Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A szakház  I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A szakház  I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A szakház  I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A szakház  I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A szakház  I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A szakház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-28, 3:29 pm

Csatamágus szakház

A szakház  Csata

//A Mysterio épületével ellentétben itt, az egyetemi körletekben nem lesznek külön létrehozva a helyszínek, mivel kevés diák jár még egy szakra, ezért felesleges lenne. Ezért a megadott helyszíneket kapcsos zárójelbe vagy off jelbe kell beírni, hogy ki hol játszik és így nem lesz kavarodás egyik helyen sem.
A szakházban lévő helyszínek: aula, társalgó, konyha, koedukált fürdő, gyakorlóterem, kis könyvtár, játékterem. Ha egyéb helyszínötlet van, akkor azt csak úgy játszhatjátok ki, hogyha előtte engedélyt kértek a házatok magiszterétől, hogy lehet-e. Ha ő rábólint, akkor kijátszható (pl. nekromantáknál egy kripta), ha pedig nem, mert nem érzi reálisnak, akkor az ötletet el kell vetni. De nyugodtan lehet javaslatokat tenni és ha elfogadásra kerül, bekerül majd az adott hely a felsorolt helyszínekhez.

A szakházakba minden diáknak, aki az adott szakra jár, külön szobája lesz, tehát senkivel se kell osztozkodni, erre pedig majd minden karakter egy új témaként hozhatja létre az adott helyet a szobáját, de csak akkor, hogyha játszik is ott. Tehát addig ne hozzon létre senki se saját hálót, amíg nincs ott játék, csakis a játék kezdete előtt, mert sok felesleges témának nincs értelme.

Ha bármi kérdés felmerül bennetek, akkor megtaláltok minket a fórumon és MSN-en is, jó játékot! //
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-30, 11:46 pm

[Aula]

*Most, hogy már kiköltöztem a szigetre és minden cuccom a Cruoris szakházban van, úgy érzem, hogy több időt tölthetek itt kint, a szabadban, nem kell szórakoznom a csónakázással vagy a hoppanálással, egyszerűen élvezhetem a kocogást, ahogy azt most is teszem. Mivel tényleg nagyon szépnek tartom az összes szak házát, így jelen pillanatban a kocogó körutam az egyetemi körleten belül történik, így hát végig is nézem így kívülről a kastélyokat, legalábbis jó párat, de még akad előttem, ahogy nézem. *
~ Huhh, lehet, hogy nem jó ötlet ilyen hidegben futni. ~ *felmelegíthetném testem, de mivel pálcát nem hoztam magammal - kívételesen -, hiszen nem terveztem hosszú kocogást, itt pedig nem érzek veszélyt, legalábbis még botor módon nem, ezért egy magam vagyok, egy fekete, hosszú naciban, sportcipőben és egy szürke színű kapucnis pulóverben, tehát pofimat és fekete tincseimet is eltakarja kissé a kapucni, mely nem is csúszik le rólam a kocogás közben. Ahogy a csatamágusok szakházához érek, csak kissé kifújom magam, térdeimre dőlök, majd vállat vonva indulok meg a bejárat felé.*
~ Miért ne nézhetnék be? Bár nem igazán ismerem az itt lakókat, de ez nem számít. ~ *nem hiszem, hogy megharagudnának rám, mivel két cruos is van itt, akikkel eddig közös volt a klubhelyiségünk is, így kezem a kilincsre téved, be is nyitok, majd becsukom magam után az ajtót. Messze van a cruos ház, így most jól esik testemnek ez a meleg és végigfagyott végtagjaimat kezdem melengetni kezemmel, miközben a kandallóhoz lépkedem.*
~ Vajon van itthon valaki? ~ *pillantok felfelé, de sejtem, hogy még nem mindenki költözött át ebbe a körletbe, de mivel az ajtó nyitva volt, én maradok, tehát minden másnak háttal állok, csak vékony, formás alakom látszik, hátsóm és persze a kapucni a fejemnél, így nem lehet megállapítani, hogy ki is vagyok, szép, feketével kihúzott zöld szemeim pedig a tűzet fixírozzák, ahogy mancsaimat dörgölöm össze egy idő után a ropogó fák fölött.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 12:05 am

[Aula]

*Ahogy minden egyetemista diák, úgy Alexi is megkapta az utasítást, hogy költözzön ki az elkészült szakházakba, mivel a jövő évet már ott lakva fogják megkezdeni. Miért is húzta volna hát az időt, amúgy is kíváncsi volt már a campusra, így már tegnap este átcuccolt. Így legalább van egy kis ideje kiismerni a helyet, még mielőtt mindenki ellepi, bár tény, hogy idén még nincsenek túl sokan az egyetemisták, így bőven el lehet férni ezekben a hodályokban. Mára már megismerkedett pár hellyel, még ha azt nem is lehet mondani, hogy minden zugot ismer és teljesen otthonosan mozog. Mivel a mai estét nem kívánja már a szabadban tölteni, így amellett dönt, hogy zuhanyozni indul. A Mysterio épületével ellentétben itt nem tartoznak a szobákhoz külön fürdők, bár be kell vallani, a közös fürdőszoba is tartogat pár meglepetést, így Alexinek nincs ellenére. Már a szobájában elkezd nekivetkőzni, így fekete pólóját az ágyra teríti, s a zoknikat is lekapja lábairól. Így még igazán nem szólhat neki senki, hogy túl meztelen lenne, míg eljut a fürdőig, na meg amúgy is, ahányan vannak pillanatnyilag, lehet, hogy észre se veszik, míg megfordul. Egy fekete farmerben hagyja el tehát szobáját, aminek zsebében azért ott pihen pálcája, mivel ő semmit se bíz a véletlenre. Kezében még egy szintén fekete törölközőt fog, így indul meg a fürdő felé. Igen nagy a csend a kastélyban, szinte csak a tűz ropogását hallani, de ez őt nem zavarja, legalább nem mennek az agyára. Ahogy viszont elhaladna a társalgó előtt, bepillantva egy alakot vesz észre a kandalló előtt állva, s bár háttal van neki, jól látszik, hogy éppen melegedni akar. Az illető csukjás felsőt visel, így nem látni, hogy ki az, de az alkatából ítélve egy lány lehet, de ránézére nem a jelenlegi egyetlen csatamágus lány, így Alexi fel is szólal.*
-Nagyon remélem, hogy nem fog minden mystrali ebben a kastélyban melegedni. *veti oda az idegennek, miközben vállára dobja a törölközőt, s közelebb sétál.*
-Ez egy egyetemi szakház, nem pedig egy... *a csövesszálló szócska már bent marad, amikor a lány vállát megfogva maga felé fordítja kicsit, s felismeri Daph-ot.*
-Oh, te vagy az? Miaz, kizártad magad a házból? *humorizál, de ahogy még pár pillanatig fogja a másik vállát, a ruhán át is érzi, hogy eléggé át van húlve a másik.*
-Ahogy érzem már egy ideje kint vagy. Csak nem jobb szakházat keresel? *tekint a szép szemekbe, s a hozzájuk tartozó csinos arcra, de közben természetesen már leereszti kezét maga mellé.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 12:22 am

[Aula]

*Amíg be nem érek ebbe a szakházba, addig fel se fogom igazán, hogy mennyire is fázok. Norvég vagyok, bírom a jeges vízet, de most... mintha gyenge lenne az immunrendszerem, bizony rendesen didergek és eléggé átfagytak a csontjaim is, ahogy ruhám is. Ajkam is cseppet lila, de majd jobb lesz és később megyek vissza a saját szobámba, remélhetőleg itt senkinek se leszek útba, ha meg mégis, hát így jártam, vagy ők, kénytelenek lesznek elviselni engem, azt hiszem. Amúgy is, csak van itt néhány szabad szoba, nem lakják az összeset. A lépteket viszont meg se hallom most hirtelen, annyira magammal vagyok elfoglalva, így csak meglepetten pillantok hátra, amikor a hangokat hallom magam mögül, így veszem észre Alexit is, ki már vállamat megfogva is maga felé óhajt fordítani.*
- Te is tudod, hogy nem onnan jöttem. *mosolyodom el kissé, bár ez annyira nem őszinte, inkább csak meglepetten pillantok lefelé a mellkasára, mivel nincs rajta felső és egy határozott mozdulattal már le is kapom válláról a törölközőt és szépen magam köré tekerem.*
- Ez most pont kapóra jön, kössz... azt hiszem, szétfagytam. *didergek továbbra is, nem igazán foglalkozva azzal, hogy erre a törölközőre Alexinek lenne szüksége és hogy a vállamat is fogja. *
- Inkább csak körbenéztem a környéken, de mivel nem hoztam pálcát, így bejöttem melegedni. Talán zavarlak? *pillantok is bele a szemeibe, nem hátrálva el előre és nem aggódom az miatt sem, hogy nincs nálam fegyver, az nélkül is meg tudok én küzdeni, kívéve, hogyha a hideg túl erős, mert most annyira fázom, hogy nehezen tudnék másra koncentrálni.*
- Amúgy tökéletesen meg vagyok elégedve a Cruoris szakházzal, de azért kössz a javaslatot. *rázom meg picit fejemet is, majd a csuklya lehullik, így csinos arcom még jobban láthatóvá válik, ahogy hosszú, fekete hajtincseim is.*
- Mondd, nem zuhanyozhatnék le nálatok? Nagyon... fázom és talán a forró víz jót tenne. *már pár éve jártam hasonlóan, most pedig félő, hogy még rosszabb lesz az állapotom.* - Törölközőt már szereztem. *mutatom is fel a fiú fekete törölközőjét, amelyet eltulajdonítottam tőle, úgy mosolygok ismét rá, miközben kíváncsian pillantok el mellette.*
- Amúgy szép ez a ház is. *állapítom meg, majd kissé megszédülve hirtelen a fiú vállát elkapva támaszkodom neki.* - Banyek... *morgom mérgesen, mivel tényleg nem vagyok most a legjobb állapotban, de azért eleresztem a másikat és picit remegő kezekkel nézek körbe valami ülőalkalmatosság után, talán jobb lenne, hogyha nem ácsorognék tovább. Remélem, hogy nem valami vírust kaptam be.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 12:50 am

[Aula]

*Nincs még túl késő, de mivel Alexi már csak a négy fal között akarja tölteni a nap maradék részét, így a zuhanyzás mellett dönt. Miután részben nekivetkőzött, meg is indul a fürdő felé, ám út közben egy idegent is kiszúr a kandalló előtt ácsorogni. Csak annyit szűr le, hogy egy lány, és nem túl valószínű, hogy Rose lenne, mivel más alkatú, több lány viszont egyelőre nem erősíti a csatamágusok sorait, így hát közelebb is lép, pár szóval az idegen tudtára adva, hogy nem kéne itt lennie. Amikor viszont eléri a lányt, s az arcára pillant, rögtön felismeri Daphne-t. Szavaira nem mond semmit, csak akkor pillant meglepetten a másikra, mikor az ellopja a törölközőt a válláról.*
-Hé! *kapja oda rögtön a fejét, de nem fogja most lecibálni a másikról, annyira nem rohan zuhanyozni.*
-Mit vártál télen egy szál melegítőben? *kérdi, megcsóválva a fejét, majd rákérdez, hogy mi az oka ennek a nagy fagyhalálnak, hisz nem hinné, hogy a többi szakházban mínuszok uralkodnak. A lány meg is adja a választ, majd egy kérdéssel is előáll, mire egy huncut mosolyt kap válaszul.*
-Ugyan dehogy. Van, akiért kár lenne a fagyhalál. *vigyorodik el, majd Daph szakházának említésére csak bólint egyet.*
-Majd valamikor én is körbejárom a többi kócerájt. Kíváncsi vagyok, mennyire eltérőek a berendezések. *fűzi hozzá saját gondolatait. Daph viszont ekkor egy meglepő kérdéssel áll elő, mire Alexi kicsit fel is kapja fejét.*
-Itt akarsz zuhanyozni? *kérdez vissza, majd ajka lassan ismét mosolyra húzódik, s a háta mögé mutat.*
-Semmi akadálya, én is épp oda indultam. Zuhanyozhatunk együtt. *huncut pillantással a zöld szemekbe tekint, kíváncsian várva a reakciót. Nem tudja, értesült-e róla a lány, hogy megkukkantotta őt meztelenül Nil fejében, mindenesetre neki most a közös fürdő miatt rögtön beugrottak a képek, s mivel úgyis egyedülálló, egy próbát megér a dolog.*
-És lásd, milyen rendes vagyok, a törölközőt megtarthatod. *közben követi a lány tekintetét, ahogy körbenéz a házban, majd ismét megszólal.*
-Hát még ha látnád a fürdőt... *vigyorog tovább, de ekkor nem várt dolog történik, Daphne megtántorodik, s Alexi vállára borul, mire a vigyor lefagy a srác arcáról, s kissé összeszűkült szemekkel néz a másikra.*
-Megvagy? *kérdi a zöld szemeket keresve, majd pár másodperc múlva hozzáfűzi.*
-Tudom, hogy ellenállhatatlan vagyok így félmeztelenül, de hamarabb belémestél, mint hittem. *hecceli kicsit a lányt, miközben azért fogja a derekát, hisz azért azt mégsem akarja, hogy itt összeessen neki. Mivel nem tűnik épp stabilnak a másik lába, így inkább lassan egy bőrkanapé felé vezeti, hogy leülhessen.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 1:00 am

[Aula -> Fürdő]

*Igazából nem gondoltam, hogy bárkivel is össze fogok futni idebent, de mégis megtörténik, így hamarosan Alexivel kezdek el beszélgetni, kinek még a törölközőjét is ellopom, és nem is vagyok rest néhány pillantást vetni felső testére. Helyes ez a fiú, mindig is az volt és ez a stílus, amit képvisel... mégse gondolkodtam soha azon, hogy pasiként nézzek rá. Talán Nil miatt, talán azért, mert mindig akadt más, aki megtetszett nekem, de a lényeg, hogy most vele vagyok itt és már el is árulom neki, hogy mit is keresek pont a csatamágusok szakházában.*
- Amúgy te hogy-hogy nem valami nekromantás szakot választottál? *tudom én, hogy szeret párbajozni, de kissé mégis meglepő a számomra, hogy így döntött, valahogy belőle olyasmit tudtam volna eddig kinézni. Bólogatok is megjegyzésére, mely szerint majd ő is körbe fog nézni, de most nekem mégis valami meleg jár a gondolataimban, így hozom fel a zuhanyt és a visszakérdezésre csak a másik szemeit vizslatom tovább.*
- Igen, csak egy zuhany. Nyugi, hagyok meleg vízet. *mosolyodom is el, de ekkor jön a közös zuhany ötlete, én pedig csak megbököm kissé a fiú mellkasát.* - Mióta is mondasz te nekem ilyeneket? Kössz, de inkább kihagynánk, bármennyire is csábító az ajánlatod. *kacsintok is rá játékosan és mivel Nillel már egy ideje nem vagyunk együtt, így hát nem is tudok erről a kis incidensről, de talán addig jobb, mindenkinek. Szép viszont ez a hely és jobban is körbenéznék, de mégse tudok semmit se tenni, csak megszédülve kapaszkodom bele a srác vállába, így simulva kissé hozzá jéghideg testemmel és hűs arcom is arcához ér.*
- Nem nagyon... *motyogom és csak finoman csapom meg vállát mancsommal, amikor a kis heccelést hallgatom és lassan fejemet hátrébb hajtva nézek bele szemeibe.*
- Ha már annyira ajánlattal a közös zuhanyt, akkor egye-fene, felvihetsz, de nem vetkőzöm le teljesen, arról ne is álmodj. *utasítom el a bőrkanapét, mivel bár leülni is jó lenne, de mégis csak jobban esne egy meleg fürdő és talán a srácnak is megérné a dolog, végtére is, láthatna engem is fehérneműben, ami számomra nem nagy cucc, főleg, hogy a bikini is takar annyit.*
- Amúgy meg norvég vagyok, azt hittem, hogy bírni fogom a hideget, csak nem mindig jön össze. Amióta itt élek, átalakult a szervezetem. *morgolódom cseppet, így indulunk meg remélhetőleg a fürdő felé, ahova ha segít nekem bejutnom, leszedem cipőimet és zoknimat is, majd végül beljebb lépkedem, így nézek bele a tükörbe és találom is szembe magam sápadt önmagammal.*
- Elég ramatyul nézek ki... nem úgy mint te. *tekintek most már elég feltűnően a fiú testére. Játszom vele, mivel imádok szórakozni és szerintem meg is tehetem. Hátam a falnak döntöm, majd picit remegő kézzel veszem le a pulcsimat, így fekete pólóm marad már csak rajtam, amit majd szintén le szándékozom venni a nacival együtt, így fekete fehérneműben akarok majd fürdeni, csak addig még el kellene jutni.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 1:40 am

[Aula -> Fürdő]

*Hamar kiderül, hogy a kandalló előtt melegedő idegen nem is annyira idegen, hanem a csinos Daphne. Mivel ezzel a lánnyal nincs semmi baja, még a stílusát is kedveli, így nem küldi el a fenébe, inkább leáll vele beszélgetni, Daph viszont ennél többet akar, egész pontosan Alexi törölközőjét, amit már le is lop a válláról, s magára teríti. Arra a kérdésre viszont, hogy miért nem nekromantának ment, csak vállat von a srác, majd egyszerűen felel.*
-Én inkább gyártani szeretem a hullákat, semmit sereget toborozni belőlük. Engem a harc éltet, úgyhogy a csatamágus szak pont nekem lett kitalálva. *adja meg a választ a nagy kérdésre, majd szóba kerül a zuhanyzás is, amire most az átfagyott lány vágyik. Persze ő minden bizonnyal egyedül gondolta ezt, de mivel Alexi épp oda indult, lovagiasan felajánlja magát, hogy akár mehetnének együtt is. Daph bár szavakkal benne van a játékban, de az ötletet inkább visszautasítja, mire Alexi csak elvigyorodik.*
-Mióta átjöttél ide, hogy zuhanyozhass. És ha már én is oda indultam, miért ne mehetnénk együtt? Úgy tudom már egyikünk részéről sincs hátráltató tényező. *vigyorog tovább, de ahogy Daph körbepillant, rögtön meg is szédül, nekiesve a srácnak. Érződik, hogy ez nem szándékos tett volt, így rá is kérdez a fiú, hogy jól van-e a másik, de picit azért cukkolja is, nem is ő lenne, ha kihagyná ezt a lehetőséget. Persze meg is kapja érte a jutalmat egy kis ütés formájában, s mivel előtte nemleges választ kapott arra, hogy jól van-e a másik, így megpróbálja egy kanapé felé vezetni, hogy leülhessen. Daph viszont meggondolja magát, mégis inkább a zuhany alá akar menni, hátha az jót tenne neki, s még a közös fürdést is bevállalja, igaz, némi feltétellel.*
-Ezzel a kikötéssel már elkéstél. Na gyere te fagyosszent. *indulnak meg lassan, közben Alexi továbbra is tarja a másikat a derekánál, nehogy mégis felmondják a lábai a szolgálatot, s eltanyáljon mellette.*
-Na igen, én is kezdem máshogy érezni a klímát. Vissza kéne húzni pár hónapra északra, hátha helyreáll a hőmérőnk. *morgolódik kicsit, de ez most nem a lánynak szól. Ő is észrevette, hogy olykor jobban megérzi a hideget, mint korábban, hisz Finnországban hozzá volt szokva, hogy általában elég hűvös van, itt viszont a meleg a gyakoribb, s jobban érződik, ha hirtelen hideg lesz. Valószínűleg ez bánt el most Daph-al is, de talán a forró fürdő helyrerakja a szépséget. Lassan azért megérkeznek a fürdőbe, ahogy a lányka le is rúgja magáról a cipőt, majd a zokni is lekerül. Egyelőre ő még nem áll neki tovább vetkőzni, inkább csak figyeli a lánynak ezt a tevékenységét, de mikor megkapja a bókot, csak egy félmosollyal felel.*
-Hát, tényleg láttalak már jobb állapotban. ~De még mennyivel jobban...~ *ugrik be neki ismét a kép, ahogy a lány meztelenül a falnak dől, s kidugja felé -pontosabban Nil felé- a fenekét... Azért annyira mégse lehet rosszul a másik, mivel az, ahogy végigméri Alexit, nem éppen erre utal. A srác is kényelmesen nekidől a falnak, miközben figyeli a ruhájával bajlódó lányt, majd csak lehajtja fejét, s meg is csóválja azt.*
-Ha így folytatod, sose vetkőzöl le. Azt hiszem segítenem kell a szent cél érdekében. *vigyorog ismét, majd ellöki magát a faltól, Daphne elé sétál, majd huncut nézéssel és mosollyal a póló alja felé nyúl, de még nem ér hozzá.*
-Szabad? Nehogy nekem itt fagyj meg a zuhany alatt. *igen, most épp kikezd a lánnyal, s mivel eddig sem volt vele túl visszautasító a másik, így bízik benne, hogy nem most fogja elkezdeni, s leveheti róla a felsőt. Ha ez megtörténik, végig is pillant a szépség felsőtestén, amit már csak a melltartó takar, majd pillantása visszatér a zöld szempárra.*
-Innen majdnem kiegyenlített a helyzet. Csináljuk magunknak, vagy... *és már indul is a keze a másik nadrágja felé. Úgy tűnik, épp jókor toppant be a lány a csatamágusok szakházába, s talán sikerül összehozni valami kellemeset így estére kettejüknek.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 1:57 am

[Fürdő]

*Kissé meglepő számomra, hogy Alexi ezt a szakot választotta, így rá is kérdezek az okára, de úgy tűnik, hogy ő inkább harcias szellem, ahogy én magam is, de mégis, én hű maradtam a Cruoris házhoz, ugyanis nekem tökéletesen megfelelnek azok a tantárgyak, amelyeket házvezetőm tanít. Tehát csak bólintok a dologra, majd már fel is vetem a zuhanyzás kérdését, ugyanis jól esne most nekem valami nagyon forró és ezt pár takaró nem biztos, hogy megoldja, tényleg átfagytam és nem szeretnék lázas is lenni, na meg lebetegedni... *
- Valóban nincs párom, de ez nem jelenti azt, hogy bárkivel összefekszem, azért ennyire nem vagyok könnyen kapható, Alexi. *vetem oda neki egy cseppnyi méreggel azért hangomban, érezze csak, hogy bár szabados lányka vagyok, valamilyen szinten, mindenre biztosan nem kapható. A szédülés viszont nincs bekalkulálva, így már rá is borulok kissé a másikra, aki persze további beszólásokkal jutalmaz, én pedig csak felsóhajtva engedek neki, hogy menjünk akkor a fürdőbe, segíthet, de csak bizonyos keretek között. *
- Akkor is ragaszkodom ahhoz, amit mondtam. *engedem is, hogy segítsen nekem, így sétálunk most már a fürdő felé, tehát megyek arra, amerre Alexi vezet, hogy hamarosan már a klíma kibeszélése után a fürdőben kezdhessek el vetkőzni, már elkezdve mindezt és egy kis megjegyzést is teszek a fiú felé, amit talán nem kellene, de hát tényleg helyes a srác és szerintem így még nem láttam.*
- Hát most ezzel kell beérni. *vonok is vállat, majd végül lekerül rólam a pulóver, de más még nem, picit szédülök, ez az igazság, de Alexi már felém is tart, így tekintek le kezeire is.*
- Nem gondoltam volna, hogy rákérdezel, hogy engedem-e. *mosolyodom is el, figyelve meg jobban azokat a szép, sötét szemeket, majd biccentek, jelezve, hogy segíthet, ha szeretne és végül kezeimet is felemelem, így bújok ki a pólóból és gyönyörű, telt melleim már meg is látszanak a melltartónak hála.*
- Szerintem ez nem annyira jó ötlet. *tekintek le kezére, mely ha minden igaz, idő közben nadrágomhoz ér.* - De most a segítségedre szorulok. *ismerem is be, mert már a veríték is megjelenik csinos pofimon, tehát engedem, hogy levegye rólam a nadrágot, de én nem teszek meg neki hasonló szívességet, inkább csak a zuhany alá állok, ahol meg is engedem azonnal a meleg vízet, hogy jöjjön csak jeges testemre.*
- Remélem kint maradsz, egyedül most kényelmesebb. *pillantok is a másik felé, miközben jobban megengedem a vízet, így állok most már a zuhany közepére és élvezem, ahogy egész testemet átjárja a meleg víz, és mivel nem teljes fürdésre vágyom, így tusfürdő után nem kutakodom, csak a vízre van szükségem, még Alexit is kizárom jelen pillanatban. Helyes, oké, de ettől függetlenül nem fog megkapni, csak játszunk és ez így van jól, úgy hiszem.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 2:27 am

[Fürdő]

*Mivel Daph eléggé átfagyott, így bekéredzkedik a fürdőbe, hogy egy forró zuhany alatt átmelegedhessen. Alexi nincs ez ellen, viszont szívesen társulna, hisz elférnek ők ott ketten is, ráadásul mindketten szabadok, akkor hát miért is ne?*
-Még szerencse, hogy én nem vagyok bárki. *vonja fel játékosan a szemöldökét, nem törődve a kis morgolódással. Nem nézi cafkának a lányt, de miért is ne próbálkozhatna be nála? Ha bejön, akkor mindketten csak jól járnak, ha meg nem, akkor nem. De ha meg se próbálja, akkor biztos a bukás. Apropó bukás, Daphnak majdnem sikerül is orra buknia, mikor megszédül, de szerencsére meg tud kapaszkodni gyorsan a fiúban, aki szintén elkapja a derekát. Bár lehet, hogy nem ártana leülni egy kicsit, a leányzó inkább a zuhanyt választja, bár vannak feltételei.*
-Senki nem tart vissza benne. *fűzi hozzá a srác, hisz ragaszkodjon csak, ha azt akar, aztán majd meglátjuk, hogy a zuhany alatt mi hogy alakul. Meg is indulnak hát lassan a fürdő felé, egyetérve abban, hogy utálják a belső klímaváltozásukat, majd mikor beérnek az említett helyre, a lányka szabaddá is teszi lábait, majd bókolni kezd a fiúnak. Veszélyes játékba kezdett, s nem lehet benne biztos, hogy ő jön ki mindebből győztesen, hisz nem ismeri annyira.*
-Nem panaszkodom. *mondja, miközben nekidől a falnak, s nézi, ahogy Daph vetkőzik. Vagyis egészen pontosan csak azt, ahogy a pulcsiját leveszi, mivel itt megáll, úgy tűnik, nem nagyon akar ez most menni neki. Alexi viszont szívesen rásegít, így ellöki magát a faltól, közelebb sétál a másikhoz, s felajánlja, hogy szívesen megszabadítja őt a ruháitól, s hogy lássa Daph, ő ilyet is tud, először engedélyt kér, mielőtt valóban nekilátna.*
-Fene a jómodoromat. *vigyorodik el, majd a bólintás után már le is kapja a pólót a szépségről, s mivel nem egy szemérmes típus, gond nélkül nézi meg az igencsak formás, s dús kebleket, mire nyel is egyet. Na igen, nem mindennapi látvány, az már biztos. De itt még nem áll le, hisz nem nadrágban kéne fürdeni, de ha már szinte ugyanannyi ruha van rajtuk, akár át is segíthetnének egymásnak.*
-Szerintem meg ruhában fürödni nem jó ötlet. Úgy még az éjszakát is itt kéne töltened. Bár most, hogy így belegondolok... *húzza kicsit még a másikat, de mivel Daph beismeri, hogy segítségre szorul, már ki is gombolja a lány nadrágját. Szemeivel végig saját kezeit figyeli, de mikor a cipzárhoz ér, ami a lány legintimebb pontja előtt húzódik, keze egy pillanatra megáll, majd mélye Daph szemeibe néz. Lassan elmosolyodik, majd keze megindul, így a cipzár is enged, ennek köszönhetően pedig hamarosan a nadrág is lejjebb vándorol. Szívesen rásegítene a bugyira is, vagy legalább rámarkolna a formás hátsóra, de nem teszi, nem mindenkinek jön be az ilyen szintű direktmarketing.*
-Nem tudom, tudsz-e róla, de igencsak dögös vagy. *bókol most ő egy kicsit, miközben a lány a zuhany alá sétál, így hátulról is jobban szemre tudja vételezni. Amikor viszont meghallja a szavakat, először csak meglepett arcot vág, majd kissé felnevet.*
-Bocs szivi, de ilyesmi nem volt a kikötésben. *jegyzi meg, majd már ki is gombolja a nadrágját, ami hamar lekerül róla, s a többi mellé dobja. Lassan ő is közelebb sétál a vízhez, de még mielőtt alá érne megáll, s a boxer széléhez ér.*
-És én nem is ruhában szoktam fürödni. *fűzi még hozzá cinkos mosollyal, majd lassan elkezdi azt is lejjebb tolni, s hacsak Daph nem állítja le valamiért, akkor bizony attól is megszabadul, hogy ő is a forróvíz alá állhasson.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 2:37 am

[Fürdő]

*Hihetetlen ez a srác, az már biztos, nem is értem, miért nem voltunk mi eddig jóba, mivel szimpatikus nekem a viselkedése, a szövege és úgy egész jelleme, de sikeresen elkerültük eddig egymást. Na de lesz ez még másképp is, remélhetőleg, mivel semmi és senki se tart minket vissza a barátkozástól, de láthatóan Alexi mást is szeretne tőlem, ahogy manapság egyre több srác. Furcsa, nemrég még azért panaszkodtam, mert senkinek se kellettem, most meg mindenki észrevesz, hát hihetetlen, én mondom. A fürdőbe is sikeresen megérkezünk, ahol meg is állapítom, hogy a fiú igen csak jól néz ki, én viszont most nem vagyok a helyzet magaslatán, de hát az élet már csak ilyen, soha nem volt annyira egyszerű, a lényeg viszont az, hogy a felesleges ruhák lassan elkezdenek lekerülni rólam, így nekem hála a pulóver, majd nemsokára a fiú a pólómtól is megszabadít és jöhet a nadrág is, amely azért kissé neccesebb téma, de szép melleim már a fiú elé is tárulnak.*
- Csak ki ne essen a szemed! Nem hiszem, hogy ne láttál volna még női mellett. *csóválom is meg a fejemet kissé, majd végül a következő megjegyzése hallatán elmosolyodva nézek bele kissé hosszabban a szemeibe is.* - Még megbeszélhetjük, ha puha és meleg az ágyad, de továbbra se számíts másra. *miért is ne maradhatnék? Amolyan pizsiparty és ismerkedhetnénk mi ketten egymással. Végülis tényleg nem hangzik rosszul, a hidegbe meg amúgy se szeretnék kimenni. Nem vagyok már Nillel, senkinek se tartozok elszámolni valóval, így azt teszem, amihez kedvem van és most, hogy így szóba jött, tényleg lenne kedvem még egy kicsit Alexivel maradni. A cipzár viszont kényes hely, így nézek szembe a másikkal, majd meg is szólalok.*
- Nyugodtan, ha már eddig is engedtem, nem most fogom meggondolni magam. *azért aranyos, hogy így aggódik, meg kell, hogy valljam, na de ha a nadrág lekerül, akkor ki is bújok belőle és ez után jön a bók is, mely jól esik ám, de elpirulni azért nem fogok tőle, vagyok olyan egoista, hogy tisztában legyek külső adottságaimmal.*
- Köszi, tudok. *vigyorodom is el, majd belépve a zuhany alá már fürdeni is kezdek, egy kis megjegyzést is téve előtte Alexinek, hogy ne higgye már azt, hogy majd ide bejöhet. De ő vetkőzni kezd és hamarosan már a boxer is lekerül róla, így tárul szemeim elé teljes valójában az inflás srác és most már eléri nálam azt a pírt, így fordulok el kissé.*
- Ez még mindig nem túl jó ötlet, hogy így fürdünk egymás mellett, még csak barátok se vagyunk. *pillantok végül felé, de most kifejezetten szemeit fürkészem. Na de a víz melegít, kicsit viszont még nem ártana idebent maradnom.*
- Amúgy miért nincs neked barátnőd? Helyes vagy és szerintem vonzó a stílusod, akkor... miért vagy egyedül? *végül felé fordulok és próbálok nem tudomást szerezni a másik péniszéről, miközben úgy beszélgetek vele, mintha odalent ácsorognánk az aulában, de azért néha hátrébb tűröm nedves hajtincseimet.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-31, 3:08 am

[Fürdő]

*Elég jól elbeszélgetnek egymással, húzva egymás agyát ezzel a közös fürdéssel, de közben a lányka kissé rosszul lesz. Szerencsére össze azért nem esik, de mielőbb a melegvíz alá akar kerülni, hátha az helyrehozza picit. Nem kéne épp most kidőlnie, ha már ilyen jól elvannak, így Alexi segít is neki eljutni a fürdőig, ahol Daph neki is áll vetkőzni, ám egyedül nem jut túl sokáig. Csak lábfejei és karjai lesznek megszabadítva a ruhától, minden egyéb rajta marad, így hát a srác felajánlja a segítségét, s mivel nem lesz visszautasítva, hamar le is kapja a felsőt a lányról, hogy aztán a csodás dekoltázsban gyönyörködhessen. Minden bizonnyal nem épp észrevétlenül teszi mindezt, bár nem is akar szemérmeskedni, így már meg is hallja a Cruorisos lány szavait.*
-Jól hiszed, de mell és mell között is van különbség. *húzódik félmosolyra ajka, s bár emlékképként már látta meztelenül a lányt, élőben teljesen más azért a dolog, még ha most takarja is ruha a domborulatokat. Továbbra is igyekszik viszont célozgatni rá, hogy nem ruhában kéne fürödnie a másiknak, majd egy ötlettel is előáll, miszerint ha Daph minden ruhája elázik, akkor itt kell éjszakáznia, s legnagyobb meglepetésére nem ellenkezni kezd a leányzó, szavaiból inkább úgy veszi le a fiú, hogy benne van a dologban.*
-A puhaságával nincs gond, és egy ilyen lány mellett a hidegségétől sem félek. *vigyorodik el ismét. Na nem feltétlen csak a szex miatt forrhatna a levegő, tény és való, hogy amilyen tüzes ez a lány, már önmagában elég ahhoz, hogy az ember ne fázzon, ha egy ágyban van vele. És hát miért is ne aludhatnának együtt? Ki szólna ellene, és mi jogon? Azért felcsillan a srác szeme, hogy talán marad a lány, majd keze végül a nadrághoz vándorol, s egy pillanatra megáll a cipzárnál, belenézve a szép szemekbe. A szavak mosolyt csalnak arcára, hisz ő nem azért állt meg, hogy szabad-e, csak a reakcióra volt kíváncsi, de akkor már le is húzza a nadrágot is a csinos testről, amin így is végigpillant a fiú, s nem is rest megdícsérni. Valóban gyönyörű ez a bestia, Nil egy mocsok mázlista volt, hogy annyi ideig megoszthatta vele az ágyát. Egy darabig még nézi a másikat, ahogy a víz alá áll, ami elárasztja testét, majd ő maga is vetkőzni kezd. Egyelőre betartotta, amit Daph még az aulában kért, rajta maradtak a fehérneműk, de arról egy szó sem esett, hogy a közös fürdést csak egymás után ejtenék meg. Így hát le is dobja magáról a farmert, majd a lány mellé sétálva a boxer is megindul lefelé, s végül az is a többi ruhán köt ki, így Daphne immár Alexi minden porcikáját láthatja. Még ha a lány nem is tud róla, így legalább már kvittek lettek. Bár eddig vagánynak tűnt a lány, most mégis megjelenik a pír az arcán, s félre is fordul, szavaira viszont Alexi csak kicsit széttárja a karjait.*
-Hát akkor barátkozzunk. Nekem nincs ellenemre. *feleli, majd közelebb lép a másikhoz.*
-A barátok a melegvizet is megosztják, nemde? *vigyorog, majd ő is áztatni kezdi magát, mellkasát mosva. Közben azért Daph kérdésekkel is előáll, a srác felé fordulva, de kényesen ügyel rá, hogy ne pillantson egy bizonyos pontnál lejjebb.*
-Talán mert a legtöbb lánynak a manapság olyan divatos nyálgépek jönnek be, nem tudom. *von vállat, majd hozzáfűzi.*
-De te vagy a lány, te mondd meg. Ti jobban megértitek egymást, mint bármelyik pasi. *tekint érdeklődve a másik zöld szemeibe, miközben egy tusfürdőt is magához vesz. Kellemes, férfias illata van, s egy adag máris a markában köt ki, amit a mellkasán kezd szétoszlatni.*
-Ha már így együtt fürdünk... nem mosnád meg a hátam? *kérdi egy apró mosollyal a szája szélében, majd megfordul, hogy ne kelljen már olyan magasan tartania szegény lány fejét, nehogy aztán miatta görcsöljön be a nyaka.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-01-23, 9:46 pm

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//


*Mint hallom, sikeresen félre is értettem Alexi szavait, ami ebben az állapotban talán nem túl meglepő tőlem, mégis, ujjammal ajkamhoz érek aranyosan, majd végül egy aprócska szó hagyja el csinos számat.*
- Oh... *kis szünet.* - Akkor bocsi. *kérek is elnézést tőle, mivel most tényleg így kell tennem, azt hiszem. A lényeg, hogy segít Lexin, és rajtam is, ezért pedig egyértelműen hálás vagyok. De elmenni innen most olyan jó lenne, nem akarok Alexi közelében lenni, csak így, hogy kettesben vagyunk, ez olyan... furcsa nekem. Hamar viszont tudatosul bennem, hogy nem mehetek sehová se, tényleg nem tudnék mit tenni a kastélyban, hogyan visszajutni a szobámba, de akkor ha már itt kell maradnom, a kanapét választom... azaz választanám, ha engedve volna.*
- Ne hidd azt, hogy mindig az lesz, amit te akarsz. Nem is értem, hogy miért akarsz ennyire jót nekem. *gondolkodom is el ezen hangosan, mert tény és való, hogy megmentette az életemet és láthatóan segíteni szeretne, a helyzetet pedig egyelőre nem használja ki, hiába vetkőztet, én is érzem, hogy jót tesz velem, hogyha megszabadulok a fagyos ruháimtól, de picit sincs kedvem ahhoz, hogy mindennek engedjek és így lásson, amikor nekem párom van. Kár, hogy Tarkh nincs itt, hogy nem ő talált rám, de az élet néha érdekes meglepetéseket ad az embernek, viszont azt nem engedem, hogy őt bántsa, így ki is állok szépen mellette.*
- Tetszik? Mi? Neked csak ne tetsszen! *rázom is meg fejemet, de ez a pillantás, ahogy a szemeibe néz. Szinte észre se veszem, úgy pirulok el Alexinek köszönhetően és amikor még meg is nézi testemet, a nadrág nélkül, már el is hangzik tőlem egy újabb megjegyzés, de nincs mit tenni, mindenre tud visszavágni és egyre inkább érzem, hogy nem kéne megszólalnom. Ennyire én nem vagyok jó csaj, hogy ilyen szinten észrevegyen, annyi másik közül választhat, miért pont velem ilyen? Valahogy sejtem, hogy nem mindenkihez áll így hozzá, az nem vallana rá. A fürdés viszont kötelező napi programnak ígérkezik és tudom, hogy nagyon-nagyon jól fog esni a forró víz érintése, ahogy utána az alvás is, de mégis, picit félek ettől a fiútól, hiszen jóval idősebb nálam és annyira tapasztaltan teszi a dolgokat, így szóvá is teszem ezt Alexinek, kitől meglepően őszinte feleletet kapok.*
- Akkor jó. *sóhajtok is fel kicsit, majd választanom is kell, hogy sétálok vagy levisz hoppanálva a fürdőbe és ha már muszáj, akkor inkább a másodikat választom, nem érzem úgy, hogy képes lennék normálisan lábra állni. Engedem is, hogy felvegyen, de amikor fenekemnél érzem meg kezét, bizony picit arrébb mozdulok, hogy ne tudjon már ennyire nyiltan fogdosni, de oly közel van, annyira közel.*
- A kezed picit lejjebb is kerülhetne ám. *tekintek fel rá angyali szemekkel és továbbra is igen csak zavartan. Egy kád jól esne, de sajnos az nincs és őszintén szólva én is sejtettem, hogy ez lesz a nagy harci helyzet, mindenesetre lehoppanálunk és már körbe is nézhetek ezen a helyen.*
- Nem kell segíteni, megoldom magam. *felelek most már itt és végül a legközelebb lévő zuhanyzó felé mutatok.*
- Az nagyon jó lesz, szóval kint megvárhatsz, mert nem akarom, hogy itt maradj. *remélem, hogy leenged és bár állni nem tudok, szépen letérdelek a zuhanyfülkében, nekidőlve kissé a csempének, majd lustán megnyitom a csapot, nem törődve azzal, hogy hajam és fehérneműm is tiszta víz lesz. Inkább ebben fürdök, nem bízom a srácban, főleg, hogy senki mást nem látok errefelé.*
- Addig hozhatnál nekem egy felsőt meg egy boxert. *pillantok fel rá aranyosan és szépen el is kezdem kezeimet mosni. Jó nekem ott félig ülő pozícióban, így legalább nem ájulok el, de ez a meleg víz, szinte perzseli bőrömet és egy szappant is szerzek valahonnan, tehát fel is nyúlok érte, majd vörös tincseimbe túrva mosom ki hajamból is a vér és kosz egyvelegét. Nem megy olyan egyszerűen, alig tudom mozdítani testemet, de meg fogok fürdeni, önerőmből, mert azt tényleg nem hagyhatom, hogy ilyenben segédkezzen, tehát minden energiámat most összeszedem, még érzem, hogy képes vagyok rá.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-01-31, 1:37 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//

*A leányzó kissé félreérti Alexi szavait, hisz abban semmi kioktató nem volt, csak megjegyzett valamit, de mikor ezt a másik tudtára adja, az csak édesen ajkához emeli ujját, s úgy kér bocsánatot.*
~Ha így folytatod, nem érdekel az állapotod, rád vetem magam.~ *fut át a fiú agyán a gondolat, de mindennek most nem ad hangot, inkább csak megrázza kicsit fejét, miszerint nem szívta mellre a dolgot. Inkább arról kezdenek beszélni, hogy ma bizony innen nem fog sehová menni a kis vörös, hisz egyáltalán nincs olyan állapotban. Ekkor viszont Ginger a kanapét választja a közös ágy helyett, de ezt az ötletet Alexi csuklóból elveti, mire a lányka kicsit morgolódni is kezd.*
-Nem hiszem. Tudom! *vágja rá egy vigyor mellett, az elmélkedésre pedig csak széttárja karjait.*
-Hiába, egy igazi jótét lélek vagyok. *humorizál tovább egy konkrét válasz helyett, majd végül nekilát Ginger vetkőztetésének. Minél tovább marad a szépség a fagyos göncökben, annál nagyobb az esélye, hogy valami komoly baja legyen, netán meghaljon, azt viszont nem akarja hagyni a srác. Amikor viszont Lexivel kapcsolatban szól be a fiú, Ginger harciasan reagál, ami mosolyt is csal az Inflatusos fiú arcára. Tetszik neki, hogy még ilyen helyzetben is képes így ugrani a kis vörös, s ezt meg is jegyzi neki, de erre csak újabb ellenkezésbe ütközik.*
-Mert különben? *kérdi, de közben mélyen a lány szemeibe pillant, úgy, hogy talán a kis vörös is érezheti, hogy bizony tényleg tetszik a másiknak, de nem csak ez a hevessége, hanem úgy önmagában. Mivel már igencsak kevés a ruha a csinos testen, így végig is pillant rajta a finn srác, s a megszólás sem érdekli. Nem tehet róla, ha már egy ilyen csinos test fekszik előtte, még szép, hogy megnézi, pasiból van, és még csak nem is eunuk. Na de végül lekerül a top is, így újabb csodás terület kerül felfedésre, még ha nem is teljesen, s bár Ginger próbál alkudozni, Alexi nem tágít a fürdés mellől. Tényleg szüksége van rá a másiknak, hisz az jól át fogja melegíteni, s mellé le is mossa róla a sok vért. Végül Ginger is rábólint a dologra, így Alexi már fel is emeli őt karjaiba, egyik kezével a popsinál emelve meg a szépséget, mire a lány kicsit fészkelődni kezd.*
-Valóban, kerülhetne. Helytálló a feltételes mód. *pillant vissza az aranyos tekintetre, de nem mozdítja arrébb kezét. Szíve szerint a markában pihenne az a csinos, formás popsi, de ehelyett csak az alkarjához ér, tehát igazán visszafogja magát. A következő pillanatban pedig már le is hoppanálnak a fürdőbe, ami épp üres, bár ez cseppet sem zavarja a fiút, sőt, inkább örül neki. Kád viszont itt nincs, csak zuhanyzók, de sajnos Ginger visszautasítja a segítséget.*
-Sejtettem... de ha kellek, itt leszek. *mosolyodik el, de továbbra sem ereszti le a lánykát, még kiélvezi a pillanatot, úgysem tart már soká, így körbefordítja a másikat, hogy válasszon csak zuhanyzót kedvére. A szavakra viszont már azelőtt elneveti magát, hogy letenné a kis vöröst, s arckifejezésén is látszik, hogy ezt nem gondolhatja komolyan Ginger.*
-Bocsi vörösbegy, de mára véget ért a kívánságműsor. Itt maradok, nehogy nekem a végén belefullajd a ... zuhanyzóba. *elég átlátszó ürügy, de bizony ezzel kell most beérni, mert bár leereszti most már Ginger lábait a földre a fiú, de esze ágában sincs kimenni a helyiségből, csak kisétál a zuhany alól, s nekidől az egyik falnak, onnan figyelve a lányt, ahogy térdeire ereszkedve kezdi el mosni magát. A látványtól bizony ki is fújja tüdejéből a levegőt a száján, miközben jobb kezével arcán is végigsimít.*
~Ez a csaj nem semmi. Még így lerúgva is.~ *szemei nem is tétlenkednek, szépen végigpásztázzák a másikat hátulról, és hát tagadhatatlan, hogy megfordul pár dolog a fiú fejében, ábrándozásából viszont a kis vörös szavai, s aranyos pillantása zökkenti ki.*
-Biztos ne segítsek be inkább? Tuti, hogy a hátad nem éred el, és az is véres. *ő innen bizony egy tapodtat sem szándékozik menni, nagyon is tetszik neki, amit lát, s jól tudja, hogy pillanatnyilag ennél többre nem számíthat a lánytól, s azt sem garantálja semmi, hogy esetleg később igen. El is löki magát a faltól, s közelebb sétál a lánykához, hogy ha az netán mégis kéri a segítségét, akkor ne húzza az időt, de sejti, hogy erre nem kerül sor, így végül csak a legközelebbi zuhanyzó falához lép, leül mellé, nekiveti hátát, majd a mosakodó lány felé fordítja fejét.*
-Szóval a famulusod... egy hiúz. Akárcsak az enyém. *kezdi lassan, kissé tagoltan a mondatot, de arcáról egyelőre semmi nem olvasható le.*
-A neve pedig Lexi... ami szintén hasonlít az enyémre. *lassan egy kis mosolyra húzódik ajka, s ha Ginger felé pillant, belenéz szép szemeibe.*
-Csak nem hiányoztam, amikor őt teremtetted? Mondjuk nem csodálom a kis ruszki mellett, hogy titkon egy igazi férfiről álmodozol. *a szavai végére már egészen kiszélesedik vigyora. Számára elég érdekes ez a hasonlóság, s bár eddig nem tette szóvá, valahogy mégsem hagyta nyugodni a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-01, 12:29 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//


*Egy kis félreértés szerintem ilyenkor elnézendő nekem, hiszen tényleg nem vagyok túl jó állapotban, de nem vagyok rest bocsánatot is kérni akkor, amikor kell és amikor úgy érzem, hogy ez helyénvaló. Most pedig az. Viszont azt nem szeretném, ha Alexi szavai mindig döntő lenne, de akárhogy is mondom ezt, ő nem hiszi, hogy igazam lehet.*
- Szerintem meg el vagy kissé szállva magadtól. *csóválom is meg a fejem egy aprócska sóhaj után, majd ez után bizonytalanul, és eleinte ellenkezve, de engedni kezdek a vetkőztetésnek, ugyanis ahogy egyes ruhadarabok lekerülnek rólam, úgy lesz egyre kellemesebb a hőmérsékletem és már nem vacogok úgy, ahogy eddig. Szerencsére itt tényleg jó meleg van. Az viszont nem tetszik, hogy így néz engem és még ennyire nyiltan a tudtomra is adja, hogy mennyire örül a mostani helyzetnek, na meg ez a visszakérdezés és tekintet. Meg se tudok szólalni, úgy pirulok is bele ebbe az egészbe, mert az a helyzet, hogy nekem is tetszik ez a srác, de mivel párom van, tudom, hogy nem tekinthetek rá így, el kell nyomnom magamban, kár, hogy ennyire átlátszó vagyok Alexi előtt. Mindenesetre amikor már csak egy fehérneműbe maradok, nem hagyja, hogy a kanapén pihenjek tovább, hanem a fürdő lesz az első, ahova hoppanálva fogunk lemenni, hiszen egyedül képtelen lennék ilyen utat megtenni, szerintem össze is törném magam, mire leérnék a zuhanyhoz. A keze viszont olyan helyre kerül, ahol nem kéne lennie és erre fel is hívom a figyelmét, de továbbra se érdekli a srácot, én pedig kezdem feladni mindezt, és beletörődni abba, ami itt vár rám. Csak az a gond, hogy egyelőre fogalmam sincs, hogy fogok eljutni erről a helyről és bár egyik felem nagyon is jól érezné magát, a másik retteg és menekülne. Lekerülünk viszont a fürdőbe, ahol sajnálatos módon kád nincs, tehát egy zuhanyzófülkét kell választanom magamnak és mivel körbe is lesz mutatva a hely, így rá is mutatok egyre, amelyiket szimpatikusnak vélek, de Alexi segítségét pedig elutasítom, ennek így kell most lennie. *
- Nem vagyok vörösbegy és tényleg nem akarom, hogy maradj. Azért ez intimebb dolog. *morgom még oda neki, de aztán csak le leszek téve, így szépen le is térdelek a zuhanyzóba és mivel látom, hogy a srác nem óhajt sehova se menni, csak hátat fordítva neki kezdek el fürdeni, mivel én is látom, hogy rám fér és ahogy a víz rám folyik, a vér és piszok keveréke kerül alám. Nem tudom, hogy vajon figyel-e vagy sem, de próbálom őt kizárni és csak akkor tekintek rá hátra, amikor meghallom a kérdését.*
- Nem kell kössz, majd lejön. Mégis hogy gondolod, hogy segíthetnél? *rázom is meg a fejemet picit morgolódva és szépen a hátamra is folyatok a vízből, így a vér valóban kezd oldódni és tovább mosom magam, szépen haladva azért mindenhol, tehát egész testemet végigsimogatom ez miatt, még szép pofim és dús, vörös tincseimet is, de a srác idő közben közelebb kerül hozzám, így nézek rá kérdőn és amikor meghallom a kérdéseket, ismét elpirulok cseppet, de nem is szólok semmit addig, amíg be nem fejezi a mondanivalóját, csak akkor nézek bele szemeibe.*
- Őszintén szóval bele se gondoltam, hogy a te famulusod is hiúz, már az előtt hiúzt szerettem volna, mielőtt megismertelek Téged. A Lexi név pedig szintén csak úgy jött, nem a te neved miatt, bár ezt Tarkh is megjegyezte. *sóhajtok is halkan, majd az utolsó mondatánál csak megrázom a fejemet és dühösen felé fordítom a vízet, kapjon csak Alexi is belőle.*
- Ő nekem tökéletesen megfelel, ne akarj már ennyire alá pakolni. Ha nem szeretném, nem lennék vele, nem gondolod? *fel is pattannék, de hamar koppannak térdeim ismét a zuhanynál, képtelen vagyok felállni, így megadóan zárom el a csapot, mivel végeztem és nézek is az egyik törölköző felé.*
- Akkor kapok tőled ruhát és törölközőt vagy nem? *teszem fel most már ridegebben a kérdést, mert nagyon zavar, hogy ennyire azt hiszi, hogy lehet esélye nálam. Ha nem lennék foglalt, akkor más lenne minden, de az vagyok, én pedig ehhez is fogom tartani magam, hiszen én akartam Tarkh-al lenni, hogy dobhatnám el magamtól a biztosat, a bizonytalanra? Alexinek egyáltalán nem jó a híre, igazából nem is ismerem... tehát jó nekem így és bár tény, hogy vonz, néha nagyon is, én ennek ellen tudok állni, igen, úgy hiszem, hogy képes vagyok rá.*
Vissza az elejére Go down
Bagoly

Bagoly


Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás : 2012. Sep. 27.

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-01, 3:22 pm

[Rose szobája]

Kedves Rose!

Tudom, meglep levelem és megértem, de szeretném segítségedet kérni egy bizonyos dologgal kapcsolatban melyről mindent elmondok ha találkozunk!
Bízom benne, hogy eljössz!

Jasmine

// A levél tartalmaz egy helyszínt és egy mai időpontot hova majd írok csak nem tudom még mikor. xD //
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-02, 11:48 pm

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//

*Miközben a srác segít Gingernek megszabadulni átfagyott ruháitól, hogy aztán a zuhany alá vihesse a szépséget, természetesen beszélget is a páros, bár nem mondhatni, hogy mindenről ugyanúgy vélekednek. Így például arról sem, hogy mikor megérkeznek a fürdőbe, a leányzó ki akarja küldeni a fiút, de Alexinek esze ágában sincs kimenni, nem akar lemaradni a legjobb részről. Nem sűrűn láthatja ilyen kevés ruhában ezt a csinos leányzót, pedig igazán örülne neki.*
-Intimebb? Az, hogy fehérneműben zuhanyzol? Ez olyan, mintha standolnál. Kivéve, ha a zuhany alatt szoktál pisilni... na, az már tényleg intimebb dolog. *feleli a morgásra, miközben azért leengedi a lánykát, búcsút véve jéghideg, formás popsijától. Természetesen állja is a szavát, így egy tapodtat se moccan, csupán a zuhany alól sétál ki, az egyik falnak dőlve, onnan nézi vágyakozva a lányka tisztálkodását, ami megannyi fantáziaképet vetít szemei elé. Az a vörös haj, a csinos hát, a kerek popsi, s a kis tappancsok, amiken ül... igencsak szemrevaló az összhatás, még így véresen is. Ginger viszont nem adja fel, ismét megpróbálja elküldeni a fiút, most boxerért és pólóért, de Alexi ehelyett inkább felajánlja, hogy szívesen segít neki lezuhanyozni, de ismét csak vissza lesz utasítva. A morgolódó kérdésre viszont csak vállat ránt.*
-Mondjuk tusfürdővel és a kezemmel. De ez csak egy ötlet. *továbbra sem veszi komolyan a másik morgását, jól elvan ő ezzel a helyzettel, bár tény, hogy azzal még jobban el lenne, ha a leányzó nem utasítaná vissza, hanem inkább berántaná maga mellé a zuhany alá. Ez viszont nem történik meg, így egy ideig még figyeli a fiú, ahogy Ginger teste minden porcikáját végigsimítja, hogy lemossa magáról vérét, a bizony a látvány be is indít bizonyos folyamatokat. S hogy még közelebbről és jobban láthassa a műsort, végül a lányé melletti zuhanyzó falának dől, felé fordítva fejét, s a famulust hozza szóba, ami neki igencsak furcsa egyezéseket mutat... vagyis inkább párhuzamot, méghozzá vele. Mikor ezeket felemlegeti, Ginger el is pirul, de végül magyarázatot is ad, vagy legalábbis olyan szavakat mond, amik azok akarnak lenni.*
-Nocsak, szóval neki is feltűnt. Gondolom igazán boldog volt, mikor bemutattad neki Lexit. *vigyorodik el, és hát igen, jó érzéssel tölti el, hogy talán már maga a hiúz is mindig rá emlékezteti a kis oroszt, ezzel is hergelve némileg, még ha ebben az ő keze nincs is benne. Amikor viszont a ruszkit is leszólja a finn, Ginger hirtelen kapja fel a vizet, szó szerint, s a zuhanyt egyenesen Alexi felé fordítja, aki is szintén csurom vizes lesz. A srác rögtön maga elé is kapja kezét védekezésképp, na nem azért, mert félne a víztől, inkább csak ösztönös reakcióból, s oldalára is dől, próbálva kitérni a vízsugár elől, miközben azért a lányka szavait is hallja. Ha viszont abbamarad a locsolás, ismét feltornázza magát ülő helyzetbe, s mélyen a zöld szempárba pillant.*
-Óvatosan vörösbegy. Nézd meg, mit csináltál... A végén még kénytelen leszek együtt zuhanyozni veled. De én nem ruhában fürdök... de akkor már te se. *mondja kissé komolyabb hangon, s tekintetéből kiolvasható, hogy most bizony nem viccel. De ha már Tarkhot emlegették, hát a srácra is reagál pár szót.*
-Amúgy meg persze, hogy megfelel... Egészen addig, míg nem találsz egy jobbat. Egy olyat, aki nem lány módjára harcol, ha már elvileg tökei nőttek. *egyértelműen nem tartja semmire a srácot, de erre meg is van a maga oka. Ő eléggé harcos jellem, s az, amit annak idején az orosz eljátszott, az ő szemében aljas és gyáva húzás volt. A lányka hiába próbál felpattanni, minderre most nincs semmi ereje, így vissza is huppan a padlóra, majd elzárva a vizet, ridegen szól a sráchoz, mire a fiú szemei is összébb szűkülnek. Tekintetével előbb a zöld szemekbe pillant, majd a törölközőre, amit magához is lebegtet, de ahelyett, hogy átadná a lánynak, inkább kibontja, s saját vizes haját kezdi törölgetni vele.*
-Bocs csajszi, a törölköző elfogyott. Nem kellett vonla locsolkodnod. *feleli talán kissé pofátlanul, de azért vele se lehet bármit eljátszani, s ez a lelocsolás nem volt tervben.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-03, 12:29 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//


*Az oké, hogy azt kéri tőlem, hogy fürödjek le, még mielőtt aludnék, pedig már így is hulla vagyok, de az már egy picit sem tetszik nekem, hogy majd ő végig itt lesz, amíg zuhanyzom. Ez a dolog azért magán jellegűbb, de Alexi számára nem az, én pedig csak fejemet csóválom meg erre a hülye magyarázatra.*
- Nekem az, neked pedig ezek szerint nem, de én akkor se örülök, hogy végig így fogsz nézni. *vetem is oda neki és bár hálás vagyok azért, amiért segített, mégse tudok teljességgel nyugodtan viselkedni és azt tenni, amit ő szeretne. Na de mivel marad, mégis muszáj elkezdenem fürdeni, így hamarosan már hajamat és testemet is elkezdem megmosni, hogy minden piszok és vér lejöjjön róla, a segítést pedig logikusan nem fogadom el, és már inkább nem is mondok erre semmit, jobb lenne tovább lépni a témán. Alexi viszont közelebb jön hozzám, nem is értem, hogy miért és bár normálisnak tűnik, ahogy így felhozza Lexit, mint témát, mégis, ahogy Tarkh ellen fordul ismét a szavaival, nem hagyhatom szó nélkül, muszáj megvédenem kedvesemet, tehát így is teszek, most is, még akkor is, hogyha ez nem tetszik a másiknak és bár elpirulok mindezen egy cseppet, ez még szerintem semmit se jelent. *
- Nem, valóban nem volt az, de ez maradjon a mi dolgunk. *és ez után jönnek a további szavaim, szeretném, hogyha ténylegesen felfogná a dolgokat és még egy kis vízet is kap. Nem viszem túlzásba, tehát nem áztatom el teljesen, tényleg csak egy kis ízelítőt kap belőle, majd miután abbahagyom mindezt és még a tust is elzárom, újból szembe találom magam a fiú tekintetével, amely oly mélyen figyeli az én zöld íriszeimet.*
- Nagyon nagy a szád Alexi, de mint mondtam, fogd fel, hogy nem az van, amit te akarsz. Ha ócsárolod azt, aki kedves nekem, én se leszek veled az, akármennyire is kedvellek és hálás vagyok neked azért, amit ma tettél értem és Lexiért. Szóval te csak ne akarj fenyegetőzni, mert nem félek tőled! *bököm is meg vizes ujjammal a srác mellkasát és most már csak kissé magam elé morgok az utolsó szavaira. Ideje lenne viszont megtörölközni, így tekintek is a mellettem elhaladó törölközőre, amelyet Alexi fog be és bár felkelnék, ez nem sikerül, így nézek kissé meglepetten fel a srácra, mert azért ezt nem hittem volna.*
- És akkor én most mit csináljak így? *mutatok is végig nedves testemen, na meg hajamon is, majd lassan nekidőlve a csempének csak összeszedek magamban annyi erőt, hogy fel is keljek, így annak dőlve vizslatom a másikat, miközben a vörös tincsek melleimet takargatják.*
- Nézd, én nem akarok vitázni veled, fáradt vagyok és pihenni szeretnék. *sóhajtok is fel halkan, és látszik is rajtam, hogy ez a kis szóváltás kivette belőlem az utolsó energiámat is. Nem fázok még szerencsére, tehát most jól érzem magam, testem is átmelegedett és már mocskos se vagyok, de tényleg a fiú kezében vagyok, aki szerintem még mindig pipa rám. *
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-10, 2:36 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//

*Hiába is erőlködik a leányzó, Alexi bizony nem hülye, a világért sem hagyná ki, hogy végignézze a lány zuhanyzását, még ha a fehérnemű nem is került le róla. Ginger ennek láthatóan nem örül, erre viszont a srác csak picit megvonja vállait, majd végül leteszi a kis vöröst, s hagyja, hogy belekezdjen a fürdésbe. Már önmagában is csábító látvány lenne mindez, de az a póz, amit a lány felvesz, csak tovább tüzeli Alexi fantáziáját. Szívesen beszállna segédkezni, megmosni a nehezen -vagy épp nagyon is könnyen- elérhető helyeket, de ez természetesen vissza lesz utasítva, ettől függetlenül a srác közelebb megy, majd a szomszédos zuhanyzó falánál leül, neki is dőlve, s úgy folytatja a társalgást. Most Lexit hozza fel témaként, mivel nem kerülte el a figyelmét a sok hasonlóság, amivel ő személy szerint magához köti az állatot. Szavaira el is pirul a lányka, s úgy tűnik, mindez Tarkh-nak is feltűnt, ami csak külön öröm a fiúnak, hisz anélkül is borsot törhetett a ruszkinak, hogy bármit is tett volna az ügy érdekében.*
-Ó, ne aggódj, nem is voltam kíváncsi a hisztijére. *hárítja egyből a lányka szavait, hisz nem érdekli különösebben, hogy mit szólt hozzá a másik srác, elég neki az, hogy ő is felfedezte a párhuzamot, aminek nem örült. Azért szól még pár keresetlen szót a kis ruszkiról, amivel viszont már kihúzza a lánynál a gyufát, így Ginger felé tartja a zuhanyt, hogy lelocsolhassa, ami elől bár igyekszik félrehajolni a srác, de azért így is kap a vízből. Ez a része már nem tetszik neki annyira a dolognak, így mikor ismét felül, figyelmezteti is a lányt, hogy ha így folytatja, akkor ebből közös fürdés lesz, még kevesebb ruhával, de Gingert sem kell félteni, rögtön visszafelesel, sőt, még meg is böki a fiú mellkasát. Ekkor Alexi a bökdöső ujjra pillant, majd ismét a zöld szempárba, s már el is kapja a lányka vékony csuklóját, amit a falhoz is fog, nem durván, de elég erősen ahhoz, hogy ne tudjon szabadulni a másik, s ezzel egyidőben közelebb is hajol hozzá. Mivel ült, így ezzel a mozdulattal leginkább a melleihez kerül közel a lánynak, amikre le is pillant, miközben másik keze lassan a csinos combon kezd felfelé végigsimítani.*
-Egészen biztos vagy benne? És mi van, ha mégis az lesz, amit én akarok? *pillant bele ismét a lány szemeibe, miközben közelebb hajol hozzá, de immár az arcához, keze pedig a combról a szépség oldalára vándorol. Szemei le-föl cikáznak a csinos testen, majd végül a szép arcon állapodnak meg.*
-Még mindig nem félsz tőlem? *kérdi halkan, kissé oldalra döntött fejjel, miközben a melltartó pántja lassan elkezd lefelé csúszni anélkül, hogy a fiú hozzáérne. A pszichokinézis bizony ilyenkor is kapóra jön, ezért sem hülyeség odafigyelni az órákon.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-10, 2:08 pm

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//


*Nem értem, hogy miért kell Alexinek mindig felemlegetnie Tarkh-ot. Örülnék, hogyha végre békén hagyná az orosz fiút, ugyanis ő fontos a számomra, egyértelműen nem fogom lenyelni a szitokszavakat, és meg fogom védeni őt. Bár túl sok erő nincs bennem, azért szépen szópárbajba kezdek az inflatusossel, nem is fogva vissza magam és egy kis vizet is kap a másik, hátha lenyugszik cseppet. A gond viszont az, hogy nem kéne bökdösnöm, mivel ebben a pillanatban lesz elkapva vékonyka csuklóm és tolódik neki a hideg csempének, elég erővel, tehát akárhogy is mozgatom, nem tudok kiszabadulni, de másik kezem már az engem simogató combra téved, így próbálom meg lehessegetni őt testemről.*
- Alexi! Mit csinálsz? Engedj el, nem akarom ezt. *rázom is meg fejem, bizony keményen tiltakozva, de oly gyenge most a testem, hogy ebben a pillanatban a másik van előnyben, ahogy talán máskor is ő lenne, hiszen idősebb nálam pár évvel. Mindenesetre el is pirulok érintésén, na meg szavain, így tekintek bele szép szemeibe.*
- Nem lesz az, nem lehetsz ilyen... *de... nagyon is lehet, és ahogy néz, szinte felfalja testem a szemével és kezét se tudom lepaterolni magamról... Egyszerűen hirtelen kezdek el nagyon is izgulni azon, hogy mi fog most történni, így mocorgok, majd a melltartó pánt is lejjebb vánszorog, ez viszont már sok.*
- Kérlek, ne csináld... Ne legyél erőszakos, ettől nem lesz semmi se jobb. *főleg, hogy ilyen iszonyú gyenge vagyok, hiszen rengeteg vért veszítettem és ha sokáig idegesít, még el is ájulhatok könnyedén. Szabad kezemmel végül Alexi vállát fogom meg, próbálva felhívni a figyelmét most már arra, hogy a szemeimbe nézzen.*
- Oké, veled alszok, csak engedj el, légyszi. *nézek kérlelően a szemeibe, tehát igen, hajlandó vagyok egy kicsit a kedvében járni, bár belül menekülnék innen, minél messzebbre. Nem is értem, hogy kerülhettem ebbe a helyzetbe, bár tudom, ha nem segít, akkor én már rég halott lennék. Nem, élni akarok és bár Tarkh ezért utálni fog, azért még jobban utálna, ha itt rögtön Alexi meg is erőszakolna, tehát muszáj okosnak lennem, ő pedig férfiból van, talán meg tudom győzni szavaimmal. El is eresztem, majd végül tekintetem a melltartóm pántjára siklik, amit megmozdítanék én is a pszichokinézis erejével, de egyszerűen képtelen vagyok most mágiát használni, így csak megadóan hagyok fel ezzel az egésszel és kezdek is picit lecsúszni a padlóra, nem igazán tudom tovább tartani magam.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-16, 2:57 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//

*Míg a lányka zuhanyzik, Alexi mellételepszik, s Lexiről kezd el beszélni. Persze akkor már szóba hozza a kis oroszt is, nem is bírná ki a dolgot, mire meg is kapja válszul az adag vizet a nyakába, de ez nem elég még Gingernek, a további beszólásokra már ő is hevesebben reagál, s bökdösni is kezdi a srác mellkasát. Ez viszont már nem tetszik a finnek, így el is kapja a vörös kis kacsóját, amit a falhoz is szorít, míg másik keze a szépség combját kezdi cirógatni.*
-Az pech, én viszont igen. *vágja rá a srác, s nem is hagyja, hogy el legyen tolva keze, sőt, végig is pillant a szép dekoltázson, majd végül szemei a zöld szempárra tévednek, amikben el is mélyül, a visszakérdezésre viszont csak picit felvonja szemöldökét.*
-Nem-e? Biztos vagy benne? Olyan lehetek, amit csak akarok. *feleli, bár nem erőszakkal akarja megszerezni ezt a lányt, de az is igaz, hogy nem éppen egy jófiú, s néha nem tud teljesen parancsolni magának. Ez persze még nem feltétlen jelenti, hogy rögtön nekiesne a másiknak, de némi játszadozást talán megenged magának. Ekkor azért már megijed a kis vörös, hisz ő most amúgy sincs ereje teljében, s mikor a melltartó pántja is megindul lefelé, már kérlelni kezdi a másikat.*
-Honnan tudod? Próbáltad már? Lehet, hogy még tetszene is. *keze közben a másik oldalán simít már végig, némileg ismét közelebb hajolva melleihez, de a lányka ekkor kapja el a vállát, de nem kezdi el tolni, inkább csak azt akarja, hogy felfigyeljen rá a srác. Ez be is jön neki, mivel a finn picit oldalra fordítva fejét ismét a szemeibe tekint, úgy hallgatja a szavakat, láthatóan picit el is gondolkozva a hallottakon, de végül csak egy apró mosoly jelenik meg ajkán.*
-Ez eddig sem volt kérdés. Ajánlj valami jobbat. *tekint várakozva a szépség arcára, s bizony most tényleg kíváncsi, hogy mire hajlandó még a másik, hogy kikerüljön ebből a helyzetből. Közben azért továbbra is tartja egyik kezével a lányka csuklóját, de mikor Ginger lassan csúszni kezd lefelé, másik kezével, amivel eddig a nedves testet simogatta, most elkapja a lányka derekát, közelebb húzza magához, majd így lép vele szorosan a falhoz, ami biztos tartást ad nekik.*
-Nos? *kérdi, félrebillentett fejjel, a zöld szempárt figyelve immár eléggé közelről, s azzal sem törődik most, hogy ennek a közelségnek hála vizesebb lesz a ruhája, mint attól, hogy Ginger lelocsolta az imént.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-17, 2:06 am

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő - 2013.01.02.//


*Bár továbbra se érzem jól magam, mégis képes vagyok arra, hogy ellenkezzek a fiúval. Nem fogok igazat adni neki és hagyni azt, hogy beszóljon nekem, illetve Tarkh-ot szólja le az én jelenlétemben, így szépen össze is veszünk egy kissé, aminek a következtében erős keze fogja körbe csuklómat, így nyom kissé a falhoz és már el is kezd taperolni. Nem, nem akarom, hogy ezt tegye, így egyre inkább mozgolódom keze között, próbálom őt eltolni, de válasza is annyira rá vall, hogy csak szemeimet forgatom meg kissé ennek hatására és próbálom kezét is jobban tolni, de mindez hasztalan.*
- De ezzel csak el fogsz tolni magadtól, nem azt éred el, hogy jobb legyen a viszonyunk. *próbálok érvelni, méghozzá teljesen normálisan, de egyre inkább hiábavaló próbálkozásnak bizonyul és még a melltartóm pántja is megindul lefelé. Nagyot nyelek és érezheti is rajtam a másik a feszültséget és a félelmet is, mely időről időre uralkodik el rajtam. Próbálom visszatartani, elhinni, hogy semmi rosszat se fog művelni velem az inflás srác, de lassan rá kell jönnöm, hogy itt nekem nincs esélyem és hogy nagyon nem ismerem még őt.*
- Ha nem hagyod abba a simogatásomat, soha többé nem állok szóba veled, még akkor se, ha majdnem üresre szív egy vámpír. El akarok menni! *kezdek is el hisztizni, majd végül kezemmel vállát is megfogom, próbálva felhívni a figyelmét arra, hogy szeretnék mondani valamit. A másodpercek gyorsan telnek, én pedig egyre jobban agyalok azon, hogyan is úszhatnám meg a dolgokat, így végül bele is egyezek abba, hogy rendben, hát legyen, mellette fogok aludni az ágyában. Bár nagyon nincs hozzá kedvem, most sajnálatos módon esélyem sincs ellene. A vérveszteség viszont gyengít, így erőtlenül rogynék össze, ha nem kapna el Alexi és tolna neki a hideg falhoz, így testünk egymáshoz is ér, igen csak közel és a válasz is megérkezik.*
- Jobbat? *csuklik el hangom, miközben már oly közel vagyok hozzá, amennyire eddig soha nem hittem volna. Arcom is egészen elpirul a helyzettől, majd végül fejemet a másik mellkasára hajtom.*
- Miért csinálod ezt velem? Azt akarod, hogy én is féljek tőled, ahogy oly sokan a suliban? Mert… *lassan felemelem a fejem, úgy nézek bele a most már nem is oly vonzó szempárba.* - … igen, most már kezdem úgy érezni, hogy félek, félek a közeledben lenni. *mert oly kiszámíthatatlan, én pedig ezt nem engedtem. Hogy lehet ilyen? Hogy használhatja ki a helyzetet, hogy ennyire gyenge vagyok? *
- Úgy sincs beleszólásom nem? Azt csinálsz, amit akarsz… akkor erőszakolj meg, biztosan jót fog tenni és biztosan megbántod vele Tarkh-ot, hiszen ez a lényeg nem? Nem az, hogy én mit érzek, hogy én mit akarok, csak a kicsinyes versengés… Tessék, itt vagyok, alázz meg, tegyél tönkre, ha ez minden vágyad, Alexi. *dőlök is neki szépen a csempének, már nem is tolva tovább, úgyis érzem, hogy nincs itt nekem most válasz lehetőségem. Feladtam, ennyi, kész, csináljon, amit csak akar, aztán ha esetleg akad lelkiismerete, majd vele kell megbírkóznia a jövőben. Csak szabaduljak el innen valaha, és akkor tuti, hogy örökre kerülni fogom.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-02-25, 2:42 pm

//NRT: Ginger és Alexi >> fürdő, aztán szoba - 2013.01.02.//

*A famulust említve ismét szóba jön Ginger párja, s Alexi persze továbbra is élvezettel veszi, ha a srácnak valami nem tetszik, a kis vörös viszont most kiáll mellette, talán kissé túlzottan határozottan is, aminek az lesz a következménye, hogy a finn a falhoz szorítja csuklóját, majd simogatni kezdi combját. Ez persze már nem tetszik annyira a lánykának, így próbál ellenkezni, de túl gyenge hozzá, így inkább szavakkal igyekszik legyőzni a fiút.*
-Eltolni? Hisz épp közelebb vagyok hozzád, mint eddig... *mosolyodik el kissé a fiú, majd a melltartó pántjával kezd el lassan játszani a pszichokinézist bevetve. Nem rántja le egyből, csak szépen lassan megindítja lefelé az egyik pántot. Ginger tovább ellenkezik, próbál szabadulni, de Alexi egyelőre élvezi ezt a kis játékot, így esze ágában sincs elengedni a másikat. Egyelőre még semmi rosszat nem tett, csupán a selymes comb oldalán simított végig, de most áttér a lányka derekára, ő viszont már hisztizni kezd, úgy tűnik, egyre feszültebb a szépség.*
-Csak hogy tudd, ha nem találok rád, már rég halott lennél. De az biztos jobb, mint itt lenni most velem... *morogja oda a másiknak a fiú, miközben egyik keze a lány csuklóján, másik pedig a derekán pihen. A kis vörös ismét taktikát vált, inkább belemegy abba, hogy együtt aludjanak, hátha így elengedi a fiú. Nem rossz ötlet, viszont Alexi eleve úgy tervezte, hogy egy ágyban fognak nyugovóra térni, így valami jobbat kér ennél. Közben azért elkapja a leányzót, mikor az majdnem elcsúszik a falnál, így most már tényleg elég közel állnak egymáshoz, testük össze is ér, ennek köszönhetően pedig a finn ruhája is átnedvesedik. Ő viszont nem foglalkozik most ezzel, inkább élvezi ezt a közelséget, hisz erre vágyik, bár igaz, hogy pár ruhával kevesebbel, illetve nem úgy, hogy a lányka közben folyamatosan ellenkezik. Szemei így most a dekoltázsra pillantanak, mikor Ginger visszakérdez, s pont akkor tekint vissza a szép arcra, mikor az elpirul, majd végül a lány a mellkasába fúrja fejét. A szavaktól, amit mond az eddigi féloldalas mosoly eltűnik Alexi képéről, úgy tűnik, a lányka szavai lassan kezdik elérni hatásukat, ő is ráébred, hogy ezzel semmivel nem fog előrébb jutni a másiknál, sőt, ha később Ginger meglátja, rögtön menekülni fog előle, ezt pedig nem szeretné. Némán, mélyen a zöld szempárba tekint, s egy kis sóhaj is előtör belőle, ahogy gondolkozik. Ginger viszont ismét megszólal, amolyan szabad utat adva neki, hogy azt csinálhat vele, amit csak akar, persze nem önszántából, csak rájött a lány, hogy úgysem tud ellene tenni, ha Alexi tényleg rá akar mászni. Amikor viszont ismét szóba kerül Tarkh, a finn szemei összeszűkülnek, arca elkomorodik, a következő pillanatban pedig Ginger szépen hanyatt is vágódik a fiú ágyán. Mivel fogta őt a fiú, így egy pillanat alatt visszahoppanáltak a szobába, annak köszönhetően pedig, hogy a lányka elengedte magát, s a falnak dőlt, most támaszték nélkül egyből az ágyba zuhant, Alexi viszont komor arccal áll előtte.*
-Te komolyan azt hiszed, hogy ez az egést Tarkh-ról szól? Magasról sz@rok én arra az idióta kis ruszkira. Persze ha lehetőségem akad, bármikor szívesen keresztbeteszek neki. De nem rajtad keresztül! *morogja oda a másiknak mérges arccal, s ha a lány a szemeibe néz, talán kiolvashatja belőle, hogy ezzel a feltételezéssel most sikerült őt megbántania.*
-Hagyhattalak volna meghalni, és utána elmondom neki, hogy rád találtam, ha ilyen kicsinyes lennék, mint hiszed. Ehelyett megmentettem az életed, és nem azért, hogy aztán majd annak a kis seggfejnek az orra alá dörgöljem. Miattad tettem, magad miatt! De gondolom ez nem számít, én nem tehetek valami jó szándékból... csak kicsinyes versengésből... *fordul el végül a vöröstől, majd az egyik szekrényhez lép, feltépi ajtaját, s kivesz belőle egy fekete törölközőt, amit Ginger mellé dob az ágyra, majd csak a szoba ablakához lép, amit ki is nyit, s a sötét éjszakába mered. Belial közben persze felfigyel a kis közjátékra, de mivel nem tudja, mi zajlott odalent, most csak némán tekint hol gazdája, hogy a vörös hajú leányzó felé.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-03-28, 2:35 pm

//NRT: Daph és Alexi >> Fürdő – 2012.12.31.//

*Őszintén szólva nem hittem volna, hogy így alakul ez a kis sétám a szakházak között, de ha már idefent vagyunk, Alexivel, kettesben, akkor nem fogok meghátrálni. Fürdeni akartam, így ezt is fogom tenni és mivel a fiú van olyan kedves, hogy még segít is nekem, nem akadályozom meg a műveletben, főleg, mert jól is esik a gondoskodás, hogy próbál kedves lenni, mivel bár akad ennek öncélú része is, szerintem picit aggódik is. Nem ismerjük igazán egymást, de sose voltunk rosszban, nem veszekedtünk és utálkoztunk, csak egyszerűen elkerültük egymást, talán itt az ideje, hogy ez másképp legyen. Ezért is egyezek bele abba, hogy itt maradok vele éjszakára, ha már így szóba hozta és miután mindezt tisztáztuk, ideje is a zuhany alá állnom, hiszen a naci is lekerült már rólam a srác kezeinek hála, én pedig már a forró víz alá is lépek. Csodálatos érzés, ahogy a víz simogatja jéghideg bőrömet, viszont Alexi tette most meglepetésként ér és bizony cseppet el is pirulok azon, hogy meztelenül lép be mellém.*
- Nem így szoktam elkezdeni a barátkozást. *ismerem is be arca felé tekintgetve, majd végül elfordítom kis időre fejemet is, hogy ez után tovább élvezhessem a meleget. Női tusfürdőt itt most nem látok, de nem is vagyok piszkos, csak a meleg víz érdekel, fürdeni már fürödtem, tehát ácsorgom még egy darabig, és közben egy kérdés is eszembe jut.*
- Méghogy én jobban megértem magam a többi lánnyal, mint a legjobb pasi? Hát látszik, hogy nem ismersz még engem, ugyanis nincsenek barátnőim. *ismerem is be vállaimat vonogatva és kezdem jobban érezni magam a melegnek hála, már nem szédülök és összeesni se szándékozom, arcom is mintha jobban megtelt volna élettel a tus alatt töltött percek alatt. Na de a hátmosást hallva csak megrándul arcom és szépen hátat is fordítok a fiúnak.*
- Még mit nem! *így ha esetleg eddig nem is látta volna, most ha felém fordul, megtekintheti a hátamon lévő démon tetoválást. Szép, nagy méretű, gyönyörűen kidolgozva… Fejemet előre hajtom kicsit, így fekete tincseim is előre lendülnek és kezeimmel pedig a csempébe kapaszkodom, csak így, biztosan.*
- Szerintem nekem elég lesz… *szólalok is meg kis idővel később, de még nem mozdulok, még pár másodpercet kihasználok és utána fogok csak megfordulni, hogy kilépjek Alexi mellett a zuhanyzóból és a törölközőjét ismét eltulajdonítva kezdjek el törölközni.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-04-11, 12:05 am

//NRT: Daph és Alexi >> Fürdő – 2012.12.31.//

*Ugyan a fürdőzést egyedül kezdi Daphne, abból a célból, hogy mielőbb felmelegedhessen, s ezáltal jobban lehessen, ám Alexi sem akar kimaradni a jóból. Ha már segített levetkőzni a fekete szépségnek, hát ő maga is ledobja ruháit, még a boxer sem marad rajta, ami úgy tűnik, eléggé meglepi a lányt, s sikerül zavarba is hozni a vadóc szépséget.*
-Hát... egyszer mindent el kell kezdeni. Legalább nem vagyunk sablonosak. *feleli a srác, miközben bevizezi mellkasát. Őt cseppet sem zavarja a helyzet, nem egy szégyenlős fajta, na meg reménykedik benne, hogy pőresége Daphnét is hasonló tettekre ösztönzi, s ledobja magáról az utolsó pár ruhadarabot is. Bizony jó is lenne élőben is látni fedetlenül azokat a méretes, kerek melleket, na meg azt a finom kis falatot, amit a bugyi rejt. Ezt viszont egyelőre nem teszi meg a leányzó, inkább kissé elfordul, úgy helyezve a hangsúlyt a beszélgetésre, amiben úgy tűnik, hogy Alexi sikeresen mellélőtt.*
-Hmm, pedig azt hittem. De ettől még a legtöbb esetben ez így van. Nálad lehet, hogy azért más a helyzet, mert melletted kisebbségi komplexusuk alakul ki... már ha érted mire gondolok. *fordul ismét a másik felé a srác egy sanda kis vigyorral, s egy pillanatra le is tekint a formás mellekre, amiből már Daphnak is egyértelművé válhat a célozgatása. Közben persze tovább áztatják magukat a fiatalok, s ha már fürödnek, Alexi egy tusfürdőt is elővesz, megmosva vele mellkasát, hátát viszont nem éri el, így arra a lányt kéri meg, s ehhez meg is fordul. A segítségre azonban hiába vár, a leányzó nem veszi el tőle a dobozt, sőt mi több, egyenesen hátat fordít neki. A fiú nem gondolta volna, hogy ez ekkora kérés, így kissé meglepetten pillant át a válla felett, de mikor meglátja a falnak támaszkodó szépséget, fejét azonnal követi teste többi része is, teljesen megfordulva a víz alatt. Gönyörű látvány tárul most a szemei elé, ahogy Daph kissé kitolt fenékkel, előrehajtott fejjel, alig pár szál ruhában áll előtte a vízfüggöny alatt, két csodás démonszárnnyal a hátán. Önkéntelenül is végignyal ajakin a srác, főleg, ahogy a képről eszébe jut a Nil fejében látott emlékkép. Bár eddig sem volt teljesen nyugalmi állapotban a kicsi finn, de most aztán már tényleg éledezni kezd. Még egy ideig szívesen gyönyörködne a képben a srác, ha nem hallaná meg a másik szavait, amik arra utalnak, hogy menni akar. Naná, még mit nem. Azonnal közelebb is lép, nem törődve vele, hogy odalent kissé megböki a leányzó hátsóját, még ha nem is teljesen harcrakész állapotban.*
-Ne siess annyira démonka. Igazán megmutathatnád kicsit a vadócabb énedet. *szavai közben kezei a másik derekára vándorolnak, s egyre beljebb csúsznak, immár a leányzó hasára, s bizony ő maga is közelebb lép, aminek köszönhetően férfiassága Daph fenekéhez lapul.*
-Nem kell tőlem félned. Nem harapok... csak ha azt szeretnéd. *kezével feljebb halad a testen, de csak a mellek aljáig, nem megy egyelőre feljebb, inkább egy lépést elhúzódik, s megfordítja a másikat, hogy így közelről a csinos arcra pillanthasson, félre is kotorva onnan a nedves tincseket.*
-Miért akarsz elmenekülni? Mi tart vissza attól, hogy jól érezzük magunkat? *dönti kissé oldalra a fejét, mélyen belemerülve a zöld szemekbe, miközben egyik keze a nedves hajzuhataggal játszik, a másikkal pedig a falnak támaszkodik.*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-04-12, 11:37 am

//NRT: Daph és Alexi >> Fürdő – 2012.12.31.//

*A fürdés közben se hagyjuk abba a beszélgetést és bár cseppet azért zavar a tudat, hogy a fiú teljesen meztelenül ácsorog mellettem és úgy fürdik, mintha nem is zavarnám, próbálom nem kimutatni. Így amikor arra tér rá, hogy mi lányok jobban megértjük magunkat, szépen cáfolom is az állítását, de reakciója kisebb mosolyt csal az arcomra, így csóválom meg fejemet is.*
- Azért akad még nagyobb mellű csaj a Mysterioban, nem vagyok ezzel egyedül. *mosolyom kissé szélesebb lesz, mivel tisztában vagyok adottságaimmal és örülök is neki, hogy azért a fiúk egy része ezt észreveszi. Most se volt pofátlan Alexi, tehát nincs miért morgolódnom miatta. Na de azért a hátát már nem óhajtom megmosni és tiltakozásom jeléül még hátat is fordítok neki, kissé a csempének is dőlve, úgy áztatva magam még egy darabig, ki is zárva a fiút, észre se véve, hogy miként néz rám és hogy mi zajlik le a testében, csak akkor, amikor a távozás mellett döntenék, de Alexi ezt nem úgy értelmezi, ahogy én. Kissé megdermedek, ahogy hátsómhoz ér a másik, majd végül a puha kezek is cirógatni kezdenek…*
- A vadócabb énem egészséges állapotban van, azzal most nem tudok szolgálni. *felelek is neki, majd végül egy apró nyeléssel veszem tudomásul, hogy szinte magához ölel. Odalent is érzékelem a keménységet, de kezei mégis jól esnek, ahogy érintenek engem, tehát fejem lassan hátrahajtom vállára, majd picit lehunyom szemeimet is, amiből a másik most nem sokat láthat, inkább élvezem a kéz útját, mely nem érint intim részt, és valahogy ez most így jól is esik. De túl sokáig mégse élvezkedhetek, mivel meg leszek fordítva, így kíváncsian pislogok a fiú irányába, miközben már hajam is rendbe lesz söpörve.*
- Én szeretném jól érezni magamat, de az nem jelenti azt, hogy szexuálisan. Én most nem vagyok ilyesmire hangolva és bár nem tagadom, hogy tetszel nekem, nem érzem úgy, hogy túl sokat tudnék nyújtani. *igen, még nem vagyok teljesen rendben lelkileg, kissé talán össze-vissza is beszélhetek, magam sem tudom, hogy mit akarok, hogy mi lenne jó és szépen kerülöm is Alexi tekintetét, egészen eddig, amikor végül zöld íriszeim csak megtalálják helyes arcát és bal kezem picit félénken simít végig az egyik hosszú, barna hajtincsen.*
- Mi lenne, ha felmennénk a szobádba és ott visszatérnénk erre? Tényleg elég volt most a víz. *pislogok rá aprókat, majd eleresztem és ha engedi, akkor kilépek a fürdő alól, hogy ez után hajamat csavarhassam ki először, majd pedig ezt követően a törölközőt is magamra kanyarítsam. Így várom meg, hogy a srác is végezzen és mutassa az utat, tehát hogy merre menjünk. Nem tudom, hogy mi fog történni a szobában, de jól szeretném érezni magam, úgy, hogy az jól is essen, mind a kettőnknek, de nem feltétlenül fogok lefeküdni vele… kiderül még, hogy mit hoz az este.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szakház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Csatamágus szakház-
Ugrás: