Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Ködkatlan

Go down 
+40
Mona Braxton
Bruno Stora
Conrad Dietrich
Derilia
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Laura Lillien Larsen
Lisbeth May
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Alinox Ingren
Noah Cromwell
Krishana Quinn
Elisaveta Varlock
Troy Clayton
Aysha Darkblood
Axel Knoxville
Zoey Fleming
Theodora Schmitz
Hunyadi Péter
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Zoé Calylas
Illya Imbecairwen
Daemon Wexler
Miroslav Volodya
Wera A. Flinders
Sairus Macrain
Daphne Alucard
Takoda Turner
Ruby Rose Re
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Jalmaari Halautte
Michelle Norton
Demien.R.Cornwlade
44 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-11-28, 2:10 pm

* Érdekes az amit mond. Ki sem nézem belőle hogy képes lenne valakire ráborítani egy padot. Talán még sem olyan kedves mit amilyenek tűnik. Talán tud meglepetéseket szerezni, legalább is ezt vonom le a szavaiból. Hát majd kiderült mert egy darabig itt leszek és mivel szaktárs így biztos hogy össze fogok még vele futni.*
- Szóval semmi említésre méltó mocskos titok* Egy mosoly jelenik meg az arcomon. hát nem is tudom milyenek nevezem. Talán kedves, bár nem szoktam az lenni. A ciginek vége mely azt jelenti ,hogy a mi kis találkáknak is. végül is nem volt rossz és legalább ismerek egy nem ember evő famulust meg egy kék hajú leányzót. Az túlzás hogy ismerem, de legalább dumáltunk egy keveset.*
- nekem most mennem kell* Hogy miért nem indoklom meg mert nem tartozik senkire meg amúgy sem szoktam. Mennem kell és kész. fel is állok és a lányra pillantok.*
- Csákány* Köszönök el s az ajtó felé lépkedek. nem gondolom hogy külön el kéne a kutyától is meg veheti többes számnak is ha akarja. Nagyon nem mozgat. Az ajtót kinyitom s szépen kisétálok rajta majd eltűnök a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Zoey Fleming


Jelige : Z a reménytelen vesztes
Hozzászólások száma : 421
Csatlakozás : 2010. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Loki háló
Üzenet : Barát az, aki úgy tud segíteni
és megszólítani, mint te...
és benned én
barátra találtam.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-11-28, 2:32 pm

*A lány szépen végig hallgatta a mondókámat, majd kérdezett, mire csak megráztam a fejem. Nem tudom mit is vett ki a szavaimból, de hát na. Végül elnyomta a cigit, és berekesztette a társalgásunkat.*
-Szia.*köszöntünk együtt Hógyolyóval, majd a lány távozott.*
-Szerintem kedves!*jegyeztem meg, majd famulusomra néztem, hogy neki mi a véleménye.*
-Majd bele szokik, hogy itt kell lennie, és talán mér barátok is lehettek, olyan jól elcsevegtek.*mondta kissé szemrehányón, majd játékosan a nadrágom kezdte el húzogatni.*
-Neee Nem volt még elég? Újra ki akarsz menni?*kérdeztem, de már álltam is fel, és indultunk.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Ködkatlan - Page 8 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 12:11 am

- Háh, igen, meglehet, igazad van. De ez akkor is gusztustalan. Ha nekem egyszer lesz egy ilyen állatom, akkor az kicsi lesz és nem fog sok vizet zavarni. * jegyzi ezt inkább magának, mint Illyának címezné, de ezzel ő még ráér ugyebár, majd alkalomadtán azt is megtudja biztosan, hogy mire jók ezek a jószágok, remélhetőleg. Témaváltás következik viszont, így Axel a felsorotl lehetőségek közül végül a fura nevezetű ködkatlant választja, mely egyelőre ismeretlen hely neki, bár annyi esze azért van, hogy egy tippje legyen, miszerint talán egy ködös hely lehet. *
- Áh, kössz a tippet, de ha idebent nem lehet, akkor inkább marad a friss levegő, aztán kész. Nehogy beszóljon valaki, ha már pont nekem kéne tudnom a szabályokat. * mosolyodik el, csak lazán zsebre téve kezét menés közben, s csendesen, figyelmesen hallgatja Illya válaszát vizsga-ügyileg. Na igen, most nem igazán van formában, tehát nem a csajozásra megy, mint inkább csak az ismerkedésre, és egyes információk szerzésére, amik szintén jól jöhetnek ennek a szőkének az elkövetkezőkben. *
- Az a lényeg, ha megvan mind. És akkor gondolom, így másod éves lettél. Jók a tantárgyak egyébként? Anyámék az árnymágiát favorizálják nagyon, arról tudok egyet s mást, de a többi egyelőre még előttem is titoknak minősül. * áll meg most ott, ahol Illya is, s bizony beereszti maga előtt az ajtón, szépen behúzva azt maga mögött. *
- Hm, nem is rossz. Punnyadónak egész otthonos, és még ez a köd is tetszik. * néz szét picit a helységben, majd ha mindent megvizsgált, Illya mellé csüccsen, remélhetőleg nem zavarva a leányzót ezzel. *
- Sokszor megfordulsz erre egyébként? Vagy van még valami érdekes hely itt a sulin belül? Esetleg kívüle? * érdeklődik hátát döntve a kanapé háttámlájának, tarkóján kulcsolva össze ujjait, így pislogva barna szemeivel Illya felé. Csinos a leányzó, meg kell hagyni, de okosnak is tűnik, így hát jó lesz most az a takarékon való működés. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 12:30 am

*Kicsit kuncog magában a finn lányka a megjegyzésen, s eszébe is jut néhány alternatíva csak amúgy poénból.*
-Esetleg giliszta? Vagy egy gyilkos hörcsög!
*El is neveti magát saját poénján, hisz sokáig sosem tudja magát visszafogni a kis humorzsák. A dohányzás tilalmát hamar tudomásul veszi a srác ellentétben persze vele. Egy ideig még tartotta magát a szabályokhoz,de mára már annyira nem érdekli a dolog. Persze megválogatja, hogy kinek a jelenlétében gyújt rá és hogy hol. Bólint egyet a srácnak, hogy már másodikos, majd magyarázat is követi.*
-Többnyire jók. Bár a halotti mágiával és a spirituális ismeretekkel hadilábon állok. De a toxicológiát meg a Misztikus Lények Ismeretét csipázom. de a többi se gázos. Legalábbis nekem ment. de másodikban állítólag tök új cuccosok lesznek.
*Le is huppan az első kanapéra, ahová a szöszi srác is követi őt. Hát punnyadásra valóban remek a hely. A kérdésáradatra elmosolyodik. Ő sem ismer mindent, csak amerre kedve támad menni.*
-Hát...Mystraljó hely, ott van egy rakat hely, például a fogadó. Ott szoktak elázni a barátaim...vagy éppen én. Sulin belül a hangszerek barlangját szeretem. Ott nyugiba el lehet gityózgatni, meg minden.
*Szokásához híven előkap valahonnan a semmiből egy zacskó gumicukrot majd Axel felé tartja.*
-Kérsz?
*Ő maga vidáman nyammog egy zöld gumimaci fején, majd annak többi része is követi a mackó fejét.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Ködkatlan - Page 8 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 12:42 am

- A hörcsög nem is olyan rossz ötlet, bár viccesen festene, mint valami vérengző vadállat. * na erre már neki is nevetnie kell, ekkora hülyeséget kitalálni. Ráér ő még ezzel, és ha oda ér, egész biztos kitalál valami észveszejtő nagy hülyeséget, de addig is inkább csak elméletben játszik el a gondolattal, na meg érdeklődik kicsit az elsős tárgyak iránt. *
- Hű, ezek egész érdekesen hangzanak, a spirituális ismeretek kapásból érdekelne. Tárgyakat tanultok mozgatni puszta nézéssel? Vagy mi ez a halandzsa? * kérdez nyíltan, legalább addig sme halott a beszélgetés, amíg Illyát faggatja, na meg nem kell magáról beszélnie a sok sablonos hülyeséget ugyebár. *
- Na és a második mit tartogat, mint újítások? Vagy semmi hír még róla? * dumál tovább fesztelenül, s megállás nélkül. Van azért beszélőkéje neki is, ha szükséges, meg úgy nagy általánosságban mindig elő tud állni maximum valami marhasággal. Ez a hely viszont tényleg elnyeri a tetszését, pont neki való: nyugis egy hely, s ami a legfontosabb, hogy ahogy nézi ér érzékeli a kanapén, alvásra tökéletesen alkalmas. Na de hogy ne legyen elég a jóból, érdkelődik még kicsit a környékről, s ahogy hallja, az a bizonyos sokat látott fogadó sokmindenről tudna ám mesélni. Kaján vigyorral hallgatja a lány szavait, majd nem rest ő maga is hallatni hangját ismét. *
- Igen, ott voltam, azt hiszem. Hát, én nem vagyok az az elázós fajta, inkább eláztatós, ha szabad ilyet mondani.. bár ami most leginkább megfogott így elsőre, az a hangszeres izé. Kajak van itt ilyen? Mert akkor ez tényleg az én helyem, már csak a mocit kéne elszermányolni otthonról és buli van. * bizony, csillogó szemei arról árulkodnak, tud élni ez a fiú, s kissé szabad szellemű is, de mindettől függetlenül a földön jár, s élvezni is tudja az életet. A dob és a motorozás a mindene, így már tényleg csak a kicsikéje hiányzik ide. *
- Gumicukor? Á, hogyne. Béka van? * kérdi tőle, s bele is kukkant a zacsiba. Ha nincs, hát beéri azzal is, amit talál, de a béka a kedvenc, ez már örök érvényű. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 12:56 am

*Az apróbb állatokon elröhögcsélnek egy darabig, na legalább Axelt nem kell félteni a hülyeségtől. Persze esik szó a tanulásról és sajnos el kell keserítse a fiút, annyira nem izgalmas a spirit, mint gondolja.*
-Hát vannak érdekes részei, de valahol az ingánál elaludtam a könyv fölött. A másodikos tárgyakról még nem tudok semmit, de majd felvilágosítalak.
*Ahogy elkezdenek beszélgetni az érdemleges helyekről, a srác egészen lázba jön a hangszerek barlangjának említésétől, amire a lány ismét elmosolyodik.*
-Csak nem beleakadtam egy zenefüggő gyárkéménybe szintén? oda is elviszlek alkalomadtán ha gondolod, min játszol? A fogadó meg...hát maradjunk annyiban, hogy cipeltem már onnan haza spant, bár elég nehezen. Főleg, hogy háromszor akkora mint én. Bár az nem egy nagy teljesítmény az én esetemben.
*Elnevetgél apró termetére célozva, miközben vidáman hátranyúl, hogy megsimítsa a sólyom fejecskéjét. Magában elkönyveli, hogy ezzel a sráccal nem rossz ötlet jóban lenni, kifejezetten jó arc és unatkozni se sűrűn fognak. Miután odatartja a gumicukros zacskót, mosolyogva megrázza fejét.*
-Béka most nincs, csak maci, de majd ha lesz béka, feltétlen szólok.
*A sólyom ismét fészkelődni kezd, mire a lányka rá néz, majd meg is szólal ismét.*
-Okés drágaság, menjél nyugodtan.
*A madár, amint megkapja az engedélyt el is röppen, hisz okos ő, tudja a kilincset használni, legalábbis ha ráül, így könnyedén kijut a ködkatlanból, majd egy nyitva lévő ablak keresésre indul, otthagyva a fiatalokat.*

Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Ködkatlan - Page 8 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 1:09 am

* Egy apróbb bólintással konstatálja a dolgot, hát, azrét reméli ő élvezni fogja, amúgy is érdeklik ezek a dolgok, ám amíg teheti, kiélvezi a tétlenséget, azt is szereti igazán. Viszont a hangszerek említésekor nem is tudná letagadni igzalmát. Na jó, azért nem kéztördelésről van itt szó, egyszerűen szerez zenélni, gyakorlatilag otthon ez volt a mindene, na meg a szomszédok dobhártyájának tönkretétele. *
- Hát, gitár időnként, abból is inkább basszus. De a legfőbb szerelem a dob. Imádom, a legjobb dolog a világon, legalábbis számomra. Na és te min nyomod? * kérdez vissza, mert ez a téma még le is köti teljességgel, szóval ha másra nem is, de legalább erre bizosan emlékezni fog társalgásukból. Na igen, pasiból van, az agyában dobozok vannak, leginkább a semmi doboz, ő pedig előszeretettel pokol oda egész sokmindent. *
- Na, ahhoz azért gratulálok, bár elég gáz lehet szegény embernek, ha egy csaj viszi haza. Mondjuk fordítva se az igazi. Egyszer látnék lányt részegen, hányni és a többi, akkor ábrándulnék ki mindből. * na igen. Tehát az ivás nem bűn, és az sem, ha a pia fel van használva a hódításhoz, na de tök csatak állapotában találkozni egyetlen csajjal is.. még ha nem is ismerné, akkor is falnak menne az esettől. Előkerül viszont valahonnan egy adag finomság is, s jó fiú lévén bele is nyúl a zacsiba, ám cseppet sem csalódott béka-hiány ügyileg. *
- Ó, nem gond az. Meg végülis mindegy, csak finom legyen, nemde? * vigyorog kicsit, majd némán figyelgeti Illyát, ahogy az madarával megdumálja valami titokzatos nyelven az állat távozását. *
- Hát én nem tudom, hogy csinálod, de le a kalappal. Sose tudnék jóba lenni egy madárral, nem csípem őket. Nem volt más lehetőség, hogy ő lett, vagy hogy van ez? * kérdi, mert hát tényleg foglama sincs erről ugyebár. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 1:30 am

*Elmosolyodik, úgy tűnik a zenetémával betalált, s kiderül, hogy bár néha megnyúzza a fiú a basszusgitárt, inkább a dobokat szereti Jó hangszer. Már ha valaki tud vele bánni.*
-Szólógitárt nyúzok. Meg állítólag tudok énekelni. Bár nem túl gyakori a közönségem.
*Kissé szégyellősen elmosolyodik, mert tény, hogy a szakácsnőjükön, Marcuson és Péteren kívül még senki nem hallotta őt énekelni. persze Orceyia is, de a madár nem az énektehetségéről híres. Persze ha már a fogadóról beszélgetnek előkerül egy elázós sztori, bár nem a lányról, hanem inkább egy barátról, akire ugyan momentán nem szívesen gondol, de ettől függetlenül vicces volt.*
-Kiakadt egy csajra, muszáj volt, hogy valaki összekaparja. Nekem meg szent a barátság. Különben meg tök poén volt.
*Eközben nekilátnak egy csomag gumimacin is nyammogni, és Illya mosolyogva fogadja az örömhírt, miszerint jó lesz a maci is, ha finom. A madár távozik valahol távolabb vacsorázni, az iskolán kívül. Axel meg is jegyzi, hogy ő nem képes egy madárral jóban lenni.*
-Hát..nem akartam nagymacskát, mert eltűnnék mellette. Ráadásul ha szeretetrohama lenne, mint Orceyiának és megölelne, szerintem helyből betemetne. Orceyia legalább kisebb.
*A lány felhúzza térdeit, majd néhány percig némán mered maga elé, de hamar oldalra dőlnek térdei, s feje is lehanyatlik a karfára, elnyomja az álom. Késő van már, s a lány fáradt is, így nem csoda, hogy a kényelmes kanapén könnyedén elszundít.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Ködkatlan - Page 8 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2010-12-28, 1:42 am

- De jó, egyszer összeülhetnénk valami alakítani, ha nem bánod. Amúgy az éneklés is jó dolog, bár én akkor is inkább a dobok mögött érzem jól magam. Tudod, amolyan szabad az egész.. szóval nagyon is jó. * vissza kell fogja magát, mert a végén még túlságosan is belelendül itt a dolgokba, az meg nem biztos, hogy így első körben olyan poén lenne, bár neki aztán lényegtelen, ki mit gondol. A fogadós történetet kis grimasszal kommentálja, s bár vicces, hogy a srácot cipeli haza egy csaj, így végülis többnyire érthető a dolog. *
- Áh, vágom. Mondjuk igaz, a barátság szent, ezzel nem tudok és nem is akarnék vitatkozni. * ért egyet végül, na de csak hozzá mond még valamit. * - Nőkre meg nem szabad kibukni, olyan csaj nincs, aki ezt megérdemli. Ha pedig van, az már régen rossz. De amúgy ránk se, nyugi. Tudom én, a mi fajtánk is ökör néha. * vigyorogva védi magát, vagyis mondja el véleményét erről a csalódás témáról férfi, kontra női nem. A gumicukor viszont hirtelen töröl ki szinte minden dolgot agyából, egy dolgora tud ugyanis koncentrálni, hiába függetleníti dobolás közben lábait és kezeit egymástól, jelen pillanatban a finom édesség köti le leginkább. Persze hallgatja közben Illya teóriáját a nagymacskákról, amivel egyet is kell értenie, hisz tényleg nem valami nagy ez a leányzó, aki pár perc múlva kidőlni látszik Axel mellett. A srác csak nézi egy ideig a nyugodt vonásokat, azon gondolkozva, felkeltse-e, vagy mi legyen, ám végül úgy dönt, csak nem hagyja itt a leányzót, nem kéne itt alukálnia, tehát kedvesen ébreszti fel, s ha Illya is úgy dönt, a klubhelyiségig elkíséri, nehogy elszuindítson álló helyzetben is, ám ott az ajtóban elválnak útjaik, hisz Axelnek az inflásokhoz nincs bejárása. Minden esetre jót beszélgetett ezzel a lánnyal, s örül is, hogy egy újabb pozitív élménnyel gazdagodhatott. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 5:08 pm

*Eljött az új év és habár engem soha nem dob fel az ilyesmi, most mégis kicsit izgatott vagyok. Tegnap este nagyon rosszul éreztem magam, lehet, hogy megfeküdte valami a gyomromat, vagy esetleg megfáztam nem tudom, de minta lázas is lettem volna és a torkom is fáj. Ezért is kötöttem rá egy kendőt a nyakamra, hogy annyira ne fázzon. Ma barna kollekciót aggattam magamra, és természetesen a kendőm is barna. ( ruha ). A Ködkatlanba tértem be és hívtam ide Troy-t. Tegnap nem igazán tudtuk együtt ünnepelni az új évet, de most írtam neki egy levelet, hogyha tud, akkor 3-4 körül jöjjön ide a ködkatlanba, kicsit bulizgatni, koccintani meg ilyenek. Ahogy belépek, a kezemben már ott van a pezsgős üveg és két pohár. Körbenézek, majd Caius is belép mögöttem a terembe. A köd mint mindig, most is megtalálható, de a kanapé kivehető és a mellette lévő kis asztalok is, így arra lepakolom a cuccost, majd a zsebemből előveszek egy kis smiley-s party kalap-ot és elvigyorodva vetem le magam az egyik kanapéra. Caius fején is van egy ilyen kis kalap. Nagy harcok árán tudtam csak felvetetni vele, de végül győzött az az érv, hogy hát most van először új éven és tök nagy buli lesz és stb. Habár én is kinevettem a tigrist, ő azért csak csendben tűri a dolgot és felfekszik mellém a kanapéra. Elfeküdve a kanapén, lábamat felrakom a kanapé kartámlájára, majd nekidőlök Caiusnak és fejemet lógatva várom Troy-t, hogy mikor is jön. Egy piros lufi is van a kezembe és most azzal játszadozom.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 5:26 pm

* Egy levelet kapva, kezdi el végig olvasni, hogy hova is várják. Egy mosoly kerül ki az arcára, mikor meglátja, hogy a levél nem mástól van, mint az imádott szerelmétől. Mivel egész nap elfoglalta magát a szobájában, így nem igazán sikerült neki még átöltöznie. Mivel van még ideje, így berobban szinte a fürdőszobába, és lezuhanyzik, majd magára vesz egy fekete inget, egy kicsit sötétebb színű farmert, amiből az öv nem maradhat ki, és egy ugyanolyan színű farmerkabátot, mint a nadrágja. Ezekhez most egy fekete tornacipő társul. Azért mielőtt elindulna, magához vesz egy vörös rózsát, ami az asztalán álló kis vázaszerűségben van vízben, mivel tegnap nem találkoztak Aysha-val így nem tudta neki odaadni. Most viszont magához veszi azt is, meg a levelet gyorsan átfutja, hogy hova kell mennie. Szerencsére le van írva, hogy merre található, mert bizony ott még nem járt. Nem fél, hogy eltéved, mert Aysha mindenre gondolt a helymeghatározással. El is indul, és alig bírja visszafogni, hogy ne mosolyogjon útközben, de valahogy mégis csak sikerül, legalább addig amíg az inflatusosok tornyának a folyosójáig nem ér. A rózsát eldugja a háta mögé, majd benyit a ködkatlanba. Egy mosoly kerül ki az arcára, amint meglátja a lányt, és hogy igen csak vadítóan fekszik a kanapén. Bár ha nem lenne ott Caius, akkor biztos letámadná, de így uralkodik magán. Természetesen a köszönés sem maradhat el, és amint belépett az ajtón, biztos, hogy már ott is van előtte a lány, így meg is csókolja, ami nem lesz túl hosszú, összevont szemöldökkel, kicsit kijjebb tolja a fejét, hogy lássa a mögötte lévő tigrist, aki egy kicsit viccesen néz ki abban a sapkában. El is neveti magát, úgy hogy közben a szabad kezével átöleli a szerelmét. *
- Mit tettél azzal a szegény állattal?
* Kérdezi csillogó szemekkel a másikat, majd előre nyújtja a vörös rózsát, hogy neki hozta, és nem akarja elfelejteni az átadást sem. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 5:39 pm

*A kanapén fekve látom, hogy nyílik az ajtó és pont, ahogy Troy gondolta, egyből fel is ugrok, magamhoz véve egy ugyanolyan smiley-s sapkát, ami rajtam és Caiuson is rajta van és odaugrálok a fiúhoz. Most nem magas sarkú cipő van rajtam, egy egyszerű torna cipő, így az ugrálás is flottul megy. Hamarosan oda is pattogok Troyhoz és egy szájra puszival köszöntöm a fiút. Végigmérem a srácot és füttyentek egyet.*
- Hűha. Szexi *küldök Troy felé egy pajkos vigyort, majd elfogadom a rózsát.*
- Wow! Köszönöm szépen, imádlak! *ugrándozok vissza az asztalhoz és lerakom a rózsát, majd ismét vissza Troyhoz. Úgy néz ki, hogy eléggé fel vagyok pörögve és ha Troy észreveszi, akkor árulkodó jel lehet a már felbontott pezsgős üveg. Mikor Troy átkarolja a derekamat, lágyan magam felé fordítom az arcát és egy forró csókot adok neki, amit remélhetőleg viszonoz is. A kérdésre Caius morrant egyet és kissé elfordítja a fejét. Nem haragosan, nem is mérgesen, egyszerűen kezdi unni, hogy mindenki rajta röhög. De a párocska biztosan.*
- Miért? Szerintem tök aranyos! Van neked is! *veszem elő a sapkát a kezemből és egy gyors mozdulattal Troy-ra rakom a sapkát.*
- Tök édi! *vigyorgok, majd a kanapéhoz ugrálok és levetődöm. Caius nyekken egyet, hiszen elég nagy volt a becsapódási sebességem és valahol a gyomránál találhattam el.*
- Bocsi Cicus * gügyögök a nagymacskának és egy puszit nyomok Caius fejére, majd meg is simítom. Aztán ismét Troyra nézek.*
- Gyere, koccintsunk az új évre! Tegnap rosszul éreztem magam, azért nem kerestelek, ne haragudj Szívem! *nézek esdeklően, boci szemekkel a fiúra. Caius Troyra néz és tekintetében egy kérdőjel lebeg, hogy vajon mi bajom is lehet.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 5:59 pm

* Tudta, hogy ahogy nyílik az ajtó Aysha ott terem, de azért egy pillanatot elkap abból, hogy fekszik a kanapén, és beindul a fantáziája. Az ugrálás először nem érti, de hamar egy szájra puszival ezt el is felejti. Az öltözéke megdicsérésere elmosolyodik, és végignéz a másikon. *
- Azért te sem panaszkodhatsz.
* Ölti ki a nyelvét, majd oda is nyújtja a rózsát. Körbe néz addig, amíg Aysha ugrabugrál, hogy mitől van ennyire felpörögve, mikor megáll a tekintete a pezsgős üvegen. Egy félmosoly az arcán, mert így már érti. Nem is várták meg vele, de legalább jó lesz a hangulat, mivel a pezsgőtől, nagyon gyorsan be lehet rúgni. Nem tud sokáig ezen agyalni, mert Aysha már vissza is tért hozzá, és egy forró csókot kap tőle, amit természetesen viszonoz, és egy kicsit szorosabban is öleli. Az ajkaik elválásuk után egy kérdést tesz fel az állatról, bár ő nem mondja, hogy aranyos mivel nem igazán van még mindig kibékülve a nagymacskákkal, de azért egy halvány mosolyt elenged. A következő mozdulatok pillanatok alatt következik be, így nem igazán tudja megállítani a lány tervét, és a fejére kerül a kalap. *
- Ennek örülök.
* Jelenti ki vigyorogva, hogy édes a kalapban. Ahogy elugrál megint Aysha megy után, de még nem ül csak hallgatja, amit mondanak neki. Egy kérdést tesz fel a hogy léte felől, mert azért nem mindegy, hogy még mindig rosszul van, bár ahogy most viselkedik ez nem így jön le, vagy már teljesen kigyógyult. *
- De most már jobban vagy? Mondjuk, ahogy ugrálsz szerintem kutyabajod.
* Nem bírja megállni, hogy az arcára ne kerüljön megint mosoly. Ahogy a tekintete az állatra téved, és egy hatalmas kérdőjelet "lát" a szemei helyén, úgy megrántja a vállait. *
- Ne nézz, így rám Caius, én sem értem a nőket.
* Emeli fel a két kezét, hogy ne tőle várja a választ, mert nem tudja. Mosolyogva megy oda Aysha-hoz, és nyújtja a kezét, hogy üljön fel. Ha megtörténik, akkor leül mellé, tölt mindkét pohárba, az egyiket átnyújtja a lánynak, és koccint egyet. *
- Most vicces lenne, hogy új évet, egy új lánnyal, de nekem a régi is megfelel, sőt...
* Néz rá titokzatosan, majd megissza a pohárban lévő pezsgőt, és leteszi az asztalra, remélhetőleg Aysha is befejezi addigra, mint ő, és akkor eltudja venni tőle a poharat, ami ugyanott köt ki, mint a sajátja. Hirtelen közelebb is hajol a másikhoz, és egy vad csókot ad neki, a kezeit a másik derekára rakja, és mivel hátra nem tudja dönteni Aysha-t, mert mögötte az állat, így ő dől hátra, tartva a lányt, hogy ne hagyja abba a csókot. Ha sikerül akkor ő van, alul miközben még mindig vadul csókolja a szerelmét. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 6:14 pm

*Való igaz, hogy kicsit jobb kedvem van, mint általában és felszabadultabb is vagyok. Az hogy kutya bajom az azért nem igaz, mert a kis korty pezsgő valószínű azért is ártott meg, mert egy gyógyszert kaptam be. Lehet, hogy nem kellett volna, de egyszerű fájdalomcsillapító, amit mindig is szedni szoktam. De úgy tűnik, hogy nem igazán kompatibilis az alkohollal. De hát sajnos megesik az ilyen. Minden esetre bizonyára nagyon aranyos lehetek, mint valami 5 éves kislány. Ugrándozok itt össze-vissza, még jó hogy szédülni azért még nem szédülök. Mikor megdicsérem Troy ruháját, ő is visszadicsér, habár igen csak burkolt módon. Egy cuki kis pukedlit láthat tőlem, majd bele is karolok.*
- Köszönöm Uram! Csak Önnek! *kacsintok Troyra még mindig vigyorogva. A szemem rettentően csillog, így lehet, hogy megint lázas vagyok, de most az alkohol teljesen elnyomja a betegség nyomait, így totál jól érzem magam és nem is gondolok arra, hogy esetleg valami bajom lehet. Természetesen Troy fejére is felkerül a kis kalap, ami rajtam és Caiuson is megtalálható. Igen csak aranyos, smiley-s sapkáról van szó és habár Caius eltűri, rövid időn belül le fogja szedni a fejéről akkor, hogyha nem figyelek oda. Természetesen mind a kettőjüknek (hármunknak?) nagyon cukin és édin áll a sapka és ezt meg is jegyzem, amire Troy csak egy aranyos mosollyal reagál. Hamarosan ismét a kanapén ücsörgök, Troy pedig megáll az asztal mellett.*
- Caius Szívem, engedd ide TroyCicát! Imádlak! *puszilom meg ismét nagy hévvel a nagymacskát, aki csak megcsóválja a fejét - véletlenül leszedve a kalapkát - és lemászik a kanapéról beleveszve a ködbe.*
- Gyere ide! *csapkodom meg a kanapét magam mellett, de ekkor Troy a hogylétem felől érdeklődik.*
- Hát vettem be egy fájdalom csillapítot, de most nagyon jól érzem magam*vigyorgok ismét mint a tejbe tök és lehet, hogy Troynak is leesik ez az nonkompatibilisség a gyógyszer és a pezsgő részéről. Hamarosan azonban eszembe jut, hogy bizony kellene koccintani is.*
- Jaj, hát persze, a pezsgő! *pattanok fel a kanapéról és megállok az asztal másik fele mellett. Troy tölt, én pedig felemelem a poharamat és figyelem, hogy mit is mond a srác.*
- Adok én neked új lányt! *nevetem el magam, majd összekoccintom a poharunkat.*
- Boldog új évet Életem Értelme! *küldök egy cuppanóst Troy felé, majd belekortyolok a pezsgőbe, és hamarosan nagyokat nyelve meg is iszom. Troy kiveszi a kezemből a poharat, majd a kanapéra fektet, magára húz és hevesen és szenvedélyesen csókolni kezd. Mikor ajkaink elválnak, kissé lihegve sóhajtok fel.*
- Ahh, hogy ez hogy hiányzott már *suttogom a fiúnak.*
- Tudod, most kicsit fel vagyok pörögve, szóval... *kezdem a mondatot, de végól megállok és tanácstalanul nézek a fiúra, mintha elfelejtettem volna, hogy mit akarok mondani.*
- Hmm. Mindegy *jelentem ki és ismét hevesen megcsókolom a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-01, 6:46 pm

* Csak nem ússza meg a kalapot, de még az a szerencse, hogy nem látják, de majd valamikor mikor Aysha nagyon bele van merülve valamibe, lekapja magáról. A kanapéhoz sétálva, elég nagyot kap Caius, amire alig láthatóan elhúzza a száját. A megnevezés tetszik neki, így egyből egy mosoly váltja fel az előtte lévő mimikát. *
- Húha, azért egy kicsit maradj nyugton. Nagyon felpörögtél azt látom.
* Jegyzi meg szinte nevetve, bár most az állatot egy nagyon picit sajnálja, hogy ennyire durva volt vele, de egy szájra puszit ad Aysha-nak, hogy ne vegye sértésnek, mert nem annak szánta. Ahogy leül, egy kérdést is tesz fel a lánynak, és a válaszon meglepődik. *
- Gyógyszerre pezsgőt? Akkor már értem.
* Gondolkozik el egy kicsit, hogy mitől pörög ennyire, de remélhetőleg nem lesz baj. Azért készen létben áll, hogyha bármi baja lenne, akkor nyomás a gyengélkedő. Szerencsére ő a kisebb megfázását átvészelte sok liter teával, és pihenéssel, így most egészségesen van itt. Látja, hogy nincs még töltve pezsgő, és igen csak kéne koccintaniuk, ha már itt vannak, és ezért jöttek, így a mellette felpattanó lányt, még idejében kapja el. *
- Hopp, állj meg!
* Kapja el a másik derekát, hogy ne ugráljon már, mert a végén ő lesz beteg, ahogy ránéz a lányra. Leülteti maga mellé vissza a kanapéra, majd tölt a két pohárba, és az egyiket átnyújtva, egy poénos mondatot mond, amire Aysha nevet. Erre csak egy megjegyezni valója van. *
- Hát, nem is fiú kell.
* Mondja nevetve, mert semmi pénzért nem állna át a fiúk oldalára, neki megteszi a lányok, ez esetben az előtte lévő szerelme. Ahogy koccan a poharuk, egy kijelentést kap, amire ő is ugyanezt megteszi. *
- Boldog Új évet, Kiscicám!
* Jelenti ki mosolyogva, és meg is issza a pezsgőt, majd az üres poharakat leteszi az asztalra. Hátra dőlve, magára húzza a lányt, és egy vad csókot ad neki. Kicsit meglepi Aysha reakciója, hogy nem mászik rá, és szinte nem tépi le róla a ruhát, de mivel most nem tud ezzel foglalkozni, így élvezi a csókot. Közben a kezeivel elkezdi simogatni a másik hátát, és mikor elválnak az ajkaik, szintén kérdőn tekint rá, hogy mi hiányzott neki. *
- Mi csoda?
* Kérdez rá arra, hogy mi hiányzott neki, mert akkor legközelebb többször csinálja, hogyha rájön. A suttogásra természetesen ő is suttog, és ahogy mennek tovább a beszélgetésben, azt észre veszi, hogy igen csak fel van pörögve, de amit nem szeret, hogy félbe hagyják a mondatot, mintha valamire készülne. *
- Szóval? Mi?
* Teszi fel a két nagy kérdést, mert úgy tűnik, hogy félbe marad a mondata, és nem is fogja megtudni. Fel is vonja az egyik szemöldökét, és úgy néz a lányra, hogy mi a befejezés. De nem fog rá választ kapni, mert már Aysha tovább is halad. Összevonja a szemöldökét, és már kérdezne is vissza mikor egy szó kicsúszik, és elhallgat. *
- Na, d...
* Már épp vissza akarna kérdezni, mikor egy újabb heves csókkal bent tartják a szót. Nem is zavarja, visszacsókol, és közben úgy próbál kicsit helyezkedni, és feljebb húzni Aysha-t, hogy most igen is ő a domináns. Kíváncsi arra, hogy mennyire indul be, ettől az ital mennyiségtől, plusz gyógyszer hatástól. Bár ahogy visszagondol a játszóteres ügyükre, nem félti ettől Aysha-t. A helyezkedés közben sikerül a lányt annyira közel húznia, hogy a bizonyos pontja alatt megnyomja a combját. *
- Azért vigyázz lent, mert érzékeny, és féltett pontom is van.
* Lassan bólogat, szinte komoly fejjel, de nem bírja sokáig, és egy mosoly is megjelenik az arcán. Nem is néz az asztalon lévő pezsgős üvegre, mert szerinte már Aysha eleget ivott, főleg gyógyszerre, ő meg egyedül nem szeretne inni. Meg, ahogy elnézi megvan a lánynak a kedve, így nem is kell több, mert akkor ott nem jó kedv lenne, hanem már rosszul lét. Mivel alul van, így nem igazán tud mit csinálni, csak tapizni, amit meg is tesz. Egy nagyon picit feljebb ül, hogy lejjebb tudja a kezeit csúsztatni a másik fenekére, és ha már itt tart, a feje is valahogy Aysha nyakánál van, amibe finoman beleharap. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 4:00 pm

* Ha ezt tudná, hogy mit gondol most Aysha erről a szeretkezésről, biztos visszavágna, hogy akkor jobb volt Tomas-nál is, és erre egy önelégült mosoly kerülne ki az arcára. De ez feltételezés, és így nem mond semmit, csak azt, hogy a tigris biztos végig nézte a kis együttlétüket, aminek nem igazán örül, de poénnak állítja be. A válasz egy kicsit nem fedi a valóságot, mert a macskáknak eleve jó a hallásuk, így nem igazán tudna aludni, bár ki tudja, elvégre famulusról van szó, de azért mosolyogva válaszol. *
- Hát, szerintem ha hallotta a hangokat nem igazán tudott aludni.
* Közli a másikkal ezt a tényt, és valóban eszébe jut ez, hiszen "közönség" előtt még nem szeretkezett. Akkor nem annyira zavarta, de most egy kicsit frusztrálja a dolog, de megpróbálja elnyomni ezt magában. Egy ötletet mond, hogy fel kéne öltözniük, így amint leszállnak róla felkerül rá az alsónadrágja, és a farmerja elsősorban. Az övvel szórakozik, miközben Aysha viccesre veszi a figurát. *
- Persze, hogy büdös legyek. Elég nekem napi egyszer fürödni, és az már megvolt, mikor lejöttem ide.
* Tettetett megsértődést játszik, mire lenéz az övre, és végre be tudja csatolni, majd a bujtatóba fűzi tovább az öv többi részét, hogy ne lógjon ki. Magára kapja az ingét, de nem gombolja fel, hanem a kérdésre egyből ott terem Aysha-nál, átkarolva a derekát, és a fülébe súg egy mondatot titokzatos hangon, majd ad rá egy puszit. *
- Újabb menetre?
* Neveti el magát, majd egy kortyot iszik belőle, majd lerakja az asztalra. Kezei újra a másik derekán vannak, és csillogó szemekkel néz a másikra, ahogy esetleg a pezsgős pohárral játszik, vagy épp issza. A szíve kezd visszatérni a normális ütemre, és ezt a légzése is követi, így már teljesen tökéletes. Az biztos, hogy ez volt a legjobb új éve, jól kezdődik az már biztos, és reméli, hogy ilyen jól fog befejeződni is. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 4:08 pm

*Hamarosan immár ruhában ácsorgunk egymás előtt és éppen arról tanakodunk, hogy Caius vajon hallotta-e, vagy épp látta-e a dolgot. Az is lehet, hogy kiment, csak nem hallottuk meg az ajtó nyitódást. Bár amennyire mindketten aggódtunk, hogy nehogy ránk nyissanak, igen csak valószínű, hogy meghallottuk volna, ha nyílik az ajtó, így a tigris valahol itt van a ködben. De ez engem annyira nem érdekel, és úgy tűnik, hogy Troy is túlélte a dolgot. A pezsgőhöz lépek és töltök is egy-egy pohárral és én már inni is kezdem a finom nedűt. Habár nem ez a legfinomabb alkoholos ital, mégis szeretem. Troy is hamarosan ott van velem szemben és a derekamra teszi a kezét. Ez az érintés mindig feltüzel, még most is. Pajkosan a fiúra mosolygok, miközben iszom a finom pezsgőt.*
- Hát, ha bírod *kacsintok a fiúra, hiszen én benne lennék egy újabb kis menetben, de azt hiszem, hogy egy estére elég egy szeretkezés is, nem kell túlzásokba esni. Na meg persze Caius is itt van, ami úgy tűnik, hogy Troy-t tényleg zavarta. A fiú felé nyújtom a poharat, majd ha elveszi, akkor a kezünket összetekerve, egymásba karolva iszok egy kortyot a saját pezsgőmből, majd ha Troy is ivott, akkor igyekszem lerakni úgy a poharat, hogy ne borítsak fel semmit. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 4:17 pm

* Még nincs teljesen ruhában csak a nadrág övvel szórakozik. Lehet, hogy egy másikat kéne vennie, mert ez nem igazán akar már becsatolódni, lehet hogy az idő már elemésztette. Vagy csak a kapocs rossz. Ki tudja, de nagy szenvedések árán becsatolásra kerül, majd már ott is terem Aysha-nál, aki egy pohár pezsgőt nyújt át. Előtte még egy kicsit szórakozik, hogy biztos újabb menetet szeretne, azért isznak. A kisebb kihívó mondatra, elmosolyodik. *
- Veled? Simán.
* Néz rá a szemeiben titokzatosság csillan fel, ki tudja, hogy épp mire gondol, hogy tényleg mehet, vagy csak hülyíti a másikat. Ezt nem is fogja Aysha tudtára adni, hogy épp melyik verzió az aktuális. Igazából még maga sem tudja, hogy melyik, de jó ilyen bizonytalanságban lenni. Ha lenne még egy az biztos, hogy nem itt hanem a szükség szobájában, és most ténylegesen kettesben. El veszi a felé nyújtott pezsgős poharat, és egy korty után le is teszi az asztalra, hiszen be kéne gombolkoznia, mert kezdi érezni a hűvös levegőt, ami a teremben van. Kibontakozik az ölelésből, és elkezd alulról begombolni az ingét. Persze az ing ujja miért is lenne begombolva, így mikor nagyjából kész az inggel, vagyis a szokásos felül a két gombot nem kapcsolja be, akkor nyújtja a kezeit, hogy az ingujj is begombolva legyen. Ha ez megtörtént, akkor sóhajt egyet, és kérdőn tekint a lányra, hogy merre is menjenek, mert most egy kicsit elemében van. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-02, 4:27 pm

*Az öltözködés után egy kis beszélgetés Caiusról, majd egy kis ivászat, hiszen azért azt az egy üveg pezsgőt illene meginni. Szóba kerül az újabb menet is, amire elnevetem magam, majd titokzatosan válaszolok, hogy felőlem aztán simán lehet. A srác is felöltözik és a kezeit nyújtja felém.*
- Ezt soha nem tanulod meg? *nevetem el magam és gyors mozdulatokkal begombolom az ingujjakat, majd sóhajtok egyet.*
- Felviszem Caius-t, aztán találkozzunk a Szükség szobájában, oké? *kacsintok Troy pajkosan, majd egy puszit nyomok a szájára és elkiáltom magam:*
- Caius!!! Gyere, megyünk fel a szobába!! *szólalok meg erőteljesebb hangon, hogyha a tigris aludna, akkor felébredjen rá. A tigris hamarosan megjelenik ásítozva és kérdőn néz a párocskára.*
- Mondtam, hogy aludt *súgom Troy fülébe, majd a tigrishez lépek és megsimítom a bundáját.*
- Álomszuszék. Na gyere, menjünk fel a szobába. Szia Kicsim! *nyomok egy puszit Troy szájára, majd a pezsgős üveget lenyúlva, vigyorogva sétálunk ki Caius-szal a teremből, fel a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 9:33 pm

*A mai napom igen csak nyugis volt, lévén még nem kezdődtek el az órák. Habár már nagyon várom őket, azért még van egy hetünk pihenni kicsit. Vagy ha egy hetünk nem is, de néhány nap még van az első óráig. Démonológia. Demiennel. Habár már nem kötnek lágy érzelmek a Magiszterhez, mindig is a kedvenc tanárom lesz és tisztelni fogom, mint embert és mint férfit. Így nagy izgalommal várom az év első óráját, hiszen ki tudja, hogy mivel is fogunk foglalkozni. Persze, az biztos, hogy démonokkal, de hogy azon belül pontosan mikkel, az számomra még rejtély maradt. Lett volna lehetőségem utána nézni a Könyvtárban, de azt hiszem kicsit ellustultam a szünetben. Legalábbis nem sokat gyakoroltam. Lehet, már meg sem tudom különböztetni a pálca két végét. Na jó, talán ott még nem tartok, de nem sok tankönyvet fogtam meg a szünetben, az is biztos. Most, a szobám felé igyekezve megállok a Ködkatlannál és elhatározom, hogy kicsit benézek, hiszen régen voltam már itt, utoljára Troy-jal. Caius most nincs velem, vadászik valamerre, de remélem, hogy estére visszaér, mert nem szeretném, hogyha a hidegben aludna. Persze most annyira nincs hideg, rajtam is egy miniszoknya és egy félcipő van, valamint egy rövid ujjú topszerűség. Talán a fáklyák teszik, de lehet, hogy a kastély varázsa, de tényleg kellemes idő van. Ahogy belépek a Ködkatlanba, egyből ködfüst veszi körbe a lábamat és alig látok el a terem vége felé. Vagy talán nem is? Minden esetre beljebb sétálok és leülök az egyik fotelba kicsit pihenni és gondolkodni.*

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 9:45 pm

* Egy könyvvel a kezében megy valamerre. Épp bele van merülve, így nem is igazán látja, hogy merre megy, de ez érdekli most a legkevésbé. Úgy hiszi, hogy most épp a keleti toronyban van, és hamarosan feljut a szobájába. Nem pont így történik az elképzelése, hanem a ködkatlanba nyit be, és sétál be teljesen nyugodtan, majd lehuppan a kanapéra. Észre se veszi igazából, hogy nem egyedül van, na meg hogy nem is a szobájában. Egy tűnik fel, hogy nem igazán látja a betűket, de ez nem annyira zavarja. Most legalább megtudta, hogy mi érdekli, és biztos, hogy most már tudja, hogy minek fog tovább tanulni, és mi lesz. Ezt még nem kötötte senkinek az orrára sem, bár aki egy kicsit ismeri, és többször találkozott vele, és látta, hogy miket olvas az már kikövetkezhette, mivel most is hasonló témájú könyv van nála. A borítóján lehet olvasni azt a feliratot, hogy: "Sárkányok, és egyéb misztikus lények ismerete". Az egyik részbe merült bele, de nem veszi elő a pálcáját, hogy világítson, mert akkor fél, hogy elveszti, hogy hol tartott. Azt sem tudja, hogy felöltözött-e, de az biztos, hogy egy farmer és egy ing van rajta, mert könyvtár előtt magára kapott pár ruhát. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 9:52 pm

*A fotelban ücsörögve nézelődök és gondolkodom a második év első óráján. Hogy vajon mit is csinálhatunk rajta, hogy fog kinézni, milyen házik lesznek és hogy nehéz lesz-e. Habár az utóbbiban biztos vagyok, de remélem, hogy sikerülni fog és ahogy nő az erőnk, úgy leszünk egyre ügyesebbek. Persze van akinek sokkal több ereje van, mint egy másik embernek. De ez valahogy nem szokott érdekelni, a lényeg, hogy én meg tudjam csinálni a dolgaimat és kész. Ezeken filózva ücsörgök az egyik kényelmes fotelban, felhúzott lábakkal. a Pálcám az övemben biztonságos helyen, hogy még véletlenül se törjön el. Átölelem a térdeimet és a fejemet a térdemre hajtom, úgy pislogok. Érzem, hogy a köd lassan teljesen betakar, de annyira nem érdekel. Hamarosan nyilik az ajtó és a ködöt felkavarva megjelenik Troy, aki egy könyvet búj nagyon és észre sem vesz. Persze ezen nem csodálkozom, hiszen mint említettem, teljesen betakar a köd, igy lehet, hogy nem is vesz észre. Elmosolyodom, majd lassan a ködbe burkolózva megkerülök a fiú fotelét és lágyan a szemére teszem a kezemet, miközben halkan kuncogva várom, hogy fog reagálni. Igen csak belemerült a könyvbe, így lehet, hogy mérges lesz, de ezzel most nem foglalkozom. Olvasni este is tud. Velem lenni már kevésbé. Razz*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 10:06 pm

* A ködkatlanba betévedve leül az egyik kanapéra, hogy olvasson. Teljesen megvan azzal győződve, hogy most az exortus valamelyik helyiség részében van, de ez csak addig van, így amíg hirtelen el nem tűnik az előtte lévő betűk, és sötét nem lesz. *
~ Na, szép... Ostoba szobatársak megint játszanak a villannyal. ~
* Kicsit bosszús, és a könyvet az ölébe helyezve próbálja leszedni a szemét takaró kezet. Ha sikerül akkor megfordul és keresi a tettest. Észre is veszi, hogy ki volt mire visszafordul, és felveszi a könyvet.*
- Szia.
* Köszön neki, mert nem bunkó, hogy ne tegye, majd kicsit kétségbeesetten futja végig a szöveget, hogy most hol is tartott. Ez eléggé elveszi a kedvét és még bosszúsabb lesz, de helyette, hogy dühöngene, inkább szomorúan kijelent egy dolgot. *
- Ohh, ne már, most hol tartottam?
* Mond le arról, hogy megtalálja merre is járt már, de ez van. Majd akkor a szobájában megkeresi úgy is és kiír pár dolgot. Erre a gondolatra felnéz és körbe tekint a helyen, hogy hol is van tulajdonképpen. Az biztos, hogy nem a szobájába, mert oda Aysha nem tud bejönni, ha csak nem változott meg valami, amíg Velencében volt. *
- Mi van veled? Mi újság?
* A felismerés után nem tud mást csinálni, mert a könyvében sem tudja, hogy hol tartott, így az asztalra helyezés után, a lányhoz fordul és érdeklődik. Tőle ez nem meglepő dolog, mert szokott, bár most elég sokáig nem találkoztak, azt meg nem is mondta, hogy ő merre volt, de azért kíváncsi arra, hogy felhozza-e a szünetes dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 10:12 pm

*Megpillantva Troy-t rövid úton elmosolyodom, hiszen nem sűrűn látom a fiút ennyire a könyvekbe bújva. Hogyha mégis, annak biztos, hogy valami fontos oka lehet, így most elhatározom, hogy ki is derítem, hogy milyen könyvet búj ennyire a párom. Oda is sétálok hozzá csendben, ködbe burkolózva, majd a szemére rakok a kezemet és aprót kuncogva várom, hogy mit is reagál. A srác először sóhajt egyet, majd lefejti a kezemet a szeméről s kissé bosszúsan lerakva a könyvet köszön és ki is jelenti, hogy nem tudja hol tartott. Lebiggyesztett szájjal ülök mellé, de persze a szemem az nevet.*
- Na, ne haragudj *kérek bocsánatot boci szemekkel a fiútól és egy puszit nyomok Troy ajkaira, majd a könyvre pislogok.*
- Mit olvasol ennyire önfeledten? Azt se vetted észre, hogy itt vagyok *kérdezek rá, majd meglesve a könyv borítóját érdeklődve olvasom el a címet.*
- Sárkányok és egyéb misztikus lények? Érdekes címe van *jegyzem meg csak úgy magamnak és kedvenc órám, a misztikus lények ismerete jut eszembe. Amit persze szintén Demien tart... Csak úgy mellékesen. Eszembe jut, hogy megkérdezem, hogy talán MLI-re készül a fiú, de nem tudom, hogy ez sértő lenne-e számára, így inkább nem teszem fel a kérdést, hanem az ő kérdésre koncentrálok.*
- Semmi, elvagyok köszönöm. Szerdán lesz az első óra. Démonológia. Már tök kíváncsi vagyok *szólalok meg lelkesen és remélem, hogy ezzel sem sértem meg a fiút.*
- Na és Veled mi újság? *kérdezek rá, hiszen én is kíváncsi vagyok, hogy mit csinált és hol járt a fiú a hétvégén.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime2011-01-17, 10:28 pm

* A könyv olvasása nem sikerül, ami miatt szomorú is lesz, és kicsit bosszús. Ez természetes, hogyha nem hagyják azt csinálni, amit szeretne. Mikor Aysha bocsánatot kér tőle és leül mellé a szemeibe néz. Egyből elfordítja a fejét, hogy közeledik, hogy ne adjon az ajkaira puszit, így csak az arcára sikerül. Közben a könyvre tekint, és két szót jegyez meg. *
- Szüneten vagyunk...
* Pillant fel vissza Aysha-ra, hogy most ezzel megbántja, vagy tisztában van vele, vagy most mi is van köztük, mert ő nem tudja. Leragadt ott, hogy szünetet kért a lány és azóta nem is találkoztak, mert nehezen ment volna, ha a szobájában ül, és nem is volt a Mysterio-ban, de ezt inkább nem mondja. A kérdésre rátekint a könyvre, majd úgy közli a dolgot, mintha mindig is tudta volna, hogy mit szeretne csinálni. *
- A tovább tanulásomat olvasom. Ezzel fogok foglalkozni.
* Mondja el egyszerűen, majd Aysha szemeibe néz és a következő kérdésre csak finoman megrántja a vállát. Erre nem tud mit mondani, csak egy valamit, mert ezt biztos, hogy nem tudta, bár ki tudja. *
- Sok olyan lény van, amiről még senki sem hallott.
* Közli a tényt, bár lehet, hogy ez nem igazán érdekli Aysha-t, bár ő ahogy most rátekint a lányra, baromira nem érdekli az állatok, csak azt, hogy még mindig nem jutottak el odáig, hogy megbeszéljék a dolgokat. Helyette inkább kérdez, hogy mivel ütötte le az idejét, majd egy halvány mosolyt erőltet az arcára. *
- Ennek örülök. Én nem fogok bejárni az órákra.
* Néz le megint az asztalra, valahogy nem akar az órákon üldögélni, majd nézi a tavalyi jegyzeteket, ha meg valami más van, megkéri Cassy-t, hogy adja oda a jegyzeteit. A visszakérdezésre, újra rá tekint a lányra, és alig hallhatóan sóhajt egyet. *
- Olvasok. Egy hétig a szobámban kuksoltam aztán, hogy ne unatkozzak megkértem Cassy-t, hogy menjen le a könyvtárba nekem pár könyvért.
* Rántja meg a vállát, nem akar bunkó lenni, csak valahogy még mindig bosszús, hogy nem tudta befejezni a fejezetet, az egyik lényről. Nagyon izgalmas volt, sok információt megtudott, erre meg elrontják. Bár úgy is újra át kellett volna olvasnia, hogy kiírja. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködkatlan - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködkatlan   Ködkatlan - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ködkatlan
Vissza az elejére 
8 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Nyugati Főtorony-
Ugrás: