Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-06, 8:49 pm

*A famulus kérdését, gyorsan kiveséztük, igazából, már nincs mit mondjak, hiszen mindenkinek vannak a maga félelmei. Még a sulit is gyorsan kivesézzük, de nekem az a huszonnégy hónap az rengetegnek számít. No de térjünk is vissza a rendes dolgokhoz. Gyorsan megtudom azt is, hogy Vlad famulusa nem bánt, csak ha én teszek olyat amit nem kéne.*
-Ó, szóval ő egy jószívű aranyos tigrincs?*kérdeztem, majd elmosolyodtam. Néztem a tigris felé, miközben Hógolyóm még mindig eléggé hiperaktív, és fel-le rohangál.*
-Látom a tigris legalább békés jellemmel rendelkezik. Ez nem mondható el az én Hógolyómról.*néztem a hátam mögé, ahogy a fehér színű vizsla megállt, és felénk nézett. Amolyan "Na most mi van?" nézéssel. Csak kacagtam rajta, majd a fiú elmagyarázta, hogy hogyan is volt ez a csajos dolog.*
-Szerintem jobb a házasság előtti szerelem.*fintorogtam a gondolatra, hogy nekem erre kéne adnom a fejem! Na azt már nem!*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Belső kert - Page 8 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-06, 9:12 pm

*Úgy tűnik, hogy egy darabig a tigris kerül terítékre , aki most éppen még mindig a karmát éleszgeti a fán a karmait, nem is törődve a párossal, akik tovább folytatják a beszélgetést.*
-Mondhatjuk úgy is. BÁr néha nagyon tud pimasz és arcátlan lenni is, főleg amikor beszélős kedvében van, de most úgy tűnik némasági fogadlmat tett.*mondja egy félmosollyal, majd a következőre oldalra dönti a fejét*
-Na miért nem?*kérdez vissza, ezután pedig a házasságos dologból rátérnek a szerelemre mint témára, és a fiú a lány szavaira csak bólogatni tud.*
-Persze hogy jobb, de te nem ismered a szüleimet, ők ezt nem értik. Tudod eléggé kemény nevelést kaptam ebből a szemszögből.*vigyorodik el kicsit, majd lassan feláll, és a lányra néz.*
-Mi viszont szerintem megyünk. AZt hiszem van még kis dolgunk, szóval még biztos össze futunk, addig is kellemes időtöltést*köszön el a lánytól, és ha minden igaz a tigrisével egyetemben ki is mennek a teremből.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-06, 9:22 pm

*Sokáig beszélgetünk a famulusokról, majd még megtudok pár dolgot a tigrisről, amire csak elmosolyodtam.*
-Akkor ezzel nincs egyedül.*morogtam, hiszen Hógolyó már sokszor lejáratott, főleg a kényes pasi témában.*
-Azért mert Hógolyó rossz, mint a bűn.*kacagtam, hiszen ez nem volt igazán igaz, de nem baj. Még mindig a szerelem, és a házasság a téma, Vlad elmondja, hogy a szüleitől kemény nevelést kapott.*
-Oh, az nem jó, már mint olyan értelemben, hogy nem dönthetsz.*motyogtam, majd a fiú távozni készül.*
-Köszi, és legyél rossz.*kacsintok a fiúra, majd még sokáig néztem utána. Gondolataim pedig elkalandoznak. Végül mi is össze cuccolunk, és elindulunk visszafelé, hogy már végre ágyban legyek.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-18, 8:40 pm

*Kezdett túltengeni a fejemben a túl sok információ ezért úgy döntöttem kiszellőztetem fejem, hogy jobban szívja magába az olvasmányokat. Most az igézések, rontások és az átkok voltak a listám elején, mint csöpögtetésre váró információ. A bűbájokon már átrágtam magam. Úgy számoltam, hogy erre az időre végzek már a többi varázslattal is, de menet közben találtam egy érdekes könyvet a Familiársokról. Magával ragadott a téma így egy másik időpontra halasztottam az átkokat. A könyv teljesen magával ragadott. Nagyon sok érdekes és új információt tudtam meg róluk, sőt annyira beleloholtam magam a témában, hogy azon kaptam magam, hogy saját famulusom alakján álmodozom.
Kiérve a kertbe teleszívtam a tüdőm friss levegővel. A levegő kellemes csiklandozására hátrahajtott fejjel nevetni kezdtem és még a kezemet is hátra nyújtottam. Nevetésem csillapodott és én elégedetten és boldogan ültem le egy padra ahol nyújtózkodtam majd ismét az én képzeletbeli állatomon agyaltam. *


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-01-18, 8:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-18, 8:49 pm

// Mona, a kert a sulin belül van, nem tudom tisztában vagy e vele, csak gondoltam szólok, ha egy helyben bizonytalan vagy mindenképpen olvasd el az első hszt Smile Ja és egy csillagocskával több van mint kéne Razz Tessék figyelni Very Happy //


* Hosszú volt ez a mai nap, de még koránt sincs vége, hiszen a leányzó a kötelező Sentineli kötelességét is elvégzi, így járja a hosszú folyosókat, kukkant be a termekbe is, hogy minden rendben van-e, na megy a nagyterembe is többször benéz, mivel az a hely szüli a konfliktusokat javában. Így idővel leér az alagsorba is a leányzó ki mellett, előtt, mögött famulusa Mizó rohangál, nem egyszer direkt a lába alatt. Néha bánja, hogy milyen természettel áldotta meg, de aztán arra gondol, hogy akkor tuti nem imádná ennyire ezt a cobolyt.
Amint eléri a belső kert nehéz ajtaját, vállával nekifeszül s kitárja az ajtót. Hagyja, hogy kis kedvence messzebb merészkedjen, hisz úgy is vissza jön, na meg innen ki nem megy nélkül az is tuti. Ahogy sétál a kis ösvényen mi elvezeti a kis hídhoz, majd azon áthaladva sétál tovább míg nem egy ismerős arcot nem fedez fel. Egyébként megjelenése tökéletes mint mindig, szép smink, rendezett frizura mely egy copfban van összefogva, sima strasszköves farmer, magassarkú csizma és egy fekete mélyen kivágott hosszú ujjú felső.*
- Szia Mona!* sétál oda az ücsörgő lányhoz majd szó nélkül le is csüccsen.*
- Miújság? Sikerült beilleszkedni meg minden?* fordul felé kíváncsian, miközben Mizó is megérkezik s végigmászik Monán, pisze nózijával végigszimatolva ruháját, majd a vállain állapodik meg és meredten az arcába néz mire Zoé kuncogni kezd. Na igen, megint nem bír magával, de nem fogja leállítani az is tuti.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-18, 9:07 pm

*Töprengésem kellem fordulatot vesz. Valaki "nagy titokban" csatlakozik társaságomhoz. Először nem is volt kedvem tudomást venni róla úgy voltam vele ha fontos akkor majd meg bök, mert nem akartam kilyukasztani az én kis buborékomat, de testemen valami furcsa izé mozgott amiről hirtelenjében csak annyit tudtam megállapítani, hogy apró és nagy gyors. Pupillám kitágult, testem megmerevedett amennyire csak tudott, légzésem leállt. Figyelte ahogy a kis micsoda - menet közben kiderült, hogy szőrös is - fekete bakancsától, neccharisnyáján, rövidnadrágján, toppján és csuklószorítóján keresztül szalad és végigszaglássza. Haja most kivételesen nem volt kiengedve hanem szorosan össze van fonva és a fonat egészen a háta közepéig ér. Végig kíséri a micsoda mozgását míg az végül a vállán meg nem telepszik. Mikor az állat - most már ebben is egészen biztos - megáll szabad kezével a vállához kap és elkapja a kis micsodát. Igyekszik nem fájdalmat okozni az állatnak.*
- Jéé egy görény. *feleli kicsit hangosabban alaposan szemügyre véve a jószágot.*
-De tündi-bündi vagy. *kifejezésén egy percre meglepődik, de tovább tér a hang tulajdonosának a beazonosítására.*
- Szia Zoé! De jó téged ismét látni. *mosolyog boldogan a lányra, majd felel kérdésére.*
- Nem nagyon próbálkoztam a beilleszkedéssel és semmi különös nincs. Tanulom a mágiákat, hogy jó boszorkány legyek. *vigyorog még mindig majd a kezében lévő görényre néz.*
- Nagyon aranyos. Mi a neve? Gondolom a tied. Nem tudtam, hogy lehet állatot is tartani. *közben agya kattogni kezd. Lehet, hogy ez is egy Famulus?*
- Ez egy Familiáris? *kérdezi érdeklődve*
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-18, 9:21 pm

// Azt is el kéne dönteni, hogy E/1-ben vagy E/3-ban írsz Smile Ne kapkodj, nem szokásod tudtommal, úgyhogy légyszives az egyik módhoz tartsd magad. Puszi //


* Kuncogva figyeli a lány reakcióját, bizonyára nem számított arra, hogy egy kis négylábú veszi célba s tapizza végig apró mancsaival, de amikor hirtelen elkapja a cobolyt elkerekednek szemei s hirtelenjében azt sem tudja kire, mire szóljon.*
- Ne..! Mona! Mizó, ne, nem szabad!* lép közelebb s veszi el a lánytól kis kedvencét, ki kimeresztette aprócska bajszát s fújtatni kezdett. A biztonságos ölébe helyezi s úgy ül le, majd megcsóválja a fejét.*
- Én helyedbe ezt legközelebb nem tenném senki famulusával sem. Nem tudhatod mivel lettek megáldva, milyen támadó ereje s képessége van.* tanácsolja barátjának,miközben gyengéden simogatja kis kedvencét.*
- Egyébként nem görény még véletlenül sem. Ő egy coboly.* pillant vissza a famulusára, majd aprót bólint a leányzó kérdésére.*
- Igen, az. Nem mindig van velem, de ma magammal hoztam a körutamra. Épp őrjáratozok, de most hogy megtaláltalak picit félbeszakítom.* küld háztársa felé egy kedves mosolyt, majd leteszi a földre a kis kedvencet s enyhén meglöki.*
- Menj, szaladgálj egy kicsit.* na igen annak sem kellett kétszer mondani, hamarosan eltűnik a két leányzó szeme elől, de Zoé valamilyen úton módon érzékeli jelenlétét.*
- Szóval nem kerested a társaságot...* tér vissza iménti kérdésére érkezett válaszhoz.*
- Miért? Ne kövesd el azt a hibát mint én... rajtad kívül egy olyan barátom sincs, kiről vagy 2 percig folyamatosan tudnék beszélni s nem vegyíteném bele saját érzelmeimet.* feleli mosolyogva, ez van ő ilyen, talán a másik is de ez hamarosan lehetséges, hogy kiderül.*
- Várod az órákat? Hamarosan elkezdődnek a tieitek is.* veti fel a témát miközben azért fél szemével a tájat kémleli hátha felbukkan Mizó.*


// Mona-nak mennie kellet, úgyhogy fagy. //

Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-28, 11:47 pm

*Egy vörös hajú lány lépked be a kertbe. Maga sem tudja miért, de valahogy megfogta a hely, még ha nem is egészen természetes. Halkan beljebb sétál, léptei nem nagyon csapnak zajt. Mellette még nála is hangtalanabbul egy ocelot lépked óvatosan, s hamarosan társát az egyik nagyobb zöld terület fele tereli finoman, bár nagyon nem kell noszogatni, megy az magától is. Lehuppan Via a fűbe, s egy ideig csak néz körbe, majd végül hanyatt dől a fűben, kezeit a feje alá fonja, Betlegeuse pedig épp a feje mellé fekszik le, finoman melegítve a másikat. Via egyébként egy farmert, fekete tornacipőt és egy fekete rövid ujjú pólót visel, amin egy ezüst színű sas díszeleg. Vörös haja kibontva terül szét körülötte a fűben.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Belső kert - Page 8 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-28, 11:54 pm

*Rég járt már errefelé, idelent az alagsorban, de most úgy érzi, hogy eljött az ideje egy kis sétának. Természetesen egyedül van, hiszen társával, Eyolffal nincsenek összekötve és bár egész jól kijönnek, Nath még mindig amolyan "magányos farkas". És hogy mit keres errefelé? Csupán csak amolyan körtúrát jár, hiszen sentinel lenne vagy mifene, így nem árt néha körbenézni, de azért az ideje nagy részét amúgy is mászkálással tölti. Főleg, mióta Rózi tanársegédkedik, kevesebb idejük van egymásra, na de ez nem jelenti azt, hogy nem működne minden remekül. Így hát nemsokára be is nyit a fiú az egyik ajtón, amely a belső kerthez vezet, majd körbetekint és hamarosan be is lépked. Egyébként ma egy fekete nadrágot visel, fekete inggel, mely szépen kiemeli izmos testét, ujján pedig a Demientől kapott gyűrű díszeleg. Haja kócos, mellkasán pedig még egy jelvény is található, tehát így fest most ez a fess fiatalember, igazán vonzón, mint mindig és mivel vérfarkas, így hát természetesen nem is hideg a teste, forró, akár csak a tűzé. Körbekémlel, majd hamarosan ki is szúr egy lányt, méghozzá valami macskafélével.*
~ Hogy én mennyire utálom ezeket a négylábúakat... ~ *szólal meg belőle a farkas énje, majd fejet csóvál és azért megindul Octavia felé.*
- Üdv Via! *köszön rá a lányra, hiszen azért évfolyamtársak és bár nem beszélgettek még eddig túl sokat, mégis csak ismerik egymást. *
- Hogy smint? Hallottam te is tanárnéniset játszol. *kérdezi miközben nem zavartatva magát máris ledobja magát a fűre, nem túl közel az ocelothoz, mert még a végén félő lenne, hogy kitöri a piciny állatka nyakát, aminek a gazdi se örülne, tehát jobb megtartani a tisztes távolságot, így fekete szemei most a lányét figyelik.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-29, 12:12 am

*Hamarosan társaság lesz, hallja hogy valaki a közelben lépked, hiszen feje a földön, így mikor Nath oda lépked felé, felkönyököl, és a fiúra pislog, majd köszön neki. Magában megállapítja, hogy egy újabb szépfiúval sikerült találkoznia, s egy pillanatra végig is méri a másikat, majd végre megszólal.*
- Szia Nathan!*Biccent egyet, majd sikerül feltápászkodnia annyira, hogy a kezein támaszkodva már ülő helyzetben van. Sóhajt egyet, mintha picit nyúzott lenne de azért annyira nincs ramaty kedvében, talán csak fáradt.*
- Hát, voltma már élénkebb és jobb pillanatomban is, de amúgy köszönöm, a vitális paramétereim kielégítő tartományban vannak.* Mondja egy vigyorral, majd a tanárnénis dologra kissé elneveti magát.*
- Igen, valami olyasmi. Lassan nekem is össze kéne szednem magam, hogy végre az elsősök elé álljak, csak valahogy el kéne kezdenem. Magamnak könnyedén megy tanulni de hogy más is megérti e az én logikám... nos, ez már egy más kérdés.*Mondja elgondolkodva, s egy pillanatig elmered az egyik fehér rózsa ágyáson majd újra a fiúra pillant, s meglátja az ékszert az ujján.*
- Szép gyűrű!*Mondja mintegy megállapítás képpen, de látni rajta, hogy tényleg tetszik neki.*
- Na és te? Hogy vagy? *Érdeklődik, bár túl sokat nem tud a fiúról így nem biztos hogy érdemlegesen tud válaszolni neki majd.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Belső kert - Page 8 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-01-29, 12:24 am

*Úgy tűnik, hogy sikerül felkeltenie a leányzó érdeklődését, hiszen hamarosan fel is csüccsen és úgy köszönti Nath-et, bár kissé furcsa becézéssel, így se igazán hívták még, talán Demien még régebben. Mindenesetre csak kissé megdönti a fejét, miközben a zöld szemekbe tekint.*
- Nathan... szerinted ez jobb, mint a Nath? *ugratja a másikat, majd jókedvűen fel is nevet, miközben elhelyezkedik ő is a fűben, méghozzá törökülésben, csak kényelmesen.* - Ha te így hívsz, akkor ezt még meg kell szoknom. *talán most már érti a lány, hogy miért is tette fel az előbbi kérdését. Mindenesetre először csak érdeklődni kezd picit a másik iránt, valahol el kell kezdeni a beszélgetést és ahogy hallgatja a másikat, kissé elmosolyodik.*
- Ezt örömmel hallom. *bólint rá, majd mivel eszébe jut az évnyitó, ahol bemondták a lány nevét is, mint toxicológia tanársegéd, így hát arra is rákérdez. Még nem volt óra az elsősöknek, de egyszer mindent el kell kezdeni.*
- Szerintem menni fog neked is. Rose-nak is sikerült és túlélte, szerintem neked se lesznek gondjaid, csak több magabiztosságot. Példát vehetnél rólam. *húzza ki magát kissé és bár egoistán hangzik, azért van a srácban magabiztosság, ezt mindenki tudja, hiszen nem valami félős és ez így is van jól. Na de kissé meglepetten pillant nemsokára a gyűrűje felé és picit elmosolyodik a megállapítást hallva.*
- Valóban az. Bár nem éreztem jogosnak, amikor megkaptam, hogy engem illet. Demien adta, Cornwlade hagyaték. *pillant a lány szemeibe és bár nem tudja, hogy Via mennyire van tisztában az ő dolgával, de ha nincs, akkor majd max rákérdez. Örökbe lett fogadva, ennyi a nagy történet és most már igyekszik is megfelelni a férfinak, aki a magisztere, a példaképe és egyben nevelő apja is.*
- Hmm, manapság ismét egész jól. Sokat voltam Rose-al a szünetekbe és Demiennel is most kicsit több időt szenteltünk a másikra. *kezd el mesélgetni, láthatóan nem zavartatva magát, hiszen nem titok mindez.*
- Tehát élem a mindennapjaimat, élvezem az új órákat. Szerintem elég izgalmasak, bár már kíváncsi vagyok a többi négy tantárgyra is. *csillannak meg szép szemei, hiszen azok is oly izgalmasaknak tűnnek. Na de Bet-re is ránéz ismét, próbálva megbarátkozni a gondolattal, hogy itt mennyi nagymacska van. Nem lenne jó, ha mind összefogna ellene.*
- Hogy-hogy ilyen famulust választottál magad mellé? Az állat fajára gondolok... mert még nem láttam ilyet a többieknél. *magyarázza is meg a kérdését, hisz ocelot-ból csak egy van és valószínűleg Via célja is az volt vele, hogy ne egy tömegállatot teremtsen magának társul.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-24, 8:22 pm

*Miután beharangozták, hogy az órája elmarad, nem tudva, mihez kezdjen megüresedett perceivel, komótosan elindult a konyha irányába. Kivételesen örömét lelte benne, hogy elkészíthette magának kedvenc angolos teáját, melyet máskülönben ezüsttálcán szokták neki felszolgálni, de amíg a teafüvek forrázásával pepecselt, addig is telt az idő. Miután kezébe kaparintotta a kellemesen meleg csészét, céltalanul elindult a folyosókon, míg végül rá nem talált a belső kertre, így most itt ül az egyik padon, némileg letörten, amiért úgy látszik, egyetlen olyan teremtmény sincs ezen a földön, akit érdekelne, mi van vele. Még Via kis házikedvencének is örülne, bár mihelyt eszébe ötlik Beth lángnyalta bundája, gondosan hátrasöpri kibontott, vállaira omló tincseit. Szerencsére a kertben akad pár fáklya, mivel a kinti égbolt mintájára hamarosan a kastély termein is úrrá lesz a sötétség, és ez alól az egyébként üde színfoltként tündöklő kertecske sem kivétel. *
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-24, 8:30 pm

*Ki tudja, hogy most mi a nyavalya ütött belém, de sétálni akartam. Lassan a kastély belső kertje felé vettem az irányt. Hógolyó velem jött, hiszen régen ruccantunk már ki együtt. Így lassan sétálva le a toronyból érkezek meg a belsőkert ajtajához. Egy sötét felső, egy farmer és egy edzőcipő a megjelenésem tárgy, mivel a suli falain belül mozgok, így semmi gáz, hogy így öltözöm. Viszont ahogy beléptem a kertbe, egy pillanatra meg is álltam. Hógolyó is meredt előre, de hirtelen le is fagytam, majd beljebb sétáltam. Régen voltam már itt. Majd egy ismerős alakot pillantottam meg.*
-Zoárd... szia, mi újság? Régen láttalak.*köszöntöttem a fiút, majd gyorsan megöleltem, már ha nem zavarja, akkor a szóbeli köszönés után ez fog következni. Hógolyó elszaladt valamerre, jobb is, hogy nincs itt legalább nem zavarja a levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-24, 8:46 pm

*Fogalma sincs, mennyi ideje bámulja már az előtte növekvő rózsa szárán futkozó hangyákat, mikor hirtelen belibben a képbe egy hosszú, fekete hajzuhatag, akinek a tulajdonosa egyből át is öleli, ami így ülő helyzetben kicsit furán hat, de úgy sem tart sokáig, mivel a fiú gyorsan eltolja mától a lányt, hogy alaposabban megszemlélhesse, ki röppent oda melléje. Addig azonban nem engedi el a lány karjait, amiknél fogva eltolta magától, amíg fel nem ismeri Zoeyt.*
- Na nézd ki van itt! Hogy van az én szeleburdi hercegnőm?* kérdezi egyből felélénkülve, immár szabadon engedve a lány kacsóit. Többször is meg kell köszörülnie a torkát, mivel bársonyos hangja elég reszelős így estefele, ami egyértelmű bizonyítéka annak, hogy egy teremtett lelket nem talált eddig, akit szóra bírhatott volna.* - Hát elég unalmasak a napjaim mostanság. Úgy látszik, mindenki eszeveszetten nekiállt tanulni, vagy csak bújócskáznak velem, nem tudom. Most is elmaradt az Árnymágia, azért vagyok itt.* feleli vállvonogatva, míg a jegyzetelésre szánt sárga lapot gyűrögeti, míg ki nem jön belőle egy repülő, amit aztán szélnek ereszthet.* - És veled mi újság? Jobban vagy?* kérdezi mintegy mellékesen. Nem mer rápillantani a lányra, mivel a szükségesnél jobban nem akarja feszélyezni Zoeyt. Próbál lazának mutatkozni, de azért látszik rajta, hogy elég sokat agyalt a vallomáson, és reméli, azóta a lányban is rendeződtek a dolgok. Nem sok kedve van kínozni a lányt, főleg, mivel ma egyértelműen Zoey a nap hőse, de tudja, hogy előbb-utóbb úgyis át kell esniük ezen a beszélgetésen. Legalábbis az ő lelkiismerete egyértelműen ezt diktálja.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-24, 9:07 pm

*Zoárd az ölelés után eltolt magától, csak mosolyogtam a dolgon, és hagytam, hogy rájöjjön, ki is találta meg. A megszólításra még szélesebb vigyort öltöttem.*
-Jaj hagyd el...*nevettem fel, ahogy végre elengedte a kezem. Elmesélte, hogy mi is történt eddig vele. Mosolyogva hallgattam ahogy beszámolt a fejleményekről, hogy senkit sem talált. Majd egy sárga papírból hajtogatott egy repülőt, és szélnek eresztette. Majd hozzám intézett pár dolgot. Valahogy ez a viszont látás azóta, mióta jól lebőgtem előtte jobbnak ígérkezik, mint szeretném.*
-Jobban vagyok köszi. Mondjuk úgy, hogy történtek dolgok, kicsit össze szedtem magam.*válaszoltam motyogva, majd észre vette, hogy Zoárd nem igazán néz a szemembe, vajon miért? Végül is teljesen mindegy. Végül lenéztem a cipőmre, mintha az olyan érdekes lenne, és elkezdtem pattogtatni a körmömet. Nem tudtam eldönteni, hogy mit is mondjak, így leültem a földre, és úgy néztem a fiú arcára, ha sikerül, még pillantását is elkaphatom.*
-Zoárd... Mi a baj?*kérdeztem csendesen, pillantásomat le nem véve az arcáról. Hiszen egy találkozásnak örülni szoktak, nem is értem a fiút, így muszáj rákérdeznem, és csak bízok a legjobbakban. Már ha azt nézzük, hogy kinek mi a legjobb. Jó lenne megtudni, hogy a fiú miért ilyen furcsa, talán nem számított arra, hogy ma pont velem fog találkozni? Ki tudja, egyáltalán, hogy mi lesz.*
-Ugye, nem a múltkori miatt vagy ilyen? Hiszen a szemembe sem nézel.*kérdeztem, és jelentettem ki azt, amit észre vettem, hangom nem változott, ugyan olyan csendes volt, míg Hógolyó meg nem jelent.*
-Na hali, mi újság? De csendben vagytok kis tubicák.*szólalt meg végül mellettem a fehér vizsla. Egy jól irányzott oldalba bökéssel hallgattattam el. De meg is bántam, mert arany szíve bevetette ellenem a képességét, és jól megpörkölte a kezem.*
-Szemét!*szűrtem a fogaim között, míg másik kezemmel megfogtam a megégetett társát. Hogy milyen kis genyó tud lenni. Ismételten jól beéget, már ha lehet ennél jobban.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 12:55 pm

// Olvad//

- Miért, nem tetszik az új beceneved? Akkor hogy szólítsalak?* fixírozza a lánykát még pár pillanatig, elregéli eddigi eseménytelen életét, majd rögtön rá is tér a következő napirendi pontra, ami már egy ideje esedékes lenne. Szerencsére a lány sokkal vidámabb, mint amikor elváltak, amit biztató szavai is megerősítenek.*
- Milyen dolgok? Mesélj, mert úgy látom, neked több kalandban volt részed. Milyenek a másodikos órák?* teszi még hozzá, mivel gondolatai még félig az elmaradt óra körül forognak. Kíváncsi, vajon Jasmine ezúttal hová kalauzolta volna őket, bár nem is annyira a lecke, mint inkább a gyakorlati órákat átható izgalom vonzotta a terembe, ahonnan aztán ki is lett paterolva.
Tűnődő arckifejezését félig meddig kalandozó gondolatai okozzák, Zoey azonban nem téved, tényleg köze van az éppen napirendi ponton levő beszédtémához is.*
- Ööö nálam minden oké, ha nálad is.* húzza ki magát néhány másodperces hallgatás után, futólag az elé telepedő lány arcára pillantva, majd fellélegezve köszönti a megjelenő vizslát.*
- Szerbusz Hógolyó!* nyújtja felé a tenyerét, hátha megsimogathatja a kutyát, majd egy pálcasuhintással visszahívja magához az eldobott repülőt, hogy újra szélnek eressze.* - Hozd vissza!* kurjantja a vizslára vigyorogva. Nem valószínű, hogy az eb díjazni fogja a játékra való kezdeményezést, legalábbis az eddigi famulusok, akikkel találkozott meglehetősen önérzetesnek tűntek.*
- Uh, ez fájhatott. Hippokrax!* kommentálja a könnyebb égési sérülést, mely úgy látszik velejárója a tűz elemű famulusokkal történő civakodásnak.* - Nem értem, hogy bánhatnak így a teremtőjükkel. Mert az még csak rendben van, hogy nekem leégetik a hajam, meg ilyen apróságok...* csóválja meg a fejét, majd elereszti a már begyógyult kacsót, amit ezidáig a fáklyafény felé tartott, hogy könnyebben be tudja gyógyítani a sebet.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 1:11 pm

-Nem a becenévről van szó Zoárd.*pillantottam el a távolba, majd úgy folytattam a beszédet.*
-Nem kell másik becenév, aranyos meg minden, csak... Jaj had ne kelljen rá válaszolnom.*mondtam fátyolos hangon, végül leültem a fiúval szembe, miközben beszélgettünk.*
-Hosszú, voltam lovagolni, elestem egy párszor, de semmi komolyabb. És röstellem bevallani, de még nem voltam egy órán se, bár már nem ártana, ha itt tartunk.*magyaráztam, eközben megjelent Hógolyó, jól meg is égetett, Zoárd visszahívta a repülőt, majd újra eldobta, én pedig imádkoztam, hogy Hógolyó el is induljon utána, nagy szerencsémre így is lett.*
-Játékos egy eb! Au...*szisszentem fel, ahogy Zoárd begyógyította a kezem.*
-Hógolyó ilyen, nem tehetek róla, vagyis ez a lényeg, én teremtettem ilyennek, így most én szívok vele.*magyaráztam, majd kitértem arra az elmulasztott mondatra is.*
-Mondtam már, hogy jobban vagyok. Tudod, hogy én voltam a hüŁye, már ezerszer fejbe vágtam magam miatta. Nem is tudom hogyan képzelhettem, hogy majd rád startolok, tényleg ne haragudj.*engedtem meg egy félmosolyt a fiú felé, majd figyeltem, hogy a kutyám nem jön-e. Még nem láttam, így talán nyugodtabban tudunk beszélni Zoárddal.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 1:29 pm

- Oké oké, nem mondtam semmit.* visszakozik vigyorogva, amint Zoey a maga szokásos módján elkezd hebegni habogni. Lényegében semmi nem változott, legfeljebb már nem olyan szégyenlős a lány, ami jó pont Zoárdnál, mert nem szereti harapófogóval kiműteni az emberekből a választ. Tulajdon képen Zoey remek lenne kémnek, mivel az ellenség tuti hogy semmit nem tudna belőle kihúzni, ráadásul a kétes összetevőkből gyártott italok remekül átalakíthatóak molotov-koktéllá. Egyszóval a fiú örül neki, hogy egy oldalon állnak és nem sikerült magára haragítania a lánykát.*
- Látom te is az a típus vagy, aki vonzza a bajt.* vonja le a következtetéseket, bár ha már itt tartunk, ő sem egy vitéz alkat, főleg ha lovaglásról van szó. Még jó, hogy ma már nem kötelező elem a fogadásokra lóháton tollas turbánnal érkezni, mert alighanem lenne min derülni.*
- Bocsi. De így azért jobban néz ki.* feleli felállva a guggolásból, majd lekapja vékony kardigánját, hogy a földre terítve ő is letelepedhessen a lány mellé. Nem érezte magát valami jól a padon trónolva, viszont a piszkos földre sem szívesen telepszik le, szóval marad a kompromisszumos megoldás.*
- Akkor jó kemény lehet a kobakod...* ugratja Zoeyt némileg könnyebb szívvel, alaposan összeborzolva a lány haját, majd valamivel komolyabban hozzáteszi:* - Dehogy vagy hülye...Azért örülök, hogy túl vagy rajta. Mármint ne értsd félre. Nem tartom magam egy Brad Pittnek, aki epekedő női szívek tucatját töri össze, csak éppen megijesztett az arcod. De jó újra ilyen vidámnak látni.* összegzi gondolatait, majd immár egy meleg mosolyt is küld a lány felé. Reméli, hogy Hógolyó még egy ideig kergeti azt a repülőt, (amire egy kis röptetőbűbájjal is rásegít a fiú), mivel nem igazán szeretné az ölébe kapni az agyon csócsált papirost.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 1:47 pm

*Zoárd eldöntötte, hogy akkor inkább nem mond semmit, de én azért magamban jól megjegyeztem a becenevet miszerint "szeleburdi hercegnőm"-nek nevezett.*
-Ó... El sem tudod képzelni, hogy mennyire vonzom én a baj remek művészetét.*kacsintottam, hiszen tényleg így van, főleg mióta Troy ellopta életem első csókját, meg még egy párat, de erről nem igazán szeretnék beszélni, így nem is említem meg. Na de, hogy elejét vegyük mindennek, most újra hatalmába kerített, a zárkózzunk el a válaszok elől, vagy válaszoljunk tény.*
-Semmiség, de azért köszönöm.*hálálkodtam, hogy már nem fog fájni a kezem. Zoárd végül letelepült mellém, aminek nagyon is örültem, mert így nem kell állandóan felfelé néznem. Zoárd a következő mondatom miatt ugratni kezdett, nem tudtam ellenállni egy műmosoly gyártásnak. De mikor a hajamat borzolta össze ellenkezően eltoltam a kezét.*
-Hékás ehhez V.I.P. engedély kell.*csak nevettem, ahogy próbáltam rakoncátlan fekete tincseimet elrendezni. Mikor a fiú kissé komolyabban szólt hozzám kék íriszeim kikerekedtek.*
-Megijesztett az arcom?*kérdeztem vissza elképedve, hiszen fogalmam sem volt róla, hogy ezt hogyan értelmezzem, főleg ebben a mondat kavalkádban.*
-Hát azért túl boldog sem vagyok, fogalmazzunk úgy, hogy kegyetlen jól tudom álcázni magam, már amikor sikerül.*vetettem ellen az utolsó mondatára. Csak egy pillanatra fordítottam el a fejem, hogy megnézzem a kutyám merre van, de még nem láttam, ezt jó jelnek vettem. Törökülésbe tornásztam magam, és úgy próbáltam kicsit gondolkodni, hogy a fiú miért mondta azt amit mondott. De csak nem jöttem rá, tény és való, hogy körülbelül egy hónapja nem láttam, és vannak néha hüŁye fejformációim, de hát kérem szépen, senki sem tökéletes, belőlem is csak a hiba hiányzik. Kac-kac, hogy is ne... még ha csak az hiányozna, csak sajnos nem így van.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 2:08 pm

*A hajborzolás a kedvenc sportja, már csak azért is, mert imádja a szééép hosszú hajakat, azt viszont csak kevesen szeretik, ha a reggel tökéletesre vaslat, nyűtt, zselézett, lőtt, fonott, bodorított hajat összekuszálja valaki. Úgy látszik, a lány is ebbe a kategóriába tartozik, de azért ő nagyon optimista, úgyhogy ezzel a lendülettel ad magának még egy esélyt.* - És ahhoz is V.I. P. tagsági igazolvány kell, hogy befonhassam? Megnéznélek úgy.* Ül ki egy kaján vigyor a képére. Igen, úgy már sokkal könnyebb kezelni a nőket, ha nem akarnak rámászni az emberre és nem kell arra ügyelni, hogyan csomagolja a mondandóját, nehogy félreértse a másik.* - Különben is, mi az, hogy életed nagy szerelme nincs rajta a listán?* ugratja a lányt mártírarccal, majd ellenvetést nem tűrve a lány mögé térdel, hogy elegyengesse a kialakult szénakazlat és nekiláthasson a két copf kialakításának.*
- Igen, megijesztett, mert úgy néztél ki, mint aki az utolsó kenetet igyekszik felvenni. Amit nem nagyon értettem, mert azért nem vagyok akkora nagy szám.* emeli az égre a tekintetét sóhajtva. Elég sűrűn előfordul, hogy ráakaszkodik egy- két tinilány, de azok legtöbbször csak megjátsszák magukat, hogy megkaparintsák a nevét meg persze a pénzét. Ezért lepték meg a lány érzései. Bár maga sem tudja, miért foglalkozik ennyit a kérdéssel. Lehet, csak jobb akar lenni mint az apja, be akarja magának bizonyítani, hogy azért nem faragták őt sem márványból. Ki tudja.*
- Egyébként miért pont a lovakat szereted? Elefánton is lehet lovagolni.* evez egy kicsit kellemesebb vizekre, miközben továbbra is a mesterművön ügyködik.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 2:24 pm

*A hajam eredetileg ilyen egyenes, mit meg nem adnék azért, hogy ha egy egészen kicsit is hullámos lenne, végül is annyira mindegy. Ha már ilyennek születtem viselem is a sorsom. Zoárd sem hagyja annyiban a dolgot, és még próbálkozik, nem tudok nem mosolyogni rajta, végül csak meg szólalok.*
-A V.I.P. tagságát ezennel kibocsátották. Vegye kézhez, és használja egészséggel. De azért csak óvatosan. Nem szeretem ha sokáig birizgálják a hajkoronámat. Elég fésülni... legszívesebben levágatnám.*a mondat végét nem bírtam ki, hogy ne nevesek, főleg, hogy az elején milyen törvényszerűen kezdtem beszélni. Mikor Zoárd újra ugratni kezdett egyszerűen csak megfordultam, és nagy szemeimmel kerestem a tekintetét.*
-Ó... szóval most már életem nagy szerelme is vagy? Akkor tudatosítlak egy-két dologról ifjú harcos...*ajkamon komisz kis mosoly ült, mert hirtelen elfelejtettem, hogy mit is akarok mondani, hogy ezt mennyire unom. De miért csak az Ő közelében? Mit ártottam én a világnak, hogy ennyi... áh teljesen mindegy.*
-Szóval... nyugodtan befonhatod a hajam, ha neked úgy jobb...*így sikerült befejezni a hatalmas mondatot, egyszerűen képtelen voltam máshogy beszélni, pedig egy hatalmas poén jött volna ki az egészből, inkább visszafordultam, és hagytam, hogy a fiú tovább szépítse a hajam. Igaz, hogy befonva, vagy összefogva csak lovagláshoz csinálom meg, de ha Exortusos társam meg szeretné nézni, ám legyen. Zoárd ahogy dolgozik a mesterművön terelni kezdi a beszéd témát, méghozzá a kedvencem felé, lovak... mintha az előbb még ezen gondolkodtam volna. Apró mosoly jelenik meg ajkaimon, és úgy válaszolok a fiúnak.*
-Mert ők mindig is megértettek. És szerintem az étteremben már elmagyaráztam, hogy érző lelkek, és sokat lehet tőlük tanulni. Főleg, hogy ha ugyan úgy viszonyulsz hozzájuk. De most nincs nagy kedvem újra példát felhozni. Elefánton még nem próbáltam lovagolni, de nem is most szeretném kipróbálni, ők kicsit magasabban, és talán nem is olyan kezesek, mint egy ló.*fejtettem ki tömören kérdésére a választ. Végül hátra nyújtottam két hajgumit, ha szeretné akkor nyugodtan tegyen a művére pontot.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 3:03 pm

- Igenis kisasszony, majd akkor mértékkel birizgálom. Egyébként mire jó még ez a kártya?* kérdi rögtön egy farkasvigyorral az arcán, bár ezt Zoey addig nem láthatja, míg hátra nem pördül, hogy alaposan beolvasson neki, ami aztán mégsem sikerül, legalábbis elég beletörődő hangnemben zárja a mondatot, mintha közben meggondolta volna magát. Pedig Zoárddal szemben igazán nem kell visszafognia magát senkinek, ugyanis imádja ugratni a környezetét, főleg azokat, akiket nem ilyen - olyan bankettről ismer.*
- Harcos? Mondjuk ezért a fonásért aztán meg kellett küzdeni...* nevet miközben nekilát szétválasztani a fekete tincseket két egyenlő részre, amit aztán nekilát befonni, mégpedig nem is akármilyen módon, hanem franciásan. * - Igen így határozottan jobb. Nem lóg a szemedbe. Bár olyan vagy, mint Piroska a meséből. Ismered? Vagy mi volt a kedvenc meséd?* kérdezi miután pontot, vagyis gumit tett a műve végére, úgyhogy most visszatelepedve a lány mellé, elölről is megszemléli alkotását.* - Volt már más színű a hajad?* kérdezi tűnődve. Hiába, a hajkérdés nála kimeríthetetlen témának számít, ami nem baj, mivel általában a nők is szívesen cseverésznek róla. Bár egyesek a lovakról is, noha ő nem tartozik ebbe a kategóriába, így csak hümmög párat, mert azt már nem akarja hangosan hozzáfűzni, hogy ha ilyen megértő és érző lelkek, minek kellett a lánynak egy pasi is. Merthogy valamivel bonyolultabb kezelni őket, mint a lovakat, bár az kétségtelen, ha van víz meg abrak, akkor elvannak egy ideig.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 3:18 pm

-Hogy mire jó még a kártya? Azt majd kitapasztalod egyedül, ebben nem segíthetek.*feleltem huncutul mosolyogva, a beolvasás marhára nem úgy jött ki, ahogy elterveztem, így inkább újra hátat fordítottam a fiúnak, aki eközben magyarázott, és ügyködött a hajammal. Végül hátra nyújtottam két hajgumit is, ezzel le lett zárva a szinfónia. Zoárd vissza ült velem szembe, és megcsodálta a remekművét, erre én sem bírtam ki, elővettem a mobilom, és gyorsan nyomtam egy képet a pofimról, majd megnéztem.*
-Váó Zo ez fantasztikus...*lelkesedtem be rögtön, miközben észre sem vettem, hogy becézem a fiút, na de mi van akkor? Senkinek nem engedtem még meg, hogy befonja, vagy akár csak hozzáérjen a hajamhoz, viszont aki legelőször megtetszik valakinek, és nagyobb huza-vona árán el is árulják neki, hogy te hallod nagyon bejössz, annak azért jár már valami kedvezmény, vagy mi a manó. Bár tény és való, hogy semmi nem történt csak elutasítás a fiú részéről, azért ha a hajammal bíbelődik, még nem kell megsértődnöm.*
-Egyébként igen, volt már más színű a hajam. Mielőtt ide kerültem kék volt.*válaszoltam a fiú kérdésére, de rájöttem, hogy előtte még a meséről kérdezett.*
-A Piroskát igen ismerem, bár az én kedvencem inkább a kis hableány, ő is olyan kis elesett volt, mint én. Csak én nem éltem sellőként. De ez most tulajdon képen sehogy sem fér a haj témához, hiszen Piroskának nem volt befonva a haja, legalább is én sosem láttam, mert mindig piros kendő volt a fején.*jegyeztem meg, majd előre varázsoltam az egyik befont hajrészt, és az alját kezdtem el birizgálni.*
-Tényleg nagyon szuper lett.*jegyeztem meg újra, mintsem fel nem nézve hajam pödörgetéséből.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 3:39 pm

- Nők...Megnehezítik itt a férfiak dolgát.* hagyja rá a lányra. Már megszokta, hogy az ilyesmit nem valami egyszerű kiszedni a lányból, úgyhogy most neki se áll győzködni, legalább több mindenre rá tudja fogni, hogy vip-tagként joga van hozzá.*
- Köszi, bár nem nagy dolog. Abban viszont igazad van, hogy nagyon jól áll. Csak valamiért a Piroskát juttatod eszembe, mert én mindig is ilyennek képzeltem el.* feleli őszintén. Imádja a meséket, persze csak titokban, mivel az ilyen nagy fiúknak már nem való a rajzfilm, legalábbis elméletben. A gyakorlatban meg épp úgy tud szurkolni Hamupipőkének mint mondjuk egy kviddicscsapatnak. Vagy még jobban is.*
- Majd az esküvődre kiötlök egy szebbet.* kacsint Zoeyra, jóllehet félig-meddig komolyan is gondolja a dolgot, bár azt nem tudhatja, van-e épp valakije a lánynak. De végül is mindegy, mert addig még van ideje pártválasztani Hógolyó segédletével.*
- Kék?! Azta...Na ezt valahogy nem tudom elképzelni. Ezek szerint a kék a kedvenc színed?* pislog némileg csodálkozón a lányra, mert még mindig azon erőlködik, hogy a fekete tincsek helyén kékek nőjenek. Bár úgy már egyáltalán nem Piroskás.*
- Nekem akkor is ilyen volt a Piroska, legfeljebb mást vitt a kosarában. Szegény farkas! A koktélodtól azt hiszem nem nagyon találna el a nagymama házáig.* kontrázik rá. Örül, hogy végre olyan valakivel lehet, aki előtt nem kell bájolognia és beszélhet végre valami rendes témáról is.* - Nem is tudom, melyik volt a kedvencem. Talán az Óz a bádogemberrel aki szívet szeretett volna kapni.* töpreng hangosan, míg Zoey lefényképezi magát, hogy megcsodálhassa a kompozíciót, amiért újabb bókot zsebelhet be.*
- Látod, nem kellett volna annyit tiltakoznod...
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime2011-02-25, 4:01 pm

-Persze, persze, mindig a nők...*motyogtam, meg is csodáltam a hajam, és még meg is köszöntem, hogy milyen szépen megcsinálta a hajam Zoárd. Meg is kapom, hogy jól áll, bár ritkán van befonva a hajam, de nem nagyon tulajdonítok neki nagy figyelmet.*
-Általában lovagláskor van befonva, vagy csak simán összegumizom.*magyaráztam csendesen. Ám amit az esküvőmre jelentett ki, csak azt eredményezte, hogy kék íriszeim újra hatalmasak lettek.*
-A fejedbe se vegyél ilyen gondolatot, nekem sosem lesz esküvőm.*mondtam egy kis éllel a hangomban, hiszen még pasim sincs, nem hogy esküvőm legyen.*
-De ha lesz te fogod először megtudni.*mondtam azért selymes hangon, hiszen nem akarom megbántani a fiút, csak azért erős volt, hogy ő felhozta az esküvős sztorit. Zoárd leképedt, hogy kék volt a hajam előtte, így gyorsan kerestem egy képet a telefonomba, és megmutattam neki.*
-Nem nehéz elképzelni, ha egyszer láttad már.*mosolyogtam, végül még mindig Piroskánál tartottunk, így kaptam még egy két megjegyzést.*
-Ha nem fejezed be rögtön nagyon megbánod.*fenyegettem meg játékosan, és még a mutató ujjamat is rázni kezdtem, miszerint tényleg félhet, ha nem fejezi be.*
-Én csak új szívet szeretnék kapni, de az Óz engem is megfogott.*kotyogtam bele a témába, és természetesen megint olyan ostobán. Egy gyors fintort elnyomtam magamban, majd felnéztem újra.*
-Nem is tiltakoztam. Ne mááár...*pislogtam párat, és vártam, hogy valami reakciót kiváltson Zoárdból, hogy mondja azt, hogy ne hisztizzek, vagy nem is tudom. Általában imádok beszélni, de most még tőmondatokban is fáj a kommunikáció.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
8 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: