Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sairus Macrain I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sairus Macrain I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sairus Macrain I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sairus Macrain I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sairus Macrain I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sairus Macrain

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


Sairus Macrain Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sairus Macrain Empty
TémanyitásTárgy: Sairus Macrain   Sairus Macrain I_icon_minitime2013-06-13, 5:01 pm

Sairus Macrain QE5FW0tvAwMBA1MbFQVR
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Sairus Macrain Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sairus Macrain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sairus Macrain   Sairus Macrain I_icon_minitime2013-06-13, 7:46 pm

Emlékszel arra, amikor még először találkoztunk a krematóriumban? Majdnem megöltél engem… szembeállítottál a halállal, amelytől egészen addig egy picikét sem féltem. Azt hittem, hogy én mindenkinél jobb vagyok és erősebb, de ezeket az érzéseket akkor teljesen tönkretetted bennem. Azóta utáltalak, de ez az utálat idővel megváltozott, vonzódás lett belőle, majd pedig eltávolodás. Őszintén remélem, hogy valamikor ismét közelebb engedsz majd magadhoz, szeretnék a barátod lenni, bár belül félek, hogy te nem így érzel.
Vissza az elejére Go down
Hecate Lunadea
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Hecate Lunadea


Sairus Macrain Szombilisztika
Jelige : Holdistennő
Hozzászólások száma : 1308
Csatlakozás : 2010. Nov. 24.
Üzenet :
A saját történetemet keresem, és mélyen a felszín alá ásva, megtalálom a lelkemet.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sairus Macrain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sairus Macrain   Sairus Macrain I_icon_minitime2013-06-13, 8:12 pm

Te voltál az első ember, akit megismertem a régi világomon kívül, ezért a mai napig nagyon sokat jelentesz, mégha te úgy is érzed, hogy ez már nincs így. Egy lány, aki egy régi vallás híveként bekerül a nagyvilágba, ahol még a mágiát is megismertetik vele... el voltam veszve, de te segítettél nekem és mellettem álltál. Megtanítottál a legalapvetőbb dolgokra és valljuk be, ha nem tetted volna, akkor nem vittem volna semmire se ebben az életben. De azóta hova jutottam? A tanársegédséget is kipróbálhattam és most már az egyetemisták szintjét állok, barátaim vannak és elfogadnak. Felnyitottad a szemem, a legjobb barátom voltál és úgy érzem, hogy a szerelmem is. Igen, az első szerelmem, de te eltoltál magadtól és tettél róla, hogy a jövőben megtartsam kettőnk között a kellő távolságot. Egyelőre így teszek, de ne hidd azt, hogy soha többé nem leszünk már olyan jóban, mint annak idején. Hiányoznak a régi szép idők!
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lorraine
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Fleur de Lorraine


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2013. Apr. 22.
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sairus Macrain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sairus Macrain   Sairus Macrain I_icon_minitime2013-06-17, 4:33 pm

Te vagy az első ember, akit megismertem a Mysterios diákok közül és azt kell, hogy mondjam, te egy rettenetesen furcsa fazon vagy. Bár külsőleg szerintem tetszetős az, amit az ember láthat, de a belsőd? Valami botrányos, ahogy bánsz a másik nemmel. Bár tény, hogy volt, amikor segítettél, de a viselkedésed már megpecsételte a kapcsolatunkat. Te nem érhetsz fel hozzám, soha nem leszel olyan srác, akit a közelemben akarok majd tudni, de ettől eltekintve nem bánnám, hogyha időnként néha találkoznánk. Szeretnék egy kicsikét többet megtudni rólad, hogy vajon miért is vagy olyan, amilyen és bár tenni valószínűleg nem fogok ezért a dologért, de mivel egy helyre járunk, úgy hiszem, hogy elkerülhetetlen lesz az, hogy időnként összefussunk egymással. Remélem, hogy majd néhány alkalom után megtanulsz úgy bánni velem, ahogy azt érdemlem, és nem próbálsz felsőbbrendűként viselkedni velem szemben, mert azt soha, senkitől se tűröm el. Hogyha valaki ilyen, az csakis én lehetek, nem pedig a másik fél, ugyanis az irányító szerep nálam kell, hogy legyen. Semmi pénzért se adnám azt át, pont te neked.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sairus Macrain Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sairus Macrain   Sairus Macrain I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sairus Macrain
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sairus Macrain
» Macrain Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: