Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral főutcája

Go down 
+71
Fleur de Lorraine
Sairus Macrain
Kenan Reeves
Sharlotte Johanson
Elinor Jörmungandr
Sophie Black
Mia Andersen
Freya Andersen
Slash Daniels
Cornelia Brown
Ginger Rosenberg
Elton Ricci Dixon
Patrick Davis
Lisbeth May
Zaine Warhurst
Shalmira
Yvonne Ricci
Athalie Rapace
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Wera A. Flinders
Lucius Rufinus
Christiano Lugano
Mathis Boll
Thomas Gledhill
Conrad Dietrich
Nil Moriarty
Rachel Williams
Daphne Alucard
Völgyesi Félix
Ashi Angel
Nikolai
Josephine Moore
Gabriel Perez
Faith Craven
Mordred Wasimir
Michelle Norton
Varg Yrjanfrost
Noah Cromwell
Carolayn Natri
Lilith Corivan
Elisaveta Varlock
Mona Braxton
Bruno Stora
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Élias Adachi
Mikael Hargreaves
Mikaela Johnson
Luka Dubois
Alinox Ingren
Brian Valentine
Kimberly Fox
Axel Knoxville
Aristarkh Y. Zhukov
Olivia Schuster
Katherine d'Argenta
Noel
Azrael
Aideen Garadex
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Caleb Valerious
Mordana Liward
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Jasmine Miels
Sean Derly
Sideris Valbraith
75 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-05, 11:32 pm

*Sajnos többet nem óhajt elárulni az előző magiszterekről, pedig igazán érdekelne, hogy kik voltak Lucius elődei... viszont csak ráhagyom a dolgot a lányra egy bólintással, nem akarok akadékoskodni, majd megtudom úgyis mástól, ha akarom.*
- De, mondtak mar. Sajnos velem jar. De vedd boknak. Erdekes vagy. *vonom meg a vállaimat. Tekintsen így rá, hogy érdeklődöm felőle, és a dolgai felől, érdekel amit mond, és ez szerintem pozitív dolog. Én is megemlítem, hogy Sideris fogadott és segített nekem, mert kezd kényelmetlen lenni számomra, hogy Lucius így és Lucius úgy, na meg persze Demien is benne van a hármasban, az én magiszterem meg sehol... még mit nem... így tehát felhozom, hogy mennyire segítőkész, és ahogy látom, el is érem a kívánt hatást, de azért meglep Lilith reakciója. Jóban lenni? Ez már azt jelenti? Erősen kétlem, szerintem a többi ház tagjai kicsit félreismerik Siderist...*
- Nem mondanam. Csupan nem ertettem egy anyagot, odamentem es megkerdeztem. De szerintem ehhez nem kell vele joban lenni, barkinek segitett volna. *így gondolom, nem hiszem, hogy az én magiszteremnél csak protekcióval lehetne bármit is elérni...* - Egyebkent pedig nem szigoru, csak amennyire kell. Velem kifejezetten kedves volt. *igen, hallottam a pletykákat, hogy csak a saját házának diákjaival ilyen, de én ezekre teszek. Még ha így is van... hát azt nem én bánom. Még egy apró párbeszéd közöttünk a tárgyakról, de kezdünk egész személyes dolgokhoz érni, bár sem én nem merek rákérdezni a betegségére, sem ő a családi vállalkozásra, és talán jobb is ez így. Nem kell mindent elsietni. Szavaira csak rápillantok, látszik, hogy rosszul érintette, de szerintem jobb ha én mondom el neki és nem Jas...*
- Talan. Bar kezdem megszokni, hogy extrem alakok is lehetnek jofejek. *itt speciel Nymphadorára célzok, aki szintén nekromanta volt, és bár meg is szívatott egy kicsit, talán inkább rá szavaznék a két lány közül... bár nem tudom miért hasonlítgatom őket, nem sok értelme van.*
- En is örültem, viszlat Lilith. Es akkor jo... ajandekozast. *köszönök is el tőle, mikor már az aulában vagyunk, és klubhelyiségem felé veszem az irányt. Ma is megúsztam a tanulást.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 12:32 pm

*Tegnap szokás szerint az éjszaka közepén jutottam az ágyba, pedig némi mászkáláson és egyebeken kívül nem csináltam semmi érdekeset. Bár nem is ez a legfurcsább dolog, hanem az, hogy már éberen ücsörgök az ágyam szélén, pizsamában, persze. Még én is nehezen hiszem el, de sikerült felkelnem még a délelőtt folyamán. Ugyan már csak fél óra van ebédidőig, de még így is jobban teljesítettem, mint általában szoktam. Most mondhatnám, hogy éhes vagyok, de szó sincs róla, ellenben különös mozgáskényszer jön rám, tehát rövid készülődés után, mi annyiból áll, hogy megmosakszok, beállítom a hajam, felkapok egy fekete farmert és egy szürke inget, majd már libbenek is a révész felé. Ezúttal is halálra rémül, ahogy meglát, de ahogy múltkor, úgy most is megússza a beszélgetést, tehát hamar meg is nyugszik egy kicsit. S mikor végre a szigetre érünk kipattanok a csónakból és az utcán kallódó embereket figyelgetve indulok meg a főutcán. Nincs konkrét célom, tehát ha esetleg összefutok valakivel, akkor bármerre elráncigálható vagyok, amúgy is imádom a társaságot, tehát remélem, hogy ráakadok valakire kis mászkám során.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 12:51 pm

*Mikor reggel felébredek, a szobatársam már nincs a szobájában. Kicsit furcsállom hogy nem találkozok vele. Nem igazán értem hogy lehet az hogy már elment. Felülök és meglátom fekete kiscicám amint nyávog az kajáért. Megnézem az órám, és leesik az állam a döbbenettől hogy mennyi az idő. Kikelek az ágyamból, meg etetem Neko-t, felöltözök mert hát még se kéne pizsiben rohangálni mindenhova. Amikor bemegyek a fürdőbe akkor veszem észre hogy milyen kócos vagyok. Gondosan kifésülöm a hajam, megigazítom a pirszingeimet amik alvás közben kicsit elfordultak. Annyira álmos vagyok még, hogy megfeledkezek a nyelvpirszingemről, így kicsit megijedek amikor koccan valami a fogkeféhez.*
-Már 2 éve bent van, és még mindig megijedek. *kisattyogok, majd felhúzom a fekete farmert, a piros toppot, rá a bőr dzsekimet, amit feltűrök a könyökömig. Nem húzom fel a cipzárt mert nincs olyan hideg. Amikor végeztem, ránézek az ágyamra, ahol hever a tegnap írott levél, amit Öcsinek címeztem.*
-Légy jó cica, én elmentem körül nézni abba a közeli városba... csoki hiányom van. Meg ne tudjam hogy elmentél csajozni! *Figyelmeztetem kandúr macskámat. Suhanok lefelé a lépcsőkön, megyek egyenesen a révészhez. Köszönök de nem szól vissza. Biztos morcos pedig én nem adtam rá okot hogy az legyen. Elég nagyot nyelek, mert nem szeretem a nagy mennyiségű vizet. Nincs víz iszonyom, csak félek ha sok van belőle. Amikor sikeresen átérünk elkezdek sétálni, és meglátom a főutcát. Tátva marad a szám, igen csak elnyeri a tetszésemet. Viszont van egy apró hiba. Rengeteg ember van itt, és nem tudom hogy most lesz e rohamom van nem. Nagy levegőt veszek és haladok előre, ám mikor elmegyek az első nagyobb tömeg mellett, és nem történik semmi borzasztóan megkönnyebbülök, így békésen nézhetem a kirakatokat.*
~Hmm... már is imádom ezt a várost. ~
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 1:05 pm

*Korán kelés miatti meglepődés ide vagy oda, én bizony úgy döntök, hogy mozgáskényszeremnek eleget téve elhagyom a szobámat, majd az iskolát is, s egy meglehetősen rosszkedvű révészt magam után hagyva ugrok ki a csónakból, s indulok meg a főutcán. Nincs semmi dolgom, így ráérek lassan lépkedni előre, reménykedve abban, hogy összefutok egy iskolatárssal. Na de a nagy gondolkozás közepette teljesen elbambulok, így kis híján lefejelem az egyik oszlopot. Az utolsó pillanatban eszmélek fel, s az ütközést elkerülve lépek oldalra, így viszont vállam hozzáér a mellettem haladó ismeretlen leányzóhoz. Sóhajtok egy kicsit, rájőve, hogy ez biza nem az én napom lesz, de azért felé fordulok, hogy elnézést kérjek a figyelmetlenségért.*
- Ne haragudj, nem szándékos volt. Csak majdnem nekem jött egy oszlop.*mutatok az említett tárgy felé vigyorogva, majd ismét visszanézve alaposan végigmérem a hölgyeményt. S elégedetten állapítom meg, hogy biza egyáltalán nem csúnya, így arcomon egy jól megszokott bűbájos félmosollyal nyújtok neki kezet.*
- Egyébként Luka Dubois vagyok. Mysterios diák. Bizonyára te is az vagy.*teszem még hozzá, s ha elfogadja a kezem, akkor lány csókot hintek rá, hiába a megszokás nagy úr. Majd ezután nézek ismét a szemébe, hogy megvárjam mi lesz a következő lépése. Bemutatkozik-e avagy fogja magát és egyszerűen lelép.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 1:27 pm

*Lázasan keresem a csokiboltot, s annyira belemélyedek a kutatásba, hogy észre se veszem hogy mi történik előttem. Miközben nézelődök kapok egy smst, ezért előveszem a telómat, és már olvasom is, ám a szöveg bújása közben lépkedek tovább, és nem nézek fel. Majd hirtelen érzek egy nagy puffanást a mellkasomnál. Felnézek és egy Fiú van össze zavarodva. Már éppen elnézést is kérnék tőle, amikor elkezd magyarázkodni, amiből arra következtetek hogy nem én mentem neki, hanem egymásnak mentünk. *
-Igen, erről olvastam már egy ilyen helyismertető könyvben. *Mondom póker arccal.* -Abban is megírták hogy nagyon veszélyes ez a hely, mert az oszlopok neked jönnek, az ajtók pedig fejelnek. *Nevetem el magam, és fejemmel éppen egy 2 méterrel arrébb lévő fiúra bökök, aki neki ment a bejárati ajtónak. Visszanézek a fiúra, s belenézek kék szemeibe. Igen csak elcsodálkozok hogy milyen helyes, és titokban, gondolatban táncolok örömömben hogy egy suliba járunk. Nem hiszem hogy idősebb mint én. Vagy talán egy évvel. *
-Nagyon örülök a fájdalmas szerencsének Luka, én Carolayn vagyok, de hívj csak Carolnak. Eltaláltad én is Mysterios diák lennék. Csak még elég új. Elsős vagyok, és tegnap érkeztem. *mosolygok, s kezed fogok vele. Amikor kezet csókol cseppet elpirulok, de csak annyit hogy fehér bőröm kapjon egy pici színt. Talán ha mindig ellennék pirulva, talán nem néznék úgy ki mint egy hulla. Nagyon nem szeretem azt ahogy kinézek. Főleg hogy ilyen fakó vagyok. Ahonnan jövök, ott az összes pasi a tejcsoki bőrre bukott. *
-Te is hányadikos vagy? *Kérdezem vigyorogva, mert egy olyan furcsa érzésem van, hogy megakarom őt ismerni.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 1:47 pm

*Kellemes bóklászásom teljesen tönkreteszi egy oszlop, amit valami elvetemült pont az utam közepére helyezett. Az meg természetesen meg se fordul a fejemben, hogy esetleg nem kéne elbambulni és akkor nem lenne semmi probléma. Na de most már mindegy is, főleg, hogy a merénylőt sikeresen kikerülöm, ellentétben egy leányzóval, akit majdnem felöklelek. Most mondhatnám, hogy ő is rossz helyen van, de inkább bocsánatot kérek. Ha fiú lenne más lenne a helyzet, de nem az.*
- Ahogy mondod, nagyon sunyik ezek az oszlopok.*vigyorgok vissza rá. Majd követem a tekintetét és kárörvendő horkantást hallatok a béna ipsét látva. Arról meg tökéletesen megfeledkezek, hogy majdnem én is így jártam.*
- Örülök a találkozásnak Carol. Bár az ismerkedős módszereim, ennél sokkal kellemesebbek szoktak lenni.*kacsintok felé, majd már nyomok is egy apró csókot kézfejére. Látom az elpirulást, s magamban meg is mosolygom az aranyos reakciót, de nem szólok semmit, nem akarom, hogy elszaladjon itt nekem. S amíg ő pirong, én alaposan megszemlélem hófehér arcát, ami egyike a sok gyengémnek, tehát már el is dől, hogy kit fogok boldogítani az elkövetkezendő időben, pláne, hogy egy iskolatárs is egyben. Dupla haszon.*
- Hozzád hasonlóan elsős, bár egy ideje már itt vagyok.*tulajdonképpen majdnem az év kezdetén érkeztem, így mondhatom, hogy elég szépen beletanultam az itteni életbe, s örömmel segítek a csinos leányzónak is a beilleszkedésben.*
- Tartottál valamerre vagy csak úgy sétálgatsz?*kíváncsiskodok kicsit. Nem szándékozom feltartani őt, de szívesen elkísérem, ha épp konkrét célja lenne, ha meg nincs, nos akkor úgy is jó. Majd kitalálunk valamit, ha éppenséggel ráér.*
- Egyébként merről érkeztél ide?*folytatom az érdeklődést, meglehetősen hamar felszínre hozva azon tulajdonságomat, hogy beszélek, ha kell, ha nem. Időközben aztán, ha minden igaz, akkor el is indulunk valamerre. Csak, hogy ne foglaljuk el sokáig a helyet a szembejövőktől,a kik közül néhányan elég szúrósan bámulnak minket, jelezve, hogy ideje lenne továbbállni.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 2:15 pm

*Egyik percben a telefonomat nézegetem, reménykedve hogy talán az öcsém írt, de hiába. Csak a Vörös Kéjből kapok egy értesítőt hogy megérkezett a számlámra az utolsó fizetés. Hirtelen eszembe jut hogy milyen is volt abba a bárba dolgozni táncosnőként, azért hogy legyen mit ennünk Dankennel. Majd aztán vissza emlékezésimet egy roppant helyes fiú szakítja félbe, aki szintén mélyen elgondolkozott. Kicsit később meg is tudom a nevét, ami kellemesen hangzik. Na és persze ami ennél is nagyobb hír, hogy humorérzéke is van. Ez nagyon jó pont. Viszont reakció képen csak nevetek.*
-Nos igen. Én is kicsit másképpen szoktam ismerkedni, de úgy vélem, nincs abban semmi baj, ha néha mellbedobással is ismerkedünk. *utalok arra hogy a mellkasunk ütközött össze. Ám csak a komoly hangot sikerült megoldanom, az arcomat is próbáltam komollyá változtatni, kisebb nagyobb sikerrel a röhögés miatt. Észre veszem ahogy figyeli az arcomat és a reakcióimat, amitől elmosolyodok.*
-Óhh ez igen jó hír. Legalább nem csak én vagyok kezdő a suliban. *Valóban örülök neki, mert így legalább nem érzem magam annyira egyedül, és reménykedek abban hogy talán számíthatok arra hogy segít majd elkalauzolni erre arra. *
-Igazából egy édesség boltot keresek mert krónikus cukor hiányban szenvedek. De szerintem tartsd magad távol tőlem, mert ez a halálos betegség fertőző. És higgy nekem roppan kellemetlen és fájdalmas betegség. *vigyorgok.*
-Az utóbbi időben New Yorkban dolgoztam, de igazából Washingtonban születtem. És te? A neved alapján Európából jöhettél. *próbálom kitalálni hogy honnan is érkezett. Kicsit (nagyon) megnyugodok, látván azt hogy vannak ebben a suliban közvetlen, beszédes diákok is, és nem csak szótlan titokzatosok. *
-Melyik házban vagy? Engem a Cruoris-ba raktak, és onnan gondolom hogy nem egy házban vagyunk, hogy nem láttalak reggel. Bár a szobatársammal sem találkoztam még ébren, de az részlet kérdés. *Közben sétálunk előre, úgy látszik még nem konkrét helyre csak úgy bóklászva. Mellettem sétál a mozgása egyben nemesi egyben pedig laza, mint egy hétköznapi tinié. *
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 2:37 pm

*Nem éppen egy koccanásos, ismerkedős esetet terveztem be mára, de végtére is jól sült el a dolog, hiszen az illető nem egy nagydarab, kopasz ipse és nem is egy olyan diák, aki már akkor darabokra átkoz, ha rá merészel nézni a földi halandó. Tehát nem is akkora katasztrófa ez az egész. Ami pedig az áldozatomat illeti, piros pontot kap azért, hogy nem kezdett el hisztizni és még humora is van.*
- Egyet kell értenem.*nevetek fel. Tisztán látszik rajta, hogy akárcsak én, ő is remekül szórakozik, annak ellenére, hogy megpróbál komolyságot erőltetni az arcára. Nem sok sikerrel egyébként.*
- Vannak még páran rajtunk kívül is.*vigyorodok el. Kapásból hármat is tudnék mondani, s így még csak azokat vettem számításba, akikkel már beszélgettem is. Rajtuk kívül meg jó egy osztálynyi diák bujkálhat még valamerre.*
- Már rég megfertőződtem, szóval indulás, nézzünk be a boltba.*mosolygok rá, s vállánál óvatosan megfogva irányba állítom, majd már indulok is előre. Nem sietek sehova, előttem az egész nap, a csokik pedig szintén megvárnak, tehát ráérünk normális tempóban haladni az üzlet felé.*
- Akkor Amerikai vagy. Csak egyszer jártam arra, de nem rossz hely. Mit dolgoztál?*érdeklődök kicsit. Persze nem kötelező válaszolnia, ha nem akar, azt is meg fogom érteni. Ugyanakkor felkeltette az érdeklődésemet, hogy ennyi idősen dolgozott már, nekem nem volt ilyesmire szükségem.*
- Én Franciaországból jöttem, azon belül Párizsból, de az egész országban vannak házaink.*meg más országokban is, de azért ennyire nem akarok belemenni a dologba. Még a végén elkönyvelne egy dicsekedős mitugrásznak, amit azért nem szeretnék.*
- Az Inflatusban, abba, amit halottas házként is emlegetnek.*rántom meg a vállam. A jelzőt azért rakom hozzá, hátha így jobban be tudja lőni, hogy miről van szó. Egyébként pedig az elnevezés tulajdonképpen helytálló, szóval szívesen használom is néha a házam nevének szinonimájaként.*
- Vannak testvéreid?*érdeklődök egy kis személyes dolgot még, de aztán már nyitom is ki a bolt ajtaját előtte.* - Fáradj beljebb.*intek neki, majd ha ő már az üzletben ácsorog, akkor én is utána lépek. Nyilvánvalóan kicsit szemlélődni fog, amit türelmesen kivárok, főleg, hogy azért engem is meglep a sok színes mindenféle.*
- És sikerült már megismerkedni néhány iskolatárssal?*pillantok felé, miután kibámészkodtam magam, s végül el is indulok a sorok között, hogy találjak magamnak valamit. Az árakat szokás szerint teljesen figyelmen kívül hagyom, így mondhatni megveszek bármit, ami szimpatikusnak tűnik.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-06, 3:49 pm

-Én elsőssel még igazán nem találkoztam. Vagyis nem tudom hogy találkoztam e, mert nem volt a homlokukra írva. *visszagondolok arra amikor megérkeztem és mindenki elrobogott mellettem.*
-Hát mit szólnál ahhoz az elmélethez hogy ha már úgy is mindketten fertőzöttek lettünk akkor legalább mi összefogjunk, és együtt változtassunk másokat is csokizabáló zombikká? *vigyorgok és ránézek, majd egy pillanatra összetalálkozik a tekintetünk majd én vissza fordítom a fejem.*
-Vannak szép helyek ott is, de vannak borzalmasak is, de összefoglalva valóban nem rossz hely. *mosolygok.* -Hát tudod....tehát....igazából...nos.....egy éjszakai bárban voltam táncosnő ,hogy megtudjunk élni. *vallom be életem egy kicsit kínos részét. Eléggé szégyenlem hogy sztriptíz táncosnő voltam, de ez van.* -De legalább a tánc tudásom kiváló. *vigyorgok pozitívan*
-Hmmm. Párizs! A szerelmesek városa. Nagyon kis ideig voltam ott. Talán csak egy hétig. *Hát igen... a szüleimmel oda is költöztünk, de ezt neki most még nem kell tudnia. Annak hallatán hogy az Inflatusba jár jó alaposan végig mérem, s csak ekkor veszem észre a pirszinget a száján. Tetszik, mert a legtöbb pasi akivel találkoztam az kinézett azért is mert nekem van. Nem hogy magukra is raktak volna.*
-Igen van egy ikertestvérem, a neve Danken. Amíg én táncoltam addig ő az újságokat hordta ki. *"így tudtunk megélni miután a szüleink meghaltak" akartam hozzá tenni, de inkább ezt hagytam, nem igazán szeretek erről beszélni. Közben odaértünk a bolthoz, és ő úriemberként előre ment és kinyitotta nekem az ajtót.*
-Köszönöm. *mosolygok rá hálásan. Amikor belépünk mindenhol csoki, cukorka, nyalóka, minden! Szinte a mennybe kerültünk, főleg amikor meg láttam azt a hatalmas mennyiségű édességet. Mindenhol színek, finom illatok. *
-Csoki Olvadós,csoki ropogós,csoki celofános,csoki mogyorós. *énekelem egyik kedvenc számomnak szövegét, s nem törődök azzal hogy ő az első aki előtt énekelek, mellesleg nem rosszul. Elindulok a sorok között és nézelődök majd meglátok egy csomag csokit. *
-Ohh igen, látom hölgyem észre vette a legérdekesebb édességet a boltban. Látszólag egy sima csokinak tűnik viszont különlegessége az, hogy olyan izű amilyet csak akarsz. * Nagyon megtetszik ezért megfogom és meg is nézem. Valóban sima csokinak tűnik. De vajon tényleg olyan íze van amilyet csak akarok?! Vissza rakom a helyére és sietek oda Luka-hoz. Megfogom a csuklóját és húzom magammal óvatosan.*
-Gyere ezt meg kell nézned! *A kezem lejjebb csúszik így már a kezét fogom, és húzom magammal.* ~húúúú milyen erős keze van... ~ *Amikor oda érünk a polchoz, megfogom a csokit és a kezébe nyomom. Figyelem ahogy nézegeti*
-Kosólja csak meg fiatal ember! * Biztatja a kinövésű férfi*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 8:32 pm

//olvad//

- Akkor ebben elég rendesen különbözünk, én eddig csak elsőssel találkoztam. Ami nem is baj, legalább megismerem az évfolyamomba járókat.*ingatom a fejem, s bármennyire is gondolkozok, akkor se jut az eszembe senki más, azt aki beosztott, természetesen ezúttal se számolom, az a szememben nem számít ismeretségnek.*
- Remekül hangzik, de előtte be kell szereznünk a megfelelő kellékeket.*nevetek fel, a szemeibe pillantva, majd már indulunk is a bolt felé, hogy megfelelő mennyiségű csokit magunkhoz véve csillapíthassuk az édesség utáni kíméletlen vágyunkat. Még jó, hogy hiába vagyok édesszájú, génjeimnek és az edzéseknek hála soha nem volt gondom a súlyommal.*
- Mindenhol akad ilyen és olyan is.*bólogatok szaporán, majd már hallgatom is, hogy miféle munkát végzett. Kicsit meglepődök a hallottakról, s nem tudom, hogy mit gondoljak, de nem akarom ezért elítélni, hiszen még nem is ismerem. Így inkább csak biccentek egy aprót és áttérek inkább a tánctudásához.*
- Ó valóban, akkor ezt majd mindenképp tesztelnünk kell. Legközelebb megmutatom neked a város szórakozóhelyét.*kacsintok egyet. Nem titok, hogy el akarom vinni szórakozni, ott legalább megláthatom azt, hogy mennyire érdemes foglalkozni vele, bár eddig úgy fest, hogy megéri.*
- Ahogy mondod, van pár turbékoló galambocska arrafelé.*na meg a gusztustalan, tollas madarakból is akad bőven, amiket azért kevésbé kedvelek, mondhatni utálom az összeset. Na de azok mindenhol vannak, s otthonom szépsége bőven kárpótol a rusnya szárnyas patkányokért. Mindenesetre nem kerüli el figyelmemet, hogy a lány a számat figyeli, így nyelvemet kidugva kissé megnedvesítem az ékszert, majd a hölgyeményre vigyorgok. Szeretem ezt a piercinget, főleg, hogy ez az első dolog, amivel a szüleim kedve ellen tettem, magyarán a saját utamat járva, azt csináltam, amihez kedvem volt. Mondjuk kaptam is érte rendesen, s még véletlenül sem csak szóban, na de ez egy másik történet. Majd csak bólogatok a szavaira, míg meg nem érkezünk célunkhoz, ahol is szokásomhoz híven az ajtóhoz lépek és kitárom nőnemű ismerősöm előtt, s csak utána lépek be.*
- Helyes kis dal.*kuncogok az érdekes éneket hallva, de legalább nem hamis, így tulajdonképpen semmi probléma vele, egész jól beleillik a helyzetbe. Carol aztán elindul valamerre, míg én inkább a cukorkák felé veszem az irányt, s éppen azon vagyok, hogy a különböző ízesítések körül kiválasszam a megfelelőt, mikor a leányzó megragadja a csuklóm és maga után vonszol. Tulajdonképpen simán megállíthatnám, ha szándékomban állna, de végül is semmi fontosan nem csináltam éppen, így készségesen lépegetek utána.*
- Mi olyan sürgős? Mit láttál?*emelem meg a szemöldököm kicsit, s egy pillanatra ugyan megfordul a fejemben, hogy elengedem a kezét, de végül hagyom, hogy tenyere az enyémbe csússzon és így haladjunk az érdekes valami felé. Értetlenül forgatom a hozzám vágott csokit, hiszen pont olyan átlagosnak néz ki, mint a többi.*
- Minek? Ez egy sima édesség, nem? Több száz ilyet ettem már.*meredek az eladóra, de unszoló tekintetét látva végül sóhajtok egy kicsit, s törve az édességből a számba rakom. Egy darabig unottan rágcsálom, de hamar érezni kezdem, hogy van valami különlegesség.*
- Mi a csuda? Érdekes, nem éppen a megszokott ízvilág. Mi ez?*pislogok most már Carol felé, mivel az eladó időközben elszelel, hogy másokat is boldogíthasson. Majd ha megkapom a választ még nézegetem egy kicsit az édességet, majd visszahelyezem oda, ahonnan elvettük és megindulok a sorok között.*
- Mit veszel?*pillantok a lányra néhány perccel később, mikor nekem már a szinte tele a kezem a különböző csokikkal és cukrokkal. Úgy vélem, hogy én készen is vagyok a vásárlással, így csak új ismerősömre várok. Majd, ha ő is megvan, akkor minden bizonnyal a pénztárhoz lépünk, hogy kifizessük a dolgokat. S ha ezzel is megvagyunk, akkor a zacskót a kezemben lóbálva lépek az ajtóhoz, s kitárva kilépek az utcára, majd addig tartom nyitva, míg Carol is kilép.*
- Nem vagy éhes? Elnézhetnénk az étterembe.*vetem fel a javaslatomat, s addig nem mozdulok, amíg nem kapom meg a választ. Ha igent mond, akkor elindulok a megfelelő irányba, ha meg nemet, akkor maradok, amíg ki nem találunk valami mást.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 9:31 pm

*Kicsit elgondolkozok azon hogy talán mi lehet a szobatársammal, hiszen még nem találkoztam vele ébren, de még is jó lenne megismerni. Tudni hogy osztálytárs e vagy nem, de ha mégis akkor talán majd az osztályban találkozok vele, de nem igazán hinném. Elmosolyodok, majd a mosoly átváltozik nevetésbe amikor válaszol a zombis megnyilvánulásomra. *
-De előre mondom, csak sztriptízezni tudok. *nevetek*
-Hmm... egyszer elviszel Párizsba? Kééééérlek! *nézek rá egyszerre csábító és egyszerre könyörgő szemekkel. Nagyokat pislogok épp úgy mint a macskám amikor éhes. Nevetni kezdek, mert legalább elmondja a véleményét az otthonáról, mondjuk én is tudnák beszélni eleget a hazámról. Szépet és rosszat is, de leginkább rosszat. Bár szeretem azért, hisz kötnek oda jó emlékek is, de azok nem olyan mértékben hogy kiegyenlítsék a ország hibáit. Abban a pillanatban amikor megnyalta a pirszingjét, abban a pillanatban én is megnyaltam a számat, és nekem pedig a nyelvékszerem látszott ki jelezve hogy nekem is van. Eszembe jutott amikor kiszúrta az öcsém. Meg az is, hogy 1 hétig lázasan feküdtem miatta ugyanis begyulladt a seb. Mit nem mondja nem volt valami kellemes... Amikor kinyitotta az ajtót, és beléptünk körbenézés után ki is szúrom a legfinomabb csokit. Megfogom a kezét és húzom magammal, majd a kezébe nyomom.*
-Olyan íze van amilyet csak akarsz. *mesélek a csokiról, hisz nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Amikor lerakta és a kezembe veszem a csokit, majd elveszek egy zacskót és megfogom a kis kanálkát majd oda lépek a csoki tartókhoz, és mindegyik csokiból berítek egy szép nagy kanállal, majd amikor mindegyikből vettem megyek a cukrokhoz, és azokból is szedek, majd megyünk a pénztárhoz. Fizetés után megyünk az ajtóhoz, ám amikor kilépek egy kis kutya utamat állja. Hallom is a gazdája vékony kis hangját, hiszen még gyerek. Aranyos kis állat, viszont volt egy hibája: a lában alatt volt. Reflexből magamhoz szorítottam a zacskót, a tartalmával együtt, ám közben zuhanok és egyenesen, Lukara esek, aki a hátára puffan miattam. Csodálkozva meredek rá, s nézek kék szemeibe, ugyanis elég közelről megtudtam csodálni, hisz olyan közel voltam hozzá a zuhanás miatt hogy egy légy sem fért volna el köztünk. Orra hozzáért az én orromhoz, így eléggé elpirultam ezért ismét szint kapott az arcom. Eszembe jut hogy miközben ráestem kérdezett valamit. Ám csak a szemeibe tudtam nézni, és amikor egy kicsit megcsóváltam a fejemet, akkor is egyfolytában a szemébe néztem. Körülbelül 5 centi volt a szemünk között. A szánk közelségét fel sem mertem mérni, mielőtt jobban belepirulok. Fejem csóválása közben csak bambán elmerülve szemeibe annyit tudtam mondani, hogy: *
-Nem tudom. És te? *kábán nézek rá, és egy picit el mosolyodok, megnyalom a számszélét, és akkor veszem észre, hogy hozzá értem a pirszingjéhez. Megijedek hirtelen ne hogy még valami rosszat gondoljon rólam, ezért egy pár millimétert hátrébb megyek, de csak annyira hogy ne közvetlen összeérjen a szánk*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 9:51 pm

- Még jobb.*ajkam apró mosolyra húzódik, mielőtt felnevetnék a gyerekes könyörgés láttán. S csak, hogy húzzam az agyát eljátszom a nagy gondolkozást, vakargatom az államat, hümmögök és a hajam is simogatom.*
- Persze, majd egy jó meleg napon.*akkor a legjobb a városban kószálni, ha nincs száz fok, de azért meg se fagy az ember. Kicsit el is gondolkozok, hogy otthonom melyik részét is kéne megmutatnom neki, na de nem érek rá sokáig merengeni ezen, hiszen hamarosan megérkezünk a bolthoz, ahol aztán rendesen be is vásárolunk. Épp a szerzeményeim nézegetésével vagyok elfoglalva, mikor hirtelen ütést érzek a mellkasomon és a meglepetésnek, a lánynak, na meg a kutyának hála hanyatt vágódok.*
- Jól vagy?*pislogok Carolra, miközben karommal kitámasztva magamat felülök, s csak bámulok bele a szemeibe. Megfordul a fejemben, hogy el kéne húzódni, de egyelőre maradok ahol vagyok, s kezdem úgy érezni, hogy éhségem is eltűnőben van.*
- Azt hiszem már nem. Majd legközelebb elviszlek ebédelni.*ígérem mosolyogva, mielőtt közelebb hajolnék, hogy lágyan összeérintsem az ajkainkat. Tulajdonképpen nem csókolom meg, csak egy puszit adok neki, majd elhúzódok.*
- Fel kéne állni.*nincs túl sok kedvem hozzá, kényelmesen elücsörgök itt, vele az ölemben, de azért ezt mégse kéne, így kissé megemelem, hogy fel tudjon állni, majd én is feltápászkodok. Leporolom magam és kissé megköszörülöm a torkomat.*
- Vissza kéne menni lassan, de gyere sétáljunk egyet.*vigyorgok rá és kezemet az övéhez érintve lassan elindulok. A révész felé haladok, hiszen tervezem, hogy hamarosan átmegyünk, de egyelőre néhány dolgot megérdeklődnék tőle.*
- Van valaki, akit kedvelsz, esetleg barátod?*kíváncsiskodok kicsit, s nem kell sok ész ahhoz, hogy lássa felmérem a terepet. mondjuk fogalmam sincs róla, hogy mit akarok tőle, hiszen nem terveztem barátnőt, de ez nem egy lefektetett dolog, bármi megtörténhet.
*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 10:21 pm

-Soha nem voltam még ilyen jól. *bököm ki, de rögtön zavarba jövök hisz nem tudom hogy miért de jó itt. Ahogy a számhoz érinti az ajkát, egy pillanatra behunyom a szemem, majd miután ismét kinyitom érzem hogy konkrétan lángol az arcom. Amikor felállunk nyelek egy nagyot és iszonyatosan elszégyenlem magam. Lassan sétálunk a révészhez.*
-Ne haragudj! *suttogom szégyenembe. Ekkor érem el azt a pontot amikor oly mértékben összezavarodok hogy semmi nem jut az eszembe, minden összekuszálódik a fejembe, a szívem pedig nagyon hevesen ver.*
-Nos igazából nem sok ember ismerek még itt, viszont nincs barátom. Ám van akit kedvelek, sőt. *majd meggyullad az arcom, és hogy ha egy kicsit figyeli az arcmimikám, akkor rájöhet hogy nem is kell olyan nagyon messzire menni ahhoz hogy megtalálja ezt a fiút. Elcsodálkozok saját magamon, hiszen az utolsó barátom még 14 évesen volt, mielőtt elmentünk volna Amerikába. Borzalmasan megijedtem amikor belegondoltam hogy mekkora könnyűvérűnek fog tartani, hogy ha kiderül, hogy nem vagyok szűz. Elgondolkozok, azon az estén amikor először mentem haza a munkából a bárból, és hogy ott volt az a fickó nem kicsit ittasan. Az ijedtségtől amit e tény kitudódása okozott, elérte azt hogy eltereljem gondolataimat.*
-Neked van barátnőd vagy akit kedvelsz? *nézek rá mosolyogva, s közben beszállunk a csónakban. A révészen lehet látni hogy bár nem mondja ki, mégis azt üzeni, hogy "csináljatok úgy mint ha süketnéma lennék". Kicsit elgondolkozok a válaszán, és azon, hogy hogy reagálok a lehetséges válaszokra. Persze szokásomhoz híven ismét eszembe jutnak a lehető legrosszabb esetek, mint pl: "van... jobban mondva feleségem van, aki otthon vigyáz a két gyermekemre." vagy ami még rosszabb " nincs...tudod homoszexuális vagyok". Mert hát köztudott hogy ha egy pasi túl jó, akkor vagy foglalt, vagy meleg. Nos ami azt illeti ezek közül egyik sem, mert tényleg bármi kisülhet belőle. *
-Mert nem úgy nézel ki mint aki foglalt lenne. Látszik a szemedben. *mosolyodok el,majd elfordítom a fejem, és nézem a vizet, s mikor már nem látja elszomorodok. Addig nézem a vizet amíg eszembe nem jut hogy én iszonyosan félek a mély víztől. Nos hát csupán ennyi kellet nekem, mert hirtelen elképzeltem hogy alattunk bármilyen állat is lehet, és iszonyat mélység. Ijedtemben közelebb megyek hozzá és megfogom az alkarját, hogy érezzem hogy nem vagyok egyedül, és hogy nincs miért félnem, de e közben még mindig a vizet figyelem.*
Vissza az elejére Go down
Luka Dubois
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Luka Dubois


Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás : 2012. Mar. 11.
Tartózkodási hely : Fafnir háló
Üzenet : Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de legalább mindig önmagam vagyok.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 10:44 pm

- Remek.*bólintok egyet. Értem én, hogy mi van vele, s mivel roppant aranyos, ahogy zavarba jön, így gondolkozás nélkül, szinte akaratlanul hajolok hozzá közelebb és érintem össze az ajkainkat. Na de ezután már húzódok is el, hisz nem akarom túlzásba vinni, még csak ma találkoztunk.*
- Miért? Nem történt semmi.*rántom meg a vállam. Az elesés ugyan fájdalmas volt, de erről se őt tehetett, ahogy a csókról se, bár a pirulással eléggé felhergelt, de akkor is én mozdultam, tehát nekem kéne bocsánatot kérnem, amit nem fogok.*
- Szerencsés fickó lehet.*vigyorgok rá, meglehetősen jókedvűen. Egyébként még az én eszem is elég ahhoz, hogy egyetlen pillantásból rájöjjek, hogy nem valami kívülállóról van szó, hanem én vagyok az, akire gondolt. Jó érzés kerít hatalmába és szinte érzem, ahogy az egóm növekedésnek indul, amiért egyből ilyen jó benyomást sikerült keltenem valakiben.*
- Nem nincs barátnőm, de akad olyan, akit kedvelek. Mondhatni.*teszem még hozzá. Nem tudom biztosra, hogy mi is az, amit gondolok, ehhez szükség lesz még néhány találkozásra, amiket viszont nagy örömmel ejtek majd meg, a Párizsi kiránduláson felül is. Azt a részt, hogy tulajdonképpen van egy menyasszonyom, akit sose láttam, egyszerűen kihagyom. Nem kell róla tudnia és az a fruska amúgy se lesz sokáig az arajelöltem, hamarabb felbontom az egészet, mint hogy kimondaná azt, hogy kakukkosóra. Időközben beszállunk a csónakba is, de mielőtt ezt megtenném még integetek a révésznek is, s ahogy általában, most is csak grimaszol a látványomra.*
- Valóban? És mi mindent látsz még a szememben?*nevetek fel, s ahogy hozzám bújik átkarolom a derekát, hogy mutassam nem kell itt félni, nem fog beleesni a vízbe, s addig így is maradok, amíg meg nem érkezünk a túlpartra, ahol aztán kiszállok, majd őt is kisegítem.*
- Cruoba jársz ugye? Elkísérlek.*mosolygok rá, majd előre terelgetem a kapunál, s ha ő már bent van. akkor én is utána lépegetek. Ugyan még nem nagyon jártam arra, de tudom, hogy merre találom a megfelelő tornyot, így segítség nélkül is vágom merre kell menni.*
- Mi szólnál egy másik találkozáshoz? Nevezhetnénk akár randinak is.*vetem fel az ötletemet felé pillantva és meg is torpanok egy kicsit, hogy szembefordulva vele várjam a válaszát, s amint ezt megkapom már tovább is indulok a háza felé.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-09, 11:12 pm

*Megvonom a vállam mert bűntudatom van, hogy így rázuhantam. Semmit nem szólok arra a reakcióra amit a fickóra mondott, így csak tovább lépegettünk a csónak felé. Elég titokzatos, de azt hiszem megtudom érteni. Nekem is teljesen össze zavarodtak az érzéseim. Egyik részem tinilányhoz méltóan belezúgott másik pedig óvatosságra int. Elhatározom hogy lesz ahogy lesz, majd csak lesz valami. Ha meg nem, akkor....akkor az gáz de mindegy. Ezen is túl rakom valahogy magamat. Amikor beszállunk a csónakba, és ismét felszínre bukkan a "sokmennyiségű víz" fóbiám s át karolja a derekam, kicsit megnyugodok, és egy apró mosollyal jutalmazom a kedves gesztusért. Mikor kiszállunk sétálunk egyenesen befelé, majd felrakja a nagy kérdést, s ettől meg torpanok.*
-Szívesen találkoznék veled! *felelem halkan a már jól megszokott kis mosollyal az arcomon. megyünk tovább, s beszélgetünk továbbra is.*
-Igen oda járok. Viszont megkérhetnélek valamire? Reggel mielőtt eljöttem a szobámból magammal hoztam a levelet amit írtam az öcsémnek tegnap este. Viszont a bagolyházba nem találok fel. Kérlek elkísérnél? *nézek rá, és velem elő a levelet a zsebemből. Jó indok, mert tényleg elakarom küldeni, és valóban nem tudom hogy hol van, viszont nem is akarok tőle még elválni. még egy kicsit jó lenne beszélgetni. Csak ne lennék már ilyen szótlan.*
-Hm... neharagudj! Annyira belemerültem a gondolataimba, hogy teljesen elfelejtettem hogy meg se szólalok, nem mintha olyan jó lenne az hogy mindig én beszélek meg minden, csak érted... Csak tudod mindig ez van... Mindig eszembe jut valami, ami miatt nem szólalok meg, vagy ha mégis akkor olyat mondok amit talán nem mondanék ha oda figyelek. De ez nem neked szól, csak érted... ~na most ügyes vagyok, talán ezzel a kifogással nem veszi észre, hogy nem válaszoltam a "mi látsz még benne?" kérdésére... nem szívesen válaszolnék, nehogy félre értsem a dolgokat.~ *reménykedek hogy kimentettem magamat. majd rájövök hogy ismét azt csinálom amit eddig, elmerengek a gondolataimban, és utána meg nyávogok, hogy alig ismerem. Kinyitom a zacskót, és látom hogy van még benne bőven, elég lesz még nasinak egy hétig. Sétálgatok mellette, és néha ránézek majd ismét a földet bámulom.*
-Oké, eddig vagy én beszéltem vagy én nem beszéltem, tehát most te beszélsz!!* biztatom*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Mystral főutcája - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-13, 8:07 pm

*Bár már jó ideje ide járok, mégis, oly sok időt töltöttem otthon, mintha magántanuló lennék. Ez az érzésem... hiszen szinte csak a vizsgák ideje alatt voltam a Mysterio közelében, hogy mindenképpen évfolyamot tudjak lépni, de a drága szüleim akarata ellen nem igazán tudok tenni. Talán... talán most már több időt tudok e falak és e másik sziget között tölteni, így megragadva az alkalmat a mai délutánom nagy részét Seolon töltöttem és mint valami új diák, úgy ámulok bizonyos helyeket és most, így estefelé már a várost járom, a hatalmas és üzletekkel zsúfolt főutcán haladok végig, igen elegáns öltözetemben. Egy fekete bőrcipő található lábaimon, melyeken még kényelmes, de mégis elegáns fekete nadrág van, felül pedig egy rövid ujjú, fekete ing. Az ing felső gombjai közül kettő ki is van gombolva, hiszen nem fázom és tart még a testfelmelegítő varázslat, amit nem is olyan régen alkalmaztam magamon. Hajam olyan, mint mindig, tehát egyik oldalon kissé kócosan áll, de bal arcomra viszont a kósza tincsek lelógnak, így adnak arcomnak olyan furcsa küllemet, de én úgy érzem, hogy ez jól áll és még más se említette azt, hogy esetleg valami gond lenne a külsőmmel. Táska és ékszer most nincs nálam, csak a pálcám lóg az övemhez erősítve, semmi más, így hát nyugodtan lépkedem tovább, néha meg is állva a kirakatok előtt, csak hogy tudjam, mégis mit árulnak odabent.*
~ Hmm, vajon apám mit szólna, ha elkezdenék kviddicsezni és vennék egy seprűt? ~ *igen, pontosan a sportszerbolt előtt állok, így figyelve meg a nimbuszokat és a tűzvillámokat, meg az egyéb márkákat, miket egyelőre nem ismerek fel. Titkos vágyam, hogy jó játékos legyek, de a családom miatt nem jut túl sok időm a gyakorlásra, így hát inkább csak picit felsóhajtok, megcsóválom a fejem, majd már el is távolodom az említett üzlettől, hogy ismét a főutcára térjek.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-13, 8:32 pm

*Amikor felkelek az ágyamról, s felfogom hogy kereken 8 órát aludtam egy huzamban, kicsit ledöbbenek, mert az egyik pillanatban még az ágyamon heverek délelőtt, a másikban pedig már kezd sötétedni. Lassan felülök, majd feltápászkodok, és elhatározom hogy ismét le kéne menni a városba, hisz olyan jó volt ma is. Meg hát ennyi szundikálás után rám fér egy kis mozgás. Forró az arcom azon az oldalon amelyiken aludtam, s ha jól érzem miközben tapogatom jókora gyűrődés nyomok vannak rajta. Sóhajtok egyet mikor látom hogy kiscicám még mindig alszik, csak útközben kiterült az ágyamon, s a fejét hátrahajtva nagyokat szuszog. Leveszem a dzsekimet, és áthúzom a piros toppomat, egy fekete pólóra, aminek a hátán fehér sárkány díszeleg. A hajamat felkötöm lófarokba, s közben úgy ásítok hatalmasakat, mintha ez segítené a hajam bekötését. Mikor végzek felállok, majd megyek is le a klubba, majd le a lépcsőkön. A folyosón a diákok igen érdekes szemet vetnek rám, amiért úgy nézek ki, mint aki most kelt ki a sírjából, de nem igazán tudok velük foglalkozni még, inkább kómás pislogással és ásítással elballagok mellettük. Csodálkozásomra annyira nem vagyok még magamnál, hogy a víztől is megfeledkezek félni, így minden gond nélkül át érünk, majd mikor földet ér a lábam már arra se emlékszem, hogy vajon mikor feküdtem le az ágyamra, hogy átgondoljam a találkozást Luka-val. Egy pillanatra kétségem lesz arról hogy őt is álmodtam e vagy az valóban megtörtént, de nem sokkal később rájövök hogy minden rendben, tényleg találkoztam vele. Ahogy körbenézek az utcán épp olyan mint volt, de mégis más, mert már kezd sötétedni, és azt hallottam hogy ilyenkor valóban megváltoznak itt az emberek. Körbenézve rá kell jönnöm, hogy ez valóban így van, mert míg délelőtt kedves nénikék, játszó gyerekek töltötték be a főutcát, most kicsit gyanúsabb idegenek sétálgatnak. Olyan furcsán érzem magam, főleg azért mert nem szoktam hozzá, ahogy hogy nappal is aludjak, így most a szokottabbnál is vakmerőbb vagyok, s ebből kifolyólag tökéletesen úgy gondolom, hogy nekem senki nem árthat. Elmegy mellettem néhány sötét fazon, néhány talpig feketébe öltözött nő, s megállapítom hogy bizonyára temetés volt, hogy mindenki feketében van. Ekkor fogom fel hogy én is talpig feketében vagyok, mert a tornacsuka amit felkaptam az is ében fekete.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Mystral főutcája - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-13, 8:40 pm

*Ahogy lassan elfordítom tekintetem a kviddics-felszerelésekről, tehát a seprűkről és egyéb tartozékukról, ismét rátérek a főutcára. Még nem szándékozom visszatérni az iskola területére, jól érzem magam itt, kellemes a levegő és már csak egy valami hiányozna: édesség. Igen, tudom, hogy nem valami egészséges, de mégis, ez a gyengém, így hát már körbe is hordozom tekintetem, de akárhogy is agyalok rajta, nem rémlik, hogy láttam volna erre egy édességárust is, így hát ezen gondolatok közepette haladok még tovább az úton, amíg ki nem szúrok egy barna hajú lányt. Nálam fiatalabbnak látszik, így egy gyors pillantást vetek rá és amíg csökken közöttünk a távolság, igen csak elgondolkodom azon, hogy megszólítsam-e.*
~ Áh, nem szeretném feltartani... de talán ő mégis tudna válaszolni nekem. ~ *a zsörtölődésem addig fajul, hogy végül pont szembe megyek a lánnyal, de nem ütközöm ám neki, pontosan előtte meg is állok, majd végül letekintek rá, hiszen magas alkatom miatt bizonyára alacsonyabb nálam.*
- Szia! Ne haragudj, de zavarhatlak egy picikét? *teszem fel az udvarias kérdést, miközben egy lágy mosoly is megjelenik helyes arcomon, ahogy a másik szemeit fürkészem. Nem tűnik olyannak, mint akinek rohannia kell, így talán pár percet tud egy idegenre szánni, de még mielőtt kibökném a kérdésem, úgy tartom illendőnek, hogy bemutatkozzam neki.*
- A nevem Noah Cromwell és a Mysterio egyik diákja vagyok. A helyzet az, hogy fogalmam sincs, hogy hol lehet itt édességet kapni, esetleg tudnál segíteni nekem? *jobb kezem azért felé nyújtom, hogyha engedi, akkor megfogom az ő kacsóját és egy picit meg is rázom azt. Odafigyelek, tehát nincs erő ebben, csak az illem miatt, hiszen így szokták az ilyesmit. Remélhetőleg a bemutatkozás viszonzásra talál és még ha szerencsém van, azt is megtudhatom, hogy ő is a suliba jár-e... úgyse igazán ismerem ott az embereket, nem volt valahogy még rá időm.*
Vissza az elejére Go down
Carolayn Natri
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Carolayn Natri


Jelige : Jigoku no musume
Hozzászólások száma : 169
Csatlakozás : 2012. Apr. 03.
Tartózkodási hely : Elméd legsötétebb részében
Üzenet : Attól még hogy valaki feketébe öltözik, attól még nem sötét a lelke. Általában pont azoknak van a legszebb lelkük, és lehet hogy akik pedig a legszebbek kívülről, épp azok rohadnak belűről.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-13, 9:09 pm

*Miközben eléggé megvizsgáltam ezeket a furcsa pasikat az utcán, szép komótosan haladok tovább amíg meg nem szólít egy fiú. Elég magas hozzám képest mondjuk az nem nehéz mert alapesetben se vagyok valami magas, tehát... Nem sokkal később meg is szólít, ekkor olyan furcsa érzésem hogy nem lenne éppen rendes gesztus tőlem hogy ha elásítanám magam, így egy pillanatra megveszítem az állkapcsomat és visszatartom az ásítást.*
-Szia! Persze miben kéne segítenem? *Kérdezem a megszokott kedves hangomon, s egy picikét felélénkülök. Mikor megtudom hogy az édesség árust keresi hirtelen minden eszembe jut Lukaval. Az elejétől kezdve minden. Az is amikor egymásnak mentünk, amikor szájon csókolt tehát minden. Majd hirtelen belém nyilall a hiány érzete amit iránta tápláltam, mert már vagy egy hete nem találkoztam vele. *
-Én Carolayn Natri vagyok és úgy szint Mysterio diák vagyok. *kezet rázok vele, s mutatkozok be én is, hisz ő is megtette. Elgondolkozok, és kutatom a választ a kérdésére. * -Nos barátom, ha hiszed ha nem, én is ugyan ezt a kérdést tettem fel kb 1 hete. *mosolyodok el. *
-Ha jól emlékszek akkor arra lesz. *Mutatok annak az irányába amerre mentünk délelőtt.* -Viszont nem tudom biztosan, tehát ha nem bánod elkísérlek mert nem biztos hogy igazam van, de nekem úgy rémlik hogy arra van....vagy talán arra a női fehérnemű bolt van, ahol álmomban jártam?! *Gondolkozok el egy kicsit, mert azóta hogy Lukatól elváltam azóta nem voltam itt. * -Hmm.. mindegy, inkább nézzük meg, hogy ne kelljen erőltetnem magam gondolkozással. *Valóban fogalmam sincs hogy igazam van e mert tényleg kavarognak a fejemben az infók, amik valósak és amiket álmodtam. Ám ami nagyobb baj, az hogy nem tudom meg különböztetni a kettőt a fejemben. *
-Egyébként én a Cruoris házban lakok, de mivel még nem láttalak ott, ezért nem hiszem hogy egy házban vagyunk. Vagy tévedek? Hova lettél beosztva? *kérdezősködök, és bár elakartam kerülni, megint gondolkozni kezdek, hogy láttam e már valahol a suliban, de arra jutok hogy most látom először. *
-Honnan jöttél ide? Honnan származol? *faggatom tovább reménykedve abban hogy ezen nem kell gondolkozom kivéve ha nem mond egy olyan városkát amit életemben nem hallatom még, és be kéne magam tájolni. Közben elindulunk a kiszemel ám de titokzatos cél felé, s miközben várom a válaszát reménykedek, hogy ha bemegyünk a boltba, nem fehér melltartót akarnak Noahra erőltetni ahelyett hogy megvegye a saját kis cukor pótlóját.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Mystral főutcája - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-22, 10:01 pm

*Egész jól alakulnak a napjaim leszámítva azt hogy Azariaval ismételten csak nem tudok eleget találkozni, ez pedig bőven elég, hogy azért némi ború szinte minden nap érjen, mikor erre gondolok. Nem mintha nem szeretnék tanárkodni, de azért valamivel több magánéletet is szeretnék, és ez rossz, még ha próbálom nem is kimutatni. Minden esetre a mai este egy kis kiruccanást teszek Mystralban, hiszen lenne néhány dolgom, na meg nem árt kissé kimozdulni sem, így most famulusom nélkül kelek át a nagy vizen a révész segítségével, majd partra érve, biccentve felé köszönöm meg, s indulok meg a főutcán. Egész kellemes esténk van ami az időt illeti, hiszen nincs se túl hideg, se túl meleg. Mondjuk ezen nem is csodálkozok hiszen jóval benne vagyunk már a tavaszban, és a felmelegedés a küszöbön, így ruházatom se olyan túlságosan meleg. Egy sima fekete bőrnadrágot viselek rövid ujjú pólóval, hátamon pedig a batyum van amit mindig lehozok, ha úgy van hogy lehet benézek egy boltba. Tekintetem most is azoknak a kirakatait méricskéli, nem is igen figyelve az előttem lévő útra. Talán azért nem lesz ebből probléma, ahogy látom azért járkálnak ide kint, de bőven nem annyian, hogy minden egyes lépésemre figyelnem kéne.*
Vissza az elejére Go down
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Mystral főutcája - Page 6 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-22, 10:23 pm

*Bár már késő este van, mégse tudok mit tenni, most jött rám ez a mászkálhatnék. Ezért is van az, hogy éppen a révész csónakjából mászom ki, majd nagyot szippantva a friss levegőből indulok is meg a hosszú főutcán. Öltözékem most nem áll túl extra cuccokból, egy világoskék farmernadrág van rajtam, fekete sportcipővel és hófehér pulóverrel, hajam pedig hullámosan omlik előre vállaimhoz, illetve végig a hátamon. Kékségeimet kihúztam egy kis fekete szemceruzával, illetve szempilla spirállal, de más most nincs rajtam, szerintem ez is bőven elegendő, amúgy se szoktam túlzásokba esni. Ahogy viszont előrefelé bandukolok, úgy szúrom ám ki a számomra nagyon is ismerős tanársegéd fiút, tehát már messziről felemelem a kezemet és édesen kapálózni kezdek felé, hogy észrevegyen.*
- Bátyóóó, szia! *megszaporázom lépteim és végül szinte futni is kezdek, így érek oda igen hamar az inflatusos fiúhoz, kinek nyakába is ugrok, szó szerint, tehát lábaim is elhagyják a földet, majd egy cuppanós puszit nyomok az arcára.*
- De jó látni, mi van veled? Az órákon kívül nem igazán láttalak. *vonom össze a szemöldököm, majd már el is eresztem, így kerülök vissza a lábaimra és szépen meg is igazítom rakoncátlan tincseimet, várva valamiféle választ Vargtól. Furcsa és hosszú a mi történetünk, hogy miképp is vált ilyen fontossá nekem, de örülök, hogy így alakult, nagyon is sokat jelent a számomra.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Mystral főutcája - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-04-22, 10:34 pm

*Elég sok elintézni valóm lenne, de valahogy kedvem sincs hozzájuk, mostanában elkapott ez a lustaság, és krónikus ötlettelenség, talán a tanítás miatti kimerültség, hiszen bár lehet három éve tanárkodok, de a démonológia új nekem mint tanítandó tárgy. Így csupán mondhatni csak céltalanul nézegetem a kirakatokat, gondolkozva hogy lehet nem ártana egy új ing, vagy valami normálisabb nadrág, mert bizony az nincs, márpedig ha el akarok menni bálozni Azariaval, kéne valamit vennem. Gondolataimat azonban félbe szakítja az egyre közeledő hang, ami aztán belopva magát hallócsöveimbe végül arra késztet, hogy rántsam is oda a fejemet, így pillantom meg Michelle-t, s mérve fel gyorsan a helyzetet kapom el derekánál karolva át, s még egy kicsit fel is nevetek.*
-Szia hát te? *kérdezem miközben viszonzom is a puszit, persze arcon, majd mikor már a lába eléri a földet el is engedem, s végül oldalra döntött fejjel, egy kisebb mosolyt is ejtek felé.*
-Téged is, azt hittem már hogy elvesztél, vagy köszönés nélkül elhagytad a Mysteriot, meg kell valallani csúnya dolog lett volna..*heccelem kicsit, még mindig változatlan mosollyal, persze tudtam ám hogy nincs így, hiszen héba hóba órán azért láttam.*
-Sajnos ezen nem is csodálkozok. Múlt évbe még csak-csak de mostanában csak esténként mozdulok ki kicsit. Nagyon sokat kell készülnöm az tárgyamra, és egyre vészesebben közeleg az év vége is, a tantárgyak pedig nem könnyűek, bár gondolom ezt nem kell neked mondanom. A maradék szabad időmet meg amikor tehetem Azariaval töltöm. Veled mi újság? Azért téged se látni minden nap.*kérdezem barátságosan, miközben eszembe is jut valami, ahová talán Michelle is eljöhet velem.*
-Figyi Michelle mennyire érsz rá? Csak mert szívesen beszélgetnék, meg ha már itt vagy kikérném a véleményedet is, akarok venni egy inget meg egy nadrágot mert ami van nekem már mind szétment, aztán ha van kedved szolgálataidért a vendégem vagy egy fagyira az édességesnél na?*kérdezem amolyan hirtelen jött ötletként, ezzel is kimutatva azt hogy eszembe sincs lerázni őt.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Mystral főutcája - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-05-10, 3:05 pm

*Lassú léptekkel haladok végig a hosszú és jelen pillanatban igen zsúfoltnak nevezhető főutcán, miközben kezeim között egy A/4-es méretű lapot szorongatok, azon nézek végig, hogy vajon még mi mindent kellene beszereznem. Most, hogy ennyi ideig távol voltam az iskolától, úgy tűnik, hogy a készleteimben is hiány van, főleg az új tárgyak miatt, tehát nem ártana tényleg mindent beszereznem, hogy ne ez állja utamat majd a tanulásban. Néha azért felnézek a lapról, hogy ne menjek neki senkinek, de konkrétan nem kezdek el ismerkedni, egyelőre nem érzem szükségét és amúgy se ismerős senki nekem ezen a környéken, már ahogy körbenézek. Öltözetem egyébként igazán elegáns, mint mindig, tehát lábaimon fekete bőrcipő található, fekete nadrággal, felül pedig egy szintén ilyen színű, rövid ujjú ing található, melynek csak legfelső gombja van kigombolva, így engedve be némi szellőt testemnek. A famulusom egyébként a közelben van, éppen a parkon vág át, hogy megfigyelje az itteni embereket, de hogyha szükségem lenne rá, szerintem azonnal itt teremne a közelemben. *
~ Ahogy nézem, még egy kis tintát is kéne vennem. ~ *belenézek a vállamon található oldaltáskába, amely már jó sok mindent rejt magába, de tintát valóban nem vettem még. Elfelejtettem volna? Meglehet, hogy kezdek szenilissé válni, de ha már így alakult, akkor hát irány a pennavarázs vagy valami hasonló nevű üzlet. Mintha az előbb láttam volna. Megállok tehát, majd körbenézek és mivel nem túl messze ki is szúrom a cégért, így egy alig látható mosoly jelenik meg ajkamon, így indulok meg az adott irányba, miközben a papírt gondosan össze is hajtom, pontosan hatszor és végül a táskámba süllyesztem azt is, szerintem nincs már rá szükségem, megjegyeztem mindent, ami kell.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-05-10, 3:24 pm

*Ugyan az első percek nyugodtak lehettek ennek az idegen fiúnak, míg csak a zajos utcai sokaság vette körül, ám a következő talán mégsem ennyire kellemes, ugyanis a hátát érezhető lökés éri, amennyiben nincs szeme vagy emberfeletti megérző kézsége az elkerülésre, esetleg nagyon érzékeny hallása, hogy megneszelje idejében a trappolást a sok egyéb utcai zaj között. Valaki vehemensen kiáltozik, hogy "Megverlek, megverlek", s aki az előbb az ütközést okozta, máris az úriember elé kerül.*
-Hazudd azt, hogy veled vagyok. *furcsa egy lány áll elé: a szeme nem pislog, a tekintete mereven vizsgálja, az arca maszkszerűen mozdulatlan, a kezeit hátánál egymásba fűzte, ruhája erősen hasonlít egy goth loli japán lány öltözékére, ezen felül szalmaszőke haja csapzott az előbbi futástól, orcáin pedig két kis rózsaszerű folt "éktelenkedik", melyek mellé tüdeje is betársul a zihálással, hogy elmondja, igenis futott egészen idáig. Időközben elnéz az úriember válla felett egy hátrébb eső pontra, mi egyre közelebb ér mégis- ezt mutatja a lányka fejének mozgása. Nem akaródzik bevárnia, hogy el is kapja a nyakát ez a zsebtolvaj... Történetesen lejött Mystralba, hogy rendeljen egy ruhát apja "parancsának" megfelelően. Ez akarna lenni az ajándék megfogalmazása náluk. Egyszóval eljött a szabászatba és amint kilépett az ajtón, nekijött ez az ágról szakadt alak, aki mindjárt ide liheg a közelükbe, s belenyúlt a zsebébe, hogy ellopja a tárcáját. Történetesen arra nem számított, hogy a lányka igenis megérzi a nyúlkálást, s hivatalos őrült mivolta miatt nem fogja szó nélkül tűrni a rablást. Olyat könyökölt a zsebtolvaj szemébe, hogy az majdnem kifolyt, ezután pedig szaladóra fogta a dolgot minden szégyen nélkül. A fizikai erőfölény még mindig annak a férfinek az oldalára billent volna, ha marad.*
-Mi lesz már? Nyisd ki a szád végre. Mindjárt ide ér. *még merevebben bámulja az úriembert, kibe belebotlott (talán szántszándékkal, talán nem), s várja a kedvező reakciót, hogy elhessegessék a közeléből ezt a tagot. Magában azt fontolgatja, ha ez itt nem segí neki, a közelükben cigarettázó férfitől talán el tudná csórni a kését, hogy belevágja ebbe az idegesítő üldözőbe, aki ráadásul még bolond is. Fényes nappal kimerészkedni és lopni indulni. Egyesek nem a fejükkel gondolkoznak.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Mystral főutcája - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime2012-05-10, 3:34 pm

*A papír lassan és precízen a táskámba kerül, kezeimet pedig zsebeimbe süllyesztem, így lépkedem tovább, most már egyre magabiztosabban az előbb említett bolt felé, amikor hirtelen kis jön a lökés, így fejem előre billen, hajam picit megmozdul, én pedig csak meglepetten lépek egyet előre, majd állok is meg, így fordítom fejemet az ütköző irányába, ki idő közben már elém is kerül. Hátam mögül kiabálást hallok, így csak szemöldököm összevonva fordulok a szőkeség felé, kit nyugodt, de egyben igazán kíváncsi tekintettel kezdek el figyelgetni, de csakis az arcát, nem szokásom csak úgy megbámulni senkit sem, az illedelmetlenség lenne.*
- Hogy hazudjam azt? Mégis miért tennék ilyet? *teszem fel halkan, de mégis jól érthetően a kérdést, miközben végül jobban meg tudom nézni, hogy kivel is van dolgom. Nem láttam még soha ezt a lányt, ez teljesen biztos, van valami furcsa a kisugárzásában, valami, ami felkelti az érdeklődésemet, így hát csak elmosolyodom, majd kezeim már ki is veszem zsebeimből.*
- Ne aggódj, hazugság nélkül is tudok segíteni, de utána elmesélhetnéd, hogy mibe keveredtél. *csóválom meg lágyan a fejem, így hát nincs oka arra, hogy felszólítson a beszédre, mivel magamtól is meg tudok szólalni, köszönöm szépen. Lassan tehát megfordulok, így szépen hátat is fordítva a lánynak, majd türelmesen meg is várom azt a bizonyos üldözőt, így amikor az a szemeimbe néz - mert logikusan fog -, akkor csak megkeményednek helyes vonásaim.*
- Nem akarsz semmit ettől a lánytól és ha legközelebb meglátod, messzire el fogod kerülni! *adom is ki a parancsot, méghozzá mentális képességeim segítségével, így a tolvaj szemei elkerekednek, a szőke lányra néz, majd rám és bólint. Hirtelen fordul meg és indul el egy másik utca felé, mintha itt se lett volna soha, én pedig végül elégedetten elmosolyodva fordulok vissza a csapzott lány irányába.*
- Megfelelt? *teszem fel a költői kérdést, mivel úgy hiszem, hogy nem lesz ez az egész ellen kivetni valója, így hát végül kezem nyújtom felé, amelyet természetesen üdvözlés képen teszek.*
- Noah Cromwell vagyok! És benned kit tisztelhetek? *hangom kedves és picit se bántó, nem fogom leszólni azért, mert nekem mert jönni. Bizonyára megijedt, hiszen egy törékeny lánynak tűnik és ha már egy férfi követte, akkor egyértelműen félelmet válthatott ki belőle. Nem tudom, hogy a sulimba jár-e vagy csak egy mugli, de nekem ez nem is számít, nem otthon vagyok, itt nem kell mindenben azt tennem, amit apám várna el tőlem, tehát akár muglikkal is nyugodtan társaloghatok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral főutcája - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral főutcája   Mystral főutcája - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral főutcája
Vissza az elejére 
6 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Mystral kikötője - A rév
» Mystral parkja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: