Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Étterem a város szélén

Go down 
+48
Mia Andersen
Freya Andersen
Yvonne Ricci
Leopold Worchester
Zaine Warhurst
Lisa Renfield
Nil Moriarty
Alinox Ingren
Axel Knoxville
Electra Richter
Lucius Rufinus
Völgyesi Félix
Jasmine Miels
Josephine Moore
Nikolai
Mikael Hargreaves
Luka Dubois
Kimberly Fox
Gabriel Farell
Raven Dragonov
Vixilien Sandanez
Naomi Teigneux
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Patrick Davis
Hunyadi Péter
Wera A. Flinders
Caleb Valerious
Mona Braxton
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Lucas Doroven
Elisaveta Varlock
Zoey Fleming
Havasi Zoárd
Isleen Ladon
Marcus Mccannt
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Illya Imbecairwen
Diana Gray
Faith Craven
Ryan Bourton
Sideris Valbraith
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-16, 8:38 pm

*A családi problémát gyorsan letudtuk, úgy tűnt Zoárd sem szívesen beszél ezekről.*
-Igen olyan, mint a famulus, csak azért a lovak érzékenyebbek. Példának okáért a Fríz lovak. Ők egy emberesek, csak a gazdájukkal szeretnek lenni, megszokott környezetben és miegymás.*válaszoltam rá gyorsan, hiszen valahogy el kell magyarázni a dolgokat. Ezután ahogy elbújtam az étlap mögé, tudtam, hogy úgysem maradhatok sokáig csendben. Ahogy ezt a helyzet meg is mutatta, Zoárd elvette előlem az étlapot, és felemelte a fejem. Egy gyors pillantást vetettem Hógolyóra, és láttam az önelégült vigyort szája szegletében.*
-Ez elől a probléma elől, igen a világ végére is elbújnék.*suttogtam olyan halkan, ahogy tőlem tellett. Nem tudtam, hogyan fogalmazzam meg a dolgot, így is kínos, nem hogy pont Zoárdnak mondjam el.*
~Mikor lettem én ilyen félénk?~kérdeztem magamtól, de választ nem találtam rá. Egyszerűen nem jött válasz, csak úgy voltam a semmiben, kibújót keressek? Igen? Nem? Banyek, már dönteni sem tudok. Ahogy Zoárd szemeibe néztem, csak még jobban bepánikoltam.*
-Tetszik egy srác.*csúszott ki a számon végül. Valahol távolról hallottam a famulusom torok köszörülését, csak most ne... most ne szóljon közbe, így is gázos a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-16, 8:52 pm

~ Fríz lovak...Az meg mi? Ló, ló, patás patás. aztán kész. Vagy mégsem? ~ ráncolja össze egy picit a szemöldökét, míg a fekete hajú lányka okfejtését hallgatja. Mint kiderül, a lovak még rosszabbak, mint a famulusok. Hát akkor egy biztos, nem szabad ló formájú kiskedvencet készítenie. Bár addig még van egy kis idő, úgyhogy kiélvezheti a monogám élet szépségeit.*
- Értem. Elég ragaszkodóak akkor. Csak nem te is egy ilyenhez szökdöstél el?* próbál mosolyt erőltetni az arcára, noha a maga részéről képtelen lenne ilyen haszontalan dolgokért kockáztatni a lebukást.*
- Nem jó taktika. Mert örökké üldözni fog, amíg meg nem oldod.* feleli a suttogásra meglehetősen magabiztosan. Érti ő, hogy valami életbevágóan fontos dologról van szó, de sosem tudta valami jól kezelni a női hisztit, még ha nem is olyan durva a helyzet. Sokkal inkább a mély, értelmes beszélgetések híve, bár kétségtelen, ehhez szükség van egy jó adag bizalomra, azt meg nem tudja csak úgy előrántani a mellényzsebéből, hogy a lánynak adja. Nem tehet mást, türelmesen várakozik tovább, bízva abban, hogy valóban megkönnyebbül majd Zoey, ha végre megbeszéli valakivel a problémáját.*
- Óóó. Kezdetnek nem is rossz. És szerintem egyáltalán nem akkora katasztrófa. Mondhatni teljesen normális. Főleg a te korodban.* húzódik picit hátrébb, elengedve a lány állát. Picit csalódott, mivel igazán monumentális dologra számított, főleg ilyen fáradtságos hercehurca után, de legalább nem kell eljátszania a világmegváltó szőkeherceget fehér paripán. ~ Jaj már megint a lovak...~
- Megmondtad már neki? Vagy mi a baj? Idősebb? Fiatalabb?*találgat egész lelkesen, mivel a pasizós témakör meglehetősen érdekli, csak hát nem olyan szempontból, mint a csajokat.* - Különben nem ilyen félénknek ismertelek meg. Vagy csak ha férfiakról van szó, akkor bújsz az étlap mögé?* mosolyog még mindig meglehetősen bátorítón. Egyáltalán nem szekálásnak szánja szavait, csupán nem érti, mi változott meg hirtelen.*


// fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 7:10 pm

//Olvadozik//

*A lovas témát letudva előbukkan a legnagyobb félelmem, vagyis, hogy azzal a sráccal beszéljem meg a gondom, akiről szó van. Még mit nem. De csak kicsúszott a számon, aminek Hógolyó szemmel láthatóan örült. Vagyis inkább rajtam gúnyolódik ezzel.*
-Tudom, hogy addig nem oldódik meg. Csak nehéz.*mondtam bánatosan. Valahogy nem is értettem a helyzetet... De nem nagyon van kedvem megtudni. Mikor Zoárd újra beszélni kezdett csendesen figyeltem.*
-Az én koromban? Még sosem volt pasim.*feleltem csendesen, egyáltalán nem hisztiztem, csak nem tudtam kezelni a helyzetet. Ahogy Zoárd feltette az első kérdést, hogy megmondtam-e már neki, elkerekedett a szemem.*
~Hogyne, éppen most, csak jó burkoltan.*gondoltam, a fiú egészen lelkesen kérdezgetett, én pedig nagy levegőt vettem, hogy tudjak válaszolni.*
-Nem, még nem mondtam el neki... És nem tudom, hogy fiatalabb-e vagy sem.*ez igaz is volt, nem tudtam, hogy mennyi idős, szóval hazugság teljes mértékig kizárva.*
-Nem, tényleg nem ilyennek ismertél meg. És most érzek ilyet igazából először, így még én is megijedek tőle.*nem tudtam rendesen megfogalmazni amit mondani szerettem volna. Esélyem sincs, hogy jól jöjjek ki ebből. Főleg, hogy most járatom le magam...*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 7:33 pm

*Egyelőre a szög még bennmarad a zsákban, úgyhogy Zoárd kénytelen újabb hadjáratot indítani, hogy megtudja, ki is az a srác, akit a lány behálózni készül. Vagy legalábbis elég erősen fontolgatja a dolgot, ha kezdeményezni nem is nagyon mer.*
- Már miért lenne nehéz? Nem értem...Csak nem a magiszter úrról van szó...*mereng hangosan, megpróbálva olyan személyt találni, akibe ennyire ciki lenne beleszeretni.* - Naaa, kérlek! Megígérem, hogy nem árulom el senkinek! Hátha segíteni is tudok..na?*rohamozza meg újból a lányt, megpróbálva minden lehetséges érvet felsorakoztatni, hogy miért is járna jól Zoeya azzal, hogy elmondja, kibe szerelmes. *
- Komolyan? Hű...akkor megértelek.*feleli némileg meghökkenve. Úgy látszik, az együtt töltött szilveszteri élményekből levont következtetéseit alaposan át kell értékelnie, mégpedig jó gyorsan, ha nem kar csatát veszteni. Mert ez már egy kisebbfajta versenynek is beillik. vajon Zoey bírja tovább és egy fejrázásnyi hosszal győzedelmeskedik, vagy Zoárd, bevetve minden kommunikációs tehetségét képes lesz kihúzni a lányból az illető férfiú nevét. hogy aztán közösen elcsámcsoghassanak rajta. De hát előbb a munka, aztán a szórakozás. Ennek keretében egy végső ajánlatot tesz a feketeségnek.*
- Akkor mit tudsz róla? Nem sok mindenkit ismerek, de mondj róla egy-két dolgot, hátha ki tudom találni. És akkor mégsem kell elárulnod.*szavalja lovagiasan egy megnyerő bájmosollyal az arcán, icipicit közelebb hajolva a lányhoz. Érzi, hogy közeleg a finálé, mert ha hamarosan nem oldódik meg a lány nyelve, izgalmában tuti szívinfarktust kap, ha megint eltáncol előle Zoey.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 7:48 pm

-Isten ments, hogy egy magiszterbe legyek szerelmes.*feleltem csendben, és nem túl gyorsan. Csak hallgattam Zoárd újabb felhozatalát, és még el is mosolyodtam rajta. De ha ennyi huza-vona után elárulnám, minden esélyem tönkre menne, főleg, hogy komolyan megalázom magam.*
-Szólalj, meg, vagy segítek.*vakkantotta Hógolyó, szemeim szikrát szórtak, úgy néztem a famulusra. Kicsit furcsa így mozogni ebben a világban, számomra a nagy Ő itt ül velem szemben, én meg játszom a félénk kislányt. És ha azt is rávesszük, hogy ez a kislány Inflás, akkor nekem selyemzsinór jár. Mint a törököknél, amikor elküldik a kivégzést. Hiszen lőni, csak bégtől fölfelé lőnek a ranglistájukon. No de kanyarodjunk vissza ahhoz a részhez, hogy Zoárd még mindig ostromol. Holott nem vagyok vár, csak egy megfejthetetlen női élőlény.*
-Mit tudok róla? Azt, hogy nagyon kedves, hosszú haja van, és éppenséggel nagyon is ismered ezt a személyt. Már ha ő nem ismer jobban téged.*kitérő mégis majdnem egyenes válasz. Kajak büszke vagyok magamra. De hogyan? Hogyan mondjam el? Hógolyó már nyitotta a száját, mire összefogtam.*
-Te most nem szólalsz meg egy darabig.*sziszegtem, de a szemem végig Zoárdon tartottam. Hógolyó tényleg nem nyikkant meg, csendesen szemlélte az eseményeket.*
~Vajon meddig lehet feszíteni a húrt?*gondolkodtam, miközben a kitörés egyre jobban égette a nyelvem.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 8:06 pm

* Lucius professzor éppen nem piskóta, de ő sem lenne olyan felelőtlen, hogy egy nála sokkal idősebb, felnőttszámba menő férfiba szeressen bele. Pláne nem a tanárába. Úgy meg főleg nem, hogy alig látta. Szóval a témát ejthetik is.*
- Hógolyó! Nem kérsz egy finom vörösboros kacsacombot? Vagy jobban szereted a vadpörköltet?*hízeleg jobb híján a kutyának, akiről már szinte teljesen meg is feledkezett az imént, ám most új távlatok nyílnak meg előtte, noha nem egészen gondolja komolyan, amit mond. Nem mintha nem hívná meg szívesen a famulust, főleg, ha netalántán el is árulja az igen nagy gonddal őrzött titkot. Csupán pár percre szünetelteti az ostromot, de aztán visszatér Zhez.* - Ha nem a professzorok körül valamelyik, akkor miért nem árulod el? Nem bízol bennem?* kérdezi kissé sértődött arcot vágva, ám az események további alakulása már jobban tetszik neki, bár még mindig nem az igazi.*
- Hosszú hajú, és jól ismerem...A lányokon kívül egyedül Connort ismerem. Csak nem ő?* tudakolja azonnal, amint eszébe jut a kocsmás srác, majd Zoeyre pillantva elveti az ötletet. Valahogy nem igazán passzolnak össze.* - De rajta, meg persze magamon kívül nem ismerek egyetlen hosszú hajú srácot sem. Legalábbis a suliból nem...*simít végig gondosan borotvált állán, alapból kizárva magát a lehetséges jelöltek közül. Elvégre tudomása szerint a lány sosem kacérkodott vele, még csak nem is bámulta feltűnően. Vagy pont ez az intő jel? Ami azt illeti, kezd egy picit összezavarodni, azt azonban a lány érdekében is reméli, hogy feltevése helyes, és inkább Connor a reménybeli lovag, és nem ő.*
- Na, ha ezek után sem árulod el, kénytelen leszek megcsikizni. És addig foglak kínozni, amíg el nem árulod!*fenyegeti játékosan, de tekintete jéghideg marad, a benne dúló kétségek miatt.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 8:15 pm

-Hógolyó nem kér semmit.*vágtam rá azonnal megijedve. A beszédes kis társam abban a pillanatban kiejtené a nevet, és a titkot, csak hogy kajálhasson. Végül Zoárd újra engem kérdezett, csak lesütöttem a szemem.*
-Bízom benned Zoárd, ne érts félre.*feleltem elhaló hangon, mivel a fiú megsértődött. Betudnám annak is, hogy még nem ismerjük egymást, ezért nem árulom el, de ezt azonnal elvetjük, hiszen nem ez a nyomós ok.*
-Connor? Fogalmam sincs ki az.*néztem újból fel, a kérdésére. Mikor magát is számba vette, futó mosoly rohant el ajkaimon. De mindezt csak én érzékeltem, hiszen végig a fiú szemébe néztem.*
-Ha megcsikizel maximum sikítani fogok, de hogy kihúzd belőlem, hogy tetszel na azt...*nem tudtam befejezni a mondatot, akkor fogtam fel, hogy mit mondtam. Nem pirultam bele, értelmetlen lett volna. Egyszerűen felálltam az asztaltól, és fájón néztem a fiúra.*
-Ne haragudj.*ezzel indulásra készen sarkon fordultam*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 8:44 pm

- Oké. De azért remélem nem biorépával eteted szegényt.* Azonnal visszavonulót fúj, látva a lány heves reakcióját. Azt azért jó tudni, hogy van még valaki, aki tudja a titkot. Lekenyerezésből meg mindig is profi volt, szóval ha a kisasszony nem óhajtja elárulni a nagy Ő kilétét, majd megteszi a Vizsla. Csak el kell kapnia egy sötét sarokban...ami lehetőleg egyben egy étterem raktára is. Csak úgy mellékesen.*
- Pedig már tényleg nem tudok mire gondolni. De ha akarod, leteszem a nagy esküt, hogy hallgatni fogok, bár idővel te is rá fogsz majd jönni, hogy felesleges, mert nem hiszem, hogy lenne még egy személy, aki ilyen elszántan akarná kihúzni belőlem. Igazán értékelhetnéd a fáradozásaimat.* szavalja egy szuszra, csak, hogy folyamatos tűz alatt tartsa a lányt. Olyan nincs, hogy ne szólja el magát, egyszer csak elmélázik annyira, hogy nem figyel, és véletlenül kicsusszan a száján egy név. Vagyis A Név. Ő meg végül is ráér, már ha az idegei nem mondják fel idő előtt a szolgálatot.*
- Pedig mintha szaktársak lennétek. De mindegy.*feleli, valójában azonban már egyből a lehetséges jelölt után kutat. Épp újra belekezdene a kérdezősködésbe, mikor megüti a fülét egy bizonyos szószerkezet. Annyira ledöbben, hogy észre sem veszi, amint a lány feláll, csak mikor már az ajtó felé kezd tipegni, ekkor is csak az arcát megcirógató hideg légáramlattól ocsúdik fel.*
- Hé! Z..oey! Várj már!* kiált utána, félig felemelkedve ültből, jobbjával a lány után kapva, holott max a középen táncoló gyertyalángot tudja megmarkolni. * - Áááuuh.* rázza meg a mancsát, amint megnyaldossák a lángok, majd rájön, hogy valószínűleg baromi röhejesen viselkedik éppen, úgyhogy gyorsan otthagy valamennyi pénzt az asztalon, felkapja vállára a kabátját, majd óriás lépteivel a lány után menetel. Valahol az utca közepén éri utol, ami valljuk be, nem a legmeghittebb hely egy ilyen beszélgetés lebonyolítására, affelől azonban kétségei vannak, hogy a lány nyugodtan visszasétálna-e vele a kastélyba.*
- Inkább te ne haragudj. Én...* áll Zoey elé, megakadályozva, hogy tovább meneteljen, mondatát azonban nem tudja, hogyan lenne ildomos befejezni. Azt még sem mondhatja, hogy olyan értelemben rá sem tud nézni a lányokra. Hazudni viszont nem nagyon szeretne, azzal csak még jobban megbántaná a lányt, mrt akkor valami olyat lenne kénytelen mondani, hogy már van párja, vagy ilyesmi. Márpedig ha a lány -hosszú kérlelés után ugyan - őszinte volt vele, talán ő is megérdemelne egy őszinte választ.*
- Úgy érzem, még nem állok készen egy párkapcsolatra.* vágja ki magát végül, a lehető legdiplomatikusabb formulával. Igen, elcsépelt szöveg, de azalatt az egy perc alatt, amíg a lány kezeit fogja (hogy még véletlenül se szaladhasson el, és meghallgassa), és fájdalmas tekintetébe mélyed, úgy határoz, nem lenne lovagias a szemébe hazudni.* - Remélem megérted, és nem bántottalak meg nagyon...*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 8:57 pm

*Lassan elértem az ajtót, és kiléptem a hűvösbe. Nem érdekelt már semmi. Olyan ostoba vagyok, miért kellett... áhh tök mindegy. Még hallottam, hogy a fiú utánam szól, de nem mertem visszanézni. Csak abban bíztam, hogy nem fogom magam elsírni. De nem sokáig maradtam egyedül, Hógolyó, és Zoárd is jöttek utánam. Édes istenem, ezt nem fogom túlélni. Zoárd elém állt, hogy elzárja az egérutat, még a kezemet is megfogta, miközben beszélni kezdett. Csak némán hallgattam a vallomását, megráztam a fejem, és csak azután szólaltam meg.*
-Én...én nem haragszom.*kezdtem bele remegő hangon, tudtam, hogy nem fogom sokáig bírni, kihúztam Zoárd kezéből apró kezeimet, és a szemébe néztem.*
-Megértelek, és nem. Nem bántottál meg. Én voltam a hüŁye, hogy...áhh nem érdekes. Majd... megoldom.*szemeimet égették a könnyek, de nem akartam, hogy a fiú lássa sírok, lehajtottam a fejem, így fekete hajkoronám az arcom elé hullott. Szabad utat engedtem a könnyeimnek, miközben magamat csépeltem szótlanul, hogy mekkora egy b@rom vagyok. Szóval simán mondhatjuk, hogy végem van.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-20, 9:22 pm

*A sok erőbefektetés után azt gondolná az ember, hogy egy aprócska diadalittas mosoly kijár neki osztályrészül a végén, ám a rövidke vallomást követően nem marad más, mint a döbbenet. És az érzés, hogy valóra vált, amit annyira szeretett volna elkerülni. Bár az bizonyos, hogy Zoárdot nem rázza meg annyira az eset, mint a lány, aki rögtön el is siet. Egyfelől a fiatalember hozzá van szokva, hogy visszautasítsa a túlságosan törekvő hölgyeket, minthogy az ő társadalmi pozíciójában az ilyesmit nem engedheti meg magának, másrészt viszont picit sajnálja a lányt, főleg, ha valóban ő az első fiú, akibe beleszeret. Hát, pech.*
- Ennek örülök. Nem szeretnék rosszban lenni veled. Nem szeretek háborúzni.* nyugtázza a lány szavait, noha az, hogy saját magát kezdi el hibáztatni, az nagyon nem tetszik neki. Elvégre normális körülmények között lehet, hogy lenne esélye nála, bár ezt így nehezen tudja megmondani.* - De hiszen nem tehetsz róla. Vagyis nem tudom, én még sosem...*harapja el a mondatot, mikor látja, hogy mindjárt eltörik a mécses. Ugyan kiképezték arra, hogy mit kell tennie olyankor, mikor fennáll a női pityergés eshetősége, azért nem tartozik a kedvenc tantárgyához.* - Na. Nem ám elkezdesz itt sírni nekem. Nem érdemlem meg a könnyeidet. Hm?* emeli fel megint egy picit az állát, reméli, hogy nem ér el vele katasztrofális hatást.* - Vagy hagyjalak inkább? Ha szeretnéd elmegyek. De vissza is kísérhetlek a kastélyba. elég későre jár már.* ajánlja mély, doromboló hangon. Valóban mehetnékje van, a friss levegőn ugyanis jobban tud gondolkodni, viszont az is igaz, hogy ugyanez a friss levegő lassan kezd bekúszni vékonyka kabátja szöveteibe.*

// fagy //


A hozzászólást Havasi Zoárd összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-01-22, 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-22, 6:57 pm

//Olvad//

-Én sem szeretek háborúzni, szóval semmi gond.*de végül csak-csak eltörik a mécses. Nem tehetek róla. Nyomulásról szó sem lehet, hiszen nem az erősségem, és mivel a fiú ilyen diszkréten visszautasított, nem is haragudhatok rá. Ki gondolta volna, hogy ilyen vagyok? Más lány már régen árkon-bokron túl lenne.*
-A könnyeimet bárki megérdemli Zoárd.*néztem a fú szemeibe, mikor felemelte az államat. Ezután még kapok pár kérdést, amire nem igazán tudom, hogy mit válaszoljak. A nagy lelécelésben az étteremben maradt a kabátom, de nem igazán zavart, most jól esett a hideg, talán tudok tiszta fejjel gondolkodni.*
-Nem tudom mit szeretnék inkább. Ez egy igen cikis helyzet, főleg, ezek után, és még mindig itt vagy, próbálsz vigasztalni, ha szabad így fogalmaznom. Nem tudtam, hogy... hogy ohh... már nem is tudom mit beszélek. Tényleg komolyan nem akartam ezt, furcsa, és fáj, vagy félelmetes vagy nem is tudom milyen szót használjak erre az egészre. Elszúrtam, még nem is ismerjük egymást, csak így letámadtalak.*gyorsan beszéltem, mind ezt egy szuszra. Egyszerűen csak el akartam süllyedni.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-22, 7:11 pm

*Figyelmesen, mondhatni aggódó ábrázattal hallgatja végig a lányt, aki bebizonyítja, hogy verhetetlen a gyorsbeszédben. Látszik rajta, hogy eléggé össze van zavarodva, bár az is lehet, hogy csak szeretne minél előbb megszabadulni tőle most, hogy nem jött össze a dolog. Zoárd azonban nem hagyja ennyiben a dolgot, nem az a fajta, aki csak úgy hagyja pityeregni a hölgyeket, pláne, ha ő tehet az egészről. Vagy legalábbis a feléről.*
- Rendben, akkor én most visszamegyek a kabátodért, addig légy szíves ne szökj meg, mert ha megfázol, az az én lelkemen fog száradni. Azt pedig nem szeretném.* kommentálja Zoey kitörését, összekötve a kellemeset a hasznossal: hagy némi gondolkodási időt a hölgynek, addig pedig lovagiasan kimenti a kabátját az étteremből, ha már az estéjét elszúrta a lánykának. Seperc alatt vissza is ér, a kabáton kívül azonban még egy bögre forró kakaót is szorongat a kezében, amolyan náthaűzőnek.*
- Engesztelés képen.*nyújtja át a bögrét a lánynak egy félmosollyal, természetesen csak az után, hogy felsegítette a jó vastag náthaűzőt diáktársára. Az övét már akkor magára ügyeskedte, mikor kifelé rohant, Zoeyt keresve az utcán bujkáló árnyékok közt.*
- Azt hiszem, jobb lesz, ha most magadra hagylak, már ha nincs más kívánságod. Aztán majd a napokban meglátogatlak valamikor, rendben van?* kérdezi egy fél tyúklépésnyit hátrálva, hogy ezzel is kifejezze távozási szándékát. Persze, ha a kishölgy úgy óhajtja, szívesen felkíséri a kastélyba, de Z ebben a pillanatban nem úgy néz ki, mint aki nagyon élvezné a fiú társaságát, ami teljesen érthető, úgyhogy Zoárd nem akarja feleslegesen kínozni a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-01-22, 7:25 pm

*Zoárd vissza szaladt a kabátomért, nagy volt a kísértés, hogy elrohanjak, de mégsem tettem. A fiú még egy bögre kakaót is hozott, amit átnyújtott, miután felsegítette a kabátomat.*
-Köszönöm szépen.*suttogtam, majd figyeltem Zoárd hátrálását. Csak megingattam a fejem, és elfordultam tőle. Nem akartam még jobban elrontani semmit, a tömegben tűntem el a fiú szemei elől. Épp eléggé lejárattam már magam, hogy tovább maradjak a közelében. Sikerült elcsípnem a révészt, így vissza mentem a suliba. Egyedül. Rossz volt, de muszáj volt megtenni.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-02, 7:58 pm

* Kicsit sajnálja, hogy nem tudhatja meg a kedvenc ételét, és ez egy pillanatra ki is ül az arcára, de ráhagyja most Zoey-ra. Nem kérdezősködik, majd úgy is kiderül, hogy mit eszik. Közben egy kérdés is elhagyja a száját, amire kap is választ. *
- Majd azt is megmutathatod. Persze csak ha van kedved velem lógni.
* Céloz itt a lóra, mert ő még soha sem lovagolt, de szereti az állatokat, kivéve egy-kettő fajt, de ez természetesnek vehető. Hamar ki is érnek az ösvényre, mert nem szaladtak be annyira, így tud válaszolni a feltett kérdésre. Kicsit érdekes a megfogalmazás, de ha már így játszadoznak, akkor ez belefér. *
- Elég sokat olvasok mostanában, meg próbálok visszatérni a rajzolgatáshoz is, de amint megláttam a rajzaimat, inkább lemondtam róla.
* A rajz mostanában tényleg nem az ő reszortja, de majd később megpróbálja hátha, visszatér a tehetsége. Ha meg nem akkor is van bőven mit csinálnia, így nem fél ettől. Folytatva a kis játékot, visszakérdez, de kicsit máshogy fogalmaz. *
- És a gyönyörű hölgyemény mivel szokta elütni az idejét?
* Szeret udvarolni, ez látszik is rajta, bár most annyira nem nyílt hiszen még Aysha-val is tisztázni kell, hogy mi is van most közöttük, hogy szeretné folytatni és nem szeretné, hogyha elveszítené. Elég nehéz ügy, de majd megoldja. Közben hamarosan el is érkeznek az étterembe, hiszen nincs olyan messze. Odabent ha engedi Zoey akkor leveszi a kabátját, majd az egyik asztalhoz leülnek. *
- Tehát, akkor itt az étlap.
* Kíváncsi arra, hogy mit rendel Zoey, bár szerinte ő a szokásosat kéri, ami nem más mint hús és krumpli, mert az a kedvence. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-02, 8:16 pm

*Lassan elértük az erdő szélét, és már a városban baktattunk. Nem mondtam semmit a kedvenc ételemről, látszólag zavarta Troyt. Végül a lovakra terelődik a téma, és felcsillantak a szemeim.*
-Ha úgy tartom jónak esetleg megmutathatom.*húztam fel az orromat, ha már benne vagyunk a játékban.*
-Időpontot kérjen a titkárnőmtől.*kacagtam fel, majd beléptünk az étterembe.*
-Én? A lovaglás az életem Mr. Clayton.*Troy eközben lesegítette a kabátomat, csak egy pillantással köszöntem meg a figyelmességét. Majd leültünk egy asztalhoz. A kezembe kaptam az étlapot, majd gondosan átböngésztem. Egy-két ételen meg is akadt a szemem, ínycsiklandozónak tűntek, hiszen képen is illusztrálták.*
-Szerintem egy sajttal töltött pulyka mellet eszek, hasáb burgonyával, majd egy cézár salátát is megennék.*vázoltam a pincérnek aki épp akkor jött ki hozzánk. Majd Troyra néztem.*
-És ön mit eszik?*tettem fel a kérdést a pincér helyett, majd kacsintottam kislányosan, és az étlap mögé bújtam, hogy elrejtsem a mosolyomat.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-02, 8:30 pm

* A lovaknál leragadva, egy igen érdekes mondatra lesz figyelmes, amire muszáj elnevetnie magát. Megköszörüli a torkát, hogy ne essen ki a szerepéből, majd kicsit mélyebb hangon próbál megszólalni és egy további udvarlást imitálni. Hogy ez mennyire sikerül neki, azt nem tudja, bár most a szóválasztása egészen más, mintha normálisan beszélne. Még számára is furcsa, hogy ilyet is tud, de néha művelődni is kell. *
- Rendben, kérem majd a titkárnője számát. Egy ilyen érdekes személyiségű hölgyet kár lenne elhanyagolni.
* Mondja komolyan és őszintén, teljesen beleélve a szerepébe, a fejét is kicsit oldalra döntötte. Nem kell sokat sétálniuk, hogy megérkezzenek a kívánt helyre, mert elég közel voltak hozzá, na meg az éhes gyomor diktálta a tempót, így persze, hogy pikk-pakk alatt elérték. Az étteremben egy gyors "vetkőztetés" után, leülnek az asztalhoz. A rendelést, miután Zoey leadta és rajta a sor, csak a pincérre tekint komoly arccal. *
- Én is ugyanezt kérem, csak cézár saláta helyett, uborka salátával.
* Közli ő is, hogy mit szeretne, majd újra körbe nézve az éttermen, meg kell állapítania, hogy nem sokat változott. Bár nem is tudott volna, vagy nem jut eszébe, hogy mi lenne a változás, de nem nagyon érdekli most, rátekint Zoey-ra és kijelenti azt, amit eddig megállapított. *
- Nagyon szép és takaros. Te milyennek találod?
* Most kilép a szerepből, mert elég ha odakint játsszák ezt még a végén azt hiszik róluk, hogy együtt vannak, ami nem vetne jó fényt rá. Várja a választ közben folyamatosan a másik szemeibe néz. Nem akarja, hogy elvesszen a tekintetében, de valahogy a szemkontaktust fent kell tartani. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-02, 8:42 pm

*Egy laza mozdulattal nyújtom át a levegő kártyát, melyen a "titkárnőm száma van feltüntetve. Eztán hangos nevetés közepette belépünk az étterembe. Miután leültünk, és leadtuk a rendeléseket, beszédbe elegyedünk, miszerint milyen kis takaros a hely.*
-Igen ezt én is észre vettem. Törzsvendégek pedig nincsenek.*értem az alkoholistákra, akik általában nyüzsögnek a kocsmákban, még jó, hogy ez nem kocsma. Troy végig tartotta a szemkontaktust, és már rendesen beszélgettünk. Apró mosolyt engedtem meg magamnak, majd elnéztem a távolba.*
-Tényleg jó lenne végre kicsit lovagolni. Kezdem elhanyagoltnak érezni magam.*magyaráztam, hiszen kell a test edzés, nem bírok sokáig egy helyen maradni, és kell a kondi is.*
-Kár, hogy itt nem rendeznek versenyeket. Otthon rengeteget nyertem.*elhomályosult tekintettel gondoltam vissza a múltra, kissé réginek éreztem, de nem kell sokáig várni, aminek el kell jönni, az el is fog. Végül meghozták az ételeket. Enni kezdtünk, nem siettem, lassan kiélveztem minden pillanatot, végül felnéztem Troyra.*
-De most már örülnék ha te is mesélnél magadról. Eddig jóformán csak én beszéltem.*ráncoltam a homlokomat, majd újabb hús darabot helyeztem a számba, ezzel is elindítva a fiú szóáradatát.*

//Fagyci//
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 8:56 pm

// Olvad //

* Elveszi a "kártyát", majd játszadozva elrakja egy mosoly közepette. Az étteremben figyel Zoey-ra és arra, amit mond, ha már elhozta egy étterembe. Hihetetlen, de nagyon is kedveli a társaságát, pedig nem régóta ismeri. *
- Igen, valóban ez nagy előny szerintem is.
* Érti itt a részeges emberekre, így nem kötnek beléjük és nem is nézik meg őket, főként a lányt, mert azt soha sem szerette. Végig tartja ő is a szemkontaktust ha már itt vannak, jobb így kommunikálni. A lovaglás is szóba kerül és egy ötletet mond. *
- Mi lenne akkor ha az egyik nap elmennénk lovagolni? Én még úgy se lovagoltam.
* Egy vigyor, hogy még véletlenül se utasítják vissza az ajánlatát, de arra nem tud mit mondani, hogy nincs itt verseny. Az viszont nagyon is tetszik, hogy sok díja van és szívesen megnézné őket, de inkább majd akkor ha egy kicsit elmélyítik a barátságukat. Egy gyors rendelés, és kérdőre vonás, hogy ő is mesélhetne. Az ételbe elsőnek belekóstol, miután kihozzák és lenyelve a falatot mesél. *
- Hát, nem tudom mit szeretnél tudni?
* Inkább így fogalmazza meg, mert egyszerűbb másra válaszolni, mint arra, hogy magától beszéljen. Az sokkal nehezebb. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 9:06 pm

*Miután megkaptuk az ételeket, lassan falatozni kezdtünk, majd előtérbe kerül, Troy személyisége, miszerint, jól jönne, ha mesélne kicsit magáról. De ezt ő egy kérdéssel hárította el. Megmosolyogtam a frappáns választ, majd tovább ettem. Végül felemeltem a fejem.*
-Lovagolni? Bármikor! Arra mindig vevő is vagyok.*mosolyodtam el, majd tovább gondolkoztam.*
-Mondjuk a gyerekkorodról, hogyan éltél, milyenek voltak a baráti kapcsolataid, akármi.*emeltem meg a villám, és rajzoltam egy kis kört vele, hogy felőlem ugyan bármiről mesélhet. Szívesen meghallgatok én mindent. Ha pedig újabb kérdést kéne feltenni, akkor felőlem azt is megoldom, de hogy még hogyan, azt ugyan nem tudom. Egyik kezemmel jeleztem a pincérnek, hogy legyen oly kedves, és tolja ide az ülőalkalmatosságát, mikor ez megtörtént lassan ráemeltem kék íriszeimet.*
-Szeretnék egy pohár gyömbért.*pislogtam szépen, majd Troyra néztem.*
-Te iszol valamit?*kérdeztem kedvesen, és vártam, hogy kitalálja ő mit fog iszogatni a kajó mellé.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 9:18 pm

* Finom az étel, mint mindig bár nem volt itt olyan sűrű, jó formán csak egyszer Aysha-val, de ez könnyen segíthető még, majd ha megint jóban lesznek. A lovaglás nem lesz elutasítva, aminek nagyon is örül, mert legalább lesz társasága és valami foglalkozása, amivel elüti a napot. El is mosolyodik, majd áttérnek arra, hogy meséljen magáról, ami kicsit nehezen fog menni. Pont a gyerekkora érdekli a másikat, amiről fogalma sincs, így elmondja az igazat és hogy mit tud. *
- Hát, amnéziás vagyok, így arról nem tudok mesélni. Csak annyit tudok elmondani, amit én is hallottam. Anyu meghalt még mikor kicsi voltam és apu bekattant, és kidobott otthonról. Egy öreg nénivel laktam, akit a mamámnak tekintettem, de ő is nemrég halt meg. Szerettem rajzolni, most meg a természetet. Nagyjából ennyit tudok neked mondani, de ha van valami egyéb kérdésed, akkor nyugodtan felteheted válaszolok.
* Röviden felvázolja az életét, majd elkezdi enni az ételt, ha nincs kérdés, vagy addig amíg felrak egyet. Már a fele étel elfogyott, mikor a pincér odajön hozzájuk, hogy valami italt kérjenek. Elgondolkozik, hogy most mi esne jól neki és mint a gyerekek megszólal. *
- Almalét kérek. Azt úgy is régen ittam már.
* Mondja egy mosollyal az arcán és reméli, hogy nem lesz ez miatt kinevetve, de tényleg régen ivott, alkoholhoz meg most semmi kedve. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 9:31 pm

*Troyt szépen figyelmesen hallgattam, és bólintottam aprókat, hogy értem amit mond. Lassan eszegettem az ételt, és az italt is kihozták elég gyorsan. Aminek személy szerint örültem. A kérdésen még igazán gondolkoznom kell. Amikor Troy rendelt italt, csak mosolyogtam. Almalé, az olyan finom, de én gyömbér párti vagyok.*
-Hát egy darab kérdést sem tudok feltenni...*vontam össze szépen szedett szemöldököm, ilyen nem szokott lenni. Mélyen néztem a fiú szemeibe, bár nem tudom miért, apró mosoly bujkált ajkaimon, és gondolkozni kezdtem, nem is olyan régen voltam itt Zoárddal, ami nem igazán sikerült fényesre.*
-Amúgy mióta jársz a suliba?*ötlik fel még is egy kérdés, amit szóvá is tettem, jó oké sok mindenkit nem ismerek még, de egyre többen lesznek.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 9:40 pm

* Ahogy beszélgetnek úgy fogy az étel és a mellé rendelt ital. Ő nem siet sehova, de tény, hogy ami finom azt nem fogja ott hagyni kihűlni. Nem mond hosszú történetet magáról, mégsem tud mit kérdezni Zoey, amire összevonja a szemöldökét, de ez hamarosan eltűnik, amikor egy mosolyt vél felfedezni a másikon. Erre neki is mosolyognia kell, bár nem tudja, hogy mit vett észre a szemében, hogy ennyire nézi. Nem is foglalkozik vele, de ha ennyire szeretné a szemkontaktust, akkor nem fogja megszakítani. Végül kap egy kérdést. *
- Tavaly előtt decemberbe jöttem.
* Erre a kérdésre könnyű volt a válasz, de az étel is elfogy az ő tányérjában. Nagyon finom volt és a kiszolgálás is udvarias reméli, hogy még maradnak azért egy kicsit egy desszertre. Odahívja a pincért, majd megszólal. *
- Egy szelet sacher tortát szeretnék. Te kérsz valamit?
* Pillant a kérdésnél Zoey-ra, bár nem tudja, hogy akar-e édességet enni, az biztos, hogy ezt a vacsorát ő fizeti, mert úgy illik, na meg szívesen vacsorázik, ilyen csinos lány társaságában. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 9:49 pm

*Annyira elmélyültem Troy szemében, hogy a kérdésre kapott válaszra eszméltem fel.*
-Oh, de jó neked.*nyögöm ki a nem épp frappáns válaszkát. Az étel lassan elfogy, és Troy még desszertezni kezd, amit újfent elmosolyodtam.*
-Köszönöm nem kérek semmit.*udvariasan próbáltam vissza utasítani az ajánlatot, és közben vártam az isteni csodát, hogy mit tegyek. Mit is?... Mit is?... Ohh, fogalmam sincs róla. De semmi gáz.*
-Neked esetleg van valami kérdésed felém?*egy hirtelen ötlettől vezérelve elnéztem a fiú feje fölött, így jobbnak véltem a dolgot, se nem tudom miért. Egyszerűen csak jött és kész. Mikor Troy megkapta a desszertjét, lassan vissza kúszott a szemem az asztalra. Az evőeszközt tettem szépen sorba a tányéron, hogy a pincér el tudja vinni. Majd keresztbe raktam a lábaimat, és próbáltam nyugton maradni. Igazán izgága tudok lenni. Hmm, részlet kérdés, meg kell szokni.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 10:06 pm

* Tudta, hogy elveszik a tekintetében, így csak megmosolyogja és vár a válaszra, ami eléggé bénára sikeredik, de nem teszi szóvá és nem is reagál rá külsőleg, csak mosolyog és hagyja, hogy tovább vesszen a csillogó szemeiben. A desszertezést visszautasítja Zoey, amire nem válaszol semmit, már rég evett tortát, így persze, hogy megkívánta. A kérdésre kicsit elbizonytalanodik. *
- Ööö... Egyelőre nincs, de majd jönni fog. De ha szeretnél, majd visszamenni a kastélyba evés után, visszakísérlek és akkor megbeszélhetjük, hogy mikor találkozunk újra.
* Mondja egy mosoly közepette, majd ahogy megjön a desszert csillogó szemekkel a villát fogja meg, és mielőtt enne belőle vesz egy darabot az evőeszközre és Zoey felé tartja. *
- Biztos nem kérsz?
* Hátha azóta megkívánta, bár lehet, hogy rossz ötlet, hogy a villájával eteti, mert bármikor beléphet valaki és megláthatják. Most úgy dönt, hogy ez lesz a legkisebb problémája. Ha Zoey elfogadja, akkor a szájába helyezi a sütit, ha ki nem vették a villát a kezéből. Ha nem akkor viszont a darabot a saját szájába rakja, és eszi. Mikor lenyelte megszólal. *
- Sok mindenkit ismersz már?
* Nagyjából kérdez rá arra is, hogy ő mikor jött és kivel találkozott azóta hátha tudnak valami közös témát találni, mire megeszi a desszertet. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime2011-02-06, 10:20 pm

*Troy sem talált kérdést, én meg olyan kis suta vagyok. Na cs3ssze meg, tuti belopom magam a szívébe. Kettőspont S. Tiszta kész vagyok. Troy végül mégis felém tart egy darabka tortát, mire elnevetem magam.*
-A nem nálam nemet is jelent.*kuncogtam halkan, majd elnéztem, ahogy a fiú végül saját magába gyömöszöli a süti darabot. Végül egy kérdés repül felém, melyre muszáj válaszolni.*
-Szerintem egyenlőre elég a két kezem, hogy megszámoljam augusztus óta hány barátom van.*adtam hangot ittlétem felettébb különös megjelenésének.*
-De akikkel eddig találkoztam egészen kedvesek.*mosolyomat most már egy targonca sem törli le, de jobban szeretek mosolyogni, mint szomorkodni, pedig volt már rá példa. De ezt jobb csendben megtartani.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Étterem a város szélén - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étterem a város szélén   Étterem a város szélén - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Étterem a város szélén
Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sorvus Sarnius - Ősi druida város

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: