Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Useres beszélgetések

Go down 
+15
Laura Lillien Larsen
Laurana Darkblade
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Illya Imbecairwen
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Aristarkh Y. Zhukov
Lucius Benedict Fenris
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Demien.R.Cornwlade
Mona Braxton
Axel Knoxville
Sideris Valbraith
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-20, 12:54 am

Max akkor vmi rétes helyet keress képnek vagy amire ráfogható a dolog. XD Amúgy én majd egy sima "rét" helyszínt akarok még létrehozni, ahol lehet piknikezni, meg bármit. Very Happy Szal csak ilyen plusz helynek gondoltam. Vagy szerintetek felesleges?
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Useres beszélgetések - Page 6 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-20, 12:58 am

Nem szerintem nem Very Happy A hegyekben már úgy is töltöttünk elég időt Razz
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-20, 12:58 am

Ez jó lesz rétes képnek Kicsim? Very Happy
http://users.atw.hu/csicsai/e107_images/retes.jpg

Amúgy szerintem lehet ilyen... Smaug pusztasága is, max elnevezzük a "nagy zöld füves placc"-nak, és akkor ott lehet lazulni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-20, 1:00 am

Ahj Laci. XD Hülye vagy. XD
És okés, akkor majd hozok létre egy ilyet is, de aztán nem csak füvezésre használni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-22, 9:07 pm

Ezen a videón besírtam, kb ez az az ember aki szerintem kívánja a verést XD Gondoltam megosztom veletek

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-02-24, 11:43 pm

Na srácok, olvasgattam a chatet de most nem oda reagálok hanem ide, egyszerűbb gyorsabb és jobban is látszik.

Szóval én elhiszem hogy mindenkinek van dolga, meg persze jöhetnek közbe olyasmik amik leszívhatják az embert, de ha egymód van rá próbáljunk inkább arra törekedni (Mindenki) hogy ne az utolsó napokra hagyjuk, vagy netalán a határidőn túlra, ahol már megvan rá az esély hogy nem várja meg az embert a mesélő. Egyrészt ez nektek is gáz, gondolom senki nem szeret kiesni egy meséből, másrészt nekem mind mesélőnek is mert így én is egyszerre olvasom el a mittudom én 8 hszből 5öt, és emiatt meglehet hogy én se tudok azonnal írni. Azt is eláírom hogy ha van egy csoport akkor megvárjuk a másikat, de ilyen esetbe akkor ugye 2 választás van vagy mindenki próbál gyors lenni mert gondol úgymond a másikra hogy ne "lökje" olyan szituba hogy neki kelljen későn írnia, vagy megpróbál az ember úgy játszani hogy sorrendtől függetlenül . Mindegy igazából nem akartam bő lére ereszteni a dolgot és nem is fogom, illetve ez nem bántás, hanem kérés. Légyszi próbáljuk meg nem utolsó percekre hagyni a hszeket, ugyebár amikor kiírtam a dolgot akkor írtam is hogy mivel járna mindez. Egy hsz pedig itt ha az ember tényleg nagyon szépet jót, hosszút ír akkor is max 30-35 perc tudom mert nekem is kb ennyi idő szokott lenni. Szóval ha van egy ilyen program akkor próbáljunk meg rászánni ennyit, én is próbálok nektek minél hamarabb írni. Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Dazira Merzeus
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Dazira Merzeus


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás : 2014. Apr. 07.
Kor : 27

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 9:47 pm

Hello!
Érdeklődnék, hogy lenne e valaki, aki rajtam kívül még igényelne tanórát /1. éves diákok számára/ ?
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 9:49 pm

Én a 4. Árnymágia órát szívesen megtartom nektek jövő hét hétfő után, hogyha lesztek elegen. Smile Szóval ha még 2 fő jelentkezik, akkor egy 2 órás, RT-s játékban lejátszhatjuk a dolgot, csak majd megbeszéljük a napot és a pontos órát. Smile (De akik jelentkeznek, tényleg jöjjenek, mert mérges leszek, ha nem. XD )
Vissza az elejére Go down
Dazira Merzeus
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Dazira Merzeus


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás : 2014. Apr. 07.
Kor : 27

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 9:50 pm

XD én ott leszek ....
De még valaki jöjjön már léééééééciiiiiiiiiiiiiiiiii....
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 10:36 pm

Nos, bár időpont nem volt konkrét, azért lett volna esélye, hogy a szünetbe esik bele, de mivel elsős karakterem nincs, és akkor az órát nyilván nem Tarkh tartja, így én a helyet most átengedem másnak.
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 10:39 pm

Addig még csinálhatsz új elsős karit. Razz Very Happy És igen, most én tartanám, hiszen mondtad, hogy mostanában nincs időd, nem vagy aktív, stb és néha Sid is tatana árnymágiát, hiszen a kedvence. ^^
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 10:42 pm

Akkor azt hiszem, ezt kihagyom. Nincs ihletem új karakterhez, te meg tudod, hogy feleslegesen nem csinálok.
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 11:05 pm

Előre láthatóan én rá fogok érni, bár csak akkor tudom teljesen biztosra mondani, ha már a pontos időpont is megvan. Szóval, ha senkinek sincs ellenvetése, akkor szívesen részt veszek az órán. Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 11:37 pm

Dehogy van ellenére Elisa és a pontos időpontot azokkal beszéljük meg, akik jelentkeznek rá, szóval amikor mindenkinek jó, akkor egy RT-s órát lejátszunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Dazira Merzeus
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Dazira Merzeus


Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás : 2014. Apr. 07.
Kor : 27

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 11:43 pm

Szuper Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-08, 11:51 pm

Jól van, akkor biztos találunk olyan időpontot, ami mindenkinek megfelel. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-11, 9:47 pm

Alinox, asszem megtaláltam Patrick kutyáját! Very Happy Very Happy


Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Colette Blackbourne
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Colette Blackbourne


Useres beszélgetések - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2014. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 10:37 pm



Srácok! Nem tudom, hogy van-e már a Mysterionak saját világmegmentő csapata, de úgy gondoltam, hogy ha esetleg nincsen.. lehetne. Very Happy
Jó, nem feltétlenül a világmegmentéséjért jönne létre egy csapat egy fekete mágusképzőben. :DMindössze egy kisebb társaságról lenne szó, akik összeállnak, hogy ha esetleg komolyabb helyzetek jönnének, akkor belecsaphassanak a lecsóba. Very Happy

Egyetemisták, végzősök, a legszínesebb egyéniségek, összefogva egy kemény, csapatmunkában profi társaságba. Very Happy
A démonológustól kezdve az elemistáig mindenki beléphetne, ám mégis érdekesebb lenne, ha minden szakirányból csak egy karakter jönne. Very Happy

Mit gondoltok, lehetne belőle jó sztorikat kihozni?
Sok közös gyakorlás, kaland, küldetés.. akár felbérelhetnék néha a csapatot egy kihívásra jópénzért, vagy éppen különleges ereklyékért, információkért. Very Happy
Közösen tanulhatnának a csapat eszesebb tagjai... a harciasabb tagok gyakran összejárhatnának fegyvert csattogtatni, és edzeni Very Happy
Esetleg lehetnének beosztva posztok is, mint taktikusok, védelmezők, támadók, kutatók :Dtámogatók :Dbármi ^w^

Egyes kalandokra, mesékre így a kiosztott embereket küldenénk. Very Happy Például ha elszabadul egy démon, akkor nem fogjuk odaküldeni a kémképzős, vagy a méregkeverő társunkat, viszont a nekromanciával vagy démonológiával foglalkozót annál inkább. Very Happy

Ha viszont már van ilyen, vagy teljesen feleslegesen pörögtem be mert hülyeség az egész.. akkor húzzatok le a wc-n >w< légyszíves... >w<
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 10:41 pm

Öhm igen, úgymond feleslegesen, mert szoktak meghirdetve lenni mesék, kalandok, így azokra is úgymond csapatok mennek, akiknek meg kell oldaniuk valamit, veszélyes helyzetbe kerülnek, ilyesmik. :)De mivel nem mindenkinek van egyetemista karija és hogy mindenki élvezhesse a dolgokat, éppen ezért is van úgy, hogy oda jelentkezni kell, hogy ki kit hoz, stb. :)Nemrég volt egy nekros mese, most tőlem van egy ilyen nyomozósabb, ereklyésebb, aztán ki tudja, hogy mi lesz a következő. Smile

Szóval ilyen más dolgoknak nincs értelme, hiszen külön küldetések is vannak, azok ugyebár a házik. Minden egyes házi az egyetemisták körében küldetés, az alsóbb éveseknél pedig vannak küldetések, de sima feladatok is. Smile

Tehát a meséink erre valóak, ha egy lezárult, ált. jön a kövi vagy kis szünet és utána a következő mese, amikre azok a userek mennek, akik ráérnek, akiknek van kedvük és ott is ismerkedhetnek a karik, stb. Smile

És mivel egy karit, usert se akarunk kizárni, ezért nem akarunk külön csoportosulásokat, nem lenne szép másokkal szemben és csak ellentéteket, nézeteltéréseket szülne, mert nem mindenki érhet rá annyit, mint a másik.
Vissza az elejére Go down
Colette Blackbourne
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Colette Blackbourne


Useres beszélgetések - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2014. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 10:51 pm

1. Azok a tanórás küldetések egyszemélyesek nem? Az már eleve nem csapat. Very Happy
2. Nem mindenkinek van egyetemista karaktere? 15 hsz és megoldható, nemde? Very Happy
3. Az hogy nincs elég mesélő, vagy ihlet.. esetleg kereslete a meséknek, az már elfogadhatóbb indok. Very Happy
4. Az utolsóra meg csak azt mondom, hogy ők is ugyanúgy csinálhatnak bármi ilyesmit QwQ Az szerintem teljesen a karakterektől függ, hogy összeállnak-e így, vagy sem. Very Happy Nem feltétlenül kell híres csapatnak lennie.. ha egy-két karakter nem hallott róla, akkor nem is akarnának belépni. Ha pedig userekről van szó.. hát talán amennyi szakirány van, annyi aktív user nincs is.. vagy tévedek? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 10:57 pm

1: igen
2: nem mindenki akar egyetemista karit Smile
3, 4: nem kifogást mondtam, hanem azt, hogy miért nem csinálunk ilyesmiket, de felőlem aztán összeállhat pár kari és kitaláltok magatoknak vmit, nekem mindegy, de én úgy tapasztaltam, hogy a tanórákra sincs igény, így ilyesmire se hinném, hogy annyira hűde lesz. Amit írsz, az igazából játéknak is megfelel, tehát több user játszik együtt. Smile Amúgy van jó pár user, aki játszik itt, nem vagyunk mi olyan kevesen, tehát ha te több karikkal való játékot akarsz, előre megbeszélt szituval, akkor azt mond. Very Happy

De mondom, nekem mindegy, mit csinálsz, én tuti nem vállalok így még egy játékot vagy ilyesmit, mert egyszerűen tömve vagyok jelenleg. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Colette Blackbourne
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Colette Blackbourne


Useres beszélgetések - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2014. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 11:00 pm

Akkor ezt majd megbeszéljük ha felszabadultak az adminok egy plusz játék erejére. Razz
Avagy.. soha... xD
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 11:02 pm

Nem csak az adminokkal lehet játszani ilyesmit. Smile
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 11:06 pm

Akkor majd én egyszerűbben megfogalmazom a tényállást: nem ilyen az oldal jellege. Ez egy feketemágusképző suli, nem egy ilyen világmegmentő fantasy világ. Smile Játékként persze bármikor lehet, hogy két, három vagy több hasonló érdeklődésű karakter mondjuk együtt gyakorol vagy ilyesmi, de kimondottan ilyen klikkeket nem alkotunk. Ahogy Sid is írta, a meséken is alakulnak kis csoportok, és pont azért jó és színes egy mese is, mert nem csak egy adott klikkből áll, pl csak nekrósokból vagy csak méregkeverőkből. Ez már csak a karakterek sokszínűsége miatt is jó, illetve egy kaland során is ki tudják egészíteni egymást.
Abban igazad van, hogy bárki könnyen szerezhet multit, akár egyetemistát is, de ahogy szintén Sid is írta, nem mindenki akar. Smile Vagy nem mindenki akar egyelőre, lehet, hogy csak később, így ő megint egy ideig kimarad dolgokból.
Külön plusz küldetéseket szintén nem fogunk kidolgozni, sajnos egyikünk ideje sem engedi meg, hogy még egy csomó ilyenen is agyaljunk, mivel ugye nem csak 1-ről lenne szó, hisz többféle kis csoportosulás alakulhatna, na meg gondolom nem csak 1-1 alkalom lenne nekik, ergo sok-sok ötlen, munka és idő mindez. Jelenleg pedig sajnos az órákra sincs kereslet, nemám, hogy egy ilyen kis csapatba mindenki minden ilyen alkalommal aktívan részt tudjon venni, szóval egyrészt nem igazán ebbe a világba való, másrészt érzésem szerint is felesleges, harmadrészt idő és kapacitáshiány miatt sem megvalósítható ez az elgondolás. Maradjunk inkább csak a sima játékoknál, időnként úgyis hirdetünk meséket, programokat, különféle félig useres-félig karakteres dolgokat, amik tudnak bizony kalandokat szülni, és nem csak külön csoportokra bontva, hanem mindenkinek egyaránt. Smile
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Colette Blackbourne
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Colette Blackbourne


Useres beszélgetések - Page 6 Elemista
Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2014. Apr. 06.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime2014-04-12, 11:08 pm

Másokat még nagyon nem ismerek, de majd talán.. szépen lassan.. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Useres beszélgetések - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Useres beszélgetések   Useres beszélgetések - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Useres beszélgetések
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Useres információk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: