Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A szakház  - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A szakház  - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A szakház  - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A szakház  - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A szakház  - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A szakház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


A szakház  - Page 2 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  - Page 2 I_icon_minitime2013-05-15, 12:22 am

//NRT: Daph és Alexi >> Fürdő – 2012.12.31.//

*Van egy sejtése a srácnak, hogy miért is nem bővelkedik barátnőkben Daph, hisz előfordulhat, hogy a nagy melleire irigykednek a laposabb lányok, ezért nem nyitnak felé. Az elmélete mosolyt csal a másik arcára, s Daph elő is áll vele, hogy ne ő az egyetlen ilyen adottságú leányzó, mire Alexi is egyetértően bólint.*
-Persze, hogy akad, de ettől függetlenül szerintem toronymagasan vezeted a mezőnyt. *nevet fel végül kissé. Ha végigfuttatja az itteni lányok külsejét a fejében -legalábbis azokét, akiket legalább látásból ismer és emlékszik is rájuk-, bizony nem nagyon ugrik be neki olyan, akinek melle a közelében lenne Daph méretes kebleihez. És hát meg kell hagyni, férfiszemmel ez egy igencsak pozitív tulajdonság, így természetesen a finn figyelmét sem kerüli el. Na de ha már a zuhany alatt állnak, a srác neki is kezd a fürdésnek, s ezzel kapcsolatban egy kis segítséget is kér, ezt viszont nem kapja meg a lánytól, aki inkább hátat fordítva támaszkodik neki a falnak. Ettől ugyan tisztább nem lesz Alexi háta, de annyi baj legyen, a látvány kárpótolja érte. Daph viszont menni akar, amit Alexi gyorsan megakadályoz, méghozzá úgy, hogy igencsak közel lép a lányhoz, s meztelen alteste a kerek popsinak is nyomul, míg kezei a lány hasára vándorolnak.*
-Ugyan már, csak nem lehetsz olyan rosszul. Már átmelegített a víz... és én is szívesen segítek benne. *kezei egyre feljebb vándorolnak a leányzó hasán, egészen a mellekig, de ott végül megáll, még nem halad tovább. Úgy tűnik, Daph is élvezi mindezt, mivel fejét a srác vállára hajtja, pedig akár el is lökhette volna magától a másikat. Alexi viszont ezután csak megfordítja a másikat, mélyen a szemeibe néz, s próbálja tovább győzködni, hogy igazán kellemes estét tölthetnének együtt, ha a Cruorisos lány is inkább a maradás mellett döntene. Amikor viszont meghallja a másik szavait, csak kissé értetlenül pillant végig a gyönyörű testen, majd végül vissza a zöld szempárba.*
-Téged elnézve valahogy nem tudom elképzelni, hogy nem tudsz mit nyújtani az embernek. *arra már nem tér ki, hogy a lány exének fejében bizony szemtanúja is volt neki, hogy igencsak jó dolgot tud nyújtani egy férfi számára. Talán jobb, ha ez nem tudódik ki Daphne számára, ki tudja, hogy fogadná a másik, hogy pont őt kukkolta meg anno a finn Nil fejében. A páros szemei viszont lassan ismét találkoznak, s most Daph keze indul meg, s kezd el játszani Alexi hajával, majd végül egy kérdést is feltesz, mire felcsillannak a fiú szemei.*
-Jól hangzik. *húzódik félmosolyra ajka, hisz ha már visszatérnek erre, ráadásul a szobában, az amolyan félsikernek könyvelhető el. Alexi legalábbis bízik benne, hogy sikerül majd összehozni valamit, talán az ágyban fekve Daph se fog úgy fázni vagy szédülni, mint a zuhany alatt állva. El is veszi hát kezét a falról, mikor Daph el akar lépni mellőle, nem állja útját, inkább csak még egyszer utoljára átvizezi testét, odalent is megmosva magát, elzárja a vizet, s ő is kilép a zuhany alól. Miután a lány magára tekerte a törölközőt, egy pillanatra megáll, majd végigpillant rajta.*
-Öhm, van egy kis gond... csak egy törölközőnk van. *vigyorog kissé a másikra, mert erre bizony nem gondolt, mikor útnak indult a zuhanyzó felé, hogy ilyen kellemes társasága lesz, így nem is készült utánpótlással, így viszont kissé hiányos a készlet. Bár nem szégyenlős, egy szál semmiben azért mégsem szándékozik végigsétálni a szakházon, a ruháit pedig mégsem húzhatja vissza így, hogy csurom vizes, így egyelőre csak a fekete hajú szépségtől vár valami megoldásra. Ki tudja, talán elég nagy az a törölköző kettejüknek is...*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


A szakház  - Page 2 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A szakház  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  - Page 2 I_icon_minitime2013-05-18, 5:37 pm

//NRT: Daph és Alexi >> Fürdő – 2012.12.31.//

*Ez a közös fürdőzés, főleg úgy, hogy Alexin még ruha sincsen, cseppet azért zavaró a számomra. Nem tudom magamba hova tenni ezt a fiút, nem ismerem igazán, csak a hírét, de az tény, hogy velem szemben még nem tett olyat, ami miatt esetleg gyűlölnöm kellene és ennek természetesen örülök is, most pedig megpróbálom kiélvezni a helyzetet, bár ez a nyomulás kissé zavar. Más esetben örülnék neki, de ma nem vagyok ilyesmire hangolva, nem érzem túl jól magam, ez a nagy igazság, így hát elutasítom a hátmosást és inkább elfordulva a másiktól élvezem az utolsó cseppeket is testemen, de Alexi nem hagyja annyiban… sejthettem volna.*
- De nem kell segítened… *jelzem is felé, de szerencsére nem tolakodó a másik keze, így megáll egy bizonyos pontnál és bár egyik felem örülne, ha folytatná, a másik elutasítja mindezt és nemsokára már szembe is kerülök a másikkal, és úgy folytatjuk tovább ezt az érdekes beszélgetést. *
- Nem azt mondtam, hogy soha nem tudok mit nyújtani, hanem azt, hogy ma nem. Rossz az időzítés, más napon talán szerencsésebben alakult volt a találkozásunk. *ismerem is be, mert bár próbálom magamban eldönteni, hogy mit kéne tennem, mégse oly egyszerű ez. Inkább egyelőre úgy döntök, hogy a szobájába kellene menni, ahol egy kicsit beszélgethetnénk egymással és majd eldől, hogy lesz-e más is. Mindenesetre a lehetőség adott lesz és így talán a srác is megnyugszik majd kissé. Kilépve tehát a tus alól már a törölközőjéhez is érek, amelyet birtokba véve kezdem el megtörölni magam, de a másik szavai cseppet meglepnek, így ösztönösen nézek körbe, majd vissza a fiúra.*
- És? Mágus vagy, duplázd meg. *vigyorgok én is vissza, és nem is hagyom abba a törölközést, amíg teljesen be nem fejezem, de ez után leszek oly kedves, hogy Alexi felé nyújtom azt.*
- De cserébe öltözz fel, zavar, hogy meztelenül ácsorogsz előttem. *ismerem be, majd a ruháimhoz lépek, amelyeket rá is veszek nedves fehérneműmre. Nem akarok én tovább itt magamutogatósdit játszani, tehát felöltözve fogom várni, hogy a fiú is végezzen a szárítkozással és hogy megindulhassunk végre a szobája felé. Az ő otthonában vagyunk, tehát én nem tudom az utat.*
- Amúgy minden csajjal ilyen vagy? *bukik ki belőlem a kérdés, mert rám elég szépen nyomul most, nem is értem, hogy honnan ez a bátorság, hiszen nem ismer, csak ide keveredtem. Mindenesetre érdekes és valamilyen szinten jól is esik, de ha mindenkivel ezt teszi, akkor még egy negatív kép is kialakulhat majd bennem Alexiről.*
Vissza az elejére Go down
 
A szakház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Csatamágus szakház-
Ugrás: