Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Korcsolya pálya I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Korcsolya pálya I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Korcsolya pálya I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Korcsolya pálya I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Korcsolya pálya I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Korcsolya pálya

Go down 
+51
Sophie Black
Daphne Alucard
Thomas Gledhill
Jackelyn McKinney
Ashi Angel
Carolayn Natri
Luka Dubois
Lilith Corivan
Axel Knoxville
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Selena Archibald
Electra Richter
Vixilien Sandanez
Catherine Waters
Magdalena Kristina
Kimberly Fox
Nil Moriarty
Alinox Ingren
Serafina Damiana
Mona Braxton
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Havasi Zoárd
Noah Cromwell
Illya Imbecairwen
Connor Diamond
Adeliene Callaghan
Isleen Ladon
Takoda Turner
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Marcus Mccannt
Aleksandra Radjenovic
Troy Clayton
Zoey Fleming
Diana Gray
Ryan Bourton
Lynessa Loharn
Jake F
Jasmine Miels
Niamh Sullivan
Jalmaari Halautte
Octavia Blackwood
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Thomas Wordsworth
Dyliah Zahira
Mordana Liward
Mordred Wasimir
Mesélő
55 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 5:57 pm

A kastélyhoz tartozik, bár nagy része mágiával készült.A bejárat az aulába tekergőző főfolyosón helyezkedik el. Már messziről észre vehető a hatalmas Mahagoniai fából készült kapu, ami kissé sötéten de egyben hívogatóan is áll. Ha benyitsz viszont láthatod hogy most a komor sötétség helyett hívogatóan világos terembe lépsz. Egy terembe ami nagyobb mint a többi. Egy óriási jégpálya. Valószínűleg az óceán vize lett felhasználva de a mágia segítségével ez a jég soha nem olvad el. A jégpálya előtt egy kisebb kilátó van valamint pár pad és szekrény ahol találhatsz a lábadra illő korcsolyát. Ha megvagy és felhúztad máris mehetsz a jégre. Nem kell aggódni teljesen biztonságos, erős falak szegélyezik, segítve a kemény vagy éppen kellemes megállást. A terem furcsasága viszont abból adódik hogy ha felnézel nem látsz plafont, vagy bármi mást. Csupán a szabad eget ahonnan furcsamód apró hópelyhek hullanak alá, ezzel is hangulatot adva a téli sport űzéséhez. Ha szereted az ilyesmit itt a helyed.


Korcsolya pálya Korcsolyapalya
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 7:28 pm

*A srác kicsit elmosolyodik Mordana szavaira de csak lassú fejrázással felel*-Nem hinném hogy nagymacskákat tartanak na meg engem vár otthon Seth is őt meg a világért se cserélném le.Nem akartam ide hozni*mondja kicsit oldalra billentve a fejét, ha a lány többet akar tudni majd kérdez*
-Hát lehet hogy ez a mákom, elvégre ameddig tudok meglepetést okozni nem unsz rám*mondja egy félmosollyal , nem akar ő semmi rosszat mondani ez látszik is az arcán. Úgytűnik hogy a következőre nem is akar a lány sokmindent hozzá fűzni így a srác nem firtatja a dolgot*-Persze ha unalmas volt a társaságom megértem. Amúgy meg belevágtam egy nagykést*teszi hozzá kicsi csavart víve a dolgokba de a mosolyán lehet látni hogy casj viccel.A kérdésre válaszol*
-El-el. Találkoztam egy Cruorises lánnyal lent az erdőbe elég normálisnak tűnt bár úgytűnik hogy a természet szeretete tőlem eléggé idegen de minden esetre elment vele az idő*feleli fejét oldalra döntve*
-Mi a baj?*kérdezi megint kis mosollyal elvégre az a mosoly nem volt nagyon őszínte és ezt valamennyire látja ő is, a következőre csak bólint*
-Aham ketten még érdekesebb és a legperverzebb dolog amit el tudsz képzelni*teszi hozzá felnevetve majd amikor a lány igent mond a srác keze már útban is van a lányéhoz majd megfogva vezetni kezdi a kapu felé, úgytűnik hogy nagyon elemébe van. Nemsokára szélesre is tárja az ajtót és megjelenik a korcsolya pálya. A srác arcáról a mosoly nem olvad le még most se csupán fejét Mordana felé fordítja*
-Na elég perverz? Gondoltam csúszkálhatnánk kicsit persze csak ha van hozzá kedved*mondja derűs hangon a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 7:42 pm

- Seth? Ő meg kicsoda? Még soha nem beszéltél róla… *kezdi, majd hírtelen megakad egy szónál. * - Nagymacska? Csak nem az oroszlánokat és a hasonló kaliberű állatokat kedveled? *érdeklődik és most jut eszébe, hogy eddig bizony még soha nem beszélgettek erről a témáról, de egyszer természetesen mindent el kell kezdeni. *
- Egyébként én sose tudnék rád unni… inkább én kezdek aggodalmaskodni, hogy te már mennyire utálhatod a társaságom, hogy mindig velem futsz össze. *húzza el kissé a száját, majd a nagy késes megjegyzésre csak rosszallóan tekint Mordredre. *
- Ez nem volt vicces… nagyon nem. *kezdi, majd megrázza a fejét. * - És nem volt unalmas, nagyon is kellemes volt… csak… csak … néha kissé félek tőled. *ismeri be ismét a fiú szemeit keresve és arcán újból megjelenik pár jel, amely talán segít a fiúnak megtudni, hogy miért is fél tőle a leányzó. *
- Értem… *csupán csak ennyit felel, igen röviden a Cruorisos lánnyal való találkozásra, majd a fiú kérdésére ismét megrázza a fejét, ami következtében kissé összekócolodnak fehér hajtincsei, de pár kézsimítás és már újból tökéletes áll, persze a kígyóra azért vigyáz. *
- Semmi az ég világon, na de akkor vezess. *mondja mosolyogva és úgy tűnik, hogy ezt nem kell kétszer mondani a fiúnak, mivel a keze el lesz kapva, amin kissé meglepődik és hagyja magát húzni is. De közben kihasználja az alkalmat és vékony, fehér ujjaival átkulcsolja a fiú kezét és kissé végig is simít rajta, persze szinte feltűnésmentesen ám.
Nemsokára meg is érkeznek az ajtóhoz, majd amikor Mordred kinyitja azt, egy korcsolyapályán találja magát és utána a fiúra pillant és ismét heves fejrázása kezd, aminek az a következménye, hogy a kígyó a lány nyakából a vállaira tér át, majd lassan lecsúszik Mordanaról, jelezve, hogy ő neki esze ágában sincs a jég közelébe menni. *
- Ééén, nem tudok korizni, szóval majd ha gondolod, itt megvárunk Evrával. *mondja, de továbbra se ereszti el a kezét a srácnak, viszont kissé ijedten tekint a jégre. Esés, törés… veszélyes hely… húzza is el a száját és ezzel látszik rajta a nem tetszés. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 7:56 pm

*A kérdésre kicsit felemeli a fejét*-Nem ki hanem micsoda. Ő kérlekszépen egy egy éves fekete párduc kislány akit nagyon szeretek.*mondja félmosollyal majd a következőre csak oldalra dönti a fejét*-Nem kérdezted*mosolyodik el, miközbe hallgatja tovább a lányt*
-Emiatt ne aggódj a társaságod nem unalmas sőt... különben most szerinted ilyen lennék?*kérdezi lágy kissé doromboló hangon, majd a késes dologra felnevet*-Hát attól függ hogy valaki szereti e a fekete humort, de tudom hogy nem volt az...*fejezi be a végén már csak a lány mosoly marad amikor meghallja Mordana újabb válaszát. Eléggé közel kerültek és valamennyire ismeri is a lányt bár még sokkal többet meg akar tudni róla. Csak megáll a lánnyal szembe majd mélyen a szemeibe néz*
-Mitől?*kérdezi egy félmosollyal miközbe egy pillanatra elkomolyodik*-Szerintem nem tőlem félsz hanem magadtól*feleli halkabban bár kérdéses hogy igaza van e, ő nem akar semmilyen félelmet kellteni senkibe főleg nem a lányba*
-Hát akkor nem faggatlak*teszi hozzá majd miközbe már meg is indul vezetve a lányt a korcsolya pálya felé. Amikor beérnek úgytűnik hogy Mordana nem igen akar korcsolyázni legalábbis a fejrázásból erre következtet*
-Ezt a kifogást nem fogadom el a kisasszonytól. HÁnyas lábad van?*kérdezi miközbe a szekrényhez lép. Úgytűnik hogy a keze fogva marad így valószínüleg a lány is követi. A sajátjára könnyen talál de még ott marad hogy vegyen ki a lánynak is egy lábast, elvégre feltett szándéka hogy bizony jégre vigye a lányt. *-Amúgy meg nem kell tartani majd segítek*mondja egy kisebb mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 8:35 pm

- Párduc? Nahááát, de cuki lehet. Nincs róla képed? *tényleg nagyon kíváncsi arra a bizonyos házikedvencre, akit Mordred már ennyire megszeretett. Első ránézésre a fiú kissé ijesztőnek és túlságosan is nekromantának tűnik, pedig igazából eléggé nagyon is érzékeny lelke van, legalábbis Mordana eddig úgy vette észre. *
- Hogy itt lennél-e? Hát… kit tudja. Lehet, hogy feltett szándékod, hogy a közelembe férkőzz, aztán pedig feláldozz engem valakinek a feltámasztásáért. *mondja mosolyogva, hiszen egy ennyire halált kedvelő sráctól nem nehéz ilyet feltételezni. Viszont nemsokára megkapja a kérdést, amire nagyon nem akaródzik neki válaszolni, így hát elfordítja fejét, de amikor a fiú azt mondja, hogy önmagától fél, újból belenéz a sötét szempárba. *
- Nem hiszem, hogy önmagamtól félnék… inkább… áh, nem tudom, de hagyjuk is, jó? *néz nagyon szépen a fiúra és tényleg nem akarja jobban kifejteni, majd talán egyszer, de még korai ez az egész, meg pofára se akar esni azzal, hogy most őszínte lesz vagy esetleg hülyének fogják nézni. *
- Köszönöm. *mondja végül, amikor a fiú kijelenti, hogy nem fogja tovább faggatni. Tényleg kedveli Mordredet, mert nem kérdezősködik feleslegesen, így nem is kell mindig, mindent elmondania, bár valószínűleg azért, mert a fiú bizony már túl jól ismeri és ezzel tudja a gondolatait és az érzéseit is valamilyen szinten. *
- Mi? De Mordred, én tényleg nem tudok és nem akarok leégni előtted. *magyarázza, majd akkor a fiú után sétál, ha már fogja a kezét és végül megadóan sóhajt.*
- 40-es… *mondja röviden és amikor a fiú az utolsó mondatot is hozzáteszi eddigi szavaihoz, csak elmosolyodik. *
- Remélem is, nem szeretném összetörni magam. *mondja nagy komolyan a fiúnak és közben elereszti Mordred kezét, majd elkezdi levenni a bakancsot, hogy majd hozzákezdhessen a korcsoja felvételének is, amit fel is húz, de persze csak miután megkapta azt a fiútól. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 8:55 pm

*Attól hogy a srác külseje Zord még érzékeny lelket tarkarhat. Elvégre lehet hogy nem véletlenül lett ilyen. Minden csak érzelmek és a múlt titka. Amit még lehet egyszer a lány is meg fog ismerni ha a srácot jobban megismeri. A szavaira csak mosolyogva bólint*
-Igen ténleg az és nagyon ragaszkodó amikor kicsi volt mellettem aludt,*mosolyodik el majd bólint*-Fent a szobámba de majd egyszer lehozom neked ha kíváncsi vagy*teszi hozzá derűs hangon miközbe megint egy pillantást vet az albínó szemére*
-Ó persze ez a feltett szándékom. És méghozzá a tőled kapott áldozó törrel fogom ezt véghez vinni*mondja mosolyogva látszik rajta hogy csak viccel és soha nem bántaná a lányt. A következő téma már kicsit komolyabb és a srác is így áll hozzá. A lány válasza viszont még mindig fura. Nem biztos magába és ezt a srác is észre vette, arcára viszont ismét újabb mosoly költözik*
-Nem hiszed? Tehát nem tudod biztosan*mondja lágy hangon majd egy olyat tesz amire lehet a lány nem számít. Csak végig simít az arcán majd ismét le engedi a kezét*
-Nem kell attól tartani hogy átvernélek vagy hülyülök vagy ilyesmi jó?*apró kérdés hiszen sejtheti hogy a másik sokmindenre gondol a bizonyos félelem alatt de nem taglalja tovább a témát hanem elindulnak a koripálya felé. Nemsokára ott is vannak viszont úgytűnik hogy nincs a lány ínyére a kori de a srác nem hagyja*
-Ugyan már miért égnél le? Amúgy meg mindent el kell kezdeni valahol és én meg ezt fogom most elősegíteni*mondja egy ravaszkás mosollyal majd amikor megkapja a lábméretet ki is veszi a korcsoját. Amikor oda adja a lánynak megvárja míg felhúzza , addig ő is hasonlóan tesz. Ha készen vannak a srác csak megáll a lány előtt és kezét segédkezően nyújtja felé*
-Csak kapaszkodja majd foglak, ígérem ha egy kis rándulásod lesz leverheted rajtam*mondja mosolyogva majd ha a lány elfogadja a segítséget a srác elkezd menni vele a jég felé*
-A fontos hogy először kis lépéseket tegyél úgy nehezebben csúszol meg*mondja halkan a másiknak*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 9:29 pm

- Lehozod? Hát szerintem az veszélyes lehetne és még baja is eshetne. Szóval majd ha úgy is megyek hozzád, akkor megnézem. *mondja mosolyogva, majd halkan kuncog egy kicsit az áldozótőrös megjegyzésen. Lehet, hogy kezdi átvenni a fiú sötét humorát? Eddig nem volt ilyen, de mostanra már kezd ráhangolódni a fiú viselkedésére. *
- Jaj Mordred, miért vagy mindig ilyen? Komolyan, már lassan azt hiszem, hogy jobban ismersz engem, mint saját magam. *mondja a fiú szemeit figyelve, majd amikor végigsimítanak az arcán, hírtelen elhallgat, kissé lesüti szemeit, majd bólint. *
- Jó… *mást nem is mondd, inkább mint egy szót fogadó kislány halad tovább a fiú mellett, majd lassan elereszti a kezét és már be is lép a korcsolyapálya területére. *
- Már megadtam magam… *feleli egy halk sóhajjal és bizony fel is húzza azokat a korcsolyákat, majd kissé ügyetlenül áll fel, de szerencsére Mordred segít neki. Valahogy, a fiú kezét szorosan fogva lépked el a pályáig és akkor ismét a fiúra pillant. *
- De… de most muszáj felmennem erre a csúszós jégre? *nagyon nem akaródzik és most először viselkedik így, de tényleg fél na. Ő se lehet mindig komoly, ki tudja, hogy milyen veszélyes ezen a helyen lenni. *
- Kapaszkodjak? Hát jó. *két kézzel megfogja a fiú kezét, majd ha Mordred rálép a jégre, akkor ő is, de már érzi, hogy két lába csúszna ki alóla, tehát kapaszkodik ő, ahogy csak tud. *
- Nem akarom én ezt. *néz le lábaira, amik kissé össze-vissza állnak. Most már a srácra se tud nézni, annyira aggódik, hogy elesik. Ennyire se fogta még senki kezét se, azt is tudja, hogy nem kéne így szorítania, mert lehet, hogy ezzel fájdalmat okoz, de egyszerűen nem képes elereszteni a biztonságot nyújtó kart, mivel úgy érzi, hogy mindjárt esik. *
- Ne menjünk beljebb jó? *pillant most már igen félénken a fiúra és legszívesebben már indulna is kifelé innen, vissza a biztonságot nyújtó talajra. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 10:32 pm

-Szerintem jóba lesztek álltalába kedveli azokat akiket én is*mondja majd a további szavakra csak mosolyogva bólint*-Akkor ha nem probléma elrabolom a fiatal lányt pár napra, mondjuuk... Holnap? Elég idő a csomagolásra?*kérdezi kicsit oldalra döntve a fejét, majd mosolya lágyabbra változik*
-Tudod lehet azért mert engedted hogy megismerjelek... de nem fogok vissza élni vele*mondja nyugodt hangon és érezhető hogy valóban így érez a srác. Majd nemsokára a korcsolya pályán vannak és kisebb győzködés árán a srác rá is veszi a lányt hogy korcsoláyzzon*
-Ha nem adtad volna meg akkor is rászedlek*mondja vidám hangon elvégre nem olyan fajta aki feladja a dolgokat egykönnyen. Aztán felhúzzák a korcsolyát és nemsokára már a jégen vannak, legalábbis a srác. Valamiért viszont úgytűnik hogy Mordana nem igen akaródzik. A fiú pedig csak lassú fejdöntéssel bólint, *
-Ha nem próbálod meg sose fog megtetszeni*válaszolja csendesebben majd ha engedi megfogja a kezét hogy segítsen az első jégre szállásba. Úgytűnik a lány tényleg fél ezért a srác nem is neveti ki . Nem az a fajta aki ilyesmit tenne főleg nem a lánnyal *-Nyugi amíg itt vagyok ne tarts semmitől*mosolyodik el bíztatóan majd a másik kezét Mordana derekára teszi kicsit közelebb is húzva magához*
-Ha a lábfejedet kicsit befelé tolod nem csúszik ki olyan könnyen*mondja halkabban elvégre elég közel van a lányhoz, miért kiabálna, viszont azért érzi hogy milyen erősen fogják a kezét a szavakra csak megcsóválja a fejét és közelebb hajtja a lány fejéhez*
-Na most egy kicsit nyugodj meg, nem lesz semmi baj itt vagyok foglak, nincs mitől tartani ez csak jég*mondja próbálva kicsit lenyugtatni a lányt majd egy gyengéd mozdulattal megindul hátra, de nem ereszti el a másikat*
-Csak fogják és a lábad legyen biztos akkor nem lesz gáz következőre megtanuljuk hogy rugaszkodj el*mondja jelezve ezzel hogy bizony nem fogja feladni a dolgot*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 10:49 pm

- Hogy … holnap? Öhm… de tuti? Nem csak poénkodsz? Szóval… biztosan szeretnéd, hogy ha veled tartanék? ~ biztosan jó ötlet lesz vele tartani? Hiszen még alig ismerem és… ahj, ne légy hülye Mordana, nem lesz semmi gond. ~ *próbálja nyugtatni saját magát és ezzel néhány furcsa és egyben igen hülye kérdést zúdítva a fiúra, majd a további szavak kiverik kicsit a holnapot a fejéből. Egész este nem fog tudni aludni, az már most biztos, na de ezen majd ráér később aggódni, most ugyanis itt van a jég. *
- Tudom, de könnyen ráveszel mindenre. Csak tudnám miért. *mondja kicsit rosszallóan, majd a jégen bizony rájön a parázhatnék. Idegesen fogja meg a fiú kezét és amikor átlesz karolva két kézzel a fiú nyaka köré nyúl és bizony esze ágában sincsen elereszteni. *
- Én, én nem engedlek. Nem akarok elesni… *jegyzi meg és neki tényleg jó most úgy. Kissé hozzásimul a fiúhoz és továbbra is fogja. *
- Tudom, hogy csak jég, de akkor is… csúszik, és hideg … és nagyon kemény. *húzza el kissé a száját, majd félénken pillant fel a fiú szemeibe, megadóan, hogy vigye már ki onnan. *
- Mordred, kérlek. Bármit megteszek, amit csak kérsz, csak had menjek el innen…. Légysziiii. *gyönyörű nézés, mindent bevet, hát ha használ és egy darabig még így is marad, de egyszer csak a fiú hátrálni kezd, így idegesen szorítja meg a vállait. *
- Következőre? Még csak az kéne. Nem lesz itt következő, most azonnal vigyél ki innen vagy felgyújtom a jeget és akkor inkább vízben fogok fürdeni, mint sem a jégen mászkálni. *mondja határozottan, ezzel utalva, hogy van ám pálcája és tudja is használni, tehát ha nem lesz kivíve innen, akkor bizony felgyújtja a kifelé vezető jeget és kijut innen valahogy. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-02, 11:30 pm

*A kérdésre csak egy egyszerű mosoly és egy bólintás a válasz kicsit közelebb hajol a másikhoz és nagyon érhetően de halkan kezd bele*
-Hosszú ideje ez a legnagyobb vágyam szóval nem poénkodok, hanem teljesen komolyan gondoltam, de ha akarod véráldozatot is mutatok be*mondja mosolyogva a lánynak, érezhető hogy a mondat eleje nem poén a véráldozat már kicsit jobban. A következő mondatra csak feje oldalra dől úgy néz az albínóra*
-Tudod, ha az ember nagyon szeretne valamit akkor nem adja fel én csak küzdök*mondja mosolyogva elvégre így is van. A lány kezét ő is biztosan fogja, próbál nyugtatólag hatni rá de valamiért nem akar ez hatni, bár már annyi előnyük van hogy a jégen vannak.*
-Nem esel el és nem kell elengedned vigyázok rád*mondja miközbe nyugodtan tartja a másikat közbe persze figyel hogy ne csússzanak el. Elvégre ha már megígérte hogy nem lesz baj akkor szeretné ezt betartani is*
-Csúszik , hideg elesünk és? Nem fáj ha el is esnénk valószínűleg te esnél én rám*mondja kicsit komolyabb hangon elvégre ténleg így lenne, a srác nem fél a csapódástól már párszor megtapasztalta.Aztán úgy tűnik lassan csúszni kezdenek és a lány bizony ténleg el akar menni.Nem akarja hogy így féljen elvégre valami kellemeset tervezett nem az hogy szegény lányt halálra ijessze.*-Attól hogy felgyújtod még körülötte jég marad, akkor viszont megfagyunk, de ha vállalod a kockázatot*mondja mosolyogva de nem hagyja hogy végig mondja csak mutató újját a lány szájára téve óvatosan folytja belé a szót*-Psszt*mosolyodik el úgy tűnik rá nem hat a szép nézés, ha egyszer elhatározott valamit akkor az úgy is lesz*-Hunyd be a szemed és ne gondolj semmire, majd én vezetlek. Bízol bennem?*teszi fel halk lágy szóval a kérdést miközbe lassan lehúzza a lány szájáról az újját és ismét kéz kézzel tartja, biztos ami biztos el ne essen*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 12:09 am

*Ahogy a fiú közelebb hajol hozzá és beszélni kezd, szinte megdermed, úgy figyel Mordedre. *
- Rendben, hiszek neked és… bár kissé meglep, hogy ennyire szeretnéd, hogy elmenjek hozzád, de nagyon örülök neki. *egy apró mosoly, majd lassan rá lesz véve, hogy bizony korcsolyázzon. Nagy nehezen meg is indul, de bizony elég rendesen megkapaszkodik Mordredbe és esze ágába sincs elereszteni. *
- Jól van, igyekszem megnyugodni, tényleg. *bólogat, de nem ereszt a szorításból. Vicces, hogy ennyire parázik a jégtől, de ezek szerint egy gyenge pontját találta meg a srác. *
- Én, de ha felgyújtom… izé… *kezdi és ismét csak be kell látnia, hogy Mordrednek igaza van. Így amikor a fiú ujja a szájához ér, akkor kissé zavartan pillog párat, de csöndben marad, majd meghallja, hogy hunyja be a szemét és így hitetlenkedve szólal meg újból. *
- Behunyni? Itt? De… én igen, bízom… *mondja végül, majd halk sóhaj és utána egy ravaszkásabb mosoly jelenik meg az arcán. *
- Egyezzünk meg valamiben. Ha adsz egy puszit, én becsukom a szemem. Na? *pillant a fiúra továbbra is és arcán igen széles mosoly látszik. Hogy a puszit hova kapja, azt nem köti meg, Mordred oda adja, ahova szeretné, ha persze belemegy ebbe a dologba. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 12:22 am

-Miért? Még nem találkoztál olyasvalakivel aki ennyire szeretne valamit?*kérdezi nyugodt hangon, elvégre ténleg megkedvelte a lányt, és szeretné neki megmutatni hol lakik, nála ez természetes is bár csak kivételes személyeknél, hiszen nem is gyakran kedvel meg valakit*-Ne lepjen meg csak fogadd el a tényt*mosolyodik még el majd jön a jeges rész ahol bizony a lány fél. De a srác nem hagyja. Nem zavarja hogy a lány kapaszkodik ő is fogja elég erősen hogy a lány érezhesse hogy bizony jó kezek/karok között van és itt ma nem lesz semmilyen baleset*
-Nem olyan nehéz csak el kell magad kicsit engedni..*mondja a szavakra majd jön a gyujtogatás rész amit a srác nem támogat, mert akkor valószínüleg igencsak hideg vízbe fognak fürdeni, amit a srác elkerülne azért*
-Ha felgyújtod akkor valószínüleg az iskola bővülne két megjegesedett vizihullával*mondja még majd újjával megakadályozza hogy a lány ajkairól több szó is elhangozzék ameddig el nem mondja amit szeretne. Úgytűnik hogy Mordana nem akarja egyből behunyni de a srác arcáról a mosoly akkor se olvad le. Amikor viszont meghallja az "alku-t" kicsit oldalra döntve néz az albínó vörös szemeibe. Kicsit el is mosolyodik rajta, majd se szó se beszéd közelebb hajol és egy puszit ad a lány arcára. Lehet ilyenkor az jönne hogy a srác vissza egyenesedik teljesítve a dolgot de nem így történt. Ugyanis egy kis irányt vállt majd a lány szájára is ad egyet, kis ideig még közelebb marad hozzá majd lassan vissza húzza a fejét, még mindig a lány pillantását keresve*
-Remélem két puszival még a félelmet is elűzöm*teszi hozzá kis mosollyal majd komoly de barátságos pillantással nézi az albínót*
-De látod most nem is látszik hogy félsz, *néz végig a lányon*-Csupán csak nem kell mindig arra gondolni hogy mi lesz ha*teszi hozzá csendesen*
-Bízol bennem annyira hogy behunyod a szemed?*kérdezi lágy hangon*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 12:33 am

- De, találkoztam, saját magammal. *mondja egy apró mosollyal, hiszen ő is elég sokszor szeretett volna már valamit, de végülis bólint Mordred szavaira. *
- Rendben, elfogadom. *mondja mosolyogva, majd szépen lassan azért csak rásétálnak a jégre, bár az albino lánykának ez kissé nehezére esik, így inkább egy alkut ajánl a fiúnak, mi szerint ha kap egy puszit, akkor behunyja a szemeit. Egy darabig nem biztos abba, hogy ezt meg is kapja, de ahogy megkapja a puszit az arcára, elmosolyodik, viszont amikor már az ajkát éri a fiú szája, először úgy, hogy nem neki kellett kezdeményeznie, legalábbis a szavakon kívül, szíve nagyot dobban és szemeit automatikusan hunyja le, majd hajol kissé közelebb a fiúhoz. Mivel kezei a fiú vállán pihennek, így lassan közelebb húzódik hozzá, majd ha Mordred is engedi, akkor a puszit meghosszabbítja kicsit és szíve szerint csókban folytatná, bár még maga se igazán tudja, hogy pontosan hogy is lehet jól csókolni, tehát ha a fiú ajka bebocsátást nyer, akkor talán megtörténik a leányzó életének az első csókja, amit a fiúnak szeretne adni, ha pedig nem, akkor nagyon piros arccal húzódik távolabb a fiútól. *
- Igen, bízok. *csupán csak ennyit mond és ismét becsukja szemeit és ha a csók megtörtént, akkor boldogan, bár kissé piromkodva, bár arcán mosollyal, viszont ha nem, akkor kissé csalódottan mondja mindezt, de természetesen ő semmit se akar erőltetni. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 12:53 am

-Annyi nem mindig elég*mondja hallkan a lánynak vissza mosolyogva rá, nem akarja ő rá erőltetni az igazát csupán csak elmagyarázza a saját véleményét.A további szavakra csak bólint, örül hogy végre a lány el fogadja. Lassan viszont jégre lépnek, és nem megy minden azért zökkenő mentesen. Mordana viszont ekkor egy alkut ajánl amibe a fiú bele is megy bár nem is az alku miatt mintsem mert valószínüleg ő is szeretné. Egy puszit ad a lány arcára, majd szinte utána mindjárt követi egy a szájára is. Viszont most a fiú lepődik meg valahol belűl amikor a lány közelebb hajol és meg hosszabbítja a dolgot. A fiú viszont nem távolodik el vagy utasítaná vissza, hiszen ha őt is vonzza a lány. Lassan kicsit talán óvatosabban is viszonozza a csókot, érezhető hogy nem akar semmit elsietni, csak hagyja hogy a lány feltérképezze, így hát ő csak finoman csókol vissza nem siet el semmit. Fél keze lassan végig simít a lány hátán majd amikor szétvállnak arcán felrejlik a kisebb mosoly, de még egy gyors puszit ad a végén a lány szájára *
-Emiatt is féltél?*apró kérdés elvégre a lány nem is olyan régen mondta hogy félt tőle, bár lehet hogy most bakot lőtt de nem lehet ő se mindent tudó. Úgytűnik hogy lassan be hunyja szemét, így a srác megint egy kicsit ellökve magukat a jégen indul meg lassab csúszásban persze fogva a lányt is*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 1:04 am

*A szájára kapott puszit most úgy érzi, hogy szeretné meghosszabbítani és úgy tűnik, hogy a fiú se távolodik el tőle és viszonozza a csókot. A lány egész testében remeg és szíve rettenetesen gyorsan kalapál, hiszen ilyet még sose érzett és fél, hogy valami elront vagy hogy bénának fogják gondolni. Így hát igen gyengéden és lágyan csókolja meg a fiút, bár szíve mélyén letámadná és vadul megcsókolná, de tudja, hogy azt most nem teheti, vissza kell fognia magát, így hát ahogy érzi a kezet a hátán, még egyszer átfut a testén a remegés, majd lassan kinyitja szemeit és még mielőtt eltávolodna a fiútól, a gyors puszi után hozzábújik, bár arcáról nem tudja eltűntetni az elégedett és egyben rettenetesen boldog mosolyt. Amikor meglátta a fiút, már akkor vágyott erre a pillanatra és ez számára is meglepő, de most nagyon kellemes érzés. Tehát ha Mordred engedi, kissé hozzábújik, majd utána kipirult arccal pillant fel fiúra és a kérdésre még jobban úgy érzi, hogy legszívesebben elsűllyedne. *
- Nagyon rossz volt? *kérdi halkan és inkább nem válaszol semmit, csak halkan sóhajt egyet, lehunyja szemeit és engedi, ahogy Mordred elkezdi vezetni. Kissé fél, de valahogy ez a félelem mint ha elpárologna, gondolatai pedig csak azon a bizonyos csókon járnak, az első csókon, mely mindközül a legédesebb és mely újabbat és újabbat kíván, de tudja, hogy nem szabad. Mordana semmit se szeretne elrontani, nem ismeri még annyira a fiút, főleg nem ilyen téren, hogy milyen egy nővel, így hát tényleg nem mer semmit se tenni, de ahogy lassan siklik a jégen a fiúnak is feltűnhet a lány boldog arca és az apró mosoly, mely még mindig ott bujkál. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 1:27 am

*A pusziból úgy tűnik hogy csók lesz, persze a srác is akarta csupán nem akart akaratos lenni hiszen akkor jó ha mindketten szeretnék ne megyőzésből szóval a szívét különös melegség járja át, persze még most se siet el semmit se csak óvatosan csókol vissza. Amikor elvállnak a puszit még viszonozza majd óvatosan érezhetően a karjai közé zárja nem is szól semmit csupán csak hagyja hogy a pillanat éljen még kicsit, ténleg különleges volt a srác számára, arcán felfedezhető mosoly nem is tanusíthatná ezt jobban. Amikor a lány ismét felnéz a fiú szeme most már mosolyogva célozza meg az albínó íriszeit, a kérdésre viszont kicsit meglepett arcot vág. Ha a lány figyel bizony észre veheti hogy a mosoly eközbe mégnagyobb lett, a srác pedig csak közelebb hajol hozzá*
-Ennél érdekesebb csókot még nem kaptam*mondja mosolyogva hallkan a másik szája előtt pár centire, hogy miért mondta hogy érdekes? Mert még neki is az volt ez a gyengédség, másokkal egészen más volt nem volt ennyire lágy és vigyázó... óvatos mint a mostani, és ez tetszett a fiúnak*-Nem...*csóválja meg a fejét de csak éppenhogy*-Nem volt rossz egyáltalán*mosolyodik el, miközbe fél kezével lassan végig simít a lány arcán közbe szemét nem veszi le a vérvörös pillantásról, majd lassan meglöki magukat és most már a pálya jegén csúsznak végig mindketten. Nem mentek annyira beljebb de úgytűnik hogy a lány se fél már annyira a srác egyik keze a másik derekán míg a másik a hátán pihen nem is szólal meg, hagyja hogy sodródjanak a jéggel, és a gondolatokkal, viszont egy idő múlva magától megáll a lendület nem messze a pálya szélétől a srác csak kcsit közelebb hajol a másikhoz ajkai pár centire a másik szájától *
-Maradjunk még vagy mindig félsz a jégen?*kérdezi miközbe arcára újabb mosoly költözik, most viszont ha a lány engedi ő csókolja meg persze lassan közeledik így ha a másik akar simán eltérítheti*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 1:42 am

*Amikor a csók véget ér, a fiú karjaiba bújik, melyek ölelésbe zárják és nem is eresztik el azonnal. Ez az a kedvesség, amit a fiúból nem néznének ki azonnal az emberek és mely a lánynak igen jól esik. Viszont nem akarja túl sokáig húzni az időt, hiszen a fiú korcsolyázni szeretne, tehát lassan felpillant rá és látja a fiún is, hogy örült a közeledésnek, bár erre a csók is utalt, hiszen viszonozta, nem is akárhogyan, gyengéden és érzékien. Különös a kapcsolatuk, hiszen eddig is ugyanilyen jól megvoltak, csupán csak a csók maradt el, ami most talán nem is baj, hogy megtörtént, hiszen mindketten élvezték és most boldogok. *
- Érdekes? Ezt meg még is hogy éred? *mivel nem gondolatolvasó, így nem képes arra, hogy tudja, vajon a fiú mire is gondolt az alatt, hogy érdekes a csókja, de nemsokára megtudja, hogy nem volt rossz, amit egy mosollyal jelez is a lány, tehát örül a hallottaknak. Lassan el is kezdenek csúszni a jégen és mivel Mordred tartja, így megpróbál a leányzó a lábával rásegíteni és amikor hírtelen megállnak, akkor kissé meglepetten pillant fel a fiúra, két kezével Mordred mellkasának támaszkodva. *
- Ahogy te szeretnéd. De ha csúszkálni szeretnél, megvárlak ám itt, szívesen figyelem, hogy neked hogy megy. *mondja egy kedves mosollyal és ahogy látja, hogy a fiú ismét közeledik felé, a szíve újból hevesen ver, majd amikor már csak milliméterekre vannak egymástól ajkaik, lassan behunyja szemeit és ahogy a fiú csókját érzi, most megpróbál mindent beleadni, de most is ugyanolyan gyengéd, ahogy az előbb volt és érzéki, tehát nem vad és szenvedélyes, úgy még nem meri megcsókolni a fiút, na nem mintha már próbálta volna bárki másnál is, de érzi, hogy ha teljesen átadná magát a fiúnak és az érzésnek, lehet, hogy sokkal szenvedélyesebb lenne, de félő, hogy az nem tetszene Mordrednek, így hát nem teszi, hanem csak élvezi a kellemes pillanatot és ha a fiú majd változtatni szeretne ezen, akkor úgy is megteszi. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 2:00 am

*CSak lassan körül öleli a karjaival de nem szól semmit, vannak pillanatok amit nem kell elrontani szavakkal csak átadni magukat a hullámoknak amik nem folytogatóak, hanem kellemes lebegést hoznak magukkal, az érzelmek hullámai. NÉhatöbbet mondanak mint bármely szó és ezt tudja a srác is. Amikor a pillantásuk ismét találkozik és a lány egy kérdést tesz fel a fiú csak gyengéden lehajtja a fejét de pillantásával még mindig a lányt nézve válaszol*-Nemtudom jól elmondani... tetszett az érzékisége, nemtudom talán így is képzeltem el mindig*mondja mosolyogva a lány felé nézve, tényleg nem a gondolat leírások embere pedig szívesen kielégítené a lány kíváncsiságát. Nemsokára viszont megindul a csúszás, a srác hol a lányt hol pedig a pályát figyeli, majd megállnak. A fiú csak végig néz a mellkasán pihenő két kezen majd az egyik kezével meg is fogja az egyiket*
-Egyedül nem megyek sehova... De ha van kedved esetleg egy holdfényes sétához valamerre az éjszakában, vagy bármihez benne vagyok*mondja fejét kicsit oldalra döntve. Nem akar ő szórakozni ameddig a lány figyeli, elvégre azért van vele hogybármit tesznek együtt tegyék. Nemsokára viszont a srác közelít és úgytűnik hogy a csók nem kerül elutasításra hanem viszonzásra. Most már a fiú is bátrabban közelít bár nem túl hevesen még csupán annyira amennyire a határai engedik, a lányt se akarja elijeszteni, így csupán csak egy kicsit lett talán szenvedélyesebb, inkább a fokozatosság embere a fiú is. FÉl keze közbe elengedi a másik kezét és lágyan beletúr a fehér hajzuhatagba, majd amikor elválnak lassan kinyitja a szemeit és úgy néz a lányra. Majd egy pillanatra kifele a pályáról.*
-ha van kedved és úgy gondolod kimehetünk, és sétállhatunk valamerre *mondja vissza pillantva Mordana felé*
\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 11:14 pm

//olvad//

*A kérdésére a fiú válasza igazán meglepi, valahogy nem erre számított. *
- Mindig is így képzelted el? Ezek szerint már elképzelted, ahogy csókolózunk? *kérdi kíváncsian pillantva a fiúra, majd lassan megtámaszkodik a másik mellkasán és nemsokára érezheti is rajta a pihenő kezet. Elmosolyodik, majd lassan bólint a holdfényes sétára. *
- Az igazán romantikus lenne. Én benne vagyok, menjünk, ahova szeretnéd. Seol szigetén elég sok szép hely van. *gondol vissza egy pillanatra azokra a napokra, amikor arra tévedt, de nem tud túl sokáig, mivel most Mordred kezdeményezi a csókot, amit szívesen viszonoz, már hogy ne tenné. Ahogy beletúrnak viszont a hajába, kissé hevesebben kezd el csókolni, majd kezeit is lassan csúsztatja vissza a fiú nyaka köré és így gyengéden végigsimítva a másik nyakát, majd arcát és amikor elválnak, akkor kipirultan, mosolyogva bólogat. *
- Már mondtam, hogy van, akkor menjünk. Csak segíts kijutni innen. *mondja és lassan ismét megfogja a fiú kezét és reméli, hogy ki lesz vezetve erről a veszélyes helyről. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Korcsolya pálya Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 11:32 pm

*A kérdésre a srác kicsit titokzatosabb mosolyt vág miközbe pillantását a lány arcára irányítja, egészen jó kérdést tett fel, és még ki tudja hogy ebbe mekkora igazság lehet*
-Lehet hogy igen, lehet hogy nem*válaszolja még mindig ugyan azzal a mosollyal, az előbbi szavakból ha a lány akarja rá jöhet könnyen hogy ebből melyik az igaz és melyik nem*
-Azt hiszem megint csak egyet kell értenem kegyeddel, akkor ki is találok mindjárt valami szép helyet*mondja majd a csók következik amit viszont most a srác kezdeményezett, most már valamennyire az övé is bátrabb mint az előző. A simításnál egy pllanatra megint átfut a hátán az a különös de jól eső érzés, majd lassan amikor elválnak, a srác csak mélyen belenéz az albínó szemeibe*
-Hát egy holdfényes sétához mondjuk a szivárvány tóhoz vagy a Seoli vízeséshez mit szólnál?*kérdezi miközbe már bólogat is. Elvégre ő akarta hogy bejöjjenek hát segít is kimenni, bár ezt amúgy is megtette volna. Keze csak gyengéden de tartósan rá kulcsolódik a lány kezére majd ha indulhatnak akkor megpróbál esés mentesen és persze a lányt támogatva kimenni a jégről*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


Korcsolya pálya Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-01-03, 11:42 pm

*Hát okos a lány és tud is kérdezni, de teljes, egyenes választ nem kap, még is el tudja dönteni, hogy melyik lehet a valóság, így csak elmosolyodik, majd halkan megjegyzi. *
- Én akárhogy próbáltam, nem tudtam elképzelni… nem hittem benne, hogy tényleg tetszem neked. *jegyzi meg még mindig igen csak halkan, majd a csókot követően a fiú szemeit kezdi el fürkészni ő maga is, majd a két helyszín hallatán csak kissé oldalra dönti a fejét. *
- Akármilyen meglepő, én magam is erre a két helyre gondoltam. De szerintem most menjünk a tóhoz, ott még nem igazán voltam. *kezeit ő maga is a fiúéra kulcsolja, majd ha sikeresen elhagyták a jeget, egy pillanatra elgondolkodik azon, hogy most eleressze-e vagy sem, így csak Mordredre néz, de inkább nem kérdez semmit, a fiúra hagyja a döntést. Viszont a padoknál még is elereszti, hiszen cipőt kell váltani, azaz bakancsot kell húzni. Pár perc múlva viszont már kész is van, majd eleinte kissé furcsán kezd el menni. *
- Hűű, ez most így durva. *vigyorodik el és amikor már alakul a séta, akkor megindul az ajtó felé, de nem nyúl a srác keze után, hiszen tényleg nem tudja, hogy hányadán is állnak és rákérdezni még nem fog. *
- Akkor induljunk és boldogítsuk a révészünket. *mosolyodik el, majd ha minden jól megy, akkor meg is indulnak a csónak felé. *
Vissza az elejére Go down
Dyliah Zahira
Diák Exortus
Diák Exortus
Dyliah Zahira


Hozzászólások száma : 121
Csatlakozás : 2009. Dec. 15.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Végállomás Motel

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-02-01, 10:28 pm

*Egész nap a könyvei felett gubbasztott, és ha épp nem a házi feladatait csiszolgatta, akkor a hegedűtankönyveket bújta, így elérkezettnek látja az időt, hogy kicsit megmozgassa elgémberedett tagjait. Eredetileg a konditerem felé igyekszik, de aztán a kacskaringós folyosók és száz meg száz fokú lépcsők sikeresen eltérítik, így végül is a korcsolyapályán találja magát. Amint belép, egy percre elvakítja a hirtelen támadt világosság, amit csak fokoz a jég hátán táncoló fáklyafény. Mivel az edzőteremi igénybevételhez és klímához válogatta össze holmiját, most csak egy hófehér, pihe-puha melegítő, egy top és egy vékony, kapucnis pulóver van rajta. Mivel szülőhazájában sosem látott hópelyheket, mint mindig, most is megbabonázva figyeli a miniatűr kristályok lassú keringőjét mindaddig, míg el nem kezd vacogni az idő közben vékony tornaruhája alá férkőző hidegtől. Egy rántással felhúzza a cibzárt egészen az álláig, fázósan összedörzsöli tenyerét, majd csuklyája alá rejtőzik a jéghideg pelyhek elől. A mostoha körülmények ellenére azonban nem futamodik meg: mozgásra bírja elmacskásodott lábait, és az egyetlen berendezési tárgy, egy ódon szekrény felé veszi az irányt. Nem is csalódik ösztöneiben: hamarosan egy pár, a lábára tökéletesen passzoló cipővel araszol a jég felé. Svájcban volt ideje tanulmányozni a téli sportokat, melyeket addig hírből sem ismert, de egyik sem vonzotta túlságosan, legfőképp a hóba pottyanás lehetősége miatt. Egyedül a korcsolyázás nyújtott számára annyi esztétikai élményt, hogy feladja ódzkodását és jégre merészkedjen, így hosszas egyensúlykeresgélés után annyit sikerült elérnie, hogy már több a megtett méterek száma, mint a fenékreüléseké. Így aztán sikerül teljesen elmerülnie az összpontosításban és a hópelyhek rendületlen kerülgetésébe.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Wordsworth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Thomas Wordsworth


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-02-02, 1:02 am

*Tom egyenesen korcsolyázni indult. Rég volt már jégen, kicsit hiányzott is neki, talán ideje lenne pótolni ezt a hatalmas mulasztást, kezében egy pár fekete korcsolya, és úgy sétál le szép lassan a pályához. Fekete nadrágban van, és hozzá kapucnis felsőben , ami sötétzöld, akárcsak a szeme. Hosszú fekete haja most össze van kötve, olyan mértékben, mintha csak vállig érne nagyjából. Leérve szétnéz, de meg sem ismeri a lányt, aki ott bukdácsol a jégen. Letelepedik a pálya szélén, és felhúzza a korcsolyákat, majd a jégre evickél, és jöhet a... az első esés. Térden landol, morog egyet, aztán feláll. Most megpróbálja, hogy ne érdekelje, hogy még valaki van a pályán rajta kívül, és eléggé nevetséges lehet éppen. Bár mintha szegény másik illető is sokat esne, de sebaj. Mély levegőt vesz, feláll, majd tovább indul. Még pár esés után már egészen szépen megy tovább, kevesebb esést produkálva, és ezzel egyidejűleg kevesebb kék foltot magán. Újabb nekilendülés egy esés után, és egy próbálkozás egy axelhez, aminek az lesz a vége, hogy az újtába kerülő illetőt is elsosodorja egyensúlyvesztés következtében, és rajta landol. Ki se meri nyitni a szemét, de a lehető leggyorsabban próbál hátrébb húzódni, és a jégre érni. Nagy óvatosan, vörösödve pislog áldozatára, és elkerekednek a szemei.*
-D... Dyliah...*szólítja nevén a lányt, és még egy adag vörösödés következtében feltápászkodik, majd a kezét nyújtja a lánynak.*
-Bocs...bocsánat. Nem akartalak... felütni... *néz a lányra nagy szemekkel, és azt se tudja hovategye magát. *
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Korcsolya pálya Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-02-06, 10:24 pm

* Miözben beszélgetnek, ,elindultak lefelé az aulába ahonnan a pálya nyílik. Rose furcsán néz a fiúra, mikor az említi a másik suli nevét. *
- Nem, nem ismerem. Sosem jártam mágusiskolákba és igazából egyről sem hallottam ezelőtt. *int nemet fejével, mire a fekete hajzuhatag egyik válláról másikra vándorol. Aztán lassanként leérnek a hatalmas ajtóhoz. *
- Szerinted ez lesz az? *néz kérdőn a fiúra, de nem várva a válaszra inkább megnyitja az ajtót. Mielőtt teljesen kitárná, egy enyhe, csípős fuvallat és pár hópihe száll arcába. Erre ő elmosolyodik, a srácra néz, majd kinyitja rendesen az ajtót. Ám amit lát, nem mindennapos, kevésbé sem az. Óriási, csillogó jégfelszín az, amire most lépnek. A plafont megbűvölték, nyilvánvaló, hisz az eget látják, ahonnan óriási pelyhekben, egyenletesen esik a hó. *
- Hát ez nagyon szép... * ámuldozik, majd észre veszi a lelátót, s a sok korcsolyát is. Nyilván sorba vannak téve, hogy mindenki találjon a lábára valót. Rose oda sétál a lábbelikhez, s keres egy magára valót. Nem kell sokáig kutakodnia, egy fehéret választ ki, talán jó lehet lábára. Leül a padra, leveszi tornacipőjét, s belebújik a korcsolyába. Összefűzi mindkettőt, majd próbál felállni. Ez sikerül is neki, majd tesz előre pár lépést, s úgy pillant hátra a fiúra. *
- Na, jössz? *kérdi csillogó szemekkel, majd csak megy előre, s rálép a jégre. Az első pár lépés még bizonytalan, de lassanként belejön. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime2010-02-06, 10:37 pm

*Miközbewn haladnak lefele azért beszélgetnek elég sok mindenről, a lány szavaira a srác csak bólint hogy kimutatja értését a szavakra*
-PEdig van pár igazából minden országban, minimum egy jobban ismert, bár ilyen sláger sulikat mint a Roxfort , vagy a Durmstrang általába azért ismerik. *mondja egy félmosollyal miközben megérkeznek a koripályára. A lány kérdésére a srác csak oldalra dönti a fejét*
-Hát nyissunk be aztán majd meglátjuk*mondja komolyabb hangon, bár nem tudja neki mennyi kedve lesz korizni. Majd úgyis ha meglátja a jeget elválik. DE be érve láthatják hogy bizony jó helyre érkeztek. A srác is megindul a korik felé majd kiválaszt egy olyat ami rá illik és fel is húzza*
-Ja nem rossz, legalábbis elég szépen megcsinálták legalábbis a plafon elég szép, meg hangulatos ez a kis hó*mondja miközbe leveszi a cipőjét majd lecseréli egy korcsolyára és ő is a jéghez közelít*
-Nem olyan egyszerű ám az, nem korcsolyáztam már több éve*mondja, majd ő maga is a jégre lép, látszik rajta hogy bizony még kell mit tanulnia, egyszer kétszer meg is csúszik a lába de még nem esett el*
-Ha én töröm össze magam te viszel fel a gyengélkedőre, ha te akkor én megbeszéltük?*kérdezi a lánytól miközben elrugaszkodik a faltól. Kérdés hogy megállni hogy fog de ilyesmire még nem gondolt a fiú*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korcsolya pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korcsolya pálya   Korcsolya pálya I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korcsolya pálya
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: