Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Rosenberg nyaraló

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-14, 9:31 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*Teljesen nem vagyok tisztában azzal, hogy Tarkh kivel, miféle kapcsolatot is ápol, de ez végülis az ő dolga. Azért, mert egy pár vagyunk, még nem vagyunk kötelesek mindenről beszámolni a másiknak, így hát nem is kérdezek rá a dolgokra, és hamar kiderül, hogy nem is lenne rá szükség, ugyanis megered a fiú nyelve és már mesélni is kezd, így árulva el nekem, hogy jó sok embert ismer - ahogy magam is -, de mindenkivel más viszonya van, kedvétől függő.*
- Értem, hát akkor hasonlóan vagy ezzel, mint én. *jegyzem is meg neki ezt a dolgot, tehát valahol akkor azért hasonlóak vagyunk mi ketten, legalább az ismeretségi körünk kialakításában. Az éjszakai fürdőzés is szóba jön, amit nem akar Tarkh olyan könnyen tova engedni, tovább kíváncsiskodik, én pedig csak fejemet rázom meg, jelezve, hogy nem fogok én semmit se elárulni neki.*
- Nem-nem, majd meglátod. *nevetek fel kissé játékosan és miután ez a téma talán most már nyugovóra tér, végre jöhet egy kis lelkizés is. Érdekel, hogy miért is ragaszkodik hozzám ennyire ez az orosz fiú, ezért rá is kérdezek a dologra, amelyre meg is kapom a tökéletes, nagyon is tetsző választ, majd pedig magam is kifejtem, hogy én miért is szeretem őt. Hülye vagyok, az biztos, hogy ilyen dolgokat sorolok fel, de hát ez vagyok én. Miután viszont mindez letisztázásra kerül, már fel is pattanok - okot azt nem tudok ám, hogy miért -, de a puha homokban kötök ki, eldőlve szépen, amire rásegít a fiú mozdulata is, hogy lefogja kezeimet is, majd pedig már fölém is kerekedik, aminek egyértelműen nem állok ellen.*
- Én mindig önmagam vagyok. *vigyorgok továbbra is boldogan, ami természetesen nem igaz, de hát egy ittas embertől nem is lehet mindig jó válaszokra számítani, ezt a fiú is bizonyára tudja. Csókolgatni kezd, amelyeket próbálok én is viszonozni neki, de galád módon nem hagyja mindezt, csak néha-néha tudom hosszabban érezni csodás ajkát. Viszont Tarkh nem áll itt még le, miután sikerül magamhoz húznom, már combomat érinti, ez után pedig felsőm is feljebb kerül, az övé pedig kigombolásra, így nézem hát meg kíváncsian, vajon most mit tervez? Meg akarom csókolni, főleg most, hogy még a testét is láthatom, muszáj megérintenem, úgy érzem, mégse tudom, hála annak, hogy lefog, de amikor a gyűrűmet említi meg - amit természetesen megint elfelejtettem -, csak egy picit megrázom a fejemet.*
- Az csalás lenne! ~ Meg nem is akarok én annyira szabadulni, csak a csókodra vágyom. ~ *ezt csak magamban jegyzem meg, inkább tovább csókolózom vele, amikor végre ajka kicsit több ideig marad az enyém közelében és csak akkor engedem el, amikor ismét feltesz egy kérdést.*
- Ühüm, valahogy így. *bólogatok is rá határozottan, majd halkabbra fogom.* - De ha engednéd, hogy tovább csókoljalak, akkor még jobban hajlanék arra a fürdőre. *harapok is felé játékosan, a levegőbe, mint valami édes cica, majd kezeimet most már egy keze alatt mozgatom, de nem olyan intenzíven, mintha tényleg szabadulni szeretnék.*
- Viszont kezd hűvös lenni idekint, nem gondolod, hogy be kéne mennünk? *kérdezek rá egy kis idővel később és bár ittam, azért érzem a hőmérsékletet, az éjszaka még itt is lehűl rendesen az idő, megfázni pedig nem szeretnék.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-15, 9:17 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Örülök, hogy sikerül higgadtan átbeszélni a Mathis és féltékenység témát, még a barátságon is túl jutunk, így hatékonyabban érthetjük meg a másikat. Egyszerűen bólogatok szavaira, s ezek után következik az izgalmasabb téma, mégpedig fürdés tekintetében, ám csalódásra ad okot, hogy nem hajlandó titkát elárulni nekem barátnőm. Nem baj, rájövök magamtól.*
- Kar, de varom mar, hogy mikor latom meg. *vigyorodom el, s egy kis hangulatot vezetünk fel egymásnak vallomásunkkal, ami remélhetőleg részemről neki tetszik, mert részéről nekem igen. Igazi Gingeres vélemény, elég őszinte, a saját stílusában, és ezt értékelem. Hamarosan azonban a beszélgetést tettek váltják fel, mikor a földre kerül, én pedig nem hagyom felállni, mert más tervem akad, mit el is kezdek kivitelezni, egyelőre a lány örömére.*
- Persze... *mosolyodom el rajta finoman, de nem kezdek vele vitázni, rettentő édes mikor alkohol hatása alatt áll, képes lennék megzabálni, azonban nem teszem, nem maradna máskorra. Inkább kényeztetni kezdem, de galád módon nem hagyom, hogy ő ezt viszonozza számomra, ezzel kínozva őt egy kicsit, ám én élvezem a helyzetet, szánok időt arra, hogy ő is ugyan ezt érezze, ahogyan csókolgatom őt teste különböző pontjain, míg lefogom őt, s így érezhet engem magához közel.*
- Csalas? Ah, szoval te most jo kislany vagy. *mormogom vigyorogva, ám elfogadom érvelését, ha nagyon nem bírja, kitalál majd valamit amivel szabadulhat, ehhez nem fér kétség. Csókjaink, simogatásaim közben egy kérdés is elhagyja ajkamat amikor szabadon van, s a válasz most elégedetté tesz, úgy látszik elég a puhatolózás részemről, közel járok, de további szavai is érdekelnek. Elgondolkodok. Megéri, nem éri? Meddig húzzam még a lányt? Talán elég lesz, én is engedhetek egy kicsit, hisz ez nekem is kínzás egy részről.*
- Ahogy a kisasszony ohajtja... *adom be a derekamat, most már elengedve őt, nem szorítom, egyszerűen csuklóján hagyom kezemet, de bármikor kiszabadulhat, ha szeretne, vagy elhúzhatja kezeit, hogy máshoz kezdjen velük, én pedig óvatosan bújok hozzá még közelebb, és simítok végig arcán szabad kezemmel, csókom pedig nem durva, inkább finom és lassú.*
- Fel tudnalak melegiteni... de ott kenyelmesebb lenne. *vigyorodom el, és feltápászkodva nyújtom neki kezemet, hogy ha szeretné, akkor felsegítem, elvégre az ital hat rá, nem szégyen most, ha igénybe veszi segítő kezemet. Nem szeretnék vissza sétálni, ahhoz fokozott a hangulat, inkább a gyűrűket használnám.*
- Teleportáljunk vissza, rendben? *kérdezek rá, s ha beleegyezik, akkor vele együtt érkezem meg a házhoz, ahol bizonyára találunk magunknak valami elfoglaltságot, bár tüzetesebben is körül nézhetnénk. Nem csak rajtam múlik.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-16, 12:47 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//
*Az ital azt hiszem, hogy sikeresen megártott nekem, nem számítottam rá, hogy majd így fejbe fog ütni, így amikor fel óhajtok kelni, csak még lejjebb kerülök, pontosabban a puha homokba, de nem maradok ám ott túl sokáig egyedül. Tarkh hamarosan már rám is veti magát, kezeimet lefogva fejem fölé és csodálatos csókjaival áraszt el. Az egyetlen negatív ebben az egészben az, hogy nem élvezhetem ki sokáig a csókját és nem viszonozhatom neki ezeket a dolgokat, ugyanis láthatóan eltökélte, hogy "kínozni" fog engem. Na persze ez a kínzás annyira nem rémes és ezt mi sem jelzi jobban, mint halk, elégedett sóhajaim, na meg erőlködésem arra, hogy elérjem a másikat. Amikor viszont a gyűrűt hozza szóba, egyértelműen elutasítom, nem szeretek így megúszni dolgokat, én egyáltalán nem használom annyiszor, mint ez a fiú, mivel nem létszükséglet és még mindig nem barátkoztam meg annyira a mágiával, mint amennyire szerinte kellene.*
- Fogalmazhatunk úgy is, ha neked így tetszik. *nézek is bele kékségeibe, miközben az én szemeim csak úgy ragyognak és eljön hamarosan az a pillanat is, amikor már képtelen leszek tovább várni, akarom őt, mindennél jobban és örülnék, hogyha engedne nekem is egy kis teret, és szerencsére ez most így is lesz. Jó ez a játék, de csak mértékkel, főleg, mivel ittam és hajlamos vagyok a megsértődésre, de most erre nincs okom, mivel érzem az engedését, így kezeimet már el is húzom az övétől, így ölelem át, majd furakodok be inge alá - ami most nem nehéz, hiszen ki is gombolta az előbb -, majd nemsokára már körmeimmel és simogatásaimmal jutalmazom előző tetteit, melyek a hátát érik, miközben ajkam pedig puha csókját élvezi ki, hosszú perceken át, amíg meg nem szakítom ezt az idilli pillanatot, most én magam, mivel elérkezett az az idő, amikor a hideget is megérzem. Egy orosz számára bizonyára mindez nem jelent problémát, de számomra igen.*
- Azt elhiszem. *kuncogok fel, majd amikor felkel, automatikusan nyújtom én is kis kezeimet, tehát fel lehet húzni, nincs ellenvetésem. Amikor viszont a teleportálást hallom, csak megforgatom a szemeimet, tényleg nem értem, miért nem lehet legalább ilyenkor félretenni a mágiát.*
- Rendben! *adom be derekamat, majd amikor Tarkh eltűnik, utána én is a házra koncentrálok, így annak belsejében, a másik mellett jelenek meg én magam is, picit megszédülve a hirtelen melegtől és a fiúba kapaszkodva. Itt azért van némi fény, tehát látszanak is a kicsinyke homokszemek a ruháinkon - főleg az enyémen -, na meg vörös tincseim között is, de mit számít ez? *
- Akkor fürdünk? *kérdezek is rá kíváncsian, majd már ki is lépek a cipőimből, hogy ez után a fiú nyakát ölelhessem át, így simulva ismét a másik testéhez és egy gyors puszit is nyomok a csupasz mellkasra.*
- Mert akkor neked kell meleg vizet engedned, én félő, hogy belezuhannék a kádba. *nevetek is fel, picit se zavartatva magam azért, mert ittam. Ez is én vagyok, Tarkh pedig tudja ezt nagyon jól. Előtte nem szégyen az ivás, ő is sűrűn szokott, szóval néha nekem is megárthat.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-16, 5:02 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Most van időnk egymásra, tehát szeretném - és remélem Ő is -, bepótolni az eddig elmaradottakat minden téren, legyen az beszélgetés, egyszerű alvás vagy éppen a másik szeretgetése. Kihasználom tehát vallomásunk után a kínálkozó alkalmat, s mivel tudomásom szerint más nem tartózkodik a szigeten, így végképp semmi akadályát nem látom annak, hogy leteperjem barátnőmet, mivel bizonyára nem fogja zavarni a homok, még puha is. Az üveget biztonságba helyezem, nem kéne többet innia, megfelelő a mostani állapot, egy hangulat alapozás, de nem szeretném, ha teljesen elvesztené az önkontrollt, a túlzott alkohol megárt, már most is nyíltabb, aranyosabb, azonban nem akarom kihasználni a helyzetet. Élvezem a játékot amit űzünk, szánok időt csókjaimra amikkel ellepem Őt, viszont nem hagyom, hogy ezt viszonozza, inkább idő közben ingemet kigombolva folytatom kényeztetését nyakánál és ajkainál, s csak ezek után beszélünk pár szót, de utóbb már nem válaszolok, csak a tettekre szánok időt. Lévén, hogy hidegebbre fordul az idő, ami engem nem zavar, de Gingert igen, így nem szeretném, hogy kellemetlenül érezze magát, tehát elfogadom felvetését, és felállva segítem fel óvatosan, majd a gyorsabb közlekedés érdekében ajánlom fel a teleportgyűrűt. Elfogadja, tehát ketten teleportálunk haza, s a lány érkezésénél érzem kapaszkodását, mire átkarolva derekát tartom meg, ami könnyíti az ölelést is, pusziját pedig viszonozom a homlokára.*
- Termeszetesen! Akartam egy kis italt is vinni, de ennyi böven eleg lesz mara szerintem. *jelzem, hogy tervemmel ellentétben nem fogunk többet inni, legalábbis nem szeretném, ha Ginger még több alkoholhoz jutna, egyedül pedig nem iszom. Az orosz mindig társaságban iszik, csak akkor magányosan, ha nincs kivel. Szavait hallva mosolyodom el, és bólogatok párat, barátnőm kezét megfogva indulok el, hogy megkeressem a fürdőt.*
- Majd vigyazok rad. *jelentem ki vigyorogva, ezzel sejtetve, hogy a "vigyázok rád" megszólalásomba többet is bele lehet gondolni. Nem telik sokba, hogy megtaláljuk a keresett helyet, én pedig a kádhoz is lépek, remélhetőleg barátnőmmel a hátam mögött, majd megengedek egy kis vizet, hogy ne legyen se túl forró, se hideg, inkább kellemes. Amint látom, a polcokon fürdőköpenyek és törölközők mellett találhatóak tisztálkodási szerek, pezsgőfürdő is, olajok, szappanok és rengeteg krém, amiket valószínűleg nem én fogok használni, ellenben egy darab pezsgőfürdőgolyót lekapok a polcról.*
- Hasznalunk egy ilyet? *fordulok a lányhoz kíváncsian, mert én a magam részről imádom az ilyet, főleg a habot ami utána keletkezik, és talán segít egy kicsit a lánynak is, ha beülni szándékozik mellém, mivel takarást biztosít. Ez persze rajta áll, én nem erőltetem, de úgy gondolom legyen valami plusz a fürdésben, ha már adatik, és egy illatos vízzel teli kád csábító. Már csak a játékhajóim hiányoznak...*
- Eldöntötte a kisasszony hogyan fürdik? Esetleg segitsem elö a döntest? *lépek közelebb, könnyedén lecsúsztatva magamról az inget, hiszen nincs begombolva, s most a lány derekát fogva várom válaszát. Talán most nem éri meg gonosznak lenni, és bedobni a vízbe...*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-16, 5:16 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*Elég régóta idekint vagyunk már és bár nagyon kellemes ez az esti elfoglaltság, ahogy egymást csókolgatjuk a tengerparton, mégis úgy érzem, hogy nem ártana bemennünk. Ezért is utalok most erre, majd hagyva, hogy felhúzzon a fiú, már mellette is állok és pár másodperc után pedig már a házban, hiszen a teleport gyűrűk a gyors utazást biztosítják. Az érkezésem viszont annyira nem tökéletes, így meg is kell kapaszkodnom kedvesembe, de ő ezt nem veszi rossz néven, csak enyhe célzást tesz arra, hogy a mai nap folyamán már nem kellene többet innom.*
- Pedig még tudnék egy kicsit inni, de végülis nem fontos. *gondolkodom is el hangosan, majd már a másik kezét fogva indulok meg utána a fürdőszobába, ahol egy hatalmas sarokkád található, tehát nagyon kényelmesen elférünk majd mi ketten odabent. Körbe is nézek, megkapaszkodva a csapba idő közben, amíg Tarkh a kádat tölti tele, majd a törölközőkön simítok végig kissé és amikor hallom a kérdést, csak a másik kezében lévő golyóra tekintek. Pár apró pislogás következik, majd a kékségekbe nézek.*
- Fogalmam sincs, hogy mi az, szóval ha te akarsz, akkor felőlem. *elég fiús voltam, amikor ide kerültem és mivel túl sok pénzünk sincs, sose vettem ilyen dolgokat. Nekem megfelelt a sima tusfürdő és habfürdő, nem kellett más. Így ha bekerül az a vízbe, meglepetten veszem észre, hogy milyen habos és illatos lesz tőle a kád, így el is nézem azt egy darabig és csak akkor fordítom el tekintetem, amikor már nekünk kellene bemenni.*
- Hát... izé... nem tudom. *pislogok is hozzá, de ahogy érzékelem, a másikon már nincs felső és már a derekamat is fogja. Nem is tudom, hogy mi legyen, de lassan kezeim a farmeromhoz érnek, így gombolom ki azt, majd húzom is le nemsokára, amit a zoknik követnek és ez után pedig a felsőmtől is megpróbálok megválni, szórakozva a gombokkal.*
- Segíthetsz. *kérem is meg a másikat, így dőlve neki kissé a hűs falnak most már, a cuccaim pedig a földön vannak, úgy érzem, elférnek most ott, amúgy is tisztán ragyog minden, azok pedig szép homokosak. Na de Bran majd talán holnapra kimossa őket, én ilyesmin most nem fogok agyalni, csak a másikra várok, hogy segít-e vetkőzni vagy sem. És hogy marad-e rajtam valami? Azt még meglátjuk...*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-16, 5:38 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Evés után kellemes az egymás közelében töltött idő, a csillagos ég alatti séta és beszélgetés, főleg az utána következő játék, de ideje visszatérni, így miután sikerül megállítani magunkat, elteleportálunk a házhoz, ahol kis megjegyzést teszek miközben bebiztosítva a lányt fogom meg derekát.*
- Nem mondom meg neked, hogy mennyit igyal, csak szerintem a jelenlegi allapot pont jo. Ilyenkor... nagyon aranyos vagy. *mosolyodom el szelíden megmagyarázva gondolataimat. Nem szeretném, ha többet inna, de saját akarata van, ha ő akar, akkor hoz még, nem atyáskodom fölötte. Jogom sem lenne hozzá... mikor én szoktam rengeteget inni, ráadásul a hangulatot sem szeretném elrontani. Inkább megindulunk a fürdő felé, ahová barátnőm kezét fogva vezetem be őt, s megengedve a vizet keresek elő egy pezsgőfürdő golyót. Lényegében majdnem habfürdő, egyszerűen elpezseg a vízben, habot és illatot hagyva maga után.*
- Majd meglatod, szerintem tetszeni fog. *biccentek egy kicsit bizakodóan, így mivel a víz beszélgetésünk alatt természetesen önlik a kádba, így a golyót egészben beledobom, és hagyom, hogy a felszínen ide-oda úszva pezsegjen el, meghozva ezzel hatását, s a csobogó víz fogja felverni a habokat. Ahogyan figyelem a lányt, mintha tetszene neki, de nem jegyzem meg, csak egy mosollyal konstatálom. Inkább a vetkőzésre térek át, ami nekem egyszerűen megy, viszont ahogyan hallom, Ginger vonakodik. Ezek szerint nem volt sem a bor, sem a jelenlétem elég a gátlások feloldására, de nem bánom, én semmit nem siettetek.*
- Ahogy gondolod öszinten. Nem akarom, hogy kellemetlenül erezd magad, en nem sertödök meg, tudod jol. *nézek a szemeibe, suttogva neki ezeket. Döntésre jut, mint érzékelem, így kezd el vetkőzni, s elsőként meglepetten nézem, ahogyan lekerül róla a nadrág, szinte mintha vetítésen ülnék, ám kérése felriaszt bámészkodásomból, és egy szó nélkül nyúlok a gombokhoz, hogy biztos kézzel gomboljam ki, és segítsem azt le róla. Amennyiben jól számolok, most csak fehérnemű van rajta, így pillantok szemeibe, kezem pedig hátához csúszik fel.*
- Ha gondolod... leveheted a habok között is. *ajánlom fel neki, hátha ez könnyebbség számára, én viszont felszólítás nélkül oldom ki melltartóját is, eddig már eljutottunk, tehát nem zavarja valószínűleg, ha viszont visszautasítja ötletemet, ami egyébként szerintem nem szégyen, csak mi vagyunk itt, akkor finoman megszabadítom az összes ruhadarabjától.*
- Te is segithetsz nekem. *vigyorodom el kicsit, kíváncsi vagyok hogyan boldogul az övemmel. Addig cipőmből bújok ki, elvégre azt is le kell vennem, és meglátjuk, hogy hogyan sikerül a vetkőzés részünkről.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-16, 10:39 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*A teleportálás lehet, hogy nem a legjobb megoldás ilyenkor, amikor az ember ivott, de mégis meghajlok Tarkh akarata előtt, tehát így érkezünk meg a házba, ahol a fiúba is kapaszkodom kissé, majd az italról kezdünk el beszélni, én pedig csak aranyosan mosolygok továbbra is rá.*
- Aranyos? De miért? *kérdezek is rá kíváncsian, hiszen nem értem pontosan, hogy mire is gondol és szeretném, hogyha kifejtené mindezt nekem. Ez után indulunk csak meg a fürdő felé, ahol behúzom magunk után az ajtót, hiszen nem akarom, hogy kimenjen a meleg vagy esetleg a manó leskelődjön és már a víz folyását is kezdem el figyelni, na meg annak a kis golyónak a hatását, mely tényleg jópofán teszi a dolgát.*
- Már most tetszik. *nézek is vissza a szép szemekbe, majd térünk is rá kettőnk dolgára, tehát a közös fürdőre, melytől egy icipicit félek, de bízom benne és szeretném, hogyha tényleg olyan jó lenne ismételten, mint múltkor, csak a zavart dolgokat elkerülve. *
- Nem fogom, én is szeretnék tovább haladni. *ismerem is be neki, majd nemsokára már a nadrágomat kezdem el levenni magamról és a zoknikat is, de a felsővel akárhogy is próbálkozom, rendesen meggyűlik a bajom, nincs mit tenni, szükség van most a segítő kezekre, amelyeket a másik már meg is ad, kinek bámulása fel se tűnik jelen pillanatban, hála az alkoholnak. Miután segít, a ruha a földre kerül, majd hallom is a további ötletelését.*
- Azt szeretnéd, hogyha a habok között venném le? *kérdezek is vissza, majd úgy döntök, hogy félig úgy lesz, ahogy a fiú szeretné, tehát engedek is neki, hogy a melltartóm lekerüljön, hiszen az nélkül már látott, sőt, érintett is engem, de a fekete kis tanga ott marad a helyén egy ideig, én pedig a kérését hallva övéhez nyúlok és picit ugyan ügyetlenkedve, de csak kioldom azt, hogy ez után a másik nadrágját kezdjem el levenni. Mivel nem tudom csak úgy kibújtatni belőle, és a stabilság is nehezemre megy, így le is térdelek a másik elé - picit sem érezve most szégyenkezve magam ez miatt -, és ez után már ki is bújtatom lábait a nadrág száraiból, majd a boxerért nyúlok fel, de ekkor tudatosul bennem, hogy buksim merre is van, tehát a pirulás is következik, majd felelek és megrázom picit a fejemet is.*
- Ha nem baj, azt inkább rád hagyom. *ismerem is be gyengeségem, annyira azért nem vagyok bátor és inkább a víz felé megyek. A kád már szépen megtelt, így elzárom a csapot, majd már be is mászom a habok közé, így takarja hát az el testem, de a vörös tincseknek hála elég szépnek tűnhetek idebent és telt kebleimből is azért valamennyi látszik. Jobb kezem Tarkh felé nyújtom, így hívva be őt is magamhoz, bár nem valószínű, hogy kint óhajt majd maradni.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-18, 8:18 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Étkezés utáni beszélgetéssel egybekötött sétánk után térünk vissza, ami alatt szépen felkorbácsolódnak a kedélyek és egy pár érdekes téma is szóba kerül, ám végül teleportgyűrűink segítségével érkezünk vissza Ginger nyaralójába, hogy az este további részét fürdéssel töltsük. Finoman jelzem számára az itallal kapcsolatos gondolataimat, s ebből indul ki kérdése is.*
- Ilyenkor felpörögsz, némileg esetlen es naiv vagy, feloldodnak a gatlasaid, de szerencsere jo ertelemben, es nem valt ki belöled semmi rosszat az ital. *felelem neki, s remélem, hogy nem sértődik meg, hiszen én csak az igazat mondom, a meglátásomat, és szerintem így van, ezt nem kell tagadni, nincs mit rajta szégyellni. A témát lezárva azonban elindulunk a fürdő felé, hogy kézen fogva húzzam be oda barátnőmet, s a csukott ajtók mögött folytassuk tovább beszélgetésünket, és mutassak számára egy érdekességet a pezsgőfürdő képében, mely elnyeri tetszését nagy örömömre.*
- Helyes. *vigyorodom el, elvégre én is imádom, ilyenkor gyerekké változom, mikor habok, víz és illatok vannak, főleg hogy a kioldott anyagok némileg selymesebbé teszik a vizet, mintha fürdőolaj volna benne. Ekkor érünk el a vetkőzés kérdéséhez, s mivel nem szeretném sem erőltetni, sem azt, hogy kellemetlen élmény maradjon ez a lány számára, így felajánlok neki egy alternatív lehetőséget.*
- En azt szeretnem ami neked jo, ezert ajanlottam fel. Talan igy könnyebb. *fejtem ki gondolataimat, majd billentem félre cinkos mosollyal fejemet.* - Persze tudom, hogy melyik modot favorizalnam, de az az en titkom. *kacsintok rá, s ettől kezdve valószínűleg már nem hatalmas titok, józan ésszel ki lehet következtetni. Amint vetkőzni kezd a lány, megbabonázva figyelem, de felszólítására magamhoz térve segítek megszabadulni ruhái egy részétől, egészen a melltartóig, mi az utolsó darab mit leveszek, s ezek után jegyzem meg, hogy nyugodtan viszonozhatja, mit meg is tesz. Hagyom magam, kíváncsi vagyok, hogy hogyan boldogul az övvel, s egész jól veszi az akadályokat, így a hozzájárulásommal természetesen lekerül rólam a nadrág, de mikor boxeremhez nyúl, láthatóan csillan meg a szemem, egy kis meglepettséggel együtt.*
~ Hogy a... ~ *kezdeném a gondolatot, ám hamarosan átlátom a helyzetet, és visszavezetem az italra, elmélkedésemből pedig Ginger pirospozsgás arca rángat ki, mit vigyorogva érintek meg, hogy megsimítsam. Aranyos. Nyilván nem erőszakoskodom, azt bárkivel megtehetném.*
- Egyelöre. *kacagok fel, s leplezetlen élvezettel figyelem ahogyan a habok közé sétál. Láttam már így a lányt, nem újdonság számomra, azonban most ismét válaszúthoz érkezek. Miért ilyen nehéz pár ruhadarabot levenni? Emberek és a társadalmuk... Visszautasította a levételt, vajon nekem szabad, vagy nem szeretné? Hát, ha nem is szeretné, elkésett a jelzésével... Tekintetemet a lányon tartom, míg megszabadulok boxeremtől is, természetesen csak akkor, ha nem adja hirtelen tudatomra, hogy nem ez minden vágya, és engedve hívásának csatlakozom hozzá helyet kérve magamnak egy pimaszul kíváncsi mosollyal, s ha sikerül magam mellé húzom a lányt, átkarolva őt.*
- Ha minden igaz te jössz. *figyelmeztetem őt, de nyíltan vizsgáló szemeimből kitűnik, hogy ráhagyom a döntést, még visszaléphet, bár nem tanácsos, nem lenne rá oka. Kíváncsi vagyok megteszi-e.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-18, 11:24 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*Nem igazán tudom, hogy miért is tart aranyosnak Tarkh akkor, amikor alkoholt fogyasztok, így erre nem vagyok rest rá is kérdezni nála és ahogy mindig, most is őszinte válaszra számítok, amelyet hamarosan meg is kapok és picit felvonom szépen ívelt szemöldökömet is.*
- Naív? Te szereted, ha naív, esetlen és gátlástalan vagyok? *hangzik is kérdésem, mely eleinte mintha komolyan indulna, de aztán fel is nevetek jókedvűen. Hát, ilyet se mondtak még nekem, de bizonyára igaz rám, ha már a fiú ezt mondja. Elindulunk a fürdőbe is, ahol az éjszaka folytatódik, méghozzá a szép habok és csodás illatok között. De, előtte még akad egy kis dolgunk, méghozzá nem is más, mint a vetkőzés, amelyet eleinte egyedül kezdünk meg, aztán pedig segítve egymásnak, hol Tarkh nekem, hol pedig én neki. Próbálok magabiztos lenni, de annyira nem megy, tehát a bugyim most rajtam marad és a fiún is a boxere, így nézek pici ideig arra a bizonyos testrészére, de aztán már érzékelem is a dolgot, így pirulok hát el és ez után kapom a simogatást is. Felnézek a másikra, bele azokba a csodálatos, kék szemekbe, majd ez után már fel is kelek, tudatva vele, hogy az rá vár, ahogy én is, a habok között. Bemászom hát a forró, de mégis iszonyatosan kellemes vízbe, majd elterülve várom a másik érkezését, kiről még az alsó is lekerül, így még vörösebb színt kezd ölteni az arcom és nagyjából már hasonlít is hajam színéhez, én pedig nem tudom megállni, hogy ne nézzem meg magamnak meztelenül a páromat, hiszen így még nem láttam konkrétan, hogy ennyire végignézhessek rajta. Csatlakozik is hozzám hamarosan a vízbe, én pedig már hozzá is bújok, de néha mégis lefelé pislogva.*
- Öhm, hogy én? *nézek is most már ismét Tarkh arcára, majd lassan kezeimmel bugyim széleihez érek és bár tényleg lassan, de csak lekerül rólam az utolsó ruhadarab is, így az alsót ki is dobom könnyedén a kádból, majd lábaim picit összébb húzom, hogy véletlenül se látszódjon legféltettebb kincsem. Az ital hatott és nagyon vártam már valami hasonló pillanatot, de mégis bennem van még mindig a félsz, de nem akarok ennyire ügyetlennek és gyávának tűnni, így kezem lassan a fiú combjára kerül, amelytől bátortalanul indul meg férfiassága felé, hogy most normálisan megérinthessem kezemmel is, elkezdve ismerkedni vele. Remélem, hogy nem bánja, bár... furcsa lenne, ha igen.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-21, 7:39 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Mindig rádöbbenek, hogy jobban meg kell ismernünk egymást, több időt kell fordítanunk a másikra, s az ilyen alkalmak kiválóak. Persze természetesen most rendhagyó módon tesszük mindezt, elvégre a nyaralásunkkor ismerkedünk a hellyel, s a lány valószínűleg vacsora mellé kívánja meg a bort beszélgetős sétánk közben, melynek hatására feloldódnak gátlásai, ez pedig bizonyos tevékenységeket megkönnyít. Nagyjából. Komoly kérdésére felvonom szemöldökömet, de nem fogok neki hazudni, így egyenes választ adok, pontosan akkor, mikor elneveti magát.*
- Da. Ilyenkor meg tudnalak zabalni. *felelem, s amint érzékelem nem gondolja komolyan szavait - ellentétben velem -, vagy talán most már képtelen bármit is komolyan gondolni. Tervünk viszont van, fürdés keretei között, tehát elindulunk megkeresni a helyiséget, s amint megtaláljuk, a vizet megengedve oldunk fel benne habot hozó golyót, ami megteremt egy alapvető hangulatot is. Ezek után, míg a víz már tökéletes hőmérsékletű, habban gazdag és illatosan selymes, a vetkőzés következik, mi már nehezebb téma, így ki is fejtem, hogy egyáltalán nem erőltetek semmit. Meghozza azonban döntését, tehát segítek megszabadulni szinte az összes ruhadarabjától, s ő ezt viszonozza is, ám a boxert már én távolítom el magamról cseppet sem szégyenkezve előtte, kíváncsian figyelve, ahogyan megnéz engem magának. Most lehetnék bunkó, nagyon bunkó, hiszen pirulásáról eszembe ötlik, hogy vajon egy férfi test mennyire újdonság a lánynak, de inkább nem jegyzem meg, csupán finoman elmosolyodok valahol elégedettséggel szám görbületében, majd csatlakozom hozzá. Ha már én mezítelen vagyok, akkor szeretnék viszonzást látni, tehát fel is szólítom, tétovázására pedig nem felelek, egyszerűen szemeibe nézve hallgatok higgadtan, ami egyértelműen igenlő jel, s míg utolsó ruhadarabja is kikerül a vízből, apró csókot nyomok vállára és nyakára. Meglep azonban, hogy keze a combomra kerül, hirtelen csillan a szemem apró döbbenettel, mert ilyet nem terveztünk el - bár nem is szokás -, bátorsága azonban dicséretes, valahol talán az italnak köszönhető, tehát nem állítom meg a kezét. Egyszerűen átfonom derekán karjaimat, egyikkel belső combján simítva végig, másikkal egy kis idő múltán fogva meg rajtam felfedezőtúrára induló kézfejét, kívánságom szerint irányítva azt férfiasságomnál utalás szerűen. Nyilván az ajka sem marad szabadon, gyengéden becézgetem csak, ezzel jelezve számára, hogy ne vigye túlzásba első alkalommal a vadságot, mert könnyen... pórul járhatok, az pedig kellemetlen volna.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-22, 1:57 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*Az ital megtette a kellő hatását annak, hogy ellazuljak és teljesen jól érezhessem magam. Tévedés ne essék, nem ittam én annyit, hogy az sok legyen, esetleg megártson, tehát magamnál vagyok - mégha nem is teljesen -, így kezdünk el a fürdőben vetkőzni, majd egy bugyiba mászom be a vízbe, ahova Tarkh teljes Ádám kosztümben követ. Nem vagyok rest megnézni kedvesem minden porcikáját, hiszen ennyire meztelenül így magam előtt még nem láttam, így pedig kihasználom a pillanatot, egészen addig, amíg mellém nem kerül. Ez után már csak rajtam áll a vetkőzés, tehát lekerül rólam az alsó, ami partot is ér, én pedig néhány kellemes pusziban részesülök. Zöld szemeim lehunyom, élvezem a másik közelségét és kezem is automatikusan indul meg, eleinte picit félénken igaz, de Tarkh érzékeny pontja felé, amit meg is érintek és miután egy kis segítséget is kapok, gyengéden cirógatni kezdem, játszadozni vele és csak pár perc után, miközben ajkaink se válnak el egymástól bújok oda hozzá, majd döntök úgy, hogy ideje lenne mást is tenni, tehát elé térdelek és már hozzá is simulok előlről, így érintkezve vele még jobban, még közelebb.*
- Én nem akarok tovább várni! *suttogom is ajka elé, mivel olyan tökéletes itt minden. A hely, a pillanat, mi ketten. Szeretném érezni, hogy az övé vagyok most már testileg is, így hát a másiknak adom át a további kezdeményezést, ő tudja, hogy mit hogyan is kellene, de én nem fogom most már egyáltalán visszautasítani, tehát ha a fiú engedi, akkor még jó sokáig a kádban maradunk, együtt, egymásnak átadva testünket és lelkünket, míg teljesen össze nem forrunk, majd jó idővel később fáradtan pihegünk a vízben... És ha visszautasít? Bizonyára megsértődöm, de ezt hagyjuk akkorra, egyelőre reménykedem a legjobbakban, hogy ő is ugyanúgy kíván most már engem, ahogy én őt.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-22, 10:00 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Mindig érzékeny téma volt közöttünk a szexualitás, főleg az eltérő ismeretek és hozzáállás miatt, de időről-időre sikerült közös nevezőre jutnunk pár vitát természetesen megejtve ezzel kapcsolatban. Nekem ez nem újdonság, mondhatni, hogy kinőttem a számolgatós korszakomból, Ginger nem csak adat, vagy egy újabb rovás, amit a naplóm margójára helyezek. Szeretném, ha ő is élvezné, nem csak én, szeretném ha tökéletes lenne, ezért halogattuk ilyen sokáig, de úgy látszik, most adottak a körülmények, elvégre csak ketten vagyunk, egy mondhatni romantikus helyen - bár nem értek hozzá -, s az alkohol fogyasztása is elősegíti a történéseket, arról nem beszélve, hogy talán kell ez a kis idő, míg teljesen megbízunk egymásban minden téren. Ezért hosszú idő után most teljesen meztelenül ülök be a kádba kedvesem mellé, aki szintén megszabadul utolsó ruhadarabjától. Számomra pontosan addig a pillanatig nem világos a cél, míg a lány keze el nem indul felém, amit viszonozok, miután karjaimba zárom őt, és pár puszit adok neki. Érzékelem bizonytalanságát, ami nem meglepő, ám engem nem zavar egészen addig, míg nem keveredünk ezért kellemetlen, vagy fájdalmas szituációban, s ennek megelőzése végett segítek neki rávezetés szintjén, és sikeresen megérti óhajomat. Testem nyilván reagál az érintésére és a szituációra, ezt ő is érezheti, talán egy kis sikerélményt elérve, ezért én is megtalálom érzékeny pontját, ahol hasonló örömeket szerezhetek neki. Nem hagyjuk szabadon egymás ajkát sem, s egy idő után amint kíváncsi tekintetem érzékeli a mozdulatait, már meg is hallhatom elhatározását, mi után egy pillanatig a szemeit kutatom, de ha "józan" volnék sem akarnék ellent mondani.*
- En se. *felelem csak biztosítás képpen, s vigyázva a lányra, óvatosan vezetem az egyesülést, mi közben finoman simogatva a másikat nézek a szemébe. Ügyelek természetesen arra is, hogy ne adódhasson gond az együttlétből terhesség szintjén. Egy idővel később már fáradtabban kérdem meg együttlétünk után a lányt.*
- Mit szolnal, ha megneznenk az agyat? *pillantok rá, mert ha valami romantikus mondatot várt, akkor sajnos ismét szembesülnie kell azzal, hogy egy tuskóval van dolga. A zuhany bizonyára elérhető, ha szeretné még tisztálkodni, mert azzal nem igen törődtünk, de részemről szeretek fekve pihenni.*
Vissza az elejére Go down
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-22, 10:56 pm

//NRT: Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//


*Valószínűleg az italnak, illetve a régóta történő várakozásnak hála mindaz, amit most teszek. Egyszerűen képtelen vagyok már tovább várni, szeretnék közelebb kerülni Tarkh-hoz és bár a félelem bennem van, mégis jobban vágyom rá, szeretnék jót okozni neki és azt, hogy ezt viszonozza. Sokat tudok azért a szexualításról, mert bár még szűz vagyok, ez nem jelent számomra semmit, nem vagyok még elmaradva a dolgokkal. Egymáshoz érünk, eleinte lassan, érzékien, majd egyre inkább forrósodni kezd a hangulat, én pedig úgy döntök, hogy most, vagy soha. Ha elutasít, akkor nagyon-nagyon mérges leszek és talán még arra is képes lennék, hogy véget vessek az utazásunknak, mert tovább már nem óhajtok rá várni, de szerencsére mindez nem történik meg, ugyanis nemsokára meghallom a csodálatos választ, így mosolyodom is el, majd bújok is egyre jobban oda hozzá, figyelve mindenre és bár egy kis fájdalommal is jár az első alkalom, mégis csodálatos lesz, olyan, mint amit még soha életemben nem tapasztaltam. Ez után csak szorosan a másikhoz bújva maradok, a fiú nyakát puszilgatva, ölében ücsörögve és közben lágyan mosom is magam, mivel bár nincs sok energiám, ennyire még futja.*
- Csodálatos volt és örülök, hogy végre eljutottunk idáig is. *puszilom meg ajkát is finoman, mivel már régóta az övé szerettem volna lenni és most megtörtént mindez, most már teljesen az övé vagyok, ahogy ő is az enyém. Viszont egy kis pihenés után már meg is hallom a kérdését, mire lassan rá is bólintok.*
- Jó ötlet, úgyis nagyon elfáradtam. *az ital már kiment a szervezetemből úgy érzem, így lassan kimászom a kádból, magamra terítem a törölközőt, majd Tarkh felé is nyújtok egy ezüst színű fürdőlepedőt. Hajamat picit megigazítom, majd a másik felé nyújtom a kezemet, így együtt megyünk fel a hálóba, ami az emeleten van, én pedig nem zavartatom magam, megtörlöm nedves testemet, majd meztelenül bújok be az ágyba, remélhetőleg a fiúhoz bújva.*
- Jó éjt, kékszeműm! *köszönök is el tőle, majd hagyom, hogy az álom magával ragadjon, viszont az biztos, hogy egész este nem óhajtom elereszteni a másikat, a közelében szeretnék továbbra is maradni, tehát élvezem mindezt, és bizonyára jó sokáig fogok aludni egy ilyen éjszaka után.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime2012-10-23, 12:36 pm

//NRT, Ginger - Tarkh - 2012.08.27.//

*Ha már eljön a pillanat, amire több ideje készülünk, s ez főleg ma este érzékelhető, akkor természetesen figyelmet fordítok a páromra. Nem nézem tudatlannak a lányt, de nem ugyan az kiugrani egy repülőgépből ejtőernyővel, vagy tudni annak elméletét, ezért amint a fürdőbe kerülök mellé, immár mind a ketten meztelenek vagyunk, és segítek neki amellett, hogy vele is törődöm. Nem utasítom vissza, egyrészt nem tudnám, másrészt nem akarom, de abba sem gondolok bele, hogy mi történne, ha ellenkezőjét tenném, így engem ez a probléma nem zavar, csak kettőnkre figyelek. Meg is teszi a hatását.*
- Örülök. *suttogok csak ennyit, valóban boldoggá tesz engem ami a lányt is, de egy ötletet hozok fel, s amint hallom, egyet is ért vele, tehát megvárom, míg előttem kiszáll, figyelgetve mozdulatait, s mikor a törölközőt kapom, akkor állok fel, és tekerem derekam köré. Követem a lányt, a manó majd mindent helyre tesz, ez nem az én dolgom, bár ezt inkább nem hangoztatom Gingernek. Gyorsan áttörlöm magamat, míg ő ugyanezt teszi, de inkább őt figyelem, mint saját testemet, rajtam semmi érdekes nincs, vele ellentétben, így mikor bebújok mellé az ágyba, nem tudok megálljt parancsolni kitörni készülő gondolataimnak.*
- Gyönyörü vagy, sosem lattam meg nalad szebbet. *merülök el zöld szemeiben, és ez valóban így van. Az orosz lányok teljesen mások, mind kinézetre, mind kulturálisan, Ginger pedig nem fogható senkihez akivel eddig találkoztam. Azt hiszem szerencsés vagyok, hogy a bunkókat kedveli. Bár talán lehetnék engedékenyebb és tanulékonyabb ilyen téren... meglátjuk, sikerül-e lenyűgözni.*
- Jo ejt kis vörös. *adok egy gyors csókot ajkára, de nem zavarom tovább, én is fáradt vagyok, tehát a karjaimban tartva őt alszom el, és alszom sokáig... elég kényelmes életet éltem, ehhez vagyok hozzászokva, tehát ha fel is ébredek, barátnőmnek kell felkeltenie, mert különben átalszom a fél napot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosenberg nyaraló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosenberg nyaraló   Rosenberg nyaraló - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rosenberg nyaraló
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ginger Rosenberg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Közép Amerika-
Ugrás: