Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Konditerem - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Konditerem - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Konditerem - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Konditerem - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Konditerem - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Konditerem

Go down 
+59
Havasi Zoárd
Zaine Warhurst
Thomas Gledhill
Yvonne Ricci
Elton Ricci Dixon
Chloe Walsh
Nuoma Covern
Nathaniel Cornwlade
Alexandra Alasein
Elijah Donovan
Elisaveta Varlock
Gabriel Perez
Mikael Hargreaves
Luka Dubois
Aristarkh Y. Zhukov
Ruby Rose Re
Sairus Macrain
Naomi Teigneux
Victor Alexandrov
Élias Adachi
Patrick Davis
Takoda Turner
Kimberly Fox
Kyle Brensley
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christiano Lugano
Wera A. Flinders
Brianne Layton
Bruno Stora
Corina Watson
Scott Reid
Connor Diamond
Raven Dragonov
Zoé Calylas
Caleb Valerious
Octavia Blackwood
Aventhis Johnson
Troy Clayton
Lynessa Loharn
Scott Renfield
Hunyadi Péter
Vanessa Smith
Dimitrij Volodya
Mordana Liward
Cassidy Clayton
Amelia Davenport
Jane Swan
Ryan Bourton
Niamh Sullivan
Lionel Dustsnow
Dyliah Zahira
Mordred Wasimir
Josh Barker
Dorian Deamer
Jack Sharpy
Szikszay Johanna
Leila Hunt
Mesélő
63 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem - Page 4 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 10:47 pm

-Az úgy nem jó... Tudod szeretem ha nem ellenkezel, de azt is ha mindened a helyén van*utal itt az izmokra, hiszen a megerőltetés elég sok mindenhez vezethet, sérv és még sokminden más, amit Mordred nem szeretne. Persze a mosoly még most se vakarható le az arcáról, és lassan a lány fölé is hajol lejjebb és lejjebb nyomva*
-Nem ám... tudod csak kihasználom a helyzetet*mondja egy titokzatos mosollyal, a következőre hallkan fel is nevet, majd a másik fülébe súgja*
-Attól függ hogy tetszene e vagy sem*mondja kissé dallamos, doromboló hangon, egy pillanatra megszívva a másik fültövét, majd beszélgetni is kezdenek. Érdekes pozitúra, de a fiút nem zavarja, még akkor se ha cseppet kényelmetlen, de mindezt ellensúlyozza hogy közel lehet a lánykához*
-Hát igazából teljesen rossz. Nath amikor volt is ugyan ennyi melóm volt viszont Nathet nem akarom megfojtani egy kanál vízbe*hát igen ez itt a különbség, de hát fő hogy most mindketten itt vannak. Amikor Mordana nyelve megindul a saját ajkán, a fiú csak egy kicsit elmosolyodik a másik szemeit nem engedve el sajátjával*
-Mondták már hogy ez igencsak....hmm vadító?*bizony jogosan beszél hiszen tényleg az, na de nemsokára meg is törik a jég, és szenvedélyes csókot válltanak, a fiú végig simít a lány arcán, majd a nyakán, és oldalán is, végül keze az egyik combon köt ki. Ő se sieti el a dolgot,idejük van. Viszont amikro ajkaik elválnak, még egy apró puszival búcsúztatja a csókot*
-Szerintem ha nem lennék gonosz nem én lennék. Meg tudom hogy így szeretsz, én is téged*vág vissza mosolyogva, majd hallgatja, hogy mi mindent csinált a lány*
-Ó szóval akkor nagyon jó kislány voltál..... elismerésem*mondja egy félmosollyal ő maga is végig nézve a lány testén, miközben ujjai fürgén végig is simítanak a hason*
-Amúgy meg mindig szép vagy*teszi hozzá, jókedvűen, hiszen nem meglepő, hogy ha a srác az albínó közelébe kerül, képes megváltozni. Nem is kicsit*
-Én meg még éppen külső levelezgetéseket folytattam az ősökkel, megkérdeztem mikor nézhetjük meg a házat ,és tudod mit mondtak? Bármikor... szóval, amikor van kedved elrabollak egy kis túrára, hogy együtt szívjuk az ír levegőt.. mit szólsz hozzá?*kérdezi most már csak kicsit simogatva közbe a másikat, tekintetével pedig kíváncsian figyeli az ajkait, na meg hogy mit válaszol*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Konditerem - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 11:04 pm

- Oh, értem én. Hát akkor megúsztam. *a mosolya egyre szélesebb lesz, bizony jó ez a kis játszadozás most. Viszont ha valaki meglátná őket, bizonyára nem hinne a szemének, hogy ez a két, magának való alak ilyen jól megérti egymást és hogy ennyire szeretetteljesen néznek egymásra.*
- Tudod, minden tetszik, amit te csinálsz, még a helyzetkihasználásod is. Sőt... *vigyorodik most már el és hamarosan szóba kerülnek a sentinelek is, de erre a dologra Mordana már nem óhajt válaszolni, egyszerűen ezt a fiúra bízza, az ő dolga és talán túl fogja élni azt a Corivardot, hiszen ha nem, majd helyre teszi és kész. Ez miatt nem aggódik. Na de közben a lányka végignyal lassan az ajkán és amikor hallja a szavakat, kissé bele is pirul, hiszen nem szokott ő ehhez hozzá.*
- Mások még nem, de te se sűrűn. Tudod, mások szemében nem vagyok olyan gyönyörű. *na lehet, hogy az, csupán csak a belső énjét nem szeretik. Szóval addig jó, amíg meg nem szólal. Na de a hosszú csókjuk kezdetét veszi és a fiú kezei is szaporán indul meg a szép testen, először csak az arcon és a vékony nyakon, majd le az oldalára és végül a comb is kap egy kis kényeztetést, amely nagyon is kedvező és kissé fel is húzza a lányt, így nem igazán akaródzik neki elszakadni Mordredtől, hiszen ugyanúgy imádja, ahogy elejétől fogva, na meg úgy tetszik neki, ahogy azon a napon az Árny hágón, amikor megkapta azt az ezüst sálat, bár azóta sajnos vissza lett szolgáltatva a gazdájának, na de sebaj. *
- Bizony, így szeretlek. *bólogat is párat, majd ez után mesélni kezd és a jó kislányos megjegyzésre csak kissé megcsípi mindkét kezével Mordred oldalát.*
- Meg elmondtam Sairusnak a véleményem, mert volt szerencsém megint találkozni vele. *jegyzi még meg vállat vonva. Ez nem olyan fontos információ, de azért megosztja kedvesével.*
- Te meg mindig nagyon kedvesen szólsz hozzám. *mondja jókedvűen és továbbra is kényelmesen fekszik a padon, úgy látszik, hogy nem óhajtják elereszteni, ami sose baj természetesen. Na de Mordred tovább beszél és a szülők is szóba jönnek, akiket Mordana is nagyon kedvel, hiszen kedvesek, amilyennek lenniük kell, ellentétben a Liward szülőkkel, na de majd idővel Mordred is megismeri őket, na meg talán a szülők is rájöttek arra, hogy ez egy komoly kapcsolat és hogy lányuk imádja ezt a fiút, hiszen már több, mint fél éve együtt vannak és az albinó továbbra se óhajt megválni egyetlenétől. *
- Oh, szóval amikor csak akarunk, lenézhetünk oda. Hát, szólsz és már repülök is a cuccaimért és mehetünk Írországba. Tudod, te bármikor elrabolhatsz, de csak akkor, hogy ha cserébe egy éjszakát most már veled tölthetek... és nem csak úgy, hogy alszunk. *dugja ki picit a nyelvét is a fiú felé, bizony ez egy kis beszólás volt, na meg egy apró kis felkérő a keringőre, hogy bizony hiányzik már neki az együttlét, tessék nem elhanyagolni, mert akkor le lesz támadva és lesz nemulass.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Konditerem - Page 4 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-08-05, 11:26 pm

-Még meg*mondja egy ravasz mosollyal, bizony az ilyen megnyílvánulásokat, nem vetkőzi le egykönnyen, na de mindent csak pozitívan mond a lányka fele*
-Hmm akkor azt mondod hogy használjam ki a helyzetet?Eléggé furán hatna itt*mondja továbbra is derűs, titokzatos hangon, bár nem úgy tűnik hogy nagyon távolodni akar a lánytól. Nemsokára megbeszélnek pár dolgot, köztük a Sentineles dolgot is ami már idegesítette Mordredet, de szerencsére talán nem lesz belőle baja. Ezután a lány viszont egy roppant beindító dolgot csinál, névszerint végig nyal az ajkain, bizony tényleg szexi úgy ahogy van. A szavakra viszont már csak kiszélesedett vigyorral felel a fiú*
-Tudod... addig van szerencsém ameddig ilyen vakok, bár.... lehet hogy belegondolva inkább ők a szerencsések, lehet akkor nem maradna szemük*dorombolja jókedvűen a lány fülébe, majd megtörténik, a hosszú, és szenvedélyes csók is , amibe a fiú is mindent bele ad, kezével simogatva, a lány testét, ahol éri , és amihez természetesen hozzá fér, hiszen az ő érzelmei se csökkentek az idő alatt. Bizonyítani akar a lánynak minden nap, ha kell mindig ismét meghódítani*
-Én is*válaszolja, majd ezután mond valamit, amire viszont már egy csípés lesz a felelet, a fiú kicsit megugrik, a combon lévő kezével kicsit megmarkolva a formás végtagot, persze nem fájdalmasan.*
-Héhé.... akkor mindjárt meg is változtatom a véleményem rossz kislány...*vigyorodik el, majd hallgatja, a fejleményeket, úgy tűnik Sairus mindig rosszkor és rossz helyen van. Érik már a srác bosszúja felé*
-Mit csinált az az idióta már megint?*sóhajt fel, miközben szemeivel kérdőn néz a másikéba. Nem kell aggódni nincs rossz kedve, de ha már Mordana elkezdte akkor had legyen kicsit kíváncsi. A következőre csak közelebb hajol, egy puszit lehellve a másik orrára, s kicsit meg is harapdálja a lány ajkának a szélét*
-Tudod, máshogy nem is szólnék, elvégre te vagy a hercegnőm nemigaz?*kérdezi egy kisebb mosollyal, hallkabb hangon, miközben beszélni is kezd a szülőkről. A lánynak úgy tűnik tetszik az ötlet, és a fiú kapva kap az alkalmon belebújik a lány vállába*
-Azt hiszem az ilyen ajánlatot nem lehet vissza utasítani, egyszóval benne vagyok. Na kapaszkodj*mondja vigyorogva, és nem is készül másra, mint kezeit becsúsztatva a lány háta alá, majd a fenekéhez leérve fel is emelje a jelenleg még fekvő albínót, és bizony ha minden jól megy pár pillanat múlva talpra is állítsa, a szilárd talajon*
-Nekem jó a mai nap, a suliból elegem is van, na meg sok mindent fel lehet fedezni ott. *mosolyodik el átkarolva a másikat*
-Tudod egy teljesen üres ház... messze a várostól, jó sok szobával, és teremmel... hmm.. *nem is fejezi be csak egy puszit nyom a lány ajkaira*
-Ha van kedved tényleg, akkor találkozzunk mondjuk.... pár perc múlva a folyosón, gyors átöltözök, és mehetünk is..

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Konditerem - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-08-15, 6:38 pm

//olvad//


- Még? Azért félni nem fogok, ne is reménykedj. *mondja jókedvűen a fiú arcát fürkészve és ez után egy meglepő mondhat hagyja el ajkait, amire kedvese is reagál, természetesen.*
- Furán? Meglehet, de legalább egyedi hely lenne. *hangja most ár kissé huncutabba megy át, mint amilyen eddig volt, na de ezt még egy kissé tovább is fokozza azzal, hogy nyelvével végigsimít ajkán, ezzel kissé talán fel is keltve Mordred figyelmét, bár tény, hogy nem szándékosan tette.*
- Szerencséd? Amúgy se kellene más, tudhatnád. *és ez után történik meg hosszú idő után az a kellemes csók, amely bizony nem kicsit lesz szenvedélyes és ahogy a fiú keze éri a testét, úgy simítják végig Mordred testét a fehér kezek, nem kímélve a mellkast, a nyakat és a kezeket se, sőt, még a combokat se, hiszen csak neki szabad így hozzáérnie ehhez a fiúhoz és ez így is van jól. Na de amikor a fiú jó kislánynak meri titulálni, a leányzó bizony megcsípi és erre egy erős markolást kap a combján, amelynek következtében egy puszit lehel a másik ajkára. Szereti, amikor Mordred ilyen, egyszerűen feltüzeli ezekkel az apró mozdulatokkal.*
- A rossz az már jobban tetszik, de kislány az már nem vagyok. Tudod, te nem éppen úgy viselkedsz velem. *mondja jókedvűen, hiszen Mordred már párjává tette a lánykát, így hát a szexualítás se marad ki az életükből, bár egy ideje már nem volt részük benne. Na de végül szóba jön Sairus, akivel Mordana sikeresen össze szokott futni, bár nem rajong ezért, de hát nincs mit tenni. *
- Tudod, amikor párbajoztunk, majdnem megölt. *kissé lesüti szemeit, ezt így nem teljesen mondta el a fiúnak, azaz minden pici részletet nem.*
- És meséltem, hogy kihúzott a vízből. De... nem a légúttisztító varázslatot alkalmazta arra, hogy levegőt kapjak...és... szóval megmondtam neki, hogy undorodom attól, amit akkor tett. Belegondolni is szörnyű, hogy az ajka az enyémhez ért. *mondja dühös tekintettel, de azért reméli, hogy Mordred nem lesz túl pipa, hiszen ez nem megcsalás volt, a lány nem is volt magánál, tehát nem tehetett róla. Na de végül a fiú ismét nagyon kedves lesz és hamarosan egy kis puszit is kap, persze pár gyengéd harapdálással megfűszerezve.*
- Bizony, csak a tiéd vagyok. *öleli meg kissé a másikat és egy ideig nem is ereszti. Nah de amikor fel lesz kapva, mi szerint a fiú él a lehetőséggel, csak megkapaszkodik Mordred nyakába és hagyja, hogy kedvese felhúzza magával, de közben érzi ám, hogy meg is lesz taperolva.*
- Látom azért még kihasználod a helyzetet. *mondja jókedvűen és egy picit se bánva ezt a dolgot. Na de már át is lesz karolva és a fiú tovább beszél és Mordana teljesen meglepődik a szavai hallatán.*
- És mit tervezel abban az üres házban és a sok-sok szobában? Ugye nem feláldozni akarsz valamiféle démonnak? *kérdi most már igazán boldog hangon és amikor hallja, hogy pár perce van, pislog párat.*
- Hű, szóval alig kapok pár percet. Hát, sietek, de egy gyors zuhanyra mindenképpen szükségem van. Tehát legyen inkább negyed óra, addigra össze is csomagolok. *egy puszit nyom Mordred nyakára, majd el is ereszti kedvesét, kibújva a karjai közül és hogy ha minden igaz, meg is indul a Keleti főtoronyba, meg sem állva a szobájáig, ahol lefürdik és már csomagol is, hogy a főfolyosón találkozhasson szerelmével és hogy elindulhassanak Írországba.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-02, 11:06 pm

* A lány nevetni kezd ami csak jó a fiú számára hisze ő is élvezi a társaságot és a lánnyal nevet ám ezután vissza bújik a csiga házba. Ő ilyen legalább is az elején. A lány gondolkodik hogy merre is menjenek s hajával kezd el játszani. Ezt nézi egy ideig, de egy gondolat meg zavarja.*
~ Miroslav tuti azt mondaná luzer, csupa nagy betűvel. Szedd össze magad öregem! ~ * Gondolatát a lány hangja zavarja meg és kíváncsian a másikra pillant.*
- Jó terv* Ismét szűk szavú lett de ha egyszer már sikerül feloldódni talán most sem lesz sok idő. Egy kis mosoly megjelenik ajka szegletében. A lány fel kell hogy indulni tudnak s miután a kardigát magára vette Dimitrij is fel áll és nyújtózik is egyet. A lejátszót kikapcsolja hiszen most már semmi szükség nincs rá. A nyakába teszi a fejhallgatót és a lejátszót egyik zsebe mélyére csúsztatja. Látja a lány barátságos mosolyát melynek örül. Végül is simán elküldhette volna, de nem tette.*
- Mehetünk* Mondja a lánynak s mikor az ajtóhoz érnek előre engedi a másikat.*
- Csak utánad* Mosolyodik el kedvesen ám még mindig szűken válaszol. Egy tippel áll elő Amira amin kicsit meglepődik az Orosz srác.*
- Persze nem gond, de miért pont oda?* Kérdezi meg érdeklődve s el is indulnak a folyosón ha minden igaz. A válasz után szólal meg ismételten.*
- Van valami hobbid?* Teszi fel a kérdés mert érdekli a dolog s próbálja kicsit jobban megismerni a másikat ha lehet, bár ő sok mindent nem árult el még magáról vagyis szinte semmit. Közben haladnak s olykor a lányra pillant a félős fiú.*
- Kérdezhetek valamit?* Ha a válasz igen csak akkor teszi fel következő kérdését a másiknak.*
- Miért hívatod magad Mirának? Szerintem szép név az Amira* Bizony egy bókot engedett meg a fiú magának, de a lány erősítette benne a dolgot, hogy nem kell félnie. Hát most már nem fog.... vagy legalább is megpróbál. Az aulánál meg áll s a lányra néz.*
- Szerintem megyünk le én oda tennék egy konditermet te nem?* Kérdez rá és a lány véleményére kíváncsi. Ha minden igaz meg is indulnak lefelé hogy megtalálják a termet. Közben van kérdése a srácnak amit fel is tesz a másiknak.*
- Amúgy milyen zenét hallgatsz?* Erre is rákérdez mert hogy a lány is lejátszóval érkezett a klubhelyiségbe. Mikor leérnek a srác hol a lányra pillant hol pedig az ajtókra hogy megtudja merre is van a terem. Az egyik ajtó előtt meg áll.*
- Nem is tudtam hogy itt van uszoda is* Csodálkozik rá egy kicsit és a kérdés magától jön.*
- Tudsz úszni?* Miért ne kérdezne ha már lehet. Kitudja meddig lesz a lány társaságában. Elvileg tovább is indulnak s meg is érkeznek a kondi terem elé. Az ajtót kinyitja és a lány kék szemeibe néz.*
- Tudod csak utánad* Mosolyodik el s ismét előre engedi a lányt. Ha bemegy csak azután lép a terembe ő maga.*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Vanessa Smith


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Cruoris

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-02, 11:40 pm


*Nagy szemekkel figyeli Dimitrijt, és egyre jobban szimpatikus neki a srác. Ahogy haladnak végig a folyosón egyszer csak hallja a kérdéseket. Mira ezen csak elmosolyog és elgondolkozik, mire mit és hogyan válaszoljon.*
- Azért arra, gondoltam mert szeretek sportolni és edzeni... hmm... főleg a súlyzozást szeretem..*Mondja a lány élvezettel a hangjában, mert tényleg szeret sportolni és kinem hagyna egy napot sem. Séta, Futás legyen az egy fekvő támasz akkor is tornázik. Hogy miérT? Hogy jó kondiban legyen meg alakja... *
- Persze kérdezhetsz.*Feleli mosolyogva és figyel a kérdésére. Persze a lány, nem lepődik meg a kérdésén mert nem csak az orosz fiú tette már fel a kérdést. Hogy Mirának miért hívják? Mert a testvérei csúfolták folyton Mirkának amit nagyon utált habár mostmár csak a fájó pontjára rúgna bátyjának. Vera a nővére képezte azt, hogy akkor legyen Mira és veszekedés sem volt belőle. Testvéreivel úgy van mint hal a vízben veszekednek de olykor imádják egymást. A bóknak örül a lány, elmosolyodik rajta és biccentve mondja a köszönömöt. Szereti a bókokat, de ilyenkor tud rideg gyilkos szemmel nézni...*
- Ennek van egy története.. 5 éves voltam a bátyjám meg volt vagy 7 nincs nagy kor különbség közöttünk ő is iskolába jár még. Szóval ő Mirkának kezdett hívni, mert unatkozott. Legyen az karácsony vagy családi összejövetel mindig így hívott. Persze ezen nevettek mert persze vicces. De folyton felhúzott vele, és a nővérem egyik estélyen mondta neki keressen nekem normális becenevet. És így kaptam a Mirát. nincs bajom az Amirával, szerintem is szép név. Már megszoktam a Mirát. Lisának is szoktak szólítani már aki nem tudja megjegyezni az első nevem. *Kaccsint a fiúra és neveti el magát, mert megint a bátyja hangja a fejében van. Hiányzik neki a családja,jó lenne ha itt lennének. Sóhajt egy nagyot, majd lassan leérnek az Óceán alatti barlangrészhez. Ott kicsit körül néz majd felel a fiú következő kérdésére.*
- Van persze. A zene meg a Capoeira. Szeretek zongorázni amikor otthon vagyok, mert tanultam 8 évig zongorázni. És fel is léptem híres helyeken ahova apám elvitt. Szereti mutogatni a tehetséges embereket hátha felfedezik. Ezért sem szerette volna ha tudjak a mágiáról.*A hangja itt elcsuklik, mert nem szeret erről beszélni. Igazából utoljára mikor beszéltek erről akkor apjával csúnyán össze veszet, és ezért utazgatott el a főszülő mindig. És ezt bántotta a lány.*
- Vegyes zenéket, mindig mikor milyen kedvem van. A rossz kedvet például onnan lehet tudni, ha nagyon kemény rock zenét hallgatok ami meg szokott nyugtatni olyankor és úgy hozom vissza a jó kedvem. Mostanában oda vagyok a Hip-Hop zenékért amiket szívesen hallgatok és táncolok rájuk ha kedvem van. Persze, minden evő vagyok a Hardcore zenére is.. az például buli keretében szokott lenni ha van.*Mondja barátságosan és érzi, hogy jobban oldódik fel és már nincs szüksége a rejtett arcra mert tud végre ön maga lenni. Hogy ez meddig fog sikerülni? Hát reméljük sokáig.*Ahogy beérnek csodálkozva nézi az uszodát. Elmosolyodik rajta és örül, hogy hozott fürdő ruhát és úszó sapkát és szemüveget ami most a táskája legalján csücsül.*
- Tudok persze, Capoeria mellett a másik kedvenc sport tevékenységem. Szóval még legnagyobb szerencsémre raktam be mindent ami úszással kapcsolatos.*Vigyorodik el a lány.*
- Igen tudom.*Mondja mosolyogva Mira, majd belép a konditerembe és körül néz.. hűű ez tök jó..*
- És neked van valami kedvenc hobbid?*Érdeklődik, most már teljes bizalommal mert őrül, hogy így sok mindent spontán eltudott mondani magáról.*
- És őő... mondtad, hogy jöttünk együtt iskolába.. kivel érkeztél ha megkérdezhetem?*Teszi fel a kérdést, mert ez már egy ideje tudni akarja a lány, csak nem merte fel tenni a kérdést. Nem volt bátorsága hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-03, 12:25 am

* Ő kicsit furának találj a lány szájából a kondi termet és ezen meglepődik. Ha egy fiúval társalogna nem lepné meg hiszen ő is sokat jár öccsével az ilyen termekbe, de egy lánytól neki fura. Persze semmi baj nincs vele. A választ is megkapja s kiderül a lány szeret sportolni ami amúgy látszik is rajta hiszen formás teste van és hiába a hosszú nadrág meg a garbó pulcsi. próbálja elképzelni egy súlyozóval a kezében de valahogy nem megy neki.*
- Azt hiszem vigyáznom kell veled* Mosolyodik el és a lány erejére gondol. Még a végén lenyomja, mondjuk azt nem tudja elképzelni, hiszen erős fiú ami látszik is testfelépítésén. Miután meg engedték neki hogy kérdezzen kérdez is. Elég hosszan fejti ki a lány a dolgot ami tetszik neki. Olykor bólint egyet hogy nem kalandozott el a figyelme. Leszűri hogy legalább két testvére van a lánynak ami csak jó és ő aztán tudja milyen a családi kötelék.*
- Ha nem gond, én Amirának hívnálak* Jegyzi meg s csak azért mert mikor találkoztak a Mirát mondta neki, de hát mivel mondta hogy semmi baja ezzel a névvel talán az sem zavarja ha Dimitrij így fogja hívni. Ez után más téma következik ami szintén kivesézésre kerül. Kiderül hogy a lány szeret zongorázni amit jónak talál és még Capoeirázik is. Érdekes teremtésnek gondolta már az elején is de most csak erősitti benne a megérzést Amira.*
- Engem is tanítottak, de feladta a tanár, amit nem csodálok* Mondja komolyon s megint testvére volt a ludas vagyis inkább ketten mert ha együtt vannak elég rosszcsontok. Na de mivel nemesi származásúak így a zongora sem maradhatott ki az életükből, bár nem sok ragadt rájuk legalább is Dimitrijre biztosan nem.*
- Ha jól gondolom te aranyvérű vagy ugye?* Kérdez rá mert hát előbb az esélyit említette most meg azt hogy nem akarta az apja hogy tudjon a mágiáról. A zene is szóba kerül melyre ismét egy szép hosszú válasszal ajándékozza meg a másik*
- Az jó én is kedvtől függők általában* Fűzi hozzá a megjegyzést hogy azért ne csak csendbe sétáljon a másik mellett. Haladnak közben, ám még sem tűnik fel a srácnak hogy mennyit sétálnak. Az uszoda elé érkeznek s be is kukkantanak ha már itt van miért is ne? A kérdés is adott már csak fel kell tenni ami meg is történik és a válaszra sem kel várni sokat.*
- Igen az úszás jó sport az biztos meg mozgat minden izom csoportot.* Mosolyodik el és ő is szeret úszni reggelente. Illetve mindig de reggelente szokott. A kondi terem előtt előre engedi a lányt s csak után lép be. Mivel még nem járt itt körbe néz. Igen tetszetősnek találja hiszen sok gép van idelent. A kérdésre elgondolkodik el picit és csak utána válaszol.*
- A zene hallgatás, tudod teljesen letud lazítani és kikapcsol ami nem árt néha* Kicsit közelebb hajol a lányhoz ami meglepő hiszen nem szokott és úgy mondja a következő szavakat mint ha valami bizalmas dolgot árulna el.*
- Szeretek olvasni, de nem áruld el senkinek* Mosolyodik el s vissza hajol a kellő távolságba. Nem azért hajolt közelebb mert olyan nagy titok lenne csak most ezt érezte helyesnek és nála ez elég nagy szó hogy egy ismeretlen lánnyal ilyet csináljon bár már nem is ismeretlen hiszen annyi mindent elárult magáról amit nem is gondolatot volna. Főleg az első találkozásnál de ezzel semmi baj csak szimpatikusabbá tette számára Amirát. Az egyik eszközhöz sétál és rá is ül. Onnan figyeli a lányt. A kérdésre elmosolyodik.*
- Persze megkérdezheted. Van egy öcsém, illetve egy iker testvérem csak pár másodperccel vagyok nálam idősebb. Úgy nézünk ki mint két tojás. Ha egymás mellé állunk tuti nem találod ki hogy melyik vagyok. Amúgy pedig teljesen különbözzünk. Miroslav nem olyan mint én, de így egészítjük ki egymást. Általában vele lógok és csak ritkán vagyunk külön, de ez a mai nap pont ilyen amit amúgy nem bánok* Mosolyodik el és egész szépen megeredt a nyelve neki is.*
- Csak két testvéred van?* Kanyarodik kicsit vissza a dologhoz hiszen csak kettőt említett a lány de lehet több van neki.*




Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Vanessa Smith


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Cruoris

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-03, 1:14 am


- Miért gondolod, hogy vigyáznod kell velem? Ne aggódj, nem vagyok az a fajta lány aki fogja és azért verekszik mert úgy tartja kedve.Önvédelmi célból tanultam a Capoeriát..*Mondja vigyorogva, és elgondolkozik a dolgokon. Ugyan elég sok mindent elárult magáról, és ezt lehetne első lépésnek venni mert régóta nem volt ennyire beszédes. Be nem áll a szája. Persze, nem baj az ha valaki elviseli akkor az csak jó a lánynak.*
- Persze nem gond.*Bólint rá és odalép a futópadhoz és elindítja és futni kezd rajta. hmm... nem volt olyan rég mikor futott hiszen otthon tornázott mielőtt eljött ide.*
- Igen az vagyok bár ezt nem tudtam 11 éves koromig. *Mondja sóhajtva és kicsit elszontyorodik mert eszébe jutott a vitatkozás és a folytonos veszekedés az apjával. Ami rejtély maradt még mindig, hogy miért nem engedte az apja, hogy a varázslattal foglalkozzon a lány. Erre még mindig keresni fogja a választ. Nem szeretne róla beszélni a lány itt érzi ezt nem mondhatja el és a témát itt lezárta. Nem akarja firtatni, ezért inkább rögtön más témát keres, vagyis nem keress mert hallgatja a fiú válaszát ahogy mesélni kezd a testvéréről meg az úszásról.*
~ Ha két tojás, akkor honnan tudom most nem a testvérével beszélek avagy fordítva? Jesszus.. ez nekem már most zavaros...~ *Forgatja meg szemeit, amikor kiejti hogy szinte ugyanazok. Bár belegondol Mira, a srácok stílusa nem ugyanaz azaz, mi van ha a testvére sokkal beszédesebb és nem hűvös? hmm... sok mindenbe belegondol de majd rájön ha megismeri... vagyis reméli.*
- Egy kérdés, honnan jövök rá nem e Miroslavval beszélek most?*Vonja fel a szemöldökét és gunyorosan vigyorog erre a kérdésére. Kíváncsi rá szóval miért ne tenné fel? Utána észre veszi, hogy közel hajol hozzá az Orosz kaliberű fiú és nem tudja mit akar utána csak azt hallja halkan, hogy szeret olvasni. És ez titok. Kicsit érdekes, hogy miért ne lehetne elárulni hiszen az olvasásban nincsen semmi titokzatos. Mira is szeret olvasni kedvenc könyve a Robin Hood kiskorában sokat olvastatta a testvérével fel így kívülről fújja a történetet...*
- Olvasni pedig jó, én is szeretek. Mikor megtanultam olvasni a Kastélyban másnak nem tudom mondani a nagy házunkat mert Villánál is nagyobb.. a könyvtárunkban az összes létező könyvet kiolvastam.. érdekeltek a művészetek régi könyvek. Megsúgom neked Puskint is kétszer ha kiolvastam.*Vigyorog el mert az Orosz Romantikát ugyan nem szereti de azért ez a regény nem volt rossz a lánynak.*
- Igen, egy 18 éves bátyám és egy 17 éves nővérem akit pót anyámnak hívhatok. Meg vagyunk csak a bátyám oltásainál kicsit kikészülök... Ő az a fajta aki viccelődik és csúfoldik ha túl sokat beszélek. olyankor mindig én húzom a rövidebbet... persze érthető. egyet nem bír még elviselni, ha például fiúval vagyok, na akkor le kell állítanom hogy fejezze be ne kergesse el... De szerintem ki jönnétek végűlis nem rossz srác Sam. Veronica pedig olyan mint én csak idősebb és hogy is mondjam, nincs az a nyár amikor ne hozna haza minden nap másik srácot... Persze őt meg nem szidja le Sam, de engem meg úgy véd és őriz mintha valami alkohol lennék vagy a kedvenc söre... *Mondja nevetve, és szemeit megforgatja majd leáll és befejezi a futást, mert úgy érzi a 40 km -t lefutotta szóval itt az ideje egy kis pihenőt tartani utána egy kicsit megmozgatni még az izmokat is súlyzóval.*
- Nálatok valami megkülönböztető jel van Miroslav és közted? Például beszéd, vagy öltözet stílus vagy valami?*Érdekli a lányt az ilyenek.*
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-03, 2:06 am

* Kissé félre lett értve a srác bár a humora, ha lányról van szó nem a legjobb ezzel ő is tisztában van. Kiderül hogy előre látó volt az apja, mert meg taníttatta a lánynak hogyan védje meg magát. A lány tényleg sokat beszél, de ez nem zavarja Dimitrijt, sőt....A témák változatosak s váltogatják is egymást. Az idő érzéke elveszett a fiúnak s ő úgy érzi hogy csak pár perc telt el a klubhelyiség és a kondi terem között pedig ez nem így van. Nem is foglalkozik ezzel. Látja a lányon hogy a téma kényesen érinti így nem feszegeti tovább hiszen azt nem szeretné ha rossz kedve lenne. Talán majd egyszer elmeséli azt is. Le is ül, mert állni nem szeret sokáig de ő nem kezd edzésbe hiszen nem úgy van öltözve. Fejét a következő kérdésre fel kapja. Teljesen jogos hogy megkérdezte ezért barátságos hangon szólal meg.*
- Ha megmutatom a személyimet az elég bizonyíték? Amúgy mi hasznom származna belőle, hogy másnak adom ki magam?* teszi fel logikus kérdését mert hát neki aztán semmi haszna nem származna belőle. Soha nem adta ki magát a testvérének ami nehéz is lenne mert különböznek. Ha nem is kinézetre de jellemre mindenképp. Elárulja, hogy szeret olvasni és titokként mondja de erre is meg van az oka.*
- Persze semmi rossz nincs benne, de tudod sokat csúfoltak miatta. Öcsém főként, így nem hangoztatom.* Vonja meg vállát mint akit már nem érdekel de még is úgy árulja el a dolgot mint ha valami titok lenne.*
- Orosz romantika? Mi a véleményed róla?* Ha már szóba került még szép hogy rákérdez a dologra. Egy rövid jellemzést is kap a láy családjáról melyet érdeklődve hallgat végig a srác. valahogy nem tudja átérni a lány helyzetét hiszen neki ilyenbe nem volt része. A "kijönnétek" résznél kicsit elgondolkodik azon hogy tényleg kijönne e mással is az öcsén kívül. Szerinte nem, de végül is nem lehet tudni. Most kissé szótlan lesz de csak azért hogy a lány érvényesülni tudjon. Meg ő inkább szeret hallgatni mint beszélni ezért őrül külön hogy a lány fel oldódót és csak mondja és mondja. Egy mosoly is megjelenik arcán mikor ebbe bele gondol. Most ő következi és neki kell beszélni amivel semmi gond és meg is teszi.*
- Hát ugye kinézetbe semmi, de tényleg semmi még egy anya jegy sem. * Kis szünetet tart mert elgondolkodik.*
- Ja de pár centivel magasabb nálam de az olyan elenyésző hogy észre sem venni. Öltözködésben sem mondanám hogy túl nagy különbség lenne. Végül is egy a ruhatárunk. Beszéd stílusban van illetve gesztikulációban. Ő szívesen alkalmazza a szlenget tudod én próbálom meg tartani nemesi mivoltunkat. Nem azért hogy ezzel erőt fitogtassak csak ez családi dolog. Őt nagyon nem érdekli, származása de nem tudja letagadni hogy honnan jött. Szerintem nem is akarja. Ő elég lazán mozog míg én kissé merevebb vagyok, de ezek csak akkor látszanak mikor együtt vagyunk. Szóval ha ismered az ikerpáros egyik felét akkor rá lehet jönni hogy melyik vagyok én s melyik ő. Ő elég nyitott az új emberekre s mint tapasztalhattad én nem igazán. Kissé zárkózott és csendes is vagyok egy darabig míg ő nem. Majd ha egyszer találkozunk és ő is ott lesz akkor észre fogod venni a különbséget . Ja és nagy csajozó gép és még dumálja is van hozzá. Tudod a lányokat ő szavaival éve "meghúzni" szeretné és azt is csinálta mióta az eszemet tudom.* Ezt elég hosszasan kifejtette s a lánynak kis rálátás lehet ebből hogy bizony a két fiú ég és föld. Pont egymás ellentétei.*
- Fejből tudom a jellemzésünket mert mindenki ezt kérdezi és folyton egymáshoz hasonlítanak minket pedig nem hasonlítunk illetve külsőre igen de máshogy nem. Már megszoktam az évek alatt. Ahogy új ember és suli mindenütt ez megy.* Fejti ki ezt is és a sulikat is hozzá fűzi hiszen ez a tapasztalat. Nem ez az első iskolájuk s ha nem változnak meg nem is ez lesz az utolsó. Na de nem jövőbe látó és mivel nem tervez előre így hagyjuk is a ködös jövőt.*
- Nem tudom téged nem hasonlítottak a nővéredhez és ha igen nem idegesített egy kicsit?* Kérdezi meg mert általában a testvéreket szokták. Az ikreknél sincs másképp sőt.....*



Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Vanessa Smith


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Cruoris

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-03, 2:42 am


- Csak vicceltem, mellesleg tényleg érdekelt, hogy nem e vagy ő.*Mondja Mira gonoszan a a srácnak mert szeret néha gonoszkodni mert ez jól áll neki. Hallgatja a jellemzést, és elmosolyodik rajta Hát igen... ezt észrevette Mira, hogy Dimitrij zárkozotabb és meg is látszik rajta... ahogy Miroslavot jellemezte, elvigyorodott ezen. Heh.. csajozósabb remek..*
- Velem találkozik, akkor csak próbálkozhat. *Kaccsint rá, a fiúra majd tovább hallgatja, majd válaszol a romantikás kérdésre miután a fiú befejezte a jellemzést.*
- Hát, tudod.. Nem kedvencem az Orosz Romantika, mert nekem valahogy túl száraznak tűnt és zavarosnak és a párbaj a történetben, köszönöm az a része nem tetszett pedig próbáltam megszerettetni magammal. Maga a viselkedés más, meg minden az öltözék.. az épületek szépek.. *Mosolyodik el ezen azért. Elgondolkodik azon, hogy mi lenne ha tényleg sikerülne Miroslavnak befűzni.. Ennyire csak nem naiv Mira megcsóválja a fejét, habár megijedt ezen de nem mutatja ki szóval csak jókat kuncog rajta. A testvéreiről adott jellemzésen is elgondolkodik lehet, hogy picit túlzott de a lényege meg volt.. Állítólag Veronica anyjára hasonlított.. mármint fiúzásban.. ezért talán kicsit visszafogottabb Mira.*
- Azért jó dolog lehet, mert például ha valakinek van valami programja amire nem szeretne elmenni egyszerűen cserélődni tudtok. És akkor senki nem veszi észre a változást.*Mondja a lány fejcsóválva, érdekesnek találja tényleg az ilyet tehát, el is gondolkozik rajta.*
- Verához? Ha bele gondolok nem igazán, mert én az a fajta lány vagyok a családban aki szereti a művészetet és szívesen tanulja is. Szeret pálcát forgatni Sportolni.. Vera pedig ő annak a híve járja a Drumstrangot és ha teheti kijárási tilalomnál elmegy bulizni és pasizni.. Mondhatni azt ő az iskola "szépe" Folyton azt mondja, hogy kapni fog a szépsége miatt melót, mert csak egy tantárgyat hajlandó tanulni és a többi nem érdekli. Meg őt a Fehér mágia érdekli... Igazság szerint, ha például bármi olyat tenne velem az én reflexeim gyorsabbak mert Samuel megtanított pár olyan dologra, amire Apa nem. Mondhatni azt, hogy Vera lógna ki a sorból, de szeretem mert szinte ő nevelt fel apával mikor nem volt mellettem édesanyám. Samuelel mondhatnám hogy össze lehet hasonlítani például a modorunk ha valami rossz történik.. én idegesebb vagyok mint ő és olykor behúzza fülét farkát...*Meséli Mira Dimitrijnek, ami igaz is mert tényleg ha családban perpatvar van akkor képes kinyitni a száját és kiállni magáért. Fogja közelebb hajol a fiúhoz a füléhez.*
- De, nem mutatja meg minden képességem, ha erről mesélek.. nem kell megijedni.*Majd visszaegyenesedik, és belenéz a fiú szemébe.*
- Feltehetek egy kérdést? Persze ha nem leszek indiszkrét...*Kérdezi csillogó szemmel és ha igen felteszi.*
- Volt már olyan eset amikor valamelyikőtöknek volt barátnője és kicserélődtetek?*Kérdezi érdeklődve még mindig izgatja ez a téma..*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Dimitrij Volodya
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Dimitrij Volodya


Hozzászólások száma : 398
Csatlakozás : 2010. Aug. 29.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-05, 1:31 am

// Olvad //

* Nem fogja bizonygatni hogy ő Dimitrij ha a lány akarja elhiszi ha nem hát nem. Csak vállat von a gonoszkodásra és nem válaszol rá semmit viszont a következő kijelentésre a lányra pillant.*
- Ezek szerint szereted a nyílt típusú embereket* Állapítja meg és fejét le is hajtja. Azért az nem gondolta hogy lehet esélye na meg arról szó sincs csak ismerkednek, de örült volna neki ha inkább a visszahúzódó fiúkat kedveli. Már megszokta ezért is van hogy nincs barátja és marad neki a tesója. Nos ez az új suliban sem fog változni. Az Orosz romantika kerül szóba és persze az ország is.*
- Tény az irodalom száraz de az ország szeretni való.* Most nem fejti ki és a lányra se néz egy ideig. Egy kérdést intéz a másikhoz és csak pillant fel már mondana valamit mikor a lány közelebb hajol hozzá egész pontosan a fülébe mond valamit. Ne érti hogy most mire céloz a lány ezzel a kijelentéssel.*
- Akkor nem tudhatod milyen idegesítő ez nekem és nem értem hogy mire célzol* Mondja a másiknak s a lány szemibe néz miközben beszél. A kérdésre bólint természetesen hogy fel teheti. A kérdés kicsit sérti az fiút s ez látszik arcán de hang hordozása is megváltozik.*
- Nem soha! Tisztelem annyira a hölgyet hogy ilyenek ne tegyem ki és mint már mondtam úgy is lebuknánk* Hangja hűvös lesz mint az elején. szemeit is leveszi a másikról s inkább a padot fixírozza amin éppen ül. Nem szereti az ilyen kérdéseket, de persze ezt a lány nem tudhatta. ismét előveszi a lejátszót s be is kapcsolja. Fel áll és a lány felé fordul*
- Nem vagy fáradt? Elég késő lehet* Kezeit zsebre dugja így a lejátszó ismét a nadrág mélyére kerül ám a lejátszóból halk zene szól.*
Vissza az elejére Go down
Vanessa Smith
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Vanessa Smith


Hozzászólások száma : 106
Csatlakozás : 2010. Aug. 28.
Tartózkodási hely : Cruoris

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-05, 2:14 am


- Mondhatjuk így is. Persze azzal nincs baj, hogy visszahúzódó az ember, mert elsőre lehet is. Én is észre vetted, rideg vagyok.. de ha például olyannal találkozok aki számomra alacsony mércét viszi azaz nincs egy rangban mármint itt veszem azt, hogy Jó ízlés pénz stb.. akkor persze lenéző vagyok. De itt sem mindenkivel.. *Vallja be őszintén a lány, hiszen ez az igazság akkor minek titkolja? Arról nem is beszélve, a varázstalan embereket nem veti meg, mert köztük nevelkedett és ott is vannak rendes emberek. Figyeli Dimitrijt majd hallgatja, elmosolyodik és válaszol neki.*
- Persze, ez tisztességes.. hm.. igen talán le*Válaszolja fejcsóválva majd ejti a témát... hm bele gondol Mira aranyos és jó fej Dimitrij, de nem mondja ki nyíltan inkább csak helyesel mindenre és büszkén kihúzza magát.*
- Hát, ez a futás kimerített. Vissza induljunk?*Kérdezi a fiútól, majd még mindig ül, és erőt gyűjt. Szokott 40 km-él többet is futni de ez most egészen kimerítette. 10 perc alatt akár 50-et is képet lefutni, vagyis tud olyan gyorsan futni. Semmi képessége nincs ez csak azzal jár, hogy kondiban van. Más az itteni kondi gépek mint az otthoniak, persze de azért mindig meg kell szokni...*
- Ha nem vagyok tolakodó megkérdezhetem, hogy volt e már komoly kapcsolatod persze.. nem muszáj válaszolni rá ha nem akarsz..*Kérdezi Dimitrijtől, megszeppenve, majd fel áll, hogy elinduljon. Nem tudja mit tegyen, mert a rideg lány szíve kezd meglágyulni és minél jobban közeledik a szívéhez a fiú.. és hiába próbálja mondani, hogy még nem nem megy közelebb, de nem ő dönt hanem az érzése. Ilyenkor megszeppen és csendben marad, és olyan ellen küzd ami miatt nem kéne. Látja, hogy a fiú elkezdi hallgatni a zenét el is indulnak a klubhelyiség felé, így nem is kérdezz semmit, csak gondolkodik vagyis gondolkodik.*
- Őőő....Jó fej vagy és Aranyos Srác...*Mondja szerényen mert zavarban van. Ha zavarban van elpirul és érződik is, a lányon és a hangja is megváltozik.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-16, 10:19 pm

* Egy sötét szempár néz vissza a fiúra a tükörből. Jobb karját maga elé emeli s kissé oldalra fordul hogy jobban lássa bicepszét. Karját megfeszíti ám a látvány nem tetszik neki így ajkát elhúzza. Régen volt edzeni és ezt magán észre is veszi. Kinyitja a tükrös szekrényt s egy fehér színű izom pólót kap fel. A Fekete melegítő megfelel neki így azt nem cseréli le. A kondi terembe fog menni ezt már eldöntötte. A pólóban látszik az izom köteg mellyel rendelkezik, de nincs megelégedve magával. Egy sötét kék színű törölközött dob a vállára s így indul el a Konditerem felé. Elhatározta hogy ma egy kicsit edz hogy formában legyen még a végén össze esik amit nem szeretne. Útközben nem áll meg sehol és nagyon nem is nézelődik. A terem előtt az kilincsre teszi kezét s erőt fejt ki a bejutáshoz. Ahogy az ajtó kinyílik sötétség tárul a szeme elé. Első dolga hogy a villanyt fel nyomja s az ajtót becsukja. A futó padra helyezi a törölközött és a súlyokhoz indul. Karját és csuklóját is bemelegít hiszen nincs rosszabb hideg izmokkal edzeni. Kiválaszt egy kézi tíz öt kilósat s letérdel a tükör elé. Jobb könyökét megtámasztja térdén és lassú mozdultakba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Konditerem - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-16, 10:38 pm

*A mai este Scott is kedvet kapott egy kis edzéshez. Leginkább talán a futhatnék jött rá, de ki már nem tud menni, mivel nagyon sötét van, orra bukni vagy egyéb mód elesni pedig nem akar. Így hát marad a konditerem. Már pár perce el is hagyta szobáját, s most épp a főfolyosóról kanyarodik a lépcsők felé, hogy szépen lebandukoljon az óceán alá. Öltözéke most teljesen fekete, ami rá nem igazán jellemző, ám az edzőnadrág és a trikó is ilyen színű most rajta. Lábán egy egyszerű sportcipő van csak, ez az egyetlen, amely kirikít az öltözékből a maga fehér színével. Hófehérnek nem lehetne nevezni, annyira nem patyolat tiszta, de határozottan fehér. Ahogy a kezében tartott törölköző is. Más egyéb viszont tényleg nincs nála, így a pálca sem, hisz nem azzal fog edzeni. Ha pedig Charlesék meg akarnák ölni őket, már megtehették volna, szóval tőlük se tart ilyen téren. Amikor leér a sötét folyosóra, szinte beleolvad öltözéke miatt a környezetbe, de a fáklyák alatt azért kivehető az alakja. Amikor eléri a megfelelő ajtót csak benyit, majd be is sétál. A teremben fény van, s ahogy körbenéz kiderül, hogy egy másik srác is. Nem ismeri, de talán majd most ez be lesz pótolva.*
-Üdv! *köszön oda még az ajtóból, majd beljebb sétál, egészen a srácig.*
-A nevem Scott. Azt hiszem, még nem találkoztunk. *kezet is nyújt, s ha minden igaz, meg is történik a kézfogás és a bemutatkozás.*
-Úgy látom nem csak rám jött rám éppen a mozoghatnék. *mondja egy kis mosollyal, miközben kicsit meghúzza lábait. A futópadhoz lép, majd felveszi a fiú törölközőjét.*
-Ezt arrébb dobom, ha nem gáz. *azzal le is rakja a fekvenyomó padra a holmit, majd ő maga a futópadra áll, s elkezdi bepötyögni az utasításokat a gépbe, mire az el is indul. Így már laza kocogás mellett érdeklődik kicsit.*
-Na és mondd csak, merről jöttél? És mióta vagy itt? *kezdi meg a beszélgetést, ha már úgyis ketten vannak.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-16, 11:07 pm

* Emelgeti a súlyzót, s nézegeti az izmait a tükörben. Még nem gyöngyözik homloka, de arc kissé pirosban játszik ahogy ezt a tevékenységet űzi. Az ajtó nyílik amit lát a tükörből és onnan nézi az ismeretlen fiút. Már látta párszor, de még egy szót sem váltottak. Köszöntik amit ő is megtesz de csak miután karját megtámasztja a térdén.*
- Helló *Mondja mély hangján s látja, hogy a fiú közeledik. A kezében lévő eszközt a földre helyezi s mikor megáll mellette a másik felnéz a fiúra. Kezet nyújt természetesen de ő kézfejét, mivel tenyere kissé izzadt.*
- Bocs* Kér elnézést amiért nem rendes kézfogással köszönti a másikat, de csak megérti a srác. Nem áll fel végül is minek. A név valahonnan ismerős neki, de nem jut eszébe, hogy honnan is.*
- Péter vagyok és nem rémlik* Árulja el nevét és a következő mondatra egy félmosoly jelenik meg arcán.*
- Nagyon úgy tűnik, de csak elférünk ketten* Pillant a súlyzóra majd a fiúra. Mikor a fiú távolodik ő visszaveszi a súlyzót. A mondatra ismét a srácra pillant tükörből mert érdekli hogy mivel akar dobálózni.*
- Egész nyugodtan* Őt nem zavarja, oda pakolja ahová csak akarja. Közben kezet vált és lábat is. Jobb kezének úgy érzi, hogy elég volt. A fiú beszélgetést kezdeményez amitől nem zárkózik el Péter így válaszol a feltett kérdésre. Mikor beszélni kezd a mozdulatot leállítja természetesen*
- A szobámból....* Vigyorodik el s emel egyet a súlyzón majd folytatja*
- Ha arra gondolsz, hogy melyik országból akkor Maragyországot mondom...... ha a városra vagy kíváncsi akkor Siófok lesz a nyerő* Közben emelget így néha szünetet tart, de lehet érzékelni hogy mikor fejezi be a mondat.*
- A másik kérdésre a válaszom, már egy jó ideje. A fél éve után érkeztem nem sokkal azt hiszem. Nem számolom a napokat, de gyorsan repül a idő annyi szent.* Fejti ki hosszan a dolgot hiszen miért ne tenné?*
- Neked melyik ország az otthonod? Régi motoros vagy itt?* Kérdezi meg ő is hogy a beszélgetés kialakuljon kettejük között.*
- Amúgy mit sportolsz?* Kérdez rá, mert látszik a srácon, hogy nem valami vékony, mármint nincs össze esve felső teste, bár tüzetesen nem vizsgálta meg.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Konditerem - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-16, 11:38 pm

*Amint leér a folyosóra, rögtön megindul a konditerem felé, hisz úticélja tiszta. Nem kell nagy távot megtennie, hogy elérje a keresett helyet, s rögtön be is nyit az ajtón. Egy másik srác is az esti órákat választotta egy kis edzés gyanánt, így természetesen Scott köszön is neki még az ajtóból, majd miután azt becsukta maga mögött, egyenesen a másikhoz sétál, hogy egy kézfogás mellett be is mutatkozzanak. A kézfogás nem hagyományos módon történik, de ez egy ilyen közegben érthető, így Scott csak megrázza a fejét a bocsánatkérésre, a nevet pedig megjegyzi. Látta már valahol a srácot, de kifejezetten nem ugrik be neki, hogy hol. Biztosan csak óráról. Az viszont egészen biztos, hogy még sosem beszéltek.*
-Azt hiszem, csak megoldjuk valahogy. *vigyorodik el kicsit, majd egyenesen a futópadhoz sétál, ahonnan arrébb is pakolja Péter törölközőjét. A sajátját is ledobja kicsit arrébb, hisz nem azzal együtt akar futni, de az közelebb marad hozzá, mint a másik srácé, hisz ha szükség van rá, akkor el kell érni. Miután beprogramozta a futópadot és kocogni kezd, beszélgetést is kezdeményez, hadd gyarapodjon ismerősei száma. Kicsit érdeklődni kezd, s a heccelésre egy kis vigyorral rázza meg a fejét.*
-Magyarországot még be tudom tájolni nagyjából, de a várost már nem. Nem igazán ismerem azt az országot. *fűzi hozzá saját szavait, majd hallgatja tovább a srácot.*
-Az biztos, én is meglepődök néha, mennyi ideje vagyok már itt. *kicsit gyorsít a tempón, de ekkor kapja a kérdéseket vissza, így picit visszalassít, hogy ne zihálva válaszoljon.*
-Én Luxemburgból jöttem. Egészen pontosan Viandenből, együtt a hugommal. *feleli a srác, majd a második kérdésre is felel.*
-Hát csak saccolom, de ha félév után jöttél, akkor én bizony régebbi motoros vagyok. Még valamikor május környékén érkeztünk. *kicsit így is zihálva sikeredik a válasz, hisz futás közben nehézkes a beszélgetés, na de annyi baj legyen. Péter viszont tovább kérdez, így Scott egy vállrándítás szerű mozdulatot tesz, bár ez futás közben nem vehető ki.*
-Éppen amihez kedvem van. Focizni meg kosarazni szeretek például... *itt leállítja a gépet, így ő is megáll. Annyira azért nem rajong a futásért, hogy sokáig csinálja, de egy kicsit most hiányzott neki a dolog. Csak fogja magát, s az egyik fekvenyomó padhoz sétál. Felpakol húsz-húsz kilót, kezdetnek ez is éppen elég lesz, majd a padra fekszik, s megfogja a rudat, de még nem emeli meg.*
-De néha szeretek boxolgatni is, meg úszni. Szóval tényleg, ami éppen jön... *feleli, majd vesz egy mély levegőt, kifújja, s újra belélegez, s leemeli a súlyt az állványról. Az elején picit nehézkesen megy, talán bemelegítésképp kicsit kevesebb is elég lett volna, de azért csak beindul a gépezet.*
-Na és te? Látom súlyzózni szeretsz. *mondja két emelés között, de egyenlőre nem beszél többet, a levegőt inkább megfelelően veszi és fújja ki, hogy ne fáradjon hamarabb.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-17, 12:18 am

* Ma nem lesz egyedül hiszen Scott csatlakozik hozzá akit még nem ismer max. látásból. A bemutatkozás után beszélgetésbe elegyednek amit mondjuk ő nem bán. Legalább telik az idő és fiúkat úgyse nagyon ismer a suliból. A megjegyzésre elmosolyodik s bólint egy aprót. Biztos benne hogy elfognak férni a terembe. Figyel a srácra s a megjegyzés nem is lepi meg. Legalább betudja tájolni hogy hol található szeretett országa az is valami! Sokan még azt sem tudják. Egyet értenek abban hogy az idő repül mellyel végül is semmi gond. Ezután cserél lábat és kart a magyar származású srác. Kiderül hogy a Scott Luxemburgi*
- Térképről tudom hol van és a fővárosát könnyű megjegyezni, de annyira nem bújom a térképet, így a város nálam is rejtély marad.* Pillant a srácra egy félmosoly kíséretében. Még nem járt ott de azt tudja hogy nem valami nagy ország legalább is a szomszédaihoz képest biztos nem.*
- Ide jár a húgod? Az jó, legalább nem egyedül jöttél. Nekem nincs testvérem, szóval nem tudom milyen a testvéri szeretett, de biztosan nagyon erős. Egy szakra jártok?* Érdeklődik picit, mert lehet hogy két különböző személyiség. Talán lesz egy közös témájuk melyről órákat tudnak majd beszélgetni hiszen kiderül hogy a fiú szeret focizni.*
- A focit én is kedvelem, már ezer éve nem rúgtam a bőrbe* Sóhajt fel mert mióta a suliban nem is volt rá alakalom. Na meg kivel? Szinte csak lányokat ismer.*
- Kedvenc csapat? Én AC Milános szurkoló vagyok. Nekem bejön az Olasz foci* Osztja meg ezt az információt. A tükörből követi a srácot aki az egyik padhoz megy és súlyokat pakol fel rá. Le is fekszik rá de még nem emeli meg a nehéz rudat.*
- Segítsek?* Kérdezi meg s hátra is fordul hogy ne a tükörből lássa a másikat. Pusztán kedvesség, nem kell félre érteni a kérdését. Ha kell akkor segít természetesen és a fiú fejéhez áll hogy eltudja venni vagy épp oda tudja adni. Természetesen felel a kérdésre.*
- Igen azt is szeretek. Ezen kívül szeretek vitorlázni is* Teszi le az eszközt és a törölközőért megy. Homloka kigyöngyözött, így megtörölközik és ismét a futópadra dobja a kék textilt. Talán ott nem zavarja a másikat. Az egyik pad felé veszi az irányt melyet megkerül mert hogy hátulra kell rakni a súlyokat. Ő marad a tízen öt kilónál. Nem szeretné magát megerőltetni nagyon.Még a végén holnap a kezét sem fogja tudni felemelni. Mikor kész van helyet foglal és két oldalt megfogja a párnát.*
- Mint említettem focizni is szeretek, már ha van kivel, mert egyedül valahogy nem az igazi. Más most nem jut eszembe.* Szívja be a levegőt majd maga felé tolja a két párnát ezzel felemelve a súlyt amit le is enged s csak ezután szólal meg.*
- Mi a véleményed a csajokról? A szakodon jó nők vannak?* Vigyorodik el majd a feladatra koncentrál. Szereti a nőket de melyik férfi ne szeretné. Talán nem meglepő hogy rákérdez a dologra.*
- Amúgy mivel töltöd az idődet, ha nem itt vagy?* A mondat második felénél körbe néz a terembe, majd ismét beszívja a levegőt és tol egyet a párnákon. Amíg nem neki kell beszélni addig ismétli a folyamatot.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Konditerem - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-17, 1:17 am

*A két srác úgy dönt, edzés közben belefér egy kis ismerkedés is. Mármint teljesen hetero módon, így mondjuk inkább megismerkedésnek. Kiderül, ki honnan jött, ahogy az is, hogy mindeketten csak az országot tudják nagyjából betájolni, de a városokat nem, ahonnan jöttek. Ezzel nincs is semmi baj, nincs is olyan ember, aki minden várost kívülről fújna, hogy merre található. Maximum talán a földrajztanárok, de a két srác már csak ránézésből sem az. Miközben Scott elmeséli honnan jött, azt is elárulja, hogy hugával, egészen pontosan ikertestvérével érkezett a suliba. Erre persze Péter rá is kérdez, így Scott csak bólint.*
-Aha, ő is Cruorisos. *bólint, majd folytatja.*
-Köztünk különösen szoros kötelék alakult ki. Tudod, anyánk meghalt, amikor mi születtünk, így csak apánk nevelt. Ő meg állandóan dolgozott, hogy minél jobb életünk legyen. Így egymásra voltunk utalva, mindig együtt voltunk. Sajnos ez kicsit változott, mióta ide járunk. Most már nem látom olyan sűrűn. *azért szörnyen hosszú időközökre sem kell gondolni, de ha valaki azt szokta meg, hogy mindig együtt vannak, akkor bizony elég feltűnő a külön töltött idő. Közben kicsit a sportokról is szó esik, így Scott sorolni kezdi, miket szeret csinálni.*
-Hát, én is több, mint fél éve utoljára. *húzza el kicsit a száját, hisz neki is hiányzik. A kérdésre picit elgondolkozik.*
-Nem is tudom. Jobb szeretem csinálni, mint nézni... De talán a brazilok trükközős fociját mondanám. *feleli, de tényleg inkább játékos szeret lenni, mint néző. Közben abbahagyja a futást, s inkább a súlyzó alá fekszik, amit meg is pakol egy adag súllyal. Talán kicsit sokkal is, de csak nem lesz gond.*
-Áh, köszi, boldogulok. *feleli, majd le is emeli a súlyt, s eleinte kissé nehezen, de csak kinyomja. Kicsit be kell járatni a karokat, hogy simábban menjenek a dolgok.*
-A vitorlázást még nem próbáltam. Csak a kajakozást egyszer-kétszer. De a vadvízi evezést még szívesen kipróbálnám. *a szavak szaggatottan jönnek elő a srácból, ahogy a súlyt emelgeti, majd visszakérdez a közben szintén más sporteszközt választó sráctól.*
-Hát igen, nem véletlenül vannak annyian a pályán és nem egy ember. *mondja elvigyorodva, majd hallja a kérdést, mely jó témát vet fel. Ő maga is nagyon szereti a csinos lányokat.*
-Hogy mi a véleményem? Jó annak, aki háremet tarthat. *neveti el magát kicsit, majd válaszol a másik kérdésre is.*
-Amúgy vannak bizony. Múltkor is... a bálon. Két igen csinos lánykát is táncba vittem. Na jó, az túlzás, hogy mindkettővel táncoltam, mert az egyik lány nem épp a parkett ördöge... viszont annál csinosabb. És ez csak kettő volt a szakról, de láttam már pár csinibabát a klubhelyiségben. *feleli széles mosollyal, majd oldalra pillant.*
-Tényleg. Te voltál a bálon? Esetleg van valami formás szépség, akivel találkozgatsz? *kérdi, ha már így összejött a két csajozós. Ezután viszont ismét ő kap kérdést.*
-Hát... ezt így nehéz megmondani. A spontaneitás híve vagyok. Szóval ami éppen jön. Van, amikor átugrok a másik szigetre és csak lelépek órákra... De van, hogy valami könyv fölé görnyedek, szóval abszolút kedvfüggő a dolog. *mondja továbbra is emelgetve, s a szavai is meg-megszakadnak minden egyes emelésnél.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-17, 1:59 am

* Beszélgetés alakul ki s úgy tűnik van pár közös témájuk ami nem baj sőt.... Kiderül hogy a srácnak van egy testvére akivel az iskola padjait koptatja. Mindig is érdekelte a testvéri kötelék hiszen neki nem volt része benne. Egy kis bele tekintése nyílik a srác életébe. Fura érzése támad, mintha valakijéhez hasonlítana de ebben nem százszázalékosan biztos és sok gyermek elveszítheti az édesanyját. Érdeklődve figyeli a másikat.*
- Ez nem épp a legjobb, de akkor szerencse, hogy ott van a húgod. * Fűzi hozzá majd kicsit elgondolkodik azon hogy mennyire is hiányozhat neki a lány ha ennyire egymásra voltak utalva most meg eltávolodtak egy kicsit.*
- Gondolom, így hogy bekerültetek ide, élitek a saját életeteket.* Feltételez hiszen kitudja hogy ki a srác testvére? Talán találkozott vele talán nem. A sport került szóba s azon belül először a foci.*
- Igen, ők is ott vannak az élvonalban.....* Valami eszébe jut melyről még nm hallott s mivel a srác régi motoros talán tud felvilágosítást adni.*
- Van itt foci csapat?* Ha lenne ő szívesen részt venne a dologban, de nem hallotta hogy van. Attól mert varázssuliba járnak még hódolhatnak a mugli sportnak. Felajánlja segítségét a fekvőnyomásban, mert ahogy látta az indulás kissé döcögősre sikeredett. Ő is vált hiszen nem csak azért jött hogy bicepszre gyúrjon. A beszélgetést már a másik eszközön folytatja tovább.*
- Pedig nagyon klassz sport.* Mosolyodik el mert többször is gyakorolta már ezt a fajta szenvedélyét.*
- Vadvízi evezést még nem próbáltam vagy nem emlékszem. Otthon nincs vad víz csak szelíd.* Húzza el száját, mert azt ő is szívesen kipróbálná. A megjegyzésre miszerint nem véletlen vannak annyian a pályán bólint egyet s elmosolyodik. Egész bele melegedtek a beszélgetésbe de csak most következik Péter kedvenc témája. Hogy mi az? Hát a csajok!*
- Az biztos* Ért egyet nevetve a másikkal mert hát három csajjal egy ágyban? Hát az igen forró lenne. Hallgatja a fiú "hódítását" amit a bálon művelt. Neki csak egy kérdése van ami igazán lényegre törő. Amint befejezi és még nem kérdez a srác, ő gyorsan megteszi egy széles vigyorral az arcán.*
- Mázlista! Melyiket vitted haza? Vagy mind a kettőt? * Kérdezi meg s fejét a fiú felé forditja úgy várj a a választ. Nem gondolta volna hogy egy "maga" fajtával találkozik a mai napon. A kérdés is elhangzik melyre válaszol is természetesen. Két kezét maga mellé engedi ezzel is kicsit pihenve. Érzi hogy megint megizzadt így a törölközőért megy.*
- Hogy ne lettem volna. Semmi pénzért nem hagytam volna ki egy jelmezbált. Elég szexin öltöztek fel a csajok. Többször kéne ilyet rendezni szerintem.* Töröli meg fejét a textilben majd a másik kérdésre is válaszol.*
- Formás szépségek mindig. Egy hétig nem voltam a suliba, egy csinos kis vörössel múlattam az időt és meg kell hogy mondjam nem semmi a csaj......* Vigyorodik el s tényleg úgy gondolja. Eszébe jutnak a szép pillanatok na meg a forró kis éjszakák is amiben része volt a kis vörös mellett. Ismét eszközt vált vagyis nem ül már oda vissza.*
- Neked van valaki akivel múlatod unalmas napjaid?* Kérdezi meg mert érdekli. Vádlira is szeretne gyúrni a ami nap így olyan padhoz ül le amin ezt megteheti. Lábai közé fogja a párnázott vasat s emelni kezdi.*
- Igen nekem is változó hogy mit csinálok* Ért egyet a másikkal. Közben feláll hogy megoldja a súlygondot.*
- Ez kevés lesz* Jelenti ki és felpakolja tízen öt kilóig ahogy eddig is tette. Közben azért beszél a sráchoz.*
- Amúgy lehet ismered is a csaj, mert ha jól tudom szaktársad.* Bizony a kis vörös akiről beszél szaktársa a srácnak és még az is lehet hogy ismeri.*
- Lisának hívják* Direkt, így mondta a lány nevét bár ha itt lenne most levenné a Magyar srác fejét hiszen teljes nevét nem szereti az ördög lány.*
Vissza az elejére Go down
Scott Renfield
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Scott Renfield


Konditerem - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 602
Csatlakozás : 2010. May. 16.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-17, 2:39 am

-Hát igen, korábban tényleg mindig ott voltunk egymásnak, szó szerint. De ahogy mondod, itt kicsit megváltoztak a dolgok. Bár talán ez nem is nagy baj, így 16-17 évesen. *feleli Scott, s bár hiányzik neki sokszor a hugicája, még is megvan a maga feelingje annak is, hogy ennyire szabadon, egyedül van. Közben a sportok is szóbe kerülnek, elsőként a foci, így meg is beszélik, ki melyik csapatot szívleli leginkább. Péter érdeklődik, hátha van a suliban egy csapat, de Scott csak megrázza a fejét.*
-Ha lenne, akkor nem fociztam volna olyan régen. *pedig néha tényleg milyen jó is lenne lemenni a pályára és focizni pár órát. De sajnos ez itt nem megoldható, legalábbis egyenlőre biztosan nem. De ki tudja, mit hoz még a jövő. Talán ha még sok focikedvelő fog a suliba járni, akkor sikerül összehozni valamit, de addig... A foci után jöhet a többi sport kitárgyalása is, s Péterről kiderül, hogy szeret vitorlázni, de Scott arról nem tud nyilatkozni. Ellenben a vadvízi evezést mindketten kipróbálnák.*
-Na igen, ahhoz is megfelelő környezet szükséges. *helyesel a fiú, s tényleg úgy tűnik, hogy nagyon jól el tudnak dumálni ezzel a magyar sráccal. Főleg, mikor a csajozás is szóba kerül. Mindketten hasonlóan állnak a kérdéshez, minél több a lány, nekik csak annál jobb. Scott ezután elmeséli, hogy mit is sikerült alakítania a bálon, bár sajnos a kérdésre nem tud úgy válaszolni, ahogy szeretne.*
-Sajnos egyiket se. Jas lelépett, amikor meg akartam csókolni, Lyn pedig már korábban eltűnt, mint a kámfor. *kicsit el is fintorodik, hisz lehetett volna jobb is a bál vége, ha legalább az egyik lány vele marad, bár az édeshármas ellen sem lett volna kifogása. De ebből maradt egyedül, pech. Scott rá is kérdez, hogy Péter volt-e a bálon, mire igenlő választ kap, sőt, egy kis mesélést is.*
-Na igen, ezzel egyetértek. Feszülős ruhák, kivillanó testfelületek... szemet gyönyörködtető volt. *ért egyet ismét Scott. Tényleg úgy tűnik, hogy sok mindenben hasonlítanak Péterrel, még a csajozásban is. A mesélésre csak elvigyorodik.*
-Hmm, jó neked. Szívesen lettem volna a helyedben. *mondja kicsit fel is nevetve Scott, de csak picit, mivel 40 kilóval az ember feje felett nem ajánlatos túl sokat nevetgélni.*
-Most épp nincs. Múltkor belenyúltam, hogy egy foglalt csajszit néztem ki... Mondta, hogy a srác így megy úgy, tudod, a szokásos szöveg. Hát baszki, tegnap kiderült róla, hogy vérfarkas... Asszem azt a csajt tényleg jobb nem megkörnyékezni. *mondja még mindig kicsit meglepődve a tegnapi dologra visszaemlékezve. Ezután jöhet a ki mit csinál szabadidejében dolog, de ez nagyon relatív, így hamar túl is ugorják, s Péter mesélni kezd hódítása tárgyáról.*
-Nocsak? Egy Cruos lánykát fogtál ki? *vigyorog a srác, de amikor Péter kimondja a Lisa nevet, keze hirtelen megremeg, majd összecsuklik, így a súly a mellkasára esik. Szerencsére kicsit sikerül arrébb löknie zuhanás közben a súlyzót, így nem üt akkorát, mint ha simán zuhanna rá, de így is megakasztja a levegőt Scott mellkasában. A srác igyekszik lelökni magáról a súlyt, majd mikor ez sikerült, a mellkasához kap, s nagy nehezen próbál levegőt venni. Feje elvörösödött, szemei is könnybelábadtak, ahogy levegőért kapkod, de amint meg tud szólalni, Péterhez szól.*
-Lisát mondtál? *a felismerés, mint egy villám csapott a srácba. Egy szép, formás Lisa nevezetű lány, aki ráadásul vörös hajú és véletlenül éppenséggel a Cruorisba jár... Túl sok véletlen lenne, ha ez nem az ő egyetlen hugicája lenne.*
-Csak... csak nem Lisa Renfieldnek hívják? *kérdi, miközben nagy nehezen felül a padon. Mára elég volt ennyi edzés, még sok is. Most már csak válaszokat akar.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-22, 7:22 pm

* Az iskola egyik izompacsirtája, Ryan sétál végig az alagsori folyosón, célja nem más mint a konditerem, hogy egy kicsit felpumpálja izmait. Egy-két napja kihagyta az edzéseket, mivel végig kedvese mellett volt, na de mára jobban van, így megint csak lett jó pár órányi szabadideje. Nem mentek el, végül is úgy döntöttek még nem olyan forró a helyzet, hogy menekülni kelljen, de ő már előre tudja, hogy baj lesz itt s nem fognak kimaradni a jóból. Na de ez van, egyébként sem egy beszari típus, csupán a lányt félti.
Na de időközben eléri a konditerem ajtaját s be is megy rajta egy pillantást vetve a teremben lévőkre, majd egyenesen a súlyzókhoz sétál s oda hajítja le nyakából a törülközőjét. Egyébként egy fekete atléta és egy szintén fekete melegítőnadrág van rajta, edzéshez nem öltözik ki, bár izmai így is magért beszélnek. Pár karmozdulat után a súly alá is fekszik, majd megragadja a rudat s kiemeli a helyéről. A következő pillanatban már engedi is le, majd tolja ki, látszólag nem is érdekli hány kilóval van megrakva a két vége.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-22, 7:48 pm

* Lynessa ma reggel jót beszélgetett barátnőjével s jól kivesézték a pasikat is. Bár kicsit meg is könnyezte még is jó volt kiadnia magából. Mostanában kicsit "elhanyagolta"magát ezért úgy dönt egy kicsit lenéz a kondiba s megmozgatja magát. Felveszi az ide illő ruháját s egy kulacsot illetve egy törölközőt is magával visz. Lecaflat a Konditeremhez hova belép s látja hogy vannak egy páran. Előszörre észre sem veszi Ryan-t csak amikor beljebb megy a futógéphez. Haja copfban omlik hátára egészen a fenekéig s ahogy kocog ide -oda lobog. Nem megy oda nehogy tolakodásnak vegye vagy ilyesmi, de persze ha a fiú oda megy hozzá szívesen fogadja. Addig kocogásra állítja a gépet s óvatosan kémleli a fiút, remélve hogy majd észre veszi s hogy beszélgethet vele egy kicsit *
//( ez a ruhája )//
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-22, 8:04 pm

* Amint neki kezd az edzésnek kizár mindent gondolataiból s csak az emelgetésre összpontosít. Egyenlőre még könnyedén emelgeti a súlyzókkal megterhelt rudat, el kell telnie kis időnek míg elfárad ez a fiú, így más úgy láthatja meg se kottyan ez most neki. s talán ez így is van, na de egy bizonyos számnál azért megáll s visszahelyezi a rudat a tartóállványra. Felül s mindkét karját megrázza miközben körbe is néz, ekkor lát meg egy formás kis popót a futógépen kinek gazdája érkeztekor még nem volt ott, s mivel ismeri a lányt ki bunkó módon még csak rá sem köszönt hangosan oda szól neki.*
- Sziaa Lynesssssa!* veti oda a lánynak ki háttal fut neki, így bizony hátra kell fordulnia futás közben ha vetni akar rá egy pillantást vagy valami esetleg meg is kéne állnia. Vagy éppen nem is foglalkoznia vele. Pillantása végigsiklik a csinos lányon még egyszer, majd visszadől és súlyzózik tovább, miután leemeli a súlyt ismét. Ha ő úgy, ő tud így, részéről nem gáz.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-22, 8:12 pm

* A futógépet koptatja néha oda-oda pillant a srácra de nem feltünően. Pár perc futás után meghallja ahogy a fiú hangosan ráköszön de viszont nem megy oda *~na még mindig a régi~ * gondolja magában de sebaj hisz ő így szereti s hát örül is neki hogy leszólította. Leszáll a padról kikapcsolja majd oda sétál a fiúhoz ki megint nyomja a fekvőt *
-Szia Ryan! Régen láttalak! Miújság veled? * egyenlőre nem vár sok beszédet mivel elég nehéz súlyokat emelget a srác s nem akarja hogy lesérüljön, nagyon nem. Addig csak ott áll mellette karba tett kézzel s nézi a fiú dudorodó izmait ahogy megdolgoztatja azokat. Tetszik neki amit lát s főleg hogy végre összefutott vele. Haját kezdi csavarni másik kezét csípőjére rakja s kicsit be is dönti azt s várja hogy a fiú visszarakja a súlyt *
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime2010-09-22, 8:19 pm

* Ha a másik arra sem méltatta, hogy bejövetelekor odaköszönjön neki, mikor előtte haladt el, akkor ő sem fog a másikkal foglalkozni, mivel számára nem dől össze a világ, ha nem beszélgethet a másikkal. Egyébként sincs jó passzban, tuti nem fog jópofizni, így ojó hangosan ráköszön a lányra, majd mit sem törődve vele hanyatt dől és folytatja edzését. Pár emelés után viszont Ly alakja jelenik meg mellette, kire csak az után néz rá, hogy a kérdések elhangzanak. Akkor viszont kékségeit az arcán tartja, miközben egyenletesen szívja be s fújja ki a levegőt, majd elérve a szokásos számot megáll s vissza helyezi a súlyt. Párat szuszog még, majd felül s nyakát kezdi el forgatni, majd felpillant a pózoló, hajtekergetős lányra, kin alig van ruha.*
- Megvagyok amint látod...* feleli szűkszavúan, miközben megrázza karjait. Itt már nem a lányra néz hanem maga elé s szemöldökei is igen csak össze vannak szaladva, láthatólag böki valami a csőrét.*
- mond csak Lynessa...* fordul felé, így a lóülésből átlendíti lábát arra az oldalra, hol a lány áll.*
- Haragszol rám vagy mi? Miért nem köszöntél mikor bejöttél?* kérdezi komorabb tekintettel, könyökeit a térdeire rakja s kissé előre dőlésből pillant fel rá igen csak várva a választ. Mert ő úgy véli nem tett neki semmi rosszat s semmi olyat mitől haragudnia kéne. Azt hitte jóban vannak, de lehet hogy tévedett.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konditerem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konditerem   Konditerem - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konditerem
Vissza az elejére 
4 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: