Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyógyítói rezidencia

Go down 
+60
Sophie Black
Conrad Dietrich
Slash Daniels
Rachel Williams
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Ashi Angel
Yvonne Ricci
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Gabriel Perez
Brian Valentine
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Aristarkh Y. Zhukov
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Élias Adachi
Jessica Turner
Alinox Ingren
Scott Reid
Christiano Lugano
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Alice Morrighan
Zoé Calylas
Tyler Holden
Faith Craven
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Jane Smith
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Miranda Reyes
Takoda Turner
Caleb Valerious
Catherine Waters
Aleksandra Radjenovic
Lucius Benedict Fenris
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lilith Corivan
Alexi Solsagan
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Josh Barker
Daphne Alucard
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
64 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia - Page 6 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-23, 6:34 pm

*A fiú szavai után egy pillanatig még az ágyon marad, mozdulatlanul, majd megfordul és egy eséssel, de végül lekerül az ágyról, hogy Takoda után mehessen. Elkapja kezeit és kissé megkapaszkodik benne, majd beszélni kezd. Nem akarja, hogy a másik itt hagyja és azt se, hogy megtörjön ez a barátság, amely persze, hogy több annál, ezt a szívük mélyén mindketten tudják, de most még se lehet több, hiszen a lány jelen pillanatban képtelen másra gondolni, mint Nilre, hisz még csak két nap telt el az eset óta, nem megy ilyen könnyen a tovább lépés, legalábbis neki nem. *
- Köszönöm. *pillant bele a másik szemeibe és nemsokára megérzi az erős karokat derekán és végül tipeg lassan az ágy felé, hogy ha már oda irányítják.*
- De nem akarok itt maradni. Menjünk valahova máshova, csak ne maradjak itt. *hajtja le pici a kezét, majd végül popsija ágyat ér, így leül, de nem fekszik el, csak nézi a másikat.*
- Vigyél ki innen. Kérlek. Mindegy, hogy hova... *ismétli önmagát és nem engedi el kezeit, mivel tényleg fél, hogy egyedül marad és valahogy Takoda jelenléte mindig megnyugtatja. Szóval az indiánnal szeretne még tölteni egy kis időt, de kérdés az, hogy a másik mit gondol erről.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 6 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-23, 6:46 pm

*Mondókája után nincs más hátra, mint elhagyni ezt a helyet, de Daph megállítja, majd ismét egy kis szóváltás következik, de a fiú végül megenyhül egy kicsit, hat rá a szó, így meg is ígéri, hogy marad, nem hagyja itt a szenvedő lánykát. Az ágyhoz tereli és le is fektetné, de nem tudja maradásra bírni, Daph csak ellenkezik, legalábbis szavaival. Tak némán mered rá, hol meg kezeire, amit a lányka képtelen elereszteni, majd döntésre jut. *
- Szerintem a gyógyító nem engedné, hogy elmenj most. De talán beszélhetek vele. * bólint, s ha Daph végre elengedi kezeit, megmoccan, de most enm kifelé, hanem a gyógyító felé veszi az irányt. Nagyjából öt-tíz perces győzködés után vissza is tér hozzá. *
- Nem repesett az örömtől, de mehetünk. * azt már nem mondja neki, hogy a gyógyító állítása szerint két szeme legyen a lánykán, elég ha ő tudja, vigyáznia kell rá. *
- Van valami cuccod? * néz az éjjeli szekrényre, majd az ágyra, s ha van valami, kezébe fogja, és a lányt is felsegíti az ágyról. Saját hálóikba nem mehetnek, ez biztos, de talán.. *
- A szükség szobája jó lesz? * néz rá aggodalmasan, s ha Daph beleegyezik, lassan, segíti a lányt a menésben, majd egyszercsak ölébe kapja, így indulnak meg a második emeleti helység felé.
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Gyógyítói rezidencia - Page 6 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-23, 6:53 pm

*Az ágyig visszasétálnak, de Daphne nem akaródzik itt aludni. Bár fáradt, hála a gyógyszereknek, úgy érzi, hogy nincs szüksége többre, nem fogja megölni magát és most már van, aki lefoglalja figyelmét, így hát Takodával szeretne maradni és elhúzni innen, minél messzebb, hogy ha a másik ebbe beleegyezik.*
- Megköszönném. *néz bociszemekkel a fiúra, majd elereszti, hogy had keljen fel és beszéljen a nővel. Kis ideig várnia kell a lánynak, de az idő most elég gyorsan megy számára és amikor a fiú mondja, hogy mehetnek, csillogó szemekkel néz rá.*
- Köszönöm, nagyon. *áll fel lassan, hogy még egyszer megölelhesse a fiút és a cuccos kérdésre csak az ágya végén lévő fekete hálóinghez lép és fel is veszi azt, hiszen csak nem akar hálóingben végigmenni a folyosókon... *
- Csak ennyi és persze, jó lesz. *indul meg a fiú után, de nemsokára fel lesz kapva, így két kezével kapaszkodik.*
- Nagyon kedves vagy. *hajtja fejét a fiú mellkasának, miközben tovább fogja és haladnak felfelé egy emeletet.*
- És milyen helyet fogsz a szobába képzelni? Mert nekem mindegy, csak ne kórház legyen... *húzza el kissé száját, emlékezve a gyógyító szobájára és reményei szerint már csak pár pillanat és megkérdeznek.*
Vissza az elejére Go down
Miranda Reyes
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 452
Csatlakozás : 2010. Jan. 17.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-29, 10:47 pm

-Vagy úgy, értem. *Miranda nagyon meglepődik az elhangzottakon. De most nincs idő beszélgetni, cselekedni kell. Ayshanak sürgősen segítségre van szüksége, amit sem tőle sem a fiútól nem kaphat meg.*
~Oh, szegény, mi lett vele? Hol járt ez a lány? Ráadásul így egyedül.~ *A felmerülő kérdésekre talán később megkapja a választ, de most mutatja az utat a gyógyítói rezidenciához.*
-Itt van a közelben, ne aggódj, mindjárt oda is érünk. *Mondja, miközben sebes léptekkel közelednek az ajtó felé. Időközben hátra - hátra pillant, hogy a fiú bírja-e a tempót és hogy minden rendben van-e.
Pár pillanat múlva elérik a szobát, Miranda ajtót nyit és előre engedi a fiút a sebesülttel, ezután maga is belép a betegszobába, majd becsukja az ajtót.*
-Ugye nem gond, ha maradok? *Intézi kérdését a fiúhoz.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-29, 11:07 pm

* Tájékoztatja a másikat, hogy mi történt vele, mert úgy tűnik, hogy egyoldalú az ismeretség. Ekkor lép Aysha-hoz, aki szinte alig él. Nagyon aggódik a lányért, és ezért a másiktól kér segítséget, aki készségesen áll a dologhoz. Megpróbálja normálisan fogni Aysha-t, nehogy leessen, és sikeresen is veszi az akadályt, bár már nem bírja túl sokáig. *
~ Tényleg el kéne mennem gyúrni. ~ * Gondolja magában, miközben elérik a gyógyítót, és belépve az ajtón, egy szabad ágyba lefekteti a lányt, aki rögtön el is alszik, és a karját ölelve fordul át a másik oldalra, csak hogy ne legyen egyszerű az élete. *
- Nem persze. Most úgysem tudnék elmenni semerre sem. * Néz nagy szemekkel a lánnyal, és ekkor jut eszébe, hogy még mindig nem tudja a másik nevét. *
- Hogy is hívnak? * Kérdezi meg tőle, miközben próbálja, kihúzni a kezét Aysha öleléséből. Az ágy szélére öl, és elkezdi simogatni az alvó lányt. *
- Nem is volt időm megkérdezni, hogy hogyan kerültél a folyosóra. * Teszi fel a legsablonosabb kérdést, ami az eszébe jut, majd gyengéden homlokon vágja magát, és el is húzza a száját. *
- Amúgy köszi, hogy segítettél. * Jut eszébe, hogy meg se köszönte még, hogy segítettek neki. *
Vissza az elejére Go down
Miranda Reyes
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 452
Csatlakozás : 2010. Jan. 17.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-29, 11:19 pm

*Örömmel fogadja, hogy maradhat ő is. Nem akar zavarni, csupán aggódik Aysha miatt. Meg persze Troyért is.*
~Bárcsak emlékezne rám, bárcsak velem találkozott volna először. De vajon mi történhetett vele?~ *Mivel tényleg nem akar a párocska terhére lenni, így távolabb keres magának egy széket és oda ül le, de mikor a fiú kérdéseket intéz felé, ő csak halkan válaszol. Nem szeretné felébreszteni a beteget.*
-Akkor, szia ismét. Miranda Reyes vagyok. De hívj Mirának, ahogy régebben is. *Közli mosolyogva a nevét, bár legszívesebben sírna.*
-Szóval, én csak a már szokásossá váló esti sétámra indultam és nagyon megörültem neked a folyosón, így ott ragadtam, onnan meg már tudod. *Meséli, hogy mit is tervezett a véletlen találkozás előtt.*
-Igazán semmiség. A múltban te is sokszor megmentettél, segítettél nekem. *Gondol vissza a régi szép időkre.*
-Na de, mi történt veled mióta nem találkoztunk? Emlékszel ezért valamire? Hogyhogy amnéziás lettél? *A lány annyira aggódik és izgul egyben, hogy nem tud nyugton maradni, ezért elkezd járkálni a teremben. De előbb még leveszi papucsát, hogy a lehető legkisebb zajt csapja.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-29, 11:57 pm

* Amikor nem szól senki sem a másikhoz, letekint Aysha-ra, és az arcát kezdi el simogatni. Olyan békésen alszik, szívesen mellé bújna, de ki tudja, hogy min ment keresztül, az viszont biztos, hogyha rendbe jön akkor megkérdezi tőle. Majd oda fordul Miranda-hoz, akitől meg is tudja a nevét. *
- Mira-nak hívtalak régen? * Erről valahogy Jasmine elfelejtett beszélni. Most nem is akar erre gondolni csak, hogy minél többet megtudjon a másikról, és esetleg magáról is. A megköszönésre, elég fura választ kap. Nem igazán tudja hova tenni, amire csodálkozva is néz. *
- Megmentettelek? Úgy érted, hogy az életed? Hogyan? * Érdeklődik, mert ha hős életmentő, azt szeretné tudni, legalább büszkélkedhet valamivel. Újra letekint a lányra, aki még mindig alszik, és rá is mosolyog. A kérdésekre felpillant, majd megrántja a vállát. *
- Cassy-től tudom, hogy elütött egy autó, egy temetésen, de ez nagyon hosszú, és bonyolult lenne elmagyarázni, de majd egyszer, mikor nem leszünk ilyen körülmények közt. * Utal itt a gyengélkedőre, mert talán ez rosszabb helyzet, és van ennél jobb hely is az ilyen megbeszélésre. *
- Ha ezek szerint régen találkoztunk, akkor te mit csináltál eddig? * Teszi fel szinte ugyanezt a kérdést, bár egy kicsit kínosabb kérdést is szeretne feltenni, bár nem tudja, hogy is kezdje, de azért összeszedi magát. *
- Te, és én... Szóval... Milyen viszonyban voltunk? Barátok, vagy több? * Az elején hebeg-habog, majd a végén ki is böki, hogy mire kíváncsi. Nem lenne túl jó, hogyha több is volt köztük, és ezt nem tudja. Az nagyon kellemetlen lenne. *
Vissza az elejére Go down
Miranda Reyes
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 452
Csatlakozás : 2010. Jan. 17.
Kor : 31

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:15 am

-Igen, mindenki így szólít. *Mondja közömbös, kicsit unott hangon.*
-Tudod, voltak elvetemült ötleteim. *Még mindig a múlton rágódik és eszébe jut az egyik eset, amit készül elmesélni a fiú számára.*
~Talán ez segít, hátha eszébe jutok. Vajon eszébe jutok még valaha?~
-Szóval, egy téli estén lementem a vízeséshez és valahogy nem vettem tudomást a környezetről, levetkőztem és így mártóztam meg a vízben. A testem teljesen kihűlt a szinte fagyos vízben, de szerencsémre te arra jártál és igen, megmentetted az életem. Ha akkor nem vagy ott, talán most nem is beszélgetnénk. *Kicsit elszomorodik, de kevéssel a történet befejezése után egy mosoly bukkan elő az arcán.*
-Jó hülye voltam, tudom. *Kommentálja a történteket.*
-Én csak, elvoltam a szobában és tanulgattam, az utóbbi időben nem nagyon mozdultam ki a kastélyból. Talán ezért nem láttuk egymást. Vagy ha mégis, akkor el voltál foglalva és nem akartalak zavarni. *Mindezek után egy kissé kínos kérdés következik. De Miranda próbál higgadt maradni. Fogja a széket amin az előbb ücsörgött és Aysha ágyának másik oldalára helyezi. Vesz egy nagy levegőt, a fiú tekintetét keresi és válaszol.*
-Nem, mi csak jó barátok voltunk. ~Bár több is lehetett volna köztünk.~ *A válasz ily egyszerű, de nem volt könnyű kimondani, hisz a lánynak a kezdetektől fogva tetszik Troy. Még gondolkodik, majd ismét a srácra pillant.*
-Mi lenne ha sétálnánk és közben elmesélnéd, hogy mi is történt veled egész pontosan? *A kérdéshez boci szemeket vág és megereszt egy mosolyt is. - A cél érdekében mindent.*
-Itt már úgysem tehetünk semmit. Aysha pihen, mi pedig ...
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:55 am

* Hallgatja végig a beszámolót, majd mikor a fürdésre kerül szó, nagyot nyel. *
- Én... Én... * Zavartan kezdi el, nem tudja, hogy hol is kezdje. Hogy egyáltalán látta őt meztelenül. Eléggé kellemetlen neki most, így inkább elfordítja a fejét, és megpróbál nem erre gondolni. A megjegyzésre néz megint fel Miranda-ra, majd a régmúltról kérdezgetik egymást. Nem nagyon tudja elmondani, mert ez hosszú, és bonyolult dolog, amit közölt is a másikkal. *
- Elfoglalt? Hogy érted? * Ezt az egy szót kiragadta, majd kérdezgeti a lányt. Nem tudja magáról elképzelni, hogy esetleg ennyire elfoglalt lett volna, hogy ne jutott volna ideje másra. Majd egy kínosabb témát tesz fel, amire meg is kapja a választ. *
- Tényleg jó barátok voltunk, és hanyagoltalak? Ne haragudj, de akkor most bepótoljuk. * Mondja egy mosoly kíséretében, majd a kérdésre hosszasan elgondolkozva nézi Aysha arcát. Ahogy újra meghallja a másik hangját, felnéz rá, és egy szót mond ki. *
- De... * Néz rá Ayhsa-ra, aki tényleg békésen alszik, és nem úgy tűnik, mint aki felfog kelni. Ad egy puszit az arcára, majd leszáll az ágyról. *
- És hova szeretnél menni? * Kérdezi a továbbiakat, de azért még hátra néz Aysha-ra, majd vissza Miranda-ra. *

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 11:45 am

*A Gyógyitó rezidencia elég kihalt és nincs itt senki. Egy leányzót kivéve. Aysha még mindig ott fekszik az ágyon és alszik. A tegnapi párbajszakkör kicsit megviselte mind a gyomrát, mind az elméjét. Megijedt és azok a kínokat soha nem fogja elfelejteni, amit átélt. Persze számított rá, hiszen Alexivel volt párba, aki már az elején igen erős átkokkal támadott. Szerencsére a leányzó az elején megúszta, de végül egy pillanatra nem figyelt és el is találta az átok. A sebek begyógyultak, de a lány még mindig érezte, hogy ég a bőre, pedig az is elmúlt. Tegnap este Troy behozta ide és lefektette. Aysha el is aludt, habár félálomba még hallotta, hogy Miranda sétára hívja a fiút, de nem igazán fogta fel, hogy mit is jelent ez. Túlságosan ki volt merülve, hiszen igen sok vért vesztett, amitől nagyon gyenge lett. Alig tudta felvonszolni magát az első emeletre, de szerencsére innen már Troy bevitte a gyengélkedőre.
A Nap besüt az ablakon és Aysha érzi, ahogy az arcát meleg sugarak simogatják. Lassan kinyitja a szemét és körbenéz, párját keresve.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:00 pm

* Az este elég fárasztó volt, de azért még visszavonszolta magát a gyengélkedőre, és az egyik székre leülve nézte ahogy a lány alszik. Nem bírta túl sokáig, és le is hunyta a szemét, a falnak dőlve aludt el. Még Aysha előtt ébred fel, és egy kicsit meg is forgatja a fejét, hogy a nyakát érezze. Álmosan, és pislogva kell fel, majd sétál oda a másik ágyához. Leül az ágy szélére, és gyengéden kezdi el simogatni a lányt. Néha lecsukódnak a szemei, de próbálja fenn tartani magát. Megvakarja a feje búbját, és ásít is egyet, amit a kezével takar. Amint meglátja, hogy Aysha kinyitja a szemét, és körbe néz, egyet mosolyog, majd köszönti őt. *
- Jó reggelt. * Kicsit álmosan, de boldogan néz rá a lányra. Tudja, hogy reggel van, és most kelt fel, de nem válaszolt tegnap arra, hogy mi történt, hogy ide kellett hozni. *
- Mi történt tegnap? * Tekintetében látszik az aggodalom még mindig, és szeretné, hogyha elmondanák neki, hogy mi is volt. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:04 pm

*Aysha arca még mindig kicsit sápadt, de azért már kicsit pirospozsgásabb, mint tegnap volt. Fáradtan néz körbe és az ágy szélénél meg is pillantja kedvesét. Lágyan elmosolyodik, majd megfogja a fiú kezét, amivel simogatta őt és ad rá egy puszit, majd lassan felkel. Úgy tűnik, hogy mégse elég lassan, mert megszédül és az egyik kezével meg kell támasztania magát.*
-Ajajj...*nyögi ki, majd nézi, ahogy végül lassan megáll a szoba. Troy arcára fókuszál, majd a kérdésre kicsit elpirul, hiszen mégis csak vesztett a szakkörön.*
-Tegnap párbajszakkörön Alexivel voltam és bekaptam egy Sectumsemprát. Aztán egy kínzóburkot, ami leégette a bőrömet. Kaptam utána gyógyitalt, de azt hiszem elég sok vért veszthettem...*motyogja a lány, majd ledobja magáról a takarót és kicsit feljebb húzza a hasán a topját és megvizsgálja magát. Nem látszik semmi, majd a bőre kicsit vörösebb. Sóhajt egyet, majd Troyra pillant. Lassan odamászik a fiúhoz az ágy szélére és átkarolja, majd ad neki egy puszit.*
-Köszönöm, hogy behoztál *suttogja a fiúnak és mélyen a szemébe néz. Aysha szemébe hála, szeretet és szerelem vegyül.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:20 pm

* Már majdnem megint bealszik, amikor megérzi, hogy megfogják a kezét, és adnak rá egy puszit. Felhúzz az egyik lábát az ágyra, majd megpróbál kicsit lejjebb csúszni az ágyon. A lány háta mögé próbál beülni, majd átkarolja a másikat, és magához húzza. Meg is kérdezi, hogy mi történt tegnap este, amiért ilyen rossz állapotban volt. Amikor megtudja, elhúzza a száját. Cassy-vel beszélt még este, róla tudja, hogy nyert, bár eléggé rosszul nézett ki ő is. Ezt inkább nem hozza fel. *
- Szegénykém. * Csak ennyit tud mondani, majd egy puszit, ad a lány fejére. A megköszönésre, elmosolyodik, nagyon nem tud rá mit mondani, mert ez természetes, de ezt el is mondja a másiknak. *
- Ez természetes. * Jelenti ki, majd nyel egyet, és elkezdi simogatni Aysha karját. Nem tudja, hogyan mondja el a kérdését, de végül erőt vesz magán, és kiböki. *
- Most már megcsókolhatlak? * Vágyakozóan néz a lány szemébe. Tényleg szeretné megcsókolni a másikat, ha már tegnap nem lehetett. Addig nem csinál semmit, amíg nem kap rá engedélyt. Még van egy mondani valója Aysha-nak, amit ki kéne nyögnie valahogy, de ezt későbbre hagyja. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 12:27 pm

*Aysha lassan felébred és bizony megpillantja szerelmét az ágy végében, aki igen csak kókadozik. rátör a lelkiismeret furdalás is, hogy Troy talán miatta nem aludt semmit. Hogy ezt elnyomja magában, ad egy puszit a fiúnak és meg is köszöni, hogy behozta és itt volt vele. Troy a történtekre nem sokat tud mondani, de Aysha nem is várja el, hogy dühöngjön vagy bármi mást csináljon, hiszen ez szakkör volt, Alexi nem csak úgy a saját jó kedve miatt támadt rá. Na meg Aysha is támadt elég csúnyán, habár nem igazán sikerült az, amit akart. De végül is mindegy, ami megtörtént, megtörtént és Aysha sem haragszik Alexi-re. Annyira... Troy átkarolja a lányt, mire Aysha elmosolyodik, sóhajt egyet és lehunyt szemmel a fiú vállára hajtja a fejét. Szorosan fogja Troy kezét és össze is kulcsolja a kezüket. Mikor Troy megkérdezi, hogy megcsókolhatja-e a lányt, Aysha tekintete ellágyul és lassan megfordul. Mélyen Troy szemébe néz, megsimítja a fiú arcát, majd mosolyogva bólint. Lehunyja a szemét és Troy ajkát keresve hajol közelebb a fiúhoz és ha a fiú megcsókolja, természetesen visszacsókol.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 1:04 pm

* Hagyja, hogy összekulcsolják a kezüket, de nem akarja, hogy egy kicsit is távolabb legyen tőle Aysha. A csókos kérdésre, elmosolyodik, és a szemei is felcsillannak. Amint a másik behunyja a szemét, és beleegyezik, közelebb hajol hozzá, majd gyengéden megpuszilja, végül szenvedélyes csókba kezd. Amikor ajkaik elválnak, még jobban elkezd csillogni a szemei, és úgy érzi, hogy most jött el az idő mikor közölni kell a másikkal az érzéseit. *
- Én... * Nyel egyet, nem igazán tudja, hogy kezdje el, de mielőtt a másik megtudna szólalni, folytatja. *
- Szeretlek, szerelmes vagyok beléd, és azt akarom, hogy velem maradj, örökre. * Mondja ki határozottan, és őszintén. Tekintetéből ki lehet olvasni, hogy ez tényleg így van, majd egy puszit is ad a másik szájára, mielőtt megtudna szólalni. Egészen jól megy neki az, hogy úgy csinálja a dolgokat, hogy a másik még véletlen se tudjon reagálni időben. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 1:09 pm

*Aysha megengedi a csókot. Hogy ne engedné meg, hiszen ő is vágyik Troy-ra, a közelségére és arra, hogy ott legyen vele. Nagyon hálás a fiúnak, hogy egész este ott volt vele, hiszen ezt egyáltalán nem tartja természetesnek. Persze fordított helyzetben Aysha is virrasztott volna a fiú mellett. Ajkaik összeérnek egy apró pusziban, majd lassan csókolózni kezdenek. Aysha tele van érzelemmel és ez a csókján is érezhető, nem sürgető és nem is vágyakozó, csak épp... Szerelmes, érzéki csókot ad Troy-nak, de ahogy érzi valahogy a fiúnak sem az jár az eszében, hogy mennyire kívánja Ayshát, hanem hogy mennyire szereti. A leányzó szíve hevesen kezd el verni, mert végre érzi, hogy talán Troy is annyira szereti őt, mint amennyire Aysha szereti a fiút - vagy legalábbis megközelíti. Ajkaik elválnak, és a leányzó közelebb bújik a fiúhoz, de ekkor Troy megszólal. Aysha kíváncsian pillant fel Troy szemébe, majd mikor a fiú kimondja a bizonyos szót, ami eddig még nem hagyta el a száját, Aysha torkában hatalmas gombóc nő és a sírás kerülgeti. A szeme meg is telik könnyel, de nem engedi őket kicsordulni. Csillogó szemekkel pillant a fiúra, majd mielőtt megszólalhatna, Troy egy szájrapuszit is nyom ajkaira.*
-Oh... Troy...*suttogja a lány, de a hangja elcsuklik a rengeteg érzelemtől.*
-Én is szeretlek. Nagyon... *suttogja a lány, majd ismét átkarolja a fiú nyakát és ismét egy szenvedélyes csókot ad a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 1:45 pm

* Szenvedélyesen megcsókolja a másikat, ha már egyszer engedélyt kapott rá. Látszik rajta, hogy tényleg szerelmes, és ezt be is vallja. Majd mikor látja, hogy Aysha-nak a szemei könnybe lábad, összevonja a szemöldökét. *
- Mi a baj? * Kérdezi meglepődve, mert nem tudja, hogy most megint mondott valamit, vagy most miért könnyes a szeme? Zavartan megvakarja a tarkóját. *
~ Megint mit mondtam? Körülöttem a lányoknak könnyes lesz a szemük... De miért? Legközelebb nem szólalok meg. ~ * Gondolja magában, majd beharapja az alsó ajkát, és arra kíváncsi, hogy mit is mondott. A kijelentésre elmosolyodik, majd a szenvedélyes csókot, ugyanúgy próbálja viszonozni, ahogy kapja. Közben az egyik keze a lány derekán, a másik meg a combján. *
- Szükség szobája? * Fogait kivillantva mosolyog, mert nem akar távol lenni a lánytól, és mivel másik házban vannak, így el kéne válniuk. Mikor észbe kap, elhúzza a száját. *
- De persze csak ha jobban vagy. Nem szeretném, ha valami bajod lenne. * Komolyan mondja, de ajkai szegletében egy kis mosoly bujkál. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 1:51 pm

*Szenvedélyes csókban forr össze a két fiatal, de nem tart sokáig, hiszen levegőt is kell venniük. Mikor ajkaik elválnak, Aysha csillogó szemekkel pillant párjára, mikor is Troy bevallja neki, hogy bizony szerelmes belé, és örökké együtt akar lenni vele. Aysha szíve hevesen kezd el dobogni és melegség tölti el az egész testét. Megszorítja Troy kezét és könnyek gyűlnek a szemébe. Látja, hogy Troy egy kicsit megijedt, de Aysha megmagyarázza, hogy ő is nagyon szereti a fiút és ő is vele akar maradni örökre. Hiszen mennyit várt erre a pillanatra, hogy Troy is végre úgy érezzen, ahogy ő. A kis kérdésre Aysha elmosolyodik, majd sóhajt egyet. Aztán határozottan biccent is hozzá. Persze Troy-on látszódik, hogy aggódik érte és hozzá is teszi, hogy csak akkor, ha Aysha már jól van.*
-Megiszok egy nagy pohár vizet, és jól leszek *jelenti ki határozottan Aysha és nagyon reméli, hogy így is lesz. Lekászálódik az ágyról, egy kicsit megszédül, de lép pár lépést és minden megáll a szobában. Szégyenlősen Troy-ra mosolyog, majd az egyik szekrényhez sétál. Tölt egy pohárba vizet a rajta lévő kancsóból, majd nagy kortyokban nyelni kezdi a hűvös folyadékot. Aztán visszapillant a fiúra és kinyújtja a kezét.*
-Mehetünk *válaszol mosolyogva.-
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-30, 2:08 pm

* Megkönnyebbül mikor bevallja a szerelmet, majd kicsit meglepődik, hogy a lány szemei sírásra állnak. Nem tudja, hogy miért, és ezért kérdezi meg. Ahogy érzi a kézszorítást, lenéz rá, majd visszapillant a lányra. Egy csók még elcsattan köztük, amibe belemosolyog, majd feltesz egy nagy kérdést Aysha-nak. *
- Oké. * Jegyzi meg, hogy a pohár víz tényleg segíteni fog a lány számára. Tekintetével végig követi, hogy mit csinál a másik, és reflex szerűen várja, hogy mikor ugorjon, hogy elkapja a lányt. Szerencsére normálisan megtud állni, így erre semmi szükség. Még ezt a kis távolságot sem tudja elviselni, így feláll, és Aysha mögé sétál. Megöleli gyengéden, nem szeretné, ha ez miatt megfulladna a lány. A kijelentésre, egy puszit ad a másik nyakára, majd elé sétál. *
- Rendben. * Egyezik bele, majd az ujjaikat összefonva indul meg az ajtóig, ahol előre engedi Aysha-t, és meg sem állnak a szükség szobájáig. *
Vissza az elejére Go down
Jane Smith
Diák Exortus
Diák Exortus
Jane Smith


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2010. Jul. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-31, 9:49 pm

*Visszamosolyog Dan-re, majd figyeli, ahogy elmegy. Reménykedik benne, hogy nem lesz semmi baja, azért nem ártott volna, ha megfázás ellen valamit ő is bevesz. Támogatja társnőjét, majd látja, hogy így nem fog menni, így előkapva pálcáját Is-re szegezi.*
- Bocsi, de így könnyebb lesz. Mobilicorpus!
*Szól, majd maga előtt lebegteti a lányt, így gyorsabban haladnak, és hamarabb el is látják Is-t. Közben kérdezi, merre kell menni, szerencsére ebben a majdnem egy hétben nem kellett még ott járnia. Bő öt perc múlva leérnek, és egy ágyra pakolja le a lányt.*
- Mondd csak, mindig itt szokott lenni a gyógyító, vagy nem?
*Kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-31, 9:58 pm

*Elindulnak le a gyógyítóhoz, majd hirtelen a lány lebegni kezd út közben, amitől csak nekiáll köhögni. Nemsokára le is érnek, majd Jane leteszi Bellát az egyik ágyra, ahol a lány felül, és nekiáll erősen köhögni, majd a tenyerében érez valami folyadékot. Nem, nem vért. Vizet. Nyelt nem is keveset, de a többségét már kiköhögte. Ahogy lent vannak, Jane kedvesen érdeklődik, mire Is csak vállat von. Sosem járt még itt.*
-Nem..khöm... tudom. *Mondja, majd körbenéz az egyik vitrinben, és keres magának egy törölközőt, amit oda is ad Jane-nek, majd magának is kivesz egyet. Végül visszaül az ágyra, vagyis visszaremegteti a lábát, és lecsüccsen.*
-Nem tudom mikor jön-e valaki, vagy egyáltalán jön. De lehet mindkettőnknek itt kéne maradni, vagy ha te teljesen jól vagy, akkor el kéne menned pihenni is. Bár, hogy itt vagy a szobádban pihensz az édes mindegy.
*Mondja kedves, remegő hangon, majd leveszi az amúgy is szétszaggatott felsőjét, elvégre alatta úgyis van melltartó, és gyorsabban felmelegszik, ha nincs rajta a vizes felső... A nadrágtól nem nem fog megbetegedni, csak mert az vizes.*
-Remélem nem találkozom újra ezzel a papírtörlővel.
Vissza az elejére Go down
Jane Smith
Diák Exortus
Diák Exortus
Jane Smith


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2010. Jul. 25.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-31, 10:17 pm

*A köhögésre felkapja a fejét, és felsóhajt.*
- Nem merek neked vizet adni, ígyis nyeltél eleget. Tessék, próbáld ebbe kiköpni, nem szabad, hogy a tüdődbe menjen le.
*Ad egy tiszta zsebkendőt a lány kezébe, melyet az éjjeliszekrényen talált. Elkapja a törülközőt, majd megtörli haját, végül bekopog a gyógyítóhoz, aki szerencsére épp ott van, és ellátja Isát. Leül mellé az ágyra, és egy takarót ad neki.*
- Megleszel itt most már? Ha igen, akkor visszamegyek a szobámba, de ha bármi van, tudod, hol találsz. Próbálj meg pihenni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-07-31, 10:23 pm

*Nos igen, nem finom a tó vize, piszkos és tele van szörnyekkel. Nem jó lenyelni a vizét, ez igaz, így csak köhögi felfele. De még mindig jobb, mintha vért köhögne.*
-Oh, nem vagyok szomjas. Teleittam magam a tóban. Finom málnaszörptenger, egy kis halászlével...
*Próbál picit nevetni, de köhögés a vége. El is fogadja a zsebkendőt, és meg is köszöni, majd mikor Jane hívja neki a gyógyítót, hálásan rápislog.*
-Köszi mindent, és igen megleszek. Menj pihenni. Megviselt mindannyiunkat ez a nap, de legalább tudjuk, hogy én vagyok a puhány.
*Mosolyodik el, és hálásan néz Jane felé. Talán Marcuson kívül ő az egyetlen akit megkedvelt a lány...Meg még talán Danielt...De Janet jobban, ez tuti.*
-Majd beszélünk. Lehet kutya bajom, és holnap már rohangálok a folyosón. Esetleg visszamegyek megismételni a mait.
*Vigyorog, és miután esetleg a lány távozik, Is is lepihen. Ő volt a sajt xD*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-08-01, 9:59 pm

- Ja semmi gond, de mivel én nem szeretek mosni és egy manót sem ismerek így megköszönném ha ezt majd elintéznéd nekem.* Mosolyodik el kedvesen. Örül neki hogy felajánlották mert mire azt kiszedte volna de tuti másképp oldotta volna meg mint hogy ő neki álljon mosni. Kuka! Azért szereti ezt az inget szóval ez csak megmentette a kidobástól. Szerencse hogy a lány tudja merre kell menni mert kóvályogni a suliban nem szeretett volna. Nem azért csak mert a lány nincs jól. A bemutatkozás is megtörténik és származására rá is kérdeznek ami meglepi kicsit. Mondjuk nem kéne hiszen találkozott már olyan lánnyal akinek ismerős volt a neve.*
- De igen az vagyok csak nem ismered az országot.* Ezt tudja feltételezni mivel a lány neve nem magyaros így tuti nem onnan származik bár kitudja. Pillant le a lányra, mert hogy kicsit magasabb mint a mellette haladó.*
- És te?* Kérdez rá hogy fekete hajú szépség hova való. Közben el is indulnak. Rá kérdez merre ne menjen és a lány mesélni kezd.*
- uh szegény!* Sajnálja azért a fekete hajú lányt,mert biztos nagyon fájhat.*
- Kérni kell valamit veszteség ellen* javasolja ha a lánynak ez nem jutott volna eszébe. Kitudja hogy annak a dögnek mi baja lehetett ha csak így rátámadt erre a lányra.*
- Mit csináltál egyedül a félelmetes játszó téren? Nem azért félelmetes hogy ne menjen oda senki?* Kérdezi meg kíváncsian, mert hát a nevében is benne van hogy nem valami jó hely lehet.*
- Vagy te szereted az izgalmakat?* Másra nem tud következtetni jelen pillanatban. Az egyik lépcső fordulónál egy kérdést is kap.*
- Nem olyan régen érkeztem csak pár napja agy lehet van annak már egy hete is. Repül itt az idő* Mosolyodik el és észre sem veszi a napok múlását. Pillant a lányra ismét.*
- Gondolom te már egy ideje koptatott a falakat ha csak azt vesszük alapul hogy sentinel vagy* Hát igen meg nézte a kitűzőjét a lánynak mely elvileg rajta is van.*
- Melyik szoba az?* Kérdez rá mert bizony azon a folyosón vannak de a szobát nem tudja. Persze ki van írva de mire mindegyiket végig olvasná lemenne a nap és ha már van egy idegen vezetője akkor ki is használja.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Gyógyítói rezidencia - Page 6 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime2010-08-01, 10:15 pm

* Az ingre csak mosolyog egyet, megcsinálja ő szívesen, de majd csak akkor fogja elkérni a darabot, ha már rendben a keze. Ez alap, hogy elintézi, ha már ő koszolta össze. *
- Hát, hallomásból, bár nem jártam még ott, esetleg babakoromban. A szüleimnek élnek ott ismerőseik. * magyarázza halkan, ereje sincs normális hangerővel beszélni, na meg az is elvonja erejétpluszban, hogy kapaszkodjon, s felnézzen a sárcra. *
- Én Angliából jöttem. Jó hely, csak kicsit vizes. * vigyorodik el, majd abba is beavatja a fiút, mi is ez a seb, hogy szerezte és a többi, mire Péter jó sok infóval és kérdéssel fordul ismét a lány felé. *
- Á, nem hiszem, bár majd a gyógyító megmondja.. amúgy csak hintáztam és olvastam, és annyira nem is félelmetes. * emeli fel a könyvetközben, melyen szintén ékeskedik pár vérfolt. * - Nagyszerű.. a könyvtáros ki fog nyírni. * sóhajt egyyet, majd már jön is az újabb kérdés, mire csak halkan felnevet. *
- Az izgalmakat, a veszélyt és mindent, ami a kíváncsiságomat a maximális mértékben kielégíti. * nevetgél tovább, azért ezt sem nézik ki belőle túl sokan. *
- Na, akkor nem tévedtem olyan nagyot. * szólal meg a kapott válaszra, s ő is válaszol, természetesen, koncentrálva közben arra, hogy legalább az emeletet ne nézze mellé. * - Hát igen, egy ideje. Jó ez a suli, szeretek is ide járni. ~ És remélem még sokáig fogok. ~ * az utóbbit már magában teszi hozzá, majd ahogy felérnek az elsőre, máris mutatja a gyógyító helységet, nagyjából ugyanabban az időben, mint ahogy Péter is rákérdez. *
- Arra, az ott. * mutat a könyvvel előre, a nem messzi ajtó felé. Ahogy odaérnek, elereszti a srácot, be is nyit az ajtón, s kapásból a legközelebbi ágy felé veszi az irányt, közben felemelve kezét tüntetőlegesen a közeledő gyógyítónak, aki kezelésbe is veszi a sebet, Rose pedig kap egy ágyat éjszakára ingyen és bérmentve. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyógyítói rezidencia - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítói rezidencia
Vissza az elejére 
6 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: