Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 La'morte Szabászat

Go down 
+19
Ruby Rose Re
Noah Cromwell
Dareia Yrjanfrost
Völgyesi Félix
Naomi Teigneux
Conrad Dietrich
Varg Yrjanfrost
Michelle Norton
Mona Braxton
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Nil Moriarty
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Illya Imbecairwen
Hunyadi Péter
Aysha Darkblood
Octavia Blackwood
Mesélő
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


La'morte Szabászat - Page 4 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-06-06, 6:34 pm

*Nem gondoltam volna, hogy valaki úgymond kritizálni fogja az általam felpróbált ruhát, de ez mégis megtörténik. Más esetben lehet, hogy elküldtem volna melegebb éghajlatra az illetőt, de jobban megnézve magamnak a srácot, elnyeri a tetszésemet a külseje, és azért a stílusa is, így nem harapom le a helyes kis fejét. Egy bókot is bezsebelhetek társalgásunk elején, mivel jó pontot szerez nálam a fiú. A lila ruhát egy feketére cserélem, ami sokkal szexibb és merészebb, mint az előző, és tetszik is a másiknak, ez szemmel látható, és hangot is ad ennek. Elégedetten mosolyodom el azon, hogy sikeresen elcsavartam a fejét, de hát ezzel nincs egyedül a nagyvilágban, ha őszinte akarok lenni.*
- Hm, szóval neked bármilyen lány megfelel? *kérdezem kicsit pimaszul, és kissé félredöntöm a fejem, úgy nézem őt. A következőkben megdicsérem a külsejét, hiszen tényleg vonzó.*
- Ezt akartam hallani. *mosolyodom el ismét kacéran, és közelebb lépek, végigsimítok rajta, és a tetkóját is kiszúrom. Mivel nem áll szándékomban itt és most leteperni a srácot, így ártatlanul visszalépek, és elégedetten szemlélem, milyen reakciót váltottam ki belőle. Na hát igen, van egy-két tapasztalatom már ilyen téren, egy kis szórakozásnak nem szoktam nemet mondani, de azért megválogatom a partnereimet, akikkel kikezdek, nem kavarok fűvel-fával. Rákérdezek a tetoválásának eredetére, és elmosolyodom a válaszon.*
- Érdekes fogadás lehetett... *jegyzem meg, és szemeibe nézek, miközben kissé megnyalom az ajkaimat. Kíváncsi vagyok, mennyire van önuralma a másiknak, titkon élvezem húzni a fiúk agyát hasonló esetekben. Hogy tudjam a nevét, bemutatkozom, és ő is elárulja, hogy hogy hívják.*
- Én is örvendek, Félix. Egyébként te mi járatban vagy a szabászatban? *kérdezem, hogy ha már az én célom világossá vált, fény derüljön, ő vajon milyen ruháért jött. Miközben a válaszára várok, ártatlan tekintettel, túrok bele a hajamba, aztán pedig húzom le a kezem a nyakamon, majd végig a ruha dekoltált részén, hogy aztán megigazgassam a ruhám alját.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-06-06, 6:53 pm

*Mindig is ilyen voltam. Közvetlen. Főleg a lányokkal. Szeretem őket bókkal elárasztani, de csak akkor, ha igazak. A semmiért nem kapnak tőlem ilyet, ha ronda megmondom neki. Így jutunk el oda, hogy sikerül kicsikarnia belőlem néhány elismerő mondatot, bókot is kap, mert úgy illik és így is van. Idő közben el is feledkezem arról, hogy miért jöttem, így állok tovább karba font kézzel a fülke mellett, ahogy a lánykával beszélgetek.*
- Hát az a bármilyen eléggé tág fogalom. Szeretem, ha ad magára, ha csinos, elegáns, kedves, mosolygós, pimasz és tudja hogyan kell a pasikkal bánni. *Adom meg teljesen őszintén a választ, ám még valami a nyelvem hegyén van, amint kis szünet után közlök.* - Viszont, taszítani tud, ha egy csaj minden pasival ezt csinálja! *Nézek rá pár pillanatig komoly tekintettel. Ezzel nem akartam semmire sem célozni, őt pedig semmiképp sem megbántani, nem volt célom, csak így kerek a történet, hogyha már rákérdezett milyen csajok jönnek be. És persze mindez csak külső, a belsőről még szót sem ejtettem.*
- Szóval szereted, ha bókolnak neked! *Villan fel zöld szemem, ami picit elsötétedik, arcomra ezzel egy időben pedig ravasz mosoly ül. Akik ismernek jól tudják, hogyha a világoszöld szemem elsötétedik, túl sok jóra nem kell számítani, de azt kevesen tudják, hogy ez mást is jelenthet, főleg egy lány jelenlétében. Most én lépek hozzá közelebb, felé magasodva pillantok le rá. Hogyha nem lök el magától, akkor picit félre fordítom fejét, hogy szabaddá vált nyakába finoman szimatolhassak bele, lassan fújva ki a levegőt. Tapasztalataim szerint ilyenkor a lányok többségét elfogja a libabőr, mások pedig nevetésben törnek ki, mert épp csikis területet találtam, vagy mert erogén zóna. Kérdés, most melyikre hibáztam rá. Puha bőrén ezután lassan végighúzom kezem felfele, hátul a nyakszirtnél pedig beletúrok a hajába.*
- Incselkedünk? *Kérdem a füléhez hajolva teljesen. Nem lépek arrébb, mosolyogva hallgatom szavait a fogadást illetően, majd a bemutatkozásos résznél hagyom, hogy tovább húzza az agyam. Tombol bennem a vágy, hogy nekidöntsem a fülke oldalának és itt helyben lesmároljam, de ennyire tapló nem vagyok és van bennem önuralom, azt is tudom, hogy csak játszik velem, mert látja, hogy vevő vagyok rá.*
- Farmert és inget jöttem nézni, mert elhasználtam őket és fel kell újítani a ruhatáramat. Szeretem, ha jól nézek ki és a csajok megnéznek… *Búgom továbbra is fülébe a szavakat, mintha ez lenne a természetes.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


La'morte Szabászat - Page 4 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-06-06, 7:14 pm

*Kellemes társaságom lesz a La'morte Szabászatban, így nem szólom meg Félixet, amiért kicsit kritizálta az általam felvett lila ruhát. Hamarosan megtudom, hogy milyen lányokat szeret, és a legtöbb tulajdonság illik rám. A kedves és a mosolygós személyfüggő tulajdonságom, de egyébként minden más stimmel. Hamarosan a tudtomra hozza, hogy mi az a tulajdonság, amit nem szeret túlzottan, és egy pillanatig úgy érzem, rám céloz. Nem fogok magyarázkodni, én tudom magamról, hogy nem állok le minden szembe jövő pasival, azért egy mérce nálam is van, amit meg kell ütni.*
- Ki nem szereti, ha bókolnak neki? *teszem fel a költői kérdést, majd nézem szemeinek furcsa változását, ami fura mód tetszik, és a mosolyt is látom. Kellemes meglepetés ér, mikor odalép hozzám de eszemben sincs ellökni, inkább csábítóan mosolygok rá. Nem lököm el magamtól, inkább két kezemet izmos mellkasára kezem, ujjaim pedig néha inge alatt kalandoznak. Mikor a nyakamba fújja a levegőt, libabőrös leszek, és ez kicsit lebuktat, hogy a nyakam bizony egy erogén zóna, de továbbra is természetesen viselkedem.*
- Talált süllyedt, szépfiú. *hajolok én is közelebb hozzá, a szavakat a fülébe suttogva, majd pedig gyengéden megharapom fülcimpáját, majd pedig visszahúzódok, hogy zöld szemeibe tudjak nézni. Nem vagyok gondolatolvasó, de sejtem, miféle gondolatok kavaroghatnak a fejében, hiszen az én fejemben is hasonlóak vannak. Szeretek a fiúkkal flörtölgetni, meg hasonlók, és ez a helyzet is ínyemre van. Hogy kicsit másról is beszéljünk, megkérdezem, ő mi járatban van itt.*
- Elhasználtad? Valld be, hogy az összeset a csajok tépték szét. *mosolyodom el. Külső szemlélő nehezen hinné el, hogy mi ketten most találkoztunk először, mert nem nézünk ki úgy, de sose foglalkoztam ilyen szinten másokkal.*
- Hm, én ruha nélkül is megnéznélek... *súgom a fülébe, majd ártatlanul kapom szám elé a kezem.*
- Hoppá, csak nem mondtam ki hangosan is? *pislogok, mint egy szende szűz, de persze, hogy hangosan is ki akartam ezt jelenteni. Míg a reakcióját várom, kezeimet az ing alá dugom, és mellkasán, vállán és nyakán húzom végig ujjaimat.*
Vissza az elejére Go down
Völgyesi Félix
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Völgyesi Félix


Jelige : He ate me / Ő evett meg
Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás : 2012. Apr. 23.
Tartózkodási hely : Callisto háló / Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-06-06, 7:39 pm

*Úgy gondoltam hamar letudom a dolgot, ami a ruhákat illeti, mert már egy ideje tervezgettem a dolgot, most mégis másként alakult a dolog, amint én megszólítottam az öltözködő leányzót. Bár a ruhák tényleg elkelnek, eszem ágában sincs itt hagyni a leányzót, főleg mert kedvemre való a viselkedése és ebben a ruhában tényleg nagyon szexi. Mosolyog, merész és szeret kacérkodni, de abban is biztos vagyok, hogy megválogatja a srácokat és úgy gondolom én a kedvére való személy vagyok, hiszen nagyon teszi a szépet.*
- Tudnék mondani pár nevet… *Tényleg vannak olyanok, kiknek nem esik jól vagy tudom is én… mindegy… Naominak igenis tetszik, szóval folytatom tovább, így jutunk el oda, hogy egészen közel kerülök hozzá, nyakát cirógatva kissé, de nem megyek tovább, pedig úgy érzem ő is benne lenne a dologban, vagy túl jól álcázza a dolgot? Így, hogy itt állok tőle pár centire én is védtelenné válok, ezért is tud beleharapni fülcimpámba, melyre kissé felszisszenek. Két kezemmel a feje mellett megtámaszkodok a próbafülke oldalánál, ezzel közrefogva a lányt. Persze, ha nagyon akar, kitud szabadulni, meg persze nem tartom őt konkrétan magam előtt, csak így kényelmesebb. Hamar megérzem kezeit az ingem alatt, amint ide-oda siklanak ujjai, én pedig önkéntelenül borzongok meg érintéseitől.*
- Rettentően gonosz vagy! *Suttogom továbbra is ugyan olyan halkan, mint eddig. Tudom, hogy tudja mire vágyok, hiszen nőből van. Nekik pedig valahogy erre nagyon kifinomultak az érzékeik, hogy pontosan mit is szeretne egy pasi. Abban is biztos vagyok, hogy tudja mennyire imponál nekem a csaj, főleg egy ilyen szerelésben. Nem kéne sokat játszanom a ruhával, hogy láthassak mindent belőle.*
- Lebuktam! Nem tudom tagadni… *Nevetek fel, s bár ez nem így van, hagyom hogy gondolatban eljátszhasson a dologgal. Ugyan azt nem tudom, mit gondol rólam, én nem vagyok egy nőfaló, mint ahogy az elsőre lejöhet.*
- Ruha nélkül? Hoppácska drága! Most már nem tagadhatod le, hogy szeretnél velem ágyba bújni… *Harsányan elnevetem magam, nem túl hangosan csak épp amennyire kell. Egyáltalán nem gondolom úgy, hogy a Naomi könnyen kapható lenne, biztos kéne még pár kört futnom a dologhoz. Egyik kezemmel füle mögé simítok néhány arcába lógó tincset, aztán ellököm magamat a fülkétől.*
- Hogyha rám hallgatsz, megveszed a rucit, mert nagyon jól nézel ki benne, de cserébe el kell jönnöd velem holnap bulizni! *Kötök vele egy megállapodást, hiszen úgy érzem, még lenne dolgunk egymással, de nekem mennem kéne.* - Rendben van? Küldök neked este levelet, addig fontold meg a dolgot. Nekem sajnos mennem kell, bármennyire is szeretnék maradni, órám lesz és a nyakamat szedik, ha megint nem megyek el! *Vallom be őszintén a helyzetet.*
- Nagyon örültem, este várd a levelet… ne rosszalkodj sokat! *Kacsintok rá, aztán az eladóhoz megyek. Nem vettem semmit se, de Naominak a fekete ruciját kifizetem titokban, hogy ezzel is kissé meglepjem majd a leányzót. Még egyszer hátranézek, aztán el is tűnök az utcák rejtekében gyors tempóval.*
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


La'morte Szabászat - Page 4 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-06-06, 7:59 pm

*Jól elvagyunk Félixel a próbafülkéknél, és közelebb is kerültünk egymáshoz - szó szerint. Picit meglep, hogy azt mondja, tud olyanról, aki nem szereti a bókokat, de hát én szeretem, sőt, hogy őszinte legyek, néha el is várom. Ajkai roppant elérhető közelségbe kerülnek, de nem adom meg azt, amire talán titkon mindketten vágyunk. Igenis incselkedek vele, de őt se kell félteni a tettek terén. Nem bújok ki előle, mikor ő helyzetet vált, és nem hagyom abba mellkasának cirógatását.*
- Mondták már. *döntöm oldalra a fejem, és gonosz mosolyt küldök Félix felé. Kicsit viccelődök a ruháiról, min felnevet kicsit. El tudom képzelni, ahogy a nők szétszedik, de aztán lehet, hogy ő is kicsit olyan, mint én, és válogat. "Véletlenül" elszólom magam, hogy megnézném ruha nélkül, és reakcióján ártatlanul elmosolyodom.*
- Ha akarnálak, már most is nekiállhatnék vetkőztetni téged, nem kell ahhoz ágyba bújni... *mosolyodom el kacéran, de szememből kiolvashatja, hogy a jövőben bármi megtörténhet. Mikor ellöki magát, nézem a mozdulatait, majd hallgatom, mit mond.*
- Ám legyen. *egyezek bele a bulizásba, hisz amúgy is menni akartam, és így legalább egyedül se leszek. *
- Várom, de ha nem jön, jaj neked. A rosszalkodás... majd meglátjuk hogy sikerül. *kacsintok rá, majd utána intek. Kicsit bánt, hogy egy tanóra miatt csak így itt hagyott, de ez elmúlik, mikor pár perccel később a pénztárnál kiderül, hogy Félix kifizette a ruhámat. Micsoda úri ember. Veszek még néhány bulizós ruhát, majd szatyrokkal felpakolva indulok vissza a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 4:36 pm

*Nem minden vágyálma a leányzónak, hogy a mai napot erre fordítsa tanulás helyett, de vannak kötelességek, aminek még eleget kéne tennie, ameddig az apja szavaival élve ő tartja el, tehát most jó kislány módjára miután felöltözik, el is indul a révészhez, hogy a segítségével átjuthasson Seol szigetére, pontosabban Mystralba, ahol majd a tervben szereplő szabászatot megtalálhatja. Egyébként egy sima fekete toppot visel, hozzá illő farmernadrággal, szegecselt övvel, és egy sima sportcipővel a lábán, tehát mondhatni nem éppen a legnőiesebb öltözködés, de ezt talán már megszokhattuk tőle. Ettől függetlenül természetesen külseje nem elhanyagolt, haja most kissé göndörebb az átlagnál, hála hogy a szárítás miatt becsavarodott, szeme alatt pedig csak halvány éjkék smink látható. Nem kell sok idő ahhoz hogy elérje a szabászatot, aminek a kirakata előtt meg is áll, s kissé elhúzott szájjal kezdi méricskélni a kirakott darabokat. Jó lehet szabatni is, de ő bőven megelégszik valami kész termékkel, ami még az ő fogára is megfelelő lenne. Kérdés hogy fog e találni ilyet, egyenlőre úgy tűnik nagyon fontolgatja, hogy bemenjen e az üzletbe vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 4:45 pm

*Mivel közeleg a tél, így muszáj lesz csináltatnom magamnak egy kényelmes és egyben elegáns kabátot, melyet bár megvehetnék máshol is, de úgy érzem, hogy most tökéletesen elegendő lesz számomra az, amit a Mystralban lévő szabó nyújtani tud. Azt hallottam, hogy ügyes a férfi, tehát egy próbát megér és ha nem lesz olyan a ruha, mint amilyet én szeretnék, még mindig lesz időm máshol beszerezni egyet. A célom így most már talán egyértelmű, tehát a La'morte nevű szabászat felé tartok, amelynek kirakatát már többször láthattam sétáim során, de bent még eddig nem jártam. Öltözetem egyébként hozzám illő, elegáns és egyben mégis visszafogott, tehát egy hosszú, fekete nadrág van rajtam, kényelmes bőrcipővel és felül pedig egy rövid ujjú ing, melynek csak a legfelső gombja van kigombolva. Egyébként a vasalásnak hála egy kicsinyke gyűrődés sincs rajta. Ékszert most nem viselek, hajam szépen ki van fésülve, tehát a megjelenésemben nem lehet kifogásolni való. Amikor viszont már csak pár méter választ el az elmített üzlettől, ki is szúrok egy fekete hajú leányzót, akivel szerintem még nem volt alkalmam találkozni és láthatóan most elnézegeti a kirakatot, tehát megköszörülöm picit a torkom, hogy magamra vonjam figyelmét, majd lágyan elmosolyodva az ajtó felé lépek.*
- Szia! Te nem jössz be? *nem igazán vagyok a szavak embere, nem tudom még, hogy miképp is lehet önfeledten, szabadon beszélgetni valakivel, de mégis, meg szerettem volna szólítani. Az ajtóhoz érve viszont megállok, még nem nyitom azt ki, hanem inkább bemutatkozom neki, még mielőtt illetlennek tartana.*
- Egyébként Noah Cromwell vagyok, nagyon örvendek! *biccentek is felé, kezem pedig nemsokára a kilincshez ér, hogy kinyithassam az ajtót magunk előtt. A csengő már meg is szólal, jelezve az eladónak, hogy vendége érkezett, ha a lány pedig jön, akkor udvariasan előre is engedem, én pedig csak mögötte haladva lépek be a helységbe, az ajtót természetesen becsukva magam után.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 4:58 pm

*Látszik rajta, hogy nagyon hezitál a választáson, igazából nem túl sok kedve van bemenni, mintha tartana valamitől, de ez szinte az arcára van írva. Szerencsétlenségére, így teljesen meg is felejtkezik arról, hogy bárki is láthatja, sőt arra sem számít, hogy akár megszólíthatják, így talán nem is nagy meglepetés hogy a leányzó ösztönösen rezzen meg, amikor hallja az ismeretlen hangot, és a szavakat amiket bizonyára hozzá intéztek.*
-Őőő szia.. Nem, azaz de vagyis tervezem..*mondja, miközben egy pillanatra még vissza néz a kirakat felé, majd tekintete most már végképp az ismeretlen, ámde igen csinos fiúra vándorol, akit eddig maximum csupán csak látásból ismerhetett eddig. Megvárja ameddig a fiú az ajtóhoz, ér de mikor jön a bemutatkozás, már cseppet sem olyan bizonytalanul nyújtja előre a kezét, már ha a másik híve az ilyen fajta köszönésnek.*
-Dareia Yrjanfrost, szintúgy..*válaszolja picit tömören. Nem tudja mi van vele, a meglepetés ereje, vagy valami más zavarta meg, de valahogy feszültebb az átlagnál. Azért most már megembereli magát, és így indul meg a másik előtt, az ajtón befelé, de azért hátra néz a fiúra.*
-Egyébként láttalak már... A suliba azt hiszem.*mond csupán még ennyit, amihez egy halvány barátságos mosolyt is fűz, majd a a pulthoz érve már hallja is a hangokat, ami arra engedi következtetni, hogy nemsokára itt az eladó is.*
-Amúgy ha van konkrét elképzelésed, nyugodtan vásárolhatsz előttem, nekem még van min gondolkoznom.*fordul félig meddig a ruhák irányába , s olyanokat kezd el nézegetni, amik főleg estélyiek. Azt már magában megállapította, hogy ez a fiú ad a külsejére, a legapróbb részletekig, hiszen nem kellett sok idő, hogy megfigyelje a lábbelijét, és a ruházatát, amik bizonyára nem a bóvli kategóriába tartoznak. Ezt akár jópontként is felírhatja ennek a srácnak.*
-Amúgy hogy hogy itt? Esetleg ruha vásárlás, vagy csak valamit helyre akarsz hozatni a szabóval?*kérdezi cseppet bátrabban, miközben néha a ruhák felé fordulva mutató ujjának hegyét elgondolkozóan a szájára biggyesztve nézelődni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 5:35 pm

*A szabóhoz bár sokan járnak, mégis remélem, hogy tud rám egy kis időt szakítani és nem kell majd órákat várnom valakire. Tehát már útnak is indulok és elég hamar meg is érkezem az adott üzlet elé, ahol egy számomra ismeretlen lány ácsorog, mintha ő is be akarna menni, de valamiért nem teszi. Tudom, hogy nincs sok közöm ahhoz, hogy mit csinál vagy éppen hol, de mégis rákérdezek az ajtóhoz érve, hogy bejön-e, vagy sem. Ahogy hallom, nem túl magabiztos, mely újabb mosolygásra késztet, de nem siettetem, hanem türelmesen várom, hogy miképp dönt és amikor végül megindul, majd kezét is nyújtja, lágyan megfogom azt és picikét meg is rázom.*
- Ismerős a vezetékneved, csak nem tudom, hogy honnan. *mivel általában csak vizsgázni jártam a Mysterioba, így nem ismerem még az ide járó embereket, de ez a név valahonnan mégis annyira ismerős. Remélem, hogy Dareia segít majd abban, hogy választ találjak rá, honnan is ugrik be annyira a neve, de ha nem, akkor majd valahogy kiderítem. Általában nem nyugszom addig, amíg el nem érem azt a célt, amit kitűztem magam elé és bár a cél most igen kicsike, ugyanannyira tud dühíteni a tudat, ha nem derül rá fény. Mindenesetre mindketten besétálunk az üzletbe, én pedig be is csukom magam mögött az ajtót, úgy tekintek körbe kíváncsian és már hallom is, hogy neki ismerős vagyok.*
~ Most lehet, hogy azt illene mondanom, hogy én is emlékszem rá, de sajnos ez nincs így. ~ *mindenesetre próbálom kivágni magam ebből a helyzetből, így vonom meg nagyon picit a vállaimat.*
- Talán azért, mert egy helyre járunk, egyébként Cruos vagyok és harmadikos. És te? *kérdezek is rá, talán ez ad majd valamiféle választ arra, hogy honnan vagyok számára ismerős. Amikor viszont hallom, hogy az eladó is közeledik, majd pedig a lány szavait, hogy előre enged, aprót biccentek felé.*
- Köszönöm, akkor élek a lehetőséggel, amint ide talál a szabó. *nézek is el felé, de idő közben egy újabb kérdés is érkezik felém. Úgy látom, hogy nagyon érdeklődő ez a lány, én pedig próbálok normális társaságnak tűnni, így természetesen válaszolok is neki.*
- Egy kabátot szeretnék csináltatni magamnak télre. Úgy hallottam, hogy ügyesen dolgozik az itteni szabó, gondoltam kipróbálom. *magyarázom is el neki, majd mivel a férfi megérkezik, így picit magára hagyom a lányt, hogy elbeszélgessek az említett kabátról, a különleges anyagáról és gombjairól is, majd pedig még méretet is kell adnom magamról, amit készségesen meg is teszek és csak jó negyed óra múlva érkezem meg újból a lány felé, így szúrom ki, hogy az estélyi ruhákat nézegeti.*
- Csak nem bálra készülsz? *egy kis tippet megengedek magamnak, bár még az is előfordulhat, hogy tévedek, mindenesetre most nézem csak meg egy picit jobban magamnak a másikat. Vékony, szép alakja van, bizonyára sok fajta ruha jól áll rajta, viszont mivel még nem ismerem, meg se próbálok tanácsokat adni neki, inkább csak kíváncsian figyelem, hogy miféle ruhákhoz ér hozzá, melyek azok, amiken megakad a tekintete.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 5:56 pm

*Kissé bizonytalan a lány, bár nem is próbálja ezt titkolni, hiszen rá van írva az arcára, és a viselkedésére, ezt ő maga is tudja, ám úgy látszik, Noah személyében megértő "társra" talált, ugyanis nem lesz siettetve, aminek még örül is. Az ajtóhoz érvén azonban megtörténik a bemutatkozás is, a fiú pedig megjegyzi hogy ismerősen cseng neki a vezeték neve. Dareia csak egy kis mosollyal rázza csóválja meg a fejét, miközben a srác szemébe nézve válaszol is.*
-Bizonyára az unokabátyám Varg miatt, ő is ide jár haramadikos, és tanárkodott, eleinte elsős tárgyat, most pedig egy másodikost tanít.*mesél röviden, pár szót a lány, hiszen csak emiatt lehet ismerős a fiúnak ez a név, de azért nem fognak valószínűleg egy harmadik személyről leállni beszélgetni. A lány útközben befelé, meg is említi, hogy ismerős neki látásból, ám a válaszra egy szélesebb mosolyt vet és nagyban bólint is párat.*
-Akkor meg is van hogy miért, csak mert én is harmadikos vagyok és szintén Cruorises. Egyébként nem igazán láttalak a tornyunkba se sokszor, ha úgy lett volna, valószínűleg megjegyeztelek volna jobban.*vigyorodik el, természetesen nem kell félre érteni, bár a srácnak minden oka meglehet rá, hiszen nem tudhatja hogy a lány mire gondol, beérve viszont Dareia átadja az elsőbbséget a srácnak vásárlás tekintetében, még pár kérdéssel megtoldva.*
-Sok más esélyed nincs is a környéken, minthogy bízol a kismadarak csicsergésében, mert a közelben nincs más ruha bolt, sőt szabó sincs. De megsúgok valamit..*hajol egy pillanatra közelebb játékosan a fiú füléhez, és pár szót bele is suttog.*
-Nem fogsz csalódni benne.*mosolyodik kicsit el, s már el is távolodik a másiktól, ő maga pedig a ruhák felé veszi az irányt, ám hiába nem figyel most annyira a fiúra a kérdését meghallja azért.*
-Mondhatni igen... a téli időszakba haza kell mennem apám unalmas báljaira, na meg ha itt lesz valami akkor ide se ártana, bár nem mintha lenne bárki akivel tervezném hogy elmegyek.*húzza alig láthatóan picit el a száját, majd tekintete teljesen vissza tér a ruhákra, s jó néhány percig el is vacilál rajtuk, tehát Noahnak bőven van ideje, beszélgetnie a boltossal. Ha azonban a lány fele néz, láthatja, hogy egy ezüstös, illetve egy fekete fűzőt vesz le... *
-Szerinted melyik szín a nyerő , csak úgy férfiként rá nézve?*kérdezi fejét oldalra döntve, mondhatni már kérlelő pillantással, hogy mondjon véleményt a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 6:10 pm

*Ahogy hallgatom a lány bemutatkozását, ösztönösen egy harmadik személy jut eszembe róla. Már hallottam ezt a vezetéknevet, csak az a baj, hogy nem ugrik be sehonnan se, hogy hol is lehetett mindez, egészen addig, amíg meg nem hallom a lány szavait, így csattan képzeletben a tenyerem homlokomnál, de arcomon csak a felismerés jeleit lehet látni, ilyen dolgot nem tennék társaságban.*
- Igen, így már tudom. Jó neked, hogy egy rokonoddal együtt jársz ide, bizonyára könnyebb. *fűzöm hozzá ezeket a szavakat, de tényleg nem Varg-ról fogok beszélgetni Dareiaval, hanem inkább a lányra próbálok meg koncentrálni, így derül ki, hogy szaktársak vagyunk, na meg, évfolyamtársak is.*
- Tudod, eddig csak vizsgázni jöttem ide, a szüleim miatt, most pedig egy ideje már itt vagyok. Nagyon remélem, hogy nem hívnak ismét haza és akkor esetleg lesz alkalmunk a toronyban is összefutni. *döntöm is meg kicsikét a fejem, de én se úgy mondom mindezt, mintha félre kellene bármit is értenie, egyszerűen próbálok kedves lenni. Viszont mivel az elsőbbséget átadja a lány, így nemsokára már az eladót kezdem el keresni szemeimmel, de amíg nem érkezik meg, addig tovább beszélgetünk egymással.*
- Ezért jó varázslónak lenni. Könnyen el tudok készíteni egy zsupszkulcsot, de ott a teleport szoba is akár. Mindenesetre bízom abban, hogy igazad van. *mosolygok is rá kedvesen, majd ez után már el is válunk egy kis időre, amíg én a kabátom után adom le a rendelést, mely bizonyára csak pár nap múlva lesz kész, de nem sürgős a számomra, időben jöttem még el megcsináltatni. Miután végzek, vissza is térek a lányhoz, így kérdezek rá arra, hogy mire fel néz magának estélyi ruhát, a szavaira pedig eszembe jutnak a nálunk rendezett estélyek.*
- Valahogy nem tudom elhinni, hogy senki se hívna el. *nem bókolok azzal, hogy szép, mivel látszik rajta és szerintem az ilyen lányok tudják magukról, hogy nem csúnyák. Bár nekem kicsit vad ez a külső, de nem ítélek ebből, sose lehet tudni, hogy milyenek is a másik belső értékei. Két ruha is elém kerül, hogy döntsem el, melyik a szebb, én pedig ösztönösen mutatok rá az ezüst színűre.*
- Szerintem ez, de még egy kékes árnyalatot is el tudnék képzelni rajtad. *próbálok ötletelni, így nézem meg a többi fűzőt is, de természetesen a lány dönti el, hogy melyiket választja. Én itt végeztem, de minek állnék még tovább? Inkább csak megvárom a másikat, hátha még egy kis ideig lesz társaságom.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 6:29 pm

*A neve említésére ismerős a fiúnak a családja neve, így el is magyarázza hogy lényegében az unoka báttya is ide jár, így viszont úgy tűnik már a fiúban is feldereng a felismerés, amire a kimondott szavakat, csak egy mosollyal nyugtázza.*
-Igazából nem. Mindkettőnknek megvan a maga élete, bár úgy két havonta azért össze jövünk egy üdítőre, vagy valami másra, és beszélgetünk kicsit.*rántja meg a vállát egy kisebb mosollyal, ami után meg is érkeznek immáron az üzletbe, a fiú pedig elmondja, hogy miért nem futhattak össze eddig. A szavakat mosoly követi és néhány bólintás is, miszerint érti a lány.*
-Valószínűleg, főleg ha nálam se győz a lustaságom és kimozdulok a szobámból. Amúgy így már érthető, gondolom nem lehetett kellemes ez az ugrálós életmód.*mondja afféle találgatás képen, hiszen meglehet nincs igaza, és a fiú szereti a pörgős életet, ő is így van ezzel .*
-Meglehet, de néha el is veszi a dolog varázsát a túl egyszerű megoldás. Én inkább próba párti vagyok, abban mindig van valami izgalom.*mosolyog vissza ugyancsak derűsen, végül egyedül hagyja őt az eladóval, ő maga pedig a fűzőket kezdi el nézegetni. telnek múlnak a percek, s nemsokára Noah véleménye is ki lesz kérve Dareia által, s úgy tűnik a fiú nem is rest válaszolni, amire a lány csak ide oda néz a két ruhadarab között, végül aztán egy mosollyal bólint.*
-Meggyőztél.. amúgy nekem is jobban tetszett, de ha már megemlítetted a kéket, akkor nézzünk valami olyat..*mondja derűsen, tehát látszik rajta, hogy egyáltalán nem zavarja Noah társasága, sőt a kezdeti zavartság után, mintha már fel is oldódott volna a társaságában. Végül az egyik polcon talál is valami neki tetszőt, amit aztán le emelve meg is mutat a fiúnak.*
-Ez szép szerintem... Most már csak fel kéne próbálni, mindjárt itt vagyok..*fordul meg hirtelen, s indul is meg a próbafülke felé, ahol pár percnyi ruahcsere árán nemsokára fel is kerül a fűző, azaz csak félig meddig, ugyanis a fiú nemsokára ismét hallhatja a hangját, ám most már a próba fülke belsejéből.*
-Ha nem okoz túl nagy gondot ide jönnél egy picit?*csupán csak ennyit hall, és ha megteszi amit a lány kér, bent már láthatja is a felszerelt fűzőt, aminek a hátulja bizony még eléggé laza.*
-Segítesz kicsit megszorítani?*néz hátra a válla felett ,természetesen bárány tekintettel a másikra nézve, elvégre ő van itt, és ha eddig ilyen udvarias volt, a lány bízik benne hogy ez a feladat se haladja meg a fiú képességeit.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 6:43 pm

*Bizonyára jó lehet úgy ide járni, hogy van valaki az ember mellett, akire bármikor számíthat. De ahogy érzékelem, ez a kapcsolat kicsit más lehet, ugyanis Dareia azt mondja, hogy ritkán találkoznak, amit én nem is értek így hirtelen, de mivel nincs semmi közöm se ehhez, így nem is reagálok rá, mert bár tudnék mit, nem hiszem, hogy illene. Kíváncsi természet vagyok, kutakodnék az okok után, de megtanultam már, hogy mit szabad és mit nem, így csak bólintok, mely szerint értem és végül ez után már folytatjuk is a beszélgetésünket, lényegesen kellemesebb témákat említve.*
- Én néha megmaradok az egyszerűbb megoldásoknál, de hát ezek szerint nem vagyok egyformák, ami sose baj. *mosolyodom is el kedvesen, majd végül egy kis időre magára hagyom a lányt, amíg beszélek a szabóval, de ez után már vissza is térek Dareia társaságába, ki a véleményemre kíváncsi, én pedig meg is adom ezt neki, így ötletelve még neki egy másik színű fűzőt is, amelyet láthatóan meg is fogad.*
- Igen, szerintem is és persze, várok! *nézek is utána, mert az előbb itt lévő lány már itt sincs. Nyugodtan ácsorgom a többi készletet nézegetve, egészen addig, amíg meg nem hallom a fekete szépség szavait, így dermedek meg először egy pillanatra, majd már meg is indulok a próbafülke irányába, kíváncsian várva, hogy miben is kell segítenem.*
- Valami baj van? *kérdezek is rá először, majd a függöny elé érve kezem az anyaghoz ér, várok pár másodpercet és ez után már el is húzom azt, így láthatom meg a csupasz hátat is. Nem ácsorgom sokáig, másnak ezt nem kell látnia, így bemegyek a lány mellé és be is húzom magam után a függönyt.*
~ Vajon ezt direkt csinálta? Ha tudja, hogy nem lesz képes egyedül felhúzni egy ilyen fűzőt, akkor miért akarja felpróbálni? ~ *nem értek a női logikához, így nem is tudom megállapítani, hogy vajon direkt tesz-e próbára és kacérkodik velem vagy sem, de próbálom nem túlgondolni mindezt, hanem kezeim a fűzőhöz érnek, majd már összébb is húzom a másikon és el is kezdem azt bekapcsolni, szépen lassan, hogy véletlenül se bántsam meg vele a másik bőrét.*
- Kész is! *és ez után talán már meg is fog fordulni, hogy láthassam benne, így ha meg tudom nézni, elégedetten bólintok.*
- Nagyon jól áll! Na de nem zavarok ám itt... *lépek is ki a fülkéből, visszahúzva a függönyt is, hagyva, hogy a lány nyugodtan nézegesse csak tovább magát, én pedig inkább odakint várok, figyelve az üzletbe érkező és távozó embereket.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 7:10 pm

-Na igen, gondolom nem szereted túl bonyolítani az életedet.. Az öltözködésedből is látszik amúgy, egyszerű, de elegáns, gondolom nem akarod másnak mutatni magad mint ami vagy, nem vagy kirívó sem, viszont szereted ha mások észre veszik rajtad hogy minőségi ember vagy.*mondja mosolyogva, mintegy kipásztázva a fiú stílusát, bár lehet nincs igaza, de ért az ilyesmihez, miközben beszél keze néha néha belesimít a hajába, ezzel is hátra tűrve, néhány ott éktelenkedő zavaró tincset, de a mosoly nem marad alább. Nemsokára azonban meg is kapja a megfelelő tippet, hogy milyen színben kellene még szétnéznie, s mivelhogy ad a srác szavára, talál is egy igencsak szép darabot, amit most már el is megy felpróbálni. Azonban néhány perc múlva gondjai adódnak a fűzővel, így be is hívja a fiút. Természetesen nincs hátsó szándéka, nem is arra kíváncsi hogy a fiú mit szól hozzá egyszerűen nem olyan hajlékony hátra felé a keze.*
-Nem, csak gondoltam behívlak egy közös meztelenkedésre......Semmi baj, csak nem tudok rendesen hátra nyúlni hogy megszorítsam..*hallatszik kicsit a morcos és mégis aranyos hang, és ha a fiú bejön, valóban láthatja a meztelen hátat, ám a lány nem tűnik szégyenlősnek. Ha a fiú segít, azért ejt felé egy hálás pillantást egy kisebb mosollyal, majd szembe fordulva vele meg is mutatja magát. A válaszra pedig csak egy mosollyal biccent.*
-Köszi szépen, és a segítséget is... Azt hiszem a te szavadra adhatok..*mondja egy kicsit titokzatos mosollyal, de ha a fiú elgondolkozik, talán nem is kell keresnie a választ a "miért-re" bár ha akarja felteheti ettől. Mielőtt azonban kiérne, érezheti ahogy a lány bár nem durván, de azért mégis határozottan kapaszkodik meg a vállába picit hátra is húzva őt nevetve.*
-Hé... nem zavarsz, viszont ha a bekötésnél gondjaim voltak akkor nem gondolod hogy a kikötésnél is azok lesznek? Mint mondtam nem vagyok annyira hajlékony hogy elérjem..*mondja nevetve, s hogy a fiú higgyen neki, még kezeivel meg is próbálja kibohózni láthatólag azonban ez nem sikerül neki, ha viszont megkapja a segítségét, a lány egy köszönömmel le is rendezi a dolgot, természetesen a fűzőt szorosan a mellkasához nyomva. Pár perc alatt vissza öltözve jön ki a fülkéből, majd szétnézve még egy hosszúkás fekete szoknyát is levesz.*
-Ez még kell, a többi hozzávaló azt hiszem megvan, és köszi még egyszer a segítséget.*mondja a fiú fele, még mindig mosolyogva, hiszen tényleg nem élt vissza a helyzettel, ez pedig dícsérendő.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 7:22 pm

*Mivel már most látszik, hogy nem egyezik mindenben a véleményünk, ezért én tovább is lépnék a dolgon, de ahogy hallom, Dareia nem érez ugyanígy, hanem próbál kiismerni engem, én pedig csak csendben, türelmesen hallgatom végig mondanivalóját.*
- Van, amiben igazad van, de van, amiben nincs. Engem nem zavar, hogy ki mit gondol rólam vagy milyennek lát. Aki veszi a fáradtságot, hogy megismerhessen, az majd rájöhet, aki nem, az pedig nem. Mindenesetre valóban szeretem az ilyen jellegű öltözködést. *magyarázom is meg neki a dolgokat, majd nemsokára már be is leszek hívva a próbafülkébe és csak fejemet csóválom meg még odakint arra, hogy meztelenkedni szeretne velem.*
- Eddig nem tűntél olyan lánynak, mint aki könnyen adná magát. *szólalok is meg, de aztán már hallom is a normális feleletet, így érkezem be én is, majd nemsokára segítek is a lánynak, nem használva ki a helyzetet, még csak meg se simogatom. Most találkoztunk először, én nem szoktam ilyen hamari lenni és bár tényleg nem csúnya a lány, mégse mondhatnám azt, hogy az esetem. *
- Szívesen és örülök, hogy így gondolod, bár nem tudom, hogy miért. *valóban nem, hiszen bár elegáns az öltözködésem, mégse vagyok nőből, ők pedig máshogy néznek ki, tehát ilyen szinten nem lenne mindenképpen jó dolog rám hallgatni, de ő tudja. Jól esik azért ez az egész, de hiába akarok elmenni, bizony még marasztal, vállaimat elkapva, én pedig csak kíváncsian tekintek hátra, hogy vajon mit is szeretne.*
- Oh, bocsánat, erre nem is gondoltam. Fordulj csak meg! *kérem is kedvesen, majd ha megteszi, bizony végig ki is bontom a fűzőt, egészen a derekáig, mivel érzékelem, hogy fogja a ruhát, tehát az nem fog leesni róla. Ez után pedig csak elhagyom ezt a szűk helyet és most már ténylegesen odakint várakozok, amíg Dareia nem végez.*
- Nincs mit! Én viszont szerintem visszatérek az iskolába! Ha nem veszel mást, akkor megvárlak és mehetünk együtt a toronyig. *kacsintok is rá, hiszen éppen az előbb beszéltük, hogy még nem volt alkalmunk ott találkozni, most viszont lesz. Tehát ha Dareia fizet, akkor együtt térünk vissza a Mysterioba, de ha még nézelődik, akkor csak elköszönök tőle és egyedül teszem meg az utat a suliig.*
Vissza az elejére Go down
Dareia Yrjanfrost
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Dareia Yrjanfrost


La'morte Szabászat - Page 4 Kalandor
Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2010. May. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2012-09-23, 7:39 pm

-Nem is gondoltam hogy érdekel hogy ki mit gondol rólad, csak azt hogy azért szereted az elegáns öltözködést..*mondja egy kisebb mosollyal, majd nemsokára már a próbafülke belsejében próbálja fel, az imént szerzett fűzőt is, amivel akadnak némi problémák, így természetesen a srácot hívja segítségül.*
-Azért mert nem is adom magamat könnyen, egyszerűen csak nem vagyok szégyenlős, másrészről te vagy itt, és az eladó, ha lehet inkább olyanban bízok meg, aki valamennyire közelebb áll hozzám korba..*magyarázza még mindig cseppet morcosan, ami inkább a ruha mintsem a fiú miatt van. A segítséget viszont megkapja, amit meg is köszön, de a fiú szavaira csak oldalra dönti a fejét.*
-A válasz egyszerű, jó a stílusod, tehát ha tetszik nekem tetszik a te stílusod akkor az is tetszik ami neked érted?*najó ez lehet picit meg lett kanyarítva beszéd ügyileg, de talán Noah ki tudja bogozni belőle a lényeget. Azonban mielőtt kimenne még vissza lesz húzva, hiszen segíteni kéne levenni is, az sem egyszerűbb mint felhúzni, és ha az nem ment a lánynak akkor bizony ez se fog.*
-Szerencsére én nem. Szóval olyan könnyen nem szabadulsz.* Feleli jókedvűen nevetve, majd amikor meg lesz szabadítva a csomóktól, s a fiú kimegy, vissza is öltözik, s immáron egy szoknyát is levéve a pultoshoz viszi a kiválasztott darabokat.*
-Éppen ezt akartam mondani én is.. Szóval ha megvárnál az jó lenne, már csak azért is, hogy addig is dumáljunk.*mondja majd ha mindent ki is fizetett, valószínűleg kettesben fognak kilépni az ajtón, s együtt is mennek egészen a Mysterioig, ahol majd a klubhelyiségnél vállnak el az útjaik, s ki ki megy a saját dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


La'morte Szabászat - Page 4 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-02-08, 9:30 pm

//Egyetemista spirit órai házi - Energialökés, személyre szabva Rose számára - 1. hsz//

* Kissé izgatottan fogadtam Sideristől levelét a minap, melyben arra kért, még a nap folyamán keressem fel irodájában. Így is tettem, s rövid úton kiderült, egy személyes küldetést óhajt rám bízni, méghozzá egy feketemágus csoport ellen, kik nem tartva tiszteletben a varázs és varázstalan világ közti határvonalat törnek előszeretettel muglik életére, ezzel kockáztatva nem csak saját, de szinte egész világunk biztonságát is… ekkora felelőtlenség komolyan, fogalmam sincs, hogy juthat bárkinek is az eszébe. Forgalmas helyeken teszik mindezt, első sorban római központtal, de hogy ott hol, azt sajnos a nő sem tudja, s ha jól vettem ki szavaiból, többek között ezt kellene kiderítenem, hogy cseppet utána járhassak ennek az egész felvágásnak. Ellenben azt az információt is megosztotta velem, hol tudnék elindulni a kis nyomozásban: nem máshol, mint Seolon, hiszen a mai napon az említett banda egyik tagja tiszteletét teszi itt, valamiféle üzletet fog lebonyolítani, méghozzá az egyik üzlet raktárhelységében. Persze logikusan nem a nyílt utcán fognak egymással üzletelni, ugyanakkor elég merész az egyik bolttulajdonost ilyesmire rávenni, maximum jól megfizetik a segítségért, jobb ötletem tényleg nincs. De mivel tudtom szerint ma este lesz az üzlet lebonyolítása, a helyszín pedig nem más, mint drága szabónk háttérhelyisége, így ideje rákészülnöm a dologra. Lábaimra fekete farmert húzok, felülre szintén ilyen színű póló és kapucnis pulóver kerül, valamint popómig érő szövetkabátom, minek zsebébe pálcám helyezem. Térdig érő csizmám sem maradhat ki a sorból, hajam szépen összefogom, arcomra laza sminket viszek fel, majd pálcám után nyúlok még, s így, készen a vallatásra hoppanálok ki szobámból, Mystral szélére, ahonnan határozott léptekkel igyekszem megközelíteni az említett helységet. Csupán csak egy járókelő vagyok, semmi más, egy vásárló, ki még éppen zárás előtt tér be az ilyenkor este már igen csak csendes üzletbe. *
- Jó estét! * hívom is fel magamra a boltvezető figyelmét, ki egy jó darabig meg sem jelenik egyik polc mögül se, majd pár másodperc elteltével a pult mögötti, függönnyel leválasztott helységből tér elő idegesen, s zavartan siet felém.. aha, tehát immáron folyik az üzlet. *
- Kisasszony.. el kell mennie, ma hamarabb zárunk! * fekteti azonnal apró kezeit karjaimra, általában segítőkész itt a személyzet, de most tekintete cseppnyi félelmet sugároz, és hangja sem túl őszinte.. ideje tehát bevetnem magam, nem húzhatom ezt sokáig, ki tudja, mikor érkeztek és lépnek le innen ezek az alakok? Fekete szemeim határozott pillantásával találkozhat a hajlott korú szabó, kacsóim pedig övére találnak, hangom, tekintetemmel ellentétben kedvesen szólal meg. A szemkontaktus viszont marad.. szuggesztiót igyekszem alkalmazni, tehát engedelmeskednie is kellene, mivel eléggé rendben vagyok mentálisan. *
- Ne aggódjon, azért vagyok itt, hogy segítsek. Csak mondja azt, hogy a lánya vagyok, és besegítek az üzlet zárásába. Győzze meg őket, hogy tudok titkot tartani, ártalmatlan vagyok velük szemben, nem kell tartaniuk tőlem. Zárja be az üzletet. * tekintek tehát végig szemeibe, s mivel fontosnak tartom a spiritualitást, valamint az elme erősségét, nem hinném, hogy nem fog jól elsülni akaratom. A férfi csupán csak végig bólogatja a hallottakat, s mintha idővel fel is engednének ideges vonásai, cseppnyi nyugalom áradhat szét elméjében, ezek szerint sikerült őt meggyőznöm. Minden bizonnyal rájött arra is, tudok a mocskos kis üzletről, ami ott hátul történik, de már el is ereszt, előbb az ajtóhoz rohan, megfordítja a táblát, leoltja a villanyokat, rázár az ajtóra is.. s míg ő ezzel foglalatoskodik, én magam megválva kabátomtól, természetesen pálcámat áthelyezve nadrágom övrészébe teszem, pulóverem ráhúzva, a ruhadarabot a pult alá, míg ő megbeszéli a részleteket azzal a kettővel odabent. Szerencsémre alibim erősítése miatt egy vízzel teli felmosó vödör, s maga a felmosó is kézügyembe kerül, nekem pedig máris beindulnak agykerekeim: a vödröt a függönnyel elválasztott rész elé állítom, majd egy ügyes tolással borítom azt el a földön, hogy a víz nagyja befelé csurogjon az említett helységbe, s még egy választékos szitokzápor is elhagyja ajkaimat, úgy rántom el a függönyt, dühös arckifejezéssel. *
- Bo-bocsánat uraim.. nem volt szándékos. Én csak.. csak elég ügyetlen vagyok. * kérem máris a sűrű bocsánatokat csendesebben, végig tekintve a két férfin, kik szinte egymás ellentétei: az egyikük irtózatosan magas, megvan vagy két méter is. Rövid, barna haja keretezi arcát, s látszik rajta, egész megjelenésén, nem túl elegáns, inkább amolyan alvilági ezzel a koszos, ócska, néhol lyukas kalappal fején, cigivel a szájában, s a testét övező ballonkabátban. Ő szól hozzám először. *
- Tipli van, cicus. * hallom meg máris mély hangját, mely parancsoló, szemeim lesütve pedig végre láthatom agyonra kijárt bakancsát is, mely csupa sár, lábai előtt pedig ott hever egy nagyobb fadoboz, melynek a részemről látható két oldalán egy-egy halálfej figyel, keresztben alatta csontokkal.. valamiféle méreg lehet ebben a dobozban, és igen csak erős, legalábbis erre tudok következtetni a jelzésből. Persze cselekvésem, mi a vödör felállítására, s a víz újbóli belevarázsolására irányul, nem fejeződik be, eszem ágában sincs lelépni innen, melyet alkalmi szülőm sem gátol meg, sőt, kissé még hátrébb is húzódik két polc közé, melyen anyagok, cérnák, kész ruhák, és egyebek találhatóak. *
- Hagyd, Amon, én bízom az öregben, így benne is. Csak a munkáját végzi, ahogy mi is. * hangzik fel most a számomra idegen hang, a harmadik: a köpcösé, ki a kereskedő totális ellentettje, talán velem lehet egy magas, vagy még kisebb pár centivel. Kopasz feje szinte szabályos golyó alakú, arca szintén csupasz, semmi szakáll rajta, vagy ilyesmi, ám kék szemei szinte még így is perzselik bőrömet ruhám alatt, ahogy megnéz magának. Ő lesz az én emberem, ehhez kétség sem fér, kifejezetten úgy néz ki, mint valami maffiafőnök sokadik jobb keze, aki egy elszúrt amcsi filmből lépett ki: fehér ing, rajta barna-fekete mellény, elől természetesen összegombolva, alul pedig az ehhez illő drága nadrág és bőrcipő társul. Féldinnyényi hasa jómódról árulkodik, ahogyan a szivar is szájában, illata egész mennyei, de minden hiába, nem csípem a füstölgőket. Feltörlés, törlőrongy a vödörbe, kicsavarás. Feltörlés, rongy a vödörbe, kicsavarás.. és így megy ez jó pár hosszú másodpercig, míg nem teljesen készen nem leszek, közben pedig igyekszem úgy tenni, mint aki nem is hallja a kis bizniszüket, sőt, a függönyt cseppet elhúzva még kintebb is térek a hátsó helységből, vissza előre. *
- Szóval azt mondod, elég erős ahhoz, hogy egy csordányit elvigyen? Nagyon a bögyömben van az a fickó, szóval szívesen kiszúrnék vele. * hangzik fel ismét a kisebb hangja, feltételezem, valami magánakcióról lehet most szó, s bár fogalmam sincs, minek neki ennyi méreg, mivel a doboz tartalmáról épp most derült ki, hogy pontosan az. *
- Ne nézz hülyének, Collins. Egy cseppnyi ebből a vizükbe, és a föld is rohadni fog alattuk. * hallom ám közben a cingár válaszát is, s fél szemmel figyelem, ahogy a dobozt megbontva vesz elő abból egy kisebb üvegcsét, melyen ugyanaz a jel ékeskedik fehér színnel, mint magán a dobozon, benne pedig fekete, sűrű lötty pihen. Pár szót váltanak még, a golyófejű beleegyezik az üzletbe, míg én fényesre nyalom lassan a külső helységet is, a gizda hangja pedig engem is elér, mikor távozni készül, ezek szerint végeztek. *
- Öröm volt veled ismét üzletelni, Collins. Jövő héten találkozunk, számolj be a fejleményekről. Viszlát, szépségem! * szól ki hozzám is, én csak egy kedves mosolyt erőltetek szép arcomra, egy pillanatra állva csak meg a munkában, s míg ő elhoppanál innen egy pukkanás kíséretében, a pakolászó golyófejen akad meg tekintetem. *
~ Itt az idő elbeszélgetni vele.. ~ * helyezem is bele a vödörbe a felmosót, s támasztom a közeli polcnak azt, majd kezem máris óvatosan nyúl derekamnál lévő pálcámért, s indulok is meg óvatosan a nekem jelenleg háttal álló férfi irányába, természetesen kivont varázseszközzel. *
-Azt hiszed nem érzem a belőled áradó mágiát? Ugyan, kincsem, ne nézz le ennyire. Amon gyakorlatlan az ilyesmikben, de én rögtön kiszúrtalak. Egy ilyen erős boszorkány nem lehet a varázstalan gyermeke. * torpanok meg azonnal félúton irányába szavai hallatán, ő pedig még csak annyira se méltat, hogy teljes testével forduljon felém. Ehelyett arca villan egy pillanatra válla fölött, miközben a dobozhoz hajol, s pálcám láttán mosoly kúszik ocsmány, füstölgő képére. *
- Úgy látom, nem teketóriázol, és nem is félsz tőlem.. nos, nem tudom, mit akarsz, de ne számíts teljes egyet értésre részemről. * egyenesedik most már fel, s mutatja meg magát szemből nekem, keze pedig hirtelen mutat felém, mely körül mintha némi sötétség.. árnyak kezdenének tekeregni, mint egy fészeknyi kígyó. Legnagyobb meglepetésemre olyasmivel próbálkozik, mit még életemben nem láttam, csápok indulnak meg felém, a pajzs pedig egy próbát megérhet.. ki tudja, mennyire leszek sikeres. *
- Scutum! * ejtem ki az igét, miután egy jókora kört rajzoltam testem előtt pálcámmal, nem lesz ez így jó.. de koncentrációm és reakcióidőm mellettem dolgozik úgy tűnik, mivel a pajzsom létre jön, árnyai pedig beleütközve próbálkoznak áttörni védelmemen, melyet folyamatos, erős koncentrációval tartok fenn.. ám idővel a csápok áthatolnak a pajzson, én magam pedig orv hátbatámadásra adva fejem helyezem koncentrációm némi hoppanálás irányába, méghozzá úgy, hogy a férfi mögé érkezzem. Ez a pillanatnyi dolog pontosan elég ahhoz, hogy összezavarjam a fazont annyira, egy erős kis támadással lépjek elé egy lépéssel, szíve felé mutatva, most háta mögül: *
- Vena versa! * hangzik hangom erőteljesen, véráramának megrontása a célom, s ahogy látom, erre nem számítva merevedik meg teste egy pillanatra, s mintha árnyait is visszaszippantaná magába a férfi, úgy rogy térdre, nekem háttal továbbra is. A gonosz kis ige elég szép káoszt okozott testében, vére áramlása egy pillanatra kimaradt, majd szépen irányt is váltott testében, bármennyire is képzett, láthatóan lefegyvereztem egy időre. *
- Így máris jobb.. szóval szerintem maga nagyon is jól tudja, miért vagyok itt. A haverjaival muglik előtt parádéznak, forgalmasabb helyeken, és tudtommal lesz még ilyen akció.. valamint arról is értesültem, Rómában van a fő hadiszállásuk. Információkat akarok.. mindenről! * lépek a férfi elé, ki szuszogva, verejtékezve támaszkodik immáron két tenyerére, amolyan kutya pózt felvéve előttem, én pedig elé guggolva ragadom meg torkánál fejét, így fordítom szembe magammal elmebeteg tekintetét.. lerí arcáról, vonásairól, rajta nem hat ez az átok olyan durván, ám én felkészült vagyok, rezzenéseire méltó reakciót fog kapni. *
- És miből gondolod, hogy kezes bárány leszek és elmondok mindent? Bár nem mondom.. kemény vagy, de nem ijesztettél még meg eléggé. * vigyorodik is el, megmutatva sárga fogait, hirtelen tátja ki száját dühös arcommal szemben, s ordítani kezd, minek köszönhetően, mintha nyála fröccsenne arcomra… de ez nem sima testnedv, ez mar, mint a sav, így én felsikkantva kapok arcomhoz, mely több kis ponton kezd pirosodni, s mélyülnek is a sebek, így vetem hátamra magamat, s távolodom el tőle kellően. *
- Maga szemét.. mi a franc ez? Mi a fene maga? * veszem egyre szaporábban a levegőt, arról nem volt szó, hogy ilyen komoly lesz a férfi, ki kihasználva újbóli hátrányomat, lassan, de biztosan kel fel a földről, s az ajtónak támaszkodva gyűjti árnyait karja köré ismét. *
- Meglepődtél, picinyem? Vannak ám itt is trükkök.. * röhögi el magát túlvilágian, s míg ő ezen ügyködik, én magnetizációval gyógyítom arcomat, remélem csontjaimig nem hatol húsomon át ez a savas folyadék.. irtózatosan fáj, de lassan enyhül is, ám most sem fogom hagyni magam, arra ne is számítson. Egy jól irányzott borulással kerülök be két polc közé, így a lassabban irányítható árnyak, szervezete rendszerének felborítása miatt célt tévesztve robbannak az ajtónak, én viszont kikukkantva a polc aljától, felhagyva arcommal való foglalatoskodásommal bökök felé pálcámmal, pontosabban mellkasa irányába mutatok. *
- Aerisiccus! * alkalmazom most a légszomj átkot, mely olyannyira jól betalál, hogy árnyai irányíthatatlanná válva lépnek el testétől, s libbennek el innen, minél messzebbre. Óriási szerencse, hogy nem engem támadnak.. nem volna kellemes. * - Ha nem akar meghalni, tíz másodpercig kibírja levegővétel nélkül. * kelek most már fel jó pár piros pöttyel pofimon a polc mögül, s indulok a földön fuldokló férfi irányába pálcámat szegezve felé.. fő a biztonság. Zihál egy darabig, és kapkodja is a levegőt, de én most már durvábban kerülök elé, s fordítom fejét magam felé, szemeibe tekintve szuggerálva őt. *
- Tartsa vissza a lélegzetét.. nem fog itt nekem meghalni. Tartsa vissza! * koncentrálom közben kezembe energiáimat, energialökést fogok alkalmazni rajta, amennyiben nem így tesz, s kis időre még felvilágosodó kezem által érzékelheti is az áramütésszerű érzést, mely most már így gyorsban megpuhítja, a szuggesztióval egyetemben, ne merészeljen levegőt venni, különben még inkább pórul jár. Nem tartom tehát soká rajta kezem, pár másodperce csak, s ahogy ő maga engedelmeskedni látszik, immáron a földön marad, úgy hiszem, másodpercek múlva légszomját követően, szinte már-már sípoló tüdővel kapkod levegő után, egy kiadós köhögő rohamot produkálva. De nem lépek el mellőle, csupán csak pálcáját hívom magamhoz pszichokinézis segítségével, s ha kezembe kerül a fadarab, egy határozott mozdulattal töröm ketté, s hajítom el tőlünk jó messzire. *
- Most pedig, ha úgy érzi, végre alkalmas, talán szólhatna pár szót a fő székhelyük hollétéről, és a következő támadásukról. Minden információt tudni akarok, és ha hazudik.. nem leszek olyan kíméletes magával, mint amilyen eddig voltam. * sziszegem egész közel férkőzve arcához, láthatóan eléggé lelakta kezdeti támadásom, de pulzusa van, kábán tekintget hol rám, hol a környezetére, végül homályos pilláin át őrült mosollyal tekint rám. *
- Csak ennyi? Vagy van még más is a tarsolyodban? * vigyorog rám lelakottan, de nekem sem kell több.. nem kap durva varázslatot, az információk előtt nem ölhetem meg, utána minden bizonnyal jobb is lesz eltennem láb alól. Szabad kezemmel szem elé hozom egyik karját, majd hasára fektetve azt durván tolom kisujja utolsó ujjpercére pálcámat, szinte beleszúrva azt. *
- Ahogy parancsolja.. Ossis exitium. * koncentrálok az utolsó kis csontra, mely kisujja végét építi fel, azt akarom elpusztítani, s mivel irtózatos fájdalom ez, a kínok kínja járja át minden bizonnyal kezét, hiszen egy csont eltűnni készül testéből, nem hinném, hogy sokáig fog packázni velem. * - Van még jó pár csont a testedben. Ilyen halált akarsz halni? Érezheted, fájdalmas lenne.. én pedig nem rettenek meg attól, ha valakinek a kezeim által kell kimúlnia. * bújok ismét közelebb hozzá, füléhez most, oda suttogom gonosz kis szavaimat, tényleg picit se kedvesen, de csak miután ordibálása alább hagy, azért komoly fájdalmakat képes okozni ez a varázslat, ebben biztos vagyok. *
- Nem.. ne.. elég.. * nyöszörgi, s mintha egy könnycsepp is legurulni legnagyobb meglepetésemre arcáról.. hát ez lenne a gyengesége? A fájdalomtól való félelem? Igen, esélyes.. rettegve tekint rám, nem tudom, megjátssza-e, de azt hiszem, egy próbát megér. Nem hallgatok tehát rá, így következő ujja utolsó csontocskájával is ugyanígy végzek, mire már azért némileg tudok neki hinni, ami fájdalmát illeti. *
- A Vatikán.. fő helye. A Szent Péter Bazilika.. ott.. a sírkamrák alatt van a szállásunk. Állandóan őrzik.. * rázkódik teste is a fájdalomtól, de tovább nem mond semmit, elhallgat, én pedig egy sóhajjal irányítom most már combja felé pálcámat, feketeségeimmel rá figyelve, de mihelyst kiszúrja pálcám helyét, hirtelen rándul össze teste, s szedi össze magát azonnal, vagy legalábbis minden utolsó erejét. *
- A következő támadás pedig hétfő délután.. a Colosseumban. Nagyjából úgy figyeltük ki, hogy délben van a legnagyobb forgalom. Mindenfélék vegyesen: nők, gyerekek, férfiak, többféle nemzetiség.. rengetegen. A támadás a küzdőtérről fog indulni, mivel van egy idő, amikor beterelnek oda rengeteg embert, hogy megnézzenek egy rekonstruált harcot a régi időkből. Mást nem tudok, könyörülj, kérlek.. kérlek!! * emeli maga elé kezeit most már védekezőleg, nem mintha olyan sok mindent tudna kezdeni velük.. eléggé legyengült így is, de a combcsontja a helyén marad, ellenben idegességem és mérgem, hirtelen dühöm arcomra is kiül. *
- Nők és gyerekek? Maguk megvesztek? Ezzel menőznek, hogy ártatlanokat gyilkolnak? Hogy a.. és mennyien? Mennyi támadóra számítsak? * bököm most már szívének pálcámat. * - Egy másodperc alatt el tudom rohasztani a szívét is, maga undorító féreg.. * szúrom úgy oda a varázsbotot, hogy az szinte már átlyukasztja ruházatát is, ha rajtam múlik, sőt, akár húsába is vájhat, engem az sem érdekel, de ő azonnal beszélni kezd a csapat nagyságáról. *
- Tizenöt húsz fő elegendő egy ilyen akcióhoz.. a bemutatón résztvevő összes ember a mi emberünk lesz, és aki vezeti a harcot. Minden színész nekünk dolgozik.. az összes.. * hunyja le szemeit immáron, zokogva méghozzá. Talán reménykedik még abban, elengedem, de nem fogok így tenni, hisz tudom az információkat, s míg friss még bennem az egész élmény, és nem is akarom, hogy tudjanak rólam, belső energiáimat gyűjtöm jobb kezembe, melyből pálcámat szépen kiteszem magam mellé a földre. A kéz hamar fénylik fel, tíz másodpercnyi időt követően, én pedig csak addig tekintek a férfire, míg szíve elé teszem kezemet, ott érintem meg őt.. s az ütés, mely elég erőteljes, így irányítom, azonnal leállítja létfontosságú szervét, mindenféle további szenvedés nélkül téve pontot kis harcunkra ernyeszti el ellenfelem testét. Kemény varázslat ez, mely végez az illetővel, én pedig nem koncentrálva tovább eresztem el kezemből energiáimat, tehát immáron úgymond varázstalan kezem tartom még szíve fölött, s tekintek arrébb róla, cseppet megkönnyebbülve, s részben fájdalmas arckifejezéssel is. *
- Basszus.. * jut el tudatomig a boltos jelenléte, hiszen feketeségeim valamilyen oknál fogva oda terelődnek, ahol ő most van: a hátsó raktárrész padlózata felé, a polcok fedezékébe, ott reszket minden végtagjában a férfi. El kell takarítanom magam után.. így is fogok cselekedni, előbb helyre hozom ezt a helyet, mindent, amit tönkre tettem, rendbe rakom valamilyen módon, majd eltüntetem innen a hullát, végül pedig muszáj leszek emléktörlést alkalmazni a bolt tulajdonosán, nem emlékezhet ilyen szörnyűségekre. Azt hiszem, előbb kiütöm egy jól irányzott jobb horoggal a fickót, némileg elrendezem a helyszínt, mintha betörtek volna.. de ezt még neki is be kell adnom valahogyan. Elleszek tehát még itt egy darabig.. majd a gyógyítót is felkeresem még az éjjel, ez biztos, hiszen arcomon ezek a pöttyök fájdalmasak még mindig, az a savas valami, amit felém köpött a fickó, igen erős méreg volt. Aztán pedig hétfőn újult erővel fogok a támadók elé állni, hogy meghiúsítsam a Colosseumban való akciójukat. Mert ez fog történni, de még ki kell ötölnöm egy-két dolgot.. hiszen mégis csak egyedül leszek annyi emberrel szemben.. lesz min rágódnom a hétvége folyamán. *
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-05, 11:02 am

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Talán-talán most már megérkezik a várva várt tavasz, én pedig erre felkészülvén a szabó felé tartok ezen a délelőttön, hogy vegyek néhány új ruhát. Kicsit borús az idő, de nem vészes, így farmernadrágot, fekete bokacsizmát, és fekete szövetkabátot viselek barackszínű selyemsállal. Alatta vajszínű felső van, de ez nem látszik a kabát miatt. A hajam kibontva omlik hátamra, az enyhe szél néha bele-belekap. Egy kis táska van nálam csak, benne a pálcám, pénz, egyéb kellék, minden, ami kellhet. Belépve a La'morte Szabászatba köszönök az eladónak, majd a felsőkhöz lépek először, és azokat nézem meg először. A világosabb, lágyabb színeket kedvelem, így ezeket részesítem előnyben válogatásom során. Nézelődés közben halkan dúdolgatok egy dalt, ami egy olasz népdal, kellemes dallammal. Nem hangosan, hogy ne zavarjak senkit, de azért hallható a dúdolásom, mi nem hamis egyáltalán. Kiválasztva pár felsőt a próbafülkék felé veszem az irányt, de mivel felvéve nem annyira tetszenek a pólók, így szüneteltetem ezt, és átnézek a nadrágok, szoknyák sora felé, és ott folytatom a válogatást, még mindig dudolászva.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-05, 1:35 pm

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Végre sikerült összespórolnom magamnak egy kis pénzt és mivel akadna mit bővítenem a ruhatársamba, ezért el is tervezem, hogy a mai nap meglátogatom a szabót. Na persze nincs túl sok pénzem így se, de talán egy nekem való nadrágot és egy pólót tudok venni belőle, max ha nem, akkor irány külföld… Kölcsön biztosan nem fogok kérni senkitől se, tök gáz lenne. Most csak összeszedem a pénzemet, gondosan átszámolva még egyszer, hogy pontosan mennyi is van, nehogy a La’morte-ba kerüljek cinkes helyzetbe, majd amikor megvan, zsebre is vágom. Pálcámat is magamhoz veszem, majd kopott bőrkabátom is a hátamra kanyarítom és már itt se vagyok. Gyors léptekkel sietek lefelé a révészhez, aki mákomra ott is van a kikötőben, így mellé betoppanva már utazunk is, át egészen Mystralig. Egyébként öltözetem még egy fekete nadrágból, kissé szakadt sportcipőből és egy sötétbarna színű pulóverből áll. Megszoktam már ezeket a színeket, eszembe se jutna valami világosat felvenni, félek is belegondolni, hogy mennyire nőiesen és szépen nézhetnék ki egy-egy darabnak hála. Áh, azt inkább meghagyom az itteni csinibabáknak, mert hát jár ide bár elég szép csaj, ezerszer jobbak nálam. Mindegy is, nem fogok most ezen agyalni, inkább a főutcán haladva nézem meg magamnak a kirakatokat, picit még el is merengve a sportszerbolt előtt, de mivel nem ide jöttem, így már meg is rázom a fejemet, hogy elérkezhessek a szabóhoz.*
- Jó napot! *köszönök rögtön, ahogy benyitok az ajtón, majd már körbe is nézek. Hatalmas most a választék, remélem, hogy lesz kedvemre való, így hát először a nadrágok felé indulok meg, de ahogy az első fekete darabot kezdem el vizsgálgatni, úgy hallom meg a dúdolgatást. Mivel szeretem a zenét, így nem leszek elutasító most se, és ahogy megnézem a lányt, szerintem még soha nem láttam, tehát végül lassan mellé sasszézom és úgy pillantok rá.*
- Szia! Na, találtál valami neked tetszőt? *kérdezek rá úgy, mintha ismerősök lennénk, de ez után azért kezemet is felé nyújtom, nem kell, hogy félreértse szándékomat, nem akarok én rosszat.*
- Amúgy Rachel vagyok, cruos. És te? Gondolom te is a suliba jársz. *kérdezek is rá kíváncsian, miközben azért a kínálatot is figyelemmel tartom, így emelek le néha egy-egy ruhát, hogy megnézzem azt magamnak, de áh, eddig egyik se nyerte el igazán a tetszésemet, túl szűk a fazonjuk.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-05, 4:06 pm

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Közeledik a tavasz, ideje új ruhákat venni. Nem vagyok az a nagy divatbolond, de szeretem a ruhákat, és meg is tehetem, hogy vegyek magamnak néhanapján újakat, de sosem szórtam a pénzt, nem úgy neveltek. A mai napot választom arra, hogy leugorjak Mystral-ba, a La'morta Szabászatba, mert ott jó holmik vannak. Odaérve neki is állok először néhány fölsőt felpróbálni, aztán a nadrágok felé is elmegyek. Nézelődés közben halkan, önmagam szórakoztatására egy olasz népdalt dudolászok. Felfigyelek arra, hogy más is megérkezett az üzletbe, de nem hagyom abba a dúdolást, mindig is csodabogárnak tartottak, egyel több ember véleménye már nem oszt nem szoroz. Azonban a leányzó, aki szintén vásárlóként érkezett, odajön hozzám, és megszólít, méghozzá elég közvetlenü, ami egy kicsit meglep, nem szoktam ehhez hozzá annyira, de elmosolyodom, és barátságosan felelek neki vissza.*
- Szia! Van egy-kettő, ami tetszik, nemsokára majd el is megyek próbálni. *mondom, majd elfogadom a felém nyújtott kezet.*
- Yvonne Ricci. Exos vagyok. *mutatkozom be én is, majd hirtelen elgondolkodom. Rachel? Cruos? Ő lenne Elton Rachel-je? Na jó nem az övé, csak teljesen odavan ezért a lányért. Mondjuk megértem, szép lány. Na mindegy, nem hozom fel bátyámat témának, mert utolsó információim szerint nincsenek olyan jó viszonyban.*
- Van konkrét elképzelésed mit szeretnél, vagy ami megtetszik azt veszed meg? *érdeklődöm Rachel-től, miközben kiveszek két hasonló fazonú, de eltérő színű farmert, és a kezembe fogom, úgy várom a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-10, 8:37 pm

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Jó szokásomhoz híven most is eléggé közvetlen vagyok. Nincs mitől tartanom, tehát máris megszólítom a lányt, így kérdezve rá arra, hogy talált-e már valami neki valót és mint hallom, akad ám olyan, ami elnyerte a tetszését, így mellé állva nézem meg azt, amit kiszúrt magának és halkan hümmögni kezdek.*
- Oké, én előre félek, hogy nem fogok nekem valót találni. *sóhajtok is fel, mert bár lehet, hogy találnék itt egy csodaszép nadrágot, de ugye nekem az ára se mindegy. Viszont jut eszembe, bemutatkozni is kellene, így gyorsan pótlom is ezt a cselekedetet és amikor megtudom a nevét, egy ideig fáziskésésemnek hála tovább fogom a kezét, mint kellene, majd ez után zavartan pirulok el és húzom vissza.*
- Öhm, bocsi, csak meglepődtem. Nem hittem volna, hogy Elton tesójával fogok összefutni, főleg, hogy őt olyan rég nem láttam. *fordulok is vissza inkább a ruhák felé, próbálva picit kizárni a fiút, aki már egy ideje nem volt az eszembe, hála annak, hogy szépen megbántott, de most, hogy ismét gondolataimba került… hiányzik. Viszont nem keres már régóta, nekem pedig bele kell törődnöm ebbe, ez van.*
- Tessék? *fordítom felé a fejem hirtelen, mivel szegény lányra nem is figyeltem Elton miatt úgy, mint kellene, de azért próbálom összetenni a mondata értelmét a fejemben és válaszolni is rá.*
- Valami feketét és olcsót. Tudod, nem vagyok valami gazdag, de válogatós se. Csak ne álljon nagyon rosszul, aztán kész. *vonok vállat zavart mosollyal képemen, majd inkább én is lekapok egy fekete darabot, mintha az annyira érdekes lenne. Én se akarom felhozni a fiút témának, nem is tudom, hogy mit beszélhetnénk róla, lehet, hogy Yvonne még sose hallott rólam. Végülis, miért hallott volna? Áh… *
- Szerintem a világoskék szebb. *mutatok rá az egyik darabra, amit a lány fog, majd ez után visszateszem a kezemben lévőt és kissé arrébb sétálva kezdem el nézegetni a következőket és meglepő módon egy szűkebb fazon kezd el érdekelni.*
- Egyébként milyen dal volt az, amit az előbb dúdoltál? *kérdezek rá érdeklődve, a lány felé pillantva, miközben megforgatom kezemben a nacit, majd végül biccentek, csak úgy magamnak.*
- Szerintem ezt én is felpróbálom. *utalok rá, hogy akár próbálhatunk együtt is, tehát vagy Yvonne-val vagy nélküle, de a próbafülkék felé veszem az irányt, ahol meg is nézem magamon a ruhadarabot. Szűk, tehát kiemeli vékony lábaimat és formás hátsómat is, illetve ezüstös minták vannak rajta derék tájt. Kisétálok a fülkéből, majd a lányt keresem tekintetemmel, aki ha megvan, körbe is fordulok.*
- Szerinted? *kérdezek rá picit félőn, mert nem tudom, hogy mennyire is áll jól, de mivel ennek a nacinak az árával is meg vagyok elégedve, ezért örülnék, hogyha nem lenne probléma vele és meg tudnám venni.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-20, 7:17 pm

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Dudolászva válogatok a ruhák között, először a felsőknél, aztán a nadrágoknál, mikor megszólítanak.*
- Ugyan már, jó alakod van, tuti találsz valami neked tetszőt! *mosolygok rá, és örülök, hogy ilyen közvetlen, így nekem se esik annyira nehezemre. A bemutatkozás is megtörténik, és van egy gyanúm, hogy az Elton által emlegetett Rachel, és ez a lány egy és ugyanaz, és látva a leányzó reakcióit, rájövök, hogy jó volt a sejtésem.*
- Én se gondoltam volna, hogy ma pont veled futok össze. Sokat hallottam már rólad. *mondom, és kicsit fura most a helyzet, mert nem tudom, Rachel mit gondol Eltonról, hogy viszonyul hozzá, szóval nem is hozom fel most témának, inkább tereljünk a ruhákra. Kérdezek is tőle, de először nem érti, gondolom elkalandoztak a gondolatai, vagy nem tudom, de aztán válaszol.*
- Arrafelé láttam az előbb jó fekete nadrágokat. *mutatok egy irányba, ahol láthatóan a sötét színű ruhadarabok vannak. Rachel le is vesz egyet, és én is válogatok.*
- Hm, szerintem is. *mondom, majd a sötétkéket visszateszem a helyére.*
- Oh, hallottad? Egy olasz dal volt, madarakról szól. *válaszolom kis mosollyal, majd én is a próbafülkék felé megyek, hogy felvegyem a farmert, mi jól áll. Enyhén koptatott, szűk szabású farmernadrág, semmi extra, de nekem tetszik. El is hagyom a fülkét, szinte Rachellel egy időben, és megnézem az ő ruháját, de kér is véleményt, így nem is vagyok rest válaszolni. *
- Nagyon jól áll. Kiemeli az alakod, én a helyedben megvenném. Szerinted az enyém milyen? Nekem tetszik. *kérdezek vissza, majd belegondolok, mennyire nem esik nehezemre közvetlennek lenni Rachellel. Lehet, hogy ez azért van, mert annyira nem is érzem idegennek őt, mert Elton rengeteget beszélt róla, és az is közrejátszhat, hogy a ruhák, a vásárlás a lányoknál általában közös téma szokott lenni. Kis idő múlva visszaveszem saját ruhámat, majd a kezembe fogom a választott ruhadarabot, célom lesz majd, hogy megvegyem ezt. *
- Öhm, haragszol a bátyámra? *kérdezem hirtelen, mert már kikívánkozott belőlem a kérdés. Elton nem az igazi mostanában, és meggyőződésem, hogy a mellettem álló leányzó az oka, de ki tudja.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-04-20, 8:14 pm

//NRT: Rachel-Yvonne 2013.04.05.//

*Nem mindig vagyok ám ilyen, hogy csak úgy leszólítok valakit, de jelen pillanatban így alakul és belül valahogy érzem, hogy nem fogom megbánni a döntésemet. A csajszi jókedvűnek és normálisnak tűnik, tehát miért ne cseverészhetnénk egyet?*
- Köszi, hát remélem, hogy igazad lesz. *mosolyodom el kedvesen, amikor megdícséri alakomat, majd ez után be is mutatkozunk egymásnak. Meglep, hogy pont Yvonne-vel futottam össze és mivel ez a név picit sem gyakori – legalábbis én még eddig nem hallottam másnál -, ezért teljesen biztos vagyok benne, hogy ő Elton szeretett testvére. Picit le is blokkolok hirtelen, de hamar összeszedem ám magam.*
- Sokat? Hmm, kíváncsi lennék, hogy miket. *vonom össze kissé szemöldökömet is, de végülis lehet, hogy nem kéne kíváncsiskodnom. Majd eldől, hogy lefoglalom-e még egy kicsit a lányt vagy sem a ruhavásárlás után, egyelőre viszont nem ártana megtalálni azt a bizonyos nadrágot, így hát a másikra hallgatva kezdek el ott kutakodni, ahova mutatott és szerencsére találok is egy nekem tetszőt, ahogy ő is. Elég szép csaj, most, hogy így jobban megnézem és szerintem vagyona is lehet, tehát nem eshet nehezére megtalálni azt, amit tökéletesnek vél magához képest.*
- Szóval egy olasz dal… *biccentek, jelezve, hogy értem a dolgot, de nem firtatom tovább, inkább a próbafülke felé sétálok, ahol hamarosan már meg is történik az átöltözés mindkettőnk részéről, így nagyjából egyszerre sétálunk elő a fülkékből és először én kérem ki Yvonne véleményét.*
- Köszi, akkor úgy lesz. *mosolyodom is el kedvesen, majd a lányt is megnézem, és halkan hümmögni is kezdek.* - Nagyon jól áll. *nézek végül fel szemeibe is a naciról, majd ahogy a megállapításokkal végeztünk, ideje vissza is öltözni. Így végül a kezembe kerül a ruha, amellyel a pénztár felé indulok, és Yvonne után magam is fizetek, majd ez után válaszolok csak a számomra kissé hirtelen kérdésre.*
- Őszintén? Igen. *sóhajtok fel, majd ha elhagyjuk esetleg a szabót és kiérünk a főutcára, akkor újból a barna hajú lány felé fordulok.*
- Azt hittem, hogy számítok neki valamit, de nem keresett azóta se, hogy egyszer összevesztünk. Gondolom megint döngeti a többi csajt, ők legalább odaadták magukat nekik… nem is értem, hogy miért érzem a hiányát. Teljesen hülye vagyok. *rázom is meg a fejem zavartan, majd végül ismét a lányra nézek.*
- Ahogy azt se értem, hogy miért mondom ezt el neked. Nincs kedved egy kicsit sétálni? *nagy ez az utca, elég jó idő van, nem lenne rossz egy kicsikét szocializálódni, ez a lány pedig tényleg szimpatikus nekem. Ha tehát velem jön, akkor menet közben lassan ismét felé tekintek.*
- Szerinted miért nem keres? *csak kibukik belőlem ez a kérdés, majd ismét csak magam elé kezdek el meredni, ahogy az utcát járjuk és most valahogy teljesen figyelmen kívül hagyom a többi üzletet.*
Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-05-01, 6:00 pm

//NRT: Alice és Hugo – 2013.05.01.//


*Iszonyú meleg van mostanság, tehát nagyon ideje szereznem néhány új göncöt, amelyeket majd kedvemre átszabhatok a saját stílusomra. Kifogytam az anyagokból, sajnos ez a helyzet. De végülis nincs nagy gond, a Mystralban lévő szabónál tuti lesz bőven alapanyag, amelyeket majd eladja nekem, így talán teljes öltözéket se kell majd vennem, csak néhány darabkát amelyből én majd összeállítom az egészet. Jelen pillanatban tehát nagy készülődés folyik, így kapom magamra fekete rövidnacimat, lábaimra kissé lyukas harisnyámat, sportcipőmet és felülre pedig egy vaj színű, több helyen összeszabdalt felsőt, mely nagyon is passzol hajam színéhez és stílusomhoz is, ugyanis a kezeimen lévő alkarvédőkön különféle steampunk karkötők találhatóak, ujjaimon gyűrűk, nyakamban pedig kedvenc nyakláncom, amely nélkül ritkán megyek bárhová is. Hajam rövid, mint mindig, szemeim körül pedig kevéske smink található. Ilyen hát az összhatás, na meg még a köldökömnél lévő piercing is látható annak, aki pont arra néz.*
- Na indulás! *nézek is rá gyönyörű famulusomra, ki ölembe is ugrik és hamarosan már itt se vagyunk. A pálcám amúgy nálam van, azt nem hagynám el a világért sem, így együtt érkezünk meg a főutcára, méghozzá néhány méterre a szabó mellett, én pedig továbbra is ölemben tartva a hóbengálit tekintek körbe.*
- Hű, ahogy nézem, sok fagyis is kitelepedett már. Asszem ma későn érünk haza. *cirógatom meg a doromboló macsekot, ki ez után már le is ugrik ölemből és engem körbefutkosva kezd el játszadozni, majd nemsokára már néhány kiszemelt galamb üldözésébe kezd, amit én mosolyogva figyelek. *
~ Na de én a szabóhoz akartam menni. ~ *jut is eszembe, mert ez a drága képes elvonni a figyelmemet, így szökkenve egyet meg is indulok a La’morte felé, ahova még nem nyitok be, először kívülről szemlélem csak meg a kirakatot, nézve meg, hogy találok-e esetleg egy-két extrém darabot, na meg így várom meg a macskámat is, aki ha megjön – pár perc múlva -, csak akkor nyitok be a hűs helységbe. Jó, hogy itt működik a hűtő varázs, megőrülnék, ha itt is 30 fok lenne, mint odakint.*
Vissza az elejére Go down
Hugo O'Quintin
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Hugo O'Quintin


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás : 2013. Jan. 01.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime2013-05-01, 6:25 pm

//NRT: Alice és Hugo – 2013.05.01.//

*Engem nem rémít a meleg, szeretem, mert bolondot csinál az emberekből, mindenhol ott van, fényesen ragyog, még az árnyékban is hatalmas a hőség, fajtársaim pedig szomjaznak, rosszul lesznek, ájuldoznak, idegesek, nyomottak... humoros, hogy a környezet ilyen hatással van rájuk. A részemről nem öltözök túl, alul egy fekete futócipő, aztán pedig egy szintén fekete térdnadrág, felülre azonban egy vörös atlétát veszek. Övemen lóg a késem, illetve a pálcám, hiszen ajánlatos, hogy nálam legyen, már egy-két varázslatot tudok, zsebemben pedig pénz, de kiegészítő nem található rajtam, mert nincsen. Fehér bőrömnek jót tesz a napsütés, hajam pedig némileg nedves, úgy tapad homlokomra, de nem az izzadtságtól, hanem mert be van vizezve, így óvom magam attól, hogy napszúrást kapjak, bár nem sok segítség ez. Nyugodtan sétálgatok az utcán, nincsen dolgom, amit lehet, már tanultam elméleti és gyakorlati szinten is, most nincs hozzá kedvem, kell a pihenés. Igazán unatkozom, valami érdekes történhetne, nem bánnám, ha a Viking lány tiszteletét tenné, viszont mivel hiába keresem, hamarosan a hirtelen fel is röppenő madarak keltik fel figyelmemet, melyek egy gyönyörű macska elől menekülnek. Azonnal kezembe kapom a pálcámat, de nem a szőrös állatra szegezem, hanem a tollasra.*
- Stupor! *ejtem ki az igét, és találom el az egyik repülő galambot, ki a földre hullik, nem túl magasról, tehát nem eshet nagy baja. Én viszont azonnal oda is lépek, hogy lábainál a kezembe vegyem, és úgy sétálok a macskához, ha az még ott van, majd guggolok le, oda is nyújtva neki, ha elfogadja.*
- Legközelebb ügyesebb legyél, ha a prédát akarod elfogni. *jelentem ki, majd amennyiben engedi az állat, oda fogok nyúlni, hogy a fejét kezdjem el cirógatni, sőt... fel is emeljem, hogy úgy üljek le egy padra. Sejtelmem sincs róla, hogy ez nem normális macska, mivel a gazdáját nem látom, bizonyára ha van is, elkerülte a figyelmemet azért, mert a Viking lányt kerestem. Persze szeretném, ha nem lenne tulajdonosa... mert akkor haza is vihetném.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





La'morte Szabászat - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: La'morte Szabászat   La'morte Szabászat - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
La'morte Szabászat
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: