Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Kísérteties játékterem

Go down 
+43
Athalie Rapace
Leopold Worchester
Naomi Teigneux
Yvonne Ricci
Élias Adachi
Chloe Walsh
Ashi Angel
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Lucius Rufinus
Bruno Stora
Serafina Damiana
Electra Richter
Luka Dubois
Ginger Rosenberg
Aristarkh Y. Zhukov
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Magdalena Kristina
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Mona Braxton
Lucas Doroven
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Nil Moriarty
Lisa Renfield
Miroslav Volodya
Hunyadi Péter
Daphne Alucard
Takoda Turner
Varg Yrjanfrost
Aleksandra Radjenovic
Leila Hunt
Aysha Darkblood
Jane Swan
Lynessa Loharn
Diana Gray
Troy Clayton
Amelia Davenport
Lionel Dustsnow
Lysagh Siobhain
Sideris Valbraith
47 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-06, 11:37 pm

* Utálja, hogy nem fejezik be a mondatot, bár ezt Amelia nem tudhatja, hisz nem ismeri közelebbről Troy-t. De Troy-t sem kell félteni, szóval ő mindent megkérdez, amit meg akar tudni. *
- Egy dolog miatt? És mi miatt? Persze, ha nem szeretnéd nem muszáj elmondanod, megértem. Mindenkinek vannak magánügyei.
* De annak örül, hogy legalább valaki megfogadja a tanácsát, akkor Amelia-hoz még nem jutottak róla rossz hírek. De már az sem érdekelné, hogyha ez miatt elítélné bárki is, hiszen nem sokára elmegy ebből az iskolából, és akkor mindenki boldog lehet. Na igen, a sentineli munka... Az is egy másik tészta, majd lemond arról a posztról is. Bár most sem nagyon hangoztatta, hogy sentinel, de a jelvény cak látszott a ruháján, de ezek után tuti, hogy nem fogja hordani. *
- Hát nem a szívem csücske, elhiheted.
* Húzza el a száját, mert tudja, hogy nem egy könnyű feladat, és azt is tudja, hogy nem csinál semmit sem ahhoz, hogy megérdemelje a jelvényt. De ez majd úgy is változni fog, csak ki kell várnia az időt. De már szíve szerint már most pakolna, és hagyná itt az iskolát. Az mondjuk nagyon is fájt neki, hogy még ebben sem hisz neki Jasmine. De mindegy is, az ő dolga, majd úgy is rájön erre, ha nem találja sehol sem a fiút, bár nem úgy nézett ki, mint aki halálra keresné Troy-t. De ha már Jasmine-nál jár a gondolata, kicsit meglepődik, hogy az ő nevét hallja, és nem pozitívból. Összeráncolja a homlokát, és kérdőn néz rá. *
- Mi bajod Jasmine-nal?
* Tényleg nem érti, hogy miért utálja ennyire Amelia, pont azt a lányt, akivel volt egy kis kavarodása a múlt héten. De erről nem is tájékoztatták, nyílván érdekli a dolog. De hamarosan megkapja a választ remélhetőleg, majd szóba kerül egy másik diáktársuk is. Troy kiszúrta, hogy Amelia-nak igen is tetszik a srác, hát ezt látni rajta, főleg ha így áradozik róla. A következő kérdést nagyon nem akarja meghallani, de bunkónak se akar tűnni, így muszáj lesz válaszolnia. *
- Senkibe.
* Egy szóval el is intézi, mert ugyan csak nincs senkibe se belezúgva, az más kérdés, hogy tetszik-e neki valaki, bár már erre se tudna értelmes választ adni. És lehet nem is fog, hogy ha rákérdez Amelia. Azért kicsit gyors lenne ha két találkozás után bele lenne zúgva a másikba. Bár hallott már ilyet, hogy szerelem első látásra, de ebben nem hisz.
Viszont most mosolyog is mikor meghallja, hogy Amelia kacsázni nem tud. Az a legjobb mivel ő meg sakkozni, tehát egyenlő arányban vannak még. Az, hogy válasszon játékot... Hát, nem igazán ért nagyon egyikhez sem, de azért ha talál egy pakli kártyát, akkor römizhetnek is vagy makaózhatnak, attól függ, hogy milyen kártyát talál. *
- Kártyázni tudsz?
* Azért a biztonság kedvéért megkérdezi, mert az egy dolog, hogy talál paklit ha a másik nem is tud kártyázni. De azért pár játékot felsorol, amit tud is játszani vele, de persze, ha Amelia tud jobbat azt is szívesen fogadja. *
- Römi? Póker vagy makaó?
* Igen, csak kevés kártya játékot ismer, de hát öreg nénivel azért nem játszhatott olyan játékkal, ami túl "fiatalos" volt. De közben megtudakolja azt is, hogy volt-e már Mystral-ban, ha már itt van egy köpésre, akkor mért ne. Na, de megint meghallja a nevet, ami már kezd kicsit kínossá válni, de nem teszi közzé. Igazából nem akar a fiúról beszélni, ezért inkább tovább kutat, hátha talál egy paklit. És lám, talált is szerencséjére. *
- Tehát akkor mit játszunk?
* Kérdezi közben már keveri is a kártyát. Azt persze nem nézte meg, hogy magyar vagy francia kártya-e, de mindegy. *

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 8:32 pm

*Pont az a kérdés, amire nem akar válaszolni. Nem tudja, hogy mennyire bízhat meg benne, de elmondja.* -Tudod én egy árvaházban nevelkedtem fel, és ott nagyon sok legjobb barátom volt de csak egy igazi volt: Norah. Már meghalt. Őt örökbe fogadták és az árvaház meletti erdőbe lakott két idős emberrel. Egyszer jött a hír, hogy a család meghalt. Nem mérgezték meg magukat, nem szúrták le magukat sőt amikor felboncolták őket semmit nem találtak. Gondolom sejted, hogy haltak meg! Na én akkor még nem tudtam. Nagyon magam alá kerültem abban az időszakban és akkor bontakozott ki a mágiám is. Szóval gondolhatod mik történtek, ebbe most nem mennék bele. Nagyon mérges voltam és eldöntöttem megkeresem azt az embert aki megölte Noraht. Elindultam a városban és kikötöttem egy nagyon sötét és gonosz helyen, ahol csak fekete mágusok voltak. Nagyon megilyedtem, nem csoda hisz ekkor 7 éves voltam, és elkezdtem szaladni. Akkor kaptam Devilt egy embertől. Aztán neki mentem egy embernek, aki borzalmasan büdös, és ronda volt. Amikor meglátott elvigyorodott és azt mondta, hogy a barátnőm halála csak jelzés volt és én leszek a következő. Na azóta rántom mindenkire a pálcám.* A mondandója végén a lány arcán könnycseppek keztek el folyni, az emlék hatására. Nagyjából szabályozta magát.*
-Mert egyszer kővé dermesztette a macskámat. De már jól van! *Ezt elég semleges hangon mondta, mert nem nagyon érzett másképp. Viszont mikor meghallotta, hogy Troy nem szerelmes senkibe, elvigyorodott.*
-Jó tegyük fel, hogy nem vagy bele esve senkibe! De valaki biztos tetszik neked! Nekme két ember tetszik, ha érdekel elmondom, de lehet, hogy elég kínos lesz neked. *Tett enyhe célzást arra, hogy ki a másik ember aki tetszik neki.*
-Na én nem vagyok nagy kártyás egyedül speedezni tudok, de ha megtanítasz akkor játszhatunk tőlem mást is! *Mondja egy nagy mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 8:55 pm

* Végig hallgatja a történetet, amit Amelia mesél neki, hogy ugyan mért ránt mindenkire egyből pálcát. A történet végére kb. a fiú álla is leesik. Érdekes egy történet, és úgy látszik, hogy nem csak Troy-nak van igen fura elő története. De mondjuk egy iskolában vannak, itt vigyáznak a magiszterek a diákokra, szóval illetéktelen emberek nem tehetik be a lápukat a kastély falai közé. Legalább is Troy szerint nem, aztán ki tudja, hogy a gyakorlatban, hogy működik, de abban teljesen biztos, hogy a magiszterek nem hagyják, hogy megöljenek egy diákot. Persze azért itt elgondolkozik, mert Sirius is meghalt, bár az egészen más tészta. *
- Értem, de itt nem kell félned a magiszterek nem hagyják, hogy bajod essen, főleg, hogy ha tájékoztatod őket, hogy mi történt, akkor fokozottabban fognak rád figyelni, én egészen biztos vagyok benne.
* Tényleg így gondolja, bár ahhoz kéne beszélnie valamilyek magiszterrel, de persze elsőnek a saját házának a vezetőjével, hisz ő azért van itt. De így a magiszterekről áttérve, az egyik diáktársuk kerül szóba, vagy is kettő, de most még így az elején Jasmine-ról esik szó, hogy mért utálja Amelia. Mikor meghallja, hogy mi történt, kissé elképed. Hát, ezt nem gondolta volna Jasmine-ról, hogy egy állatot képes bántani. Erre inkább nem szól semmit, vagy is legszívesebben most felkeresné a lányt, és kiosztaná, hogy mégis ezt, hogy gondolta, de valahogy nem akar most vele találkozni, hisz azért kerüli. Majd egy másik téma merül fel kettőjük közt, amire inkább nem válaszol, legalább is arra a részre, hogy neki ki tetszik. Mert ost nem akar felsorolni két embert, de most már úgy van vele, hogy inkább próbálja elfojtani magában az érzéseit, tehát, így nem is tetszik neki senki. Viszont arra felkapja a fejét, hogy neki kínos lenne, ha elmondaná Amelia, hogy ki tetszik neki még. *
- Kínos? Nekem? Ugyan mért lenne nekem kínos?
* Felvonja a szemöldökét, de ez hamar eltűnik, és egy mosoly váltja fel. Legalább is olyan meglepődés mosoly, de már előre fél a választól. Van egy tippe, hogy kit fog mondani Amelia, de azért reméli, hogy téved, de mindjárt ki fog derülni, legalább is arra vár, hogy a lány elmondja. Közben előkerül egy pakli kártya is, amit Troy alaposan meg is kever. Mikor felmerül még egy kártyajáték, Troy érdeklődve néz, mert ugyan még nem speedezett. *
- Speedezni? Az milyen?
* Kérdezi, majd leteszi középre a paklit, és várja, hogy Amelia osztjon és, hogy kipróbálja a speedezést, vagy legalább is valamilyen szabály szerűséget mondjon. Legfeljebb ha nem lesz élvezhető, mert Troy nagyon béna, akkor majd egy másik fajta játékot is elkezdhetnek. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 9:25 pm

-Nem mondhatnám azt, hogy félek. Vagyis mondhatnám de már hozzászoktam a félelemben éléshez. És nem hiszem, hogy ide bejönne a suliba, meg ha be is jön itt vannak a suliba egy csomóan és elég nehéz lenne úgy megölni, hogy nem találnának ránk. Szóval nem vagyok valami para gép! *Meséli el a gondolatait de már szívesen tovább lépne a témán.*
-Ígérd meg, hogy nem mondod el senkinek! Lécíí! *Kezd könyörögni a fiúnak, mert nem szeretné egyenlőre senkinek se elmondani.* -De ha el is mondod valakinek akkor is tudni fogom, hogy te voltál, mert csak neked mondtam el! *Villant egy vigyort a fiú felé, hogy az érezze ez nem fenyegetés.*
-Hát szerintem már elég célzást tettem rá, hogy ki a, de segítek egy kicsit. Na szóval ismered nagyon jól, sentinel de nem Calebre gondolok, persze ő is jól néz ki na mindegy, szerintem nagyon jó fej, és neki mondtam el egy titkom aztán megígértettem vele, hogy nem mondja el senkinek és erre nem válaszolt még. *Újra rávigyorog a fiúra és a szemébe néz. Nincs zavarba vagyis ez nem látszik rajta mert magába folytja. Belül viszont már jócskán elpirul. Aztán leveszi a szemeit a fiújéról és a kártyalapokra néz.*
-Na a speed az olyan, hogy a paklit kétfelé osztjuk. *Két felé osztja*- Aztán magunk elé rakunk 7 lapot, de egymás mellé. *Megcsinálja azt amit mondott, hogy Troy is lássa, hogyan kell.* -Felfordítjuk és egymásra rakjuk, de úgy hogy például királyra a tizest. És így tovább. Aztán ha elfogyott a 7 lapból az összerakható, akkor a saját paklidból annyit veszel, hogy újra 7 kártyád legyen. Rakj egy lapot középre a kártyapaklidból. De a kártyapaklid fordítsd le. Én is lerakok egyet és te a tiédre én az enyémre rakom a kártyáimat de gyszerre rakjuk le, és ha egyforma a két felső lap akkor speedet kiáltunk és aki előbb kiált az nyeri a kört. Aki veszt az magához veszi a kártyákat. És játszunk tovább ja és azt elfelejtettem mondani hogy sorba kell rakni tehát király 10, 9 … Ha nem érted akkor szólj!
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 9:46 pm

* Na, jó ezt most nem érti. Ha nem paragép, akkor mért rántja elő állandóan a pálcáját, hogy ha valaki a háta mögé settenkedik? Na, ez nem fér a fejébe, de mindegy is, nagyon nem akarja firtatni a dolgot. Talán jobb is, így bár ha Amelia szeretne még róla beszélni, akkor Troy szívesen meghallgatja, bár nem csak azért mert ez a dolga, mint sentinel, hogy segítse a társait, hanem tényleg próbál segíteni ha tud. És persze, hogy lehet vele alkudozni, meg ez természetesnek is tartja, hogy nem mondja el vele, de ha Amelia ettől nyugodtabban alszik, akkor megígéri. A jobb kezét rárakja a szívére, és megszólal. *
- Ígérem. Tényleg nem fogom senkinek se elmondani.
* És így is gondolja, még egy apró mosolyt is küld a lány felé, hogy biztos legyen abba, hogy Troy igazat mond neki. Részéről ez teljesen egyértelmű volt, hogy nem mondja el senkinek, mivel ez tényleg olyan magánügy, ami senkire se tartozik, és igazából megtiszteltetve érzi magát, hogy ezt megosztotta vele Amelia. Ugyan ez a mosoly az arcára fagy mikor rájön, hogy bizony kire is gondolt Amelia. *
~ Jaj, ne! Legközelebb papír zacskóval a fejemen fogok közlekedni. ~
* Troy nem mondja el valóban, hogy ki tetszik neki, mert épp az előbb közölte vele Amelia, hogy utálja, bár most már nagyon a lánnyal sincs jóban, és nem akar tovább belekavarodni. Igaz, amit mondott neki a belső kertben kicsit durva volt, de az biztos, hogy még nem volt felkészülve rá, még egy kapcsolatra, de így járt, nem fogja megváltoztatni. Igazából, felőle azt csinál, amit szeretne, ő úgy is hamarosan itt hagyja az iskolát, és majd ha visszajön, ha így tervezi, akkor bizony más lesz majd. De nem biztos, hogy még elhatározta magát ezen a téren, hogy visszajön, de majd meglátja. Azt eltervezte, hogy ha visszajön, akkor teljesen más lesz, csak még nem döntötte el, hogy pozitív vagy negatív irányba fog változni. Már nagyon szeretné a saját arcát mutatni, de erre még várnia kell. Sokat nem is akar erre gondolta, mert nem azért van itt, hogy ilyeneken agyaljon. Inkább figyel Amelia-ra, aki elmagyarázza, hogyan is kell speedezni. Kicsit kusza ez az elmagyarázás, de még mindig úgy van vele, hogy majd akkor mást játszanak. Amikor megkapja a paklit, megcsinálja azt, amit Amelia, és kicsit furcsálja, hogy a királyra mért a tizest kell rakni. *
- De a királyra a tizest? Na, ez fura játék.
* Pedig próbálja megérteni, de nem igazán megy neki. Mindegy is, majd csinálja azt, amit Amelia. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 10:33 pm

-Oh köszi, hogy megígérted! Jó haver vagy! *Mondja a fiúnak. Amikor látja, hogy a fiú arcára fagy a mosoly elfordítja a fejét. Aztán filózik egy kicsit, hogy megkérdezze-e, hogy a fiúnak ki tetszik, végül úgy dönt megkérdezi.*
-És neked ki tetszik? Persze nem muszáj elmondanod ha nem bízól bennem! Megértelek akkor is! * Mondja majd egy halvány mosolyt villant a srác felé. Persze nem esne neki jó, hogyha nem mondaná el de megértené a lány, mert nem mindenki olyan bizakodó típus.*
-Akkor nem úgy van a sorrendet mindig elfelejtem! De tőlem játszhatunk mást is nekem mindegy! Talán van a ládában valami társasjáték! *Int a láda felé és közben azon gondolkozik, hogy miket játszhatnának. Nem nagyon ismer varázslójátékokat.*
-Amúgy van valami terved a jövőre nézve? Vagy esetleg mi szeretnél majd lenni? *Teszi fel a kérdés özönt Troynak.*

//fagy.//
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 11:08 pm

- Senki nem tetszik.
* Kacsint Amelia-ra, ami részben nem igaz, de ezt nem kell tudnia a lánynak. Meg amúgy sem fog küzdeni a lányért, eddig se tette se Michelle-ért, se Jasmine-ért. Ha nekik más kell, akkor legyen, ebbe Troy úgy sem fog bele szólni, meg nem is lehetne, mert ugyan mi alapon?
Próbálja követni a kártya játéknak a szabályait, de valahogy nem fér neki össze, hogy mi melyik után és mért. Így inkább kérdez, mert mért ne tenné? De, úgy látszik, hogy Amelia is belezavarodott már. Ezen elmosolyodik a fiú, de persze nem kárörvendően, hanem egyszerűen aranyos, hogy egy kérdéstől már nem tudja, hogy mi van. De már ki tudja hány óra, és ideje lenne visszamenni a hálókörletükbe, legalább is Troy az étkezőt venné célba, mert csak 5 percre akart felugrani, ahelyett ki tudja, hogy hány órája vannak már itt, és igen élvezi a lány társaságát, de a gyomrának nem lehet parancsolni. *
- És mi lenne ha elmennénk enni, és utána aludni?
* Teszi fel a kérdést, hátha Amelia is beleegyezik, mert Troy csak ugyan éhes, tehát ha a lány szeretne maradni a fiú mindenképp menni fog, már csak azért, mert nem igen evett. Majd fel áll az asztaltól, és a sok kérdésre próbál válaszolni. *
- Hát, még nem tudom mi szeretnék lenni, talán semmi. Majd eldől.
* Ránt vállat egy mosoly keretében, mert még nem gondolkozott azon, hogy mi akar lenni, de még ráér van még 2 és fél éve. Az is lehet, hogy egyszerű "mugli" író lesz, bár mostanában nem írogatott sztorikat, de ami nem késik, nem múlik. Tehát ha Amelia megegyezik a fiúval, akár indulhatnak is az étkező felé. Bizony sok időt nem akar veszíteni, így is sokáig tartotta vissza az éhség érzetét. *
- Nos, akkor velem tartasz vagy maradsz még?
* Teszi fel a legegyszerűbb kérdést, persze ha Amelia vele tart attól még beszélgethetnek, de ha nem akkor majd máskor összefutnak. Troy odalép az ajtóhoz, és kinyitja, most már csak Amelia-n múlik, hogy jön-e vagy nem. *
Vissza az elejére Go down
Amelia Davenport
Diák Exortus
Diák Exortus
Amelia Davenport


Hozzászólások száma : 159
Csatlakozás : 2010. Mar. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-07, 11:26 pm

-Jól van elhiszem neked, hogy nem tetszik senki sem! *Mondja eyg kaján vigyor kíséretében, amiből egyből lágyszik, hogy bizony nem hisz neki. De már a lány se akar tovább lovagolni a témán, mert lehet, hogy a másik félnek kínos ez a téma, mondjuk a kacsintás nem erre utal, de hát mindegy. Mikor az evés téma merül fel, akkor Amelia érzékeli, hogy bizony már egészen megéhezett a beszélgetés alatt. Az időérzékét teljesen elvesztette, mert képtelen megállapítani az időt vagy esetleg azt mennyi ideje beszélgethetnek.*
-Rendben menjünk már amúgy is rendesen megéheztem. Mondjuk én nem vagyok az a nagy kajás típus de én is rendesen megéheztem. Sőt azt se tudom, hogy az idő mennyi. Te esetleg tudod? Hallod te elveszed az érzékszerveim, biztos, hogy egy jó pár órája itt dumálunk. Nem mintha unalmas lenne veled beszélni, sőt felettéb felszabadító. Bocsáss meg nekem össze vissza csacsogok mindent. *Mondja és enyhén el is pirul, mert a tény az tény. Ennit egyszerre mint ma, szinte soha nem beszélt.*
-Én nem vagyok álmos de te szerintem az vagy, szóval menjünk kajálni, hogy utána aludhass egy jót! *Egy oltári nagy vigyor terül szét az arcán, mert támadt egy ötlete.* -Ha fel szeretnél ébredni akkor fogócskázzunk az étkezőig, akkor hamarabb kajához is juthatunk.* Veti fel a számára remek ötletet, bár nem tudja, hogy a fiú mit szól hozzá majd kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 5:54 pm

* Egy szöszi lány tűnik fel a déli toronyban mely nem meglepő hiszen ő itt lakik. Valami tárasaság után néz a mai nap is. Kicsit unja már a szobáját. A klub helységbe vezet első útja de ott nem talál senkit ezért hát elindul a folyosón hát ha bele botlik egy kószáló diákba. Hát nem sikerül neki ez az ötlet sem így hát tovább megy. Egy ajtó fel kelti a figyelmét melyre két szó van kiírva.*
~ A játéktermet értem de mitől kísérteties?~* fogalmazódik meg benne a gondolat és mivel elég kíváncsi természet így kezét a kilincsre emeli amit le is nyom. Az ajtó kinyílik és a lány belép rajta. Furcsa látvány tárul elé hiszen olyan mintha másik korszakba lépet volna át. A falak, a stílus és a dísztárgyak is különösek a számára. Alaposan körbe néz a terembe.*
~ Érdekes cuccok~* Állapítja meg és a varázsló sakkra tekint. Látott már ilyet de nem valami jó a sakkban még a sima mugliban sem nemhogy a varázslóban. Vállát megrándítja és tovább nézelődik. Egy ládán akad meg a szeme melyhez oda is lép és fel is nyitja azt.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 6:07 pm

* Lynessa elindul körbenézni a toronyban, hallomásból már ismeri 1-2 helyet de még elég sok helyen nem járt. Áthúzza egy párszor a fésűt hosszú, kócós haján, magára húz egy farmert majd a cipellőjét s elindul a kis körútra. A klubhelyiséget már ismeri, de azért oda is bekukkant hátha van valaki ott, de sehol senki. Tovább sétál s meglátja a kísérteties játékterem ajtaját. * ~tyűű jól hangzik~
*majd be is nyit oda, hol már egy lány ácsingózik, s úgy véli Lyn még ő sem járhatott itt, mivel nagyon szemléli az asztalokon lévő sakkokat. Ami először szembetűnik hogy tele van a fal fegyverekkel. Nem restelve oda lép a lányhoz s megszólítja. *
-Szia! Végre valaki! Olyan pangás van ma itt! * nyújtja kezét s örül hogy társaságra lel *
Én Lyn vagyok! Az az Lynessa Loharn de hívj nyugodatn Lynnek! * a bemutatkozás után remélhetőleg a lány viszonozza a közeledést. *
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 6:15 pm

* Elég szép az idő és Jane ma már járt is kint a szabadban, ahol is sikerült új ismeretségre szert tennie, de most inkább egy csendesebb zugra vágyik, na meg arra, hogy valakivel beszélgethessen. Játékos kedvében van, így elindul a Kísérteties játékterem felé, amihez is át kell vágnia a klubhelyiségen. Menet közben ujjaival átszántja a haját, átöltözni már nem volt kedve, így ugyan abban a fehér fölsőben és farmerban van, mint eddig is, még fehér tornacipője is stimmel. Felkapja az asztalról a mobilt, amit Ryantől kapott, majd zsebében a kis készülékkel, valamint másik zsebében a pálcájával elindul lefelé a lépcsőn, áthalad a klubhelyiségen, majd benyit a kövekkel díszített ajtón.
Sose járt még erre, és úgy néz ki most sem kell egyedül lennie. Két lányt pillant meg, akik közül Lynt már ismeri. Barátságos mosollyal sétál a lányokhoz, majd az ismeretlen lánynak kezet nyújt.*
- Szia, Jane Swan vagyok.*köszön barátságosan, majd Lyn-re mosolyog.*
- Szia Lyn. Hogy vagy?*kérdezi a lányt, majd jobban szemügyre veszi, hogy mit csinálnak.*
- Uhm. Van kedvetek játszani valamit?*kérdezi, majd ledobja magát az első szabad asztalhoz és várakozóan néz a két lányra, hátha van valami ötletük. Ő a maga részéről nem igazán tud sakkozni, de ha nagyon muszáj, akár azt is játszhatnának.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 6:24 pm

* Nem kell sokat várni a társaságra és már is egy lány nyit be a terembe. A szöszi fejét az ajtó irányába fordítja mikor azt haja nyílni. Ismeretlen számára a lány. Közben a ládában tartja kezét és valami nedveset érez. Fejét gyorsan vissza fordítja és a láda tartalmát kezdi el vizsgálgatni ám a lány megszólítja., ezért ismét a lányra tekint.*
- Szia, igen ez nekem is feltűnt!* Érte egyet hiszen ő sem talált senkit sem ami szokatlan hiszen általában élettől pezseg az iskola.*
- Diana Gray vagyok.* Mondja a lánynak barátságosan és vissza fordul a láda felé. Nincs sok ideje vizsgálgatni azt a nedves valamit hiszen újabb diák tér erre a helyre. Ahhoz képest hogy kihaltnak tűnik, kezdenek sokasodni. Persze ez nem zavarja a lányt. Fejét ismét az ajtó felé fordítja és egy újabb ismeretlen arc közelit. Kezét kiveszi a ládából és már nyújtaná mikor kapcsol hogy még mindig nedves.*
- Szia Diana Gray* Nyújtja nem nedves kezét vagyis a balt. Nem szeret ezzel a kézzel kezet fogni. Furának is találja hiszen ellenkező kézzel szokott.*
- Bocsi kicsit nedves* Jegyzi meg a lánynak. Megint csak vissza fordul és most már a láda fölé emeli felső testét, amíg a két lány feltehetően beszélget. A következő kérdésre a már ülő lányra tekint.*
- Hát én sakkozni nem tudok, de ha gondoljátok ti játszhatok* Egy kedves mosolyt ereszt meg és tényleg nem zavarja ha a két lány játékba kezd. Vissza fordul és vizsgálgatni kezdi a ládát*
- Érdekes!* Mondja ki hangosan gondolatát, elgondolkodott hangon. Fejét meg is vakargatja mint aki igen mélyen gondolkodik.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 6:42 pm

* Az új ismeret szerzés közepette, Lyn lépteket hall, s pár másodpercen belül be is lép egy ismerős arc méghozzá Jane. Először Diananak köszön s mivel bemutatkoznak egymásnak úgy tűnik ők sem ismerik még egymást. Lyn is vissazköszön a lánynak. *
-Szia Jane! Köszi megyvagyok, te? * lehuppan az egyik asztalhoz Jane s Lyn is követi példáját s ő is helyet foglal. Szemben van Janeel s így mondja neki akövetkezőt. *
-Hát én tudok sakkozni de viszont most semmi kedvem hozzá! Mért nem keresünk inkább valami társast amit tudunk hárman is egyszerre játszani? * kiváncsi mit szólnak az új ötlethez miután kettő egy arányban leszavazták a sakkot. *
-Még jó hogy lejöttem a szobából! Úgy unatkoztam már fent! Jas sincs sehol s idefele jövet sem találkoztam senkivel! * meséli akét lánynak, közben méregeti a falon a fegyvereket s azt is vajon mivel kéne elfoglalniuk magukat. *
-Na akkor valami ötlet esetleg? * kérdően néz először az egyikre s majd a másikra, hátha nekik van egy jó ötletük, mert bizony Lynessanak most nincs. *
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 6:52 pm

* Belép a kis helyiségbe, ahol már két lány is van. az egyik egy kis szöszi, akit nem is ismer, de mint később kiderül dianának hívják, a másik lány pedig Lyn, akit ismerősként üdvözöl és a kérdésre, hogyan érzi magát csak elmosolyodik.*
- Köszi én is jól vagyok.* mondja a lánynak, majd lehuppan egy székre, így Lyenssaval szembe kerül és egy barátságos mosolyt küld a lány felé, miközben pálcáját az asztalra teszi.*
- Nem hinném, hogy erre most szükség lesz.* magyarázza a két jelen lévő lánynak, majd Lyn szavaira csak bólogat. Ő sem találkozott senkivel sem a klubhelyiségben sem a kastélyban.*
- Mintha mindenkit elnyelt volna a föld.*mondja bólogatva, majd Diana felé pillant és felhúzza a szemöldökét.*
- Öhm, ne haragudj, de mi az az izé, amit fogdosol?*kérdezi érdeklődve, miközben egy mosoly játszik ajka körül. A lány majd' beleesik a ládába, így az a valami nagyon érdekes lehet. Fogalma sincs mi lehet az az izé, ami a lánynál van,de semmi képpen sem bizalomgerjesztő.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 7:03 pm

* Úgy tűnik Lyn-nek sincs kedve sakkozni így ez leszavazásra kerül. Amíg a két lány beszélget a szöszi egy pár dobozt vesz ki a ládából és maga mellé teszi le a földre.*
- itt van pár társas csajok.* Jegyzi meg és egyik ujjával a dobozok felé mutat. Vissza fordul a láda felé és ismét vizsgálgatni kezdi tüzetesen. Kívülről és belülről is. Majd bele esik annyira nézi. Mikor Jane meg kérdezi mit is fogdos fejét a lány felé fordítja és elmosolyodik.*
- ő ....nem fogdosok semmit......kicsit fura hogy mikor keresgéltem a ládába mint ha vízbe nyúltam volna most meg tök száraz. Ezt érdekesnek találom. Most hogy már nincs benne semmi jobban meg tudom nézni.* Tekintette ismét az üres ládára vándorol. Kezét ismét a ládába rakja és kopogtatni kezdi.*
- kopp, kopp...........Hm....üregesnek tűnik* Állapítja meg és azon gondolkozik hogy is kéne meg tudni mi van a láda aljában.*
- Csajok valakinek valami ötlet?* Néz a két lányra fel váltva hát ha támad valami ötletük hogy nyissák fel. Fel egyenesedik és úgy várja a mentő ötleteket.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 7:13 pm

* Hármasban folyik a duma, s Lyn is odapillant Dianara vajon mit akar kihoznia ebből aládából!? Egyenlőre még nem tudják eldönteni mihez kezdjenek, csak beszélgetnek. Lyn azt hitte Janel nem igazán fognak kijönni Ryan miatt, de mivel nem emlegetik egymás elött így nincs belőle konfliktus. Jane kijelentésére miszerint nem lesz szükség a pálcára elmosolyodik*
-Hát szerintem sem de ki tudja! * mondja nevetve, mAjd Dianahoz szól *
-Ez érdekes! Ez megint újj nekem! Látod Jane lehet még is csak szükség lesz a pálcára! * majd sajátját is előkapja, s odalép Diana mellé majd legugol hozzá *
-Szerintem valami varázslat kéne ide! Főleg ha már mágusnak tanulunk! * rövid ideig gondolkozik *
- Nézzük meg hátha van rá írva valami segítség csak így nem látjuk!* majd a megfelelő varázsszót kiejti *
-Vizualicus! * és ahogy kiejti már rajzolódik is ki a szöveg, mit hangosan elkezd olvasni *
-Ha ezzel a társas játékkal szeretnél játszani, akkor keresd meg a lakat kulcsát, mi ebben a szobában van elrejtve! Hát ez baró! Most keresgélhetünk! De ezek szerint biztos valami izgi játék lehet benne! * majd jómaga felpattan s már keresni is kezdi a kulcsot *
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 7:20 pm

* Nem nagyon van ötletük, hogy mit is kellene játszani meg mostmár úgy látszik, hogy annyira kedvük se, így LYnnel leülnek egy asztalhoz és beszélgetni kezdenek. Jane szerint Lynessa nem is olyan vészes, mint ahogy gondolta és ez a lánytól már igen csak nagy bók. Sóhajt egyet, miközben tekintete követi Diana mozdulatait, de nem nagyon érti, hogy a lány mit is keres. Egymás mellé dobozokat tesz ki, majd Lyn megjegyzésére Jane kissé elmosolyodik.*
- sose lehet tudni.*mondja, majd amikor a szöszi kopogtatni kezdi a ládát kiss éűösszehúzza a szemöldökét, majd a lány mellé guggol, hogy jobban lássa a dobozt és ő is megkocogtatja. az valóban üresnek tűnik. Lyn varázslatára láthatóvá válik egy kis írás, mi szerint a kulcsot meg kell keresni. Jane kuncogni kezd, majd az asztalhoz lép és a pálcája után nyúl.*
- Invito kulcs.* naná, hogy nem történik semmi.*
- Úgy látszik mechanikusan kellene felkutatni.*mondja mosolyogva. Neki ugyan semmi kifogása ellene, legalább addig is csinálnak valamit. Benéz a szekrény mögé, asztalok alá, de eszébe jut valami.*
- Hé várjatok.. mi van, ha a kulcs meg van bűvölve és nem is kulcsot kell keresnünk? Illetve azt, csak nem olyan alakban.*hadarja a lányoknak, miközben elgondolkodik ezen egy ideig. A suliból kiindulva simán lehet, hogy nem is egy kulcs alakú tárgyat kell keresniük.*
- Milyen színű a doboz?*kérdezi Dianatól, mivel épp háttal van az említett tárgynak.*
- Gondolom ugyan olyan színű valamit kellene keresni..*teszi hozzá magyarázatképp.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 7:33 pm

* Lehet igaza van a Lyn-nek és még is csak szükség lesz arra a pálcára, így hát a szöszi is előveszi az övét biztos ami biztos alapon. Jelezve, hogy egyet ért. A lányszavaira bólint egyet hiszen hamár varázsló suliban vannak ne mugli ötletekkel oldják meg az ilyen helyzeteket. A lányra emeli kék szemit és várja az ötletet hogy melyik varira gondolt. Nem kell sokat várni és már hallatszik is a varázsige. Ezt jó ötletnek gondolja és elmosolyodik. Az írás meg jelenik mely felolvasásra kerül. A szöszi nagyon figyel minden egyes szóra. Jane is megpróbálkozik a kulccsal kereséssel mint ahogy a másik lány is, ám ő más módon.*
- uh szerencséd van! Gondolod el hogy ha száz vagy több kulcs repül feléd a hívásra.* Csóvája meg a fejét mert ezt kicsit elhamarkodottnak gondolja hiszen ha a szobában tényleg lett volna annyi kulcs most szedhetnék ki a lányt azok alól. A szöszi egyelőre vár hiszen már ketten is keresik és biztos meg is találják mert elég alaposnak tűnek. Ő addig az egyik fegyveren időzteti kék szemeit és gondolkodik. Ekkor Jane-nem valami beugrik mely elgondolkodtatja a lányt is.*
- Ebben lehet valami* jegyzi meg majd a kérdést halva a ládára emeli tekintetett.*
- Ezüst színe van.* jelenti ki és a tárgyra tekint megint vissza.*
- Olyan színű mint ez itt* Mutat a falra ahol egy ezüst színű tőr van fel akasztva. Közelebb lép a tárgyhoz és vizsgálgatni kezdi.*
- Csajok mi van ha a láda alján van valami kis nyílás hova be lehet tenni valamit? Talán a nyílás alapján megtudjuk mondani mit is keresünk és akkor kiderül hogy kulcskel e vagy sem.* Gondolkodik el egy percre és a ládához lép.*
- Vajon milyen nehéz lehet egy ilyen láda?* Teszi fel a kérdését és a ládának rugaszkodik hogy megpróbálja arrébb tolni. Hát nem megy neki, pedig nem egy gyenge leányzó.*
- Hu...ez nehéz* Jelenti ki és a két lányra emeli tekintetett fel vált.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 7:53 pm

* A varázsszót követően kirajzólódik a szöveg miszerint 1 kulcs nyitja a dobozt s lehet csak megtévesztés van rajta a lakat. Nem tudni hogy pontosan mit, de Jane és Lyn keresni kezdik a kulcsnak vélt valamit. Közben Janek egy jó ötlete támad mire Lyn a homlokára csap *
-Hát persze! Tuti nem egy kis lakat kulcs lesz! * tovább nézelődnek mikor Diana mondja gogy ezüst színű a doboz majd Jane hogy esetleg egyező színű tárgyat kéne keresniük. Majd Diana felhívja figyelmüket egy ezüst tőrre melyre Lyn is odakapja fejét. *
-Héj lányok! nézzünk csak körbe jobban! Mint ha egyszerre minden ezüst színbe pompázna! Na ez döfi! Ennyit az egyező színű tárgyról! De nézzük csak meg tényleg az alját! * majd visszalép a dobozhoz s azt kezdik vizsgálgatni. Diana megpróbálja egyedül de kudarcot vall s Lyn ekkor megpróbál segíteni neki. Nagy erőlködés után sikerül a dobozt az oldalára fordítani, s igen fura bemélyedések látszanak rajta.*
-Van itt lyuk! Nem is egy! * majd Jane-t is odahívja hátha hárman hamarabb rájönnek a turpisságra *
-Gyere Jane nézd meg te is! * majd tekintete ismét a doboz alján landól *
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 8:02 pm

* Lassan kezdenek el keresgélni a szobában, miközben azt az információt is megkapják Dianától, hogy a doboz ezüst színű. ~ Hát ez pompás..végül is csak a fél szoba ezüst..~*gondolkodik el Jane, majd amikor a szőke lány egy tőrre bök, kissé megfordul és pillantását a falon lévő tárgyra szegezi.*
- Nem fogod tudni leszedni.*teszi hozzá csüggedten, mivel a szoba bűbája az, hogy a falon lévő dekorációt és kínzóeszközöket nem lehet leszedni a falról. Megvonja a vállát és tovább nézelődik, majd mikor a két lány felfelé fordítja a dobozt, ő is odalép, hogy jobban szemügyre vegye.*
- Hát igen..ezzel most ki vagyunk segítve.*hagyja a lányokra a dolgot, mert a dobozon legalább 10 lyuk van és egyik sem épp kulcshoz való. Mintha 10 féle tárgyat kellene megkeresniük. Úgy dönt, hogy ez nem pont neki való, így feláll és az ajtóhoz lép.*
- Ne haragudjatok, de rohannom kell.* és valóban csak ekkor jut eszébe, hogy este még találkozója van Ezivel, aki nem valószínű, hogy eljön, na meg persze fel akarja még hívni Ryant is.*
- Talán legközelebb jobban szórakozunk.* teszi hozzá reménykedve, majd búcsút int a két lánynak és a klubhelyiségen áthaladva a szobája felé veszi az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 8:14 pm

* Lyn szavaira a lány körbe néz és tényleg minden ezüst színűvé vált. Amin meg lepődik, mert esküdni merne rá hogy nem volt itt minden ezüst. Így nehéz lesz megtalálni azt mely egyező színű a ládával. Valami más fogódzót kell találni, mert így nem mennek semmire sem. Lyn segít a szöszinek így már ketten próbálják megfordítani a ládát mely sikeres. Bizony a szoba bűbájjal van védve így nem lehet leszedni a dekorációt. A ládát vizsgálva világossá válik hogy nem egy lyuk a megoldás hanem több vagyis nem csak egy van belőle. Elcsodálkozik ezen Diana és arcára is ül az érzelem.*
- Én még nem láttam ilyen likakat vagyis hát 10 tárgy az nagyon sok főleg úgy hogy itt nem lehet levenni semmit* Jegyzi meg kicsit morcosan mert tényleg kíváncsi lett volna hogy mi sül ki ebből. Hát annyit ő tuti nem fog meg keresni még ha hárman neki is állnak az rengetek és még arra is rá kell jönni hogy melyik bűbáj védi a tárgyakat és megtörni azt mely lehet nem jó ötlet és még az is lehet valami büntetést is kapnának érte. Jane- nak úgy tűnik valami dolga akad hiszen sietve távozik. Diana ekkor kap csak észbe hogy bizony már későre jár és neki is lenne egy- két dolga amit el kéne hogy intézzen.*
- szia* Köszön el szaktársától aki éppen távozik a teremből majd a másik lányra emeli kék szemeit.*
- Lyn ha nem haragszol meg akkor most én is távoznék. Azt hiszen túl sok dolgot kéne meg fejteni hogy rájöjjön és erre most kevés az idő. Talán máskor sikerül megfejetni.* Mondja kedvesen és el is mosolyodik. Fel kell a földről és az ajtó felé lépeget, ám az ajtóban meg áll és a lányra tekint.*
- Örültem a találkozásnak remélem még össze futunk* Mosolyodik el és kilép a teremből, a szobájáig meg sem áll.*
Vissza az elejére Go down
Lynessa Loharn
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lynessa Loharn


Hozzászólások száma : 875
Csatlakozás : 2010. Feb. 20.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-04-24, 8:22 pm

* Nem találják a doboz nyitját, s ez Lynt eléggé bosszantja!10 lyuk s minden ezüst így tényleg nehéz lenne megkeresni azt a bizonyost vagy bizonyosakat. Nem is töri tovább magát majd esetleg legközelebb. Órájára néz, smár igencsak elszaladt az idő.Jane időközben elköszön s már az ajtó másik oldalán van *
- Szia Jane! Én is megyek, erre egyszerűen nem jövünk rá! Majd megpróbáljuk legközelebb nem? * majd feláll, leporolja magát s elteszi pálcáját . Diana is elköszön így rámarad a doboz visszapakolása *
-Szia Diana, én is örültem! * majd visszafordul a dobozhoz * ~nem lesz valami könnyű~ * majd próbálkozik a doboz felemelésével s csodálatos módón pihe könnyű lett az s így könnyen visszatudja tenni Lyn a helyére. * ~akkor meg is volnánk~ lépteit szintén az ajtó felé szedi s el is indul a folyosón át a szobákig majd belép sajátjába s ledől egy kicsit .*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-05-10, 9:19 pm

*Most valahogy egy kis nyugalomra vágyok. Azt hiszem túl sokat voltam mostanában emberek között. Nem mondom, hogy nem élveztem néhány percét, de valahogy most egy kis nyugalomra van szükséges. És tudom is, hogy hol találom ezt meg: a Játékterembe. Nem sokszor jártam itt, de szinte soha nincs itt senki. Belépek és körbenézek. Egy fekete top van rajtam, amin egy fehér hosszú ujjú, valamint egy fekete farmer és egy saru. Igazán csinos vagyok - mikor nem? - hiszen hosszú hajamat most hagytam, had lógjon. Nincs bent senki. Jól éreztem. Sóhajtok egyet, majd a biliárd asztal felé sétálok. végighúzom a kezemet a puha zöld anyagon, majd egy hirtelen mozdulttal előveszem az asztal alól a golyókat. Kirakom az asztalra, majd fogok egy dákót és meglövöm a fehér golyót. A golyók hangosan koppannak egymásnak és az asztal sarkának. Elmosolyodom, habár nem ment be egy golyó sem.*
~Azért párban érdekesebb lenne~*gondolom, sóhajtok egyet, majd ismét meglövöm a fehér golyót és egy csíkos be is megy az egyik lyukba.*
Vissza az elejére Go down
Leila Hunt
Diák Exortus
Diák Exortus
Leila Hunt


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás : 2009. Dec. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-05-10, 9:21 pm

*Leilának elege volt a csöndből, így elindul a kastélyban egy kis felfedezésre. Nagyon meglepődik amikor nem talál senkit. Pedig általában mindenhol van valaki. *
~ Talán van ma valami?~
*Nem tud róla, de a biztonság kedvéért benyit az ebédlőbe. Az is majdhogynem üres. Nincs mit tenni, tovább megy. Bekukkant minden lehetséges terembe, de sehol senkit. Összevont szemöldökkel elindul arra ahol valószínűleg senki sincs. majd ott lehetséges hogy talál valakit. A tanuló szobába indul. Magas sarkú cipője kopog a lépcsőn, vörös haja szabadon lóg vállán, fekete garbóban van és világos farmerben. Utolsó reménysége a hely, igazából nem is járt még itt.*
~ Talán ez az oka a teljesítményemnek..~
*Ellegyezi a gondolatot inkább halad tovább. Benyit a "szobába". Távolabbról koccanásokat hall majd valami tompábbat. Nem tudja hirtelen beazonosítani mi az, de ismerős számára. Kicsit belljebb megy és nemsokára fel is fedez egy biliárdozó lányt. Megörül a dolognak, mert szereti ezt a játékot, de nem is tudta hogy van ilyesmi a suliban. Közelebb merészkedik és bátran köszön.*
- Szia!
*Ha a lány bármi érdeklődést mutat felé, akkor folytatja.*
- Leila vagyok, Exortus. Régóta játszol? Esetleg beszállhatok?
*Kicsit ez így pofátlannak tűnhet, de nem vészesen, szóval reméli hogy nem taszigálják arrébb a dákóval.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime2010-05-10, 9:22 pm

*A csíkos golyó, ha nem is túl határozottan, de a lyuk felé gurul és nagy csattanással bele is esik. Fülemmel végigkövetem a golyó útját, ahogy legurul és megérkezik a kis üregbe az asztal alatt. Elvigyorodom, majd a teli golyókra nézek. Sóhajtok egyet és megcélzok egy teli golyót. Végül is, most az összes golyót nekem kell belőnöm. Egy pillanatra megállok, helyezkedek, majd meglövöm a golyót a dákóval, ami szépen, ívesen a falnak ütődik és be is gurul ismét az egyik lyukba.*
~Hivatásos billiárdosnak kellene mennem~*gondolom vigyorogva, majd gondolkozni kezdek, hogy most akkor melyik golyót lökjem be? Elvileg megint a teli jön, így ismét kinézek egy teli golyót. Gondolkozni kezdek, hogy hogyan és hol is lökjem meg, mikor az ajtó nyílik és belép valaki. Az ajtó felé fordítom a fejem és kinézek az egyik magasabb fotel mögül. Meg is látok egy számomra még ismeretlen, vörös hajú leányzót, aki közeledik hozzám és határozottan köszön. Majd megáll az asztalnál és be szeretne szállni. Végigmérem a leányzót, majd biccentek.*
-'estét! Aysha Darkblood *mutatkozok be én is, majd mélyen a lány szemébe nézek. A beszállásra megvonom a vállam és az asztala nézek. Végül is miért ne, hiszen pont egyenlőek az esélyek. De persze lehet, hogy jobb lenne, ha újat kezdenénk. Nem akarom megbántani a lányt, habár nem igazán érdekel más véleménye és érzése, de bólintok egyet.*
-Aha! De akkor kezdjünk egy újat. Csak 1-1 golyó van bent *jegyzem meg, majd kiveszem az asztal alól azt a két golyót, és elkezdem belerakni a háromszögbe az összes golyót, kivéve persze a fehéret. Leveszem a háromszöget a golyókról, majd a lány felé nyújtom a dákót.*
-Sok sikert! *nézek a lány szemébe, majd várom, hogy elvegye a dákót.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kísérteties játékterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kísérteties játékterem   Kísérteties játékterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kísérteties játékterem
Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: