Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)

Go down 
+8
Sharlotte Johanson
Lisbeth May
Yvonne Ricci
Kyle Brensley
Kenan Reeves
Slash Daniels
Lisa Renfield
Demien.R.Cornwlade
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-17, 12:56 pm

Leírás: Később
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 6:58 pm

*Őszintén szólva nem terveztem túl sokat a mai napra, nincs ötletem, hogy mivel kellene eltöltenem az időt. Persze tanulhatnék, gyakorolhatnék és kereshetnék magamnak társaságot is, de ahhoz át kéne mennem a Mysterioba, ugyanis valamiért eddig senki se került az utamba, aki az iskolába járna. A lustaság néha érdekes mértékeket ölt, ami rajtam is meglátszik, mert bár külsőm a régi, mégis meglehetősen kényelmes öltözetet viselek, tehát a magassarkúk a szobámban pihennek, helyette egy csinos, fekete cipő van rajtam, mely tökéletesen illik fekete, testemhez tapadó nacimhoz, mely kiemeli formás lábaimat, na meg hátsómat is és mivel hűvös sincsen, ezért egy vörös színű, elegáns, rövid ujjú blúzt húztam fel felülre. Hajam göndör, arcom fehér, szemeim körül pedig csodás, fekete smink található, tehát az összkép szerintem egyszerűen tökéletes, mint mindig. Pálcám amúgy nálam van, az nélkül természetesen ki se mozdulnék, nem tudhatom, hogy mikor, mi történik velem. Egyébként a nap nagy részét a városban töltöttem, vásárolgattam, ebédeltem, ilyesmi és most, hogy közeleg az éjszaka, még az erdőbe is be szeretnék nézni egy kicsit. Talán rá tudom majd venni magam egy kis gyakorlásra… még egyelőre nem vagyok biztos benne, de amint oda érek, majd eldöntöm, hogy hogyan tovább. Az is lehet, hogy teszek egy kis kitérőt, aztán visszatérek a Campusba. Mindenesetre az ösvényen végighaladva érem el az erdő szélét, ahol meg sem állva kerülöm ki az utamban lévő bokrokat és fákat, na meg a lábam alá kerülő gallyakat és haladok tovább, az erdő belseje felé. Na nem hatolok túl mélyre, de mégse szeretnék senkit se eltalálni egy-egy kósza átokkal, akik itt lődörögnek, mert bár én nem látom őket, nincs rá bizonyíték, hogy egyedül vagyok ezen a környéken.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 8:36 pm

*Tökéletes nap arra, hogy fejlesszem a célzókészségeimet, amik egyébként elég jók, de azért lehet ezt még fokozni. Szerencsére nem sok cucc kell a jó időnek hála, és mivel ez már nekem majdnem tökéletes, így csak egy barna árnyalatokkal kockázott térdnadrágot húzok magamra, felülre pedig egy fekete trikó kerül, mi valamennyire takarja az övemet is, ami a szokásos, pengetős cucc, rajta a késemmel és a pálcámmal, na meg egy fekete tornacipő, és máris felismerhető vagyok az összképről. Még a pengetőt formáló medálom kerül a nyakamba, na meg pár lánc az övre, aztán indulhatok is a kikötő irányába, ahonnan aztán átjutok Seolra, de nem Mystralban ragadok le, hanem tovább haladok sietős léptekkel, fütyörészve, míg el nem érem az erdőt. Bizony, ez a célom, s bár éjjel nem szeretek ide járni a dögök miatt, most eléggé nappal van, szóval nincsen ok parázni. Ráadásul amúgy is vadászni megyek, de nem farkasokra, hanem repülő galambokra, mert mi lenne jobb célpont, mint egy madár, ami ide-oda repked? Minden a terv szerint történik, kis idő alatt beérek az erdőbe, majd ordítva egy mélyet, pár madárka fel is fedi magát. Lehet, hogy ezért a Green Peace aktivistái kergetnének életem végéig, de most egy kicsit megsanyargatom a szárnyasokat.*
- Sectumsempra! Sectumsempra! *Ismétlem meg párszor a varázsigét, míg felfele célzok a pálcámmal, mindig egy-egy madarat követve, és 80%-ban el is találom őket, szóval egész jó arány szerintem. De nem bontom tovább itt a rendet, haladok közben, így lehullott, vérző galambok jelzik az utam, de egyszer csak motoszkálást hallok, így szegezem a tekintetem abba az irányba, na meg pálcám is, de ahogy látom, nincs nagy veszély, csak egy csajszi mászkál itt a rengetegben.*
- Szia Vörös, én vagyok a Slash, és te? *Eresztem le magam mellé a pálcám látványosan, meg a hangom sem olyan veszélyt sugalló, szóval láthatja, hogy csak a galambokat szívatom, őt nem fogom megtámadni, megerőszakolni, vagy hasonlók.*


A hozzászólást Slash Daniels összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-20, 6:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 8:46 pm

*Nincs ma sok dolgom, tulajdonképpen sosem vagyok túl elfoglalt, mindig ráérek a lazulásra, és ha úgy adódik, valami más fajta szórakozásra. Most viszont unatkozom. Ha valaki ismer, tisztában van vele, hogy utálok unatkozni, mert az kicsit sem vicces. Az unatkozásból kifolyólag úgy döntöttem, császkálok erre-arra egy doboz cigi társaságában, hátha látok valami érdekeset, vagy összefutok valaki érdekessel. Eddig még nem jártam szerencsével, pedig egy ideje már itt vagyok. Hogy hol van az az itt? Az erdőben, gondolom, hisz itt ez a sok szép kis fa. Hol máshol lehetnék, ha nem az erdőben? Bár a fák is unalmasak, nem lehet velük dumálni. Mindenesetre ágynak egy vastagabb ágy tökéletes, úgyhogy kb. fél órával ezelőtt felmásztam az egyik ágra, gondosan ügyelve, hogy ne legyen túl magas helyen, és azóta füstöléssel foglalom el magam. Egyébként lehet, hogy észre se vennének, ha felnéznének a fára, mert a ruháim eléggé beleolvadnak a környezetbe. Terepmintás háromnegyedes gatya, és fekete póló. Bár a fekete annyira nem erdő-szín, ez az erdő olyan sötét, hogy simán ide illik. Na persze, azért a cigi miatt lebuknék, a rejtőzködést elfelejthetem. A kiegészítőimet azért nem hagytam otthon, azokat semmiképpen, így a kis, és a nagy kés is a derekamhoz tűzve gondoskodhat a biztonságról, ha úgy adja a helyzet, na meg a pálca is itt van azért valahol. Már mindjárt elaludni készülök, mikor nem is olyan távolról néhány gyanús hangot hallok. Hegyezem a fülem, de csak nem sikerül kitalálnom, mi folyik itt, de nem is kell, mert kis idő múlva megpillantom a zaj okát. A guitarhero az, meg egy csini vörös. Jó kis helyet választott a randizásra, nem mondom! Gyors szünetet tart vajon a barátnőjével? Heh. Na ne trollkodj, még ha gondolatban is, szólok rá magamra, majd lábamat lelógatom a faágról, és a cigivel a számban egy ügyes mozdulattal érek földet pár méterre tőlük.*
- Szórakozol, és engem nem hívtál? Ha tudnád, mennyire unatkoztam egész nap!*nézek a haverra ál-sértődötten, és közben szeme sarkából a vörösre pillantok. Nem rossz, sőt.*
- Egyébként cső, és neked is szia.*az elsőnél Slash-re nézek, a másodiknál a lányra. Mi tagadás, az ő látványa jobban érdekel, Slash-t látom eleget.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 8:55 pm

* Az idő jó, de a kedvem nem éppen virágzó, halálra unom magam, valahogy semmit sem tudok kezdeni magammal, így hát úgy döntök lelépek és átmegyek Seolra. Nem mintha ott már konkrét céllal tartanék előre ugyanis egy idő után azt veszem észre, hogy a város betonos utcái helyett már a földes úton haladok tovább a bokrok s fák között miket azt sem tudom hogyan kerülök ki. Mintha kiesett volna emlékezetemből jó pár perc s talán így is van, minden esetre érdekes képet vágva állok meg és pillantok körbe. Hát azt végképp nem tudom mihez kezdjek magammal az erdőben de ha már itt vagyok akkor baktatok tovább zsebre vágott kézzel. Egy fekete melegítő alsó és egy fehér sportcipőt viselek testemhez tapadó fehér pólóval, jó idő van már szóval felesleges több ruhát magamra öltenem. Ezüstnyakláncom helyett a farkas medálom van rajtam, mi szintén az csak több célt szolgál mint egy sima nyaklánc, ha kérem előhívhatom a farkast mire eddig nem sokszor volt szükségem s úgy gondolom ma sem lesz. Már miért lenne? Több mint egy éve megvan de csak egyszer hívtam elő mikor megmutattam Kimberlynek... Hm... de rég láttam már azt a lányt, jól elkerüljük egymást. Erre gondolva haladok tovább távol a közelembe lévőktől kiknek még hangfoszlányai sem jutnak el hozzám de idővel ahogy mélyebbre hatolok biztosan megfogom hallani őket, nem mintha ismerném őket de a kíváncsiság később talán felülkerekedik rajtam...*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 9:32 pm

*Nagyon örülök, hogy végre itt a tavasz, a jó idő. Ezt ki is használom, szinte az egész napot odakint töltöm a szabadbna, itt tanulok, Mystralban eszek, szóval szinte csak aludni járok vissza a Mysterio-ba. Most is a szabadban vagyok, egy erdei ösvényen sétálok, de már visszafelé tartok az iskolába. Öltözetem fekete cicanadrágból, vajszínű tornacipőből, és fehér pulcsiból áll, hajam lófarokba kötve. Nincs nálam sok minden, csak egy kis táska, benne a pálcámmal, meg pár egyéb dologgal. Dudolászva baktatok a saját kis kényelmes tempómban. Beszélgetéshangokat is hallok, ebből rájövök, hogy nem csak én vagyok itt kint ezen az esti órán. Nem tervezem, hogy csatlakozom hozzájuk, de a hangok egyre hangosabban hallom a beszélgetést, szóval közeledem feléjük. Lassan meg is látom őket, nem igazán ismerem egyikőjüket se, szóval nem zavartatva magamat haladok tovább, de a dúdolást abbahagyom.*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 9:40 pm

*Nincs is kellemesebb, mint egy friss tavaszi napon sétálgatni. Pár hete még téli zord időjárás volt most meg tavasz, imádom, végre visszatérnek a színek és újra éled a természet és ez a 10-20 °C közötti hőmérséklet teljesen ideális számomra. Nekem teljesen mindegy merre sétálunk csak kint legyünk, így Xeno vezet. Elröpköd erre-arra én meg megyek utána. Amerre száll néha elhallgatnak a kisebb madarak mielőtt belőlük lesz kaja. Magamba szívóm a friss levegőt és szinte érzem, ahogy bőröm is lélegzik velem együtt. Most nincsen rajtam semmiféle testváltoztatás. Szemem szürke, hajam szőke, tetovált sminkem mindent hangsúlyoz, egyedül talán, ami még mű az a száj Pc, de az velem jár általában. Természetesen tetoválásiam sem tűntek el, úgyhogy még így egyszerű kinézetben sem lehet csak úgy elkeverni.
Piros tornacipőm alatt ropog egy-egy vékony ág, szűk farmerem halk surrogó hangot hallat, csak úgy, ahogy a vörös műbőrkabátom. Természetesen én is hallottam a rémtörténeteket az erődről, tudom, hogy amiről beszélnek minden bizonnyal igaz, de nem rémiszt meg. Ma egy kicsit minden porcikám vágyik a kalandra, no meg amúgy is mindig van nálam túlélő felszerelés. Lisbeth May mindig mindenre fel van készülve. Ezért is van nálam mindig táska, kréták, tollak, kések, porok, csontok ilyesmik vannak benne. Erre a sok mizériára meg azért van szükség, mert otthon érzem magam a rítusokban, jelekben, de hiába a tudás, ha nincsen hozzá eszköz. Márpedig a tudás hatalom és én ezzel élni akarok.*
- Hé Beth! *Hívja fel magára figyelmemet Xenofílius, valamit észrevett a magasból, ezért lejjebb ereszkedik, hogy velem is megossza a látottakat.*
- Arra valami mozgás van, mintha emberek gyülekeznének. Párat talán fel is ismertem. ~Diákok gyülekeznek?~ *Ráncolom össze szemöldökömet. Nem szokta csak úgy az emberek összeruccanni ebben az erdőben, hogy pikniket tartsanak. Ezt az ötletet meg is osztom famulusommal, majd megkérem, hogy vezessen arra a helyre, ahol látta a kis társaságot. Hamarosan az én fülem is meghallja a zajokat. Óvatosan lopakodok közelebb, hogy megnézhessem, ki van itt, de több személyt is ismerek. Slasht, Kenan inflások, aztán van egy csaj, akit még csak a városban láttam, egy srác a suliból illetve még egy leányzó szintén a suliból. Azt hiszem neki van az a balhés bátyja, de nem vagyok benne biztos, de mintha Ő lógott volna sokat Slash-sal. Mindenesetre ez jelen esetben mindegy is a lényeg, hogy elég szedett-vedett a társaság, nem hiszem, hogy céllal gyűltek össze, így nyugodt szívvel, de éberen sétálok elő én is. Xeno még nem tart velem, felült egy fa ágára és onnan figyel.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 9:55 pm

* Leggyakrabban minden ok nélkül bolyongok, de ez most nincs így, mert mondhatni határozott céllal indulok el. Azaz csak annyi biztos, hogy fel akarok fedezni olyan helyeket, amik ismeretlenek számomra. A megszokott fekete csőnadrág, bőrkabát és magassarkú van rajtam, fehér mintás pólóval, hajam pedig összekötve, ahogyan azt szoktam hordani. Ennek ellenére azt nem mondhatom, hogy túl lelkesen indulok neki, viszont mosolyogva hagyom el a tornyot és érek is ki a kastélyból, rögtön a kikötőhöz indulva, hogy átjuthassak Seolra. Mert ugye ennyit már biztosra eldöntöttem, hogy ahova menni fogok, az valahol kinn van. Ez pedig határozottan megfelel az elképzelésemnek, de most nem a városba megyek, ismételten, hanem arra, amerre nem is olyan régen. Viszont az irányt egy kicsit megváltoztatom, és arckifejezésem is átvált semlegesre közben, mert azért érdekes lehetek boldogan vigyorogva egy ilyen helyen. Egy pillanatra pálcámhoz nyúlok, már mintha olyan érzésem lenne, hogy elfelejtettem, amikor megnyugszom, hogy nálam van. Haladok persze közben, gondolkodva néhány lényegtelen dolgon, bambulva ki magamból. Ha nem akarnám is észrevenném az embereket, azis diákokat talán, akik úgymond gyülekeznek, vagy nem is tudom mit csinálnak ennyien itt ilyenkor. Szinte egyiket se ismerem, saz egyetlen, akinek tudom a nevét, az Slash. Közeledek még, csak remélve, hogy nem zavarok meg semmit, bár annyira nem izgat. *
- Heló. * köszönök fogjuk rá normál hangon, majd nézegetek tovább mindenfelé, pár lépést téve erre-arra. Igazából semmire se figyelek, rájuk se túlságosan. Az se biztos, hogy észrevesznek, bár valószínű, de majd lesz, ami lesz. *
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 10:20 pm

*A természetem jellegzetessége, hogy hangulatom gyakran változik, általában sötét gondolataim, vagy éppen vidor elmélkedésem szüli érzelmeimet, ezért veszélyes lehet egy-egy helyzet, amiben létezem, mert meghatároz, mint minden más embert. Ez most is igaz, hiszen egyedül érzem magam, amiért dühös vagyok, mogorva, agresszív. Jót tenne nekem némi séta, mely közben gondolkodhatok, rendezhetem érzelmeimet, talán a feszültséget is vezethetem le, ha jó helyre megyek az edzés keretén belül, karban tartom magam, új területeket fedezek fel. Nem akarom, hogy a famulusom szenvedje meg változásaimat, ezért egyedül indulok útnak, viszonylag gyorsan csörtetve, s pillanatokon belül kerülök ki az iskolából, hogy a révészt hajtva érjek át a szigetre, ahol egyszerűen arra megyek, merre látok, és nem is állok meg majd addig, míg nem leszek fáradt. Akkor fogok fordulni, és haza is térni. Nem zavar a hűvös levegő, nekem ez hidegebb az átlagosnál, hiszen én meleg éghajlaton nőttem fel, de a ruházatom nem indokolja ezt. Alul most fehér tornacipőm található, mely egy sötétebb kékes farmerban folytatódik, felül pedig fekete pulóverem, melynek kapucnija fejembe hajtva, testemet takarja és fehér pólómat. Kiegészítő nincs rajtam, nem is látszana, mert övemet is takarja a pulóver, melyen a pálca van, de pénz sem található zsebeimben, nincs és nem ezért vagyok itt.*
- Aestus! *melegítem fel magamat pálcámat húzva elő,magamra szegezve azt, mert az idő még fog hűlni, viszonylag késő van, sötétedik, és nem szeretném, ha ez lenne a gondom, hiába mozgok. Inkább intenzív sétát tervezek a terepen, s hamarosan arra eszmélek gondolkodásomból, hogy a hely tökéletesen alkalmas erre. Némileg egyhangúan szemlélem a baljós környezetet, inkább csak vagyok, ám a távolból hangokat hoz felém a szellő, és kíváncsiságomnak engedve indulok arra, merre erősödik a nesz. Nem telik sok időbe, és a diákok gyülekezetét látom meg. Na szép... rengeteg ismerős arc, de én nem vagyok senkire kíváncsi. Főleg, mivel található ott ellenségem, s bár nem félek tőle, ma nincs kegyes hangulatom, és egyszerűen elcsapnám egy átokkal, mire nyikkanni sem lenne ideje. A többit nem ismerem, de még Lis is ott van, viszont nem megyek a csapathoz oda. Inkább távolodni kezdek tőlük, bár először lassan, mert érdekel, miért vannak itt, így a bokrok sűrűjében próbálom magam rejteni, talán a sötét miatt már alkalmas is rá a ruházatom, bár nem fog érdekelni, ha fény derül jelenlétemre. Azonban ha hamarosan nem köti le a figyelmem semmi, hát akkor én tovább fogok menni. Semmi kedvem senkivel sem ismerkedni. Mindenki tesz rám, magától senki nem keres, még azok se, akikre számítanék és fontos lenne nekem. Inkább nem is gondolok rá.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-18, 10:33 pm

*Gyakran járok az erdőben, különböző okokból. Gyakorlásra is ideális terep, futásra is alkalmas, hiszen vannak jól kitaposott ösvények és akadályok is, ha nehezebb helyen szeretnék futni, sőt, még verseket is lehet itt írni, hiszen a vizuális élmények is megvannak, ám ma egy negyedik ok volt az, amiért felkerestem. Egy jó kis túrát tettem, a hegyek felé elkalandozva a mai nap. Öltözetem is ehhez illik: sokat látott barna bőr túracipőm, ami már megkopott cseppet a használatban, hozzá az angol hadseregben rendszeresített terepgatya, amiből katonai boltban szereztem egyet, ezt természetesen szintén katonai öv tartja, ám ez nem látszik, mert felülre, hogy ne hazudtoljam meg magam, egy inget vettem, ami alatt egy rövid ujjú póló is van (ilyenkor fő a réteges öltözet). Az ingem fekete, és nem épp a legelegánsabb darab a szekrényemből, de nincs rajta kivetni való, derekamra kötve khaki kabát. Pálcám nálam van természetesen, egyik kezem azt markolja a nadrág mély zsebében, és a tőröm is nálam van, alkaromra rögzítve. Vállamon keresztben pedig második világháborús sémájú gázálarc táska, még a dédnagyapámé, amit megpakoltam vízzel, élelemmel, tartalék késsel, vagyis a legszükségesebbekkel, a többire ott a mágia. Igaz, ételem már így visszafelé csak egy alma van, vizem viszont újra lett töltve. Így battyogok már az erdőben visszafele az iskolába, amikor emberi hangokra leszek figyelmes, nem is oly messze pozíciómtól. Erdőben könnyű az ilyet kiszúrni, pláne, hogy órák óta nem hallottam emberi beszédet, így megindulok ennek irányába, mivel úgy érzem, érdemes utánanéznem a dolognak, hátha ismerősökkel találkozom. Így bukkanok a népes csoportra, a bokrok közül kilépve.*
-Szép estét! *köszönök nekik, majd azért megnézem, hogy kiket sodort velem az élet egy helyre. Igen, vannak ismerősök, nem is egy, List azonnal kiszúrom, (nem oly meglepően), így nekik külön is köszönök. Slash-el is lekezelek, Lisbethnek is külön köszönök, majd utam Lishez vezet.*
-Szia... *nem sikerül a köszönésem a leghatározottabbra, ami kifejezetten zavar belül. Egyébként is feszült lettem cseppet. A saját hibáim bántanak, és a baj, hogy még nem tudtam velük mit kezdeni... Mindazonáltal ismét körülhordozom tekintetem az embereken, akik itt vannak. Egyrészt oldom magam, másrészt fura ez a kis gyülekezet.*
-Valami szeánsz készül itt, vagy mifene? *fordulok Lis felé, hátha ő okosabb ilyen téren nálam. Különös az egész, én meg cseppet paranoiás tudok lenni.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 12:06 am

*A szabadban eltöltött sétákat egy ideje még egyszerűbb megtenni, mióta az egyetemistákat kiköltöztették a Campusba. Ennek köszönhetően Josh is bármikor egy pillanat alatt élvezheti a természetet a négy fal helyett, ami most, hogy végre tavaszodik, kifejezetten kellemes. Az esti órákban viszont még mindig nincs kánikula, így hát a farmernadrág és a póló fölé felkerült még egy vékonyabb, de hosszúujjú farmering is, ami egyelőre még ki van nyitva. Lábain acélbetétes bakancsa ad jellegzetes hangot a talpra alatt ropogó ágaktól, legalábbis annak, aki hallja. Ő maga viszont nem tartozik ezen személyek közé, mivel pillanatnyilag ott üvölt fülében valami zúzós metál muzsika, lévén egyedül indult sétálni. Vagyis ez így nem egészen pontos, Nergal is vele együtt indult, de aztán hamar elváltak útjaik, a kardfogú inkább vadászni indult, míg Josh a kényelmes tempójú séta mellett döntött. Kellenek az ilyen esték, amikor az ember csak csendben -vagyis némi zene társaságában- járja a természetet és kikapcsol, nem törődik semmivel. Mivel még nincs túl késő, nem meglepő, hogy itt-ott járkál néhány ember, velük viszont most nem foglalkozik a srác. Egy kis csoportosulás viszont már felkelti az érdeklődését, hisz közel tíz diáktársa ácsorog nagyjából egy helyen, ami nem valószínű, hogy a véletlen műve lenne.*
~Mi a fene, lemaradtam valamiről.~ *pillant feléjük még távolabbról a srác, próbálva rájönni a gyülekezés okára, s bár öreg róka már a Mysterio háza táján, s megélt itt pár kalandot, de az utóbbi időszaka elég nyugis volt, így most semmi rosszra nem gondol. Nincs is rossz előérzete, szimplán kíváncsi, hisz bár nem túl nagy ez a város, időnként megfordulnak itt is érdekességet nyújtó emberek. Bár egy magányos sétát tervezett a srác, végül győz a kíváncsiság, így lassan megindul a többiek felé, végig is pillantva a kis csoport tagjain. Nem mindenkit ismer, van akit csak látásból, van akit abból se, de azért akad itt egy lány, aki szintén egyetemista, ráadásul Cruos is, tehát egyértelmű, hogy kinél áll meg végül.*
-Helló, hali Lis. Kiselőadást tartasz a fiataloknak, vagy mi van itt? *kérdi egy kis mosollyal, miközben természetesen kiveszi füleiből az üvöltő füleseket, amik két gombnyomás után el is hallgatnak.*
-Csak nem valami program lesz itt, amiről nem hallottam? *pillant végül a lány mellett álló srácok felé, majd végül tovább a többiekre. Egyelőre semmi erre utaló jelet nem lát, de ugyanígy balhéra, vagy galibára utalót sem, szóval pillanatnyilag még a véletlennek tudja be a dolgot, de lehet, hogy Lis hamarosan hasznos infóval szolgálhat.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 10:43 am

*Az erdő nyugodt, a csendességet, csupán csak egy egy meghajló fa nesze szakítja félbe. Fura mivel ez a csendesség lehet még flusztráló is. Sehol egy madár hangja, vagy bogarak zümmögése, csupán csak a pillanatnyilag felkerekedett szél hajladoztatja a fákat, amitől halk sóhajszerű hangjuk betölti a környéket. Nemsokára azonban más is hallható, mely szinte zavaróan hat erre a felépített idillre. Léptek zaja, valaki rohanvást közeledik a csoport felé. A gallyak reccsennek a léptei nyomán, és messziről mintha hisztérikus fáradt lihegését is ide hozná a szél. A diákok, (azok akik esetleg nem a csoport közelébe vannak) is hallhatják ezt, s ha előre néznek, láthatják, hogy az erdő egy kissé sivárabb részén egy görnyedt alak fut feléjük. Ránézésre egy keménykötésű, fiatal férfi, lehet vagy 30 éves, azonban ahogy közelebb ér úgy láthatják meg rajta a bajjóslatú jeleket. Az arca szinte megöregedett a rettegéstől, testén itt ott, mély vérző sebek láthatóak, arcán is látható egy mély vágás pontosan a szeme alatt. Ruhája szakadozott, s sáros, látszik hogy menekül valami elől, azonban úgy 10 méterre érve a diákoktól futtában kezd őrült integetésbe feléjük, arcán eszelős félelem uralkodik, olyan mint aki elvesztette a józan eszét.*
-Tűnjetek el az isten szerelmére mind megdöglü....*ordítja szinte hisztérikus félelemmel a hangjában de a mondatát befejezni már nem tudja. Egy kisebb szikrát láthatnak a testén, a következő pillanatban a férfiből pedig semmi sem marad, csupán egy kupac hamu, amit futtában oszlat el a szél rá s repül rá pár diák kabátjára. A csend ismételten síri lesz, csupán csak a szél egyre erősebb fújását hallani, a következő percben azonban már nem csak ezt hallják hanem valami mást, valami sokkalta rosszabbat. Előttük az erdő mintha elsötétülne, s hirtelen több hang is feltör, mind-mind kegyetlen, fájdalmas gyötrelem kiálltásban, mely énekként tölti be nemsokára az egész környéket. A sikolyok mögött azonban valami sokkalta embertelenebb dolog is van. Nevetés, hosszú mély és dallamos nevetés, mely egyszerre teszi ezt a helyzetet abszurddá, és egyben félelmetessé is.*
Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 2:36 pm

*Ahogy így egyre beljebb haladok, és azon töröm a buksimat, hogy melyik tantárgyat is gyakoroljam, meglepő hangokat hoz felém a szél. Madarak és varázsige hangját, így megállva fülelek, majd pálcámat elővéve kíváncsian fordulok abba az irányba, ahonnan a hangot hallottam, így nemsokára egy galamb hullik le az égből, majd még egy és végül egy fiút is észreveszek.*
~ Ez meg mit csinál? ~ *teszem fel magamban a kérdést, ahogy felé pillantgatok és érzékelem, hogy én is ki leszek szúrva. Fenyegetést konkrétan nem érzek felőle, így pálcám én is lejjebb engedem, majd végül biccentek felé.*
- Lisa Renfield vagyok, de hívj csak Lisnek. *mutatkozom is be neki, de ez után egy kisebb mosollyal teszem el a pálcámat.* - A Slash? Ez meg mégis milyen név? És mit ártottak neked szerencsétlen madarak? *kezemmel már az egyik halott lényre is mutatok, de nem áll szándékomban bármit is kezdeni vele, egyébként se vagyok oda a galambokért. Na de túl sokáig nincs időnk társalogni, mert ez után érkezik meg egy másik fiú is, akit szerintem még szintén nem láttam eddig. *
- Csak nem te is galambokra szeretnél vadászni? *pillantok Kenan felé egy aprócska mosollyal, hiszen a szórakozáshoz való csatlakozást én most így értelmezem.*
- Amúgy szia neked is. *mivel nem mutatkozott be, így jelenleg ezt én se teszem meg. Egy kis ideig még figyelgetem a fiúkat, de ez után felgyorsulnak az események és egyre többen kezdünk el itt gyülekezni. Egyre több ismeretlen alak közeledik felénk, én pedig egészen addig nem szólalok meg ismét, amíg Lucius nem kerül a közelembe, ki egy kedves mosolyt kap tőlem. Én nem úgy köszöntöm, ahogy ő engem, hanem odafordulva hozzá támaszkodom meg két kezemmel erős vállain és lehelek egy cuppanós puszit egyik pofijára.*
- Szia! Hát te meg merre jártál? *kérdezek rá kíváncsian, eltávolodva kissé tőle, miközben végig is mérem magamnak. Ritkán látni így ezt a fiút, ezért is vagyok most oly kíváncsi.*
- Amúgy nem tudom, hogy miért vagyunk most itt ennyien, de rossz érzésem van. Ha sokan gyűlünk össze, általában mindig történik valami. *sóhajtok fel, és fel se tűnik a felénk közeledő Cruos, csak akkor, amikor ő is a közelembe kerül, így felé fordulva biccentek felé.*
- Szia Josh! Nem éppen, bár nem rossz ötlet. *vigyorodom el jókedvűen, mivel erre vártam, hogy valahogy fel legyen dobva a napom, legyen kivel beszélgetnem és most van, sőt, még Lucius is itt van, tehát kezdem pozitívan látni a napot. *
- Szerintem készüljünk fel, bármi lehet. *tekintek a hosszú hajú srác felé és szerintem érti, hogy mire gondolok, így pálcámat továbbra is készenlétben tartom magamnál. *
- Hmm, mintha furcsán nagy lenne a csend, ti nem így gondoljátok? *pillantok körbe, de ahogy ezt a kérdést kimondom, már közelednek is azok a bizonyos léptek, amikről egyelőre nem tudom, hogy kitől is származhatnak, de a hang irányába fordulok logikusan és nemsokára elém is tárul a jól ismert látvány, mivel nem újdonság ez a megjelenés és félős kisugárzás, jó pár dolgot megéltem már. *
~ Hogy tűnjünk el? De miért? ~ *kérdezem halkan, csak magamtól, de a férfi nemsokára már hamuvá lesz az orrunk előtt, én pedig hirtelen kapom el Lucius karját és rántom be egy fa mögé, közel magamhoz.*
- Vigyázz! *nem szeretném, ha baja esne, így ajkai elé suttogom ezeket a szavakat, miközben kilesve a fák közül figyelem a többieket. Josh tud vigyázni magára, a többieket pedig nem ismerem, tehát nem fogok más miatt aggodalmaskodni. A hangok viszont, amiket felénk hoz a szél egy picit se kellemesek.*
- Szerinted mi legyen? Hoppanáljak el veled vagy maradjunk és várjuk meg, hogy mi történik? *kérdezek is rá az exos fiúnál, mert ha nem akar bajba kerülni, akkor kimentem innen, de én belül mégis kíváncsi vagyok arra, hogy mi fog történni. Nagyon is várom, hogy megtudjuk, ki öltem ezt a férfit és hogy mitől… vagy éppen kitől is rettegett annyira. Maradok tehát a fa rejtekében, és onnan pislogok ki, hogy mi a helyzet. Nem őrültem meg, hogy nyílt célpont legyek…*
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 4:44 pm

*Ma úgy érzem, jót tenne egy kis séta, ezért kóborlásnak indulok. Nem nagyon érdekel, merre megyek, csak élvezem a napsütést. Mostanában nagyon zord idő járt ránk én meg szeretem a napicskát, úgyhogy most igen csak kiélvezem a helyzetet. A túlzott meleget nem kedvelem, de ez az időjárás teljesen ideális. Ugyan az idő már bőven délutánba nyúlt, de van nálam kabát, nem hiszem, hogy fogok fázni. Természetesen Xenofílius velem van, repked felettem Ő is élvezi a kellemes időt. Hamarosan azonban kettőnk idillijét valami furcsaság zavarja meg. Famulusom éles érzékeivel embereket szúr ki. Arra vesszük az irányt, egészen addig, hogy az én látóterembe is bekerüljenek. Mindenkit megfigyelek és csak utána lépek elő én is. Nagyon furcsának találom ezt a kis gyülekezetet, nem szokott a diákság csak így összeruccani. Gyanúm nem ül el, ezért is reppen kuvikom az egyik magas fa tetejére, hogy onnan lássa be a tájat. Nem megyek oda senkihez csak figyelek, próbálom a beszélgetésekből összerakni, hogy mi is akar ez lenni, de látszólag senki nem tud semmit, bár mintha az idősebbek sejtenének valamit. Ekkor hívja fel Xeno figyelmemet valamire, egyszerű bagolyhangot hallat, majd szárnyával egy adott irányba mutat. Eleinte nem látok semmit, ezért elkezdek közelebb haladni, végezetül kiszúrok egy fiút.*
- Hello Zaine! *Köszönök neki oda csendesen. Gondolom szándékosan nem jött elő, így nem akarom rá felhívni a többiek figyelmét, engem viszont nagyon érdekel, hogy Ő mit keres itt. Nem látom teljesen alakját csak részeit, mert az erdő részei kitakarnak.
A diákok közé azonban különös csend telepedik hamarosan. Először nem tudtam beazonosítani, hogy mi is az ami megváltozott, csak az tűnt fel, hogy hangosabbnak hallom a beszélgetéseket, végül rájöttem, hogy nagyon nagy lett a csend. Homlokomon apró ráncok jelentek meg. Ezt a csendet először famulusom töri meg, baglyoktól megszokott rikoltást hallat, majd sebesen felém közelít, végül megpihen neki kinyújtott bal karomon.*
- Jön valaki, méghozzá igen gyorsan. Rohan.*Alig, hogy ezt kimondja, nemsokára én is hallhatom a léptek jobban mondva a csörtetés zaját. Most már én is arra fordítom fejemet, amerre Xeno pislog. Gyanús ez nekem, ezért is kezdek el táskámban kotorászni pálcám után. Madaramnak már nem kell szólni, hogy maradjon a közelemben, tökéletesen tudja mi a dolga, remek működő csapat vagyunk. A zaj után nem sokkal az okozója is megjelenik, egy görnyedt hátú, sebesült férfi. Látszólag könnyen nem adta az életét. Rémesen fest, a rémület teljesen megjelent testén és a sérülések se javítanak látványán. Maximálisan fel van zaklatva, viszont nekünk jó lenne tudni, mi elől menekül ennyire. Hasznos infóval meg csak a nyugodt ember szolgálhat. Famulusommal egy rugóra jár az agyunk. Összenézünk, majd Xeno el is kezdi a felemelkedést, hogy bevesse rajta az érzelembefolyásolást, azonban az alak pillanatok alatt hamuvá lett. Meglepetten pislogok, lelkileg nem kavar fel a dolog, de nem tudom mi történt vele. A szél a hamvaiból a kabátomra is fúj, amit csak lazán lesöprök.*
- Különös. *Szegezem előre a pálcámat. Ez az egész nem normális, semmi értelme annak, ami itt történik.*
- Na nem mondod.*Forgatja meg szemeit baglyom, majd tollát is neki állja felfújni. Pár pillanatig megint síri csend uralkodik a társaságon utána minden egyre rosszabb lesz.*
~B@ssza meg.~ *Káromkodok gondolatban az ördögi kacaj után, majd a vállam felett hátrapillantok Zaine-re.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 8:12 pm

* Kicsit sokkol a látvány, mármint az erdő, fene se tudja miként keveredtem ide, addig még tiszta, hogy lődörgök a főutcán de ahogy aztán...Pedig tudtommal be sem vagyok tépve és ma még egy korty alkoholt sem fogyasztottam. De ami késik nem múlik... Minden esetre most még fiatal az idő így hát úgy döntök kicsit sétálok még erre felé - nem mintha annyira lekötne a természet - így jutok el szerintem egy kisebb csoportosulásig idővel mivel ahogy tekintetek elfordítom a hangok irányába, a fák között alakokat pillantok meg. Hangról egyik sem ismerős s ahogy úgy helyezkedek, hogy oda is lássak, meg kell állapítanom, hogy arcról sem túlzottan, maximum csak futólag a folyosókról...Mivel semmi kedvem bratyizni így hát velük párhuzamosan haladok tovább de mivel feltűnően nagy csend honol a környéken így amikor a léptek nesze elér hozzám és a hozzá tartozó rémült hang is eljut, bizony megtorpanok és a férfi felé fordulok mivel kíváncsiságom felülkerekedik rajtam. Kár volt... nem szívmelengető a látvány, rendesen helyben hagyta valaki a fickót ki egyik pillanatról a másikra hamuvá is oszlik mire csak pislogok ahogy a hamujából rám kerül valamennyi.*
~ Az szép...~* nyugtázom magamban s egyre inkább elsötétülő gondolatok cikáznak végig a fejemben ahogy megindulok a kis társaság felé. Ahogy a közelükbe érek meg kell állapítanom, hogy jóval többen vannak mint amennyit én láttam még megtorpanásom helyéről, mi rossz elő jelet sugall, eddig még sosem hozott jót az, ha többen keveredtünk egy s ugyan azon helyre. Az arcok pásztázásáról a rémisztő nevetés vonja el figyelmem s miközben elhátrálok a bokrok közé tekintetem abba az irányba veszem miközben előveszem a pálcám. Ez nem lesz így jó, nagyon nem, de nem futamodok meg mivel nem vagyok egy nyámnyila s végtére is kíváncsi vagyok arra, hogy vajon mi zaklatta fel így ezt az embert, főleg itt Seol szigetén...*

Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-19, 11:51 pm

*Egy jó kis túrát tettem ma, a hegyekbe, az erdőn át. Nem volt olyan nehéz útvonal, bár ami nekem nem nehéz, könnyen lehet, hogy mondjuk egy holland embert kiütne. A hegyek, az erdő mindig is életem része volt, annak idején még apával Skóciába is elmentünk, hogy egy kicsit elkalandozzunk a Ben Nevis sziklái között. Talán ezért is tettem meg ezt a kirándulást, hogy nosztalgiázzak és feltöltődjek cseppet. Nem is fáradtam igazán ki, inkább frissebbnek érzem magam és azt latolgatom, hogy még úszok majd egyet, amikor hirtelen hangokra leszek figyelmes. Furcsának találom, hogy több emberi hangot hallok itt ilyenkor, így a dolog után nézek, kíváncsiságomé most a szerep. Pár perc séta után akadok rá a kis csoportra, amit szemmel láthatólag diáktársaim alkotnak. Épp ezért köszöntök mindenkit általánosan, ugyanakkor ismerőseim ennél többet is érdemelnek, mint Slash, akivel le is kezelek, annak rendje és módja szerint, hiszen mi vagyunk a guitar hero-k. Ugyanakkor nem szentelek neki igazán időt, mert Lis jelenléte sokkal inkább izgat, nem is fecsérlem igazából az időt, hogy odamenjek hozzá. A köszönésem nem sikerül a legjobbra, belül átkozom is magam rendesen, de ő úgy látszik, hogy jobban le tudta reagálni a dolgot, és ahogy rám támaszkodik, kezem önkéntelenül is végigsimít hátán. A cuppanósra pedig a "klasszikus" Luciusos mosoly jelenik meg az arcomon, illetve annak valamivel bárgyúbb kiadása. De a kérdés is eljut a tudatomig, amire igyekszem válaszolni.*
-Csak egy kis hegyi túrát tettem, hogy felfrissüljek és valami olyan mozgást végezzek, amit ritkábban. Na meg az időjárás is csábított... *ez magyarázat öltözékemre, ami tőlem nem épp a megszokott, illetve Lis még nem láthatott militáns öltözetben, őt mindig megtiszteltem tisztességesebb öltözettel, bár mi tagadás, ezt a göncöt olykor jobban szeretem, mert sokkal kényelmesebb viselet.*
-Igen, furcsa kicsit. Nem sűrűn van együtt ilyen vegyes társaság, ráadásul iskolán kívül. *jártam már ide eleget, hogy tudjam: mindenki a "magafajták" társaságát keresi többnyire, persze ezt nem csak vérségi, vagy társadalmi ehlyzetre, de érdeklődési körre is vonatkoztatom. Viszont befut egy másik srác is, aki Lishez fordul, de azért biccentek felé és egy heló-t is elenegedek, nem akarok udvariatlannak tűnni, ráadásul jó ismerősöknek is látszanak a lánnyal. De a fejemben elkezd szólni lassan a vészcsengő, és ennek Lis is hangot ad, én pedig a rutinos paranoiás tekintetével pásztázom a környezetem.*
-Lehet, csak a vihar előtt... *alig jegyzem meg, máris bekövetkezik egy sajátosnak mondható jelenségnek köszönhetően. Valahogy nem rökönyödök meg a dolgon, már megtanultam, hogy itt semmi sem furcsa, kiváltképp az ilyesmi nem. Támadtak már meg az erdőben, lehet most se lesz nagyon más a helyzet... Így csak nézem az ürgét, de nem sokáig, hiszen hamuvá válik, orromat pedig betölti az émelyítő illat, ami ilyenkor felszabadul, az étel pedig akaratlanul tolul a nyelőcsövembe, de visszaküzdöm az öklendezést, magamról pedig a pernyét porolnám le, amikor Lis magával ránt.*
-Ööö mire? *nyögöm ki, szavaira válaszként, mert nem láttam közvetlen veszélyforrást, de közben már pálcám a jobbomban, erre mindig kínosan ügyelek, hogy azonnal kezembe keríthessem hű társam. A kacaj hatására azonban én is igyekszem a törzs mögül kilesni, hiába ráz ki tőle picit a hideg. Az adrenalin szintem kezd picit megugrani, ez stressz- és veszélyhelyzet, ilyenkor kicsit megváltozom, jön az adrenalin, meg a harci szellem, valami atavisztikus érzésvilág fog el. Épp ezért nézek már-már megbotránkozva a lányra, amikor felveti, hogy engem kivisz innen.*
-Semmi esetre sem hagyom itt a helyet. Te amúgy is visszatérnél, és jobbnak érzem, ha én is itt vagyok. *ismerem annyira a másikat, hogy tudjam, nem hagyná a dolgot megoldatlanul, utána járna, én pedig nem fogok visszavonulót fújni az első furcsaságnál, mint ahogy ezt nyáron se tettem. Azt is túléltem, épp ezért élénk kalandvágy ébredt már bennem, és dolgozik 17 évem elpusztíthatatlansága, ami vakká tesz minden kockázatra.* -Amúgy meg képes lennél engem kihagyni a balhéból? Együtt csöppentünk bele és együtt is megyünk át rajta. *teszem még hozzá. Az, hogy a lány oldalán lehetek, csak még inkább ebbe az irányba visz el. Viszont a szituációval is kéne valamit kezdeni. Nem tudom, hogy ki, vagy mi csinálta ezt a szerencsétlen flótással az előbb, de nem hinném, hogy ha egy fa mögött bújkálunk, azzal megtévesztjük, vagy elkerüljük az erejét, nem lehet neki ez különösebb akadály.*
-Szerintem mozdulnunk kéne valamerre, mert ha egyhelyben vagyunk, még ha fedezékben is, akkor is könnyen belőhetik a helyünk. És ha valamit meg akarunk tudni az egészről, akkor a menekülő útvonalát kéne követnünk természetesen visszafelé. *minden férfiban ott rejlik a vadász, ez belőlem is előjön ilyenkor, szinte zsigerből mérem fel a helyzetet. A kérdés már csak az, hogy ez miként tegyük. Kicsit megdörzsölöm az állam, majd folytatom.*
-Esetleg fatörzstől fatörzsig haladhatnánk, az egyik fedezi a másik helyváltoztatását, majd a másik immár az új helyről. *klasszikus taktika, amit előhozok opcióként. Klasszikus, de működik, viszont nagy éberséget kíván és az erdei terep magában hordozza a kockázatot, mert majd 360 fokban kell figyelni, a fedezék itt nem jelent annyit, mint nyíltabb terepen. Mindenesetre a lánnyal együtt döntjük majd el, hogy mit tegyünk, mert logikusnak érzem, hogy nekünk együtt kell működni. Neki nagyon komoly tudása és ereje van, de afelől sincs kétségem, hogy van olyan dolog, amiben én vagyok inkább otthon, igaz, hogy én kevesebb varázslatot ismerek, de ésszel tudok kompenzálni vészhelyzetben.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-20, 12:34 pm

*Ha már egyszer van olyan a közelben, hogy erdő, akkor bizonyára tele van madarakkal, amit én ki is használok, kicsit gonosz célokra. Gyakorolni indulok, és mivel nincs még sötét, ezért csak nyugodtan közelítem meg a helyet, majd beljebb is térek, végül pedig a galambokat kezdem el riogatni egy-egy kaszaboló átokkal, de valami megszakítja az őrültséget, mégpedig egy leányzó, akit meg is közelítek aztán.*
- Örültem, Lis! Amúgy a teljes nevem Slash Daniels. Tudod, művésznév és valódi név keverve. A galambok pedig.. nem árt néha gyakorolni, és amúgy is sok van belőlük. *Vonok vállat a galambokra térve, miután a nevemet is letisztáztam, de nincs sok időm dumálni vele, mert vajon ki érkezik meg..nem más, mint a szobatársam Kenan, méghozzá cigivel a kezében.*
- El tudom képzelni, ha már majomkodásra adtad a fejed..*Vigyorodok el, hisz Kenan a fáról ugrott le, de aztán le is kezelek vele, meg egy kérést is intézek, mielőtt még beleélné magát Lis látványába.*
- Csumi. Te, nincs egy cigid? Az enyémet otthon hagytam. *Kérem meg végül, aztán ha kapok, akkor meggyújtom a pálcámmal, ha meg nem akkor...de miért ne kapnék? Szoktunk adni egymásnak. Egyébként kezdem egyre jobban érezni magam, mert lassan egy tömeg gyűlik itt össze, hisz a távolban is látok egy csajt, aki így nem ismerős, de gondolom ő is a suliba jár. Aztán megjön a kémcsaj is...Komolyan, mi van itt? Na nem mintha problémám lenne a nagy társasággal, de ez azért furcsa.*
- Csáó, Ms. Spy! *Köszönök egy érdekesebb megszólítással a másik Lisnek, amúgy meg problémám nem nagyon van vele, múltkor megbeszéltük, amit meg kell, csak annyi, hogy túl korán ébresztett fel. Viszont ha már ennyien vagyunk, csaphatnánk bulit is, hisz Sharlotte is megérkezik hozzánk. Milyen kár, hogy nem hoztam a gitárt és az erősítőt hozzá..*
- Szia. Hát te mi járatban? *Teszem fel a nagy kérdést, hisz már elég sok ismerősöm itt van, és nem emlékszem olyanra, hogy szülinapom lenne. Egyet még nevetek is a helyzet miatt, majd körbenézek, hátha jön még valaki, és milyen jó dolog, hogy a levelek még nem bújtak ki a rügyeikből, így veszek észre valakit, aztán visszafordulok a többiekhez, és hátrafelé biccentve megkérdem.*
- Ezt a sunnyogót meg ki hívta? *Rázom meg a fejem, majd Kenanhoz fordulok úgy, hogy mellette állok, csak ellentétes irányba nézünk. Így tolom hátra pár lépést, majd ha megvan a két-három méteres táv a többiektől, megsúgom neki az infót.* -A srác a bokorban..mondjuk úgy, hogy nem vagyunk oda egymásért, szóval neked is legyen rajta az egyik szemed. *Aztán már békén is hagyom, nehogy túl feltűnő legyen, és visszatérek a társasághoz, ami közben ismét bővül egy taggal.*
- Szeva Lucius! Kellett volna gitárt hozzunk, nem gondolod? *Kérdem meg viccből, miközben lekezelünk, majd hagyom, hogy ő is menjen a vörös Lishez.. Milyen népszerű ma az a csaj..De asszem igazat kell adjak neki, pláne, hogy jön még egy fazon, akit nem ismerek.*
- Tudjátok.. Erdőben vagyunk, sokan vagyunk, ráadásul fiatalok is..Néztek ti horrorfilmeket? Ja, és én is itt vagyok, ami külön egy extra bajforrás. *Még egy kis vigyor is kiül az arcomra, és így fordulok arra, amerre a többiek, s a vigyor rá is fagy a képemre, majd felvont szemöldökkel figyelem a fazont.* - A galambokat én szedtem le, de őt ne fogjátok rám! *El kell oszlatni az esetleges gyanúkat, de hamar rájövök, hogy rám nem fogják kenni, mert a vérző, szakadt fazon egy pillanat alatt hamuvá ég, s hamvainak egy része a ruházatomon köt ki.. csodás! Le is porolom magam, majd csak pislogok körbe, hisz amik történnek, azok azért elég nagy parát tudnak kelteni, de én egyelőre őrzöm a hidegvérem, csak pálcám kerül a bal kezembe, késem pedig a jobba, majd Kenannak intek, hogy ki kellene állni a csoport szélére, na meg az ő fegyverzete is előkerülhetne. Lucius is előhozakodik egy ötlettel, miután letárgyalják Lissel a dolgokat, én pedig viszonylag egyet értek vele.*
- Ja, haladjunk, mert itt nagy balhé van készülőben. Vagy esetleg gyújtsunk fel mindent magunk mögött, és csak utána haladjunk! *Forgatom meg a kést e kezemben, miközben hátrafordítom a fejem a többiekhez, várva, hogy ők mit reagálnak, mert eddig csak Lucius állt elő valamivel.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-20, 4:59 pm

*Az erdőben sétálva úgy gondolom, hogy teljesen egyedül vagyok, ám hamarosan rá kell jönnöm, hogy tévedtem, mert meglátok pár embert, kiket nem ismerek, így nem is csatlakozom a társaságukhoz, hanem tovább haladok az ösvényen, honnan észrevehetnek, de nem is akarok elrejtőzni. Lassú, kényelmes tempóban haladok, így feltűnik, hogy még páran érkeznek a közelbe.*
~Hm, ez különös... rossz előérzetem van...~ *fut át az agyamon, mert hallottam már érdekes sztorikat, amik errefelé történtek, így talán jobb lenne lelépni. Meg is gyorsítom a lépteimet, de aztán megtorpanok, mert rájövök, hogy nagy a csönd, és ettől rossz előérzetem lesz. Már inkább indulnék tovább, de ekkor rohanó lépteket hallok meg a hátam mögül, így a pálcámat elővéve fordulok meg egy pillanat alatt, és észre is veszem a loholó, szakadt alakot, ki elég megviselt állapotban van. A vak is látja, hogy menekül valami elől, ruhája piszkos, szakadt, teste sebekkel, vérrel torzított. Mondani készül valamit, így közelebb lépkedek kicsit a többiekhez, hogy halljam, miről van szó. Lehet, hogy ostoba ötlet, de talán tudunk segíteni a férfin. Elkezd ordbiálni, hogy meg fogunk halni, de nem tudja végigmondani, mert egyszerre csak hamu lesz belőle, minek darabjait elfújja a szél, és rám is kerül belőle, mit gyorsan le is söprök. Mondanom sem kell, a hátamon feláll a szőr, ettől az egész helyzettől. Ezt csak tetézi a sötétség, a sikolyok, és a hamarosan felhangzó ördögi kacaj, minek kombójától egyszerűen kiráz a hideg.*
- Azt hiszem, nincs itt sok keresnivalóm... *motyogom magam elé, és mielőtt elkezdek hátrálni, körbenézek, a többiek hogyan is reagálnak erre az egészre. Nem várom meg a döntéseiket, én nem szeretném megtudni, ki vagy éppen mi áll emögöt a dolog mögött, így igyekszem visszatérni az ösvényre, melyről letértem az imént, mikor az a szerencsétlen férfi megjelent. Lehet, hogy gyávának tartanak majd a többiek, de egyrészt nem ismernek, szóval ne legyenek előítéleteik rólam, másrészt mindenki a saját maga sorsának kovácsa. Nem vagyok olyan nebáncsvirág, mint amilyennek tűnhetek, de magamtól nem keresem a bajt, így jobbnak látom most lelépni, de lehet, hogy ez a tervem nem jön majd össze.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-20, 6:02 pm

*Unatkozásom sokadik órájában végre történik valami, mikor először megpillantom szobatársamat madarakra lövöldözni, és a vörös lányt, akivel leáll dumálni. Ne hagyjanak már ki engem a buliból, ha készül valami, úgyhogy cigivel a kezemben ugrok le a faágról, amin eddig unatkoztam, és egy felkiáltással tudatom Slash-sel, hogy nem kéne kihagynia engem a buliból, mert eddig úgy unatkoztam.*
- Ugye hogy ugye?*értek vele egyet bólogatva, és szabad kezemmel egy másfajta köszöntést is megejtünk, aztán a lányhoz is odafordulok köszönni, de nem élvezhetem sokáig a látványát, mert szobatársam eltereli róla a figyelmem.*
- Az meg hogy lehet? Csak nem beteg vagy?*szívatom egy kicsit szóban, mert elég ritka, hogy ne lenne a srácnál cigi, de azért jobbommal előhalászom zsebemből a dobozt, felpattintom a tetejét, és felé nyújtom, hogy szolgálja ki magát. Mikor ez megtörténik, a doboz visszakerül a zsebembe.*
- Á, én nem lelem örömömet szegény ártatlan galambok lövöldözésében.*válaszolom meg
Lis kérdését, egy pillanatra elvigyorodva, ahogy a szobatársamra pillantok, de tény és való, hogy azért csatlakoznék hozzá ebben az elfoglaltságban, ugyanis rühellem a szárnyasokat. Még hogy szegény galambok, na persze! Viszont mintha lenne itt valami rendezvény vagy program, mert folyamatosan érkeznek az újabb emberek, akiknek nagyját nem ismerem, talán csak látásból, vagy még azt sem. Mi van itt, belekeveredtem valami szekta-eseménybe, vagy mi? Elég hihetőnek tűnik ez a variáció, és amikor odáig jutok gondolatban, hogy áldozatot is be fognak mutatni, és az esetleg Slash lesz, nem tudom visszafojtani a vigyoromat. Kicsit elrugaszkodott ötlet, de miért is ne, kezdünk elegen lenni egy ilyenhez. A sok ember közül, akik jönnek, a srác is ismer, ahogy látom, jó párat, és az egyikhez mintha nem fűzné túl jó viszony, gondolom ezt abból, hogy arrébb tolva a tömegtől oszt meg velem pár információt róla.*
- Vágom. Majd rajta tartom a szemem.*egyezek bele a dologba, egy rövid pillantást vetve a bokorban lévő srác felé (vajon minek bújt el oda?) aztán nem foglalkozom vele tovább, és visszamegyek eredeti helyemre. A környék népsűrűsége megint nagyobb lett pár személlyel, most már biztos vagyok benne, hogy szekta lesz.*
- Igazad van. Lehet, hogy meg kéne szabadulnunk tőled, mielőtt történik valami, nem gondolod?*fordulok vigyorogva
Slash felé, de mikor megjelenik valamerről az a fura fickó, már látom, hogy ezzel elkéstünk, még ha poén is volt, mert már történik valami. A fickó egy elkezdett mondat közben bazi gyorsan hamuvá ég, és én, hogy védjem ruházatomat a piszkolódástól, egy jól irányzott, gyors mozdulattal a guitarhero, Slash háta mögé ugrok be, védőpajzsként használva. Valami jó is azért a srác, haha.*
-Huh, megúsztam.*lépek elő a srác háta mögül, a biztonság kedvéért azért leporolva a ruhámat, de nincs rá szükség, ép és sértetlen, ami a másikéról nem igazán mondható el. Most kedvem lenne röhögni rajta, de a helyzet nem épp olyan, amin röhögni kéne, úgyhogy nem teszem. Kapok egy jelzést is, hogy itt lenne az ideje felfegyverkezni, úgyhogy bólintok, és bal kezembe a nagyobb késemet, jobba pedig a pálcámat kapom, és a tömeg szélére araszolok.*
- Az ötlettel részben egyetértek, csak a gyújtásos részét nem vágom.*közlöm haverommal, megpróbálva figyelmen kívül hagyva azt az idióta nevetést, ami messziről jön valahonnan, úgyhogy valóban menni kéne valamerre, bár igaz, kezd izgalmassá válni a helyzet, és ez tetszik, az órákig tartó unatkozás után.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-21, 7:17 pm

*Nem jó nap a mai, az én számomra biztosan nem. Negatív hangulatomban tengetem az időt, s hamarosan egy olyan helyre kerülök, ahova nem akarok, őszintén szólva zavar a sok ember. Furcsa is viszont, hiszen láttam már egy-két diákot, de ilyen csoportot még soha, és ahogy másoknak, úgy nekem is különös érzésem támad a hellyel kapcsolatban, hiszen hallom, mit beszélnek, de engem nem lehet túlságosan látni, csak ha keres az ember személyeket az ágas-bogas bokrok mögött. Ahogy látom, van pár tanuló, akit nem ismerek, de idősebbeknek látszanak, mások csak arcra ismerősek, van akit pedig jól ismerek, így mindenkiről átfuttatom az agyamban, hogy mit tudok, és aszerint figyelem őket. Természetesen látom és hallom, hogy ki leszek szúrva, Lis rögtön megtalál, annak ellenére, hogy nincs hangulatom senkihez. Egyszerűen biccentek neki, de még nem megyek hozzá oda, nincs tervem vele. Nem ő az egyetlen viszont aki észre is vesz, s mikor felém néz Slash, hallom azt is, amit mond, mert elég nagy a csönd, mire egyszerűen két lábam közé nyúlok, pont oda, s megragadva testrészemet rántok rajta egyet jól láthatóan, rugózva némileg lábammal. Talán egyértelmű az üzenet. A következő pillanatban történik meg az, amire nem számítok. Léptek zaja üti meg fülemet, ennek megfelelően figyelek a hang irányába, majd mikor a férfi alakja meg is jelenik, hunyorogva kezdem el figyelni, döbbenten attól amit látok, és hallok, mert már beszélni is kezd, de nem jut túl sokáig a mondatban. Teljesen tehetetlenül, meredten nézem végig a halálát, egy pillanatra minden üresnek hat mellettem, majd indul az agyam, és egyszerűen alapvető ösztönökre kapcsolok. Pálca. Védekezés. Lis.*
- Ide! *jelentem ki határozottan, intve a lánynak, mikor felém néz, nem tűrök ellentmondást, s ez más számára is hallható. Pálcámat kapom elő, rögtön a kezembe, szememmel pedig már a tájat pásztázom, és a többieket keresem, persze nem olyan célból, hogy őket óvjam. Egyelőre nem egyértelmű, hogy csapatban nagyobb az esélyem azok ellen, akik ezt tették a férfival, inkább lépnék még most le, távolabb kerülni a veszélytől. Miért Lis az, akit hívok? Azért, mert ő az egyetlen, akit itt barátomnak nevezhetek, ismerősömnek, s bár haragszom a világra, őt nem akarom elveszíteni, problémás lenne hozzá hasonlót találni.*
- El kell tűnnünk innen, figyelj a környezetedre. *morgok halkan, csak neki, ha közelebb jön, ha pedig nem, akkor én megyek és ragadom meg a karját. A kacajt is hallom természetesen, de nem, nem fogok csoportban állni, és várni, hogy ez az őrült mindenkit meg is találjon. A diákok nagy része jó lesz csalinak, addig én és Lis eltűnhetünk.*
- Külön nagyobb az esélyünk, vagyunk olyan erősek, mint ők, nem kell a sok kolonc elsős. Ők a csali, majd rájuk vigyáz a két nagyobb. Mi ketten gyorsabban mozgunk, össze tudunk dolgozni, mert ismerjük egymást, hozd a famulust! *bökök a lény felé, s ha Lis is érti amire gondolok, akkor egyszerűen arra indulok, amerről jöttem, ha pedig nem mozdul... hát akkor dühös leszek, de vele maradok. Ki az a bolond, aki áll és vár? Az persze majd ki fog derülni, hogy sikerül-e a tervem, és tudunk-e tőlük távolodni.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-21, 10:13 pm

* Egész normális tevékenység szerintem az, hogy csak űgy elindulok sétálgatni, felfedezés céljával. Nem a kastélyba természetesen, hanem le Seolra, ahol még csak egyszer jártam, akkor se túl sok helyen, tehát van itt még ismeretlen hely. Ugyanazon úton indulok el, a várost elhagyva, de egy kicsit más irányt veszek fel, így elérhetek az erdőbe. Nagy meglepetésemre nem vagyok egyedül, jó páran gyülekeznek már itt és a közelben. Egyetlen embert ismerek csupán, és az se zavarna, ha nem figyelnének rám, azonban ez nem jön össze, mert Slash kérdez. *
- Csak jöttem felfedezni. * válaszolom átlag hangon, magam előtt összefont kézzel. Végül is, sikerült, amit akartam, itt vagyok, most járok itt először, de talán túl sokan is vagyunk, ez pedig többeknek feltűnik, meg persze nekem is, hogy ebből semmi jó nem sülhet ki. A kísérteties csend is közrejátszik még itt, meg folyamatosan bővül a létszám, ez persze annyira nem tud érdekelni. Sőt, szinte alig, senkit se ismerek a srácon kívül, miért is foglalkoztatna? Persze kazért azt megfigyelem ki milyen kapcsolatban van a többiekkel, a viszonyukra azért kíváncsi vagyok. Olyan sokat még nem sikerült kiismernem, nem árt ha képben vagyok, legalább egy kicsit. Az összeszedhető szófoszlányokból pedig a nevüket is nagyjából tudom, már akié elhangzik. Mély, de értelmetlen elmélkedésemet azonban megszakítja a léptek zaja, ahogy az a pasas közeledik. Elég meggyötört formázata van, ahogy elnézem, de ez se olyan, hogy akkor most elkezdek tőle ijedezni. Azt viszont, hogy csak úgy hamuvá ég, és sokak ruháján landol már nem tudom teljes nyugodtsággal nézni, legalábbis belül. A külvilágnak nem mutatok semmit, csak kifejezéstelen arccal nézek a helyére. Az a lány, meg a fiú ragadja el figyelmemet egy picit, hogy ez előbbi elrántja a másikat, meg még arra is figyelek, ahogy Slash, meg az a másik előhozakodik az ötlettel, hogy a csoport szélére áll. Csoport... A legtöbben jól elvannak, mármint a helyzethez képest, azaz mindenki csinál valamit, és nem is itt vannak többen, hanem erre a környéken, körülöttünk. Tulajdonképpen itt a "csoportban" alig vagyunk, de oké, akkor pálcámat én is előhalászom már a kabátomból, és jobb kezemben magam mellett tartom. *
- Ja, haladjunk. * vetem csak úgy oda. Ez sem kelti fel érdeklődésemet, ha már valamibe belecsöppentünk, akkor jobb lenne a veszély része, vagy hazamenni. Ez utóbbihoz azonban nincs kedvem, kíváncsi természet vagyok. Arcomon féloldalas mosoly jelenik meg, de az is kifejezéstelen, és nem tudom mire fel. Az égetéses dolgot én sem értem igazán, vagy talán a nyomok eltüntetése miatt, de ez az első dolog, amire tényleg érdeklődő tekintettel figyelek. Az egyértelmű számomra is, hogy valamit kezdeni kell magunkkal, mert itt, egy helyen, ennyien elég könnyű célponttá válhatunk, és nem igazán szeretném úgy végezni, mint az a férfi. Bennem azonban semmi kreativitás jelenleg, a helyzet még nem hozza ki belőlem. A sátáni kacajokra pedig megpróbálok nem figyelni, bár eléggé idegesítő. Furcsa érzés fog el, mintha ez a bizonyos valaki irányítana mindent, valahonnan, a távolból, és kedvére játszadozna velünk, ez azonban nem vidít fel, így el is hessegetem, amennyire tudom, de azért folyamatosan itt lebeg előttem a gondolat, miközben várok. Ötletekre, cselekvésre, vagy bármi, csak csináljunk valamit. *
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-24, 1:52 am

*Hamar felpörögnek az események, egy ember meghal, és még az erdő mélyéről fura halálsikolyokat is hoz magával a szél. A kacagás erre csak rátesz egy lapáttal, és talán idegesebbé is teheti a diákokat, hogy egyenlőre senki nem látja a titokzatos támadót. Úgy tűnik némelyek már terveket is eszelgetnek ám nem olyan egyszerű minden mint ahogy azt hinnék, talán nem is sejtik milyen ördögi csapda zárul be körülöttük, méghozzá szó szerint. Akik úgy döntenek, hogy előre mennek a hangok irányába csupán csak azt vehetik észre, hogy az erdő egyre mélyebb, ismeretlenebb lesz számukra. Mintha még soha nem is jártak volna ezen a részen. Van itt néhány kiégett fa, valamilyen fura szag, talán a foszforhoz lehet a legjobban hasonlítani, akik viszont úgy gondolnák, hogy vissza fordulnak, bizony fura dolgot vehetnek észre.
A tér ami nemrégen mögöttük volt lassan kezd össze elzáródni, pontosabban egy fekete füstfüggöny üli meg a területet, s ha közelebb mennek hozzá, esetleg az áthatolás céljával, úgy érezhetik, mintha légmentes környezetbe jutottak volna. Tüdejük nem levegőt, hanem maró porszemcséket szív be, mely nem halálos, de pillanatok alatt szárítja ki fájdalmasan a torkot, és levegőt se kapnak normálisan. A visszafordulás ténye bizony ezzel el is rendeződik, tehát nincs más út mint előre. Egy biztos, bármivel is állnak szemben az a valami nem akarja hogy vissza forduljanak. Amint aztán haladnak, a hangok úgy halkulnak el, s a fák is kezdenek gyérülni, lassan egy kihalt látszólag tűz által pusztított, tisztásra kerülnek, mely eléggé utópisztikus hatást kellthet. A csend talán a legrosszabb mindközül, már a nevetést sem hallani, csupán ahogy a szellő megrebegtet egy egy elszáradt, korhadt falevelet. És hogy mit látnak a tisztáson? Elég sok mindent, egy kisebb kunyhót, melynek ablakaiból fura, vöröses fény izzik, de talán nem is ez a legfurább, hanem ami a ház körül van.
Ha megfigyelik, láthatják hogy egy bizonyos formában, a házat különböző emberi testrészek kerítik be, van itt láb, kéz, koponya, de még egész emberi törzs is, amelynek van arca, mint szörnyű kínokról árulkodik, a testeken lévő bőrbe fura jeleket vájtak lángokkal, ahogy a kunyhó ajtaján is groteszk jelképek díszelegnek, méghozzá vérrel írottan. A házat azonban nincs sok idejük nézegetni, ugyanis a mögötte lévő erdősségből ami egyébként balra helyeszkedik el hirtelen ordítozások csapnak fel megint, ahogy a fura nevetés is feléled, ezúttal egyre harsányabban, mintha a diákok fejébe szólna, a különös jelenségek sokasága azonban csak fokozódik ugyanis, a háztól jobbra egy köves, sziklás tisztás van, amelyet a köd magasan ül meg, viszont a ködben egy fura görnyedt alakot is ki lehet venni. Biztos nem látomás, és szemüket se csalja semmi, egy emberi alak van tőlük a távolban, úgy 150 méterre. A hely tehát több mint bizarr, sok itt a látni való, aminek utána kéne nézni, kérdés, hogy a diákok mit tesznek? Kockáztatják e a szétválás, és egyben a nagyobb veszély esélyét, vagy együtt maradva próbálják meg kideríteni mi is történik itt.. Erre nemsokára fény derül.*

Vissza az elejére Go down
Lisa Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lisa Renfield


Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Kemkepzo
Jelige : Vörös démon
Hozzászólások száma : 629
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-24, 12:34 pm

[Balra, a mögöttük lévő erdő felé indult Lis]

*Egy cseppet talán meglepő, hogy társaságom akad itt, az erdőben, de egyelőre úgy érzem, hogy örülök neki. Bár nem ismerem a fiút, viszont egész normálisan szólít meg, szóval egy esélyt kaphat tőlem, így végül megtörténik a bemutatkozás, bár én cseppet furcsálom azért a nevét...Slash.*
- Ha gyakorolni szeretnél, abban tudnék segítséget nyújtani. Izgibb egy olyan ellenféllel harcolni, aki vissza is tud támadni. *nem bántás, de úgy érzem, hogy elég gyenge húzás megölni ezeket a szerencsétleneket és bár ellenem nem lenne esélye, attól még úgy tud fejlődni, hogyha nála erősebb ellenféllel kerül szembe. Na de egy másik srác is megérkezik közénk, méghozzá egyenesen a fáról és mint tapasztalom, elég jól kijön a galamb-vadásszal, de azért nem fogok máris lelépni, én kedvelem az emberek társaságát, főleg az erősebbik nemét. Viszont mégse alakul úgy, hogy nagyon foglalkozni tudjak Kenannal, ugyanis egy olyan fiú toppan be közénk, aki sokkal jobban érdekel náluk, méghozzá ex-barátom, Lucius. Még mindig sajnálom, ami történt, de nem érzem lehetetlennek azt, hogy ezen idővel változtassunk, így ahogy köszönt, én se vagyok rest kedvesen közeledni hozzá, de persze csak mértékkel, így kezeim vállaira is kerülnek és ahogy a puszit kapja, jólesően érzem keze érintését, a gyengéd simítást, mely azonnal kiváltja édes mosolyomat. Viszont ez az öltözet kissé szokatlan a sráctól, így rögtön kíváncsiskodni is kezdek, majd szemeim is felragyognak picit.*
- És rám nem is gondoltál? Hívhattál volna, mert szeretek ám túrázni. *mégha ezt eddig a srác nem is tudta. Én is mindig elegáns vagyok, de nem vetem meg a sportokat se és imádom a szép helyeket felfedezni. Na majd talán egyszer alkalmunk lesz egy közös piknikre valahol. Az események viszont sikeresen felgyorsulnak körülöttünk, én pedig az ismeretlen halála után reflexszerűen cselekszem és rántom be egy védelmező fa mögé Luciust. Nagyon fontos nekem, nem szeretném, hogy baja essen.*
- Látszik, hogy nem kerültél még itt igazán veszélybe, de úgy érzem, hogy most fogsz. *nézek is bele elkomolyodva azokba a szép szemekbe, tehát talán érteni fogja, hogy miért is védeném most meg. De tudom, férfiből van, nem szabad elnyomnom őt és nem is fogom, de azt se hagyom, hogy meghaljon itt nekem néhány óra múlva, így inkább felteszem a nagy kérdést, hogy kimentsem-e, ő dönti el, hogy mit szeretne. *
- Sejtettem, hogy ezt mondod és igen, én visszajönnék. *biccentek szavaira, majd ez után ismét el kell mosolyodnom. Ez annyira a régi Lucius…*
- Igen, együtt majd megoldjuk. *a fiúnak viszont akadnak ötletei, hogy mit kellene tennünk, de én a saját tudásommal biztosan nem fogok ilyen dolgokba belemenni, mindenesetre türelmesen végighallgatom azt, amit mondani szeretne.*
- Ha gondolod, te mehetsz, de én inkább a saját módszeremhez folyamodnék. Na de gyere, induljunk előre. *azt már megbeszéltük, hogy nem megyünk el innen, tehát tényleg nincs más hátra, mint előre alapon térünk vissza a társasághoz, de Slash szavaira csak elhúzom a számat.*
- Figyelj, nem megbántani akarlak, de ne akarj te lenni a főnök, így elsősként. Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de én külön utakon járok, aki akar, az jön, ennyi. *vonom meg a vállam, tehát Lucius is nyugodtan dönthet, nem fogok megsértődni, ha a fiút választja, de hogy nekem nem fog egy kis elsős parancsolgatni, az is biztos. Nem lenézem őt, de mivel nem ismerem, valamennyire új lehet, szerintem ilyen veszélybe se került még, velem ellentétben, tehát tudja már, hogy hol a helye.*
- És az erdőt meg ne akard felgyújtani, mert akkor el is tanácsolnak. Ne légy hülye. *forgatom meg szemeimet is, majd pálcámat fejem fölé emelem és egy glóriát rajzolok le vele a fejem fölött.*
- Occultus! *a diákok és az ellenség is, ha figyel, azt veheti észre, hogy testem láthatatlanná válik, tehát engem már nem fognak tudni megtalálni, így indulok meg előre, magamban forrongva picit ezen a fiún, mert ez a viselkedés nem szimpatikus. De meglehet, hogy én vagyok túl öntörvényű, szóval előre is sétálok, de azért időnként Lucius felé tekintek, aki ha velem tart, akkor azért szavakkal jelzem neki, hogy hol vagyok. Ahogy nézem, az erdő jó részét már valaki felgyújtotta Slash előtt, így pálcámat továbbra is kezemben tartva tekintek körbe, hogy vajon meglátom-e az ellenfelet, de nem, egyelőre semmi, tehát tovább sétálok, így jutok el a tűz pusztított tisztásra és pillantom meg az igazán groteszk házat is.*
- Mintha a Jancsi és Juliska mesében lennénk, csak horrorisztikus kiadásban. *jegyzem is meg és csak az fogja hallani szavaimat, akik a közvetlen közelemben vannak, mivel nem beszélek túl halkan, a saját biztonságom érdekében. A vörös fény felkelti a kíváncsiságomat, ahogy ezek a testrészek is, de mégse az az én dolgom, hogy oda menjek, meghagyom a kicsiknek, őket is bizonyára érdekli, én nekem a nagyobb falatra fáj a fogam, aki elől a pasi menekült. *
~ Egyre kíváncsibb vagyok, hogy mi ez a hely.~ *tekintek még jobban körbe, így a görnyedt alak is nemsokára feltűnik, testem pedig kissé megfeszülve fordul tovább, hogy a teljes kört leírva figyelhessek meg mindent és ekkor hallom meg az ordítozást és a nevetést, abból az irányból, amerről jöttünk. *
- Én feltartom azt, aki felénk jön. *jegyzem meg a többieknek, tehát felőlem mehetnek akármerre vagy maradhatnak velem, ez az ő dolguk, de én soha nem voltam igazán csapatjátékos, csak pár embert tűrök meg ilyenkor a közelembe, de itt csak Josh van, aki egyetemista, illetve Lucius, aki fontos nekem, a többiek most tényleg nem érdekelnek, mert bár Slash elsőre szimpatikus volt, ezzel a főnökösködésével lefelé billent a mérleg, de talán ez még változik. Most mindannyian feszültek vagyunk, nincs értelme itt menő csávót játszani, mert akkor könnyen meghalhat… ezt minden idősebb Mysterios jól tudja. Viszont nem ácsorgok egy helyben, elindulok visszafelé, így, láthatatlanul, keresve szép szemeimmel azt, akitől oly nagyon félnünk kellene…*

//Metamorf mágia - Láthatatlanság (Inkább ide írom Dem, hogy ennyi embernél véletlen se kerülje el a figyelmed, hogy milyen varit használtam.)//
Vissza az elejére Go down
Lisbeth May
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lisbeth May


Jelige : Mutáns
Hozzászólások száma : 334
Csatlakozás : 2011. Sep. 18.
Kor : 29
Üzenet : Istenem adj türelmet a hülyékhez, mert ha erőt adsz megölöm őket!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-25, 7:17 pm

[Lisbeth jobbra a sziklás rét fele tart]

*Az előbb még kellemesen nyugalmat hajkurászva sétálok, most pedig hirtelen olyan zavaros lesz minden. Annyira marad még időm, hogy pár szót váltsak még Zaine-nel utána kifut a talaj a lábam alól. Automatikusan engedelmeskedek az Exos srácnak. Anno is mindig a fiúk vigyáztak rám és azzal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok egy csatamágus, nem bírom sokáig a közelharcot. A háttérben kellemesen elmókolgatok, de a szemtől-szembeni küzdelemben gyenge vagyok. Most, viszont úgy néz ki, ilyesmire kerül sor. Xeno idegesen toporzékol a karomon, miközben a fiú mögé lépek.*
- Meglesz. *Vörös pálcám folyamatosan előre mutat várva a felkínálkozó alkalmat, hogy ha kell lesúlytson. Remélem nem lesz szükség ilyesmire, de fő az elővigyázatosság.*
- Támogatom az ötletet. *Azzal ugyan nem értek egyet, hogy vagyunk olyan erősek, mint a többiek, hisz a két egyetemista jóval többet tud, mint mi, de az tény, hogy az újonc elsősök jelentősen lelassítanának minket. Csúnya dolog ezt gondolni? Szerintem egyáltalán nem, nem vagyok én bébicsősz, hogy mások felett játsszam az őrzőt. El is kezdünk araszolni visszafele, hisz megbeszéltük, hogy lelépünk innen, de fekete köd fal van előttünk. Bizonyára nem magától termett itt, ez is valami varázslat része. Hátranyúlva belekapaszkodok Zaine karjába, felhívva rá a figyelmét, bár úgy gondolom, hogy ezt a valamit magától is képes kiszúrni.*
- Én nem gyalogolnék át ez a cuccon. Nem hiszem, hogy természetesen állapotban is itt lenne. *Szavaimat megerősítve kezdek is elhátrálni az elől a micsoda előle. Inkább nem akarom megtudni mit csinálna velem a feketefüggöny.*
- Por szaga van, töményen. *Borzolja meg tollait famulusom kezemen. Ügyesen nem mozdul semerre, türelmesen vár, ahogyan én is és lessük a lelépés lehetőségét, hisz még egy csapdába csalt patkány is harcol a szabadságáért.*
- Te látsz valamit? *Sajnos én hiába tekingetek nem látok kiutat, ezért reménykedem abban, hogy talán Zaine előrukkol valamivel. Nem tetszik ez nekem és ezt a homlokomon lévő ráncok is mutatják. Úgy tűnik nincs más út csak előre és hiába az ellenállás nincs mivel megküzdeni a füstfüggöny meg kitudja milyen sűrű, de kétlem, hogy át lehetne gyalogolni rajta.
Úgy néz, ki egymásra vagyunk utalva és egyetlen választásunk van a küzdelem. Természetesen eszem ágában sincs feladni, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy egyedül nem tudnék sokáig küzdeni. A társaságból egyedül Zaine-re és Xenora számíthatok igazán, ezért nem árt, ha őket folyamatosan szemmel tartom, ezért is kezdek bele egy kis varázslásba.*
- Csípd meg az ujjam! *Szólítom fel famulusom, aki szó nélkül engedelmeskedik. Tudja, hogy nem okoz nekem ezzel fájdalmat és, hogy minden bizonnyal okkal teszem azt, amit. Mutatóujjamból ki is serken a vér, így ehhez a ponthoz érintem hozzá Teak fából készült pálcámat.*
- Digitorum notarum. *Hangzik fel szépen csengőn az ige, amit Zaine is ismerhet, bár nem tudom, hogy Ő mennyire jártas a vérmágiában. Eldörzsölöm a cseppet, hogy az ujjamon lévő redők mindegyikébe jusson, majd a véres részt az Exos srác alkarjára nyomom. Most egy percig ezzel a vörös folttal fog díszelegni utána szépen eltűnik.*
- Remélem nem foglak elhagyni. *Fűzöm még hozzá, meg megismétlem a varázslatot. Ismét egy csípés csak most a középsőujjamon, a pálcamozdulat, majd az ige.*
- Digitorum notarum. *Ismét elkenem a cseppet, majd megérintem vele Xeno csőrét. Anno sokat agyaltam rajta, hogy az érzékelés képességet adjam e neki, végül a beszéd mellett döntöttem. Lehet, hogy az a képesség hasznosabb, de hiányozna bunkó modora.
Menet közben azonban folyamatosan haladunk előre és nem tetszik, amit látok. Nagyon sokszor jártam itt eltöltött időm alatt a titkok erdejében, azonban hasonlóra még soha sem bukkantam, sőt azt feltételezem, hogy ott ez nincs is, de akkor mikor és hogyan kerültünk át máshová? A tisztásra érve egy vörösfényben úszó ablakú kunyhót találunk, de nem ez a legbizarabb dolog, hanem a házakat körülvevő emberi testrészek. Olyan, mintha egy horror filmbe csöppentünk volna. Maguk a végtagok különösebben nem hatnak meg, csak az arcon látható szenvedés. Megfigyelem a rúnákat és a jeleket, természetesen csak így messziről, de egyik sem tűnik ismerősnek, pedig én jó vagyok ezekből a tantárgyakból. A nézelődést rémes hangok zavarják meg. Balról az erdőből halálsikolyok érkeznek felénk, a fura sikoly kíséretében. A hideg futkos a hátamon és ezt csak tetőzi a jobbra megjelenő alak. Ugyan a köd nem engedi, hogy élesen megfigyeljük a jelenséget, de az biztos, hogy nem csak holmi illúzió az egész. Engem nem vonz az erdő és a sikolyok, ne vagyok én szuperhős, hogy mindenkinek a megmentésére siessek, inkább az élőkkel beszélnék. Lehet, hogy az öreg csak bajt hoz rám és a többi, de inkább megyek arra, mint az erdőbe, ahol kitudja mi vár rám.*
- Én a sziklás rétre szavazok. *Osztom meg gondolatomat Zaine-nel és csak remélni tudom, hogy velem tart és nem akar hősködni. Minél előbb ki akarok jutni innen és ehhez információra van szükségem. *

//Vérmágia – vérjel, hatás egész nap, érzékelés 10 méteren belül//
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime2013-04-26, 1:59 pm

[Yvonne a sziklás rét felé megy]

*Már az is gyanús lesz kissé nekem, hogy ennyien egy időben itt vagyunk az erdőben, de a csend rátesz egy lapáttal még erre a rossz érzésre. Hab a tortán a szakadt-sérült ember, aki meg is hal, aztán az ördögi kacaj, mitől libabőrös leszek, és inkább hátrálni kezdek, hogy az ösvényre visszatérve elmenjek innen. Hamarosan azonban mintha a tüdőm telemenne porral, köhögni kezdek, és mikor megfordulok, látom a füstfüggönyt, ami elzárja az utat. Gyors léptekkel eltávolodom, hogy a maró érzés elmúljon, és remélhetőleg ha egy-két méterrel odébb megyek, jobban leszek. Vissza nem mehetek, így pálcámat elővéve indulok meg előre, gondolom a többiekkel egyetemben, hisz vagy látták, vagy tapasztalták is az akadály milyenségét. Nem tudom mi vagy ki vár még ránk, de az biztos, hogy ezt a kalandot nem fogom elfelejteni. Ha már ilyen helyzetbe kerültünk, kíváncsiságom feléled, így kellő óvatossággal, jobbra-balra tekintgetéssel haladok előre felé. Egy idő után egy olyan tisztásra érkezünk, ahol már fák nem nagyon vannak, csak száraz levelek, miket a szél néha-néha megzörrent, de egyébként frusztráló csend van. Megállok, körbenézek, hogy mi is van itt. A kunyhót hamar kiszúrom, minek vörösen izzanak az ablakai, ez már önmagában elég érdekes, de van itt más is. A házikó körül emberi testrészek vannak elszórtan valamiféle koncepcióban elhelyezve, mi elég bizarr. Nem mindennap találkozik az ember levágott kezekkel, fejekkel és egyéb testrészekkel. A fejeken, nem nehéz kivenni a kínt, biztos nem békés haláluk volt, bár hogy is lehetne, hiszen darabokra vannak szeletelve. Kicsit közelebb lépdelek a kunyhóhoz, és a mintákat is látom az ajtón, vöröses színnel felírva, és a látottakból arra következtetek, hogy nem festék, hanem bizony vér. Hamarosan a fejemet hátrakapom, mert az erdő felől ordítozások hangzanak, és újra hallom a hátborzongató nevetést. Másik irányban, ahol köd van, és sziklák helyezkednek el, egy görnyedt alakot szúrok ki, alig 150 méterre. Vacilálni kezdek, merre menjek, rápillantok a többiekre is, de aztán inkább az alak felé kezdek el sétálni. Nem feltétlen akarok most harcolgatni, még legalábbis nem, és ha az erdőt választom, minden bizonnyal összetűzésbe keverednék valakivel, viszont az alak talán tudja, hogy hol vagyunk, és miért vagyunk itt. Majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)   Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kłomino (NRT-s játékhelyszín)
» Titkok erdeje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek-
Ugrás: