Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párbajterem - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párbajterem - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párbajterem - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párbajterem - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párbajterem - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párbajterem

Go down 
+36
Aristarkh Y. Zhukov
Rachel Williams
Daphne Alucard
Alinox Ingren
Thomas Gledhill
Sean Derly
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Gabriel Teigneux
Lisbeth May
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Kyle Brensley
Kimberly Fox
Takoda Turner
Serafina Damiana
Lionel Dustsnow
Faith Craven
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Azaria Daraghi
Victor Alexandrov
Mesélő
Sideris Valbraith
Scott Renfield
Mona Braxton
Sirius Pendragon
Daemon Wexler
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Vladislav Kerensky
Élias Adachi
Jasmine Miels
Mordred Wasimir
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Párbajterem - Page 10 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:38 pm

*A kettejük harca tehát az Amazonasban fog lezajlani, amit inkább szívesen nézne meg magának a srác Lycorissal békésen, mint hogy ellene harcoljon most. Mással nem lenne gondja, de hogy pont a párját kapja ki... szívás. Főleg, hogy a lányka megeskette, hogy vele is normálisan fog harcolni, s hogy valamit kérhet is a másiktól a győztes. Úgy tűnik, Lycoris ezt komolyan is gondolta, mivel megérkezésük után pár pillanaton belül már támadásba is lendül, amivel sikerül meglepnie a finn fiút, de nem annyira, hogy ne tudjon időben reagálni a dologra. Mivel imádja a tüzet, s az indacsápok ellen kifejezetten hasznosak a lángok, így értelemszerűen nyúl a pyromágiához, még ha csak az alap szintű varázslatához is. Mivel megúszta a dolgot, most rajta a sor, hogy támadjon.*
-Akkor játszunk! *ő nem rajong a földmágiáért, így inkább vércsápokkal próbál hasonlót produkálni, mint amit a lányka akart. Jobb kezét a magasba emeli, így most a balban fogja a pálcát, majd már mondja is az igét.*
-Sanguis vincula! *ha minden jól megy, ujjai hegyén felszakad a bőr, s pár vércsáp indul meg Lycoris felé, hogy ha már ő nem lett megröptetve, akkor a finn szépség próbáljon meg hasonló utat tenni. Ez még nem egy durva támadás, így egyelőre épp megfelelő, hogy támad is rendesen, de mégse teljesen úgy, mintha más állna előtte.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:40 pm

//Serafina: Azt, hogy sikerül-e védekezni, támadni én írom le a mesélővel, szóval te most csak a támadásra reagálj védekezéssel, ne azt írd rögtön, hogy betalál Mona támadása és te ellentámadsz. Javítsd kérlek a hsz-ed!//
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:43 pm

[Faith]

*A lányka szépen védekezik a fiú támadása ellen az árnycsápokkal, ám ami a támadást illeti, már nem ilyen sikeres. Hiába próbálkozik, semmi nem történik, a pálca vége még csak fel se villan. Kicsit jobban össze kell szednie magát, ha ilyen hamar le akarja zárni a harcot, de egyelőre most a srác próbálkozhat, hátha neki össze is jön a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:43 pm

[Alexi]

*A fiú az előbb sikeresen védte a lány támadását, úgy tűnik elég hamar bele jön a harcba a fiú is, ugyanis ezután ő következik , s bár nem éppen maximum erővel, de mégis magabiztosan indulnak meg azok a vércsápok a lány ellen, aki ha nem tudja megállítani a varázslatot könnyen röppájára állhat. Na de még vissza van az ő varázslata, ami eldönti így lesz e vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 10 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:44 pm

*A jégbárdra tekintek és nem fűzök túl sok szép perceket magamhoz, hogyha azt nekem hajítja a srác, ezért is kérdezek rá a dologra és csak egy aprót bólintok Alexi szavaira.*
- Remélem, hogy ma nem fog... *jelentem ki, hiszen nem akarom, hogy bármimet levágja vagy megsérüljek és az elég durva egy fegyver, tudom jól. Viszont ahogy Alexi odajön hozzám, így tudatva velem, hogy ő ezt az egészet nem akarja elhinni, de végül megcsókol, ami azért jelent valamit. Azt, hogy nem titkolja, hogy én vagyok a párja, hisz itt mindenki láthat és azt is, hogy tudja, mi vár ránk nemsokára. A csók kellemes, mint mindig és vad is, akár csak a srác, de ez után viszont mégis csak mondanom kell neki valamit, így érzem tisztességesnek.*
- Igen, teljesen biztos! *bólintok rá szavaira, majd kezet is fogunk és ez után jöhet a helyszínváltás, mely egy elég szép, de mégis sötét és dús növényzetű helyre repít minket.*
- Nem, nem igazán... *mosolyodom el kissé, majd már neki is kezdek a támadásnak, így irányítva pálcám először a fák, majd Alexi felé, hogy felkapva őt nekicsaphassam egy nagyobb darab fának. Nem akarom bántani, de harcolunk... és ha megsérül, akkor bizony utána már gyengébb lesz, tehát több esélyem lesz a győzelemre, mert lelassulhat. Viszont a tűz is megjelenik és nemsokára már azon kapom magam, hogy hátrafelé lépkedek, mielőtt még én is kapok belőle. Na de ezt szerencsére megúszom, így hallhatom már a fiú szavait, melyek láthatóan kezdik feltűzelni egy kis harcra.*
- Próbálkozz! *kacsintok rá magabiztosan, majd ahogy meghallom a jól ismert varázsigét, pálcámmal a földre mutatok és ismét a terramágiához folyamodok, a fene tudja, hogy miért, pedig annyira nem kedvelem. Na jó, nincs vele bajom, de most így jött.*
- Solum fluctorum! *és szépen lassan emelni kezdem felfelé a pálcám, ezzel együtt remélhetőleg a földet is, mely ha sikerül, akkor a földhullám fel is áll előttem, de ugyebár támadni nem tudok még vele, most védelemnek használtam.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:51 pm

*A támadásom védve lett igazán dícséretes, szó ami szó, és milyen eleganciával védte ki a csápokat... Na igen lehet nekem nem lenne ekkora kreativitásom, ahogy viszont meghallom a következő szavait kissé kérdőn kezdek rá pillantani. Kínra? Csak tudnám mire akar ezzel kilyukadni, nemsokára viszont ahogy hallom az igét, és látom a pálca mozdulatot beötlik, hogy bizony ez tényleg kínnal fog eltölteni, ha össze jön. El is felejtettem, hogy a lány inflatusos, és ezzel varázslattal már jó magam is szemeztem elsőbe, de van egy olyan érzésem, hogy most a lány úgy gondolja én leszek az áldozat, ami viszont nekem nem tetszik. Amikor azonban látom, hogy nem sikerült neki magamba azért egy sóhajt eleresztek.*
-Tényleg kíméletlen vagy... ez tetszik. Ez rohadtul fájt volna*mondom egy félmosollyal, s bizony a kíméletesség hozzám se áll közel így aztán a lány is érezheti hogy nem fogom vissza magam csak azért mert nőnemű. Maradok a vérmágiánál, azt hiszem ez a mágiaág az erősségem, és szeretem is alkalmazni. Pálcámat a szíve felé szegezem, majd kimondom a varázs igét is.*
-Vena versa*mondom ki komoly hangon, remélve hogy össze jön.Ő se várná el hogy vissza fogjam magam, legalábbis szerintem , így csak azt teszem amit elterveztem, próbálok nyerni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:55 pm

[Lycoris]

A lánynak volt egy sikeres támadása, amit aztán Alexi briliánsan hárított is. A vissza támadása azonban erősnek bizonyul, amivel bizony elhúzhatja a lány nótáját. Szerencsére Lykoris se mazoista hogy szeressen repülni, így Terramágiához nyúl, s bizony a varázslata sikerül is. Érezhető rajta, hogy éppen hogy időben, de mégis csak sikerült, tehát megkapta az esélyt, hogy ő támadjon. Egyenlőre az állás fej fej mellett halad, de nem tudni meddig tart ez így.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:57 pm

[Serafina]

*Mivel Mona kezdi a támadások sorát, méghozzá egy sikeres taroló átokkal, így a lánynak sürgősen védekeznie kéne, ha nem akar röpülni egy nagyot. Ő azonban inkább az elugrással próbálkozik, de sajnos későn, így azon kívül, hogy ugrik, még röppájára is áll, így csapódva neki erősen az oldalával egy fém futószalagnak. Nem valami kellemes élmény, de túléli a lányka, s még harcolni is képes, így most rajta a sor, hogy viszonozza az ajándékot.*

[Darren]

*A fiú úgy tűnik, ma formában van, mivel az iménti csápok után most ezt a varázslatot is szépen létre tudja hozni, ami meg is indul Faith felé. A lányka eddig sikeresen védekezett, s ha ezt most is meg tudja tenni, megússza a dolgot, ellenkező esetben viszont nagy előnyt szerez a srác a győzelem felé vezető úton.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 10 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 6:59 pm

*Elég gyorsan és kíméletlenül közelednek felém azok a bizonyos vércsápok, de nem vagyok ám rest védekezni ellenük, tehát a föld mágiájához nyúlok, így emelve fel egy adagot magam előtt, mely sikeresen létre is jön, tehát belecsapódnak a csápok, én pedig fellélegezhetek. Na de mielőtt még túlságosan is lenyugodnék, máris támadok tovább.*
- Accido! *a fenn maradó földhullámot most lecsapódásra késztetem, ha minden igaz, tehát hogyha sikerül, a hullám elég nagy erővel fog a földnek csapódni, hogy Alexi felé induljon meg, aki ha nem védi ki valahogy, bizony elég rossz állapotba kerülhet. Megmondtam neki, hogy nem fogom kímélni, nem is teszem, tehát minden erőmmel rajta vagyok, hogy sikerüljön a varázslatom.*
~ Kemény ez a meccs.~ *sóhajtok fel kissé, miközben megigazítom fekete tincseimet is, hiszen rendesen leizzaszt ez a dolog és most látom igazán, hogy Alexi mennyire is erős... nem csak a szája nagy, tényleg tud varázsolni.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:05 pm

[Lycoris]

Na igen, a lány kivédi a fiú varázslatát, látszik, hogy a kis boszorkány ért a terra mágiához, még hozzá elég magabiztosan. A harc heve viszont fáraszthatja az ember kocentrációs képességét, és a hibák is könnyebben előfordulhatnak, így amikor a lány meg akarja indítani a földhullámot a fiú ellen, bizony azt veheti észre hogy bár megindulni megindul, de alig ezután le is huppan a földre. A fiút tehát nem éri el, tehát Ő támadhat.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Párbajterem - Page 10 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:08 pm

- A fenébe! *szólom el magam hangosan, ugyanis a varázslatom kudarcba fulladt. Nem értem, hogy ez miképp is lehetséges, de ahogy figyelem Darren arcát, hamar rájött ám, hogy mivel próbálkoztam az imént, mivel szavai azt jelentik a számomra, hogy bizony nem örült volna neki, ha bekapja az átkom, akár csak más se, én magam is gyűlölnék az áldozat szerepében lenni.*
- Tetszik? Nocsak... mik nem derülnek ki. *mosolyodom el kissé és egy apró bólintásom jelzi, hogy valóban fájt volna neki. Viszont amikor a véráramommal akar szórakozni, már Soraya is lendül, hogy egy védőpajzsot varázsoljon körém, így védve meg a támadástól. Ha az ő védelme nem sikerül, akkor viszont én próbálkozom most.*
- Protego! *próbálva kivédeni a támadást, de hogyha a famulusom jól csinált mindent, akkor viszont támadásba lendülök, most a tiltott mágiához fordulva, kíméletlenül.*
~ Scytichs.~ *gondolom magamban a varázsigét, ismételgetve természetesen, miközben egy kört rajzolok és Darren felé irányítom közben a pálcám. Nem nagy titok, hogy mit akarok, a folytó átkot szeretném alkalmazni rajta, hiszen ha fuldoklik, nem igazán tud majd harcolni. Az átok 10 percig tart átlagosan, de mivel én értek a tiltott mágiához, így akár ájulásig fokozhatom a gyötrelmét és ezen is vagyok. Igen, kemény most ez a harc.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Párbajterem - Page 10 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:10 pm

*Megkeződik tehát a harc, amit Lycoris indít el, méghozzá egy ügyes varázslattal. Nem mindenki tud rögtön sikeres támadással kezdeni, még alap igével se feltétlenül, de párja rögtön egy másodikos igével nyit, s a csápok megindulnak felé. Na de őt se kell félteni, a lángok segítségével kivédi a támadást, sőt, még a lánynak is majdnem sérülést okoz vele véletlenül, de ez csak nem történik meg. Bár továbbra sincs ínyére bántani párját, de ez a kis harcolgatás azért mégis tetszik neki, hisz ezt Lilith-el is élvezte annak idején, így szól most Lycorishoz, majd már lendül is támadásba, több vércsápot is megindítva felé. Azt már látja, hogy sikeresen támad, de egyelőre még nem tudja, hogy honfitársa ki tudja-e védeni a dolgot, így csak figyeli, ahogy a vére egyre közelebb kerül a szépséghez. Ahogy hallja, Lycoris ismét a terramágiához nyúl, úgy tűnik, vele ellentétben ő kedveli ezt a tárgyat. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy a földhullám is felemelkedik előtte, ezzel védve meg magát Alexi vércsápjai ellen. Mivel azokat tovább már nem tudja használni, egy X jelet rajzol gyorsan pálcájával, hogy visszavonja magába a vérét, mielőtt attól lenne rosszul, hogy elpocsékol belőle egy nagy adagot. Amikor viszont meghallja, hogy Lycoris tovább folytatja a varázslatot, vagyis meg is akarja indítani felé a földtömeget, elismerően biccent egyet.*
~Látom tényleg nem viccel és komolyan gondolja. Még hogy ő nem idevaló...~ *fejben felkészül a továbbiakra, hogy miképp is védekezzen, ha megindul felé a földtömeg, hisz az ellen már nem lesznek hatásosak a lángok. Ezen viszont mégsem kell annyit töprengenie, mert bár egy pillanatra megindul a földhullám felé, a következő másodpercben már össze is omlik a lány előtt.*
-Majdnem bejött. *szól felé a srác, majd ha már harcolnak, akkor ő is jobban beleéli magát. Egy fájdalmas igéhez nyúl most, mely ha betalál, előnyére lehet a fiúnak, így már lendül is a pálca Lycoris felé.*
-Sectumsempra. *hagyja el száját magabiztosan az ige, s a lendülettől még haja is előre libben, így takarva el még jobban arcát az amúgy is félhomályos erdőben.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:10 pm

*A támadás kicsit hirtelen ért, így csak félreugrok, de szerencsétlenségemre még pont elér a hatótávolság széle, így érzem, hogy testem arrébb mozdul, és rugalmatlan találkozásban részesül egy futószalaggal. Az oldalamat verem be, egy olyan pontot, ami eléggé fájdalmas számomra. Nagy nyögés kíséretében feltápászkodok, de még mielőtt teljesen felegyenesednék, átvetődök a futószalag másik oldalára. Ott egy pillanatig megpihenek, fogva sajgó bordáimat, majd kikukkantok a szalag mögül, majd fel is állok, hiszen rajtam a sor.*
-Capitulatus!*Nyögöm ki fájdalmasan, miközben kezemet még mindig a bordáimon tartom.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:15 pm

[Alexi]

*A lány bizony ha egy picit jobban koncentrál lehet most már egy hatalmas földhullámot küldhetett volna a fiú felé, de sajnos ez nem sikerült, pedig tényleg nem kellett sok. Alexi azonban nem habozik , máris támad vissza felé, egy régi ámde annál hatásosabb igével, amit miután kimondja az igét, pálcája magabiztosan is lövell ki magából. Nem éppen a legjobb dolog annak akit eltalál egy kaszaboló átok, könnyen lehet hogy még komolyabb sérüléseket is lehet vele szerezni, tehát jobb ha a lány résen lesz.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 10 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:15 pm

*A harc egyre keményebb és hirtelen érzem ám én is a fáradtságot, hiszen nem szoktam én párbajozni és bár készültem erre a napra, nem oylan intenzíven, mint Alexi egész életében. Lehet, hogy gyakrabban kellene párbajoznunk egymással, na de a lényeg, hogy a földhullám létrejön, ezzel védve meg engem, amikor viszont támadnék, már nem járok sikerrel, így húzom el vékonyka ajkamat, miközben a fiút nézem.*
- Kár, hogy nem. *morgolódom picit, láthatóan tényleg beleéltem magam, na de ahogy meghallom a következő átkot, amellyel felém támad, hirtelen gondolkodom, hogy most mivel kéne kivédenem, így pillantok egy nem túl messze lévő, letörött, nagyobb ágra, amelyet a pszichokinézis segítségével szépen magam elé vonok, remélhetőleg elég gyorsan, így ha sikerül, akkor a fát találja el a kaszaboló átok, én helyettem és már támadhatok is újból. Kellemetlen lenne, hogyhe véreznék, de most legalább már tudom, hogy Alexi se kegyelmez nekem.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:18 pm

[Faith]

*Bár az imént sikertelenül próbált varázsolni a lány, most mégis tennie kéne valamit, ha nem akarja Darren oldalára billenteni a mérleget, ugyanis a fiú erősen támad. A főnix azonban most jó szolgálatot tesz gazdájának, mivel szinte tökéletes védelmet nyújt, így a támadás elkerüli Faith-et. A lány viszont ezután rögtön támadásba is lendül, továbbra sem kegyelmezve a srácnak, így a fojtó átokkal támad, bár nem túl erősen, de azért megszorongathatja a fiú nyakát, ha nem cselekszik időben Darren. Rajta a sor, hogy megpróbáljon védekezni.*

[Serafina]

*A lányka nagyon koppan a futószalagon, erősen beütve az oldalát, ami biztos elég fájdalmasan érinti. Miután átkecmereg kicsit arrébb, máris támadással próbálkozik, ám úgy tűnik, a fájdalom egyelőre meggátolja ebben, mivel a pálca egy pillanatra ugyan felvillan, de a támadás mégsem indul meg Mona felé, így most ismét a másik lány jön.*

//Serafina: Ügyelj rá kérlek, hogy egy körön belül nem bújhat el és támadhat a karid. Most még elfogadtam, hogy átmegy a szalag másik oldalára, de ez már elbújásnak minősül, szóval legközelebb figyelj erre, különben a támadás már nem lesz elfogadva.//
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:20 pm

[Lycoris]

*A lány sikertelen támadása után Alexi sikeres támadást visz véghez, ami akár veszélyes is lehet a lány számára. Lycoris viszont úgy tűnik nem adja fel, és van is elgé esze, hogy a fát, illetve mágiát kombózzón. A pszichokinézis sikerrel jár, méghozzá igencsak nagy erővel. Ezt mi sem bizonyítja hogy a méretes ág, már előtte is van, s pár pillanat múlva a fiú átkától rövid időn fűrészelődik szét egy része. Bizony erős támadása volt a fiúnak, most már a lány is érezheti, hogy mi történt volna vele ha betalál.Most viszont rajta a sor*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Párbajterem - Page 10 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:25 pm

*A cruos tantárgyakat egyértelműen kedvelem, bár a másodikosokat picit durvának tartom, viszont ideje lesz majd megbarátkoznom velük. A lényeg az, hogy most a spirituális ismeretekhez folyamodom, amely nemsokára sikert is hoz a számomra, így úszom meg a kaszaboló átkot, mely szépen ketté is szedi a fát, mely elém került, én pedig nyelek egy aprót.*
- Hát így állunk? *kérdezem szórakozottan, de szemeimben fura fény csillan, olyat, amilyet még Alexi sose láthatott, bizony a küzdelemé, a harccé... megéreztem, hogy milyen jó érzés is ez és hamarosan kezeimet X alakba teszem magam előtt.*
- Ignis pilas! *mondom ki a varázsigét, majd szét is feszítem kezeimet, így jelennek meg a tűzlabdák, amelyeket szaporán a fiú felé is kezdek dobálni, nem kímélve semmilyen testrészét... Na jó, a fejét és a lába közét nem célzom, csak a mellkasát és a lábait, illetve a kezeit, tehát egyértelműen nem akarok túlságosan fájó érzéseket kelteni benne, de nyerni akarok, le akarom őt győzni, bármennyire is lesz ez nehéz, de sokat jelentene a számomra, főleg így, hogy érzem, ez a harc komoly.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:27 pm

-Ahogy látom te se vagy vele másképpen.*ejtek egy kisebb mosolyt, miközben támadásom már meg is indul a lány felé. Viszont úgy tűnik, hogy megfelejtkeztem a famulusáról. Na igen erre nem számítottam, hogy pont ő fog bele avatkozni. Fenébe is, arra is kellett volna gondolnom. Most már mindegy, inkább felkészülök a védekezésre, hiszen a lány is bizonyára támad vissza, annak köszönhetően hogy a főnix megvédte, én csupán csak próbálom pálcámat magam elé rántani, természetesen védekezés gyanánt, hiszen nem fogok csak úgy elugrani az átok elő, legalábbis most nem.*
-Protego..*mondom ki komoly hangon, viszont famulusom nem fúj olyan hamar vissza vonulót, egy ügyes ugrással már el is terpeszkedik a sziklák között, s nem rest az altató hangot használni, méghozzá a lány ellen. Ha az átka elér, s nem tudok időben elhúzni, akkor bizony hamar ráfázok annyi szent. De talán famulusom még tehet egy s mást az ügy érdekében. Erős ellenfelemre akadtam annyi szent, lehet a végén még párbajon kívül is kihívom pár meccsre gyakorlásként ezt a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:31 pm

[Lycoris]

*Hosszas küzelem annyi biztos, és eddig fej fej mellett haladnak, úgy tűnik a lányt viszont kezdi hatalmába keríteni a harci láz, és komolyabb varázslathoz is folyamodik, mondhatjuk felforrósíthatja a helyzetet ezzel a varázslattal. A létre hozás sikerül is, a fiúnak aztán most össze kell szednie magát, hogy ki tudja védeni a tűzlabdákat, mert bár kicsik, de ha sok betalál, az már elég kellemetlen tud lenni*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Párbajterem - Page 10 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:32 pm

*Egy vágóhídra kerülünk, ami egy kicsit kihalt és roppan büdös, mert mindenhol hús és vér szaga terjeng és az én orromnak kicsit sem kellemes. Nem húzom, sokáig az időt egyből támadok, de nem vagyok gonosz ezért csak egy taroló átkot használok, ami elől megpróbál a csajszi elugrani, de nem sikerül neki ezért még erősebben vetődik neki egy futószalagnak. Fájhatott, és ha rosszul esett bordája is törhetett ezért várok egy kicsit meglesve, hogy mi is történt vele. Úgy tűnik semmi ehhez hasonló, mert megmozdul, de nekem nem ez az első szakköröm ezért felkészülten várom a visszatámadást, ami elmarad. Ugyan a pálca vége felizzik, de támadás nem jön belőle így teljes nyugalommal végezhetem el az állati árnyszolga varázsaltot. A bal oldalamon lévő vérüktől éppen megszabaduló, de még egyben lévő disznó szíve fölé irányítom pálcámat, amit megpróbálok életre kelteni.*
- Belua Servorum. *Mondom magabiztosan az igét, de csak fél hangerővel, hogy ha a leányzó nem figyel, akkor ez egy meglepetés támadás legyen.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:37 pm

[Darren]

*A lány ügyesen működik együtt famulusával, így úszva meg egy támadást, s máris ellentámadásba kezd. Nem túl erősen, de azért ez is hatásos lehet, ha betalál, Darren azonban tökéletes védelmet alakít ki, így egy pillanat alatt semmivé lesz az átok. A mókus viszont azon kívül, hogy elterül a sziklán nem sokat tesz, mivel valamiért most nem jön össze neki az altatás, Faith tökéletesen éber marad. Darren viszont most ismét támadhat, úgy tűnik, elég kiegyensúlyozott a harc.*

[Mona]

*Serafina koppan egy nagyot, s ennek köszönhetően nem is sikerül a következő varázslata, így ismét Mona próbálkozhat. Az még usernek is talány, mit akar a lány egy párbajon az állati árnyszolgával, azonban hiába szegezi pálcáját a disznóra, mivel azt nem ő ölte meg, így nem történik semmi. Serafina viszont talán már visszanyert némi erőt, így ismét ő támadhat.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Párbajterem - Page 10 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:41 pm

*Eddig nagyjából azonos erővel csapott össze a páros, hasonló sikerrel, most viszont a lányka támadása nem jön össze, a földhullám összeomlik, mielőtt még elérhetné a fiút. Bár Alexi ennek eléggé örül, Lycorisról ugyanez már nem mondható el, ő természetesnek vette, hogy sikerülni fog neki a dolog. Látszik, hogy még nem járt ilyen szakkörön, akkor tudná, hogy bármikor bármi közbeszólhat, elég egy apró figyelemelterelés vagy csak az, hogy Alexi nem közömbös neki, s máris besül a varázslat. Na de ha már komoly harcról volt szó, akkor Alexi sem játszadozik tovább. Egy igencsak erős kaszaboló átkot indít meg párja felé, akinél ha betalál ez a támadás, csúnya sérüléseket szerezhet, a vérveszteség pedig nagy hátrány tud lenni egy ilyen harcnál. Viszont Lycoris ismét megmutatja, hogy ügyes kis boszorkány, mivel egy nagy faágat lebegtet maga elé, ezzeé védve ki a durva támadást. Az erőn, ami szétcincálja az ágat, viszont még Alexi is meglepődik kissé, úgy tűnik, túlságosan beleélte magát a harcba, így tényleg jobb lesz, ha Lycoris vigyáz magára, mert bár a srác nem szívesen bántja, úgy tűnik, sikeresen felspannolta a párbaj. Viszont most, hogy a lány kivédte a támadást, rajta a sor. Ahogy viszont Alexi a szemeibe néz, kissé meglepetten billenti oldalra a fejét. Ismeri ezt a pillantást, így egy kis félmosoly is kiül arcára.*
~Nocsak. Úgy tűnik, valaki kezd rákapni az ízére.~ *gondolja magában, a kérdésre pedig kissé el is vigyorodik.*
-Te akartál komolyan harcolni. *feleli egyszerűen, amikor viszont meghallja a következő igét, ismét megszólal.*
-A pyromágiával puszipajtások vagyunk cicám. *ravaszkás pillantást vet párjára, majd csak vár, hogy történik-e valami. És történik bizony, a lányka kezei lángokba borulnak, s egy pillanat múlva Lycoris már hajigálni is kezdi felé a tűzlabdákat. Alexi arcán viszont továbbra is ott marad a kis mosoly, s magabiztosan húz maga előtt egy vízszintes vonalat pálcájával, ami köré egy kört is leír, miközben kimondja az igét.*
-Ignis velius. *egy tűzburok létrehozása a célja, ami csak erősebb lesz attól, hogy Lycoris dobálja a labdáival. Persze csak akkor, ha létrejön, különben fájdalmas élményben lesz része a fiúnak.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:45 pm

*Úgy tűnik hogy szerencsém volt, így aztán egy nyögéssel puffanok is a földön, pontosan az egyik szikla mellett. Nem nekem találták ki ezt a lég akrobatikát, de úgy tűnik hogy most szerencsét hozott, hiszen megúszhattam egy igencsak veszélyes átkot, amit nem is akartam megtapasztalni. A mókus azonban olybá tűnik sikertelen, először maga se tudja miért, végül aztán durcás arcot vágva egy "Grrrrr-t" elereszt azon a reszelt vékony hangján ellenfeleink felé, ami bár nem túl ijesztő de szimbolizálja, hogy ő bizony most durcás, és miután ezt jelezte fogja magát és depresszióba esve be is kushad az egyik szikla tövébe, várva hogy ismét akcóba lendülhessen. Én azonban többet is teszek, kezemet a magasba emelem tenyeremet persze egymás felé fordítva, miközben egy hosszú tőrt képzelek el.*
-Armorum,Armorum,Armorum*mondom ki többször is a varázsigét, végül pedig ha megjelenik bizony nem vagyok rest a lány válla felé is irányítani azt , remélve, hogy ezzel kissé a magam oldala felé billenthetem a mérleget.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime2011-08-28, 7:47 pm

*Hát, nem sikerülhet minden elsőre, sőt másodjára sem, hiszen először neki csapódom a futószalagnak, aztán még a varázslat sem sikerül. De mindenesetre várom a lány reakcióját, de a beszédéből csak egy szót hallok meg, méghozzá a "belua"-t. A bordám már csak kicsikét sajog, így remélhetőleg sikerül bevinni a következő támadást. Egy pillanat alatt felmérem a terepet, így pillantva meg a tőlem nem messze levő ollót. Kicsi mosoly kíséretében ellazítóm magamat, és csak az elmémet tárom ki, elképzelve, ahogy felemelkedik az olló, és a leányzó felé repülve a falhoz szegezi, pálcát tartó kezén keresztül.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párbajterem - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
10 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: