Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Michelle Norton I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Michelle Norton I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Michelle Norton I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Michelle Norton I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Michelle Norton I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Michelle Norton

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Michelle Norton Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Michelle Norton Empty
TémanyitásTárgy: Michelle Norton   Michelle Norton I_icon_minitime2013-06-14, 5:42 pm

Michelle Norton Michelle2
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Michelle Norton Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Michelle Norton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Norton   Michelle Norton I_icon_minitime2013-06-15, 8:20 pm

Talán már nem is emlékszel rám, régen találkoztunk, és akkor is csak egyszer. Akkor roppant szimpatikus voltál, úgy tűnt számomra, hogy sok mindenben hasonlítunk. Emlékszem, milyen jól elszórakoztunk azzal, hogy óriási trambulinná változtattuk a szükség szobáját, és sokat nevettünk. Remélem, valamikor még összefutunk, és jóban leszünk.
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Michelle Norton Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Michelle Norton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Norton   Michelle Norton I_icon_minitime2013-06-15, 9:04 pm

Egy élettel teli, szeleburdi lány vagy, aki roppantul önzetlen, legalábbis én így ismertelek meg téged. Egyszer régen éppen a legrosszabb passzban kaptál el, csak a szokásos muzsika, talán valami balhé Nathaniellel, esetleg pár nap mosoly szünet, vagy ilyesmi.. de kristály tisztán emlékszem arra, mennyire kedves voltál velem, jó voltál hozzám, és teljesen pozitív. Kemény voltál, nekem pedig nem volt választásom, mint megemberelni a zizi Rózit és összeszedni, nem elhagyni magam. Az óta már rosszabb dolgok is történtek velünk, de ez a kapcsolat olyan kemény fából van, hogy már kezdem úgy érezni, abnormálisan vészelünk át mindent. Jó lenne tudni rólad és Joshról is, remélem még együtt vagytok, és minden rendben veletek! Hiányoztok mindketten!
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Michelle Norton Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Michelle Norton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Norton   Michelle Norton I_icon_minitime2013-06-16, 11:57 am

A kicsi "esek-kelek" Michelle. Eltelt már pár év mióta ismerlek, de az én emlékezetemben azt hiszem örökké ebben a formában fogsz létezni. Már az első találkozásunkkor is egy egészen különleges embert ismertem meg benned, és ez a kép azóta sem változott. Az első emberek között voltál akit megismertem itt, és olyan közvetlenséget kevesen mutattak irántam mint te, főleg úgy hogy akkor még nem is ismertél. Csodállak érte, hogy ebben a környezetben képes vagy ezt a szeleburdi és önfeledt vidám viselkedést megtartani, és nem "rontott" meg az itteni élet. Bár tény régen találkoztunk, remélem ez az éned még mindig él. Azt hiszem a "második nő" vagy az életemben Azaria után, persze nem olyan értelemben. Talán éppen a viselkedésed, az egész lényed miatt nem tudtam rád soha másképpen gondolni mint egy nagyon jó barátra, vagy inkább egy amolyan fogadott hugira, aki még akkor is mosolyt csal az arcomra, ha éppen rossz a hangulatom. Remélem párszor össze futunk a közeljövőben, jó lenne néha beszélgetni.  
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michelle Norton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Norton   Michelle Norton I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Michelle Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michelle Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: