Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lucius Benedict Fenris lakosztálya

Go down 
+7
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Demien.R.Cornwlade
Lilith Corivan
Mordana Liward
Lucius Benedict Fenris
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-11-06, 10:48 pm

//NRT: Lucius és Raiden - 2012.11.02.//


*Ebben a kabátban elég meleg van, de mégsem zavar a dolog, mivel így is van elég bajom. Az izgulás nem hagy alább, akármennyire is igyekszem ezt elnyomni magamban, valahogy képtelen vagyok rá, csak akkor próbálom meg lelassítani szívem zakatolását, amikor már megtörténik a kopogás és hallhatom is a felém közeledő lépteket, majd nemsokára már ki is nyílik az ajtó, így látom meg a nem éppen elkészült férfit, kinek zoknis lábaira is vetek egy rövidke pillantást.*
- Szia! Azt hittem, hogy jókor jövök, bocs. *semmi bocsánatkérés nincs szavaimban, szóval ez csak egy szó marad, mindenféle komolyság nélkül, mivel valahogy így illik a dolog. Besétálok hát, majd kezeimet kabátom zsebeibe süllyesztem, úgy nézek körbe, miközben érzékelem, hogy Lucius is ideges lehet. Hallom és látom is rajta, tehát kék szemeim felé tekintgetnek időnként, majd végül az ablakához sétálok, hogy ki is tekinthessek rajta.*
- Miért vagy ideges? *kérdezem meg halkan, de mégis jól érthetően, miközben rideg tekintetem továbbra is kifelé tekint, tehát nem fordulok meg és nem is nézek bátyám szemeibe. Nem látom értelmét a dolognak, mivel még úgyis készülődik, addig pedig nem megyünk sehová se.*
- Anyánknak elmondtad, hogy elviszel a sírjához? Tudod, vele még nem szeretnék újból találkozni. ~ Még nem érzem késznek rá magam. ~ *nagyon lassan fordulok vissza a szobába, hogy most már a remélhetőleg cipőben lévő testvérem arcára nézhessek. Tényleg nem tudom, hogy mi történne, ha anyám elé kerülnék, bár most, hogy Lucius is itt tanít és segít, bizonyára minden más... már ha...*
- Tud arról, hogy a Mysterioban vagy és hogy mit csinálsz itt? *vonom össze szemöldökömet is kissé, hiszen erről még szerintem egyszer se beszéltünk és nem mindegy azért mindez. Engem kitagadtak, pont ezért, amit ő tesz most, ebben mégis hol van az igazság?*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-11-09, 12:12 am

//NRT: Lucius és Raiden - 2012.11.02.//

*Mivel a saját terveihez képest még van fél órája, így nem kapkod, kényelmesen készülődik, ám úgy tűnik, Raiden túl izgatott ahhoz, hogy a megbeszélt időponthoz tartsa magát. Lucius biztosra veszi, hogy ő kopogtat éppen az ajtaján, így hát félbe is hagyja az öltözködést, de azért miközben az ajtóhoz sétál, az ing gombjait még begombolja, s csak ezután nyitja ki a bejáratot öccse előtt. Bár nem zavarja, hogy némileg előbb jött a srác, de azért megjegyzi mindezt, de ahogy hallja, mindez nem különösebben érdekli a fiút.*
-Majdnem. De nem számít, pár perc és kész vagyok. *feleli a férfi, majd beljebb tessékeli Raident, ám ahelyett, hogy szóba elegyedne vele, inkább csak némán, s kissé idegesen ül le székére, hogy tovább folytassa az öltözködést, immár a cipőket is felvéve. Öccse viszont kiszúrja, hogy ideges, na nem mintha ez róla nem sütne le, így miközben a cipőjét fűzi, csak fél szemmel pillant fel Raidenre.*
-Na és te? *kérdésre kérdés a válasz, de ez amúgy is felesleges kérdés volt. Lucius viszont vissza is fordul a cipőjéhez, hisz testvére úgyis háttal áll neki, így hiába néz felé. A csendet végül ismét a fiatalabb testvér töri meg, egy olyan kérdéssel, ami ismét megállásra készteti Lucius kezeit. A válasz is késlekedik kicsit, de végül csak hallhatja a srác.*
-Gondoltam rá, igen. *kezdi, majd meghúzza a csomót a cipőn, aztán feláll.*
-Eredetileg úgy terveztem, hogy közösen látogatjuk meg a sírt... De aztán letettem erről. Nem akartam helyetted dönteni arról, hogy mikor akarsz vele újra találkozni. Nem véletlenül megyünk ma a sírhoz, és nem tegnap. *mondja lassan öccsének, miközben az lassan megfordul, így a szemeibe is nézhet. Tényleg gondolt rá, hogy megpróbálja összefogni a kissé szétesett családot, hogy ha már az apjuk nincs velük, legalább ők hárman tartsanak össze, de ez nem csak rajta múlik. Raidennek is nagy szerepe van mindebben, ahogy természetesen az anyjuknak is, akiről ismét sikerül fogósat kérdezni a srácnak, így Lucisu egy kis torokköszörülés után el is fordul, hogy a kabátjáért lépjen.*
-Részben. Mondjuk úgy, hogy a számára szebbik részét tudja. *a kabátot gyorsan magára teríti, majd visszafordul a fiú felé, s kifejti kissé titokzatos szavait.*
-Annyit tud, hogy egy iskolában tanítok, de hogy pontosan mit és kiknek azt nem. Így azt sem, hogy te is a tanítványom vagy. *az rögtön elárulna mindent, hisz Luciussal ellentétben Raident már fiatalabb korában is inkább a feketemágia vonzotta, míg az idősebb testvér inkább apja nyomdokait követte. Nem véletlenül fajultak a dolgok odáig, hogy Raiden ma már a Carvex nevet viseli, és nem a Fenris-t.
Bár látszólag a férfi már készen áll az útra, még egyszer az asztalához lép, kihúzza a fiókot, majd elővesz belóle valamit, amit eleinte a fiók takar, majd rögtön zsebre is vágja, így Raiden nem láthatja, hogy mi is az. Ezután még a pálcáját is magához veszi, majd int az ajtó felé.*
-Ha készen állsz, akkor induljunk. Csak a szobán kívül lehet hoppanálni. *azzal meg is indul a kijárat felé, s ha öccse is hasonlóan tesz, akkor pillanatokon belül meg is állnak az északi főtorony folyosóján, a magiszter pedig kitartja maga mellett a karját, hogy a srác is megfoghassa, hisz most ő tudja a pontos úticélt, hiába tud már Raiden is hoppanálni.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-11-10, 10:54 am

//NRT: Lucius és Raiden - 2012.11.02.//


*Nem bírtam tovább a szobámban várakozni és valljuk be, valóban azt hittem, hogy Lucius már kész lesz, amikorra felérek hozzá, így egy picit meglep, amikor lábaira nézve csak a zoknikat látom, cipők nélkül. Visszafordulni nem fogok, testvérek vagyunk és attól, mert ő most már a tanárom is lett, ugyanúgy ismertem őt egykor, tehát nem tudok magiszterként tekinteni rá. Besétálok a szobába, körbe is nézek, de csak rövid időre, szinte teljesen feltűnésmentesen, majd ez után indítok is egy furcsa kérdéssel, amelyre nemhogy válasz nem érkezik, de még vissza is kapom azt. Elhúzom kissé a számat, és bár ő nem volt hajlandó válaszolni, én mégis megteszem.*
- Furcsa ez az egész, olyan, mintha eljátszanánk egy normális családot, nem gondolod? *pillantok is rá egy kis időre, majd ez után térek át az ablakhoz, választva inkább a kilátást az érdekfeszítő cipőfűzés helyett és ahogy így az óceánt fürkészem, mégis csak szóba hozom a mát, így anyánkat is, akivel a következő találkozást még egy kis időre elhalasztanám.*
- Még szép, hogy nem döntöttél helyettem! De miért gondoltad úgy, hogy ezt hármasban kellene megtennünk? Nem kellett volna pont apánk sírjánál a balhé. *morgom is oda és hogyha már ez a téma előkerült, akkor jöhet a fogósabb kérdés is, így hát a másik felé fordulok most már teljes testemmel, úgy kérdezek rá arra, hogy anyánk mennyit is tud erről az egészről. A válasz viszont jól sejthető, így mosolyodom el kissé és csóválom is meg a fejemet.*
- Én legalább fel mertem vállalni a dolgokat, ezek szerint veled ellentétben! Arra pedig ne legyél büszke, hogy most engem tanítasz. *jegyzem még meg, mivel testvéreknél ez normális lenne, de hogy ő a tanárom? Ez még a mai napig bánt és nagyon zavar is, mégse tudok semmit se tenni ez ellen. *
- Vagy te örülsz, hogy egy diákod vagyok? Hogy úgy kezelhetsz, ahogy mindenki mást? *valamiért tudnom kell a választ, ezért is fürkészem tovább az arcát, még mielőtt elhagynánk ezt a lakosztályt és megkezdődne az utazásunk. A válasz után még Lucius valamiért az asztalához lép, és bár nagyon jól rejtegeti, mégis érdekelne, hogy mi az.*
- Titok? *csak ennyit kérdezek, ebben benne van az, hogyha nem az, nagyon is elmondhatná, hogy mit vett magához. Ideje viszont most már indulni, így amikor hallom, hogy csak odakint tudunk hoppanálni, már meg is indulok a bejárat felé, amelyen át távozom és ha Lucius is megjön, keze felé tekintek. Furcsa ez az egész még mindig nekem, de azért megfogom alkarját, úgy nézve bele a szemeibe, majd ha minden igaz, jöhet is a húzás és el is hagyjuk együtt ezt az iskolát, hogy hamarosan már Írországba kerülhessünk, oda, ahol egykor még egy családot alkottunk.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 5:00 pm

*Nem is tudom, hogy miért jövök most fel Lucius szobájához, de úgy érzem, hogy a múltkori után talán nem ártana egy esélyt adnunk magunknak és most még téma is van, amiről beszélhetnénk egymással. Megpályáztam egy tanársegédi posztot, méghozzá az ő harmadikos tárgyai egyikét, amelyet engedélyezett is, és ez szerintem megérne egy kis beszélgetést. Na természetesen most nem leszek negatív és morgós, se pedig rideg, szeretném kissé helyre tenni a dolgokat az életemben és most, hogy Werával is minden rendeződött, úgy hiszem, hogy minden esélyem megvan rá. Egy fekete nadrág van amúgy rajtam, fekete, kényelmes cipővel és szintén ilyen színű pulóverrel, amelynek nyaki része most enged némi levegőt testemnek, tehát nem garbós, hiába is szeretem az olyan öltözetet. Derekamnál, az övemhez van erősítve a pálcám, hajam picit kócos és a C betűt formáló medálom is rajtam van, de más egyéb nincs, teljesen felesleges lenne. Még pár lépcsőfok, majd ez után érek ki a magiszteri folyosóra, ahol menet közben meg is nézem magamnak az új tanárok szobáit, ezek szerint mindannyian itt fognak lakni, kíváncsi vagyok, hogy milyenek, bár egyikük se fog engem tanítani, de az nem jelenti azt, hogy mástól nem tudakolhatom meg majd, hogy megállják-e a helyüket tanítás terén. Ahogy odaérek testvérem ajtaja elé, már kopogtatok is párat, így érkezem meg váratlanul, mivel nem írtam se levelet, se semmit neki. Itt az év vége, a karácsony is elmúlt már, remélem, hogy nincs különösebb dolga és az irodájában lesz. Persze megfordul a fejemben, hogy Lilith-el tölti az idejét, de akkor majd visszajövök később, amúgy is van bőven dolgom most, hogy átköltöztem a csatamágusok szakházába, mivel a kipakolás még vár rám. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 5:17 pm

*Sokan azt hihetik, hogy ahogy közeleg az év vége, úgy mindenki megszabadul a munkától, nincsenek feladatai, azokkal majd csak jövőre kell foglalkozni. Lucius is szeretné azt hinni, de sajnos egy iskola vezetésénél ez nem lehetséges opció. Készülni kell a következő tanévre, ami már itt kopogtat az ajtóban, olyannyira, hogy tényleg hallani is lehet. A férfi épp a dolgozóasztalánál ül, mikor a zaj megüti fülét, így fel is pillant a papírokról.*
~Vajon ki lehet?~ *fut át agyán a kérdés, mivel konkrétan nincs senkivel lebeszélve most találkozója, de ez persze nem jelenti azt, hogy nem is keresheti senki. Ki is tolja hát maga alól a széket, majd megindul az ajtó felé, hogy kiderítse ezt a dolgot. Öltözéke amúgy egy kék farmerből és fekete pólóból áll, most, hogy nem találkozik annyit a diákokkal, nem öltözik mindig ingekbe. Lábain bőrcipője foglal helyet, amik hangtalanul juttatják el a bejárathoz, amit pár pillanat múlva már ki is tár, így pillantja meg nagy meglepetésére öccsét.*
-Raiden! Nem számítottam rád. *ad hangot meglepettségének, de rögtön félre is áll az ajtóból, s kezével is beljebb invitálja a srácot.*
-Gyere csak be, foglalj helyet. *mondja, majd ha a másik így tesz, becsukja az ajtót, s az asztalához sétál. Ha Raiden leült, akkor ő is hasonlóképp tesz, de ha inkább a srác állva marad, akkor ő sem ül vissza.*
-Mit tehetek érted? *kérdi, miközben összekulcsolja kezeit az asztalon. Kíváncsian fürkészi a másik arcát, de szemei egy pillanatra lejjebb tévednek, egyenesen a C betűt mintázó medálra, majd vissza a kék szemekbe. Egy apró kis sóhaj is elhagyja emiatt a férfi száját, bár ezt Raiden nem tudhatja, hogy a medál miatt van. Remélte, hogy talán elgondolkozik a fiú a múltkori beszélgetésükről, és jobb belátásra tér, de eszerint még mindig Carvex-nek tartja magát, és nem Fenrisnek.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 5:25 pm

*A kopogás után nem kell túl sokat várnom, mivel hallom is a felém közeledő lépteket, majd az ajtó kitárul előttem, így pillanthatom meg Luciust is. Nincs túl sok magasságbeli különbség közöttünk, így szemeibe tekintek, majd már biccentek is neki.*
- Szia. Gondoltam kicsit átjövök hozzád... hogy... beszélgessünk. *tárom szét cseppet kezeimet, mert ez így elég bénán hangzik, de végülis tényleg ez miatt jöttem, nem másért. Besétálok hát az invitálást hallva, majd az asztalhoz leülve ejtem kezeimet ölembe, úgy pillantok a hamarosan velem szemben elhelyezkedő férfira és végül vállat vonok cseppet.*
- Igazából, most érdeklődhetnék a karácsonyról vagy bármiről, de mégse azért jöttem. *ismerem is be, mert nem igazán megy nekem a nyálas szerep és a dolgok kikerülése, soha nem voltam olyan, így hát bele is vágok abba, amiért itt lehetek.*
- Tudod, nem hittem volna, hogy majd elfogadod a tanársegédi pályázatomat a tantárgyadra, tudod, a kapcsolatunk miatt. Biztosan akadt más is, aki szerette volna tanítani a pusztítástant. *érdekes lesz, hogy átveszem majd bátyám helyét ezeken az órákon, eléggé izgulok is ez miatt, de örülök is neki, hogy kipróbálhatom magam valami másban. Nem tudom még, hogy a tanítás mennyire is passzol hozzám, de hamarosan kiderül.*
- Szerinted melyik szakot választottam? *nem tudom, hogy érdekli-e mindez, de akkor egy picikét próbáljunk meg testvérek lenni, tehát nem, mint magisztertől kérdezem mindezt és ez látszik is rajtam. Nehezen találom a témákat és a szavakat is, ez látszik és érződik is rajtam, de nagyon próbálkozom, meglátjuk, hogy mekkora sikert érek el vele.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 6:01 pm

*Ugyan nem számított most vendégre, de természetesen nem zárkózik el senki elől, így már fel is áll asztalától, s az ajtóhoz lépve kitárja azt. Nem tudja, kire számítson, hisz több száz diák jár az iskolába, és akkor a magisztereket és tanárokat még nem is vette hozzá. Amikor viszont az ajtó mögött öccsét pillantja meg, meglepetten néz a kékségekbe. Azóta, hogy elvitte a fiút apjuk sírjához ismét nem beszéltek, de ott olyan dolgokat is elmesélt a másiknak, amikről korábban nem tudhatott. Minden bizonnyal idő kellett ahhoz, hogy ezeket átgondolja a srác, ezt az időt pedig Lucius meg is adta neki. Most viszont itt van, s mint azt bátyja tudtára adja, beszélgetni szeretnw vele.*
-Semmi akadálya. *biccent egy apró mosoly mellett Lucius, majd félreáll, s beljebb engedi a fiút. Miután az ajtó is becsukódott, mindketten leülnek az asztalhoz, majd az idősebb testvér rá is kérdez, hogy miről beszélgessenek. Raiden szavait hallgatva csak biccent egyet, valahogy sejtette, hogy nem ilyesmiről lesz szó. Talán sikerül rendbehozni kettejük kapcsolatát, de az nem megy egyik percről a másikra, így bizonyos témák egyelőre még kizárhatóak. De végül a srác kiböki, amire gondol, mire Lucius el is mosolyodik.*
-Valóban volt más pályázó is, de a te pályázatod jobb volt. És bár nem éppen felhőtlen, de nem érzem olyan rossznak a kapcsolatunkat, hogy emiatt ne adjak neked lehetőséget, hogy kipróbáld magad. *fejti ki a magyarázatot, majd egy büszke mosoly mellett hozzáfűzi.*
-És amúgy is, az alapján, amit eddig felmutattál az iskolában, nyugodtan bízom rád ezt a tárgyat. *egy aprót biccent is szavai után, miszerint ebben egészen biztos. Elég csak arra gondolni, hogy a fiú jövőre megkezdi az egyetemet, holott még csak harmadikosnak kéne, hogy legyen. Egy év alatt végzett el két évfolyamot úgy, hogy jó pár másik diák megbukott csak a saját évfolyamos tárgyaiból is. Hiába, Raidenben is Fenris vér csorog, ez a család pedig nem éppen az ostoba emberekről híres.*
-Ambár az is igaz, hogy te is megleptél engem, hogy épp az én tárgyaim közül választottál. *nem számított ilyesmire, de örül neki, hogy öccse viszi tovább azt, amit ő elkezdett. Na de a fiúnak is akad egy kérdése, mire csak picit oldalra billenti fejét.*
-Nem is tudom. Ha figyelem beveszem a múltat... talán az Aurorvadászt tudnám elképzelni. *jegyzi meg, hisz Raiden mindig is a feketemágiához vonzódott, apjuk épp ezért tagadta ki, így miért is ne pont ez ellen lázadna a srác? Persze ki tudja, nem lát bele a másik fejébe, így nem tudhatja, hogy mindez számára mit jelentett, de valószínűleg úgyis elárulja, ha tévedett, ahogy azt is, ha eltalálta.*
-De az még érdekelne, hogy miket vettél fel szabadon. Csak kíváncsiságból, hogy melyik órákon számíthatok rád. *pillant még kérdőn a másikra, miközben kényelmesen hátradől a székében.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 6:15 pm

*Tényleg csak beszélgetni szeretnék Luciussal, kissé rendbe hozni a kapcsolatunkat, mert nekem is jól esne, hogyha nem lennénk ilyen viszonyban, ha egy kicsikét visszakaphatnám a bátyámat és talán neki is jó lenne, hogy tudna valakivel beszélgetni a dolgairól. Nem várom azt, hogy rögtön bízzon bennem, de egy esélyt érdemlünk még mi ketten. Besétálok tehát a szobájába, ahol hamar körbe is pillantok, hiszen ritkán járok én itt, majd helyfoglalásom után bele is kezdek a beszélgetésbe, így említve csak futólag az ünnepeket, majd inkább a tanársegédségre kérdezek rá. Meglepett, hogy engedte, hogy én vigyem ezt a kemény tantárgyat, de örültem is neki, hogy nem lettem visszautasítva.*
- Igyekeztem, bár nem azért, hogy mielőbb végezzek, de úgy érzem, hogy jobb lesz nekem már egyetemen tanulni, mint még az első három évet taposni. Mindenesetre jól fogok tanítani, ez miatt nem kell félned. *mosolyodom el most már kissé én is, bár még soha se volt alkalmam senkit se tanítani, max csak gyakorlás szinten, mégis úgy hiszem, hogy képes leszek rá. *
- Az inflatus ház tárgyai nem állnak igazán közel hozzám, inkább az exortusé és a cruorisé, szóval számomra nem volt meglepő, még nem ismersz igazán. *nem rosszból mondom mindezt, de tényleg így van. Ha ismerné, tudná, hogy miből vagyok jó és miből kevésbé, hogy mi érdekel és mi nem, és bár kell majd halotti mágiát tanulnom, ez a szakkal jár, tehát a szükséges rossz. A szakválasztásom is szóba jön, hála persze nekem, de amikor meghallom, hogy mire gondol, csak megcsóválom kissé a fejem.*
- Ez azért kissé túlzás lenne és hülyeség a részemről. A csatamágus szakot választottam, tudod, szeretek párbajozni és úgy érzem, elég jó is vagyok belőle. *amikor még volt párbajszakkör, mindig nyertem, tehát szerintem nem fogok most se szégyent hozni saját fejemre.*
- Ezért majd a defenzív-offenzív mágia órákon úgyis találkozni fogunk. *teszem még hozzá, bár valószínűleg Lucius is tisztában van vele, hogy melyik szak mely tantárgyakat foglalja magába.*
- Természetesen a pusztítástant is felvettem, ha már azt fogok tanítani és azon kívül a vérmágiát. Nem volt könnyű választani, annyi tantárgy érdekelne, de hát nem volt mindenre lehetőségem. Szerinted, jól döntöttem? *így összességébe kérdezem, hogy minden jó-e. Nincs más, akivel megbeszélhetném ezeket, így jól esik valakivel társalogni ilyesmiről. Persze ott van Wera, de ő mégse vérrokonom, apám már nem él, anyám látni se akar, Saeniushoz pedig nem tudom, hogyan is kellene állnom, tehát marad a magiszter, a bátyám, aki így, hogy tanár is, mindent jobban átláthat. Mondjuk, ha el is szúrtam valamit, akkor se tudok már semmit se tenni ellene.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 6:39 pm

*Meglepő bár, de cseppet sincs Lucius ellenére, hogy elbeszélgessen Raidennel, hisz testvérek, ennek így kell működnie, még ha náluk kicsit bonyolultabb is a helyzet. Az asztalhoz ülve bele is kezdenek hát a beszélgetésbe, így derül ki az, hogy a srác leginkább a tanársegédi pályázata elfogadása miatt van itt. Úgy tűnik, legalább annyira meglepte a döntés, mint Luciust a pályázat. De ha nem volt vele baj, akkor miért is ne fogadta volna el a férfi? Bízta volna inkább egy kevésbé jó pályázat írójára csak azért, mert nem a legszebb a múltjuk? Amúgy sincs köze egymáshoz a két dolognak, tehát Lucius nem is vaciált rajta. Az pedig, hogy Raiden már egyetemista, holott csak harmadikosnak kéne majd lennie csak hab a tortán.*
-Bízom benned. Nem vagy te hülyegyerek, meg fog birkózni ezzel a feladattal. *mosolyodik el, majd azt azért még hozzáfűzi, hogy meglepte a srác választása. Erre is hamar megkapja a választ, mire csak vállat von.*
-Számomra a pályázásod, számodra annak elfogadása volt a meglepetés. Asszem kvittek vagyunk. *van benne valami, hogy nem ismeri annyira öccsét, hisz mégiscsak kimaradt jó pár év, amikor még csak nem is hallottak egymásról, és nem mondhatni, hogy az elmúlt években túlságosan sikerült volna ezt az űrt áthidalni. Na de szóbahozza a fiú a szakválasztást is, de nem úgy, hogy rögtön előáll a választottal, inkább Lucius tippjére kíváncsi. Elég sok szak közül lehet válogatni, mindbe hirtelen bele se gondol a magiszter, de valahogy az aurorvadászt el tudja képzelni Raidenhez a múlt miatt. A fejcsóválás azonban rácáfol erre, ahogy aztán szavakban Raiden is, Lucius pedig csak elvigyorodik kissé.*
-Lássuk be, időnként egyik sem áll messze tőled. *cukkolja kicsit a srácot, de remélhetőleg nem fogja nagyon magára venni az öcskös. Viszont a fiú folytatja szavait, elárulja ezzel a választott szakot.*
-Csatamágus, hmm. Hát mondjuk tény, hogy párbajszakkörön ügyeskedtél. *bólogat aprókat, ahogy arra is rábólint, hogy a defenzív-offenzív mágián mindenképp találkoznak. Viszont az is érdekelné Luciust, hogy ezen kívül miket vett még fel a srác, így Raiden máris folytatja a sort.*
-Pusztítástan és vérmágia... Egyik sem gyenge, ráadásul az alap három tárgyad is komoly varázslatokat tanít. *jegyzi meg, miközben a srác a véleményére vár. Egy picit még gondolkozik, majd végül bólint.*
-Azt hiszem elég ügyesen sikerült összeválogatnod a különböző mágiaágakat. Nagyon erős kombinációt hoztál létre. Bár az meglep, hogy egy elméletibb tárgyat sem vettél fel, ha már ennyire szeretsz tanulni. *nem feltétlen mondja öccsét könyvmolynak, de azért az évfolyamlépés jelent valamit. Bár az is igaz, hogy minden tényleg nem lehet egyszerre felvenni.*
-Apropó. Tudom, hogy ez pillanatnyilag még nagyon messze van. De esetleg tervezed a későbbiekben másik szak elvégzését is? *pillant a másikra érdeklődve, hisz úgy még több anyaggal és varázslattal megismerkedhet a fiú, olyanokkal is, amiket most nem tudott választani.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 6:57 pm

*A beszélgetés annyira nem megy egyszerűen nekünk, de azért csak sikerül, érzem én is, hogy mégis alakulgatunk, csak óvatosan kell néha bánnunk a szavakkal, nehogy megbántsuk egymást, de remélem, hogy ma nem lesz ilyen probléma. Amúgy se hiszem, hogy túl sokáig maradnék, de valahol el kell kezdeni visszaállítani a testvéri békét, én pedig most elkezdtem, aztán majd folytatjuk valamikor, valahogy.*
- Én se aggódom igazán, majd Marcan segít. *vigyorodom is el, hiszen famulusom képes megleckéztetni bárkit, aki esetleg nem csinálja azt, amit én mondok neki. Na meg, nem véletlen ruháztam fel a hipnotizálás képességével sem, de ezt most nem mondom Luciusnak, szerintem amúgy se érdekli a kis sárkány sorsa. Miután ezen a tanársegédes témán tovább léptünk, szóba jönnek az egyetemi szakok, engem pedig érdekelne Lucius véleménye, hogy szerinte merre is megyek tovább, de a válasza azért nem tetszik, szerintem picit se lenne jó ötlet tőlem ilyen jellegű hivatást választani.*
- Ez nem igaz. *húzom fel picit nózimat, de ez hamar eltűnik, mivel már el is árulom neki, hogy mit választottam, így kérem ki a véleményét és belül nagyon is jól esnek a kedves szavak, hogy elismeri tudásomat, nem pedig egy gyenge kis öcsikének tart. *
- Igen, igyekeztem úgy összeállítani a tantárgyakat, hogy komoly tudásra tehessek szert. *bólogatok is hozzá, de amikor rátér arra, hogy nincs igazán elméleti tárgy a tanulnivalók között, már sóhajtok is picikét.*
- Szívem szerint vagy 10 tárgyat felvettem volna, de muszáj volt választanom, ezért van így. *magyarázom is meg ezt a dolgot a másiknak, és ez után jön az újabb érdeklődő kérdése is. Őszintén szólva sokat agyaltam már ezen.*
- Igen, de hogy milyen szak lesz a második, azt majd idővel eldöntöm, még nagyon ráér. *tényleg felesleges volna ezen törnöm továbbra is a fejemet. A témát viszont szerintem rendesen kiveséztük, így valami mást is kérdezek tőle.*
- A szilvesztert azzal az inflatusos lánnyal tervezed? Na nem mintha sok közöm volna hozzá, csak érdeklődöm. *kérdezek is rá kíváncsian, úgy pillantva a másik szemeibe, miközben finoman hajamba is túrok. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 7:17 pm

*Attól nem tart Lucius, hogy öccse tudása csődöt mondana majd a tanításnál, a módszereinek viszont idővel majd ki kell alakulnia. Senki sem születik tanárnak, ráadásul ő még elég fiatal is a tanításhoz, de valahogy biztosan meg fog birkózni a feladattal. Ezzel Raiden is egyetért, de mikor sárkányát is megenlíti, Lucius csak megcsóválja a fejét.*
-Én is attól félek. Fel ne gyújtsátok nekem az Elemek birodalmát, mert akkor nagyon mérges leszek! *figyelmezteti inkább még előre a srácot, mert bár benne megbízik, a sárkánykölyökben már kevésbé. Sok veszekedés elkerülhető lett volna, ha Marcan nyugton tud maradni, de most igyekszik inkább nem erre gondolni a magiszter, idegeskedhet majd emiatt épp eleget, ha tényleg valami bajt csinál a kis dög. Na de nem csak a tanársegédség a téma, hisz jövőre Raiden már egyetemista lesz, így a szakválasztása is szóba kerül. Lucius elbukik a tippelésnél, öccse talán kevésbé aurorellenes, mint azt hitte. Érdeklődve hallgatja hát a választott szakot, ami így belegondolva tényleg passzol a sráchoz. Elég harcias fiú, így ha megfelelő tudás is párosul a nagy szája mellé, akkor veszedelmes ellenfél lehet sokak számára. A plusz két tantárgyat is okosan választotta meg, nem a finomkodásra ment rá, ütőképes kártyákat választott, tehát elég céltudatosnak mondható. Lucius meg is dícséri mindezt, de azért megemlíti, hogy furcsállja, hogy egy elméleti tárgy sincs a repertoárban. A választ hallva ezt Raiden is sajnálja, de nincs mindenre lehetőség, legalábbis egyszerre.*
-Hát igen, a bőség zavara. De azt hiszem, jól válogattál. *bólint rá mégegyszer a dologra, majd azért a folytatásra is rákérdez. Ugyan még az első egyetemi képzések sem kezdődtek meg, de a diákoknak majd lehetőségük van egy szak elvégzése után egy másikat is kiválasztani, de azt nem tudja, mindez mennyire érinti öccsét. Az alapján, hogy még legalább 10 tárgyról tanulna, elég valószínű, hogy egy ideig még maradni fog a Mysterioban.*
-Persze, az még nagyon messze van. Hát mindenesetre kíváncsi leszek erre az egyetemre. *ez neki is éppolyan új lesz, mint a diákságnak, mint Raidennek, hisz az újranyitás óta most lesz az első egyetemi év, ráadásul az iskola múltját tekintve se tud ilyenről, tehát ez teljesen új lesz mindenkinek. Raiden ezután a következő kérdésével témát vált, picit meg is lepve ezzel a másikat, de lassan bólint.*
-Igen, úgy terveztem. El akarom vinni Párizsba, rég jártunk már ott, és az Eiffel-toronyból nézve gyönyörű a tűzijáték. *árulja el a nagy tervet Lucius, bár majd kiderül, mindehhez Lilithnek mennyi kedve van, de remélhetőleg tetszeni fog neki az ötlet.*
-Na és te? Van már valamilyen lány, akit elviszel valahová? *kérdez vissza, hisz elég helyes öccse van, a jóképűség is családi vonás, így nem lepődne meg, ha az öcsike is becsajozott volna már.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 7:29 pm

*Sejtettem, hogy famulusom említése érdekes reakciókat vált majd ki Luciusból, de kissé fel kell nevetnem, amikor hallom feltételezését.*
- Dehogy gyújtjuk fel, max eloltom utána, tehát nem kell aggódnod. *vigyorodom is el most már eléggé jókedvűen, majd már tovább is beszélgetünk, méghozzá a választott szakomról, a jövőben tanult tantárgyaimról, tehát jól kivesézzük a témát. Az azért meglep, hogy Lucius azt feltételezné rólam, hogy esetleg aurorvadásznak tanulnék, ennyire nem vagyok elvetemült, de a lényeg, hogy túl tudunk lépni ezen a témán és legalább én is megtudhatom, hogy jól választottam. Eddig is sejtettem, de így azért mégis másabb. Aztán hogy mi lesz ez a szak után? Az még a jövő zenéje, de elég valószínű, hogy itt maradok, remélhetőleg nem csak én. Egy másik kérdés is megfogalmazódik bennem, ami nem csak a Mysterios dolgokat érinti, inkább magán jellegű, testvéribb, ezért hozom szóba Lilith-et és bár látom a meglepettséget a másik arcán, mégis válaszol nekem.*
- Ez elég jó ötlet és romantikus is. Nem is tudtam, hogy ilyen vagy. *döntöm meg kissé a fejemet is, hiszen ez a romantikus én számomra új, de hát soha nem is ismertem Lucius barátnőit, Lilith az első, akit láttam és hát igen, meg kell hagyni, hogy szép lány, bár nem az én esetem.*
- Én nem tudom, hogy mit kéne kitalálnom arra az estére, de van egy lány, szóval igen, van barátnőm, méghozzá a te házadból, Wera. Tudod, ő nagyon régóta szeretett volna velem lenni, de mindig eltoltam magamtól, de... azt hiszem, hogy most már tudom, hogy nekem is ő kell. Szóval együtt vagyunk, bár nem túl régóta, de a lényeg, hogy együtt és majd valamit kitalálunk szilveszterre. Elég szegény lány, szóval nem valami puccos helyre szeretném elvinni, hanem egy olyan meglepetést akarok, ahol jól tudja érezni magát. *gondolkodom is el hangosan, na de nem kérek tanácsot, ezt majd én szeretném kitalálni. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy Lucius vajon mit szól Werához, bizonyára ismeri a lányt, hiszen most lesz egyetemista, tehát csak tud róla véleményt mondani, na meg a kapcsolatunkról is. Ahogy lepillantok kezemre, úgy szúrom ki a rajta lévő órát és jut el a tudatomig, hogy mennyire el is ment az idő.*
- Ne haragudj, de nekem most muszáj mennem, megbeszéltem Werával, hogy hat felé találkozunk. *pattanok is fel, mivel majdnem elfelejtettem, mert fura mód annyira jól sikerült ez a kis beszélgetés.*
- Örülök, hogy beszéltünk és remélem, hogy majd még lesz ilyen, BUÉK! *köszönök is el Luciustól, de csak az után természetesen, miután lezártunk minden témát és ha minden igaz, már el is hagyom az irodáját, így sietek vissza a szobámba, hogy még egy kicsit rendbe szedjem magam a találkozó előtt.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime2012-12-30, 7:58 pm

*Raiden famulusválasztása... úgymond nem lett éppen sikeres Lucius szemében, a sárkánykölyök mindig azon van, hogy valahogy borsot törjön a férfi orra alá, így érthető, hogy most sem örül túlzottan Lucius, mikor szóba lesz hozva. Azért azt még most leszögezi, hogy nem szeretné lángokban látni a kinti kastélyt, mire Raiden csak felnevet. Ő annyira nem nyugodt, mint öccse, de végül túllépnek a dolgon, s inkább az egyetemi szakok kerülnek szóba. A hibás feltételezés után Raiden felvilágosítja bátyját, hogy mire is jelentkezett, illetve milyen órákat vett fel pluszba, és hát meg kell jegyezni, elég keményre vette a figurát a srác. Sőt mi több, valószínűleg másik szakot is el akar majd végezni idővel, hogy még tovább bővítse tudástárát, így abban már most biztos a férfi, hogy öccse igen erős varázsló lesz a későbbiekben. Na de a fiú újabb, sokkal eltérőbb témával is előáll, a szilveszterezéssel, amit bizony jól sejt, Lilith-el szándékozik tölteni az Exortus ház feje. Röviden fel is vázolja neki az ötletet, ami úgy tűnik, meglepi a srácot.*
-Te sem ismersz még annyira engem. *dobja vissza a labdát Raiden korábbi utalását illetően, majd azért rákérdez, hogy öccsének is van-e kivel szilvesztereznie, illetve ha van, akkor mit tervezett. Nem kell csalódnia a fiúban, bizony van már neki párja, s el is mosolyodik, ahogy a másikat hallgatja.*
-Szóval Wera. Ha a magam és Lilith kapcsolatából indulok ki, akkor esélyes, hogy sokáig együtt lesztek. Én se engedtem sokáig neki, bár én minden bizonnyal más okból, mint te. *mesél kicsit magáról, s bár érzi, hogy öccse egyelőre ötlettelen, most ő sem kezd felsorolásba.*
-Nem ismerem annyira azt a lányt, így nem tudom, mit szeret és mit nem. Annyi biztos, hogy a pénz nem minden, de ettől még meglepheted valami különleges hellyel, nem kell ahhoz puccos környék. De biztosan kitalálsz majd valamit. *több tanácsot sajnos nem tud ezzel kapcsolatban mondani, hiába az ő diákja Wera, s hiába egyetemista már ő is, ennyire személyesen azért nem ismer mindenkit. Raiden viszont ekkor gyorsan búcsúzni kezd, szavait hallva pedig Lucius is meglepetten pillant az órája felé.*
-Hat felé? Jó ég, hogy repül az idő. *mondja döbbenten, majd ő is feláll, s az induló fiú mellé lép.*
-Én is örültem, és mindenképp sort kerítünk rá. Boldog új évet nektek! *utolsó szavait már a nyitott ajtóban mondja távozó öccsének, majd végül becsukja az ajtót, s most először jókedvűen ül vissza dolgozni egy Raidennel való beszélgetés után.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lucius Benedict Fenris lakosztálya
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Demetrius lakosztálya
» Noel lakosztálya
» Lucius Rufinus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: