Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Seol rejtelmes vízesése

Go down 
+66
Victoria Blody
Vladislav Kerensky
Narumi Tanaka
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Yvonne Ricci
Alexi Solsagan
Isabella Bartolo
Illya Imbecairwen
Conrad Dietrich
Patrick Davis
Lycoris Ozera
Gabriel Perez
Brian Valentine
Azrael
Noel
Ginger Rosenberg
Völgyesi Félix
Lisa Renfield
Alice Sinclair
Elijah Donovan
Dorian Deamer
Jackelyn McKinney
Katherine d'Argenta
Aideen Garadex
Fekete Ambrus
Sandy Bertona
Raven Dragonov
Mikaela Johnson
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Nil Moriarty
Thomas Gledhill
Daphne Alucard
Aristarkh Y. Zhukov
Demetrius
Marcus Mccannt
Larissa Dustwood
Nathaniel Cornwlade
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Laura Lillien Larsen
Gabriel Farell
Vixilien Sandanez
Christian LeNoire
Scott Reid
Daemon Wexler
Alinox Ingren
Kimberly Fox
Ryan Bourton
Sophia Lerenz
Brianne Layton
Daren Delor
Alexandra Alasein
Serafina Damiana
Élias Adachi
Faith Craven
Mesélő
Lionel Dustsnow
Corina Watson
Kyle Brensley
Mona Braxton
Jasmine Miels
Bruno Stora
Krishana Quinn
Sideris Valbraith
70 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 1:37 pm

*Szép meleg idő van, így miért ne mozdulhatna ki az ember egy kis sétára. Így indul el Darren is, s miután áthozatja magát a révésszel, csupán csak arra lesz figyelmes, hogy a lábai szinte akaratlanul is hajtják egy bizonyos irányba. Ezen okok miatt, pár perces séta után nemsokára a zuhatag csobogó hangját hallja, ahova azért szeret ki-ki járkálni még ha társaságba nincs is annyira tömörülés. Ahogy azonban halad előre, a vízről az egyik szikla felé irányítja pillantását, s így veszi észre a Főnixet, amin cseppet el is csodálkozik. Tudja hogy vannak famulusok, de hát attól még ki tudja hogy ezen példány az e vagy sem. TErmészetesen a ruhák se kerülik el a figyelmét.*
-Nocsak, hát te meg kinek a cuccait Őrzöd...*néz kissé oldalra döntött fejjel a madárra, majd hogy megtudja a választ, tekintetét körbe is járatja a vidéken, így véve észre Faithet, akit nem ismer, de így első látásra igencsak megkapó jelenségnek talál.*
-Ejha.....*az elismerő pillantás nem marad el, ha észre veszi őt a másik , ha nem. Miután kinézelődte magát viszont elindul a fekvő alak felé, s le is dobja magát nem sokkal mellette. Egyébként egy sima fekete póló, illetve szintén fekete térdnadrág párosítását viseli, s ha a lány figyel a vállán, egy kisebb mókust vehet észre, ami eddig talán észrevehetetlenül ülte meg ott jól megérdemelt helyét. Ha persze nem vette eddig észre Darrent, most biztosan észre fogja, hiszen a fiú nem rest ráköszönni az ifjú szépségre.*
-Szia, remélem nem zavartam meg semmi kellemeset...*villant egy kisebb vissza fogott mosolyt a másik fele, miközben hátát az egyik fának támasztja s felhúzva a fél lábát meg is támasztja benne az állát.*
-Csak gondoltam kijövök sétálni, és észre vettelek amúgy Darren vagyok..*mondja egy nyugodt félmosollyal, remélve hogy ezzel lerendezik a szokásos bemutatkozós dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 1:45 pm

*Nem számítok társaságra és úgy hiszem, hogy Soraya sem, hiszen amióta az a dolog volt Ry-vel, nem igazán vagyok valami jó beszélgetőpartner és bár bosszút akartam állni, most már sikerült lenyugodnom. Jót tettek az otthoni napok, így hát próbálom visszakapni a régi Faith-et, aki voltam egykoron, aki nem hagyta, hogy hülyére vegyék... Viszont a fiú is ki lesz ám szúrva és bár nem én vagyok az ügyes, hanem Soraya, fejét felé fordítja, de mégse ad ki hangot, így számomra meglepetés lesz majd a jötte. Fel se tűnik, hogy végig vagyok nézve, teljes nyugalommal fekszem tovább a puha fűben, de ahogy a léptek közelednek, úgy nyitom ki a fülem, majd hirtelen ugrom meg cseppet és nemsokára könyökeimre támaszkodva pislogok fel a srácra.*
- Hali, hát te? A szívbajt hozod rám, szólhattál volna, hogy itt vagy. *dorgálom le kissé, miközben fejemet is megcsóválom, majd aprót sóhajtok, így hallgatva a szavait.*
- Nem, nincs szerencséd, semmit se zavartál meg. *kezdek, majd végül a főnixre tekintek.* - De te azért szólhattál volna. *halk csipogás jelzi a famulus felől, hogy sajnálja vagy mégse? Fene tudja, de én már a bemutatkozó félre nézek, miközben kényelmesen vissza is fekszem.*
- Aham, szóval úgy gondoltad, hogy feltétlenül ide kell jönnöd hozzám... Darren. *fejemet azért oldalra fektetem, méghozzá a srác felé, így láthatja meg sárga szemeimet, melyek cseppet se érdeklődőek, valahogy az egy időre kihalt belőlem.*
- Faith vagyok! *jelentem ki, de semmi örvendek vagy valami... Hogyha a fiú csevegni akar, akkor majd tesz érte, engem egyenlőre hidegen hagy, de hogyha sokáig bámul, még találkozhat egy átkommal.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 1:58 pm

*A famulus úgy tűnik nem zavartatja magát, így miután ki csodálkozta rajta magát a fiú, nemsokára a lány kerül szemének kereszttüzébe akit azért meg is néz, hiszen fiúból van vagy miből, ami meg szép azt meg kell nézni, ahogy azonban közeledik felé, úgy jelenléte kissé meglepetés szerűen hathatott Faithre, legalábbis az ijedtségből erre tud következtetni. Azért a cselekmény, egy kis mosolyt szül a fiú arcára, ami bár kissé szegényes, de van benne valami fura sunyiság is.*
-Hát én...*válaszol vissza egykedvű mosollyal miközben közelebb is battyog a másikhoz természetesen nem hagyva elmenni a füle mellett a dorgáló szavakat se.*
-Sajnálom, ha megijesztettelek, de nem vagyok az a fajta aki " itt vagyok" ordibálással jelzi a jelenlétét, na meg bunkó szokásnak is tartom ,ha messziről ordítok rá egy lányra. Lehet csak neked nem tiszta a lelki ismereted..*ereszt meg ismét egy ravasz mosolyt, miközben helyet is foglal nem messze a lánytól. A mókus elég jól elvan gazdája vállán, egy darabig, de aztán csak lemászva róla kissé közelebb ugrándozik a lányhoz, hogy szemügyre vehesse ő is. A következő szavakra csak megrántja a vállát.*
-Ó már az szerencse, hogy valakivel össze akadtam, főleg hogy az a valaki csinos is, tudod nem igen ismerek itt sok embert pedig már két éve lassan itt vagyok.*na igen nem volt annyira ismerkedős, kicsit talán bánja is, de hát túl kellett esnie pár dolgon. A következő szavakra viszont csak kissé elkomolyodva rántja meg a vállát. lehet nem szimpatikus a lánynak, de hát ez van, eddig nem volt bunkó vele.*
-Nem éppen feltétlenül, de gondoltam ha már észre vettelek bemutatkozok. *mondja egykedvűen, majd megtörténik a bemutatkozás is, amire a fiú csak kissé mosolyogva dönti oldalra a fejét.*
-Hmm szóval Faith, illik hozzád, bár nem néztem volna ki belőled, hogy nem szereted a társaságot, vagy lehet csak a személyem zavar? Megmondhatod, mert le lehet olvasni, rólad hogy nem vagy ismerkedős passzban. Melyik házba tartozol? *kérdez végül elég sokat, hiszen információ szerzésen sok minden múlhat, ő pedig szereti megismerni azokat akikkel beszélget.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 2:10 pm

*Egyértelműen nem számítottam társaságra, így kissé meglepetten pattanok feljebb, de teljesen nem óhajtok felkelni, így marad a támaszkodás, miközben a fiút nézem és rögtön le is szidom azért, mert így közelített hozzám. Jó persze, most igaza van, hogy máshogy jöhetett volna? De egyszerűen még mindig nincs jó kedvem és valami kihalt bennem... a szívem egy része, így hát a normális, kedves Faith is úgy érzem, hogy a múlté...*
- Nekem tiszta, egyszerűen nem számítottam másra. *rendezem le röviden, maj dfekszem vissza kényelmesen, de ahogy a picinyke mókus odajön hozzám, meglepetten nézek le rá és ez után ismét Darrenre.*
- Csak nem azt mondod, hogy egy mókust teremtettél magad mellé? Mert ahogy sejtem, famulus lehet... mi vezérelt rá, hogy egy ilyen kis jószágot készíts? *érdeklődöm rögtön, miközben féloldalas fekvő helyzetbe helyezkedem és kezem ki is nyújtom az állat felé. Na igen, nőből lennék és szeretem az ilyen aranyos kis dögöket, tehát próbálom megsimogatni a buksiját.*
- Csak nem valamiféle csajozási módszer? *mosolyodom most már el, úgy tekintve fel a másikra, de amikor meghallom tőle a bókot, picit váratlanul ér. Eddig szinte mindig csak Ry bókolt nekem, de furán jól esik most ez nekem. Igen, még mindig nagyon szép vagyok és végre ezt más is észrevette.*
- Ezek szerint másodikos vagy, bár a famulusról is rájöttem. És kössz a kedves szavakat. *biccentek felé, hisz az ilyesmit illik megköszönni, na de végül csak elárulom neki is a nevem, így hallom meg, hogy tetszik neki, de a további kérdései már egy apró sóhajt eredményeznek.*
- Nem, nem zavarsz Darren, egyszerűen tényleg nem vagyok most túl jó kedvemben, de ez nem a te hibád. *pillantok fel ismét a szemeibe, hiszen jobb, ha ezt már most tudja. Nem fogok mindenkit megbántani csak azért, mert belül még mindig kissé forrongok és oly ellentétes érzelmekkel vagyok tele.*
- Inflatus! Na és neked? *válaszolok inkább, próbálva terelni a gondolataimat és valamiféle társalgást előhozni, így ülök fel most már és kelek is fel.*
- Bocs, hogy most magadra hagylak, de egy kis úszásra van szükségem. *szólok végül hozzá újból és magammal se hívom. Minek tegyem? Ha akar, majd jön, ha meg nem, akkor itt vár, mint a jófiú... én viszont már be is lépkedem a vízbe, miközben a főnix is felszáll és lábaival a víz felszínét simogatja, így ismerkedve a hűs vízeséssel, én viszont már derékig bent is vagyok és akkor merülök csak alá. Szerencsére már jól tudok úszni, szóval gond egy szál se, így megyek egyre mélyebbre, majd a zuhatagtól nem messze kerülök fel ismét a felszínre.*
- Isteni a víz! *szólok ki azért Darrennek, hogy ne tűnjek oly bunkónak. Ha már idejött hozzám, akkor egyértelműen foglalkozok vele, legalább minimálisan.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 2:39 pm

*Nem tudja, hogy a lánynak milyen a lelki állapota, így természetesen csak próbálja magát adni, amikor hallja a választ viszont a mosoly kissé szegényebb lesz.*
-Sejtettem, csak gondoltam bele csempészek egy kis humort..*feleli derűs hangon, miközben leülve hozzá elő is kerül a mókus, aki azért közelebb ugrándozva szemügyre veszi a lányt. Faith szavaira azonban a fiú csak elmosolyodik, miközben a pici mókus ide oda kapkodja a fejét, hol a gazdira, hol pedig a lányra, végül kissé felfújva a pofa zacskóit, Faith annyit vehet észre, hogy a kis lény bele olvad a fűbe. A fiú csak kissé elvigyorodik, majd a lány szemébe nézve ugyancsak mosolyogva válaszol.*
-De, Famulus, és leginkább azért mert kicsi, és senki se számítana rá mire képes... Ha most nagyon be durcizott volna rád, már aludnál..*mondja nyugodt mosollyal, hiszen a lány tapasztalhatta az első képességét, na de a mókus ismét látható lesz, így poroszkálva közelebb orrával hozzá ér a másik ujjához, majd végül fejét bedugva alá, engedi a simogatást. A csajozási módszert illető kérdésre, viszont csak felnevetve megrázza a fiú a fejét.*
-Á dehogy, ez inkább valamiféle ismerkedési módszer. Tudod nem csajozok ismeretlenekkel, szóval előbb megpróbálom megismerni őket, feltéve ha ők is hagyják, bár nem mindig a csajozási szándék vezérel..*teszi még hozzá, majd a következőkre csak mosolyogva nagyba bólint, hiszen Faith is valamivel másabb lett, talán mondhatni jobban készen áll az ismerkedésre.*
-Igen másodikos, és közülük is az a fajta akik inkább a háttérbe vannak, mondhatjuk úgy is az észre vehetetlenek, amúgy nincs mit köszönnöd, csupán csak azt mondtam amit láttam, a szépet pedig meg kell dicsérni, az más hogy vannak lányok akik rossz néven veszik, de az pozitív hogy te nem.*mondja a másikra nézve, s csupán csak a szeme mosolyog, arca nyugodtságról árulkodik, tehát észre vehető hogy nem hazudik. Ezután megtörténik a bemutatkozás is, s Faith válaszára a fiú ismételten csak megrántja a vállát.*
-Szokás mondani, hogy ha valakinek rossz a kedve tennie kel érte, hogy jó legyen.*na igen néha megszólal belőle az okos bár maga is tudja, hogy ez nem olyan egyszerű, minden esetre megtudja a házat is, amire kissé meglepődik, s még csak nem is tetteti.*
-Nem néztem ki volna belőled, így rád nézve inkább valami melegebb dolgot olvastam volna le rólad, nem pedig az inflások hűvösségét, de úgy tűnik tévedtem, azt hiszem megvan még az a rossz szokásom hogy hírből ítélek. Én amúgy Cruorises vagyok.*mondja derűsen, de úgy tűnik a lánynak egy kis úszásra van szüksége, a fiú viszont még nem indul utána. Bár most már nem olyan feltűnően de vet rá egy egy pillantást. Pár percig csak ül egymagában figyelve a másik manővereit, majd amikor meghallja a szavakat kissé elgondolkozik.*
-Végülis nem vagyok én se cukorból..*mondja maga elé, miközben lassan felállva leveszi a pólóját, amit követ a nadrág, és a cipő is, így aztán most már jobban észre vehető a kar és mellkason elhelyezkedő tetoválása is. Nem vár sokat, elég hamar gázol bele a vízbe, ami persze hűvös, de a fiúnak ez nem probléma,hiszen Alaszkából érkezett, szereti a hideget. NEmsokára alá is merül majd pár másodpercig lent maradva, végül gyors úszásba érkezik a másik mellé.*
-Azt hiszem szívemből beszéltél, tényleg jó a hőmérséklete, bár kissé hűvösebb még lehetne. Amúgy egész jól úszol.. Annyira is, hogy teszem azt egy versenyben bizonyítsd?*kérdezi ismét mosolyogva, nem akar ő semmi rosszat, de már régóta mérte össze az erejét bárkivel is.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 3:17 pm

*Ahogy a mókus felém közeledik, egyértelműen megpróbálok barátkozni vele, így nyújtom felé a kezem, hiszen szeretem az ilyen állatokat is, nem csak a nagymacskákat vagy a főnixeket, így figyelgetem, hogy mit csinál, miközben fejét is kapkodja a drága, majd felfújja magát és el is tűnik a szemeim elől.*
- Nocsak... álcázta magát? *pillantok kérdőn Darrenre, majd amikor hallom a szavait, csak fejet csóválok kissé, furfangos kis dög, az már biztos.*
- Inkább nem aludnék el most... *jelentem ki, hiszen az altató hang erős és ki tudja, hogy mennyire bízhatnék egy ismerleten fiúban, amikor csak egy bikini van rajtam, tehát ezen inkább túl is lépek, így figyelve az előtűnő állatkára, ki már oda is dugja picinyke fejét az ujjamhoz, én pedig kedvesen meg is cirógatom azt.*
- Aranyos jószág. *jegyzem még meg, majd térek ki arra is, hogy lehet, hogy ez segít neki a csajozásban, de ahogy hallgatom, erről szó sincs, így azért most már én is elmosolyodom kissé.*
- Értem! *bólintok rá, nem is ragozva tovább a szavait, majd hallom meg azt is, hogy ő is másodikos, egyszerűen még nem futottunk össze eddig. Fura mondjuk, hiszen azért be szoktam járni órákra és még ott se láttam a fiút, de sebaj, ami késik az talán nem múlik.*
- Régen nem vettem volna pozitívan, de változnak az emberek, így én is. *teszem még hozzá a bókjához, majd azért egy cseppet meglepnek a további szavak, hogy segítene jó kedvre deríteni, de inkább most nem mondok erre semmit, majd kiderül hamarosan, hogy mennyire is tud segíteni. Közben azért még kijelentem neki, hogy az Inflatus házhoz tartozom, de a szavaira halkan fel is nevetek.*
- Tudod, még nagyon nem ismersz engem. *csak ennyit mondok, hiszen tudok én rideg is lenni, de nem azért kerültem ebbe a házba, hanem a nekromancia végett. Viszont most már húz a víz iránti vágy, így sétálok hát bele, ott is hagyva a parton a fiút és nemsokára már a zuhatagnál tartok, ahonnét kiszólok Darrennek. Ahogy figyelem, neki is vetkőzik és meglepetten látom, hogy több izom van rajta, mint ahogy azt az előbb gondoltam és ez a tetko is meglep, így amint felbukkan mellettem, érdeklődve nézek végig rajta.*
- Jól néz ki! *utalok itt a tetko mintájára természetesen egy aprócska mosollyal, de amikor hallom a további szavakat, hogy versenyezni szeretne, rögtön rá is bólintok.*
- Benne vagyok, bár annyira nem tudok jól úszni, mint az látszik... úgy egy éve tanultam meg. *mesélek egy picit, hiszen még Ryan tanított, pontosan itt, a vízesésnél. Szép emlék, de már a múlté...*
- Akkor a partig? *kérdezek még, miközben próbálok bemelegíteni, így kezeimmel picit nyújtok is, hiszen utálok veszíteni.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 3:55 pm

*Bizony a kis mókus szeretne bizonyítani, és a be is durcizik picit a lány szavaira, így álcázza magát bemutatva, hogy nem olyan elveszett kis lény ő. Faith szavaira a fiú csak mosolyogva bólint.*
-Bizony ám, méghozzá tökéletesen, talán ezért is előnyös hogy pici. Álcázás nélkül is remekül rejtőzködik csak megvan az a rossz oldala, hogy hamar megsértődik..*mesél kicsit, miközben a mókuska ennek ellenére már simizteti is magát, a hátára gurulva, apró tappancsait az égnek meresztve, hogy ő szereti az ilyesfajta kényeztetést. Na de mint kiderül FAith nem szeretne aludni, ami persze érthető, a fiú nem is akarna ilyen galád módszerekhez nyúlni, így csak egy apró félmosolyt megeresztve néz vissza Faithre.*
-Nocsak, tartasz tőlem?*kérdezi egy apró mosollyal, de azért még hozzá tesz egy s mást, hiszen nem piszkálni akarja a lánykát.*
-Megjegyzem nekem se lenne ínyemre, elvégre akkor annyi lenne a kellemes társaságnak is, de nyugi nem fog elaltatni..*feleli, a dicséretre pedig csak bólint. Tényleg aranyos, most is ahogy várja, hogy simogassák, egy pillanatig a fiú tekintete el is kalandozik, na de a téma is folytatódik, Ő pedig elmondja, hogy nem éppen csajozni próbál.*
-Jól is tetted hogy változtál, tudod nem jó érzés, ha az ember kedves akar lenni, erre leharapják a fejét, na meg mondják azt is hogy az őszínteséget becsülni kell. Na meg aki ilyen adottságokkal rendelkezik,talán megengedhet magának annyit hogy pozitívan vegye. * Pillant derűsen a másikra , s áll a saját védelmére mosolyogva, majd nemsokára kiderül, hogy egy nekromanta növendékkel hozta össze a sors. A lány válaszára csupán csak ismételten ravasz mosolyt ejt.*
-Meg is lepne, ha pár percnyi ismeretség után, azt mondanád, hogy ismerlek, de szeretek új dolgokat felfedezni, szóval ami késik nem múlik, természetesen csak kegyed bele egyezésével.*mosolyodik el, hiszen ha a lány nem akar ismerkedni, Ő nem fogja erőltetni de ha benne van, akkor talán többet is megtudhatnak egymásról. Nemsokára azonban Faith úszni indul, ahova a fiú is nemsokára követi megmutatva ezzel a tetoválását is, amit ahogy hallja dícséret is ér, ő pedig csak egy kisebb mosollyal oldalra dönti a fejét, hagyva hogy megnézzék.*
-Köszi nem is volt éppen kellemes amikor megcsinálták, de azt hiszem megérte, na meg te vagy itt az első aki megdicsérte, neked nincs ilyesmid?*kérdez vissza persze csak kíváncsiságból, bár mivel a lány bikiniben van könnyedén kiszúrhatta volna ha ő is rendelkezik ilyesmivel. Nemsokára azonban versenyre hívja a másikat, aki úgy tűnik benne is van a megmérettetésben Darren örömére.*
-Ó akkor max nem szabok fogadást hogy mit kap a győztes... És oké jó a part.*vigyorodik el, majd ő is kissé bemelegítve a másikra néz.*
-Na akkor mehetünk? Három kettő..... egy*mondja ki, s az utolsó szavaknál már be is veti magát a vízbe, bizony bele adva amit tud, hogy aztán elérhesse a partot.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 4:21 pm

*Ahogy hallgatom a fiú szavait a mókussal kapcsolatban és jobban megvizsgálom a kis drágát, szóba is hozom, hogy nem találnám jó ötletnek, hogyha eltaltatna, de amikor meghallom erre a kérdését, tekintetem komollyá és kissé dühössé is válik.*
- Csak szeretnéd... *vágom rá rögtön, hiszen nem félek tőle, egyszerűen nem bízom benne, ami talán nem is meglepő, hiszen még semmit se tudok róla, nem is ismerem. * - Sejtem, hogy nem, mert ha mégis, akkor a famulusom nem áll jót magáért. *teszem még hozzá picit megdöntött fejjel, majd ez után hallgatom tovább a fiú szavait, amely kissé már sok nekem, így intem le kezemmel.*
- Ne akarj ennyire bókolgatni, mert ez már sok! *csak ennyit mondok, remélve, hogy nem bántottam meg túlságosan, mert nem az volt a célom, egyszerűen nem begyere nekem ez a viselkedés. Inkább fel is kelek és indulok be a vízbe, ahol a vízesés zuhatagáig úszom, majd nemsokára Darren is követ, így hívva fel magára a figyelmemet. Egyértelműen tetszik a tetoválása, így meg is nézem magamnak és amikor hallom a kérdését, végül sárga szemeim az ő szemeibe tekintenek.*
- Nem, nincs... de lehet hogy lesz egy később. Úgy hallottam, hogy nyílt egy tetováló szalon a közelben, szóval lehet, hogy majd elnézek arrafelé a napokban. *mosolyodom el kissé, majd már elő is áll Darren a verseny ötletével, amelynél sejtem, hogy ki fogok kapni, de azért belemegyek, mert egy kis úszás mindig jól jön.*
- Nem is mennék bele! ~ főleg mivel sejtem, ki lesz a győztes. ~ *ezt inkább csak magamban teszem hozzá, majd bólintok felé, hogy én készen állok, így indulok meg nagyjából vele egy időben, de én magam a víz alatt a part irányába, ahova azért hamar el is jutunk, de minden bizonnyal nem én leszek az, aki nyer, annyira még nem megy nekem ez az úszás és nem is szántam rá oly sok időt, hogy profi úszó lehessek.*
- Huhh, ez most jól esett. *lépek ki a partra, majd fekszem ki ismét a napra, halkan pihegve, hiszen sikerült elfáradnom picit és fekete tincseimet is arrébb kotrom az arcom elől, hiszen nem jó érzés, amikor így rátapad az ember arcára, nedvesen...*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 4:44 pm

*A dühös pillantás nem félemlíti meg a fiút, inkább kis mosolyt csal az arcára, bár nem kötekedni akar, de néha úgy tűnik előjön ez az oldala is.*
-Világért sem szeretném.*hunyja le egy pillanatra a szemét, miközben kissé hátra dőlve kényelembe helyezi magát, majd úgy néz vissza Faithre.*
-Amúgy meg ti nők mindig valami rosszat feltételeztek, azt hiszitek hogy minden pasi ugyan azt akarja, bár jó néhány talán igen......*mondja mintha maga is kissé elgondolkozna, de azért vet egy pillantást a főnixre is jókedvűen.*
-Egészen egyedi famulus és szép is, Ő mit tud?*kérdezi amolyan érdeklődésképpen a másiktól, aki úgy tűnik kiszúrja hogy sok lesz a dicséret de szavai újabb mosolyt váltanak ki, amúgy se éppen depresszív főhősünkből.*
-Már vártam, hogy leállíts, és meglesz főnök, mostantól keménység lesz..*mondja, és a biztonság kedvéért még szalutál is egyet. Nem veszi magára hogy leállítsák, hiszen csak játszik ő is, nem akar semmit a másiktól, inkább csak a reakcióira kíváncsi. A vízbe menve azonban a tetoválásáról is szó esik, ha már láthatóvá vállt.*
-Biztosan jó hely lehet, de szerintem én max már csak körül nézni megyek be. Tudod a testemen a helyek száma eléggé drasztikusan lecsökkent ...*utal rá, hogy azért nem kis varrás van rajta, de hát nem is akarja betelíteni vele az egész testét.*
-Szerintem háton, vagy combon egész jól állna.......*mondja, de most nem bókolni próbált egyszerűen kissé csak elgondolkodott ahogy a másikra nézett. Azonban nemsokára a fiúnak ötlete támad, méghozzá egy kis úszó verseny, de a szavai úgy tűnik nem okoznak osztatlan sikert.*
-Pedig nem tudnád miről maradnál le... *vág vissza egy kis mosollyal, hagyva hogy a másik azt gondoljon amit akar, az úszás viszont elkezdődik, s mivel eléggé jó kondícióban van valamivel előbb is ér a parthoz, majd onnan kikászálódva a másikra néz.*
-A legegészségesebb sport, mert mindent megmozgat én is szeretem, bár Alaszkában eléggé óvatosan kell bánni azzal meddig vagyok bent. Tudod a hőmérséklet gyakran minuszokba van, amúgy te merről érkeztél?*kérdezi, miközben amolyan Hadbanges mozdulattal ki is rázza a hajából a vizet, amiből persze jut mindenre a lányra is, a parton üldögélő mókusra, aki valahol a főnix mellett keres inkább menedéket.*
-Áh bocs...... ezt nem hagyhattam ki.......*mondja miközben kinyújtóztatja amúgy is laza végtagjait, látszólag egész jókedvűen.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 5:16 pm

- Én nem feltételeztem semmit se Darren. *jobbnak látom ezt már most leszögezni, hiszen valahogy nem érzem úgy, hogy egy ilyen srác felérhetne hozzám... persze bármi változhat bármikor, de egyenlőre eszem ágában sincs egy hímnemű egyedet se közel engedni magamhoz, se testileg, se pedig lelkileg és szerintem ez így is van jól. Ahogy a famulusomról kérdez, úgy pillantok Sorayara és Darren érezheti, ahogy hirtelen félni kezd tőlem, nem tudja, hogy miért, de talán rájön arra, hogyha okos fiú, hogy befolyásolom az érzelmeit velem szemben, így kezd el tartani tőlem és tisztelni is egyben.*
- A másik képessége maradjon titokban! *mosolyodom el kissé, majd biccentek a főnix felé, hogy elég lesz és ismét a maga érzéseivel van tele a fiú lelke, nem pedig a befolyásoltakkal. És hogy tud-e olyasmit, mint a többi varázslény, tehát a többi főnix? Igen, természetesen, de ezt se kell még Darrennek tudnia... Inkább csak leállítom a további bókáradata közben és besétálok a vízbe, ahol úszni is kezdek, ő pedig követ engem és egy kis versenyre hív.*
- A combomon? Soha nem rontanám el az összképet ott valamivel, én a nyakamon gondolkodtam, hogy valamit ide tetováltatok. *húzom arrébb a fekete tincseket és mutatom meg neki kecses nyakam. Tehát ha lesz tetoválás, valószínűleg oda fog majd kerülni.*
- De azért köszi az ötletet, de mégse fogadom meg. *én már csak ilyen vagyok... Na de még azt is megbeszéljük, hogy nincs tét és ahogy hallom a szavait, csak halkan sóhajtok és közben kissé meg is rázom a fejem, majd nek is iramodom, így érek el a partig, ahol hamar ki is fekszem, de nem túl sok időre.*
- Hmm, szóval te Alaszkából jöttél. Én holland vagyok. *mesélek picit magamról, de Alaszka felkelti az érdeklődésemet. Sok felé jártam már, de ott még valahogy soha. Na de a vízmennyiség, ami most rám kerül bár csekély, mégis megnevettet kissé, így fordítom el fejemet is, hogy ne a szemembe jöjjenek a vízcseppek.*
- Vettem észre! *vigyorgok rá most már jobb kedvűen, majd lassan felkelek és a cuccaimhoz lépek, amelyeket nemsokára magamra is veszek.*
- Viszont nekem mára ennyi elég volt a jóból. Szóval ha gondolod, visszajöhetsz velem a kastélyba, mert én nem maradok tovább. *nézek rá, miközben Soraya is felrepül, én pedig vagy egyedül vagy pedig Darrennel indulok visszafelé a Mysterioba.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-07-31, 5:31 pm

-Mégis úgy mondtad mintha......*mondja egy kisebb mosollyal, de nem fejezi be a mondatot, nem tartja lényegesnek, na meg annyira nem is vonzza a dolog, na de szóba kerülnek a famulusok, és olybá tűnik hogy ahelyett hogy szóval válaszolna, a famulus be is mutatja a tudományát. A fiú hirtelen kezdi érezni a félelmet és a tartást a lánytól, miközben végig is fut a hátán a hideg. Eléggé fura és hirtelen érzés ,biztos nem lehet természetes.*
-Hú... nem mondom szóval befolyásolja az érzelmeket. Azt hiszem nem fogok veled packázni, nem szeretem ha valaki más turkál a lelki világomban *rázza kissé összébb magát, miközben azért próbál észhez térni hiszen bármilyennek lehet érezni ezt az érzést de kellemesnek biztos nem, hiszen nem olyan mint a szellemvasút ahova az ember befizet és megy egy kört. Ezután viszont elindulnak úszni, és a fiú tesz még egykét javaslatot is persze csak amolyan tippként amikor szóba jönnek a tetkók.*
-Szerintem ha ízléses akkor ott is tud jól állni, de minden esetre a nyak sem egy utolsó hely, és sebaj te tested...*mondja egy félmosollyal, na de ezután jön a verseny így nemsokára már mindketten a parton vannak, ahol megtudja a fiú is hogy Faith holland.*
-Aham Alaszkából, de Hollandiában még nem jártam szóval ha akarod egyszer majd mesélhetünk kölcsönösen.*dobja fel az ötletet , majd ezután jön a hajrázás is, aminek az eredménye hogy jó adag víz hagyja el cseppekben a fiút s szóródik szét minden fele.*
-Kis víz ide vagy oda.......*vigyorodik el ő is, majd a ruháihoz lépve fel is veszi őket. Ezután hallja viszont hogy Faith már nem marad, és van egy olyan érzése hogy neki is lenne még némi dolga.*
-Szerintem én se maradok, egész jól elment az idő de hát szokás mondani hogy rohan ha az ember jó társaságban van*mondja nyugodt hangon, miközben kettőt paskol a lábára, s a mókus azon nyomban megjelenve ismét felmászik a vállára, Ő pedig így indul el Faithel a Mysterio felé.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 12:03 pm

*A mai idő elég szépnek ígérkezik, így reggeli után felsietek a szobámba. Felkapok egy fekete térdnadrágot, fehér toppal, és fehér tornacipővel, majd a kalitkából kiengedem új házikedvencem.*
-Aztán nem elszökni nekem. *Mondom mosolyogva a bagolynak útközben. Nem tudom, pontosan merre szeretnék menni, de abban biztos vagyok, hogy át a szigetre, így rögtön a révész csónakjához sietek. Be is ülök, majd karomon Byronnal megvárom amíg átérünk a túlpartra. Végül úgy döntök, a vízesés tökéletes hely lesz. Még csak egyszer voltam ott, akkor is már esteledett, így nem tudtam megcsodálni. Elindulok hát az ösvényen, miközben Byron is ott repked körülöttem.*
-Tetszik mi? *Kérdem a bagolytól mosolyogva, mikor megérkezünk a vízeséshez. Felmegyek a tetejére, majd egy kortyot iszom a kristály tiszta, ám nagyon hideg vízéből. Azt mondják, nagyon egészséges, így épp ideje volt megkóstolni. Ezután leülök egy nagy kőre, és hagyom hogy Byron kirepkedje magát, hiszen ki tudja, meddig volt bezárva az állatkereskedés egyik kalitkájába. Mindenesetre azért bennem van egy kis félelem, hiszen múltkor, amikor erre jártam, kis híján itt is maradtam. Szerencsére azért már sikerült túllépnem a dolgon és a fekete tincsek is már egész jól eltűntek a hajamból, már csak pár vékony tincs őrzi annak az estének az emlékét.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 12:30 pm

*A reggeli után, ami inkább volt tízórai, mint reggeli, a fiú a révész felé veszi az irányt. Nem megy vissza a szobájába, mivel minden nála van. Ma egy fekete nadrágot, és fekete pólót visel, vagyis semmi újdonság. Jobb csuklóján ott csillog a nap fényében arany karórája, pálcája pedig a zsebében pihen. Nem tudja, hova menjen, de miközben a révész átviszi a szigetre, ezen gondolkozik. Végül a vízesés mellett dönt. Nemsokára ellátogat egy sokkal nagyobb vízeséshez, de addig eltölt kis időt ennél a kisebbnél. Mikor átér a szigetre, a vízesés felé kezd el menni. Nem gyorsan, sőt, elég lassan. Nem siet, nincs rá oka, így csak élvezi a napsütést. Mikor megérkezik a vízeséshez, látja, hogy másnak is eszébe jutott ma ez a hely. A lány egy kövön ül, neki háttal.*
- Heló, szöszi.*köszön Corinának, ezután odasétál mellette, kezét a zsebében tartva. A "szöszit" nem bántásból mondja, mint első találkozásukkor, amikor "buta szőkének" nevezte.*
- Mi járatban?*kérdezi, tekintetét a vízesésre szegezve, de közben azért fülel, hogy hallja Corina szavait is. Ahogy nézelődik, megpillant egy fehér baglyot. Szép állat, de ő jobban szereti a macskákat. A bagoly röptét követve tekintetével várakozik.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 12:41 pm

*A napfény nagyon jól rásüt a kőre, ahol ülök, így élvezve az eddig nélkülözött napfényt figyelem a baglyot. Nagyon szép, főleg amikor a nap rásüt hófehér tollaira. Annyira belefeledkezem Byron figyelésébe, hogy észre sem veszem, amikor más is érkezik a vízeséshez. Csak akkor tűnik fel, hogy nem vagyok egyedül, amikor valaki hozzám szól. Hirtelen feleszmélek, majd a hang irányába fordítom a fejem és megpillantok egy ismerős arcot.*
-Szia! *Mondom mosolyogva, majd most már a fiú felé fordulok, mielőtt még kitörne a nyakam. A fiú kérdésén csak elmosolyodom, hiszen ő az első ember, akinek elújságolhatom, hogy van egy baglyom.*
-Szép idő van, gondoltam kijövök egy kicsit, és magammal hoztam Byront is. *Mutatok a repkedő madár felé mosolyogva, majd elhelyezkedem a kövön.*
-És te mi járatban erre? *Kérdem mosolyogva, bár gondolom ő is nézelődni jött és sütkérezni a napsütésben.*
-És miúság veled? *Kérdem mosolyogva, hiszen már rég találkoztunk és azóta velem is sok dolog történt, feltételezem, akkor ő sem unatkozhatott, de ez majd kiderül a fiú válaszából.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 12:50 pm

*A mai nap egy kis részét a vízesésnél szándékozik eltölteni, így mikor a szigetre érkezik, arrafelé veszi az irányt. A vízesésnél más is van, egy lány, aki egy kövön ül. Mikor köszön neki, csak akkor veszi észre. Odamegy Corina mellé, és feltesz egy kérdést.*
- A te baglyod?*kérdi enyhén felhúzott szemöldökkel. A saját bagoly jó, bármikor lehet vele küldözgetni leveleket, és még a bagolyházba sem kell felmenni érte.*
- Ugyanúgy a szép idő vonzott ide. Gondoltam, elücsörgök itt egy darabig.*megvonja a vállát, közben leül egy másik kőre, Corinával szemben, a zsebéből kihúzza a kezét, kicsit hátradől, és hátul támasztja meg magát a kezével.*
- Ó, semmi különös, csak a szokásos. Élem mindennapjaimat. Valószínűleg még ezen a héten elmegyek nyaralni Brazíliába, ha a partnerem is rá fog érni.*ezt nagyon reméli, mivel gyönyörű helyet szemelt ki erre a nyaralásra, és ez minden bizonnyal utazótársának is tetszeni fog, mivel tényleg csodaszép hely.*
- Na és veled mi minden történt?*dobja vissza a kérdést a lánynak.*
- Voltál a bálon?*ha igen, majd tőle is mesét kér, mint ahogy Krishanától, mert ő biztosan volt, és megígérte, hogy majd mesél róla, mi minden történt ott, és hogy milyen volt. Ő a botlába miatt nem ment, nem akarta égetni magát, így inkább a szobájában maradt aznap este.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 1:11 pm

*Miután sikerült magamhoz térnem, és feltűnt, hogy ott áll mellettem a fiú sikerült még köszönnöm is neki. Mikor a bagolyról kérdez, elmosolyodom.*
-Igen, épp tegnap vettem Mystralban. *Mondom mosolyogva, hiszen már régóta szerettem volna egy baglyot, de eddig még nem volt alkalmam venni. Mikor a fiú válaszol a kérdésemre, egy bólintással jelzem, hogy értem, de nagyon nem firtatom a dolgot. Mikor aztán elmondja, hogy utazni készül, újabb mosoly jelenik meg az arcomon.*
-De jó. Remélem jól fogod érezni magad. *Mondom mosolyogva, hiszen az ember mindig örül, ha valaki elutazik, hiszen akkor majd lesz mit mesélnie.*
-És kivel utazol? *Kérdem mosolyogva, nem mintha kíváncsi lennék, de azért érdekel, hogy kivel utazik.*
-Velem úgy igazából semmi érdekes. Élem a mindennapjaim, immár Byronnal. *Mondom mosolyogva, hiszen nagyon örülök, hogy nekem is van egy háziállatom.*
-Sajnos nem voltam. És te? *Kérdem a bálra terelődve, majd időközben Byron visszatér, és leszáll mellém.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 2:41 pm

//Olvad//

*Miután köszön a lánynak, odasétál mellé, és Corina elmondja, hogy az itt szálldosó bagoly az övé. Ezután kölcsönösen kérdezik egymástól, hogy mi minden történt velük azóta, hogy találkoztak. Ő is leül egy kőre Corinával szemben.*
- Egész biztosan.*bólint mosolyogva a lány szavaira. A lánnyal, akivel menni fog, eddig mindig jól érezte magát, most is biztosan így lesz.*
- Krishana Quinn-nel. Ismered?*érdeklődik kicsit, lehet, hogy már találkoztak, bár elég nagy ez a suli, és nem is egy házban vannak, de hátha.*
- Kiről nevezed el Byront?*kérdi a bagolyra nézve. Van másik Byron is, egy híres Byron, lehet, hogy róla nevezte el baglyát a lány. Ezután a bálra terelődik a szó.*
- Én sem voltam, ugyanis a nem jól táncolok enyhe kifejezés.*sőt, pocsékul táncol, bár a vízben azért megy valamennyire, mivel ott a mozgást akadályozza a víz. A vízben táncolás vicces volt, élvezte, és ahogy látta, Hana is.*
- És te miért nem mentél? Te se tudsz táncolni?*kérdi egy félmosollyal az arcán, közben feljebb ül, inkább úgy beszélget, hogy látja közben a beszélgetőpartnerét.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 2:53 pm

*A szikrázó napsütésben nagyon jól érzem magam a vízesésnél, és ez csak fokozódik, amikor társaságom érkezik. Nem idegen a srác, hiszen egyszer már találkoztunk, de a kezdet nem volt valami jó. Na azért túléltük, úgyhogy örülök, hogy újra találkozunk.*
-Krishana? Igen, tegnap vele ebédeltem, és utána segített kiválasztani Byront. *Mondom mosolyogva a fiúnak, bár nem biztos, hogy érdekli a madaram.*
-Kiről? Nem a költőről, csak úgy ránéztem, és ez a név ugrott be először, úgyhogy így lett Byron a drága. *Mondom mosolyogva, majd a bálra terelődik a szó, melyen egy kicsit elszomorodom, hiszen nagyon szerettem volna ott lenni.*
-Értem. Én tudok táncolni, viszont leestem a lépcsőn és elmentem a gyengélkedőre, hogy gyógyítsák meg, mert én este szeretnék menni a bálba, erre benntartottak, mert féltek, hogy megszököm. *Mondom kissé fintorogva, hiszen igazán nem telt volna semmibe, ha egy varázslattal helyrehozzák a lábam egy estére, aztán utána mindenféle gyógyszert beszedtem volna nekik.*
-És miért pont Brazíliába mentek? *Kérdem mosolyogva a fiút, hiszen annyi szép hely van a világon, és nem értem mi alapján dönthettek.*
-Mennyi időre utaztok? *Kérdem, hiszen még iskola van, és szerintem az órákról nem hiányozhatnak csak azért, mert elutaznak, legalábbis én így gondolom, de ez az ő dolguk.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 3:04 pm

*A pihenés, és a semmittevés a vízesésnél azzal indul, hogy találkozik Corinával, akivel beszélgetni is kezdenek.*
- Az étteremben ebédeltetek?*kérdi mintegy mellékesen, mindössze kíváncsiságból.*
- Nagyon szép bagoly.*dicséri meg a srác a baglyot, majd a bálra terelődik a szó, amin El a rossz tánctudása miatt nem vett részt, és amint hallja, Corina azért nem, mert nagyon peches volt. A szökéses résznél kicsit felnevet. Bár Corinának biztos nem volt vicces, így elmondva annak tűnik.*
- A nyaralás igazából egy fogadás miatt jött létre. Az uszodában voltunk, és Hana versenyezni akart. Én győztem, egy fél hosszal, így bármit kérhettem tőle, amit akartam. Azt kértem, hogy menjünk el nyaralni valahova.*meséli a történetet, majd arra is rátér, hogy miért pont Brazília.*
- Még sosem voltam Brazíliában, és van ott egy gyönyörű vízesés. Oda megyünk, bár Hana még nem tudja. Majd megtudja, ha ott leszünk.*meglepetésnek szánja, hadd találgasson a lányka, merre mennek nyaralni.*
- Igazából hétfőn mentünk volna, de Krishanának dolga akadt, így áttettük holnapra. Csütörtökön óra lesz, és nem tudom, hogy ő ellógná-e, így szerintem ez csak egy napos nyaralás lesz.*ha lenne több idő, talán máshova is elvinné a lányt, esetleg Franciaországba, mivel ott nagyon jól szórakozott Jasmine-nal, és Hanával is biztosan ugyanolyan jól szórakozna egy vidámparkban. Ezeken kívül is van még rengeteg szép hely, de ők csak úgy látszik, Brazíliát fogják érinteni.*
- Tényleg, mész csütörtökön órára?*kérdezi Corinát. A legutóbbi órán, halotti mágián ott volt, szóval a toxicológiára is biztos jön.*
- Egyébként tetszett a legutóbbi halotti mágia?*kérdezi meg, ha már eszébe jutott a dolog. Az emberben turkálás biztos nem tetszett neki. A halotti mágia tanterem nem egy vendégmarasztaló hely.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 3:19 pm

*A szép időben kellemesen telik az idő a vízesésnél, főleg miután társaságom is akadt. Éliassal egész jól eldumálunk.*
-A véres hajnalban. *Mondom neki, egy mosollyal az arcomon, hisz nem épp diákoknak való hely, ennek ellenére én már nem először voltam ott.*
-Köszönöm. *Mondom mosolyogva, amikor a bagolyra terelődik a szó, ám hamar át is váltunk a bálra. A fiú fel is nevet, amikor a szökéshez érek, de be kell vallanom, így már tényleg elég hülyén hangzik, így én is elmosolyodom.*
-De jó. *Mondom mosolyogva, amikor az utazás okát meséli a fiú. Nem gondoltam volna, hogy fogadásból elmennek Brazíliába.*
-Értem, és ha nem tudja, akkor tartom a szám. *Mondom mosolyogva, majd amikor az utazás hosszáról mesél, csak bólintok egyet, ezzel jelezve, hogy értettem amit mondott.*
-Óra? ... Menni kellene, de elég béna vagyok toxicologiából. *Mondom egy újabb fintorral az arcomon, hiszen inkább mennék három Spirituális ismeretekre, mint egy Toxicologiára. De mindenki azt szereti jobban, amihez van is egy kis érzéke és ez az én esetemben a toxicologiáról nem mondható el.*
-Nem volt olyan szörnyű, csak amikor ki kellett szedni a szívét, na ott majdnem úgy voltam, hogy fogom magam, és kivonulok. *Mondom mosolyogva, bár akkor nem mosolyogtam, és tényleg megfordult a fejemben, hogy inkább lelépek, de mivel késtem, ezt már nem akartam megkockáztatni.*
-És neked hogy tetszett? Te jössz toxicologiára? *Kérdem mosolyogva, hiszen akkor lenne ismerős arc.*
-Amúgy melyik tantárgyakat szereted? *Kérdem érdeklődve a fiút, hiszen szeretem tudni az emberek véleményét a tantárgyakról.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 3:33 pm

*Az idő jó, a társaság jó, a beszélgetés jó. A lehető legjobban alakul ez a nap.*
- Én ott ismertem meg őt.*jegyzi meg csak úgy. Assanának köszönheti a dolgot, ha az a cica nincs, talán nem ismernék egymást. Persze lehet, hogy ismernék egymást, de Assana akkor nem lenne, és nagyon megkedvelte azt a macskát. Imádni való jószág. A beszélgetés a bagolyra terelődik, aztán a bálra. Mikor Corina elmeséli, miért nem ment, El felnevet, vicces helyzet lett volna, ha megszökik a lány. Ezután az utazásra terelődik a szó, ami jónak ígérkezik, csak jussnak el odáig, hogy el is mennek.*
- Köszi.*mosolyog Corinára, mikor elmondja, hogy tartja a száját. Az a vízesés Brazíliában biztosan tetszeni fog Hanának, ezért a meglepetést nem kéne elrontani.*
- Nekem sem a kedvencem. Nem nagyon szeretem a főzőcskézést.*mondja fintorogva, és lelki szemei előtt megjelenik egy üst, amiben rotyog valami undorító izé. Sosem szerette a toxicológiát, még akkor sem, ha nem undorító izé a tananyag.*
- És miért nem tetted?*kérdi az órára utalva, mikor nagyjából olyan volt a terem, mint egy kórház boncosztálya.*
- Nekem tetszett. Az egyik halotti mágián állatokkal csináltunk egy ilyesmit, az is jó volt. Szeretem, ha szolgát teremtünk. Én a famulust várom már, de az csak év végén lesz.*addig még hátravan néhány hónap, amíg elkészítheti a famulusát, akinek már ki is találta a nevét, na meg azt, hogy milyen állat lesz. Olyan, ami a legjobban illik hozzá.*
- A spirituális ismeretek, meg a misztikus lények ismerete a két kedvencem, de vannak még, amiket szeretek.*feleli a kérdésre, ami elég sokszor szokott elhangzani két diák között. Az előző gondolat még nem tűnt el, így ezzel kapcsolatban tesz fel kérdést.*
- Neked milyen famulusod lesz?*kérdi érdeklődve, kíváncsian. Mindenféle famulust lehet látni, a legkülönbözőbbeket. Amilyennek ő elképzelte az övét, ha olyanra csinálja, az ijedősek már a látványától is megijednek majd.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 3:45 pm

*Jól alakul ez a nap, hiszen a társaság jó, és az idő is régen volt ilyen szép. Byron láthatóan jól érzi magát, hiszen újra meg újra körberepüli a vízesést, majd visszatér mellém.*
-Nincsmit. *Felelem a fiúnak, amikor az megköszöni a hallgatásomat az utazásról.*
-Hát igen, ráadásul elég undorító hozzávalók vannak. *Mondom egy újabb fintorral az arcomon, hiszen múltkor is fél liter véremet kellett belecsöpögtetnem, ami nem volt épp egy kellemes dolog. A halotti mágia sem villanyoz fel túlzottan, de ez van, ha a fiúnak tetszik, akkor örüljön neki.*
-Eleve elkéstem, nem akartam magamra haragítani a tanárt már az első órámon. *Mesélem, majd szóba kerül a famulus, mire rögtön felvidulok.* -Tényleg, én már úgy várom, hogy legyen famulusom. *Mondom mosolyogva a fiúnak.*
-Én is nagyon szeretem azt a két tárgyat, azt hiszem azok a kedvenceim, ha lehet ilyet mondani két hét után. *Mondom ismét elmosolyodva,majd újra a famulusokra terelődik a szó, mely rögtön hatalmas lelkesedéssel tölt el.*
-Még nem tudom, de nem valami varázslény, mert a szüneteket muglik között töltöm, és nem biztos, hogy kiegyeznének egy sárkánnyal. *Mondom nevetve, majd visszakérdezek.*
-És neked milyen lesz? *Kérdem mosolyogva a fiút, hátha ad valami jó tippet.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 3:59 pm

*A beszélgetés mindig újabb irányt vált, majd mikor az utazás kibeszélését letudják, a téma az órákra terelődik. A toxicológiát mindketten utálják, így másfelé terelődik újra a szó.*
- Miért késtél?*kérdezi majd ő mondja meg, mik a kedvenc tantárgyai, közben szóba hozza a famulust, amit már nagyon vár.*
- Hú, még csak két hét? Olyan kevés?*neki kevés, mivel ő már több mint fél éve van itt, bár Corinának ez a két hét nem tűnik olyan kevésnek, mint neki. Ezután újra a famulusok kerülnek szóba.*
- Muglik között? Miért, hol laksz?*kérdi kíváncsian, mert ugye még nem tudja, hogy milyen vére van a lánynak, és most talán megtudhatja.*
- Egyébként nem lenne vicces, ha tényleg egy sárkánnyal mennél haza? Mindenki frászt kapna, ijesztgethetnéd őket... vicces lenne.*ő sajna ezt nem csinálhatja meg, mivel a szülei szintén varázslók, így nem ijednének meg egy sárkánytól, aztán meg nem sétálhatna vele az utcán. Bár a tervezett famulusával sem, csak talán álcázva.*
- Szeretem a macskákat, főleg a nagymacskákat, szóval nekem tigrisem lesz. Az illik hozzám a legjobban.*feleli a lány kérdésére. Az egyensúlya, olyan, mint egy macskáé, ezt már mondták néhányan, egy furcsa kalandon pedig pont a tigrises medált választotta, ez csak nem véletlen.*
- Ha a muglikat félted, hogy ne kapjanak szívrohamot, akkor csinálj egy kutyát. Azzal még sétálhatsz is az utcán.*javasolja Corinának mosolyogva, elképzelve, milyen lenne, ha az a kutya tudna beszélni, mert olyan képességet kapna, és a lány vele sétálgatna az utcán, beszélgetnének, a muglik pedig csodálkoznának, hogy magában beszél a lány. Vicces lenne, bár az, hogy mit választ, Corina döntése, ő csak javasolta.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 4:15 pm

*Most, hogy a báli témát kiveséztük, az órákra terelődik a szó. A fiú kérdésére nem tudom, mit válaszoljak, de úgy döntök, megmondom az igazat, még akkor is ha kinevet.*
-Ledőltem egy kicsit pihenni, és elaludtam. *Mondom mosolyogva, majd az ittlétemre terelődik a szó.*
-Igen, még csak két hét, vagy három, de annál nem több. *Mondom mosolyogva, majd a lakhelyemet hozza szóba, így ismét mosolyogni kezdek.*
-Amerikában, és anya mugli, úgyhogy még azt sem engedte, hogy varázsjárművel jöjjek. Kénytelen voltam vonatozni, meg repülőn utazni. *Mondom egy újabb fintorral az arcomon, hiszen nem épp a legkényelmesebb utazási módszer egyik sem, bár még a repülő elviselhető.*
-Tényleg vicces lenne, csak anya abban a pillanatban kidobna a házból, úgyhogy nem lenne mégsem olyan jó ötlet.* Mondom újabb mosollyal az az arcomon.*
-De jó. A tigris nagyon szép állat, szerintem jó ötlet lesz. *Mondom fellelkesülve, hiszen nagyon szeretem a tigriseket, és épp ezért jó lesz, hogy végre láthatok egyet nagyon közelről.*
-Nem tudom még mi lesz, de mire arra kerül a sor, kitalálom mondom mosolyogva, majd a szüleiről faggatom.*
-És neked varázslók a szüleid? Honnan jöttél? Mivel utaztál? *Kérdem mosolyogva, majd megsimizem Byront, aki már jó ideje itt ül mellettem.*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime2011-08-02, 9:03 pm

*Ahogy gondoltam, most senki sincsen erre, így legalább gondolkodhatok egy darabig. Kicsit nehéz napom volt, így megkönnyebbülten zuttyanok le a zöld fűre, melyet így este a hideg szél borzol. Magam alá húzom lábamat, majd előkapom a vázlatfüzetet, amelyet most magammal hoztam, hogy egy kicsikét tereljek a gondolataimon. A fekete farmer és a szürke póló mindennapi ruhának számít nálam, így csak természetes, hogy most is azt hordom. Egyszer már megpróbáltam lerajzolni ezt a helyet, de akkor a jó kedvem miatt nem ment, most meg az miatt, mert rossz? Valami hiányzik belőlem, vagy mellőlem, talán egy emberi lény, akivel tudnék beszélgetni egy kicsit, kiönteni neki a bánatomat. Még hozzá sem tudok fogni a rajzhoz, így csak lapozgatok, nézegetem a rajzaimat, de rájövök, hogy ez ma nem fog menni. Inkább becsukom a füzetet, és a fejemet tenyeremre támasztva bámulom a vízesést, melynek szépsége csalt ki ezen a hűvös estén a jó meleg klubhelyiségből.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seol rejtelmes vízesése - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seol rejtelmes vízesése   Seol rejtelmes vízesése - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seol rejtelmes vízesése
Vissza az elejére 
3 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: