Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Elton R. Dixon I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Elton R. Dixon I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Elton R. Dixon I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Elton R. Dixon I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Elton R. Dixon I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Elton R. Dixon

Go down 
+2
Chloe Walsh
Elton Ricci Dixon
6 posters
SzerzőÜzenet
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-14, 2:25 am

Elton R. Dixon 93520455
Vissza az elejére Go down
Chloe Walsh
Diák Exortus
Diák Exortus
Chloe Walsh


Jelige : Válogatós vadász
Hozzászólások száma : 289
Csatlakozás : 2012. Jul. 02.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Fekete rózsa háló
Üzenet :
"Furcsa játéka a természetnek (...), hogy minden ragadozó szép."


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-14, 2:52 pm


Hogy mit gondolok rólad? Ez roppantul egyszerű. Marha jó vagy az ágyban! Más nem jut eszembe.. sajnos ettől jobban nem volt alkalmam megismerni téged, valahogy sosem azzal foglalkoztunk, ki milyen, mit vár az élettől, és egyéb ehhez hasonló magasröptű gondolatok. És hogy hiányzik-e, ami volt? Kiábrándító, még nekem is, de nem. Megváltoztam, és ez így van rendjén, ami nem azt jelenti, elfelejtettem volna bármit is, csupán csak jó volt, elmúlt, kész. Nekem te mindig egy megmosolyogtató, pozitív emlék leszel, és nem hinném, hogy ez változni fog a jövőben.
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-14, 3:16 pm

Tudod, nagyon boldoggá tesz, hogy a barátomnak tudhatlak Téged. Szerintem a Mysterioban te vagy az egyik legfontosabb ember a számomra, akit soha nem akarok elveszíteni. Egyszer már majdnem megtörtént, mindkettőnk hibájából, de most úgy érzem, hogy ismét sínen vagyunk és talán még erősebbé fűzhetjük majd barátságunk láncait. Úgy érzem, hogy amikor megismertelek, annyira megkedveltelek, hogy rögtön beléd is szerettem, de aztán meg kellett tudnom a csúf igazságot, hogy neked nem elég egy lány, én pedig nem szeretném megégetni magam. Nem tudom, hogy lesz-e kettőnk között valami más is a jövőben – mert a vonzalmat képtelen vagyok kiégetni magamból -, de egyelőre félek változtatni azon, ami van, félek, hogy ismét minden elromolhat… De azt nem tagadom, hogy az érzéseim ismét többek, mint szimpla barátság, aztán majd az idő úgyis eldönti, hogy mi lesz velünk. Kár, hogy annak idején nem voltunk elég jók úgy egymásnak, ahogy voltunk.
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Elton R. Dixon Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-15, 8:18 pm

Eddig csak egyszer találkoztam veled, tavaly Toxikológia órán, amikor még én voltam a tanársegéd abból a tárgyból.Nem loptad be magad a szívembe, nem tudtál rendesen viselkedni, a megfelelő tiszteletet se adtad meg nekem. Nem ítéllek el emiatt, hisz nem ismerlek, de remélem, másokkal tisztelettudóbban és normálisan viselkedsz. Vagy ha nem, bízom benne, hogy idővel benő a fejed lágya (ha ez ez idő alatt nem történt volna meg), és rájössz, hogy ha valamire vinni szeretnéd az életben, akkor meg kell becsülni másokat, azok munkáját, nem csak a saját önző érdekeinket előtérbe helyezni.
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-15, 8:49 pm

Drága bátyám! Remélem egyszer megjavulsz, bár határozottan állítom, hogy kezd benőni a fejed lágya, és már halvány esélyt látok, arra, hogy megkomolyodsz, ezt azonban inkább még le is kopogom. Sok mindent tudok rólad, örülök, hogy egymás bizalmasai vagyunk. Örülök, hogy számíthatok rád, remélem, sosem fog megváltozni a kapcsolatunk. Bízom benne, Rachellel nem szúrod el megint a dolgokat, mert ha megtudom, biztos a fejedre koppintok, szóval csak ügyesen és ésszel, Elton Ricci Dixon! Szeretlek tesó!
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Elton R. Dixon Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime2013-06-16, 11:30 am

Az a megtiszteltetés ér, kedves Dixon, hogy te egy vagy az ellenségeim közül. Megérdemelted, hogy erre a posztra kerülj. Megbosszultam azt, amit velem tettél, remélem te is annyira élvezted, mint én. Remélem, egy életre megtanultad, hogy ne húzz ujjat velem. Ha esetleg újra összefutnánk, és belém kötnél, mindig készen állok majd arra, hogy kicsit megkínozzalak, és elvegyem a kedved attól, hogy újra ilyesmivel próbálkozz. De tudod mit? Őszinte leszek, alig várom, hogy újra összefussunk, mert az alapján, amilyennek tűntél, biztos meg fogsz próbálni ártani nekem, és alig várom, hogy ellássam megint a bajod! 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elton R. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elton R. Dixon   Elton R. Dixon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elton R. Dixon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elton Ricci Dixon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: