Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 18 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 18 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 18 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 18 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 18 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 18 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-09, 8:26 pm

*Kimozdulna, ám a borús idő miatt nem kockáztatna egy elázást, így inkább famulusával a nyomában az alagsorban található Belső kert felé veszik az irányt, hiszen bár ott ugyanolyan az idő, mint odakint, de eső ott nem fog esni. Öltözete igen tavaszias, egy színes csíkos ujjatlan topból és farmer halásznadrágból áll, lábán pedig citromsárga tornacipő látható. Hullámos haja simán csak ki van engedve, sminket, mint általában, most se visel. Egy könyvet visz magával, Margaret Moore-tól az Édes gyötrelem című szerelmes regényt. A könyv felénél jár, de tetszetős a története, és egyébként is szereti a romantikus sztorikat, ő is ilyen romantikus alkat, de hát nincs kin kiélni az ilyen ábrándjait.
A kertbe érve a patak mellett a fűbe ül le, majd fekszik hanyatt, és könyvjelzőjét félretéve kezdi el róni a sorokat. Shadow mindeközben hol repülve, hol saját lábain járja körbe a környéket, felfedez minden kis zugot ezen a helyen, most hiperaktív kedvében van, így nem tudna simán megülni Alinox mellett, míg ő olvas.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Belső kert - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-09, 8:36 pm

*Mivel most már későre jár és hétvége is van, így úgy érzem, hogy nem ártana kicsit körbenézni a kastélyban, hátha valaki rosszban sántikál vagy esetleg segítségre van szüksége. Na nem vagyok ám túl segítőkész, de a fekete, rövid ujjú ingemen található plecsninek hála vállaltam bizonyos dolgokat, ezért is járom a folyosókat, méghozzá szépen, lefelé haladva. Fent minden rendben, de lent vannak a sötét részek, meglátjuk, hogy ott mi vár rám. Kezem a kilincsre téved, ahogy a belső kerthez érek, majd lenyomva azt be is sétálok, az ajtót becsukom magam mögött, majd kezeim fekete halásznadrágom zsebeibe sűllyesztem, úgy lépkedem tovább és szúrom ki nemsokára a sentinel lányt. Kócos hajamba túrok cseppet, majd mosolyogva nézek le rá, amikor mellé érve állok meg - a famulust egyébként semmire se méltatom, még mindig nem bírom a macska féléket, vérfarkas véremnek köszönhetően.*
- Üdv sentineltárs! Éppen körutat járok, de mivel te itt henyélsz, gondolom nincsenek errefelé bajkeverők. *nézek is körbe a belső kertben, majd ez után leguggolva a lány mellé a könyve irányába tekintek, hogy ez után a barna szempárra vethessek még egy pillantást.*
- Nem jössz velem? A legalsó szint még várat magára és nincs sok kedvem egyedül haladni, szóval elrángathatlak? *döntöm meg picit a fejem és végül a könyvet hirtelen kapom ki a lány kezéből, majd kelek fel és lépek is hátra pár lépést, miközben hátam mögé rejtem a könyvecskét.*
- Ha nem jössz, akkor nem kapod vissza. *egy kis játékosság vélhető felfedezni a hangomban, mivel most semmi gonoszságon nem jár a fejem, hiszen Alinoxal nincs bajom, eddig is normálisan kijöttünk, szóval szerintem ez most belefér, amúgy is sejtheti, hogy nem gondolom komolyan, mit kezdhetnék én az ő regényével? *
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 18 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-09, 8:51 pm

*Jobb ötlet híján a Belső kertet választja, hogy kicsit lazuljon, és olvasgasson. Famulusával érkezik le, ám ott a tigris elkószál erre-arra, míg gazdája a puha fűben heveredik le olvasni egy szerelmes regényt. Teljesen belemerül a történetben, így nem hallja meg a közeledő lépteket, így kissé összerezzen, mikor megszólal mellette egy hang.*
- Ó, szia Nath! Nem, tényleg minden rendben van errefelé. Én délelőtt jártam körbe a sulit, de akkor is békés volt minden. Te találtál bajkeverőt az utad alatt? *teszi fel az érdeklődő kérdést, miközben felül törökülésbe, mert mégiscsak illetlenség úgy beszélgetni valakivel, hogy a földön fekszik hanyatt. Mikor a fiú elhívja, hogy a maradék terepet nézzék meg ketten, eleinte nem akar menni, mert a történetben pont érdekes rész volt. Most tudta meg Christine és Gregory, hogy elrabolták a kisbabájukat. Már utasítaná vissza Nath kérdését, mikor a kezéből egyszer csak eltűnik a könyv, hogy pár lépéssel távolabb a fiú háta mögött landoljon.*
- Zsarolást alkalmazunk? Nem szép dolog! *nevet fel Alinox, és kénytelen-kelletlen feltápászkodik a földről, és leporolja a ruháját, és bízik benne, hogy nem keletkezett az anyagon fűfolt, mert az bizony nehezen jön ki belőle.*
- Na jó, elmegyek veled. De úgyis visszaadnád, mit kezdenél te egy romantikus regénnyel? *kérdezi mosolyogva, hiszen nem igazán nézi ki Nath-ből, hogy romantikus sztorikat olvasgatna szabadidejéből.*
- Shadow! Jössz, vagy maradsz? *kiált oda messzebb baktató famulusának, de mivel az láthatóan rá se hederít, így megvonja a vállát. Ha nem, hát nem...*
- Na, akkor indulunk? *indul meg kifelé Alinox, ujjaival végigszántva hosszú haján, amolyan fésülésként, majd megigazítja barna tincseit, és ha minden igaz, lassan a két sentinel elhagyja a belső kertet.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Belső kert - Page 18 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-09, 8:56 pm

*Ha már én dolgozok, akkor logikusan más se heverésszen, ezért is kapok az alkalmon, hogy az unalmamat Alinoxnak hála magam mögött tudhassam és ne hagyjak békét szerencsétlen lánynak, mivel el akarom hívni magammal. mint érzékelem, ő is azért szokott járőrözni, nem szokta csak úgy elhagyni a munkát, amire elégedetten elmosolyodom és már jön is vissza a kérdés.*
- Sajnos nem, mindenki betartja azt a kevés szabályt, ami van. Pedig szívesen szétszednék egy párbajozó párost. *sóhajtok fel csalódottan, ugyanis tényleg rég volt már ilyesmiben részem, de talán egyszer majd jókor leszek jó helyen. Indulni kéne, így kapom ki a lány kezéből a könyvet, majd pár lépést hátrálok is és már várom is, hogy ő is felkeljen, ami nem marad el, így indul meg felém.*
- Hát itt az ilyesmit tanítják, tudod. *nevetek fel magam is jókedvűen és amikor megtudom, hogy miféle könyv is van a kezemben, magam elé veszem, számat is elhúzom, majd csak a lány keze felé nyújtom, hogy nyugodtan vegye el.*
- Azt hittem, hogy legalább valami krimit olvasol... te túl lányos vagy. *csóválom meg a fejemet is és hogy ezt hogyan kell érteni? Hát épp úgy, ahogy én azt mondom, vegye annak, aminek szeretné. A famulus felé nézek és titkon azért reménykedem benne, hogy ő nem fog velünk tartani és amikor nem is fordul felénk, csak elégedetten indulok meg kifelé a belső kertből.*
- Na ná! *és már kint is vagyok a folyosón, így nézek végig azon és csak lassan indulok meg a lefelé vezető lépcsősor irányába, miközben a jelvényemet is megigazítom kissé.*
- És hogy vagy manapság? Történt valami érdekes? *kíváncsiskodom is tőle, mivel régen velem oly sok minden történt, manapság viszont cseppet unalmas az élet a suliban, vágynék már egy jó kis kalandra, bár meglehet, hogy ezzel egyedül vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 18 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-09, 9:13 pm

*Egy laza kora esti programnak szánta a belső kertben való heverészést és olvasást, de sentinel társa ezt nem akarja hagyni.*
- Tényleg elég nyugisak az emberek, vagy csak mázlijuk van, és pont nem jár arra egy sentinel vagy magiszter se. *ért egyet ezzel Alinox, hiszen nap mint nap tapasztalja, hogy minden nyugodt a folyosókon és egyéb helyszíneken. Terve, hogy vacsoráig csak olvas akkor fuccsol be teljesen, mikor Nath kikapja a kezéből a könyvet, ezzel próbálva rávenni Alinox-ot arra, hogy menjenek együtt körbejárni a maradék helyet. Igazából a leányzó örül a társaságnak, hisz mondhatni jóban vannak a fiúval, de mivel egyszer ma már végigjárta a sulit, így túl sok kedve nincs, ám végül beadja a derekát.*
- A krimiket is szeretem, de az ilyeneket is. Ami a lányosságot illeti, reklamálni a gyártóknál lehet... *nevet fel Alinox, miközben feláll a földről, és kezébe veszi a felé nyújtott regényt. Amúgy annyira durván nem lányos lány, vannak fiús dolgok, amiket kedvel, de hát nem teher arról, hogy lánynak született, és az ilyen dolgok érdeklik jobban. Shadow nem jön velük, mirie Alinox mintha egy kis megkönnyebbülést érezne Nath irányából, de nem ragad le túlzottan ennél, inkább elindulnak kifelé.*
- Jól lenni jól vagyok, de túl sok minden nem történik. Átlagos hétköznapjaim vannak mostanában... néha összefutok emberekkel, kimozdulok Mystral-ba, de semmi extra. A színfoltjai a napjaimnak azok az alkalmak, mikor óra van. Vagy harmadikos, vagy Toxikológia, amit ugye én tartok. Ezek néha visznek egy kis színt a hétköznapokba. *vonja meg a vállát, és így hangosan kimondva, tényleg elég egyszerűen éli mindennapjait.*
- Veled történt valami extra? *kérdez vissza egyrészt udvariasságból, másrészt pedig mert érdekli a válasz, hiszen szeret beszélgetni emberekkel.*
- Ha már megemlítődött a tanulás-tanítás... te nem gondoltál arra, hogy tanársegéd legyél a sentinelség mellett? *érdeklődik fejét picit oldalra fordítva, miközben lassan maguk mögött hagyják a lépcsősort.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 3:22 pm

*A tegnapi, rekeszizmot próbára tevő nap után a lányka ma valami lightosabbat tervezett. Fél órája jutott eszébe a belső kert, ahol pár hete megmosdatta famulusát, miután az az ételben fürdött meg, úgyhogy most oda készül. Lábán egy szép, kék szandál van, fehér térdnadrág, és kék pántos póló, vagyis FB színeket hord. Nyakában az ezüstláncán lóg a forever-es medálja, és fülében pedig a mostanában megszokottá vált csillag alakú fülbevalók. A pálcáját a térdnadrág zsebébe teszi és imádkozik, hogy ne essen ki. A melegre való tekintettel nem sminkel, nehogy ha véletlenül izzadni kezdene, az egész elkezdene folyni az arcán. Félhosszú szőke tincseit egy pici csuriba fogja, majd egy kislabdával és egy füzet-toll kombinációval famulusával együtt indulnak a belső kertbe. Útközben nem botlanak ismerősbe, így hamar elérik az alagsort, azon belül is a kertet. A lány útját egyből az egyik pad felé veszi és lecsüccsen rá, maga mellé rakva cuccait.*
- Figyelj Barti! Megy!*kiáltja a lány, majd a piros színű kislabdát eldobja pár méterre. A kis vadmacska hátrafordítja a fejét, hogy a labda után nézzen, de a lány szándékaival ellentétben nem megy utána. Electra sóhajtva megrázza a fejét, majd feljegyzi az eredményt a füzetbe, majd próbálkozik tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 3:42 pm

*A tegnapi ázás és óra után, ma inkább nem szándékozok ki mozdulni, de azért kellene a zöld környezet. Így hát elgondolkozok hova is mehetnék az én kis kutyámmal. Úgy döntök lenézek a Belső kertbe majd ott kialakul mit is fogunk csinálni. Venném is fel a táskámat hogy menjek mikor Tequila ráharap és kiborítja a tartalmát.*
-Hé, ez most mire volt... Úr Isten! Ez mind... * felsóhajtok és elkezdek lombtalanítani a padlót, melyen most kutyatáptól kezdve, tollon át, véres zsebiig mindent találni lehet. Gyorsan kidobom ami nem kell, majd ami fog kelleni azt elteszem gondosa. Ami most kell azt be teszem a táskába. Egy pár játék, meg egy kis könyv amit talán olvasni fogok. Felállok és indulok is egy piros szandálomban, fekete fölsőben és úgy színt fekete térdnadrágban. Tequilára nem teszek pórázt. Vagyis már nem teszek egy ideje, mert nagyon úgy néz ki már hallgat rám. Gyorsan haladunk lefelé az ismert helyre. Ahogy be lépünk a kertbe egy labda repül el felénk. *
-Ne...!*szólok rá a kutyámra de már rohan is a labda után. Mikor megfogja visszaviszi a labda tulajdonosához. Grimaszt vágok, de azért oda megyek a lányhoz.*
-Szia! Öhm... bocsánat amiért a kutyám megfogta a labdádat, csak ugye még kölyök és hát nem igazán tud viselkedni ha labda repül... *Ne most igazán bele kavarodtam a mondandómban. Remélni tudom nem kapok nagy leszidást.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 3:52 pm

*A tegnapi úszás után most másféle sportolt talált ki a lány, vagy igazából nem is sport ez. Ugyanis meg akarja tanítani kis famulusának, hogyan hozza vissza a labdát, amikor az elrepül. Itt már csak az a gond, hogy a famulus nem kutya, hanem macska, és őt egyáltalán nem érdekli a labda. Na de a lány nem adja fel, és a jegyzet után újra próbálkozik. Barti ezúttal se mozdul, ellenben egy, Electra szerint rémesen cuki kutya fut felé a labdával a szájában. Mosolyogva elveszi tőle a labdát, majd ha engedi a kutyus, akkor meg is simogatja. Hamar megérkezik a kutyus gazdája is, egy ismeretlen lány, akit Electra egyből mosollyal fogad, hogy lássa, nem haragszik.*
- Szia. Semmi baj, ez a kis gézengúz amúgy sem méltóztatott volna felállni, ugye?*néz egy pillanatra rosszallóan a famulusra, aki csak vet rá néhány lapos pillantást, majd feláll, hogy megnézze, mi ez az új szerzet, vagyis a kutya. Aztán megállapítja, hogy majdnem olyan, mint a macska, csak liheg, és sokkal rendezetlenebb a szőre, meg nagy a füle. És mivel ezt sikeresen megállapítja, újra leheveredik a fűbe.*
- Electra Richter, ő pedig Bartimaeus.*mutatkozik be a leányzó, a macskára mutat a második névnél, majd kézfogásra nyújtja a kezét. Lehet, hogy valaki nem szokott bemutatkozásnál kezet fogni, de ő igen, úgyhogy ez sem maradhat el.*
- Mi járatban erre?*tesz fel egy kérdést, hogyha a lány esetleg maradni akar tovább, és nem csak véletlenül jött be ide, ne üljenek egymás mellett csöndben, az nem az ő műfaja, sokkal jobban szeret ismerkedni és persze beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 4:15 pm

*Ma úgy döntök, hogy nem mozdulok ki a kastélyból, de a friss levegő így is szükséges ezért a mai célom a belső kert. Kis rendrakás után el is indulunk lefelé. Hamar meg is érkezünk a célhoz. Mikor belépek váratlan dolog történt. Vagyis nem is annyira váratlan, csak most nem számoltam avval hogy egy labda szál felénk amit persze a kutyámnak muszáj megfog, de van olyan kedves hogy meg is keresi a gazdáját. Elindulok hát én is a kutyám felé majd bocsánatot kérek a kutyám viselkedéséért , de úgy látszik nem zavarja a lányt , hogy így játszadozik a kutyusom. Sőt még meg is simogatja amit Tequila nagyon élvezi és el is dobja magát. Ettől én is elmosolyodok majd ha nem tiltakozik a lány leülök mellé, mert most szívesen beszélgetek. *
-Jaj, de macskák is szeretnek labdázni, vagy te nem tartózol azok a cicusok közé?*kérdezem a macsektól, majd ismét a lányra figyelek és török ülésbe helyezkedek el és a két lábam közé teszem a kezeimet. Majd gyorsan a bemutatkozásra kerül a sor.*
-Érdekes neved van. Az enyém Ashi Angel, ő pedig Tequila.* nyújtóm a jobbomat és kezet is fogunk. A következő kérdésre el kell gondolkoznom, de azért gyorsan válaszolok is.*
-Hát nincs kedvem kimenni talán kicsit később de most egyáltalán nincs, de kell a friss levegő és itt a kutyának is nagyobba mozgás tere.* mondom majd megsimogatom a kis bundásomat.*
-Te azért vagy itt mert tanítani szeretnéd Bartimaeust vagy más okból?*kérdezek vissza és ránézek a macskára kit Tequila épp néz.*
-Amúgy házi állat vagy famulus?* kérdezem hogy többet tudjak meg a macskáról.*
-Egyébként hona jöttél?*kérdezem mert érdekes név Electra és hát nem vagyok jó ebben a név-ország játékban.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 4:27 pm

*Épp a belső kertben próbálja meg tanítgatni egy kicsit famulusát a lány, de eddig nem igazán járt sikerrel. Aztán az eldobott labda egy kutyus szájában köt ki, akinek hamarosan meg is jelenik a gazdája, ki hamarosan le is huppan mellé, ami ellen természetesen nem tiltakozik, inkább örül, hogy van társasága, ha már Barti ilyen passzív ellenállást mutat be. A kérdésre a cicus felemeli a fejét, és nagy nyávogással bólint egyet.*
- Labdázni úgy néz ki, nem szeret. Viszont elég energikus állat, szóval nem tudom, mi baja.*teszi még hozzá a lány is, kicsit elnézve famulusát. Általában mindig szaladgálnia kell utána mindenhová, amilyen kalandozó ez a macska, de most valamiért csak hever egy helyben. Talán nincs ínyére a program, vagy ilyesmi. Na de közben be is mutatkozik, és mikor hallja, hogy érdekes a neve, kicsikét felnevet.*
- Tényleg? Szerintem teljesen átlagos. A tied viszont tényleg érdekes. Szia Tequila.*köszön a másik kutyusának is, és újra megsimizi egy kicsit, majd elkezdi a kérdezősködést. Az első kérdésére hallva a választ csak bólogat nagyokat, de mikor hallja a visszakérdezést, már megszólal.*
- Hát az eredeti ötlet az volt, hogy megtanulok jógázni, és ahhoz ez egy nagyon nyugodt hely, de aztán rájöttem, hogy nekem az nem menne, szóval maradt Barti tanítása.*mosolyodik el kicsit, hosszan magyarázva a dolgot, de ő szeret beszélni, szóval nála ilyenre kell készülni.*
- Famulus, csak pár hónapja van meg, de imádom.*lelkendezik, és magához is szorítaná a macskát, ha Barti kartávolságon belül lenne, de nincs, úgyhogy erről lemond.*
- Németországból, de szerintem a Richter-ből ki lehet találni.*nem szemrehányásként mondja, csak úgy megjegyzi, hogy ő ebből biztos kitalálná.*
- És melyik házban vagy? Elsős vagy, ugye? Vagy Tequila is famulus?*erről még nem volt szó, úgyhogy most ezeket kérdezi gyors egymásutánban, vidám mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 4:56 pm

*Lent a belső kertben találunk egy macska-gazda párost, kihez oda is kerülünk a kutyám segítségével. Úgy néz ki nem éppen az a lány ki leharapja a fejedet ha valaki elveszi a macskája labdáját. Vagyis inkább megfogja a macskája labdáját. El is kezdünk beszélgetni.*
-Hát akkor jól ki tud jönni a kutyámmal az már szent.*hisz már kerültünk bajba a kutyám kíváncsisága miatt, meg azért is hogy ő gyorsabb nálam. A bemutatkozásra kerül a sor és én meg jegyzem milyen érdekes is a neve, de erre csak egy kis nevetést kapok, amire egy grimaszt vágok, de nem sértődök meg.*
-Csak azt érteném miért mondja ezt mindenki. Jó tudom nem túl sok Ashi szaladgál a világon, de hát akkor is ez nekem természetes név.*mosolygok bár tudom a választ, mert egy beszélő a nevet kaptam. De azért ez egy kicsit furcsa. Tovább folyik a beszélgetés és figyelmesen hallgatom amit mond majd mikor mondja az eredeti ötletét kicsit felnevetek, nem rosszból csak viccesnek találom hogy nem csak én állok néhány dologhoz így.*
-Áh! Jógázni szerettél volna. Hát abban nem tudok segíteni, de ha érdekel ismerek több sportot is amiben elég jó vagyok, de akkor sincs ellenvetésem ha a macskádat tanítod mert addig én is tanítgatom még a kutyusomat.*mosolyodok el, meg hát nem is olyan ruhában vagyok amiben tudnék tanítani sportot. A beszélgetés tovább folyik a rendes medrében,, miből megtudtam hogy németből jött. Aztán Electra is elkezd kérdezősködni mire én szépen válaszolók is.*
-Inflatus, eltaláltad elsős vagyok és nem famulusom Tequila. És te melyik házba vagy beosztva? Ha jól tippelem akkor te most másodikos vagy, igazam van?*teszem fel a kérdéseket, majd elgondolkozok egy kicsit.*
-Mit tud Bartimaeus?*teszem fel a következő kérdést és már nézem is a macsekot kihez időközben közelebb ment a kutyám.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 5:10 pm

*A belső kertben a macskatanítás közbe összefut egy lánnyal és annak kutyájával, aki visszahozza neki az eldobott labdát. Hamar beszélgetni is kezdenek, és elsőnek az állatkák jönnek szóba.*
- Szóval Tequila is egy örökmozgó?*kérdezi, bár csak megerősítésként, mivel gondolja, hogy Ashi nem mondaná, ha nem lenne úgy. Ezután be is mutatkoznak egymásnak, és mindkét lány a másik nevét találja furcsának.*
- Bizony, Electrából szerintem is több van, mint Ashiból. Egyébként milyen eredetű?*kérdi kíváncsian, mert ezt nem tudja beazonosítani. Arra tippel, hogy valamelyik keleti kultúrából származhat, de inkább nem találgat, megvárja, míg a lány mondja el. Majd arról beszélgetnek, ki mit akar csinálni, és Electra elmondja, hogy az eredeti terve a jóga volt.*
- Köszi, de igazából nem akarok sportolni. Csak úgy tudom, hogy a jóga egy egészséges és megnyugtató... ööö... lehet ezt sportnak nevezni? Na mindegy, úgysem tudom, szóval felejtős.*vonja meg a vállát mosolyogva, nem fog emiatt kiszaladni a világból, ha nincs jóga, kitalál valami mást, jelen esetben macskaidomítást.*
- Bizony, igazad van, bár még kevesebb, mint egy éve vagyok itt. Múlt évben az utolsó hónapokban jöttem, szóval eléggé kellett güriznem, hogy átmenjek, de sikerült, így másodikos lettem.*meséli a történetet, bár nem kérdezték, ő azért elmondja, csak hogy beszélhessen.*
- Hogy mit tud?*töpreng el egy kicsikét, és rásandít a macskájára.* - Elsődleges képessége az, hogy engem lefárasszon. Állandóan futhatok utána, bár így legalább jó kondiban maradok. Másik képessége az, hogy mesterien tudja kilopni a fiókomból a csokit, és még a papírt is leszedi róla.*jó kis képességek, nem vitás, Barti különleges famulus ilyen szempontból, végül is macskaként nehéz turkálni egy fiókban.*
- De ha a normális képességeire gondoltál, akkor látja az aurát. Szóval ő meg tudja mondani, hogy érdemes-e veled beszélnem, vagy nem.*néz újra Barti-ra, aki ekkorra már feltornázza magát négy lábára, majd közelebb megy Ashi kutyájához, és egy jól irányzott ugrással landol a kutyuson, ahol belefúrva fejecskéjét az állat szőrébe újra leheveredik. Lelökni nem hagyja magát, ha esetleg arra készülne a kutyus, mert akkor ő karmaival kapaszkodni a szőrébe.*
- Gondolkoztál már a famulus dolgon? Szerinted Tequila nem lesz féltékeny, ha év végén lesz egy új állatod is?*ez a háziállatos diákoknak komoly dilemma lehet, hiszen a famulus az egyik legjobb barátod, de ha már van egy, akkor valószínűleg a kettő nem tűrné meg egymást, és állatháborúba kezdenének, amit nagy valószínűséggel a famulus nyerne, különlegessége miatt.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-12, 5:42 pm

-Úgy biza, ha lehet csak lefől szaladgál és nem hagy nyugodni, de ezen felül még torkos is.*simogatom meg a kutyám buksiját és egy kicsit meg is lep, hogy nem olyan rég nem volt ilyen nagy hanem sokkal kisebb volt. Eszembe jut mikor először vettem fel az állat kereskedésben és akkor sem volt kicsi de jobban volt kölyök most már kezd jobban kifejlődni, de ha bitrákozásra kerül a sor akkor még mindig én győzők, de szerintem így is fog ez maradni egy ideig hisz nekem van tapasztalatom verekedésben, bár a fogak ellen nem tudok védekezni. Max. ha valami keményet veszek fel. A beszélgetés folyamatosan folytatódik és el is érkezünk a bemutatkozásig ahol mindketten megcsodáljuk egymás nevét. A feltett kérdésre megvakarom a tarkómat.*
-Japán eredetű név jelentése mancs, csak az a baj hogy én angol vagyok és még nem jártam Japánban, te már jártál ott?* Érdeklődést is csempészek a válaszomba. Boldog vagyok hogy találtam beszélgető társat magamnak, mert legalább jártathatom a számat, a következő válaszra csak bólintok, mert nem igazán tudom hogy sport-e a jóga de szerintem ige, de nem akarok hülyeséget mondani. A famulusos kérdésre a válaszon csak elnevetem magam mert azért tényleg nem minden napi képességek. Bár Tequilának is van egypár furcsa tulajdonsága illetve képessége.*
-Hát igen amit szeretnek azért mindet meg tesznek.* Mondom, mosolyogva a kérdésen elgondolkozok majd rá pillantok az állatpiramisra mitől sikeresen leesek a padról és a földön kötök ki. A nevetés miatt.*
-Hát szerintem nem lesz probléma, mert Tequila szereti a tárasságot ? Amúgy te szereted az állatokat?* kérdezem és feltápászkodok.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 10:31 am

//Olvad//

- Akkor ebben hasonlítanak.*mosolyog famulusára és a kiskutyára, bár igaz, hogy Barti most nem tűnik épp örökmozgó állatnak, de azért a látszat nem téveszti meg a lányt. Közben eljutnak a bemutatkozásig, ahol is azonnal leragadnak egymás nevénél, mivel Ashinak Electra neve furcsa, Electrának meg Ashié. A szőkeség meg is kérdezi, milyen eredetű.*
- Nem, én Németországon kívül csak Franciaországban és Magyarországon jártam, de Japán is jó hely lehet. Egyszer csak eljutsz, ha nagyon szeretnéd.*mondja mosolyogva, majd mikor Ashi arról kérdezi, mi volt az eredeti célja, a jógát nevezi meg ennek. Nem igazán tudja, hogy ezt lehet-e sportnak nevezni, így a másik lányt kérdezi meg, de sejti, hogy ő sem tudja biztosan, mert a bólintása nem épp a legmeggyőzőbb. De ez nem is érdekli, mert van más témájuk is ám.*
- Ó, ezt nem is mondtam, pedig kérdezted! Na mindegy, szóval crorises vagyok.*a mondat első felénél a homlokára csap, hogy is felejthetett el egy olyan kérdést, amit csak pár másodperce tettek fel neki. Ezután a famulusok kerülnek szóba, és a cruos lányka megkérdezi, nem lesze baj Tequila és a jövendőbeli famulus között. Közben az állatok is akcióznak, pontosabban Barti, mert a kis vadmacska felugrik a kutyus hátára, ott fészkeli el magát és nem úgy tűnik, mint aki le akar onnan jönni. Ashi heves reakcióján, amitől a földön köt ki kicsit meglepődik, őt az állatkák akciója csak mosolygásra késztetik, de inkább nem mond semmit.*
- Akkor jó. Persze, imádom őket. Otthon nem lehetett állatom, de a barátomnak volt egy teknőse, egy papagája, egy deguja, meg egy cuki labradorja, úgyhogy mindig nála voltam.*meséli vidáman, kicsikét elmerülve az emlékekben, amikor csak pár métert kellett otthonról megtennie, hogy egy ilyen népes állatotthonba érjen. Nyakláncához nyúl, mint mindig, amikor eszébe jut barátja, majd az elmerengő arckifejezést felváltja egy vidám mosoly.*
- Mondd, milyen hely Anglia? Ültél már a London Eye-n? Tényleg fél óráig tart, hogy körbe menjen?*izgatottan kérdések tömegét zúdítja a lányra, de azért reméli, hogy Ashi tartja a tempót, és nem menekül el a kérdésözön elől.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 11:03 am

*Elmosolyogok csak a válaszon mert nagyon úgy néz ki hogy a macsek ezt nem ma fogja meg mutatni nekem. De így is nagyon aranyosan néz ki a cica.*
-Hízelgő kis macsek. Áh.. én maradok a kutyáknál, bár Tequila is rettenetesen hízelgő.*Mondom és rá pillantok az említett társamra. De nem itt áll meg a beszélgetésünk,mert ugye be is kéne mutatkozni. Hát itt is megakadunk, mert mindketten furcsájuk a másik nevét és így kiderül ki honnan származik. Mosolyok szavaira jó kedvűen. Rendes embert fogtam most ki.*
-Hát oda minden képen eljutok, de Franciaország milyen ott nem jártam még.*Akadunk meg ismét, de azért folytatjuk a beszélgetést. Van más témánk is nem csak egy. Így kerül szóba az hogy jóga sport-e mire nem tudok biztos választ adni ezért csak bólintok és folytatjuk a beszélgetést. Emlékeztettem hogy nem felett a kérdésemre.*
-Hát veled sem vagyok ezek szerint egy házban.*Sóhajtok, mert igen csak kevés embert ismerek a házamból. De ezen majd még változtattok. Közben ismét az állatok lettek a témák melyek most akcióba is lendültek. Bartimaeus felugrik Tequila hátára és hát nem úgy néz ki mit ha leakarna szállni róla egy hamar. Sikeresen emiatt leestem a padról. Tequila hátra fordítja a fejét és úgy néz a macskára. Felméri a lehetőségeket és a végén hasra fekszik. Végig hallgatom Electra-t és csak bólintok a szavaira, mert nem tudok mit hozzá fűzni. A kérdésekre elgondolkozok egy röpke másodpercre, de aztán rögvest mondom is.*
-Szép hely turistának meg nekem. Mindenkinek más tetszik. Bár ez nem válasz a kérdésedre. Érdemes elmenni Angliába. Ültem hát csak nem mértem az időt, mert elfoglalt a nézelődés. Bocsi, de erre nem tudok választ adni, de elég hosszú idő volt. meddig körbe ért. Amúgy te mit látnál szíven életedben ?*kérdezem meg tőle majd nyújtózok egyet.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 11:18 am

*Még a bemutatkozás előtt egy csomót beszélgetnek az állataikról, egy kicsit felcserélték a sorrendet, na de sebaj, a bemutatkozás is eljön, de már az elején, a neveknél megakadnak egy kicsit. Mikor Ashi Franciaországról kérdezi, nosztalgikus fény villan a szemében és izgatottan mesélni kezd.*
- Hú, hát Franciaország eszméletlen! Igaz, hogy csak Párizst láttam belőle, de a lényeg amúgy is csak az. A szüleimmel és a barátaimmal mentem, és elmentünk a Disney Land-be, meg a Louvre-ba, és láttuk a Notre Dame-ot is. Az összes híres dolgot megnéztük, nagyon király volt! A kristálypalota valami eszméletlenül szép!*és ezt mind egy levegővel sorolja el, szóval a mondókája végén vesz egy hatalmas levegőt, mert nem áll szándékában fulladásos halált halni.*
- És Magyarországon jártál már?*kérdezi kíváncsian. Ezután még szóba kerül pár dolog, mint a jóga, majd a lánynak eszébe jut, hogy még nem árulta el, melyik házban van.*
- Így is összefuthatunk, nem kell ahhoz egy házban lenni.*lazán, mosolyogva vállat von, végül is nem olyan nagy ez a suli, csak könnyű benne eltévedni. Bár az is igaz, hogy egyszerűbb a dolog, ha egy házban vannak, ezért is jó, hogy a barátnője is cruos. Közben a kis famulus és a kutyus is művelnek valamit, pontosabban Barti felugrik Tequila hátára, majd mikor a kutyus hátra néz, laposakat pislogva néz vele pár másodpercig farkasszemet. Mivel kapaszkodik, nem zuhan le a hasra fekvés következtében. Közben Electra elmeséli, milyen állatai voltak a barátjának, majd jó sok kérdést tesz fel egyszerre Angliáról.*
- Na, akkor egyszer majd oda is elmegyek. Hmm, hogy mit látnák? Nagyon sok mindent! És mivel sokáig szándékozok élni, azt hiszem, nem túlzás azt mondanom, hogy az egész világot be akarom járni.*az egész világnál tesz egy nagy kört a kezével, a világot szimbolizálva.*
- Egyébként miért pont ide jöttél, a Mysterióba?*tesz fel egy olyan kérdést, ami általában minden beszélgetésben elhangzik, úgyhogy ő sem hagyhatja ki.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 11:46 am

*Egy kis kitérővel, de elérkeztünk a bemutatkozáshoz. Hát mint elég gyakran ez most sem ment simán, hisz már rögvest el is csodálkozunk a egymás nevén. De azért nem áll be a beszélgetés és így kitérünk ahhoz a témához hogy ki hol járt. Végig hallgatom az egy levegős beszédet melyen a végén el is csodálkozok.*
-Mért nem mész el úszónak ha ilyen nagy tüdőd van?*Kérdezem egy ravasz mosollyal, de azért reagálok a válaszára.*
-Felcsigáztál, Disney Land-be mindig is elakartam menni és Notre Dame-ot sem hagynám ki, de akkor voltatok az Eiffel-toronyban is? tényleg van egy éterem a tetejében ? * kíváncsiskodok egy kicsit, majd Electra tesz nekem fel egy kérdést.*
-Voltam egypárszor nekem tetszett mint minden hely ahol voltam.*Valamiért én nagyon szeretek kirándulni és minden hol meg találom egyaránt a szépet és a rosszat is. A válaszára csak bólintok hisz igaza van, főleg azért mert elég könnyen el lehet itt tényleg tévedni. És nem is kell tényleg egy házba kerülni ahhoz hogy jó emberek összefussanak. Közben egy kisebb merénylet történik a kutyám ellen ki inkább úgy gondolja lefekszik. Közben végig hallgatom Electra válaszát hogy milyen állatai voltak. Folytatódik a beszélgetésünk és kilyukadunk oda hogy ki hol szeretne el jutni.*
-Hát körülbelül én is így vagyok vele hisz az egész világon egy csomó csoda található.*mosolygok a kérdése nem várt váratlanul így rögvest felelek is.*
-Hát jóformán tapasztalat gyűjtés és tanulás miatt, hogy ha elvégzem az iskolát megtalálóhasam a testvéremet.... Te miért pont ide jöttél? * Kérdezek vissza majd végig mérem a helyszínt ahol már egyszer jártam és ebből adódik is a következő kérdésem.*
-Neked mi itt a kedven helyed?*kérdezem meg majd nekidőlök a padháttámlájának.*
Vissza az elejére Go down
Electra Richter
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Electra Richter


Jelige : A humorista
Hozzászólások száma : 231
Csatlakozás : 2011. Oct. 10.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : Élek, s hogy meddig, nem tudom,
meghalok, bár nem akarom,
megyek, s egész utam titok,
csoda, hogy jókedvű vagyok.



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 12:05 pm

*A kezdeti nehézségek után - mint a név - hamar beindul a beszélgetés, és csaponganak a témák között, most például Franciaország van terítéken, ahol a leányzó már járt, így el is kezdi élménybeszámolóját. A mondandója végén feltett kérdésre felnevet, és szintén nevetve válaszol.*
- Valamelyik nap pont jártam az uszodában, de inkább csak szórakozás céljából szeretek úszni.*a tüdejét nem is úszással edzette, annál sokkal jobb módszert talált. Beszélj minél többet egy levegővel, ez egy tökéletes edzés, és Electra már évek óta ezt csinálja, segítségre van neki a beszédes természete.*
- Ó, tényleg, a tornyot kifelejtettem! Nagyon jó volt ott állni a tetejében, bár órákat kellett várni, olyan hosszú volt a sor.*bosszúsan fúj egyet a rossz emlék hatására, való igaz, rémesen unalmas volt órákig várni, de azért a látványért megérte.*
- Igen, van benne étterem is, ettünk is benne, bár azért annyira nem vagyok oda a francia konyháért.*mint a csiga, fúj, abból inkább nem kér. És mivel épp Franciaországról folyik a szó, eszébe jut egyik francia ismerőse, amitől mosolyoghatnékja támad. Majd ő is tesz fel egy kérdést Ashinak.*
- Én onnan származom.*újságolja csak úgy mellékesen, ha már Magyarországról van szó. Aztán nyugtatja a lányt, hogy nem baj, amiért külön házban vannak, úgyis találkozhatnak. Közben az állatok is csinálnak egy kisebb megmozdulást, aminek végén Tequila hason fekszik, Barti pedig rajta fekszik hason. Újra csapongani kezdenek a témák között, és most éppen ott tartanak, hogy hova szeretnének eljutni életükben. A másik lány szavaira egyetértően bólogat, tényleg sok csoda van a világon. Majd arról kérdezi, miért jött pont ebbe a suliba.*
- Miért, hol van a nővéred?*kérdezi kíváncsian, de ha nem kap választ, mert fájó pontra tapint, azon sem sértődik meg, közben ő is válaszol a viszonzott kérdésre.*
- Hát, ez eléggé bonyolult, de leegyszerűsítve úgy hangzik, hogy az undok nagymamám gonoszsága és fenyegetőzése miatt.*ez tényleg eléggé lerövidített verzió, de ha Ashi kéri, bővebben is el tudja magyarázni.*
- A kedvenc helyem? Lássuk csak, a játékterem...*ezzel kapcsolatos emlékei miatt felnevet, majd mosolyogva folytatja a felsorolást.* - ... aztán a tó és a vízesés, Mystralban pedig a park és a club.*ezeken kívül is van még néhány hely, amit szeret, de inkább csak a legfontosabbakat mondja most el.*
- És neked?*dobja vissza a kérdést, miközben felhúzza maga elé a térdét, átkarolja azt, és fejét ráhajtva hallgatja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-20, 12:46 pm

*Jó pár témát poncolgatunk és így jutottunk el odáig hogy ki hol volt már. Electra mesél Franciaországról mire én megjegyzem neki hogy ha már ilyen tökéletes tüdeje van el mehetne úszónak is.*
-Hát én is jobban szeretek csak szórakozásból úszni, de ha kell egy versenybe mindig benne vagyok.*Mondom és ne is hazudok mert ha valaki versenyezni akar az rá mindig számíthat. Nevetek mikor bosszankodik a hosszú sor miatt, de egyet is értek mert senki nem szeret várni.
Electra megkérdezte hogy jártam-e Magyarországon amire igennel válaszolók. Így derül ki hogy ő onnan származik. Kicsit elgondolkozok és egy mosoly jelenik meg az arcomon mert ismerek még egy magyar leányt kivel egész jól meg értem magamat. Sok minden kerül még az asztalra és közben az állataink is csinálnak egy piramis. Mely a végén ledől piheni. Mint mindig most is szóba kerül ki miért jött ide a válaszomra kaptam még egy kérdést melytől a távolba nézve felelek.*
-Azt én szeretném tudni a legjobban.* sóhajtók és többet nem is mondok ha érdekli megkérdezi és elmondom ha nem akkor nem. A válasza kicsit elgondolkoztat, de inkább nem gabalyodok bele kitudja szeret-e erről beszélni. Rátérünk arra hogy kinek mi a kedven helye.*
-Játékterembe csak elakartam eddig menni, de soha sem sikerült eljutom addig. Nekem az uszoda, a tó, az erdő és az ösvény meg még sok más hely. Nagyon jó itt lenni. Egyébként mi a kedven tantárgyad vagyis elsőbe mi volt?* pontosítok mivel, nem ismerem a másodikosok óráit.*

//Net miatt fagy Mad//
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 9:46 pm

*A felfedező körutak alkalmával Lucius hamar kiszúrta magának a belső kertet, ami rendkívül vonzónak tűnt számára idilli környezetével s azzal a ténnyel, hogy itt nincs az a fülledt idő, ezért elhatározta, hogy minél hamarabb vissza fog ide nézni, hogy több időt töltsön itt s most ezt a tervét be is váltja, mert a folyosóról ide tér most be. Már ruhát váltott az edzés óta: most egyszerű fekete farmer van rajta, meg egyik kedvenc fekete inge, ez egy nyáriasabb darab a sok fekete ing közül, mert ez vékonyabb, könnyebb anyagú. A felső három gomb nincs összegombolva, így látszik ezüstlánca a fasces medállal. Lábán könnyű puha gumi talpú bőrcipő, amiben egész hangtalanul tud mozogni. Öltözékéhez hozzácsapott még egy fekete válltáskát pár hasznos holmival. Állát vakargatva néz körül a kertben, majd az egyik pad mellett dönt, ahová le is telepszik. A táskát maga mellé teszi, s annak fedelét felnyitva egy barna bőr borítású füzetet és egy egyszerű fém golyóstollat vesz elő. Fellapozza a füzetet, a toll végét a szájához érint merengve, majd írni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 10:00 pm

*Úgy érzem éppen itt az ideje annak, hogy kitegyem lábamat a szobából végre, szokásomhoz híven egy jó ideig mást se csináltam, csak tanultam, így mostanra már oda-vissza tudom az egész anyagot, majdhogynem minden tárgyból, ez pedig bőven elég jó eredmény ahhoz, hogy egy kis szabadidőt is megengedjek magamnak. Ráadásul Rocky is olyan szemeket mereszt rám, mik mutatják, hogy nagyon is ki akar jutni a szabadba, de minimum valahova a kastélyba, aminek nincs köze a klubhelyiséghez, tehát kérését teljesítve összeszedem magam és elhagyom a tornyot.
Én igazából legszívesebben a könyvtár vagy a tanulószoba felé vettem volna az irányt, de hála kisállatomnak minden tervem meghiúsul és kénytelen vagyok utána robogni, mivel önállósítva magát elszalad az alagsor felé. Ott aztán lassít kicsit, így folyamatosan szemmel tudom tartani, s sokkal nyugodtabban lépkedhetek utána egészen addig, míg el nem érünk egy eddig ismeretlen helyhez.*
- Ide akarsz jönni? Hát jó, megnézhetjük, ha ennyire szeretnéd.*sóhajtok kicsit, majd a kekszes zacskót átvéve bal kezembe kinyitom az ajtót és Rocky nyomában belépek a kertbe. Érdeklődve és folyamatosan nézelődve haladok egyre beljebb, már ide járok egy ideje, de még mindig vannak olyan helyek, miket eddig nem láttam és ez is ezek egyike. Kicsit sajnálom, hogy nem hoztam magammal könyvet, így lenne mit olvasnom, na de sebaj, így is jó lesz, legfeljebb legközelebb visszajövök. Ruházatom egyébként rövid farmerszoknyából és bordó felsőből áll, lábamon pedig egyszerű, de elegáns papucsot viselek. Halkan dudorászva haladok előre és már az se érdekel, hogy görényem eltűnik szemem elől, így azt se veszem észre, hogy odaüget a padon ülő sráchoz és egy ideig érdeklődve néz rá, majd mellső lábait felemeli és a fiú lábszárára teszi és így kérleli őt, hogy emelje fel és helyezze a padra.*
- Rocky? Hova tűntél már megint?*emelem fel hangomat jó tíz perccel később, mikor leesik, hogy háziállatom nincs a környéken, én pedig kénytelen vagyok a keresésére indulni a kicsi, de azért elég zsúfolt kertben.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 10:15 pm

*Egy kis késő délutáni illetve kora esti relaxra jött a belső kertbe, hogy itt írogasson, mivel a hely már korábban megtetszett neki. Egy darabig megy is ez az elfoglaltság, jó néhány sor lekörmölésre kerül Lucius szálkás és olvashatatlan betűivel, ám egyszer csak arra lesz figyelmes, hogy valami meghúzza a nadrágszárát és a lábának nyomódik. Eleinte eléggé bele van merülve az írásba, így nem veszi észre, de azért egy-két perc alatt realizálódik benne az egész. Akkor fekteti csak ölébe az eddig a szeme előtt tartott füzetet s pillant le érdeklődve.*
~Nini! Még egy házi kedvenc! Ez már egy ilyen nap!~*aprót sóhajt a gondolatokhoz, majd -nem is tudja miért-, a vadászgörényhez szól.*
-Mi szél hozott pajtás? Mit szeretnél?*nem vár különösebben választ, mindazonáltal nem érti a vadászgörény azon szándékát, hogy fel akar kéredzkedni, neki nincs állata, ehhez nem ért. Aztán a levegő elviszi hozzá is a női hangot, ami valószínűleg a jószág gazdájához tartozik, legalábbis a kereső hangnem, amit hall, erre enged következtetni. hogy mit mond pontosan, nem érti, mert nem lehet tisztán hallani. Minden esetre ő is felemeli a hangját s ha nem is sztentorian, de azért jól hallhatóan megszólal:*
-Itt van!*nem fűz hozzá egyelőre semmi mást, előbb a lány találjon ide. Azért ő feláll a padról, a füzetbe téve a tollat s azt behajtva, majd a padra helyezi azt, míg ő maga kiegyenesedik. Így csak könnyebben megtalálják, lévén nem alacsony gyerek: 180 centi megvan, sőt a fölött egy-két centivel.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 10:32 pm

*Végre mindennel végeztem, amit a mai napra elterveztem, így az este hátralévő részében nincs semmi dolgom, tehát engedek kis kedvencemnek és elhagyom a tornyot, majd az állatot követve a belső kertben kötök ki, ahol még nem jártam, de igazán elnyeri tetszésemet a hely, így miközben érdeklődve körbejárom eldöntöm, hogy gyakrabban elnézek majd ide. Békés mászkámat viszont félbeszakítja a tény, hogy Rocky már megint felszívódott, s mivel fogalmam sincs róla, hogy vadászgörényem éppen a kertben pihenő srác mellé próbál felmászni és jellegzetes hangját kiadva igyekszik megértetni vele, hogy mit is szeretne, a keresésére indulok. Már egy ideje kiabálok, mikor meghallom az ismeretlen hangot, majd irányba állva elindulok arrafelé, amerről az érkezését sejtem.*
- Merre azaz itt?*emelem fel hangom még egyszer, de mire kimondom a kérdést már meg is látom a fiút az egyik pad előtt állni és nem sokkal később Rocky felém iramodik és szokásához híven felül a nyakamba és onnan szemléli a meglehetősen magas és ismeretlen srácot.*
- Szia. Ne haragudj, Rocky néha túlzásba viszi a barátkozást.*csóválom fejem, majd egy kis mosollyal végigsimítok az állat fején és csak ezután nyújtom kezem a srác felé, hogy ha már így összefutottunk akkor be is mutatkozzak. Főleg amiatt, hogy megfogadtam innentől kezdve megpróbálok visszavenni kicsit szégyenlősségemből és bátran fogok ismerősökre szert tenni.*
- Egyébként Héderváry Fruzsina vagyok, de hívj csak Fruzsinak.*mosolygok rá kissé zavartan és tartózkodóan, de azért kedvesen, majd amikor megtörtént a kézfogás, amit remélhetőleg elfogad, akkor lesimítom szoknyámat kicsit, mindegy pótcselekvésként.*
- Remélem nem zavarok.*veszem észre a padra rakott füzetet, amiből arra következtetek, hogy tanulásban vagy sima irkálásban zavartuk meg.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Rufinus
Diák Exortus
Diák Exortus
Lucius Rufinus


Jelige : Az utolsó római
Hozzászólások száma : 450
Csatlakozás : 2012. Jun. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kobra háló
Üzenet : "Senki nem múlt felül sem jótettekben barátaim iránt, sem rosszban ellenségeimmel szemben." írta egy ősöm sírkövére. Én is ehhez tartom magam!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 10:47 pm

*Az esti fél kábult írogatás tart nagyban a belső kertben a mai erősítés, kastélyfelfedezés és egyéb elfoglaltságok után, amikor váratlanul egy ismeretlen vadászgörény igyekszik barátságot kötni Luciussal. A fiúnak nem sok ideje van a görénnyel foglalkozni, mivel hamarost meghallja a lány hangját, akit az állatka gazdájának vél. Épp ennek okán szólítja a másikat s hogy jobban észrevehető legyen, fel is áll a padról, a füzetet a megfelelő pozícióba a padra helyezve a táskája mellé. Szerencsére hamar észreveszik s már meg is jelenik a leányzó, épp ezért nem mondja tovább, hogy merre az itt.*
-Látom megtaláltál, így nincs probléma. Akkor a tied az állatka? *teszi fel a költői kérdést, miután a másik vele szemben áll meg. Költői a kérdés, hiszen a lány közlése már tartalmazza a választ is.*
-Igazán nincs probléma, volt már ma szerencsém egy kutyához is, az azért jobban falhoz vágott. *Szélesen mosolyodik el az emlékre, ugyanis a találkozás szó szerint a falhoz szorította. Majd elfogadja a felé nyújtott kezet s még mindig mosolyogva mutatkozik be:*
-Lucius Rufinus szolgálatodra. Örülök, hogy megismerhetlek!*s közben végig Fruzsi szemeit fixírozza az ő mahagóni barna tekintetével. Mikor a másik a padra pillant, ő végig tudja mérni, persze nem zavaróan, igyekszik minél diszkrétebben, feltűnés nélkül.*
-Ó dehogy zavarsz! Sőt, örülök a társaságnak! Csak egy kis agymenéses írogatásom volt, de azt bármikor folytathatom, nem sürgős. ~Igen, a versek megvárnak.~ *teszi hozzá gondolatban. Arra a tényre, hogy Fruzsi zavarná, legyint is. A mosolya is arról ad tanúbizonyságot, hogy tényleg nem vetné meg a másik társaságát.*
Vissza az elejére Go down
Héderváry Fruzsina
Diák Exortus
Diák Exortus
Héderváry Fruzsina


Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2012. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Bambusz háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime2012-06-24, 11:06 pm

*Igazából mostanra elég jól kiismertem háziállatom viselkedését, így meg se lepődök azon, hogy szokásához híven eltűnik szemem elől, itt hagyni viszont nem akarom, így inkább keresésére indulok, amúgy is arra számítok, hogy sok időmbe fog telni, mire végre meglelem. Bár úgy fest, ezúttal tévedek, hiszen az ismeretlen hangot követve meglehetősen gyorsan rátalálok a görényre és még társaságot is sikerül találnom magamnak.*
- Igen szerencsére meg, ha nem lettél volna itt órákig kereshettem volna.*csóválom meg fejem egy kis sóhajjal, a kérdésre pedig már csak bólintok egyet, hiszen elég egyértelmű, hogy a görény hozzám tartozik és ezt mutatja az is, hogy hamarosan már a vállamon ül és onnan nézelődik.*
- Nem csodálom, Rocky azért jóval kisebb és amúgy se az a lökdösődős fajta, inkább kíváncsi.*vonom meg vállam kicsit, mire állatkám morcosan húzza meg kicsit hosszú sötét, majdhogynem fekete hajam, mi most kiengedve omlik egészen a csípőmig. Ezután megtörténik a bemutatkozás is, na meg a kezemet is elfogadja, s míg beszél szép, sötétzöld szemmel hősiesen meredek az ő barnáiba. S mivel ezután tekintetemet a padra irányítom, így nem tűnik fel mikor végigmér, ellenben a könyvvel, amit kiszúrva rögtön meg is kérdezem, hogy zavarom-e. Válasza hallatán viszont elmosolyodok és megkönnyebbülten kifújom a levegőt kicsit.*
- Akkor jó. Ma egész nap tanultam, szóval örülök, hogy sikerült összefutnom veled, bár nem számítottam rá, hogy bárkit is találok erre.*meglepetésként ért a dolog ez tény, de ettől még boldog vagyok, hogy egy kis időt társaságban tölthetek, mert hát erre az utóbbi időben nem volt példa és barátok nélkül kezdek kicsit magányos lenni.*
- Történetet írtál? Vagy verset?*érdeklődök kicsit és kíváncsian pillantok először a srácra, majd a füzetre is. Előfordul, hogy én is írok történeteket, így ez eléggé felkelti a figyelmemet, mindenesetre nem akarok tolakodó lenni, így kicsit változtatok a témán.*
- Régóta jársz már ide?*teszem fel következő kérdésemet. S ugyan még sose láttam, na meg famulus sincs mellette, de ez nem jelent semmit, ettől még ugyanúgy lehet felsőbbéves, mint évfolyamtárs, bár be kell vallanom, hogy utóbbinak jobban örülnék.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
18 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: