Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kísérteties játékterem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kísérteties játékterem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kísérteties játékterem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kísérteties játékterem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kísérteties játékterem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kísérteties játékterem

Go down 
+43
Athalie Rapace
Leopold Worchester
Naomi Teigneux
Yvonne Ricci
Élias Adachi
Chloe Walsh
Ashi Angel
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Lucius Rufinus
Bruno Stora
Serafina Damiana
Electra Richter
Luka Dubois
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Magdalena Kristina
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Mona Braxton
Lucas Doroven
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Nil Moriarty
Lisa Renfield
Miroslav Volodya
Hunyadi Péter
Daphne Alucard
Takoda Turner
Varg Yrjanfrost
Aleksandra Radjenovic
Leila Hunt
Aysha Darkblood
Jane Swan
Lynessa Loharn
Diana Gray
Troy Clayton
Amelia Davenport
Lionel Dustsnow
Lysagh Siobhain
Sideris Valbraith
47 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2009-11-30, 5:14 pm

Kísérteties játékterem Kisertetiesjatekterem

Egy kövekkel díszített ajtó vezet a játékterem felé. Ez a hely igazán különös, mivel tele van veszélyes fegyverekkel, de azok csak díszítésre szolgálnak. Igazából nem lehet használni őket és a helyükről se lehet őket elmozdítani. Viszont ezen a helyen mindenféle érdekes dolog megtalálható, amit a varázslótanoncok szerethetnek. Ilyen például a varázslósakk, melyből több is található a szobában és a különböző társasjátékok, melyek egy nagy ládában helyezkednek el az egyik asztal alatt. Éppen ezért, ha körbenéz, több olyan asztalt láthatsz, melyeken nincsen sakkészlet. Ez bizony arra szolgál, hogy ha valakinek másfajta játékhoz lenne kedve, nyugodtan leülhet egy szabad asztalhoz. Viszont nem csak ülő helyben játszható játékokat találhatsz itt, van itt egy hatalmas billiárdasztal is, illetve szinte minden, amire csak vágyik a belépő diák.
A terem középkori hatást kelt, még is rettentően kényelmes székeket találhatsz benne és a fáklyák fényénél jóval világosabb van, tehát nem roncsolja a szemet a félhomály. Ebből is látszik, hogy igen csak különleges helyre tévedtél, ahol bár a szórakozás a cél, a félősebb diákok még se teszik be a lábukat.


A hozzászólást Sideris Valbraith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-11-15, 12:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-17, 11:07 pm

*Ly eddig még nem tévedt el, pontosabban eddig a teremig, mert itt tartózkodása óta már tévedt el azért, nem is egyszer. Minden esetre gombkeresés a továbbiakban kerülendő, mondta ő, hogy utálja a gombokat. Most is a két méteres zöld szépség kísértében érkezik meg, újabban hozzánőtt a kígyó, pedig nem is az övé, és vissza kell majd vinni. Vagy ellesz az ágy alatt, csak senki ne kössön bele. Ly most is feketében van, ami végül is nem is csoda, még gyászolja az édesanyját. Fekete pólóban és nadrágban sétál be ide, majd megvárja, amíg a kígyó is besiklik, csak utána csukja az ajtót. Aztán ha az is megsikeredett, akkor hajába túr, és sárga tekintete végigjár mindent, majd egy sakktáblát közelít meg, csak épp nincs kivel játszani, de hát a varázslósakk önmagában is érdekes. Letelepedik a székre az asztal mellé, majd végignéz a sakktáblán, és megemeli az egyik futárt, a fejénél fogva, mire az kapálózni is kezd nagy hévvel. *
-Azonnal tegyél leee...*kiabál, mire Ly visszarakja, de már támadt is egy kissé gonosz ötlete. Előhúzza a pálcáját, és egy egyszerű színező varázslattal lilára varázsolja a fehéreket. Erre lesz igazán kavarodás.*
.Parancsolom, hogy azonnal változtasson vissza fiatalember... most azonnal.*hadonászik jogarával a király, de Ly most éppen csak neveti az egészet. Vicces látvány, de végül mégis visszavarázsolja őket, a rend kedvéért.*
-Nem kell ezerszer elmondani... csak hülyülök. De ha gondolja Felséged, akkor lehet tőlem vörös is. Na?*kérdezi vigyorogva a magában dúló-fúló királyra pillantva, aztán ismét hátradől a széken, és kicsit meg is billen, ahogy hintázni kezd, majd zsupsz, kicsúszik a talaj, és most már őfelsége húzza mosolyra a száját. *
-A fene... *morog a fiú, miközben feltápászkodik, és most már hintázásmentesen telepedik vissza a székre, de azért még tart a jó kedve. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-17, 11:40 pm

*Fiatal srác érkezik meg a szobába, igazából nem nagyon tudja hogy került ide, csupán megint enyhe felfedező túrát tett, a jó öreg kastélyban. Persze ilyenkor mindig elő jön valami, mintpéldául hogy a lába másfele viszi mint gondolja, és így esett ez most is, nemsokára már bent van a játék teremben, és csodák csodájára, vagy éppen csodátalanságára , talál bent még valakit. Egy srácot. Valahogy nem ismerős neki, nagyon nem. Mindegy is mostanában egész jó mások megszólításában, most se fog kudarcot vallani minden esetre, a srác úgy tűnik hogy jól el van a szoba kellékeinek kínzásával , tehát nem lehet valami hippilelkű egy srác. Node nem is baj, a srác sem az*
-Szevasz*köszöm közben helyet foglal, vagyis ledobja magát valahova majd kényelembe helyezés után a srácra néz*
-Nem mondom el lehet szórakozni itt, miért rinyál?*céloz az átszínezettre a srác felé egy kérdéssel*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 12:22 am

*Épp feltápászkodik, mire máris megnő a nézettség, legalább is egy fővel több lesz, aki a levegőt szívja ebben a teremben. A fiút ez most annyira nem hatja meg, remélhetőleg ez a kedves betoppanó nem óhajt jó tündért játszani, és önszántából a javát akarni, még csak az kéne. De úgy tűnik, fohászai meghallgatásra találtak, ettől megmenekült egyelőre, így lassan arrafele is néz, már várva, hogy hamarosan megjegyzik, hogy "fu, neked sárga a szemed", és megszólal.*
-Hello. Mi járatban erre? *kérdezi, talán még egy sakkparti is összejön, szivárványszín bábukkal. Közben a kígyó kicsit eltekergőzik valamerre, ahol nincs szék és lába alatt, esetleg felbillenő székláb alatt, és biztonságban érzi magát. *
-Nem tetszett neki a lila. Pedig egész fejedelmi... de van jobb ötletem. Legyen vörös... *vonja meg a vállát, aztán mozdítja a pálcát, mire hamarosan szép rozsdavörös színben pompázik az egész sereg. *
-Esetleg nem akarsz játszani egyet? Sajna Gilgamessel nem tudok... különben sem úgy néz ki, mint akit érdekelne a sakk, és egy rinyáló király figurája.*pislog le a táblára, majd ezt azért meg is jegyzik.*
-Kikérem magamnak... *dühöng a király, csak éppen Ly nem tulajdonít neki nagy jelentőséget, így magasról tesz rá, mondjon amit akar.*
-Jah, különben meg... Lájsza Sivón... másképp írják, de gondolom, arra azért nem vagy kíváncsi. Nem betűzném le, ha nem muszáj. *jegyzi meg, elvégre kiejteni könnyebb, mint leírni, noha az ő neve még az egyszerűbbek közül való.*
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 12:46 am

*Hát bizony a nézettség megvan, DAnte személyében, aki egyáltalán nem játsza se a jó se a rossz tündért, inkább mint valami kerge mumus kísért valahol a kastélyban különböző dolgokba keveredve ahova beteszi a lábát, valahogy nem hatja meg hogy a másiknak milyen színű a szeme, bár bizonyára érdekes, csupán a srác nem akad le ilyesminél, elvégre csak sima biológia lehet az oka*
-Phu.. hát erre jöttem aztán benyitottam, igazából járatba nem vagyok csak körbe néztem hogy mi merre van aztán véletlen ide flaszteroltam be*mondja a srácnak miközben leül*
-Hát, pedig a házunk színe, szóval nem tudom mit pattog, legyen*mondja kicsit hülyülve, úgy tűnik hogy ő nem az a fajta aki megsajnálja az ilyesmit, elvégre kicsit még viccesen is hat. A kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét*
-Hát felőlem lehet, de nem lesz nehéz kiütnöd, már évezredek óta nem sakkoztam*mondja miközbe közelebb ül. *
-Melyik oldalon akarsz lenni?*apró kérdés, ő nem szól bele a sakkbábús dologba, inkább csak jókat mosolyog a dolgon miközben megtörténik a bemutatkozás*
-Angol név nemde? Amőgy DAnte DEimos*mutatkozik be majd még hozzá teszi*-DE mielőtt arra gondolsz hogy görög vagyok, nem vagyok görög. CSAk az őseim.*teszi hozzá, elvégre a srácon nem is látszik hogy az lenne*-Amúgy a család neved meg egyezik a HV-nk nevével tudtad?
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 1:38 am

*Még szerencse, hogy ezen most nem akad le a másik, valahogy Ly már unja, hogy mindig legalább hátrahőkölnek, hogy jé már milyen szeme van. Pedig ő igazán csak örökölte, nem tehet róla, ahogy arról sem, hogy ennél a vörös mindennapibb, noha ez is pigmenthiánnyal magyarázható. *
-Jah... ezek a véletlenek. Pedig szerintem nincsenek, na de ez csak egy vélemény. *vonja meg a vállát, attól ő még nem hisz bennük. Mindennek van oka, olyan tuti nincs, hogy ő véletlen botoljon bele valakibe.*
-Úgy tűnik nem pártolja a Cruorist... szerintem megérdemli, hogy móresre legyen tanítva. *szemöldöke megemelkedik, és homlokát is összeráncolja kicsit, ahogy a bábura pillant. Ebből még játszma lesz, és ma.*
-Nem tűnsz olyan idősnek. De amúgy én se játszottam rég, szóval nem kell parázni... nem vagyok ász benne. *jegyzi meg, majd megkeresi tekintetével a kígyót, csak, hogy tudja, merre is van.*
-Hát ha már így kérded, akkor legyen a fekete. Úgy is az újabban a színem. *felel, és akkor már le is telepedik, csak végig kell nézni rajta, csupa feketében van. Igaz, megvan rá az oka.*
-Ír, de azért közel jártál. Amúgy a Dante nekem inkább olaszoson hat... Alighierihez tudom kapcsolni. De akkor honnan érkeztél? *kérdezi végül, ha már mindenfele asszociálták a neveket. Lassan felkönyököl az asztalra, aztán a kérdésen már meg se lepődik, csak felemeli a fejét, és egy nem éppen örömteli félmosollyal az eddig minden bizonnyal vele szemben ülő fiúra néz.*
-Aham. De ennyire nincs híre? Vagy csak lemaradtál a fejleményekről? Ugyanaz a nevünk, mert ugyanattól az embertől örököltük... ő a féltestvérem. Bár ha ennyire nem csámcsognak még rajta, akkor az jó. Már frászom van tőle, hogy elkezdődik, hogy ha valami jól megy, akkor kivételeznek velem, mert hát na... pedig szerintem nem fognak, Fé tuti nem. Bár annyira még nem ismerem őt. *mondja komoly arcot vágva mindehhez, majd lepillant a sakktáblára, és a fintorgó vörös bábukra.*
-Hm... ha nem bánod, legyen mégiscsak lila. Az szimpatikusabb nekem.*figyeli a bábukat egy pillanatig, majd újabb színeváltozás, és máris lilulnak élénken, aztán akár el is kezdhetik. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 1:55 am

-Ki tudja, véletlennek sokmindent lehet nevezni, szóval ezen nem fogunk össze veszni*zárja rövidre a témát mint villanyszerelő az ipari 280at*
-Minimum egy akasztás*bólogat serényen a srác felé, bár nem tudja hogy ezek a bábuk ijedősek e nade azért meg lehet próbálni*
-Hát tudod néha a látszat csal, de igazad van esetemben nem, de minden esetre akkor se tartom magam tutinak sakkba ,*mondja de hát nem a játék, meg a részvét hanem a fontos, mint szokták mondani*
-Oksi, bár én is szeretem, de elvagyok a fehérrel is *mondja majd úgy is ül le hogy a fehérek legyenek előtte, úgy tűnik érdekes játszmának néznek elébe*
-Hát , ír , angol eléggé hasonló a kettő, amúgy a család névre mondtam, a Deimosra, amúgy nem vagyok oda a DAnte pokla című műért, múltkor egy csaj is ezzel jött*mondja egy félmosollyal majd a kérdésre persze felel*
-Törzsgyökeres Dán vagyok*mondja tömören a srác felé nézve, a szavakra csak lágyan megrántja a vállát, miközben nyújtózik egyet*
-Annyira nem vagyok oda, a pletykákért, előbb utóbb én is hallok róla, max későn. Amúgy akkor értem, ő hívott, vagy magadtól jöttél?*apró kérdés de igazából nem nagyon tűnik hogy meglepődne vagy csámcsogni akarna rajta*
-Nem vagyok a csámcsogós fajta, nameg úgy is a tudás a lényeg, nem a származás*ejti meg szóban is , majd figyeli ahogy lilulnak a bábuk, és bele is kezdenek, a srác ki is adja a parancsot*
-Akkor legyen Ló a B6ra*mondja bár az usernek fogalma sincs hogy hol a B6 de tételezzük fel hogy ez jó lesz*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 2:55 am

-Hm... szerintem a lefejezés se rossz. Vagy megkapja egy zöld piton vacsorára. Hé... Gilgames... ismerkedj meg a kajával.*emeli fel a vadul kapálózó bábut, és a békésen tekergőző kígyó felé tartja, ami igazából meg sem lövi azt. Bár csoda-e, ha úgy is süket. Inkább visszateszi Ly is végül őfenségét a helyére, nyugodjon le, bár most még az ökrét rázza felé, kérdéses, hogy meddig.*
-Ez nem látszat kérdése csupán. Biztos forrásból tudom, hogy a suliba csakis embereket vesznek fel, ezer évhez meg minimum vámpír kell. De szerintem nem vagy az, akárhonnan is nézlek. *pillant végig a fiún, kissé megvonva a vállát. Ez csak logikus következtetés volt. *
-Én az Isteni színjátékra gondoltam. És azért a pokol leírását csak ne piszkáld, mert szerintem egész jó... de kíváncsi vagyok arra a csajra, aki ilyeneket olvas. Na de mindegy most... *rázza meg a fejét kicsit, majd felkönyököl, és figyel. *
-Az csak jó, ha még nincs. Utálom a pletykát, meg úgy ami lesz az egészből... és nem rád mondtam, hanem, hogy majd tuti fognak ezen rágódni egyesek, hogy igen mert. De most még mindegy. Más választásom amúgy se volt. Hívott is, jöttem is... egy hónapja meghalt anyám, de előtte még közölte, hogy van egy féltestvérem, aki mostantól a gyámom is lesz. Sejtettem, hogy van testvérem valahol, vagy lehet, de ez akkor is jó. Ő addig azt se tudta, hogy létezem, tök jó volt a nyakába szakadni... de hát ha itt van, nekem is muszáj... de legalább így már lehet kígyóm. Na jó, az övé, de kettő van, és Gilgamessel egész jól elszórakozom. *pislog szét, merre is van a kígyó, majd ismét a sakktáblára tér vissza a tekintete.*
-Hm... na inkább nem mondok semmit, te tudod. Akkor G2-ről gyalog a G4-re. *adja ki a parancsot, mire egy fekete gyalogos máris útnak indul. *
-Amúgy mióta vagy már itt?*kérdezi, és elér akkor válaszolni, ha már lépett a srác valamivel, valamerre. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 3:35 am

-Nem éppen, bár akkor már lehet egy kis inkviziciós is mint a máglya rakás*mondja egy félmosollyal a srác felé , majd figyeli ahogy a srác a frászt hozza a bábura, ami a végén mégis csak a helyére kerül*
-Hát a meglátásaid helyesek, nem hinném hogy vámpír lennék*mondja még hozzá téve , valamennyire ő is tisztázban van az ilyesmivel*
-Nemtudom én maradok inkább a földön, szokás mondani hogy a mennybe jó a légkondi viszont a pokolba több a haver*teszi hozzá kicsit komolyabban , de azért a mosoly ott marad, majd egy kis rövid történet után bólint*
-Vannak olyanok akik foglalkoznak vele meg olyanok is akik nem*mondja kicsit egyszerűen*-Mondjuk nem lehetett egyszerű így át állni főleg hogy nemrégen történt, gondolom néha olyan lehet mint a hátadon a púp, én se tudom miért vagyok itt*mondja vállat rántva, majd az egyik parasztot balról a másodikat előre tolja két lépéssel*
-Egy hónapja talán, vagy kettő de nem igen számolom, valahogy az idő nem fontos, úgyis még itt fogok rohadni pár évet, meglátjuk mennyire érek be*mondja kicsit komolyabb hangon*
-DE ezek szerint te újabb vagy...

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 10:56 pm

//olvad//

-Kreatív, ez tetszik. *elismerően vigyorodik el, a máglya azért neki szimpatikus, nem is tudja miért, de mégis az. Csak azért itt lassan ideje lesz lezárni ezt a párbeszédet, mert a végén még halálra aggódja magát a királyné is nem csak őfelsége. Azt pedig ugye senki nem akarná.*
-Még szerencse. Bár tesztelhetjük... *vonja meg picit a vállát, miközben nyakánál benyúl két újjal az ing alá, és egy vékony láncot húz ki, aminek a végén egy kereszt lóg, fekete kövekkel díszítve. Kissé nőiesnek hathat, de hát eleve sem Ly tulajdona volt, csak emlék, és ezért értékesebb bárminél, na meg ezért hordja.*
-Akkor meg a földben mi tetszik? Bár igaz, hogy az élet szép is tud lenni... de azért odalent se lehet rossz az élet. A mennyország az olyan távoli, nem születtem szentnek... meg egyébként is tériszonyos angyal? *újabb vigyor jelenik meg a képén, nem kell biztosra venni, hogy ma nem ivott semmit sem, amiben nem volt alkohol. Nem lehessen tudni azt, de lényeg, hogy jó a kedve, és nem akar bunkó lenni, elvégre sakkozni készülnek amúgy is, azt meg nem jó úgy, ha megfojtani akarják egymást közben. *
-Hát... komoly, maradjunk annyiban. De legalább nem dugtak be egy otthonba, mert a kedves rokonságomtól egyébként kitelt volna. Jó ez már így... csak fura, hogy még most ismerem meg. Rakás mindent nem tudok róla, aztán nehéz megszokni... de kezdtem bírni, jó fej, amikor épp nem depis. *vonja meg a vállát, ő már csak tudja, lassan félig ott él.*
-De vá...várj... Most nem akarok kötözködni, de azért valami mégis motoszkál a fejemben. Te se... na végül is mindegy, tudom, milyen szar, mikor arról faggatnak, kit gyászolsz. Hagyjuk inkább. Na lépj. *néz végül a sakktáblára, és megvárja amíg a fiú lép egyet, majd most ő is lép, pontosabban utasítgat.*
-Na akkor... *állvakarás, majd döntött.*-G2ről F4re... trappolj már, mert itt alszok el. *megnézi magának azt a belassult lovat, katonástól a hátán, majd ezzel ő meg is volna.*
-Hát... úgy két hete... sincs. Nem feltétlen akartam jönni, de azért csak jobb. Kevésbé érzem hülyén magam, mint egy rakás mugli között. *válaszol, miközben ismét csak felkönyököl, és bambul egy kicsit maga elé, felmérve, milyen esélyei vannak. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-18, 11:22 pm

-Végülis*ránt vállat a tesztelésre, közbe úgy tűnik a pokol meg a föld és egyébb monumentumú beszélgetések kerülnek elő térbe, a srác csak kicsit oldalra dönti a fejét*
-Igazából nem sok minden de valahol lenni kell nem? Na meg itt legalább értékelik a fekete humort*teszi hozzá, a tériszonyos angyal dologra viszont nem mosolyodik el, valahogy a magasságtól egyébb dolgok is eszébe jutnak amiket szeretne messzire hessegetni magától*
-Néha jobb később mint soha, amúgy meg a nevelő intézetek se éppen lehetnek leány álom helyek, legalábbis szerintem bár még nem jártam egybe se*mondja majd a következőre kicsit megrántja a vállát*
-Nagyából én is, kb fél éve hallt meg a hugom, azóta valahogy nem izgat merre vagyok csak valamivel lefoglaljam magam*teszi hozzá kicsit komorabb hangon majd lép is*
-E2ről az E4re*mondja miközbe remélhetőleg egy paraszt meg is mozdul, legalábbis meri remélni a srác, majd felnéz a másik fiúra*
-Annyi biztos, legalább elmondhatod magadról hogy hasonló emberek között vagy minthogy egyrakás varázstalan vegyen körül aki úgy kezel mintha nem is ezen a földön járnál. Mondjuk két hét nem is sok idő. Írórszágban is laktál?*újabb kérdés elvégre ha már tudja hogy a srác neve írszármazású, úgy könnyebben tud arra tippelni hogy maga a fiú is valahol ott élhetett*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 12:00 am

-Jaah, cserkészsüti, igazi cserkészből, mi? *vonja meg a vállát, egy félmosoly kíséretében, muglik között már sokat tanult, bár azért most is van szerencséje fekete humorhoz, a saját adagján kívül is. *
-Hát nem voltam, de inkább nem akarom kipróbálni. A rokonok simán bedugtak volna... vagy hanem jobbik eset, kaptam volna muszájzubbonyt, csak, hogy meg ne fázzak egyedül. *mondja kissé elhúzva a száját, nem épp értékelték, hogy ő varázsló, de hát jobb ez most így. *
-Öhh... *kicsit elakadt, mit is mondjon, vagy egyáltalán ugorja át, vagy nem tudja. Csak feltételezi, hogy azért ugyanolyan kínos lehet, mint neki a szüleiről beszélni, vagy is inkább az anyjáról, hisz az apját alig ismerte. Na de azért mégis megszólal, de csak lezárni ezt az egészet.*
-Hát... részvétem. *mondja csendesen, Dante-ra pillantva, aztán visszahajol a bábui fölé, és inkább arra figyel. Hülye lenne azt mondani, hogy hagyják a témát, bár feltételezi, Dante se akar olyan nagyon erről beszélni. *
-Ahha. Mindig is hülyének néztek, hát most legalább nem érzem magam annak, és nyugodtan varázsolhatok is. *vigyorodik el, nem fogja senki kitagadni, ha használja a tudását. És a minisztériumból se jön senki, hogy tiltott művelet. *
-Igen, Droghedában. *válaszol pontosítva, hogy hol is lakott. Most már azonban nem nagyon fog hazajárni, az is biztos. Közben azért gondolkodik, majd lép is.*
-Nah, akkor legyen F1ről H3-ra. Fé három vagy négy lépésből ver, az a durva, de nekem annyira nem megy. *nézi a táblát, bizony, ahhoz elején kellett volna kezdeni az egészet, és nagyon jól játszani. *
-Te... amúgy melyik hálóban laksz? Csak mert eddig még nem jártam ott, ahol elvben lakom. Mivel, hogy gyakorlatban a nővéremnél lakom... csak lassan jó lenne átköltözni. *néz fel megint, most már arra várva, hogy újra léphessen. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 12:38 am

-VAlami olyasmi*mosolyodik el, majd a következőkre csak bólint, őt nem lehetne ilyesmire kényszeríteni de úgy tűnik hogy a srácot se*
-DE most mégis itt vagy szóval elmondhatod hogy megúsztad, csak meg kell ismerned a nővéred, szerintem ez egyszerűbb lesz*mondja kicsit komolyabb hangon, ő maga teljesen egyedül van, viszont úgy érzi hogy jobb is így, amikor a másik megszólal a srác csak félmosollyal megrázza a fejét*
-Köszi... de igazából már mindegy , öngyilkos lett, meghalt eltemették NÉhány mese hamarabb fejeződik be mint ahogy az ember várná, de hát nem mindenki járhat jól.. Csak álltalába az ember úgy kívánja hogy ne éppen a hozzá közel tartozókkal történjen*teszi hozzá*
-Hát... egész nagy terület, és még ott van Mystral is szóval elmondhatjuk hogy a saját környezetünkben élhetük, és pár szabály betartása nem éppen nagy dolog, mindezért... főleg hogy nincs is sok szabály*mondja még hozzá téve, ezzel neki nincsenek is bajai*
-Hmm érdekes hely lehet még nem jártam ott*mondja kicsit komoly hangon majd az előbbi bábut még lépteti egyel előrébb, közben a kérdésre felnéz a srác fele*
-A mars hálóba... bár ott se nagyon fordulok meg, sokszor van hogy inkább lent alszom Mystralban*mondja kicsit bólogatva*
-Szerintem már megcsinálták biztos a szobádat, maximum csak még nem keresett fel Sentinel, legalábbis szerintem, itt azért elég gyorsan megy a munka
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 1:31 am

-Már rajta vagyok az ügyön, a nyakán lógok 24 órát, mert nem fogom hagyni. Mellettem meg ideje sincs depisnek lenni, szal legalább haszon is van benne. *vigyorodik el, azért jó ám, ha nincs az ember egyedül, mert ő látja, hogy kígyókkal társalogni mégse a legjobb dolog a világon, akkor se, ha az ember lánya érti a nyelvüket. *
-De valahogy mégis megtörténik általában. Ez már csak ilyen... *vonja meg a vállát, most ennél okosabbat nem tud mondani, elvégre mit mondjon? Ezzel egyszerűen nem lehet mit kezdeni, a halál olyan valami, amit csak elfogadni lehet, nem kezdheti az ember a játszmát előlről. *
-Ez így nagyon igaz. A suli egész cuccos, bár vannak még problémáim a beilleszkedéssel, de majd túlélem, vagy megszokom. *húzza el kicsit a száját, de ez a pár szabály nem nagy ár, és az emberekkel is megtanul bánni lassan.*
-Igazából porfészek. Amit szerettem az egyedül a kviddics, mert a Démonok azért tudnak valamit. De azon kívül meg szerintem nem nagyon fogok oda járni. *mondja kissé komoran, még csak az kéne, egy sereg mugli rokon a nyakába, nem hiányzik neki. *
-Nah, akkor legalább nem vagyok egyedül azzal, hogy nem sokat lófrálok arra. *vigyorodik el, és közben azért szép lassan haladgatnak a játszmával, már fele bábuja mozgásban van az eredeti helyéhez képest. *
-Jah, majd tuti fognak, bár kereshetnek az Északi toronyban. Általában ott vagyok, szóval nem a legmegtalálhatóbb helyen... az ajtón azzal a felirattal, hogy belépés csak saját felelősségre. Nem csodálom, hogy nem sokan járnak arra, vagy ha igen, akkor mégse kopognak be. *aztán ha Dante lépett, akkor ismét lép egyet, és máris elhúzza a száját. Nem gondolkodott, annak a futárnak most lőttek. *
-Na mindegy... *dörmögi, aztán vár, hogy mi is lesz. Olyan rengeteg, ahogy elnézi, már nincs hátra. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 2:06 am

-Mindenben van haszon, amúgy nem tűnik hogy nagyon bárki nyakán lógnál. Legalábbis én nem látom, elvégre akkor nem itt lennél*mondja egy kicsit csendesebben, a következőre csak bólint, a beilleszkedésre pedig kicsit feljebb kapja a fejét*
-Hát azzal van nekem is, szerintem pár embernek már okoztam egykét kellemes percet a ritka jó viselkedésemmel*mondja egy félmosollyal, bár nem akart ő bunkó lenni senkivel de mégiscsak össze jött*
-Nem ismerem, szóval annyira nem vagyok otthon az ilyesmiben, kviddicsezni is csak néha néha, nem vagyok nagyon sport ember, maximum csak futás a holdfénybe, aztán annyi , vagy néha egykét konditerem és kész..*fejezi be*
-Hát nem , igazából én csak úgy megyek ide oda ha kedvem van, szóval nem vagyok túlságosan felfedező típus*mondja, elvégre csak véletlenül vagy unalomból teszi.. Közbe megint történik egy ujjabb lépés is*
-LEgalább elmondhatod hogy nyugodt környék, amúgy nem mindig ott találnak meg, valamikor csak simán beléd botlanak, szóval emiatt nem kell tartani*mondja kicsit csendesebben*
-Amúgy sokat sakkozol?
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 2:45 am

-Na jó, most fogalmam sincs mit csinál, mert elvileg készít valami mérget, aztán a világ nem tudom melyik részén épp beszerzi a hozzávalókat. Oda nem mehetek, mert ne legyen semmi bajom... *ráncolja össze a homlokát, majd vesz egy mély levegőt, és kifújja. Azért a nővérének se lesz semmi baja, meri remélni. *
-Hát már én is, meg még nem találom igazán a helyem, de legalább biztos pont akad. *barátokat meg majd csak talál, most két hét szobában ücsörgős, beszélgetős ismerkedős alkalom után hiába akarna egyből olyan helyre csöppenni, ahol mindenkivel jóban van. *
-Ehh... tengerpart mellékelve... én éjjel inkább alszom. És a kviddics meg az, amit szeretek... nézni. Próbálkoztam, de első adandó alkalommal leesek mindenestől, mert vesztem el az egyensúlyom meg minden jó. Nem bírom én fent... ciki, de ez van. *vonja meg a vállát, ha egyszer tériszonya van, jobban szeret két lábbal a földön lenni. *
-Azért csak úgy is belebotolhatsz egy két érdekes dologba.*jegyzi meg, neki mindig akkor jön össze valami izgi, ha nem keresi szándékosan.*
-Hát lehet. Bár szerintem eddig két hét alatt már csak tudja valaki, hogy itt vagyok. De nem sietek, jól elvagyok ott is, de azért csak a rend kedvéért, mondjuk, hogy tudjam, kik a szobatársaim. Az se kizárt, hogy te vagy az egyik. Bár eddig egész jó fejnek tűnsz, szal azért nem húznám a szám, ha így lenne. Kevesebb az esélye, hogy kinyírjuk egymást. *néz fel vigyorogva, egy pillanatra abbahagyva a sakktábla bámulását. *
-Nem igazán. Úgy két éve tanítottak meg az alapokra, de az kevés. Brutál, amit a nővérem csinál. Meg se tudok mukkani, már sakk matt, mert kilép a lóval aztán meg futó, bástya, királynő, és nekem annyi. De egyszer majd én is adok neki mattot. Amúgy te? *kérdez vissza, már belelkesült a sakktól amúgy is. *
Vissza az elejére Go down
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 2:56 am

-GOndolom mivel ő tartja a Toxicologia órákat, ami főként méregtannal foglalkozik, valahonnan be kell szerezni az alap anyagokat, amúgy meg tudod én úgy vagyok vele hogy nem ártom magam a nagyok dolgába*
-A biztos pont néha éppen elegendő, valahogy én is így vagyok vele, amikor eljöttem úgy voltam vele hogy mindegy csak távol... hát ez elég biztosan távol van*mondja kicsit csendesebben, mondjuk annyi biztos hogy ez igaz amit mondott*
-Nem ciki, nem mindenkinek kell madár leszármazottnak lennie, én se nagyon bírom szóval próbáltam de nem jött össze amúgy én úgy alszok ahogy éppen össze jön, mostanába nincs alvós időszakom*meséli elvégre tényleg van hogy nappal alszik éjszaka van fent*
-Az biztos, legalábbis eddig nem volt olyan hogy nem, de tudod ez az újság előnye, nem lehet mindig hamar kiismerni a dolgokat, legalább nem unjuk el az agyunk*mondja kicsit komolyabban, ő ebben hisz, meg ezt tapasztalja*
-Hát ki tudja... amúgy nem vagyok gyílkolászós fajta csupán ha van rá ok, de valahogy mostanába ellenzem az agresszív megmozdulásokat*mondja kicsit komolyabban hozzá téve , valahogy már nem az a régi a srác sem, közbe megint csak lép egyet ,de igazából már nem figyel annyira*-Minden esetre köszi, te se tűnsz rossz fejnek*teszi hozzá*
-Hát legalább lesz kitől tanulnod*mondja egy félmosollyal, majd a kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét*-HÁt nem akarok hazudni igazából már fiatalabb korom óta játszok talán 3 éve próbáltam ki de talán ha játszottam eddig összvissz 7-8X nagyon nem kötött le, nem vagyok türelmes...
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-02-19, 3:29 am

-Azért nem kell engem félteni. De na, legyen, ahogy akarja, nem fogunk ezen összeveszni, addig legalább próbálkozom beilleszkedni, amíg nincs itt. *próbálja nézni a jó oldalát, pedig már ezen összevesztek nemrég.*
-Jahm, hát értelek... asszem. *mondja felpillantva, azért nem biztos benne, hogy száz százalékig igen, de valamennyire mégis. *
-Azért szoktak szívatni, ahhoz képest, hogy apám családjában rengeteg volt a jó kviddicses, de azért ebből nem következik az egyenesen, hogy nekem is annak kéne lennem. Bár nekem még a szék is magas néha, de ez van. *vonja meg kicsit a vállát, majd az alvásra nem mond semmit, egy hétig még neki se ment, most kezdett helyrerázódni. *
-Jaja, ebben igazad van. *vigyorodik el, tényleg jó, hogy senkit nem öl meg az unalom itt, amennyi felfedezni való van mindig.*
-Öhh... én... hát én ezzel úgy vagyok, hogy ha felhúznak, tudok agresszív is lenni, bár egy ideig még húzza a türelmem. Csak nem kell feszegetni, és minden tök jó máris. *válaszol, azért őt se úgy kell elképzelni, hogy mindenért a másiknak megy. *
-Ühüm, értem. Hát azért nem csak türelem, de azért nem panaszkodhatsz. Nem nő a májam tőle, de ha síkhülye lennél hozzá, már rég mattot tudtam volna adni. De ez most gondolkodtatós lett... Na jó, Gilgames bealudt. Imádom ezt a kígyót, eszik, aztán végigsiklik nekem a félkastélyon, majd lebegtessem haza, mert elalszik valahol. Tök jó... de addig is... ez asszem sakk lesz... bár még lenne esélyed hárítani, csak jobb, ha megyek. Eddig tuti Fé is hazaért, vagyis remélem. *áll fel, miután szétnézett, majd még lépett is egy utolsót. Hátratolja a széket, majd ha felállt, visszateszi a helyére, és előkotorja a pálcáját. *
-Na Dante, örvendtem, és kösz a játszmát. Szép estét. *köszön el, még kezét nyújtva a fiú felé, mert bizony szokása kezet rázni úgy alkalomadtán, aztán megemeli a kígyót, és maga előtt lebegtetve a nem is olyan kis példányt, lassan távozik. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 7:16 pm

*Egy lány lépdel a gyönyörű kövekkel díszített ajtó felé. Lassan megy, ezt már megszokhattuk tőle, hisz nem siet sehova sem. Amikor az ajtó elé ér a kezét a kilincsre teszi, de mielőtt benyitna még végig simít az ajtón. Keze épp, hogy hozzá ér az ajtóhoz, végül másik kezét is rárakja az ajtó kilincsére, mintha az nehezen nyílna. Mikor lenyomja és kinyitja az ajtót, bepillantást nyer egy terembe. Asztalok és láda található ott. Némely asztalon varázslósakk tábla látható. Amelia elmosolyodik, hogy talált egy olyan termet ahol teljesen kikapcsolódhat. Az ifjúhölgy beljebb lépked, és tüzetesen mindent végig mér, semleges arccal. A láda felé lépked, és mellé gugol. Felnyitja a láda tetejét és mikor megpillantja a játékokat elmosolyodik. Nem vesz ki semmilyen játékot, hisz egyedül elég nehéz lenne játszani. Meg magát nem is tudná legyőzni se.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 7:29 pm

* Egész jól telt a reggele ahhoz képest, hogy pont Aysha-val nem akart találkozni, de szerencsére ő nem annyira haragtartó, mint Jasmine, így nem ment át a beszélgetésük vitába. A kikötőben álldogálva rájött, hogy egész nap azért még sem lehet ott bármennyire is el szeretné kerülni az embereket. Még jó, hogy nem esett az eső, csak csöpörgött egy kicsit, de az is hamar el állt. Így most kénytelen már bemenni a kastélyba. Már enni is kéne meg valami mást is csinálni, mint egész nap álldogálni. Mikor sétál a keleti torony felé, akkor döbben rá, hogy bár a másik két háznak a klubhelyiségébe nem mehet be, de attól függetlenül felmehet a toronyba. Így is tesz, tehát elsőnek a déli tornyot célozza meg. Itt még úgy sem járt, nem mintha a nyugati toronyban olyan sűrűn fordulna meg. Az evés még várhat egy 5 percig, most viszont kíváncsi, tehát felmerészkedik a déli toronyba. Először egy ajtóhoz sétál, amit éppen akkor szemelt ki mikor felért a toronyba. Nem vár túl sokat, benyit és akkor néz körbe, hogy bizony valami játékterem féléhez lyukadt ki. Tetszetős egy hely, és mikor belép rajta, egy ismerős lányzót pillant meg, méghozzá az egyik háztársát. Mostanában úgy sem tartotta velük a kapcsolatot pedig elvégre sentinel vagy mi fene. Odasétál mellé, majd megszólal. *
- Szia, eltévedtél?
* Néz rá Amelia-ra, és egy kedves mosolyt is küld felé. Majd körbe néz immáron belülről, és csak akkor fedezi fel, hogy igen csak jó termet fedezett fel, és örül annak, hogy nem egyből az étkező felé vette az irányt, és a szobájába. *
- Rég találkoztunk, azt hiszem akkor mikor felkísértelek a szobádba. Mi újság?
* Kicsit sokat beszél, de nem is gond legalább nem lesz köztük vészesen sokáig csönd, hanem valamiről csak tudnak majd beszélgetni, legalább is most Troy így tervezi, ha meg nem sikerül, akkor még mindig ott a B terve, hogy Amelia-t elhívja enni az étkezőbe, mert lehet nem csak a fiú ilyen "szerencsétlen", hogy nem jutott még el enni. *

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 9:46 pm

*Amelia hallja az ajtó nyitódást, de nem fordul meg, viszont keze már a pálcáján van. Rossz szokása ez, mert mi van ha valaki hátulról megtámadja? Na de azért van máris a kezében a pálcája, hogy ne érje semmi váratlanul. Az a valaki aki a lány felé közelít fiú. A járásáról meglehet állapítani. Amelia villám gyorsan fordul meg és szegezi pálcáját a fiúra. Viszont rögtön el is rakja a pálcát mikor megismeri az ifjú urat. A lány kicsit elszégyelli magát, ezért a fejét lehajtja és nagyon halkan motyog egy sziát is. Szégyenébe elfordul a fiú elől, bár tudja, hogy ez illetlenség, és úgy válaszol.*
-Nem nem tévedtem el, csak kiváncsi vagyok!! És bocs az előbbiért csak ez a mondjuk úgy, a fiúnak, még mindig háttal, nem mer megfordulni.*
-Igen elég rég találkoztunk. Velem semmi élem az életet, jól el vagyok! És te veled mi van??
*Kiváncsi rá, hogy a fiúnak, hogy teltek a napjai. Közben elindul az egyik asztal felé amelyen egy sakk tábla helyezkedik el, és a világos bábukhoz leül.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 10:00 pm

* Sikeresen megérkezik a játékterembe, ahol kicsit furán fogadják. Nem gondolta volna, hogy egyből az arcában lesz egy pálca, na de sebaj meg kell szokni, bár mondjuk a fiú nem tartja magát ijesztőnek, hogy féljenek tőle. Nem akarta mondjuk megijeszteni, csak a kíváncsiság hajtja őt, ezért tévedt ide. *
- Nem akartalak megijeszteni.
* Bár mondjuk nem tudja ténylegesen, hogy megijesztette-e Amelia-t, de ahogy reagált a fiú jelenlétére, ő így látta. De hát ez van, ha lány lenne lehet ő is így reagálna minden neszre. De azért örül, hogy valaki nem tud eltévedni ebben a kastélyban, még úgy sem, hogy új. Most őt is a kíváncsisága hajtotta, így egy kedves mosolyt küld Amelia-nak. *
- Ennek örülök, legalább nem csak én vagyok kíváncsi típus.
* Mosolyodik el, majd a bocsánat kérésre vállat ránt, bár lehet, hogy Amelia nem látja, mivel háttal van neki. Ezt nem tartja egyáltalán illetlenségnek, főleg azok után ahogy köszöntötte Troy-t. De azért kicsit hülyén jön az ki, hogy a hátával beszélget, így mellé lép, és próbálja megkeresni a tekintetét. *
- Szeretek a hátaddal beszélni, de jobban örülnék ha a szemembe néznél.
* Nem bántásnak szánja, sőt még mellé mosolyog is, amit nem tud lemosni most az arcáról. Ez nem olyan vidám mosoly, inkább csak a meglepettségé. Igaz, nem minden nap szúrják ki a szemét a pálcával, de majd megszokja ezt is. Elvégre, megszoksz vagy megszöksz. *
- Az jó, és amióta itt vagy találkoztál már valakivel? Persze rajtam kívül.
* A kérdést jobban szerette volna nem meghallani, de muszáj lesz rá válaszolni, így hosszasan elgondolkozik, hogy mit is mondjon. Majd mikor meg lesz, már látja, hogy Amelia az egyik sakktáblához indul el, ahová követi Troy, és leül vele szemben. Majd így válaszol, hogy most már tényleg látja Amelia tekintetét. *
- Ha azt vesszük én is élem az életem.
* Kacsint a lányra, ennél többet úgy sem fog elárulni, mert amúgy is kicsit zűrös történetei vannak, amit lehet, hogy Amelia nem értene meg, de nem is baj. Majd ránéz a sakktáblára, és újra megszólal. *
- Tudsz sakkozni?
* Most már a tekintete is Amelia-n van, és szeméből ki lehet olvasni a kíváncsiságot. Tényleg érdekli, hogy a lány tud-e sakkozni, mert ő jómaga nem. Örül, hogy a tóba tud kacsázni, ez is most azért jutott az eszébe, mert reggel kint volt a vízesésnél, és ha Amelia tud sakkozni, akkor a fiú is elő tud valamivel állni, amit ő tud. Bár mondjuk ahogy említette Aysha-nak is nem nagy szám, egyszerű a követ a vizen ugráltatni. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 10:33 pm

-Mondjuk azt, hogy nem ijesztettél meg hanem csak ez egy reakcíó. Tudod nekem van egy ilyen nem tudom, hogy hívják asszem rögeszme, na szóval, hogyha valaki bejön egy terembe akkor nem nézem meg ki az hanem a pálcámat rántom elő. *mondja artikulálva amit valószínűleg Troy nem lát mivel Amelia háttal áll a fiúnak.*
-Hát legalább már ketten kíváncsiskodhatunk! Nyithatnánk egy klubbot ami a Kíváncsi Fáncsi nevet viseli! Na mit szólsz? *Kérdezi komolyan, de a végén elneveti magát hisz nem gondolja komolyan. A lánynak van egy ilyen „betegsége” , hogy ha zavarba van akkor sokat és butaságot tud beszélni. Mikor a fiú bejelenti azt, hogy inkább a lány szemébe nézne, felkuncog. És a fiú szemébe néz. *
-Találkoztam egy sráccal Caleb, ismered? *Kérdezi kiváncsian a fiútól majd leül a sakktáblához. Troy is oda jön és elmondja a válaszát, ami picit rövid, de ha nem akar akkor a lány nem erölteti.*
-Hát nagyából tudok te tudsz? *Kérdezi a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 10:47 pm

* Gondolta, hogy eféle dologról lehet szó. Vagy is reakció nem pedig az ijedségtől, de persze Troy nem is feltételezte Amelia-ról, hogy ijedős lenne, csak általában az ilyen hirtelen megjelenéses találkozüs dolog ezt szokta kiváltani a lányokból. *
- Értem, de azért vigyáz vele, mert van, aki az ilyet nem szereti.
* Még a végén bajba esik Amelia, mert valakire pálcát emel, aki békés szándékkal közelíti meg. Meg tudja, hogy Amelia is igen kíváncsi lélek, tehát Troy nincs egyedül ezen a téren. Bár ennek örül, de, hogy klubbot is alakítson erről, hát kicsit furcsálja, de elneveti magát, főleg az elnevezésen. *
- Azt hiszem, eléggé szűk körű lenne akkor ez a klub.
* Fejti ki a véleményét, és már is áttérnek arra, hogy kivel mi történt, ami úgy néz ki, hogy egy mondattal elintéznek, bár Amelia kezd kicsit megnyílni és már is egy fiú neve hangzik fel. Érdekes, így első hallásra, azt tudja, hogy a sentinel társa, de ahogy a beszélgetésben leesik neki, tuti, hogy tetszik a lánynak. Mondjuk ennek örül, legalább nem ő lesz mindenki "kedvence". Kicsit már unta, bár örült annak, hogy ennyi lány csak őt akarja, de hát elszúrta kétszer is, de most nincs ideje ezen gondolkozni, és őszintén szólva nem is akar. Nem várakoztatja meg a válaszával Amelia-t. *
- Személyesen nem ismerem, de a sentinel társam, ha jól tudom. Tetszik mi?
* A kérdést szemöldök vonogatással tette fel, bár lehet, hogy kicsit bunkó ilyet kérdezni, de szeret ilyeneket tudni. Lehet, hogy néha rosszul esik neki ilyeneket hallani, nem mintha bejönne neki Ameila, csak eddig mindegyik lány Troy-ért volt oda, és rosszué esik neki, hogy most más vette át a helyét a "valakiért rajongók" lista élén. De mindegy is nem fog ez miatt szomorkodni, az egész nem érdekli. Bár úgy van vele, hogy tényleg muszáj lesz srácokkal is összehaverkodnia, hogy eltudjanak menni egy közös ivászatra, hogy a piával elfeledje a történteket. Igaz nem szereti az italt, meg egyedül sem szeret inni, de azért lányt sem kérhet meg ezzel, hogy gurítsanak le egy-két pohár alkoholt, mert akkor az jönne le, amit Jasmine is a fejéhez vágott, hogy így éri el a céljait a lányoknál, pedig ez nem igaz. Nagyon nem, de nem akar már magyarázkodni se, már abba is belefáradt.
Majd odasétál Amelia-val a sakktáblához, és leül a lánnyal szemben. Mivel Amelia a világos bábukhoz ült le, így ő a sötét figurák mögé. *
- Restellem, de nem tudok. Én kacsázni tudok a vizen. Bár ahhoz nem kell olyan logikai tudás, mint a sakkhoz.
* Néz végig a bábukon, mert igazából még az elnevezéseit se tudja, hogy mi melyik, hogy kell lépni meg ilyenek. Borzasztó egy fiú, de senki sem tanította meg sakkozni, régen nem is foglalkozott ilyenekkel. De úgy látszik, hogy mindenki olyan játékokat tud előhozni, ami a fiú számára ismeretlen, bár a sakkról hallott, nem úgy, mint a LEGO-ról. *
- Jártál már Mystral-ban?
* Egy egyszerű kérdéssel indít, hátha eltudja vinni másfelé a beszélgetést, mert tényleg kicsit kínosan érzi magát, hogy nem tud sakkozni, de hát van ilyen. Neki nem volt normális élete, gyerekkora, hogy ilyen játékokat ismerjen. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime2010-04-06, 11:10 pm

-Jó majd próbálok magamon uralkodni, csak ezt elég nehéz uralnom egy dolog miatt…! *Mondja a lány, visszagondolva arra, hogy mért van ez az óvíntézkedése. Persze ha a fiú megkérdezi akkor elmondja majd neki.* -Meg elég jól tudok párbajozni is szóval nincs mitől félnem de azért megjegyzem a tanácsod hisz Sentinel vagy vagy mi a csoda! Amúgy még mindig nem csíped azt a „munkát”?? *Kérdezi és felhúzza szemöldökét. Kiváncsi hisz csípi a fiút mint havert, mert most nála más a nyerő. De Troy elmondásából, nem hiszi, hogy a fiú ismerné Calebet.*
-Ja nagy lenne a tagság te és én és senki más na jó talán egy pár embert be tudnánk szervezni de Jasminet kihagyhatnánk! *Fintorodik el a lány neve után. Nem nagyon csípi a macskás ügy után.*
-Jah tetszik, nagyon jól néz ki!! *Vigyorodik el a fiú szemöldök huzogatásán. Amelia nem szégyenlős, mert árvaházban nőtt fel és ott fiúkkal aludt egy szobában . Szóval nincs mit szégyelni. De azért ő is visszavág.*
-Te melyik csajba vagy belezúgva? *Teszi fel a kérdést egy kaján vigyor kíséretében.*
-Mindegy mert én kacsázni nem tudok *Mosolyogja el magát.- -Játszunk valamit de te dönts!! -Igazából igen jártam ott Calebel!! *Megint elvigyorodik*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kísérteties játékterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísérteties játékterem
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: