Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Magiszteri folyosó

Go down 
+11
Mesélő
Alestor Firneus
Jasmine Miels
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Demien.R.Cornwlade
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Sideris Valbraith
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2011-01-20, 9:56 pm

//Srácok! Felhívnám mindkettőtök figyelmét, hogy párszor már meg lett említve, hogy a famulus nem daimon. Nem fog csak azért megjelenni, mert bajba jutottatok, és fúú de nagyon koncentráltok rá. Nincs semmilyen gondolati kapcsolat, az csak egy különleges állat, slussz passz. Szóval kéretik ezt most már tényleg így elfogadni, mert ezentúl se fog megjelenni csak így a famulus. Vagy viszitek magatokkal, és akkor segíthet, vagy máshogy oldjátok meg a dolgot!//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2011-01-20, 10:08 pm

*A férfi nem viccelt, úgy tűnik a fiúk bevállalták a következményeket, a magiszter bizony eltűnik s nem jön elő, valamint a kötelékek se engednek, így aztán a két iker egy kellemetlen közösülésbe vesz részt az álltaluk teremtett két hullával, akik bár el nem mennek, de jó pár hosszú perc végeztével bizony szétdurran a fejük, s össze mocskolva a padlót szétesnek. Lehet hogy könnyebben meg lehetett volna oldani, egy egyszerű bocsánat kéréssel, de hát ha nem hát nem. Miután a hullák inaktívak lettek, a kötelek lassan engedni kezdenek, s a két fiú szabadon távozhat. Hogy a hullák mit , és hogyan csináltak velük, részletezni nem lenne érdemes, annyi biztos hogy a professzornak is vannak poénjai, még ha nem is evilágra valóak. A két fiú nem kap semmilyen fertőzést, bár a tudat, hogy két hulla tette magáévá őket már eléggé rossz lehet így is.*
Vissza az elejére Go down
Miroslav Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Miroslav Volodya


Hozzászólások száma : 343
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Oroszország - Moszkva
Üzenet : "A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."
/Abraham Lincoln/


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2011-01-20, 10:16 pm


*Az indák bizony szorosan fognak és habár Peevase nem jön, és nem segít, összeszorítom a fogamat és igyekszem nem gondolni arra, hogy mi is történik velem éppen. A hulla bizony megfogja a derekamat hideg kezével, amire felszisszenek, vagy majd egy kissé hangosra sikeredett ordítás hagyja el a számat, de ez igen hamar elhal, ahogy az inda ismét az oszlophoz nyomja az arcomat. Érzem, hogy Dimitrij sem élvezi különösképpen, de persze hamarosan ő is izgalmi állapotba kerül a gondolatra, hogy Via áll előtte. Eszembe jut, hogy lehet nekem is valami nőre kéne gondolnom, de nem jut eszembe senki, így csak undorodva magamtól tűröm a dolgot. Bocsánatot kérni? Még mit nem… Annyira nem alacsonyodunk le, habár gyanítom, hogy nem fog ez a történet itt maradni a folyosókon. Bár az biztos, hogy mi soha nem fogjuk senkinek elmondani. Hamarosan kis trutyit érzek a hátamon és a kéz eltűnik a derekamról, majd az indák is lazulnak.*
- Mi a … *fordulok hátra és látom meg az undorító bigyót a földön, ami egykor még a hulla volt.*
- Azért mi visszaszolgáltattuk volna a hullákat *jegyzem meg kissé emeltebb hangon, majd Dimhez fordulok. Mélyen a szemébe nézek és nem szólva semmit, így is megértjük egymást: ami itt történt, az itt is marad. Egymást támogatva sietünk el a folyosóról, majd egy két-két órás zuhanyzásban veszünk részt.*
//Köszönjük a kis élettapasztalatot... Very Happy //

Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2011-01-20, 10:28 pm

* Hát az a gatya lekerül és egy fura élményben lesz része. Azt nem lehet mondani hogy jó de hát ez van. Öccse sokkal rosszabbul járt az egyszer biztos. persze kérhetett volna bocsánatot is, de semmi rosszat nem csinált, így hát nem is fog. Szemeit lehunyja s szerelmére gondol. Hát valami olyanra ami nem rossz. Mondjuk arra az estére mikor az uszodába voltak vagy arra mikor nála aludt. Persze ettől még nem lesz kellemes az élmény de kibírható. Mikor végez a kicsike el lesz engedve. Hát neki nem sok baja van végül is hátul semmi nem ment be. Testvérére néz s most beszólna neki hogy "mi van lecsúszott a szappan?" // XD // De nem ugratja a másikat meg hát elég rossz állapotban van. Nem szól semmit csak komoly marad. A szobába mennek s szépen nyalogatják a "sebeiket". Ő nem fél s ha kicsapják hát majd megy másik iskolába. Azt hitte hamarabb kicsapják de nem így lett. Talán az idő eljön mikor elhagyja a falakat. Sideris biztos nem büszke rájuk de hát ők már csak ilyenek. Nem lehet a ház minden tagja jó. Oka pedig biztos van amiért ebbe kerültek.*

// Köszi szépen Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 5:05 pm

*Furcsa, hogy itt kószálok? Tőlem nem annyira, szeretem tudni, kik állnak a ranglétra felső fokán, és a saját magiszteremnél már tettem látogatást, ám a másik kettő még hátra van. Jó lenne saját véleményt alkotni róluk, mert a pletykákra hagyatkozni az lutri... Személyes múltam miatt a cél most nem más, mint Mr. Cornwlade szobája, legalábbis oda szeretnék eljutni, ha lenne hozzá elég erőm, ugyanis a döntés, amit majd meg kell hoznom - ha lehetőségem nyílik erre -, nem lesz egyszerű, bár nem reménykedem sok mindenben, talán a szívem mélyén még félek is az eshetőségtől, hogy viszontlássam szüleimet. Így tehát most a folyosón masírozok, de lépteimben valami szokatlan tétovaság észlelhető a gondos szemek számára, amellett, hogy bizony igen lassan és ráérősen haladok, nyilván az időkihúzás végett, amit persze magamnak tagadok. Mind mindig, kezeim most is zsebembe vannak csúsztatva, ám ruházatom nem arról árulkodik, hogy esetleg jófiú képét akarom kelteni, ugyanis egy sima fehér edzőcipő van a lábamon, mellé egy kék farmernadrág, és ezekhez egy fekete rövid ujjú póló, amin vörössel díszeleg családom címere a medvével, hátulján pedig cirill betűkkel a ruszki szó található. Hajam mint általában egy aprót kócos, csak annyit amennyi még jól áll a lezserséghez, és vemen mint mindig, most is ott fityeg a pálcám - zsebemben pedig kezem pénzt szorongat -, valamint bal csuklókon ott az órám, jobb kezemen szintén örökölt pecsétgyűrűm, és nyakamból a pólóra lógó medál található. Hirtelen állok meg, mint aki odatapadt a földhöz, de csak egyik lábammal, a másik már lépne, és testem is megfeszül, hogy elinduljak, de valami visszatart, amit még én sem tudok megmagyarázni... vagy beismerni magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Magiszteri folyosó - Page 3 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 5:38 pm

*Halkan nyílik egy ajtó és én magam is megjelenek nemsokára mögötte. Még egyszer visszafordulok a lakosztály belsejében található nő felé és egy "viszlát" után be is csukom magam után az ajtót. A magiszteremnél jártam, ugyanis volt pár dolog, amit meg kellett beszélnem vele, de most már végeztem, így hát a magiszteri folyosón indulok meg, egészen addig, amíg ki nem szúrok egy ismerős fiút. Bár még csak egyszer futottunk össze, ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán semmit sem tudok róla. Akkor sajnáltam, hogy nem engedett közelebb magához, mivel el lettem utasítva, de most már ebből semmi sincs jelen. *
- Szia Tarkh! Hát te meg mit keresel itt? *teszem fel a nagy kérdést, arcomon pedig egy aprócska, kedves mosoly jelenik meg, ahogy végül oda is lépek a fiúhoz, kin látom ám, hogy nagyon hezitál valamit. Én viszont, mivel a magiszteremnél voltam, így normálisan vagyok öltözve, picit sem kihívóan. Egy fekete, csinos nadrág van rajtam, lábaimon csizma, melyek a térdemig érnek és bár magasak a sarkai, egyáltalán nem csúnyák. A nadrágom szára egyébként be van tűrve a csizmába, így hát magasabb is vagyok, mint átlagosan, felül pedig egy kellemes, világoskék színű blúz található. Hosszú tincseim göndören omlanak végig a hátamon és szép szemeimet is kevéske, kékes smink szegélyezi. Nem mondok most egyelőre mást, csak kíváncsian arra nézek, amerre ez a kék szemű fiú tartott, majd pedig kiszúrom Mr. Cornwlade lakosztályát.*
- Csak nem oda vagy hivatott? Mert ha igen, akkor nem zavarlak. *mutatok is az adott irányba, majd végül kezeimmel hátralököm az előre bomló vörös hajzuhatagot és úgy várom most már, hogy rám figyeljenek, legalább egy kis időre, mert ha dolga van, akkor nem tarthatom fel, ez egyértelmű.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 5:52 pm

*Hezitálásom közepette nyílik ki egy ajtó tőlem nem messze, egészen pontosan a magiszteremé, és egy rögtön fel is ismerem azt aki kilép rajta. Egyszer találkoztam csak vele, de az is eseménydús volt, s bár azóta meg nem próbálnék még egyszer olyat, valahogy hirtelen kétes érzéseim támadnak. Mintha egy csöppet kényelmetlenül érezném magam, ő nem igazán tudom hova tenni, mert amilyen könnyen kapható lett volna, nos az nem tetszett, de ettől függetlenül jól szórakoztam vele, és kedves lány, egyáltalán nem tűnik olyan depressziósnak és sötét lékivilágúnak mint itt egyesek. Így egy pillanatra - míg ő elköszön -, zavarodottság fut át az arcomon, amit gyorsan rendezek is mire felém fordul.*
- Szia Lis! Hat... erre fele koszaltam, gondoltam benezek az egyik magiszterhez. *felelem neki, míg közelebb ér, és fel is mérem meglepően szolid öltözetét, amit azonban a házfőmnél tett látogatásnak tudok be. Mosolyára én is elmosolyodom, de ez nem vidám, inkább csak viszonzás, amolyan szerény "hagyjuk, jól vagy" sugallattal, hiszen a szememben aggodalom csillan, ami nagyobb részt nem a lánynak köszönhető természetesen.*
- Ah nem, mar jartam ott, nem hivattak be szerencsere. De vegülies raer a latogatasom, ugyis meggondoltam magam epp mikor kijöttel az ajton. *nem hazudok neki, nem szokásom senkinek, de nyilván leveszi, hogy magánügy a dolog, nem fog kérdezősködni, én pedig nem árultam el többet a kelleténél. Ez csak rám tartozik... na jó, meg talán Gingerre.*
- Na es te? Mar persze, csak ha nem titok. *kérdezek is rá fásultan, majd hirtelen csillan játékosság a szememben.* - Csak nem rosszalkodtal? *vigyorodom el végre szívből, és kíváncsian várom a válaszát, mert egy ilyen laza csajból simán kinézem ezt, és a ruhát is automatikusan annak tudom be most már, hogy nem akart tovább rontani a helyzetén...*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Magiszteri folyosó - Page 3 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 5:59 pm

*Mivel már idekint vagyok, így van is időm arra, hogy körbenézzek, ezért is szúrom ki Tarkh-ot. Túl sok mindent még nem tudok a srácról, de jó volt vele múltkor, kívétel a találkozásunk vége. Azóta ugyan nem futottunk össze, de hát ami késik, az nem múlik, ha már egy intézménybe jár az ember valakivel. *
- Csak úgy gondoltad, hogy benézel? *kérdezek is vissza, de nemsokára kicsit jobban kifejti azt, hogy meggondolta magát, tehát valamiféle magán jellegű dolog lehet. Agyam azonnal beindul, szemeim összébb vonom kissé és már kérdeznék is rá erre az egészre, de nem, meggondolom magam, így végül egy szolidabb válasz hallatszik tőlem.*
- Ahogy érzed! *hagyom is rá a dolgot, de a visszakérdezésénél csak picit elhidegül a tekintetem, nem igazán szeretem, hogyha kétes helyzetekbe akarnak keverni engem.*
- Azóta nem rosszalkodtam, amióta veled találkoztunk múltkor, szóval... nem, nem ezért voltam ott. De ez pedig maradjon az én titkom, mert ha jól sejtem, te se akarod elárulni nekem azt, hogy mégis mit akartál pont ott. *biccentek is fejemmel az ajtó felé és azért egy furcsa mosolyra még telik tőlem. Ha már rosszalkodást mond, én akkor azt betudom olyasminek. Egyébként meg, ha tudnám, hogy min jár a feje, most azonnal képen törölném, de sajnos erre még nem vagyok képes.*
- Nos, én tovább állok, nem szándékozom egész nap itt ácsorogni. Jössz te is? *teszem fel a nagy kérdést, majd már lépek is a lefelé vezető lépcsősor irányába. Nem szeretem annyira ezt a tornyot... de miközben megindulok, egy hatalmas nagymacska már fel is lépked a lépcsőkön, majd morog valamit Tarkh irányába, végül pedig velem szemben áll meg.*
- Végeztél? *kérdezi komor, férfias hangján, mire én csak egy aprót biccentek, majd visszatekintek Tarkh felé.*
- Ő itt Tarkh, ő pedig Vertigo! *mutatom is be őket egymásnak, de a famulusom nem tesz mást, nem egy beszédes állat, csak akkor szólal meg, hogyha fontosnak látja vagy olyan kedve van, szóval ő aztán nem fog elcsevegni az elsős fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 6:14 pm

*Szeretném elkerülni az elkerülhetetlen beszélgetést ezzel a lánnyal, főleg a múltkori után, na meg nem szeretném azt sem megemlíteni, hogy miért járok errefelé, sőt, egyáltalán kihez jöttem. Mikor azonban lány közelebb ér, elkerülhetetlen a beszélgetés, pedig nincs ellenemre a vele való társalgás, csupán nem szeretnék néhány témát érinteni.*
- Nem igazan... *billentem picit félre a fejem, de többet nem is mondok, inkább próbálom terelni a témát, amit a lány bár talán kelletlenül, de elfogad, így erre egy hálás mosolyt is kap, válasz helyett, s ez szerintem többet is ér.*
- Az rosszalkodasnak szamit? En masra gondoltam. *nem, valóban nem ilyenekre gondoltam, ez az ő magánügye, hogy kivel mit csinál, egyszerűen kicsit hirtelennek néz ki, persze lehet, hogy nem az, de párbajozást, vagy egyéb meggondolatlanságot kinézek belőle.*
- Jol sejted. *mosolygok tovább, de hangom nem bántó, csupán finoman tartózkodó, jelezve, hogy lezártam a témát. Egyetlen tized másodpercig végigfut agyamon, hogy vissza kéne utasítani, de elvetem az ötletet, mert nincs rá igazán logikus magyarázatom...*
- Persze, menjünk. Hova tervezted, ezt a... tovabb allast? *pillantok rá, hogy vajon merre megyünk, mert nekem célom nem volt, inkább csak a magiszter, ami persze nem jött össze, így a lány dönt, és természetesen a kérdést úgy értelmeztem, hogy egy jó darabon elkísérem őt. Ekkor viszont egy számomra szépnek ható állat sétál be a képbe, talán jaguár, de engem mégis a fekete színe fog meg leginkább. Odamorog nekem valamit, de már nem veszem magamra, a famulusok már csak ilyenek, láthatja hogy észrevettem, de nem teszek különösebben semmit, csak tovább sétálok. Csupán akkor pillantok rá, mikor bemutatja őt Lis, és ekkor az állat kap egy kis biccentést, hogy üdvözlöm. Nincs kedvem veszekedni a famulus jelleme miatt. Inkább a lányra fordítom figyelmem.*
- Na es hogy s mint Lis? Sikerült megoldanod a parkapcsolat kerdeset? *talán túl bunkó vagyok, de valahogy szóba kéne hoznom ezt, hogy teljes biztonsággal közölhessem, hogy nekem bizony van párom, tehát véletlen sem akarok olyan eseményekbe keveredni, mint azt múltkor tettük mi ketten.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Magiszteri folyosó - Page 3 Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 6:24 pm

*Sejtem, hogy a kérdése mire vonatkozik, de nem áll módomban azt a választ adni neki, amire számít, így térek ki inkább az első találkozásunkra, amely szerintem nagyon is rosszalkodás volt, bár csak egy picikét súrolta a határokat.*
- Bizonyos értelemben annak és egyébként nem azért voltam itt, mert olyat tettem, amit nem szabadott volna. *és ezzel én is lezárom a témát, ahogy ő is azt teszi az övével. Nem kérdezünk ilyesmit, nem vagyunk mi még olyan jóban és bár nekem szimpatikus a fiú, mégse szeretném neki elmondani mindazt, ami bennem van, amelyek történtek. Valahogy, jobb volt Mikael-nak elárulnom magam, feltárni előtte, hogy ki is vagyok valójában.*
- Még nincs igazán ötletem, talán át a másik szigetre, jól esne most a friss levegő és járni egyet. *gondolkodom is el mindezen, amit mondok és bizony, Seol tűnik a legjobb választásnak jelen pillanatban. Viszont ahogy a lépcsőkhöz érek, már meg is jelenik Vertigo, ki ezek szerint végig itt bóklászott, rám várva a folyosókon. A bemutatás után viszont Tarkh-al együtt, tehát hármasban megindulunk lefelé, de a kérdését hallva egy picit sóhajtok.*
- Te nem ismersz engem Tarkh, nem tudod, hogy miért is az a véleményem a párkapcsolatokról, ami. *kezdek is bele a történetbe, mert nem szeretem, hogyha egy pasi másnak tekint, mint ami vagyok. Ha egy srác szórakozik egy csajjal, az már megengedett, de ha fordítva történik mindez, máris dobálózások vannak, én pedig ezt így nem fogom hagyni.*
- Találkoztam azzal a fiúval pár hete, aki mindennél többet jelentett nekem, de tönkretett... Szóval semmi jóval nem tudok szolgálni, csak azzal, hogy elegem van kissé a másik nemből, mert annyi gerinctelen van a férfiak között, hogy az hihetetlen. *lehet, hogy picit most nyers vagyok, de Péter után nem is tudok másképp hozzáállni a dolgokhoz. Szívem szerint utána mennék vagy sírdogálnék, de az nem lenne hozzám méltó, nem tehetem meg, így nem is fogom.*
- Na és te? *fordítom hirtelen felé a fejem, miközben tovább sétálunk lefelé, már ha Tarkh-nak is megfelel a szigeten való sétálás ötlete.* - Hogy vagy a csajokkal? *ha már ő is ezt a témát boncolgatja, akkor én miért ne tegyem? Amúgy is, érdekel, hogy vajon hány lány szívét dobogtatja meg ez az orosz fiú.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-04-20, 6:39 pm

*Szerencsémre gyorsan elkeveredünk a vészes témáktól, így lezárjuk a kérdést is, hogy ki miért volt itt, na meg végén járunk a múltkori találkozás emlékének is, így kezdek megkönnyebbülni, és egyre fesztelenebbül érezni magam a közelében. Csak bólintok egy utolsót a két kényes téma elhagyására, és már át is térünk csendesebb vizekre, most már egymás mellé szegődve, s hamarosan azt is meghallom, hogy mi legyen a cél.*
- Rendben, amugy is szep az idö, maximum ha meguntuk a setat, majd beterünk valahova. De en csak a hagot, az erdöt, es a tavat ismerem. Van meg valami jo kis hely, amit erdemes megnezni? Te biztos jobban tudod, több ideje ide jarsz, es szerintem szeretsz kimozdulni. *legalábbis ha megint a gondolataimra hagyatkozom, szerintem szeret mászkálni ide-oda, és talán mutathat valami szép, érdekes vagy izgalmas helyet, hogy ne teljen csupán csendes sétálgatással az együtt töltött idő, de mégse kerüljünk táncparkettre... Megérkezik a famulusa is, aki bár szép, elsőre leveszem, hogy nem olyan játékos mint mondjuk Tocho, és ez nem von le az értékéből, de megtanultam már minimum Nyphadora és Mordana famulusától, hogy nem szabad túl nagy érdeklődést mutatni, mert baj lehet belőle. Nem oly extra, bár a képességeit nem tudom, nem is fogok rákérdezni, nem hiszem, hogy elárulná, vagy a jaguár díjazná, inkább csak békén hagyom egy biccentés kíséretében, és még egy utolsó meredekebb témát engedek meg magamnak, hogy minden veszélyforrást kivégezzünk az elején, elkerülve ezzel azt a kínos szituációt, hogy jó ideig séta után sértődünk meg ezen mindketten esetlegesen. De válaszára csak komolyan fordítom felé a tekintetemet, és egy darabig nem szólalok meg, ugyanis nem régen még én is a szemét pasik közé tartoztam.*
- Hat... mondanam hogy aterzem, de nem tudom, mert en is a szemetek köze tartoztam, csak egy ideje nem vagyok mar olyan, es nem törtent meg velem ahhoz hasonlo sem, ami veled. Nem vagyok jartas igazabol a parkapcsolatokban vagy a szerelem temaban. *és hogy miért mondom ezt el neki? Miért ne? Nem okozhat problémát, de ha már egy picikét mesélt, nem fogom leühömözni... Érdeklődését viszont vártam, és egy kis mosoly is megjelenik ajkamon.*
- Van mar baratnöm egy ideje. Ugyhogy most visszavettem, mert szeretem. *felelem, s talán csak nem rég ismertük meg egymást, de attól még nem titok, sőt, büszke vagyok rá... bár lehet, hogy nem egy összetört szívű lány előtt kéne ezzel villognom.*
- De lapozzunk, neked ez a tema nem olyan kellemes mint nekem. Ezt leszamitva azert rendben vagy? *nem igazán tudom, hogy mit és kérdezzek, mit érez ő személyesnek és mit nem, mert valahogy nem tudom vele kapcsolatban ezt igazán megítélni. Idő közben természetesen haladunk, így ha minden igaz, nemsokára át is léphetjük az iskola kapuját.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Magiszteri folyosó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-18, 2:27 pm

//NRT - Sharlotte és Mathis - 2012.11.18.//

* Feltűnt ám nekem is, hogy lehet pályázni az év végéig tanársegédi posztra, én pedig komolyan elgondolkodtam ezen, hiszen az év közbeni évfolyamlépésem is sikeres volt, és most is úgy néz ki, meglehetősen ügyesen veszem az akadályokat. Nem titkolt szándékom tehát pályázni, s most, az Északi főtorony felé tartok, hátha ezen a kellemes vasárnap délutánon itt találom magiszteremet, mivel az ő alsóbb éves tárgyai jöhetnek nálam számításba, élen egy bizonyossal, s emiatt szeretnék vele megbeszélni pár dolgot, már ha itt találom. Nem jártam túl sűrűn eddig erre, sőt, szinte egyszer sem, nem volt rá szükség, de talán nem fogja rossz néven venni, ha érdeklődő vagyok. Azért azt tudom, hála annak a rengeteg felfedező útnak, hogy merre kell jönnöm a keresett torony felé, és a magiszteri folyosót is megtalálom hamarosan, de itt lassulnak lépteim, szinte teljesen belemerülök a saját magamnak összeállított kis listába, leírásokkal együtt: melyik tantárgy számomra mit jelent, és így tovább. Okoska vagyok, mondhatni stréber, csúnya szóval, de szerintem csak zseni, és kissé precíz, ami mostanában nem kicsit csappant, ahogyan figyelmem is csak egy bizonyos dolog, vagyis személy körül forog, gondolataimmal együtt. A vámpírlány édes harapását fekete garbóm magas nyakával takartam most el, nem kell látnia a magiszternek, mit műveltem önként.. de meg kell hagyni, semmit nem csappant lelkesedésem és érdeklődésem iránta, hiába szivárog kifelé előlem lassan mérgének hatása. Alul egyébként szokásos farmerom viselem, mely kényelmesebb, mint feszengeni valami nemesebb ruhadarabban, lábamon pedig kikötött fűzőjű tornacipőm pihen. Hajam kócos, zöld tekintetem viszont végül felpillant a lapból, csak hogy véletlenül se a rossz ajtót válasszam a három közül. Siderist keresem, nem akarok a két másik magiszternél kikötni. *
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-18, 3:05 pm

//NRT - Mathis és Sharlotte - 2012. 11. 18.//

*Ittléte első hete után már nagyon fel szeretné fedezni a kastélyt. Elindul és egy ideig tudja, hogy hol van, és hogy merre kell mennie. Vagyis azt nem, mert konkrét célja nincs, csak egy kis felderítés, melyből remélhetőleg nem lesz egy fantasztikusan sokáig tartó bolyongás, ami után visszatalál a hálókörletébe. De végül ahhoz hasonló helyzetbe jut. Fogalma sincs, hogy merre van, csak egy lépcsőt lát, ami valószínűleg egy toronyba vezet. Elindul hát fel, hátha talál valakit, aki tud neki segíteni. Miközben a lépcsőket rója, eszébe jut a megérkezése, és a házvezetője, akire nem sikerült jó benyomást tennie. És az is, hogy a nő azt említette, hogy az egyik, nevezetesen az Északi-torony a magiszterek tornya. Innentől már csak azt reméli, hogy nem oda téved, mert ha ott meglátja a házvezető, akkor el is áshatja magát. Felér a lépcsőn, vagyis majdnem, mivel egy kicsivel a cél előtt hangokat hall. Valaki biztosan van ott. Erőt vesz magán, és végül tovább indul, ahol meglátja a 3 ajtót, és egy ismeretlent, aki hátulról is fiúnak látszik. Közelebb megy, és mivel láthatóan nem veszi észre, megszólítja.*
-Szia. Sharlotte Johanson vagyok.*Mondja először kicsit megszeppenve, aztán a végén röhögve magán. Nagyon is stílusához illik, hogy eltéved. Minden nagyobb épületben el szokott, ez meg aztán túltesz mindenen. Örül, hogy talált valakit, de még nem szándékozik elmondani neki semmit szerencsétlenségéről, csak ha kérdezi.*

Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Magiszteri folyosó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-18, 4:26 pm

//NRT – Sharlotte és Mathis – 2012.11.18.//

*Célom van azzal, hogy ide keveredtem most, az Északi főtoronyba. Magiszterem keresném, méghozzá igen nyomós okkal, és csak remélni tudom, lesz oly szíves rám szánni pár percet értékes idejéből. Tisztelem a nőt, tehát az sem gond, ha kitessékel szobájából, esetlen nem tartózkodik itt, nem gond, felkeresem majd máskor, s talán jobb is lenne.. a végén még szóba hoznám a vámpírokat, és abból nem biztos, hogy lenne számomra köszönet. Ugyanakkor mégis, kitartóan folytatom utam tovább, s most már fent vagyok, nagyon agyalva ezen a tanársegédségen, mely jelenleg a legnagyobb problémámnak mondható, egyéb más dolgok mellett, s ahogy megállapodom idefent, tétovázva a kopogtatás felett, sőt, azon kapom magam, kezem emelkedik, hogy a nő ajtaját érintse, ám egy kellemes női hang zökkent ki a mozdulatból. Előbb hátra fordulok, feléje nézve kíváncsi, érdeklődő tekintetemmel, majd kezem is vissza ereszkedik testem mellé, s a suta szituáció miatt, meg mert ő nevetni kényszerül magán, gondolom én, mosolyogva fordulok felé immár teljes testemmel. *
- Én pedig Mathis vagyok, szia. Csak nem eltévedtél? * kérdezem tőle máris, hiszen eléggé úgy tűnik, mintha el lenne veszve. Nem is szólok hozzá egy darabig semmit, elég jó az arcmemóriám, őt pedig egészen biztos, hogy nem láttam még erre felé, vagy csak tényleg kezdünk túlságosan sokan lenni a Mysterioban. *
- Szóval, mi járatban erre felé? Gondolom nem a nevemet akartad megtudni, első sorban. * toldom hozzá mosolyogva, s ha ez itt egy eltévedés lesz, akkor az egy körbe kísérést szül, ami azt generálja, későbbre kell halasztanom a találkát Siderissel. Nem is gond, későbbre talán jobban összeszedem majd magam, és konkrét ötleteim is lesznek a jövő évvel kapcsolatban. *
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-19, 12:52 am

//NRT - Mathis és Sharlotte - 2012. 11. 18.//


*Kellemesnek ês hasznosnak tünö bolyongása lassan átmegy feszült és értelmetlenbe. Nincs mit tenni, ha eltéved az ember, segítség kell. Elöbb vagy utóbb, de szerencsére most elöbb talál rá. Megszólítja, majd a pillanatnyi sokk után a másik is köszön. Sajnos azonnal rátapint a lényegre, amit kíméletesebben akart beadagolni neki. De így is jó. Kérdésére elöször nem válaszol, mivel fejében próbálja összerakni a választ. Másodszor viszont megszólal.*
-Igen, tulajdonképpen eltévedtem. Lennél olyan szíves megmutatni merre találom a Déli-tornyot? *Kéri szépen, kedves hangon, hátha nála sikerül jó benyomást tenni. Majd kiegészíti a válasz másik felével.*
- Egy hete vagyok itt, és úgy láttam hogy fel kellene fedezni egy kicsit a kastélyt, de azért nem így gondoltam. *Elmosolyodik magán, és mivel annyi biztos, hogy a lépcsö alsó végén túl lesz majd az út, elindul lefele, remélve, hogy a fiú majd követi. Közben pillsntásokat vet rá, melyekkel próbálja kifejezni szándékát. Meg persze meg nézi, és jól az agyába vési a képét. Sêtál, és a lépcsöfokokat bámulja. Csak merednek rájuk bambán hunyorgó szemei. Minden ok nélkül néz a semmibe. Ugyancsak szokása ez is. Mitagadás, rossz szokások, de ö ilyen, máshogy nem is lenne jó. Gondolatszálakat füz szépen elméjében ilyenkor a tudatalattija, melynek tengere akkor tör rá, mikor visszatér lelkileg a jelenbe, és nem a maga kis világában él. De ez valamiért most nem így történik. Nem tör rá semmi, egyetlen értelmes gondolata, hogy vissza fog jutni a hálókörletébe. Aztán mrgszólal.*
-Figyelj, ahogy haladunk, elmondanád, hogy éppen hol vagyunk? *Kérdi még szebb hangon, a hitelesség és meggyözöség kedvéért. Na meg azérr is, mert a "hazajutáson" kívül érdekli, hogy merre megy. Nagyon is, mivel nem szeretne még egyszer ilyen helyzetbe kerülni.*



//Ha hibás, azt nézd el kérlek, telefonról ez is nagy teljesítmény Very Happy//


Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Magiszteri folyosó - Page 3 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-20, 3:45 pm

//NRT - Sharlotte és Mathis - 2012.11.18.//

* Különös, hogy mikor dolgom lenne, épp akkor talál rám valaki, kire még csak nem is számítok, de minden bizonnyal vagyok annyira szimpatikus ennek a leányzónak is, ha ennyire spontán, vélhetően nem túl sok gondolkodást követően megszólít. Persze elképzelhetőnek tartom, hogy a végszükség hozta így, rám kell hagyatkoznia, de gond egy szál sem, szívesen segítek bárkinek. Be is mutatkozom hát neki, így az illendős, s nagyon úgy tűnik, beletrafáltam a dolgok közepébe, nem beszélve arról, hogy egy háztárssal van dolgom. *
- Nocsak, Cruoris? Akkor pont jó embert kérdeztél meg. * válaszolok mosolyogva, végül egy aprócska biccentéssel jelzem, segítek neki szívesen, tehát akár indulhatunk is, melyet a lépcsők felé mutató kezemmel nyomatékosítok. Igen csak friss hús lehet itt, ha már most sikerült elkeverednie, elég messze méghozzá saját tornyunktól, melyet meg is oszt velem hamarosan, én pedig természetes, hogy követem, sőt, irányítani is fogom lépteit, nem probléma. *
- Á, szóval akkor téged is beszippantott ez a labirintus. Nem csodálom, ilyenkor jön jól a vizuális memória, de amúgy meg szerintem hamar kiismered majd magad, eddig mindenkinek sikerült. * biztatom cseppet, nem olyan durva hely ez, legalábbis ilyen szempontból. Egyébiránt pedig.. áh, inkább nem is akarok belegondolni, csak érthetetlen gyomorgörcsöt okoznék saját magamnak. Ahogy viszont haladunk lefelé, kissé mégis csappan a lelkesedésem, azt hittem, érdeklődőbb lesz a leányzó, s mikor már épp szólnék néhány szót, ő maga kér arra, amit egyébként is terveztem. *
- Rendben. Akkor csak hogy tudd, ez itt az Északi főtorony, a magiszterek rezidenciája, de gondolom a sentinel, aki felkísért, vagy maga Ms. Valbraith biztosan elmondta már ezt. * sandítok oldalra a feketeségre, majd kezemmel előre mutatva irányítom őt tovább. *
- Talán erre a legrövidebb. Egyébként a másodikon vagyunk.. és hogy-hogy ide jöttél? Nem tűnsz te sem valami halálosztó lánynak. * nézek most már végig rajta, kicsit csevegni is lehet azért, nem fogja senki sem leharapni a fejem érte minden bizonnyal. Persze közben haladunk előre, így még néhány perc és el is érjük saját folyosónkat, de addig azért még van pár sarok, és lépcsősor, ami ránk vár. *
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime2012-11-23, 9:05 pm

//NRT - Mathis és Sharlotte - 2012. 11. 18.//

*A tervezett kirándulás már inkább valamilyen módon történő hazajutás, tájékozódás címet vesz fel. Ennek érdekében keresni kell valakit, aki magától megtalálódik. Ez szerencse igaz, de kiderül, hogy a magiszterek tornyába tévedt, és ez az, amit nagyon nem akart. Végül is a talált személy nagyon kedves fiú, így nem fél, sőt. Biztos benne, hogy hamar visszatalálnak majd. Főleg, mikor utalást kap a lány.*
-Tehát Cruorises vagy? *Kérdi kissé meglepődötten, de stílusához híven mosolyogva a másik felet. Miután tisztázzák, hogy kicsikét eltévedt, el is indulnak vissza a tornyukba. Közben magyarázatot is kér a helyekre, hogy éppen hol van, melyekre a fiú készségesen válaszol is.*
-Erre már rájöttem a három ajtóból és a titokzatos feliratú nagy ajtó hiányáról, de köszi. És igen, a házvezetőnőnk is elmondta már.*Megint elmosolyodik, majd elkomorodik, mikor a nőre gondolna, de nagyon sok ideje nincs rá, mivel újabb kérdés érezik feléje.*
-Igaz, hogy nem tűnök halálosztónak, de másik iskolákhoz nem vagyok elég jó magaviseletű és stílusú. Még nem ismer szinte senki, de elég sötét tudok lenni ha akarok. Ha meg nem, akkor egy életvidám, ötévesnek is beillő kislány képét mutatom, de ez változó, és sokaknak nem tetszik. *Magyarázza el tömören a lényeget, közben haladnak tovább, mert nem szeretne órákat eltölteni a járkálással. Már van ideje is gondolkodni, ami nagyon jól jön neki.*
-Rólad mit lehet tudni? Te sem vagy félelmetes. *Vágja rá végül, mert nem korrekt, hogy ő beszél, a másik meg csak hallgat.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magiszteri folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magiszteri folyosó   Magiszteri folyosó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magiszteri folyosó
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: