Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lovarda a sziget szívében

Go down 
+49
Slash Daniels
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Nestor Smirnov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Mathis Boll
Daemon Wexler
Selena Archibald
Larissa Dustwood
Naomi Teigneux
Fekete Ambrus
Raiden Carvex
Corina Watson
Krishana Quinn
Hecate Lunadea
Élias Adachi
Troy Clayton
Zoé Calylas
Chandranath Lowell
Christina Dother
Varg Yrjanfrost
Hunyadi Péter
Octavia Blackwood
Aleksandra Radjenovic
Lilibeth Mabelle
Connor Diamond
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoey Fleming
Azaria Daraghi
Takoda Turner
Faith Craven
Josh Barker
Herika Chickering
Theodora Hendrick
Mordred Wasimir
Michelle Norton
Jasmine Miels
Jake F
Sandy Bertona
Lynessa Loharn
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Diana Gray
Mesélő
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 1:55 pm

* Ő szeret csipkelődni és tréfálkozni is na meg bókolni de azt még nem kap a lány. Egyelőre érje be egy kis csipkelődéssel.*
- Most azt ne mond hogy nem áll jól a lovaglás mintha erre születtem volna nem?* Húzza ki magát és persze arcán ott van a mosoly. A titkárnőt Péter nem egészen úgy érti mint ahogy a lány.*
- Most már értem miért nem akartál a titkárnőm lenni.* Mondja komolyan majd helyre teszi azt hogy ő hogyan is érti.*
- Titkárnőmmel nem járnék max a szűkös, hideg, téli napokon melegíteném fel vele az irodát, és azokat a lányokat akik rózsaszín tetkókat viselnek inkább trófeának nevezném mint sem titkárnőnek* Mondja jókedvűen hiszen van neki nem is kevés "trófeája" de azokat tényleg csak kihasználta egy bizonyos öröm szerzés céljából. A vizsgák kerülnek szóba s egy lány név is fel merül akit természetesen ismer. A kérdés ki az akit nem ismer? Biztos akad olyan is, de elég kevés.*
- Persze hogy ismerem elég vad macska az a lány* Vigyorodik el mert hát érdekes volt a találkozásuk és azóta ő bizony vad macskának hívja. Mikor elmeséli hogy foglalt a lány nevetésben tör ki amit ő maga nem ért. Miért hihetetlen hogy megváltozott valaki miatt? Azt nem érti de Lis sem akart vagy akar neki hinni.*
- Nagyon rossz vagy kis lány. Most mondtam hogy foglalt vagyok szóval csak ne akarj rám mászni bár ha ez az álmod.....* Vigyorodik el és viccesen fogja fel a lány szavait. Arca komolyra változik.*
- Amúgy miért kihetelne hogy szeretek valakit és másra rá sem nézek? Na jó ez így nem igaz mert nézi szabad de nem akarom meg fektetni őket vagy ha még is érzem a vágyat akkor legyőzőm. Ez egy kapcsolat lényege vagy nem? Amúgy is lassan be kéne nőni a fejemnek* Mondja komolyan mert hát még ha késztetése is van, más lányok után, erős és képes legyőzni. Legalább is eddig sikerült bár nem is került olyan helyzetbe hogy nagyon vívódni keljen magával. Szóval eddig könnyű volt számára és tartja magát az ígérethez amit a kis vörösnek tett azon a bizonyos folyóson.*
- Hogy mit tud? Mindent, fogalmazunk így. Az nem elég hogy jól néz ki bár az is nagyon fontos. Okos teremtés és ért a csábításhoz talán így sikerült behálóznia.* Vonja meg a vállát mert hát mindent szeret a lányban. Egy dolgot nem tudna kiemelni.*
- Azt hiszen majd este a párnámra ejtek néhány könnyet érted* Vigyorodik el és a lányra pillant.*
- Ki az a szerencsés aki élvezheti a személyiségedet hát ha ismerem* Kérdez rá mert azért szeretné tudni hogy ki csavarta el a lány fejét.*
- Csak hogy tudjam kinek kell benyújtanom az állás ajánlatom. Tudod amolyan engedély kérés hogy nekem dolgozz* Még mindig nem tett le arról hogy majd a lányt alkalmazza ha céget alapít.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 2:09 pm

-Éne yg szóval se mondtam ilyet, kedves Péter, csupán csak szokatlan, az öltözékedről nem is beszélve. Öröm lesz kiszedegetni a fekete nadrágodból a lószőrt.* Ez bizony igaz, Via tapasztalatból tudja, mint user, hogy ragadósabb, mint a macska vagy kutyaszőr, nem tudni miért, s a legváratlanabb helyeken tud néha felbukkanni. Közben felhomályosítást kap a titkárnői fogalomról ami Pétert illeti.*
- Vagy úgy, na hát többek között ezért sem és mert gyűlölöm a rózsaszínt. Ha ne adj Isten ilyen helyzetbe kerülnék, mivel ugye elborult pillanatban rád mászok, ragaszkodom a lila tetováláshoz, elvégre, mégis csak cruorises vagyok, és rózsaszín... na pfújj.* Rázza meg a fejét, s közben óvatosan meghúzza a kantár szárakat, így vissza áll lépésbe a szép arab ló. Kellemes, szép mozgású ló, bár kissé alacsonyabb fajta, távlovaglásnál kevés párja akad neki, talán csak az angol telivér még.*
-Úgy tűnik, nem tudod neked olyat nevet mondani, ami a lányokat illeti, akit ne ismernél.*Mondja némi csípkelődős éllel a hangjában a lány. Mikor azonban ő kap egy jelzőt, megint kitör belőle a nevetés.*
-Én? Mióta láttál te rossz Szüzet?*Elvégre ez igaz rá, kétféleképp és ezt már a fiú is a fejére olvasta legutóbb a gyöngyvirág kapcsán. Érdeklődve hallgatja a lány leírását, s elismerően bólint. Nem fűz hozzá rossz megjegyzést, hanem hűen önmagához nyilatkozik.*
-Nos Péter.... Úgy tűnik, megvan A tökéletes. Ezek után már csak egy a feladat, hogy vigyázz is rá.*Ezt láthaatóan komolyan mondja s az is hogy tényleg örül a fiú "sikerének". *
- Hm... egy igazi orosz úriember, aki valamiért kíváncsi a nem tipikus olasz vérre is.*Hiszen Péter is tudja, hogy Via nem az a forró vérű típus. Bár ki tudja, lehet Dimitirj mellett fog valamilyen szinten kibontakozni.*
-Ó, én a helyedben nem tenném, ugyanis az ő esetében igaz a mondás, hogy a baj nem jár egyedül. S nem a félős fajta, azt hozzá kell tenni.*Na igen, ez igaz.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 2:32 pm

* A lánynak igaza van nem épp lovagláshoz van öltözve, de őt ezt nem zavarja.*
- Ha tudtam volna hogy erre tévedek akkor fel vettem volna a szexi lovagló ruhámat de mivel én elég spontán vagyok így nem ez volt a célom. Csak találok valakit aki ki mossa ha meg nem hát majd veszek egy másikat* Vonja meg a vállát mert a ruhák jönnek mennek nála. Erről eszébe jut az egyik piros inge mely Rose-nál van még mindig.*
~ Majd írók neki~* Fut át a fejében a gondolat, de most nem foglalkozik vele. Halad a lánnyal mert nem zárkózik el teljesen attól hogy rá másszon. Természetesen most eszébe sincs lefektetni a másikat.....Néz végig a lányon ha már ez jutott eszébe. Elég feszes rajta a szerelés ez egyszer biztos, de a gondolatot száműzi fejéből.*
- Rendben csak neked engedélyezem a lila tetkót. És ha én csavarom el a fejed? Az rózsaszín igaz?* vigyorodik el szélesen már hát ért a csábításhoz ha akar. Mikor a lány lassít a srác is meghúzza a kantárt és lépegetni kezd a ló.*
- Helyes a megállapítás nehéz olyan lányt mondani akit nem ismernék, sőt akad olyan is akit elég közelről sikerült már megismernem* Ennyit fűz hozzá csak és tényleg akad olyan lány akit nem csak névről ismer.*
- A szűz lányok mindig mozgatják a fantáziámat. Tudod ők azok akik soha nem felejtik el ki az a Hunyadi Péter na nem mintha a többi elfelejtene csak hát a szüzek évtizedek múlva is emlékeznek rám.* Vigyorodik el már hát az elsőt senki nem felejti el ahogy ő sem. A megjegyzésre komoly lesz.*
- Nekem kell vigyázni rá? Ezt hogy érted? Nem tarthatom pórázon, meg van a saját szabadsága, hiszen én sem szeretem ha korlátoznak. Bízok benne hogy jó kis lány lesz de soha nem lehet tudni hogy mit hoz a jövő. Én csak azt tudom megígérni hogy jó kis fiú leszek amit meg is tettem* Hangja komoly és látszik rajta hogy komolyan is gondolja a szavakat.*
- De ha ő nem akar jó kis lánykén viselkedni.......akkor úgy is megteszi. Ez ellen nem tudok mit csinálni* Rázza meg a fejét lassan mert tényleg nem akar 24 órából 24-et a lánnyal tölteni és azt figyelni hogy mikor lesz rossz. Alapból van a lányban valami rosszaság és kicsit féltékeny is de még nem szolgáltatott neki okot Lis hogy ne bízzon benne. Amíg ez így van addig nem is mutatja ki féltékenységét.*
- Szerintem csak akarás kérdése az egész.* Vonja meg a vállát, hiszen ő nem akar más ágyában hemperegni ezért is változott vagy változik meg hiszen ez egy folyamat nála mely sikeresnek mondható eddig. A lány barátjára terelődik a szó.*
- Az oroszok elég hm....kimértek* Mondja elgondolkodva bár ő nem ismer egy orosz származású lányt sem. A következő megjegyzésen elgondolkodik.*
- Hogy érted hogy nem egyedül? Bátorságért nekem sem kell a szomszédba menni* Ő sem egy félénk fiú s bár néha vak merő de bátor is.*


// Vanília fagyi //
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 5:07 pm

//elfogyott a vanília fagyi//

*A lány elvigyorodik a fiú megjegyzésén.* Engem nem zavar, jó ez a piros ing.* Csak ennyit mond és vállat von. Közben eszébe jut, hogy Dim ezüst színű inge viszont nála van. Szépen összehajtva, bár nem mosta ki, még kicsit lehet érzeni rajta a férfi parfüm illatát. A tetkóre viszont felkapja a fejét.*
-Nem, nem, úgy értem, ha bármi történne, mindegy kinek a kezdeményezéséből, maximum lila tetkót vagyok hajlandó magamra varratni. A rózsaszínt maximum akkor lehet, ha elkábítanak és valahogy elveszik a varázserőm és eltüntetik az összes plasztikai sebészt a Földről.*Hát igen, azért ebben van némi kihívás, és ha valaki megcsinálja, biztos, hogy híre menne az esetnek és az elkövetőnek is.* -De gondolom erre a lányra nem fogsz rózsaszín tetoválást kérni, ugye? Egyébként ki ő?*Érdeklődik a fiú barátnőjéről. Elvégre ez még nem derült ki. Viszont Via célzását nem érti a fiú így kicsit elmagyarázza neki.*
- Nem ezt mondtam. Hanem hogy vigyázz rá, becsüld meg. Az se jó ha lakat alatt tartod, de az sem ha mindent megengedsz, érted. Egy igazi kapcsolat sok lábon áll, például a bizalom, hogy elfogadjátok a másikat a hibáikkal együtt, a szeretet, stb. Majd rájössz magadtól, ez valamennyire ösztönös is, meg tudjátok, hogy a másik mit szeret. * Igyekezett érthető magyarázatot adni a dologra, bár akkor sem lepődik meg, ha ez sem volt elég. A fiúk mindent olyan bonyolultan látnak.
A "kimértek" szóra viszont kicsit elneveti magát. Igaz, ez talán Dimre még igaz is lenne, no de a testvérére aligha. Meg Dim sem kimért, inkább... komolyabb.*
- Attól függ miben. Italfogyasztásban például biztosan nem. De az igaz, hogy nem olyan mint a... a régi Péter volt.* Kacsint a másikra.* -Majd kiderül, még eléggé... új a dolog, de alapvetően én optimistán állok a dologhoz. Helyes srác, sok minden érdekli, de azért megvan a hozzá való pimaszsága is. Bár velem eddig kifejezetten előzékeny volt, amit értékelek. Egy szóval összefoglalva: különleges.* Viáról épp csak a rózsaszín szemüveg hiányzik ^^*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 5:27 pm

- Köszönöm szépen szerintem is jó áll bár van egy jobb csak az Rose-nál van és még nem adta vissza* Vonja meg a vállát mert annyira azért nem sürgős neki. Arra mondjuk kiváncsi lenne hogy Rose pasija mit szól hozzá, na de majd megkérdezi a leányzót.*
- Rendben csajszi akkor lilát kapsz* vigyorodik el. Persze erre nem sok esélyt lát hiszen a lány nem kezdene vele meg ő sem a másikra de hát soha nem ehet tudni. Szóval jobb tisztázni. A kérdésre a fejét megrázza.*
- Nem valószínű hiszen ő nem csak egy trófea* adja meg a választ hiszen tényleg nem csak játszadozni szeretne a kis vörössel.*
- Lis a neve, szaktársad és van egy iker tesója, aki fiú pedig élvezném ha két Lis kényeztetne egyszerre* Vigyorodik el és el is játszik egy kicsit a gondolattal. A lány elmagyarázza hogy mire is gondolt a vigyázás alatt.*
- Ja már értem.....hát szerintem a bizalom még nem igazán megy vagy nem tudom.......az a baj hogy nem akarja elhinni hogy nem kell más szóval most bizonyítanom kell. Ezen ügyködöm éppen* Mondja komolyan bár számára kicsit fura hogy csak neki kell hiszen Lis sem piskóta. A nők már csak ilyenek elvárják hogy a férfi bizonyítson. Amit ő egyszer megígér azt be is tartja vagy legalább is megpróbálja.*
- Nem tudom milyen egy komoly kapcsolat hiszen nekem soha nem volt amibe éreztem is volna valamit. Majd csak lesz valahogy* Zárja le ezt a dolgot és többet nem szeretne a kis vörösről beszélni.*
- Én nem ismerek egy Oroszt sem. Olvastam valahol hogy kimértek* Magyarázza a lánynak hogy miért is ezt a jelzőt mondta. Mikor meghallja a "régi" Péter szót elmosolyodik kedvesen. Igazán jól esik neki hogy a lány már nem skatulyázza be.*
- Amúgy az izgalmasabb volt. Szeretek csajokat meghódítani és átengedi magam a hirtelen jött érzésnek.* Mondja komolyan hiszen azokban mindig van egy varázs, de nem tudnál ezt jól szavakba önteni. Talán nem is kell és Via érti hogy mire is gond. Érdeklődve hallgatja amit a lány mond a barátjáról.*
- Hm......szerelem szagot érzek* Jegyzi meg egy széles vigyorral és ha közel lenne hozzá most biztos megbökné.*
- úgy tűnik a szerelem időszaka van, de hogy értetted hogy nem egyedül? * Erre még nem kapott választ és érdekli hiszen még a nevét sem tudja amire rá is kérdez.*
- Ne titkold tovább a nevét mert meg fog őszülni és akkor olyan leszek mint apám. Mondjuk azt nem bánnám hiszen úgy néz ki mint én csak öregebb kiadásban.* Mosolyodik el mert hát Péter kiköpött apja és az öreg is nagy kujon még a mai napig is.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 5:39 pm

-Úgy tűnik, a pasik előszeretettel hagyják nálunk az ingeiket. Bár tény, egy szál farmerben többet mutatnak, ez igaz. De a kevesebb nem mindig jelent többet, szerintem. Pláne ah a srác mondjuk nem egy Adonisz.*Na igen, ő nincs oda a mackós pasikért, szóval ha nem muszáj, akkor inkább ne. A tetkón viszont elneveti magát, és bólint. Ő is eléggé kételkedik ebben.*
-Úgy legyen. Bár szerintem magamtól előbb fogok tetováltatni, mert hajlam van rá, épp csak a mit és hova még nem dőlt el. Meg azért nem tudom, mit szólna mondjuk kedves anyám vagy épp a barátom.*Na igen, főleg utóbbi a kérdéses, így lehet majd meg is kérdezi tőle. Mikor azonban a fiú List említi a fejét rázza, nem ismeri. Az iker szóra viszont elmosolyodik.*
- Hát, akkor én vagyok szerencsés helyzetben Péter. Ugyanis Dimitrijből ha úgy vesszük kettő van. Neki is van egy ikertestvére, az öccse, Miroslav. Bár azt joggal mondhatjuk hogy nők tekintetében ég és föld a kettő.*Még ha nem is volt nagyon köze Mirohoz, ennyiből is már bőven leszűrte.*
-Egyébként ők is szaktársaim, ők a Volodya ikrek. Kisebb csoda ha van olyan hét amikor nem csinálnak kisebb nagyobb galibát valakinek.*Na igen, és örül titkon, hogy ő eddig megúszta, pedig előbb utóbb ha nem Dim, akkor Miro úgyis kitalál valamit, privát neki szánva.
Úgy tűnik Péternek viszont még van mit tanulni s bár a változás rögös útjára lépett, még azért őrzi régi énje emlékeit, így Via csak elvigyorodik. Mikor azonban beszól neki a fiú, egyszerűen nyelvet ölt rá, majd rövidít a kantárszáron, s egy könnyed mozdulattal vágtába ugratja az arab telivért, mely könnyed tempóban el is indul. Szép fajta ló, kényelmes, könnyed mozgású, és gyors is. Még hátra pillant a válla felett.*
- Ha ilyen lassú vagy, később egyik nőt se éred utol.*Gonosz vigyor.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 5:56 pm

- Ezzel egyet tudok érteni ezért kell a test mozgás* Ért egyet a másikkal hiszen ő figyel a rendszeres mozgásra. Fontos számára hogy így nézzen ki ahogy. A tetkós dolgot le is tudják lassan.*
- Hát szerintem nem számít hogy ki mit szól hozzá. Ha neked tetszik akkor csináltass.* Mondja komolyan mert ezt így is gondolja. Ha már tetkót csináltat az ember, akkor neki tetsszen ne pedig a többinek. Ő fogja hordani és a ha szeretik ezt a lányt akkor a tetkóját is fogják. Ebben szinte biztos. A fiú szemei kicsit kikerekednek és még a gyeplőt is meghúzza, így a ló megáll.*
- A Volodya ikerek egyikével jársz? Ez most komoly?* Kérdezi hitetlenül. Ő valahogy nem csipi őket bár igazából Miro-val van baja de hát Dim ugyan úgy néz ki így hát vele is. Mikor beszól neki hogy a lány szerelmes csak egy vágta rá a válasz. Elvigyorodik de ez egy elégedett mosoly.*
- Na nekem ennyi elég is* Szorosra veszi a gyeplőt és a lány után kezd el vágtázni. A gonosz beszólására már reagál is.*
- Tévedésben élsz drága szerelmes Via. Én egy nő után sem futók. Minek? Jönnek ők maguktól* Mondja mosolyogva majd gyorsít a tempón, hogy a lány mellé érjen. Kicsit fel emelkedik hiszen vágtázni csak úgy lehet elég közel megy ahhoz hogy ha akarna elérné a lány de máson töri a fejét. Egy gyors mozdulattal megpróbál átugrani a lány mögé. Ha szőrén ülné a lovat akkor kényelmesebb lenne a megérkezés de mivel nem így van így nem épp kellemes. Ha lány nem gyorsít bele akkor bizony sikerül neki mögé kerülni. Két erős kezét a lány elé csúsztatja s megfogja a gyeplőt. Valamibe kell kapaszkodni.*
- Nem is mondtam még neked hogy milyen kis csini vagy ebben a szerelésben. Tetszik ahogy feszül a naci a fenekeden* Vigyorodik el s meghúzza a gyeplőt hogy a ló megálljon. Ha ez meg van akkor lemászik róla és füttyent egyet a saját pacijának. Aki szépen oda is megy Péterhez.*
- Sajnálom de csak eddig élvezheted csodás társaságom. Mi egy kicsit más merre megyünk.* Simít végig a lovon és felmászik a hátára.*
- Vígyáz magadra Via és sok sikert az ikrekhez. Úgy érzem lesz velük bajod* Kacsint a másikra és gyors vágtába kezd. Az erdő felé veszi az irányt ahol kifuttathatja a lovat majd szépen vissza viszi a lovardába és a szobájába megy.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-21, 6:29 pm

-Oké, ez igaz de azért mégiscsak más is látja rajtam fontos hogy neki hogy tetszik. Szóval, még eldől.* Zárja le a vitát a lány a tetoválásról s amúgy is még arrébb van, egy ideig még tuti nem varrat magára semmit.
Azon viszont jót derül, ahogy kikerekednek Péter szemei, miután közli, hogy Dimitrijjel az idősebbik ikerrel jár.*
- Bizony. És nincs vele semmi baj hidd el. Bár az öccse, Miro felvehetné a versenyt veled, pontosabban a régi éneddel.* Helyesbít, hiszen igyekszik azon csoportba tartozni akik szerint tényleg sikerül Péternek levetkőzni a szoknyapecér énjét. Közben utána ered a lánynak a srác, hamar be is éri, elvégre nem siet.*
- Tévedés, Péter. Mindig a nőstény vonzza a hímet, és ez nálunk is igaz. Különben hova lenne a kihívás, a híres vadász ösztön?* Úgy tűnik, ez is egy olyan kérdés lesz, amiben nem fognak dűlőre jutni, nézetbeli eltérés, mint ahogy eleve indult az ismeretségük is, csak egy másik kérdésben, bár az rendeződni látszik eddig, hála Lisnek.
Ekkor azonban a fiú megpróbál átmászni Via mögé ami nem egy egyszerű mutatvány, így alány is lassít, s elkapja a fiú egyik kezét, hogy az le ne essen, s az is hamar megkapaszkodik, majd igyekszik megállni, Apollót meg nem kell efelől nagyon győzködni, s közben Via is reagál a másik beszólására, hiába, nem hagyhatta ki a bókot.*
-Attól, hogy tetszik a fenekem , még nem leszek a csajod, és kólát is csak ritkán iszom, De próbálkozni lehet.* Feleli neki majd Péter lehuppan, s hamarosan mászik vissza saját lovára. Via megfogja kobakja ellenzőjét, így szoktak tisztelegni versenyen, mjad ő is elbúcsúzik.*
-Nagylány vagyok, vigyázok én magamra, nem kell félni. Te pedig a barátnődre vigyázz inkább, ha már így megtértél.*kacsint a másikra, majd egy egyéb irányba indul el ő is. tovább kinn marad, mint Péter, de azért sötétedés előtt felér, hogy tudjon pihenni és tanulni is.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-22, 11:25 pm

*Hamarabb kiértem így este, mint gondoltam. Lassú egyenletes léptekkel léptem be a lovardába. A suliba magamra kaptam egyedi antilopbőr lovaglónadrágom, bársony lovaglókabátom alá pedig, felvettem egy pólót, és egy vastagabb pulóvert is. A kesztyűmet is magammal hoztam, hiszen már nincs meleg. Gyorsan beléptem a lovardába, és egyből a hetekkel ezelőtt megismert lóhoz, Ozihoz léptem.*
-Szia gyönyörűm.*köszöntöttem a lovat, majd megfogtam a tisztító felszerelést, és elkezdtem lecsutakolni, eközben az első vizsga járt végig a fejemben, hogy mennyi mindent rontottam el.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-22, 11:30 pm

*A fiú bár kevésbé lovagláshoz való szerkóba de azért megjelenik a lovardába, néha napján kedve szottyan ide lejönni , másnem csak kicsit nézelődni az állatok között, elvégre nem nevezhető ló utálónak, sőt a maga módján még megy is neki valamennyire a lovaglás. Ma viszont ilyesmit nem tervezett, ezt jól mutatja a bokáig érő bőrkabát, bőrnadrág, acélbetétes bakkancs keveréke , ami nem éppen ehhez az időtöltéshez használatos, csupán csak gondolta, még tesz egy kört mielőtt vissza meny a szobájába, vagy felkeresi Daphne-t. Hát igen régen nem látta a lányt, és kíváncsi hogy mi lehet vele, de tudja hogy ők se lehetnek mindig együtt. Amikor viszont bemegy a karámba, és a számára ismerős pacinger fele veszi az irányt, csak végig simít a véknyáján, majd ekkor, észre veszi hogy nem csak egyedül van itt. Kicsit meg is lepődik hogy fél 11kor még embert lát ide kint, főleg a lovardába, de hát nem zavarja a dolog*
-Szia.. éjszakai csutakolás?*kérdezi, miközben lassan fejét a másik felé fordítja, amolyan sima kérdésnek indítva. Nem ismeri a lányt, legalábbis nem emlékszik , hogy beszéltek volna, bár lehet hogy téved.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-22, 11:40 pm

*A csutakolást ismerős fiú hang szakította félbe, felnéztem guggoló testhelyzetemből, és puha mosoly villant fel ajkaimon.*
-Szia Nil, nem csak csutakolás, lovagolni készülök, tudtommal, így öltöztem.*mondtam váll rándítva, majd folytattam a fekete kanca patáinak a takarítását is.*
-Na és te? Hogy-hogy erre?*kérdeztem vissza, miközben végeztem, majd hátra szaladtam a nyergesbe, és kihoztam a felszerelést. Gyors mozdulatokkal felszerszámoztam a lovamat. Izzasztó, majd nyereg, végül a szár a kötőfék helyére. Végig néztem alkotásomon, és rájöttem, hogy príma, még megigazítottam a hevedert, de még nem húztam szorosra.*
-Gondolom, neked is van valami okod, hogy erre felé jársz, bár lehet, nem lovagolni készülsz, ha jól sejtem.*lenéztem a Nil lábán lévő ackósra, majd a saját lábbelimre, ami most az acélbetétest leváltott lovaglócsizma volt.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-22, 11:48 pm

*Hát ő aztán nem tudja, hogy ez hogy működik, annyira nem szokott lovagolni, csak néha néha, bár akkor is elvégzi a szükséges dolgokat .*
-Hát.. szerintem azt lehet utána is, szóval nem tudhattam, hogy ez az előjáték, vagy a levezetés*mondja egy kisebb mosollyal, miközben egy pillanatra kitekint a karámból. Hát igen felhős csillagtalan éjszaka, látási viszonyok még kisebbek, tényleg jól tette, hogy csak úgy döntött, hogy körbenézni jön le. A kérdésre gyengéden megrántja a vállát*
-Nemtudom. Igazából csak gondoltam sétálok még egyet lefekvés előtt, és lejöttem kicsit friss levegőt szívni, aztán erre vetődtem. Régen nem jártam a lovardában.*magyarázza komoly de persze nem bunkó hangnembe a fiú.*
-Hát.. mondom igazából csak egyszerű séta, más nem igen, ebbe a szerkóba nem hiszem hogy túl könnyű lenne, na meg nem is terveztem, csak simán járni akartam egyet. Apropó vizsgák hogy mennek?*kérdezi, ha már itt van, főleg, hogy nem tudja meddig van itt.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-22, 11:54 pm

*Szinte gondoltam, hiszen az ember, nem vesz fel ilyen öltözéket a lovagláshoz. Nil felelt minden kérdésemre, én pedig csendesen bólogattam. Majd kaptam egy fogós kérdést.*
-Hát tegnap előtt vizsgáztam spirituális ismeretekből, nem volt nehéz, csak én izgultam túl a dolgot. És így nem sikerült úgy, ahogy vártam.*mondtam szinte alig hallhatóan, majd vissza dobtam a labdát.*
-És neked? Gondolom hatszor jobb tanuló vagy, mint én.*próbáltam úgy mondani mindezt, mintha nem is érdekelne, de végül csak kiült az arcomra a félsz.*
-Elkísérsz egy darabon? Muszáj megmozgatnom magam.*kértem a fiút, majd elindultam kifelé, a kör alakú karámot szemeltem ki mára.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-23, 12:00 am

*Csendesen hallgatja a másikat, valahogy most mondhatni nyugodtabb, bár elég sok minden jár a fejében, részleges gondolatok sokmindenről , na de nem jelenti hogy nem figyelne közben a másikra.*
-Hát még mindig jobb hogy nem úgy sikerült ahogy akartad , mintha egyáltalán nem sikerült volna*feleli kisebb vállvonással, majd a következő megjegyzésre kissé hangosabban felnevet.*
-Annyira nem hinném hogy jó tanuló vagyok, de szó ami szó ezekre most készültem. Nekem csak a spirituális ismeretek és a jelmágia van kész, az utóbbi kitűnő míg a spirituális ismeretek kilencvennyolc százalékos lett. Elcsesztem egy részt, aztán ez lett belőle*hát igen morgolódik azért a 2 százalékért, hiszen tudja, hogy ha nem lett volna figyelmetlen simán megcsinálhatta volna azt is kitűnőre. És hogy hol van a familiárisa? Lejött vele, csupán csak kicsit elcsatangolt az erdő fele, a fiú úgy gondolta hogy egy hóleopárdot nem lenne előnyös behozni a lovak közé. Ekkor jön felé a kérdés amire kissé oldalra dönti a fejét, majd elindul kifelé*
-HÁt ha nem kezdesz neki vágtázni, és tudom tartani a tempót igen. Tudod én gyalog vagyok.*magyarázza, miközben azért megindul.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-23, 12:09 am

-Ilyen százalékok, és nem vagy jó tanuló?*kérdeztem hüledezve. És némán meredtem az előttem lévő tisztító készletes dobozra, majd egyszerűen megvontam a vállam.*
-Akkor indulás, vár a munka, kell a testmozgás, és az izomláz. Amúgy nyugi, éjjel nem merném bevállalni, hogy vágtázok, szóval nem kell tartanod tőle.*gyorsan kiértünk a kör alakú karámhoz, majd beléptünk, megigazítottam a hevedert, és mint egy angyal ültem fel a nyeregbe. Onnan tekintettem le a sötét hajú fiúra. Mielőtt elindultam volna, csuklómról leszedtem a hajgumimat, majd lófarokba kötöttem a hajam, ezután felvettem a kesztyűt, hogy biztosan érezzem a szárat, majd elindítottam lépésben Ozit.*
-Tényleg, mi jót csináltál mióta nem láttalak?*kérdeztem meg, hiszen ennyi érdeklődést kell mutatni mindenki felé, még ha nem is bírjuk a fazon orcáját. De Nil kedves, és így vele semmi problémám nem volt. És abban bíztam, hogy nem is lesz.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-10-23, 12:20 am

-Hát attól hogy ezek a vizsgáim még sikerültek, még nem biztos hogy a többi is ilyen fényes lesz. Majd még meglátjuk*mondja, hiszen azért nem olyan nagy a szája evvel a dologgal kapcsolatosan, hiszen félő hogy még belebukhat a dolgokba.*
-Okés, akkor megnyugodtam, futás közbe nem éppen kellemes beszélni *mondja egy kisebb mosollyal, és meg is indul a másik mellett, néha néha felnézve mivelhogy azért a a ló eléggé termetes állat, aztán eléggé kell görbíteni felfelé a nyakat. A kérdésre csupán csak lasasn oldalra dönti a fejét, és gondolataiba temetkezik*
-Hát. Túl sok mindent nem , tanultam vagy Daphnevel voltam, mostanában eléggé nyugis életet élek, és valahogy nem is hiányzik a ramazuli*persze azért voltak kisebb nagyobb dolgok, de azokat jobb titokba tartani, mint hogy egész éjjelente gyakorol éppen Lucius fejébe mászni mostanában sikertelenül, na de ez van nem fogja feladni , inkább kérdez.*
-ÉS veled? Ahogy látom a lovassportok a kedvenceid közé tartoznak*csupán csak találgat, annyira nem ismeri a lányt.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 2:56 pm

* A leányzó már kora reggel kijött Seol szigetére, hogy megmozgassa kissé elgémberedett tagjait. Az utóbbi napokban ki sem mozdult a Déli Főtoronyból, így nem is csoda, hogy a szabad levegőre vágyva elhagyta az egész kastélyt. Útja a lovardához vezetett, hol felnyergelt egy lovat és egész délelőtt az erdőben ténfergett, egészen addig míg el nem jutott a lápvidékhez. Csak akkor jött rá, hogy igen messzire merészkedett így visszafordult azon a kis ösvényen, melyen eljutott odáig. Gondolatai igen sötétek és elkeseredettek voltak egész úton, így számtalanszor megpróbálta levetetni magát a lóról. Sőt mi több ugratott is, felállt a nyeregben, elengedte a kantárt, de csak nem pottyant le róla. Természetesen az volt a célja, hogy az esés következtében jól beüsse magát és magától elvetéljen. Képtelennek érzi magát arra, hogy felkeresse a gyógyítót és közölje akaratát, miszerint vegye el tőle a gyerekét. Pedig tudja ám, hogy nem hordhatja ki, de csak nem akaródzik neki magától felkeresnie és alávetnie magát az abortusznak. Így mindenfélét megpróbált már bevetve a tizenhétévesek összes hülyeségét, de a szerencse ma éppen mellé pártoskodott.
Feladva a próbálkozást ért vissza pár perce a lovardához, hol mérhetetlen fáradtság vett rajta erőt, pilláit alig tudta mozgatni, így egy félreeső szénakazal közepébe vetette magát s összegömbölyödve hajtotta álomra a fejét. Nem érdekelte ki mit mond vagy gondol, ő bizony teste vágyának téve eleget, szenderült mély álomba...*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 3:08 pm

*A fiú csupán csak erre vetődött, gondolta erre felé gyorsabban átvág a környező vidéken, és hamarabb jut el a Mystrali kikötőbe. Mostanában nem igen mozdul, sőt társaságba se jár, hiszen megvannak a gondok nála is. Vagyis Azarianal, de ez a fiúra is roppant mód kihat, és arcán bizony mostanában többször lehet látni azt a komor, kissé szomorú kifejezést mint eddig. Persze azért nem vak , így nézelődni tud és ekkor vesz észre egy alakot, valamelyik szénakazalnál.*
~Mi a fene?~*gondolja, elvégre nem nagyon látott ilyen helyen aludni embereket, na meg az is lehet hogy valami probléma van, így aztán arra felé veszi az irányt, és csak amikor közelebb ér, látja meg, hogy az egyik ismerőse Jasmine az. Arcán látszik hogy gondolkozik, végül viszont úgy tűnik dönt, és kissé lejjebb hajolva meg is rázza a másik vállát.*
-Hali. Jas minden oké?*kérdezi, kicsit hangosabban , elvégre valamire való ébresztés is akar ez lenni. Azt könnyedén megállapította hogy a lány nem halt meg, hiszen lélegzik, de ezen felül lehet alvás, ájulás, és még kitudja milyen dolgok, amiről azért jobb megbizonyosodni, na de nemsokára kiderül, hogy a lány hogy alszik e vagy valami más probléma áll fent.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 3:19 pm

* Nem tudni mennyi ideje húzza a lóbőrt a szalmakupac tetején, de egyszer csak érzi amint vállánál fogva picit megrázzák és becenevén szólítják. Elér a tudatáig, minden oké csak talán picit lassabban, így mikor kinyitja szemét, jó ideig csak nézi az ismerős fiút. A dolgok szép lassan helyrerázódnak elméjében, így álmos tekintettel fordul hanyatt.*
- Szia Varg!* köszön jól hallhatóan kómás hangon majd egy sóhajtás után nagyot pislant és egy igen bólintás is talán felfedezhető nála.*
- Öhm igen...csak muszáj volt pihennem egy kicsit.* talán bolond ez a lány? Nem tudni, de épp eszű ember bizonyára nem a trágyás, bűzös lovardában dől le egy kis délutáni szunyókálásra. Kezeit kinyújtja feje felé így nyújtózkodik egyet, majd felül. Fekete tincsei közt s kabátja felületén jó pár szalmaszál fedezhető fel, de ez a legkisebb gondja most a lánynak.*
- Na és hogy hogy erre?* pillant fel a fiúra, kit igen csak régen látott. Igen komor az ábrázata így picikét összevonja a szemöldökét.*
- Minden rendben?* kérdezi vissza a nemnormálisa, hisz látszólag vele nincs minden rendben, na de erről ennyit, kíváncsian figyeli a másik arcrezdüléseit, hátha megosztja vele mi baj. Vagy az is lehet benézte, de akkor szépen betudjuk kómásságának.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 3:30 pm

*Úgy tűnik, hogy a lány végül mégis csak felébred, és Varg figyeli is kissé félre döntött fejjel.Láthatóan elég kómás a lány, tehát csak aludt, bár a fiú nem tudja, hogy miért pont itt, mert egy köpésre itt van az iskola, de majd rákérdez később, hogy ha a lány magához tért.*
-Szia. Azt hittem már valami nagyobb probléma van* mondja nyugodt hangon, s néz körbe az istállóba, majd pillantását ismét a lány felé irányítja, miközben kiegyenesedik, és a karám falának dönti a hátát. Amúgy most egy fekete rövid ujjú és egy farmer van rajta. Hideg van de a fiú szokta az ilyen környezetet, tehát még nem gondolja úgy, hogy melegebb öltözetre lenne szüksége.*
-Na hogy hogy? Beteg vagy vagy mi? Amúgy fura is volt hogy pont itt... szóval érted.*mondja egy gyorsan eltűnő mosollyal, a kérdésre pedig csak lassan megemeli a vállát.*
-Erre felé gyorsabb. Csak voltam lent Mystralban venni pár dolgot. Tudod ez az amaz, meg itt a karácsony is, na meg adtam le egy kisebb rendelést, aztán gondoltam ha erre felé vágok át hamarabb oda érek a révhez.*magyarázza kicsit hosszúra nyújtva a szót, de úgy tűnik arca elárulja, hogy nincs minden rendben, és ezt Jasmine észre is veszi. A kérdésre kissé elhúzza a száját, végül pedig megrázva a fejét felel.*
-Nem.. igazából semmi nincs rendben. Vagyis velem igen, de Azariaval nem igen, és aggódok. Tudod nem régen volt egy kis kalandunk egyiptomban. Nem tudom hogy kerültünk oda de ott voltunk, és bementünk valami elátkozott templomba, megúsztuk mindketten de ő megvakult..*mondja végül kissé elcsendesedve, és néhány pillanatig nem szólal meg.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 3:47 pm

* Pár pillanatig vagy talán egy percbe is beletelik, míg eljut tudatáig, hogy Varg felébresztette. Mostanában igen mélyen alszik, pedig egyébként rossz alvó, talán ezért kell neki egy kis idő míg helyrerakódik minden. Köszönti majd megmagyarázza miért heverészik szinte a földön. Szavaira végigpillant magán, kapisgálja mire érti a másik.*
- Jah nem, nem, nem sérültem meg. De kedves tőled, hogy azért nem mentél el csak úgy...* feleli apró kis mosollyal ajkán, hisz azért nem lenne újdonság, ha vérben ázva fetrengene vagy valami hasonló. Itt nem.
Tudja, hogy igen hülyén néz ki itt alvása, mit talán maga is furcsállna, ha ő akadna itt valakire.*
- Nem vagyok beteg...csak egész délelőtt lovagoltam a vidéken, így kicsit elfáradtam...mostanában nem igen mozdultam ki, azt úgy látszik sok volt most ez nekünk.* feleli sóhajtva, majd egy kisebb nyújtózkodás után felül s onnan pillant fel a srácra, kin látszik, hogy nyomasztja valami, de előbb egy kis kíváncsiskodó kérdést tesz fel. Szavai közben elhúzza száját, majd beletúr szalmaszállal teli hajába.*
- Értelek...valóban rövidebb erre...látod nekem nem kell hogy fájjon a fejem a karácsony miatt. Ugyan olyan nap lesz mint a többi másik.* nem valami lényegre törő szavak ezek, de nem is akarja a saját bajával terhelni a másikat, hisz látszik rajta, hogy nem okés valami. Miközben Varg beszél úgy kerekedik el egyébként is nagyobbacska szeme, mindenre számított csak arra nem amit hall éppen.*
- Megvakult? Uram atyám ez borzalmas...és pont most!* szakad ki a lánykából, látszik rajta hogy megvan lepődve és egyszerűen hihetetlennek tartja ezt az egészet. No nem mintha kételkedne a másik szavaiban.*
- És szerinted ez végleges? Itt a suliban próbáltatok valamit tenni? Ah ne haragudj a sok kérdésért...csak hát ez...ez...* el sem tudja mondani, már a kis könnycseppeket törölgeti arcáról. Ne tud megálljt parancsolni érzelmeinek s nem is tudja miért viseli meg más baja, de csak megsiratja azt a lányt. Hüppögve keni szét arcán a sós cseppeket, majd felpillant a fiúra.*
- Jahj ne haragudj...kicsit elragadnak az érzelmeim mostanság.* magyarázza meg továbbra is az arcát törölgetve.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 4:00 pm

*A szavakra, ismét csak egy hamar elmúló mosolyt ejt, mostanában nem igen megy neki tartósan, de talán csak változni fog a helyzet. Persze ez attól is függ mi történik majd a jövőben.*
-Akkor minden rendben... amúgy nem szoktam, csak úgy elmenni.*feleli nyugodt hangon, persze nem vette rossz néven meg semmi. Így aztán rá is kérdez hogy beteg e a lány, de a válaszra csak értően bólint, egészen addig ameddig meg nem érti az utolsó szót.*
-Nekünk? Ezt hogy érted?*kérdezi, miközben pillantását körbe járatja a helyen, de mást nem igen lát, így még mindig ott ül az arcán a kérdő kifejezés. Bár lehet hogy a másik csak a kómától beszélt így lehet hogy nem ezt nem tudni. A karácsonyos dologra, csak lassan ide oda ingatja a fejét, arcán látszik, hogy azért ő se biztos benne, hogy olyan felhőtlen lesz a dolog.*
-Igazából én se tudom hogy fog telni... csak azt tudom hogy kivel akarom...*mondja, hiszen mostanában se ő se Azaria nincs éppen olyan jól, ami érthető is a lány állapota miatt. Végül elmondja, hogy mi az oka annak, hogy ilyen rossz a kedve. A válaszra egy pillanatig nem szól semmit, csupán csak üvegesen tekint maga felé.*
-Igazából már jó pár hete tart nála... és elég rosszul viseli, ahogyan én is.*mondja igencsak szomorkás hangon, a következő kérdésre, viszont nem válaszol azonnal, csupán csak néz maga elé, majd végül fejét lassan Jasmine felé fordítja.*
-Nem tudom. Szeretném ha nem lenne az. És bízok is benne hogy meggyógyulhat. De még ő se volt orvosnál vele. Megbeszéltük hogy ketten elmegyünk de még az se jött létre. Nehezen találkozunk... De valahogy majd túl vészeljük, ez biztos.*mondja komoly hangon, hiszen az egyszer biztos hogy bármi is lesz vele marad. Ahogy viszont a másik sírni kezd, a fiú kissé komolyan húzza össze a szemöldökét*
-Öhm... biztosan minden rendbe van? Úgy értem, a sírás....*hát igen, nem tudta hogy Jas ilyen instabill érzelem ügyileg, hiszen annyira tuti nem ismeri Azaria-t se, hogy sírni kéne, azt max Vargnak inkább.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 4:20 pm

* Szavaira aprót bólint kis mosollyal ajkain, mindig is tudta, hogy fej srác ez a Varg de most be is bizonyosodott. Pár szót ejt arról, hogy miért alukál a lovardában a szalma közt, de úgy tűnik nagyon elszólta magát, ami egyáltalán nem volt részéről szándékos, mert azért nem akarja egyáltalán mindenki orrára kötni baját, de úgy tűnik a többesszám felkeltette a másik érdeklődését.*
- Ahm hát...ne is figyelj rám. Össze-vissza beszélek.* legyint egyet kissé zavarodottan, majd a karácsony kerül szóba, mi szép is lehetett volna neki is, de az elmúlt napok olyan fordulatot vettek kis életében, amitől ugyan olyan napként fog tekinteni rá mint a többi másikra. Amint hallja legalább a másiknak van kivel, de hát ez nyomorúságos ünnep lesz nekik, mivel kiderül milyen állapotban van kedvese.*
- Sajnálom...őszintén Varg, bár tudom semmire se mentek vele.* feleli szipogva, mivel az érzelmek eluralkodnak rajta s szép lassan könnyeket ejt értük. Jas nagyon nem szereti amikor ilyen, de hát nem tud mit tenni, egy ideig még el kell viselnie saját magát. Hallgatja közben ám a fiút, arcát is törölgeti, hogy felitassa könnyeit, majd szipogva felpillant rá.*
- Remélem, hogy átmeneti.* szipp-szüpp.* Talán egy doki többet is tud mondani....én minél előbb elemennék.* feleli bár amint hallja maga a találkozás is nehézkes, mi teljesen érthető. Fogalma sem volt arról, hogy másnak mennyi baja van, hogy nem csak neki ilyen szar, mi most eléggé megviseli s hamarosan egész arca könnyáztatott lesz. Zavartan kér elnézést s miután valamicskét megnyugszik a falnak dőlt fiúról elveszi pillantását és maga elé mered.*
- Sokat sírok mostanság...nincs rendben körülöttem sem semmi. Minden baj okozója a gyerek...* némul el pár pillanatig.* Terhes lettem...* motyogja maga elé kicsit talán érthetetlenül is, de ha Varg hegyezi füleit bizony meghallhatja. Sötétbarna szemeit felemeli a durva fadeszkákról és a fekete hajú társára emeli.*
- Van elég bajod neked is, ne is foglalkozz velem...csak ez a hülye sírás és érzelemhullámok nem hagynak élni.* mindenkinek megvan a maga baja, kinek több, kinek kevesebb, de úgy tűnik senkinek sem fenékig tejfel az élete.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Lovarda a sziget szívében - Page 6 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 4:41 pm

*Úgy tűnik bizony a lány mond valamit, ami felkelti az érdeklődését, mégpedig a többes szám. elvégre nincs rajtuk és a lovakon kívül más bent és így kicsit furán jön le a fiúnak, bár lehet kómaság, az oka vagy bármi.*
-Áh értem csak ... tudod nem látok mást.*mondja még hozzá téve, kicsit értetlenül, úgy tűnik neki mostanában lassabb a felfogása, így nem is annyira fura, hogy nem rakja össze a dolgokat. Mostanában nem szokott az agyában Puzzle-zni, pedig elég okos gyereknek ismertük meg. Nemsokára viszont elmondja, hogy ő mitől is ilyen rossz kedvű. A szavakra csupán csak egy keserű mosollyal rázza meg a fejét *
-Köszi... igazából most semmire se megyünk semmivel. A legjobb az lenne ha ismét látna*mondja csendesen, de a lány ekkor sírni kezd, de azért még kiveszi hogy mit akar mondani, így csak lassan bólogatni kezd.*
-Én is.. na meg nem utaltak rá jelek hogy végleges lenne. Tényleg el kell rángatnom dokihoz vagy valahova minél előbb... De együtt mindent túlélünk.*mondja egyetértően, hiszen tudja, hogy az lenne most a legjobb. Viszont ő is rákérdez a sírásra, és nemsokára meg is kapja a választ. Eleinte csak várja várja a dolog csattanóját, majd amikor meghallja, kissé el is csodálkozik*
-Öhmm hát... én nem is tudom hogy mit mondjak..*látszik rajta, hogy tényleg elcsodálkozott, tényleg vannak itt problémák másoknak is, végül azért mégis csak megpróbál érthető dolgot kérdezni.*
-Ahogy nézem, nem igen örülsz neki. Ki az apja?*kérdezi kissé komolyabb hangon, most már érti, hogy mi lehet az oka a sírásnak, és az előbbi kis "elszólásnak"*
-Vannak, ahogy mindenkinek... azért drukkolok bármit is találtál ki a gyerekkel kapcs. Tényleg van valami terv?*kérdezi, elvégre ha Azariarol van szó szinte neki is néha sírhatnékja van, a helyzet miatt, pedig nem is terhes*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime2010-12-08, 5:04 pm

* Nincs baj a fiú felfogásával, csak Jas nem böki ki egyből mi a baj. Kevés ember tudja mi van vele s bár bízik ő Vargban, nem árulja el csak úgy, hogy felelőtlen kis fruska volt, aki úgy szétcsapta a lábát, hogy kilenc hónap múlva hasonló pozítúrában izzadna vért szülés közben.*
- Még nem vagyok magamnál eléggé.* mentegetőzik továbbra is, a karácsony szomorú témává válik, egyiküknek sem lesz happy, bár Jas most kifejezetten keveset beszél magáról, így az sem derül ki miért. Az viszont annál inkább, hogy Varg miért olyan komor és miért lesz neki keserves az ünnep, mi tényleg borzasztó. Sírva motyog jó pár dolgot neki, bár sokra nem mennek vele.*
- Elhiszem...jó szar lehet most neki.* nem val a lányra a csúnya beszéd, de most jobban nem tudja kifejezni magát, mivle hasonlóképpen érzi saját magát. S mivel még nem voltak orvosnál, így ő is csak azt tudja mondani, hogy minél előbb el kéne menniük, hisz nem kéne halogatni ezt a dolgot, ki tudja, lehet menthető és felesleges napokat vakoskodik a lány.*
- Biztosan örül, hogy azért vagy neki. Egyedül tök nehéz lenne...* tudja mit beszél s az együtt szónál szipog egy nagyobbat és a maradék könnyeket is eltörli arcáról. Megviselték a hallottak, így magyarázkodva hebegi-habogja miért is ennyire labilis mostanság, hisz egyébként nem az. Legalábbis ennyire tuti nem. szavai közben nem is néz rá, csak a szálkás fapadlót lesi s csak miután kiböki mi nyomja a lelkét csak utána pillant rá.*
- Én se ne aggódj...* feleli sóhajtva, de merev tekintettel, s amikor elhangzik egy kérdés utálkozva felhorkant.*
- Nemigazán...fiatal vagyok én egy gyerekhez. Ami az apát illeti nem hiszem hogy számít, mivel szétmentünk mikor választás elé állított. Olyan hangnemben és stílusban beszélt erről a gyerekről hogy...* szuszog mélyeket dühösen, hisz a mai napig viszhangzanak fejében azok a rideg, érzéketlen, szinte parancsoló szavak s igazából ez viselte meg a lányt.
Terv az van ahogy egy sóhaj is.*
- Van, de nekem egyedül kell ezt végigcsinálnom...ezért mondtam, hogy jó hogy vagy Azaria-nak, biztosan értékeli még ha nem is mutatja.* mondja szép lassan felállva.* Ilyen körülmények között nem tartom meg. Nem tarthatom meg több okból...szép is lenne ha másodkiban egy pulyával a kezemben mennék órára...vagy éppen tartanék, ugyanis pályáztam egy tanársegédi posztra.* mosolyodik el szavai közt szomorkásan.*
- Szóval ciki és szomorú és siralmas, de ez van...* sóhajtja ismét, hisz mondani már mit sem tud, napokig csak sírt és sírt, ebbe már belefáradt, mint ahogy ebbe az egészbe. Egy hosszúnak tűnő percig csak áll és nézi a lovarda egy pontját, majd a srácra néz.*
- Ha még mindig a kastély felé tartasz akkor ha nem bánod csatlakoznék hozzád. Éhes vagyok, muszáj ennem valamit.* utal itt arra, hogy ő bizony menne, de örülne ha vele tarthatna, társaságban mégis csak jobb ez a rövidke táv.*
- Jahm és Varg?!* tekintete kérlelő, már-már szánalmas.*
- Légyszi ne mond el senkinek...egy kezemen megtudom számolni hány ember tudja, nem szeretném ha az egész suli erről fecsegne.* így is nyomorúságos napjai vannak, nem hiányzik neki, hogy a gonoszkodó ellenségek és utálatosak a szájára vegyék.
A fiú iménti válaszának függvényében tart vele, vagy köszön el s indul el egyedül vissza a kastélyba, hisz az éhség és a muszáj nagy úr...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda a sziget szívében - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda a sziget szívében
Vissza az elejére 
6 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: