Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
SzerzőÜzenet
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-15, 5:23 pm

*Kéne egy magnó, amivel fel lehet venni, milyen hülye dolgokról folyik a beszélgetés, ami nem túl meglepő, de örökíteni azért meg kéne.*
- Az óriáscápa meg az óriáspolip is itt lakik? Kezd egyre érdekesebb lenni ez a tó.*színlelek meglepődést, az óriáspolip természetesen azután a film után jött, amiben valami ilyesmiről volt szó, háborúról két óriás között. Az is jó sztori volt, bár ez jobb. Öltözékem is szóba kerül, és a képességem, amivel bírom ezt a hideget. Hol van itt hideg, nem érzek én sehol hideget. Ő viszont igen, úgyhogy javaslom a hősugárzó beszerzését.*
- Lehet, de mire itt a tavasz, jégszobor leszel, ha a Los Angeles-i klíma a mérvadó.*vonom meg a vállam, az ő dolga, hogy mit csinál, meg ő tudja, hogy mennyit bír. A gitárjáról is esik szó, hogy el akarnák lopni, de emiatt se aggódik.*
- Igaz, a pokolban biztos nem engedik, hogy gitározz.*természetesen egyből arra gondolok, hogy a pokolba jutna, ahhoz nem elég jó, hogy a mennybe kerüljön. Ami azt illeti, én sem, de nincs semmi kedvem a mennyhez. A pokolban több a cimbora, legalább ott nem unatkoznék. Kérésemre kapok egy cigit, amit azonnal meg is gyújtok, majd visszaadom Slash-nek. Hú, mi ez a komor arc? Nagyon ijesztő, mindjárt meg is ijedek, csak ne felejtsem el. De elfelejtettem volna valamit? Nem rémlik semmi, hogy mi kellett volna még, úgyhogy hagyom is a fenébe, minek törjem magam rajta, ha úgyse jut eszembe. A pálca használatára vonatkozó kérdést ezután válaszolom meg, amivel okozhatok egy kis meglepetést a srácnak, mert néhány hete még a kezembe venni se nagyon akartam a botot.*
- Még nem teljesen.*kell rá még ütni párat, hogy tényleg megtörjön, mert ez a pár varázsige, amiket kipróbáltam, még nem elég ahhoz, hogy tényleg ki lehessen jelenteni, ráléptem a varázslás útjára. Egyik friss tudományomat be is mutatom egy fán, majd az ő tudományáról kérdezem. Figyelek, figyelek, mondás nélkül is azt teszem, így HD-ben élvezhetem a látványt, amit Slash kis akciója nyújt a farönkkel, majd két kezemet egyszer összecsapom, egy kis rövid tapsoláshoz.*
- Egész jó. A tűzzel tudsz bánni, már csak egy karika meg egy oroszlán kéne, és mehetsz a cirkuszba.*folytatom egy kis szurkálódással, amin biztos nem fog megsértődni, inkább visszaszól, ahogyan én szoktam.*
- Hallottam, hogy lett egy bandád, és már szerepeltetek is. Mikor alakultatok?*kár, hogy kihagytam azt a szereplést, igazán megnéztem volna, hogyan gitározik Slash, hogy jó-e, vagy csak a csajok szédítése miatt hordja magával a gitárt, pedig nem is ért hozzá.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-22, 12:48 am

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Imádom a természetet. A friss levegőt, a csodálatos formákat és színeket, a lágy tűszáltól kezdve a törékeny őszi falevélen át a kérges fatörzsig. Hegy vagy völgy, víz vagy föld, szikla vagy homok, számomra nem akadály, imádom nézni a csodálatos képződményeket, a szikrázó napsütésben vagy éppen a komor sötétségben. Most is az utolsó van terítéken, hiszen igen késő lehet, nem is tudom, hány óra, mivel nincs órám, de én a szabadban vagyok, igen boldogan, minden félelem nélkül. Szeretek futni, főleg kedvelem az ilyen hűvös időt, amikor minden csendes, nyugodt, kihalt, egyedül gyönyörködhetem a sötétség lepte tájban, a saját gondolataimmal, figyelve azokra az érzésekre, melyet kivált belőlem. Most futásnak szentelem időmet, tehát egy lyukas, fehér tornacipő van rajtam, egy bő, szürke nadrággal, melyen látszik, hogy régi, felülre pedig fehér atlétám kerül, melyet azonban fekete, kapucnis felsőm takar el, minek cipzárja teljesen felhúzva, kapucnija pedig fejemre hajtva. Övemen még pálcám lóg, ez tartja nadrágomat is rajtam, de ezt is felsőm takarja, csak néha-néha bukkan elő, ahogyan mozgok. Egyáltalán nem vagyok ápolatlan, rövid, barna tincseim most homlokomra tapadnak, de rendezettek, arcomon nincs borosta, barnább bőröm pedig tökéletesen olvad a sötétbe, hiszen annak ellenére, hogy szegény vagyok, tiszta is. Pénz, kiegészítő nincs nálam, nem is kell, egyszerűen a futásnak szentelem most időmet. Nem vagyok egyedül, most famulusom is velem tart, ott fut mellettem, mit nagyon értékelek, mert nem nagyon vannak még igazi, biztos barátaim, és gondolom Vixilien sem velem akarja tölteni az estéit.*
- Mobiliarbus! *kapom elő hirtelen pálcámat futás közben, míg ki is lihegem a varázsigét, s egy nagyobb bot emelkedik most a levegőbe, amit magam előtt vezetek, pálcát tartva, tehát lassulok, nehezebben mozgok, de azért famulusom figyelmét felkelti, úgy próbálja elkapni, amit én persze nem hagyok, de ez a lényeg, hogy ő is élvezze, ezért mosolyogva haladok a tó körül.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-23, 9:09 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Egyáltalán nem volt semmi kedve a szobában maradni, mert nincs kedve a kérdésekhez, sem ahhoz, hogy esetleg valaki most vigasztalni kezdje netán. Egyáltalán nincs kedve az emberekhez most éppen. Itt van már azóta, hogy megkapta azt a levelet, ami nem volt több egyetlen egy sornál, de amikor elolvasta, örült, hogy a bagoly nem volt kézügyben, mert egyébként kitekerte volna a nyakát legalább. Azóta már vörös a szeme a sírástól, bár már abbahagyta, most csak üres tekintettel bámulja a hullámzó vizet. A levelet már rég összegyűrte, de még ott a kezében. Hirtelen ötlettől vezérelve előkotorja az öngyújtóját és lágra lobbantja a pergamendarabot és oldalre döntve kissé a fejét kábán bámulja, amint felemésztik a lángok. Amint elérnek ahhoz a sarokhoz, amelyet két ujja közé csípett eddig, feltartva az irományt, elengedi azt, és hagyja hogy szállingózva a föld felé, megsemmisüljön. Ez sajna nem teszi semmissé a tartalmát, hiába szeretné. Beletúr hosszú vörös hajába, ami délután még be volt fonva, azóta meg már az ehhez hasonló ideges és türelmetlen mozdulatoknak hála kibomlott nagyrészben. Nagy levegőt vesz, amint a papír megsemmisült, majd lehajol egy marék apró kavicsét hirtelen, és szabad kezével kezdi el dobálni őket, minél messzebbre, kétli, hogy ebben az időpontban bárki is erre járna már, meg reménykedik is benne, hogy nem akad társasága. A kavicsokat egyre nagyobb erőt és dühöt ölve bele a mozdulatokba dobja el, majd a maradékot egyszerűen földhözcsapja és elindul az ösvény felé, de pár lépés után megáll, amikor feltűnik az a valami, ami első ránézésre a nagymacskák családját képviseli. *
- Csodás... *mordul egyet, ezzel most nem fog szembemenni, mert még az egyszerű dörgölőző macskákért sem igazán rajong, ezekről az aranyos példányokról nem is beszélve, inkább visszacaplat a partra, gondolkodás nélkül fordulva meg. *


A hozzászólást Athalie Rapace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-03-01, 3:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-24, 8:49 pm

//A játék átvált NRT-re, Kenan-Slash, 2013. 02. 15.//


*Rendesen keverjük a dolgokat, hisz kezdődik Loch Nessi szörnnyel, akit szétkapott egy cápa a tóban, amiben mellesleg jelen van a megalodon ősellensége is, az óriáspolip. Érdekes kombó, az már biztos, de ez van, ha két fantáziadús egyéniség összetalálkozik a vízparton.*
- Jaja, úgyhogy én nem mennék bele a vízbe. De vágod, ha kivennénk a két dögöt vacsorára, akkor kétszer kisebb lenne ez a tó, durva mi? *Pislogok a víz felé, mintha még én is elhinném azt, amit itt összehalandzsázok, de persze tisztában vagyok vele, hogy nem léteznek, csak a filmben, amit persze én is láttam, megérte illegálisan fogni a műholdas TV-t. A másik dolog, amit szintén nem tudok elhinni, hogy Kenan nem fagy meg ebben az időben, mert még én is melegen öltözködök hozzá képest, pedig egy szakadt farmerban végighúztam a telet.*
- A francot, ha eddig kibírtam, akkor ezután is kifogom. Különben meg egyre több időt töltök L.A.-ban, szóval nem vészes. *És nem csak a hideg miatt, hanem ott a kérónk, és azért Los Angelesben nagyobb biztonságban érzem magam az olyan dolgoktól, mint ami vasárnap történt. Több tucat hulla, meg egy agresszor vámpírcsaj, aki köszönésként az ember csuklóját töri el, na szép. Szóba kerül persze a drágaságom is, amire szinte mindenki rákérdez, és amit a gyógyítónak hála tudok ismételten pengetni.*
- Engem ott vár egy külön nagyszínpad, na meg a kellemes hőmérséklet. *Vágok vissza a poklos dologra vigyorogva, de még hogy nem gitározhatnék.. Olyan nincs, akkor inkább meg se halnék, megoldanám valahogy a dolgot. Egy cigivel is lehúz, de megköszönni már büdös, és még a fura arckifejezésem sem ösztönzi erre. Vagy ennyire rosszul nevelt -mondjuk pont én mondom-, vagy direkt csinálja. Na mindegy, nem pöccenek ezen be, inkább érdeklődök a pálcahasználatról, és meglepetten látom, hogy ha lassan is, de halad a srác.*
- Majd belejössz. *Én is hasonlóan kezdtem, mint ő, csak én valamivel lelkesebben. Azért jó dolog, hogy nem csak engem cseszegetnek már a pálcákkal, hanem én is visszavághatok valamennyire. Nincs is rosszabb, mint amikor a szavaim miatt megsértődnek, és nincs eszük válaszolni valamit, inkább abrakadabra, hopp, és már van is valami bajom. Tartunk egy bemutatót is egymásnak, amit ő kezd, majd következik az én bűvésztrükköm is a rönkkel. Szegény fa, kidől, lebeg, lobban, csobban, jó kis összeállítás.*
- Hát azt az oroszlánt egész véletlenül meggyújtanám.. *Válaszolok neki ironikusan kicsit, mert utálom a macskákat egészen a szeméttúróktól az oroszlánokig. Egyikkel sem vagyok kibékülve. Előhozza a bandás témát, na meg azt, hogy felléptünk a többiekkel a farsangi bálon.*
- Nocsak, terjednek a hírek akkor, pont ahogy terveztem. Amúgy összehaverkodtam pár emberrel, aztán összehoztunk egy bandát, holnap lesz két hete. *Felcsillan azért a szemem, mert Kenant nem láttam a fellépésen, és a legtöbb jelenlévő arcát megjegyeztem, már amennyit láttam fekete göndör parókámtól.*
- Téged viszont nem láttalak... Pedig ott lett volna a helyed, ha szereted a nagy showkat és a rock/metál zenét. *Nem tudom, miért hagyta ki, biztos van rá valami jó oka, úgyhogy nagyjából felvázolom neki, hogy miket játszunk, de remélhetőleg hallani is fog még minket a jövőben. Ha itt nem is, akkor a tavasznyitón.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-25, 4:37 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//

*Már meg se lepődök azon a sok baromságon, amit mi ketten összehordunk. Egymagamban is elég jól elvagyok ezen a téren, de úgy, hogy itt van egy másik lökött személy, egész jó dolgok születnek.*
- Az tuti, de be kéne szerezni egy mélyhűtőt, mert egy alkalommal nem tudnánk betolni őket. Bár rendezhetnénk sushi-estet.*az említett ételt ki nem állhatom, csupán a poén kedvéért mondom. Az én torkomon nem lehet ilyen undorító kajákat leerőltetni. Nyers hal, brrr. A másik dolog, amiben sokkal kitartóbb vagyok, az az öltözékem, ami télhez képest nem túl réteges, de nekem így jó, bár Slash nem képes elhinni, hogy nem fázom. Vajon hogyan bizonyíthatnám?*
- Végül is, fél hónap múlva itt a tavasz, bár kérdéses, hogy a természetnek fel fog-e tűnni.*lehet szívatásból bejön még egy hónap fagy, aztán Slash cseszheti, várhat még jó sokat a melegre. Feltűnik, hogy még ide is kicipelte magával a gitárját, mire rákérdezek, hogy nem fél-e a tolvajoktól. Nem tudom, ki milyen környezetből jött, de én elég sok tolvajt ismertem otthon, gondolom ez a hely sem mentes tőlük.*
- Ráadásul az a sok néző.*teszem hozzá vigyorogva, aztán, mivel jó régóta nem jutottam cigihez, tőle kérek, mert ahogy ismerem, nála mindig van. A városban még nem láttam cigis boltot, úgyhogy nem tudom, honnan szerzi, de meg kéne találnom nekem is a helyet. Bár venni meg pénzem nincs, úgyhogy talán fel kéne használnom apai tolvaj vénámat az ügy érdekében. A cigit viszont megkapom, amit egyből meggyújtva a számba veszem. Hú, nikotin! Hiányoztál! A cigi élvezése közben a srác a botot említi, nekem pedig muszáj bevallanom, hogy próbálkoztam vele az utóbbi hetekben, és várakozásommal ellentétben csinált is valamit az ige.*
- Talán.*a kérdés már csak az, akarok-e belejönni. Nem vagyok nagyon oda ezért a pálcás izéért, még ha ki is próbáltam, bár van egy sanda gyanúm, hogy egy-két órán talán szükség lenne rá. Bár a legelső látogatásom óta egyen se voltam, úgyhogy... Viszont tartok egy rövid kis bemutatót az egyik fán, amit Slash hosszabb attrakciója követ, amire muszáj megint elsütnöm egy poént.*
- Tetszene a közönségnek.*egy égő oroszlán, kinek ne tetszene? Az emberek szeretik a különlegességeket, bár ha rájönnének, hogy tényleg ég, és nem csak show része, talán soha többé nem térnének vissza abba a cirkuszba, ahol a srác szerepel, ráadásul felkeresnék őt az állatvédők is. De akkor jó az élet, ha zajlik.*
- Hát ez gyorsan ment. És csak házbeliek, vagy mások is?*engem aztán nem érdekel, hogy milyen különbségek vannak a házak között, csak úgy kíváncsiságból akarom tudni. Bár ha elmentem volna a bálra, talán már ezt is tudnám, de hát nem akartam bevállalni.*
- Azokat szeretem, de a karácsonyi buli után inkább nem vállaltam be. Viszont ha lenne véletlenül egy demo CD-d meg egy lejátszód, akkor kíváncsi lennék a bandádra.*attól függetlenül, hogy én nem tudok zenélni (hacsak a csörgődob számít), a zenét szeretem, főleg a rockos dalokat, meg azokat, amikre lehet bulizni, meg tombolni.*
- Hát a csajoknak bejött? Tényleg, minek öltöztél? Én kb. téged most egy rock-micimackó jelmezben képzellek el.*folytatom az enyhe csipkelődést, Slash úgysem hamar sértődés típus, eddig pont az ellenkezőjét mutatta, szóval itt nem kell sértődéstől tartanom.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-27, 9:33 am

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Bárki kérdezné, nem tudnék válaszolni most, hogy hogyan lyukadunk ki végül a sushi ötleténél, amit ráadásul a két óriásból készítenénk.*
- Basszus, tudunk varázsolni, szóval innentől kezdve egy mélyhűtő gyerekjáték... Amúgy én nem sushit csinálnék belőle, mert akkor éhen maradnék.. *Bizony, amióta tudok pár dolgot a mágiát illetően nekem is sokkal könnyebb az élet. Vicces volt, amikor rendeztem be a MOD házat, csak úgy lazán kirepült egy erősítő a boltból, szóval én hozzá sem nyúltam, az már más téma, hogy pont a mi kéglinket vette célul. A nyers halat meg hanyagolnám, szerintem undorító, ázsiaiak tömésére való, nem arra, hogy én jól lakjak vele. Inkább egy jó nagy szelet rántott hal, sült krumplival, na azt már tudnám értékelni az étrendem alapján. A hidegről is szó esik, amit Kenan nem igazán érzékel, de irigylem basszus..*
- Fel fog, lezsíroztam... *Bólogatok nagyzolóan, de én is csak bizakodni tudok a tavaszt illetően, mondjuk egy ilyen optimista személyiségnek, mint én, nem is nagyon lehet másként. Tavasszal még többet fogok csavarogni, és igen, akkor is a gitárommal együtt, hisz akkor az igazi, és nem félek sem a pokolra jutástól, sem pedig attól, hogy valaki megpróbálná ellopni.*
- Azám, tuti összespanolnék Bon Scottal.. *Remélem tudja ki ő, ez alapműveltség. Amúgy legszívesebben Hendrix lenne az, akivel dumálnék egyet, de köztudott, hogy ő nem halt meg, csak az Isten gitárleckéket akart venni, és lassan tanul. Kap egy szálat is a jó kis Los Angeles-i Marlboroból, hogy örüljön a szája, meg a tüdeje, csak éppen megköszönni elfelejti. Aztán más vizekre evezünk, mint például a mágia, amiben elmondása szerint fejlődött valamennyit.*
- Hát, ha érdekel, akkor fix, hogy menni fog. *Érkezésemkor még azt sem tudtam, hogy egyáltalán kell pálca, aztán gyorsan beszereztem egyet a formaság kedvéért, de idővel használni is kezdtem. És tényleg bejön a dolog, de ezt már Kenan is tapasztalta a konditeremben, na meg a mostani bemutatómban is.*
- Én csinálnám, még jó, hogy tetszene.. *Vigyorgok el, hisz azért nem maradhat el az ego sem, de kétlem, hogy őt pont ez fogná zavarni, mert benne is van önbizalom rendesen. Na meg egy tüzes oroszlán mindenkinek bejönne, max. a Green Peace-t kéne lerázni, de őket hamar lepattintanám...azaz elrepíteném, be az Amazonasba, aztán örüljön a természetnek. Közben szó esik a MODról is, amiről én mindig szívesen beszélek.*
- Nem, nem csak inflások vannak. Axel meg Rachel például Cruos, a basszeros, Patrick meg Exos. Vágod, engem nem izgat, hogy ki melyik házban van, mert például én tökre nem illek be egy tipikus Inflás társaságba. *Vonok vállat, miután bemutatom a tagokat, és elmondom a véleményem a házakról. Lehet, sőt biztos, hogy ez valakinek lényeges szempont, de az a valaki nem én vagyok.*
- Vágom. Amúgy demónk még nincs, de tervben van, de ha élőbe akarod csekkolni a próbánkat, akkor arra is beugorhatsz, nekem mindegy, csak tudjak róla. *Ami azt illeti, még nem is agyaltam demón, de feldobom majd az ötleteket a többieknek is, aztán meglátom, mit szól a társaság.*
- Nem tudom, nekem egy csaj volt kiszemelve, neki bejött a téma, szóval onnantól nem érdekel a dolog. Mármint az igen, hogy jól érezték-e magukat a koncert alatt, de... érted na. *Jómagam is belekavarodok a magyarázkodásba, de csak megérti a srác, hogy nekem az egész közönség visszajelzése lényeges, de akkor különösen Mia reakciójára voltam kíváncsi.*
- Hát elég közel jársz, Tigris voltam...*Nevetek fel hangosan, de aztán elmondom az igazat is.* -Na jó, nem, én maradtam Slash, csak a kalapos kiadás, tudod. *Mondjuk ki ne tudná, hogy néz ki a példaképem, főleg ha fiú az illető. Még a mai világ plázacicáiból nem nézem ki, hogy ismerik, de azért Kenannak illene tudni.*
- Amúgy mi is történt a karácsonyi züllésen, amiért kihagytad ezt? *Kérdek rá kíváncsian, érdekel a dolog, bár én nem emlékszem arra se, hogy láttam volna ott a srácot, de hát mással voltam elfoglalva.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-27, 4:39 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//

- Én is utálom, de biztos van olyan, aki nem. De akkor csinálhatnánk sült halat, esetleg.*ez az eshetőség mindjárt jobban tetszik, a nyers hal felejtős, nem vagyok én kínai vagy japán, hogy azt zabáljam, ellenben a sült halat sokkal inkább elfogadnám. Az időjárásról is dumálunk, de nem olyan béna módon, hogy "jó idő van, nem?", "igen", mi ennél azért valamivel kreatívabbak vagyunk, bár én hidegről nem igazán tudok véleményt mondani, mert nekem ez a hőmérséklet nem hideg.*
- Mivel fizetted le? Áruld már el a titkot!*ha le is lehetne fizetni a természetet... Mondjuk az nem nekem lenne nagy segítség, inkább a fázósoknak, meg ennek itt, előttem, hiszen ha a pokol melege kell neki ahhoz, hogy jól érezze magát, akkor nagyok lehetnek az igényei. Bár ahogy ismerem, gitár, cigi, meg közönség, és a pokolban is jó dolga lenne.*
- Azt hiszed, leállna dumálni egy ilyen kis amatőrrel? Előbb legyél világhírű, aztán mehetsz vele haverkodni.*már ha egyáltalán Bon Scott a pokolban van, hiszen isten is szereti a jó zenét, elképzelhető, hogy felvitte magával énekesnek, és akkor Slash is megszívta, mert hiába fogja keresni a pokolban. Pokolról jut eszembe, ott elméletileg sok a füst, ami belőlem most hiányzik, úgyhogy szerválok egy cigit a sráctól, és miközben telefüstölöm a környéket, a mágiáról is elkezdünk beszélni, amiben lényegesen jobb vagyok, mint idejövetelemkor, ám még így sem egy nagy szám. Slash szavaira bólintok, bár lenne kivetnivalóm, hiszen egyáltalán nem garantálja a sikert, ha akarom, mert lehet, hogy nincs is hozzá tehetségem, és csupán annyi varázserőt örököltem, hogy varázslónak lehessen nevezni. Ami azt illeti, nem is érdekel, elég az a néhány jó kis trükk, amit már most is tudok.*
- Ennyire ne bízd el magad.*vigyorodom el, legyintve a kezemmel, de nem zavar, hogy ilyen nagyra van magával, hiszen ez rám is igaz. Az égő oroszlán ötlete viszont tetszetős, főleg, ha megjelenítem lelki szemeim előtt. Nekem biztos tetszene, meg még jó pár embernek, kivéve az állatvédőknek, de azért varázsló Slash, hogy lerázza őket, nem?*
- Hát ha az a tipikus, hogy mindig tök sz*r a kedvük, állandóan kötekszenek és legszívesebben mindenki mást leölnének, akkor én se, csak majdnem.*vigyorodom el, és közben a kezem önkéntelenül a kés felé indul, de néhány mili után megállítom. Igen, hát eszembe jutott, mi mindent csináltam már ezzel a késsel, ami miatt illek inflásnak, de a kedvem általában jó. Ami azt illeti egy a kettőhöz az arány.*
- Oké, élőben mondjuk sokkal jobb, legalább egyből eldönthetem, hogy jók vagytok-e, vagy nem. L. A.-ben gyakoroltok?*a demo nem mindig megbízható, inkább élőben kell csekkolni, de ahhoz előbb meg kell tudni, hol a próba. Mivel a srác említette, hogy sokat van L. A.-ben, gondolom, ott lehetnek.*
- Ahha, szóval van csajod?*ragadom ki a lényeget ebből a magyarázkodós katyvaszból, ami a legfontosabb. Nem tudom, nem olyannak néztem Slash-t, aki leragad egy csajnál, de úgy tűnik, mégis. A találgatást is elkezdem a jelmezével kapcsolatban, és meg is osztom vele az egyik elméletemet, miszerint rock-micimackó jelmezt választott a nagy eseményre, de úgy tűnik, tévedek. Ki gondolta volna?*
- Cuki csíkos kis tigriske? Jó lehetett.*nevetek fel én is, elképzelve a jelmezt, de persze gondolom, hogy nem.* - Az egy fokkal jobb.*természetesen tudom, kicsoda Slash, bár elég érdekes ezen a srácon ennek a Slash-nek a haja, azért nem lehetett annyira rossz. Mondom, annyira.*
- Semmi különös, de a zene annyira nem az én stílusom volt, hogy kb amint megtudtam, hogyan kell eltűnni onnan, le is léptem. Szerencsére volt, aki megmondja.*nem tudom, Slash ott volt-e azon a bálon, de ha igen, akkor tudja, mire gondolok a zenével.*
- És a kiszemelt csajnak mennyire tetszett? Bejött neki?*kérdezem olyan pillantással, amiből pontosan ki lehet találni, hogy nem az érdekelt, mennyire tetszett neki a zene, hanem hogy le tudta-e fektetni a bál után. Indiszkrét lennék? Még nem tűnt fel.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-02-28, 7:51 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Frankón elkeveredtünk a Loch Ness-i szörnytől a sült cápáig, és sült polipig, de hát mikre jó a kreativitás és a fantázia, ha nem másra. Ötletére csak vigyorogva bólintok egyet, de nem folytatom, mert a végén még megéhezek, azt meg itt nem kéne. Emlegetjük a közelgő tavaszt is, amit főleg én várok már nagyon, úgyhogy el is vetem az esetleges jeges márciust.*
- Ha te azt tudnád.. meg kéne hogy öljelek.. *Válaszolok egy sunyi vigyorral, így rendezve le az egészet, hisz a pokolra is rátérünk, mint halál utáni alternatíva. Mondjuk annyit lehetőséget kitaláltak már az agyasok, hogy elérték a hitetlenségem, szóval nincs ötletem, hogy mi lehet utána, örökké kell élni és kész. Bár MLI órán volt egy érdekes dolog az alvilággal, de miért pont az egyiptomi kultúra? Miért nem mondjuk a hindu? Megemlítem az ACϟDC egykori énekesét is, aki szerintem most a pokolban lazul. Elvégre hol máshol lehetne egy ACϟDC tag? Nekik az a VIP.*
- Na ne viccelj, velem mindenki leállna dumálni! Még az is, aki nem akar..*Hát igen, eléggé beszédes ember vagyok, és aki nem olyan magábafordulós, pusztuljon a világ típus, azzal általában tudok is beszélgetni, sőt, összehaverkodni, valószínűleg ez az oka a széles ismeretségi körömnek. Cigiosztáson is túl vagyunk, mert nem vagyok egy fukar személyiség. A mágiával is foglalkozott a srác ahogy látom, még akkor is, ha nem rajong érte, de majd talán megszereti, főleg, ha bejár órákra. Ha mi ketten részt veszünk rajtuk, lesz hangulat, az fix pláne, ha még egy oroszlánt is meggyújtunk.*
- Miért ne? Mindig kell az önbizalom, ezt te is tudod. *Pont a másik egoista oktat ki, hogy ne bízzam el magam? Na mi van, megártott a cigi, haver? A banda tagjairól is elárulom, hogy melyik házban laknak, mert hát ez érdekli Kenant.*
- Hát haver, szerintem el lettünk keverve elég rendesen..*Állapítom meg a tényt, mondjuk a többi házról nem sokat tudok, de az is előfordulhat, hogy kéne egy külön ház, csak nekünk, trógereknek.*
- Naná, sokkal hangulatosabb, mint betenni egy cédét, és végighallgatni..Amúgy ja, ott vagyunk Los Angelesben, egy kis ház mindennel felcuccolva. *Hát igen, minden van, amire szükségünk lenne akár próbához, akár bulizáshoz, de egy lazább hétvégét is el lehet ott tölteni a haverokkal. Azt is közlöm vele, hogy zenéltem külön egy lánynak is, és persze egyből leszűri a lényeget.*
- Hát alakul a dolog, ja. *Válaszolok neki röviden, azért fura így hallani a kérdést, eddig mindig nemleges választ adtam, volt sok lány innen-onnan, de most úgy tűnik, "letáborozok". Jelmezemről is szó esik, és persze most is veszem a poént, rá is kontrázok, aztán röhögünk rajta egy sort, ahhoz értünk nagyon.*
- Ja, vágesz. Ott voltam én is, csak nem éppen ebben a szerelésben, meg nem ilyen viselkedéssel. De jó lett a vége aztán..*Emlékszek is vissza, igazi gentleman voltam, ott találkoztam először Miával, akire viszont ismét kitér Kenan. Sejtem, hogy mire célozgat, de nem fogom beavatni ilyen részletekbe, magánügy, hogy mi történik kettőnk közt.*
- Eléggé. *Válaszolok csak röviden, szóval ha nem hülye, akkor gondolhatja a srác, hogy ezt az infót megtartom magamnak. Na de ne csak rólam legyen már szó, ha már a nőknél járunk, kifaggatom én is, ha már szobatársam, ennyit tudjunk a másikról, hogy ki mikor számíthat vendégalvókra.*
- Na és te hogy állsz a csajokkal? *Kérdezek rá végül, hasonlóan, ahogy ő érdeklődött az előbb. Mondjuk szerintem neki is volt pár csak az életében, de mindjárt kiderül remélhetőleg.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-01, 12:25 am

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Teljesen nyugodtan edzek a tó partján, egyik kedvenc helyemen, s famulusom is velem tart, hogy biztosítsa a hangulatot, s én mivel szeretem, természetesen nem hagyom őt figyelmen kívül, hanem futás közben is - mely szokásomhoz híven történik -, vele játszom, varázslat segítségével. Nekem ez a világ még új, tehát gyakorlás, ha egyszerű is, ezért lebegtetek a szervál elé fadarabot, hogy azt próbálja szájába venni, s mivel én is haladok, az is. A távolban azonban hirtelen veszem észre, hogy egy alak bontakozik ki, és elsőre nem tudom, hogy ki is lehet ő, de alkatából ítélve fiatal, tehát diák. Az nem lehet probléma, én nem tűröm, ha rajtam néznek át, ezért a pálcával a lány felé lebegtetem sebesen a fadarabot, majd pont előtte ejtem le, míg a szervál és én is gyors futásba kezdünk feléje. Persze macskám előbb ér oda, és nem törődve azzal, hogy ez nem az ő dolga lenne, játékot szeretne a másiktól, hiába macska, hiába higgadt jellem és nem játékos, nem kutya... szájába véve ejti le a lány elé a fát, követve is őt, ha kell. Tesz róla, hogy bizonyosan sikerüljön terve, mert saját magától is képes használni erejét, tehát az érzelembefolyásolást használja a lányon, aki ennek hatására úgy érezheti, hogy vidám, energetikus lesz, és minden vágya, hogy az én famulusommal játsszon, mert így vezetheti le fölös energiáit. Ekkor toppanok be én.*
- Óh... Athalie, rég láttalak. *mosolyodom el kedvesen, hiszen ismerem őt, találkoztunk már, bár nem volt túl pozitív eset, én nem tartok haragot, és nem tudhatom, csak sejthetem, hogy mit gondol rólam. Elsőre nem tűnik fel, pontosan az érzelembefolyásolás miatt, hogy probléma lehet, mert famulusom mélyen hallgat... Inkább szuszogok is kicsit, térdemre támaszkodva, de tekintetem nem véve le róla.*
- Évfolyamot léptem, bár téged nem láttalak. Minden rendben? Mintha nem szeretnéd a cicákat, mert elég gyorsan el akartál menni, de... *kérdezek is rá, hogy azért furcsa távozása, és az, hogy régen nem láttam. A kis pihenő jót tesz, tehát én nem sietek, kérdés, hogy a lány hogyan áll ehhez, és mit fog reagálni. Én most pozitív vagyok, tehát tényleg nem érzem kötekedősnek magam, az sem jut eszembe, hogy más esetleg nem kíváncsi rám.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-02, 12:27 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Már nem is emlékszem, hogyan jutottunk a sült halhoz, bár rémlik valami, hogy Loch Ness-i szörny, meg óriáspolip, de annyi hülyeséget hordtunk össze, hogy megterhelő mindet megjegyezni. A márciusi rossz idő nem jó előrelátás azoknak, akik nem bírják a hideget, ezért persze valahogy le kellett fizetni a természetet, amit Slash meg is tett. Baromság, persze, de azért faggatom a módszereiről, válaszára pedig felnevetek. Igen népszerű mondat a keresztapás filmekben, és ott is elég gázul vicces, de itt még annyira. De nem baj, legalább jobb lesz a kedvem, ha már most nem lenne olyan jó. A halál utáni élet, nos, ez egy érdekes téma, de mi persze ebben is inkább poénkodunk, komoly beszélgetésre amúgy sem lennénk képesek. Halál utáni életnek inkább a poklot képzeljük el mindketten, ahol a srác szerint ott lazul az AC/DC egykori tagja, és én azt kétlem, hogyha ott is van, nem fog szóba állni Slash-sel, egy olyan profi egy ilyen amatőrrel. Kizárt.*
- Talán lekötözöd és kényszeríted, hogy végighallgasson?*eredményes módszer lehet, ha az illető hagyja magát lekötözni. De nem hinném, hogy van a világon épeszű és nem épeszű ember, aki csak úgy hagyná. De ha meg a beszélőkéjét használva akarna lyukat beszélni a pasi hasába, az is okés lehet, ha vevő rá, mert vannak olyan emberek, akik utálják a fölösleges és vég nélküli dumát. Na, én nem ilyen vagyok, imádok beszélni. Cigit is kapok, miközben a mágiára terelődik át a beszélgetés, amiért nem vagyok oda, de azért próbálgattam néhány dolgot mostanában. Bár az oroszlán meggyújtása azt hiszem, nem rám fog maradni.*
- Persze, én el is bízhatom magam. Neked nem tanácsos, mert koppanhatsz.*ez aztán az egoista beszéd, gratulálok magamnak! Szuper vagy, imádlak. Jah, hogy ez már túl egoista? Akkor felejtsük el, és térjünk át valami másra, mondjuk a bandára, amit a srác alapított. Ha már egyszer állandóan hurcolássza mindenhová a gitárját, használja is valamire, nem igaz?*
- Nem baj az.*legyintek a dologra, nem baj az, ha keverve vannak a dolgok, bár ez szerintem inkább a piára igaz. Keverve a legütősebb, főleg ha töményet töménnnyel.*
- Lehet egyszer majd beugrom lecsekkolni.*ha már megvan a lehetőség, akár élhetek is vele, és tényleg érdekel, úgyhogy semmi akadálya, hogy kiruccanjak L.A.-be. Biztos klassz város, és még a bandájuk tehetségét is elbírálhatom. És hát, ha ház, amiben van minden… Pont az én esetem, heh. Ahogy Slash-nek az egyik lány a bálról, akinek külön zenélt is. Milyen romantikus alkat itt valaki! Ki se néztem volna!*
- Hajrá, szurkolok.*nem támogatom ezeket a hosszú kapcsolatokat, jobban szeretem a rövideket, de ha ő meg akar állni egyből, az ő dolga, nem fogom lebeszélni róla. Farsangi jelmezéről is faggatom egy kicsit, jó ötletem van arra is, hogy mi lehetett, vissza is vág, aztán csak kiderül, hogy maga maradt, mert Slash-nek öltözött be. Fantáziadús. Elárulom azt is, mert nem jött be annyira a karácsonyi buli, aztán megint eszembe jut a srác csaja, és hogy egy kérdést még kifelejtettem. Válaszát hallva kicsit elgondolkozok azon, hogy azért ilyen szűkszavú, mert nem akar pletykálni a csaj miatt, vagy nem jött össze neki. Mindegy, majd elmondja, ha akarja. Viszont ha én az ő nő-ügyéről kérdezem, akkor persze visszakapom én is.*
- Nem vagyok a hosszú kapcsolat híve. Viszont a városban van néhány jó csaj, akiket érdemes „megismerni”. És azért a suliban is láttam már ilyeneket.*ráadásul jó közelről kell őket megismerni, ha engem kérdeznek. Ezen a helyen van néhány dögös lány, tehát érdemes körülnézni.*
- Jut eszembe, honnan szerzed a pénzt cigire? Talán dolgozol?*nem gondolok túl legális dolgokra, a srácot ismerve, de esetleg adhatna néhány jó ötletet, végül is nem akarok mindig tőle cigit kérni, még ha kényelmes megoldás is lenne.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-03, 7:44 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Nagyon nyomatjuk itt az ipart, legalábbis ami a hülyeséget, na meg az időjárási viszonyokat illeti, de tőlünk nem is igazán lehet mást várni, komolyabb beszélgetést egyelőre nem tudok vele elképzelni, de ez még változhat a jövőben, ha megismerem normálisan. Bár a szobatársam, egyelőre nem érzem úgy, hogy mindent meg kéne vele osztanom, maradunk azon a szinten, mint például a pokol és Bon Scott. Nekem van egy konkrét elképzelésem, ami Kenannak nehezére esik elhinni, és ellenkezik is vele, de szeretek én szórakozni, úgyhogy benne vagyok a jóban.*
- Lekötném én a figyelmét..*Fejezem is be, na semmi rossz dologgal, csak szimplán egy dumálással, de megint eléggé elrugaszkodtunk az eredeti témától, igazából már fogalmam sincs, hogy mi volt az. Na de semmi gáz, mert tudunk értelmesebb dolgokról is dumálni, mint például a mágia, amiből szintén egy oltári baromság születik, a végén még tényleg kedvet kapok, hogy megkopasszak egy oroszlánt, méghozzá lángokkal.*
- Khm, többet koppantál már, mint én.. *Vigyorodok el, utalva itt arra, hogy én repítettem fel őt, na meg a baráti bunyónkból is én jöttem ki valahogy jobban, hála a sok éves gyakorlásnak, amit mondjuk nem én választottam, de így utólag visszanézve jó hatással vannak rám. Nagy egózások közepette áttérünk a MOD-ra is, amiből kiderül, hogy rendesen el lettünk mi keverve, de annyi baj legyen, megálljuk mi a helyünket az Inflában is, nekem úgysem az a lényeg, hogy ki melyik házban lakik. Elhívom egy próbára is a srácot, ha tényleg kíváncsi, akkor tuti jól érezné magát velünk, mert szerintem a többiek se bánnák.*
- Zsír, majd szólj, aztán mondom, hogy lehet odajutni. *Egyezünk is meg a dologban, erről jelen pillanatban nincs mit beszélni bár belegondolva elég sok embernek van beígérve a próba, szóval lehet, hogy egy buli keretében kéne lezavarni az egészet, mert akkor még parádésabb lenne a dolog. Szóba kerül Mia is, akiről nem kívánok sokat elárulni, pontosabban azt nem, amire a szobatársam kíváncsi, és szerencsére veszi is a lapot, úgyhogy biztatását csak egy bólintással fogadom. Szó esik a jelmezemről is, ami eredetileg királynak indult, aztán végül Slashnek öltöztem be, de jobban belegondolva az is király, szóval nem tértem el túlzottan az eredeti tervemtől, max csak látványban. Én is kifaggatom őt a nőkről már, ha ez fordítva is így van, és ismét találok kettőnkben egy közös pontot, mert ezek szerint mindketten felpróbáltunk néhány városi csajt.*
- "Ismerem" őket..*Válaszolok is vigyorogva, mert vágom én, hogy miről dumál, nekem is volt benne részem, de persze csak Mia előtt, azóta próbálom visszafogni magam. Viszont belecsap a feketelevesbe, számomra ez elég kényes téma, de hátha sikerül magam kivágni.*
- Hát vágod, én üzletember vagyok. Na meg amióta tudok egy két trükköt, azóta csak úgy néznek az emberek, hogy jé, egy repülő cigi. De a cigiszerzés az még eltörpül a többi dolog mellett. Mit gondolsz, honnan szereztem házat, és cuccoltam be azt? *Villantok egy sunyi mosolyt, közben végigsimítva a pálcámon, hát tény, hogy nem vagyok egy szent, de a szenvedélyeim -legyen az cigi, vagy zene- ki kell elégítenem bármi áron, még ha nem is a legtisztességesebb módon.*
- Na és te hogy állsz zseton ügyben? *Kíváncsiskodok tovább, mert ha sz*rul, akkor esetleg bevonhatnám a bizniszbe. Nem tűnik olyan embernek, aki túlzottan kéretné magát, vagy ellenezné a dolgot, sőt.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-04, 8:13 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Azóta, hogy alig pár éves korában egy reggel azzal kelt fel, hogy csak egy kép van az anyjáról, meg pár sor írás, amit nem is neki, hanem az apjának címezett, nem sok igazán rossz napja volt a szó szoros értelmében. Az egyik tizenévesen vágta alaposan padlóra, a nagyanyja halála, aztán most meg ez, bár kicsit azt hitte, sose fog bekövetkezni. Talán, ha kicsit hamarabb sikerült volna megtörni az átkot- folyamatosan ez kattog a fejében, meg az, hogy legalább haza mehetett volna, nem kellett volna annyi ideig játszani a sértetettet. A levelet már elégette, bár ez nem változtat semmit a híren, de még a hangulatán sem, hiába szereti és csodálja a lángokat úgy nagy általánosságban, most hidegen hagyják. Rég érezte magát ennyire elképesztően egyedül, pedig aztán nem barátkozós alkat, csupán más volt a megvilágítás eddig a helyzethez, mert nem mindegy, hogy elhatárolódsz-e másoktól, vagy kapaszkodnál, de már nincs kibe. Elképzelése sincs már arról, hogy mitől lenne könnyebb, ezért is indul útnak, talán a temetőt kellene megnézni közelebbről megint, vagy netán a teleport szobát. Talán egyszerűen ki kellene vonnia most magát a forgalomból és haza kellene mennie, bár most kérdés, hogy végül is hová? A felbukkanó macskaféle akármicsoda sem lendít a kedvén, sőt, nem igazán barátkozik ő ezekkel a szőrcsomókkal, megfordul és visszasétál a partig egy ideges szusszanást követve, ahol leül egy nagyobb kőre, de az állat nem hagyja békén. Kezeit egyelőre még a zsebébe mélyeszti, és oldalra pillant, aztán megvonja a vállát. *
- Na mi van, te dög? Nem találsz magadnak mást? *kérdezi, de aztán mégiscsak kihúzza a zsebéből a kezét és megsimogatja a szőrcsomó fejét, sőt, minden viszolygása ellenére nem húzódik el. Valahogy nem így tervezte ezt. Töröl egyet a szemén, aztán végre el is mosolyodik, annyira akaratosan fura ez az egész. Valami bizonyára nem stimmel, mert Zaine felbukkanására is csak elhúzná a száját alapjáratban, de most csak simán felpillant, miközben az általa egyszerűen dögnek kategorizált szervál fültövét vakargatja. *
- Ez kölcsönös. Szia. *köszön vissza, és még válaszol is, ha már volt megjegyzés a fiú részéről arra, hogy rég találkoztak. Ez nála nem újdonság, különben is a háta közepére kívánt barátnak minősülésre egyelőre esélytelennek tűnő ismerősök közé sorolta Zaine-t. Fortuna jól szórakozhat azon, hogy ezekhez a váratlan találkozásokhoz mindig valami hajmeresztően jó hangulatban van, amikor bárki más is hasonló sorsra jutna, attól függetlenül, hogy mit tesz, vagy mit mond, hát még ha tetézi is... *
- Mert nem léptem évfolyamot... és tényleg nem, ki nem állhatom azokat a dögöket, de ez itt egy aranyos példány... amit nem tudok mivel magyarázni, mert semmi különleges nincs benne, de végül is mindegy. Csak nem a tiéd? *kérdezi végül, felpillantva, szinte el is felejti lassan, hogy úgy egyébként most kisírt szemekkel egészen szépen nézhet ki.*
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-05, 11:33 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Nem tervezem a társaságot mára, de nem is vetem meg, így mikor Athalie bukkan fel, nem csak én, de famulusom is utána ered, a szervál természetesen gyorsabban, mint én, s nem is tudom, hogy milyen gonoszkodáson jár az állat feje, mert miután sikeresen állítjuk meg egy csellel a lányt, csak az események közepére jutok oda, mikor már Athalie famulusommal foglalatoskodik.*
- Hát, nem baj, most találkozunk megint. *mosolyodom el picit, viszont furcsa számomra, hogy ment volna el, pedig az alakokat biztosan látta, és ez még az érthető része - talán nem volt kedve beszélgetni, vagy megijedt -, de az már nem, hogy most miért áll meg, hiába mentünk utána, és miért simogatja a szervált. Pár kérdést fel is teszek, ezt is bele süllyesztve, s míg tudatosul bennem, hogy jó a sejtésem, mert valóban nem lépett évfolyamot, megmagyarázhatatlanságtól is számot ad a másik, erre vonom fel szemöldökömet, az állat felé nézve.*
- Mit csinálsz Nesta? Remélem nem te műveled, ha történik most valami szokatlan... fejezd be! *rázom meg feléje ujjamat, s most már mikor fészkelődni kezd az érintett, Athalie is érezheti, hogy a hirtelen jött inger már nincs meg, teljesen úgy érzi magát, mint annak előtte, tehát egyértelműen a famulus tehet róla, mire meg is csóválom a fejemet, de azért a lány is kap egy olyan pillantást, mely nem túl kedves, mert nem mond szépeket a hozzám tartozó négylábúról.*
- Néha kicsit rakoncátlan... ne haragudj. Szerintem viszont azért elég különleges, nekem tetszik, ha neked nem is. *vonom meg vállamat, és kezemet nyújtom a mancsos felé, aki oda is sétál, el a lánytól, hogy most én simogassam meg a fejét. Nem kerüli el figyelmem azonban a lány szeme, és egyértelmű, hogy mi az, ezért le is telepszem mellé a földre, közben simogatva macskámat. Egy ideig csak gondolkodva nézem őt, adva neki lehetőséget a szólalásra, de bármit tesz, csak kijön belőlem a kérdés.*
- Mi a baj? Akarsz róla beszélni? Persze nem vagyunk közel egymáshoz, de néha egy ismeretlen jobban érti a dolgokat, mint egy nagyon közeli barát, pont a távoli szemszöge miatt. *kezdek bele halkan, és azt már meg sem említem egyelőre, hogy vajon miért nem lépett évfolyamot. Szerintem nem buta a lány, van neki spiritusza is, tehát bizonyára ennek is komoly oka van, és nem a lustaság. Fogalmam sincs mit fog reagálni, de hamarosan fény derül majd rá.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-07, 2:53 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//

*Az a hülyeség, amit csinálunk, már művészetnek számít, vagy elmehetnénk vele stand up-olni, mindenesetre elég sok ostobaságot hordunk össze, ami nekem nincs ellenemre, mert nagy vagyok a műfajban, és utálok túl komoly dolgokról beszélgetni, mint az élet értelme, pl. Az ilyesmik mind hülyeségek, úgyhogy én maradok a pokolban való zenélésnél, és az időjárási viszonyok taglalásánál. Mind a kettőből baromság születik, na de egy kicsivel (tényleg kicsivel) komolyabb téma következik, a mágia. Be is mutatom a tudományomat, ahogy Slash is tart egy bemutatót, ennek köszönhetően ebből a témából is egy agyhalott beszélgetés kerekedik.*
- Akkor mostantól bejárok órákra és odafigyelek, aztán egyszer majd rendezünk egy párbajt.*a bejárással és az odafigyeléssel lesznek gondok, szabad lélek vagyok, nem lehet csak úgy rám kényszeríteni, hogy menjek be órára. Az a vicces, hogy magamat se tudom nagyon rábeszélni, mindig találok valami értelmesebb elfoglaltságot, de büszkeségem érdekében megerőltetem magam majd egy kicsit, és néhány hónap múlva talán mehetne is az a párbaj. Érdekel a srác bandája, amit nem olyan régen hozott létre, amiben van némi keveredés a házak között, de ez nem baj, legalább színes lesz a felhozatal. A zenéjük is érdekel, de mivel nincs demo-juk, amit meghallgathatnék, maradunk annál a megoldásnál, hogy egyszer beugrom a próbára. Jó időtöltésnek hangzik, és szeretek kritikust játszani, úgyhogy naná, majd egyszer elugrom valamikor.*
- Oké, majd kitalálom, mikor akarok menni.*nem mintha annyira elfoglalt lennék, hogy ne tudnék bármikor elugorni, de hát na, ehhez kedvnek is kell lennie, máskülönben nem fogom jól érezni magam. Meg gondolom, ők sem próbálnak egész nap, különben most nem dumálnék itt Slash-sel, úgyhogy meg kell ezt tervezni. A zenéről beszélve kiderül, hogy van egy csaja, de nem túl bőbeszédű, és úgy tűnik, titkolni kívánja a magán életét. Mintha lenne benne bármi titkos! A jelmeze megtárgyalása után ő faggat a nőkről, amire őszintén válaszolom, hogy szeretem őket "megismerni". Ki ne szeretné megismerni a szép lányokat? Ahogy hallom, Slash is így van vele.*
- Érdemes.*vigyorodom el én is, a szép emlékekre gondolva, amiket a városban szereztem, majd eszembe jut, hogy meg kéne tudakolnom, hogyan szerzi a cigire a pénzt, mert nekem is szükségem lenne néhány trükkre.*
- Ideje lenne megtanulnom ezt a reptetéses trükköt nekem is.*állapítom meg hangosan, a kérdést figyelmen kívül hagyva, mert úgy is csak költői kérdés, nem számít a válasz. Azt viszont nem hinném, hogy csak ebből szerezné a cuccait, hiszen egy idő után gyanússá válhat, hogy az emberek körül elrepkednek a tárgyak, még ha különböző helyekről is szerzi őket.*
- Ahogy mindig.*vonom meg a vállam.* - A malacpersely tele van... levegővel.*sosem voltam gazdag, a szüleimtől csak a csóróságot örököltem, meg a tehetséget a bűnözésre, bár azt inkább apámtól. Ha kellett valami, akkor örökre kölcsönvettem, ahogy gyerekként hívtam a lopást, és nem kellett érte fizetni. De most, hogy idősebb vagyok, talán el kéne gondolkoznom azon, hogy valami rendes jövedelem forrás után nézzek. Ami persze nem tetszik a hatósági szerveknek, mert rendes munkához nem fűlik a fogam.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-09, 5:38 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Határozottan megvan a bohóctársam a suliban, asszem, és ami még jobb, hogy a szobatársamról van szó, szóval tuti, hogy a Ragnarock szobában lesz mindig a legjobb hangulat, feltéve, ha mi ketten ott vagyunk. Mondjuk az nem túl gyakori, mert jóformán csak aludni megyek a szobámba, de ez részletkérdés most. Vannak nekünk sokkal érdekesebb és "értelmesebb" témáink is, úgyhogy azokat boncolgatjuk elég rendesen, furcsa szemszögből, amiket talán más nem is érthetne meg. Ami már egy esetleges nézőnek is világos lenne, az a kis bemutató, amit itt csapatunk, de még mielőtt az ember azt hinné, hogy normálisra fordítjuk a szót, hát hatalmasat téved.*
- Benne vagyok, legalább lesz kivel feldobnom az órákat. Vágod, nem jó dolog mindig csak a száraz elméletet írni. *Vigyorodok is el, mert tényleg jó volna egy haver, akivel kicsit megbonthatjuk az óra rendjét, ami szerintem sem neki, sem nekem nem okozna nehézségeket, főleg, hogy én alapból vonzom a bajt. A MOD már jobban felkelti az érdeklődését, mint a mágia, szóval mondok pár szót a tagokról, na meg hogy Los Angelesben ütjük el az időt a próbákkal, és le is dumáljuk, hogy demo helyett élőben fog megnézni minket.*
-Zsír..*Veszem tudomásul a dolgot, majd pedig Miáról esik szó, pontosabban próbálkozik kiszedni belőlem ezt-azt, de én nem igazán hagyom magam, inkább dumáljunk a jelmezemről, meg az ő magánéletéről, és hát a múltunk a csajok terén valamelyest megegyezik.*
- Főleg a fogadós lányka.. *Talán tudja, hogy kiről van szó, de ha nem, az se baj, így legalább van mivel felvágni. Jön ismét egy kényes téma, mert tudják páran, de tényleg csak páran, hogy nem túl legális módon szerzem a pénzt és az egyéb szükséges dolgokat.*
- Az egyik legjobb dolog...Valami járművet is reptetek magamnak, csak töltsem be a 18-at. *Bár Los Angelesben vezethetnék most is a koromból adódóan, de továbbra is eltűntnek vagyok nyilvánítva, gondolom én, mert semmi iratom sincs, és nem is talált meg még a gyámügy. Szóval minden remek lesz, ha ez két évig így marad. Ahogy hallom, őt sem veti fel a pénz, és talán...segíthetnénk egymáson.*
- Legyél te is üzletember..na persze ne részvényekre gondolj! *Igen, talán hajlandó lennék öt bevenni a bizniszbe, amit Rebbel közösen folytatunk, és így Kenan is jól járna, na meg én is, szóval kvittek lennénk. Sőt, legalább kipróbálhatnánk a mexikói piacot is, mert ha jól tudom, ott is nagy bizniszek folynak, olcsón lehetne megszerezni a cuccot.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-09, 7:25 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Egyáltalán nem tervezett mostanra társaságot, éppen azért jött ki ide, pedig hát a szobatársa még nem is valami hárpia, hogy kerülni kellene, mert nem lehet megszabadulni tőle, vagy valami, egyszerűen még neki sem akart magyarázkodni. Alapvetően nem sok dolog hatja meg úgy mellékesen, de ez a hír most alaposan kiborította, talán jobban is a kelleténél, még elhinni sem akarja, nem hogy bárkivel megosztani, ezért indul el a másik irányba, amint észreveszi, hogy társaság ígérkezik, csak hát ma este valahogy semmi nem alakul a tervei szerint, ő sem tudja megmagyarázni, mitől jön a késztetés, hogy megsimogassa az állatot, miközben ki nem állhatja a macskaféléket, most meg különösen nincs kedve játékhoz amúgy sem, de leülve a kőre mégis kihúzza a zsebéből a bal kezét és megsimogatja, közben meg Zaine is odaér. Nem éppen beszédes, de azért felpillantva köszön a fiúnak, meg reagál pár szóban arra, amit ő mond. Tényleg rég nem találkoztak, bár nem is nagyon törte magát azon, hogy ez másként legyen. Tovább simogatja a szervált, hozzáfűzve, hogy azért meglehetősen furcsa ez az egész, hiszen inkább kerüli ezt a fajt és minden mást, ami rokonságban áll vele. Meglepődve hallgatja, hogy mit is kellene befejeznie a famulusnak, már csak azért is, mivel egyelőre még nem nézett utána, mire képes egy- egy ilyen állat, hisz szüksége sincs erre, amíg el nem jut oda, hogy évfolyamot lépjen. Hogy milyen pillantásokat kap, vagy milyet nem, az hidegen hagyja, ő csak azt mondta, amit gondol. *
- Mindegy. *vonja meg a vállát, majd felhúzza a lábait maga elé és átkarolja a két térdét, a tó felszínét bámulva. Már tovatűnt az iménti fura hangulat, a mosolyával együtt, legszívesebben újra sírva fakadna, de ehelyett inkább kissé megemelve a fejét felfele pislogva sűrűn, és nyel egy nagyot, ez nem itt és most lesz, csak majd esetleg, ha már nem lesz társaság. Arra vár, hogy egyedül maradjon, de úgy tűnik, egy fránya aranyhal sincs a közelben, mert a fiú nem sok idő múlva újra megszólal. *
- Ezen nem változtat a perspektíva. Nem hozza vissza a családomat semmi, főleg nem a szavak... *jelenti ki kissé zadarva, némi morgással fűszerezve, hogy azelőtt végére érjen, mielőtt elcsuklana a hangja, aztán megtörli a szemét és bámulja tovább a tavat, azzal a szándékkal, hogy ő most a beszédet befejezte egyelőre, helyette meg rágni kezdi a körmét. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-09, 11:12 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Szokatlan találkozás ez, hiszen bár én társasági ember vagyok, Athalie nem feltétlen, és a legutóbbi találkozásunk sem sült el túl jól - bár borzalmasan sem -, ezért érteném meg, hogy elfordul, ha lenne esélye engem felismerni, de hogy senkihez nincs kedve? Ilyen messziről nem nézhetett volna meg alaposan... famulusom sem hagyja annyiban, trükköt vet be, hogy közelebb kerüljön a lányhoz, s mikor le is bukik, akkor vagyok már én is mellette, szóval tartva őt. Miért ne tenném, érdekel miért viselkedik így?*
- Tudod érzelembefolyásolás a képessége. Szerintem nagyon hasznos... *magyarázom neki annak ellenére, hogy nem kérdez rá. Én aztán szívesen vagyok itt, de mintha valami nem volna rendben... kiderül, mennyire fog társnak elfogadni, beszélgetőpartnernek, ha szeretne egyáltalán ilyet most, én próbálkozom... egy darabig, mivel szociális jófiú vagyok. Ellenben mikor már látom, hogy valóban nincs minden rendben, mert fizikálisan feltűnő a lányon, kérdésemre csak egy választ kapok, mely után néma csönd honol, mert hirtelen nem tudok mit felelni. Őszintén szólva, erre pont nem számítok, azt hittem, hogy meghalt a... kutyája, vagy hasonló, de ez valóban elég ahhoz, hogy az ember ne vágyjon társaságra, tehát el is mehetnék, azonban nem, valahogy úgy érzem segítenem kell, mert engem még nem fertőzött meg a hely gonoszsága.*
- Hát... tudom, hogy nem ugyanolyan, de én ismertem a szüleimet, tudod kidobtak engem az utcára mikor tizennégy voltam. Rosszabb a tudat, hogy nem kellettem nekik, mintha... halottak lennének. Téged biztos szerettek, szóval valamennyire képes vagyok a veszteséget átérezni. *suttogom halkan, s kicsit közelebb is húzódom, de nem mászok a lányhoz oda, nem érintem meg, és nagy fokú sajnálatot sem mutatok, inkább együtt éreznék vele, mert tudom, hogy a sajnálat nem mindig jó taktika ilyen helyzetben. Nem is tudom, mi a jó taktika, vagy mit kéne tennem, már ha kéne bármit egyáltalán.*
- Tudod, talán ha beszélsz róla, vagy sírsz, könnyebb. A sírás szerintem nem szégyen, bár ez klisé, de lányoknál biztos nem, főleg nem ilyen helyzetben... nem azt mondom, hogy velem beszélj, vagy itt sírj, csak mondom, hogy nem kell mindig erősnek lenni. Nem tudom, milyen típus vagy, hogy mi segít át ezen téged. *gondolkodom el hangosan, és egy másik megoldás is eszembe jut, mégpedig mikor famulusomra tekintek, a probléma az, hogy az ideiglenes, nem használható mindig, és csak toljuk vele a gondokat... inkább kerülés, alattomos módszer, de most nem élek vele vissza.*
- Tudod, bár nem segít a nagy képet tekintve, de ha most jobban akarod érezni magad, a famulusom segíthet. *bököm ezt még ki, kezd az információval amit szeretne, mert én aztán semmit nem erőltetek, és ha látom, hogy nagyon nem megy a beszélgetés, vagy nem szeretné, akkor bizony távozni is fogok, mert nem kell a nyakába még egy probléma a mostani mellé.*
Vissza az elejére Go down
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-11, 5:09 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//

*A humoristák is megirigyelhetnék azt a fantáziát, amivel engem és ezt a srácot áldotta meg az ég, és mi ki is használjuk. Minden, amit kezdetben mondunk, cseppet sem értelmes, és ez a továbbiakban sem fog változni, még mielőtt bárki is azt hihetné a komolyabbra forduló varázslós téma miatt, ugyanis hamar visszakanyarodunk a hülyeséghez.*
- Azt én se bírom, előző sulimban is mindig megpróbáltuk feldobni a hangulatot, itt még jobb lesz.*ha valamire hasznos a varázslat, hát ez az, feldobni vele az órákat. Persze előző sulimban is, ami mugli-suli volt, ott is dobtam fel rendesen az órákat, de varázslattal csak egyszer, hét évesen, amikor még nem igazán tudtam szabályozni magam, de szerencsére a tanár bemagyarázta magának, hogy csak hallucinál, nekem viszont egy napig csengett a fülem attól a nyaklevestől, amit azért az akcióért kaptam, pedig nem is volt szándékos, mostantól viszont az lesz. A mágiánál sokkal jobban érdekel a zene, és ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy a szobatársam zenél, mert így élőben láthatom majd a zenekari próbájukat. És ha igaz, amit mond, és van abban a házban minden, ami kell, akkor nagyon fogom élvezni azt a próbát. Le is beszéljük, hogy majd szólok, ha elugornék, mert nem mindegy, mikor állítok be, lehet hogy nem is játszanának akkor, ha csak úgy random ugranék be. A zenén kívül egyik kedvenc témám a csajok, és mivel Slash-nek van egy barátnő-félesége, róla próbálnék faggatózni, de a srác diszkréten befogja a száját, úgyhogy sokat nem tudok meg. Ellenben a jelmezéről készségesen beszél és faggat engem az én magánéletemről, ami annyira nem magán, hogy ne osztanám meg vele érdeklődési körömet.*
- A klubban sokkal bevállalósabbakat találni.*vigyorom jó széles, és a szép emlékek felidéződnek bennem, de mivel nem csak a nőkből áll az élet, hanem ehhez még hozzátartozik a cigi is, amit nekem nem olyan egyszerű szereznem, ezért faggatom egy kicsit Slash-t az ő cigiszerzési szokásairól. Hm, a varázslattal tényleg sokkal könnyebb.*
- Minek?*röhögök fel, meghallva azt a számot, hogy tizennyolc.* - Ha tudsz vezetni, szerezz csak kocsit, a zsaruk úgyis mindenhol olyan dilettánsok, hogy nem tudnak elkapni.*én már csak tudom, tudok vezetni, igaz, jogsim az nincs. Az egyik haver bátyja tanított meg kocsit vezetni úgy egy éve, és persze azonnal kiszúrtak a zsaruk, de sikerült meglépni előlük.*
- Az attól függ, mivel kereskedő üzletember. Van esetleg javaslatod?*nézek rá kérdően, mert van egy olyan érzésem, hogy ő már most is üzletel valamivel, ami tuti nem részvény, hanem valami elég illegális, de ez nem zavar, sőt, sokkal könnyebben lehet vele pénzt keresni, már ha Slash elárulná, hogy pontosan mit is csinál.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-13, 3:09 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Egyáltalán nem látja, ki jön, csak azzal van tisztában, hogy valaki erre tart és neki meg semmi kedve az égvilágon senkihez sem, még az unokahúgához se lenne, pedig az az aranyos kis csöppség aztán még csak nem is kérdezősködne, lévén, hogy még nem beszél. El is indulna másik irányba, lehetőleg minél messzebb kerülve mindentől és mindenkitől, ami mozog, netán még beszédképes is, csak ez nem sikerül, hála a szerválnak. Számára is furcsa módon simogatja az állatot, amíg Zaine rá nem szól, mert utána Lia elhúzza a kezét, amint visszatér az egyébként domináns hangulata a hirtelen felbukkanó és tovatűnő megmagyarázhatatlan jókedv helyére. *
- Biztos. *jegyzi meg a képességre, nem kérdezett rá, és nem is érdekli különösebben, mit tud egy famulus, különösen ez a szervál, mert arra már rájött, hogy nem egyszerű kedvencről van szó. Valahogy egyre jobban zavarja az, hogy Zaine nem tágít és mintha minden áron beszélgetni akarna, hiába, hogy annyira szűkszavú, amennyire csak lehet és már majdhogynem ellenséges. Talán már várja is egy kicsit, hogy valami megjegyzés kíséretében tovább menjen a fiú famulusostól, de még sem ez történik, amit egyszerűen nem ért. Megtörli a szemét, majd a válla fölött pillant a fiúra. Nem tudja, hogy igazat mond-e, de úgy tűnik. *
- Tényleg? Én... öt éves voltam, amikor az anyám lelépett, azt se tudom él-e még... már nem tudom, hogy akarom-e tudni, mi lett vele azóta. Apával meg... azóta változott meg, hogy ispotályba került... de már mindegy. *egy része a szavainak inkább csak gondolatnak volt szánva, maga elé bámulva motyogja őket, belebámulva a semmibe. Azt már nem fogja elfelejteni, hogy milyen más volt a télen, amikor karácsonyra a nagybátyja hazavitte pár napra hozzájuk az ispotályból. Hosszasan hallgat, bár felfog minden egyes szót, de nem tudja mit válaszoljon. Túl sok minden kavarog benne éppen, és próbál kihalászni a sok gondolat közül valami értelmeset, már ha akad olyan is. Keres közben egy zsebkendőt, kifújja az orrát, ismét megtörli a szemét, aztán sóhajt egyet. *
- Mindig ilyen vagy? Olyan elképszetően idegesítő, hogy ennyire segíteni akarsz, de azért köszönöm. Nem... nem venném igénybe a hangulatmódosítást, vagy micsodát, utána csak még nyomasztóbb az egész... majd elmegyek a temetésére, és valahogy megszokom, hogy ő sincs... talán keresek valaki mást, akivel lehet mindenen vitatkozni. *válaszolja, igyekszik összeszedni magát közben. Már éppen eleget sírt ahhoz, hogy lassan már elkezdje elfogadni a megmásíthatatlan tényt, és más szempontokon gondolkodni. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-13, 8:54 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Örülök neki, hogy lesz haveri társaságom az órákon, bár néha eddig is akadt, de mégis jobb egy haverral elleni, mint csak köszönni az ismerős arcoknak. Nekem az nem elég, én vonzom a bajt, és a bajban jó mindig legalább ketten lenni, mert akkor nem tűnik olyan súlyosnak.*
- Az tuti. Előző suli..mikor is volt az nekem? Öt-hat éve kb..*Tényleg jó rég óta, nekem úgy az általános iskola második fele, és a középiskola első fele rendesen kimaradt, de végül is én választottam inkább az utcai életet suli nélkül, mert sokkal izgalmasabb, mint az árvaház iskolával. Talán ha az utóbbit választom, akkor most nem itt lennék, hanem valami lepukkant gettós suliban, valahol L.A. külvárosában..igazi életcél. A zenét mindketten szeretjük -bár nem kérdéses, hogy melyikünk jobban- szóval elhívom az egyik próbánkra majd, és végül abban maradunk, hogy egyeztetünk időpontot, meg minden, aztán úgy jó buli lesz. Fiúk közt elkerülhetetlen téma a csajozás, szóval ezt most sem hagyjuk ki, de én nem beszélek nyíltan Miáról és rólam, inkább kérdezgetek Kenan felől ezt azt, persze ami a nőket illeti, és ki is derül, hogy nagyjából ugyanazt csinálja, és ugyanazokkal, amit én korábban. Hiába, de Mystral tényleg jó hely ilyen szempontból.*
- Hát hallod, az biztos! *Bólogatok vigyorogva egyetértően, tudom én, hogy mi a dörgés a klubban, és bár táncolni annyira nem tudok, ahogy kéne, de nem csak tánctudással lehet becsajozni, szóval nem probléma. Nagyobb probléma, pontosabban az övé, a pénz és cigihiány, szóval ismét kérdezgetve leszek, és nem vagyok rest elhallgatni előle a lebegtetős módszert, amivel elég sok dolgot meg lehet szerezni. Kicsit rákanyarodunk az autós témára is, de nemigazán érti a helyzetem.*
- Los Angelesben azért tudnak a zsaruk...és ha elkapnak, akkor csak mágiával tudnék szabadulni, aztán nem akarok egyből tömeggyilkossá válni. Ha meg bevisznek, akkor nekem irány az árvaház. Az a terv, hogy amint elérem a nagykorúságot, hirtelen felbukkanok, aztán már nem fognak problémázni a hivatalban. *Persze nem feltétlen kéne megölni őket, de hogy nézne ki a reggeli újságban, ahogy egy pálcával hadonászok, és körülöttem meg fekszenek a fakabátok? Elég rossz hatással lenne a rólam alkotott képre, szóval nem, én nem kockáztathatok ilyeneket. Túl nagy a tét ahhoz, főleg, hogy most ismét bele akarok lendülni a MODdal a fellépések világába. Valahogy sejtettem, hogy rákérdez az üzletre, de most elmondjam neki? Vagy se? Végül is csak az előbbivel tudom bővíteni a bizniszt..*
- Kemény drogok, néha partydrogok, vágod..Los Angelesből hozom a cuccot, olcsó és megbízható forrásom van, az egyik cruos csaj pedig adja el az ő lakhelyén, én pedig Mystralban nyomom az ipart. 50-50 elosztásban, érdekel? *Ha már így kitálaltam komoly fejjel, akkor remélem, hogy érdekli. Még duplán jól járnánk, mert Mexikót is be lehetne vonni a kereskedelmünkbe, de rajta áll a döntés, nem erőszak a jólét.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-13, 11:57 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Már teljesen egyértelmű, hogy Athalie nincsen rendben, ezért a találkozás után beszélgetésbe kezdek, inkább én beszélek, ám azért ő is felel, tehát hamarosan már problémájára is fény derül. Nem kíváncsi most az állatokra, ez érthető, talán nem is szereti őket, bár a famulusok mindenkit érdekelni szoktak, azért ő most elég nehéz helyzetben van. Nem tudok teljesen együtt is érezni vele, ám nekem is van történetem, amely természetesen igaz, mert én sosem hazudok, gyűlölöm a hazugságot, s a velem történt események által vagyok képes részben érteni és érezni amit ő érez. Részben, mert helyzetünk csak hasonló. Kérdésére bólintok, komolyan, tehát nem érezhet kétséget szavaim igazsága felől.*
- Pedig az ilyen helyzet képes a családot összehozni... *jegyzem meg, bár én nem tudom, hogy kíváncsi lennék-e a szüleimre ilyen esetben. Őszintén szólva, talán nem, és ezért nem is ajánlom egyelőre Athalie számára, hogy az édesanyját keresse, mert szavaiból úgy értem, hogy ő még él, s hiába lehet rá dühös, amiért nem volt jó anya, hiszen távozott életükből, attól a lány gondolhatja másképpen, mint én. Ajánlatot teszek számára, míg famulusom csöndesen üldögél, ám szavaira enyhén vonom fel szemöldökömet.*
- Csak segíteni akarok, de jó... akkor nem fogok, ha nem akarod, mert azért azt nem érdemlem meg, hogy rajtam vezesd le a dühödet. *állok fel, s úgy nézek rá, de természetesen tudomásul veszem szavait, azaz semmilyen képesség nem kerül alkalmazásra, én pedig lassan nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Tényleg próbálkozom, de ha beszélgetésre sem aktív, akkor nem tudom, mi keltené fel az érdeklődését... talán hagynom kéne, nem mutat jelet, hogy maradásom akarja.*
- Én nem biztos, hogy megkeresném anyámat ilyen helyzetben... úgy értettem, hogy még talán él. Te azonban más lehetsz, és lehet, neked ezt kéne tenni, hogy a tragédia után erősebb legyen a család némileg, ezzel is, ez akár segíthet rajtad. *vonom meg vállamat, úgy nézek le rá. Nem tudok neki mit mondani, még gondolkodom, bár talán van egy ötletem... az lesz az utolsó, és ha azt is vissza fogja utasítani majd, akkor távozom, mert zavarni azért igazán nem akarok. Nekem is csak egy darabig van türelmem.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-14, 11:20 am

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Inkább csak nem kíváncsi az állatokra, mert általában azt lehet mondani, hogy szereti őket- most csak túlságosan leköti ez az egész. Végighallgatja Zaine szavait, majd megszólal ő is a végén, részben azért, mert visszakérdez, meg azért is, mert igyekszik cáfolni azt, hogy rendes, szerető családja lett volna. Á, dehogy volt az, éveken át az apjával is csak marták egymást, miután ketten maradtak, csak ebben az utóbbi egy évben változott meg minden, amióta eljött. Megadóan bólint most a válaszra, ő már rájött, hogy annyira talán nem is kíváncsi az anyjára, ha éveken át egyszer sem volt képes egy szót is írni, mondjuk, bár azért legbelül azok alapján, amit hallott róla, inkább azt valószínűsítené szívesebben, hogy meghalt már rég. Elutasítja, hogy a famulus segítsen, biztos benne, hogy utána csak még rosszabb lenne az egész érzés, egyszerűbb, ha hagyja magától elapadni. Felpillant azért, amikor a fiú feláll és megrázza a fejét, abbahagyva a körmei rágását végre valahára.*
- Nem vagyok dühös... vagyis de, de csak arra a vadállatra, akinek ez az egész köszönhető. Akkor nem mert tenni semmit sem, amikor még apa erős volt, most, hogy alig volt ereje és egyedül is maradt, könnyebb volt hazavágni. Ha egyszer elkapom... *nem fejezi be a mondatot, lenyeli a végét, mert igazából még nem tudja, hogy mit is akar, csak azt, hogy ezt nem hagyja annyiban. *
- Nem akarom már megkeresni, eddig is megvoltam nélküle. Tényleg. Gondolom már, így is éppen eléggé undok és hisztis libának tűnhetek... Szóval... lehet, hogy mégse vagy olyan idegesítő. Esetleg nem kezdhetnénk előlről mondjuk a macskától... vagyis inkább csak macskaféle, ahogy elnézem. Pontosan milyen fajhoz is sorolható? *kérdezi, most már önszántából simogatva meg az állatot, már ha az engedi. Minden esetre megpróbálkozik vele. Mérlegelt, lehet mégis csak jobb, ha nem egymagában gondolkodik azon, hogy lehetett volna ez az egész másként, ha már egyszer akadt társasága, akár akarta, akár nem. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Kenan Reeves
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Kenan Reeves


Hozzászólások száma : 73
Csatlakozás : 2012. Dec. 24.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : Szokjál hozzá ahhoz a gondolathoz, hogy a halál semmit nem jelent nekünk, mert minden jó és minden rossz az érzékelésben van... Ameddig mi létezünk, a halál nincs jelen, amikor pedig a halál megérkezik, mi nem vagyunk többé.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-14, 4:01 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//

*Furcsa módon olyat jelentik ki, hogy ezentúl többet fogok bejárni órákra. Nem tudom, mi üthetett belém, de ha már bejárok, legalább lesz ott valaki, akivel elüthetem az időt, ha nem lenne túl érdekes a tanulás.*
- Akkor magas szinten lehet a tudásod.*nem mintha én jobb lennék, de ha tényleg öt-hat éve nem jár suliba, akkor ez azt jelenti, hogy kb. ötödik vagy hatodik osztálytól abbahagyta. Én legalább néhanapján bejártam, ha volt kedvem, így talán ragadt rám valami. De az ő dolga, végül is az élet jobban megnevel, mint az iskola. A zene szeretete kölcsönös, úgyhogy egyszer majd beugrom az egyik próbájukra, később majd az időpontot is megdumáljuk, ráérünk azért. A csajokról is szó esik, ez elkerülhetetlen téma, ha két srác beszélget, bár a srác nem igazán akar mesélni az ő barátnőjéről. Ha nekem lenne, én se tenném, amiért ő sem, de nincs, ellenben sok kedves nőismerősöm van a városból, és ahogy hallom, ezek a nők Slash-sel közös ismerőseink. A klub csajozás szempontjából sokkal jobb, mint a fogadó, bár ott is van egy jó nő, ahogy a srác mondta, a fogadós lány, de a klubba járók sokkal bevállalósabbak a sok piától és az este hangulatától. Táncban ugyan béna vagyok, de kit érdekel a tánc, mikor vannak sokkal jobb módszerek, hogyan vegyük le a lábukról a lányokat! Ezután megérdeklődöm a sráctól, hogyan szerzi ő a cigit, mert az a módszer nekem is el kéne, ha nem akarok nikotin hiányban szenvedni. Egy jó tippet kapok a lebegtetős varázslatot, aminek utána kéne néznem, és megtanulnom, ha cigit akarok szerezni. Említi a srác a kocsit, aminek megszerzésével tizennyolc éves koráig akar várni. Ezt nem igazán értem, akár már most is szerezhetne egyet, ha nagyon akarja.*
- Mindenhol vannak balf*sz zsaruk, ha tudod, hogyan rázd le őket, nincs semmi baj. De ha nagyon várni akarsz... Mikor is lesz ez a felbukkanás?*kérdezek rá a dologra puszta kíváncsiságból, az viszont sokkal jobban érdekel és nem puszta kíváncsiság, hogy mit ért pontosan az üzlet alatt. Gondolom, hogy nem valami legális, becsületes dolgot, és ez hamarosan ki is derül.*
- Jól hangzik, naná, érdekel! És hogy halad, van rá kereslet, ahol áruljátok?*minél többet akarok megtudni, mivel azért nem szállok be csak úgy valamibe, annyi eszem nekem is van, hogy tré üzletben ne vegyek részt.*
- Van egy régi ismerősöm Mexikóban, egyik haverom bátyja, ilyesmivel foglalkozik. Talán szállíthatna onnan ide, vagy adhatna el L.A-s cuccot. Mit szólsz?*van néhány ötletem, és Mexikó jó nagy, lehet bőségesen árulni, és kijátszani a törvény éber őreit, ez nem csak nekem, de Slash-nek is jó lenne.*
- És az a cruos csaj, az megbízható?*inkább nem kockáztatnék lebukással egy esetleges gyenge hűségű tag miatt, szóval mielőtt valóba belefolynék a tényleges munkába, ezt is meg kell tudnom.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-15, 6:52 pm

//NRT: Kenan és Slash - 2013. 02. 15.//


*Ami a tudást illeti, hát arra csak vállat vonok most, mert az iskola csak a társadalom igényeit tudja kielégíteni, észt nem ad az embernek. Tudom én ezt nagyon jól, mert azért vannak Los Angelesben ismerősök, akik járnak iskolába, és mégis elég sötétek, egyszerű gondolkodásúak. Én nem vagyok ilyen, csak egyszerűen nem lehetett összehozni az iskolát, a megélhetést, és a zenét, amivel úgy hiszem, hogy a legtöbbre vittem, és viszem jelenleg is. Ezt az elfoglaltságot mindenki szereti akinek van lelke, és így van ezzel Kenan is, ráadásul még a stílusunk is egyezik, szóval asszem nem csak egyszer fog majd meglátogatni a MOD házban. A nőügyeimről már nem beszélek olyan készségesen, mint a zenélésről, mert ez nem tartozik annyira rá, csak kettőnkre Miával, ehelyett inkább meséljen ő a dolgairól, és Mystral könnyűvérű nőcskéiről, akikkel nekem is volt néhány kalandom. Hiába, néhány pohár pia hatással van a nők lábaira, méghozzá szétnyitó hatással, és én az ilyesmit srác létemre sosem hagyom kihasználatlanul, legalábbis eddig így volt. A következő témánkról már valamennyire nyíltabban beszélek, megosztok vele néhány trükköt, amit egy kis ügyességgel bevethet a boltokban, aztán teszek egy kis kitérőt a kocsira és nagykorúságra.*
- Amint nagykorú leszek és nem szorulok gyámra. *Válaszolok is neki röviden, bár nem tudom, mennyire akadályoz meg engem a jogsi hiánya, de majd még átgondolom párszor a dolgot, akárcsak azt, hogy beavassam-e a srácot az üzletbe, de végül csak elmondom a lényeget.*
- Veszik, mint a cukrot... Magyarországon is, valahol Európában van, na meg Mystralban is, szóval nincs para ilyen téren. *Logikus a kérdés amit hozzám szegez, én pedig hajlandó vagyok részletesebben is magyarázni, mert benne van a bizniszben, sőt, az ajánlata is jól hangzik.*
- Hát, inkább szállítson, de ha megbízható és tud rendesen profitot hozni, amit persze nem nyúl le, akkor persze, nem rossz ötlet. *Azért belegondolva lehetnek veszélyei egy idegennek, bár Kenan ismeri, én nem, és az ilyesmivel nem viccelek, mert sok múlhat vagy épp bukhat egy tagon. Egyelőre azzal is megelégednék, hogy ha a srác szerezne pár vevőt Mexikóban, vagy ahol tud az én árumból.*
- Naná, hogy az. Pár hónapja már folyik a dolog, és eddig semmi para sincs. Elsős, szóval órákon majd láthatod. *Majd bizonyára megismerik egymást Rebbel, ha máshol nem is, akkor az órákon, vagy áruosztásnál biztosan. Én viszont kezdek éhes lenni, és amúgy is jó ideje vagyunk itt a tónál, szóval menni kéne.*
- Nem zúzunk vissza a suliba? Kajás vagyok..*Teszem is fel a kérdést, és ha jön, akkor útközben megdumálhatunk még néhány dolgot, és persze másról is szó eshet, de ez rajta múlik. Az tuti, hogy én elindulok Mystral felé, ahonnan majd csónakázok egyet, és végül a nagyteremben fogok megpihenni és jóllakni.*


//Köszönöm a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime2013-03-18, 10:24 pm

//NRT játék, Athalie - Zaine, 2013.02.21.//

*Teljesen érthető, hogy Athalie nincsen jó hangulatban, hiszen amit hallok, az valóban szörnyű. Nem tudom, milyen a viszonya a családjával, azonban ő nőből van, ráadásul másik személyiség, talán nem úgy gondolkodik erről, mint én, akinek van tapasztalata család kérdésben... negatív. Viszont amint hallom, nehéz ám ezt neki fel is dolgozni, illetve rám is reagálni, tehát annak ellenére, hogy némileg rajtam csattan az ostor, nyugodtan tűröm most ezt.*
- ... megölöd. *fejezem be a mondatot helyette, viszont csepp részvét sincsen szavaimban, egyszerű tény ez, amit közlök, ami egyáltalán nem riaszt el, hiába vagyok az, akit nem rontott még meg az iskola, én sem vagyok mindig jó, van egy gonosz énem is, ami bizonyos esetekben igen domináns tud lenni. Nem ítélem hát el azért a másikat, amit gondol vagy érez, főleg nem most.*
- Tud az iskola ebben segíteni, csak tanulnod kell. *nézek rá, és közlöm vele ismét az egyértelműt. Mikor azonban ismét beszélni kezd, akkor ér engem meglepetés, főleg, hogy famulusomat is simogatni kezdi, aki persze nem ellenkezik, inkább közelebb megy, és szinte bújik pofájával a lány arcához, már ha az engedi. Ő is tudja, érti, mi a helyzet, hiszen nem ostoba teremtés, és a jelleme sem ellene való.*
- Nem... talán mindenki hasonlóan viselkedne ilyen esetben, de persze értem ezt, és azt is amit most gondolsz vagy érzel. *válaszolok neki, ismét melléje telepedve, most egy apró mosolyt ejtve meg. Néhány pillanatig némán meredek rá, a gondolataimba mélyedek, ami a helyzetet illeti, de persze attól még tudom, hogy van kérdés.* - Ragadozó macskaféle. Szervál. Nesta a neve. *felelek, majd pedig sóhajtva nézek körül a tájon. Nem ismerem a lányt annyira, csak párszor találkozunk, talán nem is túl pozitívan, viszont valamilyen szinten sajnálom őt, és igazából érdekes személyiség ahhoz, hogy megpróbáljam legalább némileg megfejteni őt. Rengeteg kérdés merül fel bennem vele kapcsolatban, az egész helyzettel kapcsolatban, viszont nem lehetek tolakodó.*
- Tudod... talán hideg van itt, és sötét. A meleg ital szokott segíteni, mit szólnál, ha visszamennénk a kastélyba, és forrócsokit csinálnék neked? Vagy amit akarsz. *nézek rá, mert tényleg szeretnék segíteni, s ha beleegyezik, fel is pattanok kezemet nyújtva neki, hogy felsegítsem. Semmi értelme annak, hogy itt fagyoskodjunk, amúgy is kihalt minden, Seol és a Mysterio is már ilyenkor, tehát nem kell tartania semmitől és senkitől. Arról már amúgy is lekésett, hogy egyedül legyen.*
- Majd mondjuk beszélhetnél a barátaiddal is... valakivel, akiben bízol, vagy tud segíteni. *dobom fel az ötletet, nem is sejtve, hogy vajon hogyan áll az élet területén bizonyos kérdésekben. Őszintén szólva nem tudom mit kéne tennem, vagy meddig akarok elmenni, egyáltalán meddig mehetek el, de próbálkozom úgy, ahogyan jön és ahogyan tudok, majd látom, hogy mit kell javítani, ha reagálgat nekem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 22 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
22 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: