Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lucius Benedict Fenris lakosztálya

Go down 
+7
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Demien.R.Cornwlade
Lilith Corivan
Mordana Liward
Lucius Benedict Fenris
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-15, 1:11 am

*Hála Niamnak, elég hamar megérkeznek a férfi szobája elé, majd már jöhet is a kopogás. Nem telik bele sok időbe, Lucius már meg is jelenik az ajtó előtt és Lilith legnagyobb meglepetésére igen csak csinosan. Hát nem semmi ez a férfi, azt meg kell hagyni, így nézik meg kölcsönösen egymást, miközben már mosolyog is a hófehér leányzó és ki is húzza magát, hogy a másik is csak nyugodtan nézelődje ki magát rajta.*
- Te is nagyon elegáns vagy. És még az a csizma sincs rajtad, igazán meglepő. *cukkolja picit a másikat, hiszen feltűnt ám neki, hogy most egy nagyon is szép, fekete cipő van rajta, na de amikor a leopárd is szóba jön, az csak kissé meghajtja a fejét, jelezve a férfi felé, hogy üdvözli.*
- Ő a famulusom, Niam. Gondoltam elérkezett az idő, hogy bemutassam neked. *simítja meg a szép állat fejét, aki mancsát felemeli Lucius felé és fura mód semmi ellenszenv se látszik rajta. Orrát ugyan zavarja a farkas szag, de természetéből adódóan hűséges egy teremtés és mivel Lilith megparancsolta neki, hogy viselkedjen jól, így nem is tesz mást, a parancskövetés a kötelessége és a lányért bármit képes lenne megtenni, aki szereti ám őt, de mégse szeretné, hogyha gond lenne kettejük között és hogyha ez Niamon múlik, nem is fog bekövetkezni, hiszen nyugodt és szerető egy teremtés és mivel nem igazi állat, hanem varázslény, így kissé másképp áll a dolgokhoz, mintha egy született leopárd lenne, de ha kell, ki tudja mutatni ő is éles fogai fehérjét. *
- Elég ügyes egy teremtés, képes gyógyítani és teleportálni is és mivel rád gondoltam, amikor megalkottam, Beren jellemet kapott, tűz aurával. *a férfi valószínűleg tud már a négy jellemről, hiszen ahány famulust lát itt, valószínűleg neki is foglalkoznia kellett ezekkel a dolgokkal és talán most már azt is tudja, hogy Lilith nagyon gondosan figyelt arra, hogy milyen lényt teremtsen maga mellé, ugyanis nem akar konfliktusokat és gondokat se ezek miatt Luciussal. Mindenesetre amikor be lesznek hívva, a nagymacska sétál be először, kíváncsian tekintve körbe, majd Lilith is, kinek szemei csak úgy csillognak, ahogy körbenéz idebent.*
- Azta, valaki nagyon készült. És én megérdemlem mindezt? *csukja be maga után az ajtót, majd ez után már érzi is az erős kezet derekánál, így viszonozza az édes puszit, miközben szemei is lecsukódnak. Ahogy viszont hallja a kérdést, kissé durcás választ ad.*
- Kérlek egy picit bírd ki, mint mondtam, csak bemutatni hoztam. A képességei miatt viszont nagyon sokszor segíthet nekem, a gyógyítást szerintem te is érted és ha bajba kerülünk, el is tud teleportálni... tehát te is örülhetnél neki, hogy meg fog tudni védeni engem, na meg mivel egy leopárdról van szó, már alapba veszélyes, nemcsak a gyorsasága miatt. *az állat a férfihez lép, majd kissé megszagolja, miközben éles fogait is megmutatja neki, na nem támadólag, csupán csak Lilith mesélése közben, hogy lássa Lucius, miről is beszélt a lány, aki végül Niamhoz fordul.*
- Na menj szépen vissza a szobámba, majd holnap megyek én is. Aztán ne csinálj kupit. *a nagymacska valamiféle doromboló hangot hallat, miközben fejével a lányhoz bújik, aki csak átöleli és gyengéden meg is cirógatja. Végül pedig Lilith kezei között teleportál el, egészen a lány szobájába az állat, ahogy az ki lett adva parancsnak, Lilith pedig máris Luciushoz sétál és kis kezeit a férfi kezeibe helyezi.*
- Hogy tetszett a meglepetésem? *kérdezi kíváncsian, szinte sugárzó arccal és így most már talán Lucius sincs feszélyezve, hiszen Niam tényleg nem maradt sokáig, de a találkozást most már muszáj volt megejteni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-15, 1:43 am

*Végre valahára meghallja a férfi a várva várt kopogást, így más oda is siet az ajtóhoz, hogy kitárja azt szerelme előtt, aki igencsak kicsípte magát a mai alkalomra, akárcsak ő. Meg is dícsérik egymás küllemét, de a lányka picit csipkelődni kezd, mire Lucius elvigyorodik kicsit.*
-Ha hiányzik, átvehetem. *ugratja kicsit szerelmét a férfi, majd tekintete a famulus felé terelődik, hisz ő még ismeretlen a számára. A szavakra csak bólint egy aprót Lucius.*
-Hát igen, eddig még nem volt egymáshoz szerencsénk. *bár az még a későbbiekben ki fog derülni, mennyire is szerencsés ez a dolog. Mindenesetre az, hogy Niam nem morog, hanem csak fejet hajt Lucius előtt, s a mancsát nyújtja, az jó jel, de még nem bízza el magát a magiszter, bár elkapja azért a mancsot egy picit. A lány mesélni kezd róla, miket is tud ez a varázslény, amire Lucius elégedetten bólogat is, hisz tényleg jó, hogy tud gyógyítani, Lilith esetében nagyon is jó. A teleportálás sem utolsó dolog, viszont ahogy Lilith tovább beszél, Lucius picit kiforgatja a szavait.*
-Szóval rám gondoltál, és ezért lett alázatos jellemű? Na köszi. *vigyorodik el, de persze csak cukkolja picit a szerelmét, de belül azért értékeli, hogy tényleg odafigyelt rá a lány még a famulus teremtésénél is. Ezután viszont már beljebb is hívja a párost, s ahogy Lilith csillogó szemeit figyeli, tetszik neki amit lát, bár ez még csak a kezdet, sok mindent tartogat még az este. A kérdésre viszont csak elkapja a szépséget, majd magához húzza, s egy puszit ad neki.*
-Sokkal többet érdemelsz. *jegyzi meg mosolyogva, majd rákérdez a famulusra is, hogy meddig fog maradni, mire kissé durcás választ kap.*
-Hidd el, örülök én neki, sőt, elismerem, hogy tényleg nagyon hasznos, és legalább nagyobb biztonságban tudlak mellette. Nem erről van szó, csak úgy gondoltam, ez az este csak a kettőnké. *feleli Lucius, hisz tényleg most nem kifejezetten az állattal van baja, így csak bólint neki, mikor az kivillantja fogait.*
-Szép. *mondja röviden, majd ismét Lilithre pillant, aki viszont ekkor már el is küldi kis kedvencét, vissza a szobájába. A leopárd meglepő módon bújik a lányhoz, látszik, hogy varázslény, mivel amúgy az életben nem venné rá erre senki.*
-Örültem Niam. *búcsúzik el Lucius is az állattól, aki hamarosan már el is teleportál, így hát végre kettesben maradtak. Lilith ezután csak visszalép a férfi elé, majd megfogja kezeit, s a meglepetéséről kezd érdeklődni, mire Lucius el is mosolyodik.*
-Nagyon tetszett mindegyik, köszönöm. *húzza magához a férfi a szerelmét, majd az asztal felé mutat.*
-A szobornak meg is van a helye, de még minden az asztalon van, szem előtt. *visszapillantva a lánykára még mindig mosolyog, majd csak egy puszit lehel ajkaira, aztán még egyet, s végül hosszan, szerelmesen csókolja meg a fiatal teremtést. Nyelve lassú, de mégis huncut táncot jár Lilithével, s jó pár percig el sem válnak egymástól, legalábbis, ha Luciuson múlik, bár van egy olyan érzése, hogy Lilith sem fog ellenkezni. Amikor végül mégis megszakad a csók, a magiszter felcsillanó szemmel tesz fel egy kérdést.*
-Na és... kíváncsi vagy már, hogy Te mit kapsz? *kérdi, de még nem nyújt át semmit a lánynak, és még csak a csomagja se látszik sehol, picit még húzza Lucius a másikat.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-15, 1:58 am

*Miután megtörténik a nagy egymásra találás, pontosabban megpillantják egymást, egészen csodálatos öltözékben, Lilith nem bírja megállni, hogy ne szóljon be egy picikét a férfinek, aki veszi is a lapot, mint mindig és ez a leányzó szerencséje.*
- Áh, kibírom mára nélküle, úgy is mindig láthatom. *vigyorodik el ő is, hiszen már megszokta, hogy Luciust mindig úgy láthatja és hogy ez a stílusa és így fogadta el, bármennyire is hihetetlen ez a dolog. Na de Niam is be lesz mutatva, aki igen csak normálisan viselkedik és még mancsát is nyújtja a férfi felé, aki megfogja azt, de azért nem viszi túlzásba és ennek láthatóan a nagymacska is örül, így lépeget be hamarosan majd amikor megtörténik a szóbeli bemutató is, hallja ám a kis cukkolást ő is, mire csak a szép szemekbe tekint Lilith.*
- Szerintem nem igazán volt más választásom. Nem hiányzik, hogy egymásnak támadjatok és egy leopárdot szerintem te se becsülsz le. Szóval bármennyire is viccesnek tűnik, tényleg fontos ez a dolog, szerintem te is tudod. *lehet, hogy nem kéne komolyan vennie ezt a dolgot, de most mégis úgy érzi, hogy jobb ezeket tudatni a magiszterrel, hiszen a másik három jellem nem lett volna megfelelő. Na de végül besétálnak a szobába, ahol Lilith szemei elé tárulhat a szép megvilágítású szoba, a sok-sok gyertyával megfűszerezve, melyek tényleg gyönyörű összhangot eredményeznek. *
- Többet? Ugyan. *legyint egy aprót, hiszen közel se tökéletes ez a teremtés, de azért boldog, hogy sikerült kiérdemelnie a férfi szerelmét. Na de végül ismét szóba kerül Niam és amikor hallja, hogy Lucius miért is akarja annyira, hogy elmenjen, hamar búcsúzkodni is kezdenek.*
- Rendben, igazad van. És remélhetőleg sűrűn lesz mellettem, mert néha tényleg szükségem van rá, hogy valaki segítsen. *sóhajt fel, hiszen fáj neki, hogy olyan gyenge a teste és hiába használja jól a mágiát, még sincs igazán választása. Na de végül elbúcsúznak, Niam pedig el is tűnik a szobából és ma már vissza se fog jönni, hiszen engedelmeskedik gazdája szavának. Mindenesetre Lilith szépen oda is lép a férfihez, így kopognak a magas sarkak is a padlón és ahogy felnéz a másikra, el kell mosolyodnia a tényen, hogy most nem is annyira nagy kettejük között a magasságkülönbség, hiszen ezek a sarkak megteszik a hatásukat.*
- Nagyon szívesen, reméltem, hogy tetszeni fognak. *ahogy érzi a húzást, hirtelen lép a férfihez, így teste a másikéhoz ér, kezei pedig felcsúsznak Lucius testére, pontosabban a mellkasára, úgy pillant a barna szemekbe, de már érzi is ajkán a férfi puha ajkát, így hunyja le ismételten szemeit, majd viszonozza a lágy puszikat és végül jöhet az édes csók is, melyet nem is rest viszonozni és kezei is felcsúsznak a másik vállához, majd végül aranyosan át is öleli Luciust, hiszen most már nyújtóznia se kell és így csókolja, tényleg jó sokáig, nem is figyelve az időre, majd amikor elválnak, csak továbbra is behunyt szemekkel élvezi a másik közelségét, de végül pillái megadóan, kissé lustán felnyílnak, de a lány nem távolodik el, egy picit se.*
- Hmm, nem is picit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire sikerült megismerned ez idő alatt és hogy vajon mivel kedveskedsz majd. *mondja jókedvűen, majd még huncutul hozzáteszi.* - De azért remélem, hogy ma éjszaka nem akarsz elengedni, ugyanis ez a ruha hosszú távon kényelmetlen. *vigyorodik el jókedvűen, utalva ezzel arra, hogy szeretné ma este magáénak tudni testestül, lelkestül a magisztert. Na de elereszti végül, hiszen ő számára is jöhet az ajándék. Tudja ám, hogy Lucius se szegény, így egyértelmű, hogy mivel mindig figyelmes is, most is készült valamivel, tehát Lilith se óhajtja tagadni a kíváncsiságát.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-15, 2:31 am

*A férfi és a famulus meglepően jól viselik egymást, így még egy kis "kézfogás" is belefér, majd mikor Lilith a leopárd jelleméről beszél, a cukkolás sem maradhat ki, de a lány továbbra is komolyan válaszol.*
-Tudom, persze, hogy tudom. És értékelem is, hogy ügyeltél erre. *mosolyodik el kicsit, majd már beljebb is invitálja a párost. A famulus lépdel be először, de rögtön követi a szépség is, akinek elnyeri a tetszését Lucius szobájának mai berendezése, de persze szerénykedni kezd. Viszont a magiszter úgy érzi, egyel többen vannak, mint kellene, s bár tényleg normális a famulus, ő édeskettesben akarja tölteni az estét.*
-Ahogy elnézem, tényleg nagyobb biztonságban leszel vele. Ügyes választás volt. *még ha speciel számára nem is a legszerencsésebb, de hát nem is mellette lesz állandóan a leopárd, Lilith pedig valószínűleg nem fogja mindig magával hozni hozzá, így hát gond egy szál se. Niam ezután már el is teleportál, így végre tényleg csak egymással kell foglalkozniuk, Lilith pedig rögtön rá is kérdez az ajándékokra, melyeket Luciusnak küldött.*
-Nagyon. *feleli mosolyogva, majd már magához is húzza a szépséget, hogy végre megcsókolhassa. Egész nap nem voltak együtt, és mióta azt az illatos levelet kapta, csak még jobban vágyott már a lányra. Míg a hosszú csók közben Lilith Lucius nyakát karolja át, addig a férfi a lányka hátát ölelgeti. Neki is furcsa kissé, hogy nem kell úgy lehajolnia a csókért, mivel most azért pár centit dobott a lányon a magassarkúja, de természetesen ez egy cseppet sem zavarja abban, amit éppen csinálnak, így elég sokáig ki is élvezik az édes csókot. Végül azért ajkaik elválnak, de ők nem távolodnak el, csak állnak egymással szemben, közvetlen közelben, majd Lucius feltesz egy kérdést.*
-Hát, remélem elnyeri majd a tetszésedet. *fűzi hozzá a férfi, majd a további szavakra ő is elvigyorodik.*
-Elengedni? Soha. Inkább segítek megszabadulni a kényelmetlen dolgoktól. *feleli vigyorogva, majd egy puszit ad a puha ajkakra, aztán hátrébb lép egyet, de nem engedi el a lányka kezét, csak az egyiket, hogy a hálószoba ajtaja felé mutasson.*
-Ott bent találod. *jegyzi meg mosolyogva, s most el is ereszti a lányt, aki ha belép a szobába egy igazán hangulatos helyet láthat maga előtt. Az ágy rózsaszirmokkal van tele, s a fényt csak gyertyák adják, de abból van egy pár, hogy valamit azért láthassanak. Az asztalon egy vázában rengeteg szál vörös rózsa virít, míg az ágyon egy szép nagy doboz foglal helyet, vörös színű, fekete masnival. Ha a lányka kibontja a csomagot, több dolgot is találhat benne. Először is egy szexi, de mégis bárhol hordható fekete ruhát találhat benne, amit egy csomag finom csokoládé követ. Ha viszont tovább keresgél, rálelhet arra az igencsak csábító fehérnemű szettre is, mely szintén fekete színben pompázik, hisz azt szereti annyira a hófehér leányzó. A doboz legalján viszont még egy valami helyet foglal egy hosszúkás, vörös bársonydobozban, méghozzá egy különleges nyaklánc, rozsdamentes acélból, hogy akár Lucius mellett is tudja hordani a lány, hisz ahogy ismeri, szereti az ilyen vadabb dolgokat, ez pedig egyszerre vad, mégis elegáns. Amíg Lilith az ajándékait nézegeti, Lucius csak pár lépéssel arrébb áll, s érdeklődve figyeli a reakcióit, remélve, hogy sikerült eltalálnia a lányka ízlését.*
-Na, hogy tetszenek? *érdeklődik picit bizonytalanul, miközben le is csüccsen az ágyra -minden bizonnyal Lilith mellé, hisz valószínűleg ülve nézi meg az ajándékait-.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 12:05 am

//olvad//


*Niam nem zavar sokáig, tényleg csak egy bemutatásra érkezett most ide Lilithel, így már el is teleportál, vissza a szobájukba. Na de a lányka is kap ám az alkalmon és máris a férfi karjaiban köt ki, érdeklődve az ajándékról és amikor hallja, hogy nagyon tetszett neki, csak elmosolyodik, majd már csókolja is szerelme ajkait, hosszan, sokáig le se szállva róla, de végül jöhet az ő meglepetése is, így kénytelen most elereszteni a magisztert. *
- Biztosan tetszeni fog. *mondja kedvesen, majd ez után azért még az éjszakáról is szót ejtenek és ahogy hallgatja Lucius szavait, csak huncut mosollyal pillant rá, de végül már a hálószoba felé is tekint, ahova Lucius küldi. Meg is indul, halk, kopogó léptekkel, majd amikor meglátja a helyet, hirtelen torpan meg és keze az ajtóra siklik. *
~ Azta, ezt mind miattam csinálta? ~ *gondolja hitetlenkedve, majd megembereli magát és már be is sétál a szobába, ahol megnézi a rózsaszírmokat, melyek kellemes illatot árasztanak magukból, na meg a sok-sok gyertyát is, végül pedig lecsüccsen az ágyra, ahol meg is pillantja a vörös csomagot. Kíváncsian pillant még a férfi felé, majd végül kibontja azt és már látja is a ruhát, amely egy fekete darab, de nagyon szép. Ki is veszi, hogy szépen megnézhesse magának.*
- Ez nagyon szép. *hajtja össze, hogy a következő ruhadarabhoz nyúlhasson, amelytől ajka is kissé szétnyílik, majd hitetlenkedve pillant Lucius felé, végül fejet ráz és kiveszi a vörös bársonydobozt, majd azt kinyitva látja meg a csodaszép nyakláncot.*
- Ezek... ezek annyira szépek. *pillant a férfire, aki idő közben odaér hozzá, majd hallva a kérdést csak elmosolyodik.*
- Csodálatosak és ez a fehérnemű... azért megnéztem volna az eladó arcát, amikor megveszed. *vigyorodik el, majd a másik mellé csusszan és lágyan megcsókolja Luciust és amikor elválnak, csak a szemeibe tekint.*
- Gondolom divatbemutatót is kérsz. *mondja jókedvűen, bár nagyon meg lett lepve azzal, hogy egy ilyen jellegű ajándékot kapott a magisztertől. Inkább csak lassan leveszi a csizmákat, melyeket gondosan egymás mellé téve letesz az ágy mellé, majd ez után felkel és a férfi előtt húzza le magáról csinos kis ruháját és hamarosan már csak egy fehérneműben marad.*
- Melyiket szeretnéd, hogy felpróbáljam? *kérdi huncut mosollyal a másiktól, hiszen ő dönthet.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 12:22 am

*Mivel a famulus hamar visszateleportál Lilith szobájába, így kettesben maradnak, s átadják magukat egy hosszú, édes csóknak, melyet szinte abba se akarnak hagyni. De egyszer azért mégis muszáj, főleg, hogy Luciusnak is vannak ám ajándékai a lányka számára, így a magiszter csak a hálószoba felé mutat, miszerint ott keresse azokat. Lilith oda is sétál szépen, s a pillanatnyi megtorpanás elárulja a döbbenetét attól, amit a szobában lát. Na igen, tényleg készült a férfi. Mikor a lányka az ágyhoz sétál, Lucius is beljebb lépked, s pár lépésre az ágytól figyeli szerelmét, ahogy az ajándékát bontogatja. Ahogy hallja, a ruha elnyerte Lilith tetszését, így egy megkönnyebbült mosoly jelenik meg arcán, ami vigyorrá szélesedik, mikor a fehérneműk is előkerülnek. Végül jöhet a nyaklánc, majd a kérdés, hogy mennyire nyerték el Lilith tetszését a cuccok, de szerencsére teljesen pozitív választ kap.*
-Tudod szoktak a férfiak is ilyeneket venni meglepetésnek a párjuknak, szóval nem voltam olyan egyedi jelenség... bár tény, hogy elvigyorodott az eladó is. *feleli kissé el is nevetve magát, majd még hozzáfűzi.*
-Nem tudom, megláttam, és úgy éreztem, nagyon jól állna rajtad. *a divatbemutató ötletén viszont felcsillannak szemei, de mielőtt válaszolhatna, csak egy újabb csókot váltanak.*
-Naná, még szép, hogy látni akarom, melyik hogy áll. *mosolyog Lucius, miközben a lány neki is áll a vetkőzésnek, előbb a csizmáktól, majd a ruhájától is megszabadul, így már csak a fehérneműk vannak rajta.*
-Gyönyörű vagy. *hát igen, tényleg egy szépség mellett döntött a férfi, ez nem is kérdés. Az viszont már annál inkább, hogy melyik ruhát vegye fel előbb Lilith, így a magiszter csak elgondolkozik picit, majd felel is.*
-Legyen mondjuk a ruha. Utána könnyebben kibontalak a fehérneműből. *vigyorodik el ő is huncutul, hiszen tényleg szereti ezt a fiatal leányzót. Addig pedig ő csak kényelmesen elhelyezkedik az ágyon, nem fekszik el, csak az oldalára dől, s könyökére támaszkodva lesi Lilith minden mozzanatát.*
-Tudod... nehéz ám ilyenkor neked ellenállni... *pillant még fel kissé csalókán a kékségekbe, de azért igyekszik még visszafogni ösztöneit.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 12:32 am

*Csak lassan sétál be a hálószobába, majd csüccsen is le az ágyra, hogy nemsokára kibonthassa a neki szánt ajándékokat. Tényleg szépek, mind a kettő ruha, a nyaklánc pedig tényleg csodálatos. Na de azért egy kis kérdésre is futja még a lánytól, amiről hallja is a másik véleményét.*
- Szerintem azért ez egy nagyon-nagyon szexi fehérnemű. Előre félek felvenni előtted. *mondja vigyorogva, majd hamarosan meg is csókolja kedvesét és ez után jegyzi meg a divatbemutatós dolgokat, amelyeknek láthatóan örülne a férfi és így Lilith fel is kel, majd a másik előtt kezd el vetkőzni, de csak a fekete fehérneműkig, nem tovább és már hallja is a megszokott bókot, mely még mindig nagyon kellemesen érinti kicsinyke lelkét.*
- Köszi. *pirul el kissé, majd ez után hallja, hogy mit vegyen fel először, majd azt, hogy a másikból ki lesz bontva, így csak elmosolyodik, de kissé valamiért most zavarban érzi magát. Na de felkapja a ruhát, majd hamarosan magára húzza és hátul meg is köti, ahogy azt kell.*
- Pedig most kicsit muszáj lesz kibírnod. *mondja jókedvűen és a ruha olyan, mintha rá öntötték volna. Tényleg nagyon szépen áll rajta, de Lilith azért körbe is fordul, ahogy azt kell.*
- Na, hogy tetszik? *kérdi kíváncsian, majd a vélemény után lassan leveszi és a fehérneműhöz nyúl, amihez harisnya is van még.*
- Ezt kint veszem fel, mert félő, hogy lesnél. Tehát pár percet bírj ki nélkülem. *és már szépen meg is fordul, majd becsukja maga mögött az ajtót, miközben lepakolja a magán lévő ruhákat és fel is veszi a fekete szépséget.*
~ Ez tényleg nagyon dögös. Van ízlése. ~ *a harisnyakötőt is megcsinálja szépen, ahogy azt kell, majd végignéz magán. Ez is tökéletes méretű, így végül melleit még tökéletesre igazítja, majd kinyitja az ajtót és azt be is csukja maga mögött, miközben ismét picit zavarban van, de közelebb tipeg a másikhoz, ki tényleg nagyon kényelmesen elfeküdt az ágyon.*
- Ez túl szexi... *jegyzi meg, miközben azért körbe is fordul és meg kell hagyni, nem semmi ebben a lány.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 12:52 am

-Igen, tényleg az. Azért is vettem meg neked. *feleli Lucius, majd a további szavakra csak felnevetve visszakérdez.*
-Mióta félsz te tőlem? *vonja fel kicsit egyik szemöldökét, hisz azért Lilithet se kell félteni, ha huncutságról van szó. Jöhet is még egy csók, mielőtt a lány felajánlaná a divatbemutatót, de mivel Lucius benne van az ötletben, hamarosan már vetkőzni is kezd a lány. Nem teljesen meztelen, a fehérneműt még magán hagyja, de így is pokolian gyönyörű, amit meg is említ neki ismét a férfi, Lilith pedig még mind a mai napig elpirul a bókok hallatán, ami nagyon jól áll hófehér arcán. Miközben elkezdi felvenni az új ruháját, Lucius tesz is egy apró kis megjegyzést, vagy talán utalást a mai esti programot illetően.*
-Jó, egy kicsit még kibírom akkor. *feleli mosolyogva, majd mikor meg is lett kötve a ruha, Lilith körbepördül, s tényleg nagyon jól áll neki.*
-Nagyon szép. Tényleg nagyon jól áll, mintha csak rád szabták volna. Csini. *örül ám a férfi, hisz egy dolog, hogy tetszik a lánykának a ruha, a másik pedig, hogy jó is-e az a méret rá, amit választott, vagy hogy hogyan áll neki. A ruhadarab viszont hamarosan lekerül, majd a leányzó a fehérneműket húzza magához, de azt csak kint akarja felvenni.*
-Héé, erről nem volt szó. *szól a távolodó lány után a magiszter, de Lilith már be is csukja maga mögött az ajtót. Lehet, hogy a látványtól megfosztja most Luciust, de a hangját attól még hallathatja.*
-És miért baj az, ha lesek? *tesz fel egy kérdést, de persze csak bolondozásból, meg hát addig sem unatkozik, amíg vár. Egy kis ideig várnia is kell, mire a lányka ismét kinyitja az ajtót és betipeg, viszont a látványtól leesik Lucius álla. Kis ideig csak bambulja a lányt, majd sóhajt egy mélyet.*
-Azt a nemjóját... *meg is nyalja kissé ajkát, majd csak elmosolyodik, s a kék szempárba pillant.*
-Nem, te vagy túl szexi, ez csak rádob még egy lapáttal. Nem is akármilyennel... váó. *tényleg csodálatosan áll a szépségen ez a szexi szett, főleg, hogy a hófehér bőrén igen tetszetősek a fekete cuccok. Ahogy viszont körbefordul, Lucius nem bír tovább ott heverészni, az a popsi magához csábítja, így már fel is pattan, majd a lányhoz siet, aki rögtön átkarol.*
-Szeretlek szépségem! *egy újabb csókért indul ajka, ám ez most tüzes, szenvedélyes csók, ami közben kezei is a formás hátsóra vándorolnak, finoman rá is markolva.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 1:01 am

*A nevetés hallatán csak egy rosszalló pillantást kap a férfi, majd végül hallja a kérdést is, amire csak vállat vonogat a kis hófehérke.*
- Nem is tudom, amióta szerelmes vagy belém és segítettél visszahozni. Azóta minden annyira más, annyira bensőségesebb és komolyabb lett a kapcsolatunk, én legalábbis így érzem. *még nem mondta el ezeket a másiknak, tehát éppen itt volt az ideje. Na de végül csak Lucius elfekszik, Lilith pedig felpróbálja a ruhákat, először a normális ruhát, majd jöhet a fehérnemű, hiszen már megtudta, hogy a másik jól áll rajta. Na de ezt a szexi ruhát csak nem a magiszter előtt fogja felvenni és bár neki is van pár ilyen szép ruhája, ez azért tényleg csodálatos. *
- Én hozom most a szabályokat. *vigyorodik el végül, majd ajtó becsuk és ahogy hallja a kérdést, folyamatosan mosolyog.*
- Azért, mert képes vagy nekem esni. *szól vissza az ajtón át, majd nem kell ám túl sokáig várakoznia a magiszternek, Lilith pillanatok múlva meg is érkezik és ahogy nézi, nem picit tetszik ez a férfinek, hiszen elég szépen meg lesz nézve ez a lány.*
- Hát, ez szerintem is wáó kategória. Nagyon-nagyon szép és tényleg dögös. Ennyire dögös ruha még soha nem volt rajtam. *mondja elgondolkodva, de már érzi is a férfi kezeit magán, így teste a másikéhoz simul, miközben puha hátsóját az erős kezek markolásszák. *
- Én is nagyon Lucius. *mondja kedvesen és ahogy ajka be lesz támadva, nem győzi eleinte felvenni a ritmust és ezt a gyors tempót, de végül ő is vadul csókolja a másikat, miközben kezei az ing alá hatolnak, hogy végigcirógathassák az erős hátat és vállat, amelyeket oly nagyon imád, majd végül egy gyors ugrás és már lábaival öleli is a férfi derekát.*
- Jöhet az este fénypontja? *kérdi vidáman, majd gyorsan elkezdi kigombolni a férfi ingét és bár van rajta zakó is, azt majdcsak leveszi magáról Lucius.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 1:20 am

*Amikor Lucius rákérdez, hogy mióta fél tőle Lilith, a lány elég komoly dolgokat mond el neki, ami valóban igaz, de még mindig nem igazán érti a dolgot.*
-És ezért félsz tőlem? Mert én is belédszerettem, és még komolyabban állunk egymáshoz? *tényleg nem érti, hogy ettől miért kéne tőle félni, így szeretné, ha ezt Lilith elmagyarázná, hogy neki is világos legyen. Viszont itt nem áll meg az éjszaka, jöhet egy kis ruhapróba. Eleinte csak a rendes ruhát húzza fel a lányka, ami nagyon jól áll neki, ezután viszont jöhet a szexi fehérnemű is, de azt nem hajlandó Lucius előtt felvenni. Amikor a magiszter utána szól, csak megkapja a választ, hogy most a lányka irányít. Na puff, hát akkor most nem láthatja az átöltözést, de persze kicsit bolondozni még tud. Így rá is kérdez, miért nem kukkolhat, a válaszra pedig kicsit megjátszott elképedéssel felel.*
-Ééén? Ez rágalom. Hogy mondhat ilyet Ms. Corivan? *tudja jól, hogy Lilith szereti, ha néha így szólítja, így csak vigyorogva várja vissza a szépséget, de mikor az megjelenik, álla padlót fog. Már csak magán a fehérneműn is látszott, hogy hiperszexi, na de Lilithen... elképesztő. Elég szépen szemügyre is veszi a gyönyörű teremtést a férfi, aki egyetért szavaiva.*
-Hát most se sokáig lesz... *fűzi még hozzá a magiszter, majd máris Lilith előtt köt ki, kissé megmarkolva a hófehér popót, magához húzva így a lányt, akinek ismét szerelmet vall, majd csak vadul megcsókolja. Valóban nagyon szereti a lányt, és nem, nem csak a testéért, de most hihetetlenül megkívánta, vágyik rá, főleg, mióta betipegett ebben a szerelésben. De Lilithet sem kell félteni, keze máris Lucius hátán, s vállán köt ki, majd már fel is pattan, lábaival átkarolva a magiszter derekát. A kérdésére viszont Lucius csak játékosan elgondolkozik.*
-Úgy terveztem, hogy még sakkozunk egy-két órát, de egye fene... *vigyorog ő is, s mivel az ingjét a szerelme vette kezelésbe, így ő csak ledobja magáról a zakót, majd a derekán Lilithel már fordul is a rózsaszirmokkal borított ágy felé, miközben egyre kevesebb ruhadarab van rajta. Ő még nem kezdi el kibontani a lányt a ruhából, csak lefejti a fűző pántját a fehér vállról, hogy azt csókolgathassa, s előtűnhessen még egy kicsivel több a kerek domborulatokból. Ezután viszont már csak befekteti hanyatt az ágyba szerelmét, de ő is szorosan fölötte marad, egyre fogyatkozó ruhamennyiségben.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 1:32 am

*Próbálja megmagyarázni a dolgokat, az érzéseit, de Lucius nem igazán érti, de persze, ezt még nem is értheti, így a lány csak fejet csóvál kissé, majd halkan felsóhajt.*
- Nem erről van szó. Tudod, én attól félek, ami kialakult közöttünk. Eddig mindig csak egy álomkép voltál, egy olyan dolog, amit el akartam érni, pedig úgy éreztem, hogy soha nem fogsz szeretni. Most viszont szeretsz és én is téged és én még soha nem voltam ilyen boldog, soha senkit se szerettem még így és én ettől az érzéstől félek. Annyira átadtam magam neked, hogy jobban nem tudnám, már mindent megkaptál tőlem, mindig rád gondolok és félek, hogy egyszer véletlenül másra lelsz és akkor abba én belepusztulok. *tényleg ez lenne, most már tudhatja a magiszter is, hogy nem játszadozhat Lilith-el, túl komoly lett kettejük között a kapcsolat, ez az érzelmi hullámvölgy után túl sok mindenen mentek keresztül együtt.*
- Új ez az egész érzés és ettől az újtól félek még kicsit, hogy tudom, hogy olyan komoly, hogy örökké együtt lehetünk és ez megrémít, de maga a boldogság rémít meg. Nem is tudom ezt jobban megfogalmazni, de a lényeg, hogy a félelmet itt ne szó szerint értsd, ne úgy, hogy félek tőled, a közeledben lenni, hanem a szituációtól félek, annyira tökéletes és csodálatos, hogy már megrémít. *nagyon hosszan és szépen kifejtette mindezt, látszik rajta, hogy azért tud beszélni, hogyha arról van szó. Na de végül jöhet a ruhapróba, így nemsokára már a fehérneművel hagyja el a szobát és amikor hallja a másik válaszát, csak kuncogva felel.*
- Nem rágalom Mr. Fenris. *vigyorodik el, majd hamarosan vissza is ér a szobába, ahol elég gyorsan el lesz kapva, így ő se rest a másikhoz bújni, szorosan átölelni lábaival Lucius erős testét és csókolni vadul, durván, szerelmesen és követelőzően, hiszen tudja, hogy ezt Lucius is szereti, hiszen vérfarkas, valahol benne van mindez.*
- Sakkozni? Érdekes lenne, de majd legközelebb. *vigyorodik el, viszont még mielőtt a férfi az ágyra fektethetné, hirtelen válik el ajka Luciusétól.*
- Ne... még ne az ágyba. *mondja eleinte komolyan, majd huncutul elmosolyodik.*
- A falhoz menjünk. *vigyorodik el és most tényleg ő dirigál, legalábbis próbálkozik, de hogy ezzel mennyi sikert ér el, még nem tudja, de azért az ingtől megszabadítja a másikat és hogyha az lesz, amit ő akar, akkor csak vadul csókolja tovább a másikat, de szemeit kinyitja és az egyik gyertya a magasba lendül, majd lassan indul meg feléjük és végül hamarosan a férfi vállaira csöpög, majd folyik végig egy ideig a hátán a forró viasz, Lilith pedig csókolja tovább a másikat, kissé harapdálva is ajkait, de egyértelmű, hogy ő áll a merénylet hátterében.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 1:52 am

*Ezt a félelemmel kapcsolatos dolgot tényleg nem érti Lucius, így egy kis kifejtést kér a lánykától, amit igen alaposan meg is kap.*
-De ettől nem kell félned. Szeretlek Lilith, és értékelem mindazt, amit értem tettél, és eszem ágában sincs összetörni a szíved és máshoz menni. Hidd el, csak te kellesz! *jegyzi meg komolyan, hisz tényleg ezt a lányt szereti, s szerette már korábban is, hiszen pár hónapja megcsalhatta volna Kyraval is könnyedén, mivel korábban volt egymáshoz közük a nővel, és ami azt illeti egyikük se lett csúnyább az évek alatt, de nem tette meg, leállította a nőt, s Lilithet választotta. A fehér hajú lányka viszont tovább folytatja mondandóját, még jobban kifejtve, hogy mitől is fél igazán, és hogy csak azért, mert mérhetetlenül szerelmes Luciusba, s nem akarja elveszíteni, de a kapcsolat komolysága is ijesztő kissé számára.*
-Értem, de nincs mitől félned. Remélem, erre hamarosan te is rájössz. *igazából ez ellen ő nem tud tenni semmit, Lilithnek kell megnyugodnia ezzel kapcsolatban. A komoly témának viszont a rögtönzött divatbemutató vet véget, így a lányka hamarosan már ki is szökik a fehérneművel a dolgozószobába, hogy átvehesse azt, de közben még bolondoznak kicsit. Amikor viszont Lilith visszatér ebben a szuper szexi szerelésben, Lucius szinte rögtön lecsap rá, majd hamarosan már szorosan egymáshoz simulva csókolóznak vadul, s vágyakozóan. Lilith egy kérdéssel is előáll a folytatást illetően, s bizony jól sejti, most jön, aminek jönnie kell.*
-Rendben, megbeszéltük. *feleli a sakkra utalva Lucius, majd csak csókolja tovább a lányt, egyenesen az ágy felé tartva, miközben vetkőzik is. Ám mielőtt még lefektethetné a törékeny testet a virágszirmokra, Lilith hirtelen szólal meg, kissé meg is lepve a magiszter, de mikor elmondja, mit szeretne, Lucius arcán is megjelenik a huncut kis mosoly, s picit megcsóválja a fejét.*
-Kis rosszcsont. *már vissza is húzza magához a lányt, s egyenesen a falhoz sétál vele, ahogy neki is veti a fiatal szépség hátát az említett résznek. Közben róla is lekerül az ing, s ő is egyre lejjebb igazgatja a fűzőt, hogy minél több rész előbukkanjon a lányka melleiből. Viszont nem tud rájuk lecsapni a magiszter, mivel Lilith egy újabb csókot akar, s természetesen meg is kapja. Ez egyben pedig egy kis elterelő manőver a lányka részéről, mivel így Lucius észre sem veszi a felé közeledő gyertyát, csak vadul csókolja a másikat. Amikor viszont a forró viasz a vállára, majd a hátára folyik, csak felszisszen a csók közben, s teste is megremeg. Nem számított efélre támadásra, de cserébe picit ő is visszaharapdálja az ajkakat.*
-Kiegyenlíted a számlát? *kérdi, mikor ajkuk picit elválik a csók közben, de már habzsolja is tovább a rózsaszín ajkakat, miközben a fűzőt valahogy ügyesen leoperálja a lányról, s a melleit kezdi el masszírozni.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-18, 2:01 am

*Miután a leányzó kifejti, hogy mit is érez, mitől is fél, hosszan, tényleg érthetően és muszáj ennyit beszélnie, hogy ne legyen ebből félreértés, mert az nem hiányzik egyiküknek sem.*
- Nem is tudod, hogy milyen jó mindezt hallani. *mosolyodik el lágyan, majd bólint egy aprót arra, hogy ő is rá fog jönni hamarosan, hogy nem kell aggódnia ez a komoly kapcsolat miatt. Persze, hogy fél, hiszen még fiatal és Lucius pedig már egy érett férfi, azért nem egy akárkivel feküdt össze ez a lány és szeretett bele... Mindenesetre az éjszaka folytatódik, így ahogy a lány visszatér a csodálatos ajándék ruhában, tehát a fehérneműben, mely nem kicsit szexi, rögtön egymásnak is esik a két fiatal, majd még mielőtt az ágyban kötnének ki, a csodálatos rózsa szírmok között, a lány előbb a falat választja támasztékául és enged is a folyamatosan lejjebb kerülő fűzőnek is, miközben csak csókolja a másikat, le se szállva róla, majd jöhet a huncutkodás is, így hát a viasz, amely láthatóan meglepi Luciust, de még vadabbá válik tőle a férfi.*
- Ahogy mondod. *mosolyodik el kedvesen és vágyakkal teli tekintettel, de pillanatok múlva már lekerül a lányról a felső, ahogy a többi ruha is, majd már az ágyon kötnek ki, nemsokára meztelenül, ahol egy hosszú együttlét vár rájuk, a valentin nap megünneplése végett és tényleg, semmit se fognak elsietni ezen a csodálatos éjszakán és majd egymás karjaiban alszanak el, hogy holnap vidáman és kellemesen kezdjék meg a napot.*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 12:56 am

*Nem siette ma el ezt a bizonyos találkozást, ugyanis igen csak szégyenli magát az órán való teljesítménye miatt, hiszen ez nem rá vall, amit tett. Na nem a gyilkolás zavarja, hanem az a tehetetlenség, amit tett, ahogy nem tudta normálisan létrehozni azt a mocsárféleséget. Most ezek a gondolatok közepette sétál az ajtó elé, majd már kopogtat is rajta és Lucius valószínűleg tudni fogja, hogy ki is várja a túloldalt. Egyébként most nem visel túl sok extrát a lány, csak egy fekete bakancsot, hosszú, fekete nadrágot és egy vékonyka, rövid ujjú, V kivágású pólót. Haja kibontva, most tisztán és kellemes illatot árasztva omlik szét vékonyka vállain és hátán, miközben szemei körül most csak szolíd smink díszeleg és láthatóan rosszul érzi magát. Na nem testi fájdalmai vannak vagy betegség, csupán csak bántja ez az egész és nem tudja, hogy most mennyit is csökkenhetett Lucius szemében, annyira ciki volt ez az egész az órán, hogy szinte fél a szemei elé kerülni, oly nagyon sokat jelent a számára, hogy vajon mi a véleménye a magiszternek róla.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 1:07 am

*Miután Lucius leadta a mai óráját, egyenesen a szobájába sétált, ahol dolgozgatni kezdett. Egy kis papírmunka mindig akad a magiszterek életében, de most nem kezdett bele komoly dolgokba, hisz tudta, hogy Lilith bármikor felkeresheti, amint lemosta magáról az órán rátapadt sárréteget. Eltelt egy óra, de a lányka még mindig sehol, így hát Lucius is elfutott gyorsan zuhanyozni, de pár perc alatt végzett is, nehogy megvárassa a lányt. De Lilith még mindig sehol. Újabb óra, de a hófehér szépségnek se híre, se hamva. Lucius pedig úgy döntött, akkor befekszik az ágyába, és olvasgat egy kicsit valamelyik könyvéből. Ez az időtöltés is már zajlik egy ideje, s Lucius már kezdi azt hinni, hogy Lilith mégsem jön át hozzá, mikor végül meghallja az ajtaján a kopogtatást. Csak felemeli a fejét, majd már félre is teszi a könyvet, s kipattan az ágyából, hogy ajtót nyisson. Nincs rajta több ruha, csak egy fehér póló és egy fekete boxer, hisz senki más látogatására nem vár, főleg nem ilyenkor, így nyugodtan tárja ki az ajtót, ami mögött nem is áll más, mint a szerelme.*
-Szia! Már azt hittem, el se jössz. *jegyzi meg egy kis mosoly mellett, majd már meg is fogja párja kezét, hogy beljebb húzza, de a szomorú arcot látva rögtön kérdezősködni kezd.*
-Mi a baj Lilith? Történt valami az óra után? *nem tudja, mi nyomja most szerelme szívét, s ő még csak nem is gondol arra az okra, ami valójában a szomorúság hátterében áll. Most az üdvözlő csók is várat magára, egyelőre meg akarja tudni a férfi, hogy mi a baj.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 1:13 am

*Az idő gyorsan telik, főleg ezek a nyomorult másodpercek a leányzó számára és nemsokára már hallja is a közeledő lépteket, az ajtó pedig kinyílik és Lucius jelenik meg mögötte, teljes életnagyságban és oh, hogy mennyire szexi most így, ebben a kevés, de mégis elegendő ruhadarabban és Lilith se bírja ám megállni, hogy végig ne nézzen rajta, majd végül helyes arcán marad meg a továbbiakban, miközben végül egy aprócska mosolyt erőltet az arcára.*
- Szia! Ha azt mondom, hogy eljövök, akkor el is fogok jönni, csupán csak nem akartam elsietni... *jegyzi meg, majd halk sóhaj, de már be is lesz húzva, így pislog párat és nemsokára az ajtó becsukódik mögötte, tehát ide ma már nem jut be senki más se rajtuk kívül, ő pedig már kapja is a kérdéseket, de hát nem egyértelmű, hogy mi a baj? *
- Nem, semmi se történt utána, az éppen elég volt, ami órán történt. *kissé maga alatt van a lányka, hiszen vele ilyen még nem fordult elő, így talán egyértelmű is mindez...*
- Én annyira sajnálom, hogy csalódást okoztam neked. Úgy igyekeztem és igyekszem mindig megfelelni, de most nem sikerült, egyszerűen nem is tudom, hogy mi lelt és miért nem ment ez az egész, hiszen nem volt bonyolult varázslat. *kezd bele és úgy tűnik, hogy egyszerre, egyben óhajt mindent a másikra zúdítani.*
- Én azt szeretném, ha büszke lennél rám, mert ez nagyon fontos a számomra, hogy tökéletes legyek, de elszúrtam mindent. *dönti neki hátát végül az ajtónak, kezét pedig kicsúsztatja a férfiéból és talán most már Lucius is érti, hogy miért nem jött eddig, ugyanis ez nyomasztotta, amit most már ő is tud.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 1:25 am

*Mikor végre meghallja a kopogást, nem is húzza sokáig az időt, csak leteszi a könyvet, majd máris az ajtónál köt ki, hogy kitárja azt szerelme előtt. Bizony nem is más áll ott, hanem a kék szemű Corivan lány, aki végig is pillant a magiszteren, amire csak egy kicsit szélesebb mosoly érkezik reakcióként, majd már köszönti is őt a férfi.*
-Nem akartad elsietni, hogy átgyere? Na ezt se hallottam még. *jegyzi meg meglepődve Lucius, miközben már el is kapja a lányka kezét, s behúzza a szobájába, majd az ajtó máris becsukódik. Mivel látja a szépségen, hogy nincs minden rendben, így kérdezősködni is kezd, de úgy tűnik, nem az óra után, hanem alatta történt a baj. A szavakra csak kissé összevonja a szemöldökét a férfi, hisz még mindig nem egészen érti a dolgot, de mikor Lilith sajnálkozni kezd, leesik a tantusz.*
-Hogy micsoda? Csalódást okozni? Ne viccelj már Lilith. *szólal meg, de a lányka tovább folytatja, elengedve kezeit, s tényleg látszik rajta, hogy nagyon rosszul érintette a dolog. Lucius viszont csak két keze közé fogja a lányka szép arcát, majd picit felemeli a fejét, hogy a szemeibe nézhessen.*
-Lilith. Én nem csalódtam benned azért, mert nem sikerült azonnal egy varázslat. És ami azt illeti, nagyon is büszke vagyok rád, és számomra nem attól leszel tökéletes, hogy minden varázslatot elsőre képes vagy megcsinálni. *kezd bele a monológjába, majd folytatja is.*
-Nem szúrtál el semmit, és nekem nem kell bizonyítanod, tudom jól, hogy nagyon ügyes kis boszi vagy. A Terramágiát pedig egyszerűen csak gyakorolnod kell egy kicsit, és menni fog az is. *ereszti el végül a szép kis pofit a férfi, majd közelebb lép, s átöleli a lányt.*
-Szeretlek Lilith. Olyan kis bolond vagy. Miért csalódtam volna benned ennyi miatt? *kérdi, kissé meg is csóválva a fejét, majd egy kis puszit nyom a hófehér buksira.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 1:36 am

*Látja a szélesebb mosolyt és más esetben meglehet, hogy valami frappáns szöveggel állna elő, de most ez nem lehetséges, egyszerűen képtelen rá, tehát csak kiejt pár szót, de ahogy sejtette, Luciust meglepik szavai, ami be kell ismerni, hogy nem csoda.*
- Hát ezek szerint most kell hallanod először. *pillant fel a szép arcra, majd hamarosan besétál a szobába, az ajtót becsukják és nemsokára már a lányból elő is törnek a szavak, de ahogy figyeli a másik arcát, sikeresen meg lett lepve.*
- Én nem viccelek, tényleg így érzem. Annyira ügyetlen voltam, nem egy Corivan-hoz méltóan viselkedtem, egyszerűen szégyen ez az egész... *és lehet, hogy még folytatná is, de ekkor éri arcát a két puha kéz, így kékségei a másik szép vonásait figyelik, miközben hallgatja megnyugtató szavait is.*
- De én mindig meg tudtam csinálni mindent, egyszerűen ez a terramágia nem megy, nem tudom, hogy miért, de nem megy... na meg nem is igazán érdekel. *teszi még hozzá kissé halkabban a végén ezt a pár szót, de hát őt se érdekelheti minden, sokkal jobbnak találja a halotti mágiát, vérmágiát, rítusmágiát és az ilyen fajta sötétebb tárgyakat... *
- Én nem akarok megbukni, pont nálad, pont a te tárgyad nem megy, ez annyira rosszul érint. *motyogja még, de ekkor már az ölelést érzi, így csak belebújik az erős kezekbe, miközben a férfi derekát öleli át ő is, fejét pedig a mellkasába fúrja, hogy mélyen beszívhassa az édes illatot.*
- Én tökéletes akarok lenni. *mondogatja még mindig ezt, hiszen annyira meg szeretne felelni, na meg a családjának is, akik szintén furcsán néztek volna rá, ha ezt megtudják. *
- Én is szeretlek. *engedi el végül a másikat, hiszen azért jól esik ám neki ez a nyugtatás, egyszerűen csak most picit kiborult nála az a bizonyos bili.*
- Csak nem aludtál már? Ne haragudj, hogy ennyire későn mertem csak ide jönni. *ismeri be végül, miután érdeklődött egy picit és hogyha minden igaz, gyorsan lecsüccsen a kanapéra, hogy levegye a bakancsait.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 1:54 am

*Furcsa azokat a szavakat hallani Lilith-től, hogy nem akarta elsietni a találkozásukat, de miután Lucius behúzza a szobájába, majd érdeklődni kezd, rögtön megérti, miért is nem akart előbb jönni a lány. Úgy érzi, csalódást okozott azzal, hogy nem tudta tökéletesen végrehajtani a mai varázslatot, s hogy ezáltal Lucius is kevesebbre tartja.*
-Lilith, ez butaság. Nincs olyan, hogy egy Corivan-hoz méltóan. A szüleidnek is biztos tudna mutatni más mágus olyan varázslatot, amit nem hoznak létre könnyen. Senkinek nem megy minden rögtön. *feleli a szavakra, majd már kezei közé is fogja a szép arcot, s úgy beszél tovább a lányhoz, hogy lehiggassza, s elhitesse vele, hogy nem történt semmi baj. A válaszra viszont csak egy kicsit sóhajt a férfi.*
-Azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, hogy mennyire érdekelnek az óráim és mennyire sem... De abban tudok segíteni, hogy jobban menjen az anyag, hiszen bármikor itt vagyok, hogy gyakoroljunk és segítsek. *azért nem mondhatni, hogy túl jól esik neki, hogy nem érdekli Lilithet az egyik általa tanított tárgy, de ezzel nem tud mit kezdeni, mindenkinek megvan, hogy melyik mágiaágakat szereti, és melyikeket nem. Úgy tűnik, ez utóbbiba tartozik szerelménél a terramágia is.*
-Nem fogsz megbukni. Ne gondolj már ilyeneket, ez csak az első óra volt. Még az is lehet, hogy a többin messze kiemelkedően fogsz teljesíteni. *tényleg nem érti, miért kell ennyire kiakadni ezen a dolgon, de végül csak átöleli a leányzót, majd egy puszit nyom a fejére.*
-Nekem az vagy. *suttogja Lucius, miközben végre a lányka is átöleli, s hozzá bújik. Talán így előbb sikerül lenyugodnia is. És tényleg úgy tűnik, hogy eléri a hatását, mivel a lányka témát vált, majd elengedve szerelmét a kanapéhoz sétál.*
-Nem, még nem. Vártam rád, mert mondtad, hogy jössz, bár az igazat megvallva már közel álltam hozzá, hogy elalszok. Több órája vártalak, egy ideje pedig olvastam. *árulja el végül a választ a férfi, majd miközben Lilith a lábbelijétől szabadul meg, ő érdeklődni kezd.*
-Az óra elején mondtad, hogy jönni akarsz. Volt valami, amiről beszélni szeretnél, vagy csak velem akartál lenni? *kérdi, hisz lehet, hogy az órán történtek miatt a másik ok feledésbe merült, de az is lehet, hogy egyszerűen csak látni akarta őt a lány, s vele aludni, mivel innen ma már nem engedi ki a férfi.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 2:06 am

*Természetes, hogy Lilith meg szeretni felelni Luciusnak és ezzel együtt a családjának is, akik ha megtudják, hogy van valami, amiből gyenge a lányka, akkor annak nem lesz jó vége, ezt fogja majd hallgatni mindig odahaza... *
- Meglehet, de te nem ismered őket. Nagyon szigorúak és maximalisták. *sóhajt fel kissé, majd végül még mond pár dolgot és amikor a férfi is reagál a szavaira, hirtelen esik le neki, hogy mit mondott és ez régen soha nem érdekelte, hogy kit bánt meg, ő mindig elmondta azt, amit gondolt és ez miatt is került oly sok konfliktusba is.*
- Én... én sajnálom Lucius, nem akarlak megbántani, de ismersz annyira, hogy tudd, mi érdekel legfőképpen. Na meg, lehet, hogy csak azért mondtam, hogy nem érdekel, mert nem megy. A tűzmágia nagyon tetszett, komolyan, valószínűleg ez is fog, amint megtanulom és ez esetben majd gyakorolhatnánk együtt, amikor ráérsz. Mondjuk hétvégén vagy valami. *mosolyodik el kedvesen és azért van valami abban, amit mond. Óra elején még nagyon is érdeklődött és ügyes válaszokat is adott, egyszerűen azóta érzi úgy, hogy nem tetszik neki, amióta nem megy. *
- Igen, meglehet, hogy a többi menni fog. Örülök, hogy te így bízol bennem. *bújik oda a másikhoz és amikor hallja a kedves szavakat, mi szerint ő tökéletes Lucius számára, csak meglepetten pillant fel rá.*
- Biztos nem. Túl kedves vagy velem. *puszilja meg most már lágyan a másik ajkát és végül elereszti, hogy levegye magáról a bakancsokat, de már érdeklődik is, ezzel váltva témát is és amikor hallja, hogy már jó ideje vártak rá, csak lesüti a szemeit is.*
- Bocsánat, nem akartam. *nem ismétli már le, hogy félt, hogy csalódott benne a másik, egyszerűen már annak nincs értelme. Inkább csak kibújik a cipőkből és a zoknikat is leteszi mellé, majd már fel is kel és ekkor hallja a kérdést is.*
- A második. Egyszerűen hiányoztál és szerettem volna, hogyha veled lehetek, akárhogy, csak a közeledben szeretnék lenni ismét és veled maradni egész éjszaka. *nem csak a szexualításra gondolt, egyszerűen hiányzik neki a másik, hiszen nagyon szereti és mivel sokat kell tanulnia, Luciusnak pedig a magiszteri teendőit ellátnia, kissé csökkent a találkozásuk száma és már nem lehetnek folyton együtt úgy, mint annak idején Cracoban.*
- De ha szeretnéd, kitalálhatok valami okot. *mosolyodik el, majd nemsokára ismét a másik elé sétál és kissé elgondolkodik.*
- Mit szólnál hozzá, hogy a bunkó megszólalásom miatt kiengesztelnélek egy kellemes masszírral? *kérdi kedvesen, de választ se várva máris elkezdi húzni Luciust a háló felé, majd amikor odaérnek, a póló levételével kezd el foglalatoskodni és nem felejt ám el apró csókokat se lehelni a tökéletes felső testre.*
- Nagyon jól nézel ki! *már nem tudja, hogy hányadszorra mondja ezt a férfinek, de még mindig így érzi, egyszerűen megőrül érte.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-02-23, 2:32 am

*Hát ami igaz, az igaz, Lucius tényleg nem ismeri Lilith szüleit, legalábbis egyelőre még nem volt meg a nagy bemutatás, de ő akkor is úgy érzi, hogy egy kevésbé sikerült varázslat miatt még nem harapnák le a lányuk fejét. De persze lehet, hogy téved, s valóban ennyire maximalisták, így ezen nem áll le vitázni a magiszter. Az viszont már kevésbé esik jól neki, hogy Lilith kijelenti, nem érdekli a terramágia, pont az a tantárgy, amit ő tanít. Hallható is ez a dolog a hangján és a szavain, így Lilith rögtön bocsánatot is kér, majd magyaráz egy picit.*
-Igen, persze, ismerlek. És semmi gond. Talán majd ha belerázódj, jobban fog érdekelni ez is. A gyakorlás pedig csak tőled függ. *válaszolja a szavakra a férfi, majd azért még elárulja, hogy ő azért bízik a lányka tudásában, s hogy menni fog neki ez a tárgy is a későbbiekben.*
-Nincs rá okom, hogy ne bízzak. *mosolyodik el ő is, majd csak magához öleli Lilithet. A tökéletességet illetően ismét leállhatnának vitatkozni, ám felesleges lenne, így Lucius nem is reagál már semmit, csak viszonozza a kis puszit, ami után már el is ereszti a lányt, hogy az a bakancsával bajlódhasson.*
-Semmi gond, max ha később jöttél volna, akkor hangosabban kell dörömbölni, hogy bejuss. *mosolyodik el kicsit, majd a meztelen kis lábikókra néz, melyek csak úgy virítanak a maguk fehérségével a fekete szerelés alatt. Ő is feltesz egy kérdést, majd ismét a kék szempár lesz célba véve. Ahogy hallja, nincs különösebb oka annak, hogy ma átjött hozzá a lány, csupán a szokásos, hogy vele szeretne lenni, ami fordítva is igaz, így csak elmosolyodik, majd az indok kitalálásra el is vigyorodik.*
-Ennél jobb okot nem kell kitalálnod. *öleli át a közben ismét elé sétáló szépséget, majd egy puszit is lehel ajkaira. A következő kérdésre viszont csak oldalra dönti kicsit a fejét, majd mivel máris húzva lesz, így csak menet közben felel.*
-Bocsánat kérés elfogadva. *hangja vidám, hisz tényleg szeret ezzel a lánykával lenni, élvezi a társaságát. Amint beérnek a hálóba, a póló már le is kerül Luciusról, és még kap egy kis puszit a mellkasára, mielőtt befeküdhetne az ágyba.*
-Ne mondogasd ennyit, mert a végén még elhiszem. *bolondozik kicsit a magiszter, majd hirtelen elkapja a lány derekát, s egy gyors fordulattal már bele is huppannak a puha ágyba. Most a férfi kerül felülre, így csak végigsimít a szép arcon, kitűrve onnan egy kósza tincset, majd végre megadja azt a lágy csókot, melyre már az órán is vágyott, de ott nem tehette meg. A csók hosszan el is lesz húzva, majd mikor véget ér, Lucius csak egy picit emeli feljebb a fejét, hogy ne kelljen bebandzsítania a lányra.*
-Tényleg megmasszírozol? Mert jól esne ám. *mosolyodik el egy picit, és ennyi kéjencség bizony belefér nála is.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-03-01, 1:15 am

//olvad//

*Valóban a lánytól függ minden, tehát ha gyakorolni fog, akkor minden bizonnyal majd jobban fog menni neki a terramágia, egyszerűen ez a mágiaág nem igazán kedvez neki, nagyon úgy tűnik.*
- Igen, teljesen igazad van, nem lesz itt gond és ezt is meg fogom szeretni. *bólogat rá, majd meg is szabadul a bakancsoktól és pillanatokon belül már a férfi kezét fogja és testét öleli is, miközben el is mondja, hogy nem volt túl sok oka annak, hogy látni szerette volna a férfit. Mindenesetre ahogy hallja, ez is tökéletes ok arra, hogy itt legyen és ezt mosollyal fogadja is a lányka, egy puszit adva a férfi ajkaira, majd nemsokára már be is húzza a hálóba és hamarosan le is veszi Luciusról a felsőjét, miközben apró csókjaival jutalmazza a szexi felső testet és ezt szóvá is teszi a másiknak, aki aranyosan reagálja le mindezt.*
- Hidd csak el, mert ez tényleg így van. Te vagy a tökély! *néz rá csillogó szemekkel, de ahogy hirtelen el lesz kapva a dereka, csak felsikkant meglepetten, majd már az ágyba is huppannak, testét pedig a magiszter karjai ölelik körbe, oly édesen és egyben erősen, egyszerűen elveszik közöttük a lányka, aki már viszonozza is az imádott csókot, kezeivel simogatva a másik csodálatos izomzatát, a hátát és oldalát, majd kissé a fenékre is letérve és halkan fel is sóhajt, amikor elválnak ajkaik. Na de hallja ám a kérdést is, így tekintete huncuttá válik, majd még egy puszit ad a másik ajkára, kissé közelebb is húzva magához a férfit ismét.*
- Persze, hogy meg, azért is mondtam. De akkor engedj felülni, mert így nem fog menni. *mondja jókedvűen, majd még hozzáteszi.*
- Ja és még valamit! A masszír feltétele az, hogy mezteleneknek kell lennünk. *vigyorodik el, hiszen utána ki tudja, hogy mibe torkoll majd a játszadozásuk. Mindenesetre hogyha Lucius leszáll Lilithről, a lányka hirtelen térdel a másik elé, majd húzza le róla a boxert és egy apró puszit lehel a férfiasságra, majd már fel is kel, végigsimítva a másik combjain és felső testén is.*
- Feküdj le és ne less, különben nincs kényeztetés. *még egy rövidke csókot megenged maguknak és csak az után kezd el ő is vetkőzni, amikor Lucius követte az utasításait. Amint ezzel megvan, szépen a villanykapcsolóhoz lép, de hirtelen ötlik eszébe, hogy látni is szeretné kedvesét.*
- Lucius... öhm... nem látok gyufát és a pálcám kint van a dolgozószobádban... meggyújtanál pár gyertyát? *kérdi kedvesen, aranyos hangon és pironkodva, hogy ő erre így még nem képes. És hogyha a másik segít neki, akkor lenyomja a villanyt és a másik fölé mászik, hogy az izmos vállakkal kezdje a kényeztetést és időnként puszijaival hintse meg bőrét.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-03-01, 1:52 am

-Ez a hozzáállás már sokkal jobban tetszik. *mosolyodik el a férfi, miközben a lábbeliit ledobáló lánykát figyeli, aki viszont hamarosan már ismét mellette áll, a kezét fogva. Innen pedig egyenesen a hálóba sétálnak, hogy akkor Lucius megkaphassa a beígért masszírt. Le is veszi róla a lányka a felsőjét, s dícsérni kezdi ismét a testét, amit már a férfi sem bír ki szó nélkül, de a lányka továbbra sem tágít állításától.*
-Azért ez így kicsit túlzás. *vigyorodik el, majd már el is kapja szerelmét, s megforgatva dől be vele az ágyba, fölé hajolva, hogy máris egy csókot adhasson neki. Tényleg odavan ezért a leányzóért, ez jól látszik rajta, még ha a tanórákon vissza is kell fogniuk magukat. De ugyanez elmondható Lilithről is, aki a csók közben folyamatosan simogatja a férfit, ahol csak éri. Ezt túlságosan most nem tudja viszonozni a magiszter, mivel az egyik keze a lányka feje alatt van, a másik pedig abban segít, hogy ne nehezedjen rá teljes súlyával a törékeny szépségre. Viszont a csók is hamarosan véget ér, Lucius pedig ismét a masszírozás felől érdeklődik, hisz szó, mi szó, tényleg jól esne neki.*
-Biztos, hogy nem? Ahogy érzem, elég nagy részt elérsz a kezeiddel. *mosolyog tovább a férfi, majd el is kapja a hófehér kacsót, amire ad is egy puszit, de végül elkezd mocorogni, hogy leszálljon akkor Lilith fölül, de ekkor a hófehér lányka ismét megszólal.*
-Ez melyik záradékban volt leírva. Hmm, nem is tudom, hogy így is belemenjek-e... *vigyorog ő is kicsit, majd elkezd lemászni a lányról, de nem ám csak úgy. Mikor kiszabadította mindkét kezét, elkapja a fekete nadrág gombját, majd miután kibújtatta a lyukból jöhet a cipzár is. Ezután viszont csak lepattan, majd elkapja a nadrágot Lilith hófehér tappancsainál.*
-Akkor vetkőzz kicsit te is. *mondja, majd már húzni is kezdi gyorsan lefelé a nadrágot, ami ha minden igaz, sikeres is lesz. Na de tovább egyelőre nem vetkőzteti a leányzót, csak visszaül mellé. Ekkor viszont Lilith hirtelen pattan elé, majd volt nincs boxer, s már érzi is az apró puszit férfiasságán.*
-Kis huncut. Imádlak. *vidám a férfi hangja, miért is ne lenne az, hisz ismét szerelmével lehet. Ekkor azonban egy kis utasítást hall a lánytól, mire csak bólint egyet.*
-Igenis, Ms. Corivan, úgy lesz. *feleli viccelődve, majd a röpke csók után már hasra is fekszik az ágyon, persze előbb kicsit feljebb mászik, hogy ne lógjon le róla. Tényleg nem les, mert van egy olyan érzése, hogy a masszázs után úgyis mindent látni fog ebből a kis szépségből, de a villany leoltása kicsit meglepi, így majdnem oda is fordul. De ekkor meghallja szerelme édes kis segítségkérését, mire csak elmosolyodik, majd a következő pillanatban már égnek is a gyertyák anélkül, hogy Lucius bármennyire is megmozdult volna.*
-Megfelel a hangulatvilágítás? *kérdi kedvesen, majd hamarosan már érzi is a kis kezeket vállain, amint masszírozni kezdik, s néha egy-egy puszi is becsúszik.*
-Ez nagyon finom. Lehet, hogy rendszeresíteni kéne. *egy kicsit játszik még a lánykával, bár az igazat megvallva nincs baja azzal, ha meg kell masszíroznia a szép fehér testet, de időnként is ő el tudja viselni a kényeztetést.*
-Amúgy... mióta is van meg a famulusod? *nem tudni, honnan villant be hirtelen ismét az állat, de akkor már megkérdezi, hisz egy ideje minden bizonnyal rejtegette úgymond előle a lány.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-03-01, 2:06 am

*Amikor már mind a ketten bent vannak a hálószobában, szépen be is csukják maguk mögött az ajtót. Na nem mintha erre oly nagy szükség lenne, hiszen senki se juthat be engedély nélkül Lucius lakrészébe. Végül viszont Lilith dícsérni kezdi kedvesét, majd amikor látja a vigyort és hallja a szavakat, arca teljesen komollyá válik, úgy pillant bele a szép szemekbe.*
- Te még mindig nem tudod felfogni, hogy mit érzek irántad és hogy mennyire fontos is vagy nekem. *mondja kissé halkabban, hiszen nemcsak ez a külső, de a magiszter egész jelleme az, amely megfogta Lilithet és egy picit most oda is bújik az erős karokba. Nem véletlenül áldozat életét is érte, tényleg úgy érzi, hogy ha elveszítené, nem élhetne tovább... Na de ez után el lesz kapva a leányzó vékonyka dereka és már az ágyban is kötnek ki, ahol hosszan csókolják és simogatják egymást és be kell ismernie Lilithnek, hogy nagyon is tetszik neki ez az egész, hiszen imádja, amikor ennyire foglalkozik vele a férfi és amikor így öleli és csókolja, ennyire szerelmesen, hiszen az órákon tényleg szomorú, hogy nem lehetnek normálisan együtt. Na de végül a csókáradatot Lucius szakítja meg, hogy ismét emlékeztesse Lilith-et arra, hogy mit is ígért, de leszállni már nem igazán akar a lányka fölül.*
- De nem elég nagyot, viszont te tudod, csak úgy jobb lenne. *ölti ki picinyke nyelvét, de végül a másik felkel és idő közben még hallható a Corivan lánykától, hogy meztelenre kell ám vetkőzniük. *
- Mi az, hogy nem tudod? *kérdi durcásan és már repül is egy párna a férfi felé, de végül Lilith elereszti a párnát és az valahol a földön ér célt. Ahogy viszont el lesz kapva a nadrágja és pillanatok múlva már azon kapja magát, hogy volt nincs, csak pislog párat.*
- Ez nem ér ám. *jegyzi meg, de nemsokára a másik elé térdel, majd leveszi a boxert és a puszit se felejti ám el megadni a másiknak, hiszen tudja, hogy Lucius mennyire szereti, hogyha ott puszilgatja édes ajkaival. Mindenesetre végül Lilith is felkel és ahogy a férfi az ágyban fekszik, már neki is lát a további vetkőzésnek, egészen addig, amíg meztelen nem lesz. *
- Ennyire tetszik a Ms. Corivan megszólítás Mr. Fenris? *kérdi jókedvűen, majd hirtelen egy kis világításcsökkenést szeretne, de ez nem annyira egyszerű, mint ahogy azt a lány szeretné, így segítséget is kér a magisztertől. *
- Meg ám, de ezt hogy csináltad? Még csak körbe se néztél, nem ér ám... féltékeny vagyok. *jelenti ki hallatszóan kissé komolyan is, hiszen tényleg az, a másik tudására, mely szintén hatalmas pozitívum Luciusnál, hogy ennyire erős. Mindenesetre a leányzó fölé mászik és a férfi fenekén helyezkedik el, miközben kezei már gyengéden masszírozni is kezdik az erős vállakat, haladva a lapocka és a gerinc irányába. *
- Ne legyél túl kéjenc. Nem vagy te annyira feszült. *hajol közelebb a másikhoz, majd végül egy adag barna tincset arrébb tol az édes nyaktól és apró csókokat ad oda is.*
- Nagyon szeretlek. *fejével kissé hozzá is bújik a másik fejéhez, de csak rövidke időre és hamarosan már ismét masszírozza tovább, az egész hátát és a derék se fog ám kimaradni... na de jó pár perc elteltével hallja is a meglepő kérdést, így egy pillanatra megállnak kezei, majd már folytatja is.*
- December óta. Tudod, akkor voltak a vizsgák... és ugye évnyitóra már megvolt. Egyszerűen csak nem tudtam, hogy mit fogsz szólni egy leopárdhoz... ezért se mutattam még meg. Haragszol? *kérdi kissé halkabban az utolsó szót, miközben a másik mellé dől el és angyali pillantással figyeli a másik arcát.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime2011-03-01, 2:58 am

*A lányka tovább bókol a férfinak, aki viszont nem olyan egoista, hogy ezt csak szó nélkül hagyja, így tesz egy kis megjegyzést, melynek hamarosan meg is lesz a visszhangja, egy komoly pillantással társítva, mire ő is a szép kék szemekbe pillant, s picit megszorítja a kezében lévő kezet, de persze nem bántásként.*
-De fel tudom fogni. Csak egyszerűen ahhoz nem vagyok hozzászokva, hogy tökéletesnek kiáltsanak ki, főleg ennyiszer. *mosolyodik el végül a férfi, átkarolva a bújó leányzót, majd már landolnak is az ágyon, ahol egy szenvedélyes csókot váltanak. Ez az egyik olyan hely, ahol végre önfeledten átadhatják magukat egymásnak, s nem kell betartani a formalitásokat, hogy ő egy magiszter, Lilith pedig az egyik tanítványa. Itt úgy, annyira és annyiszor szerethetik egymást, ahogy az csak nekik jól esik, most pedig ez a csók és a bújás esik a legjobban. Viszont ami azt illeti, az a bizonyos masszázs is jól esne ám a magiszternek, így a csók végén rá is kérdez a dologra, de egyelőre még nem engedi ki maga alól a szépséget.*
-A masszír biztosan, de nekem így is nagyon jó. *feleli, s elég gyors még ahhoz, hogy a kinyújtott nyelvre adjon egy kis puszit. Viszont a masszírnak van még egy feltétele, a meztelenség, amivel kicsit ugratni kezdi Lucius a másikat. A durcás kis visszakérdezés után már be is húzza a nyakát a férfi, hisz repül a párna, de mivel hamarabb el lesz engedve, így a feje helyett csak valahol a földön landol. Lucius viszon tartja magát a feltételhez, így pillanatokon belül már le is kapja a nadrágot erről a gyönyörűségről, aki igencsak meglepődik, ez jól látszik tekintetén.*
-Már hogy ne érne. *vigyorodik el kicsit, majd ekkor már Lilith is lepattan az ágyról, s megszabadítja őt az utolsó ruhadarabtól, persze egy kis huncutsággal megspékelve, de hát ő már csak ilyen, így imádja Lucius. Ő viszont csak lassan bemászik az ágyba, hasra fekve, miközben Lilith is ledobja magáról a maradék szövettakarót, de még egy kérdést is feltesz.*
-Nem is tudom. Az olyan más... és igen, néha szeretlek így hívni. De ahogy észrevettem, te is szereted. *hangján egy kis huncutság is hallatszik, hisz általában olyankor szólítja így a férfi, ha rosszalkodnak, vagy olyasmiről van szó. A lámpát viszont gyertyákra szeretné cserélni a lány, s ebben a magiszter segítségét kéri, aki egyetlen mozdulat nélkül gyújtja meg a szobában lévő gyertyákat, mire irigykedő szavakat hall.*
-Profi tűzmágus vagyok. Nincs szükségem rá, hogy körbenézzek, tudom irányítani a tüzet. Na meg... ez az én szobám, csak tudom, mi hol van. *vigyorodik el kicsit, bár ebből Lilith nem sokat láthat, viszont még hozzáfűzi.*
-De ne aggódj, pár hasznos dolgot majd meg fogok tanítani. *nem feltétlen csak az órára kell gondolni, hisz Lilith a testfelmelegítést is előbb tanulta, mint a többi diák, így lehet, hogy a későbbiek folyamán is fog valami pluszt tanulni. Közben a lányka már rá is mászik Luciusra, majd miután elhelyezkedett, masszírozni kezdi a férfi vállait, ami nagyon kellemes érzés, így kéjenckedik egy kicsit a vérfarkas.*
-Ki mondta, hogy a feszültség miatt? Egyszerűen élvezem. *nevet fel picit, majd már kapja is puszit és az édes szavakat.*
-Én is téged. *súgja vissza, s egyik kezével hátranyúl, hogy megsimogassa picit a lánykát, de így csak a vádliját és a talpát éri el, így azon simít végig, bár utóbbi lehet, hogy érzékenyebb lesz erre a mozdulatra, de Lucius csak kedveskedni akar. Miközben viszont Lilith a hátát és a derekát masszírozza, bevillan neki Niam képe, így érdeklődni is kezd, mióta van meg neki a famulus, de a válasszal sikerül meglepnie.*
-December óta? *kérdez vissza, kissé meg is emelve fejét, majd csak hallgatja tovább a szavakat, majd a végső kérdés után csak a kék szemekbe pillant, s elmosolyodik.*
-Nem, dehogy haragszom. Sőt, inkább büszke vagyok rád. Bár a leopárd kissé furcsa, vagy mondjuk úgy, hogy talán miattam szerencsétlen választás, az viszont ügyes volt, hogy eddig el tudtad rejteni előlem. *itt természetesen nem csak arról van szó, hogy Lucius nem látta a leopárdot, hanem, hogy nem is szagolta ki a lányon, mert akkor valószínűleg már gyanakodott volna valamire.*
-De ahogy elnéztem, nem lesz vele gond. És tényleg hasznos egy állat, szóval örülök, hogy van. *na persze azért azt nem fogja felvetni, hogy mindig hozza magával a lány, annyira azért továbbra se rajong egy leopárdért a szobájában, de erről nem tehet.*
-Mondjuk azért meglepő, hogy ez volt az egyik vizsgafeladat. Oké, persze hasznosak, csak hát mégis, ennyi állat egy iskolában... Nekem kicsit furcsa. *hát igen, sose volt tanár, azt se tudja, hogy máshol van-e hasonló anyag, a Minisztériumban pedig nem futkosott mindenki mellett egy-egy ilyen varázslény.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lucius Benedict Fenris lakosztálya
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Demetrius lakosztálya
» Noel lakosztálya
» Lucius Rufinus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: