Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Pyromágia tanterem I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Pyromágia tanterem I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Pyromágia tanterem I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Pyromágia tanterem I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Pyromágia tanterem I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Pyromágia tanterem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-02, 1:41 pm

Az Elemek birodalmában nem találkozhat az ember túl sok tanteremmel, mivel ez a kis kastély csupán az elemi mágia ágainak tanításához van fenntartva. Minden egyes kis torony egy-egy tantermet ölel fel, a Pyromágia terem pedig az egyik legközelebb eső tanterem a szárazföldhöz, de már mégis az óceánban. Nem nehéz észrevenni, ugyanis az ajtón lévő lángoló szimbólum egyértelműen árulkodik róla, melyik is a megfelelő ajtó.

Pyromágia tanterem Pyroterem

Aki pedig belép, a toronyhoz híven egy kör alakú tanteremben találhatja magát, mely megannyi fáklyával van megvilágítva. A terem egyik felén ívesen több sornyi pad helyezkedik el a nebulók számára, míg a másik oldalt a tanári pulpitus látható. Közöttük pedig a terem közepén egy méretes tálban folyamatosan hatalmas tűz lobog, de persze ügyelve rá, hogy a lángok ne takarják el egyik felet sem, hanem elég alacsonyan maradjanak. A bejárati ajtóval szemközti falon több másik ajtó is látható, hisz a Pyromágia elég gyakorlatias óra, szükség lesz tehát majd azokra az ajtókra is.


A hozzászólást Lucius Benedict Fenris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-02-27, 1:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Loren Volmorick
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Loren Volmorick


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás : 2012. Aug. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hél háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 8:16 pm

*El se hiszem, hogy elérkezett ez a nap, amikor részt vehetek az első elemi mágiás órámon. Ha apám látná most ez a gyermeteg kíváncsiságot, mellyel készülődöm és fekete füzetemet kapom magamhoz, illetve egy ezüst színű tollat, majd pálcát, hogy megindulhassak Seol szigetére, az Elemek birodalmába. Tudom, hogy nem szabad kimutatnom, mennyire is vágyom anyám tudását, mégis, nehéz eltitkolni a boldogságot, amely oly régóta nem ért már engem. Ettől függetlenül csak a szobámban mosolygok, ez után ismét felveszi beesett, hófehér arcom komor mivoltát, de a szép, fekete smink szemeim körül még jobban rásegít erre. Egyébként jelenleg egy fekete csizma van rajtam, melybe vékony lábaim bújtattam, illetve fekete bőrnadrágom szárait is, amik szépen kiemelik kecses alakomat. Derekamon egy öv található, ott a pálcám, felül pedig egy sötétbarna színű, kötött pulóver, egy kicsinyke nyakkivágással, így valamennyire dekoltázsom is látható, de nem túlságosan, nem szoktam kirívóan öltözködni, okom se lenne rá. Nyakamban ott pihen egy csinos kis ezüst lánc, ujjamon édesanyám karikagyűrűje, de ennyi, többet nem láttam értelmét felvenni. Bár elég hűvös van, mégse húztam fel sálat, csak egy derékig érő szövetkabátot viselek, melynek zsebeibe pihennek kicsinyke kezeim és hosszú, derékig érő barna hajtincseim pedig csak úgy játszadoznak a széllel. A révész szerencsére a helyén, így hamar átérek Mystralba, hogy ez után a már előre megfigyelt helyre érkezhessek, eltévedés nélkül, pontosan. Még szép, hogy minden tantermet felkutattam előre, mégse engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy húzzam az időt ilyenkor és esetleg elkéssek, tiszteletlenség is lenne, az pedig nem rám vall. Az út bár hosszú, mégis elég hamar elmegy az idő, majd már láthatom is a kicsinyke kastélyt, amin szépen be is sétálok, hogy ez után körbenézve találjam meg az égő szimbólumot, mely a pyromágia tantermét jelzi. *
~ Hát itt vagyok. ~ *nagy levegőt veszek és már be is térek a terembe, így tekintek körbe a kör alakú termen, figyelve meg a fáklyákkal megvilágított termet és bár legszívesebben előre ülnék, most mégse teszem, így valahol a középső padok egyikében foglalok helyet. Én vagyok ma az első, kíváncsi vagyok, hogy kik is az évfolyamtársaim, hogy hányan leszünk az órán, de elsődlegesen természetesen az Exortus ház magisztere érdekelne, hiszen ő is elemi mágus, biztos vagyok benne, hogy remek órának nézünk elébe. Miközben várakozok, szép, zöld szemeim a terem közepén lévő tűz lobogását vizsgálgatják és természetesen a füzet és a toll pedig elém kerül az asztalra. Nem vagyok türelmetlen, tehát nyugodtan várakozok, amíg szükséges, hogy ez után megkaphassam a tudást, amelyre belül oly nagyon vágyok... legalábbis egyelőre a tudás egy részét.*
Vissza az elejére Go down
Seth Amongard
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Seth Amongard


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2012. Aug. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 8:38 pm

*Szerencsém volt, hogy sikerült átmennem a vizsgákon, így átjutottam másodikba, viszont túl nagy boldogságot nem érzek, és a büszkeség sem tölt el miatta. A kötelezőt vállaltam amikor ide jöttem, ezt tudom jól most is, ez afféle tartozás azoknak akik kihoztak abból a pokolból. Az év nyitó óráját, így nem akarom kihagyni, főleg hogy ez az óra az én évfolyamomnak szól. Nemsokára el is indulok a szobámból, át a kíetlen sötét folyosókon, mígnem leérve az aulába, majd onnan a kikötőbe át nem hozatom magamat a szigetre. Nem egyedül érkezem, hanem a famulusommal, kivel teremtése óta nem sok időt töltünk külön. A karakál most is, mint általában büszkén lépdel tőlem talán két métertől nem messzebb. Szerencsére nem kell útbaigazítást kérnem, a szigeten ugyanis elég jól ki ismerem magam, így nemsokára rá is találok az épületre ahol a terem van minden bizonnyal. Miután bemegyek kissé lassabb léptekre fogom magamat, így nézek körül a benti térben, mígnem megtalálom az ajtót ami a teremhez vezet. Meg kell vallanom nem nehéz, csak fel kell ismerni a szimbólumokat. Öltözetem egyébként egy fekete nadrágból, illetve egy vékony szürkés ingből áll, ami felett egy vastagabb ám kicipzárolt kabát is helyet foglal. Tincseim összevisszasága jól tükrözi a bennem lévő káoszt, mely most gondolataimba is befurakodik. Mikor megérkezek a terembe, tekintetemet gyorsan, vizslatóan járatom körbe, arcizmaim viszont egy cseppet sem engednek a komor, merev tartásukból, melyek mögött némi elfojtott idegességet is fel lehet fedezni. Utam először a lobogó tűzhöz vezet, mely megállva pillantásomat a fodrozódó vöröses fényekbe irányítom, melyekben néhány percig el is veszek. Azonban ekkor döbbenek rá, hogy nem vagyok egyedül, így fordítom fejemet az ismeretlen lány felé, miközben szám résnyire ki is nyílik, mint aki köszönni készülne, végül azonban meggondolom magamat, csupán tekintetem hűvös villanásával biccentek a másik felé, alig észrevehetően bólintva felé fejemmel, egy picit talán tovább is megfigyelve az ismeretlent. Ezután felgyorsulva fordulok meg, s indulok el az ülő helyek irányába, lehetőleg valami kietlen, félre eső helyet kiszemelve magamnak, ahol ha a magiszter tekintete elől nem is, de másoké előtt rejtve maradhatok. Fura egy szokás, ez de nem véletlenül alakult ki. Nem bírom az idegenek közelségét, se a társaságukat, talán ezért is ültem hátra. Famulusom természetesen mindvégig mellettem van, óvó és követő árnyékomként követ, egészen addig míg le nem ülök, akkor ugyanis lábaim mellett telepszik le.*
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 8:48 pm

*Ritkán van olyan, hogy egy-egy tárgy a házam óráin kívül felkelti érdeklődésemet, azonban a pyromágia ilyen. Érdekes kapcsolatot képezhet az árnymágiával is, nekem pedig erről tudnom kell, s bár magát a tüzet nem szeretem, már most várom az első órát, hiszen azért az irányítása ígéretesen hangzik. Szeretném memorizálni a teremhez vezető utat, ezért tájékozódom megfelelően, s ezért nem használom - illetve nem is hozom magammal -, teleportgyűrűmet, ellenben sétálva érek a célhoz, figyelmesen szemlélve az épületet és környékét. Érdekes helyen van, már ez fel is kelti figyelmemet, ahogyan az égő szimbólumhoz érek, mi jelöli célom teljesítését. Óvatosan nyitok be, tovább kutatva a termet, s ahogyan az egyre növő résen lesek be, már látom, hogy nem vagyok egyedül. Ez nem különösebben zavar, de nem is kelti fel kíváncsiságomat, hiszen bizonyára érkezik még pár diák... azért jó lesz tudni, hogy kik. Egyszerűen biccentek a két tanulónak, már ha éppen felém néznek, külön köszönésre nem méltatom őket, hiszen egyiket sem ismerem. Fekete szövetkabátom gombjaira tévednek ujjaim, majd azokat egyenként bújtatom ki helyükről, hogy kabátomat vállaimon lecsúsztatva szedjem le magamról, majd tegyem az egyik közeli székre, mely mellett helyet is fogok foglalni. Mivel gyakorlati órának hangzik, és így is hallottam, ezért se toll, se füzet nincs nálam, ahogyan egyedül pecsétgyűrűm csillan meg ujjamon átellenben órámmal egyetemben. Több kiegészítő most nem szükséges. Öltözetem egy fekete bakancsból áll, hozzá tartozó meleg nadrággal, illetve szintén fekete pólómat eltakaró azonos színű kapucnis pulóverből, melynek cipzárja felhúzva, kapucnija azonban hátamon fekszik. Mivel sejtésem szerint nem fogok fázni, ennyi tökéletesen elég, övemen már csak pálcám lóg, de más nincs nálam.*
~ Kíváncsi leszek, hogyan tartják. Nem lehet túlságosan nehéz tárgy. ~ *gondolkodom rögtön a megfelelő témában, s agyam nem is kószál más felé, meredten nézek magam elé. Remélem, hogy nem fogok csalódni, mert akkor a többi hangzatos tárgy felé irányuló elvárásaim is csökkennek... Jó volna, ha mondjuk Tom is tiszteletét tenné, és lenne társaságom.*
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 8:49 pm

*Ma lesz az első órám másodikosként, és izgatottan, valamint kíváncsian készülődök a szobámban. Átlagos szerelés van rajtam, farmernadrág, mi alatt lapul egy fekete cicanadrág, mert elég hideg van odakint, és ki kell mennem, hogy eljussak az Elemek Birodalmáig. Öltözetemhez tartozik egy fekete hosszú szárú csizma, egy barackszínű hosszú ujjú póló, fehér kardigán, és szintén barackszínű sál, valamint fekete szövetkabát van rajtam. Vállamon ott lóg egy táska, miben az órához szükséges kellékek vannak. Nem vagyok késésben, de sietősen kapkodom a lábaimat, mert fázom, így megkönnyebbülés, mikor végre beérek az épületbe, és belépek a terembe.*
- Sziasztok! *köszönök halkan a bent levőknek, majd leülök az egyik helyre, és leveszem a kabátomat, és a mellettem levő ülésre teszem. Táskámból előkerül egy fehér füzet, egy toll, valamint a pálcám is. Lábaimat keresztbe teszem, és kezeimet néhányszor egymáshoz dörzsölöm, hogy valamennyire felmelegítsem lefagyott ujjaimat. Nem a kedvencem a tél, jobb szeretem, ha meleg van, remélhetőleg most már enyhülni fog ez a téli időjárás, és jön a tavasz. A teremben nézelődök körbe, hogy hogyan is van berendezve, de néha az ajtó felé tekintgetek, így nézem, érkezik-e még valaki, és hogy mikor kezdődik el az óra.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 9:00 pm

*Elérkezett az idei első tanítási nap is. Igazán nem panaszkodhatnak a diákok, mindenkinek bőven volt ideje kipihenni a szilveszter utóhatását, de most már a tanulással is ideje foglalkozni. A idei évet Lucius kezdi, méghozzá a másodikosoknak fog ma Pyromágiát tartani, legalábbis a tervek szerint. Bízik benne, hogy az idei másodikosok -na meg persze a tavalyiak azon része, akik buktak- komolyabban veszik ezt a tanévet, s nem kell a lustaságuk miatt órákat elhalasztani. Nem sokkal hét előtt neki is áll készülődni a szobájában, hogy majd időben elindulhasson. Fekete nadrágot visel, ugyanilyen színű inggel és bőrcipővel. Még egyszer az órájára pillant, majd végül elhagyja szobáját, s kényelmes tempóban megindul a kastély kijárata felé. Út közben a folyosón mászkáló diákokat figyeli, igyekezve kiszúrni a másodéveseket, hogy lássa, hogy a terem vagy inkább a szobájuk felé haladnak. Furamód viszont most leginkább a másik két évfolyamról vesz csak észre diákokat, tehát vagy sokan lesznek órán, vagy mindenki a szobájában bújkál inkább. Ő mindenesetre halad tovább, majd mikor kiér a partra, egy pukkanás kíséretében már el is tűnik, a következő pillanatban pedig már Seolon folytatja útját, mintha nem is lenne óceán a két sziget között. Meg sem áll, egészen addig, míg el nem éri az Elemek birodalmát, ahová besétál, majd a legközelebbi kis toronyajtón be is nyit, rögtön körbepillantva, hányan is érkeztek ma. Útját rögtön folytatja is, az ajtó pedig magától csukódik be mögötte. A katedrához érve végül megfordul a férfi, majd ismét végigpillant a diákokon.*
-Üdvözlök minden régi és új arcot az első Pyromágia tanórán. Őszintén remélem, hogy idén erősebb lesz ez az évfolyam, mint tavaly volt, és jövőre több harmadikosunk lesz. Nem elvégezhetetlen ez a tanév, hisz megannyi egyetemistánk is van már, tehát mindenki próbáljon ügyeskedni idén. *kezdi mondandóját, aminek végén azért egy kis mosollyal biccent is, majd hozzáfűzi.*
-Akivel netán még nem találkoztam volna, a nevem Lucius Benedict Fenris, és idén ismét én fogom tanítani ezt a tárgyat. De ne is szaporítsuk tovább a szót, hisz ma két anyag is vár ránk. Csapjunk is bele. *azzal int is, hogy keljenek fel a diákok, s gyűljenek köré.*
-A mai órát nem a teremben fogom tartani, tehát fogjátok meg a kezem, és indulunk. *ha mindenki úgy tett, ahogy a magiszter kérte, már ki is hoppanálnak a teremből. Minden bizonnyal érdeklődve várják a diákok, hogy hova is kerülnek, de arra biztosan nem számítanak, hogy mikor újra felbukkannak, a Szivárvány tó jéghideg vízébe csobbannak. Nem lehet valami kellemes érzés így januárban a kinti fürdő, de nem is fognak belehalni. A férfi viszont nem rontott el semmit, így tervezte az érkezést, mivel ő a parton ácsorog, onnan int a nebulóknak, hogy sétáljanak ki mellé. Nem a legmélyebb részre dobta őket, tehát fulladozni senki nem fog, de melegük sem lesz, az biztos.*
-Most, hogy így bőrig áztatok... várom az ötleteket, hogy miképp kerülnétek el a fagyhalált, s melegednétek át, de! Hogy érdekesebb legyen a dolog, vegyétek úgy, hogy az erdőben aurorok járkálnak, rátok vadászva. *keresztbe font karral várja, hogy meghallja a vacogó szavakat, s remélhetőleg senki nem fog késlekedni velük, mert annál tovább fagyoskodhatnak.*

//Ti még ide írjatok, én viszont a következő hsz-t a Szivárvány tóhoz fogom írni! Arra viszont megkérek mindenkit, hogy igyekezzünk tartani a 20 perces reagidőt, ahogy az az óráknál megszokott. Smile//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Loren Volmorick
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Loren Volmorick


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás : 2012. Aug. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hél háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 9:10 pm

*Lassan kezd gyűlni a terem, különféle diákok érkeznek meg, de én csak szolidan biccentek annak, aki köszönt, mást nem várhatnak tőlem, úgy hiszem. Nem igazán értek az ismerkedéshez, barátkozáshoz, na meg, tanulni jöttem ide, egy órára, nem pedig másokkal beszélgetni, így nekem tökéletesen megfelel most az egyedüllét. Újabb léptek hangját hallani odakintről, így lassan fordítom szép buksimat az ajtó felé és amikor meglátom a felnőtt férfit, már tudatosul is benne, hogy ő lesz a tanárom, tehát ő az egyik magiszter. Meglepő vagy sem, de még csak a Cruoris ház vezetőjét ismerem, mert ugye tavaly csak ő tanított, így jó lesz megismerni még egy tanárt itt, az intézményben.*
- Jó napot! *köszöntöm is kellő tisztelettel, majd végig is hallgatom rövid bevezetőjét. Nem tudom, hogy kik azok, akiknek nem sikerült ez a tanév, főleg, mivel utána néztem és szerintem érdekesebbek a tantárgyak, mint amilyenek a tavalyiak voltak, de azok magukra vessenek. Nem találok viszont okot arra, hogy bármit mondjak, inkább csak a bemutatkozásra figyelek. Természetesen felkészült vagyok, így azzal sincs gond, hogy ne tudnám a magiszter nevét, de mivel mennünk kellene valahova, így lassan kitolom a széket, majd felkelek és a füzetet, illetve a tollat az asztalon hagyva indulok is meg a férfi felé, nem igazán foglalkozva most másokkal és gond nélkül teszem vékony, jelen pillanatban kissé hideg kacsómat a másik karjára, olyan helyre, ahol mindenki más is elfér természetesen, majd jöhet a számomra már jól ismert hoppanás is, tehát köldökömnél megérzem a húzást és már utazunk is, meglepő módon nem messzire és azon kapom magam, hogy egy ismerős hely vízébe csöppenek. Víz... arcom még jobban elsápad, a hideg nem zavar, nem is tudok rá figyelni, szemeim fennakadnak és bár a víz lehet, hogy nem mély, régi emlékek törnek elő, apám keze, ahogy a víz alá nyom, a halál szele, amely oly közel került hozzám, amikor a vízbe nyomott. Nem, nem bírom, testem leblokkol, nem képes mozdulni és bár ajkamat kinyitnám, már el is merül egész testem a víz mélyére. Erről nem a magiszter tehet, nem tudhatja, hogy mi történt velem a múltban, de az biztos, hogyha nem ment ki engem innen valaki, akkor számomra most ért véget a Mysterios pályafutásom, ugyanis se a kérdést nem hallom, se semmit, csak a víz csendjét érzékelem magam körül, mint valami égő tűzet, annyira félek a helyzettől, amibe kerültem. Az ember nem éppen erre számít pyromágia órán, és bár kezem mozdítom, kimennék, mert élni akarok, mégse tudok, tehát csak lassan szorítom meg gyűrűs ujjamat, amelyek édesanyám jegygyűrűje van és rá gondolva próbálom meg elfeledni azt, ahol most vagyok, talán így könnyebb lesz.*

//Ha tudom, hogy vízbe dobsz, nem víziszonyos karit hozok XD Szóval sajnálom a reagot, de karihűség miatt nem tudtam mást írni. //
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 9:14 pm

*Érdekesnek hangzik a Pyromágia, ráadásul ez exos tantárgy, így már csak ezért is, elmegyek rá, de egyébként se szerettem volna kihagyni. A hideg miatt szapora a léptem az Emelek birodalmáig, de szerencsére az óra kezdetéig van egy kis időm felmelegedni. Nézelődve várom a hét órát, és pont időben meg is jelenik magiszterem, ki a katedráról néz le ránk, majd belekezd az órába. Én nem tervezem, hogy meg fogok bukni, és nem is értem igazából, miért jó egyeseknek, hogy magasról tesznek a tanulásra, és bukdácsolnak, ha egyszer ide jön valaki, az tanuljon is, legalábbis szerintem. Na de ezzel nem áll meg az élet, a férfi int, hogy menjünk oda hozzá, és mivel sejtem, hogy az a kifejezés, hogy "nem a teremben" nem azt takarja, hogy egy másik helyiségben lesz az óra tartva, hanem odakint, ezért gyorsan felkapom magamra a kabátomat, amíg kifelé haladok, hogy ott megfoghassam Lucius kezét, aztán ha mindenki így tesz, hoppanálunk. Nem először közlekedek így, szóval nem ér váratlanul a helyzet. Azonban az már igen, hogy ahelyett, hogy szépen a földre érkeznék, jéghideg vízbe csobbanok bele, de szerencsére a fejem nem megy a víz alá, csak kiengedett hajam ér bele a vízbe, és a lábam is leér. Magamban kicsit szitkozódok emiatt az egész kellemetlen dolog miatt, és érzem, ahogy átázott ruhám alatt bőröm tiszta libabőr lesz. Diáktársaim is így jártak, valószínűleg ők sem erre számítottak. Amilyen gyorsan csak tudok, kievickélek a partra, és kicsavarom hajamból, és amennyire tudom a ruhámból a vizet, majd mellkasom előtt összefogom a kezeimet, de remegek, annyira fázom, és valószínűleg a szám is lilás a hidegtől.*
~Ez mire volt jó?~ *morgolódok magamban kicsit, nem épp ilyen órakezdésre számítottam. Mikor feltesz a magiszterem egy kérdést, egy pillanatra úgy érzem, az agyam is lefagyott, nehéz gondolkodni, de aztán ki tudok nyögni néhány gondolatot.*
- Ha aurorok vadásznak ránk, gondolom a tűzgyújtást kizárhatjuk. Ha már pyromágia, biztos van valamilyen varázslat, amivel... felmelegíthetjük magunkat. *mondom ki azt, ami ésszerűnek tűnik, de nagyon kell koncentrálnom a szavak kiejtése közben, mert fogaim összekoccannak a vacogástól. Nem tudom jól válaszoltam-e, vagy sem, most még az se érdekel, meg akarok száradni, mert kb idefagyok.*
Vissza az elejére Go down
Seth Amongard
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Seth Amongard


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2012. Aug. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 9:20 pm

*Miután megérkeztem, mozdulatlanul várom az óra kezdetét. Arcomon érdeklődésnek nyoma sincsen, ez nem jelenti hogy nincs is, hiszen más egyéb érzelmet sem sugall igazán. Páran még érkeznek, de én csak pillantásomat vetem rájuk pár pillanat erejéig, majd szememet vissza szegezve a bejáratra várom, hogy a magiszter megérkezzen, és elkezdődjön az óra. Ez szerencsére nem marad el, és egy számomra alig ismerős férfi érkezik meg a terembe, akinek rövid mondandójából, csak a fontos dolgokat fogadja be az agyam, ami nem más mint a neve. Arcom még most sem rezdül, csupán szemem sötét csillanásából fedezhető fel, hogy nem csak ülök és nézem a tanárt, hanem fel is fogom annak szavait. Érdekes tantárgy lehet ez a pyromágia, jó lesz odafigyelnem mert még hasznosíthatom később, ha kikerülök innen. Nemsokára azonban a férfi bejelenti, hogy nem itt tartjuk az órát, hanem máshol. Amikor felkér rá hogy fogjuk meg a kezét, arcomon egy pillanatnyi remegés fut végig. Nem vagyok oda a fizikális kontaktusért, de azt hiszem most az egyszer túl fogom élni. Így kisebb késedelemmel, azért felállok, és elindulok felé, majd megfogva a kezét, felkészülök a hopponálásra. Nem ér meglepetésként a dolog, ismerem az utazásnak ezt a módját, még ha használni nem is tudom. Miután az Aurorok elvittek a szüleimmel, előszeretettel használták az utazásnak ezt a módját, hogy elvigyenek a megfelelő kínzó helyekre, és a cellámhoz. A hopponálás utáni földre érkezés, azonban nem úgy sül el ahogy számítottam rá, nemsokára már csak azt érzem, hogy mélyet csobbanva csontomig hatol a tó hideg vize. Nem kell sokat találgatnom, hogy rájöjjek a magiszter egyenesen a tóba "vágott" minket, de hogy miért azt magam sem tudom. Sötét, arccal és elfojtott dühtől vörösödvel török a felszínre, és indulok el a part felé, azaz indulnék, mert ahogy nézem valakinek problémái akadtak. Pár pillanatig nézve azonban látom, hogy valószínűleg tényleg valami baj lehet, ugyanis nagyon nem jön az ismeretlen lány a felszínre. Nem szokásom segíteni, de a fura fordulatok jellemeznek engem, így kezemmel lenyúlva keresek valami fogást rajta, ami bár egyáltalán nem kellemes, de legalább nem merül el teljesen, s ha minden jól megy vasmarokkal húzva magam után próbálok kievickélni a lánnyal a felszínre.Vacogó testem arról árulkodik, hogy egyáltalán nem kellemes ami most történt.*
-Ezt a részt áthidalhattuk volna elmélettel is.. Azt hiszem valaki viszont segítségre szorul..*morgom magam elé, miközben partra evickélve, engedem el automatikusan a lányt, mintha valami égetné a kezemet, majd csavarom ki a hajamat, és az ingemet. Famulusom nincs velem, hiszen ő a teremben maradt, de talán túléljük egymás nélkül két órát. A következő kérdésből viszont már megértem, mit is akart Mr Fenris.*
-Gondolom tűzrakással, mocskos, undorító sárvérű módon, akár egy egyszerű tűzteremtő varázslattal, begyújtunk pár fát, ami aztán meleget ad. De gondolom ezúttal valami másról lesz szó..*nézek a férfira komor tekintettel, ám amikor megejti, hogy Aurorok vannak a közelbe tekintetem hirtelen merevedik meg, s őrült gyilkos tűzzel terelődik az erdő fele, miközben hirtelen eltorzult arcomon is megjelennek a hallottak általi gyűlölet által kelltett első hullámok.*
-Akkor meg mire várunk? Öljük meg mindet, írmagjuk se maradjon..*mondom ezt, szinte már gyermeki dühvel, aki nem is tudja, hogy mennyivel gyengébb lehet mint pár képzett auror, de ilyen vagyok, ha valami akkor ez a név fel tud húzni, és el tudja venni az eszemet, úgy hogy másra ne igen figyeljek..*


A hozzászólást Seth Amongard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-08, 9:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 9:21 pm

*Időben érkezem a teremhez, s már a légkör is varázslatos számomra, ezért nagy érdeklődéssel lépek be, hogy szolid köszönés kíséretében helyet foglaljak, fejemet már az elkövetkezendő egy-két órán törni. Kabátom természetesen a székre kerül, itt nincs hideg, s kényelmesen dőlök hátra, billegve a széken, hanyag biccentést küldve az utánam érkezőnek. Amint látom, vagyunk egy páran, de akire várok, nem bukkan fel, határozott ígérete ellenére sem. Helyette azonban ismerős felnőtt érkezik, s rögtön érzékelem, hogy ő magiszter, hiszen egyszer már találkoztam vele, és kivételesen jó órát tartott. Az mellékes, hogy az orrom bánta, a sárkányok érdekesek voltak, s remélhetőleg, ha nem is ilyen tekintetben, de most sem hagy cserben. Némán kísérem hát végig útját tekintetemmel, mely megtorpanása után is rajta marad, úgy hallgatom végig, s szavait nem veszem magamra, hiszen nyilván nem nekem szól... Laposan pillantok körbe, vajon ki hogyan reagál rá, ám mielőtt komolyabban elgondolkodhatnék azon, hogy kiknek nem sikerült teljesíteni az évet, meglepő kijelentést hallok, mely azonban mosolyt csal arcomra. Ami nem a tanteremben folyik, az mindig izgalmas. Fel is állok tehát egyelőre elégedetten, mit sem törődve a többiekkel, és a férfihez lépve érintem meg kezét, ahogyan kéri. Ismerős a húzás, egyáltalán nem visel meg, azonban ami utána történik. Nyilván szilárd talajra számítok, ám tévedek, s hirtelen csap fel bennem több gondolat és érzés, melyek hirtelen ülnek is el. Elsőként egyetlen másodpercig hatalmasat dobban szívem az ijedtségtől, elvégre ez váratlan, aztán bőröm jajdul fel a nedvesedő ruhák, jeges víz hatására, majd pedig az agyam kezd zakatolni, hogy a tényeket és eseményeket összekapcsolva találjon magyarázatot arra, miért süllyedek... mert süllyedek, s éppen miután teljesen elmerülök, rögtön fel is rúgom magam a felszínre, egy hatalmas karcsapással megtoldva, ami akár még el is találhat valakit, aki a közelemben van.*
- Mi van?! *dörrenek fel, amint a számba gyűlő vizet ki is köpöm, hiszen a csodálkozástól nyitva maradt, s némi apró köhögést követően veszek nagy levegőt, majd keresem tekintetemmel a többieket, akik hasonlóan jártak. Most, hogy a probléma egyértelmű, annak megoldása következik, ezért kezdek el forgolódni, a partot keresve, közben természetesen a vízen tartva magam. Nem kell még a sötétben sem sokat kutatnom, közel van szerencsére, a férfi pedig kint áll, mocsok módon szárazon. Most rengeteg szitok jutna eszembe, kritika és kifogás, azonban beszéd helyett fogaim gyorsan ütődnek össze ritmikusan, testem pedig remegni kezd, azaz gyorsan veszem irányomat a part felé, s jó úszó lévén gyorsúszással ki is érek, lomha léptekkel mászva ki, lassan emelkedve fel, tonnányi vizet csurgatva le magamról. Sötét pillantást vetek a magiszter felé, de ennél gonoszabbat is műveltek már, tehát nem fogom sokáig a sértődöttet játszani, egyszerűen rázom le magamról a vizet, nagyot csapva karjaimmal is, s talán észrevétlenül, de kis agad még a férfire is zúdulhat. Fejemet balra-jobbra hajtom, fülemből így tüntetve el a vizet, arcomat törölve és hajamat rendezve figyelem őt, néha egy pillantást vetve a többire is, akik bizonyára hasonló helyzetben vannak.*
- En felgyujtanam az erdöt. Elegnek az aurorok, szep latvan, jo meleg... mondjuk nekem is veszelyes, de az mar mellekes, föleg ilyen vizesen. *kezdek bele szokásos mogorva hangszínemen, majd sóhajtok, és folytatom is azonnal.* - Biztos, hogy tüzet kell alkalmazni, es következtetve a helyzetböl, a fenyet nem szabad meglatniuk... tehet olyan meleget kell letrehozni, ami segit, de nem arul el. Gondolom varazslattal, amit most tanulunk meg. *következtetek azért a tavalyi év óráiból is, hogy miképpen kell válaszolni. Én erre tudok hirtelen gondolni, de azért a többiek felelete is érdekel, s majd a magiszter is elmondja véleményét. Részemről ez telik, és szerintem a humort félretéve, egész logikus amit mondok.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 11:05 pm

*Mire a barlang bejáratáig érnek, a férfi elmondja a második anyag nagy részét is. Mielőtt azonban a fiatalok beljebb mennének, s kiderülne, milyen feladat vár ma rájuk, még pár utolsó információt is elmond, majd végül útjára bocsáltja a kis csapatot. Remélhetőleg senkinek nem fog túl nagy gondot okozni ez a kis jégdémon, bár az is igaz, hogy aki nem figyel eléggé, az megsérülhet tőle, mert azért mégsem egy szobacica, erről a külseje is árulkodik. Mindenesetre a férfi bízik benne, hogy minden diák elboldogul, így miután a fiatalok bementek a barlangba, ő maga visszahoppanál a tanterembe, s ott várakozik, míg mindenki vissza nem ér. Nekidőlve a tanári asztalnak, keresztbe font kezekkel áll és vár, miközben az egyik srác famulusát figyeli. Végül elkezdenek szállingózni a diákok, s mikor már ismét mindenki a teremben áll, ellöki magát az asztaltól, s közelebb sétál.*
-Örülök, hogy mindenkinek sikerült megbirkózni a mai feladattal. Ennyit tartogattam mára. *csapja össze kezét, majd Loren szavaira kicsit elmosolyodik.*
-Gondolom szeretnétek megtudni, hogy hogyan szüntethető meg a varázslat. Egyszerűen csak mutassatok arra a kezetekre, amelyiket a varázslatot alkalmaztátok, és mondjátok ki a Desiturus varázsigét. Utána olyan lesz, mint régen. *biccent is egyet a szavak után, ezzel tényleg az anyag végére érve.*
-Remélem a következő órán is számíthatok rátok! Viszlát! *búcsúzik el végül, majd már maga mögött is hagyja a diákokat, a tantermet, s végül egész Seolt, mivel visszahoppanál a kastélyba.*

//Köszönöm a részvételt, remélem tetszetős volt az óra. Smile//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Loren Volmorick
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Loren Volmorick


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozás : 2012. Aug. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hél háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 11:11 pm

*Számomra nem volt túl megerőltető a feladat. Igazából kíváncsi vagyok rá, hogy ki hogyan is oldotta meg, vajon küzdöttek-e vagy úgy, ahogy én, a lyukon át támadtak, amikor nem tudott a démon harcolni. Ezt viszont szerintem egy ideig nem fogom megtudni, hiszen egyikőjüket se ismerem még, és türelmesen várakozom, amíg mindenki meg nem érkezik. Egy kérdés is elhangzik tőlem, ugyanis kezem még mindig nagyon meleg, amikor pedig meghallom rá a választ, már pálcámat bal kezem felé irányítom.*
- Desiturus! *mondom is ki a varázsigét, melynek hatására a kezem kezdi visszanyerni eredeti állapotát, tehát már nem lesz olyan forró és vörös, mint amilyen az előbb volt. A tanár viszont lezárja az órát, láthatóan menni készül, a medál viszont nálam maradt, így nézek le rá, majd végül kabátom zsebébe süllyesztem.*
~ Emléknek jó lesz. ~ *gondolom is magamban, majd felveszem az asztalról a füzetemet és a tollamat, ez után pedig felkelve indulok meg a terem kijárata felé, ha minden igaz, először, de ott megtorpanva fordulok vissza, illene elköszönnöm is.*
- Viszlát! *biccentek mindenki felé, ennyit én is igazán megtehetek és most már távozom is, így hagyom el a kis kastélyt, majd sietek is vissza a Mysterioba, hogy mielőbb egy forró fürdőt vehessek, még mielőtt esetleg komoly bajom lesz. A medál az éjjeli szekrényemre kerül egyelőre, aztán majd eldől idővel, hogy mi is lesz a sorsa. Összességében, az anyag jó volt, csak az az emlék... bárcsak ne jött volna ismét elő.*

//Hát, mint írtam, ha tudom, hogy ilyen vizes dolog lesz, nem Lorent hozom, mert ez most a lánykámnak nem volt kellemes, de egyébként meg a többi részt élveztem vele. Smile Szóval nem is tudom, hogy jó választás volt-e, talán picit színesítettem így a játékot. Very Happy Mindenesetre köszönöm az órát! Smile //
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 11:16 pm

*Általában soha nem marad el a varázslat gyakorlása, s most ezt több módon, többször is megtesszük, főleg az utolsó feladat közben, melyet becsületesen pyromágiával próbálok megoldani. Egyáltalán nem nehéz, magától értetődő, és a varázslatok sem komplikáltak, így egyszerűen haladok, egészen az ellenfélig, melyet ugyan egy-két ballépéssel, de le is terítek, hogy sikeresen kereshessem meg a zsupszkulcsot, melynek megtalálása után már a teremben találom magam. Mindenki sikeresen végez a feladattal, s mivel nem én vagyok az első, a most feltűnő kérdést már nem teszem fel újra, hanem hallgatom a választ.*
- Desiturus! *mutatok kezemre, s ezzel bizony meg is szűnik a varázslat. Furcsa, hogy az óra végén tanuljuk, de ez talán változatosság, s a lényeg, hogy ennek az említéséig fel sem tűnt nekem... lehet, néha túlságosan leköti figyelmem a sok-sok részlet. Következik azonban a búcsúzás, melyre én csak biccentek, mivel nekem ez az óra minden fagyás, nedvesség és félreértés ellenére nagyon tetszett, Lucius pedig ezzel a második kedvenc tanárommá lépett elő, Catet utasítva maga mögé. Ki fog derülni, a következőkben hogyan szerepelnek az abszurd versenyekben, mert én kíváncsi vagyok.*
~ ... de csak ha aurorok ellen támadunk majd ... ~ *röhögök fel magamban, mikor távozik a magiszter, s a többeknek is intek. Kár, hogy egyáltalán nem hoztam magammal a gyűrűt, mert bár az utat így biztosan eszembe vésem, hiába a meleg, zavaróan nedves, ázott ruhában kell azt lejárnom... bár sötétben senki nem látja. Egyszerűen távozom tehát, sietve haza, hogy száraz öltözéket öltve jegyezzem le az óra anyagát lefekvés előtt.*


//Köszi az órát, tetszetős volt, főleg a vizes rész!//
Vissza az elejére Go down
Seth Amongard
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Seth Amongard


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2012. Aug. 31.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 11:18 pm

*Nem volt éppen a legegyszerűbb, de nem is annyira nehéz a feladat, éppen elég ahhoz hogy megadja a kellő lökett, és hogy érdeklődni kezdjek a tárgy iránt. Ahogy látom kihívásokkal nem lesz probléma bőven fog nyújtani, ha ilyen marad az év folyamán. A jeget sikerül áttörni, ám ezután azzal szembesülök, hogy a jégdémon lenyeli a zsupszkulcsot. Azt hiszem nem tudok mást tenni, minthogy végzek vele, és úgy veszem el ami nekem jár. A harc hamar kezdetét is veszi, természetesen nem úszom meg sértetlenül a dolgot. Ez a lény ugyanis kapálózik, láthatóan nem adja ingyen az életét, még akkor sem amikor a feje már kis híjján teljesen leolvadt a törzséről. Pár vágást elszenvedek főleg a karomon, de most ezzel nem tudok foglalkozni, fáj, de éltem már át rosszabbat is. Szerencsére azonban a harcot én nyertem, és a zsupszkulcsot megfogva pár pillanat múlva már a terembe találom magamat, ahol hallgatom tovább a magiszter szavait, ki nemsokára bejelenti hogy ennyi volt az óra. Már azt hinném hogy a megszűntetést meg se tudjuk, ám a férfi figyelmes, és el is mondja, miképpen tudunk megszabadulni a tüzes érintéstől. Miután tudom a módját úgy teszem, ahogy mondták, tehát kezemre irányítom a pálcámat, s már ki is mondom a varázsigét.*
-Desiturus*mondom ki, a varázsigét, s ha minden igaz meg is szűnik a varázslat. A biztonság kedvéért azért kezemet a végig húzom az asztalon amolyan tesztként, s örömmel érzékelem, hogy a tüzes érintés valóban megszűnt. Így aztán már nincs más hátra mint elköszönni a magisztertől, amit meg is teszek, illetve biccentek a többiek felé, s gyors iramban el is hagyom a termet kissé vacogva, famulusom társaságában, aki eddig engedelmesen várt engem itt.*

//Köszi az órát jó volt Smile Senki nem monhatja, hogy nem volt kalandozós, és helyszínekben gazdag Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Yvonne Ricci
Diák Exortus
Diák Exortus
Yvonne Ricci


Jelige : Ártatlanul veszedelmes
Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Orchidea háló
Üzenet : Minden éremnek két oldala van...

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime2013-01-08, 11:21 pm

*Néhány kellemetlen élmény után, és új ismeretekkel jutunk el Norvégiába, egy barlanghoz, ahol a gyakorlati feladatunk fog zajlani. A jégfalnál olvasztok is egy lyukat, ahol beférek, de közben elmúlik a Testfelmelegítés, lejárt az egy óra, szóval újra elvégzem a varázslatot, aztán elkábítom a jégdémont, és kiszedem belőle a zsupszkulcsot, amit megevett a tálból a halakkal együtt. Mikor elolvasztom a lényt, megfogom a zsupszkulcsot, és ezzel vissza is térhetek a terembe.*
- Desiturus! *szüntetem meg a Tüzes érintést, mielőtt bármiben vagy bárkiben kárt tennék, majd elkezdem összapakoni a holmimat, mert az órának vége.*
- Viszlát, sziasztok! *köszönök el mindenkitől, majd visszaindulok az iskolába. Nem sietek, mert nem fázok, hála a varázslatnak. Tetszett az óra, szerintem jövök a következőre is, érdekesnek tűnikez a Pyromágia, remélem a jövőben is ilyen lesz. Annyira sikerül a gondolataimba merülnöm baktatás közben, hogy a klubhelyiségben már érzem, hogy elmúlt a testfelmelegítés, így felsietek a szobámba, és egy forró fürdőt veszek, majd pedig bevackolom magam az ágyamba olvasni.*

//köszi az órát, nekem tetszett nagyon! Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pyromágia tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyromágia tanterem   Pyromágia tanterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pyromágia tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Árnymágia tanterem
» Rítusmágia tanterem
» Terramágia tanterem
» Pusztítástan tanterem
» Káoszmágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek :: Elemek birodalma-
Ugrás: