Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ginger Rosenberg I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ginger Rosenberg I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ginger Rosenberg I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ginger Rosenberg I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ginger Rosenberg I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ginger Rosenberg

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ginger Rosenberg Empty
TémanyitásTárgy: Ginger Rosenberg   Ginger Rosenberg I_icon_minitime2013-06-13, 4:13 pm

Ginger Rosenberg Ginger
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Ginger Rosenberg Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Ginger Rosenberg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginger Rosenberg   Ginger Rosenberg I_icon_minitime2013-06-14, 5:30 pm

Kicsit kellemetlen, de nem emlékszem az első találkozásunk pontos körülményeire, ami nálam csoda számba megy, csak arra a vadóc, vörös hajú lányra, aki keményen küzdött még velem is azért, hogy elfogadja a világ az ő származását. Én persze az első perctől kezdve megértettelek és elfogadtalak, aki voltál, amit képviseltél, mivel az élet egy olyan részét mutattad meg nekem, amit sosem láthattam, hála a neveltetésemnek. Sőt, el kellett volna ítélnem téged a viselkedésed és minden miatt, de nem voltam képes erre, és most sem vagyok, mivel az idők során a legjobb barátom lettél. Kezdetben furcsa volt köztünk a kapcsolat, olyasmikre kezdtem ráébredni és olyan dolgokat érezni, amelyek számomra addig ugyanolyan ismeretlenek voltak, mint te magad, de aztán jobbnak láttam visszavonulót fújni, hiszen a barátság, a te barátságod nagyon fontos nekem, nem bírom a fölösleges és értelmetlen konfrontációt másokkal, és úgy gondoltam, mi ketten így tarthatjuk meg egymást akár örökké is. A barátság nem múlik el, a szerelem egy idő után igen, átalakul, vagy ilyesmi. Így bár a te oroszod állandóan fölényeskedik felettem, végső soron az ő tulajdona lettél, ami szerintem nem igaz, mivel senkinek nem lehet se te, sem pedig más a saját, külön bejáratú valakije. Mégis úgy érzem, egy hajszállal többet nyertem nála, belőled, én pedig gonosz módon, legbelül ugyan, de nagyon is büszke vagyok erre, csakis örülni tudok neked. Mostanában hiányzol, jobban, mint általában, szeretnék veled többet beszélgetni, és bizony lenne is mit mondanom. Nem félek attól, mit reagálsz majd, de valahogy mégsem érezlek most olyan közel, de semmi sem tökéletes, és ettől még nem érzem azt, hogy lenne bármi gond közöttünk. Lesz jobb!
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ginger Rosenberg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginger Rosenberg   Ginger Rosenberg I_icon_minitime2013-06-14, 6:04 pm

Tökéletes az nem volnék,ezért tökéletes se lehet, amit szóba öntök rólad. Zavaró számomra, mert nekem te lennél a tökéletes definíciója, ez pedig probléma, ha oda kerülünk, hogy mondjam el, mit gondolok. Te nem tudsz róla, de eleinte nem csupán lenéztelek, hanem ki is akartalak használni, kijátszottalak. Aztán ahogyan rengeteg időt töltöttünk kettesben, világossá vált számomra: már nem kívánom az eredeti célt, hogy szolga legyél nálam, már komoly a kapcsolat, már tisztellek és becsüllek, már fontossá váltál nekem. A kitartásoddal érdemelted ezt ki, hogy eltűrsz engem, mellettem állsz és támogatsz. Befolyásolhatsz valamilyen szinten, mert bár magamat nem adom fel, attól még változtatsz nézeteimen. Ezt senki más nem érte el eddig, most se, ez után se. Hozzám tartozol, magányosan a belőlem álló családhoz. Persze néhány jellemvonásodat szeretem és gyűlölöm is: elképesztő független tudsz lenni, ami tetszik, mert nehéz irányítani téged, de néha rettegek is, hogy a függetlenség szerinted azzal járna, hogy engem dobsz el. Ott az örök klasszikus belőled, amit imádok: vadóc, édes, humoros, karakán, életrevaló... Az pedig egyértelmű, hogy döglök a gyönyörűséged után, a vörös haj garancia rám nézve. Sokat számít számomra, hogy én voltam az első, mert az igazi első nekem is te voltál. Nem mindig bánok úgy veled, ahogyan azt érdemelnéd, viszont igyekszem, a lényeg pedig, hogy szeretlek mert szeretsz. Ezért pedig inkább pusztulok el az ellenféllel együtt, minthogy másnak adjalak.
Vissza az elejére Go down
Katherine d'Argenta
Diák Exortus
Diák Exortus
Katherine d'Argenta


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Feb. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Olaszország - Mysterio

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ginger Rosenberg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginger Rosenberg   Ginger Rosenberg I_icon_minitime2014-02-20, 11:05 am

Érdekes figurának tartalak. Jó fej leányzó vagy, határozott és kimondod a véleményedet, ami nagyon tetszik! Örülök, hogy a "Jó fejek" táborát erősíted tt a suliban, és hogy megismerhettelek. Habár eltérő a gondolkodásmódunk, érdekesnek talállak és remélem, hogy még gyakran össze fogunk futni. Adhatnál kapcsolati tanácsokat! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ginger Rosenberg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginger Rosenberg   Ginger Rosenberg I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ginger Rosenberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosenberg nyaraló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: