Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lovarda a sziget szívében

Go down 
+49
Slash Daniels
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Nestor Smirnov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Mathis Boll
Daemon Wexler
Selena Archibald
Larissa Dustwood
Naomi Teigneux
Fekete Ambrus
Raiden Carvex
Corina Watson
Krishana Quinn
Hecate Lunadea
Élias Adachi
Troy Clayton
Zoé Calylas
Chandranath Lowell
Christina Dother
Varg Yrjanfrost
Hunyadi Péter
Octavia Blackwood
Aleksandra Radjenovic
Lilibeth Mabelle
Connor Diamond
Aysha Darkblood
Nathaniel Cornwlade
Zoey Fleming
Azaria Daraghi
Takoda Turner
Faith Craven
Josh Barker
Herika Chickering
Theodora Hendrick
Mordred Wasimir
Michelle Norton
Jasmine Miels
Jake F
Sandy Bertona
Lynessa Loharn
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Diana Gray
Mesélő
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 2:28 pm

* Ahogy felnyergelték a pacikat, már kint is vannak a szabadban, s meg is indulnak egymás mellett, amikor is a fiú egy röpke kérdést intéz a lányhoz annak családjával kapcsolatban. Lassan halad a lány mellett, néha előre, néha pedig rá nézve hosszabban, ilyenkor a kék tekintet a sárga szempárban nyugszik. Csendben hallgatja a lányka szavait, lehet, hogy nem látszik rajta, de jegyez ám mindent. Bólogat is párat egyszer-kétszer, mintegy tudomásul véve a hallottakat. *
- Áh, tárgyak sötét hatalommal. Ez tetszik. * mosolyodik el halványan, s szemében felcsillan valami sóvárgás-féleség is, lévén, hogy azért náluk sem minden teljesne tiszta otthon, de azért az becsülendő, hogy valakik ebből éljenek, teljesen büntetlenül, ráadásul eléggé jó körülmények között. És hát igen, kezdi megismerni a leányzót, tudja jól, hogy a szinte tökéletesre törekszik, de azért már egy cseppet alább adott ebből a berögzülésből. Bár van egy olyan érzése, hogy ezek a tudáséhes szülők nem egy indiánt képzeltek el a pici lányuk mellé, de csak megbarátkoznak majd a gondolattal, idővel legalábbis. Eztán vissza is kapja a kérdést, és persze bólint, miért is ne mesélne? Semmi sem titok. *
- Annyira nem érdekes a család, bár azért vannak fura dolgok. Az apám ugye törzsfő, édesanyám pedig csak egy mezei kis indián volt, tehát náluk voltak rendesen kalamajkák a házassággal. A nagybátyám a sámán, nagyhatalmú ember, bár én annyira nem csípem. * hangja kicsit komorabb lesz, ahogy arckifejezése is. Semmi baja a férfival, de valamiért mégis ellenszenvvel van irányába. *
- A fivérem halála óta nehéz velük. Scar szellemeket lát és még mindig nem heverte ki azt, hogy Sas végülis miatta halt meg. * egy pillanatra a lány felé néz, szemeibel egy cseppnyi fájdalom csillan, de nem hagyhatja eluralkodni az érzést, így megköszörüli torkát, s folytatja is. * - A következő törzsfő én leszek, de remélem, nem a közeljövőben. Azért ennyire fiatalon valahogy nem füllik ahhoz a fogam, hogy egy egész törzset vezessek, nem hinném, hogy elég tapasztalt lennék hozzá. * fintorodik el, így is gondolja, egyelőre nem neki való ez a szerep. *
- De hogy a kérdésedre is válaszoljak, a mesékben és a filmekben az indiánok sátorokban laknak. Manapság ez már nem módi, bár vannak a rezervátumban olyanok is, akik ezt pártolják. Általában kőházakban lakunk, mint más normális ember. És amúgy sem különbözünk tőlük semmiben. * jegyzi meg, mivel azt sem tudja, Faith szülei hogyan vélekednek egyáltalán az indiánokról, vagy ilyesmi. *
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 2:37 pm

- Igen, vannak érdekes dolgok otthon, majd mutatok párat, ha ellátogatsz hozzánk. *nem hívja még el a fiút, hiszen nincsenek régóta együtt és a szülők se tudnak még róla, ugyanis Faith valahogy manapság már nem ír olyan sűrűn levelet nekik. És hogy a szülők hogy ússzák meg büntetlenül ezt az egészet? Természetesen manipulációval és sötét fortélyokkal, tehát nem igazán legális a dolog, de hát mit várni egy Craven családtól? Faith is néha tud olyat tenni, amit nem kellene, hiszen nem az a tipikus jó lány. Na de a beszélgetés hamarosan Takoda családjára tér át, így most a leányzón a sor, hogy figyeljen és mindent megjegyezzen, hiszen szüksége lesz rá.*
- És... hogy ha te leszel a következő törzsfő... akkor az azt is jelenti, hogy ott akarsz majd élni a többi indiánnal, ahogy eddig? Vagy te más életre vágysz? *az biztos, hogy Faith nem költözne oda, szóval ha Tak rá is kérdez, már most meg tudja adni a választ. A lány szereti a kényelmes életet és a luxust is, ami megadatik neki otthon és nem szereti, ha túl sokan veszik körül és azt se, ha mindenki problémáját meg kell hallgatnia. Így hát ő tuti nem megy oda hosszú időre, de a fiút se szeretné megbántani, így remélhetőleg erre a kérdésre még nem fog sor kerülni, mert lehet, hogy akkor megbántódna az indián, pedig nem várhatja el Faith-től, hogy mindenhova vele tartson és miatta más életet éljen, hisz ennyiből ezt fordítva is lehetne kérni, tehát hogy Tak hagyja ott a törzset.*
- Scar is lehetne a törzsfő. Vagy nálatok nincsen egyenjogúság? *utal itt arra, hogy nők is tudnak irányítani. Aztán még a lánykának akad egy érdekes kérdése és kissé megnyugszik, hogy majd ha megy Takhoz, nem kell minden este sátorban alukálnia.*
- Ez jó hír. Szóval hogy normálisan éltek. *mosolyodik el ismét, de még mindig nem tudna több száz emberrel együtt élni, sőt, még 20-al sem. A dombra időközben felérnek, ahol a lovak legelészni kezdik a fűvet, de a két fiatal továbbra is beszélget.*
- És mit tervezel a jövőben? Hol fogsz élni? *kérdez rá végül, hiszen ez csak egy kis puhatolózás.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 2:50 pm

- Oké, úgy legyen. * szól csendesen, most valahogy nyugis a helyzet, meg poénkodni sincs sok kedve, de tény, hogy szívesen látná már azt a híres kis kastélyt. Ám magáról kezd beszélni, s vele ellentétben Faith azért néha beleszól a rövidke sztoriba. Fura az első kérdése a lánynak, hisz ez náluk olyannyira természetes, mint hogy az ég nem zöld és a fű nem kék. *
- Ha törzsfő leszek, nem hagyhatom el a törzsemet. Ez egyértelmű. Az pedig, hogy milyen életre vágyom.. ha nem is ilyenre, akkor sincs sok beleszólásom a dologba, mivel senki más nincs, aki helyettem lehetne. * megint halk a hangja, fivére lett volna az a bizonyos törzsfő, de halála miatt Takra szállt ez a megtiszteltetés. Meséli is tovább, majd Faith előáll egy igencsak furcsa ötlettel, miszerint talán Scar is alklamas lehetne a törzs vezetésére. Na ezt már igazán nem érti a fiú, ez arckifejezésén is meglátszik. *
- Scar egyszerűen alkalmatlan lenne erre. Semmi önfényezés, én sem akarom ezt az egészet, de a jelleméből adódóan.. szóval ha ismernéd, tudnád, hogy magát sem képes mindig irányítani. Egyébként pedig egy nő dolga nem a vezetés, legalábbis nem feltétlenül. Bár gondolom, ha mondjuk én is meghalnék, ne lenne más választásuk rajta kívül. * fejti ki véleményét, de ő akkor is azon van inkább, hogy ha még lehetne is ilyen, egy nő nevelje a gyerekeket, főzzön és takarítson, segítse a férjét, ne pedig a férfiasabb dolgokat vállalja be. *
- A sátor is normális, hidd el. És meg lehet szokni. * mosolyodik el végül, hiszen ők sem éltek mindig házakban, az apja kifejezetten ezt a sátrasdit pártolja. Ám Faithből nem fogynak ki a kérdések, Tak pedig szívesen válaszol bármire, de ezazért még meggondolandó. *
- Őszintén? Nem tudom. Valószínűleg a törzzsel maradok, ha úgy alakul. Ha nem, akkor pedig valami csendes helyen. Hidd el, szeretnék kibújni a törzsfői szerep alól, majd meglátjuk, hogy sikerül. Remélem, van valami sokatik unokatesóm aki alkalmasabb erre, mint én. * látszik rajta, hogy ez tényleg teher számára, és kezdi érteni Faith szavait is. De azért ennyire hosszú távra nem mer tervezni, olyan régóta nincsenek együtt, de azért egy visszakérdezést megér a dolog. *
- Na és te? Gondolom egy pompás kastély a cél, jó munkával és családdal. * szomorkás a hangja, mert ha Faith ezt az utat választja, akkor nem biztos, hogy a bimbózó kapcsolatnak sikeres és hosszú, beláthatatlan jövője lesz. *
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 2:58 pm

*Ahogy a fiú megválaszolja a feltett kérdéseit, úgy veszi észre Faith, hogy a fiú mindenképpen az indiánokkal akar maradni és szinte biztos az is, hogy törzsfő lesz belőle. Nem szól közbe, egyáltalán most már, hanem végighallgatja szavait és a végén sóhajt csak egy aprót és néz el a távolba.*
- Értelek. És a helyedben más is így döntene, de mi nem vagyunk egyformák. *pillant végül a fiúra és a visszakérdezésnél egy aprót bólint.*
- Tudod, az én világomba a nők is lehetnek ugyanolyan sikeresek, mint a férfiak. És úgy gondoltam, folytatom majd a családi vállalkozást és ahogy mondod, valószínűleg kastélyban, tehát ahol felnőttem. Nem tudnék sok emberrel együtt élni és olyan szerepben tetszelegni, mint nálatok a nők. *ismeri be és hogy ha ez nem tetszik Taknak, nem tud mit mondani, ez az igazság. Különböző a jövőkép, bár még tényleg fiatalok.*
- Lehet, hogy még se vagyok annyira hozzád való. *áll meg végül a lóval, majd lassan lepattan róla és úgy tesz pár lépést az egyik fáig, húzva a kancát is és ki is kötözi, had élvezze a friss levegőt.*
- Fura ez az egész, hogy ennyire különbözünk egymástól nem? *pillant fel a fiúra és lassan letelepedik a fűre, törökülésbe ülve és a másikat figyelve, miközben kezei a zöld fűszálakkal kezdenek el játszadozni.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 4:34 pm

//olvad//

- Ez igaz, nem vagyunk egyformák. Nem is biztos, hogy az olyan vicces lenne. * ejt meg egy röpke mosolyt, mert belegondolt egy pillanatra a helyzetbe. Tényleg különböznek a nézeteik, ám ez nem gond, bár ki tudja, esetleg a jövőben mindezt hogyan tudnák megoldani? Épp ezért érdeklődik ő is, majd megértően bólint a válaszra. Sokan nem értenek egyet ezzel, és tényleg enm a legjobb élet, de azért ő szereti, ki is tart a törzse mellett, csak az a fránya vezetői szerep ne tornyosulna felé minden egyes reggel, amikor kinyitja szemeit. De ekkor a lányka megáll, s azzal a mondattal kizökkenti a fiút gondolataiból, vissza a valóságba. Érdekes, egy részről meglepi ez a kis megjegyzés, más részről teljesen érthetőnek találja. Hasonlóan Faithez, leugrik a lóról, de ő nem kötözi ki, hagy legyen csak szabadon az állat, valószínűleg úgysem fog messzire menni, meg itt nem is tudna elcsalingázni. Szépen, csendben ül le a lánnyal szemben, jelét sem adva annak, hogy most akár megölelné, vagy megcsókolná. Fura dolog ez, de valamit csak mondania kellene. *
- Nem vagyunk egyformák, ahogy te is mondtad, ami még nem jelenti rögtön azt, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. * kis szünetet tart, majd hátára fekszik, kicsit hunyorogva pillant fel az égre, majd lehunyja kékségeit, feje alá téve párnaként kezeit. Faith amúgy is jól elvan azokkal a fűszálakkal, neki pedig így kényelmesebb. *
- De ha így gondolod, akkor nem tudom, van-e értelme ennek az egésznek így. * mondja ki lassan kétségeit a dolgot illetően. Kedveli a lányt, nagyon is, de tény, hogy még nem érzi azt a bizonyos érzést, noha nem is töltöttek együtt eddig olyan sok időt. Viszont, ha Faith szerint nem hozzá való, akkor hazudni meg nem kell egymásnak, lehet, hogy ez inkább egy hosszú és őszinte barátság kezdete lett volna, és nem egy tökéletes, boldog párkapcsolaté? *
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 4:47 pm

*Csak egy apró mosoly telik tőle és ahogy beszélgetnek egyre tovább, furcsa gondolatok jelennek meg a lány előtt, így szál hát le a lóról, köti ki és foglal helyet végül a fűben. A fiú is hamarosan követi, majd leül a lánykával szembe és elhangzik egy mondat is tőle, amire a leányzó lassan rá is bólint.*
- Persze, tudom. Csak kissé zavar, hogy mindig leállítasz, körbenézel, mielőtt megcsókolsz és ez az egész... nem tudom, hogy miért van ez, de úgy érzem, hogy nem akarsz engem igazán. *ismeri be, majd a fiú eldől és Faith-nek mond még egy mondatot, mire a lány feltérdel és a fiú fölé hajol kissé, eltakarva így a napot és annak szemeibe néz, amint kinyílnak.*
- Én csak azt mondtam, hogy lehet, hogy nem én vagyok annyira a hozzád illő pár, mert nem úgy veszem észre, hogy annyira örülnél annak, amilyen vagyok... de nem mondtam azt, hogy nem akarok veled lenni. *itt kissé elfordítja a fejét, amíg a lovak irányába tekint.*
- Tudod jól, hogy nagyon kedvellek, de valahogy te vagy az kettőnk közül, aki többször utasítja el a másikat és nem fogom azt mondani, hogy nem zavar és kedvesen mosolyogni hozzá. *nem vitázik, hangja halk, de még is őszínte. Visszapillant a fiúhoz, kezét a másik kezére teszi, mivel tényleg nem akarja elveszíteni, hiszen nagyon kedveli, de ő se tudja, hogy most mi van. Ha visszagondolok, oké, hogy Faith lépett félre, de azóta Tak annyira más. Megadta a második lehetőséget, de eddig még se ilyen volt vele és ez bántja kissé a sárga szemű lányka lelkét.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 5:02 pm

* Most jön csak ám az érdekes beszélgetés. Nem hasonlítanak, és ezzel mindketten tisztában vannak, ezek szerint, de mintha Faith kicsit tovább gondolná a dolgot. Hogy nem akarja őt? Meg hogy mindig leállítja, ez jó, ez tény, de mintha már felvázolta volna a lánynak a helyzetet, és jó lenne, ha feltűnne neki, Tak tényleg pasiból van, és Faith kis csókáradatai néha több minden elindítanak benne, amiket Faith még nem szeretne, ezért a leállítás. Jelen pillanatban nem áll szándékában ezt újra elmagyarázni, inkább csak eldől a füvön, s lehunyja szemeit. Faith viszont felé hajol, így kezdi el kifejteni véleményét, mire a srác lomhán nyitja ki szemeit, figyelve a képtelen szavakat. *
- Ezt hogy érted? Már miért ne örülnék annak, aki te vagy és amilyen vagy? Ha nem kedvelnélek, nem lennénk itt, nem gondolod? * kérdi, mert tényleg nem érti most ezt. Viszont lassan feltornássza magát könyökére támaszkodva, közelebb is van most a lányhoz, mint az előbb, így könnyebben is tud annak sárga szemeibe nézni. Fura hallania ezeket a szavakat a lánytól, s rendületlenül, szinte pislogás nélkül néz a szemekbe. *
- Szóval azt gondolod, hogy még nekem kéne inkább kedvesen mosolyogni helyetted ahhoz, meg jópofit vágni, hogy leléptél Ryannel, történt ami történt. Adtam egy esélyt, bár ezek után fogalmam sincs, miért. És sosem kértem, hogy tűrj el mindent, ami én vagyok, és ezek szerint neked nem sikerül elfogadni engem. * ekkor már érzi a kis kezet a kezén, oda is néz pár másodpercre, de most kemény lesz, és nem fog itt ömlengeni, óvatsan elhúzza onnan mancsát, de még mindig nem néz a lányra. * - Szerintem itt kettőnk közül nem nekem lenne mit bizonyítani. * jelenti ki határozottan, s fordítja vissza kemény tekintetét a lányka felé. Nem igazán ideges, csak így kétségek között nem látja sok értelmét a dolognak, és a kedve is kezd elmenni az egésztől. Lehet, hogy elszúrta, és egy hétig a sétrődöttet kellett volna játszania? Persze, ő szúr el mindig mindent. Kár, hogy az emberek csak másokra mutogatnak, és magukba nem igazán néznek, legalábbis ő ezt gondolja. *
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 5:13 pm

*A fiú bár elfekszik, még se sikerül neki megakadályoznia azt, hogy a lány közelebb menjen hozzá és beszélni ne kezdjen. Sok mindent mond, de úgy érzi, hogy neki van igaza, nem pedig a fiúnak, hiszen fordított esetben Tak unná már meg azt, hogy soha, semmit se hagy neki a leányzó.*
- Mert sokszor fura vagy velem, ennyi. *nyel egyet, majd ez után néz bele a másik szemeibe, aki egyre közelebb kerül hozzá, de mindez nem zavarja, hisz a csókra se képes most gondolni, annyi minden kavarog a fejében.*
- Szóval azt várod, hogy minden kérésedet csak úgy lessem és mindig az legyen, amit te akarsz, csak azért, mert emberből vagyok és hibáztam? Azért... ezt nem gondoltam volna. *érzi a másik kezét kikúszni az övé alól és most már érti, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége. Fejét elfordítja, igen csak nem akarta, hogy elváljanak, hiszen úgy érzi, Takra van szüksége, mert hogy ő vele lesz, de lehet, hogy még se így van.*
- Tudod mit? Legyen neked igazad. Én rontottam el mindent, én voltam az a szemét, aki megcsalt és az, aki nem képes nyugton ülni a hátsóján és kivárni, amíg neked is jó valami. Túl gyorsan akartam mindent és azt is, hogy megkedvelt. *itt már megindulnak azok a fránya könnyek is, de a lány hírtelen már fel is pattan és az lovához megy.*
- Többet nem szólok bele az életedbe, ne haragudj, hogy ennyire elszúrtam. *mondja és most már egyre jobban érzi azt, hogy mindjárt elbőgi magát. Felpattan hát a lóra és ahogy csak tud, elviharzik a fiú közeléből. Tényleg ő volt a szemét, Taknak igaza van. Miért kellett egyáltalán a saját útját járnia és lelépnie Ryannel? Mert eddig soha se hagyta, hogy valaki irányítsa. Ilyen Faith, így kell elfogadni. Tényleg túl rámenős lett volna? Már nem tudja, hogy ki hibája is ez az egész, de érzi, hogy elveszítette a fiút és ezzel véget ért a kapcsolatuk. Jó sokáig nem is akar látni senkit, jobb lenne csak úgy elbújni a világ elől, egyedül lenni. Borzasztóan érzi magát és mostanra már szabad utat enged könnyeinek is. Nem gondolta volna, hogy ez a kellemesnek induló nap ilyen szörnyen végződik és legszívesebben lezuhanna egy magas szikláról, hogy minden fájdalomnak vége legyen, de hát nem teheti... és majd talán egyszer ismét Tak szemeibe tud nézni.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-16, 5:26 pm

~ Fura? Igen, meglehet. ~ * nem mondaná ki semmi pénzésrt ezeket a szavakat, van annyi egója meg önérzete, hogy most nem fog csak úgy igazat adni a lánynak, amit persze elképzelhető, hogy nagyon is rosszul tesz. Fentebb tornássza magát, minden hátsó szándék nélkül, s folytatja kissé sem kedves, ám annál őszintébb, és szerinte igazabb szavait a lány felé, de aztán csak hallgatja némán a kitörést, meg figyeli a reakciókat, s egyre jobban csak elképed azokon, amiket a lányka tesz és mond. *
- Nem mondtam, hogy minden úgy legyen, ahogy én akarom.. * kezdi nyugodt hangon, de Faith úgy néz ki, még nem fejezte be. Mond amit mond, és sírni is kezd, majd szépen eltávolodik a fiútól, s a lovak felé indul. Tak sem rest felkelni, de lábai nem engedik, hogy meginduljon a lány felé. Félig tátott szájával bámul a lányra, meg sem tud szólalni. Igen, valami ilyesmit várt, de elméletben lejátszva sokkal könnyebbnek és egyszerűbbnek tűnt, mint most gyakorlatban megvalósulva. A nap fénye miatt hunyorogva pillant a lány felé, aki elvágtázik lova hátán, s csak nézi és nézi, amíg csak el nem tűnik szemei elől. Ujjait feje tetején kulcsolja össze, s csak mereng a meccseségbe, sóhajtva pár mélyebbet. *
- Gratulálok, Takoda, ismét nagyot alakítottál. * mondja magának, s csóválja meg fejét. Bántja ez az egész, és nem is túl boldog most, nomeg azt is tudja, hogy Faithnek nem kevés időbe fog kerülni, mire kiheveri ezt a kis incidenst. Jobb is lesz, ha nem megy utána,valószínűleg semmi hasznosat nem tud neki mondani majd, szóval alkalom adtán összefutnak, és remélhetőleg semmi gond nem lesz. Ha más nem, a barátság talán megmarad. Álldogál még egy kicsit a fánál, aztán szépen felül a lóra, visszaüget az istállóba, ez után pedig ki tudja, merre viszi a lába? Azt csak ő tudhatja. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 3:49 pm

* Egy kis szél nem akadályozza meg abban, hogy egész nap szobája mélyén ücsörögjön, így ebéd után a lányka el is hagyja a kastélyt s a révész kedves segítségével áthajózik Seol szigetére. A város felé vezető ösvényre tér rá mely már ismerős számára, akárcsak a többi, alig akad olyan hely mit nem járt be Jasmine. Elérve a várost s egy darabig haladva a főutcán lassan nézelődik jobbra-balra, majd egy földes útra tér rá mi nem is máshová viszi mint a lovardához. Ma egy fekete farmer és egy hosszú ujjú fehér felső van rajta, nyakában egy szintén fekete sál van megtekerve, minek két vége a csípőjéig ér le, kicsit fáj a torka s azt hallotta, hogy a dunsztolás segít, így hát ezért lehetséges, hogy június közepén, sállal a nyakában csámborog a leányzó. Fekete tincsei szabadon lobognak mögötte, enyhe smink és elmaradhatatlan karikái.
Amint eléri a lovardát be is lép, nem kifejezetten lovagolni van most kedve, lehet hogy csak nézelődik gy sort, még tudja, de majd kiderül. Zsebre tett kézzel sétál a karámok között, hol jobbra hol balra pillantva, hátha felfedez egy új egyedet, a többihez már volt szerencséje, noha azért az nem mondható el hogy valamennyit ismerné is. Mégis egy különleges pacira lenne most kíváncsi, így hát végig is járja az állásokat.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 3:58 pm

*Egész kellemes idő van ma és miután a leányzó elfogyasztotta a reggelijét, úgy döntött, hogy eljött az ideje annak, hogy egy kicsit mozgásba hozza öreg csontjait. Ez a gondolat vezérelte hát át Seol szigetére, pontosabban a kviddicspályához. Vargtól tanult meg seprűn "lovagolni", így ezt a tudását szinte minden nap szívesen fejlesztgeti és úgy érzi, hogy már nagyon is szépen megy neki. A mai nap viszont egy olyan épület felé kerül, amit még nem igazán ismer, így le is száll annak ajtaja előtt, kezébe véve seprűjét is, majd kíváncsian sétál befelé. Öltözete sportos és teljesen fekete színű, tehát pont alkalmas egy kis repüléshez. Haja most összefonva, smink pedig csak kevés található rajta, de a piercingek nem kerülnek le arcáról. Körmei feketék és az egész megjelenése olyan rideg. Ezt akarja mutatni a külvilág felé, mert végülis ilyen egy lány volt egész életében, de pedig tud ám kedves is lenni, viszont oly sok rossz ember van a világban, hogy ezt a kedvességet nem szabad mindenkinek látnia. Még nem veszi észre, hogy más diák is van a karámok között, így egy fekete kancához sétál, majd elmosolyodik és gyengéden meg is simogatja a ló oldalát.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 4:11 pm

* Zavartalanul sétálgat, ha megragadja figyelmét egy lovacska a karámjához sétál s megsimogatja orrát is, hogy egy kicsit összebarátkozzon vele, ki tudja mikor üli meg mivel itt minden ló mindenkié, így lehet hogy kis kedvence olykor nem lesz elérhető számára. Így történhet hogy egy fekete szépség karámjába kerül, óvintézkedés ide vagy oda őt nem érdeklik az intő szavak így be is sétál hozzá, ajtaját pedig gondosan vissza is zárja. A lovak azok az állatok, amelyeket el tud viselni s nem zavarja ha hozzáérnek vagy ilyesmi, így bátran áll a paci mellé s simít végig izmos oldalán miközben agyba főbe dicséri. Nem fél attól hogy agyontapossa, ha meg mégis...nos akkor így járt, de nem hiszi hogy vad, betöretlen állatokat hoznának ide a fiatalok számára.
Úgy tűnik eme paci nem csak az ő tetszését nyeri el, mert egy ismeretlen leányzóra lesz figyelmes, ki vélhetőleg nem vette észre.*
- Ugye milyen szép?* hangzik hangja de lénye még nem látható csak miután a karám ajtajához sétál. Egy pillantással felméri a lányt kit talán más körülmények között simán el is kerülne, de ha már így alakult, akkor nem fog meghátrálni. A ló oldalról megböki fejét mire válla felé húzza mosolygós fejét, talán még simogatásra vágyik s így próbálja meg unszolni így felé fordul és végigsimít a nyakán.*
- Egye fene, ha már ilyen akaratos vagy...szeretsz lovagolni?* pillant ki a lányra, lehet hogy nem is tud, de ezzel a kérdéssel még ez is kiderülhet, már ha vevő a lány a társalgásra.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 4:19 pm

*Kissé meglepődik, amikor a kiválasztott ló mellől egy másik lány tűnik fel, így kezét el is veszi, majd végigtekint a sentinelen, hiszen látásból már ismeri, szokta látni órákon Jasminet, de a nevére még se emlékszik.*
- Valóban az. *bólint egy aprót, majd amikor meghallja a kérdést, lassan hátrébb sétál a lótól és kissé meg is rázza fejét.*
- Nem igazán értek az ilyen állatokhoz. Még soha nem volt lehetőségem lovagolni. *mondja, de azért a kezében tartott seprűt erősebben meg is szorítja, hiszen eddig arra se volt lehetősége, de most már szerencsére van és így szinte minden nap ki is jár a pályára egy kicsit gyakorolni.*
- Amúgy Azaria vagyok, az Exortus ház diákja. És téged hogy hívnak? *kérdi miközben a lány felé nyújtja ki vékony kezét, reménykedve egy kézfogásban. Nem igazán barátkozós ez a lány, de hát azért szokott neki menni a dolog, legalábbis Varggal elég hamar jóba lettek, na meg sikeresen közelebb is kerültek egymáshoz.*
- Lovagolni jöttél? Mert ha gondolod, akkor elkísérhetlek, bár én maradok a seprűnél. *emeli fel kicsit a földről, hogy Jas is láthassa, céllal jött ki a friss levegőbe és nem csak úgy mászkált a szigeten, mint oly sok másik diák itt, az iskolában.*
- Megláttam ezt a helyet, aztán gondoltam körülnézek, de most már hív az égbolt. *dönti meg kicsit fejét, utalva ezzel arra, hogy ha a lány jön, ha nem, Azaria bizony rövid időn belül távozni fog.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 4:33 pm

* A ló valószínűleg eltakarta csöppnyi termetét, így talán ezért nem figyelt fel rá a lány, na de sebaj, van ez így. Mikor a lány hátrál ő előrébb sétál s miközben simogatja a ló nyakát a lányra tekint s egy kérdést is intéz hozzá. Amint hallja a választ visszapillant a paci felé.*
- Egy kutyával talán könnyebb...vagyis hát nem tudom, sosem volt még kutyám. Sokáig nekem se volt, de most már örülök, hogy eljutottam egy lovardáig.* vonja meg törékeny vállát, igazán nem sok dolgot próbált ki a leányzó mondhatni alig élt, de hát még van ideje a pótlásra, csak egyeseknek furcsa lehet, hogy ő ezt azt nem tud vagy azt sem tudja mi fán terem. Ez van. A kéznyújtásra befejezi a dajkálást s megragadja a hasonlóan vékonyka kezet, de arcán már látszanak a felismerés jelei.*
- Szóval te vagy Azariah...én Jasmine vagyok a Cruorisból.* mutatkozik be, Varg-tól már hallott a lányról de aligha ismeri, talán most lesz arra lehetősége, hogy megismerhesse a zárkózott lányt. Kezét visszaveszi s ki is lép az állásból.*
- Nem kifejezetten csak úgy erre jöttem körbenézni.* reteszeli vissza az ajtót, ő ezek szerint teljes ellentéte a lánynak, nem igazán érdekli ha csak úgy lófrál céltalanul. A seprűre pillant mire lehúzza ajkait, hát igen, egyszer próbálkozott de nem igazán nyert el tetszését.*
- Hát nem tudom mennyire tudnék lépést tartani veled. Az égbolt meg egyenesen kizárva.* csóválja meg fejét, meg úgy őszintén szólva nem is tudja mi értelme lenne, hisz ő fent ő meg lent, beszélgetni nem igen tudnának. A paci beleszuszog hajába mire felhúzza vállait de nem igazán reagol rá.*
- Ha vársz egy percet akkor felnyergelem ezt a haszontalant.* dönt végül, így meg is indul a nyergek s kantárok felé mit nehézkesen oda is cipel s nekiáll a ló felnyergelésének.*
- Csak úgy seprűzöl vagy a kviddicsre gyakorolsz?* kérdezi azért közben, de kezei szaporán munkálkodnak.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 4:46 pm

*A hasonlat hallatán kissé ismét megrázza fejét, majd már meg is szólal.*
- Nekem csak egy macskám van. Ő az első háziállatom, de legalább vele könnyű. *eddig lehetősége se volt normális emberi életet élni, de most mindent bepótol és szerencséjére Varg is sokat segít neki. Tökéletes párja a lánynak és ennek igazán örül is Azaria, hiszen végre megtalálta az igazit,a ki soha nem fogja elhagyni, ellentétben Jallal. Na de a bemutatkozás se várat sokáig magára, ugyanis az exortusos leányzó észreveszi, hogy az idáig elmaradt, így hát kezét nyújtja, amibe hamarosan bele is helyezi Jasmine a sajátját.*
- Hogy-hogy szóval én? Csak nem hallottál rólam valamit? *kérdi egy kicsit felvont szemöldökkel, kíváncsian figyelve a lány arcát, majd végül felvet egy ötletet, hogy mehetnek picit együtt, csak két külön lovon. Úgy tervezi, hogy még repülget egy kicsit, de talán belefér egy rövidke beszélgetés is.*
- Ha nincs kedved, akkor mindegy, én mindenképpen megyek. *feleli vállat vonva, szóval nem fog itt ücsörögni és csak úgy beszélgetni, ahhoz nincs most kedve és amúgy se igazán jellemző rá ez a fajta ismerkedési módszer. Na de Jas dönt és végül elkezdi felszerelni a lovat.*
- Oké, várok. *bólint egy aprót, majd a kérdést hallva már válaszol is.*
- Most csak simán repülök. A kviddicset Varggal szoktuk gyakorolni. Tudod, ő nagyon ügyes és annak idején még csapatban is játszott. *szinte biztos, hogy Jas ismeri kedvesét, hiszen jelmágia tanársegéd, akikről azért tudnak nem keveset a diákok. Na de amint a lány elkészül a ló felnyergelésével, a leányzó már lábai közé is kapja a seprűt és már itt sincs. Tesz pár kört a lovarda körül, elég gyorsan, majd amikor a lány is kiér, lefelé indul és végül mellette száll tovább tartva a ló tempóját.*
- Te milyen sportokat szeretsz? Mert ahogy észrevettem, a kviddics nem a kedvenced. *mosolyodik el halványan és mivel nincs messze a lánytól, így könnyedén tudnak beszélgetni is.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 5:02 pm

- Nekem egyáltalán nem volt.* jegyzi meg a lány szavaira érdektelenül, nincs oda az állatokért, de nem mindenki lehet állatpárti. Végül a bemutatkozásra is sor kerül, s amint meghallja a lány nevét be is tudja tájolni, még ha ez oda vissza nem is érvényes. Így a kíváncsi tekintet láttán lágyabban elmosolyodik miközben a karámot is elhagyja.*
- Varg mesélt rólad egy pettyet. De tényleg csak egy picikét.* mutatja ezt ujjaival is, többnyire csak azt tudja, hogy együtt vannak s ettől a srác kissé megváltozott jó irányba, de nem többet. A ló piszkálni kezdi s Azaria-nak is mehetnékje van, mit most annyira nem díjaz, de végül is belemegy. Oda is hozza a dolgokat mik szükségesek a lovagláshoz és elkezdni a felnyergelést. sosem értette hogy egy beszélgetéshez miért kell feltétlenül csinálni is valamit, de erre sosem fog rájönni, úgy tűnik vannak ilyen emberkék. Közben egy kérdés is elhangzik így olykor olykor a lányra pillant miközben hallgatja.*
- Igazán? Ezt nem tudtam...akkor ezek szerint valamicskét a játékhoz is konyítasz.* vélekedik a lány, hamar elkészül, így mikor végez ki is vezeti a hátast ki máris ficánkolni kezd az izgatottságtól, de biztosan tartja a cseppnyi lyány. Fel is pattan könnyedén a hátára s megindul a zöld gyep felé, Azaria bizonyára a levegőben ólálkodik egy sort, s csak remélni tudja hogy miután tett gy két kört csatlakozik is hozzá. Ez meg is történik s a kérdés elhangzásakor mosolyogva fújtat egyet.*
- Őszintén? Csak lovagolni tudok...a sport valahogy nem az én asztalom, nem volt lehetőségem elmerülni egyikben sem. Túl béna vagyok hozzá s otthon nem is erőltették hogy feltétlenül csináljak valamit, így bele se tudtam jönni.* ered meg a leányzó nyelve.* A kviddicset is jól látod...örülök ha megülök a seprűn nem hogy még labdázzak közben.* húzza el piros ajkait, az elkapásról nem is beszélve, szóval ez tényleg nem az ő világa.*
- Te? Szoktál valamit rendszeresen csinálni a seprűzésen kívül?* érdeklődik viszont kicsit megköszörülve a torkát, kicsit rekedtes a hangja de hát a lány még nem tudja milyen alapból, szóval aligha tűnhet fel hogy fáj a torka és igazából ez nem is fontos.*
- Hogy mennek a félévi vizsgák?* vet fel aztán egy másik kérdést is, hisz most ez aktuális az iskolában.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 5:19 pm

*Ahogy hallja, nem csak ő élte úgy az életét, hogy nem volt házikedvence, ugyanis Jasmine-nek se volt még soha. Azariának se lenne most, hogy ha Jal nem ajándékozta volna meg azzal a cseppnyi hófehér kiscicával, akinek oly kék szeme van, mint Jalnak. Hát igen, a srác szépen viselkedett, nem egyszer hitette el Azariával, hogy szereti, aztán itt is hagyta, de most már tudja legalább az exortusos lány, hogy ki is kell neki igazán, tehát a legjobb barátból kedves lett. *
- Áh, szóval ő volt a hibás. *mosolyodik el lágyan, hiszen ezek szerint a fiú nem titkolja, hogy kapcsolatban vannak, méghozzá nem is akármilyenben, hiszen tényleg szeretik egymást. Furcsa ez az élet, de hát azért van benne nem egy boldog pillanat, amit át lehet élni. Ez után a kviddics is szóba jön, Azaria pedig csak bólint a játék hallatán, majd végül már kint is van a szabad levegőn, ahol a lányhoz repül, majd érdeklődni kezd felőle, viszont ahogy hallja, nem éppen egy sportemberrel hozta össze a sors. Neki végülis mindegy, majd nem éppen futni vagy hegyet mászni mennek együtt, hanem majd valami más programot találnak ki, hogy ha beszélgetni akarnak.*
- Hát nem lehetünk mind egyformák. Én viszont imádok sportolni. Sűrűn repülök, úszok és kocogok, de szoktam mást is, ami éppen eszembe jut, bár szeretek kipróbálni új dolgokat is, még hogy ha nem tanulok bele mindenbe olyan könnyen. *nem szokta feladni, bármi is legyen az, így eztán se fogja. Így hát a vizsga is szóba jön, ami hallatán elhúzza száját.*
- Eddig egész jól mentek, viszont a jelmágia miatt aggódok. Tudod, nem könnyű úgy, hogy ha az ember párja a tanár. *sóhajt egy aprót, majd végül ismét a lányra tekint.*
- Bár Varg megígérte, hogy tart majd pár külön órát, de kissé félek akkor is attól. Nem érzem úgy, hogy túl jó lennék belőle és nehéz is. Tudod, én nemrég tudtam meg, hogy létezik mágia, így ez az egész világ különösen nehéz a számomra. *ismeri be őszíntén a lánynak, majd ez után egy kis időre hallgatásba merül, hisz nem érzi úgy, hogy van mit mondania. Ahogy viszont telik az idő, rájön arra, hogy kéne beszélgetni is, hiszen ez így unalmasnak tűnhet a másik fél számára.*
- Amúgy te miért jöttél ebbe az iskolába? *nem tudja, hogy valakit mi vesz rá arra, hogy pont ezt a sulit válassza, de talán most fény derül majd rá.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-06-25, 5:31 pm

* A két leányzó közös kapcsa Varg, kivel Jasmine is jóban van, így tőle hallott már a lányról. Nem igen trécselték ki ezt a dolgot, hisz mindenkinek megvan a magánélete, de amint meghallja a lány nevét a felismerés az arcán is meglátszik, így el is mondja kitől hallott már róla.*
- Hibás? Nem hiszem...valamilyen úton módon kihúztam volna belőle mitől változott meg kissé.* kottyintja el pajkos mosollyal, igazán nem beszélgettek ez ügyben sokat s most sem cincálgatja részleteire a dolgot s nem kérdez rá miként jöttek össze, hanem elmegy a nyeregért, így hamarosan már Jas a gyepen lovagol míg Azaria a seprűn ereszkedik le mellé s elegyednek beszélgetésbe. Nem igazán van otthon a sport világában s erről nem szégyell beszélni. Megkérdezi hogy ő mit is szeret csinálni mire aprót bólint is.*
- Az úszás még nálam is nyerő. De akkor amint hallom neked is sok-sok olyan dolog van az életedbe mi újdonság. Azért jó tudni, hogy nem csak én vagyok ki teljesen elszigetelten élt s kezdő egyes dolgokban.* szerényebben elmosolyodik hol az előtte elterülő zöldellő gyepet fürkészi hol a lányra pillant. Örül, hogy itt van lehetősége elég sok mindent kipróbálni s élni ahogy azt a tiniknek kell, így tanult meg korcsolyázni is mi ugyan nem tökéletes még s nincs teljesen megelégedve magával, de legalább nem taknyol már el lépten nyomon. A seprűről nem is beszélve..A téma a vizsgák felé sodródik s csendben végig is hallgatja társát, arcán látszik, hogy ő sincs másként ezzel a tantárggyal.*
- Szerintem ne is gondolj arra, hogy meg kéne felelned neki ez ügyben. Úgy hallom elég sokak birkóznak vele, nehéz egy tantárgy s az hogy ő kedvesed...hát szerintem csak előnyödre válik tanulás szempontjából, épp azért amit mondasz.* utal itt a különórákra, bár tudja, hogy bármikor felkereshetné maga is a srácot egy kis agytágítás reményében.*
- Mik vannak...* sóhajt a lányra pillantva kissé oldalra döntött fejjel.*
- Én is csak itt ismerkedtem össze a mágiával. Titkoltál előlem, de úgy tűnik ez a titok nem maradt annyiban.* ő egészen jól kezeli ezt a dolgot, vevő a varázsvilágra s szeret is tanulni. Nem igazán szólal meg ezután csak gondolataiba mélyedve lépked hátasán s amint a másik fél részéről is beáll a csend úgy tűnik, hogy ezzel ő is így van. De aztán az Exos lány hamarabb megunja ezt a némaságot így felé pillant.*
- Amikor megtudtam hogy a fekete mágiát lehet tanulni egyből kutakodni kezdtem. Több suli is felvetült lehetőségként de aztán mégis ide adtam be a jelentkezésemet. Ez volt a legmesszebb az otthonomtól és ugye köztudott, hogy két igen híres magiszter tartja az órákat...szeretek itt lenni, itt nyílt ki a csipám ha lehet így fogalmazni.* mosolyodik el kissé, ha a lány eddig figyelt akkor talán értheti hogy az élet itt kezdődött el a lány számára s már csak ezért is áldja azt a napot mikor eljött hazulról.*
- Te honnan érkeztél? Testvér? Család?* kíváncsi tekintetét nem veszi el a lányról, s talán lehet túl koraiak a kérdések, ha nem akar róla beszélni a lány akkor úgy is elhárítja a válaszadást és sértődés sem lesz belőle.*


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 1:05 pm

*Lassan sétáltam a lovarda felé, kissé félve, mert még új ez a hely. Mikor ideértem elállt a lélegzetem is. Gyönyörű, és végre azt csinálhatom amihez kedvem van. Komótosan sétáltam be az épületbe, de arcomon tíz dolláros mosollyal. Végig sétáltam az állások között, végül egy gyönyörű angol telivérhez léptem oda. Egyből megismertem, kicsi arányos füleiről, és megremegő finom orrlyukairól. Pár percig ott álltam a box előtt. Végül félre húztam a reteszt, mielőtt beléptem volna elolvastam a ló nevét, majd beléptem és megsimogattam a gyönyörű kancát.*
-Szia Ozi, volna kedved kicsit lovagolni?*búgtam kedvesen a lónak, ma egyszerű lovaglószoknya volt rajtam, a lovagló csizmám egy fekete feszülős topp, kék hajamat összefogtam lófarokba. A ló gyönyörű szemeivel rám nézett, és mintha bólintott volna. Elindultam megkeresni, hogy merre lehetnek a felszerelések, végül meg is találtam a szerszámost. Gyorsan vissza sétáltam Ozihoz, és elkezdtem lecsutakolni, kitisztítottam a patáját, majd nyergelni kezdtem. Az izzasztóval kezdtem, majd a kötőfék helyére került a zabla és a szár, majd végül egy világosbarna nyereg, szépen felszerszámoztam a lovat, viszont a hevedert nem húztam meg. Azt kizárólag lovaglás előtt.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 1:19 pm

*Ezen a mai napon nincsen egyedül az új diák a lovardában, ugyanis egy fiatal fiú, Demien fogadott fia is itt téblábol, de a lány csak azt veheti észre, hogy egy ló már indul is kifelé. Gyönyörű, fekete paripa és rajta egy igen csak helyes sráccal. Nathen most egy hosszú, fekete nadrág van, fekete csizmával és lábszárvédővel természetesen, felül pedig egy szintén fekete színű ing, melynek ujjai rövidek és felül néhány gomb kigombolva van. Meleg van, nem akar megsülni. Ahogy viszont elhalad a lány mellett, hirtelen megállítja a lovat és kissé meglepetten figyeli, ahogy a csöppnyi teremtmény a lóval bánik. Furcsa egy lánytól, hogy nem kér fel egy lovász fiút, hogy segítsen neki, hanem magától áll neki tisztogatni a lovat.*
- Üdv. *köszön oda a lánynak, majd ez után ajka lassan mosolyra húzódik, ahogy végigtekint rajta. Kék haj, akár csak Nanánál, bár ez a lány teljesen másképp néz ki.*
- Van kedved velem lovagolni? Mert ha igen, akkor siess, kint leszek. *és már sarkai hozzá is érnek a ló oldalához és így egy hangos nyerítés kíséretében a fiú már el is hagyja a lovardát, hogy megindulhasson kifelé, a szabadba. Ott még csak a környéken vágtat egy kicsit, bemelegítésképpen, majd végül visszalépked a lóval a karám bejáratához, ahol kezével gyengéden megpaskolja a fekete csődőrt. Nem tudja, hogy ki ez a lány és furcsa is tőle, hogy beszélgetést kezdeményez, de most ilyen hangulata van, így hát türelmesen vár, remélhetőleg minél előbb megjön a kék hajú leányzó.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 1:29 pm

*Miközben Ozival foglalatoskodtam, egy gyönyörű fekete csődör állt meg mellettünk, rajta egy igen helyes sráccal, egy pillanatra néztem csak fel amíg köszöntem.*
-Szia.*és már csináltam is a dolgaimat tovább, mindig is alapos munkát végeztem, ha lovakról volt szó. Aztán a fiú megkérdezte, hogy nem mennék-e vele lovagolni. Mivel még nem ismertem a lovat, akivel ma gyakorolni szeretnék félénken válaszoltam.*
-Ha ezek a gyönyörű állatok egymásra vannak hangolva, csak akkor. Elég balesetem volt már.*nevettem a végén. Ezután a fiú ellépdelt mellettünk, én még megcsináltam az utolsó simításokat, és én is csatlakoztam a sráchoz. Kiérve szorosabbra húztam a hevedert és felpattantam a nyeregbe, onnan néztem rá újra a srácra.*
-Zoey Fleming vagyok, és pár napja érkeztem, akkor indulhatunk?*kacsintottam egyet és gyorsan lépésben bemelegítettem a lovamat, ez után vágtába ugrasztottam, hangosan kacagtam, és közben vártam, hogy a srác beérjen, vagy esetleg lehagyjon, de azt meg én nem hagynám.*
-Ozi csodálatos vagy.*paskoltam meg a nyakát, majd újra megszorítottam oldalát a combommal, és éreztem ahogy a ló lábat vált és nagyobb sebességre kapcsol.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 1:39 pm

*Elég hamar kiszúrja a kék üstököt, így nem is meglepő, hogy megáll a lány mellett, azaz pontosabban a ló karámja mellett és oda is köszön a másiknak. Soha nem volt egy tapló, így hát illendő köszönni. Ez után viszont egy kérdéssel fordul Zoey felé, mégpedig azzal, hogy jön-e vele vagy sem egy kicsit lovagolni.*
- Nem tudom, de én már lovagoltam itt, nem egyedül és nem volt baj. Szóval, szerintem gyere. *int is fejével kifelé, majd hamarosan már ki is lovagol a fiú, várva, hogy a kék hajú lány is utolérje. Ahogy ez megtörténik, már hallja is a bemutatkozást, így ő csak biccent egy aprót.*
- Nathaniel Cornwlade vagyok, az Inflatus hát egyik diákja. *ahogy hallja, még új a lány, bár azt nem érti, hogy ezt az információt miért is osztotta meg vele, hiszen még csak most futottak össze és egy picit se számít. Nath már az iskola megnyitása óta itt tanul, szóval, őt elég sokan ismerik, bár azt kevesen tudják, hogy örökbe lett fogadva... a szülei halála viszont még fájó téma, alig pár hónapja történt mindez és ő maga is rossz úton járt, olyanon, amelyre rá se szabadott volna lépnie. Le is pillant egy rövid időre jobb alkarjára, amelyen ott díszeleg a pentagrammás tetoválás, a kígyós csúcsokkal együtt, majd végül belesimít kócos tincseibe és ekkora a lány már el is zúg mellette. Felébred ám gondolataiból, így hát egy kis ösztönzés és nemsokára már a lány mellé kerül, de nem óhajtja megelőzni, egy kis beszélgetést is kezdeményez.*
- Na és mondd csak Zoey, melyik házba osztottak be? *érdeklődik kíváncsian és tartja ám az iramot, nem hagyva lerázni magát. Angol srác, kiskora óta lovagol, bár tény, hogy utóbbi időben kissé elhanyagolta ezt a sportot, de most visszatért a fekete paripa mellé.*
- És hogy tetszik a suli? *még egy kérdés, miközben már teljesen átveszi lova a másik ló ütemét és a srác nagyon figyel rá, hogy ez így is maradjon. Ő se fogja hagyni, hogy csak úgy lerázzák.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 2:09 pm

*Bemutatkozott és a házat is mondta, egy pillanata elcsodálkoztam mielőtt elindultam, majd kis lemaradás után a Nathaniel is beér. És feltesz két kérdést. Egy pici habozás után válaszoltam is.*
-Én is az Inflatus házba vagyok beosztva, bár eddig nem sokat láttam a suliból. Viszont itt van egy régi ismerősöm Selene is. Pár napja a korcsolya pályán találkoztam egy szöszivel. Kedves lány.*mosolyogtam a srácra, közben már eléggé elhagytuk az istállót. Engedtem egy kicsit a száron, és Ozi azonnal reagált, újabb lábváltás következett, és amint érzékeltem a fiú is váltott a tempón. Élveztem a száguldást, végül is ezért szerettem annyira lovagolni, tény és való, hogy anyuék nem szerették mikor ezt csinálom, de sosem voltam szófogadó gyermek, ebből alakultak ki a sérüléseim is. De sosem okoztak gondot, bár a nyílt törés helye néha megérezte az idő változást. Viszont nem tulajdonítottam neki sok figyelmet.*
-Látom te is régóta lovagolsz, igaz?*kérdeztem átnézve egy pillanatra a fiúra, majd ismét az utat néztem a ló két füle között. Ilyenkor elfogott a szabadság érzése, tehát ilyenkor senki sem állíthat meg.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Lovarda a sziget szívében - Page 4 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 2:45 pm

*A kérdéseire egyszerre kap választ, ami picit furcsa, hisz ez azt jelenti a számára, hogy Zoey elgondolkodott a dolgon, na de mindegy is, a lényeg, hogy válaszol Nath-nek.*
- Ezek szerint egy házba járunk. Valószínűleg tetszeni fog. *mondja egy apró mosollyal és ez után hallgatja a további szavait és két lány is szóba jön.*
- Egyenlőre semmi féle Selene-t nem ismerek és szösziből pedig több is van. Szóval, fogalmam sincs, hogy kire gondolsz. *tárja szét karjait, arra az időre, amíg elereszti a lovat és végül folytatják tovább az útjukat, ki tudja, hogy meddig.*
- Igen, kiskorom óta. Még apám tanított. *válaszolja meg a kérdést, a lányra tekintve, majd végül halkan sóhajt egyet, ahogy eszébe jut apja és a halála, amelyen ő maga is ott volt és nem volt képes megmenteni. Kissé lehajtja a fejét, ezer egy gondolat fordul meg a fejében, majd végül a lányra pillant.*
- Ne haragudj Zoey, de én most szerintem más felé megyek. Majd máskor hosszabban elbeszélgetünk, de most dolgom van. *ezzel elfordul a lóval, int még a lány felé, majd el is indul az ösvény felé, amelyről csak a tónál fog letérni. Egyedül szeretne lenni egy kis időre és nem tudja, hogy meddig tudna jelen állapotban kedves maradni a lányhoz. Így majd inkább máskor felkeresi, ha már egyszer háztársak...*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime2010-08-22, 2:57 pm

*Felelt a kérdésemre, örültem, hogy vele lehetek, végül is nem árt az ismeretség. Sokáig baktattunk, majd elköszönt.*
-Szia remélem még találkozunk.*szóltam utána én is intettem neki, majd eltűnt a szemem elől. Megállítottam a lovamat, majd feljebb csatoltam a kengyelt, zsoké ülésben helyezkedtem el a ló marja felett. Végül elengedtem a szárat rádobtam a ló nyakára megkapaszkodtam a sörényében és vágtára ösztökéltem. Jó néhány kört megtettem még így. Ismét megállítottam a lovam, és kivettem a lábam a kengyelből, teljesen felhúztam így a lábam már szabadon lógott. Így léptettünk vissza az állásokig. Végül leszálltam és bevezettem a lovat. Leszerszámoztam, és rendbe tettem a lovat, ki is almoztam alóla, majd feltöltöttem a széna hálóját és friss vizet adtam neki. Búcsúzóul egy almát adtam Ozinak, majd kisétáltam az épületből.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda a sziget szívében - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda a sziget szívében   Lovarda a sziget szívében - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda a sziget szívében
Vissza az elejére 
4 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: