elő.*
- Kérsz egy italt? Ahogy nézem, nagyon aggaszt valami, tehát csüccs le, igyunk és regélj, hogy mi a gond. *szólok hozzá kedvesen, így ha valahol helyet foglal, nemsokára követem, két pohárral és a hideg üveggel, amelyből töltök is mindkettőnknek és még egy narancslé is előkerül, hogyha nem tisztán inná a lányt, mert én most bekeverem. Nem akarom, hogy üssön, akkor még olyat tennék, amit nem kéne, tehát maradjunk csak észnél.*
- Egs! *ha elfogadja az italt, akkor remélhetőleg koccintunk is, ez után pedig elcsendesülve várom, hogy megszólaljon és meséljen… elvégre, ezért jöttünk ide.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-05, 2:20 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Kissé eltűnődve bólogatni kezd Marcus szavaira. Volt már ő is hasonló helyzetben, csak ő épp nem volt hajlandó magányos szerelmest játszani és tovább lépet. No és persze ki volt a hibás? Ő. Mint ahogy az a Nagy Könyvben meg van írva.*
-Tudom. Engem is majdnem elhagytak egy ilyen miatt. *egészíti ki a fejben végiggondolt sztoriját szavakba öntve. Persze a leányzót legalább figyelmeztették és észbe kapott, mielőtt még Ambrus is elvágtázott volna a horizontba valami nagymellű szőkével, mint a filmekben. Főleg nagymellűvel. Eközben a saját boldogságát is elújságolja, ami a jelek szerint annyira azért mégsem boldog, de azért egy kicsit betalál a fiú beszólása, mivel teljesen igaza van és pont ez Illya problémája is. Ő nem feleségnek való lány.*
-Nem… semmi baj… igazából tök igazad van. Szegény, nem tudja, mire vállalkozik. *deríti fel magát egy kis poénnal, majd elindulnak volt osztálytársa új lakhelye felé. Tetszik neki a hely, de úgy tűnik, Marcus még nem jött rá, hogy a lány ilyet csak akkor mond, ha tetszik neki valami, ami valahol érthető, mert egyáltalán nem egyértelmű a kifejezés.*
-Nem minden. Csak ami tetszik. A cipőd nem inflás. *bök rá gyorsan a ruhadarabra, nehogy igaza lehessen a nagyon is inflás fiúnak. De hiába próbálkozik a hülye poénjaival, ezekkel legfeljebb a másiknál ér el bármi hatást, saját magánál nem, s a következő pillanatban már kiköt a nyakában. Marcus a legjobb pillanatban tűnt fel a színen, hogy kimásszon egy kicsit a saját életéből a finn, így egy darabig még nem engedi el, csak akkor amikor már megérkeznek és piával kínálják. Mosoly nélkül ezt már nem állja meg.*
-Mindig kérek. *Rábízza a választást Marcusra, ő pedig elterül az ágyon, mint a Nagyalföld, s a plafont bámulva kezd monologizálni.*
-Tudod én tök szeretnék vele lenni, meg minden. Tökre el tudom képzelni vele az életemet. Sőt, még főzni se kell megtanulnom, mert ő azt tud. Ami jó, mert ha megpróbálnék, akkor az nagyon sok konyhába kerülne. De ez olyan izé. Meg érted, én nem vagyok vallásos. Minek? Varázsvilágban élek, nem kell hinnem felsőbbrendű dolgokban ahhoz, hogy csodák történjenek. Csak miatta fogadtam el. Annyira szeretné… *Újabb nagy sóhaj, majd felül, hogy elvegye Marcustól a poharat, melyet egy húzásra le is hajt, majd megtámasztja homlokát az öklén és halkan vihogni kezd.*
-Ti pasik annyira… furák vagytok. Te is! *nem bántásnak szánja ezt, de mivel a fiú sem kivétel ez alól a besorolás alól, ezért külön jelzi is, hogy vegye magára. Persze csipázza a furaságtól függetlenül is, de ettől ez még tény marad. Illya sem teljesen normális ugyan, de szerencsére ezt nem is várja el senki.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-05, 10:15 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Nem szeretném túlragozni a dolgokat, de így, hogy név nélkül említem Zoárdot, úgy érzem, hogy nem lesz probléma. Nem tudom, hogy miként viselné a lány, ha megtudná az igazat, hogy biszex vagyok. Félek ettől, tehát mélyen magamban őrzöm és szerintem soha, senkinek se árulom el, főleg, hogy amióta Zozo így faképnél hagyott, és eltűnt az életemből, már csak a nők érdekelnek. Amikor viszont a leányzó kitér arra, hogy ő is járt hasonlóan, kissé meglepődve pillantok felé, ezt nem is tudtam.*
- Tényleg? Hát az nem jó… de legalább most boldog vagy. *mosolyodom el és most tudatosul csak bennem, hogy milyen komoly is már a kapcsolatuk Ambrussal. Bár eleinte gonosz a megjegyzésem, azért korrigálom magam és ahogy azt illik, bocsánatot is kérek tőle. *
- Szerintem jól döntött, csak kicsit még korai. *morfondírozom el ezen hangosan, de aztán túllépek a témán és már jöhet is a hoppanálás, így érkezünk meg az Aurorvadászok szakháza elé, amelyet meg is csodálhat a leányzó így kívülről még egyelőre.*
- Áh, értem. Na és mi bajod a cipőmmel? Mezei sportcipő. *vonom fel a szemöldököm, de ez után már el is nevetem magam, mivel igazán vicces ez a helyzet, ami előállt. Méghogy a cipőm nem tetszik neki… ilyet se hallottam még, hogy valaki azt szólja le. Mindenesetre Illya kissé furcsán kezd el viselkedni, ez a hirtelen ölelés… talán ideje lenne felmenni a szobámba, így jön az újabb hoppanálás, majd ha elereszt, akkor az ital is előkerül, mely természetesen elfogadásra lel a lánynál. *
- Akkor itt is van, jó hideg. *ülök le mellé az ágyra, tehát lábát kissé arrébb tolom, hogy odaférjek saját területemre, majd ez után már töltök is a két pohárba.*
- Tisztán vagy naranccsal? *kérdezek rá, mielőtt az ő poharát is feltölteném gyümölcslével, mivel amíg felel, addig a sajátommal ezt teszem. Tehát ha nem kér, megkapja a tiszta vodkát, ha pedig kér, akkor a bekevertet nyomom a kezébe. A lány viszont mesélni kezd, én pedig kíváncsian hallgatom azt, ami benne van és ahogy elhallgat, próbálok valami okosat kinyögni.*
- Szerintem akkor még most kéne beszélned vele, hogy korainak tartod. Ha szeretitek egymást, akkor nem kell ahhoz esküvő és meg is érti. Még suliba jártok, mind a ketten, minek rohanni? Majd ez után is ráértek megesküdni… én megérteném, ha ezt így elmondanád nekem, de ha eltitkolnád, akkor rosszul esne. Előbb-utóbb minden kiderül, Illya. *azt pedig már hozzá se fűzöm, hogyha utólag derül ki Ambrus számára ez az egész, akkor az vitát fog szülni és sértődést a fiú szemszögéből. Tehát talán nem lesz ilyen, de ebbe nekem már nincs jogom beleszólni. A vihogás viszont ismét furcsa, így kissé érdeklődve méregetem, hogy most mégis mi baja van, miközben a saját italomat kezdem el fogyasztgatni.*
- Én miért is vagyok fura? *teszem fel a nagy kérdést, kíváncsian méregetve, majd végül arrébb tolom és szépen eldőlök mellette, de kissé feljebb van a felső testem, tehát hogy kényelmesen tudjak inni is a továbbiakban.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-10, 10:58 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Ugyan Marcus nem részletezi a dolgokat, viszont a másik oldal szemszögét jól ismeri, hiszen ő is megtette ezt Ambrussal, habár nem szándékosan. Csupán túl önző volt, de az pont elég, ha ezzel megbántja az ember a másikat.*
-Na igen. *bólogat elmélyedve. Ugyan ő nem vette különösebben sértőnek a fiú megjegyzését, mert igaza van, de azért kissé elmosolyodik a javításon, ez azért mégis csak egy kedves gesztus tőle, ami jól esik neki.
-Igen. Meg vannak egyéb problémáim is ezzel a nagybátyám miatt.* Lassan a campushoz érnek, ahol ki is elemzik, hogy a lány mit titulál inflásnak, elvégre nem minden az, bármennyire is ezt gondolja a fiú. Egyből rá is vág valamit a kis finn, hogy mi nem az, habár szemügyre sem veszi az említett ruhadarabot, így kissé zavartan pillant le a méretes férfilábra, amikor visszakérdést kap. Némi tűnődés után azért kivágja magát a szituból.*
-Hogy ilyen nagy! Nézd meg! Csónakázni mehetnék benne. *bizonyságul oda is tolja pöttöm lábát Marcuséhoz, habár az ő lábát nem nehéz túlszárnyalni. A lába pont ugyanolyan kicsi, mint a többi része, bár ez egy nő irányába pont nem bók. Jókedve most azonban nem tartós, s hamarsan már megropogtatja szegény srác bordáit, mielőtt kikötnének a szobájában. Úgy tűnik, jól tudja, mire van ilyenkor szükség, mert azonnal piával kínálja a leányzót, aki erre le is csap hamar, majd elfoglalja a felségterületet.*
-Csak tisztán. *mosolyodik el, hiszen ezt illenék tudni, de nem sértő, ha mégsem. Persze az iváshoz már azért felül, majd el is kezdenek ömleni belőle a szavak jó hosszan, habár nem a legirodalmibb stílusban, de azért elég jól leírva, hogy mi a helyzet. A többségét úgy tűnik, Marcus megértette, s ezért igen hálás a törpilla, azonban némi javításra szorul a dolog, mivel erre a részére a lány nem tért ki.*
-Nem sürgeti. Azt mondta felőle évek múlva is lehet. *ilyenkormán tulajdonképpen a pöttöm sem érti, hogy akkor ez most miért is jó, de egy dologban igaza van volt szaktársának. Tényleg kellene beszélnie Ambrussal, hogy eloszlassa a kételyeit. De olyan boldog… ettől tuti lehervadna az arcáról a mosoly. De egy dolog bizonyos. A pasik furák és ő ezt ki is jelenti határozottan. Ugyan sosem gondolkozott azon, hogy Marcus fura lenne, de ő is pasi, így ő sem kivétel ez alól, de már megint megfogja a lányt a keresztkérdésével.*
-Sosem tűnt még fel, hogy olyan… furán állnak a szempilláid? *ez már megint csak duma, de nem hagyhatja szegényt válasz nélkül, mert még a végén élete végéig ezen fog rágódni. Ez nem valószínű, de sosem lehet tudni. A lány lehúzza az italt egy húzásra, majs kesernyésen megjegyzi:*
-Ha nem mondok igen, hozzá se nyúlhatok. *Ez a nagy büdös igazság, ami igen sokat nyomott a latban. Csúnyán hangzik. Talán az is, de Illya is csak emberből van. Kiürült poharát nézi néhány pillanatig, majd feláll, hogy töltsön magának mégegyet.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-12, 12:02 am

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Bármi is volt a múltban, most csak az számít, hogy Illya jól érzi magát. Bár érzem rajta, hogy akad bőven problémája, mégse kéne erre rögtön rátérni és ahogy hallom, nem csak kedvesével akad baj, hanem a nagybátyjával is, akiről semmit se tudok. Fura, pedig régóta barátok vagyunk már a lánnyal.*
- Elmeséled, hogy vele mi a helyzet? *kérdezek is rá kíváncsian, mert azért jó lenne picit többet megtudnom erről a csöppnyi lánykáról, így ha esetleg azzal kapcsolatban is mesélne nekem, akkor természetesen örülnék neki és megpróbálnék továbbra is tanácsokat adni, ahogy azt most is teszem. Nemsokára viszont megérkezünk a szakházam elé, ahol a cipőmbe is bele lesz kötve, de erre már igazán nem tudok mit mondani, így csak fejet csóválok vigyorogva, ami le is hervad, amint megérzem az ölelést. Más esetben örülnék neki, de most tudom, hogy gond van, így nem várakozok tovább, a szobámba kerülünk, ahol rögtön itallal kínálom a lányt, ki láthatóan nagyon is otthon érzi magát. Nem gond ez, én csak örülök neki, jó lenne, ha meglátogatna néha és sűrűbben összefutnánk. *
- Hmm, de ha nem sürgeti a dolgokat, akkor meg mi a baj? Az eljegyzést később fel lehet bontani, ha meggondolnátok magatokat. *jegyzem is meg, mert számomra így kissé értelmetlen a dolog. Részben hülyeségnek is tartom az eljegyzéseket, semmi értelmük, ha csak rá pár évre lesz esküvő, de hát kinek mi, most ezt inkább nem kezdem el ecsetelni a lánynak, hanem csak lassan iszogatom az italomat, de a furcsás dologra most már felsóhajtok.*
- Nem bírom, ha ilyen vagy. Ha valamit állítasz, azt néha indokold meg normálisan is, nem vagy már kislány. *morgok rá picit, mert azért tényleg ideje lenne felnőnie. Ez után viszont egy olyan dolgot bök ki, mely számomra nagyon is meglepő, így szemeim is elkerekednek.*
- De… hogyhogy? Figyelj, ha a testi vágyaidat szeretnéd kiélni, itt vagyok ám. *mutatok magamra vigyorogva, de tudom, hogy nem fog élni a lehetőséggel, eléggé érdekes lenne, hogyha élne vele, így csak iszom még egy kortyot, amíg ő tölt magának és addig is ezen az egészen agyalok.*
- Ennyire nem lehet keresztény és régi módi. Szerintem mondd neki, hogy érted változhatna ő is, te is változtál gondolom ő érte. Ennyit megtehetne… mert azért ez így röhejes, főleg nálad, nem vagy már szűz és vannak bizonyos igényeid. *én aztán meg tudom érteni, én is igényelnék egy kis testi törődést, de bárkivel nem fekszem le, tehát nálam még várat magára a dolog.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-17, 3:03 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Kifejezetten jót tesz a csöppségnek, hogy törődnek vele egy kicsit. No nem mintha amúgy nem tennék, de azért van különbség törődés és törődés között, s most Marcus csinálja ezt tökéletesen //de szép megfogalmazás//. Aztán nehézkesen kilyukadnak a nagybátyjánál, ami várható volt, hisz a leányzónak pont őmiatta vannak ellenérzései a házassággal kapcsolatban. De a dolog nem titok, így hát belefog, egyelőre röviden.*
-Mindenáron feleségül akart adni az egyik üzlettársához. Én akkor jártam Petivel. Csináltunk egy kis balhét otthon. Szóval ki lettem tagadva, hajléktalan vagyok és utólag még a sz*rt is kiverette belőlem, merthogy úristen a méltósága. Öcsém… mégis milyen méltósága? *fakad ki a végére, mert ő maga sosem nézett fel rá. Persze kedves tőle, hogy felnevelte, meg minden, de azért nem ő az atyaúristen. Mégis milyen atyaúristen lenne az, aki a méltóságán esett csorba miatt megver egy mélynövésű és alultáplált kamaszt? Végül elérik a fiú szobáját, ahol a leányzó le is heveredik, s tovább mondja a magáét. Ugyan Marcusnak teljesen igaza van, a legnagyobb probléma, hogy Illya vágyai és elvei jelenleg egymásnak feszülnek.*
-Hát a nagybátyám miatt. Mármint… szóval nekem azóta nem igazán fűlik a fogam ehhez a házasságosdihoz. *sóhajt egy nagyot. A már annyit sóhajtozott, hogy lassan rá lehet aggatni a Sóhajka Néni becenevet. No de maradjunk komolyak. Illya azért nem kicsit fárasztó személyiség, s szokás szerint ezt most is megmutatja, de ezúttal inkább méltatlankodni kezd a másik megjegyzésén.*
-Mégis hogy tudnám elmagyarázni, hogy női szemmel a pasik érthetetlenek? *Olyan nagy felháborodottsággal kérdezi ezt, hogy még a szemeit is akkorára nyitja, hogy majdnem kiesnek. Mielőtt újabb italért indulna, végül kiböki a legnagyobb okát, hogy miért mondott mégis igent. S lám-lám a legjobb helyen kereste a vigasztalást, Marcus megérti, s a megjegyzésével még mosolyt is csal a leányzó arcára, aki visszafordul, h vigyorogva kacsint egyet.*
-Még meggondolom. *Az újabb vodkával visszaül az előbbi helyére, majd megrázza kissé a fejét. Persze nem hibáztatható a gondolatmenetért a fiú, hiszen így külső szemmel a dolog tényleg olyannak tűnik, mint ahogy mondja.*
-Ő is sokmindent eltűrt. És változott is mellettem. Sokkal fafejebb volt, amikor először találkoztunk. *Persze ez most lehetetlennek tűnhet, de ettől még így volt. A leányzó még igencsak jól emlékszik arra az estére, mert épp Peti miatt rágta magát és közös erővel jól berúgtak. Illyával általában így lehet ismerkedni. Kissé eltűnődve rápillant Marcusra, majd vigyorogva megemeli a poharát.*
-Az új izmaidra, Séróbáró. *majd lehúzza az italt. Nos, igen. Illya nem a mérték embere, az már biztos.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-20, 1:32 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*A mai napig meglep, hogy Illya képes még mindig újat mondani nekem a múltjával kapcsolatban, pedig most is ez történik, méghozzá a nagybátyja említésével. Nem tudom, hogy ki ő vagy hogy mit tett, de ha már szóba hozta őt a lány, akkor mesélhetne is egy kicsikét róla, én pedig csendben, egy ideig türelmesen hallgatom, egészen addig, amíg a bántalmazásra nem kerül szó, mert ott viszont testem is megfeszül cseppet.*
- Azt még értem, hogy össze akart házasítani valakivel, mert sajnos sok helyen így működik a vagyonszerzés, de az, hogy kitagadott és bántott is Téged? Mégis milyen ember az ilyen? Főleg, hogy volt párod is… Én ezt nem is értem. *rázom is meg a fejem még mindig mérgelődve, mert kissé sok ez az információáradat, azért nem hittem volna, hogy ilyen komoly ez az egész és nagyjából köpni-nyelni nem tudok. Na de próbálok észnél maradni, és valami ésszerűt is reagálni az elhangzottakra.*
- Viszont szerintem a hajléktalanság miatt nem kell aggódnod. Sok ilyen diák jár ide, majd az egyetemen kitanulsz valami neked tetsző szakot és utána lesz kereseted is. Ha pedig Ambrussal vagy, ő úgyis segít majd. *mosolyodom el, bíztatva egy kicsit a lánykát és igen, így már kezd összeállni a kép, hogy miért is nem akar esküvőt. Nem hibáztatom érte, tehát csak apró bólogatásaimmal jelzem, hogy értem, hogy mit mond. Iszogatunk azért idő közben, így fogyogat a poharam tartalma, és próbálom megfejteni a lányt is, aki a leglehetetlenebb dolgokkal képes olykor előállni.*
- Nemtom, de te is az vagy, remélem, hogy tudod. *sóhajtok fel végül, lezárva ezt a témát és rátérve ismét a párjára, na meg a testiségre is. Így már minden teljesen világos, de nem is én lennék, ha nem ajánlanám fel neki magam, bár ha elfogadná, akkor részben csökkenne a szememben. Illya szerinte nem csalná meg a párját és a kacsintásból értem is, hogy ő is csak hülyül. Ez így van jól.*
- Hmm, hát akkor majd megoldjátok a dolgokat. Szerintem nekem jobban nem is kell belefolynom. De azért egyet ígérj meg. *megvárom, amíg felém tekint és ha ez megtörténik, akkor folytatom.* - Majd hívjatok meg az esküvőre. *kacsintok rá jókedvűen és mivel idő közben nekem is elfogy az itókám, így keverek magamnak egy újabb kört és hamarosan már koccintunk is a másikkal.*
- És most már jobban vagy? Hogy kibeszélted mindezt. *kérdezek is rá kis idő múlva, de érzem, hogy azért kezdek kicsit elpilledni. Nem iszok szerintem ma már sokat, nem akarok berúgni, valahogy most nincs ilyesmihez kedvem.*

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-05-26, 7:38 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Végül Illya elmeséli az „aprócska” családi históriát, a nagybtyjával, meg a kitagadással a-tól zet-ig. No igen, ez külső szemmel meghökkentő lehet, ezen a lány nem is csodálkozik. Őt azonban nem különösebben lepte meg, ami a bácsikájával történt. Arjon Imbecairwent nem a nagy szívéről ismerik az elberek. Csak az a jó kis lila szoba hiányzik a kis törpicseknek.*
-Pocsék. *pillant fel derűsen a fiúra. Őt különösebben a kitagadás ténye sem zavarja, inkább az életkörülményeinek megváltozása. A családi kötelékek ápolása Imbecairwenéknél nem különösebben nagy divat, ez abból is látszik, hogy Illya nem ismeri a szüleit. Nem is nagyon kíváncsi rájuk.*
-Persze, nagyon sokat segít. Sőt, igazából most is igyekszik támogatni anyagilag. Nem tetszett neki, hogy dolgoztam. *nevet fel egy kissé, mert ez valahol tényleg abszurd egy kicsit, hisz majd a jövőben Illya mindenképpen dolgozni fog. Ez teljesen természetes dolog. És valóban: Illya remekül ugrál a témák között. Most, hogy alkoholt szorongathat pöttöm kezében és az egyik lehető legjobb társaságban van, elemébe került. Ezt már Marcus meg is szokhatta tőle. Már az újabb adagját töltögeti, amikor szélesen elvigyorodik a fiú szavait hallva.*
-Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ez adja a varázsomat. *még egy pillanatra csípőficamos pózba is vágja magát, majd nevetni kezd. Igen. McCannt uraság határozottan jó hatással van rá. Pláne a humorizálással, ami lezajlik közöttük. Alapesetben, ha a leányzó most épp szingliként tengetné napjait, nem valószínű, hogy visszautasítaná, de ő csak egy áldozatra fenegeti a körmeit, de rá folyamatosan. Kissé meglepetten pislog a másikra, de azért bólogatni kezd.*
-Ö… jó. Megígérem. *Nem igazán érti, hová akar kilyukadni a fiú, de hamar kiderül és nevetve beleöklöz egy aprót a karjába.*
-Te egy galád, álnok, sunyi punk-róka vagy! *A felé nyújtott pohárnak koccintja a sajátját, majd mosolyogva bólogatni kezd. A srác a legjobbkor bukkant fel, pontosan úgy, ahogy ő ezt szokta. De a leányzó fejében valami más motoszkál.*
-Igen. De gyakrabban kéne találkoznunk. Szóval gyere el velem bulizni egy pár héten belül. *mosolyodik el ezúttal már egy kicsit szelídebben, mert ő nem egy madárijesztő, hogy egész nap vigyorogjon. Pedig lehetne ezzel a séróval.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Marcus Mccannt szobája Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-06-01, 7:07 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//


*Még mindig nehezen tudom felfogni a hallottakat, pedig most mondja el nekem a lány, hogy mi minden történt vele a múltban. Furcsa emberek vannak… Az még oké, hogy az én nevelőszüleim hogy bántak velem, de ott nem volt vérszerinti kapocs, ellentétben az Imbecairwen-ekkel. Mérgelődöm is egy kicsit és a lány szavaira pedig most már csak egy mosolygós sóhajra futja. Tényleg nincs értelme ezt tovább peccegetnem, nem fogunk előrébb jutni, ez már a múlt, rég volt, szerintem a lány is részben tovább lépett… Bár tény, hogy bélyegként még megmaradt számára ez az emlék, ezért is fél az esküvőtől, de talán túl tud lépni azon, ami történt és végre boldog élete lehet, olyan, amilyet kívánnék neki. Szerintem megérdemli. *
- Jól teszi, hogy támogat, ez a dolga. Na de hol dolgoztál? Nem is tudtam róla. *na nem mintha nekem mindenről tudnom kellene, de mégis csak érdekelne, hogy vajon miféle melot talált magának ez a csöppnyi lány. Szemeim tehát arcát fürkészik, úgy várom a választ, miközben fogy a pia is és a témák is kezdenek összemosódni. Mondunk néhány sületlenséget is – főleg a lány -, de a lényeg, hogy szerintem most már jól érezzük magunkat, igen, ő is. Mintha leesett volna az a hatalmas kő a lány szívéről, hogy kibeszélhette a dolgait. Az esküvőt is szóba hozom, mivel szerintem nem fog az elmaradni, max kicsit csúszik az időpontja és mindenképpen szeretném, hogyha meg lennék hívva rá. Ott a helyem!*
- Helyes! *bólintok rá, de ez után jön a boxolás, így meglepetten nézek a másikra, de nem igazán tudom most már hova tenni. Fáradt vagyok, asszem nem is akarom igazán megérteni. *
- Bulizni? Ezer örömmel, úgyis berozsdásodtam, rám férne már egy jó kis szórakozás és talán egy normális lányt is találnék. *gondolkodom is el hangosan, tehát egyértelműen számíthat rá a lány, hogy elmegyünk mi majd együtt valahova, szerintem nem is csak egyszer. Itt az ideje, hogy gyakoribbá tegyük a találkozásainkat. Még egy ideig beszélgetünk és iszogatunk, de azért az éjszaka későbbi felében Illya majd el fogja hagyni a Campust és visszatér a szobájába, én pedig nyugovóra térhetek.*

//Mivel elég régóta játsszuk már ezt a játékot, ezért remélem nem bánod, hogy lezártam és NJK-ba kiírtam a karaktereket. Smile Köszönöm szépen a játékot, jó volt! Smile //

Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime2013-06-14, 3:26 pm

//NRT: Illya és Marcus - 2013.03.30.//

*Bizony jót tesz Illyának, hogy elregél végre mindent, mert bár Ambrus mellette van, de vele a kapcsolatuk merőben más, mint Marcusszal, így hát a beszélgetés is másképpen folyik közöttük. Ráadásul hiányzott is neki a fiú társasága, hiszen régen igencsak jóban voltak. Talán ennyit még életében nem siránkozott, mint most, legalábbis ő jelenleg így érzi, de a másik ezt igen jól viseli, így hát el meri neki mondani az egészet töviről hegyire. A munka szóbakerülésekor kissé behúzza nyakát pirulva.*
-Hát magánembereknek intéztem el ezt-azt. *Nem ő az egyetlen itt a suliban aki dolgozott valaha, néha nem árt egy kis pénz mellékesnek, vagy épp létfenntartásra, így hát ő is csak megkereste a megfelelő embereket, akik túl elfoglaltak voltak az apró-cseprő sötét ügyekhez. Az esküvőre is természetesen meg lesz hívva a fiú, most, hogy ismét megtalálták egymást, ez természetes is, az azonban nem valószínű, hogy a nagy nap mostanában következne be. Majd… később. Talán tíz, vagy húsz év múlva. Addigra lesznek legalább szarkalábai a szeme sarkában és ki kell derülnie, hogy Ambrus azokkal együtt is szereti e. Kissé megbokszolja a fiút, majd amikor látja az értetlen arcot, vigyorogva ölti ki nyelvét.*
-Igazán megérdemled. *Ezzel persze semmi rosszat nem akar rá mondani, hiszen akkor nem vele beszélné meg a dolgait, de a fiúknak néha nem árt egy kis fegyelmezés, nehogy elszálljanak, vagy valami. Eközben megtörténik a bulimeghívás is és a leányzó arca felragyog, amikor Marcus egyetért. Itt az ideje felfrissíteni ezt a barátságot. Néhány további pohár után viszont már távozik a saját szobájába, ahol kiengedi famulusát, majd lefekszik szunyálni.*

//Én is köszönöm. Jó volt nagyon végre játszani egyet Marcussal Very Happy Majd még kérek szépen Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Marcus Mccannt szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Mccannt szobája   Marcus Mccannt szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Marcus Mccannt szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus Mccannt
» A szükség szobája
» Nikolai szobája
» Victoria szobája
» Axel Knoxville szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Aurorvadász szakház-
Ugrás: