Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Iskolai kikötő

Go down 
+79
Zaine Warhurst
Mathis Boll
Demien.R.Cornwlade
Lisa Renfield
Aristarkh Y. Zhukov
Lucius Rufinus
Elton Ricci Dixon
Rachel Williams
Gabriel Perez
Brian Valentine
Mona Braxton
Luka Dubois
Aideen Garadex
Katherine d'Argenta
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Valgrad Aagheim
Gabriel Farell
Laura Lillien Larsen
Jessica Turner
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Scott Reid
Corina Watson
Raiden Carvex
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Serafina Damiana
Kyle Brensley
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Diana Gray
Solange Borealis
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Zoey Fleming
Noah Cromwell
Mordana Liward
Sairus Macrain
Zoé Calylas
Lynessa Loharn
Vanessa Smith
Isabella Bartolo
Sideris Valbraith
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Iantha Reaver
Damien Warell
Selene Tompson
Ruby Rose Re
Scott Renfield
Hunyadi Péter
Daphne Alucard
Dominic Mildor
Caleb Valerious
Zaria McBlade
Aventhis Johnson
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Jane Swan
Mordred Wasimir
Alexi Solsagan
Leila Hunt
Theodora Hendrick
Ryan Bourton
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Nil Moriarty
Takoda Turner
Troy Clayton
Jasmine Miels
Mesélő
83 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Iskolai kikötő - Page 18 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-13, 9:36 pm

*Mint valami isteni sugallat, úgy nyílik ki a hatalmas kapu és sétál ki rajta egy szoknyába öltözött leányzó. Hogy Caleb mennyire imádja a nyarat... ilyenkor mindenki kidobja azt, amilye van, így hát ez a diáklány is, aki oly ismerős neki, már tuti, hogy látta valahol. Csak figyelemmel kíséri az útját és már majdnem fel is kel, amikor felé tart. *
~ Nicsak, ezek szerint kinézett magának. ~ *mosolyodik el picit, de végül befejezi a mozdulatsort, így kel fel, majd már hallja is a köszönést, illetve a bemutatkozást is.*
- Én pedig Caleb Valerious és nagyon örvendek Serafina. Egyébként szerintem már láttalak, tudod, az exo ház sentinele vagyok, te pedig szerintem annyira nem vagy itt új diák, max nem futottunk még össze igazán. *egy beszélgetésre gondol itt az igazán alatt, de ha a lány félreérti, az már az ő baja. *
- Hmm, hová készülsz? Csak mert azt látom, hogy az öreget már kiszúrtad. *vele tartson vagy sem? Nem tudni még, de azért aprót felnevet a révész felé tekintgetve, aki furcsán méregeti a két fiatalt.*
- Benne vagy egy kis sétában? Leugorhatnánk a tóhoz vagy a vízeséshez vagy nekem igazából mindegy, amihez kedved van, csak már unatkozom, te pedig csodálatos társaságnak tűnsz. *bókol egy cseppet, de hogy a másik elfogadja-e azt, hogy vele tarton, még nem tudja, idővel talán kiderül, remélhetőleg mihamarabb.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-13, 9:47 pm

*A fiú elég érdekesnek tűnik ahhoz, hogy köszönjön neki, valamint társaságra vágyik, így megfelel a célnak ez a srác is. A bemutatkozás után újult erővel mustrálja végig, majd ahogy Caleb mondta, már tényleg találkoztak. Beszélgetni még nem sikerült, de ami késik nem múlik.*
-Látásból már ismerlek, de örülök, hogy végre beszélgetünk.*Küld a srác felé Serafina egy csábos mosolyt, természetesen csak amolyan flörtölés szinten.*-Lassan egy éve vagyok itt, szóval inkább vagyok a közép mezőnyben, mint a kezdőknél szerintem. És te hány éve koptatod már a padokat itt?*
*A lehetőség arzenál hallatán izgatottan borzong meg: végre sétálhat egyet! Gyorsan megváltoztatja eredeti célját.*-Ha már így mondod, a tó tökéletesnek hangzik. Ritkán járok ki sajnos, de az a hely mindig elvarázsol.*
*Hirtelen semmi kérdés nem jut eszébe, amit a srácnak címezhetne, de azért reméli, hogy a friss levegő majd megtölti ötletekkel a fejét egy ilyen szép estén.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-19, 11:42 pm

*Egész kellemes beszélgető partner akadt a lányra, az éjszakai kóborlása nyomán, és elég rövid idő alatt elég sok érdekes témát is kitárgyalnak. Nem találkozott még ilyen személyiséggel Hana, amióta az iskola tanulója, és ez most kellemesen meg is lepte, hisz elég üdítő, olyan emberrel megismerkedni, aki nem zárkózott.*
- Igen, nem beszélt fölöslegesen én meg elég fáradt voltam, mivel elég sokat utaztam így én is kicsit siettettem a dolgokat, ahogy éreztem, szerintem ő sem bánta, dolga lehetett még. *Kissé meglepte a barna szeműt a sietség ténye, de Hana-nak ez akkor pont kapóra jött és egyáltalán nem bánta. Közben a téma a soron következő tanórára terelődik, amit mindketten nagyon várnak már.*
- Rendben, megpróbálok az első padok valamelyikében helyet foglalni, hogy elég jó kilátásod legyen. *Kissé szurkálódva mondja a lánynak csipkelődés gyanánt, egy kacsintással kísérve, de csakis jó szándékkal. Majd megegyeznek, hogy buliba mennek és felveti Krishana, hogy akkor készülődjenek össze és sminkeljenek, amit látszólag kissé félre érthetett a leányzó.*
- Mondtam én ilyet? Bár hiúságod növelését, ne várd tőlem, arra ott vannak a pasik. *Feleli kissé szórakozottan a lány az indulatosra sikeredett kérdésére, és jól szórakozik magában a lány reakcióját látva, igazán érdekesnek ígérkezik az este. Végül elindul ki-ki a saját tornya felé, majd a szobájába érve lepakolja az ágyára a cirmost, aki tovább alszik. Előkotor a ládájából egy fekete egyberészes ruhát, ami pánt nélküli és alul két hullámos fodorban végződik. Fekete haját átfésüli, hogy ne legyen kócos és kék szemeit enyhe fekete tussal emeli ki, míg szájára csak egy halovány szájfényt rak. Kis fekete ezüst táskájába beledobál pár szükséges dolgot, felveszi ezüst díszítésű szürke tűsarkú cipőjét, és még a másik érkezése előtt indulásra készen várakozik a kikötőben.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Iskolai kikötő - Page 18 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-19, 11:53 pm

*Csak aprókat bólogatok Krishana szavai hallatán, hiszen ezek szerint jó volt akkor a sietség, így hát nincs is ehhez most mit hozzáfűznöm. *
- Én azért elbeszélgettem volna még Mr. Fenrissel. *mondom neki egy sunyi kis mosollyal, majd szóba is hozom a tanórákat, amelyen ott ám a helyünk és majd ha lesz oly szíves az inflás lány, akkor foglalhatna nekem helyet is. A szavaira viszont tettetett sértődést próbálok meg produkálni.*
- Na de kérlek, hogy feltételezhetsz rólam ilyesmit? *kérdem, majd végül el is nevetem magam, hiszen vettem ám a lapot.*
- Amúgy jó lesz elől, csak le ne égjek valami marhasággal. Annyira nem értek a misztikus lényekhez, de max addig olvasgatok picit. Mindent a szent cél érdekében. *vigyorgok tovább és ez után már le is szállok a párkányról, hogy megindulhassunk a klubba. Későre jár, de szerencsére itt nincs semmiféle kijárási tilalom és ezért is szeretem oly nagyon ezt a helyet már most. Megőrülnék, hogyha a szobámba kéne rostokolnom mondjuk 9-10 óra után... pff... Viszont miközben készülődünk az induláshoz, elhangzik egy kis megjegyzés a másiktól, amit persze, hogy félreértek, mivel jól mondja, nem picit vagyok hiú ilyen téren.*
- A pasik? Hát nah, igazad van. *mosolyodom el, tehát a haragom ahogy jött, úgy el is megy és nemsokára már én magam is, hogy elkészülhessek és úgy negyed óra múlva a kikötőben fussunk össze ismét Krishanával.*
- Látom gyorsabb voltál. *pillantok rá, majd ez után az öreg felé intek a fejemmel.*
- Na menjünk. Csak le ne teperjen minket a csónakban. *ahogy elnézem, mind a ketten jól nézünk ki, biztosan lesz kapás is, de nem tervezem senkinek se odaadni magam, értem küzdeni kell... Tehát beszállok a csónakba, ahova reményeim szerint az inflás lányka is követ, hogy majd pár perc múlva a városi kikötőben szálljunk ki ismét.*
- Na, akkor merre is kell menni? *fordulok felé kíváncsian, miközben a kardom is megigazítom kissé, hiszen nem hagytam ám azt a szobámba, akármilyen hihetetlen is. Jobb, ha nálam van, soha nem lehet tudni, hogy hol ki köt bele az emberbe, velem pedig ne packázzon senki.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 9:15 pm

*Eléggé kihűlt Krishana mire végre kiértek a barlangból a diáktársával együtt. Délután mikor elindult még nem volt ilyen rossz idő, bár igaz akkor is lógott már az eső lába, de még nem nagyon volt gomolyfelhő az égen, de mire kiértek a barlangból eléggé rosszra fordult az időjárás, szépen szakadt az eső. A sportcipője igaz bírja a gyűrődést és nem ázik be, de fekete farmernadrágja nem egy könnyen száradó ruhanemű, a felsőjéről már nem is beszélve. Hiába szórta magára a Leperex bűbájt, már kissé elázott, és az csak a nedvességet tartotta távol, a hideget nem. Eléggé átfázott már mire kikeveredett a párás erdőből és még várnia is kellett a révészre, hogy átjusson az iskolához. Az út most zökkenőmentesnek bizonyul, hiszen nem hánykolódik nagyon a hajó a tengeren, bár igaz ami igaz eléggé hűvös az idő a tengeren. Mire a lány kiszáll az iskola kikötőjében szinte vacognak a fogai, de ez nem állítja meg abban, hogy a kikötő hosszú útján megállva gyönyörködjön a hatalmas óceánba, mely azt csinál amit csak akar, míg ő nem teheti meg ezt teljesen és ezért egy kis irigységet érez a szívében. A lány ezzel az érzéssel áll a szemerkélő esőben, miközben vágyakozva nézi az óceánt, mert ő soha nem lehet teljesen szabad.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 9:45 pm

*Werával nem rég vacsiztak, vagy inkább zabálásnak lehetne mondani azt, amivel a sütinem neki estek. Ennek következményében nem valószínű, hogy egyhamar aludni fog, hisz a hányinger sajnos nem kerülte el. Ezért magára kap valamit, ami a keze ügyébe akad, ez alkalommal egy melegítő nadrágot, egy pólót és egy pulcsit. Ki érve az ajtón jön csak rá, hogy sajnos szemerkél az eső. Nem törődik vele, hiszen hasfájása erősebb annál, minthogy féljen a csapadéktól. Így indul el az udvaron át, az óceán felé, ahol remélhetőleg nyugodtan tud egy picit jógázni, ami talál talán csökkenti a hányingerét. Ahogy elhalad a móló mellett, egy alakot lát állni rajta. Egy lányt, pontosabban.*
~Miért ne?~*Kérdezi magától, miközben a hölgyike mögé lép.*
-Szia. Minden oké?*Teszi fel a kérdést, amire remélhetőleg választ is kap.*-Remélem, nem zavarok.*Bámulja ő is az óceánt, de azért egy fél oldalas pillantással odanéz, kíváncsi a lány reakciójára. Ha azt mondja, hogy eléggé idegesíti a jelenléte, akkor egyszerűen keres egy helyet, ahol jógázhat, ha meg kiderül, hogy nem, akkor annál jobb, legalább lesz valaki, aki eltereli a gondolatait a hányingerről.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 10:06 pm

*Mire visszaér a sziget kikötőjébe a lány kissé elázott, hiába alkalmazott bűbájt, ráadásul az idő is lehűlt, ami egyáltalán nem segít kissé nedves haján, mely rátapad az arcára és a nyakára. Egy kis ácsorgás után jön csak a révész, amit a kikötői szél miatt többnek érez a lány, de sikeresen átjut az iskolához. Nem túl kecsesen kikecmereg a hajóból, kezét farmerja zsebébe süllyeszti, míg cipzáras pulcsijának nyakát feltűri, és így indul meg a mólón az épület kapuja felé. Fejét kissé lehajtja, ne a szemébe essen az eső, a hideg enyhén rázza, hisz kissé vizes ruhája rátapad a meleg bőréhez. A móló közepén megáll az eső ellenére, és hosszasan bámulja a tengert, hisz neki olyanja van, ami a lánynak nincs. Egyszer egy hangot hall maga mellől, mely nagyon megijeszti Krishana-t, és megugrik egy kicsit, veszélyesen a móló szélére kerülve ezzel. Hallja, hogy hozzá szólnak, de még nem szeretné tekintetét elszakítani a tengertől, így nem néz a háborgatójára. Kissé össze kell szednie magát, hogy hangján és válaszán ne nagyon lehessen érezni a magányát és csalódását.*
- Szia! *Köszön ő is, de a kérdésre nem válaszol, hisz ha igennel felelne, hazugság lenne, az igazat pedig nem szeretné elmondani. Végül a második kérdés megválaszolásánál ránéz a lányra kissé felméri és utána válaszol, hűvös hangon, de nem bántón.*
- Nem zavarsz. Mit csinálsz idekint ilyen időben? *Érdeklődik, hogy kissé terelje a témát, közben tekintetét visszafordítja a tengerre.*
- Egyébként Krishana vagyok. *Teszi még hozzá mellékesen, és hogyha a lány kezet nyújt neki ő elfogadja, de nemigazán van most kedve a kezét kihúzni a zsebéből.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 10:17 pm

*Rosszullétének köszönhetően kerül ki a szabadba, de mivel nem számít ilyen rossz időre, így csak vékonyan öltözik. Az ajtóból már lusta visszafordulni egy vastagabb pulcsiért, így nem törődve az idővel, kilép az esőre. A mólótól nem messze meglátja a lányt aki a tengert bámulja. Mivel nem biztos benne, hogy jól van e a hölgyike, ezért odaslattyog hozzá, minden lépésnél a földbe süpped tornacsukája, majd ahogy odaér, köszön és felteszi a kérdést, hogy jól van e. Mivel az utóbbira nem kap kérdést, így csak egy kicsit fordítja felé a fejét, de örül, hogy nem zavar, így legalább lehet, hogy nem csak a saját, de társnője gondolatait is eltudja a terelni a jelenlegi problémáiról.*
-Rendetlenkedik a gyomrom, sokat ettem estére. Gondoltam hát, itt kint talán megtalálja a nyugalmat a pockosom.*Simítja végig a kezét hasán, ami enyhén kidudorodik, így vacsora után. De nem rest visszakérdezni, hisz ha a lánynak problémája van, nyugodtan rábízhatja, nem adja tovább senkinek.*-És te? Hogy hogy egy ilyen kései órán kint vagy?*Ráncolja össze homlokát, miközben ismét a tengerre néz.*
~Gyönyörű, hiába fekete, még mindig szép látvány.~*Mindig is szerette a tengert, habár egy picit fél a víztől. Szemébe hulló haját hátra simítja, miközben leül a móló szélére. Ha valóban nem zavarja a lányt, akkor itt marad.*
-Serafina vagyok. Örülök.*Mosolyog fel féloldalasan a Krishana-ra. Hátha kicsikarhat belőle egy aprócska vigyort.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 10:36 pm

*Kissé nedves ruhájában kecmereg ki a révész hajójából, arcába hulló haja vizesen tapad rá, bár ezzel a lány most nem sokat törődik. Kissé vacogva indul el a mólón az iskola felé, mikor tekintete megakad az óceánon és a móló széléhez sétál, onnan nézi tovább a tájat. Az esős idő ellenére nem siet be a fedett helyre, hiszen már elázott, így teljesen értelmetlen sietnie. Éhesnek sem éhes, így nem igazán siet vacsorázni sem, tömeghez meg egyáltalán nem füllik a foga, így a lány kinn marad még a mólón, nem siet befele. Bámészkodását egy hang zavarja meg, ami egy lányhoz kapcsolódik, aki mellette áll meg.*
-Egy kis séta biztosan jót fog tenni. *Feleli Krishana, miután megtudja, hogy miért is jött ki az iskolából a lány ilyen esős időben. Közben a lány érdeklődik, mit is csinál idekint, melyet megválaszol Krishana.*
- Nemrég értem vissza a szigetről, de nem volt kedvem bemenni, így itt ragadtam. * Feleli a kérdésre, bár igazán ő sem tudja mit is csinált pontosan itt, azon kívül, hogy bámulja a hatalmas víztengert. Az eső miatt ráadásul már nem kell aggódnia, hiszen elázott, de ennek ellenére a Leperex bűbáj még rajta van.*
-Szintúgy. *Feleli a lány bemutatkozására, aki időközben leül és most veszi észre milyen vékonyan van öltözve a lány.*
- Nem kéne rád egy Leperex bűbáj? Kissé vékonyan vagy öltözve ehhez az időhöz. *Látja a lány arcán a kedves mosolyt, de ő most képtelen rá, talán később tudja viszonozni.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 10:50 pm

*Az eső nem zavarja, de annál jobban vágyik a szabad békés hangulatára, remélhetőleg kevesen lesznek kint, ezért indul ő ennyire későn, egy kis jógára, vagy egy kis sétára. De közben változik a programja, mert meglátja a lányt, akihez gondolkodás nélkül odalép érdeklődni a hogy léte felől. Látszik a kis hölgyikén, hogy szomorú, így inkább nem erőlteti a témát.*
-Bizony, a séta sok mindenre jó. Megpróbálja elűzni a rossz szellemeket, de egyben újakat is beszerezhet az ember.*Nem biztos, hogy a leányzó érti, de inkább neveznénk ezt hangos gondolkodásnak, mint célzott beszélgetésnek. De ha a lány rákérdez, majd kifejti neki a dolgot.*
-Ilyen időben a szigeten?*Húzza fel a szemöldökét, miközben leül, és egy vizes tincset kezd vizsgálgatni. Nem fázik annyira, sőt kifejezetten jól esik neki most, hogy veri az arcát.*
-Köszi, de ennél vizesebb már nem lehetek. Még úgy sem jutottam el a zuhanyzóig. Legalább megvan a bemelegítés a tusolás előtt.*Mosolyodik el kissé erőltetetten, miközben lábát lóbálja a mólóról.*






Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 11:01 pm

*A lány eléggé ázottan érkezik meg a mólóhoz és nem sok kell hozzá, hogy megváltoztassa útját, így az iskola helyett a móló szélén álldogál és belefeledkezik a látványba. Bambulását megzavarják, bár nem annyira bánja ezt a lány, hisz felesleges az önmarcangolás, az nem vezet sehova, csak a bajt hozza magával.
- Így igaz. De mi van ha az új szellemek is csak rosszat akarnak? *Kérdezi a kissé költőire sikeredet kérdést, és felhúzott szemöldökkel néz a lányra, kíváncsi mit felel erre. Kissé érdekesen kezd alakulni a beszélgetés, úgy látszik nem egy hétköznapi lány botlott belé, bár a Mysterio-ba ki számít hétköznapinak?*
- Kora délután mentem ki, akkor jobb idő volt. Nemrég ért be a hajóm. *Válaszolja a lánynak, aki talán kissé tébolyultnak tarthatja, hogy ilyen időben kint mászkál a szigeten, de ez nem nagyon érdekli Krishana-t.*
- Úgy látom a rossz dolgokban is a pozitív dolgokat próbálod meglátni. *Feleli egy kis félmosollyal az arcán a lány előző megjegyzésére, majd ő is leül a lány példáját követve.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 11:09 pm

*Az időjárás nem riasztja vissza főhősnőnket, aki egy kis gyomornyugtató sétára indul. A móló közelében találkozik életében először a bámészkodó Krinasha-val, akihez odamenve rögtön meg is tudakolja hogy létét. Mivel mindenről van véleménye, így a sétálgatásról is tud mondani néhány szót. De a kérdésre csak megvonja a vállát.*
-Mindent a maga idejében. Tudod, elég egyszerre egy démonnal megküzdeni, nem kell rögtön öt a nyakadba. Nem tudom, hogy olvastad e már az Elfújta a szelet, de abban volt Scarlet O'Hara-nak egy közismert mondása, miszerint "majd holnap foglalkozom ezzel". Egyszerre csak a problémára koncentrálj, és akkor megtalálod a helyes megoldást. Vagy az talál meg téged. Te hogy látod ezt a dolgot?*Kérdez vissza, hisz érdekli a másik véleménye, szereti az agyát tágítani. Hátha új kapukat nyit fel az agyában a lány, ezzel is többet tudva meg a témáról.*
-Igen, úgy gondolom, hogy minden rosszban van valami jó. Mert ha mindennek a rossz oldalát néznénk, akkor akár mehetnénk is meghalni. Mert az nem lenne élet, ha mindennek csak a negatív oldalát látnánk.*Vonja meg a vállát, miközben végig néz a vízfelszínén.*-Csak nem egy pesszimista mellett ülök?*Kérdezi a leányzó, miközben ismét a lányra villant egy bágyadt mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 11:27 pm

*Az ázott diáklány a szigeten történt újabb kalandja után nem a révésztől elköszönve az iskolai kikötőben, annak a közepén megállva nézegeti az enyhén hullámzó vízfelszínt. Merengését egy eddig számára ismeretlen diáklány zavarja meg, aki szemmel láthatóan nem riasztja el Krishana kissé hűvös modora.*
- Nem olvastam még. Mugli irodalom? *Kérdezi kissé összezavarodva, mert ismerős a mű címe, de emlékszik, hogy sose olvasta még.*
- Igaza van Scarlet-nek, de néha az ember úgy érzi a sok gond súlya alatt, hogy sosem fogynak el. Mindenesetre, hagy egyszerre csak egyel foglalkozom, tényleg könnyebb. *Ért egyet a lány kissé kacifántosra sikeredett véleményével, de mindezek mellé ő is elmondja a sajátját.*
- Én azt vallom, hogy egy problémára többféle megoldás is van. Illetve, ha nem látsz másik lehetőséget új oldalról kell megközelíteni a dolgokat, mert MINDIG van más lehetőség is, amit nem veszünk észre. *Közben gyönyörködik az óceán háborgó hullámaiban, hiszen ezek nem csak az ő tapasztalatai, de nagyon is hisz benne, eddig Krishana esetében igaznak bizonyult.*
- Mikor túl sok dolog jön össze, nem látni a sötét felhőktől a napot, de az akkor is ott van. *Ha már kissé filozófusra sikeredik a beszélgetés Hana sem marad le benne.*
- Nem mindig vagyok pesszimista. *Feleli a kérdésre, majd a lányra néz és úgy teszi fel a kérdést az arcán egy félmosollyal.* -Én pedig egy örök optimista mellett ülök?
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-24, 11:42 pm

-Hát, nem ismertem Margaret Mitchell-t, de szerintem nem volt semmilyen természetfeletti képessége.*Dönti kissé oldalra a fejét, hiszen igaz, ami igaz, az írónő életrajzába nem volt feljegyezve, hogy ne adj isten boszorkány lett volna.*-Igen, minden bizonnyal egy egyszerű, hétköznapi nő volt, akinek ugyanúgy voltak gondjai, mint Scarlet-nek.*
-Valóban, van mindig másik lehetőség, csak nem mindegy, hogy hova vezetnek a döntéseink. Lehet, hogy abban a másodpercben tökéletesnek tűnik, és pár hét múlva visszaüt, ami újabb problémákat szül, de lehet egy percnyi kellemetlenség egy egész életnyi boldogság kulcsa.*Rengeteget olvas, és sok filmet is látott már a leányzó, így számos példát látott már mind a kettőre, természetesen.*
-Pontosan. Látom érted a dolgok lényegét. Mindig mindennek két oldala van. Ahogy mondtad, a felhő felett mindig süt a nap. De mi azt nem láthatjuk, hisz mi a felhő alatt vagyunk. Ugyanúgy, az ember a gondok felhője alatt van, így nem látja a felette levő megoldást.*Gyorsan lehajtja a fejét, kissé elpirul, nem szokott ő ennyire filozofálni senkivel, ennyire... érdekes dolgokról pedig legkevésbé.*
-Hát, nem úgy tűnik. Bár a gondok súlya alatt nehéz meglátni a dolgok jó oldalát.*A kérdésre csak halkan, szomorúan felnevet.*
-Tudod, tavaly érkeztem a suliba. Akkor nagyon rossz volt: depresszió, szorongás, és semmi sem segített. Aztán megláttam a napocskát, és minden jó lett. Most már optimistán tekintek magam elé, mert tudom, hogy innen csak jobb lehet. De ameddig Olaszországban voltam, apukámmal nem voltam ilyen... szószátyár, és vidám, és mosolygós, és törődjünk-a-másikkal beállítottságú lány.*A az ujjain számolja a felsorolt tulajdonságokat, de természetesen csak azért, hogy a múlt gonosz árnyait elűzze. Még soha sem mesélt senkinek az Itáliában leélt 15 életévéről, ezért kicsit elgondolkozik, hogy most vajon miért tette. De csak azt a választ találja magában, hogy elég kellemes a társaság ahhoz, hogy megnyíljon.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-25, 12:04 am

*A kikötő közepén álldogáló Krishana-hoz csapódik egy ismeretlen diák, ami nem zavarja a kissé borús hangulatú lányt.*
- Milyen régi a mű? *Érdeklődik, hiszen ha meghalt már az írója akkor nem egy modern darabról van szó, így talán könnyebben rájön honnan ismerős a mű címe.*
- Így igaz, amit mondasz, de sajnos csak később tudjuk meg, hogy helyesen döntöttünk e vagy sem. Pont ettől is olyan nehéz az élet. *Kissé panaszkodik a lánynak, hiszen ez a legnagyobb baja, hogy nem tudja pontosan mi is lenne a legjobb döntés. Megszokni vagy megszökni?*
-Igen, látom nem tévedtek el szavaim. *Válaszolja, és kissé megmosolyogja a lány zavarát, hiszen őt nem zavarja filozofálás, persze addig a pontig míg érti, utána már nagyon is.*
- Igen nehéz, de nem lehetetlen. Néha szüksége van az embernek arra a kicsi jó dologra is, hogy tovább tudjon menni. *Fejti ki a véleményét Krishana, a lány előző mondatára reagálva, majd végighallgatja a lány mondanivalóját nagyon is odafigyelve minden egyes szóra és mondatra. Egy kis gondolkodási idő után szólal meg újra.*
- Néha mindenkinek szüksége van arra, hogy padlót fogjon és megtanuljon felállni onnan, megtanulva így olyan dolgokat, melyek felett eddig átsiklottunk. Most ezen tulajdonságok már nem igazak rád? *Tekintetét most ismét a hullámzó habokra fordítja, majd kissé nem ennyire nyíltan, de ő is elmeséli a bánatát.*
- Olyankor hogy éljen az ember, ha olyan gondok nyomják vállát, melyekre tényleges megoldás nincs, hisz olyanok mint az árnyékok, mindig kísértenek és sose hagynak magunkra? *Eléggé érdekesen megfogalmazott kérdésként bújt ki belőle a bánata, de kíváncsian várja mint mond erre a másik. lány.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-25, 12:24 am

*Tetszik neki ez a beszélgetés, érdekes, hogy egy totál idegen lánynak meséli el a nézeteit. No de mindegy, az a lényeg, hogy jó a társaság és élvezi a beszélgetést. Tovább esik az eső, de mintha a lány észre sem venné. Sok mindent tud erről a könyvről, számtalanszor elolvasta.*
-Uhh... pontosan nem tudom, elég régi darab, de lehet, hogy már láttad a filmet, amit belőle készítettek.*Igen, valóban készült egy film ebből a csodás könyvből, aminek a végén mindig pityergett egy sort, de utána azzal nyugtatgatta magát, hogy csak egy film valamint könyv a sírás tárgya.*
-Igazad van. Elismerem, hogy előre nem tudhatjuk, hogy milyen döntést hozunk, ezért kell meg hányni vetni magunkban, és nem a mély vízbe vetni magunkat, és sodródni az árral.*Kicsit még lóbálja a lábát a víz fölött, majd egy hirtelen mozdulattal felhúzza, és átkarolja. Kis korában mindig így nyugtatta magát, ha a papa kiabált vele. De most nem segít, ahogy visszatérnek az emlékei.*
-Igen, a jó dolgok mindig hatalmas löketet adnak.*Mosolyodik el, miközben egy kérdés fogalmazódik meg az elméjében.*-Bocsi, ha tolakodó vagyok, de ezt úgy mondod, mint a tapasztalt emberek. Szóval... történt már veled olyan, hogy legszívesebben meghaltál volna, de jött valami kis jó, és az megadta azt a kis boldogságot, ami segített?*Nem akar ő bunkó vagy tapintatlan lenni, összevissza kíváncsi természetű a lányka, így nem tudja magában tartani érdeklődő kérdéseit. A következőre csak egyetértően bólogat, de a kérdésnél értetlenül néz a lányra.*
-Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Éppen most ezek a jellemzőek rám. A vidámság nem volt a kenyerem, és soha nem gondoltam, hogy valaha is a szótáramban fogom tudni. Így a többit is. Akkoriban úgy éreztem, hogy minden ellenem esküdött össze, még az ég is. Csak magammal törődtem.*Megvonja a vállát, nem akarja ő Krinasha-t traktálni a gondjaival, láthatólag neki is megvannak a sajátjai.*
-Nem tudom, hogy pontosan mire célzol. De ha már egy ideje próbálkoznak kivonni a forgalomból, akkor egyszerűen keresd meg a gyökerüket, és oldd meg, vagy pedig állj szembe a démonjaiddal, és mondd azt nekik, hogy ELÉG. Nem tudom, hogy mi elől menekülsz, de hogy nem lesz jó vége, az biztos.*Kicsit elmosolyodik, így aztán a szeme is elkezd csillogni. A tengerre bámul, amely egyre jobban tajtékzik alattuk.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-25, 12:54 am

*A mólón való ácsorgás közben hozzá csapódik egy lány, akinek társasága igen kedvére való, hiszen fontos témákról beszélgetnek, mégsem árul el önmagáról túl sokat Krishana, és ez így nagyos is megfelel neki.*
- Igen, meglehet. *Válaszolja kissé elgondolkodva, mert még mindig nem jut eszébe, hol is hallotta már ezt a címet.*
- Pedig néha olyan könnyű lenne csak a könnyebbik utat választani és sodródni az árral, de mint mondtad nem ez mindig a jó megoldás, őt gyakorta nem. *Válaszolja kissé komor hangon, hisz miért kell az életnek ilyen szörnyen bonyolultnak lennie, ezt nem igazán tudja megérteni Krishana.*
- Hát ha nem is kívántam a halált, de voltam nagyon hasonló helyzetben, melybe a remény segített. *Válaszolja őszintén a lány, és nem is igazán érti magát mért felelte meg ezt a kérdést, hiszen más alkalommal biztos elutasította volna a válaszadást, de talán mivel a lány kinyílt felé, így ő is megtette ezt valamennyire. * -És te? *Vissza dobja most a labdát Serafina-nak, és kíváncsian tekint ár, hiszen nagyon is érdekli a válasz.*
- Értem, jó ezt hallani. Otthon és is gyakran éreztem magam hasonlóan. *Egy fájdalmas kis mosolyt megenged magának, mialatt visszaemlékszik milyen is volt a gyerekkora, főleg mióta betöltötte a nyolc éves kort.*
- Jók a meglátásaid, de sajnos nincs választásom. Vagy elfogadom a dolgokat vagy... *Nem fejezi be a mondatot, hiszen ő sem tudja még pontosan, hogy mi vár rá, ha ellenszegül, de talán még ennyi választása sincs, hogy ellenáll e vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-25, 1:10 am

~Rossz idő, jó társaság. Tökéletes kombináció!~*Gondolja Serafina, miközben a téma Margaret könyvére terelődik.*
-Elég jó regény, és ékes példája annak, hogy mindig van kiút.*Ennyit mondd mindössze, semmi mást nem akar mondani a könyvről, talán egy picit felkeltette a lány érdeklődését, és majd egyszer elolvassa.*
-Hát igen. Elvégre akkor lesz... értékes tagja a társadalomnak, ha nem a sok bégető birka után mész a vágó hídra, hanem próbálsz onnan elkeveredni.*Megvonja a vállát a kicsit érdekes hasonlatára, miközben újra a tengerre bámul.*-Mennyivel könnyebb lenne a semmire gondolni, és leugrani innen.*Nem mondja ki túl hangosan, inkább a bajsza alatt motyogja. De ahogy elnézi a vizet maga alatt, talán ha a csípőjéig érne.*
-Velem is megtörtént, még mielőtt idejöttem volna. Anyám meghalt, és ez rányomta a bélyegét az apámmal való viszonyomra. Azt hittem, hogy abból a pokolból soha sem lesz kiút, de megtörtént a csoda. Na, azóta nem hiszek a lehetetlenekben.*Mondja egy boldog mosoly kíséretében. Valóban, soha nincs olyan, soha.*
-Ne fogadd el, mindig akarj változtatni, bármi áron. Nem tudom, hogy mi lenne a mondat vége, amit nem fejeztél be, de ha az, hogy valami borzalmas dolog történik veled, akkor azt is viseld emelt fejjel, mert az úgy az igazi.*Valóban így gondolja, mindennek el kell viselni a következményét, akár jó, akár rossz az a bizonyos dolog, ez esetben bizonyára borzalmas. A habokra bámulva semmi másra nem tud gondolni, csak arra, hogy hogy tudna ezen a szegény lányon segíteni, de rájön, hogy egyedül ő tud saját magán. Így a térdére csap, majd nagy nehezen feláll.*-Jót beszélgettünk, de sajnos nekem mennem kell. Sikít a pizsamám plusz át is fáztam rendesen. Mindenesetre köszönöm a beszélgetést, ha bármiben tudok segíteni, vagy csak egy kis beszélgetésre vágysz, nyugodtan keress meg.*Mosolyog még rá a lányra, majd elindul a toronyba, ahol immár lenyugodott gyomorral tér majd nyugovóra egy kiadós tusolás után.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-25, 1:32 am

*Elgondolkodik a lány, hogy ilyen esős és hideg idő ellenére, hogy sikerült összehozni egy ilyen tartalmas beszélgetést.*
- Talán egyszer elolvasom. *Hiszen érdekes dolgokat tanulhatna belőle vagy esetleg néhány kérdésre választ is találhatna benne, néhány kérdésére, talán egyszer megvásárolja és elolvassa. Közben elmosolyodik a lány kissé bizarr hasonlatát hallva, de tetszik neki, hisz igazat mond a lány, nem téved egy fikarcnyit sem. Meghallja ezután a lány suttogó hangon feltett kérdését, de nem válaszol rá, úgy érzi ezt a kérdést nem neki, hanem saját magának tette fel a lány, így inkább csöndben maradt.*
- A lehetetlenben én sem hiszek. *Ez közös bennük, bár tudja jól Krishana, hogy vannak dolgok amiket nem lehet megváltoztatni, de lehetetlen nincs, jól mondja beszélgetőtársa, bár elszomorító a története a leánykának, de szemmel láthatóan túl van ezen és ez jó, nagyon jó.*
- Köszönöm a tanácsot és a biztatást. Majd meglátjuk mit tartogat a jövő. *Feleli egy félmosoly kíséretében a lánynak hiszen tényleg nagyra értékeli a véleményét és a segítségét is, de senki nem tud rajta segíteni.*
- Köszönöm, jót beszélgettünk. Én még maradok. Talán a szavadon foglak alkalomadtán. *Mosolyogva köszön el a lánytól, majd amint eltűnik, tekintetét újra a tenger végtelen habjai felé fordítja a szemerkélő esőben.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Iskolai kikötő - Page 18 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 7:04 pm

*Nem igazán tudom, hogy mihez kezdjek ezzel a mai nappal, így hát jelen pillanatban a kikötőben ücsörgöm, egyetlen famulusom társaságában, kinek csak a hátsója látszik jelen pillanatban, ugyanis édesen nézi a víz tükrében a képmását, én pedig csak a révészt tanulmányozom.*
~ Soha nem fogom megérteni, hogy dolgozhat valaki ilyesmit. ~ *morfondírozok ezen, miközben párat pislogok, majd végül Marcan felé emelem a tekintetem, miközben fejemet is cseppet oldalra döntöm.*
- Jaj, ne nézd már annyira, még a végén beleesel. *füle megrezzen, de láthatóan tovább nem foglalkozik velem, én pedig csak kócos tincseimbe túrok, miközben fejet csóválok. Egyébként egy fekete, térdig érő nadrág van rajtam, szintén fekete színű sportcipővel és egy rövid ujjú inggel, nyakamban pedig egy C betű lóg, az jelezve, hogy mi a vezetéknevem. Igazából Fenris vagyok, de ezt nem kell mindenkinek tudnia... Így ücsörgöm hát, élvezve ezeket a magányos perceket, miközben néha azért a famulusom felé tekintek. Egy sárkány nem vízbe való, tehát ki tudja, hogy mikor kell majd a segítségem.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 7:14 pm

*A mai nap elég unalmasan indult, még most sem tudok mit kezdeni magammal. Úgy döntök, elmegyek Mystralba és körülnézek a kirakatokban. El is indulok lefelé, majd hamarosan az iskola kikötőjénél találom magam. Ám, amint látom, nem vagyok egyedül. Egy fiút és valami fura lényt pillantok meg a partnál ücsörögve.*
~Nahát, ő meg ki lehet? Még soha nem láttam ... bár ez nálam mostanában nem nagy dolog. És mi az az izé mellette?~ *Morfondírozom, majd elhatározom, hogy odamegyek és köszönök neki. Nem is várok sokáig, elindulok a fiú felé. Amikor már elég közel értem, mosolyogva köszöntöm.*
-Szia! *Mosolygok tovább, majd az izére téved a pillantásom, melyben egy sárkányt ismerek fel.*
-A tiéd? *Nézek még mindig a sárkányra, majd folytatom a mondanivalómat.* -Nem bánt? *Kérdem, majd megigazítom a farmeromat, melyhez ma egy fehér, nyomott mintás hosszú pólót viselek, és szokásos fehér tornacipőmet.*
-Nem zavarlak, ha leülök egy kicsit? *Nézek kérdőn a fiúra, majd ha azt mondja, nem zavar, leülök egy sziklára, körülbelül egy méterre tőle.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Iskolai kikötő - Page 18 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 7:21 pm

*Ahogy így nézelődöm, nemsokára léptekre leszek figyelmes, így nézek hát ismét a suli bejárata felé és legnagyobb meglepetésemre éppen egy ismeretlen leányzót látok meg. Na igen, elég sok ember még új a számomra, de azért lágyan elmosolyodom, miközben azt nézem, hogy hol engem, hol pedig Marcant nézegeti, ki láthatóan még mindig remekül elvan a tükörképével és néha kissé meg is morran azt figyelve, ahogy a hullámok mozgatják a vízet.*
- Szia neked is! *köszönök hát rá, majd amikor a sárkányomra kérdez rá, csak lassan bólintok.*
- Bizony, a famulusom. Én teremtettem magamnak és de, bánt, hogyha arról van szó, viszont amíg nem adsz neki okot, addig nem hiszem. *Marcan már meg is fordul, így lépve a lány felé és kezdi el szimatolni, de azért ha meg akarnák simogatni, azt nem fogja hagyni, hiszen nem házikedvenc ő, hanem mégis csak egy sárkány.*
- Kissé furára sikerült. Ilyenkor gondolkodom el azon, hogy hol ronthattam el. *sóhajtok fel, mire kapok a kis feketeségtől egy csúnya nézést.* - Na látod, megmondtam. *nevetek fel, miközben Corinára nézek, így amikor leül mellém, csak fejet csóválok.*
- Dehogy zavarsz, egyébként Raiden vagyok, Cruos, ő pedig Marcan. *mutatom be a nagylegyényt is, aki csak szárnyait megmozgatja és nemsokára már körülöttünk repked, na meg a révész felé is megindul, hogy okozzon pár kellemes percet neki.*
- Merre indultál? *kíváncsiskodom egy kicsit, hogyha már így idejött hozzám, akkor miért ne tegyem? Meglep, de legalább vannak itt még közvetlen emberek. Na nem mintha eddig annyi bunkóval futottam volna össze, de mégis örülök az új ismerettségnek.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 7:36 pm

*Amikor leértem a kikötőhöz egy ismeretlen embert láttam meg, ami az én esetemben nem túl különös. Kedvesen köszöntem is neki, mire ő nagy meglepetésemre még a mosolyt is viszonozva visszaköszön. Közben én próbálom kitalálni, vajon mit tart ilyen érdekesnek a sárkány a vízben, és hamar rá is jövök, hogy a tükörképe lehet olyan izgalmas számára. Amikor a fiú elmondja, hogy a sárkány a famulusa, és csak akkor bánt, ha okot adok rá.*
-Oksi. *Mondom megkönnyebbülve, ám ekkor a sárkány elindul felém, és elkezd szaglászni. Nem ellenkezem, de azért nincs túl sok kedvem összehaverkodni vele, inkább csak tűröm, hogy megszaglásszon. A fiú következő mondataira elnevetem magam, miután a sárkány a fiúra néz.*
-Legalább mindig van társaságod. *Mondom még mindig mosolyogva, majd helyet foglalok a fiú mellett. El is felejtettem bemutatkozni, de szerencsére a fiúnak eszébe jutott, így most rajtam a sor.*
-Én Corina vagyok, szintén Cruos. *Mutatkozom be én is, majd ismét a sárkányra pillantok, aki épp körülöttünk repked, majd elindul a révész felé. Egy ideig figyelem, majd ismét elmosolyodom.*
-Szegény révész, biztos örül neki. *Mondom mosolyogva, majd igyekszem megválaszolni a fiú kérdését.*
-Unatkoztam, így elindultam Mystralba kirakatokat nézni. És te régóta ülsz itt? *Kérdem a fiút, hiszen ő is kérdezett, hát én is érdeklődöm. Egyébként meg valóban érdekel, mióta ülhet itt.*
-Amúgy miért pont egy sárkányt csináltál? *Kérdem érdeklődve, hiszen jól tudom, hogy jövőre mi is csinálunk és érdekel, hogy az emberek mi alapján választják ki a famulus állatalakját.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Iskolai kikötő - Page 18 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 7:47 pm

*Jobbnak látom még időben figyelmeztetni a leányzót, tehát hogyha nem akarja, hogy meg legyen égetve a szép, szőke haja, akkor bizony nem piszkálja Marcant. Na igen, megint egy szőke lány, ez az én formám. Soha nem hittem volna, hogy ilyen sokkal összefutok majd és még szimpatikusak is lesznek a számomra, de például Monát sikerült már megkedvelnem és Corina is kaphat egy esélyt.*
- Hmm, jól mondod, mindig van, bár néha fárasztó és az órákra is mindig velem akar jönni, amit nem minden magiszter tud értékelni. *nevetek fel, visszagondolva az utolsó terramágiára, amely elég jó volt, kívéve az a része, hogy Lucius mindig engem akart valahogy megszívatni. Na de mindegy, már tovább is lépek ezeken a gondolatokon és inkább bemutatkozom a lánynak, aki felé biccentek is egy aprót.*
- Na és mióta vagy itt? Tudod, én még elég új vagyok erre, tehát nem tudom, hogy ki mikor is érkezett. *világosítom fel, de azért az évfolyamlépésemmel még nem dicsekedem el, inkább csak a lánykát figyelgetem tovább, miközben rátérek arra is, hogy vajon hová is akart menni.*
- Igen, már egy ideje itt vagyok, de ha elindultál, akkor miért maradtál mégis velem? Nem vagyok ám olyan hihetetlenül jó társaság. *sóhajtok fel, hiszen úgy hiszem, hogy vannak nálam jobbak is, de azért egy próbát megér ez a beszélgetés, amelybe már kezdek belejönni.*
- Hogy miért? Na ez egy remek kérdés... *fura, eddig még senki se kérdezte ezt meg tőlem vagy talán Lucius, nem is tudom már.* - Tudod, mindig is érdekelt a tűzmágia, a sárkány pedig eléggé közel áll a tűzhöz és még az eleme is tűz lett. Ezen kívül valami egyedit és hozzám illőt akartam, így jött az ötlet. *egy kis szünetet tartok, majd azért mesélgetem ám még Corinának.*
- Amúgy fura vagy sem, de elvileg társlélek, szóval jóban kellene lennünk, de mindig bosszúságot okoz. *sóhajtok fel, majd pillantok ismét a szép szemekbe. * - Na és, te gondolkodtál már azon, hogy milyen famulust akarsz jövőre? *kíváncsiskodom egy picit, bár nem ismerem még, mégis érdekelne, hogy vajon törte-e már ilyesmin azt a csinos buksiját.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime2011-07-31, 8:07 pm

*Egész kedvesnek tűnik a fiú, bár eddig még szerencsém volt és nem találkoztam mogorva diákokkal, de azért nagy rá az esély, hogy megtörténjen. Mindenesetre örülök, hogy ismét egy rendes emberrel találkoztam, így jókedvűen beszélgetek vele. A sárkányos történeten egy kissé elmosolyodom.*
-Hát igen, de ha egyszer nem akart ott maradni, akkor úgysem tudtad volna otthagyni ... bezárni pedig mégsem lenne túl jó ötlet. *Mondom mosolyogva, majd hamarosan jön a megszokott kérdés, hogy mióta vagyok itt.*
-Ha jól emlékszem, akkor két egész hete. *Mondom mosolyogva, majd kissé meglepődöm amikor azt mondja, új itt.*
-De te nem másodikos vagy? Hiszen nekik van famulusuk. De akkor hogy lehetsz új? Másik suliból jöttél? *Kérdem értetlenkedve, hiszen nem nagyon tudom összerakni a dolgokat. Nem vagyok buta szőke, de úgy látszik, ez azért még az én képességeimet is meghaladja. Kíváncsian várom hát a válaszát, közben reménykedve, hogy nem néz nagyon hülyének.*
-Igazából csak unatkoztam, azért indultam el, és örültem, hogy találtam valakit, akivel tudok beszélgetni egy kicsit. De ha untatlak, nyugodtan mondd meg. *Mondom kissé elszomorodva, hiszen nem tudom, hogy a fiú nem szeretne beszélgetni velem, vagy csak úgy kérdezte. Amikor aztán rátér, hogy elmesélje miért épp sárkányt készített, figyelek, és igyekszem felfogni mindazt amit mond.*
-De azért szerintem jófej sárkány lehet, vagy legalább is annak tűnt, bár még olyan, mint egy kisgyerek. Én is szívesen csinálnék majd sárkányt, vagy valami különlegeset, de anya mugli, és nem nagyon díjazná, ha hazaállítanék egy ekkora állattal. *Mondom mosolyogva, majd körülnézek, merre lehet a sárkány,de nem látom. Nagy esély van rá, hogy én vagyok vak, mert azért elég nehezen lehet nem észrevenni egy ilyen sárkányt.*
-Most merre lehet? *Kérdem meg végül mosolyogva, hiszen nem bírom ki, hogy nem látom merre járhat.*
-Honnan érkeztél ide? *Teszem fel a már jól ismert kérdést, hiszen majdnem minden diák, akivel eddig találkoztam, ezt kérdezte rögtön a nevem után. Csoda, hogy a fiúnak még nem jutott eszébe.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iskolai kikötő - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iskolai kikötő   Iskolai kikötő - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iskolai kikötő
Vissza az elejére 
18 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: