Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Varg Yrjanfrost I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Varg Yrjanfrost I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Varg Yrjanfrost I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Varg Yrjanfrost I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Varg Yrjanfrost I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Varg Yrjanfrost

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Varg Yrjanfrost Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Varg Yrjanfrost Empty
TémanyitásTárgy: Varg Yrjanfrost   Varg Yrjanfrost I_icon_minitime2013-06-16, 1:39 pm

Varg Yrjanfrost QE5FXktvAwMBAwhIFAVR
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Varg Yrjanfrost Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Varg Yrjanfrost Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varg Yrjanfrost   Varg Yrjanfrost I_icon_minitime2013-06-17, 4:46 pm

Te voltál az, aki megszelídített engem. Amikor megismertelek, a múltam miatt még eléggé más voltam, rettegtem az erősebbik nem képviselőitől és egy igazi vadmacska voltam. Karmoltam-haraptam, mindent megtettem, csak hogy ne férkőzhessenek a közelembe. De te kitartó voltál és egy idő után a barátommá, majd pedig a támaszommá váltál. Sok mindenben segítettél, megtanítottál rá, hogy milyen is valójában az élet és a Mysterioba való beilleszkedésemben is nagy szereped volt. Ahogy teltek az idők és mindkettőnk akkori kapcsolatának vége lett, mi is kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, a barátságból szerelem lett, amely rengeteg boldogságot és fájdalmat átélt már, de még mindig, több év után is magunk mellett tudhatjuk a másikat. Varg, te mindig mellettem álltál, ahogy csak tudtál, még akkor is, amikor elveszítettem a szemem világát és bár el akartalak akkor tolni magamtól, ahogy az életemet is, te mégse hagytad ezt nekem és közösen megtaláltuk a megoldást. Azóta még többre értékellek, hatalmasat nőttél a szememben és büszke vagyok rá, hogy te vagy a párom. Szerintem másnak fogalma sincs, hogy milyen is a te igazi éned és hogy micsoda kincs vagy… és igen, most már az én kincsem.
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Varg Yrjanfrost Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Varg Yrjanfrost Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varg Yrjanfrost   Varg Yrjanfrost I_icon_minitime2013-08-09, 7:55 pm

Bátyóóó! Hogy én mennyire imádlak Téged, arra nincs szó. Bár igazi testvérem nincs, tehát vér szerinti, de te olyan vagy számomra. Nem számít az, hogy én Norton vagyok, te pedig Yrjanfrost, a lényeg az, hogy megtaláltuk egymást és el se engedjük. Mostanában igaz kicsikét ritkábban látlak, de ettől függetlenül ugyanúgy kedvellek, ahogy azt régen is tettem. Nagyon sokat segítettél nekem az első pillanatoktól kezdve itt, a Mysterioban és én is igyekszek melletted állni, hogyha szükséged van rám, bár úgy érzem néha, hogy én több bizalmat engedek meg feléd, mint Te én felém, mintha nem mondanál el nekem már egy ideje dolgokat. Kár, hogy így van, hogy nem bízol bennem úgy, ahogy régen, de remélem, hogy ez majd idővel megváltozik. Már nem vagyok az a béna kislány, aki annak idején voltam, fel tudom fogni a dolgok súlyát, hidd el és a tanácsaimat se szabad ám elkerülni, olykor talán több hasznomat is vennéd, ha engednél és nem féltenél bizonyos dolgoktól. Örülök, hogy veled minden rendben - legalábbis legjobb tudomásom szerint -, és nagyon remélem, hogy egyszer majd te is úgy megnyílsz felém, ahogy azt én tettem Te feléd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Varg Yrjanfrost Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varg Yrjanfrost   Varg Yrjanfrost I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Varg Yrjanfrost
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dareia Yrjanfrost

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: