Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Naomi Teigneux I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Naomi Teigneux I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Naomi Teigneux I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Naomi Teigneux I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Naomi Teigneux I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Naomi Teigneux

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Naomi Teigneux Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Naomi Teigneux Empty
TémanyitásTárgy: Naomi Teigneux   Naomi Teigneux I_icon_minitime2013-06-13, 8:58 pm

Naomi Teigneux 167255853l_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Naomi Teigneux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux   Naomi Teigneux I_icon_minitime2013-06-14, 3:52 pm

Gyűlöllek! Egy utálatos nőszemély vagy, aki csak ezt az érzelmet váltja ki belőlem.... vagy is nem pontosan. Ha rád gondolok a mély és elvakult gyűlöleten kívül még egy érzés társul hozzád, az undor.
Hogy ez az érzés változni fog e valaha? Biztosan. Nem tudom mikor jön el az az idő, de hogy egyszer muszáj lesz bekövetkeznie a változásnak, ami drasztikus lesz és csak két kimenetele lehet. Az egyik, hogy te ölsz meg engem a másik, hogy én öllek meg téged. Akkor az érzelmeim megfognak változni és nem fogom már érezni ezt az erős gyűlöletet. Nem, akkor már csak szánalmat fogok érezni döglött tetemed felett.
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Naomi Teigneux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux   Naomi Teigneux I_icon_minitime2013-06-14, 11:53 pm

Nagyon hasonszőrűek voltunk mi ketten, emlékszel? Ugyanaz a romlottság, az a gonoszság lakozott mindkettőnkben. Tényleg hasonlítottam rád, de örülök, hogy nem ismerkedtünk össze komolyabban: az élet minden nap tanít valami újat, én pedig ennek köszönhetően letértem arról az útról, amit akkor régen olyan tökéletesnek és megfelelőnek hittem. Hálás vagyok azért, hogy már nem az vagyok, aki voltam. Olyan, mintha te magad lennél az én tükröm, régi, feledésbe merült énem tökéletes, élő képmása. De ne érts félre, nem ítéllek el, nem is ismerlek téged, csupán csak nem értek veled egyet sok mindenben. Mindannyian értékesek vagyunk, amit nem szabadna eltékozolnunk, így csak remélni tudom, egyszer téged is kijózanít valami, amitől majd ugyanúgy vissza szállsz a Földre, mint ahogyan én is tettem. A változás sosem egyszerű, nehéz elkezdeni, és nehéz megszokni is. Groteszk ugyan, de mindennek ellenére öröm volt megismerni téged, komolyan azt gondoltam egy ideig, nagy barátnők leszünk, de most már látom, nem vagyunk egyformák, ami engem nem hogy bánt, de egyenesen boldogsággal tölt el.
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Naomi Teigneux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux   Naomi Teigneux I_icon_minitime2013-06-23, 8:22 pm

Még nem voltam oly régen az iskola diákja, amikor először összefutottunk. Akkor és ott rövid és gyors véleményezést sikerült rólad készítenem, ez a későbbiekben sem dőlt meg, mint ahogy az sem, hogy jól ki tudunk jönni egymással, ez legalább annyira köszönhető simulékony modoromnak, mint annak, hogy vérünk tisztaságán is egy klikk tagjaivá tesz minket. Ha jól végig gondolom, nem is vagyunk oly különbözőek: te saját származásod alapján helyezed magad a plebs fölé, míg nekem a gondolkodásom, a szellemem jelenti ezt az alapot, így mindketten a "...távol légy alacsony tömeg!" mottóval fordulunk a világ felé, igaz más és más alapon s más módon. De ez a különbözőség csak pozitív szerintem, ez tesz minket jó szövetségessé, hiszen szövetséget kötöttünk gyakorlatilag. Pont a felsőbbrendűségi komplexusod és a büszkeséged miatt gondolom úgy, hogy részedről számolhatok lojalitással, persze cserébe te is ugyanezt kapod.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naomi Teigneux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naomi Teigneux   Naomi Teigneux I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Naomi Teigneux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomi Teigneux szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: