Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Találkozók - Page 13 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Találkozók - Page 13 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Találkozók - Page 13 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Találkozók - Page 13 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Találkozók - Page 13 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Találkozók

Go down 
+48
Laura Lillien Larsen
Valgrad Aagheim
Ashi Angel
Fekete Ambrus
Brian Valentine
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Völgyesi Félix
Axel Knoxville
Aristarkh Y. Zhukov
Elisaveta Varlock
Alinox Ingren
Mona Braxton
Bruno Stora
Raven Dragonov
Dimitrij Volodya
Illya Imbecairwen
Lucius Benedict Fenris
Miroslav Volodya
Isabella Bartolo
Daniel A. Werder
Ryan Bourton
Zoey Fleming
George Ghost
Wera A. Flinders
Nana Black
Aleksandra Radjenovic
Hestia Bray
Alexi Solsagan
Takoda Turner
Ruby Rose Re
Lynessa Loharn
Faith Craven
Diana Gray
Josh Barker
Octavia Blackwood
Nathaniel Cornwlade
Varg Yrjanfrost
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Catherine Waters
Jasmine Miels
Jake F
Troy Clayton
Zaria McBlade
Sideris Valbraith
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-03, 12:44 pm

Vagy szögbelövő puskát és vadászunk galambra aztán megesszük^^
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-04, 7:26 pm

Fő a kreativitás ^^
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-06, 7:22 pm

Nah jah:P Akkor gyűjtjük még az ötleteket?? Razz

Jajjjjj tádámm jó hír, párom is elengedett Zoey Fleming 100% hogy Pécsen lesz október 30.án, negyed 12kor Razz

Csak keljek fel időben Razz de az menni fog:P max anyunál alszom.
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-26, 1:04 pm

Lássátok, tudjátok és ami a legfontosabb készüljetek.......

meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeert beteszem a tappancsom Pécsre Razz

Eddig volt idő meggondolni és azt mondani ne gyere, de most már nincs XD

Zoey: Várom az öröm táncot, amiért nem kell egyedül vonatoznod Razz ~ csak le ne késsem a vonatott ~ Very Happy

Ja valószinű, hogy nem leszek felpörögve, mert utálok korán kelni meg előtte nap melózok is, de majd csinálok maggal valamit csak hogy érezzétek jelen létem, bár Zoey már most fel van pörögve tuti engem is befog pörgetni XD
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-27, 3:04 pm

Ez csak természetes Diana Smile bennem megbízhatsz. Nálam késő este, és korán reggel nagy a pörgentyű XD Szóval tuti felébredsz mellettem Smile háhá............. és én tudtam meg először:P hihi, mobilfacebook, mire nem jó mi??? Razz banyek, már komolyan várom, hogy mi lesz......... Smile Diana.... hallod, muszáj kitalálnom valamit Razz Na szóval akkor amit megbeszéltünk.... Zoey fél7re benn van a délibe, a déliből a vonat 07:16kor indul pécsre.... 11:16-ra vagyunk pécsen... szóval kedves Magiszterek lesznek kedvesek, és kijönnek elénk ugye?? *pislog aranyosan, és bízik a jövőben* Nah majd még jelizek, ha tudok, csak ugye nekem otthon meghalózott a gép pajtás Sad de mindenféle képpen még leszek valahogy, hogy msn-en tudjak mindenkivel értekezni.

Addig pussza......... Z.F.

Diana: ha késel, elverlek!!!!!!!!!!! és a nagy örömtáncot, majd élőben mutatom meg Razz csak hogy jó legyen Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-27, 5:32 pm

Természetesen 11-11:15 körül már ott leszünk, ne félj Zoey, nem fogtok elveszni. Razz
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-27, 6:13 pm

Helyes helyes Sid néni Razz én is így gondoltam Razz hihi
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-27, 9:35 pm

Akkor fél 7-re ott leszek a délibe.
A táblánál találkozunk ami előtt álltunk. Biztos emlékszel.
Ha nem vagyok ott Félre akkor tuti elaludtam szóval kezd el parázni és hívogatni.
Gépet hozzál mert az öröm táncot le kell fotózni Razz
Amúgy meg majd igyekszem fel kelni.^^

Ja és mit kell kitalálnod?
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 12:20 pm

Hatalmas bulizást és szórakozást kívánok a talisoknak! Lélekben ott vagyok veletek! Smile Aztán majd beszámolót kérek/ünk! Smile (kíváncsi leszek, milyen lesz úgy olvasni, hogy nem voltam ott) De majd legközelebb, remélem! Smile
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 9:04 pm

A tali nagyon jó volt, tehát köszi azoknak, akik eljöttek, na meg mindent, nagyon arik vagytok. mosoly A torta pedig isteni voooolt, tehát nagy puszit küldök Zoey anyucijának. Very Happy
Beszámolót most fáradt vagyok írni, de a lényeg, hogy megleptek a kis szervezkedők szülinapom alkalmából és szinte egész talin kint voltunk Malomvölgyben, tehát a szabadban, egy szerintünk szép és jó kis helyen és nagyon jó volt. Smile

Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 10:22 pm

Helyzet jelentés Pestről Razz

Haza értem. A tali szerintem is nagyon jó volt. Beszámolót pedig majd holnap írók hogy én hogy láttam ezt az egész kis utazást. Most megyek piheni mert ugyan Z hagyott kicsit szundítani a vonaton, de 1 órán keresztül vicceket mesélt, melyek között volt jó sok fárasztó. XD
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 10:25 pm

Te szegény. XD
Z a hangya: gonosz vaaagy. XD
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 10:36 pm

Hát a taliról csak annyit mondok hogy nagyon nagyon jó volt az egész egybe vetve Very Happy Hosszabban még nem írom le mert kómás vagyok szintén, de holnapi nap vagy max holnap után én is megpróbálom hosszabban össze szedni a dolgokat Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-30, 10:39 pm

Én is befirkantanék ide pár sort Smile Nagyon jó volt a tali, köszi azoknak, akik eljöttek, én nagyon jól éreztem magam Smile Már most várom a következőt ~hajjajj, de messze a tavasz~ Beszámolót majd szerintem én is írkálok, meg a képeket is felpakolom, most tényleg 1-2 napon belül, ahogy megkapom őket, nehogy még meg legyek lincselve a végén Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-31, 3:27 pm

Nya, akkor a kis beszámoló. Jó olvasást hozzá ^^

Öt órakor felkeltem, hogy készülődni tudjak s fél hétre ki is érjek a Délibe. Ki is értem időben bár a vonata késett tíz percet. Addig megvettem a jegyet és vártam. Gondoltam majd alszok egy kicsit, mert 3 órát aludtam összesen és előző nap sem sikerült túl sokat.(Persze ez nem így lett, de ne szaladjunk ennyire előre) Mikor megjött el is indultunk, hogy elinduljunk Pécsre. A vonat a 12-es vágányról indul és kétszínű volt. Az eleje piros a vége pedig kék. Mondtam Z-nek, hogy pírosba szálljunk ne a kékbe. (Azt nem tudom, hogy miért akartam a pirosba szállni.) Felszálltunk és egy kettes helyre leültünk s nem sokára el is indultunk Pécs felé. Mint kiderült azért volt piros, mert dohányzó kocsi volt. A tortát, melyet Zoey anyukája sütött megkaptam és az egész úton az ölembe utazott. Nem engedett, hogy feltegyem fölénk, ami logikus, mert a meleg levegő fel felé száll. Azt sem engedte, hogy letegyem a földre, mert idézem: „ A kaja nem a földre való”.(Pedig be volt csomagolva rendesen.) Elég kényelmetlen volt, egy nagy tortával az ölembe utazni, mert ezek a kettes helyek nem arra vannak kitalálva hogy kényelmesen el lehessen férni.( négyes nem volt természetesen) Szóval Zoey szeretett volna enni, de mögöttünk rágyújtottak, ami amúgy zavaró volt, mert felénk jött a füst. Kaja halasztva lett természetesen. Próbáltam punyadni vagyis elérni azt, hogy tudjak kicsit szundítani, de Z mellett ezt nem lehet. Egész úton, ment a hülyeség és sokat nevettem/nettünk. Azt hiszem, nem kell bemutatkozni, s ha felpörgök, akkor én is tudok alakítani. Igen magasröptű társalgás és poénokkal ajándékoztuk meg egymást. Very Happy. Kb fél úton volt egy csávó a vonaton, aki úgy be volt rúgva, hogy magyarázott össze vissza. Az egyik állomáson (ahol többet álltunk) benyögte, hogy itt kellett volna leszállnia. Mivel ott állt mellettünk mondtam neki, hogy még leszállhat, de nem hallgatott rám. Végül elment a kocsinkból, bár szerintem vicces volt. Megtudtuk tőle, hogy Pesten a virágok nagyon drágák így lopni kell a sírokról és ehhez hasonló gondolatokkal bombázta az egész kocsit. Szóval vicces volt. Very Happy Jött a kalauzi is (aki mellesleg szerintem helyes volt) akitől megtudtunk, hogy mi után jön Pécs. (Persze hogy nem arra figyeltem mit mond, így nem is tudtam megjegyezni Razz ). A táj amúgy szerintem tök szép volt. Először a beton dzsungelt láttuk majd, ahogy egyre jobban közeledtünk láthattuk a síkságot ahol sok volt a fű és sárguló kukorica is volt. (Megjegyzem nagyon zenei hangulatban voltam már ekkor, így mindenről eszembe jutott egy szám, amit nem is tartottam magamba. Erről pont a sárgul már a kukoricaszár......). Ez után megfigyeltük, hogy tör magának utat a talajvíz. Először kis pocsolyák voltak, de utána, elérkeztünk a nagy tavak vidékére. Z minden áron korizni szeretett volna rajta, mondtam neki szívesen kidobom, de nem tetszett neki az ötlet. Még nincs vége „az ismerd meg hazád” útnak, mert a Kapos folyót is láttuk. (szerintem tök szép, legalább is sokkal szebb környezetben van, mint a Tisza vagy épp a Duna.) Ezután jöttek a dombok majd hegységek is. (Igazából nem nevezhető hegységnek, de sokkal nagyobb volt, mint egy mezei domb Razz) Én még nem jártam erre így számomra új volt ez a táj. Persze ha már kirándulunk, akkor az állatvilágot is sorra vettük. Very Happy Láttunk őzikét, bocikat, gémeket, és macskát is. (igen az egyik szántó földön, bár azt csak Z látta). Szóval elég sok mindent láttunk de az út is hosszú volt nagyon. A végén már szenvedtünk és az utolsó egy óra ment a leglassabban. Az időt tudtuk, hogy kb mikor érünk le, de volt egy srác a vonaton, aki telefonált. (Illik vagy nem, de kihallgattuk és kiderült, hogy Pécsi a srác, ami fontos infó volt, főleg úgy, hogy fogalmunk nem volt mi után jön Pécs Razz) Nem vagyok szívbajos s megkérdeztem tőle, amit tudni akartam és azt mondta Mecsek alja után kell leszállni. Egész úton lestük a megálló neveket, hogy épp merre járunk. ( Zoey elég sokszor megkérdezte, ha nem látta, hogy „hol vagyunk?”. A válasz mindig ugyan az volt részemről: „vonaton” Very Happy). Elég fura vagy szokatlan megálló nevekkel találkoztunk, hogy őszinte legyek. Az idő már nagyon közel volt, hogy végre felállhassunk és le is szálljunk (megjegyzem elültem a fenekem és Zoey is, bár a vége felé átültünk egy négyes ülésrészbe, mely maga volt a megváltás). Egy kérdés motoszkált a fejembe a torával kapcsolatba, ami nem volt más mint hogy fogja fel vágni. Fel is tettem, hogy tiszta legyen a kép. A válasz a következő volt: „Lucius hoz nagy kést” erre én: „ Sid mit fog szólni, hogy Lucius nagy késsel rohangál? Kíváncsi vagyok, mit talál ki.” Very Happy Erről eszembe jutott pár ötlet, amit nem is tartottam magamba. Megint csak nagy nevetések vették kezdettét. Szóval Zo rácsörgött Dem-re, mert, hogy az volt a terv hogy Sid-et, Lucius elviszi valahova. (Aki ismeri Sid-et annak nem lesz meglepő, hogy ez nem sikerült. Én mondtam Zoey-nek, hogy ez nem fog sikerülni és mit kiderült később, Lucius és Dem is felvilágosított Z-t, hogy ez halva született ötlet.) Ezt azért szerette volna, hogy ne lássa meg rögtön a tortát, de nem így lett. Leszálltunk s már vártak minket négyen: Octavia, Sideris, Lucius és Demien. Köszöntés majd eldöntöttük, hogy boltba megyünk. Persze az úton beszélgetünk s mivel én még nem voltam Pécsen figyeltem, hogy milyen is a város. Egy bevásárló központba kötöttünk ki, ahol bementünk az Intersparba. Célirányosan az italokhoz mentünk. Na, az érdekes helyzet volt. Ugyanis a nagy kérdés is felmerült: Mit igyunk? Octavia elvileg nem akart semmit, mert előző nap bulizott. Az első ötlet vodka narancs volt. Zoey azt nem szereti, így kerestünk mást. Ha jól emlékszem felmerült a Fütyülős, de azt Dem nem szereti. Aztán jött a Jager, amit Lucius nem szeret. Ezután talán felmerült a Vilmos, ami almás volt, s mint kiderül, Lucius nem igazán szereti az almalét. (Mert, hogy azzal kevertük volna). A körtés már nem tudom miért nem volt jó. (Hát elég sok időt ott álltunk s vártuk a csodát Very Happy ) Végül visszatértünk a vodka narancsra. (Igen azzal kezdtük az elején Razz ) Zoey vett magának Hubertuszt, így ő azt itta. (Na, nem kicsit, mert a nagyhoz járt pohár is). Via és én megajándékoztuk magunkat citromos sörrel és végre elindultunk fizetni. (Köszi, a sok pontot skacok. ^^ Nekem van supershop kártyám, lévén Spar-ba dolgoztam). Kifelé menet az árházból vettünk enni, mert azt az infót kaptuk hogy jó a hamburger és jó árba is van. Nos, ezt nem tudom megcáfolni, mert tényleg nem volt drága és finom volt. Sideris, Lucius és én álltunk be a hamburgereshez ahol kiadta „utasításba”, hogy míg ki nem érünk, a buszmegállóba nem ehetünk belőle Very Happy (Nem akarta lekési a buszit, de akkor is nagyon vicces főleg, mert éhes voltam és nem csak én és Lucius dobta is a poénokat sorra. Persze én nem bírtam ki odáig, így neki láttam. Razz). Mivel nem volt a Saprba villa, így szemfülesek voltak és csórtak a szendvicsesből. Very Happy Ezután elindultunk egy buszhoz mely felvitt minket a Malomvölgybe. Az idő nagyon jó volt ahhoz, hogy a szabadba lessünk. Egy kis séta után birtokba vettünk két padot és lepakoltunk. Sid-et felköszöntöttük, mert 5 nappal előtte volt a szülinapja. (Igazából Zoey-el közösen találtuk ki ezt az egészet. Hogy egész pontos legyek, én vettem fel neki az ötletet. Az ajándékot viszont együtt találtuk ki. Az első ötlet az volt, hogy torta és egy élő macska. Z megkérdezte Luciust, hogy lehet e náluk, de sajna nem, így maradt a plüss cica. Végül egy gyertyatartóval is kiegészült.). Először az ajándékokat nézte meg. A torta is felbontásra került, mely erdei gyümölcsös volt és nagyon finom. (Zoey: anyudnak üzenem, hogy finom volt. ^^ ) Csoportos tortaevés következett, majd Octaviával darut hajtogattunk. Nos, az én daru kicsit gnóm lett, de hát most hajtogat életembe először. Ezután activityztük (első csapat: Sid, Lucius, Dem. Második csapat: Via, Zoey és én. Mondanom sem kell, hogy az első csapat vezetett jó nagy előnyel, de nem sokáig játszottunk, mert Viának mennie kellett. (Mondtam Viának hogy válaszon melyiket szeretné. Az enyémet választott s hogy miért? Idézem: „ Ez olyan Dianás” Very Happy) Lucius elkísérte így négyen maradtunk. Addig beszélgettük, de ez sem tartott sokáig, mert Zoey talált mogyorót és azzal szórakoztunk. Egész pontosan Dem hajába próbálták bele erőszakolni én meg próbáltam megörökíteni a pillantott. Razz (Ez mennyire sikerül? A képek majd elárulják Very Happy ). Lucius megérkezett s folytattuk a játékot. A csapat fel állás máshogy lett. Az első csapat: Lucius és Sid és a második csapat talán egyértelmű: Zoey, Dem és én. (Megjegyzem Dem első kérésre átjött hozzánk, még jó, hiszen erősek voltam még így is.) Természetesen mi vesztettünk. A legviccesebb számomra talán az volt, mikor Dem próbálta elmutogatni az éhséget XD. Szerintem tök jó volt, én legalább is élveztem. Ezután visszaindultunk, mert nem sokára ment a vonatunk. Megnéztük hol volt a Rock maratón. Nekem tetszett a környezett és a tó is jó nagy volt, ami mellett elmentünk. Visszajutottunk a bevásárol központba ahol bokszmérkőzés volt. Én nem szeretem azt a sportot, de néztük egy kicsit. Zoey vett hamburgert a szendvicsesbe és elindultunk valami térre. ( Nem emlékszem a nevére, de arra igen, hogy ez a legnagyobb tér a városban.). Láttunk egy templomot is, mely török építésű. Ezután a Meki-be kötöttünk ki ahol a többiek ettek. Én nem voltam éhes. Megnéztük még a színházat, majd blicceltünk az egyik buszon s végül elérkeztünk az állomásra. Vettünk helyjegyet és felszálltunk, hogy ismét Pest felé utazunk. Mondanom sem kell, hogy már fáradt voltam és a vonaton meleg volt, ami azt eredményezte, hogy szundítottam. (Most hagytak:P ) Mikor felébredtem, vagyis megmozdultam Zó első kérdése így hangzott: „ Meséljek vicceket?” Very Happy (gondolom unatkozott.) A válasz természetesen az volt, hogy persze. Egy órán keresztül mesélt. (Néztem az időt csak onnan tudom, hogy ténylegesen egy óra telt el) A többsége elég fárasztó volt, ami lemerített, de hát ezen nem is csodálkoztam. Végül megérkeztünk Kelepföldre, ahol leszálltunk s találkoztunk Troyal. (Sid-nél volt a lap topja, melyet én vittem föl neki. Hozzá teszem nem volt könnyű, de Sid és Dem - Másra nem emlékszem - is aranyos volt és cipelték talin, egy darabig.) Mikor átadtam neki a topit megjegyeztem hogy benne van a táskám. (megjegyzem fél kilót sem nyom a táskám) Ez volt az első kérdése: "Hát én vigyem?" Nagyon kedves nem??? XD Zoey vonatát megvártunk s mi szépen elindultunk haza.
The End!

Összegezve a dolgokat én jól éreztem magam és nehéz leírni egy tali hangulatát. Nagyon sok poén volt a tali alatt, amit át kell élni. Szóval, köszi, mindenkinek, ez egy tök jó nap volt. Zoey-val meg, ha valaki, utazik, valahova arra készüljön fel, hogy piheni nem fog tudni mellette, de így volt jó ^^
Lehet valamit kihagytam, de úgy is lesz elvileg másik beszámoló is. : )
Várom a következő találkozót. Razz

Szerk.:
A tér neve amit nem tudtam: Széchenyi tér
A templomot meg dzsáminek hívják
Köszi Via ^^

Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-10-31, 9:42 pm

Hát, na 20 percet vártam rátok, a hidegben. xD De ahogy elnézem, akkor most is jó volt a hangulat, mint általában a talikon. Very Happy Örülök, ha jól éreztétek magatokat. ^^
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-01, 12:36 pm

Tetszik ez a beszámoló, jókat mosolyogtam rajta Diana. Very Happy
Amúgy egyetértek, remek volt a tali, szóval köszi nektek mindent. Már nagyon várom a következőt. mosoly
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Találkozók - Page 13 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-01, 2:03 pm

* Repül és olvassa a beszámolót, ha már nem tudott ott lenni sajnos Sad *
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Találkozók - Page 13 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-01, 2:12 pm

Kac-kac ;D A kedvenc részem az volt, hogy mentetek piát venni, de ezt Zoey nem szereti, azt Lucius, azt meg Dem és a többi.. x) dinkák =) sajnálom, hogy nem tudtam menni, biztos jóó volt, legalábbis így első olvasatra. Szóval a tavaszin megpróbálok én is ott lenni majd, ahogy időm engedi. Na meg gyűjtögetem a kicsike pénzecskémet és akkor vonatra is futja majd.. mármint, nem egy egész vonatra, csak egy helyre ;D
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-01, 2:54 pm

Én is mosolyogtam sokat miközben írtam ahogy a talin is ^^

Na igen, 6 embert nehéz volt össze hozni, de végül sikerült. A tavaszi tali meg olyan messze van még Sad
Rose remélem tudsz majd jönni Razz
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Találkozók - Page 13 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-01, 9:33 pm

Azt én is remélem, de még tényleg messze van, szóval majd alakul valahogy =)
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-04, 5:29 pm

Sideris Valbraith írta:
Te szegény. XD
Z a hangya: gonosz vaaagy. XD

Köszi Sid bíztam benned!!!!!!!!!!!!! Razz De azért anyumnak átadtam h jó volt minden, csak szegényem nem értette, hogy akkor negyed tortát minek vittem én haza? Aztán elárultam neki, hogy a varázslók és a boszorkányok nem akarnak elhízni és ezt fogadja el Smile Razz
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-04, 8:50 pm

nem bírná el őket a seprű Smile max valami katamarán jellegű Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-05, 2:21 am

Zoey: majd légyszi küldd el a képeket, amiket talin csináltál, hogy kitehessük a főoldalra. Very Happy Erre a címre kérnénk: mysteriokepzo@gmail.com
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime2010-11-28, 11:08 am

Zoey, rajta van az ilyenen Smile kicsit késve, de azért át dobtam, jah meg hogy nah..... kicsit könyörögni is kellett, ráadásul akkor ponytosan vizsgáztam úgy töltöttem fel a képeket azt mondjátok? Razz Én is tudok ám, ha akarok. Jelzem, hogy pár képet azért feldobok magamhoz iwiw-re!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozók - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozók   Találkozók - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozók
Vissza az elejére 
13 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Közösségi fórum-
Ugrás: