Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nymphadora Giovanni I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nymphadora Giovanni I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nymphadora Giovanni I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nymphadora Giovanni I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nymphadora Giovanni I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nymphadora Giovanni

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nymphadora Giovanni Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nymphadora Giovanni Empty
TémanyitásTárgy: Nymphadora Giovanni   Nymphadora Giovanni I_icon_minitime2013-06-18, 10:23 am

Nymphadora Giovanni Dora
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Nymphadora Giovanni Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nymphadora Giovanni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nymphadora Giovanni   Nymphadora Giovanni I_icon_minitime2013-06-18, 4:33 pm

Drága Dora! Eleinte annyira, de annyira gyűlöltelek téged.. alig tudtam megmaradni a közeledben, az egész személyiséged visszataszító volt, és egyszerűen nem csak hogy nem láttalak szerethetőnek, de még csak elviselhetőnek sem. De mégis volt ott valami vonzódás, élveztem, hogy egyszer közel voltunk, aztán meg távol, és valahogy mindig édes volt a békülés, aminek a vége pontosan az lett, amitől annyira tartottam, ami ellen tiltakoztam: már csakis te kellettél. Nem érdekelt aztán semmi, ami azelőtt történt, hogy összejöttünk, pedig borzasztóan lenéztél engem, megítéltél úgy, hogy még csak nem is ismertél, és valljuk be, én is durva voltam, nem csak lelkileg tettelek tönkre időről időre, de a fizikális erőmet sem féltem használni veled szemben. Valahol megbántam mindezt, de mégsem, hiszen éppen ezek az emlékek hoztak össze minket, és tették borzasztóan jóvá a kapcsolatunkat, legalábbis egy ideig. Én mindig is szerettelek téged, az első pillanattól kezdve vonzódtam hozzád, most is szeretlek, és foglak is, de bármennyire is fájó, és bármennyire is szeretem azt, aki mellettem vagy, és aki én vagyok veled, minket, valami megváltozott. A szerelmem már nem olyan erős, úgy érzem, átalakult tiszta szeretetté, és kötődéssé. De van értelme így folytatni? Nem veszekszünk, nincsenek balhék, csak a megszokás, és a nyugodt egymás mellett élés.. de én majdnem megcsaltalak, az utolsó előtti pillanatban kaptam észbe, te pedig nem ezt érdemled. Már most gyomorgörcsöm van ettől a beszélgetéstől, hiszen tudom azt, mennyit veszítek én veled, ha eltollak magamtól, de jelen pillanatban nem látok más opciót, mint.. az idő pedig eldönti helyettünk, hogyan is lesz ez az egész tökéletes. Nem akarlak bántani, sem pedig megbántani, de talán így lesz a legjobb, és amint késznek érzem magam erre, hogy szavakba is öntsem azt, amit gondolok, és amiket érzek, meg kell oldanunk ezt a gondot. Valahogy túléljük, az élet pedig megy tovább.
Vissza az elejére Go down
 
Nymphadora Giovanni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nymphadora Giovanni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: